New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 9:01 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Good news is you're not dead. Yet.
TémanyitásGood news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptyVas. Jan. 26, 2020 5:57 pm

Sera & Ella
Weill Cornell Medicine


Egy egész életnek tűnt ide bejutni - az igazgatótanácsnak persze becsületére váljék, hogy megpróbáltak megkerülni, apámat felhívni és árulkodni, hogy a neveletlen hercegnő nem csupán bizonyos juttatások, hanem a komplett anyagi támogatás megvonásával fenyegetőzik, de könyörgöm miért, miért gondolja bárki, hogy a család nem tart össze? Ennek a szutyok kórháznak a támogatása nem egyéb csinos kis széljegyzetnél a Koch honlapon, az egyik legköltségesebb parasztvakításaink egyike, ami túlmutat azon, hogy a közvélemény szemében apámék szeretnének ördög helyett inkább angyalnak látszani: nem titkolt céljuk, hogy a konzervatív ideológiai elvekre fogékony, de a nagyvállalati rablómentalitást elutasító választóréteget, az úgynevezett középső harmadot is meg tudják szólítani..
De mint minden hasonszőrű kezdeményezést, ezt a célt is több lábon állva igyekszünk megvalósítani - vannak ám más kórházak is, akiket boldoggá tehetünk a pénzünkkel.
Négy, tőlem független tanú előtt megírtuk a nyilatkozatot - ők minden jogi felelősség alól mentesülnek, ha mégis perre kerülne sor. Legyen.
A következő az aggódó Graham szülőkkel való összecsapás volt - apa és anya együtt aggódnak a gyerekért, a jó hírükért, de leginkább a gyerekért és ők csak nem tartják jó ötletnek, hogy bemenjek hozzá, ezért inkább az lenne a legokosabb döntés részemről, ha hazamennék és türelmes lennék... Túl fegyelmezett vagyok ahhoz, hogy minden kicsiségtől tikkelni kezdjen a szemem - a gyakorlati időmben viszont kellően alapos voltam ahhoz, hogy tudjam segítségkérés nélkül is, hogy a Koch Industries érdekeltségei hol találkoznak a Graham család érdekeltségeivel, és hogy nincs ember a földön aki etikátlansággal vádolhatna minket, ha kérésünkre az egyik fogaskerék hirtelenjében  más irányba kezdene el forogni elzárva ezzel a pénzcsapot, ami eddig a bőségszaru jelentős hányadát hivatott feltölteni.
Mr Graham megértette rögtön, főként a kontrasztot: egészen egyszerű dolgot szeretnék, a barátnőm mellett lenni úgy, ahogy a túlféltő-csalódott család, és az egészségügyi dolgozók nem tudnak, és ha nem kapom meg amit szeretnék, akkor az nem marad dollármilliós nagyságrendig is rúgható következmények nélkül; Mr Graham azt mondta, hogy ugyan olyan aljas szemét vagyok, mint az apám, aztán arcon csókolt - Mrs Graham pedig tette, amire a felső tízezerhez tartozó hölgyeket trenírozzák, amely trenírozás nekem nem jutott ki, lévén nekem nincs anyám aki fullasztó módon csak a javamat akarta volna ezen nevelési elvvel. Mrs Graham okosan befogta a száját, amikor a férje kinyitotta nekem az egyágyas kórházi szobához tartozó ajtót: ez is csak üzlet. És még csak el sem panaszolhatja senkinek, mert akkor megtudnák..  

Nem azért vagyok itt, hogy megértsem. Tudnám, és nem tudnám egyszerre. Nem azért vagyok itt, hogy megtérítsem, megmentsem, leszoktassam, irányt mutassak, ítélkezzek, jótékonykodjak nem azért, mert ez a jövőre nézve kiváló zsarolási alap. Nem akarom eladni a lapoknak a sztoriját, nincs szükségem köszönetre.. Azért vagyok itt, mert jól esik hinni abban, hogy ha valaha hasonló helyzetbe kerülnék, akkor lenne ott velem valaki csak azért, hogy ne legyek egyedül. Aki nem akarna érteni, téríteni, megmenteni, leszoktatni, ítélkezni, irányt mutatni, jótékonykodni vagy hasznot húzni, csak ott lenne velem. Velem és a démonaimmal.
A baleset halálra ijesztett - a hírek mutatták az oszlopnak rohant autót, mint ahogy minden nap mutatnak milliót és egyet azzal a különbséggel, hogy ezt a kocsit ismerem: két napja ülök az ágya mellett, az ágya szélén, mert engem nem lehet elküldeni.
Nem, ne légy naiv. Ő sem tudna.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptyCsüt. Jan. 30, 2020 3:23 pm

can you hear me s.o.s.?

ella & sera
Semmire sem emlékszem a balesetből.
Tényleg. Igazából arra sem nagyon emlékszem, hogy kocsiba ültem, és kihajtottam a Warrenék lakásához tartozó parkolóból – mert egy vadonatúj Bentley convertible-t még Manhattanben sem hagyunk az utcán, mint holmi szemeteskukát –, arra pedig főleg nem, hogy bármikor is elvesztettem volna az irányítást az autó felett.
Emlékszem viszont az érzésre; arra a rántásra, ahogy alattam hirtelen megállt a jármű, engem viszont vitt volna tovább előre a lendületmegmaradás törvénye, ha a biztonságiövem nem szorult volna rám. Még mindig érzem ezt a szorítást a mellkasomban, azt a fojtogató ürességet,ahogy minden levegőt kiszorított a mellkasomból, és valamiért biztos voltam benne, hogy megfulladok. Nagyjából egy másodpercig, mert aztán egy egész kamionnyi beton zúdult az arcomba, és már semmit sem éreztem.
Az első kép, amire Warrenék után emlékszem, az eza  furcsa, hullámvasutas érzés, az arcomba világító, mozgó neoncsövek, mint egy nagyon különös, nagyon csempézett alagút. Körülöttem pedig a világ legrusnyább kezeslábasait viselő emberek, maszkkal a szájuk előtt. Az egyenruhájuk színe ugyan passzolt a csempe színéhez, de ettől az egész csak még rosszabb lett.
Biztos voltam benne, hogy ez a pokol. És még csak mozdulni sem tudtam, hogy elüssem a felém nyúlkáló kezeket, amik az arcom körül csináltak valamit. A szemhéjam megint lecsukódott, és a következő pillanatban, látszólag, hirtelen megállt a világ. Nem gurultam, nem nyomott semmi; és fogalmam sem volt, hol vagyok.
Nehezek a szemhéjaim, és valamiért az egész testem is, márpedig legalább tizenöt éve dolgozom rajta, hogy semmi nehéz ne legyen rajtam, esetleg a személyiségemen és az aranyékszereken kívül. Nem látok még élesen, de érzem, hogy valami fura van az orromnál; és hogy valaki a lábamnál matat.
Megpróbálok ránézni, felülni, de képtelen vagyok rá; tompa fájdalom hasít a gerincembe, és jószerivel megbénít.
Ne erőltesd meg magad, drága! – hallok egy határozottan nem ismerős hangot. Aztán lassan egy arc is a látóterembe kúszik, egy ötvenes afroamerikai nő, olyan rusnya nővéregyenruhában. Mosolyog, de nem értem, miért. – Felébredtél?
Válaszolni akarok, de nem tudok, nem jön ki szó a torkomon, olyan száraz az egész szám.
Na várj csak…!
Eltűnik a szemeim elől, de aztán hirtelen a világ ismét megmozdul, és lassan félig ülő helyzetbe kerülök. A nővér nem emelte meg túlzottan az ágy felső részét, épp csak annyira, hogy rálássak a lábamra és a padlóra. Nem sok időm van értetlenül szemlélni az üres szobát, mert egy palack víz kerül elő, benn egy szívószállal. Nem mondom, hogy nem szeretem, ha kiszolgálnak, mégis fura, hogy Ő tartja nekem az üveget.
Hol vagyok? – krákogom végül. Megnyalom az ajkaimat, vészesen szükségem van egy ajakápolóra.
Weill Cornell Medicine, az egyik magánszobában. Baleseted volt, drága.
Balesetem…? – Semmire sem emlékszem. Miért nem? És mi ez a nyomás a fejemben?
Igen, autóbaleset. Nekihajtottál egy oszlopnak. De ne aggódj, már jó kezekben vagy, és minden a legnagyobb rendben!
Ezzel tudnék vitatkozni. Kezdve azzal, hogy mikor végre meg tudom emelni a kezem, mert elengedi a láthatatlan beton, ami eddig lent tartotta, és a fejemhez emelem, a hajam a kelleténél jóval zsírosabban és kócosabban ragad az ujjaim közé. Nem látom magam, de biztos vagyok benne, hogy borzalmasan festek; érzem a kórházi pizsoma műszálas viszketését a bőrömön, és a tompa lüktetést a szemgolyóm mögött, ami mindig azt jelenti, hogy karikás a szemem.
Lehunyom a szemem, hátha jobb lesz fény nélkül, de az egyre növekvő fejfájás nem akar elmúlni. Talán a hirtelen ülés okozza; megpróbálok kinézni az ablakon, de nem sokat látok, csak egy parkolót, mögötte néhány kisebb zöld területet, aztán a fasor mögött már megint a város húzódik. Ami jobban feltűnik, az a kabát, amit az ágy melletti székre terítettek, és határozottan nem az enyém. Tudom, hogy ismerős, de nem tudom, honnan.
Volt itt valaki?
A nővér befejezi végre a takaróm igazgatását és a karomba kötött infúzióval való babrálást. Valamiért késztetést érzek kitépni a karomból, az orromba vezetett apró csővel együtt, amit igazából nem is érzek, csak a tudat maga zavar.
Hát persze. A szülei…
Senkit sem akarok, hogy itt legyen – vágok közbe határozottan. A hangom még mindig recsegős kissé, de már kezd jobb lenni. – Hallja? Fizetünk ezért a szobáért, nem is keveset. És nem akarok látogatókat.
Addig legalábbis biztos nem, míg nem kerülök legalább félig elfogadható állapotba; amely így is több, mint amit az emberek nagyja jobb napjain kiprésel magából, de csak azért, mert mások elvárásai nevetségesen alacsonyan vannak, az enyéimet nem kell lejjebb engednem magammal szemben. Főleg magammal szemben.
Látom a nővéren, hogy habozik, végül viszont megint elmosolyodik, és az egyik, színes, nagy virágcsokor – orchidea, a csíkoslevelű fehér-rózsaszín fajtából – vizét kiönti a kis csapba, és frissel tölti fel. – Tudja, én hálás lennék, ha valaki napokig itt ülne az ágyamnál, annak ellenére, hogy nem vagyok magamnál. Igazán jó barátja van.
Jó barátom…? Lehunyom a szemem, és fáradt sóhajjal dőlök hátra a párnára. Valahogy van egy sejtésem, hogy ki lehet az. – Hol van?
Néhány perce ment ki a folyosóra telefonálni. Ha igazán szeretné, megmondhatom neki, hogy felébredt, és egyedül szeretne lenni, de azt hiszem, Miss Koch-ot egy elefántcsorda sem tarthatná vissza.
Abban biztos vagyok.
Csak megrázom a fejem, gyengén, mert valamirét nem akarnak rendesen működni a nyakizmaim, és talán nem is látja, mindenesetre nem nézek rá többet, ő pedig hamarosan kimegy, miután megbizonyosodott arról, hogy nem, tényleg nem szeretnék pudingot. Csak azután jutott eszembe, hogy megkérdezhettem volna, van-e az ajándékboltban egy rendes fésű, miután már elment.
Még mindig nem értettem nagyon sok dolgot; néhány viszont összeállt, és egészen biztos voltam abban, hogy mi fog következni. Valószínűleg a Nevenincs Nővérnek igaza volt abban, hogy hálásnak kellett volna lennem; de képtelen voltam rá. Én senkit sem kértem, hogy legyen itt. Sőt, ha nem Elláról lett volna szó, valószínűleg rögvest el is küldöm. Még Nate is előbb adja fel, mint Ő. Pedig tényleg, őszintén semmire sem vágytam kevésbé, mint elnyomni ezt az egész érthetetlen katyvaszt, ami jelenleg a testemet és a gondolataimat alkotta, és a magam szét-kórházazott külsejével végignézni, ahogy Ella elegánsan bekopog a magassarkújában, a kilóméteres lábaival meg a tökéletes sminkjével, és… és itt van.
Mert erre mit lehet mondani?
De végül meghallom a kopogást a folyosón, és tekintve, hogy a nővérek és orvosok minden szívfájdalmam ellenére még mindig klumpában meg Crocsban suhantak végig a folyosókon, tudtam, hogy ő az. A lehetőségekhez képest megpróbáltam összeszedni magam, ami valójában csak annyiból áll, hogy megigazítom a takarót, hogy a lehető legtöbbet takarjon ebből a kórházi göncből, és megkíséreltem beletúrni a hajamba, hogy legalább a jobbik oldalra igazítsam, de az ujjamra csiptetett szívverésmérő akármi megakadályozott benne. Még épp időben sikerült kibogoznom az odagubancolódott szálakat, amikor nyílt az ajtó.
Jó reggelt – köszönök jobb híján, bár fogalmam sincs, mi a napszak. New York felett az ég általában felhős, szóval az alapján se igen tudok tájékozódni. – Mondanám, hogy gyere beljebb, de a nővér szerint már beinvitáltad maga– khm. Bocs. – Úgy elhalt-elvékonyodott a hangom, mintha épp allergiás reakciót kapnék a virágoktól. Köhintettem egyet, amitől viszont veszettül sajogni kezdett a bordám. – Szóval. Beinvitáltad magad, úgy, hogy kirúgni sem mernek… Azért így elég nagy előnnyel indulsz.
Igen. Itt határozottan arra célzok, hogy kurva szarul festek, és önhibámon kívül nem hozom a szokásos dögös formámat, ami egyszinten áll az övével.
Légy már olyan drága, ideadod azt a kis lapot, amit az ágy lábához akasztottak? – Kíváncsi vagyok, pontosan mivel is állok szemben; és tudjam, melyik olyan fájdalom, aminek nem kéne ott lennie.

2018.  január
⇜ code by bat'phanie ⇝
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptyHétf. Feb. 03, 2020 3:37 pm

Sera & Ella
Weill Cornell Medicine


- Felébredtél, Rózsám? - Csipkerózsikára gondolok nyilvánvalóan, mondjuk az a csaj 100 év alvás után is úgy kelt fel, mint akit skatulyából húztak ki - az eredeti mese szerint is, amiben a maszkulin, jóképű herceg nem időzött holmi Igaz Szerelem Csókjával, csak megerőszakolta és teherbe is ejtette rögtön; Az ikrek maguktól születtek meg, kiszívták anyjuk ujjából a rokka mérgét, az átok megtörik, Rózsi pedig ezután felelős, egyedülálló anyaként próbál boldogulni. A herceg anyja valamiért úgy dönt, hogy a száz éves álmából kirángatott udvartartás avítt kollektívája konkurenciát jelent az övékére nézve - feltehetőleg szar érzés, ha száz év után visszatér az eredeti tulaj - ezért igyekszik unokáinak anyját élve elégetni; A herceg mindeközben megpróbálja kinyúvasztani a feleségét, egyrészt mert Csipkerózsikával akar lenni, másrészt pedig mert az asszonyról kiderül, hogy mentálhigiénés gondokkal küzd, amire az apjuk ellen irányuló kannibalizmusra felbiztatni igyekezett ikreknél bukik ki.
Csak szeressük a love-sztorikat és még véletlenül se tegyünk fel olyan jogos kérdést, hogy: MIÉRT?
Kifulladó hangja ellen a szívószálas-ásványvizes megoldást kínálom felé, mert mi Tigrisek Kochok a problémamegoldást szeretjük a legjobban, de a féltés jeleit hiába is keresné az arcomon: az orvos azt mondta nincs életveszélyben, innentől fogva felesleges energiabefektetésnek minősül mindennemű aggodalom.
- A családom a legfőbb támogatója a kórháznak. - Vonom meg a vállamat hanyagul, mert nem gondolom hogy tovább kellene boncolgatnom a témát - Sera elég régen ismer ahhoz, hogy tudja a pénzkérdéses kihívásokra nem tekintek megugrani való lécként, hisz mindegyik csak a küszöb magasságát éri el, és Mr Graham is pontos jellemzést adott: ugyanolyan aljas szemét vagyok mint az apám. Jahm, tényleg nem mernek kirúgni.
- Az életben csak egyszer adatik meg, hogy közvetlen közelről lássalak, miközben te szarul festesz. - Kacsintok rá, s mutatóujjam köré tekerem az egyik kócos tincset, hogy a látóterébe húzzam: igen, tényleg remekül vagyok.
Valójában az egész ki-a-legszebb-a-vidéken verseny csak az ő fejében létezik, de ezt valahol neki is tudnia kell: ameddig boldog-boldogtalan a szívére a megjegyzéseit arról, hogy például a fekete és a fekete eltér az esti szerelésben, a csokornyakkendő csálé, pöttyöset csíkossal meg never-ever.. Nekem nem tud olyat mondani, amit egyáltalán válaszra méltatnék - ez a ruha kövérít, Ella - beszédes pillantásom visszakérdez ilyenkor: "és most hova szarjak, hogy el ne lopják?"
Fonákjáról persze elismerem, ha olyan eseményhez keresek ruhát, melynek elég nagy a tétje, akkor elhívom ruhát vásárolni és nem, nem invesztálok időt a keresgélésbe, hogy lefújoljon mindent ami tetszik nekem: eleve ő választ azzal a mániákus fénnyel a szemében, elégedett-ihletett mosollyal az ajkán amivel Dr Hannibal Lechter is kanalazta a még élő áldozata agyvelejét.
Odaadom a kartonját bogarászásra, és a hiábavaló bámulása helyett - majd szól, ha elfelejtette az ABCt - a szekrényhez lépek amiben eredendően csak a balesetkor viselt ruhái voltak bezsákolva, mostanra viszont a zsák elűnt, a gönceit a tisztító gondozására bíztam, és beszereztem néhány apróságot (nem) direkt erre a pillanatra.
Jelenlegi öltözékemet persze a Runway címlapon emlegette, de se nem az ő bosszantására (jó, nem teljesen), és nem is azért viselem, mert bár két napja el sem mozdulok mellőle, csakis dizájner cuccokban virraszthatok; Az újságírók ostromolják a kórházat, hát afféle  sajtótájékoztatót tartottak a szülők, jelenlétem előnyeit pedig kihasználták - a féltő, családi béke szentségéért, intimitásáért könyörgő anya és a balesetokozásért felelős másik sofőrt hibáztató, a szaftos botrányt mérsékelni igyekvő apa mellett nekem már csak annyi jutott, hogy emlékezzenek vissza Adam Słodovira. A firkász aki anno egyedül generálta az exszel-való szakítás porfelhőjét - ő írta először rólam, hogy jégkirálynő vagyok (tizennyolc évesen), okfejtésében pedig hosszan boncolgatta: nem csak azért érdemlem a jelzőt, mert frigid, baszatlan picsa vagyok... Az újság aminek dolgozott, ami nyomtatásba engedte mindezt rá két hétre nem létezett - Adam próbált elbújni ugyan, de David Koch a média segítségével egyenest az amerikaiakhoz szólt (mennyivel jobban hangzik így, mintha azt mondanám, hogy vérdíjat tűzött ki a fejére), és az ipse néhány hónap börtön után emigrálni kényszerült.
Szerintem átment az üzenet, a Graham szülők ha gyűlölnek is azért, mert bezsaroltam ide magamat, szinte már elégedetten távoztak... én meg végre átöltözhetek. Mielőtt belebújnék a pulcsiba, még irányába villantom a trikó feliratát, aztán előszedem a kis utazó oldalzsebéből a hajkefémet, és szükségtelenül végighúzom párszor a sörényemen. Serát ingerlem, de hát azt már megbeszéltük, hogy nem aggódni és nem is ítélkezni vagyok itt.. szóval szabad a pálya.
- Utólagos engedelmeddel a bejárónőm kigányolta a szobádhoz tartozó fürdőt, úgyhogy most már tényleg tiszta és fertőtlenített, szóval ha kipróbálnád a kádat vagy a zuhany alá állított nyugdíjas széket - persze nem mondom, hogy büdi vagy - akkor lecserélném az ágyneműdet, mert ez a klórszagú... lópokróc ritka gusztustalan. - A környezet kihat a közérzetre is - ha egyiptomi pamutban fetrenghetne a saját pizsamájában, ráadásul még a fésűt is kölcsön adnám, talán egy fokkal felvértezettebben várhatná a Graham szülőket és a kérdéseiket is.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptyVas. Feb. 09, 2020 4:49 pm

can you hear me s.o.s.?

ella & sera

A legfőbb támogatója, hát persze. Valahol a csontvelőm tájékán lobban fel a maró gúny és rosszindulat, szavai akár elejtett cigarettacsikk az olajfúrókúton. Nem tudom, mennyire érdemli meg, és mennyire fakad ez tehetetlen dühből, amiért itt vagyok, így, ebben a helyzetben, és még Neki is itt kell lennie, de nem mutatom ki, hogy zavar. Pedig legszívesebben mindenkivel üvöltenék, hogy takarodjon innen, mert néha én is megérdemlem, hogy elmerüljek az önsajnáltatás mocsarában – főleg most, amikor tényleg úgy festek, mint aki a mocsárból szökött.
Ezt nagyon jól látod – bólintok, magamba és a fájón lüktető gerincembe sugározva minden eleganciát, amit ebben a környezetben össze tudok gyúrni, és végig simítok a lepedő szélén, a ráncokkal viaskodva. – Emlékszel Davidre? – Nagyjából három éve jártam fele pár hónapig, de túlzottan nyomult, lassan már beköltözött hozzám, és egy darabig tűrtem, mert nem volt rossz arc, és az ágyban is jól kijöttünk egymással, de aztán kidobtam. Szó szerint, a holmijait, amiket lassan becsempészett hozzám, dobozban találta meg a folyosón. – Egyszer korábban jött haza, és meglátott smink nélkül. Kimásztam az ablakon. Remélem, betörőnek nézett, de utána se beszéltünk róla.
Hogy mennyire viccelek ezügyben, azt pedig döntse el maga.
A lehető legelegánsabb kézmozdulattal veszem el tőle a táblára csatolt laphalmazt, nem törődve a vállízületembe nyilalló fájdalommal. Ha más lett volna itt, akár csak a nővér, őt kérem meg, hogy olvassa és fordítsa le nekem, ami ide van írva, mert olyan megerőltető ez a sok idegen szó, de Ella előtt egyébként is felesleges volt titkolnom, hogy történetesen jól olvasok latinul.
Intrakraniális sérülés, kulcscsont törés, bordarepedés, bevérzett mellek, légmell… Nincs végtagtörés; bár ír egy repedést a sarokcsontra. Nem hajtottam túl gyorsan, ezek szerint; semmire sem emlékszem. A polytrauma leírások felett van egy gyors összegző is arról, mi okozta a balesetet; ezek szerint oszlopnak hajtottam. Megjelenik előttem egy kép, ahogy a motorháztető előttem úgy nyílik ketté a beton oszlop hatására, mintha kreppapír lenne, de nem tudom eldönteni, hogy ez valódi emlékkép, vagy csak az információk hatására rakta össze az agyam.
Hirtelen erős fájdalom nyilall a halántékomba, lehunyt szemmel dörgölöm meg, mintha ki tudnám masszírozni a koponyámból, aztán félrerakom a kórlapot, és visszadőlök. A nyakam izmai úgy sajognak, mintha hetekig rossz pozícióban aludtam volna; valószínűleg az ostorcsapás-sérülés miatt. Jelenleg ennek kellene a legkisebb gondnak lennie, mégis hihetetlenül zavar.
Csak félig fogom fel, hogy épp öltözködik – egy átlag férfi valószínűleg bármit megadna, hogy most helyet cseréljen velem, engem viszont nem annyira a feltáruló kép érdekel, inkább a jelenlétén elmélkedem. Annak ellenére, hogy nagyon is tudok értékelni egy vonzó női testet. Nem mondom, hogy kevésbé fájok, most, hogy emberi ruházatban van, de a lelkemnek jót tesz. Bár így és mérföldekkel jobban fest nálam.
Külön felbéreltél egy bejárónőt a kórházba? – kérdem laposat pislogva. Gondolom, a sajátjára gondol, de az sem olyan hű de logikus lépés, tekintve, hogy nem épp itt lakik. Bár amilyen magabiztosan uralja a teret a jelenlétével, akár azt is el tudná hinni az ember. Jellemző rá.
Próbálom nem magamra venni a megjegyzését, mert már úgyis mindegy, és sóhajtva igazgatom magam nagyobb kényelembe. – Nincs kedvem megmozdulni – mondom. Mindenem izzadtnak, ragadósnak és betonba csomagoltnak tűnt, de egyszerűen túl nagy erőbefektetésnek tűnt megmozdulni. Arról nem is szólva, hogy még eléggé rá vagyok kapcsolva a gépekre. – Nincs kedvem semmihez.
Balesetem volt. Eddig is értettem, de valahogy most kezd igazán realizálódni bennem – pontosabban, inkább azt kezdem megérteni, hogy egyáltalán nem realizálódik. Én vagyok itt, az én testem, az én tudatom, mégis teljesen szürreális a helyzet. Én fekszem ebben a kórházban. Az előbb még Warrenékkel voltam, és Nate épp azt fejtegette, az idő miért köralakú, aztán egyet pislogom és itt vagyok. Hogy lehet ezt felfogni?
Miért vagy itt? – kérdezem aztán, kissé gyengén, mert úgy tűnik, most elég gyorsan kifúlnak a tartalékaim. Olyan, mint egy nagyon rossz füves cigi utáni tripp; némi vatta a fejben, nem sok, nem szállsz magasan, csak nehéz koncentrálnod. Felé fordítom a fejem, és valami félmosoly-szerűséget produkálok. – Ne értsd félre, rendkívül megható. De gondolom van jobb dolgod is, mint itt szobrozni mellettem… Főleg, hogy most nem vagyok a legjobb társaság. És az agysérülésem miatt, feltételezem, nem nézhetek se tévét, se laptopot, se könyvet… Egy keresztrejtvény talán belefér. Te megkapod a sudoku-t.
Aludni szeretnék; ugyanakkor pedig nem. Mert hiába szeretném, hogy ha mikor legközelebb magamhoz térek, otthon legyek, és kiderüljön, hogy ez csak valami rossz álom volt, tudom, hogy nem ez fog történni. Öt ujj van mindkét kezemen; ez nem álom. – Szóltál erről másnak?

2018.  január
⇜ code by bat'phanie ⇝
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptyCsüt. Márc. 12, 2020 8:37 pm

Sera & Ella
Weill Cornell Medicine


Tételezzük fel, hogy egyszer, egyszer az életben megadatik nekem a gondolatolvasás, mint szentségtelen képesség: azon a napon, abban az egy órában vagy tíz percben csattanós stricipofonoktól lesz Manhattan; Persze ilyen vágyálmaim közepette mindig eszembe jut, hogy azon kevés számú felnőtt embernek - akiket napról-napra rejtélyesebb okokból a barátaimnak nevezek - alkotmány biztosította joga hülyének lenni, én pedig azzal mutathatom ki leginkább a szeretetemet hogy szemet hunyok, és bármennyire is viszket a tenyerem, nem ütlegelem őket.
- Nem. - Én nem az a barátnő vagyok aki megjegyzi mások exeit - a sajátjaimat sem szoktam igazán, bár talán helyesebb lenne numerának bélyegezni ex helyett az ágymelegítőimet; Szóval nem, nem emlékszem Davidre, ami rögtön elárul róla két dolgot is: nem volt kirívóan nagy/kicsi pénisze, amiről Sera és én témázgathattunk volna és amúgy átlagosan rendes srácnak kellett lennie, az a... nem fogod megjegyezni típus.
- Félek megkérdezni, hogy hány éves voltál. - Bár azt hiszem nem tud olyan számot mondani amivel kapcsolatban képes lennék megértést tanúsítani - jó, a három talán még működne, ott viszont az foglalkoztatna, hogy egy három éves gyerek miért sminkel. Jah, hogy tutujgatnom kellene a sebesültet ahelyett, hogy ha belső narráció szintjén is, de görénykedek vele? Miért, nem haldoklik.
- Dehogyis, a sajátomat hoztam. - Nézek rá értetlenül, mert hogy is merülhetett fel benne, hogy a suli mellett majd ráérek takarítónőt castingolni a kórházba - nem hangzik nagy melónak, de mifelénk átvilágításon esik át a kutyasétáltató is. A bejárónőm egy nagyon, úgy értem nagyon jól megfizetett, diszkrét szellem: róla tudom, hogy alapos, ezért egy általa takarított mosdóba fenntartások nélkül be merem tenni a lábamat; Két napja itt vagyok, a lakásom távol - nem tudnék csak úgy átszaladni csurrantani egyet, szóóóóval... De ha már miattam kinyalták a fürdőt, neki is könnyű szívvel merem ajánlani, nem mintha megbélyegezném valaha is csak azért, mert elkezdett bűzleni.
- És még ennyi kedved sem lesz, ha betoppannak a szüleid egy kis fejmosásra, aztán elharapódzik ez a bágyadt mosdatlanság, és kibebaszott goromba leszel. - Meg depressziós, de okkal nem használom ezt a szót. Persze nem voltunk még ilyen helyzetben, ő és én - nem tudhatom, hogy végül elhagyja-e magát, sajnálja-e magát, elkezd-e szavakkal marni engem; Elüldözni nem tudna ugyan, de én az a fajta szereplő vagyok a történetben, aki egy életre megjegyzi másoknak a görény viselkedést.
- Hogy az agyadra menjek. - Eresztek meg egy cápamosolyt felé, mint általában mindig amikor a beszélgetésbe beálló pillanatnyi szünet egészen alkalmasnak tűnik a lelkizős hangok beskálázására; Nem fogunk lelkizni - nem tudok, nem szeretek és nem akarok, illetve nem azért vagyok itt, hogy sajnáljam őt. Itt vagyok, mert magától biztosan nem hívott volna - épp eléggé hasonlítunk ahhoz, a lehető legkülönbözőbbek lehessünk.
- Nem fér bele. Az orvos legfeljebb a hangoskönyvet engedi.. de a zenét valamiért nem. Esetleg felolvashatok neked valamelyik tankönyvemből. Hátha az agyrázkódás közepette lesz valami üzleti meglátásod amiből egyszer majd profitot is tudunk csinálni és nem, nem szóltam. Szóval még bezsarolhatják magukat ide.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 8:58 pm

can you hear me s.o.s.?

ella & sera

Ella és én… Amennyire sokban hasonlítunk, legalább annyiban különbözünk. Azt hiszem, nem egészen ért egyet az én úgynevezett „kapcsolatfüggőségemmel”, ami véleményem szerint az egyik legkevésbé ártalmas függőség, ami csak létezik, és egyébként is mindenki addiktiválódott valamihez, valamire, legfeljebb baszik bevallani. Szintén nem osztja nézeteimet azt illetően, hogy mennyiben hatásos alátenni valakinek, főleg egy férfinak, azért, hogy elérd a célod; az ő határai jóval hamarabb megtorpasztják, mint engem. Vannak dolgok, amikkel nem érdemes felvenni a versenyt; ilyen Manhattan majd’ összes pozitív hitelkredit indexszel rendelkező egyéne, általában legalább harminc, de inkább negyven felett. Azt viszont nem lehet elvitatni, hogy Náluk van… nos, minden. Magam részéről a legkevésbé sem érdekel, ha a publikum szemében nem vagyok több egy csinos babánál az oldalukon, mindaddig, míg ugyanúgy megkapom, amit akarok, és ha jobb lábbal kelek fel, akkor még a közjóért is teszek általuk. Ella, úgy vélem, a közjó érdekében inkább a Taigetoszról lökné le őket, Ez itt nem a 19. század üvöltéssel.
Úgyhogy sok dologban különbözünk. Abban viszont egyet tudunk érteni, hogy Davidre egyébiránt nem is különösebben érdemes emlékezni. Én sem tettem, mikor fél éve összefutottam vele, és csak húsz perc után esett le, hogy atyaégénjártamezzelarozsomákkal.
Ah. Hát persze. Buta én – sóhajtom teljes átéléssel. Miért is feltételeztem, hogy Ella felbérelt valakit? Nem. Hozta a sajátját. Egy kórházba. Tudom, hogy nem különösebben érdekli, mennyire kedvelik mások, mert, nos, elég pénze van ahhoz, hogy megtegye, és elég hosszú lábai is hozzá, hogy arrébb sétáljon, ha valakit nem kedvel – igény szerint esetleg seggbe rúgja, de kár lenne egy jobbféle cipőért –, de véleményem szerint jogom lenne egyedül maradni, a kórházi nővérrel, aki vagy jobban kitakarít, mint másnál, vagy nem. Szeretem magamnak elintézni ezeket a dolgokat. Ha már ágyhoz vagyok kötve, a legkevesebb, hogy az a szórakozásom megmarad, másokat manipuláljak.
Nem fognak bejönni – rázom meg a fejem, a körömet figyelve. Leszedték a körmömet, pedig drágán építtettem. Szokatlan a saját, rövid, zömök körmeim látni az ujjamon. Ezzel még rendesen vakarózni se tudok. – Nem akarom látni őket.
Meg mást sem. De Ella akaratával csak Ella vetekedhet. Meg Warren, esetleg. De őt se akarom látni.
A válaszát hallva savanyú mosolyra rándul a szám. Hát mi másért lenne itt. – Jó munkát végzel – biccentek, felettébb hálátlanul, de… Basszus, most volt balesetem. Ha hálátlan akarok lenni, akkor az leszek. Nem én kértem, hogy itt legyen. Mármint, jól esik. De akkor sem akarom.
Én és az üzlet nem jövünk ki túl jól – dőlök vissza a párnára. Lehet, hogy a fájdalomcsillapító hatása kezd enyhülni, mert egyre élesebb a fájdalom a gerincem mentén és a tarkómban. – Állítólag nem értek a pénzhez. Csak azért, mert elköltöm, pff…! Erre lett kitalálva. De leszek a reklámarcod, megfelelő profitért. – Mindez azért elég szarul hangzik, ha hozzátesszük, hogy elvileg én is üzleti szakon tanulok. Fogalmam sincs, miért. De számít már egyáltalán?
Balesetem volt. Nekihajtottam egy oszlopnak. Majdnem elütöttem valakit. Mindezt bedrogozva; mert annyira még emlékszem, hogy kimentem a fürdőbe és bevettem két bogyót. Talán kicsit erősebb dózisút szereztem, és elfelejtettem? Nem szoktam bekábulni tőle, most pedig minden kiesett.
Ha viszont volt a szervezetemben gyógyszer, ráadásul akkora mennyiség, arról a kórház is tud. És, potenciálisan, a rendőrség.
Azt hiszem, abbahagyom az egyetemet. – Nem nézek Ellára, a plafont bámulom, ami meglepően tiszta, szóval alighanem nem rég lett festve. Még a legmodernebb kórházak plafonja is mindig beázik. New York képtelen normális csővezetékeket kiépíteni az álmennyezet fölé. – És lehet, hogy kell egy ügyvéd… De őt se akarom látni. Hé, ez a vacak szerinted be van kapcsolva? – fordulok a mellettem lévő állvány felé, ami ruhafogasra hasonlít, de kalap-kabát helyett egy sósvizes infóziószacskó lóg belőle. Van ott egy másik tasak is, amiből nem csöpög a folyadék, de rá van kötve a csőre, ami eltűnik az alkaromba vezetett kanülben. Tovább vezetem a tekintetem és meglátok egy kis kapcsoló-szerűséget, ami szintén ehhez a rendszerhez van kötve. Ez lehet az adagoló. – Hé, szerinted ebben mi a franc van? Toradol? Fentanyl? Rohadtul remélem, hogy nem valami Ibuprofen, mert rájuk borítom az asztalt. A minimum némi morfium lenne. – Megnyomom a gombot. Aztán még egyszer. Meg még egyszer.
És még egyszer, mert rohadtul tudom, hogy a legtöbb ilyen cuccra már rég nem reagál a szervezetem. Annál magasabb a szervezetem tolerancia-szintje.
Ha már úgy tűnik, hogy úgysem tudlak kirúgni innen… Akkor legalább mesélj valamit. Meddig voltam egyáltalán kiütve? Azóta becsődölt már a BitCoin? Küldtél mentőcsomagot Farmeramán? Warren elkapott már valami STD-t? Mindegyik egyenlően érdekel.

2018.  január
⇜ code by bat'phanie ⇝
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptySzomb. Május 09, 2020 6:00 pm

Sera & Ella
Weill Cornell Medicine


Máskor, mondjuk egy szép csütörtöki napon örömmel dobnám magam hanyatt Sera mellett - kanapé nem lévén - hogy hajrá nőstényördög, analizálj, elemezz ki, vigyél le az életről; Megérne egy misét, mert x év ismeretség után sem tisztázott, hogy kinél van az erőfölény és talán pont emiatt működünk jól együtt. Ő a szebb, a bátrabb, a beszédesebb: könnyen beilleszkedik bárhová, adott helyen úgy koronáztatja magát királynőjükké, hogy mind egyetért abban, az ötlet igenis tőlük származik; Sera minden ami én nem, mégis hasonlítunk ha másért nem, az intelligencia-hányadosunk okán vagy mert mindketten trancsírozva szeretjük a padlizsánt...
De mivel még csak kedd van - és ez nem Belgium - legyen az egyszerű megoldás a helyes: nem úgy neveltek, hogy lányos megoldásokkal törjek a környezetemre vagy hogy különösebb tekintettel legyek az általam gyengének, elesettnek ítélt jogaira. A csinipofi cseppet romos, úgyhogy minimum hogy legjobb belátásom szerint gondoskodom róla, ha akarja, ha nem.
"Nem fognak bejönni."
Itt lenne a helye a lányos felháborodásnak, visszakérdezésnek, mi az hogy nem, miért nem, ehelyett csalást sejtek a szülők részéről: nekem bezzeg előadták a féltő-duettet, amivel nyilván átbasztak a palánkon; Ráébredni erre nem feltétlenül kellemes, de a kérdés nem is ebben állna meg - és akarod, hogy bejöjjenek? - firtathatnám lelketlen, vis major mosollyal, de szavai okafogyottá teszik a dolgot.
Van belátásom az enyémmel azonos társadalmi réteg családmodelljeibe, de nem tudom milyen lehet benne élni - szerencse vagy éppen szerencsétlenség, hogy megözvegyülését követően az apám nem bonyolódott ideig-óráig vagy még tovább tartó párkapcsolatokba; Ügyeletes anyukám nem volt, nagyanyáim az utód utódját, és nem egy sajátjaik után újabb nevelni való porontyot láttak bennem, Melody meg nem vetemedett az anyám által hagyott vélt vagy valós űrt betölteni.
Ha megfeszülök sem tudom hova tenni a Graham szülők viselkedését - egyelőre csak félre, hogy alkalmasabb időben meditáljak a generált probléma felett egy keveset, hogy nekem tetsző illetve cégünk számára hátrányt nem jelentő megoldással rukkoljak elő. Persze, korán van még az ilyen nagy szavakhoz, de azon kevés szerencsések közé tartozom akik már most tudják, hogy mi lesz belőlük ha nagyok lesznek - én kérem a háttérből kívánom irányítani a világot, bábkirályokat emelni fel és buktatni meg egyik napról a másikra..
- Igyekszem. - Kacsintok rá halvány derültséggel, hogy utána oldalra biccentett fejjel tanulmányozzam. Nem legyintek rá, szeretetből.
- Neked nem is kell értened hozzá - csak mutass rá valamire, amit arannyá változtathatunk. - Nem mintha ne bírnék megfelelő érzékkel ehhez, hisz a talpán keresztül töltős söröskorsó korszakalkotó ötletét a Koch Industries vette gondozásba - az ötletgazda minden eladott hat darab után jutalékot kap a sok kicsi sokra megy elvén; Az újgazdagok közt üdvözölhetjük már most, mondjuk minden csoporttársam számára ez a kitűzött cél - még az örökösök felett is ott lóg a kitagadás intézményének damoklészi kardja, jobb lenne hát egy saját ötlet, annak híján egy felkarolható ötlet, mint tettük volt mi a söröskorsóval - harmadik opcióként ott az érdekházasság, ami szomorú módon nem vésztervként szerepel a listán...
- Akkor telefonon óhajtasz vele egyeztetni? - Már az ügyvéddel, hiszen az egyetemre vonatkozó kijelentését mindössze egy mélyebb szusszanással vettem tudomásul. Lehet drámai hatást várt tőle, de ehhez nem én vagyok a megfelelő személy: majd a szülők, akik nem jönnek. Túlértékelik az egyetem-nemegyetem dolgot: hogy a gyerek hova jár, az villogási lehetőség egy beszélgetésben, ha ugyanez a gyerek félbehagyja szabad akaratából, azt rögtön elkönyvelik bukottnak, mintha legalábbis soha többé nem lenne alkalma befejezni a tanulmányait..?
- Próbáld ki. - Egy rendes barátnő biztosan ellene lenne a fájdalomcsillapítónak, ha már a BFF bedrogozva juttatta magát kórházba - én viszont praktikus oldalról közelítek, mert nem tudok rendes lenni: ha Sera gyógyszert akar, akkor szerez is magának, mindegy hogy én előadom-e a hegyibeszédet vagy sem. Összevitatkozni ezen, bármin, nincs kedvem. Felemelem az állam vonalát, hogy rálássak az infúziós címkére.
- Neodolpasse, ha ez mond valamit - ha nem, akkor rákeresek. - Újfent nekifutok a bekezdésnek a könyvben, hogy most se érjek a végére. Nem neheztelek, csak mondom.
- Ha kieszközölünk neked egy tisztálkodást, elmegyek. Holnap délutánig. - Látom a csöveket, meg a monitorozó szarokat én is, nem vagyok vak - tisztában vagyok vele, hogy most adagolt be magának isten tudja hogy mit, de ugye a kórházi személyzet, legalábbis a segédápolók azért vannak, hogy segítsenek, nem?
- Lássuk csak.. Huszonhét órát, a BitCoin nem, Farmerama igen, Warren meg remélem hogy elkapott valamit, ami átterjed az ánuszrózsájára is, mert ha még egy numerája ír rám az ál-pozitív terhességi teszt eredményével és a követeléseivel, kénytelen leszek bétablokkolóval tömni, mert olcsóbb mint heti rendszerességgel meglepni egy karton kotonnal, amit nyilván nem használ.
[/b]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. EmptySzer. Május 20, 2020 8:48 pm

can you hear me s.o.s.?

ella & sera

Sehogy se akarok egyeztetni vele, üzenem a tekintetemmel, és bízom benne, hogy így lassan tizenöt év ismertség-barátság után talán már elég jól veszi a nonverbális jeleim ahhoz, hogy ne kelljen kimondanom. Valahogy a szavaknak mindig súlyuk lesz, ha kimondod őket; pedig igaz, hogy a szó elszáll, az írás pedig megmarad, de ez is mindig csak annak élt, akinek nagyobb vesztenivalója van az elszállással, nem? Akit az kísértene, hogy örökké ott maradjon a Szó, annak esze ágában sincs elrepülni, inkább örök visszhangként kísér. Mint azt mondani: függő vagyok. Két szó, nem nagy dolog, de már a gondolatától is elnehezedik a mellkasom. Pedig olyan napjaimon, pillanataimban, amikor épp mérges vagyok rá, még arról is meg tudom győzni magam, hogy igazából nem is kedvelem annyira. Kedvelem, mert szórakoztató társaság, és mert megért, és közösen tudjuk ugyanazokat utálni. De ez nem jelenti, hogy egyébként ne tudnám itt hagyni, ugye? Az okosak szerint az idő nem létező dolog, nem olyan, mint a hossz vagy a súly, ez csak az emberi percepció csalétke. Én nem értek hozzá, de ha igaza van, lényegében csak egy marék emlékem van, és nem köt össze más.
Józan napjaimon viszont tudom, hogy ez az egész hatalmas marhaság. Ha nem így lenne, akkor simán közölném vele a dolgot, nem pedig azon gondolkodnék, hogy húzom ki magam alóla.
Egyelőre nem sok tervem van, azt leszámítva, hogy várjam, mikor üt be ez a csoda, ami egyre égetőbb; ha nem teszi zárós határidőn belül, szétrobbanok. Az sem segít, hogy fogalmam sincs, mi lehet ez a cucc. – Még sosem próbáltam… Asszem nem üt túl hamar. – Ellentétben Ellával, aki ahhoz képest, hogy segíteni és felvigyázni van itt, nem nagyon akarja elfogadni, hogy most épp egyedüllétre van szükségem. – Tudod, van az a nő… Valami írónő, nem jut eszembe a neve, aki írt egy rövid kérdőívet a többi írótársának, hogy meg tudják ítélni, vajon jól írják-e meg a női karakterket. És az egyik kitétel az volt, hogy beszélnek-e másról is a pasikon kívül. Szerintem buknánk a tesztet – dünnyögöm mély, drámai sóhajjal. – De azt is gondolom, hogy az a nő csak régóta nem szexelt egy jót, és hisztis.
Elvégre, nem egy írónő fogja megmondani Ella Johnson-Kochnak, mikor beszélhet Warrenről, ez még Warrennek se megy. Ezek után pedig nem feltételezném magamról, hogy nekem sikerülne rávennem, hogy elmenjen anélkül, hogy akarna. Márpedig ő már közölte a feltételeit.
Na jó – sóhajtok fel, ülőhelyzetbe tornázva magamat. – Hogy lesz a tisztálkodás? Lufával megmosod a hátam? Vagy fizetsz valakit? – vonom fel a szemöldökömet. Amíg itt van, nem tudok gondolkodni, pedig most át kell értékelnem jó néhány dolgot. Igazából… mindent. Bárhogy is dönt, én már nem vitatkozom vele, és engedelmeskedem.
Szeretném, ha nem beszélnél erről a többieknek – teszem még hozzá, némileg mellékes szálon. Nyilván nem arra gondolok, hogy jól vagyok, hanem… a részletekről. Amiket Ella most már jobban tud, mint szeretném. – És ha nagyon, nagyon határozottan közölnéd velük, hogy nem akarom látni őket, virágból pedig csak húsz dollár per szál felettieket fogadok. Plüss nem kell. Én… Szeretnék majd beszélni veletek. Együtt vagy külön, de ahhoz előbb döntésre kell jutnom.
És ahhoz képest, mennyire el tudom hitetni magammal néha azt, hogy Ella igazából nem a barátom, aki fontos nekem, hanem egy kölcsönösen jövedelmező üzleti kapcsolatom… Tudom, hogy ebben most csak rá számíthatok.

2018.  január
⇜ code by bat'phanie ⇝
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good news is you're not dead. Yet.
Good news is you're not dead. Yet. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Good news is you're not dead. Yet.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lacey & Grayson ››› good news
» Pola & Aston - Good news
» 10am news | sam & weiss
» My partner's ex is dead
» Dead man's hand - Max&Salome

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: