New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My partner's ex is dead
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásMy partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyVas. Jan. 21 2024, 21:34


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Kellett egy ideig nyomoznom a háttérben, mire megtudtam, hogy ki is az a Dan és hol lakik, bár túl sok energiámat nem vette igénybe. Az egész nyomozás csak max két órát vehetett igénybe. Míg Elinor dolgozni volt, én sunyin megszereztem a férfi telefonszámát egy barátom által és onnan már csak egy lépés volt, hogy meglegyen a férfi teljes személyazonossága és a lakcíméhez is hozzá tudtam jutni.
"Sajnos" ennek a férfinak meg kell halnia. Igazság szerint Prudence-t is meg szeretném ölni, főleg a múltkori húzása után, de az még várat magára. Nem azért, mert ne lennék képes megölni őt, hanem azért, mert a hirtelen halála akkora törést okozhatna Elinorban, amire talán a kapcsolatom is rámenne vele. Nem szeretnék neki traumát okozni. Dan haláláról tudom, hogy nem viselné meg annyira, de Prue a legjobb barátnője volt, akitől nem választhatom el ilyen tragikus hirtelenséggel, főleg nem halál útján. Oda majd más megoldást kell választanom. Sokkal diszkrétebb, emberbarát megoldást.
Elmentem a férfi otthonába, hiszen ilyenkor ő is dolgozni volt, ahogy nagy eséllyel a szomszédok is, de napszemüvegben, baseball sapkában és melegítőben. Biztos, ami biztos. Nem számítok kamerákra, de sose lehet tudni. A kezeimen bőrkesztyűk voltak, hogy ne hagyjak ujjlenyomatokat, majd egy álkulccsal bementem a férfi a házba és becsuktam az ajtót.
Még ha látják is az emberek, amit kétlek, mert valószínűleg dolgozni vannak, akkor is azt hihetik van közöm a házhoz. Elvégre nem erőszakkal hatoltam be, hanem egyfajta kulccsal.
Elsőnek a férfi lakását kezdtem el átkutatni, hogy szed-e gyógyszereket és találtam is a szekrényében egy doboz vérnyomás szabályozó gyógyszert. Megkerestem a férfi hűtőjét, amiben találtam egy üveg bort, amiből már ivott. Nemes egyszerűséggel összetörtem a gyógyszereket finom porrá. Olyasféle porrá, mint a porcukor. Az összeset, ami a dobozban volt, majd beleszórtam a borba és addig ráztam, amíg a por fel nem oldódott. A leveleket visszatettem a dobozba, majd vissza a szekrénybe.
A bor immáron halálos. Remélhetőleg már akkor inni fog belőle, mikor hazaér. Elég egy pohárka és máris találkozhat az angyalokkal a mennyben. Ha pedig egyszer rájönnek, hogy meghalt, azt fogják gondolni, hogy öngyilkosság volt. Szerencsére a ház nem volt kamerákkal őrizve, így minden bizonnyal senkinek eszibe sem fog ötleni, hogy valaki is járt ebben a házban.
Távoztam, majd az álkulccsal visszazártam a házat és elmentem a két utcával arrébb lévő buszmegállóba. Mert bizony buszoztam, hogy senkinek se tűnjön fel az autóm sem a környéken, meg ha véletlen lenne valahol kamera, az ne lássa, hogy az én kocsim az. A busszal csak néhány megállót mentem, majd gyalog tettem meg a maradék pár utcát és otthon átöltöztem öltönybe. Az álruhámat a napszemüveg kivételével elégettem kandallóban, majd kidobtam a hamut a kerti hamugyűjtőbe. A napszemüveg nem ég, azt simán csak kidobtam egy utcai kukába.
Miután mindent letudtam bementem az irodába, hogy dolgozzak is. Nem sok munkám volt mára, éppen ezért is időzítettem ezt az akciót a mai napra, mert így nem igazán fogok elúszni sem a munkával. Csak két védő beszédet kellett írnom a közelgő tárgyalásokra és egy szerződést kellett befejeznem egy értékesítő cégnek, amit tegnap nem tudtam befejezni, de még bőven határidőn belül voltam. Szóval nem volt okom a panaszra.
De azért írtam egy üzenetet Elinornak messengeren és küldtem mellé neki fotót is az irodából, hogy dolgozom. Azért lássa, hogy nem csajozni vagyok, bár aligha fordulna meg ilyen a fejében. De ki tudja. Meg így hátha kapok róla én is képet.
"A te hősöd igyekszik megmenteni két céget a bezárástól. Olyan védő beszédet írok, olyan érveket, hogy még a végén az ügyészséget sittelik le.   Laughing  
És nálad mi a helyzet?  My partner's ex is dead  1471401822
Már várom, hogy hazamenjünk és együtt legyünk.  My partner's ex is dead  4142114136 "



  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyKedd Jan. 23 2024, 08:17

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


A papír kupacok mögött ülve, pillantok az órámra, és még mindig van legalább három órám amíg itt végzek, bár ma a megzsokottnál is kevesebb kedvem van a munkához. Nem mintha nem szeretném, amit csinálok, csak már eleve rosszul indítottuk a napot. Mintha arra tett volna esküt ma minden itt dolgozó ember, hogy valamivel ki hozzon a sodromból, pedig egyébként hatalmas türelemmel rendelkezem. Legtöbbször barátként tekintek itt mindenkire, még a takarítókra is, nem vagyok olyan, aki bárki felett is érezné magát csak azért, mert nagyobb poziciót töltök be, de viszont van olyan, amit én is komolyan veszek, és néha muszáj szigorúnak is mutatkoznom egyes helyzetekben. Főleg azért, mert még nálam nagyobbak is vannak akik a múzeumért felelősek, bár a feladatok jelentős részét nekem kell intéznem. Én felelek a költségvetésekről, az alkalmazottak fizetéséről, rám hárul a papírmunka és még a különböző események szervezése is, valamint az iskolák ide tett látogotása miatt is mindig oda kell figyelnem, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. Ma először az egyik takarító tört össze egy értékes tárgyat, ami miatt kénytelen voltam fel emelni a hangomat is, pedig ez igencsak ritka, de nem olyan egyszerű újra beszerezni az eltűnt vagy megrongálódott tárgyakat. Természetesen kicsidenként le lesz vonva a béréből, mert amúgy egy elég jelentős összegről is van szó. Nem szeretek senkivel ilyent csinálni, hiszen pontosan tudom, hogy mennyire nehéz megélnie egy egyszerű átlag embernek, de más választásom nem nagyon akadt. Aztán néhány túrista fogadására is készültünk, ami jól is sikerülhetett volna, ha azok nem kezdenek fényképészkedni annak ellenére, hogy ki van téve a tábla, hogy tilos, nem beszélve az őrről, aki külön oda kéne figyeljen az ilyesmikre. Kiderült, hogy pénzt kapott azért cserébe, hogy szemet hunyjon afelett, én meg azt hittem, hogy eldobom az agyam, amikor ez kitudódott. Természetesen elbocsájtottam, hiszen nem tartom helyesnek, hogy könnyen lefizethető emberek őrködjenek ez ahely felett, ahol több milliárd dollárok vannak, ha összesítjük a tárgyak értékét. Így viszont még azzal is kell időt töltenem, hogy a lehető leghamarabb új embert keressek a helyébe. Mindent összesítve, persze, hogy el megy a kedvem úgy az egész naptól is. Amint megpittyen a telefonom, és észre veszem, hogy Gleeson írt, máris széles mosolyra húzódik a szám, az első jó dolog, ami ma történt velem, hogy a szerelmem gondol rám még munka közben is. Megnyitom a képet amit küldött, és az ajkamba harapok, majd elnevetem magam az üzenetén. Én is csinálok magamról egy fotót, hogy elküldhessem neki, bár jobban örülnék, ha együtt lennénk.
Na és az én hősöm engem is megmentene?   My partner's ex is dead  108800823
Pocsék napom van. És nagyon hiányzol  szívecske

Egy mély sóhajjal rakom le a kezemből a telefont, hogy amíg a Gleeson válaszára várok, elvegyek egy újabb papírt, amit igyekszem jó alaposan át is olvasni, hogy aztán alá írhassam azt. Olyan, mintha sosem érne véget ez a nap. Egyiket a másik után firkantom alá végül, míg meg nem szólal a telefonom, ahol meglátva a Prue nevét a kijelzőn először fel sem akarom venni, mert még bennem van egy kicsit a harag, amit a múltkori viselkedése miatt érzek. Végül mégis válaszolok a hívására, de csak akkor mikor már másodjára hív. Biztosan fontos lehet, mert tudja, hogy dolgozni vagyok.
- Ellie drágám. Már nem kell attól félned, hogy Dan zaklatna. Meghalt. Öngyilkos lett. - a szavai mintha ostorcsapásként érnének, és még a fejemet is meg kell ráznom, hogy biztosan jól hallottam-e. Először azt gondolom, hogy a barátnőm csak poénkodik, de ahogyan egyre jobban beleélve magát a történetben meséli, hogy holtan találták a saját lakásában és minden jel arra utal, hogy saját magával végzett, elsápadok. Amint le tesszük a készüléket, ismét írok Gleesonnak.
Értem tudnál jönni? Tudod van Dan, akiről a múltkor Prue beszélt. Meghalt..

Az üzenet elküldése után ezúttal nem teszem le a telefont a kezemből, csak reménykedek abban, hogy minél hamarabb vissza ír és értem is jön. Egy kicsit rossz érzés fogott el ez miatt, pedig semmi közöm nincs már Danhez. Amúgy is mindig mélyen érint ha valaki olyan hal meg, akit ismerek.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyKedd Jan. 23 2024, 15:06


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Nem számítottam ilyen gyors eredményre, de mégis, mikor elolvastam Elinor második SMS-ét, akkor némi elégedettség érzet lett úrrá rajtam. Sikerült a tervem, A férfi meghalt. Elég hamar hazaért és megitta a gyógyszeres bort. Már eleve a gyógyszer mennyisége halálos volt, de az, hogy alkohollal keveredett, az csak plusz pont volt, mert drogként hatott a szervezetre. Szóval, elégedett voltam magammal, igen.
De azt is tudtam, ezt az elégedettségem Elinor felé nem mutathattam ki. Nem tudhatta meg, hogy én öltem meg, nem tudhatta meg, hogy örülök a férfi halálának. Úgy kellett tennem, mintha nem tudnék semmiről és csak hirtelen értesültem volna a tragikus hírről. Tőle, első kézből.
Indítottam egy együttérző SMS-el.
"Te jó ég! Máris érted megyek és beszélünk. El sem akarom hinni!"
Elégedett mosollyal az arcomon pakoltam össze mindent, ami kész volt, majd a megfelelő iratgyűjtőbe tettem a köteget és bezártam az irodát és beültem az ezüst színű Tesla márkájú kocsimba, hogy a múzeumba menjek Elinorért. Nem tudom hová szeretne menni, de szerintem ez egy olyan kérdés, amire biztosan választ fogok kapni, amikor találkozom vele. Lehet hívatta a rendőrség...
Igen csak hamar megérkezek, ugyanis a múzeum nem volt messze az irodámtól. Leparkoltam, kiszálltam, majd magamra varázsoltam az aggódó férfi pár szerepét és megindultam befelé, hogy megkeressem a kedvesemet és megpróbáljak neki megnyugvást nyújtani, ahogy azt jó "férjként" illik tenni. Noha még nem voltunk házasok, ami késik, nem múlik.
Mikor megtaláltam őt vigasztalóan átöleltem és megsimogattam a hátát. Féltőn megszorítottam és puszit nyomtam arcára.
- Te jó ég, mégis mi történt? Miért tette? - kérdeztem, mint, aki tényleg nem tud semmit, csak megrökönyödve vette tudomásul, hogy egy ember meghalt. Méghozzá a párja volt párja, aki fel akarta keresni. - Ennyire félt volna találkozni veled? Mármint... tudod, Prue mondta, hogy akart tőled valamit. Talán csak... félt, hogy felsül és nem jön neki össze veled már, de nélküled sem akart élni? - kérdeztem az egyik lehetőséget. Végülis ez igaz lehetne. - Vagy csak depressziós volt és nem bírta tovább? - kérdeztem, közben a kocsi felé kezdtem terelgetni a vállánál karolva őt.
Nem is ok nélkül kérdeztem így. Nem bűntudatot akartam kelteni benne, de tán, ha ebben a hitben lesz, akkor mellettem jobban ki fog tartani és még kompromisszum készebb lesz, mert attól fog félni, ha elhagy, akkor én is Dan sorsára fogok jutni és az elvesztése miatt végezhetek magammal. Már pedig nem hiszem, hogy azt szeretné. Így még fontosabb, félteni való kincs lehetek az életében. Nem, mintha eddig nem lettem volna az, de így ez talán egy plusz löket lehet neki.
- A rendőrségre kell menned? Vagy, hová kell vinnem téged? - megálltam a kocsi mellett és kinyitottam neki az ajtót. Miután beült, becsuktam és én is beültem és csak azután indultam el, ha megmondta, hogy hová.



  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyKedd Jan. 23 2024, 21:32

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Valami rossz érzés kerít a hatalmába amint le teszem a telefont, amit bár fel sem vettem volna a barátnőmnek. Már eleve rossz napom volt és most még csak ez hiányzott. Bár semmi közöm Dan-hez már, nem is akartam volna, hiszen megbánott és átvert, de azért mégsem kívántam volna soha a halálát. Hiszen fiatal volt. Hogyan jut eszébe bárkinek is véget vetni az életének? Sosem értettem, hogy valaki miért csinálna ilyent, de ez most nagyon elszomorít. Annyira, hogy szeretném is mára befejezni a munkát, hiszen most egyébként sem tudok arra koncentrálni. Gleeson az egyedüli, akire most szükségem van és akinek vágyok a társaságára. Ezért is írok neki gyorsan egy üzenetet, hogy a lehető leghamarabb értem jöjjön, mert hiába nem kéne ezt most a lelkemre vegyem, de valahogy mégis megérint. Szerencsére, hogy mint mindig, ebben is nagyon megértő, és csak még inkább vágyom az ölelésére. Nem válaszolok már az üzenetére, csak felállok a székemről és hamar össze pakolok mindent az asztalomon, ami nincs a helyén, majd folytatom a papírmunkát holnap, arra talán sikerül megfelelően megemésztenem mindent. Bár temetésre kell most majd menjünk. Vagyis fogalmam sincs, hogy az helyén való lenne-e. Elvégre olyan túl sok közöm azért nem is volt hozzá. De mivel ismertem - az mindegy, hogy mennyire -, úgy érzem, hogy mégis csak illendő lenne megjelennem.
Amint megpillantom Gleesont belépve az ajtón, máris valami megnyugvás érzés kerít a hatalmába, és úgy borulok a karjaiba, mintha már legalább évek óta nem találkoztunk volna. Most talán még nagyobb szükségem is van rá, mint valaha. Nem csak Dan miatt. Hanem úgy az egész napomért. Az, ami történt Dannel rádöbbentett arra, hogy milyen rövid is az életünk. Én azt hiszem, hogy nem bírnám elviselni, ha őt is elveszíteném. Főleg így.
- Annyit tudok, hogy meghalt. Túl sok gyógyszert vett be és még ivott is rá. Vagy valami ilyesmit magyarázott Prue. - még mindig szorosan bújok hozzá, átölelve őt, és nem is tudom, hogy miért zaklatott ez most így ennyire fel. Hiszen nap mint nap történnek ilyen és ehhez hasonló esetek. De Dan sosem tűnt olyannak, aki képes lenne ilyent tenni magával. Bár az igaz, hogy olyan nagyon azért nem volt alkalmam megismerni, hiszen amint megkapott már el is dobott magától. A Gleeson következő szavai azonban megdöbbentenek és elhúzódva tőle nézek rá. Nem haragosan, inkább kétségbeesve. Nem akarok én lenni ezért a felelős. Megrázom a fejem, és még egy könnycsepp is legördül az arcomon közben. - Ezt most úgy érted, hogy miattam is tehette? ma valamiért hívott, de nem vettem fel neki a telefont. Szerinted ő lehetett az? Gleeson... én ha ezt tudtam volna, válaszolok a hívására. - még a hajamba is túrok idegesen, és ha tehetném biztosan vissza forgatnám az időt. Bár ha még élne akkor sem adhatnék neki ennél többet. Nem is mennék vele találkozni, hiszen boldog vagyok Gleeson mellett. Bár talán, ha mondja, hogy ilyesmire készül, akkor lehet, hogy mégis bele mentem volna egy találkába vele. De csak azért, hogy lebeszélhessem róla.
- Nem. Nem kell a rendőrségre mennem. Remélem, hogy nem is fog kelleni oda menjek. Csak... menjünk haza, jó? - pillantok rá egy rövid ideig, majd be ülök a kocsiba és mélyeket sóhajtva dőlök hátra miközben még mindig a fülemben cseng az, amit Gleeson mondott. Lehet, hogy Dan nagyon megbánt mindent, és azért mert tudta, hogy mennyire boldog vagyok valaki más oldalán, véget vetehetett az életének? De hát ez ostobaság...- Szerinted be hívhatnak engem is? Hiszen felhívott... - nézek rá ismét kétégbeesetten, amint ő is be ül a kocsiba, és reménykedek abban, hogy megnyugtat majd valamivel. - Ugy te sosem fogsz elhagyni engem? - mert most már a legnagyobb félelmem az, hogy nélküle maradok. Ezt kár is lenne tagadnom.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzer. Jan. 24 2024, 10:01


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Túl sok gyógyszert? Ivott? Öngyilkosság? - kérdeztem megjátszott döbbenettel, mint, aki nem ért semmit és nem tud semmit, csak megrökönyödve hallgatom a barátnőm szavait. - Te jó ég, lehet, hogy miattad? - kérdeztem, hiszen ezen a ponton eszembe jutott, hogy akár még manipulálni is tudnék a helyzettel. Talán kicsit túl is lőttem a célon, amikor kifejtettem neki, hogy mire gondolok, hogy miért lehetett öngyilkos Dan, mert kicsit meg is könnyezte ezt az egészet. De nyilván ez a bűntudattal jár, nekem pedig most az a feladatom, hogy ezt enyhítsem benne és engem még jobban szeressen, még fontosabb legyek neki és még jobban kötődjön hozzám.
- Hé, bébi... - kezdtem bele halkan, nyugtatóan és megsimogattam az arcát. - Ez nem a te hibád. Ezt nem tudhattad. De az is lehet, hogy más áll a háttérben. Semmi sem biztos. Én csak tippeltem. Néha kissé borúlátó tudok lenni, de nem azt akartam, hogy magadat okold. Az is lehet, hogy csak simán maga alatt volt. Lehet kiábrándult az életből. Nem tudhatod, jó ideje nem is láttad őt, nem? Én meg nem is ismertem őt, nem is láttam még soha. Nem tudhatom mi volt vele - magyaráztam el neki lassan és érthetően, hogy nem biztos, hogy miatta halt meg, sőt, igazából nem tudunk semmit.
- Rendben, hazamegyünk - nyomtam csókot arcára és megsimogattam a karját. - Gyere.
Beültünk a kocsiba, majd rápillantottam, mikor kérdezett.
- Nem tudom. De ha hívnak is, neked jó ügyvéded van - utaltam magamra egy szolid mosoly kíséretében. - De nem hiszem. Öngyilkosság esetében nem igazán szoktak nyomozást indítani, de sose lehet tudni. A leggyakrabban más a helyszínen megállapítják mi történt és le is zárják az esetet. Nem szoktak kihallgatásba kezdeni - nyugtattam meg, hiszen vajmi kevés az esély rá, hogy a rendőrség körbe fog kérdezősködni az ismerősök körében, vagy elkezdenének szaglászni. Direkt mindent úgy intéztem el, hogy a rendőrség ne kezdjen el gyanakodni, hogy idegenkezűség történt. Ha szerencsém van, akkor az összes bort meg is itta és nem fog a rendőrség gyanút. Mert itt ez az egyetlen buktató.
- Ellie, dehogy! Én soha! - mosolyogtam rá. - Nem foglak elhagyni. Sohasem. Szeretlek és szeretni is foglak örökké. Mi mindig együtt leszünk - hajoltam hozzá és nyakát átkarolva megcsókoltam. - Én mindig itt leszek neked. Hazamegyünk és összebújunk kicsit. Főzök neked teát és kicsit megmasszírozlak. Megnyugszol majd.
Elhajtottam a múzeumtól, egyenesen haza, majd a konyhába mentem ahol már nagyban dolgoztak az ebéden, amit én itthon ettem volna meg, Elinornak pedig bevittem volna a múzeumba.
- Áh, Gleeson! Elinor. Milyen hamar hazaértek - csodálkozott a szakács.
- Történt egy kis gond, Luc. Hamarabb végeztünk.
- Rendben - mondta és nem kérdezősködött. Értette, hogy ez nem rá tartozik és tudta, hogy nem is érdemes kérdeznie. Diszkrét volt.
Csináltam Elinornak egy finom zöld teát, majd átkísértem őt a szobánkba és leültünk az ágyra.




  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzer. Jan. 24 2024, 11:40

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Látom rajta a megdöbbenést, ami nem is csoda, hiszen ez a hír nagyon váratlanul ért még engem is. Főleg így, hogy Prue szerint nagyon akart velem találkozni és az okát már sosem fogom megtudni. Bólintok, és a kétségbeesés egyre jobban urrá lesz rajtam a kérdése miatt. Vajon tényleg lehetek ezért én a felelős? Ma nagyon rosszkor hívott, egyáltalán nem volt alkalmas az időpont, de nyílván ha lett volna egy kis sejtésem is arra, hogy ilyesmit fog csinálni, akkor minden mást háttérbe szorítok. mert bokoli érzés a bűntudat, bennem pedig most az van. Még akkor is, ha pontosan nem lehet tudni, hogy mi is történténhetett. De persze, hogy magamra veszem. A barátnőm közli velem, hogy találkozni akar velem, ma fel is hív, és rá pár órára megtudom, hogy véget vetett a saját életének. Ez azért több, mint gyanús. Aztán eltöprengek azon, hogy mit tettem volna, ha szól a terveiről. Túl lelkiismeretes és érzékeny is vagyok ahhoz, hogy nem adtam volna be a derekam. Az pedig talán feszültséget szült volna köztem és Gleeson között. Bármit elviselek, de azt, hogy ő ne legyen az életem része többé, nem hiszem, hogy sikerülne.
- Nem találkoztam vele azóta, hogy átvert. Épp ezért nem is tudom, hogy mit akarhatott. Azt meg főleg nem értem, hogy hogyan csinálhatott ilyen ostobaságot. Ő mindig olyan boldog volt és az életet is szerette élni. - megtörlöm a könnyes szemeimet, és jól tudom, hogy mindez, amit itt elbeszélünk pusztán csak elméletek. A valóságba elég nehéz bele látni, de én ettől még pokolian érzem magam. Bárcsak meglehetne állapítani az öngyilkosoknál a tettük miértjét is. Csak azért, hogy megnyugtassam magam és a lelkiismeretem. Semmi másra azonban nem is vágyok csak arra, hogy haza érjek innen és magam mögött tudjam a mai napomban történt sok kellemetlenséget. Ilyen fáradtnak és meggyötörnek még sosem éreztem magam. A kocsiban ülve sem csillapodik bennem ez a furcsa érzés, és csak reménykedek, hogy nem rontom el a viselkedésemmel a Gleeson napját is. A rendőrséggel még sosem volt dolgom, és nem is igazán szeretném, hogy egy ilyesmi miatt kezdjenek a nyakamra járni. Rá mosolygok, de azért nagyon remélem, hogy mint ügyvéd sosem lesz rá szükségem.
- Na és ha kiderül, hogy nem öngyilkosság volt mégsem? Mi van akkor ha valaki más keze is benne van? Mi van ha kényszerítették arra, hogy ezt tegye? - rengetek kétely van még mindig a fejemben, mert olyan nehéz elhinnem még mindig ezt az egészet. Sosem tűnt olyannak, aki képes lenne kárt tennie magában. Vagy lehet, hogy csak ezzel akarom nyugtatni inkább saját magam, hogy véletlenül se lehessek ennek én az oka. Mert én szándékosan sosem tennék ilyesmit. Jelenleg Gleeson az egyedüli olyan ember, akire érzem, hogy támaszkodhatok és akire valóban szükségem van. Nem csak most, hanem mindig. Talán épp ezért is fut át a fejemen az, hogy egyszer talán véget érhet ez az álom, amiben vagyok. Mi lesz, ha felébredek és minden köddé válik?
- Én annyira szeretlek. - suttogom, miközben szemeim becsukova viszonzom a csókját. Egyszerűen elég nekem annyi, hogy ő itt van nekem. - Jól hangzik. Bár lehet, hogy holnap nem lesz rá alkalmunk, úgyhogy ma kell kiélveznünk egymsát. - mosolygok rá elhúzódva tőle, hogy tudjon rendesen az útra koncentálni. Mivel ma hamarabb el jöttem, valószínűleg holnap egy kicsitvel többet is kell majd bent maradnom a munkahelyemen, és hát az eredeti tervem az lett volna, hogy kicsit ki mozdulok a barátnőimmel is. Bár ezt azt hiszem, hogy elfelejtettem megemlíteni Gleesonnak. De most még inkább szükségem van arra, hpgy társaságba legyek, mert nem akarok többet azon rágódni, ami Dannel történt.
Amint haza érünk, a konyhában rá mosolygok a megdöbbent szakácsokra, akik valószínűleg nem számítottak ilyen hamar ránk, de nem szólalok meg csak a tekintetemmel követem Gleesont, csodálva őt azért, hogy ilyen nagyszerű ember. A tea mág egyszer olyan jól fog esni, mint amúgy, hiszen ezt a szerelmem csinálta. A szobánkban az ágyon ülve, kortyolok bele az italomba, miközben újra meg újra hálát adok az égnek, amiért ilyen nagyszerű embert terelt az utamba. Gleeson mellett úgy érzem, hogy semmi baj sem történhet.
- Azt hiszem, hogy nem szóltam neked, de holnap szeretnénk egy kicsit ki menni a lányokkal este. Prue valamit be akar jelenteni, és ragaszkodik ahhoz, hogy össze üljünk egy kicsit. - nem az engedélyére van szükségem, csak úgy érzem helyesnek, hogy ha szólok a terveimről. Mégis csak az ő házában élek és egy pár vagyunk. Ez így helyes. Bár nem tudom, hogy rajta kívül mi más tudná elterelni a gondolataimat a Dan hírtelen halála miatt.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzer. Jan. 24 2024, 20:44


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Nem tudhatjuk mi lapul az emberek lelkében. Lehet az, aki most ránk nevet, öt perc múlva felköti magát. Néha nem tudjuk mi zajlik egy ember lelkében, nem tudjuk mit éreznek igazából, mit gondolnak, csak egy képet látunk róluk.
Vannak barátaim, akik mesélték nekem, hogy milyen hirtelen lett valaki öngyilkos az életükben látszólag ok nélkül és kiderült, ezek az emberek borderline-osok voltak, vagy titokban nagy terheket cipeltek a lelkükön. Érdekes volt és tragikus. Talán csak Dan-nek is nyomta valami a lelkét hosszú ideig és nem talált más megnyugvást, mint a halált. Erről lehet senki nem tehet, csak betelt nála a pohár, nem  tudott többet nyelni. Nem kért segítséget, nem panaszkodott, mert nem akart másokat terhelni vele...

A beszélgetés az autóban folytatódott, de mit ne mondjak, Elinor egy remek kérdést tett fel. Mintha csak sejtené az igazat. Lehet lesznek még problémáim?
- Kényszeríteni az öngyilkosságra? - kérdeztem meglepetten és úgy tettem, mintha mélyen elgondolkodnék. - Nem tudom. Ilyennel én még nem találkoztam. Hallottam már róla, de sose volt még ilyesmi a környezetembe. Nagyon kevés ilyenről hallani. Nekem még nem sodort az utamba ilyet az élet. Lehetséges, de ritka. Én nem hiszem. Ráadásul kinek állna érdekében? Vagy tudsz valakit, akivel olyan viszonya volt Dan-nek, hogy szerinted benne lehet a keze? - kérdeztem meglepetten, de érdeklődve. Ki tudja, lehet még hasznomra válhat valami információ, amit eddig nem tudtam.
- Én is nagyon szeretlek - mosolyogtam a csók után. - Mindennél jobban - simogattam arcát, majd ő is elhajolt és én is az útra kezdtem figyelni.
- Hát igen, az lehet. Gondolom te is elmaradtál a munkával és nekem is mindig van mit csinálni. De legalább nyertünk magunknak egy teljes közös délutánt - vigyorogtam felé fordulva. - Ez azért mégis csak sokat dob a latba, nem? Legalább a mai napot ki tudjuk élvezni kettesben.

Hazaértünk, megcsináltam neki a teát és elvonultunk a szobánkba, hogy kicsit együtt legyünk végre.
- Persze, nyugodtan menj csak, semmi baj nincs. Tudod jól, hogy nem akarlak elszakítani a barátnőidtől - mosolyogtam és ez természetesen hazugság volt. Hazugság, de jelenleg nem voltam még olyan helyzetben, hogy túl nagy lépéseket hozzak, de Dan halála már elég jó induló alap volt. - Én akkor vagyok boldog, ha te is boldog vagy és ha ehhez az kell, hogy néha este velük legyél, akkor én azt megengedem. Velem nem diktatúra az élet - vontam vállat, pedig ez sem volt teljesen igaz, de majd tenni fogunk érte, hogy kicsit ráérezzen erre is. Csak úgy óvatosan, ízelítőnek.
Most viszont még tartoztam neki egy kis masszázzsal.
Elvettem tőle a bögrét, majd kicsit félre tettem.
- Csak egy percre, édesem - mosolyogtam és puszit nyomtam arcára, majd kibújtattam a felsőjéből. Olyan módszerrel, amilyet az a ruha igényelt. Addig, amíg csak a melltartó nem maradt rajta.
- Oké, most már ihatsz tovább - csókoltam vállába, majd elkezdtem neki átmasszírozni a vállait és a nyakát. Csak semmi erotika, rendes gyógymasszázs volt, hogy kicsit ellazítsam őt és az izmait.
- A beígért masszázs - mosolyogtam. - Csak neked, de nem csak most.




  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyPént. Jan. 26 2024, 10:53

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Egyszerűen nem értem, hogy Dan miért tette magával ezt, vagy egyáltalán bárki is mi miatt hoz ilyen tragikus döntést. Én úgy gondolom, hogy csak a gyáva ember képes megölni saját magát, mert a könnyebb utat választja a megfelelő megoldás helyett. Hiszen mindig minden helyzetből van kiút, csak meg kell azt találnunk. Bár így jobban bele gondolva, ha Gleeson és én valami miatt mégis úgy döntenénk, hogy szakítunk, akkor azt hiszem, hogy az én életemnek sem lenne már többé olyan értelme. Ez azért is rémiszt meg, mert korábban még soha senkit nem szerettem ennyire, mint őt, és azt hiszem, hogy csak akkor tudna ezen bármi is változatatni, ha valami olyasmit tenne, ami nekem nem fér bele egy kapcsolatba. Például a hűtlenség, vagy az, hogy kezet emeljen rám. De ezek miatt egyáltalán nem aggódok, hiszen nála jobb és megértőbb emberrel még soha életemben nem találkoztam. Az viszont, hogy Dan talán miattam kergethette magát a halálba, elborzaszt. Miért hívhatott vajon? Lehet, hogy segítséget akart kérni tőlem én meg a fene nagy sértődöttségem miatt jobbnak láttam, hogy nem veszem fel neki a telefont.
- De engem ma hívott valamiért. Aztán megölte magát. Bárcsak fel vettem volna neki a telefont. Ha tudom, hogy erre készül, esküszöm még találkozni is megyek vele, ha azt akarja. - nyílván ezeket csak a kétségbeesés mondatja velem, mert soha nem tennék olyasmit, amit Gleeson félre érthetne. Nem szokásom férfiakkal találkozgatni akkor, ha tudom, hogy van valaki az életemben. Annál sokkal fontosabb számomra a hűség és bizalom is. Ugyanakkor pontosan tudom azt is magamról, hogy mennyire naív és lelkiismeretes tudok lenni, ha valaki egy öngyilkossággal jönne, egészen biztos, hogy rohannék, hogy azt megakadályozzam. Mégis megfordul a fejemben az, hogy mi van akkor, ha valami más is lehet a dolog mögött. Persze én nem vagyok rendőr, nem is áll szándékomban nyomozósdit játszani, de azt lássuk be, hogy eléggé el van durvulva ez a világ, és semmi sem lehetetlen.
- Egyszer mesélt egy unokatestvéréről, akivel nagyon rossz kapcsolatban van. Állítólag az többször is megfenyegette Dant. De nem szeretnék ebbe bele menni, sem vádaskodni, mert elég veszélyes férfinek tűnt azokból, amiket Dan mesélt. Nem akarom meggyűjteni a bajomat. - amúgy sem az én dolgom kideríteni az igazságot. De azért mégis igyekszem másra fogni a Dan halálát, mint hogy azon kelljen lovagoljak, hogy miattam volt mindez. A Gleeson csókja, érintései és szavai valamennyire megnyugtatnak, és bár nehezemre esik, de elhúzódok tőle, hogy az útra tudjon figyelni inkább helyettem.
- Valóban. Minden rossz ellenére, legalább te mellettem leszel. Mit szólnál egy közös fürdéshez, majd nézhetnénk valami filmeket, a nap hátralévő részét az ágyban töltve? - hiszen mi másra vágyhatnék, mint a karjai közt lustálkodni egy kicsit és nem gondolni semmi másra csak arra, hogy mennyire boldogok vagyunk együtt.
A szobánkban ülve szorongatom a kezemben a meleg teámat, amit Gleeson maga csinált nekem, közben bele bele kortyolok, és eszembe jut, hogy még nem is szóltam a holnap esti programomról neki. Valahol azért mégis csak van köze ahhoz, hogy ki akarok egy kicsit mozdulni.
- Tudom. És ezért hálás is vagyok. - mosolygok rá, miközben közelebb hajolva hozzá adok egy puszit az arcára hálából. Annyira megértő velem. - Én már attól boldog vagyok, hogy te vagy nekem. - fűzöm azért hozzá, mert egy dolog, hogy szükségem van a barátnőimre, de Gleesont senki sem pótolhatja. Egyre inkább érzem úgy, hogy ő lett az életemben a legfontosabb személy. Értetlenül nézek rá, ahogyan ki veszi a bögrémet a kezemből, majd egy huncut vigyorral az arcomon hagyom, hogy ki bújtasson a felső öltözékeimből is. Be csukom egy pillanatra szemem, ahogyan egy puszit ad a vállamra, kiengedett hajam, a másik felemre vezetem, és amint megérzem lágy érintéseit a nyakamon és vállamon, jólesően sóhajtok fel, lehajtva fejem, és ismét becsukva szemeimet.
- Jajj, ez annyira jó érzés. - sóhajtom ismét, miközben élvezem az egész pillanatot, és segít is megfeledkezni minden másról. - Lehet, hogy szakmát kéne váltanod, és ügyvéd helyett masszőrnek állj. - kuncogok fel, bár természetesen nem gondolom komolyan. Nem biztos, hogy örülnék annak, ha más nőket is maszírozna.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyPént. Jan. 26 2024, 17:03


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Igazából ez nem is feltétlen a mi dolgunk. Nem kéne ilyenekkel foglalkoznunk. Oké, megértem a helyzeted, Dan a volt párod, hívott és valahol felelősnek érzed magad, de ezen már nem tudunk változtatni és nem is érdemes rágódni rajta, hisz ezzel te is csak magadat mérgezed. Értesz engem?
Szerintem próbáld szépen lassan elengedni. Ez nem a te hibád és ha el is mentél volna, lehet csak egy napot nyertél volna vele, vagy kettőt, de később lehet ugyanúgy megtette volna.
Ha pedig a rokonai tényleg ilyen veszélyesek volt, akkor pedig végképp érdemes elengedned. Még az kéne, hogy magadra, vagy magunkra ránts egy veszélyes alakot, aki ki tudja milyen összeesküvés elméleteket gyártana és lehet ránk is rontana.
Nem hiányzik a balhé.

Ismét az útra figyeltem, ám mikor ecsetelte, hogy milyen tervei vannak a nap hátralévő részére mosolyogva fordultam ismét felé.
- Biztos vagy benne? Lehet a kádban más irányt vennének az események és ha ágyba is bújunk, akkor sem biztos, hogy tudnánk a filmre koncentrálni - nevettem kicsit, hiszen magunkat ismerve biztosan szerelmeskedésbe torkollanának az események. De cseppet sem bánnám, ha így lenne.

A szobába érve végighallgattam Elinor mondandóját, amivel kapcsolatban igyekeztem a legmegértőbb arcomat mutatni neki. Természetes volt, hogy nem kezdek el gátakat szabni neki és máris tilalomfákat állítani, hiszen csak nemrég költözött be hozzám. Még friss az együttélésünk, bár igaz, hogy részben kiszolgáltatott. Olyan szempontból, hogy már nincs meg a saját lakása. Igaz, pénze van, tud menni máshová is, de már nem olyan könnyen. Már nem tud egyik percről a másikra mozdulni.
Másrészről, érzelmileg is ki van szolgáltatva nekem, noha nem tudom mennyire fordulnak könnyen az érzései. Ezt még el kellene kezdenem kitapasztalni, viszont ezt a mai délután már semmiképp sem szerettem volna kísérletezésekkel tönkre tenni.
- Ez jól esik. Mert engem is te teszel igazán boldoggá - mosolyogtam és vállára puszilva kezdtem őt masszírozni, amik izgató hangokat és szavakat csikarnak ki belőle.
- Igazán? De akkor minden nap több más nőt kéne masszíroznom - mondtam mosolyogva, kicsit cukkolva. - Gondolom azt nem szeretnéd - masszíroztam őt tovább, majd kisvártatva folytattam. - De biztos egyik sem lenne olyan gyönyörű és vonzó, mint te. És egyik bőre sem lenne olyan különleges, mint a tiéd.
Nyakához hajoltam és illatát mélyen beszívva csókoltam bőrére, lassan lefelé haladva lapockája felé, miközben a masszírozó mozdulatok egyre lágyabbak lettek, míg végül át nem csaptak simogatásba, ezzel együtt pedig a vágyaim is egyre nagyobb lángra kaptak és egyre lázasabban, egyre követelőzőbben csókoltam finom bőrét válla felé haladva, tenyereimmel pedig dereka, csípője felé vándoroltam, majd vissza fel hátára és kioldottam melltartóját.
- Ellie... úgy kívánlak - sóhajtottam vállára csókok közben. - Olyan nehéz neked ellenállni. De nem is akarok. Akarlak téged... - szuszogtam és nyelvem hegyével lágyan megcirógattam nyakát és füle tövét.




  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzomb. Jan. 27 2024, 08:58

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Egyik felem azt suttogja, hogy semmi közöm nincs ahhoz, ami Dannel történt, a saját választása volt ez, vagy épp valaki más bűne, de az enyém semmiképp.  Míg a másik lelkiismeretfurdallást kelt bennem, mert mi van akkor, ha mégis csak lehet közöm ahhoz, hogy Dan ilyen lépésre szánta el magát. Bár az utóbbinak semmi értelme nem lenne, hiszen meg volt a lehetősége, hogy  mellettem maradjon. Én vele is épp annyira komolyan terveztem, mint most Gleesonnal. Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy felesleges ezen kattognom, hiszen bármi is állhat a hátérben, nem tudok mit kezdeni a helyzettel, csak el kell fogadnom. Talán még segíteni sem tudtam volna, akkor sem ha fel veszem a telefont neki. Az pedig, hogy találkozgatnék vele csak azért, hogy ne ölje meg magát, elég nevetségesen is hangzik, nem is értem, hogy miért gondolok ilyesmikre. Gleeson az egyedüli férfi, akire szükségem van.
- Sajnálom, hogy ezzel terhellek. Butaságokat beszélek. De igazad van. Ami történt megtörtént. De... azért a temetésre el jössz velem? - nem sértődök meg azon sem, ha visszautasít, mert akkor majd megyek a barátnőimmel, bár az igaz, hogy jobban örülnék annak, ha a párom kísérne el. Akármennyire is megbántott Dan, attól úgy vélem, hogy egy utolsó tiszteletadás jár neki. Nem tudhatom azt sem biztosra, hogy az unokatestvérének lehet-e köze ahhoz, hogy már nem él, de valóban nem hiszem, hogy megérné ebbe jobban felefolynom. - Nem akarok bajt én sem senkivel. Amúgy sem ismerem azt az embert. Csak hallottam róla ezt azt. De nem akarok ezzel foglalkozni. Vagyis de... jó lenne kideríteni, hogy mi történt, de iagazd van. Ez nem rám tartozik egyáltalán. - tényleg nem szeretnék magunkra haragítani egy őrültet, jobb nekem ez a békés élet, amiben élek. Egyáltalán nem vágyok rossz emberekre. Így, hogy eltereljem a gondolataimat erről a sok mindenről vetem fel az ötltet is, hogy mi mindennel tudnánk tölteni a délutánunkat, ha már így alakultak a dolgok. A válaszába azonban bele pirulok egy kicsit, holott igaza van. Még sosem tudtunk úgy egymás mellé feküdni, hogy bármi másra koncentráljunk, mint az egymás kielégítése. Bár nem is bánnám. Mert annyira jó vele minden.
- Hm... szerintem bele fér egy kicsi más is a programunkba. - vigyorgok rá, mert biza azt sem bánnám, ha az egész délutánt azzal töltenénk el, hogy egymásnak kellő örömeket okozzunk. Még sosem éreztem egyetlen férfi mellett sem azt, hogy nem elég belőle. A Gleeson függője lettem és ezt nem is akarom titkolni.
Örülök, hogy nincs ellenére az, hogy a holnap estémet a barátnőimmel töltsem, és pontosan tudom azt is, hogy sosem lesz ebből problémánk. Nyílván azért, mert tudja, hogy bízhat bennem. Nem számít, hogy kivel és hová megyek, a szemeim csakit őt látják, és ezen nem is tervezek változtatni. A maszírozása nagyon jól esik, akaratom ellenére is épp úgy sóhajtok közben, mint aki ennél is többre vágyna, és jól esnek a korábban elhangzott szavai is. Semmi más nem számít csak az, hogy ennyire boldogok vagyunk egymás közelségében. Az, hogy lehetne masszőr persze igazán nem gondoltam komolyan, így mikor megszólal, mintha csak bele olvasott volna a fejembe, vissza pillantok felé. Még a gondolata sem tetszik, hogy mást is lásson ruha nélkül és még maszírozza is.
- Egyáltalán nem örülnék annak. Te csak engem maszírozhatsz! - szólalok is meg azonnal, és vissza fordulva jelenik meg egy elégedett vigyor az arcomon, ahogyan ismét tudatja velem, hogy számára nincs nálam tökéletesebb. Helyes. Mert ezt én is így gondolom. Számomra sem létezik más, csak ő. A csókjai azonban olyan hatalmas vágyat keltenek bennem ismét, ami miatt szinte kővé dermedek. Be csukom a szemeimet, a fejem időnként hátra vetve és máris kezdenek elő törni belőlem egyre mélyebb sóhajok. Pontosan tudja, hogy mi az, amivel le tud venni a lábamról, ismét elvarázsolva érzem magam. Amint megérzem, hogy a melltartóm kikapcsolódik, mozdítok egyet a karjaimon, hogy az le is csússzon rólam, majd egyik kezemmel hátra nyúlva ölelem át a nyakát.
- Nem is kell ellenállnod. - suttogom, majd egyik kezét megfogva, vezetem azt meztelen mellemre és dőlök neki közben, igyekezve nem arra gondolni, hogy az exem épp néhány órája halt meg. Nem vagyok én attól rossz ember, mert élvezem a saját életem, igaz?        

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzomb. Jan. 27 2024, 18:43


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18 - Ugyan, ilyesmire ne is gondolj. Ellie. Nem terhelsz. Tudod, hogy bármikor bármiben meghallgatlak. Mindig meg foglak érteni és nem foglak butának sem gondolni. Nem vagyok olyan. Én megértelek és átérzem, hogy neked ez mennyire nehéz és kellemetlen. Hogy meghalt valaki, aki egykor fontos volt neked és nem tudod hová tenni sem a halálát, sem a miérteket.
Segíteni fogok neked, hogy átvészeld ezt az időszakot
- nyomtam egy puszit az arcára.
- Persze, elmegyek veled a temetésre, igen. Ott leszek veled - bólintottam.
Jó volt hallani, hogy ő is hasonlóan vélekedik a helyzetről. Ez nem a mi dolgunk, nem az ő dolga és nem nekünk kell ezzel foglalkozni. Így is volt. De természetesen azt is megértettem, hogy zavarta a helyzet. Bizonyára engem is zavart volna, ha valaki váratlanul öngyilkos lesz azok közül, akik közel állnak, vagy álltak hozzám és én is elkezdenék a miérteken gondolkodni, de jobbnak láttam leállítani Elinort még ideje korán. Nem lett volna szerencsés, ha túlságosan beleássa magát a részletekbe. Nekünk jelenleg az kellett, hogy túllendüljünk végre Dan-en és az eseten, noha a bűntudata azért nem teljesen baj, ha megmarad, hiszen az csak segít, hogy még szorosabb legyen a viszonyunk.
Dan halála után most még jobban belém fog kapaszkodni, ami nekem csak jó, hiszen azzal még jobban átvehetem felette az irányítást.

A szobában egészen más irányt vettek az események. A masszírozás olyan hangokat csalt ki belőle, amik felizgattak és arra ösztönöztek, hogy én is többet akarjak. Ajkaim és kezeim vándor útra indultak testén, lassan a melltartó is lekerült róla.
Csak megerősít benne, hogy ő is arra vágyik, amire én. Kezemet hagyom, hogy mellére vezesse, amit simogatni és masszírozni kezdek, másik kezemmel ugyanazt teszem, csak csípőjénél és derekánál, ajkaimmal pedig egyre követelőzőbben vándoroltam testén. Nyakán, vállain, kulcscsontján és mellei felé is, bár hátulról nem tudtam annyira előre hajolni. Nyelveimmel is végigjártam nyakát, többször is, de csak finoman, nyelvem hegyével.
Ledobtam a zakómat és ingemtől is gyorsan megszabadultam, ajkaimmal végigvándoroltam hátán, gerince mentén, miközben lapockáinál simogattam, majd pedig hanyatt fektettem az ágyon és fölé hajolva nyakát kezdtem újra elborítani csókokkal, lefelé haladva melleire, melyeket még mindig kezeimmel masszíroztam, lefelé haladva ajkaimmal hasa felé, közben már ujjaimmal el is kezdtem lejjebb húzni róla a nadrágot, hogy bugyiján keresztül kezdjem el falni nőiességénél.
Újra felfelé haladtam és ajkaim, majd fogaim közé vettem bimbóját és izgatni kezdtem óvatos mozdulatokkal, bár így mindig csak egyik mellén tudtam kezemmel dolgozni, addig a másik kezem bugyijába nyúlt és ujjaim odalenn kényeztették.



  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzomb. Jan. 27 2024, 20:02

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


+18
Óriási erőt ad az, hogy Gleeson ilyen megértő velem, és nem tudok elég hálát adni az égnek azért, hogy éppen ő az, akit a páromnak nevezhetek. Mindenképp megérte ennyit várnom rá, és már tudom, hogy mindaz amiken keresztül mentem azért volt, hogy teljesen átadhassam most magam a boldogságnak, amit nagyon is megérdemlek. Bár nem látok előre a jövőbe, nem tudhatom, hogy az mit tartogat a számunkra, de valamiért egyre biztosabb vagyok abban, hogy ennél minden csak jobb és jobb lesz. A bennem lévő félelem egyre jobban elhalványul, és képes vagyok elhinni azt, hogy mindez, amit átélek mellette nap, mint nap az a valóság. Bár már a szobánkban vagyunk, mégis még mindig bennem van az, hogy Dan ilyen hírtelen eltávozott, és az igaz, hogy a maszírózás kellően ellazít, de az agyam egy része még mindig a volt párom körül forog, akihez nem fűznek érzelmek, nem is volt túl komoly az, ami köztünk volt, mégis elképesztően rossz érzés volt szembesülnöm a halálával. A jóleső érzéstől, amit az érintései okoznak rajtam, mélyeket sóhajtok, ami valószínűleg éppen elég is ahhoz, hogy a maszírózás át menjen csókokba és lány simogatásokba, ezzel pedig sikeresen felizgat engem is. A melltartóm pedig amint lekerül rólam, csak még jobban kívánom őt, és bár ösztönzöm arra, hogy tovább kényeztessen azzal, hogy kezét a mellemre irányítom, de a gondolataim még mindig Dan körül járnak, amit azért igyekszem nem kimutatni előtte. Eléggé kínos ez most amúgy is nekem. Miközben csókolgat és a melleimmel játszik, egyre szenvedélyesebbek lesznek a sóhajaim, bár én magam is érzem, hogy most annyira nem vagyok formámban. Ezt mégsem akarom kimutatni, nem szeretném el venni a kedvét, és azt sem akarom, hogy megharagudjon, így mélyeket lélegezve, türelmesen várom meg, amíg ő is le veti magáról a felső öltözéket, be csukom a szemeimet miközben újabb csókokkal halmoz, és a hátamon fekve, szinte epekedve nyúlok utána. Ahogyan a csókokkal egyre jobban halad végig a testemen, annál hangosabbakat nyögök én is, és hajába túrva bátorítom, hogy ne hagyja abba a kényeztetésem, mert bízok abban, hogy előbb vagy utóbb úgyis sikerülni fog ki vernem Dant a fejemből. Minden porcikám vágyik rá, a testem ezt egy lágy remegéssel érezteti vele, csupán csak az elmém az, ami nem bír teljesen erre koncentrálni. Ösztönösen emelem meg a testem, ahogyan a kezével a bugyimba férkőzik nem kevés örömet okozva vele, és ez az örömöm még inkább felfokozódik azzal, ahogyan a mellemet harapdálja és maszírózza.
- Én nagyon.... szeretlek. - zihálom levegő után kapkodva és minden erőmmel azon vagyok, hogy ne hátráljak ebből most ki. Nem lehet. Az agyam a testemmel vitatkozik, ami nem kevés zavart okoz bennem. Végül csak körmeimet a vállába mélyesztve nyögök egy újabbat, mert minden ostoba gondolatom ellenére, nagyon is élvezem azt, amit csinál velem.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyVas. Jan. 28 2024, 10:39


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18 Nem tudtam volna pontosan megmondani milyen irányba halad ez a nap. Kezdetben nem gondoltam volna, hogy a hazaértünk után nem sokkal meg fogunk kísérelni egymásnak esni, hiszen a hangulat eléggé drámai volt és kétségbeesett, most mégis ott tartottunk, hogy egymást faltuk félmeztelenül.
A baj csak az volt, hogy én pontosan éreztem, hogy Elinor nem tud teljesen rám koncentrálódni. Testben itt volt velem és élvezte azt, amit teszek, de fejben máshol járt. Bizonyára Danen és a halálán kattogtak a gondolatai. Ez nagyon frusztráló volt, hisz nekem nem voltak ilyen gondolataim, nem is érdekelt a férfi halála és teljesen rá tudtam hangolódni arra, ami történik. Éppen ezért zavart, hogy nem láttam Elinoron a teljes odaadást. Fél tudattal még mindig Danen gondolkodott. Még belegondolni is szörnyű volt mi lett volna akkor, ha Prue, vagy egy másik barátnője halt volna meg. Alaposan át kell gondolnom a következő gyilkosságot. Talán, ha baleset érte volna és nem öngyilkosság, akkor nem reagált volna a hírre ilyen rosszul?
Szerintem Elinort nem is a halála érintette meg jobban, hanem az öngyilkosság gondolata. Hiába próbálkoztam, nem sikerült semmivel sem helyre tennem a gondolatait, így kezdtem azt érezni, hogy az én libidóm is csökken kicsit, de ettől még megpróbáltam változtatni ezen a helyzeten és tovább kényeztetni, hátha sikerül az elméjét is megtisztítanom a ködtől és magamra irányítanom ott is a figyelmét, a gondolatait az exéről.
Ajkaimmal lefelé haladtam a testén. Nyak, mellek, has, közben már itt elkezdtem lehúzni róla a bugyit és az alsó ruhákat, hogy ajkaim és nyelvem nőiességéhez tudjanak férni. Félre dobtam a nadrágot és a bugyit is, hogy aztán terpeszbe szedjem lábait és elkezdjem ajkaimmal és nyelvemmel izgatni, ám hamarosan telefon csörgés zavart meg minket. Ellie telefonja, melynek hatására nedves ajkakkal hajoltam el és feltérdeltem az ágyon.
Lényegében nem tudtam, hogy ez szerencsés volt-e, vagy sem. Vajon Elinor képes lett volna-e átadni magát nekem teljesen? Bosszantott a gondolat, ugyanakkor ez még mindig szerencsésebb volt, mintha Elinor lökött volna el magától, hogy erre ő most nem képes. Persze, ha tudtam volna ki van a számomra ismeretlen telefonszám mögött, akkor biztosan elkezdem jobban odatenni magam, hogy ne is gondoljon rá, hogy felvegye a telefont, de mivel nem tudtam, hogy az a nyomorult pszichiáter keresi, aki az exbarátnőm halálának ügyében nyomoz, így nem is akadályoztam.
Persze zavart. Nagyon is zavart, hogy Elinor nem képes úgy állni hozzám, ahogy én hozzá. Nagyon is zavart, hogy a telefon megzavart minket, de még mindig jobban esett, mintha Elinor mondta volna azt, hogy nem képes lefeküdni velem Dan miatt.
Ha Elinor felvette, akkor egy férfi szólt bele. Dr. Nicholson.
- Miss Sagnier? - kérdezte a hang. - Dr. Richter Nicholson vagyok. Daniel halála miatt keresem. Mikor tudna velem találkozni? Azt hiszem nem öngyilkosság történt, hanem gyilkosság.


  ♪ Minden most kezdődik el


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyVas. Jan. 28 2024, 11:50

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


+18
Minden létező módon igyekszem elterelni a gondolataimat Danről, próbálom felidézni magamban az első találkozásunkat Gleesonnal, az első együttlétünk, a boldog pillanatinkból szeretnék erőt meríteni, hogy teljesen át tudjam adni magam neki, de annyira bennem van a volt párom rejtélyes halála, hogy nem vagyok képes teljesen élvezni a Gleeson csókjait a testemen. Mintha kényszerként élném meg az élvezetet, ami igazából nagyon is jól esik, viszont valamiért mintha most mégsem ezt akarnám. Pontosan tudom, hogy ha szólnék, hogy hagyja abba, akkor megértene, de mégsem bírom ki nyitni a számat, mert nem akarom, hogy kiábránduljon belőlem. Egyáltalán nem helyénvaló az, hogy a halott exemre gondolok, miközben a párommal készülök arra, hogy egymáséi legyünk. Így megengedek egy újabb sóhajt magamnak, amit az élveztere is lehetne fogni akár, és minél lejjebb vándorol az ajkával a testemen, annál jobban érzem magamon a feszültséget is. Mikor le kerül rólam az utolsó ruhadarab is, aprókat szuszogva próbálok meg ellazulni egy kicsit, de olyan ez, mintha az agyam folyamatosan a testem ellen beszélne. Mégis hangosan nyögök fel ahogyan elérkezik nyelvével a legizgatóbb részemhez és egyik részem azt szeretné, ha nem is hagyná abba, míg a másik inkább azt, hogy fejezze ezt be. Képtelen vagyok normálisan gondolkodni, ami elég kellemetlen, mert nem szeretném tönkre tenni a csodálatos kapcsolaunkat, ami egyébként ezt most leszámítva, tökéletesen működik. A telefonom csörgése végül az, ami eltereli mindkettőnk figyelmét, és egy kicsit rosszul esik mikor Gleeson abba hagyja az ingerlésem, ugyanakkor meg is könnyebbülök miatta. Remegő testtel, mélyeket lélegezve figyelem, hogy Gleeson miként reagál és próbálom eldönteni, hogy válaszoljak-e a hívásra vagy se. Nem nagyon tudok leolvasni az arcáról semmit, így végül egy sajnálkozó pillantást vetve felé, emelkedek fel egy kicsit, hogy az éjjeli szekrényen lévő telefonomért nyúljak. A kijelzőn csak egy ismeretlen szám jelenik meg, de végül egy rövid hezitálás után mégis úgy döntök, hogy fel veszem a készüléket, mert talán fontos is lehet. Még bele sem kell szóljak, máris meghallom az ismeretlen férfi hangot a vonal túloldalán, aki nem véletlenül hívott engem valaki más helyett, hiszen még a  nevemet is tudja.
- Én vagyok. - szólalok meg végül, hogy a tudtára adjam, hogy azzal beszél, akivel szeretne, azonban a szavai teljességgel ledöbbentenek. Érzem, hogy az amúgy is fehér bőröm még sáppadtabb lesz, szabad kezemmel pedig megmarkolom az ágyon lévő terítőt is, miközben Gleeson tekintetét keresem. Soha életemben nem hallottam még ezt a nevet. - Csak mondjon egy címet és máris indulok. - ki húzódok az ágy szélére, és a fiókba nyúlok egy papírért és írószerért, hogy le tudjam írni a lediktált címet, mert minél hamarabb meg akarom tudni, hogy mit akar mondani és, hogy honnan ismer engem, meg Dant. - Fél óra múlva ott leszek. - és ezzel le is teszem a telefont, és felállva az ágyból nyúlok a szétszórt ruháim után. Azt sem tudom, hogy Gleesonnak mit kéne mondanom. Egyedül akarok arra a címre menni, nem szeretném ha velem akarna jönni.
- Akadt egy fontos elintéznivalóm, sajnálom. De ha vissza érek folytatjuk... - sajnálkozva pillantok rá, miközben sebesen próbálok a ruháimba bújni, és remélem, hogy nem fog túl sokat kérdezősködni. Muszáj megtudnom, hogy mit akar mondani aza  férfi.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyVas. Jan. 28 2024, 14:10


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Ezt a mai napot már igyekeztem elengedni. Talán hibát követtem el, hogy nem jártam el elég körültekintően Dant illetően. Lehet jobb lett volna balesetnek beállítani és talán akkor most nem tartanánk itt. De nem is ez idegesített. Jobban zavart, hogy ilyen kudarcba fulladt lett a közösülési kísérletünk és Ellie képtelen volt igazán élvezni, pedig én tényleg odatettem magam. Nekem egyedül ez esett rosszul.
Szerencsére nem nekem kellett befejeznem és neki sem kellett kihátrálnia belőle, hiszen a telefonhívás közbeszólt és megszakította a kínos együttlét kísérletet. Sosem hittem volna, hogy egyszer még jól fog esni, ha szex közben csörög a telefon, de most ha ez nem történik meg, lehet vagy Elinornak lett volna része egy nagyon kellemetlen szexuális élményben, vagy kénytelenek lettünk volna abbahagyni és félúton visszaöltözni. Egyiket sem szerettem volna.
De lehet jobban jártunk volna azzal a lehetőséggel, mint sem Dr. Nicholsonnal. Az a bolond orvos eléggé messzire ment most ezzel a hívásával. Sajnos én nem tudtam, hogy ő áll az eset mögött, pedig lehet akkor fel tudtam volna készülni rá, meg tudtam volna tenni a megfelelő lépéseket, de kettőnk közül most csak Jay tudta, hogy ki van a vonal másik végén.
Lopva pillantottam a papírra, amin egy park címe volt.
Elinor komolyan gondolta, hogy most azonnal oda akar menni? Vajon mit mondhatott neki a telefonba, hogy csak úgy útra akar most kelni? Ez a helyzet gyanúsan kezdett hasonlítani arra, amikor Prue miatt kipattant mellőlem az ágyból.
Meglepetten hallgattam a páromat, mikor közölte velem, hogy elmegy, de majd folytatjuk. Mi folyik itt? Kivel beszélt? Mivel győzte meg, hogy most azonnal odasiessen? Talán Danről van szó? Vagy a barátnői? Pru? Vagy valami munka ügy? Elvégre idő előtt eljött, bár akkor nem egy park címét írta volna le.
Valami itt nem stimmelt, nekem pedig cseppet sem tetszett.
- Rendben - mondtam, miközben igyekeztem elővenni a legmegértőbb arcomat és azon filóztam, hogy titokban követni fogom őt. Tudnom kellene mi folyik itt.
Bár most nem bántam, hogy az együttlétünket megszakította egy telefon, mert nagyon kellemetlen volt, ami zajlott éppen, még ha én élveztem is, de azért ez mégis csak kellően zavaró volt.
- Azért majd csörögj, ha végeztél. Tudni szeretném, hogy jól vagy-e - öleltem meg és adtam neki egy búcsú puszit, majd hagytam távozni.
Távozni a férfihoz, aki minden mozzanatával ellenem dolgozik...

A férfi a parkban várt rá, a megbeszélt helyen, egy szökőkút mellett. Mikor meglátta közeledni Elinort, előre lépett és intett neki.
- Dr. Nicholson - mondta és kezet nyújtott. - Örülök, hogy sikerült megoldanunk a találkozót és ilyen gyorsan. Mindent el fogok magyarázni, de kérem, ne akarjon azonnal itt hagyni engem, ha megtudja miről van szó.
Attól tartok, hogy a párja egy komoly bűnöző. Sőt, gyilkos
- mondta és, ha Elinor még ott volt és nem fordult sarkon, akkor folytatta.
- Szerintem ő ölte meg a volt párját is és Danielt is. A két haláleset nagyon egybevág. Gilliant is gyógyszermérgezéssel találták meg. A furcsa csak az volt, hogy vényköteles gyógyszer végzett vele. Én voltam a nő pszichiátere és én nem írtam ki neki azt a nyugtatót, amit a vérében találtak. Ami végzett vele.
A nő nagyon maga alatt volt. Azt mondta, Dr. Byrne tönkre tette az életét, ám még valahol a lelke mélyén még mindig szerette. Depressziós volt. De javuló stádiumban volt, tehát az öngyilkossága indokolatlan volt.
Viszont mesélt nekem érdekes dolgokat a párjáról. Nagyon valószínű. hogy Gleeson Byrnenek illegális dolgai vannak, amiket titokban űz. Korrupt és gyilkos is. Már majdnem elárult nekem a nő komolyabb részleteket is, de még aznap meghalt, hogy tőlem hazament.
Daniel halála pedig gyanúsan hasonlít Gillian halálához. Ön szerint mit tudhatott a párja Danielről?



  ♪ A Holló


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyVas. Jan. 28 2024, 15:48

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Nagyon rosszul érint az, hogy nem tudok maximálisan Gleesonra koncentrálni, miközben Ő mindent megtesz azért, hogy elfeledtesse velem mindazt, amin ma keresztül mentem. Butaság tőlem mindaz ami az elmémben van, de annyira kellemetlen úgy az együttlét, hogy közben meg Dan halott és a rokonai valószínűleg gyászolják. Tudom, hogy nem szabad ilyen ostobaságokra gondolnom, hiszen naponta halnak meg emberek, de így, hogy azt a halottat ismerem, és még közöm is volt hozzá, valahogy sokkal jobban megérint. Mégsem állt szándékomban mindezt éreztetni Gleesonnal, de annak ellenére, hogy élvezem mindazt, amit csinál, nem sikerül elterelődnie a gondolataimnak. A telefonom csöngésse pedig épp a legjobbkor történik, és bár eltöprengek azon, hogy fel vegyem-e azt, de végül megteszem, annak reményében, hogy nyerek még egy kis időt ahhoz, hogy a szeretkezésünk ennél sokkal szenvedélyesbbre sikerüljön. Az ismeretlen férfi hang azonban, és amit Danről mond csak még nagyobb zavarodottságot kelt bennem, és egy pillanatig sem jut eszembe az, hogy ne menjek el vele találkozni. Nem gondolok abba sem bele, hogy veszélyes is lehet, csak le írom a címet, az irószert vissza dobom a fiókba, és nem is akarom beavatni ebben Gleesont. Valamiért úgy érzem, hogy ezzel egyedül kell most megbírkóznom. Miközben bele bújok a ruháimba szabadkozok a szerelmemnek is, mert annyira restellem magam minden miatt. Nem ez volt a tervem a ma délutánunkra. Szerencsémre azonban nem tűnik úgy, mint aki haragudna rám, ez nem is csoda, hiszen nála megértőbb ember azt hiszem, hogy nem is létezik. Talán nem is fog fel venni olyan túl sok időt ez a találkozó az ismeretlen férfivel, és még nincs ezzel elrontva semmi mára. Bár nem tudom, hogy ebből mennyire tudunk bármi jót is már kihozni.  Amint vissza kerül rám minden egyes ruhadarab, a tükörbe nézve igazítom meg egy kicsit a hajamat, hogy azért mégis csak kinézzek valahogy.
- Mindenképp hívlak, de nem kell aggódnod. Szeretlek. - bár nehezemre esik eltávolodni tőle, de végül rá mosolygok, magamhoz veszem a telefonomat és a papírt, amire a címet írtam le, és már távozok is.

A saját autómmal mentem a megbeszélt helyre, a parktól nem messze parkolok le, majd körbe pillantok, mert fogalmam sincs, hogy ki az, akivel találkoznom kell. Annak visztont örülök, hogy egy elég forgalmas helyre hívott el, mert így kevesebb az esélye annak, hogy bármi hátsó szándéka is lenne. Meglepődök viszont azon, hogy a férfi tisztában van azzal, hogy én ki vagyok. Azt sem tudom eldönteni, hogy ijesztőnek ítéljem-e ezt az egészet meg.
- Eleonora Sagnier. - fogadom el a felém nyújtott kezét, bár csak a megszokás és illem miatt mondom a nevem, hiszen úgy tűnik, hogy többet is tud rólam, mint kellene. A szavai azonban annyira meglepnek, hogy kénytelen vagyok egy lépést hátrébb állni tőle, majd még el is nevetem magam. - Mégis mi a fenéről beszél? - nézek rá értetlenül és bár az eszem azt súgja, hogy inkább menjek is innen, de a kívéncsiságom mégis itt tart. Türelmesen hallgatom végig mindazt, amit mond, időközben zavartan rázom meg a  fejemet is, és több opció is végig fut a fejemen. Az egyik az, hogy valami rossz akarója lehet Gleesonnak, aki keresztbe akar neki tenni azzal, hogy besározza előttem. A másik pedig az, hogy igazat mond, és a párom csupán csak jó színész, bár ezt a lehetőséget inkább szeretném elengedni. Mert nem akarok hinni ennek a férfinek a szavaiban. Mégis amiket mond, egy picit elgondolkodtatnak.
- Miért kéne hinnem magának? - nézek rá felvont szemöldökkel, de közben azért érzem, hogy forog velem a világ. Mintha egy teljesen más emberről beszélne, mint akit én ismerek. - Az a nő volt az, aki elhagyta Gleesont. Nézzen rám. Úgy nézek ki, mint akinek ne lenne boldog élete a párja mellett? Az a nő valószínűleg csak kitalált mindenfélét, mert... mert Gleeson nem ilyen ember! Ha olyan lenne, valószínűleg tudnék róla. Az meg, hogy az én volt párom és az övé ugyanúgy haltak meg... hát talán csak véletlen egybeesés. - próbálok kiállni Gleeson mellett, mert nem tudom mindezt elképzelni róla, de azért természetesen egy kicsit meginog a bizalmam. Mert mi van akkor, ha mégis igazat beszél? Még egy kicsit a kabátom cipzárját is le kell húznom, hogy levegőt tudjak kapni. - Semmit sem tudott Danről. Csak annyit, hogy voltunk együtt, és, hogy az találkozni akart velem valamiért, de.... - itt el is hallgatok, és nyelek egyet. Nem. Ez miatt nem csinálna Ő ilyesmit...          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyHétf. Jan. 29 2024, 19:58


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Dr. Nicholson's perspective

Fogalmam sem volt mi járhatott Dr. Nicholson agyában, amikor úgy döntött felkeresi a barátnőmet, de ha tudtam volna, hogy ő az, lehet valamilyen eszközzel visszatartom Elinort. Amekkora bolond, megszállott, képes telebeszélni Ellie fejét mindenféle hülyeséggel. De sajnos az a baj, hogy a nagy részük biztosan fedi majd az igazságot. Ez is csak egy fejfájás nekem. Talán itt lenne az ideje, hogy igazán keményen odategyem magam.
Kezet fogtak, majd bele is kezdett a helyzet ismertetésébe, de sajnos nem volt elég hihetetlen és támadó ahhoz, hogy Elinort elriassza a dumájával, így a barátnőm csak hátrált, de nem lépett le. Pedig az lett volna a legjobb, ha beül a kocsijába és hazajön szeretkezni, de nem így tett, ami megint csak az én káromra volt. A dokinak mégis csak sikerült egy időre megnyernie a figyelmét, amit ki is használt és elkezdte a sárdobálást. Sárdobálást, ami annyit jelentett elkezdte felvázolni neki azt, hogy ki is vagyok én valójában. Beszélt neki a gyilkosságokról, de azt már nem tette hozzá, hogy én őszintén szerettem Gilliant és eszem ágában sem lett volna megölni, ha nem hagy el és nem akar alám tenni. Mellettem királynő volt, most pedig egy alkoholista, depressziós picsa, aki már a föld alatt van, mert bolond volt. Meglátszik, hogy mi lett volna a helyes döntés.
- Nem kell hinnie. De szeretném felfedni ön előtt az igazságot.
Tudom, hogy Gillian hagyta el őt. De csak azért, mert Dr. Byrne tönkre tette. Uralkodott felette és teljesen kisajátította, még a lelkét is megmérgezte. Aztán, amikor Gillian ki akart hátrálni, a férfi megalázta és megtiporta - felelte, majd végig mérte Elinort, de csak elnézően mosolygott rajta. - Most még boldog. Eleinte ő is az volt, amíg ki nem mutatta a férfi a foga fehérét.
Elgondolkodott, hogy vajon mekkora esélye lehet annak, hogy Gillian csak kamuzott neki, de megrázta a fejét.
- Nem. Őszinte volt. Tudom. Éreztem. Pszichiáter vagyok, tudom milyen egy őszinte és egy hazug ember. Ráadásul nyugtatókat szedett, amitől az ember amúgyis sokkal őszintébb, mint lenne normál esetben. Nem hazudott. Egyedül bizonyítani nem tudta nekem az igazát. De én szerzek majd bizonyítékot és maga is és a rendőrség is be fogja látni, hogy Gleeson Byrne egy pszichopata gyilkos.
Mondhatja azt, hogy véletlen. De ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy természetes, ha két ember egy nap alatt lesz öngyilkos, de úgy, hogy leugrik ugyanannak az épületnek ugyanannak a sarkáról a magasból. Még ha ezek az "öngyilkosságok" nem is egy nap alatt történtek.
De megértem, ha tagad. Megértem, ha nem hisz nekem. Talán ez olyan, mintha azt várnám el, hogy elhigyje nekem, hogy láttam egy sárkányt a reptéren... De én őszinte vagyok.

Mikor Elinor Danről kezdett beszélni a doktor le is csapott a labdára.
- De Dan még a találkozó előtt meghalt, ugye? Még most is úgy érzi, hogy véletlen egybeesés? Nem gyanús önnek, hogy Dan pont azután halt meg, hogy Gleeson ezt megtudta? Hogy Dan pont azelőtt halt meg, hogy magával találkozott volna?
Ahogy Gillian is azelőtt halt meg, hogy bebizonyíthatta volna nekem a maga párjának korrupcióit? Beszéltem pár emberrel, akik ismerték Dant. Mindenki azt mondja, hogy ez hihetletlen. Hogy Dan nem volt öngyilkos típus és szeretett élni.
De nem gyanús az a temérdek pénz és csillogás sem?
- kérdezte, aztán rágyújtott egy szál cigire. - Lehet holnap már én is halott leszek, ha megtudja, hogy velem találkozott. Az is véletlen lesz?


  ♪ A Holló


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyHétf. Jan. 29 2024, 21:29

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Nem tudom eldönteni, hogy dühös legyek-e az orvosra, aki mindenfélét beszél nekem, mintha csak az lenne a célja, hogy Gleeson ellen fordítson, vagy inkább higgyem el a szavait, és mentsem magam, amíg nem túl késő. Vagy legalább csak járjak utána a valóságnak. Kettős érzések kavarognak bennem miközben az idegen orvos újabb és újabb rágalmakkal illeti azt a férfit, aki jelenleg számomra az egész világot jelenti. Szeretnék utána járni mindannak, amiket elmond, és mégsem, mert egyszerűen képtelenségnek tartom ezt az egészet. Gleeson egyáltalán nem olyan ember, mint amilyennek ez az ember próbálja beállítani. Ő nem akart eddig még sosem uralkodni felettem, és még csak a hangját sem emelte fel rám.  Hogyan ölhetne meg bárit is? Főleg egy nőt... ez annyira abszurd. Mégis, akaratom ellenére is annyira bele vésődnek a szavai az elmémbe, hogy nem vagyok biztos abban, hogy mikor haza érek innen képes leszek úgy viselkedni, mintha semmi sem történt volna.
- Tisztában van azzal, hogy ezek mennyire súlyos vádak? - igyekszem magabiztosnak mutatni magam, hogy ne vegye észre rajtam, hogy mennyire megingatta a hitem, mert ha minden amit mond csak hazugság, akkor véletlenül sem szeretném, ha nyeregben érezné magát azért, mert sikeresen átver. Nem igazán értem, hogy miért akarna bárki is ilyen hazugságokkal bemocskolni bárkit is. Honnan tudja egyáltalán, hogy én vagyok a Gleeson barátnője? Elfordítom róla a tekintetem, ahogyan szemmel láthatóan végig mér, majd a hajam a fülem mögé rejtve fordulok vissza felé, még mindig megtartva a magabiztosságom.
- Tegyük fel, hogy igaz minden, és, hogy csak idő kérdése, hogy kiderüljön, hogy nem is ismerem azt az embert, akivel együtt élek. De ön mitől normálisabb? Hiszen tud a kilétemről, és Danről...ez minden bizonnyal azt jelentheti, hogy nyomoz Gleeson után. Mi köze magának hozzá és az életünköz? - egyáltalán nem értem, hogy mit akar elérni a szavaival, sőt még azt sem tudom eldönteni, hogy örüljek-e annak, hogy el jöttem egyáltalán erre a nevetséges találkozóra. Kíváncsi lennék, hogy ha szóltam volt Gleesonnak, és vele jelenek itt meg, akkor előtte is így beszélne-e. Minél többet mond el ezekből az ostoba elméletekből, annál jobban érzem, hogy nehezedik a légzésem, és még egy keserű nevetés is elhagyja a számat, miközben a hajamba túrok. Ez az ember vagy őrült, vagy én vagyok ostoba, hogy elhittem, hogy járhat nekem is az a boldogság, amit olyan régóta kergetek. Hiábra próbálom védeni Gleesont, olyan érvekkel válaszol, hogy nem tudok még mit hozzá fűzni sem az egészhez.
- Sajnálom, de jelenleg a maga szava és egy halott, dilis volt barátnő meséje áll azzal szemben, amiket magam tapasztalok nap, mint nap.... - még mindig igyekszek higgatnak maradni, és védeni a szerelmem jogait, de egyre jobban elbizonytalanodok, és fogalmam sincs, hogy most mit kéne tennem. Ha Gleeson embereket ölne azt eddig valahogyan csak észre vettem volna. Mitől lehtne okosabb ez az orvos, mint a rendőrség, akik annál a nőnél megállapították az öngyilkosságot? Meg Dannél is... - Naponta lesznek emberek öngyilkosok... - ez ismét egy újabb próbálkozás tőlem, de azért én is tudom, hogy Dan nem tartozott azok a depressziós emberek közé, akik képesek lennének ilyesmire. A doktor pedig egy újabb lapáttal tesz rá arra, hogy még pocsékabbul érezzem magam, és tényleg elgondolkodok mindenen, még ha nem is akarok hinni semmiben. Pedig igaza van... nem volt lehetőségem találkozni Dannel. Nem mintha akartam volna, de miért épp most halt meg, hogy Prue szóba hozta őt? Tényleg lehetnek ekkora véletlenk? És Gleeson? Ő tudja, hogy mennyire szeretem, mi oka lett volna ilyent tenni? Ennek az egésznek így semmi értelme. De mikor még a pénzforrását is felhozz, ami nekem is gyanús volt még azelőtt, hogy megmagyarázta volna azt, még inkább érzem, hogy az őrület kerülget. Végül, csak két tenyerem a fülemre rakva rázom meg a fejem, mert úgy érzem, hogy képtelen vagyok tovább hallgatni mindezt.
- Elég volt ebből! Nem akarom tovább hallgatni ezt a sok ostobaságot! Majd ha... bizonyítani is tudja mindezt, amit mond, akkor beszélünk. Addig viszont nincs miről! Elég... - veszem le végül kezemet a  füleimről, és szinte megfutamodva hagyom ott a férfit. Ha össze zavarni akart, akkor sikerült neki. Mert én most nem tudom, hogy miben higgyek. Abban, amit látok, vagy abban, amit hallottam?

Az orvossal való kellemetlen beszélgetés után még legalább egy fél órán keresztül csak ültem a kocsiban zavartan, míg végül rá szántam magam, hogy haza menjek, bár fogalmam sincs, hogy hogyan nézzek minden után a Gleeson szemeibe. Nem tudtam eldönteni azt sem, hogy jó ötlet-e rákérdezni bármire is, vagy az lenne az okosabb, ha megtartok mindent magamnak, és magam próbálnám kideríteni a valóságot. A doktort nem szeretném elárulni, ugyanakkor mégis érdekelne, hogy Gleeson mennyit tud róla és arról, hogy nyomoz utána. Leparkolok a ház előtt, ahol még egy ideig magam elé meredve bámulok, majd végül egy nagy sóhaj kíséretében lépek be a házba és meg sem állok addig, amíg nem találom meg Gleesont.
- Mi közöd van a Gillian halálához? - szegezem egyből neki a kérdést anélkül, hogy átgondolnék bármit is. Egyzserűen annyira nem értek már semmit, hogy szeretném, ha az eszem végre vissza térne. Eddig nem is mondta a volt barátnője nevét, és mostanra sokkal több mindent sikerült megtudnom, mint szerettem volna. Képtelen vagyok arra, hogy ne kérjem őt számon..         

BEE

Gleeson Byrne ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyKedd Jan. 30 2024, 22:02


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Dr. Nicholson's perspective

- Tisztában vagyok vele - bólintott. - Pontosan tudom, hogy milyen vádakkal illetem őt és azt is, mik lehetnek a következményei. De azt is tudom, hogy igazam van - mondta határozottan.
- Azért lennék "nem normális", mert nyomozok? Tudja, azért nyomozok, mert gátat akarok vetni egy veszélyes pszichopatának. És meg akarom menteni magát. Ha már Gilliant nem sikerült...
A páciensem volt. Mérhetetlenül sajnáltam őt, azért, amit átélt és azért, amivé lett. Teljesen kifordult önmagából és az alkoholba menekült. Ha én nem vagyok, ki tudja mi lenne ma vele. A padlóról mostam fel, nulláról. Abból az állapotból, amiből már keveseket sikerül másoknak megmenteni, visszahozni. Mégis nekem sikerült és szépen gyógyult, amíg meg nem ölték. A rendőrség pedig annyival elintézte, hogy öngyilkosság volt. Senki sem látja az igazat, csak én. És ez bánt engem. Egy ártatlan, elgyötört, megtört és megalázott nőt nem csak megfosztottak a gyógyulástól és az új élet lehetőségétől, de magától az életétől is. Hát nem szenvedett eleget? Nem érdemelte volna meg, hogy talpra álljon? Mindeközben pedig a gyilkos vígan él és már a következő áldozatára les. Zsarol, csal, gyilkol és ki tudja milyen bűnöket követ még el és ússza meg napról napra bűntetlenül, miközben maga körül mindenkit tönkretesz. Ennek véget kell vetni, Elinor. Nem hagyhatjuk, hogy szabadon garázdálkodjon!
- mondta határozottan és felháborodottan, de azt már nem tette hozzá, hogy szerelmes volt Gillianbe. Vajon arról miért nem beszélt, hogy miként érzett iránta, mint nő iránt, nem csak mint páciens, vagy ember iránt?
- Persze, hogy ez a helyzet, hiszen az orránál fogva vezeti magát. Pontosan tudja kinek mit kell mondani és miként kell reagálni. Abban az emberben nincsenek érzések, de ismeri az érzéseket és képes megjátszani őket és képes mások érzéseit manipulálni. Figyelje csak meg. Maga azt érzi, amit szeretne érezni. És azt, amit ő szeretne, ha érezne. A kettő majdnem ugyanaz. Mert ő elhiteti önről, ha a saját álmaiban él. Abban az álomban, amit ön elképzelt magának. Maga saját magába szerelmes, nem abba a pszichopatába. Megteremtette magának az álomvilágot, de ezt le is fogja rombolni, de úgy, hogy abból maga semmit sem fog észrevenni. Egy börtönben fog élni, egyedül, mindenkitől távol, ő pedig nem a férje lesz, hanem egy fegyőr, de maga még akkor is csak az álomképeket fogja látni. Nem fogja észre venni mi történt, csak ő fogja tudni az igazságot.
Azt hiszi hagyni fogja magát úgy élni, ahogy szeretne? Nem fogja.




Már javában otthon ebédeltem és pont azon gondolkodtam mikor fog végre hazaérni Elinor és vajon hol és kivel lehet, amikor megérkezett. Már az étel felénél jártam, amikor betoppant, mint a vihar és mindenféle üdvözlés nélkül nekem rontott egy őrült kérdéssel.
Egy pár másodpercig csak döbbenten meredtem magam elé, azt sem tudva ki vagyok, annyira meg voltam lepve. Erre aztán tényleg nem számítottam.
- Tessék? - kérdeztem, aztán letettem a kanalat, hogy neki tudjam szegezni a figyelmem. - Ne szórakozz, már elmondtam mi történt - ingattam meg a fejemet. - De honnan tudod a nevét? - kérdeztem meglepetten, majd kezdtem összerakni a képet és a fejemet fogtam. - Ne, ne is mondd. Csak nem az a hibbant pszichiáter? Elinor, az az ember egy alkoholista idióta. Szerintem megzakkant a saját magánéleti nyavajáiban. Azt ne mondd, hogy képes voltál elhinni a hülyeségeit. Csak rá kell nézni az arcára, hogy lásd, hogy elitta már az agyát. Szerintem most is piálni ment, hogy eljöttél tőle. Ráadásul annyit bagózik, hogy szerintem a tüdeje helyén és dohány van már.
Az a pasas tönkre van menve. Belebetegedett, hogy elhagyta a felesége és magával vitte a gyereküket. De ha nekem nem hiszel, beszélj a rendőrséggel, a betegeivel, vagy hívd fel az ex feleségét. Nem véletlenül vált el tőle. Betegei is alig vannak.
Én komolyan nem értelek
- csóváltam meg a fejem. - Képes voltál neki hinni helyettem? - kérdeztem hitetlenül.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzer. Jan. 31 2024, 09:33

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Egyszerre szeretnék sírni és kacagni is, miközben az orvos tovább beszél, és örülnék annak, ha megsüketülnék egy kis időre, hogy ne halljam a szavait. Annyira képtelenség minden, amit mond, ugyanakkor mégis hihető. Az viszont lehetetlen, hogy ennyire félre ismerhettem volna őt. A lélegzetem egyre szaporább, és úgy érzem, mintha az egész világ forogna körülöttem.
- Nincs szükségem arra, hogy bárki is megmentsen... - zihálom, és csak tovább rázom a fejem, miközben újabb és újabb hülyeségekkel jön elő. Ki ez az ember? És mi a francot akar tőlünk? Na és Gleeson? Lehetséges, hogy ilyen, mint amilyenne az orvos festette le? - A rendőrség gondolom egy kicsit több tapasztalattal rendelkezik, mint maga... Dan is öngyilkos lett és... Gleesonnak nem volt amiért őt megölje. Mert pontosan tudta, hogy én sosem találkoznék vele, ha meg mégis, akkor csakis azért, hogy szóljak, hogy felejtsen el. Még csak képen sem látta őt sose... Hogyan találhatta volna meg? - bár úgy tűnhet, mintha az orvosnak tenném fel ezeket a kérdéseket, de valójában saját magamtól próbálok a válaszokra rá jönni, mert abban bízok, hogy az ép elmém sokkal normálisabb feleleteket ad majd, mint ez az őrült férfi. Aki talán hülyeségeket mesél, de mégis sokkal többet tud, mint egy átlagos ember, akinek semmi köze az életünkhöz. Még engem is ismer, ez pedig ijesztő. Azt meg nem értem, hogy mit vár el tőlem. Áruljam el azt, akit szeretek egy ismeretlennek? Kezdjek nyomozgatni a párom után? Megtehetném persze, mert érdekel, hogy milyen emberrel készülök össze kötni az életemet, viszont attól rettegek, hogy mégis találhatnék majd valamit, ami az orvos szavait bizonyíthatná és csalódnom kell. Mert ha kitudódik, hogy valóban ölt meg embereket, akkor... képtelen lennék együtt maradni vele. Viszont nélküle sem tudom elképzelni az életem. Végül pedig még a fülemet is kénytelen vagyok befogni, hogy ne halljam őt tovább, míg végül ott nem hagyom őt és futamodok meg úgy, mint aki menekül épp. De hiszen épp azt is teszem. Nem az orvos elől menekülök, hanem inkább az igazság elől, amit sokkal jobb lenne nem kideríteni.


Még fél órával azután is hallom a fülemben az orvos szavait, miután faképnél hagyom őt. Időt akartam nyerni magamnak azzal, hogy a kocsiban ülve bámulom a nagy semmit magam előtt, próbáltam kiverni mindent a fejemből, amiket az az orvos be mesélt oda, és csakis annak hinnem, amit magam látok és tapasztalok minden nap, de nem megy. Nem tudok csak úgy el menni a vádak mellett, amikkel az életem szerelmét illették. Nem kértem, hogy meg akarjon menteni, ahogyan azt sem, hogy ennyi mindent mondjon nekem. Ha tudom, hogy ez lesz a vége ennek a találkozásnak, akkor biztosan nem jövök el. Mert nem akarok minden után máshogyan nézni Gleesonra. Mégsem leszek képes arra, hogy magamba tartsam ezt a rengeteg információt, aminek tudatába kerültem. Fogalmam sincs, hogy hogyan tudtam hazáig vezetni, de örülök annak, hogy végre megállíthatom a kocsim motrát, és bár egy pillanatig hezitálok, de végül mégis be lépek a házba, hogy megkeressem Gleesont, és számon kérjem. Muszáj, hogy tagadja ezeket a vádakat ahhoz, hogy megnyugodjak. A kérdésem pedig láthatóan meglepi őt, és egy kicsit meg is bánom, hogy ilyesmivel állok elé, mikor ő hozzám mindig olyan kedves és türelmes. Nem válaszolok a kérdésére, mert nem akarom, hogy rá jöjjön, hogy az orvossal találkoztam, ugyanakkor az meglep, hogy erre magától is rá jön. Szóval ő tisztában van azzal, hogy az az ember valamiért haragszik rá. Nem megyek hozzá közelebb, csak próbálom a tekintetét fürkészni, mert az ember szeme legtöbbször az, ami elárulja ha a másik hazudik. De ő őszintlnek tűnik, így én csak még inkább összezavarodok.
- Én értem, hogy alkoholista, de... mégis mi köze van hozzád? Miért találna ki ilyeneket? Honnan tud rólad ennyi mindent? Tud a Gillian-nel való kapcsolatodról, és arról, hogy tönkre tetted és megaláztad. Rólam is tud. Az a sok pénzed... valóban örökölted? Na és Dan? Honnan ismerted? Miért... - el kell hallgatnom egy kicsit, hogy levegőt tudjak venni és átgondoljam, hogy helyes-e kimondanom az újabb vádakat. Nem akarom őt elveszíteni. - Véletlen lenne, hogy ő is úgy halt meg, mint Gillian? - ezúttal már a hangom sokkal halkabb és azt szeretném, ha őszinte lenne hozzám. Sőt annak örülnék a legjobban, ha nem is kéne ilyesmikről beszélnünk egyáltalán. Nem hihetek egy idegen, nem normális orvos szavainak...
- Ha most... történik bármi is azzal az emberrel, akkor tudni fogom, hogy te tettél vele valamit. - és még a mutató ujjam is fenyegetően felemelem remegve az idegességtől és félelemtől, hogy megbántom. Jogosan haragudna meg, holott meg is érthetne engem. Annyi mindent mondott az az orvos, hogy fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem. Végül pedig, csak a szekrénybe megkapaszkodva hajtom le a fejem és hagyom, hogy az érzelmeim eluralkodjanak rajtam. A könnyeim patakokban kezdenek hullni és azt sem tudom eldönteni, hogy miért. Azért, mert kiderülhet, hogy minden igaz róla, vagy inkább azért, hogy elveszíthetem azt, aki jelenleg a legfontosabb személy az életemben.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptySzer. Jan. 31 2024, 20:17


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Hozzám az a köze van, hogy az a züllött bolond bele volt szerelmesedve a páciensébe, aki az én expárom volt és a fejébe vette, hogy én öltem meg. Tudtam róla, hogy nyomoz utánam és beszéltem is már vele én is, de nem akartam neked elmondani, hogy ne terheljelek vele feleslegesen - feleltem ezt a részét teljesen őszintén. - Nem akartam, hogy idegeskedj ezen is, mert tudom, hogy sok mindenen képes vagy stresszelni, ez pedig csak egy felesleges stresszforrás lett volna neked. Nem gondoltam volna, hogy téged is megkeres majd.
Én nem foglalkozok vele, te se tedd. Bolond.
Gondolom unalmas óráiban két pohár alkohol között összeesküvés elméleteken gondolkodik. Lehet csak féltékeny az életemre. Nem tudom édesem, nem vagyok sem pszichológus, sem zsaru. Nem értek hozzá. Nem tudom kinek mi oka lenne ilyesmikre. De gondoljunk csak bele, Ted Bundynak mi oka volt nőket erőszakolni és megölni utána? Ő is bolond volt...
Néha nem kell indok, csak cselekszenek az emberek, amit a beteg elméjük parancsol nekik.
Rólam pedig nem nehéz megtudni dolgokat. Ismert ügyvéd vagyok, sokan ismernek, sokan beszélnek is rólam. Cégek, vezetők, emberek, akikkel egy rendezvényen voltam, a kedvenc éttermeim, kávézóimban is tud utánam érdeklődni és Gillian is biztos beszélt rólam dolgokat, hiszen Nicholson volt a pszichiátere. Elég könnyen megtudhat rólam dolgokat. Nem kell messzire mennie.
De ki kell ábrándítsalak téged is és őt is. Nem tettem semmi rosszat
- vontam meg a vállaim. - Veled sem tettem. Akkor vele miért tettem volna?
De ha nem hiszel nekem a pénzügyeimben, akkor gyere, előveszem neked a banki papírokat, az öröklésről a közjegyzői nyomtatványokat, a saját példányaimat a számlákról, amiket a megbízóimnak adok, a vagyonnyilatkozatomat, az adóbevallásokat és a szerződéseket és minden mást is és te is megnézheted. Sőt, hozok számológépeket és osztunk-szorzunk, ha az kell. Én tudok mindent dollárt igazolni. De vajon a doki mit tud igazolni?
- kérdeztem vissza. Teljesen nyugodt voltam, hiszen én mindenre tudtam válaszolni és mindenre volt bizonyítékom. Én be voltam védve. A dokinak viszont tényleg nem volt semmire sem bizonyítéka, csak üres szavak. Üres szavak, ellenem. A bizonyítékok és a felkészült válaszok ellen. Én tudtam mosni magam, de ő ezzel csak még mélyebbre ásta magát és Elinor talán már legközelebb nem, hogy higgyen neki, még a telefont sem fogja felvenni neki.
- Honnan ismerném? Ne kérdezz már ostobaságokat. Amíg nem mondtad a nevét a létezéséről sem tudtam. Elinor. Azt sem tudom mi a neve! Ennyit tudok, hogy "Dan". Semmi mást. Hogy öltem volna meg, amikor még azt sem tudom mi a neve, ki ő, hogy néz ki, hol lakik, semmi. Nem tűnik fel neked, hogy mennyire abszurd, amit mondott és amit kérdezel? Egy ismeretlen embert nem ölhetek meg. Amúgyis, miért öltem volna meg? Azért mert találkozni akarna veled? Hol érdekel engem, amikor tudom, hogy úgyis hozzám jössz haza? Egyszer már elhagytad, minek mennél vissza hozzá, amikor már velem épp gyereket tervezel? - tettem fel a negyven milliós kérdést.
A következő mondta minden eddiginél nevetségesebb volt. Még én is elnevettem magam.
- Ez valami rossz vicc? Ha most elüti egy autó, vagy felköti magát, akkor én tettem? Vagy, ha részegen leesik a lépcsőn és nyakát töri, akkor én nyomtam le csövet a torkán, öntöttem le alkoholt a csövön és én löktem le a lépcsőn? - kérdeztem, de most már felháborodva. Részben megjátszott, kis részben valós felháborodás volt. - Gondolkozz már el néha, mielőtt hülyeségeket beszélsz. Elhiszem, hogy kétségbe vagy esve és azt is, hogy meg lettél vezetve, de azért maradj már a valóság talaján.
Ha holnap a szomszéd asszony véletlen két szem gyógyszerrel többet vesz be és meghal, akkor engem fogsz vádolni vele? És ha két utcával arrébb az egyik nőt megfojtja a férje, mert megcsalta, akkor is belekeversz majd engem valahogy?
Nap mint nap lesznek emberek öngyilkosok és halnak meg balesetben, de tucatjával, akkor mindegyiket rajtam fogják számon kérni?



  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 17:12

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Soha életemben nem éreztem még magam ennyire tanácstalannak, és átkozom magam amiatt, hogy ennyire naív természetem van, hiszen sokkal könnyebben tudnék most hinni Gleesonnak, ha félre tudnám tenni mindazt, amit az orvos mondott. Olyan őszintének tűnt. Ahogy Gleesont is annak látszik. Fogalmam sincs, hogy mi az igazság. Egyik felől szeretném kiverni az elmémből mindazt, amit Dr. Nicholson mondott, másrészt viszont félek attól, hogy ha elengednem ezt a témát és kiderül, hogy mégis csak annak az idegen férfinek volt igaza, akkor úgy járok majd, mint Gillian. Mert az már most nagyon is igaz, hogy mennyire visszavonhatatlanul bele szerettem az előttem lévő férfiba, aki az utolsó reményem arra, hogy olyan életem lehessen, mint amilyenről mindig is álmodtam. Annyi a különbség a régi kapcsolataim és a mostani között, hogy Gleeson nélkül aligha tudnék létezni. De ilyen kétségek között és nagyon rossz lenni. Újra elbizonytalanodok, amint közli velem azt, hogy az az orvos szerelmes volt Gillianbe, hiszen ez épp egy tökéletes indok lehet mindarra, hogy beteges elméleteket szövögessen.
- De mégis volt valami oka Gilliannek hozzá járni. Ha valaki jól van lelkileg az nem jár pszichiáterhez. Mivel tetted őt ennyire tönkre? Az az orvos azt mondta, hogy meg akar engem menteni tőled. Miért? - egyáltalán nem érzem magam veszélyben mellette, sőt azt hiszem, hogy még sosem voltam ennyire nagyobb biztonságban, mégis akaratom ellenére is hallom még mindig az orvos szavait. Egyszerűen itt visszhangozznak a fülemben. - Ha csak alaptalan vádak ezek, miért nem jelentetted még fel? Úgy tudom, hogy komoly büntetéssel jár a rágalmazás... Ha ártatlan vagy miért hagyod, hogy az az ember össze vissza beszéljen mindent rólad? És ne merészeld azt mondani, hogy azért mert sajnálod őt... - csak egyszerűen próbálok válaszokat kapni mindenre. Mert nem akarom, hogy bármi is igaznak bizonyuljon mindabból, amiket az az orvos beszélt.
- És nem is fogsz tenni semmit? Azt mondta... Hogy eleinte Gilliannel is jól bántál. - én tényleg nem tudom, hogy kinek és mit kéne hinnem, de mivel a jövőm a tét, mindenképp meg kell tudnom, hogy kinek van igaza. Mert nyilván nem fogja beismerni ha bűnös. Vajon tényleg szeret? Vagy csak azért hiteti el velem azt, hogy hatalmat nyerjen felettem? De hát eddig mindig a kedvemben járt. - Én annyira szeretnék hinni neked...  - a hangom kicsit lehalkul, mert bár vannak bennem kétségek, de sokkal nagyobb bennem a félelem amiatt, hogy elveszíthetem őt. Mégis be kell, hogy látnom, hogy nem lehetett túl sok oka megölni Dant. Meg hát ismerni sem ismerhette. De akkor hogy lehet, hogy épp most halt meg és épp úgy, mint a volt barátnője? Mégis én lennék a felelős a haláláért?
- Én nem tudom... Az az orvos is annyi mindent megtudott rólad. Olyasmiket, amiket valószínűleg nem viszel a nyilvánosság elé. Talán... Te is kideríthetted valahogyan, hogy ki Dan. Azért, mert... Féltékenységből. Nem tudom Gleeson, hogy egy gyilkost mi vesz rá arra, hogy öljön. - sóhajtok, hiszen valóban annyira nevetségesen hangzik minden, amit mondok, hogy még én magam is kételkedek a saját szavaimban. Fel vonom a szemöldököm amikor nevetni kezd azon, hogy azzal is megvádolom, hogy tehet ezek után valamit a doktorral, pedig nagyon komolyan mondtam, hogy ő lesz a hibás, ha a közel jövőben bármi is történne vele.
- Hát... Elég gyanús lenne most ha meghalna. Tudni fogok róla, ha felkeresed vagy bármi. El mentettem a számát. - fenyegetem meg ismét hisztérikus hangon, és rajta is látom, hogy kezd elfogyni a türelme. De nem tudom elengedni azt a sok mindent, amit hallottam. Még akkor sem ha a szívem azt súgja, hogy kérjek bocsánatot és zárjuk le végre ezt a témát.   - Természetesen nem azt akartam mondani, hogy bárkit megölnél. Vagy, hogy... Én nem tudom. Össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy mit kéne most tennem. Vagyis...sajnálom. Én csak tudni akarom az igazat. Nem akarlak elveszíteni... - megtörlöm a könnyes szemeimet, de nem megyek még mindig közelebb hozzá. Pedig annyira szeretnék elfelejteni mindent végre.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 21:45


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Fogalmam sincs. Én nem tudok róla, hogy tönkre tettem volna, ahogy azt sem tudom, hogy Gillian miért járt hozzá a szakítás után - feleltem őszintének tűnően, pedig pontosan tudtam a válaszokat, de bolond lettem volna megmondani. - Nem én dobtam el őt, hanem ő engem - feleltem a részigazságot. Végül is ő közölte velem, hogy képtelen tovább velem úgy élni, ahogy én azt elvárom, szakítással fenyegetett, én pedig kiadtam az útját. Mondhatjuk úgy is akkor, hogy közös megegyezés volt.
- Ostobaság. Miért kéne téged megmenteni? Vagy te úgy érzed, hogy megmentésre szorulsz? Ne butáskodj... - sóhajtottam.
- Dehogy sajnálom. Isten ments. De nem akarok felesleges rendőrségi ügyeket és pereskedést. Nincs nekem arra sem időm, sem kedvem. Meghallgatom a hülyeségeit, aztán vállat rántok és tovább állok. Akik pedig ismernek, azok úgyse hiszik el egy szavát se.
Most menjek el a rendőrségre, tegyek feljelentést, vallomást, utána ő, aztán járjunk kihallgatásra, majd járjunk a bíróságra, ahol ő fellebbez majd, hordjuk be a bizonyítékainkat, fújjuk majd a magunkét, meg minden. Áh. Nem hiányzik ez nekem. Éppen eleget járok bírósági tárgyalásokra munka miatt, nem hiányzik nekem még, hogy nekem is legyen ügyem.
Egyébként is, biztosan beszélnék az emberek, ami nem hiányzik. Nem szeretném, ha a bíróság és a kollégák ezen csámcsognának. Tudom, hogy nem hinnék el, hogy igaz, amit mondd, hisz ismernek, de akkor sem hiányzik, hogy futótűzként terjedjen Nicholson hülyesége
- válaszoltam.
- Én végig jól bántam Gilliannel. Az is lehet, hogy Gillian csak sajnáltatni akarta magát Nicholsonnak. Vagy egyszerűen csak Nicholson féltékeny ránk, mert neki nem jött össze Gilliannel és emiatt most szét akarna robbantani minket is. Ebbe még nem gondoltál bele?
Ha pedig hinni akarsz nekem, akkor mi tart vissza benne? Egy lecsúszott orvos? Ez nevetséges...
- sóhajtottam.
- Persze, hogy ezer meg egy dolgot meg tudott rólam. A volt barátnőm volt a páciense. Szerinted? - kérdeztem felvont szemöldökkel. - Ha én is eljárnék anyádhoz minden másnap ebédelni, én is biztosan sok mindent megtudnék rólad, amit még nem. Első kézből hallotta a doki szerintem még azt is, hogy mik a méreteim. Gillian biztos minden nyavaját beszélt rólam neki. Igazakat és hazugságokat is - igazítottam helyre a képet a fejében. Persze, hogy mindent is tudott, hiszen a volt nőm beszélt vele minden kezelés alkalmával. Jobb informátora nem is lehetett volna.
- Nade mire lettem volna féltékeny? Egy arctalan, névtelen valakire, akiről semmit sem tudtam? Meg itt laksz, engem szeretsz, ide köt minden, hozzám köt minden. Ennyi erővel megölhetném az összes eddigi exedet és minden férfit, akivel valaha is szóba állsz. Mekkora biznisz lenne, nem? Majd szólok a temetkezési vállalatnak, hogy osszanak vissza nekem a bevételből, ha már nekem köszönhetik azt a sok munkát. Látod, ezekből a kis bizniszekből van nekem pénzem - mondtam szarkasztikusan.
- És mégis miért keresném? Mit akarjak tőle? - kérdeztem vissza. - Én eddig sem kerestem, keres ő magától - legyintettem.
Nem kezdtem el sajnálni csak azért, mert sírt, ellenben megjátszottam. Színleltem egy kis sajnálatot és megeresztettem felé egy együttérző sóhajt.
- Semmi baj - fogtam meg a kezét és közelebb húztam. - Nem haragszok. Nem esik jól, de nem haragszom. Rosszul esik, hogy ennyire nem hiszel nekem és egy vadidegen szavára adsz jobban, mint az enyémre, de... nem tudom... elnézem neked. Idővel biztosan belátod majd, hogy nekem volt igazam. Az igazat én már elmondtam. Az, hogy te mit hiszel el, az már a magad dolga.
Felálltam a székemből, majd megtöröltem a szám, mert imitt-amott paradicsomos volt.
- Nekem most el kell mennem - vettem le zakóm a székem támlájáról. - Be kell mennem az irodába befejezni egy védő beszédet. Majd jövök - pillantottam rá, noha nem volt fontos az a munka, ráért volna, de akkor már megcsinálom, ha így adódott. Igazából nem feltétlen a munka miatt megyek el... Egyszerűen csak magára akartam hagyni a bűntudatával, bánatával és kétségeivel, hadd marcangolja csak őt. Megérdemli, ha ennyire bolond volt. Legközelebb majd máshogy áll hozzám.
Legalább most megtapasztalja azt is, milyen érzés, amikor mélyen maga alatt van a kétségeivel, a bűntudatával és a rossz érzésekkel, én pedig nem vagyok mellette, hogy hozzám bújjon, megnyugtassam és támogassam. Meg tudja mit veszthet azzal, ha egyszer magára marad nélkülem. Legközelebb pedig tudni fogja kinek higgyen és legközelebb majd még édesebb és megnyugtatóbb lesz neki hozzám bújni, amikor maga alatt lesz.
Úgy tűnik nevelési elveket kell alkalmazni. A megvonás lesz az első büntetés.
Ha hazajövök, talán olyan érzés lesz neki, mintha évekre hagytam volna el és úgy fogja rám vetni magát, mint kiéhezett kutya az ételre.
- Gondolom te sem vennéd a lelkedre, ha valaki azért kerülne ártatlanul börtönbe, mert nem írtam meg a védő beszédet. Biztos rosszul éreznéd miatta magad - mondtam és nem sok kellett, hogy hozzá tegyem, "azért, mert veled foglalkoztam helyette", de annyira kegyetlen nem akartam lenni. Nekem is volt szívem, ha nem is akkora, mint kéne. - Főleg, ha híre menne, hogy én voltam az ügyvédje és azt beszélnék, hogy a hanyagságom miatt vesztettem el a tárgyalást. Tudod én igyekszem segíteni az embereken, nem pedig Pokolra küldeni őket, ahogy egyesek hiszik. De sietek haza. Nem leszek sokáig távol.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyPént. Feb. 02 2024, 18:38

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



A Gleeson és Dr. Nicholson szavai teljesen ellent mondanak egymással, én meg csak bambán magam elé bámulva igyekszem rendet tenni a fejemben. Most vagy egy idegennek hiszek és megadom annak az esélyét, hogy véget érjen a felhőtlen boldogságom, ami még csak alig kezdődött el igazán, vagy pedig a szerelmemben bízok meg továbbra is, és elfelejtem azt a sok őrültséget, amivel megtömték a fejem. Ha a szívemre hallgatnék akkor egy percig sem lenne kérdéses az, hogy ki az akinek hinnem kell, az eszem viszont mindenképp azt súgja, hogy utána kell járnom mindennek. Azonban azt még én magam sem értem, hogy miért szorulnék védelemre, ahogyan az is homály, hogy miért hagyna el bárki egy ilyen férfit, mint Gleeson és főleg, hogy miért kellett pszichiáterhez járnia. Hiszen velem még csak kiabálni sem kiabált soha, nem próbált meg tiltani semmitől, sőt mindig azon vagn, hogy az én kedvemben járjon.
- Nem tudom. Én nem értem, hogy mit miért mondott. - rázom meg a fejem, mert annyira zavaros minden, hogy lassan még abban sem vagyok biztos, hogy igaz-e az egyáltalán az, hogy találkoztam azzal az orvossal. Ha valaki rólam állítana ilyen eszement őrültségeket, akkor én szinte biztos, hogy nem hagynám csak úgy annyiban az egészet. Persze megértem azt, amivel érvel, de mégsem. Hiszen ha valóban nem igaz abból semmi, akkor ki kéne állnia magáért. Így egy kicsit olyan, mintha igazat adna a dokotornak. És emiatt én is nehezebben tudok hiini az ártatlanságában. Pedig annyira szeretnék.
- Hidd el, hogy egész úton hazafelé, azon gondolkodtam, hogy miért találna ki bárki ilyesmiket. És egyszerűen nem értem. Miért akarna ok nélkül bárki a kapcsolatunkba avatkozni? Mi haszna származna abból neki, ha mi szakítunk? Én azt nem akarom, Gleeson. - sütöm le a szemem, mert mindaddig amíg bizonyítékot nem tudna bárki is felmutatni, hogy a párom valóban egy őrült gyilkos lenne, én képtelen vagyok elhinni. Csak épp egy kicsit megingott a bizalmam most. - Miért haragudott rád ennyire Gillian? Hiszen, ha valaki valakit szeret, vagy szeretett, akkor annak nem akar ártani...ok nélkül nem. - tudom, hogy nem lehetünk mind egyformák, de nekem ez akkor is annyira furcsa. Én sosem tudnék bemocskolni senkit, még azt sem, aki esetleg ártott valamivel. Nem fér a fejembe, hogy a volt barátnőjének mi volt ebben a jó. Miért tenne bárki is keresztbe ok nélkül egy másik embernek? Annak főleg, akivel valaha egy párt alkottak.
- Ne forgasd ki a szavaimat! Talán csak attól féltél, hogy vissza megyek hozzá, mert olyan jól sikerül a találkozónk. Rögtön azután halt meg hogy Prue közölte velem a füled hallatára, hogy valamit akar tőlem Dan... bár ez már sosem derül ki. - a szavai dühítenek leginkább fel, mert úgy beszél velem, mintha gúnyolódna. Pedig én csak válaszokat akarok kapni a kérdésemre. Bár nem akarom megint kimutatni a gyengeségem, mégsem tudom vissza tartani a könnyeimet, mert minél jobban bele megyünk ebbe a beszélgetésbe, annál inkább félek attól, hogy a vége az lesz, hogy el zavar és soha többé nem lesz majd rám kíváncsi. Nem bírnám azt elvsielni. Nekem rá van szükségem. Szipogva nézek rá, miközben a kezemet fogva kicsivel közelebb húz magához és annak ellenére is, hogy talán megbántottam, még mindig ő az, aki vígaszt próbál nyújtani. Pedig talán az lett volan a legjobb, ha figyelmen kívül hagytam volna mindazt, amit Dr. Nicholson mondott.
- Bárcsak nem mentem volna el találkozni vele... - sóhajtom, bár ezen már sajnos változtatni nem tudok. Aztán meglepetten kapom fel a fejem a kijelentésére, és azon gondolkodok, hogy vajon tényleg azért akar-e el menni, mert dolgoznia kell, vagy pedig annyira megbántottam, hogy nem akar velem lenni. Talán csak levegőre van szüksége. De nekem meg rá. Ha most itt hagy, akkor az pokolian fog fájni. Egy hírtelen ötlettől vezérelve fogom meg a kezében lévő zakót, hogy megakadályozzam abban, hogy azt magára is tudja venni, és makacsul rázom meg a fejem. A következő szavai viszont szó szerint a lelkemig hatolnak. Olyan, mintha arra akarna célozni, hogy miattam nem tud a munkájára koncentrálni. Nagyokat pislogva nézek rá és nem értem, hogy miért csinálja most ezt.
- Ne csináld ezt. Kérlek. Én nagyon sajnálom. Tudom, hogy megbántottalak. Nem fordul elő soha többet az, hogy másnak hiszek helyetted. De ne hagyj most itt...beszéljük meg. Tudom, hogy nem a munka miatt akarsz el menni, hanem azért, mert haragszol.. - hiszen arról volt szó, hogy együtt töltjük a délutánt. Mondta volna, ha későbbre ennyire fontos munkája van. - Én lennék az a hanyagság? Ezt úgy érted, hogy rám pazarlod az idődet a munkád helyett? Ezt most csak azért mondod biztosan, hogy én is érezzem rosszul magam, mert megbántottalak. De tényleg nagyon sajnálom. - a hangom egyre kétségbeesettebb, és, mint valami gyerek úgy kapaszkodok végül a nyakába és kezdem puszilgatni az arcát is. Mert szükségem van rá. - Ne hagyj itt... - suttogom reménykedve, bár elengedni nem fogom az egészen biztos.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My partner's ex is dead  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  EmptyPént. Feb. 02 2024, 21:55


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Mi haszna lenne belőle? Egyszerűen csak boldogabb lenne tőle, mert ugyanott lennék, ahol ő van. A padlón. Ez ugyanaz, mint, amikor az egyik gyereknek összetörik a kedvenc játéka, ezért összetöri a másik gyerekét is, mert attól jobban érzi magát.
Irigy. Gyerekes, de irigy
- vontam meg a vállaim.
A legtöbb dolgot ki tudtam ám magyarázni, de éreztem, hogy Gilliant nem fogom tudni egy könnyen. Valami hihető mesét muszáj lesz kitalálnom, amivel el tudom altatni a bizalmatlanságát, kíváncsiságát és a presztízsemet sem rombolom le túlzottan. Na de vajon mi lenne a tökéletes mese? Ez volt a legnehezebb része a beszélgetésnek. Olyat kell mondanom, amit könnyen el is hisz, érthető az indok, de én sem zuhanok a szemében. Legalábbis sokat nem.
Végül mélyet sóhajtottam és hátradőltem a székben.
- Rendben. Akkor elmesélem, de ígérd meg, hogy nem fogsz érte utána más szemmel nézni rám - pillantottam rá. - Gillian meddő volt - feleltem neki kissé elgyötörten. Persze ez már csak az én remek színészi munkámon múlt, ami eddig még sosem hagyott cserben. - Gyereket terveztünk, de nem jött össze. Nem értettük mi a gond, amíg végül el nem ment orvoshoz. A kórházban derült ki, hogy nála van a probléma. Ez mindkettőnket megviselt, főleg, hogy nem sikerült kezelni és Gillian orvosi okokból kifolyólag a beültetésre is alkalmatlan volt.
Elég nagy volt emiatt a feszültség köztünk, de ezt főleg ő gerjesztette, mert én megpróbáltam elfogadni a helyzetet. Ő szeretett volna örökbe fogadni gyereket, amibe én nem mentem bele, mert én sajátot akartam. Más gyerekét nem tudtam volna sajátomként nevelni.
Egyre inkább eltávolodtunk egymástól, nőttek a feszültségek és egyre több volt köztünk a veszekedés, amíg végül... elváltak útjaink.

De hidd el, ezt csak azért nem akartam elmondani, hogy te ne kezdj el attól félni, hogy mi lesz, ha neked sem jön össze a gyerek - tettem össze kezeim, hogy ezek után ne kezdjen el most meg ezen stresszelni. - Csak téged nem akartalak kitenni felesleges stressznek - mondtam nyugtató hangon.
- Nem forgatom ki a szavaidat. Az lenne az utolsó, amit tenni akarnék. Nem az én stílusom lenne ilyet tenni. Egyébként sem jutott volna eszembe aggódni, hogy visszamész hozzá. Lehet ez most nárcisztikusan fog hangzani, de nálam jobbat úgyse fogsz találni, így aggódnom sem kell, hogy bárki mást úgy ítélnél meg, hogy inkább az ő karjaiban kötnél ki.
Mikor közölte velem, hogy azután halt meg, hogy Prue közölte velem Dan felbukkanását kitártam a karjaim.
- Lincoln elnököt pedig a színházi előadás félidős szünete alatt lőtték fejbe, amikor a testőre elment inni a szomszédba, még sincs összefüggés. Ott sem a testőr volt a gyilkos és nem is volt bűnrészes sem. Ártatlan volt. Mindenbe bele lehet magyarázni valamit. De tudod mit, ha ennyire engem vádolsz Dan halálával, akkor kérdezzük meg a rendőrséget, hogy mikor halt meg Dan és meglátjuk ott voltam-e a halálakor. Mert nekem az irodám be van kamerázva, ahogy a házunk előtt is vannak kamerák. De ha bebizonyosodik, hogy én éppen dolgoztam, vagy itthon voltam, amikor Dan öngyilkos lett, én nem tudom mit teszek, de alaposan oda kell tenned magad, hogy kiengesztelj - feleltem, hiszen Elinor elmondásai alapján nem tudták bebizonyítani, hogy a gyógyszerek a borba voltak keverve, így a rendőrség azt hiszi külön vette be a gyógyszereket és ivott rájuk, ami nekem jó, így nem gondolhatnak rá, hogy valaki órákkal előtte már eltervezte a merényletet és mindent előkészített, éppen ezért én tudok magamnak alibit igazolni. Én nem ott voltam, amikor meghalt.
Nem adtam jelét, de nagyon is élveztem Elinor reakcióját arra, hogy öltözni kezdtem és kijelentettem, dolgozni kell mennem. Igyekeztem a közömbös és a sértett pár szerepét adni, pedig a lelkem nagyon jól mulatott, hogy milyen kétségbe esett lett. Végtére is részben ezt akartam elérni, nem?
A zakót fogó kezére néztem, majd arcára és szemeibe, miközben beszélt.
- Nem ezt mondtam - jegyeztem meg, hiszen tényleg nem mondtam ki, hogy ő lenne az a hanyagság és nem is akartam ilyesmivel vádolni. Direkt nem is mondtam ki hangosan, hiszen ilyen fajta bűntudatot nem akartam benne kelteni. Éreztetni akartam vele a sértettségem és belé akartam gázolni, ami sikerült is, de azért nem akartam mások sorsáért is felelősnek beállítani.
- Nem te vagy a felelős. Nem pazarolom rád az időmet a munka helyett, ez nem így van - sóhajtottam és megcsóváltam a fejem. - Nem okolhatod magad. Nem teszel engem hanyaggá - feleltem és ajkamba haraptam. Azt hiszem megértette a leckét és átértékelt engem. Ha nem tette volna, nem viselkedne most így. Bocsánatot kért és sikerült elérnem nála, hogy úgy kapaszkodjon belém, mint fuldokló az utolsó korty levegőbe.
Ha most erőszakoskodom és csak azért is elmegyek, azzal már magamnak is ártanék. Azzal a kapcsolatunkat rombolnám. Be kell érnem ennyivel.
- De azt hiszem az a védő beszéd még várhat kicsit... itt maradok. Itt leszek neked - ejtettem végül a földre a zakóm és átkaroltam a vállai alatt.


  ♪ You and I


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
My partner's ex is dead  61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
My partner's ex is dead  Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
My partner's ex is dead  Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
My partner's ex is dead  Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: My partner's ex is dead
My partner's ex is dead  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
My partner's ex is dead
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Partners in Crime // Jennifer & Jules
» Dead man's hand - Max&Salome
» Good news is you're not dead. Yet.
» dead broke blues
» Nishi & Bianca - You're Dead!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: