New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My partner's ex is dead
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptySzomb. Feb. 03 2024, 12:19

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Ha jobban bele gondolok, akkor nagyon is lehet valóság alapja mindennek, amit Gleeson állít, hiszen az irigy emberek nagyon sok mindenre képesek. Megingatott a szavaival az igaz, sőt még mindig nem tudom, hogy miben kéne hinnem, de azt semmiképp sem szeretném, hogy a kapcsolatunk tönkre menjen. Addig nem amíg nem lesz kézzel fogható bizonyíték is mindarra, amiket egy nem normális orvos mond. Ugyanakkor mégsem tűnt nekem úgy, mintha ne lenne biztos magában és ne tudná, hogy miről beszél. Azért is van ennyire káosz jelenleg az elmémben, mert mindketten annyira hatásosan beszélnek, hogy nehéz eldönteni, hogy ki az, aki igazat állít. Sóhajtok egyet válaszul, mert egyre jobban érzem azt, hogy elvesztem. Nem értem, hogy miért épp velünk kell mindennek megtörténnie. Olyan boldogok voltunk eddig, Dr. Nicholsonnak nem volt joga bele avatkozni ebbe. Gleeson az én másik felem, a boldogságom. De ha meg neki van mégis igaza, akkor  csalódni fogok, és azt nem tudom mennyire bírnám elviselni. Csendben bólintok miközben a magyarázatát hallgatom arra, hogy a volt párja miért haragudott meg rá, felkészülve a legrosszabbra, de amiket mond azokra nem számítottam. Egyszerre esik rosszul az, hogy nem én vagyok az első olyan szerelme, akivel ilyen komoly tervei vannak, és meg is sajnálom azt a halott nőt, még úgy is, hogy sosem láttam róla még egy képet sem. Minden nőnek az a legnagyobb fájdalom szerintem, ha nem szülhet gyereket, és csak bízok abban, hogy velünk nem áll fenn ilyen probléma.
- Sajnálom, hogy erről kellett beszélned. Biztosan nem jó érzés vissza emlékezni mindenre. De így akkor talán érthető, hogy miért volt szüksége orvosra. Bár az még mindig nem, hogy miért mesélt volna rólad olyasmiket, amik nem igazak. Mert nem akarom elhinni, hogy tényleg bánthattad volna őt bárhogyan is.. - abszolút hihető ez a történet, és nem ítélem el őt azért sem, mert nem szeretett volna örökbe fogadni egy gyereket, viszont azt is megértem, hogy ez Gilliannek miért eshetett rosszul. Ha nekem nem lehetne sajátom, akkor minden bizonnyal én is az örökbefogadás mellett döntenék. - Én nem szeretnék arra gondolni, hogy sosem lehetek anya. Bízok abban, hogy ha csak egyszer is, de megtapasztalom azt az érzést, ami azzal együtt jár. - mert igenis késznek érzem magam ahhoz a feladathoz, és bár eddig még sosem jutott eszembe, hogy lehetek akár meddő is, egy kicsit valóban elgondolkodtat, hogy mi van akkor, ha... de megpróbálok nem foglalkozni most inkább ezzel. Mert ha így haladunk, akkor nem is fogunk eljutni odáig együtt.
- Én nem is akarok jobban találni, mert szeretlek. - ez ami biztos, még akkor is ha jelenleg össze vagyok zavarodva. Soha nem tudnám őt elhagyni senki más miatt. De akkor meg miért gondolja azt az orvos, hogy köze lehet a Dan halálához? Hiszen ő is pontosan tudja, hogy sosem tennék olyant, ami miatt aggódnia kéne. Azt hiszem, hogy tökéletesen látszik rajtam, hogy mennyire őszinte érzelmeket táplálok iránta. Nem tudnám csak úgy elengedni ezt a boldogságot, amiben vagyok. Még ha most kicsit el is vagyok bizonytalanodva, akkor sem tudnék csak úgy ki hátrálni a kapcsolatunkból.
- Ezt úgy érted, hogy nem fogsz nekem megbocsájtani? Hát én sem neked, ha kiderül, hogy mégis közöd van bármihez is, vagy ha igaz bármi is abból, amit hallottam.. - a hangom egyre bizonytalanabb, tudom, hogy azért beszél velem ellentétben ilyen magabiztosan, mert ártatlan, félre lettem vezetve. Mi lesz akkor, ha nem fogja megbocsájtani azt, hogy ilyen őrültségekkel vádoltam meg csak azért, mert hittem egy ismeretlen férfi szavaiban? Mintha szíven ütött volna mindazzal, hogy magamra akar hagyni és az utána mondott szavai pedig még inkább fájnak. Mint valami kisgyerek úgy kapaszkodok a zakójába, hogy megakadályozzam abba, hogy azt magára vehesse, mert jól tudom, hogyha most magamra hagy, akkor nagyon magam alatt leszek.
- De ezt akartad mondani... - sóhajtom, majd végül a nyakába kapaszkodva esedezek a bocsánatáért, mert mindent iszonyatosan megbántam, amit mondtam. Persze azért ott motoszkálnak az orvos szavai a fejemben, ami miatt valószínűleg utána fogok nézni a Gleeson dolgai között, hogy lehet-e bármi valóságos alapja, de beszélni nem szeretnék erről többet. Egyenlőre. A szavai pedig, mintha csak valami nyugatót kaptam volna annyira megkönnyítenek, sóhajtok is egyet és, amint megérzem kezeit magamon, arcomat az nyakába temetem egy rövid ideig.
- Megígérem, hogy soha többé nem beszélek ennyi butaságot. Mindig hinni fogok neked. - suttogom a fülébe, majd kicsit elhúzódok tőle, hogy ajkam az övére tudjam tapasztani. - Remélem még nem rontottam el teljesen a délutánunkat. - mosolygok rá vágül, de még mindig nem engedem őt egy pillanatra sem.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptySzomb. Feb. 03 2024, 18:22


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Nem is bántottam - tagadtam. - Ha egyszer is beszéltél volna az ismerőseimmel és barátaimmal, ők is megerősíthettek volna benne, hogy nem szokásom még csak sértegetni sem - mondtam és már azért igaz volt. A barátaim és az ismerőseim, a szomszédaim, stb, ők biztosan kiállnának a tény mellett, hogy jó ember vagyok, aki nem ért másoknak. - De, ha magadba nézel, te is érzed, hogy neked is jó dolgod van mellettem. Neked sem ártottam, nem is sértegettelek, se semmi. Mert nem tettem, igaz? Pedig nem tegnap ismerkedtünk meg. Azt gondolom, ha olyan rémes ember lennék, akkor már megsínyletted volna, nem?
De nem hiszem, hogy Gillian tényleg olyan dolgokat mesélt volna rólam. Szerintem csak Nicholson hülyeségei lehettek... vagy esetleg Gillian megharagudott rám, amiért nem mentem bele az örökbefogadásba és engem okolt a szakításért és megpróbált Nicholson előtt besározni.

Én is szeretlek, éppen ezért igyekszem az életünket egyenesben tartani, de az úgy nem megy, ha mindig történik valami, ami megpróbálja tönkre tenni. Először Prube próbál közénk állni, most meg Nicholson. Miért nem lehet egyszer egy kis nyugalmunk? - kérdeztem kissé morcosan, mert olyan érzésem volt, mintha össze akarnának esküdni ellenünk az égiek.
- Eléggé rosszul esik, hogy mindig van valami, ami beleköp az életünkbe. Nem tudom, hogy miért haragszanak ránk odafenn, hogy nem lehet felhőtlen a boldogságunk...
Nem mondtam, hogy egyáltalán nem fogok neki megbocsátani, de jó tudni, hogy ő úgy gondolja, hogy soha nem bocsátana meg nekem. Bár szerintem ezek csak nagy szavak. Biztosan megbocsátana nekem, csak nem akarja elismerni. Mert egyébként képtelen nélkülem létezni. Biztosan fájna neki, rosszul érezné magát, ha kiderülne, hogy egy hazug gyilkos vagyok, de szerintem akkor is kitartana mellettem. Főleg, ha addigra már terhes lesz, sőt, ha már abban a stádiumban lenne, hogy elvetetni sem lehet, vagy már meg is szült volna. Nem hagyna el. Nem lenne rá képes.
- Nem mondtam, hogy nem fogok megbocsátani. De ahhoz tenned is kell majd. Ha vádolni tudtál, akkor engesztelned is tudnod kell majd. Elég súlyos vádakkal illettél. Gyilkossággal és hazugsággal, színjátékokkal. Ezt nem fogom tudni holnapra kiheverni, szerintem ezt te is tudod... - csóváltam a fejem mély sértettséggel. Ezt annyira színlelnem sem kell, hiszen valóban megsértve éreztem magam, még ha igazak is a vádak...
Ott akartam hagyni, meg akartam leckéztetni, de ő kapaszkodott belém és mindent megtett, hogy megkapja a bocsánatomat és maradásra bírjon, ami jól esett a lelkemnek.
- Ne te döntsd el helyettem, hogy mit akartam mondani. Én tudom, hogy mit akartam mondani, és ha én azt mondom ne okold magad, mert nem úgy értettem, akkor az úgy is van! - mondtam határozottan, rendre utasítva. - Hidd el, hogy meg tudom teremteni a munka és a magánéletem közötti egyensúlyt, így nem kell ilyen ostoba gondolatokkal sem foglalkoznod. A munkám nem megy a kapcsolatunk rovására és ez fordítva is igaz.
Átöleltem ő pedig a nyakamba borult, ami elégedettség érzettel töltött el. Sínen vagyunk.
Halvány mosollyal hallgattam őt, majd visszacsókoltam.
Elrontani a délutánt? Most a szexre gondolt? Szerintem azt ma már nem érdemes újra próbálnunk, de ki tudja. Vajon képes lenne élvezni és rákoncentrálódni mindezek után?
- Mire gondolsz pontosan? - kérdeztem hátát simogatva.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyVas. Feb. 04 2024, 14:23

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Minél tovább beszélünk erről a teljesen abszurd témáról, annál inkább érzem, hogy túl lőttem egy célon. Nem állt szándékomban Gleesont alaptalan vádakkal illetni, sem pedig megbántani, én csak egyszerűen szerettem volna tisztába rakni a gondolataimat, amelyeket az orvos pillanatok alatt meg mérgezett az ostoba elméleteivel. Persze, hogy nem bánthatta Gilliant semmilyen formában, hiszen engem is a tenyerén hordoz. Miért lett volna ez másképp a volt párjával? Sosem volt még ennyire boldog és kiegyensúlyozott az életem, én mégis képes lennék tönkre tenni mindent csak azért, mert felültem egy ismeretlen férfi szavaira. Bárcsak kétszer is át gondoltam volna mindet, mielőtt csak így le támadom. Annyira szégyellem magam, hogy még a szemeibe néznem is nehezemre esik.
- Igazad van. Nagyon boldog vagyok melletted... - a hangom egyre halkabb, és bármennyire is próbálom benne a hibát keresni, egyszerűen nem találom. Semmi arra utaló jelt nem adott még soha, amelyek alátámasztanák a Dr. Nicholson szavait. Ő jó ember, egyáltalán nem olyan, mint amilyennek megpróbálták elhitetni velem. És én ostoba még be is dőltem mindennek. - Ha Gillian és te örökbe fogadtatok volna egy gyereket, akkor most mindez nem történne meg. Nem ismernénk egymást, ő nem mocskolta volna be a neved, az orvos nem szeretett volna bele és talán még most is élne. - nem mintha bánnám, hogy minden így történt. Talán furcsán hangzik és kicsit önzően is, de örülök, hogy nem lett gyerekük semmilyen formában, mert így van esélyem nekem megadni számára azt, amit eddig egyetlen nő sem tudott. Egy gyerekkel igazi családdá válnánk, már ha nem rontom el addig a kapcsolatunkat a folytonos bizalmatlanságommal. Bár ha ki derülne, hogy minden igaz, amit a doktor mondott... Akkor gondolkodás nélkül hagynám el, mert az én életembe nem fér bele az a sok rossz. Vagyis ezt így látom jelenleg, de minden bizonnyal nem lenne könnyű döntés. Mert sokkal jobban szeretem annál, így őszintén bízok abban, hogy nem fogok benne csalódni.
- Lehetséges, hogy mindenki lát valami olyant benned, amit én nem... Fogalmam sincs. - sütöm le a szemeimet, bár amit mondok én magam sem hiszem el. Hiszen ki ismerhetné őt nálam jobban? Senki. Sem Prue, sem pedig az orvos nem láthatják azt, hogy mennyire szerethető, és, hogy mennyire boldogok vagyunk egymás mellett. Nem tudhatják, hogy mindaz, amit ők hisznek ellentmond annak, amiket én magam tapasztalok. Mégis sikerült meginognom, és ez annyira bosszant, hogy szívem szerint vissza forgatnám még az időt is.  
- Szerintem ehhez semmi köze nincs az égiekhez. Velünk van baj... Úgy értem...velem. Én tényleg igyekszem nem a múltból táplálkozni, próbálok bízni benned mindenféle téren, de mindaz amit ma hallottam... Ha fordítva lett volna, ha neked mond valaki ilyesmiket rólam, te nem kérnél számon? - az igaz, hogy egy kicsit megbántam már a viselkedésem, mert talán kezelhettem volna ezt a helyzetet kicsit máshogyan is, de nem tudom meg nem történtté tenni már. Sőt, sajnos ismerem is magam annyira, hogy tudjam, nem is fogom még egy darabig feladni. Beszélni soha többé nem szeretnék erről, de egészen biztos, hogy valahogy utána fogok ennek járni. Mert azt akarom, hogy időben ki derüljön ha mégis van valami olyasmi. Addig amíg nem lesz késő. Mert rajta vagyunk a gyereken is, akit mindennél jobban szeretnék, és ha az össze jön, akkor sokkal nehezebb lesz majd a külön válásunk. Nem mintha azt szeretném..
- Én bármit megteszek azért, hogy megbocsájts. Nem ezt akartam. Nem így. Annyira hülye vagyok. Csak ne mondj le kettőnkről.. - látom rajta a sértődöttséget, ami teljesen jogos is, és valóban bármire képes vagyok, hogy helyre hozzam a hibámat, de remélem, hogy tényleg nem kell majd csalódnom benne. Az mégis, hogy el akar menni épp most, és magamra hagyni engem a zavart gondolataimmal megrémiszt, a szavait pedig egyértelműen magamra veszem. Bár igyekszem rá fogni arra, hogy csak mérgében mond bármit is, de akkor sem akarom, hogy a munkát válassza helyettem. Most nem. Ezért is viselkedek ennyire gyerekesen és igyekszem mindent megtenni azért, hogy ne tudjon elmenni. Mert nem mernék egyedül maradni most. Mi lesz akkor, ha mindent át gondol amíg nélkülem lesz és úgy dönt, hogy nem akar többet engem? Hogyan viselném azt el?
- Tudom, hogy képes vagy mindenhol helyt állni. De akkor meg többet ne beszélj velem úgy, mintha én lennék a hibás, ha elveszítesz egy tárgyalást. Gleeson... Ne veszekedjünk többet. Kérlek. - tudom, hogy én kezdtem, de képes is vagyok be látni a hibámat. Annyira rossz érzés  az, hogy tudom, hogy csalódott bennem. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy elfeledtessem vele azt, amiket a fejéhez vágtam. Bárcsak néha tudnék csendben maradni. Elég lett volna annyi, hogy csak szó nélkül magam próbálok utána járni mindennek. Jól esik végre hozzá bújni és semmi mást nem is szeretnék csak azt, ha mindig gondtalan életünk lenne. Viták és vádaskodások nélkül.
- Például megejthetnénk azt a közös fürdőzést. - hozom fel az ötletet, kezeimet még mindig a vállán pihentetve és rá mosolygok, próbálva úgy tenni, mintha mi sem történt volna. - Aztán el mehetnénk együtt valahova vacsorázni. - próbálkozok egy újabb ötlettel, ami bízok benne, hogy elég is lesz, hogy egy kicsit el tudja felejteni azt, amiket nem rég mondtam neki. Vajon le kéne mondanom a holnap estét a barátnőimmel?          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyVas. Feb. 04 2024, 17:13


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Azt gondolom rettenetesen szerencsés ember vagyok, hogy a kiváló képességeim mellett még megadatott nekem az is, hogy egy ennyire befolyásolható nőt sodorjon elém az élet. Persze megvan ennek az árnyoldala is, hiszen mások is könnyen és jól befolyásolják, de végül mégis mindig nekem hisz. Amíg pedig nekem hisz, addig nagy gond nem lehet, viszont valahogy jobban kéne rá vigyáznom.
Tennem kéne bizonyos óvintézkedéseket, hogy mások ne tudják olyan könnyen befolyásolni, csakhogy az élet nem ilyen egyszerű. Aligha fog még egyszer önként találkozni Nicholsonnal, de ki tudja, hogy Prue vagy mások mikor akarnak újra keresztbe tenni nekünk.
- Én is nagyon boldog vagyok melletted - mosolyogtam visszafogottan. - Csak ne lennének mindig ezek a... nézeteltérések valaki miatt. Borzasztóan fáj, hogy valaki miatt mindig így járunk. Prue, most Nicholson. Szeretném, ha egyszer legalább tényleg elmenne úgy egy hónap, hogy nincs semmi balhé.
Pedig te is tudod, hogy mennyire igyekszem. Tudod jól, hogy megpróbálok mindent megteremteni és mindent megadni neked. Nem csak anyagilag, de lelkileg is. Törődök veled, kényeztetlek, megértelek és igyekszem szem előtt tartani mindig, hogy mit szeretnél, mire van szükséged és mik a vágyaid. Hát így viselkednék veled, ha meg kéne tőlem védeni? És miért viselkednék veled így az első találkozásunk óta, ha olyan rossz ember lennék és később tönkre akarnálak tenni? Ez olyan, mintha valaki kihozna egy kutyát a menhelyről, hónapokig csak babusgatná, utána meg verni kezdené. Aki azért hoz ki kutyát, hogy verje, az nem babusgatja előtte hónapokig. Ez őrültség
- mondom, ám szavai még engem is meglepnek.
- De akkor mi nem ismerkedünk meg soha. Az pedig nagy veszteség lenne mindkettőnk számára. Mert én sokkal boldogabb vagyok melletted, mint Gillian mellett voltam.
Elgondolkodtam azon, amit Elinor mondott, pedig ha tudná mekkora igazság van abban, amit mások mondanak. Én tudom. Sok. Nicholson szinte a teljes igazságot tárta fel neki, a baj viszont az, hogy tőle már nem fogok tudni olyan könnyen megszabadulni. Nem csak azért, mert Nicholson számít rá, hogy őt is meg akarom majd ölni, hanem azért, mert akkor Elinor szemében ki fogom rakni magamra a gyilkos feliratot. Most kimagyaráztam magam, de lehet Nicholson után már nem fogom tudni magam csak úgy kimagyarázni. Ha végzek is vele, akkor azt úgy kell tennem, hogy olyan baleset legyen, amit nem lesznek képesek rám bizonyítani. Lehetőleg időzített baleset, hogy akkor történjen, amikor én Elinorral vagyok, így vétlen lehetek a szemében és Nicholsontól is meg tudtunk válni. De nem most. Előbb teljen el néhány nap, vagy néhány hét.
De az is lehet, hogy bérgyilkost kéne inkább fogadnom, aki akkor öli meg őt, amikor mi Elinorral mondjuk vacsorázni vagyunk. A fő az időzítés.
- Lehet... lehet valamiért a rosszat nézik ki belőlem. Lehet azért, mert ügyvéd vagyok, lehet azért, mert irigylésre méltó az életem, nem tudom...
Jogosan kérdezett vissza, hogy mi lenne fordított helyzetben, mert magamat ismerve szerintem én sem hagytam volna szó nélkül.
- De igen, így van. Én is számon kértelek volna, igazad van - sóhajtottam, mert végül is ez volt az igazság. - Én sem tudtam volna megállni, hogy ne támadjalak le. Hiszen akkor sem tudtam türtőztetni magam, amikor Prue előadta a szövegét. Akkor is megmondtam a véleményem és ha ilyeneket hallottam volna, akkor én sem tudtam volna csak úgy szemet hunyni felette.

- Nem mondok le kettőnkről. Szó sincs róla. Annál sokkal fontosabb vagy te nekem, mint, hogy ilyen könnyen elengedjelek. Harcolni fogok a kapcsolatunkért és mindent megteszek érte, hogy együtt maradjunk. Már nem igen tudnám elképzelni az életemet nélküled és szerintem a személyzet is megkedvelt téged, főleg Austin.
Meg vagyok sértve, Elismerem, de ettől még téged akarlak, a gyereket és a közös jövőnket, a családunkat, amink lehet
- öleltem át.
- Sajnálom, ha félreérthetően beszéltem. Biztosan csak az idegesség szólt belőlem - sóhajtottam és puszit nyomtam arcára, majd megsimogattam a hátát. - Sose okolnálak téged azért, ha a munkámban bármi negatív történne. Arról nem te tehetnél, csakis én - nyugtattam meg. Én stresszeltem fel azzal, hogy el akartam menni, nekem is kell megnyugtatnom. Lehet olyan voltam, mint az orvos, aki megbetegít valakit, hogy aztán meggyógyítsa, de így lehetett csak igazán jól játszani mások érzéseivel. Az pedig szükséges ahhoz, hogy hatalmat szerezzünk a lelkük és a tudatuk felett.
- Rendben. Akkor fürödjünk le, aztán menjünk el vacsorázni. Jót is fog tenni most egy kis kikapcsolódás - mosolyogtam és szorosan átölelve csókoltam meg, majd mosolyogva húzni kezdtem, hogy menjünk a fürdő felé, bár menet közben megcsókoltam még párszor, miközben már a folyosón elkezdtem levenni magamról a zakóm és az ingem.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyHétf. Feb. 05 2024, 08:54

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Az élet az utamba sodort egy olyan embert, aki mellett végre megtaláltam a békémet és boldogságomat, és én képes vagyok folyamatosan másokra hallgatva kételkedni benne. Pruet nem hibáztatom persze, hiszen Ő mint a legjobb barátnőm bizonyára csak aggódik, hiszen pontosan tudja, hogy nagyon rossz vagyok a pár választásaimban, de a mostaniban biztos vagyok, hogy a lehető legjobb, ami történhetett velem. Ezt pedig Ő is be fogja látni, csak még néhányszor össze kell hoznom őket. Dr. Nicholsonnak viszont aligha van oka szét választani minket. Megértem, hogy haragszik Gleesonra Gillian miatt, de ez nem csak róla szól. Ebben a kapcsolatban én is benne vagyok, és nekem is fájna, ha végül hülyeségekkel közénk állnának. Szóval talán csak annyit kell megtanulnom, hogy ne üljek fel minden szóra, és csak feltétlenül bízzak a szerelmembe, mert jelenleg Ő az aki éltet. Minden kétségemet megpróbálom félre rakni, bár azért hazudnék ha azt mondanám, hogy mindent pillanatok alatt el tudtam felejteni. Bár nem szokásom kutakodni, de minden bizonnyal az lesz az első dolgom, amint egyedül maradok itthon.
- Pruet tudom kezelni. Vele nem lesz több probléma. - biztosítom, bár a barátnőm nehéz természetét ismerve, ebben azért annyira nem vagyok biztos. Csak reménykedek abban, hogy elpbb vagy utóbb Ő is be fogja látni, hogy Gleeson nem olyan, mint amilyennek gondolja. - De az orvossal nem tudok mit kezdeni. Szerinted fog még keresni? Vagy zaklatni? - még csak az hiányozna, hogy utánam is kutakodni kezdjen és folyton a nyomomban lépkedve duruzsoljon a fülembe valami újabb ostobaságot. Persze nem tűnt úgy, mintha hazudott volna, de Gleeson sem látszik nem őszintének. És mivel fontosabb a kapcsolatom, így megpróbálok neki hinni inkább. Mert elveszíteni nem szeretném.
- Én tudom, hogy te sosem bántanál. Nem tudom mi ütött belém. Sajnálom, hogy hagytam, hogy elbizonytalanítsanak. - sütöm le a szemem, és valóban bánom, hogy egyáltalán eszembe jutott hinni egy ismeretlen embernek, de természetesen azért valahogy utána járok ennek az egésznek a Gleeson tudta nélkül. Nem akarok ezen többet feleslegesen vitázni, hiszen jelenleg tényleg igaza van. Ő nem olyan, aki bárkinek is képes lenne ártani. Ha meg mégis... nos akkor nem tudom mit teszek. A szavai annyira meglepnek, hogy bár sajnálom Gilliant, amiért ilyen fiatalon meghalt és mert valószínűleg nagyon nehéz lehetett neki a meddősége és a szakításuk miatt is, de azért mégis úgy gondolom, hogy minden okkal történhetett. Gleeson és én annyira tökéletesen összeillünk, hogy csak hálás lehetek azért, amiért megismerhettem.
- Én sem voltam még soha senki mellett ennyire boldog, és éppen ezért nem szeretném, ha bármi is közénk állna. Azt nem tudnám elviselni. - vallom be neki, mert jelenleg elképzelni sem tudnám nélküle az életemet. Annyira megszoktam már a közelségét és azt, hogy van nekem, hogy nem tudnám csak úgy elengedni. Talán csak akkor, ha valóban kiderülne róla valami nagyon rossz. Vagyis még akkor sem biztos. Nem is igazán szeretnék rágódni ilyeneken még egyenlőre, csak elhinni mindazt, hogy van közös jövőnk. Hiszen annyi mindent elterveztünk már. Akarok a felesége lenni, szeretnék gyerekeket tőle, és úgy akarok majd megöregedni, hogy ő végig mellettem legyen és fogja a kezem. Bár nem láthatok előre, fogalmam sincs, hogy mit tartogat számunkra a jövő, de ezekben annyira hiszek, hogy nem fogom hagyni senkinek, hogy el vegyék tőlünk. Nem is igazán értem, hogy miért látja Őt mindenki rossznak. Miért nem képesek olyannak szemmel nézni, amilyennel én is? Prue mindig azt mondja, hogy naív vagyok és, hogy gyakran vakít meg a szerelem, de szerintem ez nem így van. Csak nem szeretek senkiről rosszat feltételezni. Addig nem, amíg velem jól bánik az illető. Még most is elég nyugodt a hangja, pedig igazán sikerült a hülyeségeimmel felbosszantanom. Hogyan bánthatna bárkit is, hiszen nála türelmesebb ember nem is igazán létezik.
- Akkor mindig legyünk egymással őszinték és ne titkolózzunk, hogy ne kelljen egymást számon kérnünk soha többé semmi miatt. - ha el mondta volna, hogy van egy ilyen orvos, akkor ártani akar neki, akkor lehet, hogy fel tudtam volna rá készülni. Bár a számát tényleg el mentettem, de nem tudom, hogy ha még valaha fel hív találkoznék-e vele újra. Nem biztos, hogy szeretném kockára tenni a kapcsolatunkat ismét. Hozzá bújva szívom magamba az illatát és közben elmosolyodok a szavait hallgatva, mert mindketten ugyanazt szeretnék, ez pedig jó. Semmi sem állhat soha a boldogságunk útjában, ameddig mi kitartunk a szerelmünk mellett.
- Sajnálom, hogy megbántottalak, nem fordul ez elő soha többet. Mindent megteszek azért, hogy ne rántsam vissza a boldogságunkat. - mellette mindenem meg lehet, amiről egy nő csak álmodozhat, ostoba lennék ezt veszni hagyni. Nem a pénzre gondolok, mert szerencsére azt én is meg tudom magamnak teremteni. De a tökéletes életet és a család alapítást más mellett nem tudnám elképzelni.
- Tudom, hogy nem hibáztatnál engem ilyesmikért. Kicsit én reagáltam túl. De én vagyok annak az oka, hogy ideges lettél, így én is szeretném ezt jóvá tenni. - minden tőlem telhetőt megteszek majd azért, hogy elfeldtessem vele ezt a kellemetlen veszekedésünket. Olyan rossz, amikor ilyenek vagyunk. De legalább az megnyugtat, hogy nem fog magamra hagyni ma, mert azt elég nehezen tudnám elviselni. Szükségem van rá, sokkal jobban, mint eddig valaha. Megkönnyebbülve veszek el a csókjában, mert azt hiszem, hogy sikerülni fog elfelejtenünk ezt a napot úgy ahogy volt és talán megoldjuk, hogy a maradék idő belőle igazán jóra sikeredjen. Nem akarok ma többet sem Dannel, sem pedig Dr. Nicholsonnal foglalkozni. Csakis a jövőnk tervezgetése és a jelenünkben lévő boldogság az, ami számít. Néha felkuncogok miközben a folyóson végig haladva időnként újabb csókokkal halmoz el és bár én is alig várom, hogy megszabaduljunk mindketten a rajtunk lévő egyre feleslegesebbnek tűnő ruháktól, de azért megvárom amíg be érünk a fürdőszobába, ahol adok egy puszit az arcára, majd úgy lépek a kádhoz és engedem meg benne a vízet.
- Hm... azt hiszem, hogy valamit félbe hagytunk a szobánkban. - suttogom vágyakozással a szemeimben, miközben ismét le dobva magamról minden egyes ruhadarabot lépek ismét közelebb hozzá, és a lehető legjobban neki simulva meztelen tesetmmel tapadok ismét aj ajkára.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyHétf. Feb. 05 2024, 19:18


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Biztos voltam benne, hogy csak üres ígéret volt, hogy Pruet majd kezelni tudja, hiszen a hangjából kiéreztem a bizonytalanságot. Annyi baj legyen, Prue volt a legkevesebb. Annak a múltkor sem volt túl nagy visszhangja. Lerendeztem, Elinorral átbeszéltük és ennyi. Nem volt túl tartós az általa okozott ék, mert hamar újra egymás karjaiba estünk.
Ráadásul Prue aligha tudhat bármit az én sötét ügyleteimről, bizonyítékot pedig végkép nem fog rá találni, ellenben Nicholson már nehezebb eset volt. Ha túl sokat hagyom szabadon garázdálkodni, még a végén talál valamit, amivel nagyon nehéz helyzetbe hozhat engem. Az senkinek nem lenne jó. Illetve neki igen és azoknak is, akiket zsaroltam és sakkban tartottam, mert eltűnnék jó pár évre egy börtön mélyén, de nekem és Elinornak cseppet sem használna. Muszáj lesz tennem valamit, hogy elkerüljük a jövőben a necces helyzeteket.
Most mit mondhatnék? Biztosan fogja még őt keresni és Elinort ismerve ő fel is fog ülni egy-két dumának. Már ha rá bírja őt venni, hogy ismét találkozzanak. Bár Ellie most feltételezem elhatározta, hogy messzire kerüli majd és még a telefont sem fogja neki felvenni, volt egy olyan érzésem, hogy meg lesz nála az a késztetés, hogy engedjen. A hangyái sajnos most megindultak és bármennyire is szeretne hinni az ártatlanságomban, sajnos meg volt a veszélye, hogy Nicholson be fogja fűzni még egy beszélgetésre és talán nagyobb hatással lesz rá, mint most.
Ezt nem engedhettem meg.
- Szerintem fog még próbálkozni, de engedd el a füled mellett. Bolond - legyintettem.
De legalább a bűntudata őszintének tűnik. Az sem utolsó dolog. Tényleg megbánta, hogy engedett a kísértésnek. Remélhetőleg utoljára. De tudjuk, hogy nem...
- Semmi baj. Bárkivel megeshet. A lényeg, hogy megbeszéltük és túl tudtunk lépni rajta - mosolyogtam. - Meggyőző volt, bedőltél, ennyi. Megesik. Sajnos bárki beleeshet ebbe a hibába. Még egy bíró is.
Legyünk egymással mindig őszinték. Sajnos ez egy olyan kérés, amit jelenleg semmiképpen sem tudnék betartani. Talán egyszer majd a jövőben, ha elég erős lábakon fog állni a kapcsolatunk és lesznek dolgok, amikkel sakkban tudom tartani. Jelenleg még csak a kapcsolatunk van, amiből viszonylag könnyen ki tud hátrálni, de majd, később, ha már lesz házasság és gyerek, akkor már más lesz a helyzet. Akkor már sokkal szorosabb lesz köztünk a kapcsolat és ő sem fog tudni már olyan könnyen mozdulni mellőlem. Sőt. Talán akkor már olyan szinten leszünk, hogy nem is fog akarni. A gyilkosságok ellenére sem.
- Én mindig őszinte vagyok hozzád. Amikor Prueról volt szó, akkor is őszintén beszéltem, annak ellenére is, hogy megsértettelek vele téged is. Vagy nem így volt? Engem nem érdekel mi az ára az őszinteségnek, de tőlem megkapod. Ha fáj, akkor is - feleltem a mély őszinteségnek tűnő hazugságot. Persze volt benne igazság is, de nem lehettem hozzá még teljesen őszinte. Mindenben nem...
- Legközelebb igyekszem majd mindent elmondani, akkor is, ha úgy hiszem nincs miért. Nicholsont is elmondtam volna, de nem hittem volna, hogy megkeresne téged. Csak nem akartalak stresszelni. De ezek után mindent elmondok majd, még akkor is, ha elsőre azt hiszem nem számít.
Én is megpróbálok mindent elkövetni, hogy ne legyenek köztünk hullámvölgyek. Megpróbálok majd mindent elkövetni, hogy megmaradjon a boldogság és a harmónia
- ha kell gyilkosságok árán, de ezt már nem tettem hozzá hangosan. Tekintve, hogy se lelkiismeretem, se gátlásom, nem igazán foglalkoztatott egy embernek sem a sorsa, akit eddig megöltem, vagy megölni szándékozok a nyugalmunk és a kapcsolatunk érdekében. Vagy saját önös érdekeimben...

+18 A fürdőszoba felé menet folyamatosan csókoltuk egymást, miközben én már vetkőztem is, aminek Elinor csak a fürdőben állt neki, de már így is nagyon odavoltam érte. Kívántam, ahogy ő is, bár voltak bennem kisebb kétségek, hogy vajon menet közben nem-e jönne rá a bizonytalanság. De talán ezután a beszélgetés után nem. Legalábbis én bíztam benne, hogy nem. Ha mégis, akkor sem fog érte szót emelni, mert attól fog félni, mi lesz, ha most meg azzal gázol belém.
De igyekeztem hinni benne, hogy nem fogják őt a kételyek elhomályosítani, eltántorítani.
Meztelen testünk egymásnak simult, magamhoz szorítottam és egyre hevesebben csókoltam, majd nyakát és lefelé haladtam elengedve őt, végig csókolva mellein, bimbóin, hasán, de időt szánva rá mindenhol, nem kapkodva, miközben lassan elértem legérzékenyebb pontjához. A kád szélére ültettem, majd mikor kezeivel megkapaszkodott, letérdeltem elé lábait nyakamba véve hajoltam hozzá és kezdtem mohón falni nőiességét.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyKedd Feb. 06 2024, 11:27

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
Még én magam sem tudom, hogy mit fogok tenni akkor, ha az orvos ismét felhív. Bár most a békénk kedvéért úgy gondolom, hogy nem szeretnék soha többet ezzel az üggyel foglalkozni, viszont ismerem magam annyira, hogy a bizalmatlanásgom előbb vagy utóbb úgyis megingat, és amilyen könnyen hiszek el mindent, szinte biztos, hogy ismét kellemetlenségünk lesz majd belőle. Talán le kéne tiltanom a számát, hogy soha többé ne zaklathasson? Minden bizonnyal az lenne a leghelyesebb lépés tőlem, ugyanakkor amíg kétségek vannak bennem, nem biztos, hogy akarom. Gleesonnal boldog akarok lenni, viszont mindenképp szeretném megtudni időben, hogy van-e bármilyen valóság alapja annak, amiket próbáltak elhitetni velem. Örülök, hogy ezt is sikerült megbeszélnünk, látszólag a sértődöttség is elmúlt belőle, így én is igyekszem úgy viselkedni, mint ahogy általában. Nem akarom, hogy észre vegye rajtam, hogy azért még kattog az agyam ezen a sok mindenen.
- Rendben. Többet nem foglalkozok vele. - bólintok, és bízok abban, hogy ehhez sikerülni is fog tartanom magam. Számomra tényleg nincs fontosabb annál, hogy a boldogságunk mindig ilyen felhőtlen maradjon, de annyira nehéz szemet hunynom az ilyen komoly vádak felett. Már csak azért is szeretnék utána járni ennek a helyzetnek, hogy saját magamat is meggyőzhessem arról, hogy Gleeson ártatlan és pontosan olyan ember, mint amilyennek látom. Annyira haragszom magamra, hogy kételkedek benne, és, hogy képes voltam ennyi mindent a fejéhez vágni. De akkor abban a helyzetben haragudtam, és csalódottságot éreztem. Már nem. Megnyugodtam, csak épp a kételyeim nem teljesen múltak el. Szerencsére, hogy a szerelmem iránta sokkal nagyobb ahhoz, hogy ezt vele is éreztessem. Nem akarom őt elveszíteni. Addig biztosan nem, amíg okom sincs arra, hogy bármi rosszat is elhiggyek róla.
- Kösözönöm, hogy ilyen jó vagy hozzám. - nem is értem, hogy azt miért hittem el, hogy bánthatta bárhogyan is Gilliant. Nyílván nem tudhatom, hogy mi volt köztük, de az ami köztünk van egy olyan harmónikus és nyugodt kapcsolat, hogy nem tudom elhinni, hogy valaha is képes lenne bántani. Én viszont már másodjára gázolok át rajta. Először azzal, hogy nem álltam ki mellette a barátnőmmel szemben, másodjára pedig most. Gyilkosnak neveztem, és mindenféle őrültséget rá mondtam, amit elhitettek velem. Ő mégis kitart mellettem, megbocsájtott, így talán most érzem a legjobban azt, hogy mennyire szeret és fontos vagyok neki. Talán abban sem kéne kételkednem, hogy ne lenne mindig őszinte hozzám.
- A hazugság sokkal jobban fáj, ha kiderül. Úgyhogy inkább az őszinteség érdekel mindig. - és bár nem akarok, de azért egy kicsit a szavaimmal talán célzok arra, hogy még van lehetősége elmondani bármit, ha mégis van igazság mindabban, amivel vádoltam. Annyira ostoba vagyok, hogy eszembe jut kételkedni benne, de nagyon zavarja a gondolataimat az orvos minden egyes szava. Meg az is, hogy Dan halott. Nem is tudom, hogy mikor volt utoljára ilyen borzalmas napom. A következő szavaira csak bólintok, és elhiszem, hogy bármit megtesz kettőnkért, így én is megpróbálok majd mindig arra törekedni, és senkinek sem engedni, hogy közénk álljon. Hiszek abban, hogy ketten minden nehézségen túl tudunk majd jutni mindig.
A fürdőszobába érve,  épp csak annyi időre szakadok el tőle, amíg megengedem a kádba a vízet, majd a ruháimból is kibújok, hogy ismét hozzá simulva élvezzem a csókjait és érintését magamon. A korábbi próbálkozásunk a szobában kudarcba fulladt szerencsémre, mert akkor nem éreztem azt, hogy igazán ezt akarnám, de most teljesen kész vagyok arra, hogy végre magamba fogadjam őt. Mert jóvá akarom tenni azt, hogy megbántottam, és azért is, mert minden egyes porcikám vágyik rá. Épp ezért próbálok nem olyan butaségokra gondolni ismét, hogy valaki épp gyászol jelenleg, miközben mi ezt csináljuk. Jólesően sóhajtok fel miközben a melleimmel játszik az ajkával, érzem, hogy egyre jobban urrá lesz rajtam az izgalom, és minél lejjebb vándorol a testemen, én annál inkább gyengülök el. Örülök, hogy a kádra ültet, mert ezektől a rám törő érzelmektől aligha bírnék megállni a lábamon. A kád szélébe kapaszkodva ösztönösen nyílnak szét a combjaim, és abban a percben ahogy lábaimat a nyak közé veszi és elkezd a szájával kényeztetni alolról egy hangos sikoly jön ki a számon. Egy kezemmel a hajába tárok, másikkal iygekszem tartani magam a kádba kapaszkodva és zihálva vetem hátra a fejemet is. Határozottan jobb, mint az, ami korábban annyira nem sikerült. Miattam.
- Azt hittem, hogy... - nehezemre esik ki mondanom a szavakat, mert olyan fantasztikus érzés az, amit okoz bennem. - ...nekem kell...kiengeszteljelek...téged. - suttogom az ajkamba harapva, bár azt hiszem, hogy ezt az érzést még sokáig el tudnám viselni.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyKedd Feb. 06 2024, 21:43


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.




+18 A nagy beszélgetés végeztével a fürdőszobában estünk egymásnak. Hiába, már azóta a félresikerült próbálkozásunk óta meg akartam kapni, azóta tombolt bennem a vágy utána és most újra erősödni kezdett, hogy újra lehetőségem nyílt rá, hogy megkíséreljem őt megszerezni.
Most sokkal jobb volt, sokkal készségesebb is volt és éreztem, hogy ez már így is fog maradni. Most nem állhat közénk semmilyen rossz érzés sem. Szerencsére a telefonok is a szobában maradtak, így az sem fog már megzavarni minket, így most már kizárólag csak egymással foglalkozhattunk. És az élvezetekkel.
Hangja zene volt füleimnek, miközben nyelvemmel, ajkaimmal odalenn kényeztettem, noha a biztonság kedvéért én is igyekeztem tartani őt derekánál, nehogy hanyatt vágódjon a kádba a nagy élvezetekben.
- Majd arra is sort kerítünk - mosolyogtam. Még neki is lesz alkalma engem kényeztetni, de most én akartam előbb megkapni, amit szerettem volna. Érezni akartam az ízét és hallani akartam a hangját. Ujjaimmal is elkezdtem dolgozni benne, rásegíteni az élvezetekre, hogy még jobban érezze magát, még nagyobb kéjt kapjon, miközben elhatároztam, ma nem akarok itt megállni. Ma szeretnék neki dupla akkor élvezetet okozni, mint, amekkorát általában érezni szokott, így továbbra is egy kézzel tartottam őt a kád szélén, noha ő is kapaszkodott, miközben ujjaimmal dolgoztam benne és nyelvemmel is, utána ujjaim átvittem csiklójára és nyílását továbbra is ajkaimmal, nyelvemmel dolgoztam, igyekezve a legjobb technikáimat használni, hogy "elvegyem az eszét" és az orgazmus felé repítsem.
Elsőnek szeretném, ha a nyelvemtől, ha az ajkaimtól menne el, hogy aztán másodjára már a férfiasságommal küldhessem őt a csúcsra. Nem is emlékszem volt-e rá példa, amióta együtt vagyunk, hogy csak orálisan küldjem őt a csúcsra, de, ha még nem, akkor most épp itt az ideje, hogy megtudja milyen jó is vagyok benne.
Igaz, már pokolian vártam, hogy én is kapjak valamit belőle. Vagy az ajkaitól, vagy, hogy végre a puncijában lehessek, de türelmesen kivártam a soromat. Elsőre ő. Pedig már mereve és kőkemény volt a férfiasságom, szinte kínzóan vágytam rá, de nem tántorodtam meg, továbbra is csak őt hajszoltam a csúcs felé, majd, mikor elment, még nyaldostam kicsit, hogy fenntartsam egy ideig az érzést, és el tudjam lopni a kitörő nedveit nyelvemmel, aztán felegyenesedtem és megálltam előtte, hogy én is kapjak valamit ajkaitól, hogy én is részesedjek némi kényeztetésben, bár tudtam, sokat nem engedhetem meg, mert ha nagyon hagyom belelendülni, akkor lehet nem fogom tudni másodjára is csúcsra jutni, ami nem történhetett meg, így épp csak annyit akartam engedni, amennyit még biztosan be mertem vállalni, amennyiről tudtam, hogy nem fog majd engem vissza később, így, mikor éreztem, hogy már kockázatos lenne tovább hagynom neki, visszaültettem őt kád szélére és nyakamba véve lábait fogtam lapockáira hóna alatt átnyúlva és belé hatoltam. Elsőnek visszafogottan, majd egyre hevesebben kezdtem benne mozogni elégedetten, kéjesen szuszogva, hogy végre eggyé váltunk.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptySzer. Feb. 07 2024, 13:54

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
A kád szélén ülve, mélyeket sóhajtva élvezem ahogyan a nyelvével kényeztet, és bár kattog még a fejem Dan körül közben, ahogyan a konyhában történt vitánkon is,  viszont sokkal jobban képes vagyok élvezni mindazt, amit csinál, mint korábban. Talán ennek épp a veszekedésünk az oka, hiszen annak ellenére, hogy milyen vádaskodó voltam vele, mégis csak rádöbbentem ismét arra, hogy mennyire szeretem, és, hogy sosem akarom őt elveszíteni. Épp ezért sem szeretném, ha látná rajtam, hogy néha elkalandoznak a gondolataim. De az is csak addig, amíg a nyelve mellé nem kezdi használni az ujjait is, onnantól, mintha minden megszűnne körülöttem létezni. Csak az élvezet az, ami elborítsa az agyam, közben egyre erősebben markolok a hajába is, hogy véletlenül se hagyja abba, mert korábban még sosem hagyta, hogy így érjem el a csúcsot, amihez egyre közelebb járok. A lélegzetem szaporább, és a hangokat sem tudom vissza folytani magamból. Minél közelebb jutok az orgazmushoz, annál hangosabban nyögök, míg végül egy hangos sikollyal adom át magam az élvezetnek. A testem bele remeg és ismét elgyengülök, de miután még így is tovább nyaldos csak vágyakozva sóhajtok és újból  képes lennék átélni ezt az örömöt. Ez volt eddig a legintenzívebb orgazmusom, még a valóságba is nehezemre esik vissza térni. Végül amikor feláll, vágyakozva nézek végig rajta, és pontosan tudom, hogy most rajtam a sor. Én is azt szereteném, ha pont ilyen örömben részesülne, mint amilyenben én is. Még néhány másodpercig ülök, hogy össze tudjam szedni magam, aztán rá mosolyogva állok fel, hogy aztán le térdelhessek előtte. Egyik kezemmel a combjába kapaszkodok, a másikkal pedig rá markolok ágaskodó férfiasságára, és mozgatni kezdem rajta a csuklómat végig a tekintetét keresve, megvárva azt, amíg látom rajta, hogy mennyire kívánja már, hogy valami mást is csináljak. Végül először csak nyaldosni kezdem a férfiassága hegyét, míg a számba nem veszem azt végül, annyira, amennyire csak éppen tőlem telik és mohón kezdem mozgatni a fejemet, időnként a nyelvemmel is kényeztetve őt. Egyszerre szeretném viszonozni is azt, amit ő tett nekem és jóvá is tenni mindazt, amit a fejéhez vágtam. Bár nem tűnik úgy, mintha lenne még harag benne, de én mégsem akarnám abba hagyni, ha Ő maga nem állít meg benne. Veszek egy mély levegőt miközben ismét a kádra ültet, becsukom szemeimet, és hagyom, hogy belém hatolva élvezzük tovább egymást. Bár nem túl kényelmes ez a pozició, de mit sem törődve azzal bízom magam rá teljesen. Minél erősebben és gyorsabban döfköd annál közelebb érzem megint magam a csúcshoz jutáshoz, a hangommal pedig fokozatosan a tudtára adom ismét, hogy mennyi van még hátra, bár próbálom vissza fogni a belőlem kitörni készülő örömöket, hogy még tovább élvezhessem a pillanatot. Végül pedig nem bírva tovább visítok fel újból, megfeszült testtel miközben az orgazmus újból a csillagokig repít. Bár gyűlölök veszekedni, főleg vele, de ezúttal azt hiszem, hogy jót tett nekünk az a kis félreértésünk, mert ennyire talán még sosem élveztem a szeretkezést vele, pedig mindig tökéletesen tudta, hogy mi az, amire szükségem van. Talán nem véletlenül mondják azt, hogy a békülős szexnél jobb nincs is.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptySzer. Feb. 07 2024, 21:50


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.




+18 A hatás nem maradt el, láthatóan pokolian élvezte miközben orálisan kényeztettem és azt is tudtomra adta, hogy ez mennyivel jobb volt, mint a többi orgazmusa. Nem szavakkal, egyszerűen láttam rajta. Lerítt róla az érzés, de cseppet sem bántam, hogy esetleg ez jobb volt, mint az, amit a férfiasságom okozott neki a múltkor. A lényeg, hogy mennyei örömökben volt része és ezt én okoztam. Én értem el nála.
Már nagyon kívántam, így már a kézimunkájától is jólesően sóhajtoztam és vágyakozva meredtem rá, mikor pedig nyelve és ajkai is munkába álltak, akkor már halkan fel is nyögtem az élvezettől, ami egyre csak növekedett, ahogy belelendült a munkába. Hajába túrtam, tincseivel játszottam, közben jólesően sóhajtoztam, olykor fel-fel nyögtem az érzésre halkakat.
Bár egyik porcikám sem kívánta, hogy abbahagyja, mégis kénytelen voltam megszakítani, hiszen, ha most túl közel kerülök a csúcshoz, nem fogom tudni újra kielégíteni a férfiasságommal, így megszakítottam a játékát és visszatessékeltem a kádra, hogy belé hatolva kezdjem el hajszolni a csúcs felé. Így azért másabb volt benne lenni egy orgazmus után. Nem csak sokkal nedvesebb, de sokkal forróbb és bizsergetőbb is volt, amitől már most a mennyekben éreztem magam, ahogy teljesen kitöltve őt tövig mentem belé.
- Istenem, de jó érzés - sóhajtottam mélyet. - Milyen tűzforró vagy... - Fújtam egyet, majd mozgásba kezdtem. Épp annyira húztam benne kifelé, hogy makkom még benne legyen, aztán ismét tövig löktem benne és ezt ismételtem. Egyre hevesebben, egyre mohóbban, közben hátát simogattam, vagy épp melleit masszíroztam, csiklóját izgattam, ajkaimmal pedig nyakát, vállait és ajkait csókoltam, hogy még jobb érzésekben legyen része.
- De csodás. Neked van a legjobb puncid - csókoltam ajkaira, miközben talán szavakba is alig tudtam önteni a gyönyört, amit éreztem. Nem igen voltak rá szavak. - Menten elmegyek, te jó ég...  fantasztikus. El vagy ázva... - szuszogtam, ahogy a forró nedvektől síkos szűk falakat kényeztettem. Igyekeztem mindent megtenni, hogy a legjobbat nyújtsam neki, hogy hallhassam a hangján az elégedettséget és a gyönyört.
Nekem is pokolian nagy élvezet volt, ahogy benne lehettem a szűk, nedves, forró falak között, ahogy egyre jobban eluralkodott rajtam a kéjes érzés, ahogy lüktettem és bizseregtem de idővel éreztem, hogy már egyikünk sem bírja túl sokáig, minden mozdulatomnál el akartam élvezni, így igyekeztem erőt venni magamon, hogy visszatartsam és még több energiát bedobni, hogy ő legyen az első, így már én is nyögtem és szenvedtem is kicsit, hogy visszafogjam magam, pedig nagyon nehezen ment.
Alaposan megizzadtam és el is fáradtam a kemény mozgásban, de sikerült őt a csúcsra juttatni, így megkönnyebbült mély sóhajjal, elégedett nyögéssel lőttem belé élvezetemet, majd még néhány lökéssel a maradékot, bár még volt ott, ahonnan ez jött. Még néhány menetre való biztosan volt.
Elégedett sóhajjal húztam ki belőle, majd átölelve csókokat nyomtam ajkaira, a csókok közepette pedig jóleső hümmögéssel simítottam végig párszor punciján.
- Mmmm... fantasztikus - mosolyogtam és nyakára csókoltam, noha még el tudtam volna viselni egy kis kényeztetést odalenn.
- Csodás vagy. Nehéz betelni veled - kuncogtam.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 10:17

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
Egyre jobban képes vagyok levetkőzni előtte a gátlásaimat, bár az az öröm után amit az imént a nyelvével okozott számomra, nem is kérdéses, hogy hasonló élményben szeretném én is részesíteni őt. Így a földön előtte térdelve a férfiasságával a számban, én is élvezem azt, amit teszek, elég csak hallanom a sóhajait. Attól vagyok boldog, hogy őt is azzá tehetem. Képes lettem volna eljátszadozni vele mindaddig, amíg elélvez így ő is, de ugyanakkor azt sem bánom, hogy leállít és a kádra ültetve hatol belém. Annyira elkábította az egész elmémet, hogy már nem is jut eszembe semmi, ami rosszá tette a napomat. Végre sikerül minden mást kizárnom magam körül, és élvezni Gleesont magamban. A szavai pedig megerősítik azt is bennem, hogy igazából mennyire is tetszik neki ez a helyzet, és még attól is képes vagyok elvonatkoztatni magam, hogy valójában kényelmetlen számomra egy kádon ülve az övé lennem. Mégis képes belőlem kihozni így is azt, hogy szinte vágyakozva húzzam magamhoz egyre közelebb és bízzam rá magam teljesen. Az érintései a mellemen és a csiklómon még közelebb repítenek az élvezethez és folyamatosan azon vagyok, hogy még egy kicsit ne hagyjam, hogy robbanjon belőlem az öröm. Mert még tovább akarom érezni őt, tetszik ahogy egyre tempósabban mozog bennem, és az ajka az enyémen még szenvedélyesebbé teszi a pillanatot.
- Te teszel ilyenné. Mindig a tiéd mindenem.. - suttogom vágytól fűtve, majd egyre hangosabban zihálva, egyik kezemmel még mindig a kád szélébe kapaszkodva, másikkal a karjába adom át magam az örömnek, ami épp olyan jól sikerült, mint a korábbi orgazmusom. Bár gyengének érzem magam, szinte remeg az egész testem, de még az élvezetem utáni lökései is jól esnek, az pedig még inkább ahogyan belém engedi a saját élvezetét is. Nem zavar egyáltalán, hogy azóta sem védekezünk, mert egyre elszántabb vagyok a gyerekkel kapcsolatban. Ő a tökéletes férfi ahhoz, hogy családot merjek vele tervezni. Egy gyerek pedig csak még szorosabbá tenné köztünk ezt az amúgy is elég erős köteléket. Mélyeket sóhajtva hajtom fejem a vállára, amint ki húzza belőlem férfiasságát és minden erőmre szükségem van ahhoz, hogy magamhoz tudjak térni végre. Végül felemelve a fejem róla élvezem az egymásra tapadt ajkainkat, a keze pedig ami ismét végig simít a legérzékenyebb testrészemen egyszerűen újból lázba hoz, amit egy halk, vágyakozó nyögéssel adok is a tudtára. Az alsó ajkamba harapva dőltöm oldalra a fejem, amint csókolgatni kezdi azt, közben átölelve túrok a hajába, és valahogy mintha én sem lennék még mindig elégedett. Újra akarom érezni, ahogyan eggyé válunk, még akkor is ha fáradtnak érzem magam.
- Te vagy a fantasztikus. - suttogom fülébe, és érzem, hogy az egész tesetem bele bizsereg a közelségétől. - Ma a tiéd vagyok. Ahányszor csak szeretnéd. - és miközben beszélek kezem, jobb kezemet le véve a meztelen válláról vezetem a férfiassága felé, hogy rá markolva arra ismét lázba hozzam. Sokkal jobb így, mint veszekedve.
- Szeretlek. - suttogom a fülében, miközben kezem egyre szaporábban mozgatm rajta, homlokam az övének támasztva. - Hm... talán folytathatnánk ezt fürdés közben. Kihűl a víz. És a vacsorát megejthetnénk itthon is, mert azt hiszem, hogy ma csak téged akarlak élvezni. - egy széles vigyorra húzódik ajkam, miközben óvatosan veszem le kezem férfiasságáról, és ha engedi elhúzódok tőle,hogy aztán hátat fordítva neki, fenekemet szándékosan ki düllesztve, hajoljak le kicsit, hogy megnézzem a vízünket. Elvégre is a célunk amiért ide jöttünk a fürdés lett volna.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 19:23


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.




+18 Miközben nyakát csókoltam, ő oldalra döntötte fejét, amint hajamba túr, én még nagyobb átéléssel adtam a csókokat a nyakára. Kiéreztem belőle a vágyakozást, aminek örültem, hiszen én is sem voltam még teljesen elégedett, én is vágytam még rá.
A dicséret mindig mindenkinek jól esik, különösen nekem, hiszen mindig nagyon szerettem, ha bókolnak nekem és adják a lovat az egóm alá. Márpedig most ez történt.
- Nagyon sokszor szeretném még - vigyorogtam vágyakozóan. Úgy éreztem belőle sosem elég, főleg akkor, amikor rámarkolt a félkemény férfiasságomra és dolgozni kezdett rajta.
- Én is szeretlek, bébi - mosolyogtam, majd elkaptam ajkait ajkaimmal és csókolgatni kezdtem, de nyelvem is használtam közben, férfiasságom pedig kezdett újra egyre keményebb lenni.
Szavain jót kuncogtam, hiszen én sem nagyon akartam már mást, csak őt élvezni. A testét és a társaságát.
Engedtem elhúzódni, ám, mikor kitolta a fenekét mélyet sóhajtottam és terpesztve guggoltam le, miközben már rásimítottam farára. Leguggolva hajoltam oda és kezdtem simogatások közben csókokat nyomni fenekére, néhol megnyalogattam, aztán combjaira és combjai belső oldalára is simítottam, majd széthúztam fenekét és lyukára is nyomtam csókokat, de hamar nyalogatni kezdtem.
Lassan lejjebb mentem puncijához és fenekét masszírozva kezdtem nyalni nőiességét, megszívni, majd felfelé haladva újra popsiját, majd derekát és hátát. Egyik kezemmel lenyúltam és nőiességét kezdtem ujjazni, másik kezem popsijához vezettem és középső ujjam óvatosan fenekébe vezettem és így kezdtem kényeztetni.
- Így milyen érzés? - kérdeztem két lyukát ujjazva. Ha nem volt jó érzés neki popsiba, akkor persze nem csináltam tovább, de ha nem volt rá panasza, vagy élvezte, akkor egy idő után betettem fenekébe második ujjam is, de csak egy rövid idei, mert aztán abbahagytam és hagytam bemászni a kádba, ám én nem másztam bele, hanem a kád szélére ültem terpesztve, hogy könnyen és jól hozzá tudjon férni férfiasságomhoz.
- Gyere édesem - simítottam hajába, míg másik kezemmel nyakát simogattam, alig várva, hogy végre kényeztetésembe kezdjen, mert még mindig nem volt elég belőle.
- Ma annyiszor fogok végigmenni rajtad, hogy elzsibbadsz - mosolyogtam vágyakozóan. kőkemény, merev férfiassággal, mely csak érte sóvárgott. - Egész nap téged akarlak kényeztetni. Ma egész nap csak orgazmusod lesz, kicsim.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 21:55

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
Mint mindig minden együttlétünk, ez is tökéletesre sikeredett, még attól eltekintve is, hogy nem volt valami kényelmes a kádon ülve kielégülni. De végülis sikerült még így is olyan örömöket okoznia bennem, mint amilyenekben korábban mással nem igazán volt még részem. Gleeson minden szempontból más, mint a korábbi partnereim, és talán épp ezért is szeretem őt ennyire, és bátran merek vele bele kezdeni a család alapításba is. Már nem érdekel az, hogy a barátnőm mennyire ellenünk van, az sem, hogy Dan alig pár órája halt meg, és az ismeretlen orvos alaptalan vádaskodásait is elfelejtettem, mert ezek a pillanatok annyira fantasztikusak, hogy nem tudnám elképzelni az életem már máshogyan. Minden egyes szavamat komolyan gondolom, amiket mondok, a válasza pedig óriási magabiztossággal tölt el. Neki sem elég belőlem, ahogyan én sem tudok betelni vele. Most pedig még az is bennem van, hogy ma nekem kell jóvá tennem valamit, hiszen olyasmiket vágtam a fejéhez, amiket sosem szabadott volna. Így ha számára az kell, hogy a napunk hátralévő részében újra meg újra egymáséi legyünk, akkor nekem nincs ellenemre. Azt szeretném, ha elfelejtené azt, hogy képes voltam megbántani. Pedig őszintén mindenkinél jobban szeretem.
- Én is szeretném. - férfiasságára rá markolva szeretném őt felizgatni ismét, ami szépen lassan a tenyeremben ismét életre kezd kelni, közben pedig az ajkára tapadva, nyelvével játszadozva élem át még jobban a helyzetet, de azért kezem mozgatásáról sem feledkezem meg. Azt akarom, hogy annyira akarjon, hogy soha ne jusson eszébe másra nézni. Végül egy pimasz mosollyal a számon húzom vissza kezem és húzódok el tőle, hátat fordítva neki, hogy le ellenőrizzem a vízet, és szándékosan provokálva dőlök előre kicsit, a cserébe kapott reakciója azonban meglep, és még nagyobb izgalomba hoz. A hátsó felemre kapott csókok miatt mélyeket sóhajtva kapaszkodok mindét kezemmel ismét a kád szélébe, és egy kicsit szétebb tárom a lábaimat is, hogy a combjaimhoz férjen, vágyakozva, megfszült testtel várva, hogy érzékenyebb pontokhoz is érjen. Halk nyögések hagyják el ajkamat, amint egyre közelebb halad nőiességem felé a szájával, ösztönösen még szélesebb terpeszbe nyílnak lábaim és bele remeg az egész testem az iránta való vágyakozásom miatt, amit a csókokkal és nyalogatásokkal ér el. A lélegzetem egyre szaporább kezd lenni, és kezét megérezve a csiklómon még nagyobb izgalom kerít hatalmában, ahogyan viszont az ujját a fenekembe nyomja egy kicsit össze rezzenek, hiszen ez újdonság a számomra. Még eldönteni sem tudom, hogy tetszik-e az, amit érzek, de megszólalni mindenképp képtelen vagyok, így kérdésére csak bólintok, mert akármennyire furcsa érzés is, de szeretném, ha  még egy kicsit csinálá. Még egy ujját megérezve azonban a hátsómban már felszisszenek, amit aztán egy szenvedélyes sóhaj vált fel. Egyre jobban akarom, hogy a magáévá tegyen. Amint el veszi mindkét kezét tőlem és megfoszt a további örömöktől, még szükségem van néhány másodpercre, hogy felfogjam, hogy mi is történt az imént, végül aztán szaporán véve a levegőt fordulokk szembe vele, hogy egy apró csókot leheljek ajkára mielőtt be mászok a kádba. Az viszont ismét meglep, hogy nem csatlakozik hozzám, és először értetlenül is pillantok fel rá, de végül megértem, hogy mit szeretne. Közelebb csúszok hozzá, hogy lábai közé kerüljek, és mindkét kezemmel a combjaira támaszkodva pislogok a következő kijelentése miatt. Vajon komolyan gondolja? Vagy csak az izgalom beszél belőle?
- Csak éppen bírjuk mindketten, hiszen még mindig elég sok van a napból. - nevetem el magam végül, mert bár sikerült ki pihennem a korábbi két orgazmusom okozta fáradalmakat, de nem avgyok abban biztos, hogy a nap maradék felében is bírni fogom. Most azonban még van kedvem ahhoz, hogy kicsit még élvezzük egymást. Örömet akarok okozni neki még mindig amiatt, ahogy viselkedtem vele. - Csak, hogy érezd mennyire sajnálom a mai viselkedésemet.. - suttogom végül, majd le véve róla a tekintetem nézek szembe ágaskodó férfiasságával, amit ismét a szájamba veszek, és sokkal hevesebben mozgatom rajta a fejem, nyelvemmel maszírozva a végét, mint korábban tettem. Én akarok lenni az örömének az okozója.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 EmptyPént. Feb. 09 2024, 17:31


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.




+18 Mosolyogtam, amikor összerezzent, de láthatóan nem volt ellenére az, amit csinálok, még akkor sem, amikor már két ujjammal voltam benne. Vajon az ellenére lenne, ha férfiasságommal is benne lennék a fenekében? Lehet ki kéne próbálni majd egyszer.
De most minden kényeztetéssel felhagytam, hogy be tudjon mászni a kádba. Én is követni fogom, de előtte még van mit csinálnunk, mert jön nekem még egy kis szájmunkával, szeretném, ha ő is kielégítene engem ajkaival, így most én ültem fel a kád sarkára, hogy ajkai mámorában legyen részem.
- Ha rólad van szó, biztosan bírom - mosolyogtam, bár ki tudja. Még két menetet szerintem biztosan bírnék. Nem tudtam Elinor mennyire bírná még, noha a múltkor, amikor nyaraltunk nagyon jól bírta és ha nem olyan fáradt, mostanság is elég jól szokta bírni, így szerintem még belefér nekünk egy-két menet. De tény, elég sok volt még hátra a napból, de majd beosszuk az aktusokat.
Igyekeztem nem félre érteni a szavait és arra gondolni, hogy csak sajnálatból, bűnbánatból szop le, hiszen ezt eddig is megcsinálta veszekedésektől és vádaskodásoktól függetlenül. Lehet már nincs kedve? Nem olyannak ismertem őt, akinek csak úgy elmegy a kedve tőlem. Szóval úgy voltam vele, biztosan csak rosszul fogalmazott, így nem igen foglalkoztam vele. Bárkivel megeshet.
Jóleső sóhajok és nyögések közepette élveztem, ahogy dolgozik rajtam, bár így az első élvezésem után már tudtam, tovább fogom bírni, na nem mintha valaha is panaszunk lett volna rá, hogy nem bírom elég jól. Eddig még mindig jól bírtam és kielégítettem.
Arra gondoltam, most hagyom, hogy ajkaival, nyelvével juttasson a csúcsra, aztán fürdés, kaja és pihi után még vissza tudunk térni egymás kényeztetésére, így így is tettem. Egészen addig hagytam, hogy ajkaival dolgozzon, amíg el nem kezdtem érezni, hogy vészesen közeledek a csúcs felé, akkor pedig figyelmeztettem is, hogy lassan megtörténik a legnagyobb örömpont, hiszen nem akartam figyelmeztetés nélkül a szájába lőni, noha szavak nélkül ő is érezhette, hogy lassan bekövetkezik. hiszen egyre jobban lüktetett és egyre jobban nedvedzett. Már nem kellett sok, így ha nem szerette volna a szájába kapni a mámort, akkor volt lehetősége tenni ellene.
Miután megvoltam, csatlakoztam hozzá a kádba és hosszasan élveztük a meleg fürdő kényelmét, egymás társaságát és meg is fürdettük egymást, majd egy finom vacsora és pihenés után ismét belekezdtünk a mámor, kéj hajszolásába.
Pompás volt a nap maradék néhány órája. Minden vitánk záródhatna így.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
My partner's ex is dead
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Partners in Crime // Jennifer & Jules
» Dead man's hand - Max&Salome
» Good news is you're not dead. Yet.
» dead broke blues
» Nishi & Bianca - You're Dead!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: