New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

What are friends for?
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptyHétf. Feb. 05 2024, 09:59




Odeya&Evelyn



"This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar
Things fall apart, but nothing breaks like a heart
And nothing breaks like a heart"


Nem igazán tudtam, hogy mit kellene mondanom Odeya-nak. Én nem vagyok olyan típus, aki másokra erőlteti azt, hogy beszélniük kelljen. Nem kérdezek vissza hatvanszor. Kétszer igen, mert lehet, hogy valakinek csak nehezére esik megnyílni dolgokkal kapcsolatban, én pedig szívesen meghallgatok bárkit, még ha segíteni nem is feltétlen tudnék. De nem vagyok vallatótiszt, és ha nem akar valaki valamit elmondani, akkor nem erőltetem, mert minden csak rosszabb lesz. Sokkal rosszabb.
-Nagyon sajnálom, hogy ezt kellett átélned. De öhm... bántott?! Vagy... tettél feljelentést?! -ha tudja, hogy nézett ki, érdemes lehet, mivel ezzel akár másoknak is segíthet. Tudom, hogy nehéz az ilyesmikről beszélni, és eszemben sincs felidéztetni vele újra mindent, de talán jót tenne neki, ha nem is velem, de szakmai körülmények között elmondhatná, mi történt vele. A pszichológusok nem mind ijesztők és nemtörődömök, ráadásul alapvetően azért vannak, hogy segítsenek rajtunk. Nem mindegyik sarlatán.
-Értem. -bólintottam rá arra, hogy a segítségét kérte, és ő pedig segített is neki. Nem éreztem benne azt a szándékot, hogy beszélne nekem ezekről, viszont ezzel még én sem tudtam mit kezdeni.
-Figyelj, Deya. Épp zárni készültem. Ha gondolod, addig nyugodtan itt maradhatsz. Igyál egy kis vizet, vagy egy jó teát, aztán hamarosan itt is vagyok. -pillantottam rá egy mosoly kíséretében, a fejemmel a vízforraló felé bökve. Ennél többet nem tudok tenni érte.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

What are friends for?  45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
What are friends for?  195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
What are friends for?  Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptyVas. Feb. 04 2024, 18:20


Evelyn & Deya

Kérdésére csak egy aprót bólintok. Igen, valóban ő kérdezte és azt hiszem ez mindent el is mond Evelynről. Ennyi idő után is és még úgy is, hogy nem is voltunk annyira nagyon közeli barátok, valóban érdekli, hogy mi van velem. Tudom, nem ez volt a legmegfelelőbb hely, hogy felszínre engedjem az eddig elfojtott érzéseimet, de ha már így alakult, van, amit jobb lesz kiadni magamból. Viszont Cameron semmi képpen sem tartozik ezek közé. Jobb, ha a nevét sem említem, amíg én magam meg nem bizonyosodtam róla, hogy valójában mi is történt azon a bizonyos éjszakán.
-Igazad lehet – az biztos, hogy ennyi idő elteltével nehezebb lesz tisztáznia magát. Még az sem biztos, hogy hinnék neki, akármilyen érvekkel is állna elő. Lehet jobban hinnék a saját szememnek és fülemnek, mint az ő szavainak. Mindenesetre ez most már valóban csak ránk kettőnkre tartozik, vagy maximum a zsarukra, hogy ha előbb kopogtatnának az ajtónkban, minthogy ezt megtudjuk beszélni.
-Köszönöm, vigyázni fogok – pillantok rá hálásan. Legalábbis én próbálkozom vigyázni. Nem én keresem a folytonos veszélyt, az talál rám. Magam részéről már örülnék végre egy olyan időszaknak amikor nem történik semmi. Sosem szerettem unatkozni, mindig is kerestem az izgalmakat, de most még az előbbinek is jobban örülnék.
-Nem is tudom – ingatom a fejem. Félek, hogy amit az agyam próbál elrejteni előlem, az így most felszínre fog törni. De mégis jól esne róla beszélni.
-Egy szülinapi buliról tartottam haza és elkövettem azt a hibát, hogy valamivel korábban szálltam ki a taxiból, mint kellett volna. De a legnagyobb hiba az volt, hogy egy sikátoron keresztül akartam hazajutni... ott volt egy férfi – elszorul a torkom. A szörnyű este rémképei elkezdenek pörögni előttem. Erősen kell koncentrálnom, hogy ne árasszanak el újra a könnyeim.
-A körülményekhez képest jól – látom Eve csodálkozását, de valószínűleg előbb vagy utóbb tudomást szerzett volna a találkozásunkról.  
-Szükségem volt a segítségére, nem fordulhattam máshoz és bár először elzavart volna, mégis segített – magyarázom, magam elé meredve, miközben a látásom ismét kezd elhomályosodni. Most viszont nem hagyom, hogy a könnyek felbukkanjanak. Ennél többet nem szeretnék megosztani vele. Azt, hogy ez a találkozás milyen nyomokat hagyott bennem, nem szeretném Eve tudtára hozni. Pedig lassan már levegőt sem kapok, úgy hiányzik.  






Deya Bennet

"I have this strange tendence to look for adventure, when I should be looking for happiness..."
mind álarcot viselünk
Odeya J. Bennet
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeppFRi1rcvsof_250
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igexw3mM1rcvsof_250
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igemK4rG1rcvsof_250
★ idézet ★ :
Don't you ever say I just walked away, I will always want you
I can't live a lie, running for my life, I will always want you
★ foglalkozás ★ :
Újságíró
★ play by ★ :
Daria Sidorchuk
★ szükségem van rád ★ :
Logan

What are friends for?  Tumblr_inline_p932vutVqT1sguph5_250
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeqE2JK1rcvsof_250
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptySzer. Jan. 31 2024, 15:07




Odeya&Evelyn



"This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar
Things fall apart, but nothing breaks like a heart
And nothing breaks like a heart"


-Egyáltalán nem fárasztasz. Én kérdeztem meg, hogy mi a baj, nem? -pislogtam rá egy bizonytalan mosollyal. Nem élek vissza a mások által elmondott infókkal, és sosem kérdezek sablonos, vagy kényszer kérdéseket. Csak akkor szeretném, ha elmesélnének nekem dolgokat, ha ezer százalékig arra tudok figyelni. Az, hogy valaki ítélkezés nélkül meghallgasson, a legfontosabb dolog. Legalábbis szerintem.
Csendben hallgattam, ahogy végül beszélni kezdett. Elmondta, hogy Cameron volt az egésznek a kiváltója, pontosabban az, amit tett. Abból, hogy nem szeretne engem is belekeverni, azonnal leesett, hogy valami illegális biznisz lehet, ha nem valami... még rosszabb.
-Persze, érthető, és... köszönöm szépen, hogy aggódsz értem, tényleg. -kapott is érte egy hálás mosolyt.
-Plusz lehet, hogy ez is csak valami félreértés volt, amit tudna tisztázni, ha direktben rákérdeznél nála, mi is volt ez az egész. Jobb megbeszélni. De... nagyon vigyázz magadra. Nem szeretném, ha bajod esne. Bármilyen értelemben... -nem csak fizikailag lehet valakinek baja, és nem csak így lehet valakinek sérülése.
-Akarsz beszélni róla? -hogy mi volt az a szörnyű rémálom, amiről nem tudja, hogy vélt, vagy valós dolog volt-e.
Félredöntött fejjel, érdeklődve néztem rá, ahogy aztán kijelentette, hogy felkereste Ricky-t is. Kissé értetlenül vontam össze a szemöldökeimet, mivel nem igazán tudtam ezt így hirtelen hová tenni.
-Öhm... wow. Hogy-hogy? Mármint... ennyi idő után... hogy reagált rád? -Ricky-re sok dolgot lehet mondani, de tegyük hozzá, hogy egyáltalán nem olyan, aki agresszív lenne azzal, akit annyira nagyon szeretett, mint Odeya, így ez nem is volt nálam kérdés, hogy ilyesmi nem történt. Ugyan megvan a maga nyers, makacs stílusa, de sosem bántaná a mellettem ülő lányt. Csak remélni mertem, hogy nem kavart fel nála ezer éve eltemetett dolgokat az, hogy Deya felbukkant az ajtajában.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

What are friends for?  45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
What are friends for?  195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
What are friends for?  Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptySzer. Jan. 31 2024, 13:09


Evelyn & Deya

Nézem Evelynt és valóban boldognak tűnik. Remélem ő soha nem fogja megtapasztalni azt amit én, soha nem kell majd elválnia attól, akit szeret, mert annál rosszabb, nincs. Én is bármit kibírnék, ha Cameron helyett, Ricky lenne mellettem. Akkor jöhetne bármilyen gond és probléma, tudom, hogy az ő karjaiban megnyugvásra találnék. De ezt már nem várhatom. Cameron ott lenne nekem, ha akarnám, viszont őt meg én lököm el magamtól. Valójában ez a jelenlegi helyzet senkinek sem jó. Mindketten szenvedünk egy olyan kapcsolatban, ami már a kezdetek óta halálra van ítélve. Kihasználtam és ez nem volt szép tőlem, viszont biztos vagyok benne, hogy ő is tudta. Bármikor elhagyhatott volna, de ő nem tette meg. Talán még a mai napig abban reménykedik, hogy egyszer megváltoznak az érzéseim az irányába.
Úgy látszik, míg az én életem darabjaira hullik, Evelyné ível felfelé, nem csak a magánéletben, a karrierjében is. Szerencsére a munkámra nekem sem lehet panasz, de azért lennének még terveim. Először szeretnék kapni egy külön rovatot, azzal is megelégednék. De a valódi álmom, hogy én legyek a főszerkesztő. Persze még fiatal vagyok és hosszú út vezet odáig, de remélem egyszer sikerül.
Evelynnek sikerül rátapintania a lényegre, amire a könnyeim a felszínre törnek. Nem akartam gyengének tűnni, sem éppen most összetörni, de mégis sikerült.  
-Kö-köszönöm – fogadom el a zsepit. Hagyom , hogy a kanapé felé vezessen és leülök rá. Igyekszem mielőbb kontrollálni magam.
-Nem akarlak a gondjaimmal fárasztani – szipogok, de a sírást sikerül abbahagynom. A zsepivel felitatom a könnyeim. Látom Evelynen, hogy komolyan gondolja, hogy meghallgatna. Nekem mégis beletelik pár percbe mire eldöntöm, hogy meg akarok- e nyílni neki. Nagyon is szükségem lenne arra, hogy valaki meghallgasson, de nem feltétlen egy közös ismerősünkre. Félő, hogy a kiborulásom már így is vissza fog jutni Rickyhez, ha akarom, ha nem. Bár nem tudom, hogy azóta mennyire tarthatják a kapcsolatot.  
-Csak túl sok minden jött össze az utóbbi időben. Cameronnal kezdődött az egész, tett valamit amibe belegondolni is szörnyű. Viszont ebbe nem szeretnélek téged is belekeverni. Minél többen tudják annál rosszabb. Először nekem kellene végre leülni vele és átbeszélni, hogy mi volt az az egész – nem akarom, hogy Evelyn is belekeveredjen a gyilkossági ügybe és abban sem lehetek teljesen biztos, hogy ő nem szólna a zsaruknak. Akkor egyből lecsuknának minket, esélyem se lenne kimagyarázni magam.
-Aztán lehet, hogy láttam valamit, de abban sem vagyok annyira biztos. Lehet, hogy csak túl sokat ittam és egy szörnyű rémálom volt az egész – bár eléggé homályos az az éjszaka és látni nem sokat láttam, talán csak egy villanást, de el tudom képzelni, hogy mi történhetett. A támadás is épp elég volt, annak a nyomait még a következő nap is magamon viseltem, csak azért vagyok benne biztos, hogy megtörtént. Viszont ami utána jött, azt lehet, hogy csak képzeltem és már arra sem emlékszem, hogy keveredtem haza.
-És... és felkerestem Rickyt – sóhajtok és óvatosan Eve-re nézek. Félek attól, hogy mi lesz a reakciója, mert én is nagyon jól tudom, hogy nem volt hozzá jogom. Nem mintha Rickyt annyira meghatotta volna a felbukkanásom, de talán egy kis kétségbeesést mégis csak mutatott. Azon túl viszont semmilyen érzelmet nem fedeztem fel rajta. Ami mégis reménykeltő volt, hogy nem zárkózott el attól, hogy egyszer mindent megbeszéljünk és talán valamikor meg tudjon nekem bocsátani.




Deya Bennet

"I have this strange tendence to look for adventure, when I should be looking for happiness..."
mind álarcot viselünk
Odeya J. Bennet
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeppFRi1rcvsof_250
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igexw3mM1rcvsof_250
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igemK4rG1rcvsof_250
★ idézet ★ :
Don't you ever say I just walked away, I will always want you
I can't live a lie, running for my life, I will always want you
★ foglalkozás ★ :
Újságíró
★ play by ★ :
Daria Sidorchuk
★ szükségem van rád ★ :
Logan

What are friends for?  Tumblr_inline_p932vutVqT1sguph5_250
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeqE2JK1rcvsof_250
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptyVas. Jan. 28 2024, 17:09




Odeya&Evelyn



"This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar
Things fall apart, but nothing breaks like a heart
And nothing breaks like a heart"


-Igen, az biztos. Tényleg szerencsém volt ezzel a találkozással. Remy csodálatos, tényleg! Ő annyira... jó ember, hogy bárkinek szerencséje lenne, ha az övé lehetne. -néztem rá egy mosoly és bólintás kombinációval. Imádom, hogy az életem része, nagyon-nagyon fontos nekem, és nagyon félek, hogy egyszer elveszíthetem anélkül, hogy azt én is úgy szeretném.
-Köszönöm! Elég sok fejlesztés van benne, és a többiek munkája is. Nagyon sokat köszönhetek Peter-nek és Lory-nak. -mindkettőjüket imádom, és hálás vagyok, amiért engem választottak, mint munkahelyet.
Meglepve néztem rá, ahogy elhúzta a száját. Nem tudtam, hogy most rákérdezhetnék-e arra, hogy pontosan mi is volt ez a reakció, így igyekeztem sokkal általánosabban feltenni a kérdéseimet azzal kapcsolatban, hogy történt-e vele valami mostanában, amitől ennyire... megtört lett, vagy nem is tudom, mi erre a jó kifejezés.
Aztán ahogy elkezdett sírni, végképp összezavarodtam és enyhén félrebillentett fejjel néztem rá.
Igazság szerint bírtam Odeya-t, de sosem voltunk kifejezett barátok, inkább csak egy lazább, egy társaságba tartozás volt ez az egész. Tetszett, ahogy Ricky-vel bánt a kapcsolatuk alatt, és szerintem jó hatással volt rá, amíg... tartott a dolog. Én előbb ismertem Ricky-t, mint őt, és a srác által találkoztunk, szóval nem csak azért maradtam meg előbbi ismerősének, mert Deya szó nélkül eltűnt, hanem mert tényleg jobb volt a viszonyom Ricky-vel, és régebbi is. Barátok nem feltétlen voltunk vele sem, de a haveri szintet simán kimerítettük, és eléggé a padlóra került, amikor se szó, se beszéd az előttem álló eltűnt az életéből. De ettől még nem szerettem volna őt ilyen állapotban látni, reméltem, hogy a számára legjobb döntést hozta meg akkor, és az óta is jól megy a sora. Nem kívántam neki semmi rosszat, és annyira utáltam most azt, hogy szemmel láthatóan ebből semmi sem jött össze. Úgy sajnáltam szegényt, és engem is elkapott a fojtogató sírás érzése, mivel gyűlöltem, ha valaki szomorú. Én a kisbabák sírásától sem idegbeteg lettem, hanem szomorú, szóval...
Közelebb sétáltam hozzá, hogy előkotorhassak egy zsepit, amit aztán át is nyújtottam neki.
-Öhm... a-karsz beszélni róla? Komolyan kérdezem, nem olyan... udvariasságból, meg azért, hogy csak ne sírj már. Tényleg szívesen meghallgatlak, ha szeretnéd! Deya... mi a baj? -simítottam finoman a kezemet a hátára, hogy a kanapé felé vezényelhessem és leülhessünk rá. Mégis csak kényelmesebb, mint ott ácsorogni.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

What are friends for?  45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
What are friends for?  195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
What are friends for?  Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptySzomb. Jan. 27 2024, 09:03


Evelyn & Deya

-Egy liftben? – ül ki a meglepettség az arcomra.
-Hű, az nem semmi, nem épp egy szokványos ismerkedős hely. Viszont örülök, hogy rád talált a boldogság. Nincs is annál jobb, mint megosztani az életed egy különleges személlyel– mindig is csak a legjobbat kívántam a barátaimnak. Még akkor is, ha meglehetősen eltávolodtunk az utóbbi időben. A saját boldogtalanságomról csak én magam tehetek. Ha nem lettem volna olyan ostoba, akkor még a mai napig azzal lehetek, akit valóban szeretek.
-És a stúdió is csodásan néz ki. Biztos sok megkeresésetek van, hiszen szépen és igényesen dolgoztok– próbálok valódi lelkesedést mutatni. Nem akarom megbántani Evet és ez a hely valóban nagyon jól van berendezve. Evelynről tudom, hogy mindent belead a hivatásába, ez már régen sem volt másképp. Meg se kell néznem a címlapfotókat, tudom, hogy mindent megtett azért, hogy tökéletesen sikerüljenek. A többieket nem ismerem, de nem hiszem, hogy együtt dolgozna velük, ha ők nem lennének ugyan ilyen lelkiismeretesek.
-Hmm... köszi – húzom el a szám. Most erre mi mást mondhatnák? Hogy bár sose jöttem volna össze Cameronnal? Vagy, hogy életem legrosszabb döntése volt? Vagy azt, hogy egy ilyen árulásnak sosem kellett volna megtörténnie, amit mi ketten elkövettünk Ricky ellen? Esetleg meséljem el, hogy mit tett Cameron? Egyik sem tűnik egy túl jó opciónak. Ennyi idő kihagyása után nem zúdíthatok rá mindent. Főleg, hogy én sem voltam mellette, ha az elmúlt három évben akadtak nehézségei.
-Nem... – folytatnám, egy minden rendbennel, de Evelynnek sikerül rátapintania a lényegre. Az elmúlt napokban átélt borzalmak emlékei mind bekúsznak a tudatomba és akármennyire is szeretnék erősnek maradni, nem sikerül. Átjár a mérhetetlen fájdalom és magam sem tudom, hogy vajon melyik hatására, de érzem, ahogy elhomályosodik a látásom és már nem bírom visszatartani a könnyeim.
-Sa... sajnálom... Evelyn... – nem tudom miért is sajnálkozom jobban, azért, mert hosszú évekkel ezelőtt hátat fordítottam a barátaimnak, vagy a kifakadásom miatt. De el nem tudom képzelni, hogy azok után, amit tettem, hogy állhattam volna eléjük. Gyáva voltam és önző, túlságosan is féltem, hogy ha tartanám velük a kapcsolatot, az csak még nehezebbé tenné a helyzetem. Tudom, hogy most már késő. Pedig lehet, hogy nekik is szükségük lett volna rám, én pedig nem voltam ott.  
Kérdésére csak ingatom a fejem, nem, nincs szükségem semmire. Igyekszem kontrollálni magam, de egyszerűen nem megy. Azt hiszem, egy roncs vagyok. Már nem bírok elviselni több fájdalmat. Minden, ami egykor szép volt, most mind darabjaira hullott. Lehet rosszabb, mint tudni egy gyilkosságról és elhallgatni azt? Vagy átélni egy borzalmas támadást, aminek a vége szintén gyilkosság? Normális embernek már ez a kettő is sok lenne. Nekem mégis be kell látnom, hogy a szívemen ejtett csorba a legfájdalmasabb. Hiába akarnám tagadni, azt hiszem minden közül a legrosszabb, hogy Rickyt már egyáltalán nem érdeklem. Túl későn jöttem vissza, túl sok idő telt el azóta és a sebek, amiket okoztam túl mélyek ahhoz, hogy csak így egyszerűen behegedjenek, nyom nélkül eltűnjenek.




Deya Bennet

"I have this strange tendence to look for adventure, when I should be looking for happiness..."
mind álarcot viselünk
Odeya J. Bennet
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeppFRi1rcvsof_250
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igexw3mM1rcvsof_250
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igemK4rG1rcvsof_250
★ idézet ★ :
Don't you ever say I just walked away, I will always want you
I can't live a lie, running for my life, I will always want you
★ foglalkozás ★ :
Újságíró
★ play by ★ :
Daria Sidorchuk
★ szükségem van rád ★ :
Logan

What are friends for?  Tumblr_inline_p932vutVqT1sguph5_250
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeqE2JK1rcvsof_250
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptyPént. Jan. 26 2024, 09:39




Odeya&Evelyn



"This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar
Things fall apart, but nothing breaks like a heart
And nothing breaks like a heart"


-Köszönöm szépen. –viszonoztam a mosolyát egy sokkal őszintébbnek ható verzióval, mint amilyen az övé volt. Persze nem tudhatom, hogy pontosan mik történtek vele az elmúlt időszakban, és egyáltalán nem szokásom ítélkezni, csak… ha nem őszintén örül neki, akkor egy sima „gratulálok” is megtette volna. Akkor ő sem feltétlen hazudott volna, és nekem sem kellene azon gondolkoznom, hogy vajon mitől ennyire borongós a hangulata a szerelemmel kapcsolatban.
-Nem, nem hiszem, hogy ismered. Remy nem igazán az a közeg, amiben mi mozogtunk régebben, plusz én is nyáron találkoztam vele. Aztán végül is az ősz végén jöttünk össze, szóval az óta tart. És öhm… én hogy ismertem meg? Hát egy liftben. Mármint együtt szorultunk be a liftbe a lakásánál, mivel egy barátnőm Queens-ben ugyanott lakik, mint Remy, aztán sikeresen bent ragadtunk. –ráztam meg a fejemet egy jót mosolyogva ezen. Olyan, mintha ezer meg egy éve történt volna az a találkozás, és az óta is rengeteg dolog történt már. Nagyon durva, hogy szalad az idő.
-Cameron-ra? Igen, emlékszem, habár annyit sosem lógtam vele, de megvan, hogy ő kicsoda. –bólintottam rá a dologra finom, óvatos mozdulattal, érdeklődve hallgatva azt, amit mesélt.
-Azta, komolyan?! Öhm… gratulálok…? –néztem rá kissé bizonytalanul, mivel nem tűnt túl boldognak.
-Minden rendben? Mármint… tudom, hogy ezer éve nem beszéltünk, csak olyan… szomorúnak tűnsz? Baj van köztetek, vagy… bántott… valaki? –haraptam be bizonytalanul az alsó ajkamat.
-Kérsz valamit… inni? Kávé, tea, valami üdítő, egy pohár víz…?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

What are friends for?  45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
What are friends for?  195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
What are friends for?  Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 09:47


Evelyn & Deya

-Egy ideje már a magazinnál dolgozom – meglepődöttségéből ítélve nem éppen rám számított. Mondjuk én se gondoltam volna, hogy így fog alakulni, amikor beajánlottam a főszerkesztőnél. Azok után, ahogy leléptem egy kicsit kínosan érzem magam. Azonban az utóbbi napok megpróbáltatásai után, rosszabb már nem jöhet. Nem tudom, hogy ki és mit hallott rólam, de biztos mindenkinek megvan a véleménye. Ami nem feltétlen pozitív.
-Köszönöm, átadom majd az illetékesnek – a pénzügyi része nem rám tartozik, így ennél többet nem tudok tenni, de biztosan időben el fogják utalni az összeget.
-Ez nagyszerű hír, örülök a boldogságodnak – mosolygok rá, hiszen erre valók a barátok, örülnek a másik sikerének, boldogságának. Azonban az én mosolyom mégsem olyan őszinte. Szavai eszembe juttatják Rickyt és ettől elszomorodom. Nekem ő az a különleges személy, viszont én már elvesztettem őt. Akkor este egész világosan a tudtomra adta, hogy ő már nem kér belőlem. Nekem pedig ezt tiszteletben kell tartanom. Akármennyire fáj, akármennyire gyötör is a hiánya, el kell fogadnom a döntését.  
-Mesélj még róla. Ismerem? Te, hogy ismerted meg és mióta tart? – faggatom őszinte kíváncsisággal. Ha most még nem is tudok szívből örülni, hogy talált magának valakit, azért a részletekre valóban kíváncsi vagyok.
-Tudod miután...-sóhajtok. Nem, még a nevét sem akarom említeni. Most nem. Itt nem. Túlságosan fáj ahhoz, hogy most elkezdjek róla beszélni. Még a végén túl sokat mondanék, ami visszajutna hozzá. Ezt pedig nem akarom.
-Szóval Cameronnal... emlékszel még rá, ugye? – azért ő nem volt oszlopos tagja köreinknek, nem tudom Eve mennyire emlékezhet rá.
-Brooklynba költöztünk és azóta nem sűrűn járunk Manhattanban. Meg úgy általánosságban se nagyon mozdulunk ki – én legalábbis az utóbbi időben egyre kevesebbet járok el otthonról. A gyilkosság óta nem is nagyon van rá lehetőségem, de a múltkori támadás után nem is vágyom rá annyira. Főleg nem éjszaka, szürkület után sokkal biztonságosabb otthon, még ha azt Cameronnal is kell megosztanom. Ha mégis kimerészkedek az főleg munka miatt van, vagy a barátnőimmel van programunk, amit, ha lemondanék, biztosan feltűnne nekik, hogy valami nem stimmel. Velük pedig egyetlen részletet sem oszthatok meg a közel múltból.




Deya Bennet

"I have this strange tendence to look for adventure, when I should be looking for happiness..."
mind álarcot viselünk
Odeya J. Bennet
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeppFRi1rcvsof_250
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igexw3mM1rcvsof_250
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igemK4rG1rcvsof_250
★ idézet ★ :
Don't you ever say I just walked away, I will always want you
I can't live a lie, running for my life, I will always want you
★ foglalkozás ★ :
Újságíró
★ play by ★ :
Daria Sidorchuk
★ szükségem van rád ★ :
Logan

What are friends for?  Tumblr_inline_p932vutVqT1sguph5_250
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeqE2JK1rcvsof_250
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  EmptySzer. Jan. 24 2024, 11:48




Odeya&Evelyn



"This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar
Things fall apart, but nothing breaks like a heart
And nothing breaks like a heart"


Nem számítottam arra, hogy egy újság fog megkeresni azzal, hogy címlapfotók kellenek nekik, de igyekeztem eleget tenni a kérésüknek és még a lapzárta előtt teljesíteni a dolgot. Miután elkészültem velük, jeleztem a főszerkesztőnek, hogy kész vagyok, és ha akarják, akkor el tudom küldeni nekik Peter-rel, de azt mondta, megoldják másképp. Mivel nem volt más dolgom mára, legalábbis most, így egy kávéval a kezemben ücsörögtem a kanapén, ami a stúdióhoz tartozott, várva az embert, aki majd a futár szerepét tölti be.
Az ismerős hangra felnéztem, és majdnem kiköptem a tejes-cukros löttyöt, amikor megláttam...
-Odeya! Öhm... szia! Hát te...? -pislogtam rá hatalmas szemekkel. Mindenkire is számítottam, de rá valahogy nem. Alaposan végigmértem őt, habár nem túl tolakodón, hogy szemrevételezzem, mennyit változott az elmúlt három évben. A vonásai kissé... gondterheltebbnek tűntek, de alapvetően a megjelenése nem változott annyit.
-Ugyan már, igazán nincs mit, ez a dolgom. Szívesen segítettem. -álltam fel végül, hogy a kezébe adhassam a borítékot, egy bizonytalan mosollyal.
-Beletettem a számlát, szóval a képek árát el tudjátok utalni majd nekem. De nem kell most azonnal, 15 napos átfutási idővel dolgozom. -az azért elég szokott lenni. Meg elég furán éreztem magam, így nem tudtam, mit is mondhatnék a szakmai dolgokon túl.
-Jól, tényleg! Felfutott a vállalkozásom az utóbbi három évben, profilt is újítottunk, már nem egyedül dolgozom, mint a legelején. Aztán... találkoztam valakivel, aki nagyon különleges a számomra, úgyhogy igazán nem panaszkodhatok... -haraptam az alsó ajkamba egy bizonytalan, de annál vidámabb mosollyal.
-Na és öhm... te hogy vagy? Ezer meg egy éve nem láttalak, azt sem tudtam, hogy még a városban vagy. -annyira elkerültük egymást, mintha szándékos lett volna valamelyikünk részéről. Amikor szétmentek Ricky-vel, senki sem kapott magyarázatot arra, hogy mi a fene történt, szóval... annyira furcsa most így itt állni.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Odeya J. Bennet imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

What are friends for?  45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
What are friends for?  195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
What are friends for?  Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásWhat are friends for?
What are friends for?  EmptySzer. Jan. 24 2024, 01:09


Evelyn & Deya

A főszerkesztőnknek sikerült megint összevesznie a fotósunkkal, aminek az lett a következménye, hogy címlapfotók nélkül maradtunk és már csak egy hét választott el a lapzártától. Még jó, hogy időben eszembe jutott Evelyn. Biztos voltam benne, hogy ő tudna nekünk segíteni, vagy ha ő személyesen nem is, akkor tudni fogja kit keressünk. Megadtam neki a Melange of Art elérhetőségét és gondoltam ennyivel le is zárult az én szerepköröm. De annak a banyának persze ennyi nem volt elég. Egy órával ezelőtt bekopogtatott az ajtómon, hogy ha már én ajánlottam neki a helyet, akkor el is mehetek a képekért. Úgyhogy most itt állok, már vagy öt perce, Brooklyn művésznegyedének egyik üzlete előtt és sehogy se sikerül lenyomnom azt az átkozott kilincset. Amikor utoljára találkoztam Evelynnél, még minden rendben volt az életemben. Azóta viszont fenekestől felfordult. Hirtelen annyi szörnyűség történt körülöttem, hogy kezdem azt hinni, hogy az életem átváltott valami zs kategóriás horrorfilmmé.  
-Öhm... szia - lépek be végre az ajtón. Három éve, amikor magam mögött hagytam az akkori életemet és persze Rickyt, a közös barátainkkal is megszakítottam minden kapcsolatot. Nem akartam semmit sem magammal vinni, mert féltem, hogy elgyengülök és nem lesz elég erőm továbblépni.  
-A címlapfotókért jöttem. Köszönöm, hogy ilyen rövid időn belül is tudtad vállalni. Megmondom őszintén nem is reméltem, hogy lapzártáig még meglesznek. Örök hálám érte - mosolygok rá bátortalanul. Akárhogy is nézem, három év az nagyon sok idő és nem csodálkoznék, ha haragudna rám, amiért csak úgy felszívódtam. Végtére is a barátok nem szoktak csak úgy eltűnni, ha mégis akkor annak megvan az oka. Viszont gondolom Rickyvel még tartják a kapcsolatot, az meg fura is lett volna, ha velem is megmarad.  
-Na és... egyébként, hogy vagy? - őszintén érdekel, hogy amióta nem találkoztunk mi történt vele. Attól még, hogy a sajátom lassan darabjaira hullik, az övé még lehet gondtalan és boldog.




Deya Bennet

"I have this strange tendence to look for adventure, when I should be looking for happiness..."
mind álarcot viselünk
Odeya J. Bennet
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeppFRi1rcvsof_250
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igexw3mM1rcvsof_250
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igemK4rG1rcvsof_250
★ idézet ★ :
Don't you ever say I just walked away, I will always want you
I can't live a lie, running for my life, I will always want you
★ foglalkozás ★ :
Újságíró
★ play by ★ :
Daria Sidorchuk
★ szükségem van rád ★ :
Logan

What are friends for?  Tumblr_inline_p932vutVqT1sguph5_250
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
What are friends for?  Tumblr_inline_p7igeqE2JK1rcvsof_250
TémanyitásRe: What are friends for?
What are friends for?  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What are friends for?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my best friends
» Friends will be friends
» Friends
» Best Friends
» friends, really // Kie and Lan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: