New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 123 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 108 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Dorothea & Zacky - Világrengető randi
TémanyitásDorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyPént. Jan. 12 2024, 17:12

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

A megadott címre értem, s bár már pár perce itt állok a bejárat előtt, még mindig nem mentem oda az ajtóhoz, nem szálltam ki az autóból, de még csak nem is vertem rá a dudára. Ismét előjött az idegességem, pedig a bulit igen csak jól zártuk és a napközben bent az állomáson, mindenkinek nagy pofával magyaráztam, milyen világrengető randira viszem a lányt. Még a parancsnok megkérdezte, biztos el akarom-e vinni Dorotheát oda, mert oda csak azokat az embereket szokták vinni, akik fontosak, családot vagy régi szerelmet lánykérés okán, de én hajthatatlan voltam, világbajnok randit ígértem, így nem elégedhetek meg egy vacsorával, mozival vagy a veszélyesebb randi helyszínekkel, mint hullámvasút vagy óriáskerék. Milyen klisés lenne már. Biztos voltam a dolgomban, hiszen, ha most elbukom, akkor teljesen mindegy már, hogy hova vittem volna, mert nem a helyszínen fog múlni a történet, hanem megint a töketlenségemen. Jajj nekem, ha megint Dorától fogom ezt a szót hallani, felrobbanok, az egyszer biztos.
Korábban megírtam neki, hogy felejtse el a mini, szexi randiruhákat, melegen öltözzön fel, hiszen, ahová megyünk ott szüksége lesz rá, s bár az autómban meleg van ülésfűtéssel, de maga a helyszín lesz kezdetben hideg, hiszen, amikor délelőtt elmentem oda, hogy előkészítsem a randit, jéghideg volt a helyiségben.
Vettem egy mély levegőt és kiszálltam az autóból. Ahhoz képest, hogy a lánytól meleg ruházatot kértem, rajtam farmernadrág, fehér póló és szürke öltöny volt, persze egy pulcsi és jó sok paplan pihent az autóban, de a randihelyszín is tele volt meleg ruhákkal és dunyhákkal pakolva.
Kivettem a kocsi hátsó üléséből a csokrot, amit úgy csináltattam Rose virágüzletében még idefelé jövet, majd végigsimítottam a fejemen. Nyilván nem szoktam belőni a hajam, rövidre vágattam mindig, nem szerettem bíbelődni vele, anyám szerint is ez a stílus állt jól nekem, de szerintem itt egy kicsit a vallásosság is szerepet játszott, nem szerette, ha a fia vandál módjára jelenik meg a lakásában.
Óvatosan elindultam az ajtó irányába és az égre emeltem a tekintetem. Csak menjen minden rendben, Öreg Szakállas, ha hallasz engem, figyelj a számra, ezt most nem szeretném elrontani, lehet Dora tényleg az a lány, aki kirángathat engem a szürke hétköznapokból, de ha nem is, hát biztos nem rajtam fog múlni a dolog, legalábbis törekszem majd erre. Morty persze ellátott rengeteg remek tanáccsal, hogy fektessem meg őt, milyen véletlen balesetek vezetnek addig, hogy egymás karjaiban kössünk ki, s miután elleneztem a módszereit, lehetetlen puhapöcsnek nevezett és ott hagyott a gondolataimba merülve. Jó barát, nem is kívánhatnék jobbat nála.
Mialatt ezen morfondíroztam és akaratlanul is mosolyogtam tűnt fel, hogy oda értem a bejárathoz. Felnéztem és az ajtó szinte mosolyogva nézett le rám, gúnyolódott rajtam, de már minden megfordult a fejemben, miért gondolja a bejárati alkalmatosság, hogy lúzer vagyok. Óvatosan nyúltam a csengőért, ha most ez egy sorozat volna, a nézők már biztos ordibáltak volna velem, hogy haladj már te ökör.
- Ding-dong. – szólt szinte megállítva a szívemet is egy pillanatra, s míg várakoztam, azon elmélkedtem, hogyan szólítsam meg. Mivan, ha nem ő nyit ajtót, hiszen diák, lehet a szülők fognak köszönteni vagy testvérek, rokonok. Mindegy Zacky, légy laza. Az a tuti. Nekikönyököltem az ajtó oldalának és amint nyílik az ajtó, csábos mosollyal köszöntöm a hölgyet.
- Jóestét Szépségem. -



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyPént. Jan. 12 2024, 21:07

Zacky & Dora
A mai napom a megszokottnál is hosszabb volt, nem viccelek, ha azt mondom, hogy egésznap tűkön ülve vártam az estét. Épp úgy mint mikor kislány voltam és tudtam, hogy apa hamarosan haza érkezik a legújabb játékkal, amit megígért, hogy meg vesz, ha fizetést kap. Bár nem igazán szoktam unatkozni, általában mindig feltalálom magam, az egy helybe ülés pedig nem nekem való, ma mégis egyik helyről a másikra ücsörögve néztem a szobám falán lógó órát. Még szép, hogy izgatott vagyok, hiszen sosem voltam randizni. Mármint igen, de a randi fogalma általában annyiban kimerült nálam, hogy el mentem valakivel egy kört a motrával és máris meg volt az az napi boldogságom. De azt hiszem, hogy ez most valami más lesz, így a megbeszélt idő előtt két órával már neki is álltam a készülődésnek. Annak ellenére, hogy Zacky írt nekem, hogy meleg ruhát vegyek magamra sem olyasmiket készítek elő. Hogy lehet randizni menni egy kötött blúzban, amit még valamikor a nagyi kötött? Hiszen a 21. században élünk. Amúgy is elég finnyás vagyok a ruhák terén, imádom űzni a mindenféle új divatokat, így természetesen meg fogom adni annak a módját. Hiszen mégis csak egy randiról beszélünk. Ráadásul életem első igazi randijáról. Bár fogalmam sincs, hogy hová fogunk menni, de azt hiszem, hogy épp ez miatt tartom nagyon izgalmasnak az egészet. Jól akarom csinálni. Egy világoskék pánt nélküli blúzot veszek fel, egy fekete bőr nadrágot, ami tökéletesen rám feszül, és még a hajamat is begöndörítem, hogy kicsit máshogyan nézzek ki, mint legutóbb. Csak szolídan sminkelem ki magam, azt is pusztán a megszokás miatt. Elégedetten nézek végig magamon a tükörben, és bár tudom, hogy erre vennem kell valami kabát szerűséget is, de remélem, hogy azért majd lesz alkalmam levetni is azt. Hiszen ez az egyik kedvenc blúzom. Na meg abban is bízok, hogy ezúttal senki nem fogja azt leönteni. Szerencsémre egyedül vagyok itthon, így csak egy cetlit hagyok a konyhában az asztalon, melyben megkérem őket, hogy amennyiben lehet ne várjanak ébren haza, mert még én sem tudom, hogy mikor jövök. Nem nagyon szoktam beszámolni nekik arról, hogy hova és kivel megyek, és jobb ha most is tudatlanok maradnak ezen a téren. Apa ha tehetné valószínűleg el zárna minden férfi nemű lény elől, anya pedig egy vitrinben őrizne, gondoskodva arról, hogy egy porszem se kerüljön rám. Igazából ilyen téren tök jól egyetértenek. Nem értem miért nem képesek megoldani a problémájukat is. Szerencsére megszólal a csengő, így el is tűnik a fejemből mindenféle gondolat a szüleim válságban lévő házassága miatt, és az izgatottságom pedig csak még jobban felélénkül. Mielőtt ajtót nyitnék a cipős szekrényemhez lépek - igen, annyi van belőlük, hogy külön kell tárolnom -, és az egyik hosszú szárú, kicsit magas sarkú csizmámra esik a választásom, ami felér egészen a térdemig, össze olvadva a bőrnadrágommal. Bele bújok egy szintén világoskék bőrkabátba, amit csak félig húzok össze magamon, hogy a dekoltázsom azért valamennyire látszódjon, és a hajamat is megigazítom, gondosan a vállam elé. Tudom, hogy nem a legvastagabb öltözék, de hát ez van. Nem szeretem ha túl sok ruha van rajtam. Olyan nyuvasztó érzés. Veszek egy mély levegőt, amit óvatosan fújok ki, majd széles mosollyal az arcomon nyitom ki végül az ajtót a randi partneremnek.
- Azt hittem már sosem érsz ide! - köszönés helyett csak ennyi telik tőlem, majd közelebb is lépek hozzá és adok egy puszit az arcára is. Fogalmam sincs, hogy hogyan kéne vele viselkednem, igazából, ahogyan azt sem, hogy most mi is ez köztünk. - Ezt nekem hoztad? Még sosem kaptam virágot.. - vagyis persze, hogy kaptam. Szülinapomra. De csak úgy nem. Micsoda tuskókkal voltam eddig körbe véve? Lehet, hogy ezért nem is akartam soha komoly kapcsolatot. Mert a legtöbb srác akit ismerek, azok nem ilyenek. Ha át adja a csokrot, el veszem és becsukom a szemeimet is, hogy megszagolhassam, a mindenféle illatban pompázó virágokat.
- Szívesen behívnálak egy kicsit, de a szüleim bármikor haza érhetnek, nekem pedig nincs kedvem magyarázkodni. - nézek rá bűnbánóan, de azt hiszem, hogy még nem tartunk ott, hogy máris be kéne őt mutatnom. - Ahhoz amúgy is jobb lenne talán golyóálló mellényben jönnöd. - nevetem el végül magam, de természetesen nem gondolom komolyan. Anya biztosan örülne, apában már nem vagyok annyira biztos.        

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptySzomb. Jan. 13 2024, 18:35

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Idejét sem tudom, mikor voltam utoljára randizni, pedig nem vagyok túl öreg, de szinte görcsben vagyok, hogy minden jól sikerüljön. Az ajtóig vezetőúton szinte számolni tudtam a lépéseimet, minden hang kürtként jelzett a fülemnek és bár tudtam, éreztem, hogy minden rendben lesz, mégis a szívem majd kiugrott a helyéről.
Még a csengő megnyomásakor is azon pörögtem, hogy vajon tetszeni fog-e neki a hely, ahová viszem, de hát tudom, hogy az, délelőtt voltam ott, mikor felkészítettem a helyet és bár az is beugrott, mi lesz, hogyha tolakodásnak vagy célzásnak veszi. Na majd magyarázkodok, abban jó vagyok. Ha, ne persze.
Szerencsére nem a szülei nyitottak ajtót, hanem egyenesen Dora, úgy reppent ki elém, mintha egy kis angyal szállt volna ki a házból. Köszönés helyett egy puszit adott és egy kis mókás számonkérést, amiért késve értem ide, egy mosoly terül el az arcomon és megrántom a vállam.
- A jó dolgokra várni kell Senora. – mosolygok, majd átadom neki a virágot. Szerencsére lazán reagáltam le, nem vagyok sült bolond, habár végig nézek az öltözékén majd eláll a lélgezetem. Biztos vagyok benne, hogy direkt rakta ki a dekoltázsát, hát egye fene, annyira nem bánom a dolgot, de így megint harcolnom kell a szemeimmel majd, hogy ne nézzek oda.
- Mintha írtam volna, hogy melegen öltözz fel. Hideg lesz ott, ahová megyünk. – mosolygok rá, ahogy kisuhant az ajtón és válaszul csak közli, hogy nem hív be, mert a szülei bármikor hazaérhetnek. – Óh, nem gond, indulhatunk. – bólogatok egyetértően, hiszen én sem vágyom egy kifaggatós estre a szülőkkel, nem hinném, hogy itt van még azoknak a kérdéseknek az ideje, hogy „mi a terved a lányunkkal” vagy hogy „hogy fogod eltartani őt?”
A kocsihoz sétálok és már messziről felnyitom az ajtaját, nem régiben tettem bele a funkciót és nem titok, hogy most is csak menőzni akartam vele. Igen, erre megy el a megtakarított pénzem, az autó tuningolására és fejlesztésére, de imádom. Mintha családtag lenne.
- Tűzoltó vagyok, talán tudnám kezelni a problémás helyzeteket. – nevetek a kijelentésére, miszerint golyóálló mellényt kellene felvennem, ha vendégségbe jönnél hozzájuk. A hivatásomhoz hozzátartozik az emberekkel való bánásmód is és oké Dora közelségében sült bolonddá válok, egy hablatyoló idiótává, de ez a bombasztikus külseje és az elvarázsoló személyisége miatt lehet.
- Kérem Senora, a hintó előállt. – Kísérem az anyósüléshez, majd ha engedi, megfogom a kezét és besegítem a verdába, figyelve, hogy ne üsse be semmijét. Becsukom óvatosan az ajtót, átfutok a sofőroldali üléshez és magam is beszállok. A fűtést azonnal bekapcsolom és az ülésfűtés egyből teszi a dolgát. Mivel nem rég értem ide, még biztos tartotta az autó a hőt, de nem akarom, hogy Dora fázzon, szinte hallom, hogy dorombol a Charger is érezve, micsoda bomba lány ült belé.
Ahogy gyújtást adok, a neonok felvillannak, sportautó jellegű motorhang indul, amivel a szomszédok biztosan nem magasztalnak engem az egekbe, de én ezt élvezem. Dorombol, mint egy cica.
A Xenon fényszórókat is felkapcsolom és úgy nézek a remélhetőleg lenyűgözött Dorára elégedett, bamba vigyorral.
- Indulhatunk Senora? – kérdeztem, majd mivel mesélte, hogy szereti az adrenalint és a veszélyt, egyesbe tettem a járgányt, megkapartam a kerekeket és úgy lőttem ki, mintha egy versenyt indítottak volna el. – Öveket becsatolni, lábakban megkapaszkodni, Bolton kicsikéje elindult! – kiáltottam nevetve, ahogy a verda gyorsult a sarokig, szinte én is a gyomromban éreztem a golyóimat. Imádtam vezetni ezt a csodát.




BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptySzomb. Jan. 13 2024, 20:51

Zacky & Dora
Mint minden lány én is izgulok természetesen egy randi előtt. Főleg, hogy fogalmam sincs, hogy hová megyünk. Más lányoktól azonban talán annyiban különbözhetek, hogy én egyáltalán nem szoktam feszengeni semmi miatt, könnyen kezelem a helyzeteket, ma mégis egész áldott nap azt sem tudtam, hogy hová legyek el magammal. Mert vártam. Kíváncsiságból is, meg úgy egyébként is. A csengő hangja pedig csak még jobban kiváltotta bennem azt a fura érzést a gyomromban, amire azt hiszem, hogy azt szokták mondani, hogy pillangók repdesnek odabent. Persze, hiszen ez tényleg igazi randi lesz. Olyanban sosem volt részem, nem is tudom, hogy hogyan kéne viszonyulnom Zackyhez és tisztára olyan érzés ez, mint mikor vártam például az egyetemről a felvételi eredményeimet. Azzal is pont úgy voltam, hogy vagy össze jön majd, vagy nem. Tudom, hogy nem épp a legmelegebb ruhákat választottam, a kérése ellenére sem, de vastagon felöltözve nem lehet jól kinézni. Bár tudom, hogy nem a kinézet a legfontosabb, de mi lányok kétszer annyira figyelünk arra azért, hogy valahogy kinézzünk. Főleg az első randin. Na meg amúgy sem vagyok az a szófogadó tipus. Végül az utolsó simításokat is elvégzem magamon kapkodva és épp, mint aki kicsattan az örömtől nyitom ki az ajtót. Már a szobámban ücsörögve is többször lejátszódott előttem ez a forgatókönyv, hogy hogyan fogok reagálni mikor találkozunk, és azért az arcára adott puszi mellett döntöttem, mert az barátságos is, meg nem is rámenős. A többit meg majd gondolom hozza a helyzet.
- Ez igaz. Remélem te is vártad, hogy újra láss. - fülemig ér a szájam is miközben el veszem tőle a csokrot, de közben azért eltöprengek azon is, hogy ilyenkor mit szokás csinálni. Megköszönni gondolom. De nem vihetem magammal sem oda, ahová megyünk, hiszen elhervadhatnak, azért pedig igazán kár lenne. - Köszönöm. Hamar vízbe is rakom és máris jövök vissza. - a válaszát pedig meg sem várom, csak mint valami tornádó úgy söprök végig a házon, hogy a konyhába a legelső vázát, amit megtalálok megtöltsem egy kis vízzel, és szépen, gondosan bele is rakjam a csokromat, ott hagyva a cetli mellett, amit a szüleimnek szántam. Ebből talán gondolhatják is majd, hogy hol leszek és remélhetőleg zaklatni sem fognak telefonon. Mielőtt ismét ki lesnék az ajtón még magamhoz veszem azért a táskámat is.
- Te sem tűnsz úgy, mintha olyan nagyon fel lennél öltözve. - nézek végig rajta és még a fejemet is megcsóválom. Ha hideg lesz, akkor mindketten megszívjuk valószínűleg, vagy majd csak lesz valahogy. Mégis, hogy lássa, hogy tudok szófogadó is lenni, felhúzom a kabátom cipzárjákt teljesen, bár sokat még így sem melegít. Szívesen be hívnám őt hozzánk is, de akkor ha a szüleink előtt lebuknánk, sajnos attól félek, hogy a randi elúszna, mert apát ismerve annyi hülyeséggel fog elő állni, hogy még órák múlva is az asztal mellett ülnénk a két egymástól legtávolabb lévő széken. Mindenképp jobb ha eltűnünk. Örülök, hogy ő sem bánja, így gondosan bezárom az ajtót, hogy aztán a  kulcsomat a táskám legmélyére dobjam, miközben izgatottan lépkedek Zacky mellett.
- Nem ér mindig felvágnod azzal, hogy tűzoltó vagy. - nevetek, bár ez nyílván egy előny lehet számára sok mindenben. Én mégsem akarok azért még ennyire előre haladni, mert még annyi minden történhet csak a ma este folyamán is. Egyáltalán nem akarok arra gondolni, hogy mi lesz akkor, ha valami rosszul sül el mégis, de azért persze sok minden ott motoszkál a fejemben, amiket igyekszek is elhessegttni onnan, és átadni magam a pillanatnak. Mert biza valaki az ördögöt a falra festi, az előtt az hamar meg is jelenhet. Egy randin különben sem hiszem, hogy nagyon van, amit el lehetne rontani. A kocsija igazán menőnek tűnik, amíg elérjük azt, azon tűnődök, hogy vajon milyen sebességgel lehet hajtani vele. Egyáltalán egy tűzoltónak szabad száguldoznia? Vagy valami olyasmi az is, mintha rendőr lenne? Vigyorogva pukedlizek egyet az anyósülés mellett megállva, aztán elfogadom a felém nyújtott kezét, hogy besegítsen a kocsijába.
- Ez nem semmi járgány! - dícsérem meg a kocsiját, mintha annyira értenék hozzuk. Valójában sosem érdekelt az, hogy mi milyen márkájú vagy évjáratú, vagy fene sem tudja még mit szoktak rajtuk nézni. De szépnek szép, az biztos.  Meg meleg is. Szóval ha fáznánk, majd csak vissza ülünk az autóba. Vajon ha megkérdezném, hogy hová megyünk, elárulná? Mert valóban nagyon kíváncsi vagyok. Felkapom a fejem a motor hangjára, mert sokkal hangosabbnak tűnik, mint amilyen egy átlagos kocsi kéne, hogy legyen, de ez csak még nagyobb izgalomba hoz. Ha a teljesítménye is ilyen szép, mint a hangja, akkor azt hiszem, hogy igazán jóban leszünk ezzel a járművel. Rá pillantok Zackyre, a szemeim csillognak, és mint egy lelkes kisgyerek úgy kezdek bólogatni a kérdésére. Amint azonban el is indul és megérzem a sebességet, érzem, hogy a szívem a torkomban kezd dobogni, és még fel is sikítok, de nem a félelem miatt, hanem sokkal inkább izgatottságomban. Az üléshez lapulok, és szófogadóan csatolom be az övemet - mert egy tűzoltó ül mellettem azért mégis -, és átadva magam az érzelmeimnek nyújtom előre a kezeimet. Már ezért mindenképp megérte igent mondanom a meghívására.
- Imádooom! - lelkendezek tovább miközben azon töprengek, hogy vajon ő is szereti-e az adrenalint mint én, vagy csak a kedvemben akar járni? Mindenképp lenyűgőzött az biztos. - Most már azt is el mondhatod, hogy hová megyünk. Nem tudok kihátrálni már belőle. - vigyorgok rá, hiszen olyan jól érzem magam már most, hogy ha a világ végéig akarna elvinni sem bánnám igazából.       

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyVas. Jan. 14 2024, 23:16

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

A lány kérdésére, miszerint örülök-e hogy látom, felszökig a fejembe a vér és ismét zavarba jövök, egy kicsit megint elveszítem a lazaság mellett vívott harcomat, de lesütöm a szemem és elmosolyodom. – Siettem, ahogy csak tudtam, hogy ismét veled tölthessem az estét. – néztem rá végül és hagytam, hogy kiolvassa a szemeimből az igazságot, a zavarodott kisfiús, izgatott tekintetem ugyanis biztos minden elárult.
Lovagiasan, nagyokat fújtatva vártam meg kint, hogy a virágot vázába tegye és csatlakozzon hozzám az autóig vezető úton, ami szerencsére beszélgetéssel telt, nem mintha olyan hosszú lenne odáig az út, de még nem sikerült legyőznöm a zavaromat.
- Tettem be az autóba pulóvert és takarókat, remélem így nem lesz gond. – rántottam meg a vállam a visszavágásra, miszerint én sem alkalomhoz illően öltöztem, igen ám, de szerintem Dorotha nem küzd azellen, hogy percenként megbámulja a fenekm vagy a dekoltázsom. Ha mackóba jött volna legalább, százszázalékosan a személyiségére tudtam volna koncentrállni. Így, hogy felhúzta a kabátot, kicsit megnyugszom, tényleg a szívemre venném, ha meghülne, az autóban mondjuk biztos meleg lesz, de elég egy tíz perc is a hidegben, hogy megtörténjen a baj. – Ez az egyetlen előnye annak, hogy tűzoltó az ember, hogy fel lehet vele vágni. – nevetem el magam a kijelentésére, amikor a kocsihoz érünk, bár nyilván túlóztam, az emberek mentése és a baj elhárítása az én igazi hivatásom, Morty inkább az aki ennek köszönhetően szedi fel a csajokat, de tudjátok kit, meg is érdemli, azok után, hogy minden nap az életét áldozza szinte alamizsnáért cserébe.
- Csinos vagy, mint mindig. – jegyzem meg félszavakból, aminek köszönhetően ismét kicsit zavarba jövök. – Igaz, most látlak másodjára, de… érted… - teszem hozzá zavartan nevetve. Ismét teljesen elveszítettem a fonalat, le is sütöm a tekintetem, ne vegye észre, hogy megint tök hülyén viselkedem.
Dory dícséretére visszatér az önbizalmam, úgy húzom ki magam, mint egy páva, aki éppen nászindulót készül jáétszani kiválasztottjának, mindig is büszke voltam az autómra, ezért tuningolom, persze nem azért, hogy felvágjak a csajoknak, inkább, mert ez egy egy hobbi számomra. Jó drága hobbi.
- Köszönöm. Mindjárt meglátod, az úton, hogy viselkedik. – mozgattam le-föl a szemölkömet jelezve ezzel, hogy izgal-mas útban leszrésze, persze nem fogok vadállat módjára vezetni, de azért egy kis izgalmat ígértem neki és ez a legkevesebb, amit azért tehetek, hogy jól érezze magát, kapjon egy kis adrenalin löketet.
Az indulás pillanatában már tartottam is neki egy kisebb bemutatót és mosollyal az arcomon nyugtázom, hogy jól érzi magát, fel is sítik és közli, imádja a járgányomat. Ez ismét büszkeséggel tölt el és az első része a randinak bevállt, talán lenyűgöztem és jóllakattam az adrenalin éhségét, még ha csak egy kicsit, akkor is. – Örülök. – teszem hozzá, majd, hogy biztos legyen az öröm számára és persze számomra is, a kanyarban egy órási driftet tolok, visszarántom a kormányt és kilövünk, mint, amikor elindultunk. Persze, annyira nem akarom itt felzavarni a kedélyeket, csendes kis környéknek tűnik, de mindenképpen szerettem volna lenyűgözni Doryt, mostmár, hogy megmutattam, mit tud a gép, lejjebb veszem a sebességet, hogy válaszoljak a kérdésére.
- Senora, meglepetés. Látni kell, ha lelövöm a poént, már nem lesz olyan csodálatos. – kacsintok rá sokat sejtetően, hiszen semmi veszélyes nincs abban a helyben, ahová viszem, nem a szerveit fogom kibányászni, de nem is elásni viszem, persze ezt még csak poénból se sütném el neki, nem vagyunk olyan szinten még, hogy ilyennel viccelődjek.
- Inkább mesélj magadról. – váltok gyorsan témát, hogy még csak ne is legyen ideje a randi helyszínén agyalni, majd gyorsan hozzá is teszem. – Úgy ismerem egy izgi játékot. – Na jó, annyira nem az, Morty kinevetett érte és már arra bíztatott, hogy vegyem el a huncutabb Zackyt az autóban, hogy míg oda nem érünk a randi helyszínére már a csaj elszórakoztasson. Hogy lehet első randira ilyen tanácsot adni?
- A lényeg, hogy gyorsan felteszünk a másiknak kérdéseket magunkról és a másiknak egyből választ kell rá adni tipp formájában. Nem szabad gondolkodni rajta. – mondom neki, mialatt szép lassan elhagyom a negyedet. – Legyen mondjuk kezdetnek tíz kérdés és mivel az én ötletem, én kezdem a kérdéseket, te pedig megtippeled, mit szólsz? – kérdezem és rámosolygok, tudom, gyermekded játék, de így sokkal több mindent lehet megtudni egymásról, hiszen nincs idő valami hazugságot kitalálni.
- Kedvenc színem? – várok a gyors válaszra, egy bemelegítő kérdéssel kezdtem.
- Kedvenc évszakom? Kajám? Filmem? Italom? Hány barátnőm volt? Hol van a tetoválásom? Van-e piercingem? Milyen színű alsónemű van rajtam? – kérdeztem egy kicsit izgalmasabbat is. – Kedvenc zenei stílusom?  – remélem folyamatos lesz a tippelés Dorytól és nem áll le gondolkodni, mert úgy elveszi a játék a ritmusát és az izgalmát. Figyelem a tippjeit, majd várom az ő kérdéseit, a végén pedig megmondjuk, mennyi talált. Izgalmasabbakat is feltehettem volna, de nem tudom, hogy reagált volna rá, lehet tolakodásnak vette volna.  



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyKedd Jan. 16 2024, 08:48

Zacky & Dora
A kérdésemre adott válasza és a tekintete egyértelműen azt tanusítja, hogy ő is épp annyira izgatott a mai este miatt, mint én, csak talán ez bennem sokkal nagyobb, figyelembe váve, hogy fogalmam sincs, hogy hová fogunk menni. A szüleim valószínűleg nem tartanák helyesnek azt, hogy egy ismeretlen sráccal megyek randizni, egy szintén ismeretlen helyre, mert szerintük a világ tele van veszélyes és kiszámíthatatlan emberekkel, de az az egy szerencsém van, hogy én meg épp, hogy nem vagyok félős, főleg nem negatív gondolkodású. Zacky meg egyébként sem néz valami sorozatgyilkosnak, még megcsókolni sem mert addig, amíg nem neveztem töketlennek. Úgyhogy bátran el merek menni bárhová és abban is biztos vagyok, hogy pont ilyen épségben haza is érek majd. Valamikor.
- Helyes válasz. - vigyorgok rá végül elégedetten, és valamiért nem is kételkedek a szavaiban. Már azon az estén is egyértelmű volt, hogy tetszem neki, mikor megismerkedtünk, és mondhatnám, hogy ez jót tesz az egómnak, meg nagyjából hozzá is vagyok szokva ahhoz, hogy néha azért meg meg bámulnak, de most valamiért ennek örülök is. Mert amúgy Ő is tetszik nekem, bár ezt nyílván csak úgy  a világ összes kincséért sem vallanám be. Mert ilyen vagyok. De attól eltekintve persze reménykedek abban, hogy jól fog elsülni az esténk, még ha nem is tudom, hogy mi vár rám. Nem szoktam bele élni magam semmibe, mindig fejben számolok azzal a lehetőséggel, hogy nem biztos, hogy össze jön az, amit szeretnék, bár ezúttal lehet, hogy egy kicsit nagyobb beleéléssel vágok bele ebbe a randiba, mint ahogy szoktam. Az egyedüli kérése, ami nem tetszett, az a meleg ruha volt, holott tudom én is, hogy azok a kötött pulóverek, amiket a nagyi csinált, néha a hasznomra vállnának. De... nem az első randin!
- Hát akkor bízzunk abban, hogy azok elegek lesznek mindkettőnknek. - vonom meg a vállam, mert biza vissza nem fordulnék semmi pénzért azért, hogy átöltözzek. Valami úgyis lesz. Bár azt azért milyen jó lenne tudni, hogy milyen kapcsolat is van jelenleg kettőnk között. Mert esküszöm fogalmam sincs, pedig általában az embereket tudom hová sorolni az életemben. Zacky pedig valahol még ott lóg a levegőben, mert nem tudnám megmondani, hogy mi is történik pontosan. Talán nem is olyan lényeges ez. Csak tovább sodródok az árral, mert előbb utóbb valami lesz. Már startból az milyen menő, hogy tűzoltó. Nem, nem az, ami miatt meg szeretném őt ismerni. Hanem tetszik benne a kihívás. Eddig a legtöbb srác, akit megismertem hozzám hasonlóan kalanvágyóak, Zacky pedig valószínűleg a szakmájából kiindulva épp, hogy az a megmentős fajta. Ez pedig komolyan nagyon tetszik.
- Szerintem azért az is elég menő, hogy embereket mentesz. - javítom ki, hiszen előnynek számít az is, hogy annak ellenére, hogy olyan szégyenlősnek mutatja magát, azért bátorsága is kell legyen bőven. Máskülönben nem ez lenne a foglalkozása, ami. Én is mindig elég tökösnek tartottam magam mindenhez, de azért sosem jutott volna eszembe, hogy a vakmerősségemet akár jóra is lehetne fordítani. A barátaimért és családomért igaz, hogy bármit megtennék, és bárkivel szembe szállnék gondolkodás nélkül, de azért az ismeretlenek miatt már nem biztos, hogy kockára tudnám tenni az életem. Állítólag az ellentétek vonzák egymást, na majd nemsokára gondolom ez kiderül nálunk is, hogy így lesz-e.
- Köszönöm. Te sem panaszkodhatsz. - mosolygok rá a bókjára, mert komolyan jól esik, de azért nekem nem megy ez úgy, mint neki. Nekem nem szokásom az emberek egóját az egekbe magasztalni. De attól persze a véleményem meg van, csak nem mindig úgy fejezem azt ki, ahogy kellene. Mert biza titkon reménykedek abban, hogy még fogunk találkozni és ennyivel azért nem merül ki az ismeretségünk. A kocsiját viszont már annál könnyebben megy megdícsérnem, mert nem semmi járgány az biztos, alig várom, hogy megszerezzem a jogosítványomat én is, hogy száguldozhassak úgy, ahogyan csak szeretnék. Anya nagy örömére azt is. Amint be ülök az autóba, már szinte epekedve várom, hogy tényleg megmutassa, hogy mit tud. Amint rátapos a gázra, szinte érzem magamban, hogy mennyire felpörget az érzés, amit szóvá is teszek, és ez láthatóan még tetszik is neki. Bárcsak így mennénk egész úton. Oké, tudom, hogy ő a törvény emberei közé tartozik, és talán nem lenne annyira helyes, de akkor is. A kanyarnál bevett trükkje pedig csak még inkább feldob, és még el is nevetem magam. Huh de baromi jó érzés! Hát már most le vagyok nyűgőzve, pedig még csak sejtésem sincs arról, hogy hová fogunk menni. Szeretem a meglepetéseket, viszont tényleg egyre kíváncsibb vagyok, és a válasza miatt pedig sokkal okosabb sem lettem.
- Jó, de attól én még kíváncsi vagyok. Legalább csak annyit árulj el, hogy messze van-e. - próbálkozok ismét, és inkább nem is állok neki faggatni, mert nagyon is olyan érzésem van ahogy rám kacsint, hogy felesleges lenne. Így csak sóhajtok és megpróbálok úgy koncentrálni az útra, hogy eltereljem közben magam a gondolataimmal, mert a kíváncsiság az őrületbe is tudja kergetni az embert. Ha ott leszünk, majd úgyis kiderül. Mielőtt bármit is kezdenék fejben ismét tippelni, már ismét megszólal, és valamiért úgy érzem, hogy a figyelmem akarja elterelni, mintha sejtené, hogy azon fogok rágódni, hogy ki találjam a randink helyszínét. A magamról mesélés annyira nem nekem való, viszont az, hogy játszani akar, már annál is inkább. Érdeklődve nézek rá miközben elmondja  a játékszabályokat és a szám ismét egy széles vigyorra húzódik. Jó, hát véglis legalább hamarabb telik az út.
- Benne vagyok. De... mi lesz akkor, ha a tippek nem jók? Csináljuk akkor úgy, hogy aki a legtöbbet eltalálja a másikról az adhat bűntetést a vesztesnek. - még a szemem is felcsillan közben és magabiztosnak is próbálom magam mutatni, de már az első kérdését meghallva, meg kell vakarnom még a fejemet is. Hát ez nehéz. Mégis honnan kéne tudnom a kedvenc színét? Nem rémlik, hogy ilyesmiről beszéltnk volna.
- Ez könnyű. A kék. - vágom rá végül, mintha ezt valami isteni sugallat súgta volna a fülembe, bár igazából gőzöm nincs, hogy miért ezt válaszoltam. A kéket szokták szeretni a pasik legtöbbször nem? A további kérdései pedig csak még jobban elbizonytanítnak. Talán mégsem biztos, hogy én nyerhetem meg a játékot.
- Nyár? Pizza? Tűzoltó Sam? Oké... tudom, hogy az rajzfilm. De muszáj volt. - kuncogok a saját poénomon és remélem, hogy ő is viccesnek tartja majd. De nem tudok egyből válaszolni a kérdéseire. Ezek nagyon nehezek. Végül veszek egy mély levegőt, hogy folytatni tudjam. - Whisky? Jameson vagy mit mondtál a múltkor. Barátnőd... biztos volt egy pár. Nem tudom. Öt? Hat? Még több? - még ki is húzom magam izgatottságomban és biztos vagyok abban, hogy egyik válasznál sem jártam a valóság közelében sem. Vágül végig nézek rajta, hogy valahol feltűnik-e a tetoválása. Nem is tudtam, hogy van olyanja egyáltalán. - A hátadon? Piercinged tuti nincs. De várj... alsónemű? Hm... tutira fehér. - és még érzem is, hogy ebbe bele is pirulok. - A hip-hop? - nem számoltam, hogy hány kérdést tett fel, de mivel elhallgat egyenlőre így gondolom, hogy túl is estem rajta, kész az ítéletemre. Hát ez egyáltalán nem valami könnyű játék.
- Oké, én jövök! - és még a tenyeremet is össze surolom, majd le húzom a kabátom cipzárját, mert melegem is kezd lenni. Egy kicsit oldalasan fordulok, amennyire azt az öv engedi, és igyekszem kitalálni valami jó kérdéseket, hogy én is rajta csípjem őt. - Kedvenc állat? Kedvenc jármű? Kedvenc sport? Az egyetem helyett milyen munkára jelentkeztem? - ezt még anyuék sem tudják, nem, hogy ő. Nem is mintha olyan komolyan venném. Mindegy. - Hol látom magam 20 év múlva? Hány évesen csókoloztam először? Félelmem? Erősségem? Tudok-e főzni? - az utolsó kérdésen pedig egy kicsit el is kell gondolkodjak, hogy a legjobban tudjam azt feltenni. Rá mosolygok végül. - Mi tetszik nekem rajtad a legjobban? - ezzel egy kicsit szándékosan zavarba is akarom hozni, és ha az volt a célja tényleg, hogy elterelje a gondolataimat, akkor sikerült. Mert már nem is foglalkoztat igazán, hogy hová megyünk.       

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptySzer. Jan. 17 2024, 10:01

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Dory elégedettsége engem is jó kedvre ösztönöz, ugyanis ezzel jelzi, jó választ adtam és hiába a zavart viselkedésem, kezdem megszokni a közelségét és elhinni, tényleg van nála esélyem. A ruhával kapcsolatos megszólalásával azonban egyet értek és megvallom az őszintét, tényleg kicsit álszent vagyok, mert én is kicsíptem magam, de nyilván én még ígyis jobban bírom a hideget és egyszerűen tényleg féltettem őt, hogy az ötletem visszafelé sül el és megfázik.
- Van eltéve bőven takaró, ne aggódj. Akár kettőnknek is. – vágom rá gyorsan, nehogy azt higgye, hogy ez egy terv része, hogy csak egy paplant hozok azért, mert direkt hideg helyre viszem, hogy hozzám kelljen bújnia. A foglalkozásomra terelődik a szó, de csak idióta módjára tudok ismét válaszolni, szerintem a fejem tetejéig elvörösödtem.
- Nem…ez…nem menő dolog, inkább, kötelesség, elhivatottság kérdése. – mosolyogtam, mire végül megtaláltam a megfelelő szavakat és ahogy ránéztem, szinte melegség áradt végig a lelkemben. A mosolya teljesen megbolondít. – Köszönöm. – bólintottam hozzá elégedetten.
A viszont bókja ismét kiveri nálam a biztosítékot és még mindig a paplanos sztori jár a fejemben, remélem tényleg nem hiszi, hogy szándékaim vannak vele, már kicsit talán kezdem is bánni, hogy ilyen randit találtam ki elsőre. Lehet egyszerűbb és jobb lett volna mégis csak egy étterem vagy egy séta a parkban.
Ahogy ezt végiggondolom, ismét ki ver a víz és kicsit el is szégyellem magam, pedig tényleg nem erről volt szó, az az egy ment meg a végső megsemmisüléstől, hogy odaértünk az autóhoz és rá is terelődik a szó. Bizony, rá, úgy kezelem, mint egy családtagot, mint egy barátot, az autókat szeretni kell, mert lelke van.
Meg is mutatom neki, mit bír a kicsike, jó a hangja, szépen gyorsul, igazi csajmágnes, legalábbis Morty szerint, de mindig jól esik, ha dicsérik, kicsit magaménak érzem ilyenkor ezeket a bókokat, de annál mindig jobb, mintha taxival jöttem volna érte vagy limóval. Egy igazi férfi igenis koszolja be a kezeit azzal, hogy volán mögé ül, de ez az én véleményem.
- Nincs olyan messze, egy óra az út. Addig legalább megismerjük egymást. – feleltem sokat sejtetően, mert bár már kicsit bántam a döntést, azért mégis csak végigviszem az ötletemet, legrosszabb esetben ezt a randit is bukom, mint a legtöbbet és megy tovább az élet.
- Büntetést? micsoda tétek vannak. – nevetek fel, ahogy hallom a reakcióját a játékötletemre, de bevallom tetszett ez a kicsi rizikó, érdekesebbé teszi a játékot és bár nem vagyok valami nagy szerencsejátékos, azért az ilyen apró tétekbe szívesen belementem. – Rendben, legyen. Akkor kezdjük. – válaszoltam megadóan, majd bele is kezdtem a kérdéseimbe, amire rendületlenül, minimális idő elteltével válaszolgatott is. Némelyikre elégedetten bólintottam, de voltak, amin elnevettem magam. Aranyos volt nagyon.
- Tényleg? Tűzoltó Sam? – nevetek még mindig, hát ez elképesztő ötlet volt, nagyon bejön, humoros, ez tetszik.
- Készen állok mester, jöhetnek a kérdések. – rángatom meg viccesen a szemöldököm, majd a felém záporozó kérdésekre csak nézek, mint borjú az új kapura, miközben azért rendületlenül figyelem a forgalmat is. Nem hiányzik, hogy egy kis játék miatt essen bajunk.
- Macska! – vágom rá gondolkodás nélkül az első válaszom. – Autó! Sport…hú…Aerobik! Milyen munka, öhm…színésznő! 20 év múlva a mozivásznon leszel, szerintem 16 évesen csókolóztál először. – zavarba jöttem, nehezebb a játék, mint gondoltam, látszik, hogy nem voltam jó benne. – Félelem? Pókoktól. Erősséged, hogy gyönyörű vagy. – mosolyogtam, mint egy debil, de gyorsan megráztam a fejem a következő kérdésére, nem akarok szabályt szegni. Gyors válasz Zacky, szedd össze magad. – Főzni? Tuti, hogy tudsz. – az utolsó kérdése meglep és egyszerre okoz jó kedvet. Tehát bejövök neki, de jó, van Isten. Felé fordulok és a legnagyobb őszinteséggel válaszolok. – Ez az, amit soha nem fogok kitalálni Senora. - tényleg nem tudom, mi fogta meg bennem, ezt a remek csajt, kilométeres különbség volt kettőnk közt, míg őt egy milliárdos üzletember büszkén mutogatná egy jótékonysági rendezvényen, addig engem a szép csajok dugdosnának a szüleik elől. Elrettentő példa vagyok, a színem miatt és a verdám miatt is, mert mindenki az első benyomás alapján ítél.
- Kék a kedvenc színem, valóban. – bólintok az eredményt számolgatva, ugyanis én kérdeztem először. - A nyár a kedvenc évszakom, a hambi a kedvenc ételem, a Tűzoltó Sam nem nyert, de annyira jó válasz volt, hogy adok rá pontot. Igen, a Whisky a kedvencem, valódi barátnőm, akikkel több ideig együtt voltam három volt csak, tetoválás a jobb karomon van és igaz, nincs piercingem. Vörös alsóneműt vettem fel és igen a hip-hop a kedvencem. - Bólintottam és végül fejben számolva összeadtam hány pontot szerzett. - Ez 6 pont és plusz egy, mert első játékra ügyesen tippeltél és mert jól táncolsz. – próbáltam bókolni neki, bár nem tudom, mennyire jön be neki, azt se akarom, hogy túl nyálasnak találjon. – Én hány pontot szereztem? – kérdeztem izgatottan és még rá is játszottam, akár egy gyerek.



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptySzer. Jan. 17 2024, 17:20

Zacky & Dora
Talán azt gondolhatja rólam, hogy mutogatni akarom magam és amiatt nem öltöztem melegen, ahogyan arra kért, pedig ez nem teljesen így van. Oké, tényleg jól akarok kinézni, úgy ahogyan egy randira illendő menni, viszont utálom a vastag ruhákat. Még akkor is, ha nagyon sokszor bánom meg, hogy leánykodok. De már ez van, vállalom a következményét az egésznek. Szinte biztos vagyok abban, hogy elég udvarias ahhoz, hogy majd valahogyan felmelegítsen, ha tényleg olyan nagyon hideg lenne. Bár esküszöm elképzelésem sincs arról, hogy milyen olyan randi helyszín létezhet, ahol nincs fűtés? Mondjuk igazán romantikus lenne a csillagokat nézni. Azt amúgy is szeretem csinálni. Otthon is gyakran szoktam kifeküdni a kertbe és semmi mást nem csinálni, csak bámulni az eget és közben el is szoktam képzelni, hogy milyen menő lenne, ha egyszer kijuthatnék az űrbe. Mondjuk ez az elképzelés azért szerepel a bakancslistám legvégén, és csak zárójelbe írva, mert tudom, hogy az esélye annak, hogy ki jussak oda, egyenlő a nullával. De azért nem lenne rossz.
- Úgy tűnik, hogy mindenre gondoltál. Még szerencse akkor, hogy nem fogadtam neked szót és öltöztem jó vastagon, mert egyedül kéne betakaróznod. - bár még mindig rejtély, hogy hová fogunk menni, de mégis egyre jobban várom, hogy oda érjünk. Egészen biztos, hogy tetszeni fog a hely, ez amolyan női megérzés. Épp úgy, mint az,is, hogy jól fog elsülni ez az este. Valamiért biztos vagyok abban. Csak azzal ronthassa el, ha véletlenül kiderülne, hogy semmiben sem különbözik más srácoktól, de én valamiért nem gondolom, hogy csak arra menne ki a játék, hogy az ágyába csalogasson, majd úgy tegyen, mintha nem is ismerne. Igaz, hogy nem igazán simerem őt, viszont azok alapján, amiket magamtól tapasztaltam ki vele, egyáltalán nem nézném ezt ki belőle. Főleg, hogy mivel tűzoltó, szerintem sokkal nagyobb benne a felősségérzet is.
- Azért igencsak nagy bátorság kellhet ahhoz, hogy valaki tűzoltó legyen. Szóval mindenképp menő is. - még mindig nem gondolom azt, hogy csak a foglalkozása miatt randizok vele, mert szerintem akkor is igent mondtam volna, ha valami egyszerű taxisofőr vagy valami lenne. Oké, az egy plusz kihívás számomra, de egyébként tényleg tetszik. Nem csak úgy maga ő, hanem az is, hogy olyan kis félénk. Látszólag legalábbis. Meg udvarias, és nem nagyképű, mint a legtöbben. Fogalmam sincs, hogy mit fogunk kihozni ebből az estéből, de mindenképp nyertem azt hiszem. Mert megismerhettem. De az azért jó lenne, ha valami mégis jóra fordulna. Most élem életem legnehezebb időszakát, anyáék folytonos civakodása és az apa távollétei egyre nagyobb nyomást gyakorolnak rám, nem tudom, hogy mit akarok kezdeni az életemmel, és talán épp ezért is szeretném, ha végre valami jól is menne. Mert oké, adom a laza meg fasza csajt, de Naomin kívül senki sem tudja, hogy ez pusztán csak egy álarc, amit azért tartok magam előtt, hogy senki se láthassa rajtam, hogy sebezhető vagyok. Érzelmeket kimutatni szívás és gyengévé teszi az embert. De azért nem jelenti ez azt, hogy ne vágynék néha én is többre, mint össze ülni a srácokkal és pusztán az élvezet miatt mászkálni  roncs épületek tetején.
A  kocsiban ülve szinte érzem, hogy mennyire feltöltődök energiával, amint megmutatja, hogy mire képes a jármű, és elképzelem, hogy ha valaha sikerül jogosítványt szereznem és megvennem álmaim motrát, mennyi csodában fog majd az részesíteni engem. Bár eleinte csak, hogy anyut idegesítsem azért kezdtem el mindenféle ostobaságot csinálni, a motor iránti szenvedélyem is onnan jött, de mostanra már a hobbimmá is vált, és egyáltalán nincs bennem félelem érzet. Soha. Sejtettem, hogy nem fogja elárulni azt, hogy hová megyünk, így a kíváncsiságom sem enyhül, az izgatottságom viszont annál is nagyobb.
- Jó... hát egy órát még kibírok. Addig remélem meg sem öregedek a kíváncsiság miatt. - forgatom meg a szemeimet, mert hát nem igazán van mit tennem. Legalább annál nagyobb lesz az örömem mikor oda érünk. Vagy legalábbis remélem, hogy boldog leszek miatta. Esküszöm, hogy még csak egy tippem sincs. A játékra való kihívása viszont tetszik, mert nem csak, hogy hamarabb telik az idő, de még szórakoztató is lesz. Főleg, ha még bűntetést is szabhatunk ki egymásra.
- Minden játék úgy izgalmas, ha teszünk bele egy kicsi szigort is. De azt jobb, ha tudod, hogy én nem szeretek veszíteni! - és a szám ismét széles mosolyra húzódik, amint elképzelem, hogy győztesként jövök ki ebből és az miatt teljesítenie kell majd egy kérésemet. Mert lehetetlen, hogy ő nyerjen! Mégis ahogyan sorban teszi fel a kérdéseit, azért egy kicsit elbizonytalanodok. Nem is olyan egyszerá ez. Ilyesmikről pedig még soha nem is beszéltünk, honnan tuhatnék neki válaszokat adni? Csak úgy, mint aki már ezer éve ismeri őt legalább, igyekszem minél gyorsabban reagálni mindegyikre, de össze vissza beszélek és még csak abban sem vagyok biztos, hogy közel állnék a valósghoz. Szóval természetes, hogy ezt azt azért el kell poénkodnom. Ez pedig úgy tűnik, hogy neki is bejön.
- Az az egy jutott eszembe hírtelen, ami tűzoltókról szól. - nevetek, holott azért mert tűzoltó nem muszáj ám olyan filmeket is nézzen. De hát abból a rengetegből, mégis hogyan válaszhatnám ki azt, amelyiket ő épp szereti? Belátahatja, hogy ez nehéz kérdés volt. Felszusszanok, amint sikerül megadnom minden kérdésére a válaszaimat, hogy aztán én is feltehessem neki az enyémeket, amik úgy hírtelen az eszembe jutottak. Igyekszem végig rezzenéstelen arcot vágni, miközben felelget, de látom rajta, hogy ő is legalább annyira küszködik a legtöbbel, mint amennyire én is küzködtem. Helyes is. Színésznő? Én? Hát... végülis nem lehet tudni. Alig bírom ki néhány válaszán, hogy ne nevessem el magam. Egészen addig, amíg az erősségem szóba nem kerül. Érzem, hogy bele pirulok, és egy kósza tincset még a fülem mögé is rejtek.
- Te tényleg gyönyörűnek tartasz? - pislogok rá nagyokat, de nem azért, mert önbizalom hiányom lenne... sőt. Inkább csak meglepett, mert így azért a szüleimen kívül ezt még nem igazán mondták nekem. Jól esik hallani valakitől. Megköszörülöm a torkomat és tovább koncentrálok a válaszaira, és még mindig mosolygok közben. Főleg az utolsón... olyan cuki, hogy nem tudja, hogy mi tetszett meg benne. Amint megkaptam minden kérdésemre a választ, még lelkesen meg is tapsolom, bár elég kevés mindent talált el. Én mégis meglepődök az eredményen. Az meg, hogy lehet? Hiszen csak azt mondtam ami először eszembe jutott.
- Nahát micsoda eredmény! De mondjuk az alsóneművel túl sok esélyem azért nem volt. A plusz pontért cserében pedig majd még táncolok veled. - hát mit ne mondjak... büszke vagyok magamra, és csak még jobban tetszik ez a játék. Főleg ha még meg is nyerem.
- Hm... na lássuk csak... - a levegőbe emelem egyik kezemet, hogy az ujjaimmal még számolni is tudjam az eltalált válaszait. - A macskát elfogadom. Több is van, de közéjük tartozik az is. A jármű az a motor. A sport az úszás. Színésznő? Na nem! De közel álltál hozzá. Egyszer elmentem modellkedni. Úgyhogy mondjuk, hogy ezt is elfogadom jó válasznak. Mert a színpadhoz köze van. De 20 év múlva tuti nem leszek a mozivásznon. Inkább motor versenyző leszek, vagy búvár. - azt meg nem teszem hozzá, hogy ez az elképzelésem körülbelül két naponta változik. Nem szeretném, hogy komolytalannak tartson. Mert nem vagyok annyira az, csak még mindig nem tudom, hogy mit akarok kezdeni magammal. - tényleg 16 évesen csókolóztam először. Nagyon rossz volt. - bár nem kérdezte de azért én elmondom nevetve mégis.- A félelmem az, hogy a szüleim el fognak válni. De a pókot is elfogadom. Mert félek tőlük is. Mondjuk, hogy az erősséget is elfogadom, de csak azért, mert jól esett a lelkemnek, hogy azt mondtad. De főzni azt nem tudok. - sütöm le a szemeimet egy kicsit, mert ezt egy kicsit ciki bevallanom, de hát ez van. Inkább rendelek valamit, ha anya nincs otthon. Sosem értettem, hogy néhány alapanyagból hogyan tud össze dobni egy kész ebédet. Meg nem is izgatott annyira azért. - Az utolsó kérdésemre pedig a választ akkor inkább meg is tartom magamnak. Legyen elég annyi, hogy tudod, hogy tetszel. - mivel elfogadtam a meghívását, gondolom erre magátül is rájöhetett azért. Ha meg mégsem, akkor legalább bízok abban, hogy ez alapján fogjuk tudni alakítani az esténket is. Ha mindketten tetszünk a másiknak, akkor igazából tényleg csak jót hozhatunk ki belőle. Bár azt hiszem, hogy akkor igazán pipa lennék, ha kiderülne, hogy az a bunkó haverja is ott lesz azon a helyen, ahová tartunk. Nem... annyira nem akarhatja azért ezt elcseszni. - Ez akkor 5 pont. De én is adok neked egy plusz pontot azért, mert tetszik a kocsid. Viszont... még egy ponttal így is előtted járok ha minden igaz. - nem akarom kikiáltani a győzelmem, de viszont úgy tűnik, hogy ez most az én köröm volt.
- Ha szeretnél egy visszavágót elfogadom. Vagy beletörődsz te abba, hogy veszítettél és én meg útközben kitalálom a bűntetésed. - vonom meg a vállam elégedetten és felkészülve arra, hogy ha esetleg a visszavágót szeretné is épp ennyire felkészült legyek. Ez nagyon izgalmas játék.        

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 08:52

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Folyamatosan zavarba hoz ez a lány. Most is arról beszél, hogy nem szeretné, ha egyedül takaróznék be, még jó, hogy csinosan és lengén öltözött. Óh, ha hozzám bújna, biztos nem is kellene hőfokot emelni, már magától az érintésétől az egekbe szökne a testhőm.
- Mi lenne velem. – válaszoltam azért, de csak, hogy ne tartson bunkónak, egyébjként ezt is alig bírtam kinyögni, főleg, ha ránéztem és azt a kis huncut, kislányos mosolyát villantotta rám, amivel amúgyis le tud venni a lábamról.
A munkámat pedig az egekbe dícsérni, igen büszke vagyok magamra, amiért ember életeket mentek, de kezdem azt érezni, hogy őt is inkább ez vonzotta, mintsem a valódi személyiségem, így magam elé tekintve bólintok végül, nem kívánok már ezzel a témával foglalkozni, de nem szúrom le érte, olyan kis lelkes én pedig az égvilágon semmiért se rontanám el a randi hangulatát.
Az másabb kicsit talán ebben az esetben, hogy a többi lány nem dícsérte a hivatásomat, csupán szexinek tartotta és mindig azt kérdezték, éppen aktuálisan a héten, napon hány embert mentettem meg, meg hogy mutassam meg hogy áll a tűzoltó ruha.
- Egy óra gyorsan eltelik Senora. – mosolygok rá bíztatóan, bár tényleg nem akarom elárulni hová megyünk, de azért azt se akarok, hogy rosszul érezze magát. Főleg, akkor less kellemetlen a téma, ha megérkezünk és nem fog neki tetszeni a látvány, nem szereti a hangulatos, hegyes tájakat vagy magát a helyszín nem fog neki bejönni.
- Senki sem szeret veszíteni Senora, de ha te győzöl le, azt valahogy túlélem. – nevetem el magam és egy kicsit talán engedékeny volt a válaszom, de bizony, ránéztem és arra gondoltam, hogy bármiben győzhet velem szemben és mindenképpen nyertesen jövök ki az egészből. Na jó, persze még nem veszekedtünk, meg nem is akarok papucs lenni, azért valamennyi spanyol vér megköveteli tőlem a heves természetet, apámtól türelmet tanultam és szerintem nagyobb mértékben, mint a spanyol temperamentumot. Belőlem a tánccal jön ki a spanyol vér.
- Nem, hogy csak gyönyörűnek tartalak, konkrétan az vagy Senora. – mosolyogtam rá, miközben az utat is figyelemmel tartottam, mert mostmár felfelé tartottunk, lassan pedig elérjük a meredekebb részeket, a szlalomos pályát, s bár itt általában szeretek driftelgetni, nem fogom veszélyeztetni Dora életét.
- Reméltem is Senora. – bólintok itt, mikor megígéri, hogy táncolni fog velem és bár szoros volt a verseny, mégis ő nyerte, volt néhány válasz, amire nevetve vagy mosolyogva emeltem fel a fejem.
- Modell? Modell leszel Senora, sosem randiztam még modellel, meg vagyok tisztelve. – Mosolygok, de igazából megint csak kivert a víz, egyébként teljesen érthető a döntése, olyan teste van, mintha csak az angyalok faragták volna.
- Miért válnának el a szüleid? – kérdeztem meglepetten, bár lehet ezt inkább nem kellene erőltetni, de majd a válaszától függ, hogy belemegyünk-e ebbe a témába vagy nem, én nem fogok faggatni, hiszen ez egy randi és nem egy munkahelyi interjú.
- Nem tudsz főzni?! Az hogy lehet? Na majd megtanítalak. – kacsintottam rá mosolyogva, s bár én se vagyok egy ezermester séf, azért sosem hagyott még cserben a tudásom, ha kaptam kézbe némi hozzávalót, anyám szerint egy valamire való férfi tud főzni és a nőktől is elvárja ezt. Nem vihetem haza Dorát, amíg nem tanul meg főzni, mert nem kapjuk meg az áldását. Hű, de előre rohantam.
- A kocsim köszöni a dícséretet és a plusz pontot. – Mosolygok, majd üresbe tettem a váltót és rányomtam a gázra, mintha csak a verda válaszolt volna, majd normálisan vezettem tovább.
- Nemsoká ott vagyunk már, majd visszafelé lenyomjuk a visszavágót, tehát mondhatod a büntetést. – mosolyogtam enyhülten, elfogadva bármilyen huncutságot, amit kitalált a randi idejére, de lehet hogy ez hosszú távú dolog lesz, amivel talán többet fogok szívni.
Nem is telt bele sok idő, felkanyarodtam a kis hétvégi, tűzoltóknak fenntartott pihenő feljárójára, már messsziről kivehető volt a nyaralóház, ahová az állomás tagjai szokták elhozni a családjaikat vagy itt szoktunk összetartó partit tartani. Na meg persze, Morti hozza ide legtöbbször a csajokat, akik nem akarják könnyen adni magukat. Legtöbbször ő is veszi ki a helyet.
Beálltam a nyaraló elé, majd le is állítottam a motort. A fények már égtek, ugyanis délelőtt előkészítettem mindent, égve hagytam bent a villanyokat és bekészítettem a kandallóba is.
- Mit szólsz? – kérdeztem lekapcsolva a fényszórókat, hogy teljes egészében láthassa a látványt, ami elé tárult. A tűzoltó kollégákkal nagyon büszkék vagyunk a nyaralónkra, mindig karban tartjuk és építgetjük, tökéletesítjük, mert ez a miénk. A mi szentélyünk.



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyPént. Jan. 19 2024, 18:02

Zacky & Dora
Hazudnék, ha azt mondanán, hogy nem játszottam el a gondolattal, hogy mi lenne ha tényleg fáznék, Ő meg hősként igyekezne mindent megtenni azért, hogy melegen tartson. Azért fura, hogy ilyesmikre gondolok, mert korábban eszembe se jutottak ilyen romantikus dolgok, részem sem igazán volt bennük, de ha jobban bele gondolok, azért az nem is lenne olyan rossz. Attól, mert mindig titkoltam, azért nyílván én is vágyok egy kicsit arra, hogy valaki nőként kezeljen. Én általában mindig az a fiúsabb lány voltam. Vagyis a ruháim alapján nyílván nem úgy, de sokkal inkább vonzottak a pasis elfoglaltságok, mint a lányos nyáppickodások. De attól függetlenül még vannak olyan ábrándjaim, amik minden más nő társamnak is nyílván. Rá mosolygok Zackyre, és valahogy olyan érzésem támad, mintha legbelül ő is reménykedne abban, hogy fázni fogok, és a segítségemre siethet. Talán ha nem ő lenne itt velem, ha nem látszana néha olyan félősnek, akkor azt mondanám, hogy a célja nem más, mint az, hogy az ágyába csaljon, viszont ezt valahogy mégis képes vagyok elengedni most. Nem azt mondom, hogy ne fordulhatott volna meg a fejében, hiszen azért férfiból van mégis, de valamiért abban biztos vagyok, hogy nem kifejezetten csak arra akarna használni. Persze okozhat meglepetést, néha a legtöbb pasi egészen jól tud színészkedni, de azért én mégis reménykedek abban, hogy nem tévedek és valóban más, mint akiket eddig ismertem. Nekem pedig most épp erre a másmilyenre van szükségem, mert mindez jelenleg számomra valami teljesen újdonság. Sőt, még tetszik is, és azt hiszem, hogy meg tudnám szokni ezt a fajta kedvességet, ami belőle árad.  Nem durva, nem sérteget és még látszik is rajta, hogy fontos számára mindig az, amiket mondok. Az igaz, hogy örülnék annak, ha végig száguldozva szelnénk át az utakat, nem csak az adrenlain miatt, hanem azért is, mert egyre jobban érdekel, hogy hová is fogunk menni, de szóvá ezt nem teszem, mert valahogy sejtem, hogy az út alatt úgysem fogja hagyni, hogy unatkozzak. És hát igaz... egy óra az semmiség. Főleg a játék ötletével, amit kitalál és amihez természetesen hozzá kell tennem nekem is egy kicsi pluszot, mert úgy az igazi, ha a vesztes bűntetésben részesül.
- Remek. Hát akkor győzzön a jobbik! - a magabiztosságom azonban csak addig tart, amíg fel nem teszi a nekem szánt nehéz kérdéseket, amikre igyekszem is a lehető legjobb tippeket megadni, bár gőzöm nincs, hogy honnan jönnek ezek. Megérzések. De akkor is eléggé vicces. Az pedig még inkább, ahogyan Ő válaszol az én kérdéseimre, bár elég sok mindenhze járt azért közel. Így ismeretlenül azért nem is olyan rossz ez. És még zavarba is tud hozni egy egy válaszával, amik miatt akaratom ellenére is mosolyognom kell. Mert melyik lány ne örülne, ha azt mondják neki, hogy gyönyörű?
- Hát ezt köszönöm... de azt hiszem, hogy a szüleim érdeme. - és még a vállamat is megvonom, mintha nem lennék tisztában a saját adottságaimmal. Egyáltalán nem vagyok nagyképű amúgy, nem gondolom azt sem, hogy mindenkinél szebb és jobb vagyok, de megelégedve meg vagyok magammal. Szerintem mindenki így kéne, hogy gondolkodjon és elfogadnia saját magát a hibáival együtt. Hiszen vannak dolgok, amiken változtatni amúgy sem tudunk. A túlzott büszkeségem és magabiztosságom miatt sokan beképzeltnek tartanak, és ez engem azért nem zavar, mert én pontosan tudom, hogy nem vagyok az, sőt... mindig mindenkit elfogadok olyannak, amilyen és csak akkor szokott a pofám is nagy lenni, ha azt valaki kiérdemli. De amúgy béke szerető ember vagyok, csak néha túl hamar felkapom a vizet. Azt viszont komolyan gondolom, hogy Zackyvel bármikor szívesen táncolnék még, és valóban bízok abban is, hogy az esténk jól fog sikerülni és talán egy kicsit jobban sikerül megismernünk egymást és közelebb is kerülni a másikhoz.
- Hát akkor mindkettőnknek újdonság lesz ez az egész. Mert még én sem randiztam tűzoltóval. - mosolygok rá, de azért még mindig bízok abban, hogy nem hiszi, hogy csakis amiatt fogadtam el a meghívását. Az, hogy tűzoltó csak egy kicsi plusz. Igazábó a személyisége az, ami tetszik. Meg persze Ő sem néz ki rosszul. A kérdésére azonban egy kicsit elkomolyodok és egy kis ideig oldalra fordítom a fejem ki bámulva az ablakon. A szüleim kapcsolata egy kicsit fájó pont az életemben, nem is igazán szoktam erről beszélni senkinek.
- Nem tudom. Csak úgy mondtam. - válaszolok végül vissza fordulva felé és ismét magamra varázsolom a csábos mosolyom, mert nem szeretném elrontani az esténket egyáltalán azzal, hogy a szüleim folytonos civakodásáról meséljek neki. Ma ezt inkább háttérbe szeretném szorítani. Nem tudom eldönteni, hogy a meglepettsége arra, hogy nem tudok főzni vajon rossz jel-e, bár abból ahogy tovább beszél úgy tűnik, hogy nem különösebben zavarja. Azért mégis megszégyellem magam... hát milyen az, hogy egy pasi tud főzni, én meg nem? Nem azért, mert hülye lennék hozzá, csak valamiért nem vonzott.
- Tudod nekem az egész életem tiszta nyüzsgés. Nem tudom magam elképzelni a kályha előtt, de veled lehet, hogy még a főzést is élvezném. Úgyhogy állok elébe! Anya le lenne nyűgőzve, ha neked sikerülne rá venned, hogy konyhatündér legyek. - és még el is nevetem magam, hiszen anyu sosem tudott ár venni igazán, hogy melléje álljak. Persze voltak azért kötelező feladataim, mint a krumpli pucolás, mosogatás, meg ilyen olyan apróságok, de nem voltam lenyűgőzve azért annyira ezektől. De gondolom nem lehetetlen megtanulni semmit, egy kicsi akarással. Elnevetem magam, ahogyan ismét a gázra tapos azért, amiért megdícsértem a kocsiját, és ha csak ezen múlik, hogy ilyen trükköket csináljon, akkor azt hiszem, hogy még gyakran fogom az egekbe magasztalni a csodálatos járműjét, amit látszik rajta, hogy mennyire imád. Az sikeresen fel dob ismét, hogy a játékunkból én jöttem ki győztesen, ha nem egy kocsiban ülnénk, akkor valószínűleg meg is hajolnék és még a tapsot is elvárnám  dícséretként, még akkor is, ha azért elég szoros volt a mezőny.
- Hm... akkor lássuk csak mi is lenne a megfelelő bűntetés a számodra... - el hallgatok egy kicsit mutató ujjam állam alá helyezve, mintha nagyon agyalnék azon, hogy mi lenne a legtökéletesebb arra, hogy bűnhődjön, holott ezt már akkor ki találtam mikor még csak szóba került a játékunk lényege. - Megvan... el kell vinned majd még egy újabb randira. - vigyorgok rá, bár persze nem lesz kötelező, de azért remélem, hogy bele megy. Ez csak inkább egy újabb kifogás tőlem, hogy ismét találkozzunk majd. Függetlenül attól, hogy a mai estét hogyan fogjuk zárni. Érdeklődve figyelem az utat, miközben egyre gyönyörűbb látvány terül elém, ez még nagyobb izgatottságot kiváltva belőlem. Ahogy leparkolunk egy gyönyörű, kivilágított faház elé, még a szám is tátva marad egy pillanatra. Ez eszméletlenül szép. Zackyre pillantok még mindig ámuldozva, majd ismét vissza a házra, és kikapcsolom a biztonsági övemet is.
- Ez egyszerűen gyönyörű. - alig bírok megszólalni a meglepettségtől, mert mindenre gondoltam csak épp erre a gyönyörű helyszínre nem. Végül boldogan, mint valami kislány, aki életében először van ilyen helyen hajolok közelebb hozzá és adok egy puszit az arcára is. - Be megyünk? Bár itt kint is minden olyan szép. Én köszönöm, hogy elhoztál ide. Annyira tetszik. - a szavakat pedig csak hadarom egymás után, és úgy bámulok ismét előre, minta nem hinném el, hogy az amit látok a valóság.         

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptySzomb. Jan. 20 2024, 16:25

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Mosollyal jutalmazom a győzelmét, nem is lettem volna elégedett, ha én nyertem volna, olyan kis aranyos volt, ahogy örült, még külön büszke voltam magamra, hogy a szépségét dicsértem és ezzel beloptam magam a szívébe. Az utóbbi egy órahosszában bátrabb voltam, mint eddigi ismeretségünk alatt összesen és ez nyugtató érzés volt. Gondolatban meg is veregettem a vállam, de nem volt idő lazulni, most koncentrálnom kellett tovább, hogy ne kerüljek kényes helyzetbe a zavartságom miatt. A szüleiről szóló félelmét egy könnyed mondattal elintézte, én pedig nem kívántam firtatni a dolgot, maximum majd egyszer elmeséli, mi a szitu és lehet még segíteni is tudok majd, de addig is tiszteletben tartom a szűkszavúságát, a főzéses jellemzésére azért felhúzom a szemöldököm.
- Akkor jó Dory, mert a kályha előtt nem is fogunk időt tölteni. Tűzhelyre gondoltál igaz? – mosolygok rá, bár próbálom nem elnevetni magam a Freudi elszólásán, azért aranyos volt valahol a tévedése. Az egyszerűbb ételeket egyébként sem bonyolult dolog elkészíteni, a közös főzsőcskézés pedig igen romantikus elfoglaltság tud lenni, így bakancslistára is vehetjük majd a következő randinkon. Szeretek főzni, így csak annyi a dolgom, hogy ezt az élvezetet és izgalmat ráragasszam.  
- Sima ügy angyalom, a következő randi akkor meg is van. Közös főzés, mit szólsz? – csettintek a kezemmel, ahogy kimondta, mi lesz a büntetésem a vereségemért, már csak annyi lesz a feladatom, hogy valahogy Mortyt arra az estére kivonom a forgalomból.
Amikor odaértünk a házhoz, nem csalódtam a látványban, direkt hagytam égve a lámpákat, hogy szép küllemet kölcsönözzön neki, sötétben kicsit ijesztőbbnek hat, de így a havas környezettel tényleg elragadó. Mosolygok a kislányos csodálkozására és külön zavarba jövök, mikor megpuszilja az arcom.
- Örülök, hogy tetszik. – jövök ismét kicsit zavarba és megvakarom a tarkómat. – Nem, én csak, azt gondoltam itt elleszünk és nézzük a tájat. – válaszoltam a kérdésére, miszerint bemehetünk-e. Gondoltam azért néha belefér egy aprócska poén. – Csak vicceltem, hogyne mennénk be, de húzd fel a kabátot, mert tényleg hideg van. – mondtam apai szigorral, majd kiszálltam, odarohantam az anyósoldali üléshez és kinyitottam Dorynak. Kisegítettem és aztán máris a hátsó ülésnél teremtem és kivettem az odakészített cuccokat. Takarót, amivel máris bebugyoláltam a lányt, még egy póttakaró, egy kosár és két párna.
- Mehetünk is. – kacsintottam rá, majd előre mentem, hogy tapossak a hóban egy kisebb ösvényt neki, meg persze, mert én voltam itt ismerős terepen. Előhalásztam a kulcsokat és miután nagy nehezen bebohóckodtam a zárba elsóhajtottam magam. Vannak csajok, akik azt gondolják, hogy a fiúk olyanok az ágyban, ahogy sikerül előre megtalálniuk a kulcslyukat, legalábbis Morty szerint, hát, ha ezt a legendát Dora ismeri, most alaposan beégtem.
Hogy ne legyen időnk ezen tanakodni, nagy lendülettel nyitottam be és fel is kapcsoltam a világítást. Hatalmas előtér várt minket, és egy lépcső jobb oldalt, ami az emeletre vitt fel minket. A falakon képek, leginkább a tűzoltókról és a családjaikról, volt egy fal az elhunyt tiszteletbeli kollegákról és oklevelek, kupák, serlegek különböző díjak a másik falon. Mások kérésére nem lett tele pakolva a ház kitömött állatfejekkel, hiszen gyerekekkel is szoktak ide érkezni, ezért én is hálás voltam, mert ódzkodtam a hasonló berendezési tárgyaktól.
Szemben velünk egy nagy kandalló, amibe már délelőtt bekészítettem és mellette két nagy ládányi hasábolt fa, amit szintén a korai órákban, magam hasogattam össze.
Volt konyharész, amerikai stílusú, nyitott és kanapék meg fotelek körbe, meg egy nagy szőrmés szőnyeg a kandalló előtt. Oda is pakoltam le, majd mivel éreztem, hogy idebent is hideg van, szaladtam is begyújtani, legalább addig Dora szétnézhet.
- Érezd magad otthon. Ez az állomás nyaralója, itt szoktunk bulikat tartani és a dolgozók bármikor kivehetik nyaralás, pihenés szempontjából, ha megfelelően hagyják itt. – mondtam közben, hogy azért néhány szót is szóljak a kecóról.




BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyHétf. Jan. 22 2024, 09:01

Zacky & Dora
Büszke vagyok a győzelmemre, bár azért azt beismerem, hogy nagyban rá játszik erre az is, hogy kaptam plusz pontot, meg olyan kérdésére is elfogadta a válaszomat, ami közel sem járt a valósághoz, de akkor is jó érzéssel tölt el, hogy én magam lehetek majd az, aki valami kegyetlen bűntetést szabhat majd rá. Az viszont, hogy nem tudok főzni egyáltalán nem gondolom, hogy ciki lenne, hiszen még bőven fiatalnak számítok, sőt néha el sem tudom igazán dönteni, hogy gyerek szeretnék-e maradni, vagy inkább nőnék fel végre, de egyenlőre örülök annak, hogy nem kell fájjon a fejem az miatt, hogy már megint mi legyen az ebéd. Megszoktam már, hogy anya gondoskodik az ilyesmiről, és talán majd idővel én is rá szánom magam a megtanulására. Bár nem mondom, hogy nem lenne az izgalmas ha Zacky-vel közösen dobnánk össze valami igazán különlegeset. Ki tudja... talán még élvezném is, és annyira megtetszik, hogy következőkor önszántamból fogok oda állni anyu mellé. Elképzelve ezt a jelenetet, szinte látom anya arcán a döbbenetet és ez igazán mulatságos lenne. Valószínűleg azt gondolná, hogy a makacs lányát elrabolhatták a földönkívüliek és kicserélték egy szorgalmasabbra. Na még mit ne!
- Öhm... igen, azt hiszem. Jajj, nem mindegy mire gondoltam? A lényege úgyis ugyanaz. - zavaromban megvakarom a fejemet is, mert még csak az kéne, hogy a randink azon bukjon el, hogy nem ismerem a konyhában lévő bonyolult tárgyakat. Mondjuk tényleg van olyan, ami fejfájást okozna talán, de ez csak egy egyszerű nyelvbotlás lehetett. Na meg a valóság is, hogy mennyire nem mozgok otthonosan azon a terepen. De ezt sem tanulja gondolom senki sem az anyjában... szóval majd bele jövök. Még jó, hogy olyan gyorsan pörög az agyam, és sikerül kitalálnom egy újabb okot arra, hogy legközelebb is találkozzunk. Mivel ő veszített, így neki kell teljesítenie a kívánságomat is. Persze nem lett volna kötelező rá bólintson egy újabb randira, de mivel megteszi így arra merek követkzetetni, hogy talán jól érzi magát a társaságomban. Vagy csak túl udvarias ahhoz, hogy nemet mondjon.
- Én benne vagyok! Becsszó, hogy nem fogom felgyújtani a konyhát sem. - egy gyerekes vigyor jelenik meg az arcomon, és bár még csak most tartunk az első randink helyszíne felé, de azért én máris izgulok már a második miatt is. Mikor megismerkedtünk elég egyedi módon, nem is gondoltam volna, hogy eljutunk egyáltalán eddig is, nem, hogy második randikról beszéljünk. De ez tetszik amúgy. A ház látványa pedig szó szerint lenyűgőz, és ettől csak még lelkesebbnek érzem magam. Még soha nem voltam senkivel ilyen romantikus helyen. Épp ezért is kap tőlem egy puszit, majd elnevetem magam a hülye kérdésemre feltett válaszán. Megérdemeltem. Anélkül, hogy mondta volna is pontosan tudtam, hogy nem gondolja komolyan, hogy a kocsiban fogunk ücsörögni végig.
- Hát ha komolyan mondtad volna, én akkor is egészen biztos, hogy belopóznék. - bár nem tudom, hogy ez kinek a háza, de már így kívülről is olyan szép, hogy egészen biztos, hogy nem bírnám megállni, hogy ne menjek be. Tilosban amúgy is szeretek járni néha, felpörget. Végül szófogadóan bólintok és össze húzom a cipzárt a kabátomon, majd amint kinyítja nekem udvariasan a kocsi ajtaját, rá mosolygok és a segítségével már kint is vagyok. Kicsit össze borzongok a hírtelen hidegtől, bár igyekszem nem kimutatni, hogy fázok, mert végülis ő előre szólt erről. Nem szeretnék igazat adni neki. Csak fejem erre arra forgatva mérem fel a tájat, miközben ő még a kocsiból keresgél valamiket, és kicsit meglepődök mikor rám terít egy takarót. Mintha tudná, hogy nincs melegem. Rá mosolygok, majd kezemmel megtartom magam előtt a meleg takarót, hogy ne csússzon le rólam és úgy lépkedek utána, miközben egyre jobban kezd kalimpálni a szívem is. Kuncogni kezdek, ahogyan nehézkesen sikerül eltalálnia a kulccsal a lyukat, de ráfogom arra, hogy talán csak ő is izgul. Vagy fázik.
- Nem sütöm most inkább el a lyukérzékes poént. jegyzem azért meg, és még a tenyereimet is össze csapom, ahogyan sikerült végre célt érnie. A kitárt ajtón bepillantva szinte elámulok azon ami elém tárulkozik, és lelkesen lépek be a házba. - Wow.. - csak ennyit sikerül kinyögnöm, miközben igyekszem nem túl gyerekesen csodálkozni mindenen, de olyan gyönyörű itt bent is minden, hogy egyszerűen nem tudom elrejteni a csodálatomat. A takarót még jobban össze fogom magam előtt, és egyre beljebb bátorkodok, hogy felfedezhessek mindent a tekintetemmel. Amikor Zacky a kandallóhoz megy, én közben eltöprengek azon, hogy vajon minden lányt ide szokott-e hozni, hogy bevágódhasson, vagy én vagyok az első, aki élvezheti ezt a csodás helyet? Még jó, hogy megszólal közben, mert így legalább eltereli erről a gondolataimat is, hiszen lényegében ez nem is igazán számít. Amúgy sem tudom pontosan, hogy mi is az, ami kettőnk között történik.
- Randi helyszínnek igazán tökéletes. - jegyzem meg mosolyogva, mert ha a célja az lett volna, hogy le vegyen a lábamról, akkor azt sikerült neki. Végül aztán kibújva a cipőmből ülök le a kanapéra, lábaimat magam alá húzva, a takarót ismét gondosan elhelyezem magam körül és bár ezt még mindig nem vallanám csak úgy be hangosan, de ismét elkönyvelem, hogy hálás vagyok Mortynak, hogy azon az estén tönkre tette a ruhámat. Hiszen most itt lehetek életem eddigi legkülönlegesebb randiján, ahol ha nem is csinálunk majd semmit sem, csak ülünk egymás mellett és beszélgetünk is, már bőven megéri nekem.
- Igazán szuperül megszerveztél mindent. Azt hiszem, hogy jól tettem, hogy azt mondtam, hogy töketlen vagy. Különben még lehet, hogy mindig ott táncikálnánk és arra várnánk, hogy valaki csináljon már valamit. - szólalok meg végül, és örülök annak, hogy végülis minden úgy alakult, ahogyan kellett. Bármi is legyen a randink vége, én mindenképp hálás leszek, azt hiszem.         

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptySzer. Jan. 24 2024, 18:49

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”


Sikerült zavarba hoznom Doryt a viccemmel, bár igazából magának köszönhető, hogy összekeverte a tűzhelyet kályhával én csak jót nevettem rajta, megsérteni nem akartam, de hát tök aranyos volt. Tényleg nem ismerte a főzés csínyját-bínyját, de azért vagyok, hogy ebből a tudatlanságból kihúzzam és megtanítsam főzni, mert bizony az én barátnőm egy nehéz nap után rittyentsen valamit a konyhában, hiába bomba az alakja, aranyos és szimpatikus, azzal a tűzoltó nem lakik jól. Arra, hogy ugyanaz lenne-e a lényege, arra már nem válaszolok, pedig lehetne még firtatni, de helyette inkább felvázolom neki a következő randi lehetőségeként hogy főzzünk együtt valami finomat. Igazából nem túl bonyolult dologra gondoltam, de együtt biztos szórakoztató lesz elkészíteni, jól érezzük magunkat és közben tanul is.
- Azért leszek ott, hogy ne így történjen. – nevetek, mikor megígéri, nem csinál semmi kárt a konyhámban, mert nyilván nálunk fogunk főzni, a szüleivel való találkozás még korai lenne, bár még nem is jöttünk össze, így kár is ennyire előre rohanni.
- Igazi rosszkislánnyal van dolgunk. – mosolyodom el, mikor Dora közli, hogy ő akkor is belógna, ha nem lehetne bemen-ni a házba. Még szerencse, hogy bemehetünk, bár így is hideg lesz, így hasznát vesszük a paplanoknak, amiket hoztam, bár reméltem, hogy ezeket Morty nem használta arra a célra, hogy ágyba bújjon vele itt bárkivel vagy legalább kimosta utána.
Az ajtó kinyitása sajnos ismételten elveszi az önbizalmamat, amit az idefele úton magamra szedtem, mert a kulcsluk megtalálása ebben a hidegben kisebb matematikai egyenlettel ér fel számomra. Nagyra értékelem, hogy Dory most nem süt el egy ilyen viccet sem, így mikor beérünk, zavaromban máris a tűzhely felélesztésére koncentrálok, míg ő addig szét tud nézni és meg tudja csodálni a kis fiskót. – Te vagy az első ember, akit idehozok. – mosolyogtam mialatt szikrát le-heltem a bekészített faanyagra és nagy pattogások közepette elkezdett begyulladni a kandalló. – A vacsora az asztalon. Éhes vagy? – böktem az amerikai stílusú konyha irányába, ahol már délelőtt megterítettem tányérokkal, evőeszközökkel és borospoharakkal. Én a magam részéről úgy terveztem, hogy itt töltjük az estét, így magamnak is odakészítettem egy borospoharat, de persze erről azért majd a vacsora közben megkérdezem a lányt is.
A polcon lévő zenelejátszót is finomhangoltam, mire halk jazz zene szólalt meg és árasztotta el nyugod hangulatával a faházat. A meleget is már a kandalló mellöl lehetett érezni, lassan a takarókra sem lesz szükség, ezért a kanapé elé lépet és úgy válaszolok a lánynak, miközben már rázom a csípőm.
- Köszönöm Senorita. – bólintok, majd kisebb lépéseket teszek jobbra, majd balra is, mivel a ritmus teljesen bejárja a testem és már a meleg is kezd felhevíteni, arról nem is beszélve, hogy a szörmeszőnyegen nagyon kellemes érzés mezítláb lépkedni. – Ugyan, mi a baj azzal a tánccal? – kérdeztem mosolyogva, majd felhúztam a kanapéról és magam-hoz öleltem a lányt, majd a kanapén lévő takaróval körbeöleltem magunkat. Óvatosan ringatóztam a zenére, a lány kezét a mellkasomhoz szorítottam, másik kezemmel átkaroltam a derekát. – Köszönöm, hogy eljöttél velem. – suttogtam a fülébe.  


BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi EmptyPént. Jan. 26 2024, 09:03

Zacky & Dora
Eddig egyáltalán nem éreztem kellemetlennek azt, hogy nem tudok főzni, és, hogy lényegében semmi közöm nincs a konyhához, de most mégis annyira örülnék, ha legalább egy kicsi, halvány fogalmam lenne hozzá. Valamiért egy ebéd készítése nem szerepelt a napi rutinjaim között, hiszen nem csak, hogy türelmem nem lenne hozzá, de időm sem nagyon akad rá. Mindig van valami sokkal fontosabb dolgom, mint a konyhában sürögni- forogni, arról nem is beszélve, hogy a hajam és a ruhám is tele lenne étel szaggal. Meg hát úgy hiszem, hogy még egyébként sem vagyok le maradva semmiről, hiszen az élet még jócskán előttem van. Annak a gondolata azonban nagyon is tetszik, hogy Zackyvel közösen főzzünk, szerencsémre gyorsan tanulok, szóval bármerre is alakuljon a kapcsolatunk, azért úgysem hsiezm, hogy az elején legalábbis nekem kéne rá főznöm. Mármint az ilyesmit csak a nagyon komoly kapcsolatban lévők várják el egymástól nem? Nem tűnik úgy mondjuk, mintha zavarná ez az aprócska döccenő. Biztosan van neki is olyan, amit nem tud, és amire majd én taníthatom meg. A konyha felgyújtása azért elég meredek lenne még tőlem is, de mindenképp jobb lesz úgy, hogy ne maradjak egyedül. Egy tűzoltóval mondjuk ilyesmivel viccelődni azért igen csak őrültség.
- Ez szuper, de... hol akarsz főzni? Mármint nálunk nem hiszem, hogy lehetne. Mondjuk anya mostanában egész engedékeny. De akkor is. -  nem állíthatok haza mégsem egy fiúval csak úgy főzni. Anya egészen biztos, hogy azt hinné, hogy el ment az eszem és, hogy ez valami új fajta szeszély nálam. Mármint biztosan örülne, hogy létezik olyan ember a földön, akinek sikerül rá vennie a főzésre, de akkor is ciki lenne, ha hülyeségeket kezdene kérdezni vagy mesélgetni épp. Nála meg...hát nekem fogalmam sincs, hogy kivel lakik. Mert ha a családjával, akkor az meg azért  kellemetlen lenne. Nekem legalábbis biztosan. Én nem vagyok hozzá szokva ahhoz, hogy fiúk mutogassanak be bárkinek is. Nem is volt még olyan igazán komoly kapcsolatom. Nem mintha mi most együtt lennénk Zackyvel. Vagyis fogalmam sincs. Mennyire lenne ciki, ha erre csak úgy rákérdeznék? Azt hiszem, hogy nagyon, így inkább nem kérdezek csak megvárom, hogy magától alakuljanak a dolgok. A ház látványa szerencse el is tereli a gondolataimat és örülök annak, hogy be megyünk és nem kell be lopóznom, bár aligha okozna problémát számomra az is. De nyílván azért sokkal romantikusabb lesz be sétálni az ajtón, mint az ablakon át mászni. Megjegyézésre csak vigyorgok, bár azért annyira nem is vagyok rossz. Inkább csak vakmerő, meg imádom az olyan helyzeteket, ami egy kicsi veszéllyel is jár. Elnézve mondjuk, hogy mennyire meggyűlik a baja a kulcslyuk megtalálásával, egy pillanatra azt hiszem, hogy mégis csak a nehezebb útat kell majd választanunk. Ahogy azonban sikeresen kinyílik az ajtó és be lépünk, szinte elámulok a látványtól. Belülről még sokkal szebb, mint amilyennek elképzeltem a kocsiban ülve. Bár nem vagyok hozzá szokva a romantikus élményekhez, de ez azt hiszem, hogy felül múlja minden képzelőerőmet. A takaróval átölelve magam nézek körbe és egyre nagyobb lesz bennem az izgalom is. A Zacky szavai pedig annyira meglepnek, hogy hírtelen azt sem tudom, hogy mit kéne mondanom. Pedig legtöbbször nekem mindig mindenre meg van a válaszom.
- Valóban? Nekem is te vagy az első, aki ilyen szép helyre hoz el. - érzem, hogy egy kicsit ismét bele pirulok, mert ha eddig azt hittem, hogy nincs szükségem romantikus dolgokra, akkor be kell, hogy látnom, hogy igenis jól esik a lelkemnek. Van valaki, aki nem csak a vadóc csajt látja bennem, hanem egy kicsit nőként is kezel, ez pedig igencsak zavarba hoz újra meg újra, pedig egyáltalán nem szoktak bennem ilyen érzések lenni.
- Vacsora? - pislogok rá nagyokat, épp úgy, mint aki először hallja ezt a szót. - Te készítetted? - mikor volt ideje mindent ennyire megszervezni egyáltalán? Azt sem tudom, hogy éhes vagyok-e, így egyenlőre nem is válaszolok a kérdésére, csak a kanapéra ülök, teljesen elvarázsolva. Olyan, mintha a valódi énemet felváltotta volna egy másik, amilyen korábban sosem voltam. Persze... hiszen itt minden újdonság számomra. A zenét meghallva, valami kellemesen jó érzés kerít a hatalmába, és mosolyogva figyem Zackyt, aki táncolva kezd lépkedni előttem, egy kósza tincset, ami a szemembe lóg a fülem mögé rejtek zavartan és a kérdésére csak megrázom a fejem. Végülis a tánccal semmi baj nem volt, az igaz. Sosem táncoltatott meg még olyan jól senki, mint akkor ő. Meglepetten kuncogok egyet, amint felhúzva a kanapéról ölel magához, a szívem egyre hevesebben kezd verdesni, de azért igyekszem éppen úgy lépkedni, ahogy ő. A körülöttünk lévő takaró miatt még közelebb érzem őt magamhoz, mint eddig bármikor. Szabad kezem a vállára rakom és ahogy a fülembe suttog, egy kis ideig becsukom a szemeimet is. - Én köszönöm, hogy veled jöhettem. - válaszolok én is nagyon halkan, és érzem, hogy kezdek teljesen átmelegedni az egész pillanat miatt. - Nem tudom, hogy ez most mi is köztünk, de tetszik. - mosolygok rá a tekintetét keresve, bár azért nem szeretnék híú ábrándokat kergetni. Minden olyan túl szépnek tűnik ahhoz, hogy igaz legyen.          

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea & Zacky - Világrengető randi 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea & Zacky - Világrengető randi F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Dorothea & Zacky - Világrengető randi Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dorothea & Zacky - Világrengető randi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
» Evelyn - Aaron - Zacky - Let's race!
» Leandra & Javier - Ez nem egy randi! (DE)
» Első (nem) randi - Kieran és Katherine
» Frida & Magda / randi a vidámparkban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: