New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Lesyan & Gleeson // Blacmail
TémanyitásLesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyHétf. Feb. 05 2024, 18:17


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Reggel arra vártam, hogy Elinor elmenjen dolgozni. A reggeli kis összebújás és búcsúzkodás után az én drága kis szerelmem elment a múzeumba, hogy betöltse igazgatói szerepét, nekem pedig elvileg az irodámba kellett volna mennem, de nem így tettem. Magamhoz vettem a Luluról készült videófelvétel másolatát és kimentem a kocsimhoz.
Elvégre a magam ura vagyok, egyéni vállalkozó vagyok, akkor és úgy dolgozom, ahogy nekem tetszik, mostanában pedig nem sok munkát vállaltam el, így nem volt a nyakamba szakadva nyolc ügyfél problémája, kérése, így ráértem a magam dolgaival foglalkozni, többek között azzal, hogy hasznosítsam a Lesyáról készített videót.
Szigorúan a másolatot vittem magammal, mert fogalmam sem volt róla mire számíthatok. Egymaga ugyan nem érne ellenem semmit, de nem tudhatom valaki nem-e jelenik meg a társaságában, vagy éppen valami rafinált módon nem-e próbálná meg megszerezni a felvételt. Egy másolattal pedig sokra nem menne, hiszen az eredeti nálam lesz, amit bármikor fel fogok tudni használni ellene.
Ha lenne lelkiismeretem, most biztosan bántana azért, amit Elinorral teszek, vagy éppen Lesyával készülök tenni, de mivel ez a veszély nem fenyegetett, így nem is volt bennem semmilyen gát, hogy ne akarjak megzsarolni egy alig húsz éves lányt. Nagyon sok hasznát veszem még majd, hiszen fiatal és vonzó, nameg alapból már most elég sok minden bűnös dologban benne van a keze. Tudom én azt jól, hallottam pár sztorit és olykor magam is vettem a fáradtságot, hogy a körmére nézzek a saját szemeimmel, nameg ékes bizonyíték az a felvétel, ami nálam van. Ha ezt a rendőrség meglátja, minden bizonnyal jó időre börtönbe kerül, főleg, ha a körmére néznek és egyéb érdekességeket találnak róla, hogyan én is találtam még információkat. Szerintem ő sem szeretné, ha a harmincas évei környékéig börtönben ülne, így minden bizonnyal kapható lesz. Na meg pénzt is fogok neki ajánlani, így még csak azt sem mondhatja, hogy szívtelen vagyok. A videó felvétel nem csak azért kell, hogy nagyobb nyomást gyakoroljak rá, hanem, hogy magamat is biztosítsam, mert nem szeretném, ha a fizetés után elmenne a rendőrségre és leadná a drótot, hogy Dr. Gleeson Byrne egy bűnöző. Ezzel szeretném ösztönözni, hogy tartsa a száját.

Nagyjából már azt megfigyeltem, hogy milyen időközönként szereti tiszteletét tenni az egyetemen, és merről indul, így a ezüst színű Tesla kocsimmal elé mentem, hogy még azelőtt találkozzak vele, hogy elindulna az egyetemre.
Miközben ő kilépett az (épp aktuális?) ingatlanból én is kiléptem a kocsiból és egy laptop táskával az oldalamon, majd elmosolyodtam.
- Hello Lesya - köszöntem rá. Ő még nem ismert engem, de én őt igen és ez talán frusztráló lehetett, főleg az ő korában. De én nem az a fajta voltam. Nem akartam én tőle semmi olyat. Nem volt kenyerem a fiatalok szexuális zaklatása, főleg, hogy én otthon mindent megkaptam. Ellenben... más miatt aggódhatott. De talán nem az a fajta volt.
- Majd én elviszlek az egyetemre. De előtte még szeretnék mutatni valamit. És van miről beszélgetnünk is. Ha nem szeretnéd, hogy elmenjek a rendőrségre egy videóval, amin épp drogot adsz át valakinek, akkor leülsz velem egy kicsit az autóba. Sőt, talán még pénzed is lehet belőle. Mit gondolsz? Nem szeretnél velem üzletelni egy kicsit? - kérdeztem mosolyogva.
- Gleeson Byrne - mutatkoztam be. - Szerintem mind a ketten jól járhatunk a másikkal. Te segítesz nekem pénzhez jutni és egyengetni az életemet és a bűnös kis dolgaimat, én pedig fizetek neked. Cserébe csak annyit kérek, hogy tartsd a szád, hogy én is tartsam a szám. Ha pedig bemártasz, jobb, ha tőlem tudod, hogy egy gazdag és luxus ügyvéd vagyok, így pillanatok alatt tisztára mosom magam. De te nem fogod olyan könnyen kimagyarázni, hogy mit keresel azon a videófelvételen droggal a kezedben. Szóval? - kérdeztem és kinyitottam az anyós ülés ajtaját.


  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Lesya Bloomquist imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptySzer. Feb. 07 2024, 12:05
Ha az alvási görbéjét számoljuk, az este behozott pár óra nyugalmat és öntudatlanságot, minden nemű alvajárás és kiakasztó viselkedés nélkül. Theo az apjánál aludt, részben örül neki, mert a hullámvölgyek amiket a srác megél, most talán kezdenek kicsit felfelé irányt venni a mélyrepülésből. Az elmúlt hetekben hiába mutatta az erőset, Lulu látta, hogy valamin rágódik, és annak kivételesen nincs köze ahhoz, hogy az ő elcseszett kirándulásait meg kalandjait menedzseli éjjelente. Rákérdezhetett volna, meg is tette egyszer, majd kétszer, de a lelkizés nem a fiú asztala, és ezt tiszteletben tartva nem vájkált mélyebbre. Most már bánja. Ez a pár óra alvás a tabletták nélkül, mintegy természetes idegnyugtatóként hatnak rá, bár a fáradtság, a túlhajszoltság érzése az izmaiban, és a lelkében nem apadt egy hangyafasznyit sem, de a fekete mokkák a szemei alatt csak barna karikákra váltottak, a sírhatnékja egészen elmúlt, és képesnek érzi magát tiszteletét tenni az egyetemen is. Ma talán még az egyik projektjét is befejezi, amit három nap múlva kell leadnia.
Fogmosás után magára kapja a maradék hiányzó ruhát – a bandás felső kinyúlt és agyonmosott, a nadrágja két számmal nagyobb, a bőrkabátja pedig kissé kopott, de minden darab tiszta és illatos legalább -, ujjaival kvázi megfésüli a haját, és egy grimasszal nyugtázza, hogy annyira nem is néz ki mosómedvén, ha képes kipihentebben tíz perccel többet elbaszni a reggeléből a sminkkel.
Vállára kanyarítja a hátizsákot, és kilépve az utcára indul el az egyetem felé, gondolatban már megtervezve, ha elkapja a metrót időben, akkor még be tud menni kávéért magának és Theonak is.
Apropó Theo.... határozott mozdulatokkal halássza elő a telefonját, és nyitja meg az üzeneteket, hogy megkérdezze a pöcsfejet, ma épp milyen kávés hangulatában van, meg hogy egyáltalán tiszteletét teszi e az intézményben, amikor a szeme sarkából a mozgás feltűnik neki, de mindaddig, míg a nevét nem hallja egy vadidegen hangján, pötyög tovább. Meg sem torpanva formálódik ajkain a „Nem ismerjük egymást” mondat, de a férfi láthatóan határozott, mert mellé lépve elállja annyira az útját, hogy kénytelen legyen behúzni a féket, és megállva a további mondatoktól egészen elfelejtve, hogy amúgy elkezdett írni, és amúgy is el akarta hajtani a faszba az idegent.
- Maga valami perverz fasz? - jó lenne azt mondani, hogy némi mérlegelés után bukik ez ki a száján, de a pőre valóság az, hogy ez még az a helyzet, amikor a másik boldogan blöffölhet is. Leharcolt fiatal csaj, kb abban a korban, amikor amúgy is minden szart kipróbálnak és szétcsapják magukat... De honnan tudja a nevét? Csak ez az információ ugrasztja ráncba a homlokát, és némi görcsbe a gyomrát. Bármennyire is van tenyérbemászó arckifejezése a jól öltözött muksónak, az arra irányuló félelem, hogy majd molesztálni kezdi meg sem fordul a fejében, sem az, hogy erőszakosan fog fellépni ellene. Kissé máshogy lenne bekötve, mint egy átlag ember? Ja. A pszichológusa is állandóan ezt mondja.
- Kurva bénán adja elő magát....- forgatja meg a szemeit, és lezárva a képernyőt az elküldetlen üzenettel zsebre csúsztatja a készülékét, majd a kinyitott ajtó felé lép, beülve az ölébe húzza a táskát a hátáról. - Sejtem tudja merre kell menni az egyetememre.... - pillant fel, mielőtt a másik becsukná az ajtót, vagy hagyná, hogy ő húzza be. A gyomorideg nem csökken, agya a külső higgadtságával ellentétben azon kattog, mikor is történhetett meg az, amit az idegen állít. Glesson. Még csak nem is ismerős neki a név, ám mivel nem mondhatni, hogy olyan elit körökben mozogna – lényegében az apja védőjén kívül nem volt más kapcsolata ügyvédekkel -, így ez nem jelent semmit. Ajkai egy pillanatra vonallá préselődnek, ahogy feltör benne a harag és a keserű indulat a tényre, hogy nem figyelt magára annyira, hogy ezeket a szaros helyzeteket elkerülje. De mégis ki a fasz gondol erre tudatosan, meg állandóan, amikor épp rongyosra használódtak az idegei, mint Luluéi? Senki. De neki kellett volna. Picsába. Nagy általánosságban jól kezeli, ha kicsúszik a lába alól a talaj, elég kreatív, és gyakorlatias gondolkodású, de most sarokba szorított őzikének érzi magát, és ez rohadt pocsék.
- Honnan tudjam, hogy nem valami vén pöcs, aki erre veri otthon, hogy fiatal lányokat kényszerít dolgokra, pénzért persze....hogy aztán elmondhassa ez igazából egy fair üzlet volt? Hola bizonyítéka ellenem?- mered rá hideg tekintettel, és alaposan tanulmányozza a vonásait, a mozdulatait. Ha már úgy is össze lesznek zárva egy darabig a kocsiban – NY forgalma nem a sebességéről és a gördülékenységéről híres -, akkor már alaposan kifejtett válaszokat is kaphatna, mert ez eddig a levegőbe eregetett birkózó fing, és ennyitől még nemfog betojni.
Akkor miért is érzi még azt a követ a gyomrában?!...


Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE


Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 18:55


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Figyelmen kívül hagytam a személyemre irányuló kérdést. Nem voltam az a fajta, aki felvesz mindenféle alaptalan idióta kérdést, különben biztosan kikértem volna magamnak. Nem voltam sem perverz, sem fasz, de sértődékeny sem túlzottan. A legtöbb ember meggondolatlanul mond mindent, szóval ezen tényleg nem volt értelme rugózni.
Valóban tudtam az utat az egyetemre, meg amúgyis utána néztem Lesyának és a dolgainak, de nem, nem adtam rosszul elő magam, főleg, hogy nem kamuztam neki semmiben sem. Nem voltam az a hazudós fajta. Legalábbis akkor nem, amikor ténylegesen voltak bizonyítékok is a kezemben és nem csak a süket duma. Mert bizony volt, amikor csak szöveg volt, mögöttes tartalom nem. De az általában csak a magánéleti dolgaimat érintette.
- Ugyan, nem vagyok pöcs, vén pedig végkép nem. Kikérem magamnak - sóhajtottam, majd ölembe vettem a laptoptáskát, kivettem belőle a gépet, elővettem egy DVD lemezt, behelyeztem, majd Lulu ölébe tettem. A lemezt elkezdte olvasni a gép, majd be is jött a kép a monitoron, amin az üzlet felvétele volt.
- Ez csak a másolat, az eredetit alaposan eldugtam egy helyre, ahol csak én tudom merre keressem. Nem, mintha attól tartanék, hogy te esetleg megtalálnád. Emiatt nem aggódnék. Ezt pusztán most így csak azért mondtam el, hogy tisztában légy vele, bármit is tennél ezzel a lemezzel, az eredeti felvétel még meglesz attól.
De ne izgulj, nem a saját perverz élvezetemre szeretnélek téged használni. Nem az a fajta ember vagyok. Nekem nincs szükségem a puncidra, de bizonyos szolgáltatásokra már annál inkább. Nade, mint mondtam, Még azt sem ingyen kérem tőled. Fizetek a szolgálatodért cserébe. Végtére is úgy Fair. Ez a felvétel nekem csak egy biztosíték arra, hogy nem szúrsz engem hátba és dobsz fel a rendőrségen, vagy mások előtt. Mert, ha te ellenem teszel, akkor én is ellened teszek és börtönbe küldelek. Gondolom azt nem szeretnéd. Szóval jelenleg ez a helyzet.
Nade akkor beszéljünk arról, hogy én mit szeretnék a hallgatásomért cserébe, ugye? Elvégre mégis csak rajtam fog állni, hogy ez a felvétel bárkinek is a szemei elé kerüljenek-e, igaz?
Nos, én főleg zsarolásokkal foglalkozom, éppen ezért a megbízásaim ezzel lennének kapcsolatosak. Segítened kéne nekem abban, hogy egyes embereket sarokba szorítsak, vagy épp provokatív anyagot szerezzek ellenük. Csupán ennyiről lenne szó, semmi túl komoly. Na mit szólsz? Megér ennyit a hallgatásom, igaz? Még pénzt is keresel vele, kinek ne érné meg, nem?
- mosolyogtam rá. - Persze... lehet néha a testedet is be kell dobnod, de meg leszel érte fizetve.


  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Lesya Bloomquist imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyKedd Feb. 13 2024, 20:58
Ahelyett, hogy a férfi nevetséges tagadása után leállt volna vitatkozni, inkább egy cinikus szemöldökemeléssel kívánja tudtára adni, hogy ezt a mesét maximum tíz év alatt veszik be, akkor is csak meseként este lefekvés előtt. Aki azt hangoztatja magáról, hogy mekkora luxus ügyvéd, meg hogy jobb ha valaki nem baszakszik vele, az minimum egy pöcs, Napóleon komplexussal, és kurva türelmetlen ahhoz, hogy szépen felvezesse a dolgokat, hagyja érvényesülni a hitetlenkedés meg a háborgás velejáróját ami ilyenkor abban, akit épp letaglóz egy ilyennel igen is felmerül. Mondjuk Lulu kissé máshogy áll hozzá a keletkező problémához, és ahhoz is, hogy ezt hogyan is illene kezelni. A gyerekkora nem volt épp piskóta az érzelmi zsarolás skáláján, még a dilidokija szerint is lassan kimerítette a plafont, és valahol a világűrben találta meg a mérce tetejét valamelyik faszom műholdon.
Figyelemmel kíséri, hogy mit ügyködik a fószer, közben talán egy pillanatra körbe is néz a beltérben, de nem igen ragad le semminél, bár a látszat ellenére kiválóan megjegyez mindent. Erre nevelték. Ujjaival ráfog a laptopra, hogy az az ölében lévő táskáról le bucskázzon le, és néma közönnyel kezdi figyelni, mi is tűnik fel vagy épp sem a videón. Az egyre növekvő idegességéről csak az ugráló állkapocs izma ad némi tájékoztatást. Nem az akasztja ki, hogy épp mit művel a videón, szégyen érzete és bűntudata sincs,mert olyat vásárolt, amit nem kéne, olyantól, akitől egy normális ember torkában dobogó szívvel fordul el, mert fél, egy kád jégben találja magát egy lepukkant motelben.... Az akasztja ki, hogy a kamerás vélhetően annyira kibaszott látható helyen állt meg és vette fel őket, hogy szégyen, amiért nem vette észre. Bár ahogy visszalátja önmagát a képkockákon, nehéz lenne nem észrevenni mennyire szét van esve – vélhetően az alváshiánytól.
Picsába. Kurva kibaszott picsába.
- Remélem a seggébe dugta fel, ott talán tényleg nem kutakodnék.... - dönti hátra a fejét, és szavai ugyan nevetségesen hatnak, mégis van bennük némi él, hogy ha azt hiszi a férfi, hogy nem fog élni a lehetőséggel, hogy keresse, akkor nagyon alábecsüli. Persze Lulu csak egy tinilány, kinek is tudna ártani, ugye? Drogos egyetemista, aki naphosszat elbassza az életét, szarik a világra, így minek is komolyan venni? Bár amíg nem derít rá fényt, mégis mennyit is tud róla a másik, inkább feltételezi, hogy mindent, mint hogy alábecsülje a semmivel. - De jó tudni, hogy a szar felvezetése után, legalább ezt nem baszta el. Kezdem elhinni, hogy tudja mit is csinál... - csukja le a laptopot, és nyújtja vissza, ha már úgy is zsarolják, a pofáját minek is visszatartani? Nem egy dacosnak tűnő beszólása miatt fogja mégis bedobni a zsaruk postaládájába a felvételt Glesson, ennyire nem tűnik kicsinyes fasznak.
- Ó! Kimondta a p betűs szót! - tátja el a száját és ciccegni kezd – Hova a luxus ügyvédi szókincs? - dorgálja, akár egy nagymama, majd sóhajtva befogja, és végighallgatja immár egészben azt, amit még mondani akar a másik. - Arról azért remélem tud, hogy kiskorúként sokkal kevesebbet kapnék, mint maga, még ha fel is adna, ráadásul nekem ott az adum, hogy simán hazudhatnám, hogy erőszakoskodott velem, és kihasznált. A bíróság és az esküdtszék sokkal de sokkal hamarabb elhiszi, hogy egy ugyan rossz útra tért de alapvetően hányattatott sorsú tinit molesztált egy amúgy magas rangban lévő állítólag makulátlan felmenetelű fasz, minthogy merő szívjóságból és igazságérzetből Ön feldob engem..... - mered a másik szemébe rezzenéstelen arccal, a korábbi ideg, ami ott rángatózott az állán mintha meg sem történt volna, bár mélyen belül még fortyog benne az önvád, és a harag, ám ez szinte érzékelhetetlen. Ám mielőtt bármit is visszavágna erre a másik, elmosolyodik, de a szemei nem követik a mimikáját, azok ugyan olyan hidegen merednek még egy pillanatig, csak azután olvadnak fel, és tekintenek előre, ki a szélvédőn.
- Nézze nem tudom én mégis ki ellen tudnék bármit is megszerezni, de tegyünk egy próbát.... - egyezik bele, részben mert kikúrt módon nincs kedve sittre kerülni, másrészt meg a pénz mindig jól jön. Hogy mindehhez érzelmileg hogy áll, még nem döntötte el, ahogy azt sem találta ki, mennyire nyájas ez a felvezetés, és valójában mennyire mélyre akarja rángatni a szarba a faszi. Nem tetszik neki, hogy ennyire figyelmetlen volt, nem fűlik hozzá a foga, hogy valakinek ugráljon, ha füttyent, és rohadtul ki akar szállni ebből a kocsiból, hogy kutakodjon kicsit a név, és az irritáló pofa után, aki épp sakkban kívánja tartani. - A fizetést meg kezdhetjük két kávéval, úgy is útba esik. - pofátlan lenne? Ja. Max mi lesz? A másik nemet mond.  


Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE


Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptySzer. Feb. 14 2024, 17:56


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



A kocsi belülről nem sok érdekeset tartalmazott, hiszen nem igen tartottam benne semmi személyeset. Modern és szép volt, se sok érdekeset nem tartalmazott. Egy sima Tesla volt.
Mindeközben igyekeztem felmérni őt és olvasni a nonverbális jelekből, tekintve, hogy egyébként ő maga sokat nem beszélt, inkább csak hallgatott, ha pedig meg is szólalt, nem sok olyat mondott, amit vissza tudnék ellene forgatni. Nem mintha szükségem lett volna bármire is, amit ellene fel tudok hozni, hiszen minden a kezemben volt ellene, ami lényeges volt. Ott volt a felvétel.
Nagy szájú volt, próbált vissza szólni, de ez nem ért semmit, mert nem tudott érdekelni. Szóljon le, káromkodjon, attól a helyzet nem fog változni, ellenben ki vagyok én, hogy rászóljak, ha az ő lelke ettől nyugodtabb? Mondja csak, majd abba hagyja. Minden csoda három napig tart.
Egyébként is, keresse azt a felvételt, ha akarja, úgysem fogja megtalálni. alapos ember vagyok, jó helyre tettem, nem fogja megtalálni. Főleg, hogy aligha juthat be az ingatlanomba csak úgy, hogy felforgasson mindent.
- Ooo, amiatt ne aggódj, pontosan tudom, hogy mit csinálok és ez így is marad hosszú távon is - mosolyogtam, hiszen én mindig is ura voltam a helyzeteknek. Mindig mindent elterveztem és tartottam magam is a tervhez; ha el is kellett térnem tőle egy rövid időre, akkor sem okozott túl nagy fejfájást a dolog. Tekintve, hogy az idegeim acélláncokból voltak, nem túlzottan tudott kizökkentenie a viselkedése.
Visszavettem a laptopot és eltettem a táskába, mivel már nem volt rá szükségem. Csak a felvétel megmutatása miatt volt rá szükségem.
A luxus ügyvéd szókincsre nincs non stop szükségem, így néha napján alkalomadtán képes voltam suttba dobni. Főleg, ha olyan valakivel álltam szemben, mint Lulu. Ő sem volt egy úri dáma, akkor neki nem mindegy milyen szavakat használok vele szemben? Nekem mindegy volt és szerintem ő sem volt túlzottan megbotránkozva. Ő még "szebben" beszélt, mint én tettem.
Nem túlzottan aggódtam, hogy mi lesz akkor, ha Lesya tényleg valakinek elkezdi azt hazudgálni, hogy molesztáltam, hiszen azt bizonyítani is kell, neki pedig semmi sem volt a kezében, amit felhasználhatna ellenem. Nincs semmije, csak szavak, amik igazából önmagukban nem érnek semmit és ezt valahol neki is tudnia kellett a lelke mélyén. Vagy talán hamis tanúk? Elég rizikós húzás lenne a részéről és alibit én is bármikor tudok magamnak igazolni. Több tucat ember van, akik bármikor mellém állnának, hogy igazoljanak nekem alibit és kimentsenek a vádak alól.
Talán ő maga is felismerte, hogy az előbb ostobaságot és hülyeséget mondott, mivel a következő mondata már az együttműködésre való hajlamról árulkodott. Elfogadta a játékszabályt, belement és most várja az utasításokat, várja, hogy elmondjam mire szeretném őt felhasználni.
Elhajtottam a legközelebbi kávézóig, majd kiszálltunk, lezártam a kocsit és bementünk a kávézóba, ahol rendelhetett magának két kávét. Én most nem ittam, mert nemrég már fogyasztottam.
Nem voltak sokan rajtunk kívül, de azért igyekeztem félreeső helyet választani magunknak, ahol nem könnyen hallanak meg minket, főleg, ha nem hangoskodunk feleslegesen.
- Nem is feltétlen azt szeretném, hogy információkat szerezz nekem meg, sokkal inkább azt, hogy kompromittáló anyagokat biztosíts nekem.
Elvégre mit szólna a közvélemény ahhoz, ha egy multinacionális vállalkozás vezetőjét, aki évek óta házas és van két-három gyerekük, csókolódzni, hancúrozni látják egy majd lánya kori nővel? Ha egy ilyen fotó, videó napvilágra kerülne, abból botrány lenne.
Szóval mit szólnál, ha be kéne hálóznod egy ilyen férfit? Biztosan nem lenne nehéz munka, én pedig megfizetlek érte. Csinálunk néhány felvételt, aztán megzsarolhatom vele, hogy kiadom a képeket, videókat a kezeim közül. Akkor bizonyára a házassága tönkre megy és a hírneve is oda lesz. Ezt biztosan nem fogja bevállalni, így inkább fizetni fog nekem, hogy tartsam a szám és őrizzem az anyagot, nehogy valaki meglássa. Főleg ne a felesége, vagy a gyerekek, vagy a média.
Neked biztosan nem lesz nehéz dolgod, főleg, ha kicsit úribb nőt csinálok belőled.



  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Lesya Bloomquist imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptySzer. Feb. 14 2024, 23:14
A kocsi belseje laikus számára tényleg nem sok információt adna, de egy-egy elhelyezett dolog, egy szokásosan kifüggesztett vagy kidekorált elem os sokat elmond a tulajdonosáról, ez a full letisztult semmi amit Lulu lát is csak azt erősíti meg benne, hogy vagy kényszeres a fazon, vagy bérelt a kocsi, vagy a szövegével ellentétben alaposabb, mint elsőre tűnik. A jól szabott öltöny, ami már ránézésre sem a tucatfazon inkább a szabósági darab, a haj, a bekészített felvétel. Komolyan azt mondja a fazon hogy nem vén? Ki a tököm tartja DVDn manapsàg a….bármit?! Mint egy régi maffiózós film. Már csak a fedora meg a bőrkesztyű kell és el os hiszi hogy a halakkal alszik… Ám így mégis tűnik holmi komédiának az egész hiába tudja, hogy ahhoz ő túlságosan senki, hogy ezzel megvicceljék. És amúgy pont az ilyen senkik mint az ő szőke segge szokták nagyhalak lekötelezettjeiként végezni…. De előbb tudta volna elképzelni, hogy egy  kifizetetlen gyógyszeradag miatt lesz, minthogy azért mert épp véletlen lefilmezték….Apropó, hogy a faszba jutott a felvételhez az ürge?!
-Nekem bizonygatja vagy magának? – emelkedik újabb cinikus ívbe a szemöldöke, és a látszat ellenére nem azért ilyen a modora, mert tesztelni akarná a zsarolója idegeit. Még azt is mélyre nyomja mennyire felkúrta a saját hibája, ezen keseregni, tervet szőni ráér akkor amikor alkalom illetve információ adódik. Addig szánalmasnak és feleslegesnek tartaná ha eljátszaná a sebzett, kiakadt tinit, aki nem tud azonosulni a nagy, mocskos, sötét világgal. A könnyeit habár úgy és akkor hullatja amikor csak akarja – krokodilkönnyek a meghatottságtól? igazi takonyban úszó kétségbeesett zokogás? rendelni se kell már kapcsolna is be. Többnyire érzelmei skálája színesebbek hat külső szemlélőnek, mint ami valójában lezajlik benne. De a ki mennyire pszichopata fejtegetést meghagyja a dokinőnek, még ő se jutott sokra e téren pedig cirka öt éve fetrengi ki a bőrkanapéját. Az még pornós években is veterán lenne!
Meglepi, hogy a fejtegetése nyomán nem kezd bele az eddig kiprovokált magyarázkodó önigazolásba, amivel eddig feljebbvalónak kiáltotta ki magát a másik. Pedig talán ez az egyik olyan hosszú okfejtés Lulu részéről, amit illene legalàbb kicsit komolyabban  megrágnia Glessonnak. Sok sok per nyert teret a médiában az elmúlt években, a figyelem a “me too” mozgalom után a sok emancipunci túlérzékeny szószóló miatt pedig rohamosan tör még feljebb. Már nem érdekli a sok majmot mi igaz és mi nem – bár nagyon szereti mindenki az igazsàg mecénásának kikiáltani saját magát -, csak min lehet igazán jókat rágódni. Egy luxus ügyvéd  egy nehéz múltú tinédzserrel szemben? Zabálná a média! Az ügyfeleiről és a sejthetően már megzsarolt emberekről nem is beszélve…. De a lányt nem igazán zaklatja fel, hogy ez kevesebb port kavar a másik lelkében, mint az élcelődése. Neki csak előny, ha minél kevesebbet néznek ki belőle.
A kávézóban fesztelenül kéri ki a két kávét -egyet magának, egyet Theonak-, és várja hogy a férfi fizessen. Nem játssza el a kétségbeesett bárányt, aki rémült segítségkéréssel a szemében tekintget  ide-oda, próbálva szemkontaktust létesíteni bárkivel aki méltatja rá. Ezzel még bőven ráér játszani ha a későbbiekben rászorul. Most csak a kurva koffeinadagját akarja, mert az a pár óra alvás már most kezd kipárologni a tagjaiból, a régi ismerős súlyos fáradtsàgnak adva vissza a teret tyúklépésekben. Követi a férfit, és becsusszan szemben vele a székre, épp hogy a feneke érinti a fa ülőkét már húzza is ki a tartóból a saját adagját felpattintva a papírtetőt iszogatja amíg Glesson beszél.
-Kvázi prostinak állít. Maximum ha jól játszom, megúszom egy kis pettinggel…. – foglalja össze tömören, nem gondolván naivitásból egy pillanatig sem, hogy majd egy csóktól kivétel nélkül mindenki vigyázzba fog állni, így mindig meg lehet állni ott ő pedig játszhatja a szűzkurvàt. – Bár nem kétlem, hogy megvan az a halmaz, aki a kiszemelt körből az énfajta lányokra bukik, még a…fogalmazása szerinti úribb nővé tevés nélkül is, de mi lesz ha elfogynak a vén kéjencek? Akkor mossuk kezeinket és elenged végkielégítéssel? – itt újra nem a naivitás szól belőle, arra kíváncsi hazudik e a másik, s ha igen mit. Egy ilyen helyzet csak a börtönnel, valaki halálával vagy a szarabb helyzetben lévő fél valami módú felülkerekedésével érhet véget. Az apjánál a börtön volt az út vége. Glesson milyen vágyálommal kívánja álltatni?
-Meg ha már a díjazás…emlegeti emlegeti azt, hogy megfizet, de ezt miért higgyem el? – támaszkodik a könyökére és ejti a tenyerébe az állát. – A maga kezében van a tököm….minek fizetne akkor? – logikus kérdés, a motiváció és a miértek pedig sok sok információval szolgálnának, hogy felskiccelje a vele szemben ülő jellemét.  



Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE


Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyCsüt. Feb. 15 2024, 19:39


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Nem túlzottan hittem benne, hogy Lesya bármilyen nemű fenyegetést is jelenthetne rám, hiszen alapos ember vagyok. Egyrészről, amíg a felvétel a birtokomban van, addig a kezei meg vannak kötve. Hiszen, ha ő ártani próbál nekem, én ártok neki. Meg persze... ha látom, hogy nagyon szervezkedni kezd ellenem, vagy a lábamra lépni, akkor maximum elsőre figyelmeztetem, hogy nem kéne. Másodjára már lelkiismeret furdalás nélkül fogom megölni, vagy megöletni. De lehet elsőre. Biztosan nem fogom hagyni neki, hogy keresztbe tegyen nekem.
Éppen ezért nem is voltam ideges, hiszen tudtam, a sorsa az én kezemben van. Elég csak egy rossz lépés a részéről és megpecsételi a saját sorsát. Engem aztán nem fog érdekelni, ha kevesebben leszünk általa a földön.
Elég jól látta a helyzetét, még ha én szándékosan nem is használtam ilyen kemény megfogalmazást. Legalább megadtam neki annak a lehetőségét, hogy ő maga tálalja fel magának úgy, ahogy szeretné. Nem szerettem volna durván a képébe vágni az igazságot. Nem azért, mert érdekelnek az érzései, hanem egyszerűen csak szerettem volna minél kevésbé antipatikusan tálalni neki, hogy kevesebb ellenállást mutasson.
Nameg, mert nem feltétlen kell a szexig mennie, mint egy kurvának, hiszen, ha ügyes, vagy én közbe lépek, akkor valóban megússza egy kis pettinggel. Lehetnek módszerek, hogy ideje korán ki tudjon pattanni az "ágyból",  vagy épp a férfi karmaiból. Vagy tán egy nő karjaiból.
- Nem igazán - feleltem a kérdésére, hiszen ilyen könnyen nem fogom őt elengedni. Erről kár is álmodni. - Hidd el, mindig lesz számodra valami munkám. Nem fog véget érni a foglalkoztatottságod - mosolyogtam. - De egyelőre nem szeretnélek ezzel terhelni. Idővel úgyis meg fogod tudni. Nem csak abból fog állni az "állásod", hogy "ágyba bújj" valakivel, akit kijelölök neked. Elég sok rétű munkája van annak, akit én kiszemelek magamnak - somolyogtam.
- Természetesen semmit sem kell elhinned nekem. Elvégre nem ismersz és nem is vagyok kimondottan jó ember, nem is mondhatná senki azt, hogy szavahihető vagyok. Ugye? Tőlem semmire sem fogsz biztosítékot kapni, egyszerűen csak azt teheted, hogy megpróbálsz hinni nekem - feleltem nyílt érdektelenséggel.
- Fizetek neked, mert bár ez egy zsaroló kapcsolat, én látok benne üzleti vonatkozást is. Annak a híve vagyok, hogy járjon jól mindenki. Elvégre, ha én hasznot szerzek abból, amit te nyújtani tudsz nekem, akkor te is részesülj valami haszonban, ezáltal lelkesebben fogod majd végezni a munkádat nekem és javítani tudsz majd az életminőségeden is, vagy épp spóroloni belőle, félre tenni a jövőbeli terveidre. Tudod én üzletként tekintek a kapcsolatunkra, az üzlet pedig a kölcsönös haszonszerzésen alapszik.
Az én hasznom még így is sokkalta nagyobb lesz, mint a tiéd, de te sem fogod úgy érezni, hogy teljes mértékben ki vagy használva. Mert bár kihasznállak, de nem haszon nélkül. A munkád számodra is anyagi haszonnal fog járni
. - Mint mondtam, a felvétel csak a saját magam biztosítását szolgálja. Elvégre, ha nem lenne, akkor Ő bármikor hátba tudna szúrni, így viszont kénytelen lesz kicsit visszább venni.


  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Lesya Bloomquist imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyVas. Feb. 25 2024, 00:43
- Ezt vehetem akkor egy életre szóló munkalehetőségnek? - ironizál is, meg lényegében a tények ismeretében nem is. Más vele egykorú azon parázik, hogy hova fog elhelyezkedni – ha még nemtette meg ideiglenesen -, melyik vállalat, cég, stb fogja alkalmazni azzal a végzettséggel, amit épp igyekszik megszerezni, s hogy meg fog e élni belőle hosszútávon.... Utóbbi még neki is kérdéses, de legalább a szar alkalmi munkáit úgy tűnik félre is teheti. Durva lenne azt mondani, hogy Glesson a finomkodó őszinteségével több bizalmat épített már most benne, mint pár osztálytársa? Frank végett megtanulta, hogy bár a tisztánlátás fáj, sokkal egyszerűbb azzal kalkulálni, mint végighallgatni mások süketelését és hazugságait – úgy is többnyire pocsékul adják elő. Arra persze garancia nincs, hogy be is tartja amit most oly' nagyvonalúan ígér, de azzal a problémával ráér akkor foglalkozni, ha megtörténik... Egyelőre elég neki annyi, hogy mivel a zsaroláson kívül a férfi már nem játszmázik vele, így ő sem fárasztja azzal, hogy az összetört, pánikban lévő tinilányt alakítja, aki képtelen felfogni a helyzetet. Még ha mélyen a percek múlásával több érzelem is felüti a fejét benne, mint a gyilkos düh és az önvád, majd később kielemezgeti magában, miért is érez gombócot a torkában ahogy kortyolgatja a kávét, és miért telepszik kellemetlen tompa zsibbadás a tagjaira, mikor nem is koffeinérzékeny.
- Ugyan, sejtem nem mindenkinek ezt a szar arcát mutatja, mert akkor egy patkánylyukban tengődne, nem pedig a finom öltönyében a puccos Tesslájában. - és pontosan ezeket az embereket akarja majd kézre keríteni, hisz nem ott fog fogást találni rajta, ahol tudják, mennyire egy seggfej. Mert akik tudják, vagy profitálnak belőle, vagy ugyan úgy ketrecben tengődnek, mint Lulu – s így aligha használhatnak információval, hasznossal még úgy sem. Szimpla megjegyzésként buknak ki a száján a szavak, egy legyintéssel el is hessegeti őket, jelezvén, nem is vár rá reakciót a másik féltől.- Egyelőre a teszem amire kérnél maradok, a hiszékenységet meghagyom a naivabbaknak, akiket még zsarol. - hasonló érdektelenséggel reagál, szemei a másikéba fúródnak, s habár ugyan azt a semmit látja tükröződni, mint sejti a sajátjában is fellehető, nem szakítja meg a szemkontaktust.
- Látom az őszinte szövegeit is csak ügyvédi maszlagban képes kifejteni. - élcelődik, mert megteheti. Ezen felül nyilván ő kérdezte, így végighallgatta, s bár kissé kamu szagúan hangzik, annyira mégsem, hogy ne higgye el. Ollalaa, épül itt a bizalom kérem szépen! Milyen szép is ha két pszichopata egymásra talál! - De akkor ugorjunk, magának jó, nekem lesz pénzem. - azt hogy neki is jó lesz egyikük sem hiszi el, fasznak hangoztatni akkor, ugye. - Van már kiszemeltje is, vagy akkor most eldob az egyetemre, és aztán várjak a jelre Batman? - nem ugrana egyből egy öreg fószer szájába az kurva isten, de a benső késztetése, hogy minél hamarabb utánanézzen Glessonnak sürgeti, így tudni akarja, mikor is lehet végre egyedül, hogy meg is tehesse, és ne csak akarja.
Amúgy sem volt túl produktív az elmúlt alkalmakkor, mikor tiszteletét tette az órákon, ez ma sem lesz másként – Theo nagy bánatára, aki biztosan meg akarja majd vele tárgyalni a legutóbbi bulin mi volt az a verekedés Quinn és Tyler között, és miért is lökték be végül Biancát a medencébe... -, mert a telefonjába fog bukni nyakig, és talán még Jensent is megkörnyékezi, aki média szakon a legjobb hacker – már azok közt akiket ismer.
- Meg azért érdekelne, hogy is fog ez zajlani. Mármint bocsássa meg tudatlanságom, és hogy a látszat ellenére... - mutat végig magán - ...nem vagyok nagyon otthon a pénzért árulom a testem szakmában. Szóval kapok előtte némi fejtágítást, mint a kémek a filmekben, vagy rábök valakire, aztán improvizáljak, remélve nem fogom elbaszni? - újabb forró kortyot küld le a kávéból, már egészen az alján járva a pohárnak, de mit sem érezve az élénkítő hatásából – hála insomnia kapitánynak. Be kell majd ugorjon két energiaitalért is az egyetemi büfébe.



Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE


Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyHétf. Feb. 26 2024, 19:16


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Ezt nem mondhatom. Nem tudom. Lehet, hogy igen, lehet nem. Ez attól függ, hogy mennyire fogunk tudni jól együttműködni. Ez nem csak tőlem fog függeni, hanem tőled is. Én megadtam neked egy lehetőséget, amivel vagy élsz, vagy nem.
A kapcsolatunk lehet hosszú távú, gyümölcsöző, de lehet rövid távú és "tragikus" is. Én megpróbálom a te érdekeidet is szem előtt tartani és ha te nem kezdesz el lázadni és élsz az általam adott lehetőségekkel, akkor úgy vélem túl sok gond nem lehet.
Mert most úgy tűnhet neked, hogy szükségem van rád és jogosan hihetnéd azt, hogy ezzel talán jó helyzetben lehetsz, de ha belegondolsz, bármikor találok a helyedre mást és hűvösre küldhetlek téged a bizonyító felvétellel. Szóval így mérlegelj
- feleltem a kérdésére.
Nem, valóban nem mindenkinek mutatom ki a fogam fehérét, ebben nem mondott hülyeséget. Természetesen bizonyos helyzetekben valóban egy sokkal elegánsabb arcomat mutattam. Lényegében mindig az adott helyzettől függött, hogy milyen arcot mutattam. Éppen mikor milyen maszkra volt szükség.
Láttam, hogy fel akarta venni velem a szemkontaktust, így fel is vettem vele. Azon ne múljon. Valóban. Érdektelenség, üresség, de magabiztosság tükröződött a szemeimben.
Nem gondolnám, hogy ügyvédi maszlag volt az, ami a számon kijött, mert az nem itt kezdődik, de ha ő így élte meg, akkor nekem oké. Volt egy olyan érzésem, hogy lesarkította a mondandómat, de ez már nem az én bajom volt. Szkeptikus volt, megértem, de idővel majd elválik, hogy mit hozunk ki a viszonyunkból.
- Még nincs, ennyire nem voltam felkészült. Gondoltam előbb a bevezetőn kell túllendülnünk, utána jöhet a többi. Szóval maradjunk annyiban, hogy elviszlek az egyetemre és aztán kereslek, ha eljön az alkalom - bólintottam, ám szúrós pillantást vetettem felé, mikor burkoltan kekeckedett felém.
- Ha ez megnyugtat, nem néztelek kurvának. Nem egy repedt sarkú látszatát keltetted a szememben. Vagy tán te annak látod magad, ha tükörbe nézel? - kérdeztem félre billentett fejjel.
- Kapni fogsz, igen. De nem hiszem, hogy el tudnád szúrni. Azért ez nem agysebészet - mosolyogtam. - Részben improvizáció lesz, részben utasításokat kell majd követned. De ezt majd elmondom, amikor aktuális lesz, mert mindig más lesz az instrukció.


  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.
mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail EmptyHétf. Márc. 04 2024, 21:45
Egy pillanatra, de tényleg csak egy pillanatra buzog fel benne az apja képe a szavakat hallva, szinte látja maga előtt, mintha Glesson helyett ő ülne most az öltönyben, a szorosra húzott nyakkendővel. Ismeri ezt a hozzáállást, ismerős neki a nemtörődöm, érzéketlen hozzáállás, és az, hogy az egész mégis mennyire összeszedett és átgondolt. De arra tényleg kíváncsi, mennyit tud igazából róla a férfi. Tud az apjáról? Tud róla, miket művelt a drága fater? Tud róla, hogy mennyit töltött megfigyelve az intézetben? Tud róla, miket is ír neki fel a pszichiáter receptre? S vajon tudja e, hogy a mondandója inkább ingerlik, és némileg megnyugtatják a lányt, ahelyett hogy a félelmet ültetnék el a szívében?
- Ó, én nem hiszem, hogy előnyben lennék, csak mert felkeresett. - fújtat megvetően, ami a feltételezésnek szól, nem pedig a feltételezőnek – De jó tudni, hányadán állunk jelenleg. - biccent, és kissé elmerengve játszik ujjaival a poháron, kapargatja a kartont, ami az égéstől kívánja megvédeni a rámarkoló mancsokat. A tragikus kifejezés nem úgy hangzott Glesson szájából, mint egy halálos fenyegetés, báregyelőre azt feltételezni, hogy punci lenne egy tizenévest eltüntetni egy tóban, vagy egy szemétlerakónál naivitás lenne részéről....
Enyhe elégedettség telíti el, ahogy a másik megtartja a szemkontaktust, de a „ki bírja tovább” faszméregetésbe nem megy bele, nemez volt a lényege, és a gyerekes dolgok sosem érdekelték igazán. Csupán tudni akarta, jól gondolja e, hogy bár külsőre kurvára meg sem közelítik egymást, a lelkük picinyke mélyén van némi hasonlóság kettejük között. Furcsa, de még némi könnyedséget is érez, hogy nem kell teljesen megjátszania magát. Nem úgy Theonál, vagy Chadnél, vagy azoknál, akik normális érzésekkel és érzelmekkel bírnak. S habár ő sem teljesen érzéketlen mindig – most is érez némi zavart az erőben, mondjuk úgy -, messze nem kell annyi dolgot átvonultatnia az arcán, mint egy átlagos „milyen volta napod” beszélgetésnél az osztálytársaival.
- Rendben. - nincs ezen mit ragozni, sem nyújtani mint a rétest. S bár volnának még kérdései – amiknek kis szeletét ki is fejti – mivel a vele szemben ülő kifejtette, hogy nem igen készült elsőre ennyi mindennel, így eltárolja a későbbi összefutásuk alkalmára. - A számom kell, vagy nagytestvér módjára megszerezte azt is? - tekintve, hogy pontosan tudta merre találja, nem lenne meglepődve, ha egyszer csak kapná a hívást egy 666 kijelzésű hívószámon. De komolyan, az ördög kibaszott ügyvédje csicsereg itt vele, ő meg szart se tud róla. Percről percre kezdni jobban idegesíteni ez az információ hiány, még ha a következő kérdéseire mókás választ kap is.
- Nem, de tekintve, mennyire könnyedén kezelte, hogy mire is fog engem felhasználni – ejti ki a felhasználni szót lezserül, mintha amúgy nem baszná kicsit falhoz a lassan realizálódó sanyarú tény – sejtem tisztában van vele, hogy aki azzal üzletel, mint amivel én is, nem mindig fizethet pénzzel.- minek szépíteni, s ugyan alig kétszer fordult elő az említett ködösített dolog, attól még előfordult. A jelzése amúgy is a kihívóbb és lázadóbb ruhájára értetődött, mintsem valódi kurválkodásra, de ezt már nem igyekszik kifejteni, mert csak fingreszelés lenne ebben a szituációban.
- Remélem diavetítés is lesz, úgy olyan kémfilmesen érezném magam! - nyalja le a kávét a nyelvével a pohárszéléről egy megjátszott vidám és lelkes mosoly kíséretében, majd előre dől, és rámarkol a másik pohárra. - Akkor ha ezt megbeszéltük, mehetünk is részemről, tudja, lekésem az óráimat... - szúrja oda élesen, de egy újabb mosollyal, ami némileg őszintébb is. Vegyes érzelmek kavarognak benne, és bár helyzetéből adódóan sokkal távolságtartóbb és lázadóbb valamint elutasítóbb is lehetne, mindezek olyan érzelmek lennének, amiket meg kéne játsszon. Ha kibukik valamin Lulu inkább magába zárkózós, és a katasztrofális hírekre, és sokkoló dolgokra is inkább reagál hűvös nyugalommal, mintsem hápogó hangoskodással. Hogy erről a pszichiátere milyen véleménnyel lenne sejti, de jelenleg nagy ívben leszarja.
-Mondjuk az meglep, hogy a színészi képességeimet nem is firtatja... - pillant ismét a férfire, és kíváncsian kutakodik a mimikáján, ez miért is van.


Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE


mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Lesyan & Gleeson // Blacmail 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Lesyan & Gleeson // Blacmail
Lesyan & Gleeson // Blacmail Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lesyan & Gleeson // Blacmail
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Gleeson Byrne
» Gleeson & Lesya // The Job
» Because of you.. - Gleeson & Elinor
» Gleeson & Elinor // In Limerick
» What is the truth? - Gleeson & Elinor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: