New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Lakótársnő kerestetik!!
TémanyitásLakótársnő kerestetik!!
Lakótársnő kerestetik!! EmptySzomb. Feb. 03 2018, 16:29

A név, amit csak szeretnél


Teljes név: Számodra szimpatikus név
Play by: a jelenlegi képen Aja Naomi King van, ami még számításba jöhet az Imaan Hammam, Lupita Nyong'o
Születési hely:rád bízom, lehetsz betelepült, vagy már alapból is itt született
Kor: 24-27
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: bármi
Családi állapot: bármi
Csoport: Munkások
Ha jól tudom, én voltam az utolsó ember, aki megnézte a kiadó szobát a lakásodban azon a bizonyos napon. És hogy miért engem választottál? Nos azért, mert bár nem igazán vagyunk hasonlóak egymáshoz, mégis én voltam a legkevésbé problémás az összes jelentkező közül. Nem volt se kutyám, se macskám, sőt még gyerekem se, a nemi betegségről pedig ne is beszéljünk!
Én egészen szimpatikusnak találtalak elsőre, és pont nem érdekel, hogy a lakásunk nem épp egy ötcsillagos szálloda. Kicsi, kissé leharcolt, de tiszta és világos, és ami a legjobb benne, hogy abszolút szerethető. Túl sok időt sajnos nem tudunk együtt tölteni, lévén, hogy én inkább éjjel élek, nappal alszom,
te pedig fordítva teszed mindezt, mert hát kettőnk közül Te vagy a normális ember. Fodrász vagy, és egészen jó, csak sajnos neked sem adatott meg az,
hogy egy menő részen nyithass egy saját szalont. Alkalmazottként dolgozol,
és most épp azon kattogsz, hogy mi lenne ha otthon is fogadnál szépülni vágyókat, ha berendeznéd a konyha sarkát stúdiónak.
Én mondjuk támogatom az ötletet, bár be kell valljam, hogy ezzel nem fogod a helyzetemet megkönnyíteni. Hiszen tudod, reggel szoktam hazajönni, napközben általában alszom és ha még hajszárítózni is fogsz, akkor nem biztos hogy kipihent leszek, és azt hosszútávon lehet nem bírnám. Szóval szeretném, ha megbeszélnénk, hogy hogyan is legyen, mert nem szeretnék egyik pillanatról a másikra az utcára kerülni.

Amúgy a kapcsolatunk jó, egy igazán szerethető, életvidám és pörgős lány vagy, a feketék igazi nagydumás, karakán jellemével. Fantasztikusan mutogatsz a kezeddel, ahogy nekem soha nem menne és nálad nagyobb önérzettel rendelkezőt még esküszöm nem láttam, magamat leszámítva,
de hát az más ugyebár?!
Egészen sok a közös témánk, mondhatni hogy barátnők lettünk, csak sajnos mindketten vagyunk annyira hülyék, hogy inkább nem beszélünk a gondokról,
az esetleges változásokról, nehogy a másiknak rosszul essen!

//Nagyon sok játékot szeretnék veled, és tényleg mindent a leírtakon kívül rád bíznék! Természetesen vannak ötleteim a lakással is, de erről pm-ben egyeztessünk! Mindenképpen feketebőrű lányt szeretnék, épp ezért egyedi, úgyhogy amennyiben a pb-re a felsoroltakon kívül mást szeretnél, akkor nem ez a lány a te keresetted! Siess, mert nagyon várlak! Lakótársnő kerestetik!! 1404455205//



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lakótársnő kerestetik!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Legjobb barátnő kerestetik!
» Nagynéni kerestetik .
» Nagytesó kerestetik!
» unokahúg kerestetik
» Játékpartner keresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: