New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

beginning of a new life
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptySzer. Jan. 17 2024, 21:47


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18 - Bármit? - kérdeztem mosolyogva és el is gondolkodtam. Mennyi mindent kérhetnék. - Én nekem csak egy vágyam van. Te - mosolyogtam és ismét csókot nyomtam ajkaira, bedőlve vele az ágyba, hogy ott tudjuk egymást tovább falni, ám hamarosan ismét egy akadály gördült elénk, amikor azon kezdett gondolkodni miért is nem foglalkoztat engem Dan. Természetesen erre meg volt a profi válaszom, ami után Ellie vonásai kisimultak és el is engedte a témát. És ennek pontosan így kellett lennie.
- Semmi baj. Inkább beszéljünk meg mindent, mintsem kételyek között inogjunk - mosolyogtam. - Én is azt vallom, hogy mindent érdemes átbeszélni, ami minket zavar, vagy úgy érezzük nem vagyunk benne biztosak. A lelki nyugalom nagyon fontos - csókoltam meg.
Vágyakozón néztem felé, mikor ujja végigsimította mellkasomat, kérdése pedig üde mosolyt csalt arcomra.
- Persze, hogy csak te létezel - mondtam őszintén. Tényleg őszintén, nem csak színészi őszintén. - Amióta téged ismerlek, rá sem nézek más nőkre - mosolyogtam arcát simogatva. - Nekem csak te kellesz, senki más. Te vagy a legjobb, a legszebb, a legokosabb, az legfontosabb. Senki nem lenne képes felérni veled - simogattam arcát, mikor pedig közelebb húzott magához és megcsókolt szenvedélyesen viszonoztam.
Segítettem könnyebbé tenni számára az ingem eltávolítását, majd én is eltávolítottam róla a felsőt és a melltartót is.
- Én pedig csak a tiéd - feleltem neki mosolyogva, de csak röviden, mert utána újból összeforrasztottam ajkainkat és csak olykor hajoltam el levegőért, és, hogy minden további ruhától meg tudjunk válni, ami közénk állhatna, majd mikor ez megtörtént, végigcsókoltam nyakától lefelé, kicsit eljátszadoztam melleivel és tovább haladtam lefelé. Nem kapkodtam, de nem is akartam most túl ráérős lenni. Leértem nőiességéhez, ahol elsőnek csiklóját kezdtem kényeztetni, majd punciját kezdtem nyalni és alaposan izgatni minden érzékeny pontját megkeresve, de éppen csak addig, hogy tökéletesen benedvesedjen, hiszen már biztosan mind a ketten csak egy dolgot szerettünk volna.
- Gyere szépen - húztam közelebb és vettem lábait vállaimra. Tenyereimmel hasát kezdtem simogatni, majd végig combjain, amiken végig is csókoltam, aztán férfiasságom a megfelelő helyhez illesztettem és teljesen ütközésig hatoltam benne. Eljött végre a várva várt pillanat.
- Szeretlek - hajoltam le hozzá, lábait feljebb tolva és nyomtam néhány csókot ajkaira, majd kicsit távolabb hajolva el is kezdtem ütemesen, tempósan mozogni benne, ám kezeim sem tétlenkedtek. Egyik kezemmel igyekeztem mellét kényeztetni, míg másikkal egy könnyed csikló kényeztetésbe kezdtem, olykor combját simogattam.
- Csodálatos érzés - sóhajtottam élvezetesen a mozgások közepette. - Még egy nap és lehet meghaltam volna - mosolyogtam.


  ♪ Felicita


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 15:38

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


+18
Szavaira bólintok, hiszen a bármi alatt valóban azt értem, hogy nincs olyan, amit ne tennék meg érte. Talán csak az az egy, hogy lemondjak Prueról. Arra képtelen lennék, de szerencsére ismerem Gleesont annyira, hogy tudom, ilyesmit sosem várna el tőlem. És ezt a szavaival be is bizonyítja. Rá mosolygok, és érzem, hogy ismét elolvadok, mint minden egyes alkalommal, mikor ennyire érezteti velem, hogy mennyire szüksége van rám. Épp annyira, mint nekem ő rá.
- Engem bármikor meg kaphatsz. Még csak kérned sem kell. - válaszolok végül, és a csókja a tudtomra is adja, hogy mi az amire jelenleg szüksége van. Én is érezni akarom őt mindenféle téren, és bízok abban, hogy ez a számomra fontos nap mégsem ér véget rosszul. Bár a Prue témán túl jutottunk, de azért engem még mindig foglalkoztat Dan, aki minden bizonnyal csak azért akarja fel venni velem a kapcsolatot, mert valakitől meg tudta, hogy boldog vagyok. Ezért is hagyom abba az ing gombjaival való szórakozást, mert szeretném le tisztázni ezt a kellemetlen problémát is. Nem akarom, hogy bármi is beárnyékolja a boldogságunkat. Szerencsémre azonban Gleeson bízik bennem eléggé ahhoz, hogy ne tudjam el venni a kedvét, és a tőle megszokott nyugodtsággal kezeli ezt a helyzetet is. Én pedig pontosan ezért imádom őt.
- Remélem, hogy mindig ilyenek maradunk. Hogy képesek leszünk mindig mindent ilyen nyugodtan átbeszélni. - a csókja ismét elfeledtet velem minden egyes bennem lévő zavartságot. Nem érdekel többé az ahogyan a barátnőm viselkedett és az sem, hogy Dan mit akar, vagy, hogy egyáltalán igaz-e, hogy bármit is szeretne, vagy csak Prue találta ki. Egyszerűen minden megszűnik ismét körülöttem és csak Gleeson meg én vagyunk, mindketten a vágytól égve a másik miatt. Még a szavait is elhiszem, miszerint csakis én vagyok neki, nincsenek bennem kételyek, hogy máshoz is mehet majd. Hiszen nincs rá oka. Tőlem megkaphat bármit, amire egy férfinek szüksége van.
- Helyes. Bízom benned. - egyenlőre legalábbis próbálok, hiszen eddig még nem adott okot arra, hogy kételkednem kéne bármiben is. Közelebb húzva magamhoz tapadok ajkaira, és a segítségével örülök annak, hogy le kerül róla előbb az inge, majd az én felsőm is melltartóval együtt. Nem tudok válaszolni a következő szavaira, mert az újabb csókjával belém folytsa a szót, de nem is bánom, mert a testem máris felkészül arra, hogy magába fogadja. Amint meztelenek leszünk és csókokkal kezdi halmozni a testem minden egyes részét, csak jólesően sóhajtok, mikor azonban a nőisségemhez ér és még a nyelvét is használja, a sóhajt felváltja egy hangos nyöszörgés. Egyik kezemmel az ágyon lévő terítőt markolom meg, a másikkal a hajába túrok és ösztönösen nyítom egyre szélesebbre a lábaimat is, hogy jobban oda férjen. Szinte rosszul esik mikor abba hagyja a kényeztetésem, de mégis rá vigyorgok, ahogyan lábaimat a vállára helyezi. Be csukom szemeimet ahogyan kezével végig simogat és újabb csókokkal illet, majd egy hangos nyögéssel engedem őt magamba, még egy kicsit meg is emelve a fejem, ahogyan belém hatol.
- Én is nagyon szeretlek. - suttogom szinte alig hallhatóan, majd a csókjait élvezve készítem fel magam arra, hogy ismét eljuttassuk egymást a csúcsig. Ahogy elhúzódik tőlem, az ajkamba harapok, és a fejem hátra vetve élvezem ahogyan mozog bennem, időnként sóhajtva, majd nyögve és sikoltva is a vágytól. A kezével okozott kényeztetés miatt pedig csak még jobban felfokozódik bennem a vágy, és az egyik kezem én is a csiklóm felé vezetem, eltolva az övét, mert tudom, hogy a férfiaknak mekkora örömet tud okozni a saját magunk kielégítése látványa is. Úgy érzem, hogy sosem tudok betelni vele.
- Azt hiszem, hogy a függőd lettem. - a hangom még mindig nagyon halk és szinte alig sikerül kimondanom értelmesen a szavaimat, mert minél gyorsabb a tempója én annál inkább érzem, hogy közeledek az orgazmus felé. Végül el veszem a csiklómon lévő kezem, hogy a karjába mélyesszem körmeimet és hangom kiengedve adom át magam az örömnek. Csak bízok abban, hogy a személyzet nincs már a házban.        

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 18:51


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18 - Ha rólad van szó, biztosan - mosolyogtam. - Még a hangom sem lennék képes megemelni veled szemben - kuncogtam és ismét megcsókoltam. - Tudod jól, velem bármit meg tudsz beszélni és nem fogok megharagudni érte.
Szavai megmosolyogtattak, de örömöt is ébresztettek bennem és elégedettséget. Nem csak ő hisz bennem, én is benne.
- Én is benned. Nincs bennem kétely - mosolyogtam.
Csók csókot követ, a ruhák lekerülnek rólunk, majd ajkaimmal haladtam lefelé folyamatosan kényeztetve testét, elérve nőiességéhez, ahol folytattam az izgató munkát, ő pedig még nagyobb teret adott nekem, de ezt csak addig csináltam, amíg elő nem készítettem teljesen a terepet, utána pedig jött a lényeg, hogy belé hatoljak.
Heves munkába kezdtem, hogy végre egy nap kihagyás után ismét ki tudjuk élni egymást, ki tudjuk elégíteni egymást, viszont az meglepetésként ért, hogy eltoltam kezem és ő vette át ezt a szerepet is. Hogy elkezdett saját magán dolgozni. Erre nem számítottam, de izgató látvány volt.
Kezeimmel lábait tartottam, de olykor érzékien simogattam a combjait is, miközben egyre hevesebb lettem, egyre követelőzőbb, de nem durva, csak egészséges keretek között, de reakcióiból éreztem, hogy nem kell már neki sok, hogy elérjen a csúcsra. De nekem sem.
Valamit mondott, de nehezen tudtam kisilabizálni, hogy mit akarhatott közölni, de nem is éreztem fontosnak, egyszerűen csak arra koncentráltam, hogy minél jobb legyen nekünk az érzés. Én is nagyon nyögtem már a vége felé, pláne mikor még karom is végig karmolta és tőle is zengett a ház, de ez már köztünk megszokott volt, nem tudtunk csendben maradni. De nem is akartunk, ez így volt igazán élvezetes és természetes, nekem pedig zene volt füleimnek és csak jobban beindított. Minden nyögése és sikolya ostorcsapásként ösztönzött engem, hogy még jobban odategyem magam.
Ahogy Elinor a csúcsra jutott nálam is bekövetkezett a vég, így tövig benntartva élveztem belé egy mély, kéjes nyögéssel és egy-két további lökéssel lövelltem belé, aminek még ki kellett jönnie, majd elengedtem lábait és csókot nyomtam ajkaira, aztán elfeküdtem mellette és magamhoz húztam.
- Csodálatos vagy... - szuszogtam és mélyet sóhajtva öleltem át egyik karommal, másikkal arcát simogattam és ajkaira tapadtam, testemmel pedig testéhez simultam.


  ♪ Felicita


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 20:39

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


+18
Teljesen biztos vagyok abban, hogy Gleeson szavai őszinték, és nem is tudnám elképzelni róla azt, hogy valaha is kiabáljon velem. Persze biztosan lesznek minimálisan vitáink, hiszen minden kapcsolatban előfordul, de nem hiszem, hogy tartanom kéne attól valaha is, hogy bármi olyant tegyen vagy mondjon, ami nekem nem tetszene. Azt is pontosan tudom, hogy bármi akadályt is gördítsen elénk az élet, meg fogjuk tudni oldani, hiszen a szerelmünk annál sokkal erősebb. Soha senki nem volt még ennyire fontos a számomra, mint Ő, és talán még ennyire elszánt sem voltam. Valóban mellette érzem azt, hogy kész lennék lemondani a szabadságomról, és elköteleződni mellette, gyereket szülni neki és, mint feleség és anya tökéletesen helyt állni majd. A barátnőimmel való közös programok, néha egy kis kikapcsolódás, azt hiszem, hogy sosem fog neki gondot okozni. Mert ő épp olyan férfi, aki nem a saját boldogságát nézi előbb, hanem azt, hogy engem azzá tegyen. Ez pontosan látszik az együttléteinkből is, hiszen minde egyes alkalommal, amikor arra kerül a sor, akkor szívesen kényeztet, még csak nehezére sem esik neki. Épp úgy, ahogyan most is teszi, miközben végig csókolja az egész testem, a nőiességemen pedig mikor végig nyal, érzem, hogy képtelen lennék már uralkodni magamon. Őt akarok. Mindig. Amint pedig belém hatol, valami olyan érzés kerít a hatalmába, amiből sosem elég. A mozdulatai, az érintései mind olyan gyengédek, hogy máshogyan el sem tudnám vele ezt képzelni. Mellette igazán nőnek érzem magam, és ez azt hiszem, hogy olyan erővel tölt el, mint még eddig soha semmi. Mégis a kezét félre tolva kezdem kényeztetni saját magam én is, közben pedig végig játszódik a fejemben az is, hogy ha végeztünk, még mennyi mindent próbálhatnánk ki. Mert ma egészen biztos, hogy már nem fog levakarni magáról. Annyira tökéletesen egymásba illünk, mintha két puzzle darabka lennénk. Érzem, hogy közeledek a csúcshoz, ezt egy nagy sikollyal a tudtára is adom, és a kezemmel, mellyel saját magam izgattam, a karjába körmölök, így kiadva magamból a gyönyört. Mélyeket lélegzek, az egész testem remeg, mint minden alkalommal, és látva rajta, hogy ő is közel kerül ahhoz, hogy élvezzen, csak ismét felizgulok, így kénytelen vagyok az ajkamba harapni. Mégis meglepődök azon, hogy belém engedi a benne felgyűlt élvezetet, szinte érzem ahogyan a langyos folyadék szétfolyik bennem, és azt sem tudom, hogy erre most hogyan kéne reagálnom. Még egyenlőre sehogy sem tudnék, hiszen olyan mélyeket lélegzek közben, hogy kétlem, hogy bármilyen hang is ki tudna jönni a szájamon. A lábam ernyedten esik le a válláról, amint elengedi azokat, és becsukom a szemeimet is miközben az ajkunk találkozik ismét. Annyira fantasztikus érzéseket tud bennem okozni.
- Te teszel ilyenné. Miattad ragyogok. - suttogom hozzá bújva, és meztelen testünk amint ismét összeér, kénytelen vagyok vágyakozva sóhajtani egyet miközben elveszek az újabb csókjában, közben szándékosan csak még jobban hozzá simulok. - De... mi lesz ha teherbe esek? - kérdezem végül, amint egy kis szünetet hagyunk a csókkal, bár igazából nem is bánnám talán, ha az lennék. Azt viszont nagyon nem szeretném, ha amiatt venne feleségül csak, mert kötelessége lesz miután felcsinál.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 21:40


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



A megint csak csodálatosra sikerült együttlétünk utána mellette fekve, magamhoz húzva öleltem át és csókoltam, ő pedig még inkább hozzám simult, ami csak még jobban esett. Imádtam őt, imádtam a testét és imádtam a közelségét, a bőrt, amit ujjaimmal, tenyeremmel érzékeltem minden érintésemmel, simításommal.
Imádtam az ajkait, szőke fürtjeit és imádtam a jellemét is. Nem csak a befolyásolhatóságát, hanem azt a fajta kisugárzást, ami körbelengte őt. Szerettem őt és jókedvűnek, boldognak éreztem magam mellette. Nem volt feszültség, legalábbis nem köztünk. Ha volt is, külső tényezők okozták, mint a pincér, vagy Prue. De köztünk minden rendben volt. Erre én voltam a garancia.
Egészen odáig nem is nagyon gondolkodtam el azon, mi lesz, ha teherbe esik, amíg szóba nem hozta. Alapvetően terveztünk gyereket, bár nem beszéltük meg mikorra. A magam részéről nem volt problémám vele, várandós lesz, mert egyébként is szerettem volna gyereket. Sőt. Talán még hasznomra is válhat, ha valóban megfogan. Sok lehetőség bújik majd meg benne. Ha kiderül, hogy várandós, azt simán a javamra fogom tudni fordítani. De hiába van önző és manipulatív gondolatom, ezek mellett azért ott van az önzetlen öröm is, hiszen örülnék egy gyereknek.
- Én örülnék egy gyereknek - mosolyogtam őszintén. - Mármint... én nem bánnám. Szeretnék gyereket. Én... nem tudom, te mit gondolsz és, hogy érzel, de engem boldoggá tenne. Hiszen családot terveztünk, nem? - pillantottam szemeibe és lágyan arcára simítottam.
- De ha te most másként érzel, akkor nem tudom... - játszottam a zavarodottat, holott tudtam, hogy ő is így érez. De úgy éreztem illik kicsit zavartnak lenni, mintha nem tudnám, hogy neki is ez a legmélyebb vágya. Muszáj volt egy kis színészkedést is bevetni, hogy ne érezze azt, hogy nyitott könyv nekem és minden lépésem tökéletes és tudatos. Ez most kivételesen nem volt teljesen tudatos, de tudatosan kezelem a helyzetet. Nem akartam még teherbe ejteni - bár tervben volt, - egyszerűen csak nem gondolkoztam az élvezet hevében. De ha már megtörtént, hogy belé élvezzek, akkor illik tudatosan kezelni a helyzetet és magabiztosnak lenni. De ezt neki nem kell tudnia, érezze csak úgy, mintha kicsit én is zavarban lennék a helyzettől, mintha félnék, hogy ő most mit lép erre.
- Ne haragudj, nem voltam teljesen magamnál - túrtam hajamba, mintha kicsit ideges lennék. - De... szeretnél családot, nem? Akkor... nagy baj nincs. Hiszen én is szeretnék tőled egyszer gyereket... én azt hiszem készen állok rá. Talán mindig is kész voltam rá... - pillantottam szemeibe, de nem csókoltam meg. Csak a válaszára vártam és arra, hogy ő csókoljon meg.


  ♪ Felicita


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyPént. Jan. 19 2024, 11:50

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Mint minden együttlétünk, ez is tökéletesre sikerült, annyira, hogy csak lihegve, teljesen elvarázsolva bújok hozzá, a lehető legközelebb simulva hozzá, és élvezem a csókjainkat, amelyek olyan szenvedélyesek, hogy úgy érzem, hogy még mindig nem vagyok betelve vele. Mintha csak egymásnak teremtettek volna, annyira jól működik köztünk minden, és áldom az eget azért, amiért épp ő volt az, aki rám írt azon a napon. Sok mindent megbántam már az életem során, de azt azt hiszem, hogy sosem fogom, hogy hagytam magam ennyire le venni a lábamról. Mégis egy kicsit ismét elbizonytalanodok, amint eszembe jut, hogy tulajdonképpen most nem is védekezett. Ez normális esetben persze nem is lenne olyan nagy baj, viszont felmerül benne az, hogy mi lesz akkor, ha esetleg rá jönne, hogy mégsem én vagyok számára az igazi? Egy gyerek születését már nem lehet vissza csinálni. Bennem pedig nincs semmi különleges, ami miatt ne gondolhatná majd meg magát.
- Én is azt szeretném, ha egy családdá válnánk. Egy gyerek minden vágyam, de... - elharapom a mondandóm végét, hogy ismét át tudjam gondolni azt, amit mondani szeretnék. Nem akarom megbántani őt, és azt sem szeretném ha félre értene. De hisz ő mondta, hogy bármit elmondhatok neki... - ...de nem akarom, hogy csak azért vegyél el majd feleségül, mert teherbe esek. Vagyis tudom, hogy szeretsz, de az akkor is olyan lenne... - félve nézek a szemeibe, közben pedig reménykedek abban, hogy megérti azt amit mondani szeretnék. Mert ha terhesen állnánk az oltár elé, akkor valószínűleg mindenki azt gondolná, hogy csupán kötelességből vesz el, mert ha már a baj megtörtént, akkor nincs más választása. Inkább azt akarom, hogy mindenki lássa rajtunk az egymás iránt lévő érzéseinket és azt, hogy valóban boldogok vagyunk együtt. Nem csak egy gyerek miatt kényszerülünk családdá válni. Ahogy azonban bocsánatot kér, mintha hibázott volna, megbánom, hogy bármi rossz is az eszembe jutott egyáltalán. Ki ne szeretne gyereket szülni egy ilyen csodálatos férfinek? Egyszerűen csak bennem van az, hogy évekkel ezelőtt az apám is ki hátrált a szülői kötelezettségei alól, amint megtudta, hogy az anyám gyermeket vár, és nekem a legnagyobb félelmem az, hogy az én gyerekem is apa nélkül kell majd felnőjjön.
- Egyáltalán nem haragszom rád. Csak egy kicsit félek attól, hogy megbánod. Mármint úgy értem, hogy engem megbánsz, vagy rá jössz, hogy mégsem én vagyok az a tökéletes, akire vágysz. Mi lesz ha egyszer egy akkora akadályba ütközünk majd, amit nem fogunk tudni át lépni? - a szavaim nagyon halkan csengenek, a szivverésem pedig felgyorsul. Milyen hülyeségeket beszélek? Gleeson nem olyan, mint az apám. Ő meg fog becsülni, és sosem fog elhagyni. Még óvatosan a fejemet is megrázom, hogy minden negatív gondolkodást el űzzek az elmémből. - Szeretnék egy kislányt. Felejtsd el, amiket mondtam. - és rögtön az ajkára is tapadok, hogy még ideje se legyen válaszolni, közben pedig még rá is mászok, mintha nem is most elégítettük volna ki egymást. Őt akarom, és azt, hogy családunk legyen. Bármit megadnék azért.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyPént. Jan. 19 2024, 16:00


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Nem tudom miként kéne felfognom Elinor kérdését. Tudom, hogy valahol van létjogosultsága annak, amit kérdezett, ugyanakkor azt is tudtam, hogy alaptalan. Az én irányomból alaptalan. Azt is tudtam, hogy minden bizonnyal ezeket a kérdéseket csak a múltja rossz emlékei mondatják ki vele. Nem gondolkodna ő így, ha nem lennének rossz tapasztalatai. A rossz tapasztalatok okozzák itt a problémát, azokra pedig van is orvosság, csak sajnos lassan hat.
Hiába adagolom az orvosságot, a betegség túl makacs és lassan hat. Ráadásul mindig közbe jön valami nekünk, ami bezavar. Sajnos. Most is minden tökéletes lett volna, ha nem jön Prue, ha nem jön szóba Dan. Még szerencse, hogy ennyire intelligens és nyugodt jellem vagyok, nem pedig holmi átlagos közember. Lehetséges, sőt, valószínű, hogy ha átlagos valakinek születtem volna, akkor a most meglévő képességeim hiányában képtelen lennék a helyzeteket ilyen jól kezelni. Ez egy adottság volt. Ennyivel magasabb rendűnek születtem. Nem is szívesen gondoltam bele milyen lenne az életem, ha másnak születtem volna. Szörnyű rossz gondolat volt.
Valahogy meg kéne oldanom, hogy Elinor pár napra olyan élethelyzetbe kerüljön, ahol nincs kitéve a külső hatásoknak. Nincs Prue, nincs Dan, nincsenek zavaró gondolatok. Akkor többre jutnék. Valahogy le kéne szerveznem egy ilyen alkalmat valahol.
Megértettem, hogy miről beszél. A látszattól fél. Tudja, hogy nem csak a gyerek miatt venném feleségül, de attól fél mások azt fogják hinni. Erre van egy nagyon egyszerű megoldás. Még azelőtt feleségül veszem, hogy mások megtudnák, hogy terhes. Már ha valóban várandós lesz. Úgyis beszéltünk róla, hogy egyszer feleségül szeretném venni.
Még a feltételezés is ostobaság volt, hogy megbánnám a vele való kapcsolatom, vagy leküzdhetetlen akadályok elé néznénk. Ezt ő se gondolhatta komolyan? Kissé lelombozva néztem rá, hiszen nem vártam volna, hogy ilyesmit gondoljon rólam. Azt hittem ennél azért magasabb szinten áll a kapcsolatunk. Mi a fenéért nem tudja már elengedni azt a nyomorult múltját? Miért kell nekem még mindig a múltbéli események miatt és a rossz emlékek miatt szívnom?
Nem éreztem magam kiábrándulva belőle és szerintem nem is fogom. Ahhoz túlságosan szeretem és túlságosan hiszek a szép közös jövőben. Nem tántoríthat el egy ilyen apróság a céljaimtól. Nekem és neki egy a sorsunk és közös a jövőnk.
Szerettem volna neki beszélni még, szerettem volna sok mindent mondani, hogy tudja, nincs mitől tartania és mindig mindent meg fogunk tudni oldani, de addigra már az ajkaink összeértek és "letepert", én pedig átölelve viszonoztam a csókot.
- Szeretlek, édesem - sóhajtottam jólesően és kezeimmel lágyan végigsimítottam bőrén. Lassan, kiélvezve, közben olthatatlan vágy lobbant bennem újra a teste iránt. Nyakába csókoltam, mélyen magamba szívva illatát is.


  ♪ Felicita


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptySzomb. Jan. 20 2024, 16:27

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
Fogalmam sincs, hogy miért merült fel bennem ennyi kétely a gyerek vállalást illetően, de szinte szégyellem magam azért, mert hangosan is ki mondom azokat. Nem hasonlíthatom Gleesont sem az apámhoz, sem pedig a múltamban felbukkanó férfiakhoz. Ő messzemenően más, mint bárki, akit eddig ismertem és biztosra veszem, hogy ha úgy dönt, hogy feleségül vesz, az amiatt fog történni, mert szeret. Egy gyerekkel pedig semmiképp sem hagyna magamra. Egyszerűen látom a szemében, hogy mennyire őszintén gondolja a családalapítást velem, ahogyan azt azt is, hogy rosszul esnek a szavaim. Ezt persze megértem. Hiszen fordított helyzetben nekem sem esnének jól. Nem igazán szeretek tervezni, mert nagyon könnyen csalódásként tudok megélni bármit, ha valami nem úgy sül el, viszont hírtelen bukkan fel lelki szemeim előtt egy tökéletes kép, amelyen nem csak ketten vagyunk, hanem hárman, még el is mosolyodok azon, ahogyan elképzelek egy szőke fürtös kislányt, aki kiköpött mása az édesapjának. S talán épp ezért is döntök úgy, hogy nem elégszem meg egyetlen alkalommal, fel mászok rá, és úgy tapadok ajkaira, mint valami kiéhezett liba lennék, aki képtelen megálljt parancsolni magának. Ezúttal azonban nem csak az élvezet a célom, hanem az is, hogy össze hozzuk azt a gyereket, akiről olyan sokszor álmodoztam már, és az sem érdekel, hogy kinek mi lesz a véleménye erről. Én biztos vagyok abban, hogy éppen ő az, akire szükségem van. Az érzéseim pedig sosem fognak elmúlni. Abban is bízok, hogy előbb vagy utóbb el felejthetem mellette a múltamban átélt rengeteg rossz élményt is, és, hogy amíg megtörténik a lelkem gyógyulása, végig kitartóan fog maradni mellettem. Tudom, hogy egy kapcsolatot a folytonos bizalmatlanság tudja a legjobban szét rombolni, bár én valóban igyekszem nem kivetíteni rá a csalódásaimat. Talán lesz elég türelme hozzám, és nem fogja azt mondani, hogy nem kér már belőlem többet. Azt hiszem, hogy nélküle nem tudnék már létezni sem.
A csókunk hosszúra és szenvedélyesre sikerül, mozdítok egyet a csípőmön és amint megérzem ágaskodó férfiasságát, miközben a nyakamat csókolja, sóhajtok egyet és ülő pozícióba helyezkedek.
- Én is nagyon szeretlek. - suttogom és egy kicsit előre dölök, hogy egy újabb csókot adhassanak neki, majd ki egyenesedek, kezeimmel a mellkasán támaszkodva, és egy könnyed mozdulattal emelem meg csipőmet, hogy azt mikor vissza is engedem, a férfiassága belém csússzon. Nyögök egyet az érzéstől, rá vigyorgok, aztán lassan kezdek mozogni rajta, jóleső sóhajokat hallattva magamból.    

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptySzomb. Jan. 20 2024, 20:10


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18 Az események, mint mindig most is pozitív irányba mozdultak el, hála a képességeimnek és annak, hogy Elinor mennyire szerelmes belém és mennyire hamar meg tudja még önmagát is győzni arról, ami nekünk a legkedvezőbb. Felismeri saját hibás eszmefuttatásait és javítja magát. Lassan el fogunk érni arra a szintre, hogy nekem meg sem kell szólalnom, önmagától fogva rájön, hogy mi is a helyzet.
Most is így volt. Alig kellett érvelnem, beszélnem, önmagától tudta, hogy butaságot gondolt, butaságot mondott.
Az előző menetünk engem sem elégített ki teljesen, így az összebújásunk, a csókolódzásunk, a teste érintése, simogatása, a nyaka csókolása és a tőle kapott kényeztetés ismét feltüzelt. Ismét egyre keményebb lettem, ismét egyre jobban vágytam rá, ez a vágyam pedig meg is történt, amikor ismét benne éreztem magam és elkezdett mozogni.
Jólesően sóhajtoztam, néha felnyögtem, miközben egyik kezem csiklójához vezettem és rásegítettem kicsit az élvezetére, hogy minél jobb legyen neki. Nem mintha a férfiasságom alapjában véve ne okozna neki elég kéjt, hogy el tudjon tőle menni, mert bizony már többször bizonyítottam vele, de már láttam mit okoz nála, ha itt is rásegítek, így ismét látni akartam az örömöt, amit a férfiasságom és ujjam egyszer okoz, majd mindkét kezemmel melleit masszíroztam át, mert nem akartam, hogy túl hamar orgazmusa legyen.
Szerettem irányítani, szerettem dominálni, de most úgy voltam vele kiélvezem, hogy ő van felül és ő diktál. Hagytam, hogy kiélje magát, hogy megvalósítsa, amiket szeretne és ő diktáljon tempót. De csak egy szavába kerül és átveszem az irányítást. Ahogy ő szeretné.
Feltoltam magam, egyik kezemmel átkaroltam és közelebb húztam magamhoz, hogy ajkaira tudjak tapadni.
- Nagyon jó vagy - mondtam két csók között, szuszogva. - Bepótoljuk az elmulasztott alkalmakat.
Visszadőltem az ágyba és végig simítottam mellein, hasán, oldalán és csípőjén, élvezve a mozgást, a tempót, amit diktál, a forró, nedves belsőjét, mely szinte elolvasztotta férfiasságom minden mozdulatnál, amikor végigdörzsöltem belsőjét.
- Istenem, de jó érzés... - simogattam hasát és felvettem vele a szemkontaktust is, figyeltem arca rezzenéseit, szemei csillogását. Teste minden apró jelét és rezzenését látni és érezni akartam.
- Nagyon jól csinálod, édesem, nagyon élvezem, nagyon izgató - simítottam combjaira, mikor kissé feljebb tornáztam magam, majd hátába kapaszkodtam, másik kezemmel az ágyat támasztottam és nyakát kezdtem csókolni, közben simogattam hátát, le egészen csípőjéig, onnan csiklójára és lassú, ütemes izgatásba kezdtem ismét. - Olyan forró vagy - szuszogtam és vállaira csókoltam.



  ♪ Felicita


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life - Page 2 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life - Page 2 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life - Page 2 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 EmptyVas. Jan. 21 2024, 19:07

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
A gyerek téma bár kicsit elbizonytalanít, de szerencsére csak épp egy rövid ideig, mert rá nézve hamar rá jövök, hogy felesleges minden aggódalmam. Soha senki nem szeretett még ennyire, amennyire Gleeson szeret, és ez akkora erőt ad számomra, amekkorát mág nem éreztem. Felesleges volt felvázolnom neki az aggódalmaimat, hiszen a napnál is világosabb, hogy soha semmi és senki nem tudná beárnyékolni a boldogságunkat. Egy kisbaba pedig minden bizonnyal csak még szorosabbá tenné a kapcsolatunkat. Megerősítene még jobban, és együtt legyőzhetetlenek lehetünk. Csak hinnem kell benne és a jövőnkben is. Olyan, mintha valami mágnesként vonzana magára, nem bírok ellenállni neki. Egyszerűen annyira szeretem az érintéseit, a csókjait és ő magát is, hogy folyamatosan azt érzem, hogy akarom, újra és újra. Épp ezért is döntök úgy, hogy kezembe veszem ezúttal az irányítást. Rá mászva, egy könnyed mozdulattal ülök rá a keményedő  férfiasságára, óvatosan magamba engedve azt, majd lassan kezdek el mozogni, halkan sóhajtozva, időnként az ajkamba harapva, a kezét viszont amint megérzem a csiklómon, egy hangosabb nyögés jön fel a torkomból, kicsit hátra dőlök, két kezemmel megtámaszkodva hátam mögött a lábában és gyorsítok a csípőm mozgásán is, hiszen két felőlről az izgatásom csak még jobban feltűzel. Becsukom a szemeimet is, miközben még szaporábban mozgok, és szinte rosszul esik, mikor a kezét elveszi a csiklómtól egy kis ideig mélyeket lélegezve megállok, de nem sokáig, mert a mellemmel való játéka ismét vissza térít a valóságomba, ami gyönyörrel tölt el. Ismét igyekszem felvenni a korábban is magamnak diktált tempót, és örülök, hogy felemelkedik egy kicsit, hogy ajkaink egymásra tapadhassanak. Egyik kezemmel megszorítom a vállát, másikat az arcára teszem, továbbra is vigyázva arra, hogy ne lassítsak a mozdulataimon. Szavaira széles mosolyra húzódik a szám, homlokamat az övének döntöm, és lihegve próbálok megszólalni, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Amint hátra fekszik, ismét megtámaszkodok a mellkasába és ezúttal körkörös mozdulatokkal mozgok rajta egy darabig, hogy aztán vissza térjek a korábbi ütemhez. A simogatása pedig csak még jobban ösztönöz arra, hogy még ennél is gyorsabb tempóba kezdjek, így állva a tekintetét, nagyokat nyögve gyorsítok, a dícséretei pedig csak még nagyobb önbizalmat adnak. Ahogy ismét felemelkedik, átölelem, majd kicsit oldalra döntöm a fejem, élvezve a nyakamra adott csókokat, a keze azonban, amely a testem simogatásából a csiklómra téved, emlékeztet arra, hogy nemsokára elérem az öröm kapuját. Egyre hangosabb hangokat kezdek hallatni, míg végül remegni kezdek, és a tempóm is fokozatosan lassúl, míg végül ernyedten dőlök rá a vállára, szaporán véve a levegőt. Egy pár másodpercig megszusszanok, majd ismét erőt véve magamon kezdek újabb mozgásba, de most csak óvatosabban, erőtlenül, hogy ő is a csúcsra tudjon jutni.     

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life - Page 2 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life - Page 2 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
beginning of a new life
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A new beginning
» back to the beginning
» the beginning of the end - Sierra & Gabe
» At the beginning of a new path
» Owen & Aaron - The beginning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: