New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 114 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 110 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lottie & Hayden - Hello stranger!
TémanyitásLottie & Hayden - Hello stranger!
Lottie & Hayden - Hello stranger! EmptyPént. Feb. 09 2018, 22:27
hayden & lottie

Mondhatjuk, hogy mostanában jobban tenném, ha elkerülném a férfiakat, és úgy tennék, mint aki csak az életével van elfoglalva, de az a nagy büdös helyzet, hogy sem Dexterrel, sem Shane-nel nem tudok mit kezdeni. Az egyikük még hivatalosan a férjem, a másik meg mi is? Hát Shane nem a barátom, mert ha az lenne, akkor nem feküdtünk volna le hányszor is? Már az ember nem is számolja egy idő után, de az tuti, hogy nem kétszer botlottunk el, és ez már nem mondható a véletlen művének sem. A nosztalgia egy szinten megengedett, mert vonzódunk egymáshoz, mégsem mondanám, hogy az érzéseim tiszták. Szerettem, de a képben van más is, sőt ne felejtsük el, hogy Dexter megforgatta bennem a kést a gyerektémával. A tököm ki van a siralmas életemmel, ezért megbeszélek egy találkozót Amberrel, mert Samnek ma este randija van. Fogalmam sincs, hogy kit akar palira venni, de azt mondta, hogy véletlenül találkozott a férfival, és ráadásul nem olyan, mint az előző férjei…szám szerint négy. Samantha nem kimondottan az a nő, aki ne élvezné az életet, de szerintem már túlzásba viszi, vagy az is lehet, hogy ő csinálja jól? Bizonytalan vagyok, és tudom, hogy tilosban járok, mert nem szabadna innom, hiszen szívátültetésem lesz. Most már inkább jöjjön valaki, mert fejbe lövöm magam. Tanácstalanul állok a hidegben, kissé fáradtan, de még lelkesen. Az asszisztensem azt mondta, hogy ez a bár nem zsúfolt, és kevesen járnak ide, mert a kórházzal szemben lévő a menő. Hát még az hiányozna, hogy ma este Shane-be botoljak, mert akkor felakasztom magam. A kabátomat összefűzöm, és azon agyalok, ha öt percen belül nem ér ide a barátnőm, akkor hazamegyek. A taxit kell mindenképpen választanom, mert nem bírom a túlzott sétát…nem is sétálhatnék. A hajamba kap a szél, és úgy döntök, hogy bemegyek a legközelebbi épületbe, pontosabban a szórakozóhelyre, ahol nem a tizenéves korosztály a fő, hanem a huszonöt év felettiek. A tekintetem nem hordozom végig, csak előretörök, mert szédülök, és minél hamarabb egy széket akarok keríteni. A pulttól nem messze van egy kis színpad, ahonnan élőzene hallatszik, méghozzá jazz. Amber még nem jött el, de ez sem baj, mert az alaphangulat jó, és valóban nem egy lepukkant helyszín. A pulthoz tolakodnék, mikor a közelemben megvillan egy szőke hajzuhatag. Az első érzésem az, hogy tévedtem, de látom, hogy Sam siet el mellettem.
- Hééj… - kapok utána, és egy röpke pillanatra nézek végig a barátnőmön.
- Mi történt? Hol van a partnered? Nem azt mondtad, hogy ma este azzal a pasival leszel, akivel a boltban, vagy hol futottál össze? – ráncolom össze értetlenül a homlokomat, mire felszegi az állát, és egyenesen rámutat valakire, de éppen kitakarják.
- Tudod, ha ez meg lett volna hamarabb, akkor el sem jövök. Részegen nem túl biztató, és hiába orvos. – na ez már nekem is sok, mert elkezd hadarni, aztán felfújja magát, és megrázva a fejét hagy magamra.
- Sam mi az isten van? – húzom le a cipzárt, és futtatom végig a jelölten a kékjeimet, de abban a minutumban le is fagyok.
- Hayden…ezt nem. – tátom el a számat, de ő is észrevesz. Shane legjobb barátja, és a legjobb barátnőm egy helyen?
- Te meg a barátnőm? – mutatok rá, és odasétálok mellé, de már látszik, hogy nem egy pohár csúszott le nála. Mi a fasz van?!



Music |     Lottie & Hayden - Hello stranger! 1471401822    | 535




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lottie & Hayden - Hello stranger!
Lottie & Hayden - Hello stranger! EmptyKedd Feb. 13 2018, 10:01
Lottie & Hayden

Sok minden történt mostanában velem és úgy érzem, hogy Shanek elég baja van, ha már itt van a hab a tortának Lily is. Az az átkozott nőszemély azt hiszi, hogy azért mert híres lett akkor minden körülötte forog. Kurvára nem volt ott mikor Shanek kellet volna ember. Megköszörülöm a torkom és belépek a bárba, ahova a elígérkeztem egy randira. Szerencsére a hideg és a hó ellenére voltak jó páran és meleg is volt, a kabátomat letéve lépek a pulthoz s kapásból két vodkát rendelek, míg megérkezik a szőkeség, hogy csacsogjon. Nem sok kedvem volt, de átverni a fejét sem akartam. Csak hagyom, hogy a hideg ital végig marja az üres gyomromat és felszisszenve érzem meg a drága parfüm orrfacsaró illatát és fordulok teljes alakomba felé. Majd elképedek. Már akkor is ilyen dögös volt?
- Kérsz inni? – hörpintem fel a következő adagomat és intek a pultosnak, hogy a hölgy kérését teljesítse. De mint eddig, most sem figyeltem a beszédére tipikusan arról áradozik, hogy szar szinginek lenni, hogy utálja a férfiakat és látott valami cuki cipőt az egyik méregdrága boltba, amiért a szíve szakad meg. Én szívem meg a harmadik pohár vodkáért akart megszakadni. Nem szoktam randikra járni és talán ki is estem belőle, de sok pluszt jelent, hogy van alkohol, régi barátom. Nem hittem volna, hogy gyógyszer és alkohol függő orvossá vállok, azért mert elcsesződött az életem. Hagytam, hogy a lány elmenjen és még egy poharat ragadok magamhoz és mire körül nézek, ismét itt van, arról hadovál, hogy mennyit ittam, hogy nem figyeltem rá és mekkora bunkó vagyok. Egy vállrándítással mentem a tényt, hogy nem érdekel a véleménye, de persze megjelenik a hős barátnő. Egy ideig fáradt pilláim alól nézek rá, de aztán mire ködös agyam felfogja, hogy ki áll velem szembe kikerekednek zöldszemeim és mintha semmi perc alatt kiajzandómat volna. Hiszen felismerése felért egy kibaszott nagy pofonnal.
Megragadva a következő poharat menekülök az alkohol édes csábításába, mire a lány ismét károgni kezd és felállva nézek a feketére.
Ide figyelj, ha nem tettél tönkre még elég embert, gyere, tegyél engem is. – nyitom szét a karjaimat, ezzel leverve a pulton hagyott poharakat, ami éktelen csörömpöléssel törik szanaszét én meg a nőre pillantok, akivel elvileg ma randim lenne.
- Menj már haza, szerinted a szarérét vagy szingli? Fecsegsz hülyeségeket, itt már mindenki halálra unta magát! – mutogatok a mellettem lévőkre, akik csak érdekes pillantásokkal díjazzák kreténségemet.
- Tűnjetek a picsába! – részegen emelem fel a hangomat és kicsit tántorogva indulok meg.
- Hé, Lottie, remélem, hamar bele döglesz.. – vágom oda neki, miközben a kabátomat keresem ezzel felborítva a fogast és abban sem vagyok biztos, hogy a jó kabátot ragadom meg, és az ajtónak támaszkodva próbálom kinyitni, mire valaki bejön.
- Ahaaa, befelé nyílik! – ér a felismerés és a hidegbe száműzve magam hagyom ott a két nőszemélyt a bárba. Tudtommal új szívre vár, kurvára nem it van a helye. A telefonomat kutatom és a nadrágom zsebéből előhalászva próbálom feloldani. De az istenért sem azt a kódot ütöm be ami kell. Picsába, részeg vagyok!


Music |      Lottie & Hayden - Hello stranger! 670315305  | 497




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lottie & Hayden - Hello stranger!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jo & Hayden ~ Hey Doc, we need your help
» Baby, give it up! | Liza & Hayden
» Hayden & Shane - discussing about the men's life
» Hayden & Jamie
» Shane and Lottie - Sorry for my dog...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: