New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 125 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 113 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
TémanyitásMinnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyKedd Jan. 23 2024, 22:13

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
Az utóbbi időben sok minden történt velem, többek közt az is, hogy megfogant bennem annak a gondolata, hogy vállalkozó legyek. Nagyon szeretem ezt a szalont és azokat is, akik itt dolgoznak, sőt, a vendégeimet is, akik visszajártak hozzám, hogy csináljak nekik frizkót, vágjam a hajukat, fessek, melírozzak és a többi, de huszonhét éves voltam és kezdett megfoganni bennem a gondolat, hogy saját fodrász üzletet nyissak és a szalon idővel csak részmunkaidős legyen.
A vendégek végül is meglennének hozzá, hiszen, akik most itt a szalonban hozzám járnak jöhetnének a saját üzletembe is hozzám. Árban és minőségben ott lennének, ahol most. Sőt, Britney is jöhetne hozzám oda dolgozni mellém. Lehetne akár közös vállalkozás is.
A pénz kell hozzá egyedül. Ha pénz van, meg tudom szerezni az üzlethelyiséget, a berendezéseket és az engedélyeket, meg mindent, ami kell a vállalkozáshoz. Ez jelenthet némi problémát, ugyanis ezeket nekem még el kell intéznem. A pénz hamarosan meg lesz, főleg, hogy szerintem Britneyt is rá tudom szedni, hogy szálljon bele valamennyivel és talán még a tesómtól is tudok kérni hozzá valamennyit.
De ez még kicsit odébb lesz, viszont addig is el kell kezdenem a cégprofilt elkészíteni, nekem pedig ahhoz meg is van a megfelelő emberem. Kell az, hogy nyitásra már legyen logó, cégtábla, brosúrák, szórólapok, meg minden. Ehhez pedig nekem grafikus kell. Fodrász voltam, nem értettem az ilyesmikhez. Volt kézügyességem, meg ilyesmi, de az a hajkoronának szólt, nem pedig annak, amiben Evelyn volt a jó.
De mire nem jók a kapcsolatok? Szerencsére Eve nekem jó barátom volt. Dolgoztam már a haján és dolgoztam olyan modellek haján is, akikkel ő együtt dolgozott, szóval az ismeretség és a jó viszony meg volt, én pedig tudtam, hogy hozzá kell fordulnom. Nem csak azért, mert tudtam, rosszul esne neki, ha mást keresnék meg, hanem, mert tudtam, hogy gyors és korrekt, szép munkát fogok kapni tőlük. Minőségi lesz, olyan, ami biztosan tetszik majd nekem és a vendégeimnek is.
A lehető leghamarabb fel is vettem vele a kapcsolatot és elmagyaráztam neki a telefonba, hogy mit is szeretnék, ő pedig örömmel és készségesen állt rendelkezésemre. Megbeszéltük, hogy mikor tudunk találkozni, én pedig szabaddá is tettem magam arra az időre.
Megköszöntem és letettem, fejben pedig már most elkezdtem tervezni. Eléggé fel voltam spanolva. Lázban égtem, pedig még semmi sem történt, de már maga a gondolat, hogy miket érhetek el, hogy ezzel is egy lépéssel közelebb kerültem a saját céghez, már az eleve így hatott rám.

- Eve! - tártam ki karjaim mosolyogva. - Itt az én kis Gepárdom! - Öleltem át, ezzel őt is virágos kert illatú parfümfelhőbe burkolva. Rossz szokásom volt, de az amúgy is rikító színes hajba valók és a sminkem mellé még egy erős virágos parfümöt is fújtam, ami hát néha kicsit megszalad, mint most is. De nem baj az, mert a virágok illatát úgyis mindenki szereti. Legalább nem valami erős, fűszeres, vagy valami extrém illatú parfümöt használtam. Lehet az kicsit durva lenne nagy mennyiségben fújva.
Puszikat nyomtam arcára és a hajába, kicsit megsimiztem a hátát, majd elengedtem.
- Mi a helyzet kincsem? Ezer éve nem láttalak, de még mindig ugyanolyan kis dögös cicuska vagy, mint amikor utoljára láttalak. Meow! - utánoztam a macskák hangját és a mancsukkal való ütést is.
- De remélem örök életünkre ilyen kis szexi babák leszünk, mint most. Nem szeretnék ráncos öreg, járókeretes bácsi lenni - rázkódtam meg a gondolatra, mintha jeges fuvallat ért volna és úgy fintorogtam, mintha valami gusztustalan ételt kínáltak volna fel nekem.
- És neked sem állna jól a mamika szerep - mutattam Evelynre mosolyogva.
- Meg kéne valahogy szerezni az örök fiatalság kútjának GPS adatait. Mi is ihatnánk belőle és eladhatnánk másoknak is, mint az ásványvizet, csak kicsit drágábban - gesztikuláltam kezeimmel is olykor nagyokat legyintve, vagy csak magam előtt kapálódzva velük és nevettem el magam a hülyeségemen, pedig valóban jó lenne, ha ez megtörténne.
- Na és mesélj, mi a helyzet a fiúcskáddal? Jól meg vagytok? Kapsz tőle elég puszikát? Nehogy nekem itt elhervadj. Ha már kapott egy ilyen csodás virágszálat, illik öntözni és törődni vele! - dobtam felé egy puszit. - Kell a szeretet minden virágnak. Nekem azt tanították, hogy zenére jobban nőnek a virágok. Meg akkor is, ha beszélünk hozzájuk. Igaz, nálam még a kaktuszok is meghalnak, de szerintem eleve selejtesen kerültek hozzám - nevettem és vontam vállat mosolyogva.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptySzer. Jan. 24 2024, 11:28




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


Nagyon váratlanul ért a telefon, amit Minnow indított, de örültem neki. Nagyon imádtam vele dolgozni, és ha tehettem, a mindennapokban is igyekeztem vele megcsináltatni a fejemet, nem csak ha valami különleges alkalomra kellett összekaparnom magam. Viszont most nem én kerestem őt, és nem modellkedés miatt volt megbeszélt találkánk, hanem amiatt, mert szeretne saját vállalkozást a jövőben, ahol ő lehet a saját maga főnöke, és rám gondolt, mint grafikus ismerősre. Nagyon lelkes lettem ettől az egésztől, hisz ez egy kreatív feladat és a Melange eredeti profiljába is vágott, szóval imádtam a gondolatot, hogy épp neki dolgozhatok ezeken a terveken. Miután megbeszéltünk mindent, bontotta a vonalat, én pedig már nagyon vártam a találkát.
-Minnow!!! -vetettem is bele magam a karjaiba egy széles mosoly kíséretében. Tényleg ezer meg egy éve nem találkoztunk egymással, de most végre itt volt a lehetőség. Beszívtam az őt körül lengő, kellemes virágillatot, nyomva egy puszit az arcára viszonzásképp a kapottakért, majd amint elengedett, alaposan végig mértem őt, egy elégedett mosollyal nyugtázva, hogy még mindig olyan színes és egyedi, mint volt. Az élet hamar le tud törni másokat, de örülök, hogy az egyediségét nem sikerült.
-Már rajta vagyok az ügyön!!! Épp tervezem a térkép lopását Fekete Szakálltól, hogy eljuthassunk és belvethessük magunkat egy jó kis kalóz kalandba. Tuti szénné keresnénk magunkat vele, majd Manhattan gazdag részein áruljuk, mindenki meg fog őrülni tőle. -ráztam meg a fejemet egy jót nevetve ezen a dolgon.
-De amúgy én lennék a legmenőbb mami a nyuggerek között. Akkor is az asztalon fogunk táncolni, csak majd... valaki vegyen le onnan. -na jó, ezt most elképzeltem. Teljesen kész.
-Igen, biztosan ez volt a baj. -hogy selejtesen kerültek hozzá a virágok.
-De egyébként meg vagyunk, persze. -huppantam le az egyik asztalra egy sóhajjal.
-Remy egy nagyon-nagyon csodás srác, komolyan. Kedves, figyelmes, okos, vicces, intelligens, jó vele beszélgetni. Nagyon érzem, hogy megbecsül engem, és azt is, hogy fontos vagyok neki, csak... szegénynek nagyon sok munkája van. Persze igyekszik velem tölteni a kevés szabadidejét, szóval nem panaszkodom, csak... jó lenne, ha már kicsit másképp állnának a dolgai. Olyan nagyon szegény ezzel a sok munkával, stresszel és kevés idővel... -biggyesztettem le az ajkaimat. Eszemben sincs rosszat mondani rá, mert nem is lehet, de annyi mindent csinál egyszerre, hogy igyekszem nem én lenni a zavaró tényező a rengeteg dolga között, ami egyébként is baromi sok energiát emészt el.
-Na és veled mi újság? Van valami izgi híred így ezer meg egy év után? -vonogattam a szemöldökeimet egy vigyorral.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptySzer. Jan. 24 2024, 17:44

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
Vigyorogva bólogattam a kalóz kaland kérdésére és egyetértően mosolyogtam.
- Bezony-bezony. Az arab sejkek hozzánk járnak majd kölcsön kérni - nevettem fel. - Dobunk majd nekik laza egy-két milliárdokat - vigyorogtam, ahogy az öregség kérdésére adott válasza is csak megnevettetett. - És majd a járó keret tart fenn, nehogy leess riszálás közben - mosolyogtam fejem ingatva, ám a sok hülyeség után azért igyekeztem normális dolgokat is mondani, így végül Remynél lyukadtunk ki, én pedig mosolyogva hallgattam azt, hogy mennyire önfeledten áradozik róla.
Nagyokat bólogattam, majd mikor befejezte jöttem is én.
- Igen-igen. Ez teljesen én vagyok, tudom. Örülök neki, hogy így gondolkodsz rólam. De én azt hittem most Remyről fogsz beszélni - pislogtam felé mosolyogva, persze csak viccelve, így el is nevettem magamat. De tényleg, akár még én is lehettem volna a leírás alapján. "Kedves, figyelmes, okos, vicces, intelligens, jó vele beszélgetni." És végül is én is megbecsülöm őt és igyekszek időt tölteni vele és én is sokat dolgozom.
Izgalmas hírem pedig persze, hogy volt.
- Te, képzeld, nem fogod elhinni - kezdtem és vállára fogtam, de csak épp hogy. Inkább csak megérintettem. - Britney már megint vett drogot, de nem tudott eleget fizetni, erre megjelent nálam a dílere a szalonba. Valami Roman, vagy ki. Én csak Romeenak hívom. Hallod, annak a pasasnak olyan pink volt a haja, hogy azt el sem hinnéd! - nevettem el magam. - Olyan vicces és aranyos volt egyszerre, ahogy az a gorilla megjelent nálam rózsaszín kefehajjal. Jézusom! - tettem szám elé kezeim a nevetéstől, mert valóban vicces volt, ahogy az a nagy darab marcona férfi megjelent azzal a hajjal.
- Nekem kellett neki helyre hoznom. Tulajdonképpen ezzel az ingyen munkával fizettem ki Britney tartozását - sóhajtottam. - De amúgy baromi jó pasi az a fickó. Csupa izom, sármos és elképesztően férfias. Jujj....Kis gorilla fiú - "csorgattam a nyálam" és mosolyogtam. - Kár, hogy rossz fiú. Bár korban sem túl hozzám illő. Fene essen bele - biggyesztettem le ajkaim. Bár még bármi lehet. Ki tudja.
Nem lenne rossz parti az a férfi.
- Képzeld, a barinőm meg csöves lett - ugrott be, hogy még Coráról is mesélnem kéne neki. - Adriana hajléktalan lett, most az új pasijánál lakik. Legalábbis úgy néz ki a helyzet, hogy a csávónál fog dekkolni egy ideig. Kirakta a tesója. Most mondd meg, ekkora genyó, hogy lehet valaki? Fiatal lányt csak úgy kirakni az utcára. Menjen az ilyen a fenébe. Egyszer ülne bele a székembe egy ilyen alak. Olyan hajat vágnék neki, hogy mehetne bohócnak a cirkuszba - sóhajtottam, noha ilyet nem csinálnék. Haragszom az ilyen szemét alakokra, de nem ártanék a hajuknak, mert félnék, hogy utána kapok tőlük egy pofont. Még csak az kéne, hogy megint megverjen valaki valamiért. És most tényleg okkal tennék... pedig megérdemelnék, sőt, többet is.
- De most mondd meg. Britney-n is megáll az eszem. Így kicseszni velem. De most úgy tényleg. Oké, hogy imádom azt a csajszikát és sok mindent megteszek érte, ahogy Romeeka haját is szívesen megcsináltam, de ha nincs pénze, akkor ne az én rovásomra vegye a cuccost, nem? - billentettem oldalra a fejem. - Még jó, hogy nem velem fizettette ki - csóváltam meg a fejem, bár, amilyen hülye és jó lelkű vagyok, biztosan kifizettem volna a tartozását.
- Meg kéne már tanulnia beosztani a pénzét... túl sokat költ és néha feleslegesen... - állapítottam meg a nagy igazságot.
- Úgy irigyellek ám. Olyan jó neked, hogy ott van neked Remy. Én meg még mindig szingli vagyok - sóhajtottam lemondóan. - Nekem miért nem sikerül találnom egy normális srácot? Nem lehetnek ennyire ritkák...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 17:14




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


-Ezek szerint több kedves, figyelmes, okos, vicces, intelligens srác van az életemben, akivel jó beszélgetni. –néztem rá egy mosollyal kísérve. És tényleg így van, szóval igazán nincs miért panaszkodnom. Remy-vel konkrétan megfogtam az isten lábát, hisz mindenki egy hozzá hasonló pasiról álmodozna alapvetően. Ő tényleg a tökéletes boyfriend material típus…
A figyelmem aztán ismét teljesen az övé lett, amikor bele is kezdett a mesélésbe. Bár tegyük hozzá, hogy majdnem lezakóztam az asztalról, amikor felhozta Roman-t és azt, hogy a kolléganője tőle vett drogot. Szerencsémre nem ittam semmit, különben biztos, hogy megfulladtam volna. Tudtam, hogy azért akadnak kétes ügyei, de erre azért nem számítottam.
-És házas is… vagyis majd csak lesz. Ismerem Roman-t, a Valhalla-ban ő volt a főnököm, és most épp jegyben jár egy Julian nevű professzorral. Nagyon aranyosak együtt, szóval ez az ő szemszögükből jó hír! –néztem rá bocsánatkérőn, és amennyire tudtam, a keze után nyúltam, hogy finoman megsimogathassam.
-De nem hibáztatlak. Roman tényleg nagyon jó pasi. A kisugárzása is elég megnyerő, a rózsaszín haja meg… szerintem a lánya volt… -elég „rosszcsont” gyerekei vannak, és akkor még finom voltam és nőies.
-Micsoda????!!!! Komolyan???!!!! –lettek hirtelen kistányér nagyságúak a szemeim ettől az újabb infótól.
-Hogy a fenébe rakhatja ki valaki a tesóját csak úgy az utcára, mint egy nem kellő növényt a lomi idején?! Nem szorult belé némi… féltés, vagy valami?! És ha történik vele valami???!! Hát megáll az eszem, komolyan mondom. Manapság mindenki meg van őrülve?! –sóhajtottam lemondóan, a szemeimet forgatva. Kész, én esküszöm, feladom az emberiségbe vetett hitemet.
-Na igen, hát ez az. Majd… megmondjam Roman-nek, hogy lehetőleg több drogot ne adjon el neki utólagosan behajtós módon? –mondjuk egyébként sem kéne drogokat árulnia…
-De mondjuk pont ezért nem lepődtem meg. Mármint… Britney az impulzusvásárlások királynője, én meg eltanultam. Egy antik írógép van az előszobámban, és fogalmam sincs, hogy amúgy mi a jó fenének… -ráztam meg a fejemet egy jót nevetve a dolgon.
-Hát igen, hatalmas szerencsém van vele, hogy anno együtt szorultunk be abba a liftbe. –bólintottam rá a dologra egy mosollyal, elgondolkozva meredve magam elé.
-De amúgy tényleg ritka kifogni egy ilyen pasit. Aki belsőleg és külsőleg is egy főnyeremény. De majd neked is eljön az a valaki, akibe random belefutsz, lehet, hogy ugyanígy egy liftben, és együtt éltek majd boldogan. Ha nem keresed, úgy is jön… -azt hiszem.
-Meg aztán tényleg a legrandomabb helyeken és időben botlasz bele fura, és… megmagyarázhatatlan alakokba. Mint én a szomszéd gyerekbe, akiről eddig csak azt tudtam, hogy létezik. –azt már meséltem neki, hogy valami fura srác költözött oda, aki csak köszön, de olyan, mintha nem is lenne. Egészen addig az autó bemutatóig ez így is volt, de az óta már többet tudok Aaron-ról.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes ölelést küldött

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyPént. Jan. 26 2024, 19:53

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
- Lehet vonzod az ilyeneket - mosolyogtam. - Biztos azért van, mert te is olyan kis cukkermukker, mosolygós kis vidám csajszi vagy. Bevonzod a hozzád hasonlóakat - feleltem vidám ábrázattal, aztán elkezdtem neki az élménybeszámolómat arról, mik is történtek velem nem is olyan régen. Mert minden élményem elég friss.
Meglepően jó véleménye volt Romeeről és bennem sem hagyott túlságosan rossz benyomást, még ha voltak is hülye dolgai. Jó pasi volt, még ha hozzám kicsit túlkoros is, deee....
- Egy perverz barom - mosolyogtam, majd nevettem is a dolgon. - Annyira egy perverz - emeltem fel kezem és a levegőben kezdtem "tapogatózni" vele. - Neki szerintem csak azon kattognak a fogaskerekei kivel, miként, hogyan és hányszor. Pedig ezek szerint van nemi élete. Nagyon furi - ingattam meg a fejem. - Ha én nekem lenne párom, pláne vőlegényem és napi szinten megkapnám tőle, akkor nem hiszem, hogy sokat kattogna a fejem a kufircoláson. Na nem mintha most annyit gondolnék rá. Lehet nem tudja őt a prof kielégíteni? - elmélkedtem, majd megráztam a fejem, hiszen ez nem az én dolgom volt.
- De nyugtass meg, hogy nem drogot árultál te is! - emeltem fel kezeim és szinte remegtek is, ép, mint aki a világ összes stresszét átérzi. Elég viccesen festhettem. Mint valami feszült vígjáték karakter, aki azon izgult vajon terhes lett-e a lánya az utca legnagyobb csibészétől.
Csíptem Romeet, még ha volt is neki egy stílusa és elég nagyot mondónak is tartottam. Be akarta nekem mesélni, hogy ölt embert, meg volt bérgyilkos. Ráadásul részmunkaidős bérgyilkos, vagy mi. Nagyot mondó fazon volt, de rá kell hagyni és akkor boldog.
- Elég nagy mesemondó ám. Jobb volt, mint Andersen volt - nevettem. - A Grimm tesók hozzá képest kezdők - legyintettem egy lágy mozdulattal.

A másik téma már cseppet sem volt ennyire könnyed. Cora, vagyis Adriana kilakoltatása már inkább volt drámai, mint vicces. Sőt. Cseppet sem volt benne semmi humoros. Teljesen megértettem Evelyn kiakadását. Én is ki voltam bukva, amikor Cora mesélte nekem.
- Hát nem. Elvileg, vagyis talán azért történhetett, mert kiderült, hogy nem testvérek. Kiderült, hogy az apja nem is az igazi apja, az anyja hazudott neki. Otthonról elmenekült, a tesójához akart költözni, aki igazából nem is a rendes tesója, de ő meg kirakta - magyaráztam, de én is nehezen tudtam követni. Tudtam, hogy olyan volt ez az egész, mint valami furcsa szappanopera, de becs szó, ez volt az igazság.
Ha én most hazudok, akkor az azért van, mert Cora is hazudott.
- Tényleg, kéne neki egy állás, mert nincs munkahelye most. Te tudsz valami állást, amihez nem kell túl nagy intelligencia? Bocsika, de nem tagadhatom el, hogy nem ő a legélesebb kés abban a bizonyos fiókocskában. Szeretem őt, de nem egy IQ kupadöntős a lelkem. Huszonhat éves, a diplomát nem sikerült megszereznie és lakbért is kell most fizetnie, szóval lehet nem egy takarítói állás alamizsna fizetése kéne neki - tanakodtam.
- Ahj, dehogy - legyintettem. - Hagyd csak, ne is foglalkozz vele. És főleg ne mondd el neki, hogy mit mondtam. Még csak az kéne, hogy megtudja, hogy fecsegtem. Meg aztán, amúgy is tök muri volt látni azt rózsaszín hajacskát a kobakján - kuncogtam. - Lehet majd megkérem Sofit, hogy mentse le nekem a kamerafelvételből Romee képét és otthon kitűzöm a falamra.
Ki tudja milyen hajakat fog még neki csinálni a lánya. Ha mindig hozzám jön majd, lesz belőle egy egész albumom
- nevettem és a levegőben egy láthatatlan albumot kezdtem lapozgatni. Összedörzsöltem a kezeim.
- Az mekkora lesz majd - motyogtam izgatottan. - És nekem nem kell mást tennem, csak azt, amit szeretek. Megcsinálni a haját. Végtére is ez a munkám. Csak szeretek képeket is gyűjteni cuki és cikis frizkókról is.
De amúgy igen. Elég nagy impulzus vásárló és nem tudja beosztani a pénzikét. Pedig nagyon szép összegeket tesz zsebre. De lehet majd idővel megtanulja, nem tudom. De végül is tudja, hogy úgyis kihúzom a necces helyzetekből. Szóval lehet nem - nevettem és legyintettem rá egyet. Már rég elengedtem ezt a leányzót.
- Jaj, hát kacatjaim nekem is vannak, szóval ezt meg tudom érteni. Majd lehet egyszer kiárusítást csinálok. Ha gondolod meghívlak rá - viccelődtem, hátha tőlem is megvesz egy-két felesleges cuccot. De csak poénkodás volt. Nem akarnék rásózni semmit, amire nincs szüksége.

Mosolyogva hallgattam végig a történetét, de egy percig sem voltam féltékeny, vagy irigy. Legalábbis nem negatív értelemben. Természetesen örültem a boldogságának és én is fantáziáltam rajta vajon én mikor és hol fogok beleütközni abba a valakibe, akivel majd le fogom élni az életemet. Vajon tényleg valami őrült helyzetben? Tényleg egy liftben? Vagy valakivel a szalonban fogok találkozni, akivel egymásba szeretünk?
Jó lenne végre találkozni azzal a valakivel, mert ez idáig csak csalódásaim voltak.
- Hát huszonhét éves koromra illene már megtalálnom a nagy őt, nem? Végülis te is ebben a korban találtad meg Remy-t, tehát lehet lassan itt lesz az ideje, hogy belefussak én is abba a valakibe. Aztán lehet szó szerint - nevettem elgondolva a helyzetet, hogy egymásba rohanunk valahol és paff. Itt az őrült helyzet. Nem nézünk a lábunk elé, magunk elé, egymásba futunk, koccanunk és jön is a rózsaszín felhő. Meg minden bizonnyal egy-két fájdalmas volt is, de az csak a mellékhatás.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyVas. Jan. 28 2024, 15:56




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


-Öhm... -pislogtam rá némileg zavartan, ahogy szóba került Roman és Julian azon élete, amiről nem biztos, hogy beszélgetni akartam volna. Úgy körülbelül... soha.
-Szerintem ő ilyen. Mindig ilyen volt. -legyintettem rá a dologra egy sóhajjal. Roman libidóját szerintem külön skálán mérik.
-Mi?! Dehogy is!!!! Én a Valhalla-ban dolgoztam, mint pultos-felszolgáló, még az egyetem utolsó évében, mielőtt meglett volna a vállalkozásom. Nekem kellett egy hely, akkor nyílt, és egyébként a perverz dolgain túl Roman nagyon jófejnek tűnt, szóval maradtam. -vontam meg a vállamat mosolyogva.

-Mint valami elcseszett szapi-opi baszki. Ez beteg. -pislogtam hatalmasakat, de aztán csak elhúztam a számat és a fejemet ráztam.
-Sajna nem tudok semmi ilyesmit, de ha hallok valamit, azonnal szólok neked, hogy tovább tudd adni az infót. Van valami, amiben jó? Vagy ami érdekli? Öhm... bármi? Mondjuk jó kézügyesség, vagy szép hang, ilyesmi? Hátha tudok neki valami közvetítést szervezni. -de ha nem, akkor tényleg az marad, hogy ha hallok valamit, majd szólok.
Nagyon jót nevettem ezen az albumos elképzelésen és az imitálásán is, meg a gondolaton, hogy valakinek egy egész sorozata legyen Roman hajaiból, amiket a lánya csinált neki.
-Hát... simán benne van a pakliban, hogy lesz neki még fura haja, amit meg kell menteni. Annyira nem ismerem a gyerekeit, de elég nagy arcok, szóval ki tudja. -amíg nem égetik le a fejét a helyéről, annyira nem zavar a gondolat, hogy miket merényelnek ellene. Minnow amúgy is a legjobb szakember, akihez csak mehet.
-Na még csak az kéne. A növények mellett hirtelen a kacatokból is túl sok lenne a lakásomban, és nem lehetne mozogni sem. -ráztam meg a fejemet jót nevetve ezen a dolgon, bár most kedvem támadt valami vintage boltba menni turkálni, hátha találok valami igazi kincset...
-Hát... szerintem ez kiszámíthatatlan, meg... honnan tudod, hogy ő a nagy ő? Mármint... szerintem a nagy Ő nem létezik, hanem valaki mellettünk válik az igazivá, de ezt előre nem tudhatod. A kémia meg ezek simán lehetnek helyzetfüggők, vagy olyasmi, amit a többiek akarnak belemagyarázni a dologba. Nem kellene számítania, hogy húsz, vagy negyven éves korodban jön-e az igazi. Úgy is előbb, vagy utóbb mindenki megtalálja a neki megfelelő követ a tengerparton...


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyVas. Jan. 28 2024, 21:40

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
- Hát minden esetre érdekes alak. De csípem őt. Amúgy a maga módján elég rendes figura ő. Nincs úgy vele problémám. Szívesen látom máskor is - mosolyogtam, hiszen egyébként tényleg nem hagyott bennem negatív érzéseket. Vagy legalábbis nem sokat.
- De tényleg jó fej - mutattam Evelyn felé mosolyogva. - Sok okosat is mondott ám és tud ő nagyon bölcs is lenni - mosolyogtam, noha nálam nem volt nehéz sok embernek okosabbnak lennie. Nem mindenki az eszemért szeretett. Nem tartottam magam hülyének, de a tudásom elég szűk területekre volt korlátozott. Többségében fodrászatra, haj és szépségápolásra, az irodalomra, a süteményekre és a rajzfilmekre. Azon túl már igen csak bele tudott törni a bicskám más dolgokba, így bizonyos dolgokban mindig segítséget kellett kérnem.
- De akkor megnyugodtam, hogy nem vagy egy drogterjesztő te is. Már kezdtem megijedni - mosolyogtam, mert hát sose lehet tudni. De nem néztem ki Evelynből. - De nem féltél? Én biztosan féltem volna a helyedben az ittas, benga emberek között. Én nem csinálnám. Nem szeretek ittasok között lenni. Tudod, hogy nem vagyok egy nagy ivó.

- Igen, én is ezt gondoltam, amikor meghallottam - bólogattam arra, hogy valóban kész szappanopera az élete.
- Hát nem tudom. Nem egy túl okos lány. De mondjuk szép a hangja és nagyon tud pörögni is. Igazi búgócsiga, ami sose áll le. És nagyon szép lány. Latinos. Szerintem simán lehetne modell. Csak attól fél, hogy diploma nélkül sehová nem fog kelleni. De ez butaság.
A gyakornoki ideje alatt, míg az egyetemen volt ilyen irodai kisegítő volt, vagy mi. Tudod, akinek semmi hasznát nem veszik, csak csicskáztatják.

Még egy rövidke időre visszatértünk Romee hajához, amire én csak üdén mosolyogva bólogattam.
- Szívesen megismerném én azokat a gyerekeket. Lehet, hogy jól kijönnék velük és még jövedelmező üzleti kapcsolat is lehetne belőle. Lehet tudnának intézni nekem pár vendéget, ha megnyitom a saját szalonom - nevettem egy jót.
- Én nálam minden növény meghal. Nem tudok ezzel mit kezdeni - ingattam a fejemet. - Pedig igyekszem jól gondozni őket, mégis olyan, mintha nem is vízzel öntözném őket, hanem valami gyomirtóval. Nagyon fura. A múltkor is gyökerestül fordult ki a cseréből egy elrohadt szanszeviéria. Pedig én tényleg próbálom őket gondozni. Szóval nem vettem új növényeket. Majd veszek művirágokat, azok is szépek és legalább nem halnak meg. Legalábbis őszintén remélem - mosolyogtam.
Érdeklődő pillantásokkal hallgattam a nagy Ő-ről és a szerelemről, kapcsolatokról alkotott véleményét és még bólogattam is rá. Talán igaza van.
- Van benne valami. Szerintem igazad lehet. A kapcsolatunk tesz minket olyanná, hogy azt hisszük a másikról, hogy ő a tökéletes. Mi tesszük tökéletessé a párunkat. Habár... na és mi van azokkal, akik végül szétmennek? Ha mellettünk válik az igazivá, de mégis elválunk, akkor végül is mi a helyzet? Akkor az a valaki mégsem tudott a nagy Ő-vé válni és majd a következő? - tanakodtam minden agysejtem munkára fogva. - Ez nekem magas. Nem értek hozzá - ingattam meg a fejem.
- Nade ne is rágódjunk ezen. Majd lesz valami. Egyszer csak megtalálom a tökéleteset. Vagy egyszer csak majd tökéletessé válik valaki mellettem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyHétf. Jan. 29 2024, 09:33




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


-Félni? Nem, nem igazán. Persze, érdekesen mutathattam ott, és voltak, akik ki akartak kezdeni velem, de azt hiszem, a személyiségemből fakadóan nem akarnak nekem szánt szándékkal rosszat az emberek. Tudom, hogy ez ilyen nagyon hülyén hangzik, de… nem tudom elmagyarázni. A legtöbb balhés helyzetet meg szoktam úszni, meg aztán vannak kidobók is, szóval sosem volt ebből gond. De az anyukám nagyon kiakadt rajta. –nevettem egy jót az emléken, habár azért némi melankóliával. Nagyon imádom a családomat, és a maguk módján ők is engem, na meg támogattak is, de… azért nem ők a legtámogatóbb, legelfogadóbb szülők.
-A pia meg… tudod, hogy én is tudok inni, ha olyan a szitu. –kacsintottam rá egy mosollyal. Azon a karaoke esten is… a tequila volt a vérem helyén is.

-A diploma nem minden. Vannak állások, amikhez elméletben kell papír, mégis felveszik rá az embert. De ha szerinted tényleg elég szép, akkor add meg neki a számomat, hátha szeretne modellkedni. Vannak, akik nem konkrét modellekkel jelennek meg nálam, hanem megmondják, hogy milyen típusú embert képzeltek el egy-egy helyen. Ha esetleg lenne rá igénye, őt is bedobhatom különböző helyeken, mint név. –ennyit tudok tenni az ügy érdekében. Nem húzok le senkit, a közvetítőm nem így működik, így talán jól is járna ezzel.
-Na az tuti. –ha rászabadítaná az emberekre őket, biztos sokan lennének zöld, kék vagy valami extrém hajjal, hogy aztán Minnow hozza őket rendbe. De azért megnéztem volna Roman-t rózsaszín hajjal.
-Hát… a szanszvéria amilyen igénytelen, legalább annyira kényes is egyébként. Ha gyökerestől kifordult, akkor valószínűleg túl sokat öntözted, amitől elrohadt a gyökere. De egyébként igazad van, ma már tök sok művirág van, ami pont olyan, mint az igazi. –bólintottam rá egy mosollyal. Az más kérdés, hogy nekem egészségügyi szempontból is kellenek a lakásba, különben megfulladnék, ha túl sok por gyűlne össze.
-Szerintem a tökéletes az az egy ember, akivel együtt maradsz. Évek múlva is meg lehet unni egymást, ez sajnos ilyen. Gondozni, ápolni kell egy kapcsolatot, és ha mindkét fél ugyanannyit tesz bele, és tényleg ők az ideálisak egymásnak, akkor nem lesz baj. Én abban hiszek, hogy nincs tökéletes ember, és mellettünk sem válik a szó szerinti értelmében azzá a másik. Én… úgy értettem, hogy a nekünk tökéletest kell megtalálni. Akit szeretünk és elfogadunk mindennel együtt. Legyen az egy szokás, egy külső jegy, egy tulajdonság. Persze csiszolódni kell, engedni sokszor, de az az igazság, hogy az lesz nekünk a megfelelő, aki mellett azt érezzük, nem kell nekünk senki más. Aki olyan, amilyet szeretnénk, aki az életünk végéig is elkísérhet, ha minden jól jön össze. De ez tényleg nagyon nehéz, ezért van az, hogy a legtöbb kapcsolat tele van súrlódásokkal, veszekedéssel, kompromisszummal és lemondással. A heves hozzáidomul a nyugodtabbhoz, vagy épp fordítva, de ez hosszú távon nem biztos, hogy működni fog… egyszerűen csak… hiszek benne, hogy mindenkinek van az az egy, aki mellett tényleg önmaga lehet, boldog és szabad. –gondolkoztam el a dolgon, az alsó ajkamat rágcsálva.
-Na de! Back to business. Elkezdtem megtervezni a logót, és arra jutottam, hogy ha már szerinted a név egyszerű, akkor esetleg a logó lehetne egy kicsit extrémebb maga. Mit gondolsz?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptySzer. Jan. 31 2024, 17:56

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
Érdeklődve és egyben elgondolkodva hallgattam, amit mesélt és azért láttam benne némi realitást is. Valahogy tényleg volt valami a kisugárzásában, ami miatt az ember nem akarta volna bántani, sőt, én elsőre megkedveltem és ez azóta sem változott. De az is minden szinten pozitív volt, hogy voltak ott kidobók, akik szükség esetén közbe tudtak avatkozni, ha gáz volt. Jó, ha van ilyen, mert tudom jól, egy kiéhezett férfi bizony nagyon messzire képes elmenni, ha valakit sokkal gyengébbnek lát. Nem mind, mert nagyon sokan normálisak, de vannak, akik nem néznek senkit és semmit, ha meg akarják kapni, amit akarnak.
- Hát azt elhiszem, én is kiakadtam volna - nevettem. - Nem vagy te olyan helyekre való. Te annál úribb helyekre vagy hivatott és szerintem nem is járhattál volna jobban, mint ezzel a vállalkozással. Ez pont neked való - mosolyogtam, majd bólogatni kezdtem a következő megjegyzésen. - Igen, tudom, emlékszem. Nehezen is hittem a szememnek - nevettem fel újra. - De hát van ilyen is, igen. Nem tudom, engem sose vonzott annyira az ivászat, bár alkalmanként én is döntök le, ha rossz passzban vagyok - bár nekem pont nem lenne szabad a gyógyszerek miatt, de mindig ügyeltem rá, hogy bőven teljen el idő és ne közvetlen a szerekre igyak.

- Rendben, akkor majd szólok neki és megadom a számod - bólintottam. - A nevében is köszike. Majd megháláljuk valahogy - mosolyogtam.
- Biztos ez is valami japán bohóckodás, nem? Tudod, az animékben, meg ilyen egyebekben szoktak ilyen mindenféle színű hajak lenni. Lehet onnan van a példa. Szerencse, hogy a szemeit nem akarták átszínezni - gondolkodtam el, mert azért mégis csak durva lenne, ha kárt tettek volna a látószervében. - Biztos az apjukból is valami animehőst akartak csinálni. De egyébként nem állt neki rosszul, szóval gond egy szál se - mosolyogtam. - Annyira kis cuki volt vele. Kár, hogy neki nem tetszett - mondtam, majd aztán vállat vontam és inkább a növény kérdéssel mentünk tovább a beszélgetést illetően.
- Hát nem tudom. Minden nap reggel, délben és este locsoltam, ha lehetőségem volt rá. Tudod, mint, ahogy mi eszünk. Reggelire is kapott vizet, ebédre is kapott vizet és vacsorára is. Ebédre mondjuk nem mindig, mert, ha nem tudtam elszabadulni a szalonból vendégek miatt, akkor nem tudtam meglocsolni, de igyekeztem. Az szerinted akkor sok volt? Akkor mi nekünk miért nem sok és miért kell annyi víz és étel? - gondolkodtam el. - Fura. Na mindegy. Most már nem számít. Elég csini kis művirágokat lehet venni. Némelyik tökre élethű is - mondtam és ezt szerencsére ő is megerősíti.

Próbáltam intelligensnek tűnni és tényleg odafigyelni Eve szavaira és értelmezni őket, de olyan sok mindent mondott egyszerre, hogy elvesztem és ez talán látszódott is a tekintetemben, mert néha kissé üres volt. De szerintem nagyjából megértettem mindent, amit közölni akart, szerintem a lényeg átjött.
- Teljes mértékben egyet értek - bólintottam úgy, mintha tényleg mindent képes lettem volna felfogni, pedig nekem ez sok volt egyszerre. De tényleg nem akartam nagyon gyenge elméjűnek tűnni. Mondjuk úgyis ismer...
Visszatértünk a munka témához és felcsillantak a szemeim is. - Oh, wow! Olyan extrém, mint én? - vigyorogtam önelégülten, csípőre tett kézzel. Hát azért én is elég extrém vagyok, elég csak rám nézni. - De tetszik a gondolat. Lehetne vintage, mit gondolsz? Szeretem a retro hangulatot. Biztos jól mutatna. A szalonomat is valami vintage stílusban tudom elképzelni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyPént. Feb. 02 2024, 11:03




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


-Igen, szerintem is a legjobb helyen vagyok. –bólintottam rá a dologra, habár abban nem voltam biztos, hogy tényleg „úribb” helyekre voltam való, mint a Valhalla. Alapvetően a külsőm és a belsőm nagyon nem egy szinten mozogtak, úgyhogy szerintem pont azon a helyen voltam, ahol lennem kellett. Imádom az extrém helyeket, helyzeteket, az adrenalint és az izgalmakat.
-Akkor szerintem mindenki tud… -jegyeztem meg a dolgot egy zavart mosollyal. Ebben is van tapasztalatom…

-Ugyan már, szívesen segítek, ezért nem kell hálálkodni. –ráztam meg a fejemet egy mosollyal.
-Hmm… ebbe még bele sem gondoltam, de simán lehet!!! Jobb elképzelésnek hangzik, mint az, hogy csak sima kibaszásból festegetik a haját ilyen-olyan színűre. –nevettem egy jót a dolgon, habár én erre az utóbbira tippeltem volna. Nem egyszerű eset ez a Hemlock család, de talán kicsit jobban összekapják magukat most, hogy ott van Julian is Roman életében. Jó lenne, ha egyenesbe kerülnének a dolgaik, nagyon szorkolok nekik!
-Öhm… igen, az elég sok víz volt neki. Nem kell minden nap locsolni, és főleg nem ennyiszer, szerintem az lehetett a baj. A növények is olyanok, mint akiknek valami miatt speciális étkezési igényeik vannak. Csak akkor érzik jól magukat, ha ezek szerint a speciális igények szerint vannak tartva. De… tényleg nem lényeges. A művirágok is nagyon klasszak! –bólogattam hevesen, egy mosollyal kísérve. Hihetetlen ez az ember. Mindig kedvem támad becsomagolni egy meleg pokrócba, megölelgetni, leültetni mesét nézni és adni neki egy kakaót. Legszívesebben az egész világtól megvédeném Minnow-t ezzel a természettel.

Elengedtem ezt a nagy Ő, meg sors kérdést, inkább csak egy mosollyal bólintottam arra, hogy teljes mértékben egyetért velem. Ismertem már őt, de ettől még valahogy nem volt kétségem afelől, hogy amit le tudott követni belőle, azzal tényleg egyet értett. Szerintem nem attól lesz valaki a tökéletes, mert tényleg az, de ez egy elég… sajátos felfogás, szóval nem akartam tovább ezen lovagolni. Az élet baromira… kiszámíthatatlan.
-Igen, pont olyan!!! –bólogattam hozzá hasonló, csillogó szemekkel.
-Imádom a vintage stílust, annyira vagány és egyedi! Öhm… csináltam kétféle tervet, de ha nem tetszik, akkor majd dolgozom újakon. Annyira nem vintage hatás, de valahol mégis, meg olyan kis… extra. –kapartam elő a táskámból az egyes és kettes számú terveket, hogy Minnow is meg tudja nézni magának őket.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptySzomb. Feb. 03 2024, 12:41

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
- Rendben, akkor nem hálálkodok, de tudod, ha kell, akkor rám számíthatsz és viszonozom a segítséget. Tudod, ez oda-vissza működik ám - mosolyogtam.
Még mindig nehezemre esett megszokni, hogy Evelyn is káromkodik, mint a "kibaszás" szót, de igyekeztem nem szóvá tenni. A legtöbben káromkodtak, én pedig igyekeztem így elfogadni őket. Voltak, akiknél még igyekeztem szóvá tenni, hogy nem kéne, de sok embernél már elengedtem és megszoktam őket a csúnya szavakkal együtt. Voltak, akiknél ez nehezen ment, hiszen Evelyn abszolút túl cuki volt ahhoz, hogy ilyen szavakat használjon.
- Ugye? Jó érzékem van az üzlethez - nevettem fel.
Mikor szóba került a növény téma akkor meglepetten és kissé értetlenül hallgattam, hogy miről is beszél. Azt odáig értettem, hogy túl sok vizet locsoltam rá és túl sokszor, de ott már elvesztettem a fonalat, amikor arról beszélt, hogy speciális igényeik vannak. Nem túlzottan értettem, hogy miről beszél, de próbáltam okosnak tűnni, hiszen végül is már elmondta, hogy mi volt a hibám, de ezt a szakszerű, tudományos magyarázatot már nehezen fogtam fel. Nem voltam jó bioszból, ráadásul most össze is zavart. Akkor most nem csak a víz mennyiségével volt baj, hanem valami érzékenység is közre játszott itt?
- Ez olyan, mintha én mondjuk glutén érzékeny lennék? Van gluténmentes víz? - kérdeztem nagyokat pislogva, remélve, hogy nem fog hülyének nézni.
- Oh, igen. Vettem is egy-két szebb művirágot és majd fogok is még venni szerintem - bólogattam.

Egy kis kitérő után azért visszatértünk az eredeti témához, azaz az üzlethez, a vállalkozásomhoz a cégérhez, a grafikai tervekhez. Nagyon kíváncsi voltam milyen terveket készített Eve, ami annyira hozzám passzoló lesz majd. Epekedve vártam, miközben a táskájában kotorászott, hogy előszedje a terveket, majd elvettem őket és megnéztem őket.
- Nagyon menci! Tuti minden pasast meg fog ragadni ez a design. Egyszerre borbélyos és fodrászos is. Nagyon tetszik - mosolyogtam elégedetten a munkákra, majd Evelynre is. - Szerintem ez nagyon baba, nagyon frankó. Nem csalódtam benned! - ölelgettem meg és nyomtam puszikat arcára.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptySzomb. Feb. 03 2024, 15:43




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


Először csak hasonlóan nagyokat pislogtam rá, mint ahogy ő rám, majd végül elnevettem magam és megráztam a fejemet.
-Csak azt akartam mondani, hogy minden növénynek mások az igényei. Van, amelyik több vizet igényel, van, amelyik kevesebbet. Meg a fénnyel, a meleggel, ilyenekkel kapcsolatban is egyediek a szükségleteik, de… felejtsd csak el. Már úgyis mindegy annak a szegény anyósnyelvnek. –ezzel nem mentjük meg így utólag, de annak örültem, hogy pár művirággal azért sikerült gazdagabbá tennie az otthonát. Szerintem egy-két növény kell azért, hogy feldobja az összhatást.
Aztán végül ezek után áttérhettünk a logóra, illetve a vállalkozás gondolatára, amivel kapcsolatban meg is tudtam Minnow igényeit. Nem voltam benne biztos, hogy tetszeni fognak-e neki a terveim, de szerencsére igen, így örömmel viszonoztam az ölelés-puszi kombót a részére.
-Jajj, úgy örülök, hogy tetszik!!!! Azt hittem, hogy túlságosan soknak, vagy nem hozzád valónak fogod érezni! Akkor már csak azt kell eldönteni, hogy melyik betűtípussal legyen kint a név a logó alatt. A különféle szóróanyagokra is mehet ez, vagy azt másképp képzelted? Oh, na és persze… amikor majd megvalósul a dolog, a nyitóbulid szervezésében is segíthetek? Légysziiiii, imádom a jó hangulatú eseményeket, ahol sokféle arc összegyűlik, és nem túl formális!!! –pislogtam rá hatalmas, csillogó szemekkel. Nem tudnám elképzelni az öltöny-estélyi kombót hozzá, és szerintem laza lenne egy lezser, mindenki a saját stílusában jöjjön megnyitó. Persze ez még a jövő zenéje, de nagyon jó lenne, ha minél előbb belevághatna ebbe és a maga ura lehetne ilyen téren is.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptySzomb. Feb. 03 2024, 19:10

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
Igen csak meglepett, hogy mennyire körülményes dolog növényeket tartani. Mennyi különös igénye van egy növénynek. Nagyon furcsa. Pedig nekem azt mondták, amikor megvettem, hogy nem lehet rosszul bánni vele és nem túl igényes. Hát akkor engem csúnyán átvertek. Mondjuk nem ez lenne az első...
Na hát akkor a jövőben sem én leszek a leglelkesebb növénytartó. Maradnak a művirágok. Nem vagyok én biológus, vagy kertész, hogy ennyire ügyeljek mindenre. Lakásban élek, nem botanikus kertben. Nem vagyok szakember.
A logó terve nagyon is tetszett, pedig talán mindkettőnkben volt egy kis félsz, hogy mi lesz, ha nem, noha én nagyon bíztam benne, hogy igen, hiszen ismertem Evet, ő is ismert engem és alapvetően ismerte a fodrász világot is, szóval nem hittem volna, hogy mellé lőne, vagy vacak tervet készítene. Ezért is bíztam őt meg ezzel a munkával, mert tudtam, hogy minőségi anyagot fog letenni az asztalra.
- Ugyaaan, ez teljesen tökéletes. Amúgy sem feltétlen az a lényeg, hogy nekem tetsszen, hanem, hogy a közönséget megfogja. Az csak egy plusz jó, ha nekem is nagyon tetszik, de itt a célközönség a fontos most - mosolyogtam.
- Nekem az első verzió tetszik jobban. Dizisebb és tetszik az a graffitis hatás. Biztos vagyok benne, hogy sok fiatal vendéget is bevonzana a középkorúak mellett is, aminek örülnék és az üzletnek is jót tenne, meg legalább jobban meg lenne csinálva a hajuk is, mint, amiket mostanában látok.
Te! El se hiszed, de olyan igényekkel jönnek be néha vendégek Brtineyhez... az agyam eldobom. Áááá... azt nem lehet bírni. A sok punk hallod. Én értem, hogy a vendégnek mindig igaza van, meg minden, de örülnék neki, ha Brit néha kicsit megpróbálná őket jobb irányba terelgetni. Nem kellene mindenre rábólintania azonnal. Megpróbálhatna valami normális frizut rájuk tukmálni a színes kakastaréj mellett. Értem én, hogy punkok, meg minden, de ocsmány
- mondtam némi hisztériával a hangomban. Igen, kicsit hisztis voltam, amikor Britney punk vendégeire gondoltam. Én tényleg sokféle frizurát szívesen látok az embereken, de voltak kivételek. Voltak fejek, amiket nehezen tudtam elfogadni.
A nyitóbuli kérdésére vidáman elmosolyodtam és nevetve veregettem vállon.
- Hát persze Baby! - vigyorogtam. - Te úgyis jobban értesz hozzá, mint én, szívesen átadom neked a megszervezését. Igen. Örülnék, ha részt vennél benne. Én nem vagyok valami jó szervező és a bulikhoz se nagyon értek, szóval ez mindenképpen a te asztalod lesz - mosolyogtam.
- De én se örülnék valami túlzottan formális nyitónak, ahol mindenki öltönyben van és fapofával állnak, vagy mi - legyintettem egy nagyot. - Nem szeretem a merev alakokat. Annyira... semmit mondóak nekem. Eh... - csóváltam a fejem. - Csak lazán, vidáman, önfeledten. Nem kell sílécet szíjazni a hátunkra - nevettem.
- De most így jobban belegondolva nekem sincs semmi formális ruhám és nem is tudnám úgy elképzelni magam, mint valami kicsípett ügyvédet, vagy üzletembert. Az nem az én világom - ingattam meg a fejem. Mondjuk, ha rám néz valaki, annak ez biztos amúgy is magától értetődő.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyVas. Feb. 04 2024, 17:38




Minnow&Evelyn



"I'm a man (a man) without conviction
I'm a man (a man) who doesn't know
How to sell (to sell) a contradiction
You come and go, you come and go"


-Nekem is az a kedvencem! -mármint az első verzió. Ennek a betűtípusnak amúgy is az imádója vagyok. A régi, magazinos zsaroló levelek ihlették, amikor onnan vágtak ki, és ragasztottak betűket egy lapra. De ez szerintem csak nekem volt érdekes infó, így nem szerettem volna ezzel untatni, vagy nagyon túlmagyarázni még ezt is.
-Öhm... nekem erről egészen más a... véleményem. -kezdtem bele kissé bizonytalanul, az alsó ajkamat rágcsálva.
-Én imádom az egyedi, önazonos dolgokat, és ebbe a színes mohawk is beletartozik. Szerintem mindenki azt kérje és kapja, amivel önmaga lehet. Nem baj, ha kísérleteznek, és nem tetszhet mindenkinek minden, de gondolj bele, milyen rosszul éreznék magukat, ha bemennének, és Britney pedig megpróbálná őket lebeszélni erről, mondván, hogy ocsmány, és neki nem tetszik. A dreadlock-ra is azt mondják, hogy ápolatlan és büdös, pedig mindketten tudjuk, hogy azt is lehet mosni, sőt, kell is! Különben már nem olyan hatása lesz, mint amire a viselője vágyna. Ha nem vagy önazonos, rosszul fogod érezni magad a bőrödben, és ez ki fog hatni mindenre is. A külsőnek és a belsőnek harmóniában kellene lennie, attól függetlenül, hogy ki mit szól hozzá. -és itt nem a dagi lányok és feszülős ruhák kettősére gondoltam, amin azért nekem is megemelkedik a szemöldököm. Egyszerűen csak... ha valaki megteheti, hogy ilyen haja legyen, akkor csináltassa is meg, ha ebben érzi jól magát.
Jót mosolyogtam, majd nevettem a komoly emberekkel kapcsolatos kifejtésén, míg végül csak bólogattam.
-Pontosan ezért nem lesz ilyen a nyitó bulid sem. Mindenki a saját stílusának megfelelően érkezzen, és érezze jól magát. A művészetnek összehoznia kell az embereket, és a fodrászat igenis művészet! -csaptam össze a tenyereimet, majd leugrottam az eddigi ülő helyzetemből.
-A terveket itthagyom nálad, nyugodtan emészgesd még, nézd meg őket később, hátha mégis változtatnál valamin, aztán akkor meg tudjuk beszélni, hogy mit és hogyan szeretnél majd a cégtábládon látni, etc. -mosolyogtam rá, ahogy elpakoltam a terveket és átadtam neki a mappát magát.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future EmptyHétf. Feb. 05 2024, 21:48

Minnow & Evelyn
Graphics and plans for the future
Volt igazság abban, amit Eve mondott. Elvégre én is így éltem az életemet. Nekem is olyan frizurám volt, amit én szerettem, olyan ruhákban mentem utcára, amilyenben szerettem volna, és sminkeltem is, meg úgy viselkedtem, ahogy szerettem volna. Ön azonos voltam és boldog. És nem érdekelt ki-mit mondd és gondol, mert én így akartam élni az életemet.
El is szégyelltem magamat, hiszen, ha rólam le is pergett a kritika(egy ideig), de én elvárnám azt, hogy ne szóljanak meg engem mások, míg én megszólok és kibeszélek másokat. Elvörösödve hajtottam le a fejem, mint a rossz gyerekek az anyjuk előtt és kicsit megbirizgáltam a kalap alól kilógó tincseim.
- Okés, ebben van igazság. Sajnálom. Hiba volt így beszélnem... - motyogtam bűnbánóan, noha attól még nem fogom kedvelni a punkokat és a stílusukat, meg minden. Csak belátom, hogy nincs jogom beleszólni abba, kinek milyen haja és stílusa van.
Szerencsére abban már jobban egyet értettünk, hogy milyen legyen, illetve milyen ne legyen a nyitóbuli. Ha a frizurák terén nem is, de ebben nagy volt bennünk az összhang.
- Rendben, akkor lepj meg majd engem valami remek kis bulival. Ha kell benne valami segítség, vagy kell a véleményem, akkor kérdezz nyugodtan és segítek benne, vagy elmondom mit gondolok.
Viszont örülök neki, hogy így vélekedsz. Hogy te tényleg elismered a fodrászatot, mint művészetet. Hisz elég csak a hajszobrászokra gondolni. Na ők már tényleg művészi magasságokba emelték a fodrászatot. Ők már tényleg elismerésre méltó munkákat adnak ki a kezükből. Jó, persze, minden fodrász, de azért van különbség a kettő között
- mosolyogtam.
Átvettem tőle a mappát, majd mosolyogva bólintottam egyet.
- Köszcsi, akkor ezzel majd el is dicsekedek Reagannek, ha legközelebb beül hozzám. Szerintem lassan már esedékes lesz neki, hogy rájöjjön valami újabb hajmánia - nevettem fel. És valószínűleg órákat fogok szívni a hajával, mint mindig, de cseppet sem fog zavarni. Szerettem a munkámat minden velejáró nyűggel együtt, ahogy Reat is szerettem. Jó fej kis vagány csaj volt és ő is meleg volt, mint én. Sok közös volt bennünk.
- Nade akkor én nem is tartanálak fel tovább. Biztosan neked is millió dolgod van még, de akkor majd még találkozunk. Nekem is ezer helyre kell még mennem, mielőtt hazaeshetnék - sóhajtottam, mint, akire a világ minden nyűgje ólomsúlyként nehezedett.
Átöleltem és még egyszer búcsúzóul megpuszilgattam.
- Majd hívj, ha megszervezted a bulit és keressük még egymást a cégér és a szórólapok miatt. Meg a palkátok miatt - mosolyogtam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Future plans
» Owen & Wyatt - plans, plans what a piss!!
» Minnow & Romee #BadHairDay
» What about a plans we made?!
» Hot Coffee & Hot Gossip // Minnow & Cora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: