Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Elkészültem az előtörténetemmel...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Alexander Burns Today at 9:10 pm

Alexander Burns
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Alexander Burns Today at 9:06 pm

Dorian x Jake - Lester brothers fight
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Dorian J. Lester Today at 8:48 pm

Dorian & Becks - New deal, new association
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Dorian J. Lester Today at 8:36 pm

Tessa & Jamie - The mirror and me
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Tessa Wilson Today at 6:39 pm

Lyn & Ben ~ when we were young
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Benjamin Henson Today at 6:39 pm

Ella & Owen - It's a long way back
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Owen Cavanaugh Today at 4:55 pm

Archiválást kérek!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Ella Cavanaugh Today at 3:22 pm

Cher & Aaron ~ mistique night
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Aaron Bennett Today at 3:05 pm

Ki van itt?

Adam Royal, Adriana Lane, Alexander Burns, Alexander Rhys, Annie Johnson, Benjamin Henson, Charlie Weston, Dorian J. Lester, Genevieve Wells, Jason Morens, Joshua Miller, Kayline Prescott, Lena Caldwell, Paige Collin, Raelyn J. Winters, Raya Sunshine Jones, Sylvia Juel, Tessa Wilson, Yasmine Bailey

Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Owen & Wyatt - plans, plans what a piss!!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Armie Hammer
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
33
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Drogügyosztály, vezetői pozíció
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
51

Re: Owen & Wyatt - plans, plans what a piss!!
Today at 12:36 pm

Wyatt & Owen
Idegesen vágom le a kezemben lévő aktát az asztalra és újra szemügyre veszem az összegyűjtött bizonyítékok tárházát, melyek a táblára vannak kiaggatva. Kezem az államra siklik, és ismét átfutom mindazt, amink eddig van.  Pontosabban nekem van, mert olyan szintű ügybe tenyereltünk bele, amibe a partneremet sem vonhattam bele. Egy elég szervezett banda kezdett el tevékenykedni az elmúlt másfél hétben, nevükhöz pedig autólopások köthetőek, és a drog csempészése. Azonban a jól szervezettséggel nekünk tesznek keresztbe, hiszen minden nyomot elfedtek és aligha utal bizonyíték még a létezésükre is. Ez viszont napról napra egyre jobban frusztrál, mert még csírájában kell elfojtani mindezt, amíg túlságosan el nem terjednek. A bizonyítékoknak is felfogható szegényes tartalmát pakolom ki az asztalon lévő aktának, amikor a telefonom jelezni kezd, és a vonal túlsó végén lévő férfi egyenesen engem kéret. Eleinte nem értem minek kellene nekem kivonulnom a helyszínre, de az ismerős név hallatán egy beleegyező választ hallatok, és miután kinyomom a hívást, egyből elhagyom az épületet, hogy összeszedjem Aaron öccsét.
Kiszállva a kocsiból indulok meg feléjük, és a kezemmel jelzem, hogy elléphetnek mellőle, innentől intézem.
- Csak idő kérdése volt. - sétálok mellé és körülnézek. Kétlem, hogy a száguldozás miatt hívtak ki, azt bárki intézné tudja, így az ösztöneim nem csalnak, ahogyan az ülésre helyezett és begyűjtött árut kiszúrom, melyre csak egy elismerő grimaszt vágok kezdetben. - Mennyi évet szeretnél hűsölni? Kezdjünk el számolni? - tekintetem újra végigsiklik a hozzátartozó anyagon, végül közvetlen a srác elé lépek. - Elég időt számolok ahhoz, hogy észhez térítsenek. - paskolom meg az arcát, majd megragadom a karját, mely után az autóm felé vezetem őt.
- A srác velem jön, a többit meg intézzék. Két óra múlva a jelentés legyen az asztalomon! Kizárólag hozzám érkezzen be minden információ. - adom ki utasításaimat az őt lekapcsoló rendőröknek, majd kinyitom a kocsim ajtaját, és betessékelem  Wyattet a hátsó ülésre, ezután pedig én is egyből beszállok. - Remélem jó magyarázattal fogsz előállni, mire beérünk. - tekintetünk csak egy pillanatra találkozik a visszapillantó tükör segítségével, végül visszaindulunk a kiindulópontomhoz. Más esetben már rég hagytam volna, hogy elhurcolják őt, Wyatt jelenlétét viszont Aaronre való tekintettel szeretném egyelőre bizalmasan kezelni. Nem kell még, hogy feleslegesen a nyomomban lihegjen vagy túlzásokba essen. Tisztában vagyok vele, hogy egyből ráakarna állni az ügyre és a maga módján intézni, így ezt figyelembe véve nem áll módomban még őt beavatni.
music: Movements ● notes:  to Wyatt   ● words:387● ©️
Vissza az elejére Go down

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Diego Barrueco
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
díler, drogkartell tag
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
21

Szer. Feb. 07, 2018 5:42 pm
Owen & Wyatt

A "halálos" baleset előtt két héttel

Túl voltam pörögve...
Mióta már sokadik alkalommal összevesztem Aaron-nal és azzal a még idiótább főnökével, Osen(?)-el, Oberon-nal, vagy mitudomén, azóta úgy zizgek, mint valami hülye idióta. Pedig alig öt nap telt el... öt, öcsém... nem több! Persze, mondanom sem kell, hogy már aznap éjszaka úgy leittam magam, mint a "jó" gyerek, másnap reggel meg örültem, ha nem fejelem meg izomból az ajtófélfát...
Szóval, igyekeztem neki lendülni a dolgaimnak, toborozni, válogatni és beszerezni a szereket, a füvet, a bogyókat, ezt azt... De sajnos újabb és újabb csorba esett a törekvéseimen...
Szóval az
eddigi cuccot, amit megkaptam, hogy eladjak, azt szépen bevágtam a kocsiba, magam mellé persze. Kocsiba pattantam jó magam is.
Aztán kihajtottam... magamat... a motort... a lelkemet...
El voltam keseredve egy kicsit na... aláírom. Csak mentem... céltalanul, mint aki bolyong, vagy eltévedt. Nem is igazán számított. Csak élveztem a csendet... illetve azt pont nem, metált nyomattam full hangerővel, élveztem minden percét az ilyen útnak.
Jó formán észre se vettem, hogy merre vitt az út, vagy, hogy épp hol kötöttem ki. Csak akkor tudatosult bennem, mikor a hátsó ablakból feltűnt a rendőrségi villogó. 80-nal közlekedtem hatvanas táblánál. Jah, zsírkirály. Szóval három perc elteltével hajlandó voltam lassítani és lehajtani, hogy megálljak. Egy bevásárlóközpont elé, délután fél hatkor. De jó. Mikor megkopogtatták az ablakom, csak akkor villantottam egy Wyatt féle vigyort és még be is mutattam. De kinyitottam az a rothadásos kocsi ajtót, a mellőlem lévőt meg azok nyitották ki és elcsenték az árumat.
- Hívd fel Cavanaugh….
- Mi a faszom már megint... - jaj de kiröhögném. Talán őket, talán a helyzetet... talán mindkettőt. Mégis húztam egy jóízű cipzárt a pofámra...
- Látom, maga sem épp jó lábbal kelt. - magyaráztam csak úgy a vak világba, reszelős, rekedtes baritonnal. Közben a kocsi mellé állítottak, háttal nekik és terpeszbe. Nem voltam ingerült, sőt... igazából annyira leszartam, hogy itt pattog nekem, hogy az már felért egy világfájdalommal. Aztán felröhögtem. Jó, inkább csak röfögtem stílusosan.
- Óvatosan haver, nem ér oda nyúlkálni, ahová engedélyed sincs! - löktem el a kezét, hogy felé fordulhassak, velem csak ne bánjanak bűnözőként, ma nem követtem el semmit a gyorshajtáson kívül.

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal