New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

A little party never killed nobody, or...?
TémanyitásA little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 28 Dec. - 16:07

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

Scarlett soha nem volt igazán amolyan "öri-barim". Hogy így fogalmazzak... Arra jó volt, hogy hébe hóba beüljünk a Starbucksba kávézni, vagy osztálykiránduláson mellé üljek a buszon, ha máshol már épp nem akadt hely, de soha nem volt köztünk olyan szoros kötelék. Ennek fejében a történtek után az ő elvesztése nem rázott meg annyira, mint más, hozzám jóval közelebb álló személyeké. Valahogy mégse tört felettem pálcát soha. Nem tiltott le egyik közösségi média felületről sem, ugyanúgy szakadatlan kommentel egy-egy új insta posztom alatt. Összességében mondhatjuk azt, hogy hosszútávon egy idegesítő fruska, de legalább nem ítélkezik fölöttem. Vagy csak nem mondja.
Nagyjából két hete kezdtünk el beszélgetni. Dobott egy sablonos üzenetet messengeren amiből lassan egy egész élvezhető beszélgetés kerekedett. Így jutottunk el hát oda, hogy mi legyen a szombat esti program. Legszívesebben otthon maradtam volna bekuckózva a Snoopys pizsimben, hogy vagy ezredjére kibőgjem magam a Szerelmünk lapjain, majd amolyan levezetésként, hangulatjavítónak végig nézzem az összes Bridget Jonest. De Scarlett ajánlata valamiért csábítóbb volt, és bár ritkán fordul elő, hogy igazat adok a húgomnak, de... hát... igaza van. Elég volt a depis baromságokból, itt az ideje visszatérnem az emberek közé. Még ha ez az egész nem kevés frusztrációval jár, és egy cseppet sem szorítja háttérbe a szorongásomat és a pánikbetegségemet. Sőt...
Azt mondta, hogy gondoltak rám, és csak valami nyugis, beülős, beszélgetős helyre megyünk. Ez még talán nekem is belefér. Gondoltam én... Én hülye.
Nem is tudom miért hittem, hogy Scarlették beérik egy kis csacsogással, pár pohár borral amikor szombat este van, és akár az Infernoban is kefélhetnének valami vadidegennel a vécében...
-Biztos nem jössz velünk Lory?!
-Nemmm... én inkább ezt még megiszom és szerintem fogok egy taxit, vagy ubert. - A negyedik pohár rosémat nyalogatom épp. Talán ezt már nem kellett volna kikérnem. Sokat akar a farka, de nem bírja a szarka. Nem. Fordítva...
Egy ideig még győzködnek, hátha meggondolom magam, de annyira sok energiát nem fektetnek bele abba, hogy rám erőltessék az akaratukat, így búcsúzás gyanánt megölelnek, adnak egy-egy puszit, és részegen kacarászva eltűnnek az éjszakában.
Erőt veszek magamon, s mialatt a táskámban kotorászok a telefonom után, lehúzom poharam maradék tartalmát, majd koránt sem stabil lábakon, de fizetés után elindulok a kijárat felé, ami minden lépéssel olyan, mintha egyre távolabb lenne. Egy következő boksznál félre is húzódom, hogy ne tartsam fel a még józannak nevezhető embertársaimat, akik valahogy mind, egytől egyig ugyanúgy néznek ki. Nem igazán tudom kivenni az arcukat, a szemüket, nem vagyok képes megkülönböztetni őket egymástól. Az egész arcukat beterítő groteszk, már-már horrorisztikus vigyorba torkolló grimasz mindenkin ugyanúgy fest. Gúnyolódnak, fennhangon röhögnek.
Botladozva, ingatag lábakon állva kapaszkodom meg a falban, telefonomban használható kontaktok után kutatva. Khaled. Fel kéne hívnom. Az anyámnak nem szólhatok... Egyik kezem remegő ujjaival megnyomkodom orrnyergemet, ettől várva, hogy valamelyest kitisztuljon a kép, de helyette csak minden homályosabbá, zavarossá válik. Valamikor ekkor ejtem el a mobilom, és ütközöm neki valakinek...




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 28 Dec. - 19:45
Mindig is gyűlöltem a céges bulikat, még akkor is, ha nem egy cégnél dolgozom, hanem egy hivatalban. Szóval mondhatjuk azt, hogy gyűlölöm a hivatali bulikat, most azonban mégis itt vagyok, megérkeztem és mindenre készen állok.
Szemem sarkából megpillantom a kollégáimat, de ahogyan gondoltam, egyetlen másik bíró sem jött el, csak a titkárnők vannak itt, meg Sam a postázóról, akinek egyes pletykák szerint olyan kemény segge van, hogy diót lehet rajta törni. No nem mintha utána mentem volna az információnak vagy aktívan kutattam, hogy megtudjam ezt a lényegtelen információt, de a bíróságon kicsik a konyhák és ha valaki a lehető leghalkabban suttog, akkor is hallani lehet, amit mond. És én hallottam, és most szeretném visszakérni az elfelejtett tudást, amivel Sam kőkemény seggének ismeretét cseréltem le. Fertő!
Mást nem látok a kollégák közül, lehet fordított gruppen lesz ennek az egésznek a vége, de ebből én köszönöm, nem kérek! Pedig amikor elindultam olyan elfogadható ötletnek tűnt, hogy eljövök kicsit ünnepelni, hiszen az otthoni egyedüllétnél még ez is jobb szórakozásnak ígérkezett. De ahogyan egyre beljebb lépdelek a helyen, úgy tűnik az ötlet egy háborús helyzethez hasonlónak, s különben is, ki akarja részegen látni a saját titkárnőjét? Én biztos nem, de most hirtelen nem is ez a legnagyobb problémám, hanem egy előttem elzakatoló srác, aki valamiért úgy gondolta, hogy csak azért elsőbbsége van, mert siet. Kedvem lett volna bokán gáncsolni, de olyan sebesen robogott el előttem, hogy rossz lett volna az időzítésem.
Még pár másodpercig követem a tekintetemmel, majd valami olyat látok, amire nem voltam felkészülve. Képzeletben meg is csípem magam, hátha éppen álmodom, de miután pislogtam és még a szememet is megtöröltem, elismerően csókoltam kezet Fortunának és minden apró krampusznak, aki felém sodorta a lányt. Mármint Foxyt. Kollégáimhoz hasonlóan még ő sem vett észre, és úgy tűnik, nem is nagyon van rám szükség, hiszen az imént elrobogó srác éppen őt próbálja felmosni a padlóról. Vagy a falról.
Furcsának tűnnek a mozdulatai, mintha részeg lenne, mintha túl sokat ivott volna, de ez annál sokkalta több volt, másabb, mint egyszerű spiccesség. Lassú mozdulatokkal indultam meg feléjük, a Dropkick Murphys éppen most szólalt meg a hangszórókból, így csak nőtt az össze-visszaság köztem és közöttük, de amikor odaértem, bár nehezen, de ki tudtam venni a srác szavait hozzá.
- Szia Lory! Fogalmad sincs, mióta vártam már erre! Gyere, segítek neked, minden rendben lesz, már minden rendben lesz! - nyald meg a habzó szádat, te kis faszarcú segg! Milyen amatőr, milyen végtelenül kezdő módszer! Részegen kihasználni valakit a legalja! Legyen már benned egy kis önbecsülés!
Követni kezdem őket, látom, ahogyan Foxy esik és kel a benne lévő alkohol hatására, de nem avatkozom bele, sőt, egy kicsit le is maradok, hiszen majdnem rálépek egy mobilra és amikor lehajolok érte, bár megrepedt a kijelző, tisztán kivehető, hogy valami "Khaled" elérhetősége volt a képernyőn. Elkezdtem játszani a készülékkel, kiléptem, beléptem alkalmazásokba, majd csak valaki jelentkezik érte, de senki nem kereste a tömegben a mobilját, így csak egy dologra tudtam gondolni: Foxy telefonja. És amikor megtaláltam a beszélgetésünket, annak minden kis szaftos részletét, megnyomtam a törlés gombot és a zsebem mélyére süllyesztettem a készüléket.
Hatalmas szerencsének gondoltam, majdnem örömtáncot lejtettem, de visszafogtam magam és inkább az egyre távolodó párossal foglalkoztam, utól kellett érnem őket. Most én viselkedtem úgy, mint a srác az előbb, mindenen és mindenkin átgázolva követtem kettősüket, s amikor kiléptek az ajtón, követtem őket.
- Mifaszt akarsz?
- Nézni...
- Micsoda?
- Csak nézni... Valahogy mindig feláll attól a farkam, ha valaki meg akarja kefélni azt, ami az enyém.
A srác hirtelen nem tudott mit kezdeni az egész helyzettel, így egy feloldhatatlannak tűnő szempárbaj alakult ki közöttünk, kezében az indiszponált Foxyval, és egy rettentően hátborzongató fickóval a háta mögött.

Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 28 Dec. - 22:54

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

Hallom a hangokat, a körülöttem álló, fölém magasodó, görbült hátú lények, emberek(?) hahotázását. Rajtam nevetnek, aránytalanul hosszú, szinte a földet súroló karjaikkal rám mutogatnak, bökdösnek. Mintha csak egy rongybaba lennék, egymás között hajigálnak. Újra és újra és újra. Nem bírok szabadulni. Sikítok, kapálózok, ordítok. De senki sem hallja. Senki sem látja, hogy segítségre van szükségem.
Akárcsak a vakok, a feloldozást ígérő hang irányába kapom a fejem. Lory. Ez vagyok én. De honnan tudja a nevem? Én nem ismerem őt. Ez egészen biztos. A hangja, mely felülemelkedik a megvető ordibálásokon, gúnyos röhögéseken lehet az egyetlen kapaszkodóm, a kiút ebből a lidércnyomásból. Csupán jól meg kell ragadnom és véget érhet ez az egész.
-V...vártál? Mire? - Hebegem zavarodottan. Remegés lesz úrrá egész testemen. Az az igazi csillapíthatatlan, csontig hatoló jeges, borzongató remegés, mint amikor magas lázad van.
-Ha-haza vinnél? Csak sze-sze szeretnék haza me-menniii. - Karjaimat védekezően fonom össze mellkasom előtt, kezeimmel átdörgölve meztelen, libabőrben derengő vállaimat.
-Haza? Persze, hát hogyne! Éppen erre készültem. Hogy haza vigyelek. - Megkönnyebbülten sóhajtok, az engem ócsároló alakok, mintha szappanbuborékok lennének, egyesével kipukkannak. Minél inkább csökken a számuk, úgy csillapodik hangjuk is fejemben.
A felkarom köré fonódó ujjak újabb kételyeket, s megannyi rossz érzést indítanak útjára bennem. Az eddig a biztonságot jelentő kezek most már inkább fenyegetőek, veszélyesek.
Bokáim többször is megbicsaklanak fehér tűsarkú cipőm végett, amiben nehéz tartani az általa diktált iramot.
-Várj már! - Sipákolom rekedten, s miközben a kijárat felé rángat, úgy igyekszem valahogyan lefejteni magamról szorító kezeit, kevesebb, mint több sikerrel.
-A mobilom. Bent maradt a mobilom. Engedj eeeel! - Teli torokból ordítani kezdek vele, minden erőmmel hadba szállok ellene. Rángatom a karom, az egész testem.
-Lory, fejezd már be! Segíteni akarok. Haza foglak vinni. - A kimerültségtől, bódultságtól zihálva szakítom félbe eddigi eszeveszett próbálkozásaimat, segítségkérően pillantva fel rá, engedve, hogy az arcomba hullott tincseimet kisöpörje onnan. Mikor már épp megnyugodnék, hinnék az álnok hazugságának, újabb hang csendül fel. Egy ismerős, kellemetlen emlékeket felidéző hang az.
-Ő nem jó ember! - Lehelem rekedten, s most úgy markolok rá a kézre, melyből eddig szabadulni akartam, mintha az utolsó kapaszkodóm lenne mielőtt a szakadék mélyébe zuhannék. Félve, remegve bújok meg az ismeretlen fiú válla mögött, próbálva felidézni, ki a másik.
-Te perverz vén buzi! - Bömbölésére összerezzenek, és amint eltűnik előlem, mint egyetlen, élő pajzsom, hogy öklét lendítve rávethesse magát a másikra, úgy botladozva, futólépésben én is elindulok valahova. Nem tudom merre, azt se tudom pontosan behatárolni, hogy hol is vagyok. Csak kerüljek minél távolabb ezektől. Hallom, hogy többen utánam kiabálnak, talán valaki még el is indul, de nem foglalkozom vele. Lerúgom cipőimet, hogy gyorsabban tudjak haladni, és egyszerűen csak kirohanok a világból.




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 28 Dec. - 23:29
Ha nem az öklével akarná megerősíteni a mondandóját, akkor még nevetnék is a srác megnevezésén, de azzal, hogy éppen egy felém száguldó ököllel nézek szembe, elvették az nótás kedvemet. Nem értem ezt a felháborodást, nem értem, hogy miért kell erőszakhoz folyamodni, hiszen mindent meg lehet beszélni, mindent el lehet intézni kultúráltan és úriemberek módjára. Mert bármennyire is egy seggfejjel nézek most farkasszemet, megadtam volna neki a lehetőséget, hogy civilizált módon társalogjunk, s utána felkértem volna arra, hogy menjen a picsába.
A srác azonban nem így viselkedett, s ahogyan egyre közeledett hozzám, valami betikkelt nálam, valami réges régről, azokból az időkből, amikor még sportoltam. Sokkal jobban örültem volna annak, ha a középiskolában bokszoltam volna, vagy egyéb küzdősportban merültem volna el, de annak idején nekem a kosárlabda jutott. Akkor még csapatjátékos voltam, de már akkor is uralkodó típusnak nevezhettem magam, így az irányító szerepe az ötös fogatban jutott nekem. Kihirdetni az éppen aktuális formációt, átlátni az egyes játékosok helyzetét mind támadásban, mind védekezésben rám hárult, és annak idején nagyon jó voltam. Sőt, annál is jobb és ennek a tudásnak, tehettségnek köszönhettem az egyetemi ösztöndíjamat. S most, hogy ez a tulok felém száguld, úgy villant be az izommemória, megfeszültek lábaim, felpörgött bennem az adrenalin, s ahogy meglátom a támadást, úgy térek ki az ütés elől, mintha csak egy másik játékos elől ugranék el, aki meg nem engedett módszerekkel akar kosarat szerezni.
- Miafasz?! - okádta ki magából a kérdést, felkiáltást, ahogyan képtelen volt megállni és nekidurrant egy parkoló autónak.
- Én nem tenném a helyedben! - próbálom nyugtatni, s ahogyan egy kétszáz kilós vadkan terem kettőnk közé, amilyen gyorsan csak lehet, meghátrálok. Imádom a vadkanokat, az egyik legnemesebb állatnak tartom őket New Yorkban, hiszen megbizhatóak, szinte sosem kérdeznek semmit és csak egyetlen cél lebeg a szemeik előtt: fenntartani a rendet és a nyugalmat. És ez a vadkan nagyon jól teszi a dolgát, szinte már nekem fáj, ahogyan hátrafeszíti a srác karját, és meg mernék esküdni rá, hogy kiszakította a helyéről, mert ahogyan a csontok és porcok megadják magukat, úgy tűnik egyre természetellenesebbnek az egész látvány.
- Eltöröd, te buzi! - és ez volt az a pillanat, amikor a srácnak rá kellett jönnie, hogy elbaszta. Mert az még rendben van, hogy velem keménykedik és neveken szólít, de ha egy vadkant nevezel homoszexuálisnak, akkor véged van, anyád pedig szép koszorút tesz majd a sírodra. Ezt viszont már nem vártam meg, nem voltam kíváncsi arra, hogyan csomagolják össze bőrönd méretre, és inkább tovább álltam, s abba az irányba szaladtam, amerre Foxyt láttam távolodni.
Pár méterrel később megtaláltam az egyik cipőjét, mélyet szippantottam a magassarkú belsejébe, magamba fogadva az illatok orgiáját. Tovább kellett mennem, meg kellett találnom, rohantam utána, és megtaláltam a cipő párját is, s immáron egy törött mobillal és két elhagyott lábbelivel hajtottam a lányt. Mégis mit képzelt? Hova megy? Mit csinál? Láthatóan meg volt zavarodva, még a végén kiszalad az útra, hogy elüttesse magát!
- Lory! - kiáltom el magam, majd szemem sarkából pillantom meg őt, utána megyek, utána szaladok és a nevét kiáltom. Már majdnem utolérem, már majdnem megszorítom a felkarját, már majdnem a kezeim között tartom... Vagy mégis elérem? Mégis sikerül magamhoz húznom?

Öltözet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzomb. 31 Dec. - 7:03

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

Össze vagyok zavarodva. Nem tudom mi, vagy ki mondatja velem, hogy fussak, meneküljek, de vakon bízom ebben az ismeretlen hangban, és amint hátat fordítok eme díszes társaságnak, a következő sarokig van szerencsém hallani dulakodásuk zaját. De bár ezt hallanám csupán...! Ugyanis ahogy egyedül maradok, lassan visszatérnek a gúnyos, kárörvendő kacajok. Olyan érzést keltenek, mintha valahonnan egészen mélyről törnének fel. Minél közelebb érnek, annál hangosabbá válnak. Megtelepszenek a vállaimon, fülembe súgnak, az utcán összegyűlt eltorzult arcú szombat esti tömeg meg egyszerűen csak hüledezve, döbbenten figyeli az őrültnek tűnő ámokfutásomat, ahogy szinte már-már kishíján a vesztembe menekülök. Nem látja senki, hogy mi folyik itt valójában?!
Suttogásaikat csupán egy-egy hangos, visító autóduda szó nyomja el, mikor átrohanok a legközelebbi gyalogosátkelőn. Vagy inkább csak botladozom? Nem is tudom igazán... Mint ahogy azt sem vagyok képes behatárolni, Manhattan melyik részén is vagyok pontosan. Mit mondjak majd így az ubernek? Hogy itt állok a senkiföldjén és vigyen haza? Egyáltalán, hol van a haza? Merre induljak? Mi a címünk?
Aztán a hangok újfent elhalkulnak, már már lecsendesednek. Talán ennyi volt, végre leszálltak rólam? Mintha valaki a nevemet kiabálná. Egyre közelebbről hallom. Ezek a mocskok csak akkor hallgatnak el, ha nem vagyok egyedül. Olyankor mintha kicsit kitisztulna a kép.
Megérzem a szorító ujjakat csuklóm körül, s mintha lelassulna az idő, mintha egy másodpercre kizökkennék az őrületből, úgy parancsolok megálljt sajgó lábaimnak. Hol a cipőm, és a mobilom???
Zaklatottan, zihálva rántom ki karomat a bilincsből, majd megrökönyödve hátrébb hőkölök. Jól látom amit látok?!
-Bíró úr? - Sipítom remegve, rekedt hangon, karjaimat egyrészt védekezően, másrészt némi felmelegedés reményében mellkasom előtt összefűzöm. Hunyorgó szemekkel mérem végig. Ekkor akad meg tekintetem a kezében tartott pár cipőn, s ami még ennél is fontosabb, a mobilomon.
-Az az enyém! - Morranok rá, és mialatt kikapom markából a telefonom, másik kezemmel taszítok is rajta egyet valahol a mellkasa közepén.
-Kell hívnom egy taxit. Vagy ubert. Mindegy! Maga nem fog haza vinni! - Bömbölöm nem kevésbé vádló hangnemben, s amint feloldanám a számzárral védett telefont, két dologra is rádöbbenek. A képernyő pókhálósra tört, a másik pedig, hogy nemesegyszerűséggel elfelejtettem a kódot.
-Mit csináltál vele? - Köpködöm telitorokból. Szemem sarkából érzékelem, hogy többen is a járókelők közül minket bámulnak.
-Kérem a cipőm! Add ide! - Az előbbinél nem kevésbé indulatosan, agresszívan kapom ki a pár cipőt is a kezéből, majd nem foglalkozva azzal, ki néz, ki nem, leülök a padkára, félkézzel a cipőmmel babrálok, másikkal pedig próbálkozom feloldani a mobilom zárját.
-Picsába! - Hosszas, kudarcba fulladt próbálkozássorozat után adom fel végül a dolgot, mind a cipő felvételét, mind pedig a telefonom életre keltését.
-Csak haza akarok menni. - Nyöszörgöm végezetül, s ha időközben helyet foglalt mellettem, akkor a vállának dőlök, ám ha továbbra is csak áll, mint egy fasz, akkor valahol térde tájékán pihentetem meg a fejem.
-Hívsz nekem egy taxit? Ne menj el, jó? Nem akarok egyedül lenni. Akkor visszatérnek... -




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzomb. 31 Dec. - 10:13
Olyan valószínűtlen ez az egész helyzet, hogy lassan én is kezdem elveszíteni az eszemet, és többet mond el társadalmunkról az eszement szituáció, mint azt gondoltam volna. Látszik, hogy valami baja van a lánynak, hogy menekül, hogy talán még a saját életét is veszélyben érzi, de senki nincs, aki megállna egy pillanatra és segítene neki. Hagyják, hogy céltalanul rohanjon bele az ismeretlenbe, érdektelenül figyelik vagy talán észre sem veszik a segítség utáni kérését. És én vagyok az egyetlen, aki megpróbál tenni valamit az egész szituációban.
- Inkább mentőt hívnék... - de tovább már nem folytathatom, mert ellök magától, illetve csak próbál, mert a fizika törvényeivel menne szembe, ha ez sikerülne neki. Viszont nem haragszom rá, meg van keveredve, valami történt vele, ami miatt most ilyen rendezetlenül viselkedik, valami nincs rendjén és erről minden egyes pillanatban tanúságot tesz.
S kérnie sem kell, ellenkezés nélkül adom neki a cipőit, majd figyelem, ahogyan a telefonnal és a cipőkkel küzd. Egy másik helyzetben vicces lenne végignézni a szenvedését, de sosem szerettem, ha egy nő ennyire lealjasodik és nem bír határokat szabni magának. Talán félreismertem, talán nem jól tippeltem meg a karakterét, és ha másról lenne szó, akkor már itt hagynám őt, mint ahogyan New York városának több millió lakosát sem érdekli, hogy mi van vele, de valami emberség azért belém is szorult.
- Igen, szeretnék bejelenteni egy ittas személyt... A harmadik és a huszonhatodik sarkán... Őszintén, fogalmam sincs, hogy mi történt vele. Itt találtam rá, zokogva és szerintem mindjárt kihűl... Aham... Aham... Persze, mindjárt hazajutsz... Nem, nem, csak őt nyugtattam... Aham... Várjon egy kicsit!
Teszem félre a telefont, majd leveszem a kabátomat és a lány vállaira takarom, s ahogyan próbálom megmenteni a fagyhaláltól, úgy ülök le mellé, hagyom, hogy a fejét a vállamra tegye, majd magamhoz húzom, hogy kapjak egy keveset testének melegéből.
- Nem megyek sehová, nem hagylak egyedül... Igen, újra itt vagyok. Már elindultak? Aham... Három perc? Nem semmi... Jahogy közel van az állomás. Aham... - s miközben hallgatom a diszpécsert, oldalra fordítom a fejemet és lehúnyt szemekkel szippantok bele Foxy vörös hajkoronájába.
- Hé ember, menjetek szobára! - visít fel nyerítve egy emberi lény, vagy valami ahhoz hasonlatos teremtmény, de nem fordulok felé, nem adok neki alapot arra, hogy belekeveredjen a mi kis párosunkba, vagy ha a mentős diszpécsert is belevesszük, édeshármasunkba, de már nem is kell vele foglalkoznom, hiszen meghallom a szirénát, látom a kék-vörös fényeket, s ahogyan egyre közeledik a mentőkocsi, úgy állok fel, és intek a sofőrnek, hogy merre vagyunk. - Igen, megérkeztek... Köszönöm, köszönök mindent!
Bontom a vonalat, majd a kocsi hátuljából kirobbanó mentőstisztnek is elmagyarázom a helyzetet, és igazából más nem tudok tenni, csak nézem ahogy orvoskodnak rajta. Lámpák kerülnek elő, vérnyomás, meg igazából nem is tudom, hogy még mi történik vele.
- Mi a neve?
- Hmm? Fo-Mallory... Mallorynak hívják.
- Mallory, figyeljen ide... Most elmagyarázom mit történik magával... - nem értettem pontosan, hogy mit mondanak neki, nem értettem, hogy milyen kifejezéseket használnak, de amikor becsomagolták őt és hordágyra tették, felém fordul a mentős. - Jön vagy marad?
Mentem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptyHétf. 2 Jan. - 14:19

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

A padka és az idő elég hűvös ahhoz, hogy valamelyest kiszakadjak az agyam által kreált szürreális rémképekből, s kicsit jobban átlássam, mi történik velem valójában, hogy ki ez az alak itt mellettem. Emlékszem, hogy már találkoztunk. Pontosabban az egyetemen, ahol történt valami, ami arra ösztönzött, hogy meneküljek előle. De mégis mi volt az??? Olyan, mintha sokkolóval kisütötték volna az agyam. Mintha a közelmúltban történtek egyszerűen csak kitörlődtek volna. Valaki fogta és husss! Lehúzta a rolót anélkül, hogy engedélyt kért volna rá tőlem.
Milyen irónikus, hogy most mégis ő az egyetlen támaszom, aki a segítségemre van és talán vele megtalálhatom a kiutat ebből az őrületből.
Védekezően összerezzenek, mikor zakóját vállamra teríti. Ebben az állapotban még ez a könnyű anyag is ólomsúlyúnak tűnik. Fejemet oldalra fordítom, magamba szívva a kabáton érződő férfi kölni illatát. Kell valami, ami valóságos, ami kézzel fogható és itt tart. Nem akarom, hogy újra elragadjanak.
-Mentő? - Kérdezek vissza bágyadtan, mintha nem érteném miről is beszél pontosan. Szeretnék tiltakozni, megtiltani, hogy kórházba vitessen, ismertetni vele az ezzel kapcsolatos jogaimat, de hirtelen annyira kimerültté válok, hogy csak behunyom a szemeimet, s vállának dőlve várom, jöjjön aminek jönnie kell!
A villódzó színek, rémisztő arcok forgatagába lassan párbeszéd hangjai kúsznak be, s én megkönnyebbülök, hogy a valóság végre ismét visszaveszi a hatalmat az elmém fölött.
-Helló Mallory! Robin vagyok, mentőtiszt. Elkell szállítanunk a kórházba. Beleegyezik? - Mit tehetnék? Kábán bólintok, minden maradék erőmet összeszedve, hogy együttműködjek velük. Engedem, hogy megmérjék a vérnyomásom, megvizsgálják a pupilláimat, behelyezzenek egy branült, amin keresztül máris zubogni kezd az infúzió. Miközben a hordágyra helyeznek, majd azzal együtt betolnak a mentőbe, végig a férfit figyelem. Ha úgy tetszik, megmentette az életem. Ha ő nem jön, valaki más szed össze, aki talán kihasználja a helyzetet. A hullám már lehet rég valahol a Hudson mélyén úszna, és senki még csak nem is tudna róla...
Nem tiltom meg, hogy velünk tartson a kórházba. Az odavezető úton csak kábán bámulok ki a hátsóajtó ablakán, a sziréna vijjogása most kifejezetten megnyugtat, jól esik. Inkább ezt hallgatom...
-Mit fogyasztott Miss Duval? - Érkezik a váratlan, tíz pontos kérdés a tiszt részéről, akinek elfelejtettem a nevét...
-Három, vagy négy pohár rosé bort. - Válaszolom, majd egymáshoz préselem kiszáradt ajkaimat. A férfi valamit elkezd pötyögni a kezében lévő tableten, ami nyilván munkaeszköz lehet, megkönnyítve a dolgukat.
-Minden bizonnyal valaki bedrogozta magát. De ez majd a kórházban kiderül. Biztosan fognak vért venni magától, hogy kiderítsék, mit juttattak be a szervezetébe és milyen dózisban. - Ez az utolsó mondat az, amit még épésszel sikerül felfognom. Ezután ismét nagyon kimerültté, álmossá válok.
Legközelebb már csak arra eszmélek, hogy mozog alattam a hordágy, hogy fázom, újra kikerültem a hidegre. Hallom, hogy többen is kérdések ezereivel támadják le a tisztet. "Volt eszméletvesztése? Emlékszik a történtekre? Felmerül a nemierőszak gyanúja? Mert akkor a hatóságokat is értesíteni kell." És még megannyi kérdés, amikre szeretnék én magam válaszolni, de képtelen vagyok rá.
Az első amire feleszmélek, az a szívem ütemével megegyező monoton csipogás. Második pedig, hogy iszonyúan szomjas vagyok. Borzasztóan! A harmadik pedig... hogy eltűntek a hangok, a grimaszok, a nevetések.
-Kérhetnék egy kis vizet? - Még csukott szemmel nyögöm bele a kórterem levegőjébe, szinte csak suttogva, abban reménykedve, hogy talán van itt valaki, aki majd segíthet. Kezeimmel vakon tapogatózni kezdek az ágy szélénél, mígnem rátalálok a megfelelő gombra, ami a vízszintes helyzetből félig ülővé alakítja az ágyamat. Ekkor találom szembe magam... Mr.Stockton?!
-Bíró úr? - Kérdezem elképedve, kényelmetlenül ficánkolva, hogy valamelyest feljebb tornásszam magam az ágyban.
-Mi történt? Hol a mobilom? Fel kell hívnom az anyámat!  -




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptyHétf. 2 Jan. - 16:37
Mintha varázsszőnyegen utaztunk volna, úgy száguldott a mentő velünk a New York-i éjszakában. Amennyire csak tudtam, összehúztam magam, nem akartam zavarni a mentősök munkáját, de végtelenül csodálatos volt, ahogyan a munkájukat végezték. Professzionalizmus és pontosság jellemezte őket, amikor ellátták a lányt és empátia érződött a hangjukon, amikor beszéltek vele. Nem akartam sem zavarni, sem hallgatózni, így inkább mobilomba kapaszkodtam bele, egy üzenetet írva titkárnőmnek, hogy hol vagyok. Az üzenet szerint éppen otthon ülök egy kiváló bor és némi sajt társaságában, miközben valami blődli filmet nézek.
- Mondjon egy vígjátékot... Minél rosszabb, annál jobb!
- Micsoda? - nézett rám a srác értetlen arccal, majd pár pillanatnyi gondolkodás után annyit mondott: Lelkes testcsere. Szóval megírtam a titkárnőmnek, hogy azt nézem, ő pedig nem válaszolt semmit, mert valószínűleg már Sam, a postázófiú, seggének keménységét tanulmányozta.
Amikor kivették a kocsiból, kissé hátrébb álltam, amikor orvosok és nővérek vették körül, nem figyeltem arra, amit kérdeznek tőle, de amikor a vizsgálóba került, az egyik velem kezdett beszélgetni és őszintén elmondtam neki, amit tapasztaltam. Sosem láttam ezelőtt, az utcán találtam rá és csak segíteni akartam, mert úgy tűnt nagy bajban van. És a velem szemben álló nővér akkor olvadt el teljesen, amikor megkérdeztem, hogy a lánnyal maradhatok, ameddig meg nem jönnek a szülei? Jó hallásom van, és szinte hallottam, hogy átszakad egy gát és mindent elönt egy árvíz.
- Persze bíró úr, a hármasba visszük a vizsgálatok után.
- Köszönöm nővér, lekötelezett...
Nem gondoltam azt, hogy így fog végződni ez az éjszaka, hiszen fel voltam rá készülve, hogy kellemetlenül érezzem magam a kollégáim társaságában, buta viccekkel múlassam az időt, majd az utolsó két kört én fizessem, hiszen én úgyis megtehetem. Ennek ellenére most itt ülök a hármas teremben, velem szemben egy kiszolgáltatott helyzetben lévő gyönyörűség, én pedig a megmentője lennék! Milyen lovagias vagyok! De ha jobban belegondolok, nincs is ezen semmi meglepő. Nem akarom őt bántani, nem akarom, hogy rosszul érezze magát, hogy megsérüljön vagy bármi bántódása essen. Azt meg pláne nem akarom, hogy valami sikátor mélyén megerőszakolja valami hétrétgörény, ez mégiscsak az én kiváltságom!
- Maga mellett jobbra, a fehér bögrében. Vigyázzon a szívószállal! - intem óvatosságra, majd felállok a helyemről és közelebb lépek hozzá. Megvárom, hogy felüljön, szótlanul figyelem, amikor iszik a vízből, ha iszik a vízből, és kissé elmosolyodom, amikor felismer.
- Pontos részleteket nem tudok, de azt hiszem, az éjszaka eseményei után tegezhetnél. - állok meg egy pillanatra. - Nem éreztem helyénvalónak kihallgatni az orvosaid beszélgetését, szóval részleteket nem tudok, de valószínűleg megmérgezték... Valamit az italodba keverhettek.
Visszalépek a kabátomhoz, majd előhúzom onnan Foxy mobilját.
- Itt a készülék, de már sérülten találtam annak a szórakozóhelynek a padlóján. Tessék! - nyújtom át neki a készüléket. - A nálad lévő papírok alaján pedig értesítették a szüleidet. Már jönnek...
Egyszerű, érzelemmentes, tárgyilagos tényközlés.
- Megkértem az egyik nővért, hogy itt lehessek, amikor felébredsz. Remélem nem találod túl tolakodónak.
Tudom, hogy az, hogy tolakodó vagyok, hogy itt kellett volna őt hagynom, mert talán azzal, hogy nem nyomulok ennyire több plusszpontot érdemelnék, de az megint nem én vagyok. Kérdezz már rá, hogy mégis mi a francot keresek itt? Annyira szeretnék már válaszolni rá, hogy utána te megköszönöd az életed nekem. Kérdezd már meg, hogy miért vagyok itt? Gyerünk már!
- Ha azt akarod, kint is várhatok, amíg megjönnek a szüleid. Csakhogy megnyugodjak...
- Bíró úr! Meghagytam magának, hogy azonnal szóljon, amikor Mallory felébred! - érkezik meg harsányan a nővér, aki az előbb "megengedte", hogy itt legyek, majd azonnal kitessékelt, mondván vannak kérdései, amit én nem hallhatok. Remélem, megéred az összes erőfeszítést Foxy! Remélem! Mert már igazán kijár nekem némi róka skalp!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 4 Jan. - 21:49

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

Minél inkább igyekszem felidézni az este történéseit, annál jobban hasogat a fejem és képtelen vagyok emlékezni. Mintha valami gát lenne az agyamban.
A plafonon lévő LED bántja a szemem, így jó darabig még miután magamhoz tértem, csak hunyorgok. Talán ennek köszönhető, hogy megvagyok győződve arról, egyedül vagyok a kórteremben... Azét próbálkozom. S lám, sikerrel járok.
De hát mit keres itt? És ami talán még ennél is fontosabb. Mit keresett azon a helyen ahol én is voltam? Biztos csak a véletlen. Talán pont ennek a véletlennek köszönhetem, hogy még életben vagyok. Hátborzongató belegondolni.
-Köszönöm! - Suttogom erőtlenül, egy kissé még mindig kábán, majd a bögre után nyúlok, melynek fülét csupán a sokadik próbálkozásra sikerül megragadnom. Az első korty irritálja kiszáradt nyálkahártyámat, köhintek is néhányat mire újra képes vagyok megszívni a szívószálat. Ezt követően azonban már szinte majdnem egy húzásra felhörpintem a pohár tartalmát.
Figyelmesen hallgatom mondandóját, egészen megdöbbenek, szinte megrökönyödöm, mikor felveti a tegeződés lehetőségét. Egy rövid időre elmélázok vonásain, próbálok az arcán megjelenő mosoly mögé látni, de most nem érzek benne, rajta aljas, mocskos hátsószándékot. Lehet, hogy egyszerűen csak megkönnyebbült, hogy életben vagyok? Nem kell az miatt aggódnia, hogy a nevét majd mindenféle szennylapok szóbahozzák egy gyilkossággal, ezzel veszélybe sodorva a karrierjét?
-Nem is tudom... Elég nagy kiváltságnak hangzik. - Próbálom viccesre venni a figurát, de a hangom, a mosolyom még mindig nem a régi.
A továbbiakban összeráncolt homlokkal igyekszem feldolgozni a hallottakat. Csak bámulom az ölembe ejtett kezeimet, melyek ez idő alatt feszülten piszkálják egymást.
-Vicces. Mindig azt hittem, hogy ez velem soha nem történhet meg. Ha ott kell hagynom valahol az italomat, mindig megkérem azt, aki éppen velem van, hogy figyeljen rá, vagy ráteszek egy poháralátétet. Ha valami szörnyűséget hallunk, mindig azt gondoljuk, hogy velünk ez nem történhet meg. Aztán az élet egyszer csak istenesen pofán vág. - Keserű félmosolyba görbülnek ajkaim, s gyanakvóan figyelem ahogyan a kabátjához sétál. A mobilom láttán felcsillannak szemeim, lábam türelmetlenül dobog a takaró alatt, várva, hogy ideadja ami az enyém. Mint anya újszülött gyermekéért, akit életében először tarthat végre a karjaiban, úgy nyúlok a felém tartott készülékért, ám amint meglátom milyen állapotban van, elszörnyedek. Majdnem teljesen tropa. A kijelzője biztosan. A pókhálósra tört képernyőn már nem segít az ima...
-Baszkiii! - Sziszegem nem kicsit idegesen, csak úgy magamnak, majd nyomogatni kezdem azt a vajmi kevés gombot, ami található rajta, de a telefon látszólag csütörtököt mondott. Lehet csak lemerült. REMÉLEM, hogy csak lemerült!
Összeszorított szemekkel megnyomkodom orrnyergemet, ettől remélve, hogy talán csillapodik valamennyit a fejfájásom.
-Nem is tudom mit mondhatnék... - Kezdek bele nem kicsit zavarodottan, miközben arcának vonásait fürkészem. Őszintének tűnik. Most nagyon is.
-Hálás vagyok önne...magának. Nehéz lesz megszoknom. Szóval, hogy gondoskodtál rólam, mentőt hívtál és nem hagytad, hogy lelépjek valami idegen sráccal. - Ismét ölembe ejtett, egymást piszkálgató kezeimet fürkészem. Zavarban vagyok, ugyanakkor mérhetetlen szégyent is érzek. Hiszen fogalmam sincs, hogy ameddig a szer hatása alatt voltam, mit beszéltem, vagy éppen milyen gátlástalan dolgokat művelhettem. Csak remélni tudom, hogy semmit. Itt most én vagyok az áldozat.
-Nem, maradj nyugodtan! Azt hiszem most nagyon is jól esik, hogy van itt valaki, és nem kell egyedül lennem a gondolataimmal. Ugye nem... történt az este folyamán semmi, mondjuk... semmi botrányos, vagy hasonlók? - Pillantok fel rá, aggódva ráncolva homlokom, körmömmel a ripityára, szinte már csaknem szilánkosra tört képernyőt vakarászva idegességemben.
-Nagyon sajnálom, hogy elrontottam az estéjét. Estédet... - Sajnálkozom őszintén. Azon információ hallatára, miszerint a szüleim már úton vannak, kellemetlen érzés fog el, még a hideg is kiráz, ahogy beleborzongok a gondolatba, mekkora patáriát fognak csapni. Hogy milyen profin előadják majd az aggódó, pedáns szülőket...
-Te jó ég! Már csak ők hiányoznak ide! - Forgatom körbe szemeimet, ám mielőtt újra megszólalhatnék, egy nem kicsit zabos ápoló ront be a kórterembe.
-Az én hibám! Azt hiszem túl sokat kérdezősködtem. - Nem tudom miért, de úgy érzem, ki kell mentenem őt a szorult helyzetből. Ennyivel talán tartozom neki.
-Kifáradna kicsit kérem, Mr.Stockton? - Látszólag behúzta az ápolónő a kéziféket, szóval képzeletben büszkén vállon is veregetem magam. Egy visszafogott félmosollyal nézek Jensenre, s amint elhagyja a kórtermet, a nővér kapkodva -úgy tűnik nagyon sietős neki-, vizsgálgatni kezd. Vérnyomást, pulzust, véroxigén szintet mér.
-Szerencsére nem túl nagy mennyiségben, de GHB-t találtunk a szervezetében. Ami egyfajta...
-Tudom, hogy mi az a GHB! - A kelleténél kicsit több indulattal szakítom őt félbe.
-Elnézést! Igazságügyi orvostant hallgatok a Columbián. Szóval, tisztában vagyok nagyjából a randi drogokkal. - Mentem ki magam. A továbbiakban csak arról ejtünk néhány szót, hogy minden értékemet leltárba vették, és amikor hazaengednek, visszakapom őket. Nem kell bent maradnom megfigyelésre, gyorsan ürül a szervezetemből a drog, így amint megérkeznek a szüleim, kapom is a zárót. A fejfájásomra nem kaphatok gyógyszert, meg kell várni, hogy a szer teljesen kiürüljön belőlem. Ezt követően még elhadar néhány biztató, sablonos szót, majd helyet cserélnek Jensennel. Hirtelen nagyon kínosan kezdem érezni magam.
-Úgy érzem magam mintha másnapos lennék. A legrosszabb, hogy nem kaphatok fájdalomcsillapítót, pedig a fejem gyógyszerért kiált. Na mindegy, túlélem. A folyosón még nem láttál két aggódó, idegesítően jajveszékelő szülőt, akik látszólag utálják egymást, de most a nézők kedvéért eljátsszák a harmonikus, szeretetben élő házaspárt? Ha igen, akkor azok az én szüleim. -




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptyCsüt. 5 Jan. - 10:22
- Ugyan, nem történt semmi. Biztosan más is megtette volna... - hazudom neki. Az egyik talmi állítás az volt, hogy nem történt semmi. Igenis, történt valami. Igenis, most azért vagy itt ebben a kórházban, mert megmentettem az életed, de legalábbis nem erőszakoltak meg és hagytak egy sikátorban magadra. Én vagyok az, aki gondoskodott rólad, aki törődött veled, s ennek nem kell most végeszakadnia. Gondoskodhatok rólad továbbra is, lehetek az a speciális valaki a számodra, az a bizonyos egy!
A másik hazugság pedig az volt, hogy más is megtette volna. Ahogy visszaemlékszem, senki nem törődött veled. Nem volt senkiben annyi, hogy egy kissé részegnek tűnő, össze-vissza motyogó vagy éppenséggel kiabáló picsának segítsen, s ha én nem vagyok ott, talán még mindig New York mocskos éjszakájában gázolnál könyékig. Sokat köszönhetsz nekem, és ennek árát egyszer behajtom rajtad. De nem most, még nem, nem itt...
- Nem rontottál el semmit. Csak néhány kollégával találkoztam volna, karácsonyi céges buli... - forgatom meg szemeimet, majd folytatom. - Ne értsd félre, de szívesebben vagyok most itt, mint velük. Ők csak kollégák, némelyiknek még a nevét sem tudom, nincs meg velük az a bizonyos kötődés.
Ugye érted, hogy mire gondolok? Vetted a célzást Foxy? Te még lehet, hogy nem tudsz róla, de van közöttünk kapcsolat. Igaz, még vékony cérnaszál húzódik kettőnk között, de egyszer majd megvastagodik, erős lesz, ahogyan még jobban megismersz.
- És megnyugtatlak, semmi olyan nem történt, ami miatt szégyenkezned kellene. S különben is, kit érdekel, hogy mit gondolnak mások? Nem tudják, hogy mi történt, nem tudják, hogy ez volt talán életed legrosszabb éjszakája? Szard le... - vonok vállat, majd az ajtó felé nézek, ahol a nővér jelenik meg és tessékel ki. Én pedig engedelmeskedem a felősbb hatalomnak, és pár lépéssel a kórtermen kívülre lépdelek, hogy aztán becsukjam az ajtót és magukra hagyjam őket a vizsgálatok idejére. Egy plakátot kezdek el olvasni, amiben felhívják a figyelmet, hogy mennyire fontos védekezni a szexuális úton terjedő betegségek ellen, és valami olyan undorító képet sikerült ennek illusztrálására találni, hogy attól hányni van kedve az embernek. Így figyelmemet inkább egy másik propaganda plakátra vetem, de azzal sem jártam sokkal jobban, hiszen a COVID elleni védekezés legfontosabb szabályait sorolta. Hagyjuk már, két évig húzták az emberek agyát, legyen már elég belőle!
- Visszamehet hozzá, ha szeretne... - milyen kedves vagy, hogy megengeded. Annyira, de annyira hálás vagyok neked! De aztán mégis megköszönöm neki, és lépek vissza a terembe, ahol aztán egy széket emelek el a fal mellől és Foxy ágya mellé teszek. Leülök, elhelyezkedem kényelmesen, s csak figyelem őt, ahogyan a fejfájásáról mesél.
- Nem, nem láttam őket... - és tulajdonképpen nem is figyeltem, hogy kik vannak a folyosón. Lekötött az elfolyó péniszű srác és a maszkhasználat fontossága. - Nem jó a viszonyod velük? Mármint a szüleiddel... Az előbb nem tudtam nem meghallani, hogy mennyire "örülsz" annak, hogy jönnek.
És ebben a pillanatban váratlanul rámtört az álmosság, és olyan hatalmasat ásítottam, hogy talán még az alsóm színe is látszódott. Aprót mosolyogva vakartam meg jobb fülem fölött a fejemet, majd még egy könnycseppet is ki kellett hajtanom a szemem sarkából, annyira magával ragadott a légszomj.
- Jaj, bocsásd meg, csak régen volt a reggel. Nevezz vénembernek... - pillantok az órámra. - De én ilyenkor már rég ágyban szoktam lenni.
Nevetem el magam, és egy pillanatra eltűnődöm, hogy befekszem mellé. Biztos okozna pár kellemetlen percet mindenkinek, neki is, nekem is, a kórháznak is, és még ki tudja kinek még, de olyan csábító, olyan vonzó a gondolat, hogy átöleljem, magamhoz húzzam, belecsókoljak a nyakába és halljam a gyönyörtől kiszakadó sóhajokat.
- De látod, milyen ostoba vagyok, csak magammal tudok törődni! Egy újabb pohár víz, kávé, tea? Vagy esetleg valami más? - mit szólnál az análhoz? Az tényleg más lenne... De ezt a kérdést inkább nem vetem fel, még a végén igent mondana, és eléggé izgalmas lenne, ha a szülei ránk nyitnának, miközben tágítom a lányukat.
És fekete. Az alsó színe fekete.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 11 Jan. - 15:16

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

Elgondolkodok azon amit mond. Már amennyire képes vagyok gondolkodni ezzel a kába fejjel.
Hogy megtette volna más is... Hát, nem tudom. Elég sok rémtörténetet hallottam már olyan lányokról akiket tudtukon kívül bedrogoztak valami olcsó, suttyókkal teli szórakozóhelyen, a sztorinak meg persze aztán elég csúnya végkimenetele lett, had ne részletezzem. Szóval ismerve a mai, huszonegyedik századi társadalmat, legfőképp az én korosztályomba tartozó srácokat, biztos vagyok benne, hogy más nem tette volna meg. Vagyis, valamit biztosan megtett volna, de amire gondolok az rohadtul messze áll a segítségnyújtástól. Úgyhogy most életem végéig hálásnak kell lennem Jensennek a mai manőveréért, és valahol persze a sorsnak is, hogy ugyanazon helyre sodort bennünket.
Gyanakvóan ugranak össze szemöldökeim miközben arról beszél, mennyire unalmasak szoktak lenni ezek a céges összeröffenések.
-Kicsit azért most összezavarsz... Hiszen mi még csak kollégák sem vagyunk, szóval, közöttünk sincs semmiféle... kötődés. Már ha érted. - Rá mutatok, majd magamra, végül zavaromban, zavarodottságomban fel is nevetek amitől úgy érzem, mintha egy éles kést forgatnának a fejemben.
-Szhíjjj... áh, ezt nem hiszem el basszus! - Szitkozódom szinte csak magamban, alig érthetően, artikulálatlanul, közben automatikusan a halántékomhoz kapok. Amint a szúró, hasogató érzés csillapodik, úgy ismét a párnának vetem a fejem.
-Van okom arra, hogy nagyon is érdekeljen, hogy mit mondanak, mit gondolnak rólam mások. Főleg mióta elkezdtem az egyetemet. Azt hiszem túlságosan is maximalista vagyok. - Sóhajtva piszkálgatni kezdek egy kiálló szálat a takarómon. Pedig az igazság némi túlbuzgóságnál sokkal több! De túl bonyolult, és hosszú lenne most ebbe belemenni. Azt hiszem nem is igazán állok rá készen, hogy beszéljek neki róla, mint ahogy arra sem, hogy egy újabb fővel bővüljön az ítélkezők tábora. Mindig ez van, az új emberek az életemben állandóan ezt csinálják. Úgy tesznek, mint akik megértenek, megölelnek, és hazug módon a fülembe súgják "én nem ítéllek el", közben pedig szinte viszket a tenyerük, hogy valami szaftos hazugságot postoljanak rólam névtelenül a Redditre. Tanultam a hibáimból, a múlt az a múlt, és akik a jövőben belépnének az életembe, semmit nem fognak tudni róla... Így lesz a legjobb mindenkinek.
Az ápolónővel eltöltött néhány perc feleannyira sem volt kellemes, mint a könnyed beszélgetésem Jensennel, így valósággal megkönnyebbülök amikor ismét váltják egymást.
Bár nem ismerem őt, talán amiket eddig mondott mind csak hazugság, de mégis ki vagyok én, hogy elítéljem miatta? Egy visszafogott mosollyal figyelem ahogyan az ágyam mellé ül.
-Az igazság az, hogy a szüleimnek már réges régen el kellett volna válniuk. Úgy tizennyolc évvel ezelőtt. Mielőtt még a húgom megszülethetett volna. Tudom, szörnyen hangzik. - Sóhajtok fel gondterhelten. Sűrűn hangoztatom ezt a nézőpontomat, általában lelkiismeret furdalásom is van miatta, hiszen Josie az egyetlen, igazi támaszom a családban, de ha anyáék nem kezdenek el anno párterápiára járni -aminek a következménye a húgom lett-, akkor már rég elválhattak volna. A családunk számára, és nekik is ez lett volna a lehető legjobb.
-Megbocsájtok. Én is korán fekvő típus vagyok inkább. Főleg mióta elkezdődött az egyetem. - Együttérzően rámosolygok. Általában nincs ínyemre az automatás kávé, de bármilyen silány az íze, most még azért is képes lennék embert ölni.
-Akkor ezt a kávét most had álljam én! Ez a minimum azok után, hogy nem hagytál ott. Volt nálam némi apró, azt nem vették leltárba a nővérek. - Bökök fejemmel az éjjeliszekrény felé, ahol fehér borítékba helyezve sorakozik némi apró pénz. Ezzel már nyomom is meg a nővérhívót. Az előbbinél egy jóval kedvesebb ápolónő siet be a kórterembe. Megkérem, hogy kösse le az infúziót.
-Bíró úr, segítene felállítani Malloryt? Csak hagyja, hogy belekaroljon a karjába. Két oldalról azért biztonságosabb. - Fordul Jensen felé, én pedig már alig várom, hogy végre felkeljek erről a kényelmetlen matracról. A nővér segítségével először csak óvatosan kiülök az ágy szélére, s amint elég stabilnak, biztosnak érzem magam, belebújok a kórházi kölcsön papucsba, s ahogy ő is tanácsolta, belekapaszkodom kettejükbe, hogy könnyebb legyen lábra állni. Mindeközben nem bírom figyelmen kívül hagyni, mennyire ismerős Jensen kölnijének az illata...
-Innen már menni fog, köszönöm! - Szólok az ápolónőnek, aki tüstént el is hagyja a kórtermet.
-A bíróságon biztos jobb automatákat üzemeltetnek, mint egy kórházban. Sajnos a büféig nem vagyok benne biztos, hogy képes lennék elmenni, és jobb, ha a közelben maradok, mert ha apám nem talál a kórteremben, máris mozgósítja az egész csapatát a rendőrségről. - Unottan, némiképp bosszankodva megforgatom szemeimet. Az első, önálló lépések még kissé bizonytalanok, de miután elérek az ajtóhoz, máris újra a réginek érzem magam. Csak valamivel gyengébb, lassabb és kiszolgáltatottabb vagyok. Meg is szédülök egy kicsit, mikor a folyosót megvilágító neonáradat egyenesen megvakít.
-Nem haragszol, ha egy kicsit még mankónak használlak? - Kérdem tőle vonakodva. Egyáltalán nincs kedvemre ez az új állapot, de szeretnék két lábon eljutni a folyosó másik végében lévő automatához, különben lemondhatok róla, hogy még ma este hazaengednek.
-Igazán nem szükséges megvárnod, hogy megérkezzenek a szüleim. Biztos téged is vár otthon valaki. Nem kell engem pesztrálnod. Megleszek. - Ajánlom fel neki a hazamenetel lehetőségét, bár szavaim igen csak ellentmondanak azzal, ahogy jelenleg is a karjába kapaszkodom, hogy stabil maradhassak. Lassan de biztosan azért elérünk az automatához. Úgy érzem, mint aki lefutott egy félmaratont. Meddig leszek még ilyen puhány?!
-Oooké, lássuk a felhozatalt. Málnás forrócsoki. Váo, ennyire extra dolgokat nem szoktak betenni egy kávé automata kínálatába. Biztos nem egy Starbucks különlegesség, de én erre szavazok. Te mit kérsz? - Fordulok felé.




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptySzer. 11 Jan. - 16:33
- Valóban szörnyen hangzik. - válaszolom neki egykedvűen, majd folytatom. - De ki vagyok én, hogy elítéljelek emiatt? Nem tudom, hogy mi van a háttérben, nem tudom a viszonyokat... S különben is, bíró vagyok. A másik fél vallomása nélkül nem hozok ítéletet.
Nevetem el magamat, majd csak bólogatok, ahogyan együttérez az éjszakázás miatt. Pedig annak idején én voltam az élet császára! Az egyetem alatt olyan szórakozóhelyeken dolgoztam, ahol szinte nem is volt záróra, ahol nem volt igazán megszervezett műszakrend és ahol a fizetés olyan csekély volt, hogy nem is értettük miért járunk be dolgozni. Talán a hangulat tette, talán a jó arcok és gyönyörű lányok, akik néha olyan lengén öltöztek, hogy abba belepirult a gyengébb idegzetű, de az biztos, hogy ezeknek a dorbézolásoknak már évekkel ezelőtt végeszakadt, s amióta az vagyok, aki most vagyok, nem is engedhetném meg magamnak.
- Egy kávé most valóban jól esne, mit hozhatok? - de meg sem várta a kérdésemet, hiszen már hívta is a nővért, aki pedig azonnal ki is osztotta nekem a feladatot. Ha nem lenne célom az, hogy még közelebb édesgessem magamhoz a lányt, a nővér talán még egy pofont is megérdemelt volna, hiszen milyen gondolatmenet útján jutott el arra a következtetésre, hogy parancsolhat nekem? Milyen feltételezés alapján gondolja, hogy ezt megteheti velem? Azonban nem szóltam egy szót sem és az utasításokat követve segítettem, ahol tudtam.
Foxy ujjai gyengéden markoltak belém, kellemes, visszafogott szorítás volt ez, semmiképpen nem erőszakos vagy tolakodó. Szinte láttam magunkat kívülről, ahogyan kettősünk felsegíti őt, s csak mosolyogni tudtam, azt az aggódó, minden rendben lesz fajta grimasz jelent meg az arcomon. - Ne aggódj miatta. A koffein az koffein, vannak pillanatok, amikor lényegtelen, hogy milyen formában, csak kerüljön a szervezetbe.
Nem vagyok nagy kávé szakértő, nem is szeretem annyira, de ha kell, akkor kell. És most nem azért, hogy éberen tartson, hanem azért, hogy pár pillanatra közelebb kerüljek hozzá. A szemforgatást azonban nem tudom nem meglátni, és elgondolkodtat, hiszen az egyetemen azt a benyomást keltette, mintha az apjával jó viszonyban lennének, és a tény, hogy ő rendőr, még kedvező fordulat is lehetne a Dominus elleni nyomozásban. De lehet, hogy tévedek, lehet csak az elmém játszik velem játékokat.
- Nem... Várj, segítek! - ocsudok fel, majd sietek mellé és hagyom, hogy úgy használjon, ahogy kedve tartja. Ez a gondolat másmilyen mosolyt csal az arcomra az előbbinél, de gyorsan eltűntetem, még mielőtt annak lát, ami vagyok. - Ma éppen nem vár senki. A feleségem elutazott pár napra... Mindig mondom neki, hogy az alapítványi ügyeket intézhetén itthonról, videótelefonbigyón keresztül, de erre mindig az a válasz, hogy a személyes jelenlétet nem helyettesíti semmi. Így most egyedül lennék a hatalmas lakásban egy hófehér cicával, akit valószínűleg nem is érdekel, hogy élek vagy halok.
Vállat vonok.
- Ez jó lesz... - bökök a fekete hosszú kávéra, s amikor "lefőtt" kiveszem a gépből a poharat. - Visszavonom az előző kijelentésem, ez rosszabb, mint gondoltam!
Az első korty után nem sok kedvem van folytati, de egy hős vagyok és újra megízlelet a kávénak csúfolt fekete lét. - Ülj csak le, jobb lenne nem megerőltetni magadat.
Ha így tesz, segítek. Ha nem, akkor ketten ácsorgunk az automata előtt.
- A maximalizmussal az a baj, hogy nehezen ismerjük fel a minket befolyásoló tényezők közül, hogy mire van hatásunk. És még akkor is vesztegetünk rá erőforrásokat, ha tudjuk, hogy nem tudjuk megváltoztatni. - kidobom az üres poharat, majd visszafordulok hozzá. - Csak találgatok, szóval vágj közbe, ha másként gondolod, de most azt hiszed, egész életedben kísérteni fog, aminek tanúja voltál és ahogyan tanúja voltál annak. De mi van, ha azt mondom, hogy pár hét, pár hónap múlva rajtad kívül nem érdekel már senkit? Lesz egy másik lány, akinek még felkavaróbb a története, lesz egy másik ügy, amiben még furcsábbak az események... Lesz egy másik céltábla, akinek a szerencsétlenségén majd lehet csámcsogni, kibeszélni, akinek a háta mögött majd össze lehet súgni, szemet lehet majd forgatni.
Megállok egy pillanatra, és ha ő is végzett az italával, azt a poharat is kidobom.
- A döntés ebben a helyzetben, legyen bármennyire is nehéz csak annyi, hogyan viseled? Megvárod, amíg új áldozatot talál magának a csőcselék, vagy teszel ellene. Senki nem élheti úgy az életét, hogy tojáshéjakon járkál... És neked sem kellene, biztos vagyok benne, hogy ennél több van benned Foxy.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptyHétf. 16 Jan. - 22:16

Jensen&Lory
You look like an angel, talk like ang angel, but I got wise, YOU'RE THE DEVIL...

Azt azért nem mondanám, hogy újult erőre kaptam, és máris pillekönnyedén szárnyalok a pocsék felhozatallal kínáló kávé automatához, de határozottan jobb a helyzet, mint mondjuk néhány órával ezelőtt.  Tanultam a hibámból. Azt hiszem mégse kellene annyira erőltetni ezt az egész éljünk szociális életet sztorit. Most se lett jó vége. És legutóbb se, amikor Jóbarátok helyett megtaláltam azt a bizonyos weboldalt...
Mivel tudom, hogy azon múlik a hazajutásom, mennyire vagyok képes visszanyerni az önállóságomat, úgy igyekszem segítség nélkül közlekedni, a folyosón mégis úgy érzem, némi segítségre van szükségem. Mázlim van, hogy Jensen ennyire figyelmes és engedi, hogy belé karoljak. Hazudnék, ha azt mondanám, egy cseppet sem kényelmetlen az egész helyzet, habár azok után amit látott abban a bárban, később pedig az utcán, ahogyan gondolkodás nélkül csörtetek cipő nélkül, akárcsak egy űzött vad. Nos, innen már csak jobb jöhet!
Gondolom én, ám amint megérzem a forrócsoki első ízét a számba, rá kell jöjjek, hogy na EZ AZ, aminél már csak jobb lehet!
Nem épp gusztusos módon tartogatom néhány másodpercig a számban, ezzel felpuffasztva az arcomat, bocsánat kérően nézve Jensen felé a következő tettem végett, ugyanis képtelen vagyok lenyelni ezt a borzadályt, így az visszakerül a poharába, majd a mellettünk lévő szemetesben végzi. Újfent émelyegni kezd a gyomrom, mintha csak repetára éhezne a néhány órával ezelőtti rosszullétekből.
Szerencsére a fehér macska említése gyorsan feledteti velem a pocsék forrócsokit. Egy apró, visszafogott mosolyt villantok a fehér szőrmók említése hallatán, aztán ennek a mosolynak a helyét lassan átveszi valami más, némi érdeklődés, amint a feleségéről is említést tesz.
-Mrs.Stockton a férjéhez hasonlóan igazán elfoglalt, ismert ember lehet. Arra pedig ne vegyél mérget, hogy a macskád nem érdeklődne hogyléted felől. Tudtad, hogy a macskák, kutyák képesek megenni a gazdájukat, ha az meghalt és több órán keresztül egy légtérben maradnak a hullával? Ez amolyan ragadozó ösztön, amit még a vadonból hoznak magukkal. Azt hiszem. - Legalábbis valami hasonló dokut láttam egyik éjjel a nationalon, amikor nem voltam képes elaludni a fejemben háborgó gondolatoktól. Már megint...
-Szóval én a te helyedben vigyáznék azzal a macskával. - Cukkolom még egy kicsit, hátha megmosolyogtatja fergeteges humorom, ami lássuk be, mindig is gyenge, rogyadozó lábakon állt és nem mondhatnám azt, hogy mostanra kiforrta magát annyira, hogy Stand up estéket tartsak. Az nem az én műfajom. Még mindig túl kimért vagyok. Különben sem szeretek szerepelni...
Szorosan egymáshoz préselem ajkaimat amint szemet szúr mennyire hősiesen küzd a kávéjával, mely legalább annyira förtelmes lehet -arckifejezéséből ítélve, még rosszabb is-, mint amilyennek a forrócsokim bizonyult. Bármennyire is küzdök ellene, nem bírok tovább megálljt parancsolni, s harsányan felnevetek egy pillanatra, ami után máris bocsánat kérően rebegtetem rá pilláimat.
-Bocsi, ne haragudj! Én is hasonló képet vághattam. - Szabadkozom, ám az arcomra kiülő szórakozott mosoly továbbra is ellentmond iménti esdekléseimnek.
Egyetértek vele, miszerint jobb lenne, ha inkább leülnék, s lévén mivel szófogadó lány hírében állok, le is teszem magam a mellettünk lévő, gyanítom, hogy a látogatók részére fenntartott padra. Úgy érzem, mintha minden erő visszatért volna a lábaimba. Görcsbe rándul a gyomrom ahogy visszakanyarodik egy olyan témához, amiről azt hittem többé nem kerül majd terítékre kettőnk között. Nem nézek rá, meredten bámulom csupán az ölemben egymást matató kezeimet, ahol körmömet kapirgálom. Akkor teszem ezt amikor ideges vagyok, vagy kényelmetlenül érzem magam. Beismerően sóhajtok mielőtt bármit is mondanék.
-Igazad van. Talán idővel tényleg mindenki szépen lassan elfelejti az egészet, talán tényleg jön egyszer egy szerencsétlen lány, aki ugyanúgy pórul jár, mint én, s mégis, ha arra gondolok, hogy a történtek életem végéig kísérteni fognak, legszívesebben lemarnám a létező összes bőrt a képemről. - Néha könnyebb megbirkózni az idegen emberek ítélkező pillantásaival, mint a saját lelkiismeretemmel, ami talán soha nem lesz képes megbocsájtani, hogy ekkora szarba kevertem.
Először fel se fogom igazán amit mond. Csak ülök, bámulom a kezeimet, úgy érzem magam, mintha egy rémálomba csöppentem volna. Fejemben szüntelen visszhangozni kezd az a bizonyos becenév az ő hangján. Zavarodottan pislogok magam elé, azt remélve, hogy a következő percben már otthon leszek az ágyamban, zihálva riadva fel ebből a lidércnyomásból. De nem ébredek fel, nem érzem azt a megkönnyebbülést, amit egy-egy rémálom után szoktam. Ez itt és most a kőkemény, rideg valóság és engem nagyon átdobtak azon a bizonyos palánkon.
-Mit mondtál?! - Bár hangom megremeg a bennem gyúlt feszültségtől, mégis vádlóan, már-már számon kérően szólók.
-Ki vagy te?! - Haragosan, mégis félelemmel nézem fel szemeibe. Mintha kezdene kitisztulni a kép. Eszembe jut az egyetem, az igen csak félreértelmezett ajánlata, majd az sms, ami furcsamód azután érkezett néhány röpke másodperccel, hogy ő kissé lemaradva mögöttem, visszatette a telefonját a zsebébe.
-Te vagy Dominus? - Félve teszem fel a kérdést, pedig szinte már magamtól is tudom rá a választ.
-Hogy tehetted? Miért tetted? Kihasználtál! - Kétségbeesetten keresem a miértekre a választ, vádaskodóan dobálózok a szavakkal, kezeim mindeközben görcsösen szorítják a pad ülőfelületét valahol térdhajlataim tájékán, hogy erőt gyűjthessek a feltápászkodáshoz. Ekkor pillantom meg könnyekbe fulladt szemeim sarkából sietős léptű szüleimet. Még soha nem örültem ennyire a jelenlétüknek! Látszólag mind a ketten megkönnyebbültek, pedig én feldúltabb vagyok, mint valaha. Apa hálálkodva megmentőm felé nyújtja a kezét, kifejezve ezzel köszönetét, anyám ez idő alatt aggódva guggol le elém, görcsös kezeimet igyekezve lefejteni a padról. Látom, hogy mozog a szája, hogy apám mond valamit Jensennek és a tőle jól megszokott nagy gesztikulációkkal rátesz még egy lapáttal a mondandójára, de én csak az éktelen sípolást hallom a fülemben. Érzem ahogyan anya felhúz a padról. Meg kell kapaszkodnom a vállaiban, hogy ne rogyjak össze. Segítőkészen átkarolja a derekam, s mialatt a kórterem felé vesszük az irányt, szinte folyamatosan hátra bámulok Jensenre a vállam felett. Hát te vagy az! Mindig is te voltál!




i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
A little party never killed nobody, or...? 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
A little party never killed nobody, or...? 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A little party never killed nobody, or...? 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
A little party never killed nobody, or...? Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
A little party never killed nobody, or...? B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? EmptyHétf. 16 Jan. - 23:49
- Majd észben tartom, ha egyedül maradok a macskánkkal... - mosolygok az apró történetre, majd amikor a beszédemmel végeztem, figyelem a reakcióit. Fejemben mintha egy rakétakilövés visszaszámlálása játszódna le, hallom a számokat, hallom a szünetet, amikor az ötös számhoz ér, majd már csak pár pillanat kell és valaki a háttérben megnyomja azt a bizonyos gombot és Foxy fejében felgyullad a lámpa, mint a rakéta végén az üzemanyag.
Nem válaszolok első kérdésére, hiszen pontosan tudja, hogy mit mondtam. Nem válaszolok a második kérdésére, hiszen pontosan tudja, hogy ki vagyok. Csak állok ott zsebre tett kezekkel, arcomon pedig olyan gyúnyos mosoly feszül, hogy majdnem szétszakítja arcom bőrét. Várok még, húzom a pillanatot, élvezem a felismerés okozta meglepettséget, és minden egyes önkéntelen mozdulatot magamba fogadok.
- És még mindig várom azt a képet... - hajolok közel hozzá, nagyon-nagyon közel, szinte már fülcimpáját érintve ajkaimmal, de mégsem teszem, nem itt és nem most. - Kihasználtalak? Dehogy kedvesem, nem kértem semmi olyat, amit nem magadtól vagy pénzért tettél meg. Ha ki akartalak volna használni, nem kórházban ébredsz...
Még lettek volna szavaim hozzá, de az aggódó szülök felbukkanása megakadályozott ebben. Már csak egyetlen mondatra, egyetlen szócsokorra volt időm.
- Ne felejtsd, ez csak ránk tartozik.
Egyenesedek ki, majd fogadom a kézfogást és elkezdek csacsogni a fickóval, miközben még mindig Foxy összetört alakját figyelem.
- Nem, kérem Mr. Duval, erre semmi szükség, szívesen segítettem. - és még megannyi üres lózungot lőttem el, de nem igazán törődtem a férfivel, inkább a lányára volt minden érzékszervem kihegyezve ... s nemcsak az érzékszerveim. Látom, ahogyan a válla felett visszatekint és én nem vagyok rest fogadni a pillantását, majd visszalőni tekintetem az övébe.
- Rendben Mr. Duval, ha ragaszkodik hozzá, akkor nem tehetek mást, mint beleegyezem. - bólogatok és fogok vele újra kezet, de ez még mindig nem az elköszönés, ez még csak megegyezés két tiszteletreméltó férfi között. - Akkor legyen Michael... Michelle, hát persze...
Még eltöltünk pár percet mindenféle kellemes témával, újra megköszöni, amit tettem, én pedig megveregetem a vállát.
- A lányod már biztosan vár! - igen, idő közben tegező viszonyba kerültünk, amit egyáltalán nem bánok, hiszen ahogyan Foxynak, úgy neki is én ajánlottam fel. Elkísérem a kórterem ajtajáig, megvárom, amíg belép, majd egy fürge mozdulattal elemelem a kabátomat a fogasról, hogy aztán felvegyem és az egyik bejárat előtti taxihoz induljak.
- Remélem nem vertek össze túlságosan a vadkanok... Nézd, kicsit túljátszottad, mégis mit kellett volna tennem? Elmagyarázni nekik, hogy ne bántsanak, mert nekem dolgozol? Slick, mégiscsak perverz vén buzinak neveztél, onnantól kezdve személyes volt! - nevetem el magam, majd megígérem neki, hogy bőségesen kárpótlom azért, amit bevállalt értem. Ennyit csak megérdemel a srác, amiért hagyta magát összeverni, nem?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A little party never killed nobody, or...?
A little party never killed nobody, or...? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
A little party never killed nobody, or...?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sera x warren | a little party never killed nobody
» A & A - a little party never killed....
» Laney & Brett - A little joke never killed nobody!
» Welcome party!
» a little party never killed nobody

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: