New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 112 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

drea
Témanyitásdrea
drea  EmptySzomb. 3 Feb. - 16:01
Drea Torres
If there's an upside to free-falling, it's the chance you give your friends to catch you.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Drea Lexi Torres
Becenév
Riri
Születési hely
New York
Születési idõ
1997. 01. 11.
Kor
27
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Columbia University-sebészet
végzett
Foglalkozás
Rezidens
Munkahely
New York Hospital
Hobbi
modellkedés, olvasás, kutya sétáltatás, táncolás, éneklés

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
A gimiben egyszerre voltam népszerű és stréber. Kitünő tanuló voltam, hiszen tudtam, hogy hova akarok bekerülni, de közben sikerült fel is hívnom magamra mások figyelmét, így együtt lóghattam a népszerű emberekkel ezáltal pedig én is népszerű lettem.
Mindvégig segítőkész voltam és vagyok is a mai napig. Például ha a húgom megkér, hogy játsszunk modelleset akkor én szívesen modellkedek neki, ha segíteni kell a tanulásban akkor tanulok vele.
Magabiztos vagyok. Mindig tudom mit akarok elérni és tisztán látom a céljaimat. Azokért pedig igyekszem mindent megtenni.
Bátor vagyok. Általában nem félek semmitől. Sőt, imádok fejest ugrani az ismeretlenbe. Szeretem a kihívásokat, szeretek új dolgokat kipróbálni és új embereket megismerni.

Avataron:
Gigi Hadid

Múlt
Idén fejeztem be a Columbiat. Mindig is érdekelt az orvoslás ezért egészen fiatal koromban eldöntöttem már, hogy orvos szeretnék lenni. Nagyon sokáig ugyan nem tudtam eldönteni, hogy az orvoslás melyik ágát válasszam. Érdekelt kb minden amit az egyetemen lehet tanulni, de végül a sebészet mellett döntöttem. Úgy gondoltam, hogy később a munkahelyemen általános sebészként jól tudnék érvényesülni és sok fajta műtéthez tudnék hozzájutni. Na persze nem volt fenékig tejfel az élet, az egyetem nagyon szívós volt, rengeteg mindent kellett tanulni, a gyakorlat pedig cseppet sem volt egyszerű. Főleg, ha az embernek valami, vagy valaki eltereli a gondolatait...de inkább mesélem elölről és akkor érthető lesz.
Mint mindenkinek, nekem is volt egy fiú az életemben. A gimi utolsó évében ismertük meg egymást, legalábbis ő akkor hívott el randizni. Rögtön beleszerettem. Helyes volt, kedves, volt humora is. A szüleim nagyon kedvelték őt ahogy engem is az ő szülei. Mondhatni tökéletes kapcsolatunk volt. Imádtam a szerelmét. Imádtam az érzést ami elfogott mikor rá gondoltam, de naiv voltam. Azt hittem, hogy velem soha semmi rossz nem történhet meg, hogy nem bánthatnak meg, főleg nem az a fiú akit én mindennél jobban szerettem.
A szülei repülője lezuhant, sajnos életüket vesztették...elképzelni se tudtam, hogy Evan miken mehet keresztül. Teljesen magába fordult. Próbáltam mindennel folyamatosan elvonni a figyelmét, hogy ne essen mélyebbre és sikerüljön kimásznia a gödörből amibe zuhant, de sajnos én ehhez kevés voltam… Az egyik fáradt estémen amikor hazaesett Evan, na jó, igazából én „törtem”  be hozzá, mert tudtam hol tárolja a pótkulcsát, kicsit összevesztünk. Nem szánt szándékkal. Nem akartam vitázni vele azok után, hogy min megy keresztül, de kezdtem már belefáradni abba, hogy én a szívemet-lelkemet kiteszem érte ő pedig még csak meg sem próbál jobban lenni csak depressziózik. Na és ekkor derült ki. Ekkor mondta ki azt amitől meghasadt a szívem.
Megcsaltalak. – nem igazán emlékszem a többi szavára, mert itt elhomályosult a tekintetem és az agyamban csak újra és újra viszhangzott ez az egy szava. Megcsalt. Egyszerűen nem voltam képes mondani semmit, de még csak tenni se, csak felkaptam a kabátomat és elviharzottam onnan. Attól a naptól kezdve igyekeztem minden kapcsolatot megszakítani vele.  Nem reagáltam a hívásaira és üzeneteire, teljes mértékben ignoráltam.
AZ egyetemen minden bánatomat és dühömet a tanulásra fordítottam és még magamat is megleptem azzal, hogy milyen jó eredményeket tudtam így elérni, pedig voltak olyan napok és időszakok amikor csak Evan járt a fejemben és igencsak nehézkes volt figyelnem...de végül ígyis sikerült lediplomáznom, most már pedig csak a nagyvilág vár. Vagyis a munka. Tudom, hogy nehéz lesz, hiszen lesz olyan időszak amikor több napokat is fent kell lenni, tudom, hogy a szakorvosok, vagy akihez éppen beleszek osztva ugráltatni fog, de muszáj ezt kibírni, muszáj feljebb másznom majd a ranglétrán hiszen pár év múlva én belőlem is lehet rezidens, addig pedig segíthetek a látogatóba jött medikusoknak akik még csak orvostanhallgatók.
Amikor pedig nem a kórházban dolgozok, akkor az új fiúmmal igyekszem minél több és minőségibb időt tölteni. Próbálom Evant elfelejteni és újra megtalálni a boldogságot.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Drea Torres
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
drea  Tumblr_inline_nuvyq1Z3Rf1qlt39u_250
★ elõtörténet ★ :
Laughter is the cure for everything.
★ családi állapot ★ :
♔ single
★ lakhely ★ :
♔ manhattan
★ :
drea  Tumblr_inline_nuvr8wxa031qlt39u_250
★ foglalkozás ★ :
♔ rezidens
★ play by ★ :
♔ gigi hadid
★ szükségem van rád ★ :
drea  F05dfd247c1c8c9479ce453bd86c5d945ff7f2c5

drea  2877326118b3e2690c1b8cdee8211e5d
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
drea  Tumblr_inline_nuvyl5bl541qlt39u_250
TémanyitásRe: drea
drea  EmptySzomb. 3 Feb. - 23:41
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Drea!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A szerelem sosem egyszerű pálya, sajnos az ember rengeteget koppan, mire megtalálja az igazit, vagy éppen elfelejti azt, aki cserbenhagyta, elárulta őt. Pont erről árulkodik a te előtörténeted is. Sajnálom azokat a dolgokat, amin keresztül kellett menned. Te is elveszítetted a szeretteid, és még a szerelmed is, amikor Evan magába fordult a szülei elvesztése miatt. Nyilvánvalóan ez a számára egy nehezen feldolgozható esemény volt, ami kihatással volt a kapcsolatotokra is. Azonban a dolog pozitív oldala az volt, hogy te a magabiztos, ambíciózus lány ügyesen az orvosi karrieredbe tudtad fektetni minden energiád és a világfájdalom megélése helyett inkább arra koncentráltál, hogy merre van az előre drea  2624752903 Ez egy nagyon jó tulajdonság, amit van értelme a jövőben is megtartanod és akkor tényleg sikerül elérni a céljaidat orvosként. A sebészet egy nagyon fontos terület, ahol rengeteg emberen tudsz majd segíteni a jövőben, így minden jókívánságommal együtt engednélek utadra, hiszen már Evan és talán a jelenlegi barátod is tárt karokkal vár, hogy meg tudjátok kezdeni az első játékotokat!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
drea  UXJCFyN
drea  MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
drea  Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
drea  YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
drea  RfFLdgU
 
drea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» when it's all the same || Drea && Evan
» Drea Martinelli
» Drea & Holden ׀ an awful day
» Workplace complications - Drea & Hugh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: