New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

why not,you live just once
Témanyitáswhy not,you live just once
why not,you live just once  EmptyPént. Jan. 12 2024, 22:02
Mirabella & Salvador

- Csak mond azt nekik, hogy rosszul lettem mindig beválik Silvy, ne akarod, hgoy visszamenjeka sok öreg fasz közé, akik azt kérdezgetik,mikor látnakmajd a tárgyaló asztalnál. Egy kibaszott hotel birodalmunk van nem a bank a mienk, miért kellene egy székből irányítanom mindent, és miért most? - a mosdóba menekültem a műmosoly elől, amit kint magamra vettem, és lekaptam magamról a zakót, ami már órák óta szorított. Az ilyen estéket nem szeretem, olyanok, amik csak hányingert keltenek bennem és nem is ihatok, mert akkor tudom, hogy nem tudom tartani ezt az énem, pedig most kellene.
- Menj Salva, tartom a hátam, de tartozol. - mutat rám figyelmeztetően a nővérem, aki mindig ott van nekem, amikor szarba kerülök vagy ki akarok mászni valamiből. Nyomok egy szokásos puszit az arcára és a zakómat odaadva neki megyek ki a hátsó ajtón, és a bejárat felé indulok a motoromért. Ki kell szellőtetnem a fejem, kell egy kis hülyeség, kell valami szokásos és olyan, amibe bele lehet feledkezni, hogy minden eltűnjön a fejemből.
“A szokásos helyen?” - írom Kean-nek az üzenetet, aki azonnal egy nagy igennel felel, az az ott van a banda ahol szokott. Egy verseny kell a fejemnek és a sok idegtől felfűtött kan majd pont ezt fogja akarni, amint meglátnak ebbe a hülye márkás szarban. Felveszem a bukót és elindulok a szokásos helyre Staten Island eldugott, de annál nyíltabb területére, ahol minden adott ahhoz, ami egy kicsit sem legális.

- Salva. - néz rám méregetve az egyik srác, aki már azóta utál, amióta betettem a lábam a banda területére, akik valamiért tárt karokkal fogadták, kivéve őt. - Mi a fasz van rajtad ember? - nevetni kezd, mire csak elnevetem magam azzal az igazán idegesítő nevetéssel.
- Olyan cucc és annyi pénz,a mit te életedben nem láttál egyben? Kell az övem, többet ér, mint a szaros motorod.- vágom oda neki, pontosan azért,amit ebből ki akarok hozni. Versenyezni akarok, adrenalint a testembe és ez a hülye még bele is megy a játékba, amit én irányítok.
- Szerezz valakit, nem könnyítem meg a dolgot. - tudom mit akar, összehúzom a szemem, ezt annyira nem szerettem volna. Amikor valaki mögötted ül a mocin, annyira nem könnyű kontrállni a gépezetet, mert két emberért felelsz és akármennyire is vagyok felelőtlen és hülye másokat nem veszélyeztetnék, de le kell törölnöm azt az ocsmány vigyort az arcáról. - Legyen ma valami barna. - húzza tovább az agyam, mert ilyenkor egy vadidegen lányt kell szereznem, ez a kihívás első fele.
- 10 perc múlva a starnál találkozunk, de aztán dögös legyen nekem, ne olyan, mint te. - kacsintok rá nevetve és Kean-ra nézek, aki csak csóválja a fejét, mert pontosan tudja mire megy ki az egész.
- Nyugi szerzek csajt. - nyugtatom, de ha nem találok a motorom az övé, ami annyira nem jó buli.
outfit

kredit:

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
why not,you live just once  2qtcf5kkbqub1

why not,you live just once  111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
why not,you live just once  Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
why not,you live just once  C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
why not,you live just once  59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: why not,you live just once
why not,you live just once  EmptySzomb. Jan. 13 2024, 15:11
Salvador & Mirabella
“A bend in the road is not the end of the road…Unless you fail to make the turn.”

Egy céges buli Staten Island kellős közepén. Pontosan erre vágytam legjobban, elvégre mivel mással is tölthetném a hétvégémet, mint olyan emberek társaságában, akiknek a nap fénypontja, ha ihatnak. Ha tehetnék még munka közben is vodkával öntenék fel a kávét, bár nem zárom ki, hogy némelyikük nem teszi meg. Aztán azon viccelődnek ha olyasvalakivel találkoznak, mint amilyen én vagyok. Én nem iszom alkoholt. Nem azért mert túlságosan prűd lennék hozzá, sokkal inkább családi okokból kiindulva. Az alkohol és drogok már túl sokmindent tett tönkre a családomban, vagy éppen az egész életemben. Az alkohol mindig csak agressziót vont magával, így aztán apám halála után megfogadtam, hogy soha nem érek hozzá semmihez ami tartalmazhat bármilyen tudatmódosító szert. Remélhetőleg egyszer húgomat is sikerül rávennem, hogy nincs szüksége arra, hogy beszívjon, nem ezen múlik a boldogsága. Én is boldog vagyok, még ha kicsit kattant is és mostanában feltehetősen őrült is. Bár ez talán érthető azok után amiken átmentem. Nem minden ember mondhatja el magáról, hogy megjárta a diliházat. Na nem mintha erre olyan büszke is lennék.
Aztán mivel fokozhassuk még az amúgy is már elcseszett estémet? Még szép, hogy azzal, hogy eltévedek. Esküszöm ennyire szerencsétlen nem szoktam lenni, de mentségemre legyen, hogy még csak néhány hete költöztem ide és még bőven csak ismerkedem a várossal, tehát legalább magyarázatom van arra, hogy mégis hogyan tudok elveszni.
A kabátot összehúzva magamon igyekszem kibogozni telefonom segítségével, hogy mégis hol is vagyok, de nem járok túl sok sikerrel. Szitkozódva teszem zsebre a kütyüt, majd egyszerűen csak indulok meg előre, hogy reménykedjek, talán felismerek valamit és rájövök merre kell mennem. Nem így lett. Tehát utolsó mentsvárként közelítem meg azt a párost, akik tőlem nem messze beszélgetnek, egyik egy motoron ülve, a másik pedig mellette állva.
- Helló srácok! - Szólok oda nekik mikor közelebb érek hozzájuk, de mégis megtartva egy tisztes távolságot. - Tudnátok segíteni? Azt hiszem eltévedtem, fogalmam sincs, hogy hol vagyok... - És bár nem szívesen beszélgetek idegen férfiakkal az este közepén, mégis igyekszem egy magabiztos hangnemet megütni, mintha eszembe sem jutna, hogy simán kirabolhatnának, vagy tudja fene mit csinálhatnának velem. Valahol azért megnyugtat a tudat, hogy az öltözékből kiindulva, nem úgy tűnik mintha az én húsz dolláromra pályázna ami a pénztárcám mélyében lapul meg. Kétlem, hogy szüksége lenne rá.

BEE
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
why not,you live just once  Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
why not,you live just once  Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
why not,you live just once  A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
why not,you live just once  Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
why not,you live just once  Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
 
why not,you live just once
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» live from the stadium
» Live Wire - Erik&Lumienne
» Live in a hologram 》 Shawn & Cyn
» Raelyn&Dorian - Show me how to live
» Shane & Mia / Live your life & love every second of it

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: