New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 85 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 15:22-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 14:48-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Raana Stevenson
TémanyitásRaana Stevenson
Raana Stevenson EmptyCsüt. Feb. 28 2019, 20:59
Raana Stevenson


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Raana Josephine Stevenson
Becenevek:
Anya, anyuci (Kevinnek)
Születési hely, idő:
1988.március.22, London, Egyesült királyság
Kor:
31
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Imperial Collage of London, orvostudomány - általános sebészet
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
általános sebészeti osztályvezető
Ha dolgozik//Munkahely:
Queen Mary Hospital of London
Hobbi:
sport, anyaság, olvasás, műtétek, séta, csendben ücsörögni és zenét hallgatni, tánc
Play by:
Jenna Dewan-Tatum

Jellem
Raana olyan nő, akivel mindenki szívesen dolgozik együtt. Okos, céltudatos, nagyszerű sebész, hamar megtalálja a közös hangot a páciensekkel és a kollégákkal is. Nagyon jó a probléma megoldó képessége, nem pánikol, még akkor sem amikor nem teljesen biztos a dolgában. Mindig jókedvű, mosolygós és ez jó hatással van a munkahelyi környezetére. Nem mondom, azért felvágták a nyelvét rendesen, ha kell akkor elmondja a véleményét és erős kézzel irányítja a neki dolgozókat. Emlékszem, a legelső rezidensi napján elájult egy csúnya műtét láttán, azóta viszont ő a kórházunk legjobb általános sebésze, mindenkit megrendítene a hiánya, nehezen lenne pótolható.
( DR. Mark Alexander Jonathan Tussuff, a Queen Mary Hospital sebészetének igazgatója. )

Raana mindig ott van nekünk ha valamire szükségünk van, tudom ez olyan elcsépelten hangzik, de ő egy igazi barátnő, akit elég csak hívni és a segítségünkre van. Miatta éltem túl a válásaimat, mindkétszer, ő segített munkát találni, bár baromira bosszantó néha a munkamániája. Én nem csípem a gyerekeket, de Raana kölyke elfogadható, okos és bár sokat beszél, szerencsére nem mindig ostobaságokat. Én mondtam Raana-nak, hogy ne tartsa meg amikor sírva kért tanácsot, de hát neki nem lehet beszélni. Makacs akár egy öszvér.
( Irina Dragomir, recepciós)

Oh, Raana nagyszerű anya. Már abból látni lehet mennyire imádja Kevint ahogyan ránéz. Szerintem élete legjobb döntése volt, hogy anyává vált. Igaz, az én kislányom mindig kitűnő volt mindenben, de azért féltem, hogy soha nem lesz családja, unokám. Már csak egy rendes férfi kellene az életébe, mondjuk a gyerekének az apja. De hát én megtettem minden tőlem telhetőt, hogy a férfi megtudja családja van, az én lányom viszont annyira makacs, hogy képtelenség beszélni vele. Pedig Kevinke megérdemelné, hogy megtudja ki az apja. Szerintem Raana attól fél, hogy elveszítheti a fiát, de én azt sosem engedném, csak azt szeretném, ha végre a magán élete is olyan sikeres lenne, mint a munkája. Mire vágyhat többre egy anya és nagymama?
(Ingrid Stevenson, nyugdíjas)

Raana Stevenson? Ne is beszéljünk arról a hibbant tyúkról. Elvette a munkámat. Egyszerűen csak beszambázott ebbe a kórházba, mosolygott és máris övé lett az állás, én persze itt gürizek már lassan tíz éve és még mindig ugyanabban a posztban dolgozom. Nem bánnám, ha végre elköltözne, vagy elrabolnák az űrlények.
(Dr. Sarabell Jackson, sebész )

Múlt
Fáradtan dőlök hátra a szálloda szobájának puha ágyán és hosszú percekig csak hallgatom a kisfiam szuszogását. Ha végignézek rajta mindig mosolyognom kell. Amikor megtudtam, hogy szívem alatt növekszik megijedtem és életemben először éreztem magam tanácstalannak, nem tudtam, hogy mit kezdjek a gondolattal, hogy pár hónap múlva anya leszek. Most pedig itt fekszik mellettem és ő legcsodálatosabb dolog ami történhetett velem. Okos, bátor, szerethető kisfiú. Elmosolyodom és betakargatom. Remélem, hogy minél hamarabb visszaszerzem azt a levelet és végre visszatérhetünk Londonba, az otthonunkba, az életünkbe, a munkámba. Elfelejthetem ezt az egész Shane ügyet és nem kell találkoznom vele.
Igazság szerint anyának igaza van, félek a következményektől, attól, hogyha Kev megismeri az apját engem kevésbé fog majd szeretni. Attól, hogyha Shane meg tudja az igazat nem fogja szeretni őt. Hiszen ő mondta, hogy nem szeretne gyereket, hogyan hívhattam volna fel, két hónap elteltével, hogy meglepetés, apa leszel. Megtartottam hát a titkot és nem is mondtam volna el senkinek, h anya nem lép közbe és nem küldi el azt a levelet.
Az üzenet gondolatától kiráz a hideg. Nem akarok arra gondolni, hogy már késő, hogy már megtalálta, elolvasta és minden bizonnyal engem keres, hogy számon kérje rajtam a dolgokat. Meg kell akadályoznom, hogy valaha is tudomást szerezzen a fiamról, hogy aztán visszautazhassak Londonba, a fiammal és elfelejtsem ezt az egész szörnyűséget.
Ma már bent voltam a kórházban, próbáltam megszerezni a leveleit, de sajnos túlságosan későn érkeztem, így nem maradt más választásom, mint személyesen felkeresni és elcsenni azt a papírt. Ha még nem késő.
Lekapcsolom az éjjeli lámpát, magamra húzom a paplant és próbálok elaludni. Minden negatív gondolatot megpróbálok kizárni a fejemből, nem lesz semmi gond, visszaszerzem azt az átkozott borítékot, és úgy teszek majd mintha semmi sem történt volna. Gondolataimból az eddig békésen alvó Kevin rángat vissza. Megsimogatom a haját és puszit nyomok a homlokára.
- Holnap ígérem elmegyünk az állatkertbe és, ha akarod itt is örökbe fogadunk egy pandát neked. Hallottam, hogy nemrégiben születtek kis bocsok. pontosan tudom, hogy már alszik, de engem megnyugtat, hogy beszélhetek hozzá, amilyen ravasz, simán lehet, hogy nem is alszik és reggel már azzal fog ébreszteni, hogy vigyem a pandákhoz.
Lehunyom a szemem, jó lenne aludni végre, mert holnap nehéz napom lesz, arra is fel kell készülnöm, hogy későn érkezem és Shane már elolvasta anya üzenetét. Abban az esetben amilyen gyorsan csak lehet vissza kell utaznom Londonba. Apa és fia nem találkozhatnak.
Néha belegondoltam, hogy mi történt volna, ha elmondom. Vajon elfogadta volna? Vagy tudomást sem vett volna a dologról? Vagy idővel minden rendbe jött volna és együtt nevelnénk Kevint?
Megrázom a fejem, hogy végre minden gondolatot kiűzzek bele, nem számít mi lett volna, csak az a lényeg ami most van, és az ami holnap lesz. Sóhajtva mászok ki az ágyból, sötétben tapogatózom a minibárig és kezemben egy doboz csokis, tejszínes fagyival ülök le a kanapéra. Nem tudok aludni..
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Raana Stevenson
Raana Stevenson EmptyPént. Márc. 01 2019, 17:22
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Raana!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is hadd jegyezzem meg, hogy gyönyörű neved van. Különleges, akár csak a play by-od, és jól illenek ehhez az erős, eszes, talpraesett karakterhez. Raana Stevenson 2624752903
Bátor dolog volt tőled, hogy eldöntötted, egyedül is felneveled a fiadat, akkor is, ha tudod - vagy tudni véled -, hogy az apja valószínűleg sosem akar majd a neveléséből részt vállalni. Az, hogy édesanyád elküldte azt a levelet, egyszerre lehet a legjobb, és a legrosszabb dolog is, ami mostanában történt veled. Drukkolok, hogy az előbbi legyen!
Egyébként nagyon tetszik az is, ahogy a jellemzést megoldottad. Több szemszögből is bemutattad nekünk Raanát, olyanok által, akik szeretik, vagy épp tisztelik, de kiderült, hogy irigyei is vannak... ami valószínűleg szintén csak annyit jelent, hogy valamit nagyon jól csinál. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Raana Stevenson Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Raana Stevenson Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Raana Stevenson Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Raana Stevenson Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Raana Stevenson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raana Balding
» Brant && Raana
» Alyson Stevenson
» Kevin Stevenson
» Matthew Stevenson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: