New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
TémanyitásDorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyVas. Jan. 07 2024, 19:39

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

- Szerezned kellene már egy csajt, haver. – motyogta Morty, ahogy a bárpulthoz értünk. Unalmas hétvége volt, hozzátartozó nyugis szombat estével, amikor az osztaggal úgy döntöttünk benézünk egy helyre, amit az egekig marasztaltak. Nem volt túlzás, valóban csillivilli a hely, pont annyira volt csicsás, hogy ne bántsa a szemet, az alakok, akik szembe jöttek velünk, kúltúrált külsővel rendelkeztek, de persze mindenki tudja, hogy ez lehet csak látszat.
Sok a csaj is, valószínűleg ezért is jutott eszébe Morty haveromnak beszólni nekem, én csak egy csibészes Zacky-s mosollyal jutalmaztam őket, ahogy elhaladtak mellettem, de nem kívánok komolyabban belemenni a cimborám agymenésébe.
- Hagyj lógva haver, megvagyok szingliként is. Neked kellene már inkább kolostorba vonulnod, még a végén elkapsz valamit. – intettem le a cimborámat, aki válaszul felvonta a szemöldökét, majd betört fejjel kért rendelésként egy kör Whiskyt. Biztos jókat moroghatott magában, mert most még a pultos lányok kinézetét és sebességét sem méltatta, min-dig volt hozzájuk egy, két kedves, keresetlen szava, de most csak nézett maga elé. Az ilyen helyekre mindig elegánsan érkezünk, fekete, testre simulós ing volt rajtam, hozzávaló öltönynadrág és sötét lakkcipő. Borostás volt az arcom, mert a műszakot követően nem volt időm borotválkozni, de azért rendbe tettem, ha tényleg meghívok valakit, ne valljak szégyent, nem vagyok nagy csajgép, de azért szeretek adni magamra.  
Miután megkaptuk a rendelésünket, megfordultunk. Morty még mindig nem válaszolt, nem szólt hozzám, pedig már vártam valami velőtrázó mondatot, valami frappánsat, amit csak ő tud kitalálni, sőt, tovább megyek, egyenesen láttam rajta a sértődöttség nyomait. Sosem jelentett jót, ha csendben van. A távolban egy lány jelent meg, a pulthoz, azaz felénk közeledett. Csinos volt, dekoratív, valószínűleg őt bámulta, elég feltűnően, számomra már túlzásba is ment, de ez őt sosem érdekelte. – Ki ne essen a szemed. – böktem oldalba mosolyogva, remélve, hogy reagál és elfelejti az előző kis vitánkat, mire egy alvilági mosoly jelent meg a száján és rám nézett. Szinte láttam lelki szemeim előtt, ahogy végiggondolta parányi kis agyával, hogy felszedi magának, majd jobb ötlete támadt, inkább visszavág nekem.
Megvárta, míg a hölgyemény a közelünkbe ér, majd mintha “véletlen” lenne, italával nekiment és poharának tartalmát rá is löttyintette a ruhájára. Szinte végignézni is rossz volt az eseményt, nem is értem, hogy mehet el valaki ennyire messzire.
– Jajj, ne haragudj, de béna vagyok. – játszotta el a baleset utáni vétlen áldozat szerepét, de szerintem a közelben mindenki láthatta, hogy a mozdulatért nem hogy sárgalapot kapott volna színészkedésért, egyenesen pirosat, annyira nem volt meggyőző. – Figyi, ismered Zacky-t? Neki nagyon jó mosógépe van, biztos kihozza a foltot. A lakásán. Nála. – mosolygott, majd felém fordult és rám kacsintott. – Morty, várj csak. – nyúltam a válla felé, de ő gyorsabb volt és eltűnt a tömegben ott hagyva a lánnyal, aki valószínűleg velem együtt nagyon kellemetlenül érzi most magát. Köszi Morty, igazán, nem is értem, hogy tud valaki, aki ekkora két ajtós szekrény, ilyen gyorsan mozogni. Zavartan pislogtam a lányra és figyeltem a reakcióját, ha dühöngeni van kedve, hát megvártam, de ha Morty után menne, hogy számon kérje, hát követem őt, bár megérdemelné a gazfickó, hogy sorsára hagyjam, de a lányt azért tényleg sajnálom.
- Sajnálom, a haverom néha nagyon figyelmetlen. – füllentettem, ahogy elvettem a pultról néhány szalvétát és a lány felé nyújtottam, s ahol tudtam én is törölgetni kezdtem a ruháját, vigyázva arra görcsösen, nehogy tiltott területre tévedjen a kezem. Nem vagyok tuskó, nem használom ki a helyzetet.
- Mondjuk Morty tényleg nem hazudott, jó a mosógépem. – néztem rá mosolyogva, játszva a lazát, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne egy hasonló felajánlás egy leöntött ruha foltjának kiszedésére. Nem átlátszó, nem gyanús, a leggyérebb, legbunkóbb próbálkozás egy csaj felszedésére, amit most Morty megeresztett, mindezt csak azért, mert régóta nincs barátnőm. – Kárpótlásul meghívhatlak valamire? – kérdeztem még mindig adva az ártatlan karaktert. – Rám is öntheted, ha szeretnéd. – próbálkoztam tovább.



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyVas. Jan. 07 2024, 21:27

Zacky & Dora
- Elárulnád, hogy mi a fészkes fekete fenét keresünk mi ezen a helyen? - nézek rá Naomira miközben bele iszok az előttem lévő édeskés italba, bár esküszöm fogalmam sincs, hogy ez mi. Finom az igaz, de baromi drága. A motoromra spórolt pénzemből vagyunk most itt. Na és miért? Mert a barátnőmnek tetszik az egyik itt dolgozó srác, akiről időközben kiderült még az is, hogy barátnője van. Vagyis... feleslegesen költöttünk el egy rakás pénzt, mert a taxi sem volt túl olcsó. Ráadásul meg még depizik is. - Egész nap a neten lógsz, és nem jutott eszedbe, hogy utána nézz a srácnak? Facebook... insta.. soroljam még? - igazán nem akarom még jobban el venni a kedvét, de hát ebben a modern világban egyszerűen képtelenség nem megtudni mindenkiről mindent. Mégis úgy vagyok vele, hogy ha már itt vagyunk, legalább megpróbálhatnánk jól érezni magunkat. Had ne menjen kárba az eddig elköltött pénzünk. Meg hát... ez legalább valami újdonság. Mert általában ennél visszafogottabb helyekre szoktam járni, néha házi bulikba, vagy épp valami romos épület tetején hülyülünk, mert valamiért sokkal jobban vonzanak a veszélyes élethelyzetek, mint egy szórakozóhely. Főleg egy olyan, ami sznoboknak van tervezve.
- Hülye voltam. - szólal meg végül Naomi, és pontosan olyan képet vág közben, mintha az életét vesztette volna el. Hiszen csak egy pasi... na és aztán? Van belőlük még több tucat. Sosem értettem, hogy miért kell ennyire beleélnie magát mindenbe. Én alapjáraton nem vagyok az a pasizós tipus, mert figyelembe véve a szüleim romokban lévő házasságát úgy gondolom, hogy a szerelem, meg hasonló nyálcsorgatós érzések csak elveszik az ember eszét és idejét is egyszerre. Meg hát valljuk be, hogy elég nagy szívás megnyílni bárkinek is. Az emberek többsége önző, és előbb vagy utóbb, de biztosan, hogy ott csesznek át, ahol épp tudnak.
- Az voltál. De már mindegy. Ha már itt vagyunk, megyek és szerzek még valami piát, az hátha meghozza a kedved. Ne mozdulj innen. - és mire kimondom, már fel is pattanok a helyemről, bár végig nézve rajta, egészen biztos, hogy pont itt és ebben a pozícióban fog megvárni. Tiszta zizi. Megcsóválom a fejem és úgy indulok meg a bárpult felé, ki kerülve néhány utamba kerülő alakot, és úgy tűnik, hogy rajtunk kívül mindenki élvezi ezt a helyet, meg a zenét is, ami az én fülemet egy kicsit sérti, de egészen biztos, hogy még egy kicsi pia, majd meghozza a barátnőm és az én kedvemet is. A pultig azonban alig érek el, egy srác jön nekem, mire felszisszenek, és még csak nem is az zavar, hogy majdnem fellök, hanem sokkal inkább az, hogy a kezében lévő ital végig folyt a ruhámon. Amit egyébként alig pár napja vetetettem meg apuval.
- Mondd, te nem látsz a szemedtől?! - förmedek rá, hátrálva tőle egy lépést, és végig nézek magamon közben. Nagyszerű. Úgy nézek ki, mint valami árvízkárosult, és még bűzlök is az alkoholtól. Felvonom a szemöldököm miközben valami hülyeségeket hord össze, és legszívesebben képen törölném, de mint aki jól végezte dolgát, szélsebesen már tovább is áll, ott hagyva engem elázva és....dühösen? Ja... eléggé pipa vagyok. - A franc essen belé... - szidkolózok, kezemmel surolgatva a ruhámat és igyekszem figyelmen kívül hagyni azt, hogy annak a bunkónak a haverja még mindig itt van. Ráadásul engem néz. Sóhajtok egyet és úgy vagyok vele, hogy jobb lenne, ha sarkon fordulnék és Naomival együtt lelépnék erről a nem nekünk való helyről, de közben megszólal a srác is, aki valószínűleg Zacky... gondolom róla beszélt az a  tuskó. De mégis honnan kéne ismernem?
- Ja...figyelmetlen. - morrogom a bajusszam alatt és közben elképzelem, hogy mi mindent tudnék csinálni a haverjával, ha a kezeim közé kerülne. - Mondd meg a haverodnak, hogy következőkor jobban nézzen a lába elé, mert vannak olyanok is, akik szívesen törölnék képen egy ilyen húzásért. - egyáltalán nem hiszem el, hogy a véletlen műve lett volna, szerintem pont, hogy szándékosan jött belém. El veszem a felém nyújtott szalvétákat, hogy amennyire lehet le tudjam törölni magamról ezt a förtelmes szagú italt, és bár általában nem szeretem, ha idegenek nyúlkálnak hozzám, de most úgy vagyok vele, hogy ketten talán többre mehetünk. Holott tisztában vagyok azzal, hogy a szalvéta nem lesz elég ahhoz, hogy a ruhám tiszta legyen tőle. A mosógépes megszólalása után azonban szúrós tekintettel nézek rá.
- Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor következőkor inkább egyedül menj el csajozni. A haverod elég bénán csinálja, jobba ha nem követed a példáját. - és ezt komolyan jó tanácsként mondom. Mert amúgy tök helyes srác, meg kicsivel normálisabbnak is néz ki, mint az a másik, de valami romantikusabb dumát kéne bevetnie, ha azt akarja, hogy egy csaj fel menjen hozzá. - Kapsz tőlem még egy esélyt, hogy megpróbáld. Dora vagyok. - nyújtom felé a kezem, még egy mosolyt is magamra erőltetve, sőt még arról is megfeledkezem, hogy Naomi valószínűleg rám vár. Hátha ő is feltalálja valamivel magát.
- Nem bánom. Azt iszom, amit te. - nem mintha olyan sűrün fogyasztanék alkoholt, igazán nem is ismerem őket, de biztosan iható lesz. Ha meg nem, akkor tényleg rá öntöm. - Ha nem fog bejönni a te csajozási kultúrád sem, akkor rád is fogom önteni, ne aggódj. - vigyorgok rá, mert hülye azért nem vagyok. Tudom, hogy mire volt ez az egész, de talán jobban díjjaztam volna, ha ő maga jön oda a haverja helyett, és épp ilyen normálisan, mint ahogy az előbb meghív valamire. - Mindig a haverod szokott neked csajokat felszedni? Úgy értem... ez be szokott válni? - nem áll szándékomban megbántani vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok, hogy ez hogyan is működik náluk.     

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyHétf. Jan. 08 2024, 00:22

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Jó kis este sülhetett volna ki ebből, ha Morty nem sértődik meg és lép a tettek mezejére. Komolyan hálás vagyok neki, amiért úgy gondolja, hogy egy lány rendbe tenné a csak az ő fejében létező problémáimat és mindent meg tesz azért, hogy jól érezzem magam, de ennyire messzire menni.
Biztos méreg drága lehet az a ruha, szerintem egy havi keresetem nem fedezné még a bérlését sem, nem hogy ilyen minőségi ruhákra teljen, de majd most biztos megtudom, nem olyan lánynak tűnik, mint aki annyiban hagy egy ilyen súlyos „balesetet”.
Ki is akad rendesen, le is szúrja Mortyt és számon kéri a pillanatnyi ügyetlenségéért, de amaz már elérte a célját és bizony nem szokta megvárni, hogy a lányok egy szitkozódó mondatnál tovább jussanak, már el is vegyült az emberek között.
Persze a tekinteteket is magunkra vonzottuk, néhányan a fejüket rázták, voltak, akik megmosolyogták a műveletet, én pedig jó szamaritánus, együttérző „hódolóként” nem átallottam segíteni a ruha takarításában, bár leginkább dollárjelek pörögtek a fejem fölött Morty bamba arcképével ellátva. Mások biztos örömmel taperolták volna le a lányt, engem inkább a ruha tisztasága aggasztott, nem is válaszoltam a fenyegetésére addig, míg nem gondoltam úgy, hogy rendes munkát végeztem a segítség kifejezése alatt.
- Hidd el, megmondom neki, sőt a pofont is szívesen átadom. – morogtam én is a fejem rázva, majd mikor végeztünk, hátrébb léptem egy lépést, Isten ments, hogy az aurájában tartózkodjak, még a végén megtalál engem is felpofozni, s bár a helyzet megkívánná, a hölgy nem tudja, hogy én is csupán csak áldozat vagyok.
A poénomra azonban szúrós tekintet volt a válasz, bár lehet komolyan vette, ami nem lenne meglepő, hiszen éppen most tették tönkre a ruháját egy csajozós duma kedvéért.
- Hát…igen a haverom, nos igazi életművész. De hidd el, mialatt mi beszélgetünk, már fel is szedhetett valakit, bénán csajozni inkább én tudok. – rántottam meg a vállam mosolyogva, majd mivel bemutatkozott és egy ismételt esélyt kínált számomra, meglepett arccal ugyan, de fogadtam a gesztust. - Zack Bolton, de a barátaim csak Zackynek hívnak. – Nem gondoltam, hogy eljutunk idáig, bár lehet már az is béna volt, ahogy bemutatkoztam. Zacky. Egy ilyen helyen, hogy lehet így bemutatkozni, tisztán látszik, hogy Dorának a bőre alatt is pénz van, én meg adom a gettó stílust…
- Én Whiskyt iszom jéggel, bár igazából még nem volt alkalmam megkóstolni, de a Jameson a kedvencem, így nem lehet rossz. – tartottam kiselőadást, adva ismét a full természetes csevegőt, majd leintettem a pultos hölgyet, hogy kérjek belőle Dorának is egy kört. Csak most kezdtem érezni, hogy kiverejtékezett a homlokom, bár nem meglepő a helyzetet tekintve, egy dekoratív, jól öltözött, csinos hölgy áll mellettem és nem küldött el a bús francba a kellemetlenséget követően, sőt az idétlen stílus sem riasztotta el.
- Az én csajozási kultúrám? Óh, ha tudnád. – vettem elő egy csibészes mosolyt, ahogy vártuk az italt, de legszívesebben most én öntöttem volna magamra a saját italomat. A következő kérdés is jó alaposan betalált, ez a lány nem kertel, már lassan kínomban nevetek és sajnos az sem segített a dolgon, hogy a kifizetett Whisky értéke felért a rajtam lévő ingem árával. Miből van itt a pia, aranyból?
- Szívügyének érzi, hogy szerezzek magamnak valakit, hogy helyre tegyen. – nyújtottam át neki az italát, majd felé fordultam, rákönyököltem a pultra, próbálván magabiztosságot kölcsönözni, de nem valószínű, hogy bárkinek is bejönne ez a megjátszott stílus. Nem megy ez nekem, nem vagyok az a tipikus szívtipró, aki bárokban csíp fel szép csajokat.
- Volt egy félresikerült bevetésünk és kórházba kerültem. Azóta úgy gondolja, segítenie kell nekem, mert szerinte nem élek igazán. – nevettem el magam a mondat végére, majd felé emeltem a poharam. – Arra, hogy a történtekkel ellentétben még mindig a társaságomban tudhatlak. – mosolyogtam idétlenül, majd ha elfogadta a koccintást, belekortyoltam a saját italomba. A szokottnál nagyobbat, hiszen egy ideje melegítem már a kezemben, plusz a történteket követően nem mondom, jól is esett egy öblösebb korty.
- Nem akarlak feltartani, biztos nem egyedül jöttél, így is eleget szenvedtél már miattunk, ha gondolod, küld el a tisztító számláját, megadom a címem. -  komolyodtam meg, miután beláttam, nem lesz itt csajozási kultúrában való elmélyülés, mit is akarna egy ilyen lány egy szerencsétlen tűzoltótól. Oké megvan a magamnak való eszem, ronda sem vagyok, de ez a hely nem az én világom, én csak lazítani jöttem és táncolni egyet.


BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyHétf. Jan. 08 2024, 08:48

Zacky & Dora
A ruhámra rá öntött ital miatt, nem kevés felháborodást érzek, a felém intézett szavakról pedig inkább ne is beszéljünk. Fel sem fogom elsőre igazából, hogy mi is történik, és az az egy szerencséje a srácnak, hogy lelépett mielőtt nekem leesik, hogy ez lényegében szándékos volt. Ha véletlen lett volna, akkor valahogy őszintébben hangzott volna a bocsánatkérése, és nem fecseg hülyeségeket valami...mosógépről. Ez most komoly? Találkoztam már sok béna csajozós dumával, de ez mindegyiket felülmúlja. Végül pedig még kínomban azt is hagyom, hogy ez a Zacky nevű srác segítsen a ruhám letakarításában, holott azt hiszem, hogy miatta történt mindez. Na meg persze Naomi miatt, aki bár figyelmeztetett, hogy valami nagyon menőt vegyek magamra, de azt elfelejtette mondani, hogy épp egy ilyen helyre jövünk. A ruhám pedig még tiszta új, ha tönkre megy ilyen rövid idő alatt, apa biztosan leharapja a fejem. Nem volt olcsó, még a mi környékünkön sem, és kurvára nem így akartam használhatatlanná tenni. Bár az volt a tervem, hogy le is lépek innen a lehető leghamarabb, de mivel a srác hozzám szól, így végül lemondok arról, mert miért ne mehetnék bele ebbe a játékba, amibe bele kevertek? Majd csak lesz belőle valami. Jónak elrontója nem szoktam lenni, a rosszat meg elég időben felfogom általában. Csak épp úgy ne járjak, mint az asztalnál búslakodó barátnőm. Nagyon nincs kedvem hallgatni valami féltékenykedő szeretőt. Főleg úgy, hogy ártatlan vagyok.
- Remélem azt én is végig nézhetem. - valljuk be, hogy az a másik nagyon is megérdemelné azt a pofont, bár olyan hírtelen történt minden, hogy kétlem, hogy sikerülne a tömegből kiszúrnom, nem is emlékszem már, hogy hogy néz ki, pedig minden csupán pár perce történt. Az azért érdekelne, hogy ki ötlete is volt ez az egész. Én is szinte bármire képes vagyok a barátaimért, de ilyen őrület meg sem járná a fejemet. Amelyik barátnőm pasizni akar az tegye meg egyedül, a segítségem nélkül. Egyetlen egyszer játszottam kerítőt, aminek a vége az lett, hogy a srác engem akart magához csalni a barátnőm helyett, aki miatt csináltam mindent, lett is jó nagy balhé belőle, és megfogadtam, hogy soha többé. Akinek nem megy egyedül, az maradjon meg a kezei használatával.
- Hát azt elhiszem. Különben nem a haverodat küldted volna rám, hanem kezedbe veszed az irányítást. - kicsit még a szemeimet is megforgatom, bár nekem nem úgy tűnik, mintha az ő fejéből pattant volna ki ez az egész. Viszont valamit egészen biztos, hogy kellett mondania, ha a barátja úgy döntött segít neki. Ezért is gondolom úgy, hogy megérdemel egy második esélyt, talán ha megadom a lehetőséget ahhoz, hogy normálisan próbáljon felszedni, ha tényleg azt szeretné, akkor csinálja rendesen. Talán még el is ér vele valamit. Mert amúgy igazán jól néz ki. Csak kicsit mintha bizonytalan lenne. - Zacky, akinek jó a mosógépe. Tudom. - vigyorgok rá, mert a haverja szerencsére már amúgy is gondoskodott arról, hogy többet is megtudjak, mint szerettem volna. De legalább a kézfogással hivatalossá tettük a bemutatkozásunkat, ami egy lépéssel előrébb vitt, bár az igaz, hogy még mindig nagyon nehéz lenne megjósolni, hogy mi is fog ebből kisülni. Valami biztosan.
- Oké, hát akkor jöjjön az a whisky. Remélem, hogy a következő terved azért nem az, hogy leitass. - és ezzel finoman utalok arra is, hogy az sem valami szép csajozási módszer, utálom például azokat, akik részeg lányokat használnak ki. Szerencséjére mondjuk még józan vagyok, az a kevés valami, amit az előbb ittunk, sokkal jobban hasonlított az üditőhöz, mint alkoholhoz, pedig alig akarták ki adni. Az a mázlink, hogy Naomi ismerte azt a a pultos srácot, sőt miatta is vagyunk itt, bár a barátnője nem szerepelt a terveink között. Hát pech.
- Nos úgy tűnik, hogy megtudom nemsokára. Bízok benne, hogy jobb módszert választasz, mint az imént a haverod. - kacsintok rá, egy kicsit alá adva a lovat. Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős, legtöbbször azt is mondom ki, amit gondolok és bele élni sem szoktam magam úgy igazán semmibe. Mindig a pillanatnak élek, amolyan lesz, ami lesz alapon. Szóval, ha Zackynek valóban az a célja, hogy felszedjen, akkor esélye van, mert helyes, de az már rajta áll, hogy éle ezzel. Miközben hallagtom szavait, el veszem a felém nyújtott  italt, bár az árra, amit mondanak érte ösztönösen nézek a pultosra, felvont szemöldökkel. Talán azért ilyen drága minden, hogy az emberek ne tudjanak berúgni, így kevesebb a kellemtlenség is. Bár valószínűleg, azok akik ide járnak, megengedhetnek maguknak több ilyen kört is. Zackyn sem különösebben látszik, hogy zavarná az az összeg.
- És te nem akarsz szerezni senkit magadnak? - kérdezem sejtetős mosollyal, ösztönözve egy kicsit, mert már azzal, hogy normálisan beszél jobban csinálja amúgy, mint az a másik. Abból simán kinézem, hogy már régen taperolna. Utálom a túlságosan nyomulós pasikat egyébként. - Mit értesz az alatt, hogy bevetésetek? Valami kommandós vagy, vagy ilyesmi? - a kíváncsiságom kezd egyre nagyobb lenni, és ez még inkább ösztönöz a maradásra is. Hozzá hasonlóan én is felemelem a poharam, hozzá koccintva az övéhez, és még egy kicsit közelebb is lépek hozzá, hogy hatásosabb legyen minden.
- És arra is, hogy megmutasd a hülye haverodnak, hogy tudsz te élni a segítsége nélkül is. - vigyorgok rá, azonban bele kortyolva az italba a mosolyomat azon nyomban felváltja valami idétlen mutra. Ez aztán erős...meg fura az íze. Még a fejemet is megrázom kicsit, ahogyan végig fut az egész testemen a hideg. Hát nem fog a kedvenc italaimhoz tartozni, az biztos, de ha már ennyi pénzt ki adott érte, kárba veszni semmiképp sem hagyom. Abban azért bíok, hogy nem fogok tőle be esni az asztal alá. Épp elég az is, ha egy kicsit meghozza a hangulatomat. A szavai rádöbbentenek arra, hogy Naomi valószínűleg még mindig rám várhat, így hátra fordulok egy kicsit, a nyakamat nyújtoztatva, hogy felfedezzem az asztalunkat, ahol korábban ültünk, és nagy meglepetésemre, a barátnőm éppen sikeresen feltalálja magát egy sráccal, aki nem a pincér... szerencsére. Na ezért kár volt úgy kétségbe esnie.
- Úgy tűnik, hogy senki sem hiányol. - legyintek vissza fordulva Zacky felé, és iszok egy újabb kortyot a whiskyből, így a második után már egészen elviselhető az íze is. Talán csak megszokás kérdése. - Na meg ez az ital azt hiszem, hogy fedezi a ruhám tisztíttatásának az árát. - nevetem el magam kínosan, és pontosan úgy, mint aki egyáltalán nem érti még mindig, hogy mit is keres itt. Ha Naomi még több ilyen hülyeségre beszél majd rá, akkor a motoromnak még tíz év múlva sem gyűl ki az ára. Anya mondjuk ennek lehet, hogy csak örülne.
- Van kedved táncolni? - vigyorgok rá ismét, mert az eredeti terv szerint ő kéne engem feszedjen, de úgy tűnik, hogy mlgis talán én kell kezembe vegyem az irányítást. - Persze, ha le akarsz rázni, akkor nem sértődök meg. Bár az igaz, hogy nem esne túl jól az egómnak. - nem szeretném, hogy azt gondolja, hogy a történtek után kötelessége engem szórakoztatnia. Szerencsémre én elég leleményes vagyok.     

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyHétf. Jan. 08 2024, 21:12

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Nyilván ettől a kis dörzsöléstől a ruha nem lett patyolat tiszta, de jobban zavart a tudat, hogy minden miattam történt, legalább értem tette az a vadbarom és totálisan nem fogta fel, hogy ezzel egyáltalán nem segített. Néha azon is elgondolkozom, hogy nem feltétlenül véletlen történnek körülötte ezek a balesetek, egy igazi trollról beszélünk, egy tuskóról, akit sokszor nem érdekelnek a következmények és megvallom az őszintét, irigylem ezért. Már nem csak a homlokom, már a tenyerem is kezdett nyirkos lenni a zavartól, ilyenkor áldottam az eget, hogy színes bőrű vagyok, kevésbé látszódik rajtam a zavartság, bár elméletileg hivatalosan tudom adni a full laza, higgadt srácot. Sokszor mondják az állomáson is, hogy olyan hidegvérű vagyok, erre a munkára születtem. Mosolyogva rántottam meg a vállam, amikor ismét Mortyra terelődött a szó és megvallom az őszintét, egy tockost valóban érdemelne, de megütni talán azért nem ütném meg, mégis csak a legjobb barátom, azon ellenkezni és visszakozni már nem fogok, nem is mernék Dorával szemben.
- Igazából nem küldtem. Én csak leengedni jöttem ma, nem csajozni. – rántottam meg a vállam csibészes mosollyal, mert akárhonnan is nézzük, kertelhetünk, húzhatjuk, vonhatjuk a témát, végül is csevegünk, sőt a hangulat is engedett, mióta már a Whisky a kezünk ügyébe került.
Természetesen zavartan rázom a fejem, mikor Dora céloz rá, hogy nem lenne célszerű következő lépésként leitatni, ne viccelj, a fizetésem nem lenne elég arra, hogy én itt valakit leitassak. De erről nem csacsogok inkább, még a végén prolinak hisz vagy csórónak, ami azért nem vagyok, de azért ez a hely nem is az én birfkómnak való.
- Hát, a tervem az, hogy sodródjunk az árral. – emeltem a poharam felé ismét, bár most csak célzásértékkel. – Egy ilyen eset után már nem tudnék csajozási kultúráról példás magatartást biztosítani. Amúgy is mit mondanánk, ha megkérdeznénk, hogy jöttünk össze? A haverom leöntött, mert jó a mosógépem. – nevettem el magam, majd erre ittam is egyet, mert bár a szám mosolygott, a szemem sírt a megaláztatástól. Morty, te szemét.
Amúgy se szeretne a lakásomon kikötni, hiszen pont azzal az emberrel osztozom rajta, aki az előbb leöntötte, bár biztos vicces lenne ha reggel találkoznának a WC előtt. Na most akaratlanul őszinte mosoly jelent meg az arcomon, el is nevettem magam, nem tehetek róla, eléggé vizuális típus vagyok.
- Tűzoltók vagyunk és a mennyezet rám szakadt egy mentés alkalmával. Több napig kómában voltam. – vakartam meg a tarkómat, mint egy lázadó tinédzser, akit valami huncutságon kaptak. Hát igen, nem vagyok büszke erre, figyelmetlen voltam, de szerencsére mindenki kimenekült, még én magam is.
- Ezt örömmel hallom. – válaszoltam arra a közlésre, miszerint nem hiányolja őt senki, bár magam em tudom, miért mondtam ezt, hiszem még mindig nem tudom, milyen eredménnyel jövünk ki ebből a helyzetből, de az már jó jel, hogy nem izzad a tenyerem és már nem kell erőltetnem a laza énemet, jön most már magától is. Furcsa volt először egy olyan lánnyal beszélgetni, aki kinézetre nem tűnik ki erről a csillivilli helyről, bár, így mostmár, hogy tudja, tűzoltó vagyok, el-vetheti legalább a boldogan, míg meg nem teóriát.
Felsóhajtottam arra a célzásra, hogy nem kell bíbelődni a tisztító számlájával, megelégszik az itallal, bár amilyen ára volt annak is, annyira nem bánom a dolgot, szerintem ebben a bárban, akármihez is nyúlok többe kerül, mint a havi lak-bérem.
- Táncolni? Señora, a táncparkettre születtem. – mosolyodtam el ismét őszintén és olyan tűz jelent meg a szememben, mint amikor egy tuning autót látok beindulni vagy egy gyönyörű nőt vetkőzni. Imádok táncolni, főleg a spanyol típusú koreográfiák jönnek be, azok keverni a mai stílusokkal. Persze Morty gáznak tartja, de ez engem nem érdekel, a tűz és a szenvedély ilyenkor magával ránt, olyan, mint az afrodiziákum.
- Ha már ilyen estét okoztunk neked, a minimum, hogy feledtetjük a dolgot. – kacsintottam rá, majd kiittam a Whiskym tartalmát és kinyújtottam a Hölgy felé a kezem. Ha elfogadta és ő is megitta a maradék italát, felemeltem a kezét és úgy vezettem a táncparkettre, mialatt a másik kezemet a derekamra szorítottam. Felé fordultam és meghajoltam előtte, miközben a kezét nem engedtem, sőt, felegyenesedés előtt meg is csókoltam azt. Kinyújtottam a kezem, magamhoz húztam, rámosolyogtam, majd a zene ütemére kezdtem mozgatni a csípőmet. Hogy ne legyek tolakodó, visszaengedtem őt, megfogtam a másik kezét is és a vállamra helyeztem, én magam a lapockáját tartottam és úgy jártam vele előre hátra, mintha az egész tánctér a miénk lett volna. Imádok táncolni. Olyankor nem érdekel, hogy dáma vagy egy szobalány áll előttem, éjszaka van vagy reggel, ittas vagyok vagy éppen beteg. Megpörgettem magam előtt, majd én is toltam egy pörgést és magamhoz húztam. – Kezd jó lenni az este. – mosolyogtam rá, bár a magam részéről beszélhetek csak, mindig fellélegzem, ha csöröghetek egy kicsit.



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyKedd Jan. 09 2024, 08:37

Zacky & Dora
Sosem tudtam igazából kiigazodni a pasikon, komolyan nem lehet érteni, hogy mit miért tesznek, azonban az az egy szerencsém van, hogy tökéletesen helyt tudok állni minden helyzetben, na meg a legjobbat is mindig igyekszem kihozni egyes szituációkból. Azonban ez a helyzet még az én számomra is újdonság, meg talán kicsit kellemetlen is. Ha véletlen baleset történt volna, még lehet, hogy letudom annyival, hogy megesik a legjobbakkal is, de... amit az a másik csinált egyértelműen szándékos volt. Bár az ember azt gondolná, hogy ha valakinek eszébe jut ilyesmi az azért történik, mert ő maga akarna felszedni, de, hogy a barátjának tegyen vele szívességet? Hát az agyam eldobom. Szegény Zacky meg láthatóan azt sem tudja, hogy hogyan másszon ki ebből. Mondjuk megértem...én tutira minimum elküldeném Naomit a búsba, ha ilyen hülye helyzetbe keverne. Mert amúgy ez nem is annyira vicces, ha jobban belegondolunk. Oké, én történetesen szingli vagyok, amin a közeljövőben nem is tervezek változtatni, viszont mi van, ha helyettem egy olyan csajt szúrnak ki, akinek barátja van? Na akkor lenne iszonyú kellemetlen és forró is a hangulat.
- Ebben az esetben, akkor meg még inkább megérdemelné a pofont. Keresztbe húzta a számításaidat. - mert az a helyzet állt elő, hogy most már, ha nem akar csajozni is meg kell próbálnia, ha nem akar még jobban felbosszantani. Mert az a minimumum, hogy legalább kiengesztel, ha bele kevertek ebbe a marhaságba. Az italra való meghívása pedig kezdésnek nem is olyan rossz, bár következőkor lehet, hogy megmaradok valami olyan mellett, amit ismerek. Nem valami finom. De valahogyan majd csak el fogy. Nem néz ki egyáltalán olyannak, aki úgy cserkészne be lányokat, hogy előtte jól leitassa, bár ha őszinte akarok lenni, akkor semmin sem lepődök meg az imént történtek után. Mondjuk az a másik tutira megtenné. Azonban a fejrázására elhiszem neki, hogy nem tervezett ilyesmit, sőt egyáltalán semmi mást sem. Hát következőkor talán megvállogatja a társaságát, hogy kivel megy bulizni.
- Hát akkor sodródjunk. - vigyorgok rá, de ez legalább már sokkal fairebbnek tűnik. Én sem szeretek tervezni. Általában teszem, ami pillanatnyilag az eszembe jut. Mondjuk az is igaz, hogy néha azért jobban járnék, ha előbb az eszem használnám. A megjegyzésére azonban kénytelen vagyok elnevetni magam, mert ja... elég fura kapcsolatba kerültünk. - Az biztos, hogy nem a miénk lenne a világ legromantikusabb ismerkedési története. - azzal egyet kell értenem, hogy elég ciki lenne beszélnem erről, bár ha jobban bele gondolunk, azért vicces is. Azt leszámítva, hogy tönkre ment a ruhám, amiért elég sokat kellett kérlelnem apát, hogy megvegye. Mert a zsebpénzem édes kevés lett volna rá, de azt meg amúgy is gyűjtöm. Naominak köszönhetően viszont már elég sokat el költöttem belőle, de a motoromról úgysem mondok le. Talán majd, ha beindul a modell karrierem. Bár már abban sem vagyok biztos, hogy szívesen csinálnám. Anya vajon mennyire akadna ki? Vagyis inkább apa. Főleg ha fehérneműben kéne pózolnom. Mert ha el találnak válni, esküszöm megteszem bosszúból. Az ő szakmája azonban meglep. De nagyon. Még sosem akart felszedni egy tűzoltó. Ez igazán menő. Úgy el voltam a motorosokkal, meg lázadókkal, hogy eszembe sem jutott, hogy létezik olyan is, akinek lehet valami komolyabb szakmája. Figyelembe véve a szeszélyeimet, még ki is egészítenénk egymást. Én csinálom a bajt, ő meg kihúz belőle. Muszáj megint nevetnem. De nem azon, hogy kómába került, még ha úgy is jön ki. Az valóban szomorú. Viszont ez az egész helyzet úgy nevetséges, ahogy van.
- Bocsi... ez nem vicces. Nem azt kacagom. - mentegetőzök, és remélem nem gondolja rólam, hogy hibbant vagyok, vagy, hogy az egyre jobban fogyó italom szállt volna a fejembe. Azért ennél jobban bírom a gyűrődést. - Mert amúgy azt sajnálom. Veszélyes szakma lehet. De azért biztosan jó érzés lehet embereket menteni. - közben meg igyekszem most már komolyabb képet is vágni, hiszen ez valóban dícséretre méltó. Mármint ezt ő választotta magának gondolom... akkor meg az ilysemik benne lehetnek a pakliban. A nyakam nyújtogatva pedig megpillantom még azt is, hogy a barátnőm sem tétlenkedik, így semmi okom megzavarni őt abban. Legalább rájött, hogy nem egy ember körül forog a világ, meg nem depizik. Legalábbis látszólag nem úgy tűnik, mintha szomorú lenne amiatt, hogy valaki épp ledugja a nyelvét a torkán. Remek. Igazán örülök ennek. Még mutrázok is a látvány miatt.
- Valóban örülsz neki? Vagy csak udvariasságból mondod? - fordulok vissza közben Zacky felé, bájosan mosolyogva rá, mert arra amúgy rá jöttem az eddigiek alapján, hogy egészen normális. Sőt, még udvarias is, és nem tolakodó, ami plusz pont. Ugyanis az olyanokat nem igazán csípem, akik egyből rám akaszkodnak, és erőltetni akarnak valamit, ami nem is biztos, hogy működne. Ahogy általában lenni szokott, most sincs különösebb tervem az este további folytatására, úgy vagyok vele, hogy valami majd csak lesz. Bár a ruhámnak annyi, a tisztító sem biztos, hogy segíthetne rajta, de mi legalább jól érezhetnénk magunkat, ha már egymásra maradtunk. Mert úgy tűnik a haverja sem nagyon igyekszik vissza jönni hozzá. Bár a saját érdekében jobban is teszi, ha ott marad ahol van. Ismét széles vigyor jelenik meg az arcomon, ahogy láthatóan feldobta a táncolás ötlete, bár azt nem tudom eldönteni, hogy a whiskytől tűnik-e úgy, mintha kicsit lazább is lenne közben, vagy csak most kezd igazán feloldódni, de mindenesetre ez tetszik. Bár nekem nem sikerül egyszerre meginnom az italomat, ahogyan ő csinálja, inkább kisebb kortyokkal többször egymás után próbálom kiüresíteni a poharamat és minden egyes alkalommal amikor megérzem a maró ízt a számban fintorgok is, egészen addig, amíg teljesen el nem fogy, hiszen túl drága volt ahhoz, hogy akár egy kortyot is meghadjak belőle. Még akkor is, ha nem az én zsebem bánta.
- Hát legalább már nem tudom rád önteni. - mutatom felé az üres poharat, amit le rakok a pultra, hogy aztán megfogva a kezét vonuljunk a táncparkett felé, bár igazán szórakoztató, ahogyan el vezet odáig. Mikor meghajol én is pukedlizek egyet, és a vigyorom csak még szélesebb lesz, ahogy a kezemre csókot is ad, és ha a ruhám nem bűzölögne a piától, meg nem ilyen hülye helyzet miatt ismerkedtünk volna meg, még azt is mondhatnám, hogy igazán romantikusra sikerült a pillanat. Kicsit még zavarba is hoz amikor közelebb húz magához, de azért ezt igyekszem nem kimuatatni és tartani vele a lépést is, majd a vállára iráyónyított kezemet elhelyezem ott és onnantól teljesen rá bízva magam hagyom, hogy irányítson és teljesen ki zárom közben a körülöttünk lévőket is. Olyan, mintha csak mi lennénk, és már arról is elterelődik a gondolatom, hogy nem olyan régen még mindkettőjüket a haverjával meg tudtam volna folytani. Leginkább azt a másikat, aki még így sem biztos, hogy megssza, ha valaha még lesz pofája a szemem elé kerülni. Mikor megforgat előbb engem, aztán saját magát és ismét közelebb kerülök hozzá, rá jövök, hogy amúgy nem is olyan rossz társaság, és ha eltekintünk mindentől, akkor még jól is érzem magam. Legyen a whisky hatása ez vagy sem.
- Látod? Nincs is szükséged a haverodra ahhoz, hogy élni tudj. - válaszolok neki, és bár nem mondom ki, de én is hozzá hasonlóan egész jól szórakozok. - Rád meg már nem is haragszom. - ezt a másikról mondjuk nem mondhatom el. Még jó is, hogy eleget pörögtünk meg ráztuk a csípőnket, mert ebben a pillanatban nyomnak be egy kicsit lassúbb zenét is, aminek ugyanúgy meg van a ritmusa azért hála annak, hogy most mindent meg lehet diszkósítani, de azért úgyis visszafogottabb, mint a másik zene volt.     

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyKedd Jan. 09 2024, 16:59

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Morty egyébként jó gyerek, ezért nem is tudnék rá sokáig haragudni, olyan nekem, mintha a rossz, felelőtlen öcsém volna, bár vicces, hogy vékonyabb és alacsonyabb vagyok nála. Lehet rá számítani, ott van, ha kell és szakmailag is toppon van, meglepő, de többször volt a hónap tűzoltója, a karácsonyi naptáras képeken pedig mindig ő kapja az augusztust, a legizgalmasabb hónapot, de mindenki megérti, hiszen olyan a teste, mint egy adoniszé.
Azonban a mai este tényleg túlment egy határon, de ahogy haladunk előre, talán még egy kicsit hálás is leszek neki, hiszen ez a bomba csaj biztos nem állt volna le velem, ha csak símán megszólítom, bár úgy gondolom, jövője mondjuk ennek még úgy sincs, hogy elfogadta tőlem az italt és mosolyogva beszélgetünk. Mit akarna egy tűzoltótól? Méregdrága ruha, tökéletes test, gyönyörű arc és kedves, arról nem is beszélve, hogy itt tölti az estét, mi meg csak azért estünk be, mert az egyik tűzoltó, akinek az apja egy autóüzlet tulaja, elhívtott minket. Persze fizetni elfelejtett, pedig megígérte, hogy az első kör az övé. Nem is láttam azóta, hogy a kidobó beengedett minket a vörös kordonnál.
- Nem biztos, hogy a romantikus történetek a legjobbak. A saját történet a legjobb történet. – bölcselkedtem még mindig kezemben tartva az italomat, de már nagyjából meg is bántam a válaszomat, biztos nyálas mamlasznak gondol most, az ilyen fullos csajok a menő, laza csókákat szívlelik, nem is értem miért van még mindig itt. Azt hittem, elfogadja az italomat és elhúz és a miheztartás végett még hókon is nyom, erre fel bájcsevegünk itt, mintha ide beszéltünk volna meg egy titkos randit. Lehet azt gondolja, hogy pénzes hapsi vagyok, de nem, már közöltem vele, hogy tűzoltó a foglalkozásom, mindegy, akármi is legyen az este vége, bekerül az érdekesebb kategóriák közé.
A kórházas sztorimon azonban el kezd nevetni, mire én felhúzom a szemöldököm. manapság talán, ha a mennyezetek ráesnek valakire, az olyan, mint mikor elcsúszik valaki egy banánhéjon?
- Bocsi, talán otthon rákeresek az év bakiparádéjára, lehet fent lesz az én balesetem is. – mosolygok gúnyosan, persze nincs rossz érzés bennem a nevetése miatt, nagyon szép a mosolya, az pedig ahogy egy nő nevet, annál szebb hang a világon nem létezik, igazi afrodiziákum a szívnek. Jajj, remélem ezt nem hangosan mondtam.
- Igaz, veszélyes, de ez a hivatásom. Már édesapám is tűzoltó volt. – válaszoltam megrántva a vállam, mintha maga a téma olyannyira egyszerű lenne nekem, mint másnak a levegővétel. – De aki nevet, az nem kap szexi tűzoltós naptárat karácsonyra. – nevetem el magam végül én is, remélve, nem válik komolyra a beszélgetés, mert egy csajfelszedős kúltúrába a komolykodás nem fér bele, főleg ezen a helyen.
- Hogyne örülnék neked, miért kellene udvariaskodnom, úgyis beleestél már a csajozós csapdánkba? – mosolygok csibészesen, bár még mindig szégyenlem magam a történtek miatt, mégis szórakoztat a gondolat, hogy a folytatás elég jól alakult. Morty te mázlista gazember. A táncfelkérés viszont zene volt füleimnek, hiszen ez azt jelentette, hogy még sem tart annyira prolinak, hogy csak pár szót vesztegessen rám vagy csak addig pazarolja rám az idejét, míg megissza az italát, szinte már abba belebizseregtem, hogy vele fogok táncolni, ezzel a csajjal, én…Zacky. Ne, ne vedd komolyan, mert nagyobbat puffansz, volt már ilyen, a csajok szeretnek flörtölni a pasikkal, aztán otthagyni, majd jókat nevetni rajtuk…biztos ez a helyzet most is.
A tánc azonban feledtetett minden negatív gondolatot, még az sem érdekelt volna, ha egy csúnya öregasszonnyal roptam volna a parketten, persze most azonban biztos irigykedve figyeltek a kollegáim, akik általában mindig csúfot űznek belőlem amiatt, mert mindig fullba nyomom a táncpakett ördöge jelenséget, szerintük táncolni nem menő manapság.
- Örülök, hogy sikerült kiengeszteljelek. – mosolyogtam rá, miközben magamhoz húztam, annyira belefeledkeztem a táncba és a zenébe, nem is figyeltem arra néhány mozdulatnál vagy érintésnél talán zavarban érezheti magát. Azonban nem szólt érte, így nem voltam bátortalan, egyedül akkor akadtam el, mikor lágyabbra váltott a zene minimális ritmust hordozva magában. Hirtelen nem tudtam eldönteni, köszönjem meg a táncot és vonuljunk le a tánctérről vagy fogást váltva adjuk át magunkat az lassúzás kiegyensúlyozatlan szeszélyének. Bátortalanul kinyújtottam a kezem, ha elfogadja, a másik kezét a vállamra teszem, és óvatosan, úgy, hogy a mellkasunk ne érintkezzen ráfogtam a lapockájára. Így indítottam el egy lassú körkörös mozgást, az ismerkedős keringőt.
- Magadról még nem is meséltél. Te mivel foglalkozol? – próbálkoztam terelni a gondolataimat és kicsit enyhíteni a bennem lévő feszültséget, hogy ilyen közel kerültem hozzá. Nem akarom, hogy azt higgye nyomulok, sem pedig azt, hogy puhapöcs vagyok. Morty mit mondana most? “~ Markold meg a fenekét te állat… “ jelent meg egy buborék a fejem felett Morty képével, amint a nem létező bajszát símogatja, éktelen ördögszarvai pedig az égig érnek.
- Gyakran jársz ide? – kérdeztem elhesegetve az ördögi Morty képét a fejemből és tovább faggattam Dorát.      



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyKedd Jan. 09 2024, 21:44

Zacky & Dora
Nem mintha szeretnék előre eltervezni bármit is, általában a pillanatnak szoktam élni, de egy ilyen eseménydús estére a legmerészebb álmaimban sem számítottam volna. Szoktak mondjuk udvarolni néha, bénábbnál bénább kifogásokat gyártanak annak reményében, hogy majd lehúzom a bugyimat, azonban alkohollal még sosem öntöttek telibe, azért meg végképp nem, hogy valaki más kedvében járjanak ezzel a gesztussal. Amilyen dühös voltam, épp annyira csillapodik is a haragom, minél többet beszélgetek a bajom fő okozójával. Mert amúgy nem isolyan rossz társaság ez a Zacky fiú, csak mintha egy kicsit szégyenlős lenne. Mármint sokkal visszafogottabb, mint a  korábbi udvarlóim, igaz, hogy azt még mindig nem tudnám megjósolni, hogy a fő célja lényegében most az-e, hogy felszedjen, vagy inkább csak a haverja által okozott galibát szeretné helyre hozni.
- Ezzel egyet értek. - mert azt valljuk be, hiába volt az ismerkedésünk eleje igazán kínos, azért most már egy bizonyos idő eltelte után úgy gondolom, hogy valahol vicces is. Csak épp azt bánom, hogy az a másik srác olyan hamar lelépett és nem volt lehetőségem arra, hogy lekeverjek neki egyet. De ami késik nem múlik. Még ha véletlenül jól is alakul az este végkimenetele akkor is biztosan megkapja majd egyszer. A ruhámért és azért is, mert kínos helyzetbe hozott. Az az egy szerencse, hogy nem vagyok amúgy egyáltalán félős, meg hát valahogy a legrosszabból is mindig töregszem a legjobbat kihozni, több kevesebb sikerrel. Az viszont, hogy tűzoltó, teljességgel le sokkol. Mindenre gondoltam volna, de erre nem. Esküdni mertem volna, hogy Naomin és rajtam kívül minden egyes ember valami üzletember, ügyvéd, meg tököm tudja milyen menő posztban van. Ő meg tűzoltó. Nem mintha tudnám, hogy azok hogy keresnek, meg én is nem lógnék ki a sorból. De ez igazán menő. Főleg, mert normális foglalkozású, tisztességes polgár még nem próbált meg felszedni. Soha. Ez épp olyan kihívás számomra, mint  amikor valaki azt mondja egy veszélyes helyzetben nekem, hogy: úgysem mered. Nem? Hát aki ismer az tudja, hogy nem létezik olyan, amit ne próbálnék ki előszeretettel. Az viszont, hogy kacagok egyáltalán nem amiatt van, mert kórházba került miközben valakit mentett. Ilyesmin sosem tudnék nevetni. Csak eszembe jutott, hogy a sorsnak milyen furcsa fintora is van néha. Az pedig vicces.
- Jajj ne már! Tényleg nem azon nevettem. Csak eszembe jutott valami. - egy kicsit még meg is szégyellem magam emiatt, de szerencsémre nem tart azért az olyan túlsokáig. Hát ha megsértődött, akkor ez van. De azért mégis remélem, hogy nem. Nem tűnik olyannak, aki túl könnyen kapná fel a vizet.
- Csak volt? Tudod szerintem az nagyon szép, mikor egy gyereknek valamelyik szülője a példaképe. - mosolygok rá, és talán most először érzem azt, hogy amit mondok az igazán komoly. Az én példaképem is anyu, még akkor is ha nagyon sok mindennel nem értek egyet, amiket tett. De mégis úgy gondolom, hogy nála erősebb és gyönyörűbb nő nem is létezik a földön. Mindig olyan akartam lenni, mint ő. Mert amúgy az az igazság, hogy bármennyire is törekszem arra, hogy soha senki ne lásson megtörni és elhiggyék, hogy valóban ilyen magabiztos vagyok, akinek néha kőből van a szíve, azért van, hogy én is megingok. Hiszen lényegében ez csupán álarc, amit megtanultam mindig magam előtt tartani, mert jól tudom, hogy a gyengéket nagyon könnyen eltapossák a világban. Pedig egyedül aligha boldogulnék benne.
- Mivel pontosan még egy olyan naptár hiányzik az életemből, tegyünk úgy, mintha sosem nevettem volna. - és ezt amint ki mondom el is komolyodok, sőt a szám előtt még egy láthatatlan lakatot is elhúzók, hogy hatásosabb legyek. - Az van, hogy én mindent véresen komolyan szoktam venni. Nehogy szavadon fogjalak. - itt meg már nem is bírom tovább tartani a komolyságom, és újból elnevetem magam, mert lelki szemeim előtt feltűnik az arca, ahogyan idétlen pózokban, félpucéran, tűzoltó kalapban a szobám falára kerül. Nem vagyok valami perverz, aki idegen srácokat képzel el ruha nélkül, de ezt ő kezdte. Én meg azért mégis csak nőből vagyok. persze, hogy dolgozik a fantáziám.
- Még nem estem teljesen bele abba a csapdába. A mosógéped azért nem néztem meg, hogy tényleg jól mos-e. - javítom ki, hiszen a lényeg azon lett volna ha az emlékezetem nem csal. Életembe nem hallottam egyébként még ilyen béna csajozós dumát. Hát kinek jut eszébe ilyen hülyeséggel magához csalni bárkit is? Szerintem a haverja egyáltalán nem százas. De legalább nem azt a cicás poént sütötte el. Leleményes. A tánc viszont nagyon is úgy tűnik, hogy mindkettőnk hangulatát csak még jobban feloldotta, bár azt hiszem, hogy erre egy kicsit a whisky is rásegíthetett. Igyekszem tartani vele a lépést, közben jóízűen nevetve is, és még az sem igazán zavar, hogy kik vannak körülöttünk épp, vagy, hogy néznek-e egyáltalán. Az meg pláne nem zavar, hogy ki mit gondol. Csak élvezem a helyzetet és sodródok az árral. Sosem értettem Naomit, hogy ő miért veszi mindig az ilyesmit annyira véresen komolyan. Bár az előbb úgy láttam tök jól el van, de a nyakamat tenném rá, hogy holnap meg az miatt depizik.
- Én is örülök annak. - mosolygok rá, hiszen ha nem tudott volna kiengesztelni, valószínűleg meg az én estém lenne elcseszve, hiszen mivel a barátnőm foglalt, én mehettem volna haza egyedül, morcosan, hogy a mérgemmel maradjak. Nem vagyok szerencsére olyan haragtartó. Bosszúálló viszont annál is inkább. Egy kis ideig közel kerülünk egymáshoz, talán most először is érzem azt miatta, hogy zavarban vagyok, de ezt azért megpróbálom jól leplezni is, amennyire csak tőlem telik. A lassú zenére igazából azt várom, hogy mikor szól, hogy megunta, hogy itt bohóckodunk, de úgy tűnik, hogy még mindig van kedve hozzám, így elfogadom a felkérését, bár most kivételesen azért egy kicsit közelebb araszolok hozzá, mint az előző táncunknál tettem, és azzal a kezemmel, amelyiket a vállára vezette, átölelem a nyakát. Nem tehetek róla, de az ilyen lassúbb zenék valahogy ilyesmit váltanak ki belőlem. Mondjuk nincs az az isten, hogy ennél is tovább menjek azért. Én sosem kezdeményezek semmit. Ez nálam amolyan alap szabály. Meg büszkeség is, azt hiszem. Naomi szokta is mondani, hogy egyszer még a büszkeségem tesz a sírba. Hát lehet.
- Hát igazából azt hittem, hogy kalandos az életem, de mióta tudom, hogy tűzoltó vagy, fele annyira sem gondolom annak. Én egyetemista vagyok. Vagyis remélem még az vagyok. Egy ideje nem járok be az óráimra. - vonom meg a vállam el nézve a válla felett. Nem igazán szeretek a magánéletemről beszélni másoknak, mert az emberek többsége úgysem ért meg, vagy épp elítél. Néha könnyebb másokkal előítéleteseknek lennünk, mint a valóságába belátni. Ilyen az emberiség. A következő kérdésén azonban elnevetem magam egy kicsit. Én és az ilyen helyek két külön fogalom. De persze ezt nincs honnan tudja.
- Ami azt illeti most vagyok itt először. Úgy festek, mint aki ezek közé tartozna? - kezem pedig elhúzom az övéből, hogy óvatosan, és lehetőleg feltűnés nélkül a tömegre mutassak,  majd végül azt is a nyaka köré fonom inkább. Csak úgy. Mert ehhez van kedvem.      

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyKedd Jan. 09 2024, 23:51

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Idejét se tudom már, mikor udvaroltam utoljára, ah, de szentimentális vagyok. legutóbb is Morty szervezett be egy páros randira, mert az általa kiválasztott csaj a barátnőjével is megbeszélt egy találkozót. Nagy nehezen belementem, de csak, mert a cimbi váltig állította, ez a lány az igazi…na igen reggelig volt az, én meg sétálgathattam céltalanul a városban a barátnővel, mígnem meguntuk és hívtam neki egy taxit. Nem nézett ki rosszul, de nagyon nem illetünk össze, érződött köztünk az ellentét, nem találtunk közös témát, ha valaki felhozta a kedvenc elfoglaltságát, csak unalmasan hümmögtünk. Újra kellene értelmezzen a tényt, milyen az, ha Morty jót akar az embernek, de ezt az estét most valóban eltalálta, talán a csillagok állása, vagy a vén szakállas terelgeti az utam és megszánt, amiért a múltkor majdnem az életembe került annak a családnak a megmentése. Azt hiszem, ez a karma.
Természetesen nem vettem komolyan azt, hogy Dora kinevetett, az egész helyzet vicces volt, így csak legyintettem felé még mindig mosolyogva, mikor elnézést kért. Miért is haragudnék, minden jól alakult és én is túléltem, innentől pedig még az is csoda számba mehet, ha valaki gúnyolódik vagy nevet a történeten…jobb, mintha komoran kellene beszélnünk egy negatívabb végkifejletről.
- Köszönöm. – válaszolok szűkszavúan, mikor a köztem és apám között lévő köteléket méltatja. Nem akartam lehangolni az estét azzal, hogy közlöm, már nem él, egyrészt elfogadtam már rég, függetlenül attól, hogy sokszor hiányzik és örülnék, ha ellátna a bölcs tanácsaival, bár leginkább annak örülnék, ha édesanyám nem lenne annyira magányos. Ha most itt lenne, biztos azt tanácsolná, legyek tisztelettudó és nem nyomuljak rá bolond módjára erre a csodás hölgyre. Tipikus lenne. El is mosolyodom, miközben Dorát nézem, a komor pillanatom azonban el is rohan, ahogy szóba jön a naptáras téma. Elnevetem magam a válaszára, majd bólintok, sőt játékosan megnyalom a szám szélét, hogy ezzel is tudatosítsam, bánná, ha nem láthatná azt a naptárat. Larry sörhasú télapójelmezes decemberi képe aranyat ér.
- Úgy vesszük, nem is láttam, hogy nevettél. – bólintottam végül rákacsintva, miután megígérte, hogy a szavamon fog és behajtja rajtam azt a naptárat, felkeresem, akár egy hirdetés alapján is, hogy eljuttassam hozzá azt karácsonykor, szépen becsomagolva. Ezt eldöntöttem.
A tánc pedig tette a hatását, teljesen feloldottunk, legalábbis én mindenképpen, remélni mertem csak, hogy Dora sem érez már Morty iránt és irántam ellenszenvet, de még mindig tartom magam ahhoz, hogy a gyönyörű ruha miatt valahogy kárpótolom. Veszek neki egy újat vagy tényleg kifizetem a tisztítót, ugyanis kár lenne veszni hagyni, de lehet csak egyszerűen rajta áll jól. Tánc közben lopva meg is nézem magamnak és elégedetten konstatálom, talán a legbombább csajjal ropom most a táncparketten, de lehet elfogult vagyok, mert éppen ő a partnerem.
A lassú részhez érve, úgy gondoltam továbbra is vezetem a történéseket, azonban Dora meglep, átkarolja a nyakam és közelebb húzódik hozzám. Más az, ha a tánc hevében összeérünk vagy magamhoz húzom, mert az ütem megköveteli a váltást és a lendületet, de az, hogy huzamos ideig egymáshoz simuljunk már túl intim számomra. Nyelek is egy hatalmasat, ahogy hallgatom a válaszát, de szerencsére sikerül kiszakadnom a bűvkörből és a mondandójára koncentráltam.
- Nem jársz be? Miért? – kérdeztem, s bár nem akartam pálcát törni felette, nem is igazán van közöm ahhoz, hogy éli az életét, plusz ezt a varázslatos éjszakát sem akarom tönkretenni, de valahogy érdekelt, hogy egy szép és aranyos lány, aki ilyen közegben mozog, hogy nem veszi komolyan a tanulást.
- Igazából te vagy az est ékköve. Mintha ide születtél volna. – válaszolom, miután a másik kezét is a nyakamra tette. Jajj, túlságosan nyálas volt a bók, de az, hogy már két kezével karol át és csábosan mosolyog, megrészegített, akaratlanul is kicsúszott a dicséret. Szinte érzem magamon a többiek tekintetét, hallom, ahogy skandálják, „itt a lehetőség.”
Miért én? Megannyi helyesebb pasi van itt a bulin, ráadásul jól menő üzletemberek, öltönyös ficsúrok, akiknek csak a cipője drágább, mint az ki szobám Manhattan egy eldugott sarkában. Lehet, hogy csak átverés az egész. Igen, biztos a srácok szervezték be, hogy vicceljenek meg, igen ez lesz az. Azt hiszem, Alannek van egy unokahúga, aki modell, ez lesz az, meg próbálnám megcsókolni, elhajolna és a következő pillanatban itt teremne az egész osztag és kinevetnének. Szokás nálunk az ilyesmi és pár napja pont én tettem erős paprikát Alan szendvicsébe, nagyon átkozódott, miközben javasoltuk kapja be az egyik tűzoltó himbilimbijét, hogy enyhítse az égető érzést.
Kivert a veríték és szétnéztem, hogy a gondolatomat ellenőrizzem, biztos mindenki engem figyel valamelyik sarokban és azt várják, lépjek.
Miközben ezen agyaltam vettem csak észre, a szabaddá vált kezem még mindig a levegőben lóg, miközben a másik a lapockáján pihen görcsösen. Akármi is történik most itt, nem lehetek idétlen, így óvatosan, figyelve, hova nyúlok, a derekára engedtem a kezeimet. Micsoda áramvonalak anyukám, szinte égeti a kezeimet. Nem szabad lenézni Zacky, nem lehetsz illetlen, legyél laza, igen a naptár.
- Ha nem jársz ide gyakran, hogy fogom eljuttatni hozzád… a … - nyelek egy nagyot a zavartól. – a cickókat… - vagyis a dudát, a NAPTÁRAT! jajj, bocsi, szerintem megártott a Whisky… - sóhajtok egy mélyet, majd zavartan elnevetem magam és becsukom a szemem. Legszívesebben most hazateleportálnék és leinnám magam. Megérdemelnék egy kiadós másnaposságot.



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptySzer. Jan. 10 2024, 14:37

Zacky & Dora
Még egy kicsit mindig erőltetettnek tűnik ez az udvarlásos dolog nekem, olyan, mintha csak a haverja hülyeségét akarná jóvá tenni, de legalább sikerült egy kicsit elérnie, hogy ne legyek annyira dühös, mert az az egy szerencséje neki is, hogy a barátjával ellentétben nem olyan bénák a viccei. Ha ne adj isten a lakására mennék, biztos, hogy nem azzal az indokkal, hogy ki mossam a ruhámat, bár mondjuk azért két szép szónál még így is több kell, hogy bárki házába is menjek. Főleg egy idegenébe. Az igaz, hogy vakmerő vagyok, nem igazán az a tipus, aki megijedne az árnyékától, de azért mindenféle jött ment idegenhez nem ugrok csak úgy fel. Azért, ha ritkán is, de tudom használni az eszem. Zacky igazán rendes srácnak tűnik, egyáltalán nem olyannak, aki képes lenne kihasználni bárkit is, de azért sosem lehet tudni.  Lehet csak jó színész is. Nem mintha én annyira zokon venném az ilyesmit. Persze vannak érzéseim, főleg a méltóságomra nagyon igyekszem vigyázni, azonban nem esek kétségbe, ha valakinek éppen nem én vagyok az esete, vagy ha mást nem szeretne, csak az ágyába vinni. Mondjuk nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve, de néha megesik az emberrel, hogy letér a saját maga által kitaposott ösvényről. Bár azt még mindig elég nehéz megállapítanom, hogy tulajdonképpen mi is a szándéka. Több variáció is megfordult a fejemben. Az első, hogy csak jófejségből próbál meg szórakoztatni, a második, hogy túl szégyenlős, a harmadik pedig, hogy egyáltalán nem jönnek be az ilyen csajok. A negyedikbe pedig inkább azért nem gondolnék bele, mert na akkor aztán azért lennék igazán pipa, ha kiderülne, hogy barátnője van és úgy próbálnak meg szédíteni a hülye barátjával. Az viszont, hogy megtudtam, hogy tűzoltó azért egy kisit mégis csak fel keltette az érdeklődésem, mert valamiért mindig izgalmasnak tartom, ha nem a megszokott dolog történik velem. Tűzoltókkal pedig nem sűrün randizgattam, sőt azt hiszem, hogy nem is ismerek senkit, akinek az lenne a foglalkozása. A nevetésem már én magam sem értem, hogy miért volt, de áldott szerencse, hogy rögtön azután bedobott egy poént, mert legalább nem kell lepleznem a jó kedvem. Tűzoltós naptáram még tényleg nincs.
- Helyes. De remélem, hogy minden csajnál nem szoktad azért elsütni ezt a tűzoltós poént. - nevetek, mert most már a szüleim arcát is elképzelem, ahogyan a szobám falán meglátják mindazt, ami korábban a képzeletemben lejátszódott. Túl valószínűnek azért nem tartom, hogy még valaha is találkoznánk, így gondolom nem is veszi túl komolyan ezt. Igaz, hogy nem tudhatjuk, hogy mit hoz még az este, de jelen állás szerint nem hinném, hogy lenne ebből bármi is. Vagyis ezt godoltam amig nem kezdtünk el táncolni. Talán a zene váltotta ki belőle, hogy ilyen laza legyen, vagy most kezd megjönni a benne lévő pia hatása, de mintha sokkal felszabadultabb lenne, ez pedig nekem még jobban tetszik, s bár nem szerepelt a terveim között, hogy pasizzak, de valljuk azért be, hogy nem is lenne ez olyan rossz. Hiszen tényleg jóképű, humoros és még táncolni is tud. Nem kell mindig nekem sem a veszélyesre hajtanom. Amiért tűzoltó attól tudhat egyébként is motorozni. A lassú zenénél azt gondoltam, hogy nem lesz már kedve a táncoláshoz, de szerencsémre nem így történt, és bár látom, hogy igyekszik tartani a távolságot, de én úgy vagyok vele, hogy egyszer élünk. A nyakát átölelve lépek kicsit közelebb, hogy ne legyen távolság köztünk, és mivel nem húzódik el, arra merek következtetni, hogy neki sem okoz ez külnösebb gondot, csak mintha nem szeretne kezdeményezni. Jó lenne azért néha ha képes lennék az emberek fejébe is bele látni, mert komolyan érdekel, hogy vajon mire gondolhat. Remélem nem arra, hogy egy olyan lány vagyok, aki alig várja, hogy lekerüljön róla a bugyi.
- Ezt elég nehéz lenne megmagyaráznom, mert legtöbbször még én magam sem értem, hogy mit miért teszek. Maradjunk annyiban, hogy talán elhamarkodtam a döntésem, és nem hiszem, hogy építészmérnök szeretnék lenni. - ilyen téren egy kicsit komolytalan vagyok, mert szinte minden program csak addig érdekes, amig azt ki nem próbálom. Kivéve a motorozás, a búvárkodás és az életveszélyes helyzetek újra meg újra megismétlése. Na meg a modellkedés is tetszett, igaz, hogy még csak egyetlen fotózáson vettem részt, de lehet, hogy majd még el megyek egy párszor. Bár már nem hiszem, hogy az a nekem való szakma. Egy halvány mosoly jelenik meg az ajkamon, miközben úgy döntök, hogy a másik kezemmel is átölelem a nyakát, jó magam sem tudom mi célból, viszont a szavait meghallva kénytelen vagyok felpillantani rá. Egészen jól megy neki az udvarlás, meg bókolás. Nem sűrün szoktam zavarba jönni, de most érzem, hogy kicsit elpirul az arcom, csak épp bízok abban, hogy a rajtam lévő smink mindezt eltakarja, mert nem igazán szeretem, ha rám van írva az, amit érzek vagy gondolok.
- Köszönöm. - szerettem volna ennél kicsit frappánsabb választ adni, olyan Dorásat, de valahogy csak ennyit sikerül kipréselnem magamból. Végül csak le sütöm a szemeimet, hogy véletlenül se csináljak semmi meggondolatlanságot csak azért, mert mondott valami szépet. Tartom magam ahhoz, hogy nem kezdeményezek, és inkább igyekszem arra törekedni, hogy egyformán lépjek vele, épp úgy ahogyan vezet. Lehetnénk romantikusak is, ha szeretném a romantikát. De sajnos nem értek az ilyen dolgokhoz annyira. Vagyis inkább nem vagyok hozzá szokva. Épp ezért csak tovább sodródok majd az árral, hiszen valami úgyis lesz majd. Egy kicsit azonban mégis csak végig fut a hátamon a hideg, ahogyan a másik kezét is a derakamon érzem, ismét megjelenik rajtam a halvány mosolyom, de csak akkor nézek rá, amikor újból megszólal. Felvonom a szemöldököm és egy pillanatra meg is állok, mert fogalmam sincs, hogy miről beszél. Aztán rájövök, hogy amig velem táncol addig valószínűleg valami cicik járnak a fejében, ettől pedig azt sem tudom, hogy zavarban legyek-e vagy inkább bosszantson a helyzet.
- És én még azt hittem, hogy nem vagy olyan, mint a haverod... - forgatom meg a szemeimet, és le is veszem kezem a nyakáról, de aztán az egyiket mégis vissza irányítom a vállához, csak ezúttal tartva a távolságot. - A cicieim nézegetése helyett mondjuk elkérhetted volna a számom is. Vaagy... elhívhatnál randizni. Vagy csak simán a képembe mondhatnád, hogy megfektetni akarsz. - bár igazán nyugodt a hangom, nem is érzem magam annyira dühösnek sem, sőt azt sem értem, hogy mit is várnék el, de azt semmiképp nem szeretem, ha valaki másnak mutatja magát, mint amilyen igazából. Így nem is baj, ha észre veszi rajtam azért egy kicsit a sértődöttséget. Nem hiszem, hogy lenne bármi komoly szándéka is, sőt még abban sem vagyok biztos, hogy nem beszélték előre le mindezt a barátjával.      

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptySzer. Jan. 10 2024, 16:07

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Volt egyébként valami a tűzoltó létben, ami vonzotta a csajokat. Sokan csak azért bújtak ágyba velem, hogy meg tudják milyen - egy ilyen foglalkozású emberrel, akinek a vállát rengeteg felelősség nyomja - a szex. Voltak visszatérő lányok, akikkel ideig óráig jártam, de vagy túlságosan féltettek és elhagytak ezért vagy nekem nem jött be valami velük kapcsolatban, de nyilván fele annyi csajom sem volt, mint Mortynak, vagy a legtöbb kollegának az állomáson. A többiek kihasználták az egyenruha varázsát, még ha egy éjszakára, akkor is, sőt van aki még randira is elvitte a sisakot vagy valami eszközt és basszus bevált a dolog, ették a csajok a kamu dumát.
Na, ez nem én vagyok, persze sosem löktem el magamtól a csajokat, főleg, hogy azután másztak rám, hogy már eléggé spicces voltam, mert ittasan mindig is bátrabbá váltam, ami most rajtam van zavarodottság, annak olyankor nyoma sincs, de mindenkivel így van ez, bátrabbak lesznek és levetkőzik a gátlásaikat.
- Őszinte leszek, sokan másztak rám csak azért, mert tűzoltó vagyok. A személyiségem nem is érdekelte őket. – rántottam meg a vállam egy hamiskás mosollyal, jelezve, hogy kicsit azért bántott, hogy csak az egyenruha miatt bújtak velem ágyba, de azért valahogy túlléptem ezen a lelki sérülésen, főleg az ágycsatát követően. – Azonban a naptár az szent dolog, csak azoknak adunk, akik úgymond fontosak nekünk. – magyaráztam, majd egy kicsit itt ennél a résznél megtorpantam. Nem így kellett volna ezt mondanom, most azt hiszi, hogy belezúgtam, jó, bejön a csaj, szinte tüzel az egész testem és legszívesebben kirohannék lehűteni magam a hidegbe, de azért ilyen dumával nyitni egy ismerkedős esten, az túlzás. – Szóval gondolhatod, mennyire sajnálom a történteket. – kacsintottam rá a ruhájára célozva, ezzel remélve, tényleg elfelejtkezhetünk mostmár arról, ami történt és talán Mortyt sem fogja nyakon vágni, ha az este folyamán még egyszer összefutunk velük. Ki tudja, lehet a barátnője éppen vele kavar, az mekkora poén lenne, nagyon jót nevetnék.
A lassuzás aztán minden magabiztosságomat elvette, de talán nem a hölgy látványa és személyisége az, ami miatt ideges voltam és görcsös, hanem mert féltem attól, hogy valamit elszúrok. Egy csinos, jól szituált lánnyal lassúzok, szinte csak a bibliában is megjelenő főbűnök tartják távol az ajkainkat egymásétól és egy rossz mondat vagy gesztus tönkretehet mindent. Egy mozdulat jobbra, egy balra, ha véletlen lejjebb csúszik a tenyerem, már rántom is feljebb, erről mondjuk nem tehetek, eléggé nyirkos az idegességtől. Lenézni sem merek a lábaimra, nehogy más helyre terelődjön a figyelmem, így csak bízni mertem a karmában, ami eddig az este folyamán segített, hogy legyen még kitartó, legalább pár órahosszáig.
- Építészmérnök? Az komoly dolog, gratulálok, már csak azért is, hogy elkezdted. – vonja el a figyelmem a mondandójával, igazából teljesen levett a lábamról, csinos, jól néz ki és még egyetemre is jár, nem is akár milyen szakra, azért nem hogy nőknek, de még férfiaknak is beletörne a bicskája egy építészmérnöki végzettség elvégzésébe. – Az én szakmám veszélyes és megvan a maga szépsége, a hála és az életek mentése, de az építész mérnők is ugyanilyen fontos. Gondolj úgy bele, mint egy művész. Tervrajzok, kivitelezés, menedzselés. Biztos izgalmas lehet. – magyarázok önfeledten és kicsit el is hallgatok, hiszen rádöbbentem, talán túl sokat is beszéltem, mikor őt kellene faggatnom, a nők általában azt szeretik, ha hallgatják őket.
A bókom ezt követően betalált, látom a mosolyt az arcán, még, ha a pirosságot és a zavart tudja leplezni az a kedves mosoly elárulja. Szép volt Zacky, csak így tovább, talán most kellene elkérni a számát, vagy elhívni egy étterembe. Nem, az túl sok, egy kávé talán megteszi, nem kell rárohanni, játszd el a laza csávót, akinek szoros a menetrendje.
Nem is, rákérdezek a naptárra, tényleg, érdekelte a naptár és valahogy el kell juttassam hozzá, mekkora ötlet, így kénytelenek leszünk újra találkozni. Óh…megint mozdult a csípője, visszarántom a kezem és egy pillanatra ez megint elbizonytalanított, gyorsan meg kell szólaljak, nehogy megakadjon a beszélgetés.
Természetesen elrontottam, amit Morty elkezdett és én oly nehezen felépítettem, bár meg kell valljam az őszintét, túl szép volt ez, hogy igaz legyen. Az viszont meglep, hogy nem húzódik el teljesen és vág képen, sőt megfogja a vállam és a lassúzás elején felvett állásunkban folytatja a táncot, jó persze azért jól kioszt mellé. Igazából szólni sem tudok, minden szava igaz és betalált, bár tényleg nem vagyok olyan, mint Morty és nem akarom megfektetni, vagyis, de persze ki ne akarná, de nem most.
- Sajnálom, csak… vakarom meg a tarkóm egy pillanatra és meg is állok a tánccal. Megfogom a vállamon lévő kezét és a másikat is. – Olyan furcsa az este, amilyen gyorsan történtek a dolgok. – rántottam meg a vállam. – nyilván nem én akartam, hogy Morty leöntsön, de tudod mit Dora, örülök neki, hogy megtette… mert… - itt elmosolyodok. – mert így megismerhettelek és ki a fene ne akarna megfektetni, nyilván nem ma, mert nem akarok semmit elrontani, nem mintha ennél jobban el lehetne. – nevetem el magam közben. – Amúgy meg sértés lenne rád nézve, ha nem bámullak meg. – Itt tartottam egy kis szünetet, ameddig látványosan megnéztem magamnak. – na mostmár megérdemlem, hogy képen vágj, de csak, ha utána megszánsz egy telefonszámmal. – ezzel közelebb léptem, becsuktam a szemem és vártam a pofont, még a kezeit is elengedtem. Egy kicsit örültem, hogy előtört a laza énem és az idegességem elszállt, olyan minden mindegy alapon jött rám az őszinteségi roham. Mondtam én hogy a karma is megunja egyszer a támogatásomat.        



BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptySzer. Jan. 10 2024, 18:10

Zacky & Dora
Azt beismerem, hogy számomra is elég vonzó az a tény, hogy egy tűzoltó, de azér nem csak az ami szimpatikus benne. Meg nyílván az sem, hogy milyen barátai vannak. Azt hiszem, hogy amig élek meg nem fogom bocsájtani annak a hülyegyereknek, hogy tönkre tette a ruhám. De Zacky valahogyan mégis más. Vagyis másnak tűnik. Nem nagyképű, nem modortalan, humoros és hát igen... jóképű is. Nem mintha szóba állnék amúgy olyan pasikkal, akik ne néznének ki valahogy. Nem vagyok lenéző, mindenkit elfogadok olyannak, amilyen, de azért mindaddig amig megtehetem, vállogatok. Ő teljesen más, mint azok a srácok akikhez eddig közöm volt, és épp ez ami a leginkább vonzó jelenleg számomra. Mert imádom a kihívásokat. Bár azt beismerem, hogy elég nehéz néha rajtam kiigazodni, mert kicsit olyan vagyok, mint aki sosem tud döntést hozni semmiben. Ami ma tetstzik, az holnap nem biztos, hogy fog. Ezért is élek mindig csak a pillanatoknak, és soem tervezek, mert akkor általában valami úgyis közbe szól. Ha más nem de a nehéz természetem mindenképp. A barátaim persze ezt már megszokták, tudnak is megfelelően kezelni. Őket pedig sosem tudnám megunni. Alapjáraton hűséges természetem van az emberi kapcsolatokhoz. Akiket szeretek, azok mellett kitartok és bármire képes is vagyok értük. Ezen még az sem változtat, ha véletlenül mondjuk megbántanak.
- Ne aggódj, én nem szoktam rá mászni senkire. Még akkor sem az illető egy tűzoltó! - nyugtatom meg, bár tutira, hogy annak inkább csak örülne. Minden pasi szereti, ha a lányok kezdeményeznek. Én azonban elítélem az olyan lányokat, akik magamutogatva, gondolkodás nélkül tapadnak rá úgy egy pasira, hogy még közben illegetik is magukat. Hányingerkeltő, és áldom az eget azért, hogy az én természetem ehhez túl büszke. Sosem akaszkodnék rá senkire, még akkor sem ha önbizalmam az bizony van bőven. Egy nőnek legyen azért méltósága és ne legyen olyan könnyen kapható se. A következő megjegyzése azonban egy kicsit meglep, így a szemöldököm is felugrik, de azért a vigyorom nem tudom elrejteni.
- Ezt gondolom úgy érted, hogy szeretnél megismerni jobban. - javítom ki, de azért eltitkolni sem tudná, hogy mennyire zavarban van, szerintem nem is igazán gondolja végig mindazt amit mond. Ez egyébként nagyon cuki. Nem vagyok nagyképű, de azt beismerem, hogy tetszik mikor ilyesmit váltok ki egy srácból. Bár a világ összes kincséért sem vallanám be, de valahogy most már én is örülök annak, hogy az az idióta le öntött az italával. Tényleg élvezem a Zacky társaságát. A táncunk alatt pedig csak még inkább biztos vagyok abban, hogy akárhogy is nem szoktam pasizgatni, de azért rosszul esne, ha őt nem tudnám becserkészni. Pedig neki kell engem. Mert miatt indult a lavína. Szándékosan ölelem át a nyakát is, hogy még közelebb kerülhessek hozzá, abban bízva, hogy még nagyobb önbizalmat kap ettől és tesz valami lépést ő is felém, de úgy tűnik, hogy megelégszik a táncikálással is. Más pasi eddig biztosan rég rám tapadt volna. Nem is értem, hogy most velem van-e baja, vagy csak ennyire bátortalan lenne tényleg. Közben pedig elképzelem, hogy akár még jó hatással is lehetnénk egymással. Persze csak ha merne közeledni. Én tudnék neki bátorságot adni, ő pedig talán egy kicsit vissza fogna, hogy ne mindig valami őrültségen járjon az eszem. Mondjuk elég nehéz lenne, figyelembe véve az adrenalin függőségemet. Állítólag mondjuk az ellentétek vonzák egymást. Vajon ez nálunk is igaz lenne? A fene se tudja.
- Köszönöm. De ha újra kezdhetném, nem biztos, hogy azt választanám. - vallom be, bár ha valami másra is iratkoznék át, mindent előlről kezdve, tuti biztos, hogy fél év múlva azt is megunnám. Ha gyerekes, ha nem, de még mindig bízok abban, hogy ha kitudódik, hogy nem járok Egyetemre, és esetleg ki akarnának rúgni, a szüleim közös erővel ha össze fognának a megmentésem érdekében, akkor talán újra egymás szeretnének. Ez is egy elég fontos indok, hogy hanyagolom a tanulást, de persze azért ezt hangosan ki nem mondanám. - Én is azt hittem, hogy izgalmas lesz. Tényleg ezt akartam. De annyira nem is nekem való. A veszélyt viszont imádom. Elképesztő adrenalint tud adni. - vigyorgok rá, és ha rajtam múlna egyszer biztosan belógnék egy ilyen tűzoltó autóba miközben embereket mennek menteni. Komolyan nagyon izgalmas lehet. Én egyébként is úgy vagyok vele, hogy ha meg kell haljak, akkor mindenképp meghalok. Ha nem csinálok valami parás dolgot, akkor is. Az ember a sorsát nem tudja elkerülni. De viszont az életünkből egy van, és én az enyémet szeretném megfelelően kiélvezni. Komolyan jól esett, hogy bókolt és emiatt csak még jobban élvezem a közelségét is, mindaddig, amíg el nem cseszi a hülye elszólásával. Itt táncolgatunk, arra várok, hogy végre közeledjen valamit, erre fel kiderül, hogy csak a melleimet stíröli sunyiban, miközben játsza az eszét, hogy ő milyen szerény. Közben meg talán semmiben sem különbözik a haverjától, csak épp jobban megjátsza magát. Persze, hogy felháborodok egy kicsit. Bár valamiért azt látom, hogy őszintén megbánta, az, hogy megfogja a kezem is azt bizonyítja, de én már nem tudom, hogy mit gondoljak. Azt sem értem, hogy mit érdekel engem, hogy mit is akar.
- A haverod legalább őszinte volt és nem köntörfalazott. Lényegében a tudtomra adta, hogy azt szeretnéd, hogy menjek fel hozzád, hogy kiélvezdhesd valakin a vágyaidat. - nem vagyok én olyan, aki megsértődik akármin, de egy kicst ez mégis rosszul esik. Mert olyan, mintha mindent tényleg csak azért mondott volna, hogy valahogy a legvégén azért mégis csak célt érjen. Sóhajtok egyet a szavait hallgatva és azt sem tudom, hogy haragudjak-e értük vagy sem. Azt meg pláne nem, hogy elhiggyem-e mindazt, amit mond, vagy csak azért jön ki belőle mindez, hogy kimentse magát a kellemetlen helyzetből, amibe keveredett. Oké, nem bűn ha valakit megbámulnak, én kifejezetten szeretem is. A baj az, hogy közben meg úgy csinál, mintha szent lenne.
- Azért jobban szeretem, ha az aki bámul tesz is valamit, hogy közelebb kerüljön hozzám és nem csinál úgy, mintha töketlen lenne. - nem célom, hogy megbántsam, meg eddig tetszett is, hogy ilyen kis alamuszi, de amúgy én meg nem vagyok az. Szeretem kimondani azt amit gondolok. Ha meg megsértődik... hát ez van. Mikor közelebb lép hozzám és elengedi a kezem, becsukott szemét látva muszáj elmosolyodnom, hiszen tényleg úgy néz ki, mint aki kész arra, hogy megkapja a rá szabott ítéletet. De szerencséjére azért annyira nem haragszom rá, hogy pofozkodjak. Az erőmet a haverjának tartogatom amúgy is. Mert ő nem fogja megúszni. Vágül csak lábujjhegyre emelkedek, és megkapaszkodva a vállába adok egy puszit az arcára a pofon helyett, amit várt volna. Hát mi vagyok én? Úgy nézek ki, mint aki az életét verekedéssel tölti?
- Jó. Kapsz egy legutolsó esélyt, hogy jól csináld. Ha sikerül, megkapod a számom. - vigyorgok rá, majd vissza ereszkedek, és kezemmel letörlöm az arcát is, amin rajta maradt egy kicsit a rúzsom nyoma. Aztán hátrálok is egyet, mert már így is jóval többet tettem, mint, ami tőlem megszokott.       

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptySzer. Jan. 10 2024, 20:47

  Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Ha ma este valaki azt mondta volna, hogy a város egyik legelőkelőbb bárjában fogok élet halál harcot vívni egy lány kegyeiért, kinevettem volna, végül mégis felpiszkálta volna a fantáziám. Ismerem magam, adom a lazát és a magabiztosat, de belül mindig azon örlődöm, mi lenne a megfelelő megoldás és mit kellett volna másképp csinálni. A csajozással sem volt ez másként, ha nem a lányok ugrottak a nyakamba, mindent gondosan megterveztem, szépen és lassan haladva mértem fel a terepet, sosem voltam ez a bulikban kapjuk fel a csajt és vigyük szobára. Na de, jó, akkor így történt, amikor berúgtam, akkor előjött a vadászösztön, a fekete Tarzan, aki megragadta Jeant és az indákon át, a dzsungelen keresztül gorilla módjára nyilvánította ki akaratát és másnap reggel másnaposan az ágyban ébredt egy csajjal. Az más kérdés volt, hogy milyen minőséget képviselt a leányzó, de az ital nem válogat. A gátlásossággal a szépérzék is eltűnik ilyenkor. Lehet több kört kellett volna innom, akkor bátrabb lennék kicsit és nem okozna gondot úgy táncolni a leányzóval, hogy a görcs majd megesz.
Közben közli, hogy senkire nem mászik csak úgy rá és ez egyrészt megnyugtat, másrészről kicsit csalódottá tesz, mert mit ne mondjak nem dobnám le magamról Dorát, de annak örülök, hogy nem azért ált le velem, hogy kipróbálja milyen egy tűzoltóval összejönni. Mások biztos örülnének a könnyű numeráknak, de én nem vagyok ennyire egyszerű és üres.
- Igen, szeretnélek látni. De ha gondolod, a következő találkozásunkkor is leönthetjük a ruhád. – mosolygok a lányra, miközben tovább lassúzunk és bár örülök annak, hogy szóval tart, így kevésbé izgulok azon, hogy eltolok egy tánclépést vagy nem bírom tovább és megcsókolom. Olyan közel van, szinte olyan érzés, mintha húzna magához, mintha akarná, hogy lépjek, de közben azt súgallja, hogy óvatosan közelítsek, mert megmar, megszúr. Olyan, mint az egres, finom és jól néz ki, de ahhoz, hogy levedd egy szúrós bokorba kell ebnyúlnod érte.
Az iskolával kapcsolatban nem szóltam meg és nem is nyilvánítottam véleményt, nincs is rá jogom, másrészről még fi-atal, tehát van ideje eldönteni mit akar, legalább van rá hajlandósága, hogy tanulnom és elkezdje az életét, hiszen anélkül nem érünk el semmit, ha nem próbálkozunk.
- Szereted a veszélyt? – kérdeztem felvonva a szemöldököm és még el is mosolyodom a kijelentésre. – Az adrenalint? – nevettem el magam végül, bár nem azért, mert nem hiszem el vagy mert nem néztem volna ki belőle, hogy veszélyesen él vagy ilyesmi, egyszerűen azon mosolygok, hogy ő a szöges ellentétem. Én a nyugodt napokat szeretem, amikor nem kell égő házakban rohangálni, romok között keresni a túlélőket. Egyedül az autómban okozott adrenalin az, ami számom-ra elviselhető.
Majd elvisem sétakocsikázni, azt biztos élvezni fogja, olyan motort raktam bele, mire elérjük a százat a lábai a nyakában lesznek, hm…jól hangzik.
Miután minden összedölt, mint egy kártyavár, csak álltam és hallgattam Dora szidalmait, én meg mint egy kölyökkutya néztem lefelé és kértem volna valakit, hogy lőjjön le. Akármennyire is próbáltam elkerülni azt, hogy elbénázzam az egészet, sikerült és csak azért mert túl dögös. Amúgy tényleg, ez az ő hibája.
- Nem szeretném, vagy de, persze, jó lenne, ha feljönnél hozzám, de én nem így…szóval. – próbáltam magyarázkodni, mikor Mortyt hozta fel és az egyértelmű jelentését annak, miért öntötte le Doryt. Tudom, hogy miért csinálta, de én nem akarok egy éjszakás kalandot, ha erre törekednék, akkor csak hagynám, hogy a cimborám elszabaduljon és hozza egymás utánban a lányokat az asztalunkhoz. Sajnos megtenné…ismerem.
Szerencsére a védőbeszédem megtette a hatását, nem kaptam pofont, sőt egy puszit nyomott az arcomra. Kellemes volt, melegség öntötte el az arcomat, szinte akaratlanul is megfogtam a karjaim és elmosolyodtam. Imádtam ezt az érzést, még azt is, ahogy letörölte az arcomról a rúzsát, a csuklójából áradó édes parfümillatot, még mindig csukott szemmel élveztem a pillanatot, de nem bírtam ki, átszakította a zavartságot ez az érzés gyengéden megfogtam a kezét, amivel az arcomat törölte és megcsókoltam. – Köszönöm Señora. – nyitottam ki a szemem és néztem rá, ismét kutyakölyök képet vágva, mikor hátrébb lépett egy lépést. De az esély azonban megkaptam és bár még mindig izgulok, legalább közölte velem a problémáját, ami nem biztos, hogy az volt, hogy megbámultam, hanem, hogy nem léptem. Kinyújtottam a kezem és ha elfogadta, magamhoz húztam, úgy pörgetve, hogy háttal érkezzen hozzám. Átöleltem azzal a karommal amivel a kezét fogtam, a másik kezemmel pedig a felkarjára tettem és úgy mozogtam vele lassan. Egyrészt érezni akartam ismét azt az illatot, amit korábban, másrészt túlszaladva a komfortzónámon meg szerettem volna adni neki azt, amire eddig vágyott. A közelséget, a kíváncsiságot, ami két idegent összehozhat, hogy passzol-e a kirakó, hogy működik-e a kémia, hogy illünk-e egymáshoz.
- Nehezen nyitok Mylady, ez igaz. – suttogtam a fülébe. – De anyám Spanyol származású és jajj annak, aki töketlennek nevez egy hombrét (Spanyolul férfit, ejtsd.: ombrét).
Hogy ideges voltam-e, valószínáleg remegett a lábam, ahogy jobbra és ballra illegtünk Dorával, ahogy a csípője és a feneke az ölemhez ért, megszólaltak bennem a spanyol andalúz dobok és a fülem füstöt eregetett, de próbáltam betar-tani a határvonalat a vagány, laza Zacky és a rámenős, szexéhes Spanyol hódító között. Ha nem tetszik neki ez a táncforma, mert túl intim a közelségem, akkor sem engedem, ismét a nyakamba teszem a kezeit és átfogom a derekát.
- Jól gondold meg, olyan randit adok neked, amilyet még biztos nem kaptál. – mosolyogtam a lányra és biztos voltam benne, hogy igazam van. Ennek a lánynak nem vlancos étterem kell vagy mozi. Adrenalint adok neki. Veszélyt, csak fógadja el.



BEE

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyCsüt. Jan. 11 2024, 09:24

Zacky & Dora
Azt hiszem, hogy senki sem lepődne meg azon, ha azt mondanám, hogy halvány ibolyám sincs, hogy mit is szeretnék Zacky-től. Egyik részem azt, hogy tegye félre a félelmét és udvariaskodását és kezdjen ki velem, a másik meg inkább azt, hogy ne legyen olyan, mint a legtöbb pasi, akiket csakis az érdekel, hogy mi van abugyim alatt. Legtöbbször csak a pillanat hevében szoktam cselekedni én is, sosincs célom úgy különösebben, azonban azt tudom, hogy rossz döntés nem igazán létezik, inkább csak meggondolatlan. Bár a mi helyzetünkben jelenleg akármi is süljön ki a furcsa megismerkedésünkből, mindeképp jól járunk. Ha csak egy barátot nyerek a társaságával, akkor is. Nehéz lenne kitalálnom egyébként is, hogy az ő fejében mi van. Egyik percben azt érzem, hogy szeretne felszedni tényleg, csak nem tudja, hogy csinálja, a másikban meg inkább azt, hogy csak a haverja bűnét próbálja hozni, holott igazából már annyira nem is érdekel. Sokkal inkább leköt az, hogy az újdonsült udvarlómat kiismerjem, bár nem nagyon könnyíti meg a helyzetem. Legtöbbször sokkal könnyebb ez. Mármint általában a férfiakról az első két mondat után meg lehet állapítani, hogy mit szeretne, de most ezt aligha értem. Magamat sem. Szóval nem is igazán van más választásunk, mint megélni a jelent, aztán majd csak lesz valahogy. Vagy kihozzuk magunkból a legtöbbet, amit csak lehet, vagy csak simán holnaptól úgy teszünk, mintha a ma este meg sem történt volna. Nem mintha olyan könnyű lenne elfelejtenem mindent. Soha nem kerültem még ilyen furcsa helyzetbe, azt hiszem, hogy ez egy olyan történet lesz az életemben, amit évek múlva a gyerekeimnek is nevetve fogok elmesélni. Mert most már viccesnek gondolom, bár az elején meg tudtam volna folytani mindkettejüket egy pohár vízben.
- Vagy a változatosság kedvéért inkább a tied öntsük le, hogy tudd meg milyen érzés. Remélem azért, hogy ha lesz következő, a haverod elhagyod addig. - a szememet is megforgatom és vágok mellé egy fintort is, hogy emlékeztessem arra, hogy bár megenyhűltem egy kicsit, de nem szívesen töltenék időt a barátjával, aki még bocsánatot sem kért. Vagyis de, de az nem volt őszinte, inkább csúfondáros. Az az igazság, hogy teteszik, hogy ennyire közel vagyunk egymáshoz,  és ha ezt nézzük, akkor annyira talán nem is gáz, mindaz, amit a haverja csinált, bár választhatott volna valami más módszert is. Ha Zackyn múlott volna azt hiszem, hogy most nem itt tartanánk, sőt valószínűleg már rég otthon lennék, mert nem szeretem az ilyen puccos helyeket. De végülis sülhet ki most már ebből jó is, bár egyenlőre nem tűnik úgy, mintha szeretne bámilyen lépést is tenni felém, azon kívül, hogy úgy táncoltat, mintha valami szerelmespár lennénk. Kívülálló szemmel legalábbis úgy tűnhetünk, holott a valóságnak köze sincs ahhoz. Ember legyen, aki meg tudná mondani, hogy lényegében mi is történik. Más a helyében már biztos, hogy régen kihasználta volna azt, hogy a büszkeségemen kívül semmi más nincs köztünk. Mert az van, hogy bármennyire is csábító ez az egész, biztosan nem leszek én az, aki ennél tovább menne. Táncikálunk, aztán lesz belőle valami. A magán életemről nem igazán szoktam beszélni, és örülök is, hogy nem fírtatja tovább ezt az egyetemes dolgot, és nem is akar jó tanácsokkal ellátni, meg papolni arról, hogy mennyire fontos a tanulás a jövőre nézve. Az én jövőmet jobban szeretem ha titok maradna, és nem kéne elterveznem előre. Sokkal izgalmas úgy bele gondolni, hogy nem maradok mindig fiatal.
- Te talán nem? Elég veszélyes azért égő házakba rohangálni, nem? Mondjuk azt még nem próbáltam, de ami késik nem múlik. - nevetem el magam, bár azért lehet, hogy annyira bátor mégsem lennék. Vagy ki tudja. Hobbim biztosan nem lesz, van sok minden más, ami feldobhat. Például az ejtőernyőzés, amire még mindig nem sikerült sort kerítenem - anya örömére -, de szerencsére olyan könnyen nem szoktam feladni a terveimet. De legalább így megértheti, hogy miközben ő arról beszélt nem rég, hogy kómába került, én min kacagtam. Mert valljuk be, hogy elég vicces páros lennénk. De tetszik, hogy ő inkább az a megmentős fajta, és nem olyan, mint akiket ismerek. Tényleg úgy gondolom, hogy ez vonzó. Mindaddig, amig el nem szólja magát, nem kicsit felbosszantva vele. Minek játsza az eszét, ha közben meg sunyiban már valószínűleg rég tetőtől talpig végig mért? Csak a jó ég tudja, hogy mi játszódhatott le közben a fejében. Szerencsémre nem vagyok én olyan, akinek nincs önbizalma, tisztában vagyok az adottságaimmal is, mint a legtöbb lány én is imádom, ha megbámulnak, de... akkor mi a túróért nem tett még semmit? Azzal, hogy bámul és össze vissza beszél aligha tudnánk egyről a kettőre jutni. És még mindig azt akarja elhitetni velem, hogy ha fel mennék hozzá, akkor az nem azért lenne, amire mindketten gondolunk. Ugyanbiza akkor mit csinálnánk? Mit tud csinálni kettesben egy fiú és egy lány? Nyílván van sok lehetőség, de én ezt akkor sem értem.
- Szóval szeretnéd, ha fel mennék hozzád, de nem azért. Akkor miért? Hogy megnézzünk valami gagyi filmet? Vagy, hogy ki mossuk a ruhámat? - ugrik fel a szemöldököm miközben beszélek, mert komolyan nem tudom, hogy mit akar tőlem. Talán ezért is vágok mindenfélét a fejéhez, és nem megbántani akarom, de mivel mindig őszinte és egyenes szoktam lenni - vagyis legtöbbször -, így elvárnám tőle is ugyanazt. De ő csak össze zavar. Egyszer, mintha akarná, máskor meg mégsem, úgy csinál, mintha ártatlan lenne, aki sosem használna ki egyetlen nő nemű lényt sem, közben meg már régen levetkőztetett valószínűleg a szemeivel. Hogy ne legyek dühös? Mégis ahogy előttem áll becsukott szemmel és a pofont várja - amit meg is érdemelne -, kénytelen vagyok elmosolyodni, pedig esküszöm haragudni lenne kedvem. A pofon helyett viszont még magamat is meglepve puszilom meg az arcát, letörölve utána a rúzsom nyomát onnan, mert sajnos túl nagy kihívást látok benne ahhoz, hogy csak úgy hagyjak mindent veszni. De ez most tényleg az utolsó esélye. Ismét rá mosolygok, ahogyan a kezemre csókot ad, de elhúzódok egy kicsit tőle, mert azt hiszem, hogy a közelségem miatt beszél néha hülyeségeket. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem indított el bennem a női képzelőerőmet. Tényleg nagyon szeretném, ha nem cseszné ezt most már el. Megfogom a felém nyújtott kezét, azonban nem számítottam arra, hogy ekkorát fog változni majd minden. Az egyik percben pörgök, a másikban meg háttal neki ütközve igyekszem felfogni, hogy most mi is történik. Le pillantok a kezére először, amelyikkel magához ölel, veszek egy mély levegőt és érzem, hogy teljesen el vagyok melegedve ettől a helyzettől. Próbálok még mindig magabiztosnak tűnni miközben vele egyszerre lépkedek, és egyáltalán nem vagyok izgulós fajta, de először vagyunk egymáshoz ennyire szorosan közel és emiatt érzem, hogy még a szívverésem is szaporább. Egy pillanatra még a szemeimet is becsukom, mert annyira élvezem a közelségét. Csak akkor nyítom ki azokat, mikor a fülembe suttog, és basszus... még szenvedélyes is ez az egész.
- Ha így tudtam volna hamarabb töketlennek nevezlek. - szólalok meg alig halhatóan, mert esküszöm, hogy még a hangom sem az igazi. Pedig igazán próbálok olyan lenni, amilyen amúgy mindig. De nagyon zavarba hoz, hogy ennyire közel van hozzám. Pedig épp ezt akartam. Eszem ágában sincs tiltakozni semmi miatt, úgy érzem, mintha hírtelen minden megszűnt volna körülöttünk és nem lennénk körül véve mindenféle sznob emberrel, hanem csak mi ketten lennénk. Átölelve a nyakát, ismét veszek egy mély levegőt és lassan fújom azt ki magamból, mert soha az életbe nem gondoltam volna, hogy valaha bárki is képes lenne ilyen izgatottságot kiváltani belőlem. Mintha először kerülnék ennyire közel valakihez.
- Elfogadom a meghívást. - a hangom még mindig sokkal halkabb, pedig elég nagyszájú vagyok, így kicsit megköszörülöm még a torkomat is, mintha azt szeretném, hogy a mentségem az legyen, hogy berekedtem. - De whiskyt nem kérek majd... és szeretném, ha a ruhám is tiszta maradna. - teszem hozzá, valamennyire vissza nyerve a valódi énem, de nem olyan egyszerű most már. Tényleg csak egy hajszál választ el mindentől, de ha csak a táncikálás mellett maradunk is, akkor is biztosan el megyek vele arra a randira. Mert most már a kíváncsiságom sem engedné, hogy visszautasítsam.       

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyCsüt. Jan. 11 2024, 16:56

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Sok estém kezdődött így és végződött felemás eredménnyel. Hívjuk majd egymást vagy egyenesen az ágyamban kötött ki. Rossz számot adott meg vagy én nem hívtam, esetleg a hivatásom ijesztette el. Anyám szerint volt bent egy csaj a kórházi szobámban, de mikor belépett, elszelelt, de legalább hozott egy virágot. Kedves tőle, még, ha nem is volt bátorsága úgy keresni, hogy tudok magamról és esetleg a beszédképességem legjavát tudom nyújtani. Na persze nem úgy, mint ma este, hiszen, ha lehetne megkukulnék és többet meg se szólalnék. A testem reagálna és a sors vezetné a kezeimet, talán több tapasztalata van, mint nekem, ugyanis nem sokszor próbálkoztam nőknél józanul, mindig adta magát a helyzet, vagy Morty mondott rólam jókat vagy kimondtuk a varázsszót és a csajok már rám másztak. Akkor tudtam, mi a helyzet, de most ez a lány megbolondít, nem tudom, mihez kezdjek vele, egyáltalán nem is akartam felszedni, persze dekoratív, dögös, de én csak bulizni jöttem, nem csajozni.
- Sajnálom, de Morty olyan, mintha a testvérem lenne. – válaszoltam szűkszavúan a kérésére, miszerint elhagyhatnám őt, de ezt jelenleg biztos állíthatom, hogy nem fog megtörténni még Amerika szépe miatt sem. – Azonban bármely ruhámat megkaphatod, hogy bármivel leöntsd. – próbáltam enyhíteni korábbi, szigorú, őszinte kijelentésem és biztos vagyok benne, hogy tényleg be van rágva a haveromra, túl sokat jelent nekem, hogy egy nő miatt lemondjak róla. Ő a jobb felem, a társam és az aki a hátamat biztosítja a bevetéseken, többé kevésbé neki köszönhetem az életem. Ő rángatott ki a roncsok alól, miután kórházba kerültem.
- Az égő épületekből való rohangálást, ha lehet kerüld. Nem jó szórakozás. – nevettem Dora kijelentésén, miszerint még nem próbálta, bár itt a szigorú tűzoltó beszélt belőlem, rengetegszer hallottam más csajoktól hasonló elszólást. Meggyújtanak egy gyertyát, szaladjak és mentsem meg őket, vagy öltözzek be a szolgálati ruhába és úgy tegyem őket magamévá, borzasztó. Ha valaki ezért választaná ezt hivatásának, hát csalódni fog az első tűzesetnél vagy az első sikertelen küldetés után. Borzasztó volt, hetekig nem tudtam aludni és még ma is hallom a sikoltozást és a könyörgéseket. Zavartan megráztam a fejem, miután azon kaptam magam, hogy ismét elkalandoztam és eszembe jutott az a szörnyű este, amit persze sok másik is követett, de azért az első úgymond különlegesen rossz, szörnyen emlékezetes. Ott tanultam meg, mit is jelent ez a hivatás.
Mikor vitázni kezdtünk, vagyis inkább lehordott mindennek, a mondatára ismét próbáltam lazán reagálni, még egy mosolyt is meg engedtem magamnak.
- Most miért, szerintem a pólóim jól állnának rajtad. – céloztam arra, ha kimosnánk a ruháját, addig elhéderelhetne a Bob Marley-s pólómban, persze a szép este akkor is tova illanna, ahogy Morty hazaérne az aktuális felszedett csajával. Micsoda ramazuri lenne ott, szerintem egy darabig nem mondom el neki, hogy a lakótársam.
A védőbeszédem és a harmadik esélyt úgy néz ki sikerült a magam javára fordítani. Nem húzódott el tőlem és mintha még élvezné is a helyzetet. Lehet tényleg nem arra vágyott, hogy ráugorjak, hanem egy kis közelség hiányzott neki, melegség. Talán hiányzik már neki egy kis romantika, egy olyan pasi, aki magához húzza és megvédi mindenkitől, nem pedig ígéretek vagy rámenős ürgék, aki már taxiba vágnák és meg se állnának vele egy motelig. Miért ne próbálnám ki a randit vele, régen nem voltam már úgyse és azokon, amiken részt vettem, ott amolyan kötelező kör volt, holott mindketten tudtuk, nem illünk össze. Lehet a sors akarta ezt és Mortyt használta eszközéül, hogy minket összehozzon, aztán meg majd kiderül, esélyt kell adnom neki, mert lehet sokáig bánnám, ha elszalasztanám ezt a harmadik esélyt. Anyám is megnyugodna már, Dios Mió hányszor mondta már nekem, biztos meleg vagyok, azért nem viszek haza lányt, csak Mortyt viszem el a családi ebédekre, mert imádja anyám főztjét.
A válaszára csak elmosolyodok és valóban kicsit megbátorodtam attól, hogy nem húzódott el, hanem ritmikusan ringatja a csípőjét az ölemben, amitől a fejem tetejéig bizsergés járta át a testem.
- Teljesen megbolondítasz Señora. – suttogtam a fülébe, majd mielőtt szembe fordult volna, megpróbáltam egy csókot csenni tőle. Nem túl erőszakosat, nem játékosat, egy szenvedélyes, hosszú csókot leheltem az ajkára. A nyelvemet nem használtam, nem akartam mohónak tűnni, amolyan hálaképpen adtam, hogy lássa, Zacky fiú nem teljesen töketlen. Utána hagytam, hogy szembe forduljon velem és a nyakamra tegye ismét kezeit. Lazán mozogtam, megrészegülve és nem az italtól.
- Nem ígérhetek semmit. – válaszoltam a feltételeire, miszerint tiszta ruhában akarja elhagyni a randi helyszínét, Whisky vedelés nélkül. – Bor és tiszta ruha. Ez az ajánlatom. – suttogtam az ajkaira, miközben közelebb húztam magamhoz. Végre előtört belőlem az a minimális spanyol vér, a laza, higgadt, szenvedélyes srác. Na ki a töketlen?





BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyCsüt. Jan. 11 2024, 20:25

Zacky & Dora
Nem gondoltam én sem komolyan, hogy le mondjon a haverjáról, még ha jogom lenne sem kérnék tőle ilyet amúgy, mert én is pontosan tudom, hogy egy barátság milyen fontos az ember életében és én sem hagynám egyiket sem soha, senkiért. Azért mert az első benyomás nem volt túl jó, még biztosan lehet jó ember, nem mondom, hogy nem. Bár már annyira nem is haragszom rá, hiszen lényegében egészen jó fej ez a Zacky fiú, de ha arra várnak, hogy megköszönjem azt leshetik. A ruhámért meg mindenképp lesz hozzá egy két szavam, az egészen biztos. Főleg ha nem tudják megtisztítani. Nem is sértődök meg azon, amit mond, sőt próbálok úgy tenni, mintha meg sem hallanám. Pedig nagyon is értem a szavait. Valahogy úgy jön ki, hogy ha választania kéne őt választaná. Helyes is. Hiszen engem nem ismer, ahogyan én sem őt. Én is a saját barátaimat választanám minden körülmények között. Ez valahol normális. Hiszen a szerelem múlandó, a barátság örök. Legtöbb esetben legalábbis. Az viszont, hogy kézségesen tűrné, hogy leöntsem bármivel is, megmosolyogtat. Addig provokál, hogy egyszer tényleg megteszem majd.
- Majd mikor eljön annak az ideje, biztosan örömmel fogom leönteni valamidet. - válaszolok végül, bár a megfelelő időt én sem tudom, hogy mire értem. Ha megbántana akkor biztosan. Mert amúgy elég bosszúálló vagyok. De egyenlőre még nem tart ott a kapcsolatunk, hogy ennyire előre ugorjunk. Nem tudhatom, hogy mi fog ebből ki sülni egyáltalán, de az biztos, hogy minden tőlem telhetőt megteszek, hogy ha már a sors - vagy inkább a haverja -, ilyen csúnya viccet űzött velünk, akkor kihozzam az egészből mindazt, ami tőlem telik. Holott az itt létem célja egyáltalán nem az lett volna, hogy felszedjek egy tűzoltót, vagy ő engem, ez már mellékes. Naomi plátói szerelme miatt jöttünk, aki hoppon is maradt, bár az imént láttam valaki szájában elveszni, szóval legalább sikerült tovább lépnie. Még szerencse, mert ha még mindig depizne, akkor én sem táncikálnék itt ilyen önfeledten és nem mesélnék arról sem, hogy mennyire imádom a veszélyt. Épp egy tűzoltónak.
- Miért? Legalább megmenthetnél. - vonom meg a vállam, bár természetesen nem gonolom komolyan. Azért nem vagyok őrült. Szeretem az életet meg az adrenalint az igaz, de már gyerekkoromban megtanították, hogy a tűzzel nem jó játszani. - Nyugi, csak viccelek. Ennyire bátor azért nem vagyok még én sem. - kuncogok, mint valami kicsi gyerek, akinek sikerült elsütnie egy jó poént. Pedig tudom, hogy nem vicces ám ez. De maga a tény is elég érdekes, hogy egy bajkeverő táncol egy megmentővel. Meg mit ne mondjak ez csábító. Eddig csak hozzám hasonló jómadarakkal volt dolgom, szóval ez most igazán izgalmas helyzet. Anya valószínűleg örömtáncot járna, ha megtudná, hogy van remény a lánya számára. Bár kétlem, hogy le tudnék mondani a szenvedélyeimről. Még a szüleim sem tudtak le beszélni soha semmi őrültségről. Bár sikerült egy kicsit felmackósítania a cicis megjegyzésével, így egy röpke pillanatig fel is merül bennem, hogy talán neki is csak addig kellenék, amíg az ágyába visz. Meg az is, hogy csak szivat, hiszen semmit sem tesz a bámuláson kívül. Úgy pedig elég nehéz egyről a kettőre jutni, főleg, hogy az én büszkeségem még túl nagy is melléje.
- Talán majd egyszer meg is nézheted. - mert amúgy imádok férfi pólokban járni, ezt kár is lenne tagadnom. Nagyon sok fiú barátom van, akiknek előszeretettel hordom a felsőjüket is. És ezek a fiúk tényleg csak barátok. Meg is adom neki a harmadik és egyben legutolsó esélyt, és csak bízok abban, hogy ezt most valóban nem szúrja el. Mert őszintén szeretném megtudni, hogy mi lesz ennek a vége. És semmiképp sem szeretnék úgy távozni innen, hogy le kelljen harapnom valami miatt a fejét. A hírtelen közelsége pedig meglep, mert az este folyamán most először érzem rajta azt, hogy már nem akarja vissza fogni magát, én pedig nem is szeretném. Mert valami miatt úgy érzem, hogy most valóban erre van szükségem. Nem veszélyt és kalandvágyat akarok, csak egyszerűen szeretném magam nőnek érezni. Nem tudom, hogy bízhatok-e benne, azt sem, hogy műkődne-e, de ha esélyt sem adunk egymás megismerésére, akkor sosem derülne ez ki. Elég nehéz engem zavarba hozni, de neki ismét sikerül ez, mégis igyekszem vele egyszerre mozogni és részt venni ebben a játékban, amire kihívott. Egyszer élünk, és innen már csak jó sülhet ki. A csókja azonban kicsit váratlanul ér, azt gondoltam, hogy sosem érünk el eddig, de egyáltalán nem tiltakozok ellenne, sőt még a szemeimet is ismét becsukom, hogy még jobban élvezhessem a pillanatot. Annyira gyengéd és férfias... valójában nem is töketlen. De jó, hogy annak neveztem, mert másképp még mindig csak beszélne össze vissza. Óvatosan fordulok szembe vele, még szorosabban átfonva nyakát, mert most már egészen biztos, hogy nem hagyom csak úgy kicsúszni a kezeim közül.
- Azt hittem már sosem fogsz megcsókolni. - vigyorgok azért rá, mert más már biztosan rég megtette volna helyette. Mondjuk nem baj. Mert tudom, hogy a jó dolgokra várni kell. Megérte. - Az ajánlatodat elfogadom. És a számomat is megkaphatod. - mint aki el van varázsolva pontosan úgy érzem magam. Nem véletlenül tartják azt hiszem azt, hogy a harmadik az isten igaza. Hát ez tényleg az volt. - Talán mégis jövök eggyel Mortynak. Bár ezt csak a randink után döntöm el pontosan. - a széles mosolyom azt hiszem, hogy tökéletesen tükrözi, hogy jelen pillanatban mennyire jól érzem magam. Azt hiszem, hogy Naominak is meg kell köszönjem, hogy rá vett arra, hogy ide jöjjünk.       

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyPént. Jan. 12 2024, 02:00

     Dorothea & Zacky
“A tánc hatással van az érzelmekre, belőlünk vajon mit hoz elő?”

Alig várom, hogy a kollégáim kikérdezzenek, hogy alakult az estém Dorával. Biztos látták, mi történik itt a tánctéren, szinte hallom holnap az állomáson, ahogy Morty nagy pofával szedi be az elismeréseket, miképpen hozott össze a buli legszebb csajával. Vagyis a második legszebb az ő elmondása szerint, mert minden történetében az ő által összeszedett lányok a legvadítóbbak. Persze mindenki elhiszi neki, hiszen elég erre a srácra ránézni, mégis már a könyökünkön jönnek ki a részletes beszámolói a csajok felszedéséről és az ágycsatáiról.
Én úriember vagyok, nem fogok mesélni arról, hogy sikerült felszedni ezt a csinos leányzót itt a bárpult előtt, ahol a haverom leöntötte a drága Whiskyvel. Nem fogok arról beszélni, hogy kértem fel táncolni, hogy nyűgöztem le a tudásommal és hogy aztán, hogy szereztem meg a számát.
Nem a fenét…ez lesz a holnapi főcím.
- Micsoda utalások. Mire céloz Senora? – kacsintottam rá, mikor ő a leöntésemről kezdett fantáziálni, végül elengedtem a dolgot és nevettem egy jót Dorával. Szerettem a humorát, kicsit bájos volt, de volt mögötte egy kis huncutság, egy kislányos csibészség. Imádtam. A mosolya, ami szinte nyitott könyvként mutatta meg, nem árul zsákbamacskát, vele bizony kaland az élet. Az alakja, dögös volt, teste szinte igényelte az érintésem, hogy aztán úgy égesse a tenyeremet, mintha forró fűtőtestet fognék. A nevetése és a tekintete, akár a legforróbb, legtemperamentumosabb spanyol nőké, szinte felforralja a vérem, ahogy rám néz.
- Bárhonnan kimentenélek. – mosolygok rá, hiszen tudom, csak viccelődik, remélhetőleg tényleg nem kell majd összetört autóból vagy égő házból kiszabadítanom, de legalább ismét adom a lazát és nem azon görcsölök, hogy elszúrok valamit. Szinte tényleg elképzeltem a fekete pólómban, vagy a kedvenc kék színű ingemben, ahogy ki és be rohangálna a szobába éppen láttatni engedve kicsit a titkosabb részeit, éppen csak annyira, hogy egy keveset a fantáziára kelljen bízni, nincs is annál szebb és romantikusabb. Egy mosollyal jutalmazom a fantáziaképet, de szerencsére tudok uralkodni magamon, ugyanis a perlekedés után már azon kapom magam, hogy a lány hozzám simul és feneke az ölemben pihen, lassú ringatózásra szánva magát, akár ez szép fenekű csónak a zabolázatlan tengeren. A zene még mindig adott, kicsit lett csak ritmikusabb, pont annyira, hogy egy gyengéd, ám annál forróbb csókot lophassak a lánytól. Puha ajkai szinte kalandra hívták az enyémet és elmesélték nekem, mi vár majd rám, ha elnyerem a lány szívét. Ez komolyabb hadüzenetnek ért fel számomra, főleg miután közli velem, várta már, hogy végre megcsókoljam.
- Van még abból, ahonnan ez jött. – kacsintottam rá, ahogy szorosabban átfonva a kezeit a nyakam körül én pedig közelebb húzom magamhoz. Már nem zavar a közelsége, már tudom, hogy nyeregben vagyok és csak én szúrhatom el, amihez már nagyon nagy őrültséget kellene mondanom.
- A tánc végén számot cserélünk. Feltétlenül. – mosolyogtam rá, jelezve, hogy a telefonom a zsebemben már csak arra vár, hogy belevésődjön a száma a nevével ellátva.
- A randi tökéletes lesz. Kezdhetsz azon gondolkodni, hogy köszönd meg a cimborámnak. – suttogtam a fülébe sokat sejtetően, mert szerettem volna, ha egy kicsit izgul a következő találkozásunk miatt és kíváncsivá teszem egyúttal. Olyannyira, hogy egy újabb hosszú csókkal teszek pontot mondandóm végére és ezzel is jelzem, az eltökéltségem töretlen. Most több apró csókot is lehelek a hosszú után, mert szeretném kiélvezni az ajkait de egy kicsit kínoznám is, mert a nyelvemet továbbra sem használom. Ha a randi jól sikerül és elkápráztatom a lányt, lesz okunk tovább haladni, addig is, romantikus lassúzásba torkollik az este és áldást adok Mortynak, amiért ilyen tapló volt. Megint.

//Köszönöm a játékot Senora!//  






BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  EmptyPént. Jan. 12 2024, 08:01

Zacky & Dora
Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen estém lesz, azt hiszem, hogy nem véletlenül nem szoktam tervezni. ugyanis az eredeti célunk ugyanis az lett volna - Naomi szerint -, hogy azért jövünk ide, hogy felszedje azt a cuki pincér fiút, akivel alig pár napja ismerkedett meg és totálisan bele is zúgott. Sosem értettem, hogy hogyan képes valaki ilyen rövid idő alatt szerelembe esni. Szerintem sehogy, csak beképzeli magának mindezt. Utólag meg az is kiderült, hogy egy igazi pöcs, hiszen a barátnője is eljött meglátogatni, ami miatt esküdni mertem volna, hogy Naomi akkora depresszióba esik majd, hogy nem fogom tudni össze kaparni még a piával sem. Ehhez képest pedig tök jól el van, ahogyan én is, bár még mindig nem tudnám megmondani, hogy hogyan is jutottunk idáig Zackyvel. Valahogy minden csak ment magától, és jó, hgy nem volt elsőre semmi elképzelésem, mert akkor az biztos, hogy még azért sem jött volna úgy össze. Azt meg inkább nem is említem neki, hogy nem ő lenne az első srác akit gondolkodás nélkül öntenék arcon bármivel, ami  épp a kezemben van. Mert eleve elég temperamentumos vagyok, néha elég egy rossz szó is ahhoz, hogy háborút indítsak, és legtöbbször úgy cselekszek, hogy azt nem is gondolom végig, ezért is jó, hogy amúgy egyáltalán nem vagyok félős, bár az igaz, hogy voltam már szorult helyzetben. Nem mindenki tűri ha vagánykodok. De attól még nem leszek soha olyan, aki egy sarokba húzza meg magát, ez ami teljesen biztos.
- Csak arra, hogy nem felejtek. És bármikor felhajthatom rajtad a ruhámat. - ami amúgy már nem is érdekel. Van még belőle bőven a szekrényemben. Igaz, hogy ezt már mikor a kirakatban megláttam is ölni tudtam volna érte, annyira akartam. Aztán megkaptam és tessék. Ha valamit akarok általában meg is szoktam kapni, és pontosan ez történik most is. Bár először csak játékként fogtam fel a Zacky társaságát, hiszen eleve nevetségesen indítottunk, de minél tovább táncolunk és beszélgetünk, annál jobban érzem azt, hogy akarom. Nem tudom mire és azt sem, hogy meddig, de valamiért ez van és kész. Legtöbbször ha az amit nagyon szeretnék az enyém lesz, hamar rá is unok, vagy épp rájövök utána, hogy nem is érdekel, de benne van valami ami miatt egyenlőre nem hinném, hogy csak úgy el tudnám engedni. Nem azért, mert tűzoltó és még csak azért sem mert izgalomba hoz azzal a kijelentésével, hogy bárhonnan kimentene. Talán egy nap szívesen felpróbálnám a pólóit is, de ma este semmikképp. Én nem vagyok az a lány, aki eltűri, hogy csak egy éjszakára akarják. Mivel őszinte vagyok, elvárom ezt másoktól is, és ha valamit igazán gyűlölök akkor az az, ha átvernek. Bárkinek könnyen bizalmat szavazok, de a bocsánatomat nem adom olyan könnyen. Zacky mégis kap tőlem még egy esélyt, hogy bebizonyítsa, egyáltalán nem olyan töketlen, mint amilyennek mutatta magát, és nem is bánom meg, hogy megadtam az újabb lehetőséget is, hiszen olyan szenvedélyes helyzetbe kerültünk, amiből kétlem, hogy bármi is rosszul sülhetne már el. Ma este legalábbis biztos, hogy boldogan távozok erről a helyről. A közelsége egyáltalán nem zavar, viszont akkora lázba hoz, hogy szinte magamra sem ismerek. A pajzsom, amit mindig magam előtt tartok, hogy ne tűnjek soha olyannak, aki képes elgyengülni, hírtelen tűnik el és a csókjában elveszve adom át magam a vágyaimnak. Szembe fordulva vele, hagyom, hogy ismét közelebb húzzon maghához, átölelem a nyakát és az elégedett vigyorom sem tűnik el az arcomról, főleg a szavai után. Mert úgy tűnik, hogy csak annyi kellett neki, hogy a férfiasságát megkérdőjelezzem, és máris megmutassa, hogy többre képes, mint amit mutat magából. Bólintok, hiszen határozottan megérdemli a számom. Hülye lennék nem oda adni neki azt. Egész biztos, hogy ki nem hagyom azt a randit, amit ígért, mert szó szerint felcsigázott vele. A szavaiból érződik, hogy mennyire elszánt, ez pedig tetszik.
- Na na. Azért ne szóld el magad. Különben is előbb bocsánatot kell kérjen majd. A ruhámért. Talán majd akkor hálálkodok. - azt valljuk be, hogy ha jót is tett értünk Morty, de azért a ruhám mégis csak büdös ital szagú lett miatta. Bár ez most nem is izgat. Az sokkal inkább, hogy mekkora lett bennem a kíváncsiság. Mintha már előre kitervelte volna azt a következő találkánkat és szándékosan akarna engem a tudásszomjammal hagyni. Nem akarok rá kérdezni a tervére, mert annál jobban szeretem a meglepetéseket, de az biztos, hogy tűkön ülve fogom várni azt a napot. Addig is pedig csak élvezem a pillanatot és a csókjait, és próbálok nem úgy viselkedni, mint aki először csinál ilyent egy férfivel. Közben pedig azon gondolkodok, hogy most vajon melyikünk is szedte fel a másikat?        

BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dorothea - Zacky - Ismered Zackyt?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothea & Zacky - Világrengető randi
» Evelyn - Aaron - Zacky - Let's race!
» Dorothea Black
» Dorothea Ross
» Dorothea Haynes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: