New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harriett L. Chauvet
tollából
Ma 7:48 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:29 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:28 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:28 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:27 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 7:22 pm-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 6:58 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 6:41 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Robert Hamilton
TémanyitásRobert Hamilton
Robert Hamilton EmptyPént. Aug. 03, 2018 12:55 pm
Robert Hamilton


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Robert Hamilton
Becenevek:
Rob
Születési hely, idő:
1989.01.07.
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Nem publikus adat
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők
Egyetem:
végzett NYC Columbia Egyetem Politikai Gazdaságtan, Üzleti Tanulmányok
Munkabeosztás:
Kis főnök, apja jobbkeze a maffiában
Munkahely:
Maffia
Hobbi:
Lövés, edzés
Play by:
Matthew Daddario

Jellem


  • Van egy öccse és egy húga


  • Szereti edzéssel lekötni magát


  • Sose tért volna ilyen pályára, ha nem lett volna rákényszerülve


  • A családjáért mindent megtesz


  • Nem élvezi a gyilkolást


  • Ezért inkább az üzleti dolgokba folyik bele


  • Szeretett egyetemre járni


  • Akar magának egy husky kutyát


  • Neki kell majd átvenni apja halálakor a maffiát


  • Bármennyire is megvan hozzá minden adotsága, béna a csajozásban

Múlt

- Megint beidéztek – dobja le a konyhapultra anya a levelet, igen lassan harminc leszek, de a lakcím kártyám szerint még mindig otthon lakom. A kezembe veszem a borítékot és kinyitom, semmi meglepő sincs benne. Súlyos testi sértés a vád.  – Mikorra kell menned? – kérdezi és közben nekilát apám reggeliének elkészítéséhez, mint minden áldott nap.
- Holnap 11 – válaszolok anyának és előveszem a telefonomat, hogy írjak Miának, a húgomnak, kell egy büntetlen előéletű tanú.
- Ez már a hónapban a harmadik, hogy behívnak - aggodalmaskodik, és közben tölt nekem egy pohár narancslevet. Általánosságba véve nem szokott belefolyni az ilyen dolgokba, csak szépen ott áll apa mellett és mosolyog, mintha nem tudna semmiről.
- A bíróság a zsebünkben van, egy nyomozó rám szállt, aki a csapatból kapta az információkat, de tegnap elkaptuk a besúgót. – mondom nyugodtan, mellélépek és adok egy puszit a homlokára. – Nem jövök haza este, ne várjatok.

A nyugati raktár büdös, tenger szagú. Itt leginkább, az alkohol és drog bizniszeket szoktuk intézni. Illegális előállítását és forgalmazását az egész állam területén. Ide szoktuk hozni a foglyokat, de ebben az esetben senkit sem kellett, hisz már háznál volt.
Belépek az egyik helységbe, kevés a fény, levegő se sok, a fal a sok esőzéstől fel van ázva, de a célnak megfelel, a szoba közepén ül egy székhez kötözve Jack, az egyik emberünk. A szájába egy roncs van tömve a szeme letakarva, de még így is látszik, hogy az arca péppé van verve.
- Mióta van megkötözve? – nézek a mellettem álló Billre, egy kigyúrt izomagy, az ő feladata a drogcsempészet felügyelése. Ő apám egyik legrégebbi embere, neki volt a beosztottja az informátor, Jack.
- Több mint 12 órája – válaszolja, én meg csak bólintok egyet. Tökéletes időzítés. Fogok egy széket és vele szembe leteszem és lovaglópózba ráülök. Ez a hely nem az én terepem, nem szokásom bemocskolni a kezem, én inkább a család üzleti ágát képviselem. Naphosszat öltönyben ülök az irodámban és tárgyalok, hisz a befolyt pénzt tisztára kell mosni. De úgy éreztem ezt az ügyet a kezembe kell vennem és lezárnom.
Leveszem az előttem ülő srác szeméről a kendőt és a szájából is kiszedem a rongyot. Rögtön nekikezd beszélni.
-Rob! Rob! Könyörgök haver bízz bennem! Én nem csináltam semmit, ez egy félre értés, é-én m-mindig is hűséges vol-tam – össze vissza dadog közben rázza a fejét, az arcán már alig van olyan bőrfelület ami nem fekete vagy lila színben pompázik. Tudom nagyon jól, hogy hazudik, régóta keressük már a besúgót, minden bizonyítékunk megvan: a telefonbeszélgetések, üzenetváltások és képek a személyes találkáikról.
- Én hallgatlak. – mondom nyugodtan, hisz végül is ráérünk. Mindent meg akarok tudni, hisz ha képes volt a rendőröknek besúgni lehet másnak is adott el információkat. Egy kissé fellélegez, de nem igazán mond érdemben használható információt, csak próbálja menteni magát, mindenféle hazugsággal.
- Akkor most hallgasd meg az én oldalam – szakítom félbe már olyan három perc után. – van egy srác, egy bandában dolgozik, elég jó summát kap melónként, de ez neki nem elég – Miközben beszélek, előveszem a fegyverem és megtöltöm.  – ezért besétál a rendőrségben és tanúvédelmi program, vagy tudja tököm mi keretében egy bizonyos összegért bizonyos időközönként információt ad le plusz pénzért – a fegyvert kibiztosítom és a fejéhez tartom- így volt vagy nem így volt? Ha hazudsz, lelőlek mint egy kutyát jobb ha tudod. – A szemét lesüti, végre befogja és nem rimánkodik tovább, csak annyit mond:
- Így volt. – arra számít, hogy lelövöm, de nem teszem meg.
- Kinek adtál még el információkat, neveket kérek most! – még nem ordítok, csak felemeltem kicsit a hangom. Nem válaszol, nekem meg elfogy a türelmem, belelövök a térdkapacsába egyet. Hangos üvöltés járja be az egész helyet.
- Azt mondtam neveket akarok – ismétlem meg magam, míg az előttem lévő srác a lövés következtében a székkel hátra esik. – a ball térdedből már protézis lesz, nem kell, hogy a jobbal is ez történjen, csak válaszolj, kinek adtál még el információkat? – Felállok és eloldozom a fiút, nem hinném, hogy már betöltötte volna a 21-et, nagyon fiatalnak tűnik. A földön fekszik és egyik kezét a sebhez szorítja és halkan szenved, nem is ordít. Ami a szememben egy becsülendő pont. De nem is felel, ezért meglendítem a lábam és arcon rúgom erősen, amire viszont már reagál, felordít.
- Nos, egy kicsit az én nézőpontomat is látnod kéne Jack! Én voltam az aki felvettelek, munkát adtam és jó fizetést – újra lendítem a lábam és a következő rúgás már gyomron találja. - és te, így hálálod meg nekem?- a fegyveremet vissza csúsztatom a farzsebembe.  Elég ide a kezem is. – az utcáról idáig eljutni nagydolog.
- Nem így akartam – szólal meg és ezzel egy nagy adag vért is kiköp, az egyszerűsége valahogy mosolygásra késztet, felrángatom a földről és visszalököm a székbe, de én már nem ülök le.
- Ezt mond meg apámnak is, amikor levágja a faszomat – vágok vissza, hisz minden felelősség engem terhel.
- Mindent rendbe hozok, ígérem! – akaratlanul felnevetek és beverek neki egyet, amitől ismét lefordul a székről.
- Te komolyan ilyen hülye vagy? Fogalmad sincs, hogy mekkora szarban vagy. – alatta már egy nagy vértócsa van.  
- Csak azért csináltam, mert féltem a zsaruktól.
- Jobban féltél tőlük, mint tőlünk? – A fegyveremet újra előveszem, kezdem unni már ezt az egészet, tegyünk végre pontot az ügy végére.
- Tudok információkat – kezd neki egyből a védekezésnek.
- Miféle információkat? –guggolok le mellé.
- Den Barthon tárgyalni akar, egyességet kötni – a Barthon család egy másik maffia család a környéken, de Den nem a rangidős, csak egy maffiavezér elkényeztette kis fia, aki nem ért az üzlethez és azt hiszi övé a világ.
- Mikor és hol? – kérdezem.
- A Brooklyn hídnál, ma este 11 – nyögi ki, én meg felállok mellőle a földről és az ajtó felé indulok, megtudtam minden információt, amit kellett. Ahogy kilépek az ajtón Bill jön oda hozzám, várja a parancsot, az igazság az, hogy túl gyenge vagyok, nem tudom én megölni a kölyköt. Én szedtem fel az utcáról, a szegénységből és biztosítottam, neki helyet a bandában, amikor még csak 15 éves volt, viszont most mindent elbaszott.
- Tiétek! Még 24 óráig legyen életben, hátha kéne még bármi információ, aztán megölhetitek. – ez a protokoll, ez volt a legenyhébb kínzás, amit kaphatott a tettéért, de a halál fix, nem hagyhatom ezek után életben.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Robert Hamilton
Robert Hamilton EmptyPént. Aug. 03, 2018 9:14 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Robert!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindig is érdekesnek hatott mások életébe belelátni. Megismerni a szokásaikat, a nézőpontjaikat és párhuzamot vonni azzal a világgal, amelyet az önmagunkénak tudhatunk. A te esetedben ez még inkább felfokozódik, mert nem egyszerű család a tiéd, amelynek háttéreseményeiből te sem maradhattál ki. Elvégre mindenki örököl valamit, te sok szempontból másképp kapod ezt. Annak ellenére, hogy a kényszer vezetett rá minderre, mégis a történetedből az jön le, hogy megfelelően helyt állsz mindebbe, közel sem azon ügyködve, hogy csalódást okozz azoknak, akiknek az életedet köszönheted. Nem tűröd a hűtlenséget, azt hogyha valaki más lapokkal játszik a hátad mögött és a családodnak ezzel keresztbe tesz.  Aki viszont meglépi ezt, könnyedén megtanulhatja a közel sem kellemes, ámbár a ti elveitek szerint jól megérdemelt következményeket. Very Happy A tiszteletet valahol ki kell érdemelni, azt pedig mindenki maga dönti el melyik úton haladva teszi ezt meg vagy éppenséggel milyen módszerekkel. Jól megragadtad a lényegét mindennek.
A jellemedben pozitívumként hatott, hogy egy-két a téged nagy mértékben meghatározó eseményekhez képest úgymond átlagos vonást is feltüntettél. Részben visszaadta annak a kijelentésnek a lényegét, hogy nem teljes akaratodból létezel ebben a világban, de a választásodat nagyobb befolyással bíró személyek már rég felülírták. Lássuk be, ennek az életstílusnak is megvan a maga bája, ami vagy tropára teszi az ember idegeit vagy erőre kap általa. Kíváncsian várom milyen kalandokba is keveredsz még ezáltal vagy miket fogsz még művelni annak érdekében, hogy megfelelj az elvárásoknak! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Robert Hamilton A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Robert Hamilton D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Robert Hamilton 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Robert Hamilton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Robert Hamilton
» Mia Hamilton
» Brooke M. Hamilton
» Hamilton & little Hyde
» Declan Maxwell Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: