New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 125 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 113 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

What about a plans we made?!
TémanyitásWhat about a plans we made?!
What about a plans we made?! EmptyKedd Jan. 03 2023, 12:27
Leo....
Szabad

Play by
Zachary Quinto (nem kőbe vésett, de el tudnám képzelni ebben a szerepben)
Születési hely
Valahol az Egyesült Királyság területén
Kor
40
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Kapcsolatban
Csoport
Elhárítás
Történetünk
A toxikus személy általában nincs tisztában a "betegségével". Nem is kifejezetten betegség ez. Inkább amolyan mentális defektnek nevezném, talán azt is mondhatnám, nem tehetsz róla. Talán, ha szakember segítségét kérnéd, még azelőtt elérhetnénk együtt a partot, hogy belefulladnánk a vízözönbe.
Te és Én a világ ellen. Közhelyes, sokaknak talán nyálas, mozifilmes klisé ez, de nekem egykor a mindent jelentette. Huszonegy voltam, amikor beléptem a US Army-ba. Akkor még igen foghíjas volt a női állomány, de semmi sem tudott meggátolni abban, hogy ez váljon imádott hivatásommá. Kezdetben a szárazföldi erőkhöz kerültem. Te már akkor is a magasabb rangviselésű tisztek közé tartoztál. Mindenki ismerte a neved, a stílusod. Egy jó humorú, derűs, elég jóvágású férfi voltál. Hogy ilyen prolin fogalmazzak, épp a zsánerem. Szeretem, ha egy férfi jól bánik a szavakkal, vicces, könnyed beszélgetőtárs, nem pedig egy karót nyelt pöcs. Hadnagyként tiszted volt az új belépőkkel megismertetni a szabályokat, a rendszer felépítését, később a kiképzésünkben is elég aktívan részt vettél. Mivel a hadseregben elég szigorúan veszik a szorosabbra fűzött kapcsolatokat, okosan kellett eljárnod, pláne úgy, hogy te már akkor is elég magas tisztségnek örvendhettél. Bár nehéz volt elrejteni, de senkinek nem tűnt fel kettőnk titkos kis románca. Csak abban a néhány hétben tudtunk úgy igazán kibontakozni, amikor egy-egy misszióból haza jöttünk. Eleinte minden szép és jó volt. Én voltam a büszke -kicsit talán még öntelt is-, újonc, aki felkeltette egy hadnagy érdeklődését. Ez feltöltött, megvakított, nem engedte láttatni a valóságot. Viszonylag gyorsan, egyáltalán nem tervezetten bekopogtatott a gólya. Fiatal voltam még, a karrierem szárnyalt, jól megvoltunk mi édes kettesben, közös megegyezés alapján így az abortusz mellett döntöttünk. Valamikor ekkor kezdtél el megváltozni. Vagy inkább az én szemem nyílt ki végre? Eleinte csak olyan szokásos problémák jöttek, ami minden párkapcsolatban előbb-utóbb megjelenik. Gyerekes, komolytalan féltékenykedések (többnyire inkább a te részedről), miután engem áthelyeztek a Tengerészgyalogsághoz, egyre sűrűbben gyártottál mindenféle alaptalan összeesküvési elméleteket. Valamikor ekkortájt éreztem úgy, hogy elég volt, nincs erre szükségem és léptem. Mert akkor még volt elég merszem hozzá. Aztán ki tudja miért, talán bedőlve a manipulációidnak, hazug ígéreteidnek, néhány hónap múlva már újra melletted evett a fene. Téged immáron Vezérőrnaggyá léptettek elő, ez egy meglehetősen magas pozíció, amire rendkívül büszke vagy. Eléggé fent hordod az orrod ez végett, valószínűleg úgy gondolod, ez egyfajta felhatalmazás arra, hogy bármit megtehess. De vajon velem szemben is? Kérlek mondd el, mit szólnának a katonaság magasabb szervei, ha eljutna hozzájuk, hogy erőfölényedet kihasználva, képes vagy a menyasszonyoddal szemben tettlegességig is fajulni?! Mi történik velünk, veled? Feltűnt már, hogy minden áron szabadulni akarok a karmaid közül? Hogy az a jóképű, vicces férfi, akit ismertem, az évek alatt szörnyeteggé változott?

// Őszintén szólva, nem tudom, hogy a leírtak alapján mennyi ideig húzható kettejük kapcsolata, van-e még esély helyrehozni a dolgokat. Leo személyében egy nárcisztikus, manipulatív, toxik férfit képzelek el, aki bármi áron maga mellett akarja tartani Giát. Ahogy leírtam, nem probléma neki erőszakot alkalmaznia. Hogy mi lesz velük, azt tényleg nem tudom, szeretném, ha a játéktér alakítaná a dolgokat. Jelenleg jegyben járnak, és nagyszabású eljegyzési bulira készülnek, ami leginkább Leo vágya, csak hogy büszkén mutogathassa Giát, mint egy trófeát, egyben üzenve is másoknak, hogy: Ő az én tulajdonom. Az előtörténetemben még van egy kis fejezet, ami megmutatja az itthon töltött mindennapjaikat. Ha felkeltette az érdeklődésedet, írj Wink //  

livin' in new york

Esther Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gianna Selassie
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
What about a plans we made?! D7c38555e12da8fcf8f33f41c2e097fd17af6cf0
What about a plans we made?! Tumblr_inline_obdoefbEhs1rfmocr_250
★ kor ★ :
30
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What about a plans we made?! Tumblr_inline_obdodvsSd11rfmocr_250
★ idézet ★ :
You played me like nobody, when you were everything for me...
★ foglalkozás ★ :
Önvédelem oktató, főképp gyerekeknek
★ play by ★ :
Antonia Thomas
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
What about a plans we made?! Tumblr_inline_obdof6a92Y1rfmocr_250
 
What about a plans we made?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Owen & Wyatt - plans, plans what a piss!!
» Future plans
» instant battle plans - - ella & jem
» Minnow & Eve / Graphics and plans for the future
» ...look what you made me do Maximilian...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: