New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Raana Balding
TémanyitásRaana Balding
Raana Balding EmptyKedd Jan. 23 2018, 12:44

Raana Estefania Balding

Ide jön az idézet


Karakter típusa: saját
Teljes név: Raana Estefania Balding
Becenevek: Raana
Születési hely, idő: Anglia, London
Kor: 28
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Oxford - 3 éve végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: börtön pszichológus
Ha dolgozik// Munkahely: Sing-Sing börtön
Hobbi: kirándulás, vásárlás, tánc
Azt hiszem, hogy elég céltudatos vagyok, ha valamit akarok, akkor azt elérem, nem vagyok az a fajta lány, aki könnyedén feladja. Az anyám halála után, hamar fel kellett nőnöm, így az egyetem mellett dolgoztam is, hogy ezzel is segíthessek a családomnak, majd az Egyetem elvégzése után, úgy döntöttem, hogy egyedül próbálom meg. Mióta New Yorkban vagyok, szinte zökkenőmentes az életem, a munkámnak élek. Sosem voltam az a lázadó, tomboló lány, mindig is szerettem beosztani a pénzemet, viszont sosem vágytam többre, mint amim van. Nem szeretek panaszkodni, és nem is panaszkodhatom, hiszen mindenem megvan, amire csak vágytam. Kocsim, lakásom és jó munkám. Kissé talán makacs természetem van, ha valamit a fejembe veszek, akkor az úgy lesz, de ettől eltekintve elfogadom a tanácsokat is. Nem vagyok egy ítélkező típus, sőt, még a legrosszabbakban is látok valami jót, ami arra ösztönöz, hogy segítsek nekik az ilyen embereknek a jó útra térni. Könnyen barátkozok, nehezen mérgelődök, viszont, ha egyszer valaki feldühít, akkor annak nehezen bocsájtok meg. Azt hiszem, hogy erre mondják, hogy a büszkeségem nem engedi.


Ide jön az idézet

Kortyolok egyet a meleg kávémba, miközben kényelmesen dőlök hátra a székben. Hosszú hetek óta ez az első szabadnapom, így azt kihasználva döntöm el, hogy ma bizony semmit sem csinálok. Rám fér már egy alapos pihenés. Szeretem a munkámat élvezettel csinálom azt, amit csinálok, mindannak ellenére, hogy veszélyes. Csak kevés rabon látni megbánást, a legtöbbjük büszke arra, amit tett, néhányan még azt is elmondták, hogy újra megtennék, ha alkalmuk adódna rá. Gondolataimból az ajtó csattanása ébreszt fel, amire felkapom a fejemet. Nem vagyok az a fajta lány, aki megijed a saját árnyékától, most valahogy mégis összerezzenek. Talán csak túlságosan el voltam merülve a gondolataimban, és nem számítottam arra, hogy a húgom itthon van. Vigyorogva lép be a konyhába, majd ül le velem szemben, az asztalon lévő gyümölcsös tálról levesz egy almát, majd bele harap, miközben engem méreget.
- Ramatyul festesz. - szólal meg, mire húzok egyet a szájamon és iszok egy újabb korty kávét. Nem veszem szívre, amit mond, tudom, hogy  a húgomnak sajátos humora van, és mivel ma még nem néztem a tükörbe, van némi sejtésem, hogy ezt miért mondja. Inkább elengedem a fülem mellett a megjegyzését, és felpillantok a falon lévő órára. Fél kilenc van. Igazán aludhattam volna még vagy két órát.
- Te mit keresel itthon? Nem munkában kéne lenned? - kérdem a testvéremtől, aki legyint egyet és mg egyet harap a gyümölcsbe. Apa halála után költözött hozzám, azt hiszem, hogy Őt sokkal jobban megviselte az eset, mint engem, ami nem csoda, hiszen Ő volt az apánk szeme fénye. Én az Egyetem után rögtön ide költöztem, nem volt nehéz beilleszkednem, ellentétben vele, akinek az egész élete ott volt Londonban. Talán ha apa még élne, akkor most is inkább ott lenne vele, de az egyedül létet sosem tudta elviselni. Én pedig milyen testvér lennék, ha nem fogadtam volna be?
- Csak délután megyek. - feleli, majd a homlokára csap, mint aki elfelejtett valamit. Kérdőn nézek rá, Ő pedig vigyorogva harap még egyet az almába. - Jut eszembe. Odaadtam a számodat egy fickónak. - mondja lazán, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Felvonom a szemöldökömet, de Ő csak tovább vigyorog, amivel az őrületbe kerget. Utálom amikor harapófogóval kell belőle kihúzni valamit.
- Milyen fickónak? És miért? - kérdem, Ő meg vállat von és tovább eszi az almáját. Sóhajtok egyet és türelmetlenül várok, ami számára csak még viccesebbé teszi az egészet.
- Hát mert felőled érdeklődött. Kicsit fura fickó, de jól néz ki. Én meg gondoltam, hogy rád férne egy kis szórakozás, mert mostanában túl hisztis vagy. Ami csak egyet jelenthet... Hiányzik egy férfi az életedből. - döbbenve hallgatom a húgom szavait, és legszívesebben felképelném. Milyen jogon szól bele az életembe, és milyen jogon adja oda a számomat mindenféle férfinak? Az eszem megáll, komolyan mondom.
- Mégis miről beszélsz? Csak úgy oda adtad a számomat egy idegen férfinak? Eszednél vagy? - Csattanok fel, mire Ő nevet egyet, majd feláll és eldobja az alma csutkáját. Védekezően emeli fel a kezeit maga előtt, látszik rajta, hogy jót mulat rajtam. Majd adok én neki mulatást.
- Azt mondta, hogy ismer. Casper.... azt hiszem ezt a nevet mondta. - pislogok még kettőt a név hallatán, majd megrázom a fejemet, és anélkül, hogy mondanék bármit is, dühösen pattanok fel a székről és a fürdőszoba felé veszem az irányt. Azt hiszem most rám fér egy forró zuhany.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Raana Balding
Raana Balding EmptyKedd Jan. 23 2018, 15:09

Gratulálok, üdv nálunk!

IDrága kollegina, üdvözöllek a csodásan pokoli munkaköreinkben. Very Happy Mindig is mondtam, aki az egészségügyet választja az nagy marha. Very Happy Na, de rádtérve, nagyon is passzol az arcod a jellemedhez és kíváncsian vártam, hogy ez a furcsa munkakörbe, hogy keveredhetet egy ilyen csinos pofi. Very Happy De nem hiszem, hogy ez neked kihívás lenne Razz A testvéred undok és még is azt hiszem egyet kell vele értenem, mindenkinek szüksége van egy párra. Még ha félelmetes lenne. Bárki is az az idegen Casper nevű alak, látszik, hogy mennyire felzaklatott. Lehet neked is kéne egy Pszicho doki, akinek ezt a problémát elmesélhetnéd. Hogy a lelked megnyugodjon Razz Na jó, ez olcsó poén volt Very Happy Nem is tartalak fel tovább. Foglalózz aztán szerezz magadnak pár klienst és mustasd meg, hogy mi lesz veled és az idegen fura alakkal. Very Happy



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Raana Balding
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brant && Raana
» Raana Stevenson
» Long time no see -- Shane & Raana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: