New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Miss Troublemaker~Raven&Dana
TémanyitásMiss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana EmptyCsüt. Ápr. 12 2018, 09:26


Reggel,valahol Manhattan-ben

- Dana, reggel 8 van és te már vodka narancsot iszol?
-Persze, azért van benne narancs.
Képtelen voltam megállni, hogy ne idézzem örök kedvencemet Charlie Harper-t, ha már úton-útfélen megkapom, hogy valamiféle light verziója vagyok, csak nőben.Még nem döntöttem el, hogy kitüntetésnek, avagy súlyos kritikának tekintem a dolgot. Egyelőre félúton járok. Az ágyban kényelmesen elnyújtózó pasassal úgy egy hete futottam.Jobban mondva inkább csak vízszintesben voltunk, de az igazság az, hogy kezdett egysíkúan unalmassá válni, úgyhogy már agyban azt tervezgettem közel huszonnégy órája, hogy milyen módon közöljem vele: ennyi volt baby, lépjünk! A helyzet pikantériáját adja, hogy a keresztneve sem sűrűn jutott eszembe, de az biztos, hogy észbontó volt vele a szex paso dobléra, merthogy volt benne egy kevés latino beütés. De amit napok óta művel, ez a folyamatos számonkérés, kezdett egyre idegesítőbb lenni. Mondom én egy szóval is, hogy rendszeresen felemás zokniba jár, és gyakrabban szellent mint azt a jóízlés megengedné? Nem! Mert csak jól érezzük magunkat meg egymást, és aztán mindenki megy a saját dolgára.
-Kicsit kevesebbet kellene innod!
-Idefigyelj, Peter….
-Patrick.
-Részletkérdés.Szóval ide figyelj Patrick! Nem vagy az apám, a bátyám, a vőlegényem, a férjem, de még egy kurva főnök sem, hogy beleszólj a szokásaimba.Ha nem tetszik, akkor ott az ajtó!
-De ez az én lakásom.
-Ja hogy ja! Akkor én megyek el!
-De én szeretlek, Dana! Törődöm veled.
Apám! Belémfagyott a duma, de még a vodka narancs egy kortyocskája is.Ne ez az a szó, amit soha de soha ne mondjon ki senki velem kapcsolatban, még kevésbé tegye hozzá, hogy törődik velem. Bepánikolok tőle, de komolyan.Először is leraktam a poharat, aztán piszok gyorsan dobáltam magamra a ruháimat, miközben koncentráltam, hogy ne vegyem idegesen, zihálva a levegőt. Skera van!
-Most meg hova mész?
-Öhhhmm...már 8 óra, basszus! Találkozóm van aaaaaa...nővéremmel.Bocs Peter, tényleg! Észbontó volt az éjszaka, mint mindig és majd….hát majd beszélünk, vagy valami, és…- komolyan mondom olyan voltam mint egy szóban diszlexiás, aki képtelen a mondanivalójára koncentrálni. Még a bugyimat is fordítva vettem fel, és az elején virított a “Behajtani kötelező!” felirat, amit persze gyorsan átfordítottam, rángattam magamra a farmerem, és azon imádkoztam, hogy ha Raven most benn van a rendelőben érjen rá, különben végem van.
-Patrick.
Már szinte meg sem hallottam annyira siettem, de komolyan nem is nagyon érdekel. Olyan szép ívben fogom kivágni az életemből ezt a pasast, hogy öröm lesz nézni.
-Nem mondasz semmit arra, hogy szeretlek? Te nem így érzel?
Kerestem rendesen a kifogáskatalógusban valami épületesen bejövős dumát, de az igazság az, hogy jelen pillanatban tényleg nagyon oda meg vissza voltam magától a ténytől, hogy egy hét alatt képes volt belém szeretni, miközben én még a nevét sem jegyeztem meg. Annyira azért nem jó a pasas, hogy elviseljem az életemben a továbbiakban.
-Én most azt érzem, hogy el fogok késni! Hellobello, Peter!
-Patrick.
Már nem hallottam az utolsó mondanivalóját, mert bezáródott mögöttem a bejárati ajtó. Miközben a lépcsőn trappoltam lefelé, a mobilomat előkapva Raven számát tárcsáztam. Második csengetés után felvette, ami azt jelentette, hogy vannak nála, tehát zavarom. Kutyát sem érdekli, én a húga vagyok, szóval le kell nyugtatnia.Mondtam neki, hogy élet-halál kérdés, hogy egy órán belül nála leszek, még akkor is, ha cserébe végig kell szopnom az összes taxist Manhattenben, vagy egy helikopterpilótát a még gyorsabb odajutás érdekében, de nekem most azonnal szükségem van a nővéremre. Tudom amúgy, hogy mire odaérek nagyjából le is fogok higgadni, de amíg úton vagyok, addig sem spirázom magam a dolgon.
Maradjunk abban, hogy a mai napra szájszűz maradtam, de azért így is másfél órába telt mire Raven rendelőjéhez eljutottam. Már ez is haladás.

Raven rendelője, Staten Island

Ha az ember belépett ebbe a pazarul berendezett, igazán ízléses rendelőbe, az volt az érzése, hogy itt még az is tilos, hogy megpiszkálja az orrát, azt meg meg sem meri kérdezni merre van az illemhely, merthogy az olyan kispolgári. Ha volt Ravennek valamiféle asszisztense, aki megpróbált volna megállítani, akkor egy laza mozdulattal sepertem volna félre, közölve vele, hogy a családi ügyek mindig is kivételt képeznek, majd már robogtam volna tovább a nővérem irodája felé. Kopogás semmi, csak egyszerűen feltéptem az ajtót, és mint valami szélvész zúgtam be a szobába. A nővérem a hatalmas asztalnál ült, betoppanásomra elkerekedő szemekkel kapta felém a fejét. Vele szemben a vendégmarasztaló fotelekben egy harmincas férfi és nő üldögélt, akik kíváncsian, szintén hátrafordulva vettek szemügyre. Volt is mit. Narancssárga felső volt rajtam, felette kék farmerkabát, egy lila farmernadrág, és egy zöld tornacipő. A hajam ezerfelé, kócosan, de nem is igen foglalkoztatott ez most. Hétvégi bulira azért dögösebben nézek ki. Komolyan!
Amúgy ez a házaspár még fiatal...úgy értem….mi a francon tudtak annyira összekapni, hogy párterapeutára van szükségük? Összevesztek, hogy kell füstölő szex közben vagy sem, vagy a feleség elbaltázta a hétvégi marhabélszínt? Na mindegy, nem az én dolgom.
-Üdv földi halandók!- intettem kezemet a levegőbe lendítve, ami inkább karlengetésnek tűnt, semmint köszöntésnek, és már csak azért is volt ciki, mert afroamerikai házaspár voltak.
-Ne haragudjanak, én tényleg nem akarnék semmi fontosat megzavarni….és hát lehet ezen az egy órájukon múlik az esti etye-petye, de ha maga felvenne valami dögös fehér csipke csodát- mutattam a nőre, miközben az úgy nézett rám, mintha idegen bolygóról jöttem volna, aztán a férfi felé böktem.
-...maga meg átkarolná, és úgy megsergetné egy forró bachata-ra, hogy csak sisteregne...akkor…-kicsit elhallgattam és ide-oda jártattam a tekintetem. Ajkaimat kidugott nyelvemmel nyálaztam meg, miközben kezemmel a levegőben gesztikuláltam. Menteni kéne a helyzetet ‘asszem. Legalábbis ahogyan Raven rám néz, mindenképpen ajánlatos lenne.
-A bachata egy karibi tánc….kicsit olyan mint a salsa, csak sokkal...Raven beszélhetnénk? Nagyon fontos!- húztam be a nyakam, és kissé fintorogtam is a nővéremre. Láthatóan tényleg nagyon beszélhetnékem volt vele. A házaspár arcát elnézve vagy az ajánlatomat fontolgatták, vagy azon gondolkodtak, hogy melyik félcédulás házból szalaszthattak.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana EmptyCsüt. Ápr. 12 2018, 23:20

Raven & Dana



When we have each other, we have everything.


Roger és Tessa már harmadik alkalommal vannak nálam és borzalmasan nehezen akarnak megnyílni akár előttem, akár egymás előtt. A szokásos "nem jövünk ki jól" és a "folyton veszekszünk" vita helyett náluk az a probléma, hogy bezárkóztak és alig beszélnek, mivel alig találkoznak. Tessa nővérként dolgozik a kórházban, Roger pedig egy multicégnél és olyannyira ritkán találkoznak, hogy harminc-pár éves létükre és öt év házasság után inkább olyanok, mint akik ötven éve házasok. Legalábbis az alapján, amit nagy nehezen elmesélnek nekem, én így látom. Az asszony mackóban és pólóban futkos otthon, a férj meg ül a tévé előtt, mint Al Bundy, ha esetleg otthon van, megiszik két sört, majd lefekszik aludni. Meg se merem kérdezni, hogy mikor szexelhettek utoljára, mert azt a kérdést talán jobb, ha meg hagyom későbbre. Minden esetre nehéz feladat, mert megint más, ha valakiket csak újra össze kell hozni és az is más, ha két unalmas ember életmódját kell megváltoztatnom. Vagy legalábbis megpróbálkozni ezzel.
-Mikor voltak utoljára együtt valahol?- kérdezem, miközben elgondolkodva figyelem az előttem ücsörgőket, akik a kérdés hallatán tanácstalanul összenéznek és szinte hallom, hogy fejükben a fogaskerekek hangos, keserves nyikorgásba kezdenek.
-Azt hiszem, talán a kolléganőm esküvőjén tavaly novemberben.- közli végül Tessa, én pedig próbálom nem leejteni az állam valahova a szőnyegre, szóval inkább kínomban elmosolyodok és bólintok, mintha ebben a válaszban semmi borzalmas nem lett volna. Pedig az. Isten őrizz, hogy valaha ilyen legyen a házasságom, már, ha egyszer sikerül majd meghülyítenem valakit annyira, hogy elvegyen feleségül. A legszomorúbb az egészben, hogy ők szeretik egymást, csak épp képtelen kimutatni, ráadásul az egész napos munka után már erejük sincs nagyon ahhoz, hogy megerőltessék magukat.
-Akkor, talán ideje lenne randevúzni, nem? Mi van azzal a programmal, amit legutóbb javasoltam?- pillantok hol az egyikre, hol a másikra és kíváncsian várom, mi lesz a reakció. Amint felhoztam az előző beszélgetésünkön az elegáns étterembe való menetel ötletét, heves tiltakozásba kezdtek mind a ketten, miszerint oda ki kell öltözni és amúgy is, csak sznoboknak való az ilyesmi.
-Én próbáltam Tessát rábeszélni, de ő csak azt hajtogatta, hogy nincs ruhája meg amúgy is ronda...- kezd bele Roger az első olyan megnyilvánulásába, amihez végre nem kér engedélyt minimum egy pillantással és azt hiszem, ez már haladásnak nevezhető. Végre tud valami őszintét mondani és egyben sugallja is picit, hogy Tessának sem ártana ezt komolyan vennie. Talán, épp ez a megjegyzés kell ahhoz, hogy robbanjon a bomba, mert bár nem jó dolog veszekedni, néha mégis szükséges ahhoz, hogy az ember letisztázza a dolgokat.
-Nem ezt mondtam. Olyan ruhám nincs, ami abba az étterembe megfelelő lett volna és egyébként is utálom a gazdag, beképzelt embereket.- puffog sértődötten Tessa, én pedig futva az órámra pillantok. Hiszen, ha mindez nem lenne nekem elég, nem rég hívott a húgom, hogy feltétlenül beszélnie kell velem, azaz innentől kezdve, hogy eltelt azóta másfél óra, bármelyik pillanatban betoppanhat. Már megszoktam, hogy nem a pontosságáról híres, így meg sem lep, ha az az egy óra esetleg kettő lesz.
-De drágám. Velem vacsoráztál volna, nem a többi sznobbal. Kit érdekelt volna, kik ülnek körülöttünk?- értetlenkedik Roger és most kezdem csak felfogni, miről van itt szó. Roger igyekezne, amennyire lehet, míg Tessa maga alatt van és igyekszik elkerülni a férjét. Az eddigi megnyilvánulásaiból nem nehéz kikövetkeztetni, hogy önbizalomhiányos, de vajon mitől alakult ez ki? Részben biztosan Rogernek köszönhető...

És ekkor a húgom, mint valami cunami, berobban az ajtón és végig söpöt a szobán. Igen. Ő a testvérkém, Dana, akit rend szerint nem izgat, hogy mit gondolnak mások vagy, hogy kit borít ki. Egyszerűen eldönti, hogy mit fog csinálni és megcsinálja, mint most is, amikor közölte, hogy jön és kész.
Még mielőtt bármit is mondhatnék, két kezem a kis jegyzetfüzetemre pakolom és kíváncsian várom a műsort. Mert ugye én már tudom, hogy most következik majd a Dana McCoy show, de ez a két szerencsétlen nem tudja. Igazság szerint egészen kíváncsi vagyok rá, miféle badarságokkal fog előállni és már előre mosolygok is. Főleg, mikor fején találja a szöget és egy forró numerát javasol Tessának és Rogernek. Ha tudná, hogy mennyire beletrafált, kidobhatnám az ablakon a papírjaimat és ide ültethetném Danát, mivel szent meggyőződésem nekem is, hogy valami ilyesmit kellene véghez vinnie a tanácstalanul pislogó, fülig vörösödő párocskának. Semmi egyéb bajuk nincs talán, mint az, hogy karót nyeltek és beszariak, de ezt velük azért mégse közölhetem így.
-Elnézést kérek. Ő a húgom.- közlöm leolvashatatlan ábrázattal az arcomon, de közben le sem veszem a pillantásom Danáról. Ha most csupán egy külső szemlélő lennék tuti, hogy a térdemet csapkodnám a röhögéstől, tekintve, hogy Tessa teljesen elképedt Dana megnyilvánulása miatt, így viszont komolynak kell maradnom. Mégis csak én lennék a terapeuta, nem?
-Semmi baj. Öt perc múlva úgyis lejár az időnk, Miss McCoy.- pillant az órájára Roger, aki idő közben vagy elképzelte azt a bachata-t, vagy csak kellemetlenül érzi magát és minél előbb le akarna lépni.
-Akkor a jövő héten, rendben? Még egyszer elnézést, hogy így megzavartak minket. Biztosan, valami családi ügy.- állok is fel, mikor ők is megmozdulnak, hogy elinduljanak kifelé, Tessa pedig morog még egy "a család, az család" megjegyzést a bajsza alatt, én pedig bájos mosollyal az arcomon ácsorgok egészen addig, míg be nem csukódik mögöttük az ajtó. Csak mindezek után vált tekintetem némiképp dühössé és szikrázóvá, de rögtön a csúnya pillantásom után elnevetem magam és a fejemet csóválom. Nem tehetek róla, de annak ellenére, hogy a húgom ilyen lökött és konkrétan most jól leégetett, akkor is imádom.
-Te tiszta hülye vagy!- dobom vissza magam a kényelmes kis fotelomba, egyik lábam átvetem a másikon és intek Danának, hogy üljön le.
-Mi miatt robogtál be hozzám? Ugye nem keveredtél megint bajba?- lesek rá szúrós pillantással, hiszen tőle még az sem áll távol, hogy esetleg majd az FBI rúgja be egyszer az ajtómat az éjszaka közepén, mondván, a húgomat keresik. Esküszöm, meg se lepődnék, sőt. Csodálom, hogy eddig nem történt ilyesmi.
-Ugye tudod, hogy nem csinálhatod mindig ezt, mikor valami gond van? Hiszen, én itt embereken próbálok segíteni.- dorgálom meg, ahogy egy jó nővérhez illik, de igazság szerint mindig is irigyeltem, amiért ennyire szabad tud lenni. Tojik rá, hogy ki, mit gondol róla, ahogy arra is, hogy mi a franc lesz vele holnap vagy holnapután. Úgy szeretnék néha én is ilyen vagány és zabolázatlan lenni, de nekem maradt a jól neveltség és a vágy az iránt, hogy tökéletességet sugározzak a világ felé.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana EmptyPént. Ápr. 13 2018, 09:24


+16 Néhol kicsit szókimondóbb szöveg!

Sosem érdekelt senki véleménye, és magasról tettem arra ha valakinek éppen valami nem tetszett rajtam, vagy bennem.Nem neki kell ezekkel a virgácsokkal szaladgálni, akkor ne foglalkozzon vele, meg különben is mindenki törődjön a saját dolgával. Kivéve én, aki feljogosítva éreztem magam arra, hogy tulajdonképpen bármibe belecsipoghassak.
Nem ez volt az első alkalom, hogy a nővérem rendelőjébe úgy érkezem meg, mint egy VIP szektorba becsörtető világsztár, akinek éppen itt van kedve randalírozni. De ez vészhelyzet volt. Komolyan az! Nekem mindenképpen, és nem nagyon érdekelt, hogy akik jelenleg rabolják a nővérem drága idejét, melyért nem mellesleg szépen fizetnek is mint a katonatiszt, mit szólnak az érkezésemhez. Adok én nekik olyan pártanácsot, hogy az üvegezett terasz adja a másikat. Bár nem vagyok egy gyakorlott házasságban élő-még csak az kellene!- de szerintem ez nem lehet bonyolult: jó kaja, sok duma és rohadt sok és rohadt jó, és rohadtul kimerítő szex. Esküszöm! Miért, ha valakit kellően megpörgetnek az ágyban, annak még van energiája problémázni bármin? Én olyankor nem is ezen a világon vagyok, hanem karöltve szirtakizom Buddhával és Freddie Mercury-vel a mennyországban. Nem is értem ehhez az egészhez minek kell annyit dumálni Ravennel, amikor tökre egyszerű megoldások léteznek? Na de ha ezt a titkot mindenki ismerné, akkor neki más állás után kellene néznie. Azért, mindentől függetlenül ha kell ha nem én kicsit besegítek az ügymenet felgyorsításába, mert az elkövetkezendő időkben nekem van szükségem a testvéremre. Itt és most, mert kurvára vészhelyzet van. Az egy hetes futókalandom szerelmet vallott, és én ettől pánikrohamot kaptam. Nem tudom mitől tartok? Az elkötelezettségtől, vagy attól, hogy viszontszeressek? Ha jobban megnézzük mindkettőtől.
Raven elnézést kér a pártól, ahol láthatóan a fickó van jobban a helyzet magaslatán, ugyanis nem lehet nem észrevenni abban a baromira szűk famerben az ébredező erekcióját. Frankó! Ha hazamennek azt hiszem felvágja az asszonyt a konyhapultra, mint a frissen mosott leveshúst.Ha nem így lesz, akkor ennek a házasságnak annyi! Borítékolom. Nem tudom amúgy miért kér elnézést. Azért mert a húga vagyok, vagy azért, mert hívatlanul csörtettem be az irodába, miközben még javában agyturkászott. Duplán is. Mondjuk azért érdekelne, hogy ezt ő hogy éli meg? Úgy értem érdekli egyáltalán ezeknek a nyűgje,vagy csak simán ez a munkája? Mert engem érdekel a sajátom...még ha néha törvénytelen is amit csinálok, de kell az adrenalin löket az agyamnak.
A szemeimet forgatva támaszkodom meg két kezemet az oldalamnál leengedve a mögöttem lévő komódnál, a csípőmet pedig nekitolom. Mi a tökömnek kér megint elnézést? Mindjárt hajlongani fog itt nekem mint valami idióta vágott szemű. Jah, biztosan családi ügy. Jelen esetben én képviselem a családot, és érezhető, hogy fogytán van a lelkierőm, hogy visszatartsam ami bennem van. Én amúgy is ilyen vagyok. Akkor és ott kell mindent kiadnom magamból, ahol éppen vagyok. Ez igaz akkor is, ha sokat iszom, és felkavarodik a gyomrom. Fúj! A nő valamit motyorog az orra alatt, ahogyan megy kifelé, miközben a fickó még egyszer hátrapillant mielőtt megfordul. Édes Szent József Tökei! Ilyen kerek seggel büntetlenül császkálni. Gyúr a fickó, ez már tuti! És ezekkel a formás hátsókkal nem tud problémát megoldani? Tényleg nagy a gond. A vállamról közben lekanyarítom a táskámat és egy doboz rágógumit túrok elő belőle.Miközben a két szemet bedobom a számba, Raven megfordul és úgy néz rám, mint aki ferobbanni készül. Elkerekedő szemekkel, értetlenül nézek rá, széttárva a karjaimat, amolyan “Most meg mi a franc van?” nézéssel, aztán persze jön a röhögés, amire én is elnevetem magam. Eltolom a csípőm a komódtól, hogy célba vegyem a kényelmes fotelek egyikét, majd félúton meggondolom magam és állva maradok.
- Hülyéknek áll a világ!- kacsintottam, majd az irodájában az ablak mellett álló kis kocka alakú mini hűtő felé veszem az irányt, a hátam mögé dobálva vissza a szavakat.
- Bajba? De igen, méghozzá óriási bajba! Különben miért bumliztam volna át magam a fél városon hozzád? Basszus Raven, tényleg irtó nagy gáz van!- a hangom nagyjából úgy cseng mintha most nyírtam volna ki a fél várost, és nem tudom hova ássam azt a sok hullát.
Közben kinyitom a hűtő ajtaját és válogatni kezdek a tartalma között. Ananászlé, szűrt bio tökömtudjami, zöld tea, paradicsomlé, ásványvíz bubis és bubitlan…
- Nem tartasz valami normális piát a hűtőben? Öreg hiba! Mit iszol ha némelyik ilyen párocska kiakaszt? Ohlálálá...szóval ezt!- emelem ki nagy vigyorások közepette az üveget, melynek alján még lapul egy kis cherry.
-Mondjuk ettől erősebbre gondoltam, de megteszi.Majd kicsit felturbózom a sajátommal.Amúgy mit nem csinálhatok? A testvérem vagy, és az a dolgunk, hogy vigyázzunk egymásra, nem?- állok fel a hűtő mellől, kezemben a cherry-s üveggel, meg az ananászlével. Jobb híjján az is megteszi. Kicsit azt hiszem azért igazságtalan vagyok, mert többnyire Raven húz ki engem a slamasztikából és nem fordítva, de cserébe igyekszem jó társaság lenni. Már ha hagyja.
- Na látod, én is egy ember vagyok, és most rajtam kell segíteni.- pakolom le a loot-olt holmikat a komódra, a táskámat felvéve a földről és addig turkálok benne, amíg elő nem kerül egy ezüst színű kis flaska, amit még a nagyszüleink házában találtam, és állítólag a dédpapáé volt, aki önkéntes volt Pearl Harbour-nál. Naná, hogy nem szentelt víz van benne, nem fogom megszentségteleníteni az öreg emlékét, aki nagyobb alkesz volt mint Hemingway, akivel állítólag, a családi legenda szerint rendszeresen eláztak. Azt hiszem tudom honnan van a génjeim túlnyomó része. Két poharat veszek el egy odakészített tálcáról, ami a mellette álló vizeskancsó tanulsága szerint nem arra a célra van elhelyezve amire én használom. Mindkettőbe öntök ananászlevet, majd az egyikbe cherry-t és a butykosból egy kis jó minőségű vodkával spékelem meg, a másikba meg tiszta vodka kerül. Mindkét poharat megfogom és Raven felé sétálok vele, hogy azt amelyikbe cherry is került letegyem az asztalon elé.
- Szeretem amikor kicsit el tudsz engedni abból a fene jókislány stílusodból. Ilyenkor tudom, hogy nem vagy reménytelen eset.- kacsintok és nevetek, majd megkerülve az összes bútort, leülök abba a fotelbe az itókámmal együtt, amiben korábban a nő ült. Lábaimat szépen egymás után felpakolom arra az apró kis asztalkára, amin egy kosár pot-pourri illatozik, mellé téve az ezüst kis butykos a maradék vodkával..Belekortyolok a kész remekműbe, és sziszegve, elégedetten állapítom meg, hogy túl sok a vodka, de pont ez a lényeg.
- Szóval rohadt nagy gáz van. Peter…- megrázom a fejem, mert végre tudatosul benne, miután annyiszor kijavított már.
-...’szomat! Patrick ma reggel azt mondta, hogy szeret! Ez tragédia, érted Raven? Ez katasztrófa, beborul a tejútrendszer, összeroppan a galaxis, megszűnik a tér-idő kontínum….mindmeghalunk!- a kezemben a pohár ide-oda járt a levegőben, miközben beszéltem, kétségbeesve és kapkodva a levegőt.Aztán behunyom a szemeimet és elszámolok közepes tempóban tízig, szabályozva a légzésemet. A vicces talán az az egészben, hogy szerintem Raven még azt sem tudja ki az a Patrick, ahogyan azt sem miért para nekem, hogy szerelmet vallott. Illetve valamennyire lehet sejtése talán, hiszen nem titok, előtte meg főleg nem, hogy gyűlölöm a fix kapcsolatokat. Úgy értem ami tovább mutatna pár lepedőgyűrögetésen. Még csak azt sem hagyom senkinek, hogy fogkefét hagyjon nálam. A leghosszabb kapcsolatom két hónapig tartott, csak mert a srác valami kőgazdag muki fia volt, és egy kisebb kastélyban laktak, ahol minden helyiséget ki akartunk próbálni, az meg beletellett egy kis időbe, ugyebár.
- Azt sem tudtam mit mondjak neki erre! Kétségbeestem, és felhívtalak! Le kéne ráznom, csak ilyenkor már nem olyan mintha simán csak vége lenne, érted? Minek kellett ezt mondania nekem? Mi az, hogy szeret? Mit szeret bennem? Még csak egy normális rántottát sem tudok csinálni, és amúgy is….pfúúúú...Raven. Segítened kell!- hogy pontosan mit is, azt nem tettem hozzá. Elvégre ő az agyturkász nem én. Bár azért vannak határok. Az álmaimról és a fantáziálásaimról nem fogok beszélni...még csak az kéne. Tuti kitagadna, mert hülye liba és perverz dög vagyok egyszerre. Erről meg lehet nem kéne tudnia! Inkább még egy korty az italba, csakhogy lélekben erősödjek, és kezdjek lecsillapodni. Az alkohol ebben nagy cimbora.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana EmptyKedd Ápr. 17 2018, 00:07

Raven & Dana



When we have each other, we have everything.


Nem igazán tudni a kishúgom esetében, hogy a baj pontosan mit is jelent? Igazából a gondatlanságból elkövetett emberöléstől a betöréses rabláson át a "letört a körmöm"-ig bármit el tudok képzelni, amikor ő azt mondja, hogy baj van. Miért? Mert teljesen kiszámíthatatlan és totálisan ellentmond minden létező írott és íratlan szabálynak vagy törvénynek a húgom viselkedése, legyen az etikett avagy fizika. Lehetetlen kitalálni, hogy mi lesz a következő lépése vagy, hogy mikor, mi jár a fejében, így hát nincs más teendőm, mint kíváncsian kivárni, amíg elmeséli végre, mégis mi a francért kellett megzavarnia munka közben. Volt már rá példa, hogy tényleg komoly zűrben volt, amikor ilyen sietséggel felkeresett, de olyasmire is volt már példa, hogy azt hittem Föld körüli pályára állítom, amiért egy elképesztő nagy baromság miatt belém vágta az ideget. Körülbelül azóta van az, hogy nem rágom tövig a körmöm, amikor felkeres egy állítólagos "baj van" dumával, mert kinézem belőle, hogy csak szívat vagy szórakozik.
Ettől függetlenül azon, amit előad Tessának és Rogernek röhögnöm kell egy jót, de rögtön utána csak összefonom karjaimat mellkasom előtt és úgy figyelem Dana minden egyes mozdulatát. Általában ilyenkor a mimikáját és a mozdulatait szoktam vizslatni, hátha rájövök legalább abból arra, hogy mégis mire készülhet. Rezzenéstelen ábrázattal figyelem, ahogy a kis hűtőmhöz sétál és neki lát pakolászni benne úgy, mintha ő bármit is rakott volna bele.
-Szolgáld csak ki magad nyugodtan...- jegyzem meg monoton hangon, majd az asztalomra pillantok és amíg ő felkészül lelkileg arra, hogy végre a lényegre térjen -hiszen már megszoktam, hogy általában fél óráig balettozva hányja nekem a rizsát és, csak aztán jutunk el a fontosabb részhez-, addig pedig a jegyzeteimet állok neki rendszerezgetni. Mondjuk nincs valami nagy kupi amúgy se az asztalomon, de valamivel akkor is le kell kötnöm magam, mert a végén még felrobbanok attól, amit Dana művel. Csicsereg, csacsog jobbra-balra, de még mindig nem tartunk ott, ahol kellene, azaz, hogy mi is történt?
-Az a hűtöm a titkos szobácskámban lapul, hiszen minden jóra való zugivó ilyesmi helyen tartja a jobb italait...- sóhajtok egyet fejet csóválva, apró mosollyal a szám szegletében és, csak akkor pillantok fel, amikor örvendezni kezd. Már el is felejtettem, hogy még alkohol is van abban a hűtőben és valóban, volt már rá példa, hogy nap közepén megittam egy pohárka cherryt, mert már nem bírtam idegekkel. Ez van, ha egy nap több nehéz eset is összejön, mert hülye ugye annyi van a városban, mintha valaki direkt szaporítaná őket, hogy terrorizálhassanak engem vagy a többi pszichológiában jártas személyt.
-Vagyis nekem van egyedül kötelességem, hiszen te vagy az, akire vigyázni kell, nem én...- forgatom a szemeimet a megjegyzésére, mert nem igazán emlékszem, hogy volt-e valaha olyan helyzet, hogy én lettem volna Dana segítségére szorulva. Mondjuk, ha lenne egy buli, amit tönkre akarnék tenni, ahhoz tuti, hogy az ő segítségét kérném ahogy akkor is őt hívnám, ha esetleg olyasvalaki készülne nősülni, akire mondjuk nekem fájt a fogam. Biztos vagyok benne, hogy Dana remekül tudna tönkre tenni egy jól megtervezett esküvőt. De más esetben? Nem, nem igazán volt még olyan, hogy én hívtam a húgomat, hogy "siess, szükségem van a segítségedre!" de igazából nem is baj ez. Hiszen én vagyok az okos, megfontolt, karót nyelt nővér, akinek az a dolga, hogy jó kislány legyen. Szép is lenne, ha mindketten bajkeverők lennénk.
-És neked is számítsam majd meg a segítségem árát, ha már a pácienseimhez hasonlítod magad?- pillantok fel rá vigyorogva, mert bár azon sportolok folyamatosan, hogy elvegyem a hangulatát a vicceskedéstől, de tudom jól, hogy az lehetetlen. Ergo, megengedhetem magamnak, hogy bunkó legyek, mert, ha fejre állok, akkor is ilyen kis humoros marad a húgicám, mintha a génjeiben lenne, hogy még a komoly helyzeteket is elviccelje. Vagyis, csak remélni tudom, hogy tényleg valami komoly dologról van szó és nem valami baromság miatt keresett fel.
-Tudok alkalmazkodni a környezetemhez, ami rólad viszont nem igazán mondható el.- mosolygok gúnyosan, ahogy szóvá teszi a jó kislányos viselkedésemet, de igazság szerint lepattog rólam minden gúnyos megjegyzése. Mármint tudom én, hogy néha lazítanom kellene de, ha választanom lehet aközött, amilyen most vagyok és aközött, amit ő képvisel, akkor inkább maradok ilyen begyepesedett. Legalább az életem aránylag nyugodt, kiegyensúlyozott és rendezett. Ezzel szemben Dana élete kész káosz tele váratlan változókkal és meg nem jósolható eseményekkel, mintha az ember épp valószínűség számítást végezne, vagy egy sötét, letakart dobozban turkálna.
-Valóban! Ez borzalmas katasztrófa! Tárcsázom is a Pentagont, hátha tudnak tenni valamit, mielőtt még beköszöntene az Apokalipszis.- lesek a húgomra lesújtó pillantással, mert hát ezennel kiderült, hogy egy hülyeség miatt keresett fel. Aztán pillanatokkal később rájövök, hogy tényleg komolyan pánikol és őszintén beszél, ami miatt először meghökkenek, majd ellágyul a pillantásom és immár kicsit jobban odafigyelve hallgatom szavait. Tényleg ennyire kikészült, amiért szerelmet vallottak neki? Az agyam eldobom. Minden nő erre vágyik, kivéve a drága húgomat.
-Őszintén szólva én se tudom megérteni, mit ehet rajtad ez a Peter... vagyis Patrick.- rontom el szándékosan, hátha egy kis poénnal sikerül oldani a húgom feszültségét, de tudom, hogy nem fog ez nekem összejönni. Nem ő vagyok, hogy mindenből viccet csináljak aztán elüldözzem ezzel a viharfelhőket, hogy helyette szivárványt, napsütést és pillangókat hozzak. Nem. Én az őszinte tesó vagyok, aki néha túlzásba is viszi ezt, de mégis, csak segíteni akar és nem pedig ártani.
Szép lassan felállok a székemből és mivel úgy hiszem, hogy talán sikerül olyasmit véghez vinnem, ami miatt talán Nobel-díjra is jelöltethetném majd magam -vagyis folytathatok egy aránylag komoly beszélgetést a húgommal- leülök a mellette lévő fotelba.
-Nyugodj meg, Dana. Inkább kezdjük csak szépen az elejétől. Hol ismerted meg ezt a pasast és hogyan?- kérdezem kíváncsian, mert számomra Dana kapcsolatai igazából olyanok, mint a kvantumfizika: halvány lila gőzöm sincs az egészről. Nem igazán szokta elmesélni nekem a szerelmi kalandjait, az esetleges párkapcsolatnak még véletlenül sem nevezhető afférjait és hasonlókat. Általánosságban igaz rám, hogy, ha egy kvízműsorban az lenne az ötvenezer dolláros kérdés, hogy kivel kavar épp a húgom, tuti elbuknám az egészet.
-Persze, Isten őrizz, hogy nagyon részletesen beszámolj nekem a dolgokról. Csak... nagy vonalakban mesélj a pasiról.- mosolyodok el, miközben kezeimmel is mutatom azokat a nagy vonalakat, végül őszinte kíváncsisággal a szememben méregetem Dana arcát. Még az is lehet, hogy kifogott magának valami oltári édes pasit, akit ő majd ezek után igyekszik elüldözni magától. Hiszen, ki más szeretné meg a húgomat, ha nem egy édes pasi? Biztos nem egy alfahím az, akinek imponál Dana szeleburdisága és az őrültségei, legalábbis a logika ezt diktálja. Aztán a fene tudja, lehet, hogy ez a Patrick szimplán egy idióta, akire érvényes azon törvény, miszerint, az embernek mindig az kell, ami nem lehet az övé.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana EmptyKedd Ápr. 17 2018, 21:24


+16 Néhol kicsit szókimondóbb szöveg!

- Naná, hogy nyugodtan kiszolgálom magam, elvégre ez egy hűtő és azért van itt gondolom, hogy legyen benne hideg innivaló, amit te szépen és testvériesen megosztasz az egy szem hugicáddal.- az egyszerű logikai következtetés olyan spontán hosszúra sikeredett, hogy ha tovább tartott volna kihűl a gyomorom a dumától. Ez amúgy egy érdekes megállapítás volt, amelyet már a tököm se tudja ki akasztott rám régen. Mármint, hogy túl sokat jártatom a számat, és feleslegesen körbemagyarázok mindent. Szerintem mondjuk pont nem feleslegesen, mert mindennek megvan a maga értelme. Én alapjáraton otthon nagy magányomban dolgozom, legfeljebb az egérfogóban a sajtdarabhoz, alkalmanként az ott fetrengő beszopódott egérhez, a piás üvegemhez, vagy ahhoz az embernagyságú harlequin bohóchoz szólhatok, aki az ágyam végében tanyázik, és mindenkire a frászt hozza.Ő Jakab, az én házikedvencem. Az emberek nagy hányada retteg a bohócoktól, én meg oda vagyok értük. És tudjátok miért? Mert éppen úgy álarcot viselnek, mint mi legtöbben. Csak az övék legalább kurva vicces. Sajna a harlequint néha el kell ültetni onnan, mert szex közben elég frusztráló, hisz olyan mintha az ágyam végéből valaki kukkolna. Néz azokkal a nagy kék szemeivel és szomorúan néz….mintha azt mondaná, hogy megint egy balféket szedtem össze, ami amúgy igaz. Többnyire két tipus az akiket bevonzok: vagy azok akik a sliccüket is csipesszel húzzák le, és kimerül náluk az előjáték két nyelves csókban, vagy a fakabátokat. Ez utóbbiak például őrülten jók az ágyban, de pár nap után már hozzák az alsógatyájukat a komódomba, meg a fogkefét a fürdőbe, és after shavet a tükör elé, és egy kávéscsészét a konyhába. Na neeeeem! Én nem akarok senkivel több időt tölteni, csak amennyi még mindkettőnknek élvezetes. A mindennapi macerákat kössz, kihagyom.
- Nana, a zugivók nem hűtőben tartják a piát, hanem valami lepukkant lebuj csaposainak keze ügyében.- lendítettem figyelmeztetőleg a levegőbe a jobb kezem, a bal még mindig a hűtő ajtaján kapaszkodott, miközben kihúzva magam mélyítettem a hangomon, és megpróbáltam valamiféle idétlen arisztokrata raccsolással előadni egy nagymonológot, közben persze hol felugrott a szemöldököm összevonódva, hol egészen megereszkedett.Ripacskodtam, na!
- Henry kérem! Jobban zúdítsa meg azt a vodkát, és ha már fárad ne sajnálja kitölteni a royal flush-t, csak úgy szép sorjában.- hogy mi is a royal flush? No hát kérem, ez az én igazi fantasztikumom, amit minden alkalommal elsütök, ha buliba megyek. Öt feles pohár: vodka, gin,whisky,fehér rum,abshinte. Persze ez csak akkor játszik, ha aznap este fehér zajosra akarom kiütni magam. Mármint nem sok mindenre akarok emlékezni, de rohadt jól akarom magam érezni.Ilyenkor vagyok többnyire a legnagyobb buligyilkos, mert őszintén kiosztom a társaság nőtagjait, magasról teszek a válaszul adott kritikákra, és gátlástalanul megpróbálom elcsábítani bármelyikük pasiját. A vége legtöbbször az, hogy másnap kapok mindenféle üzeneteket mélben, és persze egyik sem a kedvesebb oldaláról emlegeti a felmenőimet, közöttük az édesanyámat.Tegyük hozzá azért, hogy ilyen ritkán szokott lenni.Mármint, hogy utána üzeneteket kapok. Van aki simán felhív és közli, hogy onnantól felejtsem el a számát. Oké, nem probléma, meg sem jegyeztem.
Csak megvonom a vállaim, amikor azt emlegeti, hogy én vagyok az kettőnk közül akire vigyázni kell. Mit ragozzuk? Igaza van! Persze ezt nem most és nem itt fogom neki elismerni, hiszen komoly helyzet van, méghozzá tragikusan komoly, amiből ha nem tudok feloldódni, úgy kiállok a tetőre és üvölteni fogok. Mondjuk lehet így is az lesz a vége, de jelenleg sikerül valami használható piát kikeverni, így aztán abba fojtom bele a bánatomat. Meg persze a szövegelésbe. Csak nézem a nővéremet, és arra gondolok, hogy milyen kurva szerencsés vagyok, hogy ő a testvérem. Úgy értem, hogy nem volt még olyan alkalom, hogy amikor felhívtam, vagy simán hívatlanul beállítottam volna hozzá, akkor elküldött volna. Olyan mintha nem is lenne saját élete, vagy én nem tudom, ami azért szomorú, mert ő ettől sokkal jobbat érdemelne. Van egyáltalán normális szexuális élete? Komolyan! Adja az ég, hogy ne csak ő és Mr Vibrátor alkossanak alkalmi párost a móka kedvéért szombatonként, amikor minden tisztességes csaj vagy az állandó pasijával nyomul, vagy az alkalmi édes pofikat szedi fel.Én az utóbbi kategória vagyok, de Raven megérdemelné, hogy az előbbibe tartozzon.
- Hát amennyi vagyonom van az mind a tiéd! Lássuk csak: van egy albérletem, ahol ha kipucsítok a konyhából, máris a fürdőben találom magam. Van egy lepukkant laptopom, Jakab az ágy végében, pár tera extra bővített verziós pornó és két fikusz az ablak előtt, amik azért hasznosak mert ritkán kell öntözni. És van egy nőőőőőővérem, aki a legjobb a világon!- emeltem meg a poharamat felé, miközben mosolyogva kacsintottam. Mert hát amúgy ez az igazság. Raven nem csupán a testvérem, hanem a legértékesebb számomra. És nem csak azért mert a testvérem, hanem mert...jajj, ne már! Utálok ilyen lelkizős szarságot nyomni, de a lényegen nem változtat, hogy ha úgy alakulna bármit megtennék érte. Csak eddig még nem alakult úgy, vagy én nem tudok róla. Persze a bármi elég képlékeny fogalom nálam.
- Az alkalmazkodás és a kényszeres megfelelés között óriási különbség van!- jegyzem azért meg egy kis pikírt sértettséggel, mert ez nálunk így volt. Én kényszeresen akartam megfelelni, mire nagy nehezen rájöttem, hogy ha keresztre feszülök sem leszek a szüleinknek olyan jó, amilyen Raven az egyszerű alkalmazkodásával. Nem az ő hibája. Én vagyok ilyen kettyent selejtes. De ez sosem érdekelt különösebben, hiszen tudom, hogy így is szeretnek, csak éppen nem fogadják el az életvitelem. Leginkább anya, aki szerint példát kellene vennem Ravenről. Példát is veszek, és totálisan ellentételeként viselkedem.
- Hmnny….nyammapentagont még ne!- nyelem le a piát, miközben beszélni próbálok, és megrázom a fejemet. Persze, ő könnyen beszél, nem neki mondták ma reggel, hogy szeretik, hanem nekem, és ezt én képtelen vagyok kezelni. Hogy miért? Nem tudom. Lehet mélyebbre kellene vájkálni hozzá a fejemben, de ezt még a nővéremnek sem hagytam eddig, meg az igazság az, hogy jobb ha nem turkálunk ott. Mi lett a vége szegény Michael Jenningsnek is, ugye? Megvan? A felejtés bére...Ben Afflek….öcsém annak a pasinak olyan gyönyörű szája van, hogy ha a csók közben lehetne levegőt kapni, esküszöm egész nap csókolnám.
Szóval elmondtam, kimondtam, de nem lett könnyebb. Semmivel sem lett, és vedelhetem én naphosszat a vodkát akkor sem kerekedek rajta felül.Azt hiszem érik az az ordítás.Végignézem egyetlen hang nélkül, ahogyan Raven feláll és mellém ül. Komolyan kussban vagyok, még azt is lehetne hallani, ha egy légy szellentene a fülem mellett. Mondjuk a legyeknek szerintem nincs bélműködésük, ergo szellenteni sem tudnak...óóóó istenem, már komolyan félrehord az agyam, hogy ilyeneken kattogok, de valahogyan próbálom elterelni a figyelmem a lakásán faképnél hagyott fickóról. Előre nyúlok a pot pourri mellé a butykosért és az időközben vészesen kevésre fogyott ananászos löttyöt megzúdítom jócskán vodkával. Kell az erő. A poharammal leutánozom Raven mozgását miközben fújok egy nagyot és a szemeimet forgatom.
- Naaaaaaagyyyyy vonalakban! Mintha az olyan egyszerű lenne. Te komolyan engem kérsz nagyvonalakra? Mintha nem tudnád, hogy...na jó, oké!- bólogatok végül abbahagyva a pohárral való hadonászást, mielőtt a nővéremre zúdítom. Helyette srégan elfordulok a fotelben, hogy szembe találjam magam vele. Könyökemet megtámasztom a karfán, és úgy egyensúlyozom tovább a piámat.
- Patrick...akit ‘szom se tudja miért hívok állandóan Peternek és én múlt pénteken ismertem meg.Vagy szombaton?- elgondolkodva ráncoltam a homlokom, miközben a plafon felé sandítottam, mintha onnan várnám a választ majd csettintettem a nyelvemmel, mikor a felismerés szikrája gyúlt bennem
- Péntek volt, mert előtte beugrottunk Marcello pizzáriájába a csajokkal, és csak pénteken van extra oliva bogyó a Csuda Csöcsös Pizzán...ami csirkemell húsos...na mindegy! Szóval pénteken találkoztunk éééééés. Hát a részletek kihagyása mellett, röviden és dióhéjban összefoglalva akkor a tényeket: táncoltunk, megcsókolt, megint táncoltunk, aztán megcsókolt, de már hosszabban...aztán még hosszabban, aztán rájöttünk, hogy nagyon egymásra gerjedtünk, szóval kimentünk a kocsijába a parkolóba és egy óriásit dugtunk. Aztán visszamentünk és ittunk, táncoltunk, aztán hajnalban elmentünk hozzá és hajnalig dugtunk. Nem számoltam hányszor.- hagytam egy lélegzetvételnyi szünetet a felsorolásban, megadva persze az esélyt, hogy közbevágjon, de bármit is mondott, akkor is befejeztem még a kapcsolatunk gyorstalpalós bemutatását.
-....szóóóóóval lényegében erről szólt az egész. Hogy jött ezek után az, hogy szeret? Én nem szeretem, de állati jó volt vele az ágyban, ez miért nem elég? Miért kell ettől több?- pattantam fel hirtelen a fotelből miközben fel-alá járkáltam a szobában.
- De azt hiszem tudom mit fogok csinálni. Kutyaharapást szőrével. Ma este elmegyek...neeehheeeeem- néztem Ravenre, ahogyan hirtelen az isteni szikra megtámadott.
-...elmegyünk bulizni! Mikor mozdultál ki mostanában? Ne! Meg se próbálj hazudni, ismerem az összes kifogásod! Nincs ellenvetés. Csak előtte elmegyünk valami dögös cuccot venni neked. És lásd kivel van dolgot, akkora reflektorfényt kapsz ma este tőlem, hogy csak győzd levakarni a pasikat. Én meg….én meg elfelejtem ezt a lúzert. Nekem senki ne mondja, hogy szeret, mert kivágom a francba mint a hetes mosatlant!- egy húzásra leküldtem a poharam tartalmának felét. Az ananászt már alig lehetett érezni benne.
- Huhh, máris jobb! A szomszédok hülyének néznének, ha most kinyitnám az ablakot és üvöltenék egy nagyot? Majd azt mondod, valamelyik félcédulás beteged...- indultam meg az ablak irányába, és a kezem már ott volt, hogy kinyissam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana EmptyCsüt. Ápr. 19 2018, 12:05

Raven & Dana



When we have each other, we have everything.


Szavaira inkább csak gyengéd mosollyal az arcomon bólogatok, mert a legkevésbé sem akarok most azon vitatkozni, hogy mit vesz ki a hűtőből vagy mit nem. Igazából az se érdekel, ha a hűtőt elviszi, mert a csőrömet inkább az böki, hogy így lerohant. Viszont egyre jobban furdal a kíváncsiság, hogy vajon mi az Isten micsodája történhetett, ami miatt a szokásosnál is durvábban pörög. Mert azt már kitapasztaltam, hogy amikor látványosan pattog és össze-vissza beszél -mondjuk ez amúgy is igaz rá, de ilyenkor főleg-, akkor tényleg valami durva dolog történt.
Soha nem értettem, hogy a fenébe lehet, hogy testvérek vagyunk mégis ennyire különbözünk. Én általában még a zűrösebb helyzeteket is elég jól tudom kezelni, annak ellenére, hogy jobb szeretem, ha minden terv szerint megy, Dana viszont kiakad, ha valami váratlan történik, holott az élete kész káosz és semmit sem tervez meg előre. Ki érti ezt? Nem beszélve arról, hogy én általában tudok viselkedni és érdekel, hogy totál hülyének néznek-e mások vagy sem, míg ő erre magasról tesz, nem is kicsit.
-Nem szoktam lepukkant lebujokba járni, szóval vagy nem vagyok zugivó, vagy én már a zugivást is tovább fejlesztettem.- nevetem el magam, még akkor is, ha valójában egyáltalán nem igaz rám, hogy zugivó lennék. Az egyetemen sűrűbben fogyasztottam alkoholt -vagy inkább ritkábban ittam vizet???-, de ott meg pláne nem voltam zugivó, hiszen nyíltan vállaltam, hogy iszok, ahogy mindenki más is. Sőt. Ott az volt a módi, hogy akár hétköznap is képesek voltunk berúgni egy-egy házibulin. Szép időszak volt, Dana sok mindent nem is tud akkorról és talán nem is baj, mert meglehetősen hasonlított a viselkedésem az övére. Aztán jöhetett a nagy betűs ÉLET és meg kellett komolyodni. Ez a különbség köztünk, hogy én tudom mikor kell felnőttként viselkedni, neki viszont gőze sincs erről vagy, ha van is, jó mélyen elrejti magában. Mintha örökké egy felelőtlen kisgyerek akarna lenni.
-Miféle helyekre jársz te inni?- csóválom a fejem nevetve, mert ilyen előadások után képtelen vagyok nem nevetni, meg aztán egyébként sincs okom mindig fapofát erőltetni magamra. A kis bolondos húgom marhaságain igen is szoktam röhögni, még akkor is, ha két perccel később aztán komoly stílusra váltok, mert épp el kell játszanom a jóságos és bölcs nagy testvért.
A nevetésem ellenére komolyan eltöprengek azon, mi a franc lehet az a royal flush -gondolom nem a pókerre gondol-, de eszem ágában sincs biztosra menni és megkérdezni Danát, mert akkor soha a büdös életbe nem jutunk egyről a kettőre. Ahogy ismerem nem egyszerűen közölné, hogy mi az, hanem végig sztorizgatna fél órát, engem meg addigra kinyírni a kíváncsiság.
-Ne hízelegj, úgyis ingyen hallgatlak meg, tudod jól. Szép is lenne, ha még a húgomtól is pénzt kérnék azért, hogy beszélgethessen velem.- röhögöm el magam újfent és bár tény, hogy miatta most csúszik egy kicsit a napirendem, akkor sem fogom ezért se meghurcolni, se lehúzni pár dolcsival. Örülök, ha annyi pénze van, hogy boldoguljon és nem tőlem kéreget folyamatosan -mert ugye nem tudnék neki nemet mondani, bármi is történne-, na meg annak is, hogy saját albérlete van és még egyszer sem állított ide azzal a remek ötlettel, hogy mi lenne, ha hozzám költözne. Arra már talán ki tudnék nyögni egy magabiztos nemet, de még ez sem száz százalék. Az igazság az, hogy annyira vigyázni akarok a húgomra és annyira terelgetni szeretném, hogy azt se tudom mikor, mivel segíthetnék rajta a legtöbbet.
-Nem kell mindenkinek megfelelned, de nem árt, ha elviselhetőbbé teszed magad. Viszont ez sem azt jelenti, hogy teljesen változz meg, csak tanuld meg hol, hogyan kell viselkedni.- vonok vállat közömbösen, holott tudom jól, hogy jelenleg irtó bunkó vagyok és valószínűleg újra meg újra sikerül megsértenem, de már megszokhatta volna, hogy talán én vagyok az egyetlen a világon, aki simán a képébe vág bármit és nem azért csinálom ezt, mert jól esik, hanem mert segíteni akarok neki.
Homlok ráncolva figyelem, ahogy folyamatosan nyeli az alkoholt, mintha kötelező lenne és tekintetemmel jelzem is felé, hogy rosszallom ezt az egész ivászat mániát, amit ő már mesteri fokra emelt, de tudom jól, hogy letojja a véleményem. Pedig egyáltalán nem vonzó, ha egy nő folyton be van csiccsentve, ráadásul nem is igazán tesz jót. Addig viszont, amíg nem kezdi el mindezt önmagára veszélyes formátumban űzni, nem teszek semmit. Sőt. Egyszer fel is világosítottam arról, hogy amint odáig fajul a helyzet, hogy már egy híd alatt lakó csöveshez kezd hasonlítani, már dugom is be az első rehab intézetbe, ami az utamba kerül. Mondjuk ettől annyira nem tartok, mert Dana nem süllyedne odáig. Pénzt mindig tud magának szerezni, ad magára és ami a legfontosabb, hogy annyira durván nem szokta elengedni magát, hogy a detoxban kössön ki vagy ilyesmi. Legalábbis nem tudok róla.
-Csak sűrítsd össze pár mondatban a lényeget! Miért lenne ez olyan nehéz?- tárom szét tanácstalanul a karjaimat, mert soha nem értettem, miért kell neki köntörfalazni és húzni az ember idegeit. Komolyan eszembe jutott már, hogy rábeszélem, kezdjen írni szappanoperákat, mert azokra jellemző még ez az idegtépő várakozás. Az ember öt részen át tövig rágja a körmeit, mire végre kiderül, hogy mi az Isten mütyűrkéje van és miért zokog Ana-Lucia, mint egy dedós.
Mikor aztán végre elkezd mesélni, eltekintek afelől, hogy még azt is kínos részletességgel akarja elmondani, hogy milyen nap milyen akció van a pizzákra a franc se tudja hol, és inkább igyekszem a lényegre koncentrálni. Egy hete? Komolyan egy hét után vallott neki szerelmet az a szerencsétlen? Bár ez még mindig nincs olyan vicces, mint Dana reakciója. Komolyan nem értem, hogy a francba tudott az a pasi belezúgni. Nem, mintha Dana nem érdemelné meg, hogy egy pasi szeresse... na jó, valójában nem érdemli meg. Jelenleg nem, mert önző és számító, ha pasikról beszélünk. Sosem érdekelte, hogy melyiknek mennyire tipor a lelkébe, ahogy ennél sem érdekli, mert akkor legalább leült volna megbeszélni a pasival, hogy ez a tempó meglehetősen gyors. Ehelyett ő elmenekült egyenesen hozzám és most azt várja, hogy sajnáljam, amiért szerelmet vallottak neki. Istenem! Ölni tudnék azért, hogy egy pasi őszintén azt mondja nekem: szeretlek. Talán direkt szívat a sors, hogy ehelyett azt kell végig hallgatnom, ahogy a húgom panaszkodik, mert valaki bele zúgott.
-Nem lehet, hogy azért húztad fel magad ennyire, mert te is érzel valamit Patrick iránt? Tudod elég ritka, hogy két ember teljesen érzelmek nélkül képes szexelni nap, mint nap. Egy idő után akaratlanul is előkerülnek bizonyos érzelmek és szerintem te is ezért ijedtél meg.- biccentem kissé oldalra a fejem, ahogy apró mosollyal az arcomon a húgomat figyelem. Nem hiszem el, hogy még mindig nem nőtt fel annyira, hogy megértse ezeket a dolgokat vagy, hogy képes legyen végre valakinek megnyílni. Ha nem is nekem, legalább egy pasinak, hiszen mégis csak jobb úgy élni, hogy az ember tudja, van mellette valaki, akire számíthat és az lehetőleg nem a nővére, hanem valaki olyan, aki időnként úgy gerincre tudja vágni, hogy három napig remeg a lába utána. Na jó, ez a gondolatmenet már kicsit olyan, mintha Danáé lett volna, szóval inkább pislogok párat gyorsan és újfent a húgomra kezdek figyelni.
-Vagy egyszerűen csak képtelen vagy bármiért is felelősséget vállalni. Jelen esetben valaki más érzéseiért de, ha rám hallgatsz, akkor szépen visszamész ehhez a Patrickhez és megmondod neki, hogy lassítson, mert te degradált vagy ahhoz, hogy kezelni tudd, ha valaki szeret. Randizgassatok szépen, nyugisan és lehetőleg ne csak a szexről szóljon minden, aztán majd kiderül.- vonok vállat ma már nem tudom hanyadjára, azóta, hogy a drága húgom berobogott hozzám, de sajnos fogalmam sincs, hogy mennyire érdemes nekem bármit is tanácsolnom neki. Ahogy ismerem, úgyse úgy fogja csinálni, ahogy mondtam, szóval szerencsétlen Patricknek el kell fogadnia, hogy bakot lőtt. Mondjuk az is lehet, hogy épp azzal lesz megmentve a kárhozattól, ha a húgom soha többé nem találkozik vele. Nem tudom, hogy Dana képes lesz-e valaha valaki iránt őszinte érzelmeket érezni vagy kimutatni -érezni gondolom most is érez???-, de ez még nem az az idő. Majd amikor őt is megtalálja a nagy szerelem, ami olyan váratlanul éri, mintha hátulról fejbe csapnák egy szívlapáttal, akkor másképp lesz ez.
Ahogy elkezd agyalni, mit évő is legyen és rám pillant, már akkor tudom, hogy mire készül, így hevesen rázni kezdem a fejem tiltakozásom jeléül. Esélytelen, hogy én bárhova is menjek vele ma este, vagy akár holnap vagy azután. Annak sosincs jó vége, sőt. Mindig úgy fejeződik be a nap, hogy az utolsó amit láttam a húgom, ahogy ki van dőlve és felcipelem nagy nehezen a lakására. Öreg vagyok én már az ilyesmihez. Mármint nem a bulihoz, hanem ahhoz, hogy a húgomat cígöljem bárhova is.
-A múlt héten voltam szórakozni, ami annyit jelentett, hogy ültem a pultnál és a pultos pasival beszélgettem, de nekem ez épp elég volt egy időre. Eszem ágában sincs bulizni menni, Dana. Felejtsd el!- adok hangot véleményemnek, de úgy rápörög az ötletre, hogy képtelenség lelőni. Nem is értem, miért nem számítottam rá, hogy a vége úgyis ez lesz a találkozónak, hogy majd megpróbál elrángatni valahová.
-Ha sokáig idegesítesz én fogok kiüvölteni az ablakon és majd rád kenem az egészet! Nem akarok diszkóban pasizni, érted? Ott csak kangörcsös idióták akarnak nőt találni maguknak, nekem meg nincs szükségem arra, hogy egy kretén mellett ébredjek reggel, ahogy te szoktad csinálni.- akadok ki egyre jobban és be kell valljam, egyedül Dana képes arra, hogy addig húzza az agyam, míg nem teljesen kiborulok annak ellenére, hogy máskor mindig uralkodni tudok magamon. De mit tegyek, ha nem érti meg, hogy nem akarok pasizni? Már kinőttem ebből, épp elég volt az egyetemen.
A legdühítőbb mégis az, hogy tudom jól, a vége úgyis az lesz, hogy ott fogok ácsorogni egy rohadt diszkóban és azon gondolkozom majd, miért nem fojtottam meg a húgomat még akkor, amikor elég kicsi volt ahhoz, hogy ne ellenkezzen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miss Troublemaker~Raven&Dana
Miss Troublemaker~Raven&Dana Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Miss Troublemaker~Raven&Dana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» at your mercy - Dana/Lio
» sun's coming up -- dana & lea
» Dana Rosenfield
» troublemaker [Sj & Dh]
» Troublemaker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: