New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 103 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

beginning of a new life
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Témanyitásbeginning of a new life
beginning of a new life EmptySzomb. 6 Jan. - 15:53

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


A tegnap estére értünk haza életem legfantasztikusabb kirándulásából, aminek minden egyes pillanatát boldogságként éltem meg. Gleeson mindent tökéletesen megszervezett, és az, hogy sikerült ennyire egymásra hangolódnunk, már csak hab volt a tortán. Semmi akadályát nem látom annak, hogy valóban hozzá költözzek, hiszen az elmúlt pár napunk is fantasztikus volt együtt, és biztosra veszem, hogy innen majd csak még jobb lehet minden.
Ragaszkodtam ahhoz, hogy az utolsó éjszakámat a lakásomba töltsem, hiszen tudtam, hogy reggelre beszélte le a költöztető céggel, hogy jöjjenek. Szerettem volna nyugodtan összepakolni, hogy egyszerre minden átvivődjön hozzá, ami számomra fontos. Ruhák, fotóalbumok, személyes tárgyak, amelyek valami emlékhez fűznek és a utoljára hagyom az ágyam mellett lévő éjjeliszekrényen pihenő képeket, amelyek gondosan be vannak keretezve. Az egyiken anyával vagyok, még tavaly készült a kép, amikor haza látogattam Párizsba, egy másikon Prueval és a harmadikon közösen a barátnőimmel, épp valami koktélpartín vettünk részt. Ha rajtam múlna ezeket a Gleeson lakásán is ki raknám valamelyik polcra, viszont tudom, hogy nem lenne helyes. Eszem ágában sincs átrendezni ott semmit, épp elég nekem a tény, hogy mától fogva minden egyes napunkat közösen élünk meg. A lakás, amiben eddig laktam, nem a sajátom, csak béreltem, bár nem azért, mert ne engedhettem volna meg magamnak egy kisebb házat, ahnem azért, mert néhány éve amikor New Yorkba jöttem, azzal a céllal érkeztem, hogy vissza térek majd a szülőföldemre egyszer, így nem tartottam fontosnak, hogy saját házam legyen. Bár eredetileg úgy terveztem, hogy fent tartom azt mégis magamnak arra az esetre, ha valami mégsem sülne el jól, hogy legyen hová vissza jönnöm, de a nyaralásunk során sikerült majdnem minden kételyt elűznöm a fejemből, így végül a lakás igazi tulajdonosával megbeszéltem, hogy bontsuk fel a szerződést, elintéztem minden fizetnivalót vele, és miközben három férfi, akik a költöztető cégtől jöttek le cipelik a csomagjaimat, felhívom Pruet is, hogy közöljem vele, hogy elköltözök. Nem kicsit volt felháborodva, leginkább azért, hogy csak most szólok, pedig szívesen segített volna, meg persze nem esett nehezére a fejemhez vágni a nem tetszését és azt, hogy szerinte ezt a döntést mennyire elkapkodom. Mikor pedig közli velem, hogy szeretne meglátogatni, csak simán rábólintok, pedig este már nem is a saját házamban leszek és főleg nem egyedül, hogy egymagam szervezkedjek. De hogy mondhatnék neki nemet? Több mint egy hete nem találkoztunk.
Én a saját autómmal parkolok le a Gleeson hatalmas villája előtt, a költöztető kocsi mellett, amiből kiszállva, széles mosolyra húzódik a szám, amint megpillantom a férfit is. Mint valami kamasz kislány úgy futamodok meg, hogy minél előbb a nyakába borulhassak. Az ajkára tapadok, majd közelebbről is felmérem a villát, ami igazán gyönyörű, bár nekem talán egy kicsit sok. Én mindig is jobban szerettem a visszafogott, szerényebb környezeteket. De majd megszokom ezt is gondolom.
- Hiányoztál. - nyomok egy puszit az arcára, majd elhúzódok tőle, mert eszembe jut, hogy még mindig nem vagyunk magunkra. A költöztetők máris  a csomagaimat le szedve a kocsiról várják az utasítást, hogy azokat hová vihetik. El sem hiszem, hogy mától valóban együtt fogunk élni. Épp úgy, ahogyan azt az igazi, szerelmes párok teszik. Hiszen azok vagyunk mi is.
- Egyébként... beszéltem Prueval. Tudom, hogy nem szabadott volna nélküled bele menjek, hiszen ez mégis csak a te házad, de ragaszkodott ahhoz, hogy ma szeretne meglátogatni...- nem nézek rá miközben beszélek, mert kicsit szégyellem ez miatt magam. Ez lenne az első napunk amit úgy töltünk, hogy együtt lakva, Prue igazán rá ért volna. De mit kellett volna csináljak? Olyan nehéz neki nemet mondani. - De ha nem szeretnéd, akkor ki találok valamit. Biztosan megérti. - teszem azért hozzá mosolyogva, hiszen azért van beleszólása a dologba nyílván. Még akkor is ha úgy tűnik, hogy nélküle döntöttem ebben. Rossz szándék az igazán nem volt bennem. Csak na...       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptySzomb. 6 Jan. - 20:02


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Nem volt ellenemre, hogy még a régi lakásában töltsön egy napot, hiszen volt egy csomó elintézni valója, így aztán én is előkészültem a fogadására, noha nekem sok dolgom nem volt. Felszabadítottam neki gardrób szekrényt, csináltam helyet pipere szereinek, stb.
Nagyon is sikeresnek könyveltem el az elmúlt egy hetet, így nem volt kétségem, hogy jó döntést hozunk azzal, hogy hozzám költözik, ahogy szerintem a nagy villát és a luxust is hamar meg fogja szokni. Szerintem nagyon szépen összecsiszolódtunk, nem lesz itt semmi probléma és így legalább az aprólékos kis nevelésembe is belekezdhetek vele szemben.
Reggel, mikor hallottam az érkező autókat kisétáltam a ház elé, a kapu felé, majd átöleltem a nyakamba ugró Elinort és viszonoztam a csókot. Egy nap, de még így is sok volt. Annyira megszoktam már az alatt a hét alatt, hogy végig mellettem van, hogy nehéz és furcsa volt nélküle. Az ágy is üres volt és a nagy villa is kongott. Tán még kissé nyomasztó is volt. Oké, napközben nálam volt a személyzet, de ők nem nálam laktak és nem is helyettesíthették Elinort. Magányosnak és komornak éreztem nélküle.
- Te is nekem, édesem! - mosolyogtam szorosan ölelve, majd elengedtem kicsit, mert volt dolgunk és láttam, mondani is akar valamit. Nameg... voltak itt mások is, akik ránk vártak.
Amit mondott meglepett, ugyanakkor nem haragudtam érte. Természetesen nem volt joga megadni a címem és idehívnia, de nem zavart különösebben. Részben, mert úgyse talál itt semmit, ami azt igazolná bűnös lélek vagyok, másrészről meg úgyis arról volt szó, hogy személyesen is bemutat neki. Hát most legalább itt az alkalom, megismerhetem őt. Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő és Prue megismerése. Én nem aggódtam.
- Ugyan, semmi baj - legyintettem zavartalanul és kedvesen mosolyogtam. - Nem hibáztál. Úgyis meg akartam őt ismerni és beszéltük is, hát most itt a lehetőség. Én csak örülök neki - adtam puszit homlokára, hiszen tényleg nem voltam ideges. Engem ez nem zavart.
- Na gyere - csókoltam meg, majd intettem a költöztetőknek. - Megmutatjuk nekik mit hová, mi merre.

Elsőnek a hatalmas nappaliba érkeztünk, ahol intettem is az inasomnak.
- Austin, kérem, jöjjön egy kicsit - intettem magam felé kezemmel.
A rózsaszín öltönyt viselő, kék inges, cingár szépfiú hozzánk lépett. Minden kifinomult mozdulata homoszexualitásról árulkodott, de egyébként a megjelenése is. A hangját már nem is említve.
- Mit szeretne? - lépett mellém, majd Elinorra pillantott. - Ooo, hát itt a jövendőbeli Mrs. Byrne - mosolyodott el. - Jól telt a nyaralás, kisasszony? Ezek szerint végre ide költözik? Ez nagyszerű! - lelkendezett összeérintve tenyereit.
- Körbe vezetjük az urakat, hogy tudják mit hová tegyenek. Jöjjön velünk, mert ön fog nekik utána segíteni.
- Rendicsek - mosolygott. - Austin Hollow - nyújtott kezet a férfiaknak.
- Ez itt a nappali. Képek, szobrok, csecsebecsék ide kerüljenek. Majd mi elrendezzük őket és, ami nem ide kerül, tovább visszük, bár máshol nem fog nagyon hely lenni nekik egyelőre. Meglátjuk.
Tovább mentünk a fürdőszobába.
- Ez itt a fürdőszoba. Törölközők, fürdőeszközök, pipere szerek ide. Aztán rendezzük, mert lehet a parfümök, krémek és egyebek máshová kerülnek. Ez Elinoron fog múlni.
A fürdőszoba után a villa könyvtárába mentünk. Főként jogi, gazdasági, életrajzi és vállalatigazgatási szakkönyvek voltak, meg más hasonló kötetek.
- Ez a könyvtárral egybekötött olvasó szoba. Könyvek, újságok, DVD filmek, meg hasonlók ide. Majd elhelyezzük őket oda, ahová Elinor gondolja.
A következő állomás a konyha volt, ahol a szakács és az inasa már nagyban dolgoztak a reggelin és az ebéden.
- Szervusz Ellie! - intett a szakács, majd az inasa is és kedvesen mosolyogtak. Tulajdonképpen ők egy házaspár voltak és csak ketten dolgoztak a konyhában.
- Étkészletek, ételek, italok, konyhai holmik ide kerülnek.
Átmentünk egy üres gardrób szobába, ahová értelem szerűen a ruhák kerülnek majd.
- Ruha, cipő, kabát, minden, amit magára tud venni ide jön. Majd kedve szerint elrendezi.
Utolsó állomás a hálószoba volt.
- Ez pedig itt a közös hálószoba. A legszemélyesebb holmik kerülnek ide.
Itt végére is értünk az idegenvezetésnek, mely közben Elinor is szabadon megszólalhatott, nem csak én. Ő is elmondhatta az igényeit, elgondolásait, nem csak én. Akár még ellent is mondhatott nekem, ha valami nem tetszett.
- Szeretnél velük menni és segíteni nekik, irányítani kicsit, vagy maradsz velem? Austin ott lesz, figyel és intézi, de nem baj, ha te is menni akarsz.
És persze Austin volt a biztosíték arra is, hogy nem történik lopás.
A villának persze több szobája, nappalija és fürdője is volt, raktárak, meg minden más helység is, de azok szinte használaton kívül voltak. Majdnem mind. Főleg, mivel eddig egyedül éltem és szerintem eztán sem nagyon lesz használva mind, hacsak nem jönnek majd idővel a gyerekek.


  ♪ Szeress most

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptySzomb. 6 Jan. - 21:57

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Bár mindössze egy éjszakát töltöttünk külön, mégis amikor megpillantom, úgy érzem, mintha legalább hetek teltek volna el. Talán ezért borulok úgy a nyakába, mintha olyan sokáig lett volna távol tőlem. Annyira megszoktam a jelenlétét, hogy ezentúl elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyek annyiszor a közelében, ahágyszor csak tehetem. Bár holnaptól vissza kell állnom munkába, kénytelen leszek nélkülözni őt, de legalább tudom, hogy mire egy hosszú, fárasztó nap után haza érek, ő fog várni rám. Ezentúl minden egyes nap. Bár ezt a hatalmas villát azt hiszem, hogy nehezen fogom tudni megszokni, de majd valahogyan alkalmazkodom mindenhez. Rá mosolygok a szerelmemre, aki egyre jobban az életem részesévé vált, és aki nélkül már nem is szeretnék létezni ezentúl. Kicsit tartottam attól, hogy düshös lesz, amiért a kérdezése nélkül beszéltem meg Prue-val, hogy át jön ide, de szerencsémre semmi olyasmi reakciót nem váltott ki belőle, ami arra utalna, hogy haragudna, vagy épp csalódott lenne. Szerintem amúgy neki alapjáraton olyan a  természete, aki mindig nyugodt. Nem is tudnám azt elképzelni, hogy valaha is kiabáljon, vagy épp ne ilyen kedvesen szóljon hozzám. Annyira udvarias és figyelmes, hogy valóban elhiszem már, hogy mellette olyan életem lesz, amilyent mindig is szerettem volna. Nem a gazdagságra gondolok, mert én is sikeresen megteremtettem magamnak egy olyan életet, hogy ne szenvedjek hiányt semmiben, akkor sem ha egyedül maradok életem végéig. Hanem inkább arra, ahogyan bánik velem, és ami miatt képes vagyok elhinni, hogy számítok valamit. Neki igen, ezt érezteti velem minden egyes pillanatban.
- Annyira rámenős, hogy nem tudtam nemet mondani neki. De köszönöm, hogy megérted. - mosolygok rá ismét, és érzem, hogy újból bele szerettem. Soha senki nem tett még ennyire bolodggá. Bólintok, majd megfogom a kezét, ahogy beérve a házba egy gyönyörű nappalihoz érünk. Ez sokkal szebb, mint amilyennek elképzeltem. Prue egészen biztos, hogy hanyat vágja magát, ha meglátja, hogy milyen álomba illő villába költöztem. Bár megelégednék igazából egy kis faházzal is, amíg Gleeson mellettem van. Felkapom a fejem, ahogyan egy bizonyos Austin nevezetű férfit szólít, majd elő is kerül egy fiatal férfi, akiről messziről is lerí, hogy a saját neméhez vonzódik. Barátságosnak tűnik, és a szavaitól egy kicsit érzem, hogy bele is pirulok. Fel nézek Gleesonra egy széles vigyorral az ajkamon, mert ezek szerint mesélt rólam az alkalmazottjának.
- Elinor. Még egyenlőre. - mosolygok rá Austinra, és egy rövid ideig elengedem Gleeson kezét is, hogy azt a másik felé nyújtsam, aki szívesen el is fogadja azt. - Fantasztikus volt. Gleeson gondoskodott arról, hogy jól érezzem magam. És hát igen... úgy tűnik, hogy itt fogok lakni. De ha nem túl nagy kérés hagyjuk ezt a kisasszonyozást... - nézek előbb rá, majd Gleesonra is, mert nem tudom, hogy ez valami  itteni szabály-e, hogy magázniuk kell az alkamazottaknak a házban lakókat, de nekem a hátamon a szőr is feláll ettől. De persze, ha Gleeson nagyon ragaszkodik hozzá, akkor nem bánom... valahogyan majd csak megszokom. De titokban úgyis el fogom várni, hogy közvetlenebb legyen hozzám, és semmiképp sem ilyen hivatalos. Ismét megfogom a kezét és
úgy járjuk be a háznak a fontosabb részeit, és igazából nem is nagyon akarok bele szólni semmibe, egyenlőre még nem tudom úgy érezni magam, mintha ez az én otthonom lenne. Talán nem is fogom egyhamar annak érezni. Végig szótlanul nézelődök és hallgatom, ahogyan ki adja az utasításokat, egészen addig amíg a konyháig nem érünk. Meglepődök egy kicsit azon, hogy még szakácsok is vannak, ez szintén furcsa nekem, mert igaz, hogy én is megengedhettem volna, hogy fel vegyek magam mellé valakit, de mindig felesleges plusz költésnek gondoltam azt. Na meg szeretek én magam főzni, persze ha azt az időm is engedi. Vissza intek a konyhai alkalmazottaknak, majd miután azt is felmértük, kifele menet megszorítom egy kicsit a Gleeson kezét.
- Ha még szakácsod is van, akkor nekem mi lesz a feladatom ebben a házban? Azért néha szeretnék én is főzni neked. - jegyzem meg, mert amúgy mindent elfogadok, ha nagyon muszáj ezt is, de... már nem fog egyedül élni. Rendben, talán mindennap, minden percében nem lenne időm főzicskélni a munkám miatt, de azért néha jól esne. A gardróbnak örülök, hogy ilyen tágas, mert biza azt hiszem, hogy a ruháimból és a cipőimből van a legtöbb. Azt hiszem, hogy kényelmesen el fogok benne férni, sőt még helyem is lesz az újaknak. Vigyorogni kezdek, amint elérünk a kedvenc helyemig, és örülök, hogy úgy beszél róla, hogy a közös hálószobánk. Annyira ízlésesen van berendezve minden, és annyira gyönyörű, hogy igazából semmibe sem szeretnék bele szólni. Minden tökéletes már így is.
- Ez meg miféle kérdés? Természetesen veled maradok.- adok egy puszit az arcára, és amint kettesben maradunk végre, a nyakát átölelve csókolom meg. - Igazán gyönyörű itt minden. Remek ízlésed van. Majd megpróbálok én is alkalmazkodni mindenhez, bár azt hiszem, hogy időbe fog telni, amíg mindennek megszokom a helyét. Mit csináltál eddig egyedül egy ekkora házban? - nevetem el magam, mert egyébként nem is akarok arra gondolni, hogy előttem talán más nő is lakott már itt vele.... és aludt ebben az ágyban.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 7 Jan. - 10:24


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 - Jó, nem dől össze a világ, ne idegeskedj ezen. Szívesen látom őt is - bólintottam, utána bementünk és magunk mellé vettük Austint, aki elégedett mosollyal nyugtázta, hogy a nyaralásunk jól sikerült és ide fog költözni a jövendőbelim.
Elkezdtük körbevezetni a költöztetőket, mondva mit-hová. Austin is jött, hiszen mivel mi nem leszünk ott, neki kell figyelnie, hogy minden a megfelelő helyre kerüljön, mindent ki is adjanak és ne lopjanak el semmit, míg mi nem vagyunk mellettük.
- Te is nyugodtan főzhetsz. Megbeszéljük. Csak mondok egy példát, kedden úgy látod szerdán, vagy csütörtökön te szeretnél főzni, mert időd és energiád is engedi, akkor szólsz nekem, én pedig szólok nekik, hogy nem kell bejönniük. Sőt, hétvégén akár főzhetünk ketten is, szívesen segítek - ajánlottam fel mosolyogva a segítségem.
- De alapvetően te pihensz. Azért vannak a különböző munkás rétegek, hogy ők könnyítsék meg a mi életünket. Csak nem képzeled, hogy neked kell majd takarítani? - kérdeztem némiképp elképedve. - Minden héten jönnek takarítók, majd ők intézik. Bele pusztulsz, mire az egész villát körbe takarítod. Nem. A szabadidőd nem fogjuk ilyesmire költeni. Foglalkozzunk inkább egymással, szervezzünk programokat. Utazunk, kirándulunk, múzeumba megyünk, étterembe, összejövetelekre. Kilátogatunk a parkokba és meglátogatjuk Amerika nevezetességeit. Rengeteg szép hely van, ahová érdemes elmenni. Nem hiszem, hogy a házimunka a nekünk való, illetve neked való elfoglaltság. Tudjuk mi azt az időt hasznosabban is eltölteni.
De nincs bajom azzal, ha főzöl, megbeszélés kérdése. Csak tudjunk róla előre, mert akkor nekik is előző nap szólok, mert ők már reggel itt vannak, ne az legyen, hogy hirtelen döntünk és hazaküldjük őket.
Mikor az idegenvezetés véget ért mosolyogva csókoltam vissza és mikor döntött, intettem Austinéknak, hogy elmehetnek, akkor mi nem tartunk velük.
Dereka köré font karokkal csókolom őt vissza és képes lennék már most ágyba ugrani vele, de itt még flangálni fognak a költöztetők és még van más dolgunk, is szóval kénytelen voltam ezt későbbre halasztani. Pedig már biztosan ő is nagyon éhezik.
- El voltam benne - mosolyogtam. - Eljöttek a barátaim, tartottam parykat, meg hasonlók. Sose zavart, hogy egyedül vagyok rá, megtaláltam a módját, hogy megtöltsem emberekkel és egyszer, ha nagy család leszünk, jól fog jönni ez az épület. Sok szoba van benne, sok helység, raktárakkal, külön fürdőkkel, meg minden, szóval jó ez. Kelleni fog idővel és meg vannak az előnyei is.
Na gyere, még be kell mennünk kicsit a konyhába - szóltam és megfogtam a kezét.
- Tommy - szóltam a szakácsnak. - Ma vendégünk jön. Elinor egyik barátnője eljön ma hozzánk. Készítenétek valami süteményt és teát a fogadására? - kérdeztem, mintha lenne más választásuk. Csak udvariasság.
- Persze, nem tart semeddig. Tudjuk, hány óra felé fog érkezni? Mennyi időnk lehet és milyen süteményben, milyen teában gondolkozzunk? - kérdezte a szakács, de Elinor felé fordulva, hiszen az ő barátnője volt, ő tudhatta ezekre a választ.
Miután Elinor felelt neki, megköszönte az információkat.
- Ha kész, vigyétek be a társalgóba. Ott elég családias és barátságos a légkör és nem olyan tágas, mint a nappali. Sokkal jobb körülmények között tudunk ismerkedni és beszélgetni.
- Rendben, úgy lesz.
- Köszönöm - mosolyogtam, majd Elinor dereka köré fontam a karom és elindultam vele vissza a hálóba.


  ♪ Szeress most

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 7 Jan. - 14:16

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Örülök, hogy nem haragudott meg, amiért a megkérdezése nélkül beszéltem meg Prue-val a ma estét, pedig minden joga meg lett volna rá, hiszen ez az ő háza, ráadásul az első napunk lenne, amit közösen töltünk el úgy, hogy együtt élünk. Még mindig furcsa ezt kimondani, és elnézve ezt a gyönyörű házat, azt hiszem, hogy nem lesz könnyű megszoknom sem. Főleg azt, hogy még alkalmazottjai is vannak. Austin kedves férfinek tűnik, ahogyan a konyhában a szakácsok is. Azt tudtam, hogy pofátlanul gazdag, de nem is sejtettem volna, hogy külön emberek lesik a kívánságait. Ezzel persze nincs gond, viszon a képzeletemben valahogy úgy zajlott le az egész együtt élésünk, hogy ketten leszünk, és enyém lesz a ház körüli feladatok elvégzése. Elvégre is az a nők dolga nem? Hogy a férfiakat lenyűgőzzék például a főztjükkel. Az anyám mindig azt mondta, hogy a férfi szívéig a gyomrán keresztül vezet az út.
- Rendben, megbeszéltük. Szólok időben majd. Megpróbálok alkalmazkodni mindenkihez. Veled pedig kettesben bármit csinálok és bármikor. - vigyorgok rá pimaszul, mert nem mondom, hogy nem csábít az együtt főzés gondolata, azonban azt hiszem, hogy tudunk közösen annál sokkal hasznosabbat is csinálni. - Nekem nem okoz gondot, ha néha elpakolok magunk után. Nekem nem voltak erre külön embereim, magam csináltam mindent. Egy kicsit kellemetlen, hogy csak úgy bele csöppentem ebbe. Ki tudja, mit gondolhatnak azok az emberek rólam...Gleeson...ugye tudod, hogy ha egy kis lyukban élnél valahol az erdő közepén, én akkor is téged választanálak? - kicsit olyan érzésem van, mintha mindenki azt hinné, hogy ez a hatalmas villa az, ami ide csábított, pedig lényegében nekem ez nem is fontos. Nem azért éltem egy bérelt lakásban sem, mert ne engedhettem volna meg magamnak egy sajátot, hanem azért, mert amig Gleesont nem simertem meg, nem terveztem az életemet New Yorkban le élni.  Szerencsére nem vagyok rá szorulva egyetlen férfi pénzére sem, viszont jobban szerettem mindig is a visszafogottságot, hiszen az alkalmazottakra költött pénzt, lehet hasznosabb dolgokba is fektetni. Nem mintha az én dolgom lenne, hogy Gleeson mire költ, hiszen jól tudom, hogy megengedheti magának ezt az életet. De vajon én is megérdemlem mindezt? Olyan nehéz elhinnem.
A hálószoba is gyönyörű, és amint magunkra maradunk már rá is tapadok az ajkára, bár tudom, hogy ennek most még nincs itt az ideje, így kénytelen vagyok elhúzódni tőle egy kicsit, mert biza ha rajtam múlna, akkor már régen az ágyban lennénk. Ki kell várnunk a megfelelő időt mindenre.
- Korábban lakott itt veled más is? Úgy értem...nő? - talán nem szabadna ilyent kérdeznem, meg igazából mindegy is már az, ami a múltjában volt, viszont nagyon szeretném tudni. Nem akarok persze féltékeny lenni soha, megfogadtam, hogy bízni fogok benne, de időközben ez valamiért mégis mindig kibújik belőlem. Bólintok, majd a kezét megfogva követem a konyháig, ahol egy kicsit meg is szégyellem magam. Hiszen most miattam plusz munkájuk lesz. Bár látszólag ez a konyhában dolgozókat nem zavarja, hiszen fizetést kapnak, de akkor sem szeretnék én lenni az ok, amiért pluszban kell dolgozniuk.
- Nyolc óra körülre beszéltük meg. De nem kell nagy felhajtást csinálni belőle. A zöld tea a kedvence, süteményekből pedig bármelyiket megeszi. Tényleg csak valami nagyon egyszerű elég, rendben? - mosolygok rájuk, mert nem szeretném, hogy azt gondolják, hogy parancsolgatni szeretnék, vagy bármi ilyesmi. Én néha még a munkahelyemen sem tudok elég szigorú lenni, nem, hogy itt. Nem olyan a természetem. Talán majd megszokom, de ez most még elég furcsa nekem így. Ki lépve a konyhából még egyszer vissza pillantok a szakácsokra sajnálkozva mielőtt magukra hagyjuk őket.
- Erre semmi szükség nincs Gleeson. Nem kell őket pluszban dolgoztatni. Prue amúgy sem hiszem, hogy azért jön... - szólalok meg amint ismét belépünka  szobába, ami még olyan idegen a számomra. - Ha már az első nap plusz munkákat kapnak miattam, akkor nem fognak kedvelni... - teszem hozzá, mert azt valahogy mindiga  szívemen viselem, ha valaki szerint nem vagyok szimpatikus. Neki lehet, hogy ők csak alkamazottak, de számomra épp olyan emberek, mint ő vagy én. Nem szoktam nagyon különbséget tenni takarító és orvos között, hiszen minden szakma nagyon fontos.        

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 7 Jan. - 15:58


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Burkolt pajzán megjegyzésére elvigyorodtam. Jó is lesz, ha már ott tartunk, de az kicsit még odébb van.
- Jaj, félre ne érts. Én nem azt mondom, hogy még a cipőt is a személyzet rakja el utánam - mentegetőztem, hiszen annyira kényelmes azért nem voltam. - Csak azt, hogy a nagyobb takarításokat takarítók végzik el. Pókhálózás, felmosás, portörlés, stb. Azért ez nagy ház, még ketten is hulla fáradtak lennénk, mire mindennel végeznénk. De nem foglak megállítani, ha mondjuk át akarod húzni az ágyat, vagy leporolni a vázákat - mondtam egy-két példát. - Attól még kiélheted a háziasszony vénádat, nem foglak korlátozni - nevettem.
A házamra tett megjegyzésére kicsit lehervadt a mosolyom.
- Most ezzel azt akarod mondani, hogy kellemetlenül érzed magad a házam miatt? - kérdeztem vissza, mert nagyon is így hangzik. - Mit érdekel téged, hogy mit gondolnak az emberek? Azt gondolnak, amit akarnak. Nem kell vele foglalkozni.
A személyzet tudja, hogy nem te kezdtél ki velem, hanem én írtam rád, én hívtalak el. Nem gondolnak rád aranyásóként, főleg, hogy te is gazdag vagy, ha nem is ennyire
- intettem körbe. - Ne görcsölj ilyeneken. Ostobaság.
Majd igyekszünk úgy összehozni az életünket, hogy neked se legyen kellemetlen. Mindenre van megoldás. Te is ki fogod tudni venni a részed a házi dolgokból, ha annyira szeretnéd. De én nem várom el, nem azért költözöm veled össze, hogy háziasszonyt csináljak belőled.
De fogd fel úgy, hogy ezzel is támogatom az embereket. Austin és a szakácsok az én fizetésemből élnek és tudom, hogy rendes emberek. Ha elbocsátom őket, ki tudja mikor és hol találnak új állást és mennyi fizetésért. Nálam nincsenek kihasználva és jó dolguk van. Persze túlfizetve sincsenek, noha azért élhető bért kapnak. Ráadásul a szakács és az inasa házasok, egyszerre lennének munkanélküliek. Szóval... Szerintem elnézhető. Ezzel is visszaadok valamit a társadalomnak abból, amit kapok.

A szobába érve a csókok után jött is egy magánéleti kérdés. Valahol sejtettem, hogy rá fog kérdezni, megismertem már annyira, hogy tudjam, ez el fog hangzani.
- Igen. Az előző párom itt lakott velem, de nem sokáig. Hamar szétmentünk, néhány hónap után - vontam meg a vállam, hiszen ez már a múlt.
Egy idő után elintéztük a konyhai dolgokat Prue fogadására, de láthatóan Elinornak ez sem túlzottan tetszett. Alig láthatóan fintorogtam egyet.
- Most miért mondod ezt? Ez nem olyan nagy kérés. Nem azt kértem, hogy egy öt fogásos vacsorát csináljanak. Belefér az életükbe. Csak reggelit, ebédet és vacsorát kell csinálniuk és azt sem nagy mennyiségben, hiszen nem egy öt gyerekes nagy család él itt. Ha főzöl, tudnod kéne miről van szó. Nehogy már ne férjen nekik bele egy kis süti és tea. Nem halnak bele, főleg ritkán. Volt már részük nagyobb dolgokban is.
Tudom, hogy Prue sem azért jön és tudom, hogy te sem akarsz rossz benyomást kelteni, de nekik ez a munkájuk. Dolgoztak már étteremben is, ott sokkal rosszabb volt, amikor telt ház volt és nagy hajtás, itt ahhoz képest arany életük van és szinte lustálkodhatnak.
Nem kell mindent túl gondolni. Te is meg fogod látni, hogy mennyire gördülékenyen megy minden és mennyire családias itt a légkör. Senkire senki nem néz ferde szemmel, ha kér valamit. Itt mindenki meg van fizetve és mindenkinek jó dolga van.
Csak ismerd meg őket. Itt fogsz lakni, lesz is rá alkalmad. Jó, persze, tudom, ez szokatlan neked, de higgy nekem. Nem lesz itt probléma, hamar meg fogod szokni az itteni dolgokat és be fogsz illeszkedni. Teszünk róla. Csak idő kérdése és ha megismered őket és ők is téged, rájössz, hogy semmit nem vesznek zokon és képesek szeretni.

Hanyatt fekve eldőltem az ágyon és megveregettem magam mellett az üres helyet.
- Na gyere - mosolyogtam. - Bújj ide!


  ♪ Szeress most

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyHétf. 8 Jan. - 10:46

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Nem is tudom, hogy miért lepődök meg azon, hogy egy ekkora villában van személyzet. Ez talán valahol normális, főleg ha az ember megengedheti magának, hogy pluszba még alkalmazottakat is fizessen. Gleesonnak pedig hatalmas vagyon van a kezében, amit nyílván arra fordít amire kedve tartja. Igazából ez nem is zavar engem, de az már annál is inkább, hogy milyen nőnek gondolhatnak engem közben. Nem szeretném, ha azt gondolnák, hogy túl kényelmes vagyok, és az ő hátán akarok felkapaszkodni. Persze lényegtelen, hogy kinek mi jár a fejében, a fontos az, hogy mi megértsük egymást. Mert amúgy az egyettértés nagyon is meg van köztünk, fogalmam sincs, hogy miért képzelek bele mindenbe valamit.
- Igazad van. Nem is igazán lenne időm a  házzal foglalkozni. Ez legalább a háromszorosa annak, amiben eddig éltem, és én néha még azt is nagynak gondoltam. - vallom be, azonban az, hogy megint félre értette, amit mondani próbáltam, egy kicsit meglep. Pedig csak annyit szerettem volna, hogy tudja, hogy nekem nem számít, hogy mekkora vagyona van és épp hány embert tud kifizetni. Én őt önmagáért szeretem.
- Mi? Dehogyis! Nem úgy értettem. - sóhajtok és jobbnak is látom, ha nem megyek bele inkább jobban ebbe az egészbe. - Igazad van. Mindegy, hogy ki mit gondol. - mosolygok rá, és megsimogatom az arcát is, mert nem szeretnék ilyen apróságokon össze veszni vele. Ma van életem eddigi legboldogabb napja, és azt szeretném tökéletesen megélni. Mától minden lehetőség elöttünk van, hogy az amúgy is mesébe illő kapcsolatunkat, még varázslatosabbá tegyünk. Meg kell próbálnom kevesebbet görcsölnöm olyan dolgokon, amiken felesleges.
- Nekem minden tökéletes így ahogy van. Komolyan. Nem kell felbolydítani a kialakult házirendet. Én majd alkalmazkodok mindenkihez. Bár lehet, hogy szükségem lesz majd valami térképre, mert másképp biztosan elveszek. - nevetek fel szemforgatva, bár nyílván viccnek szánom. Mondjuk nincs azért kizárva, hogy nem lesznek eleinte gondjaim egyes helyek megtalálásával. De gonolom pár nap alatt bele jövök. A szavaira azonban muszáj egyetértően bólogatnom, mert valóban nem lenne jó, ha a szeszélyeim miatt ennyi ember munkanélküli maradna. Ilyent semmiképp sem szeretnék, főleg, mert tudom, hogy mindenkinek mekkora szüksége van a pénzre, hiszen nem mindenki olyan szerencsés, hogy benne legyen az elitek körében. Bár azért mi is megdolgozunk és dolgoztunk is eleget, hogy ne szenvedjünk hiányt semmiben.
- Nagyon szeretem, hogy ilyen csodálatos szíved van. - mosolygok rá, és a tekintetemből is láthatja, hogy mennyire csodálom őt és az egész jellemét is. A szobában pedig, amint találkoznak ajkaink, máris eszembe jut, hogy milyen csodálatos örömökbe részesített a nyaralásunk alatt, és ha rajtam múlna, akkor egészen, hogy tovább is mennék ennél. Kár, hogy megint elő jön belőlem a féltékenység, ráadásul a múltja miatt. Mintha nem lenne már amúgy is mindegy az, hiszen most én vagyok vele.
- Gondolom sikerült is vele lezárnod a kapcsolatot rendesen. Mármint... nem járkál ide, vagy valami, igaz? - egy újabb ostoba kérdés, ami miatt legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Mi a fenéért fírtatom a múltját? Hiszen az én életemben is voltak férfiak. Ami volt, elmúlt. Csak valamiért nagyon piszkálja mégis a fantáziámat, és egészen biztos, hogy azt sem fogom tudni megállni majd, hogy néha ne ellenőrizzem le a telefonját... persze titokban. Annyi csalódás ért már, hogy egyszerűen rettegek, hogy valami fog történni, ami beárnyékolja majd a boldogságunkat. A konyhában igyekeztem nem túl sok mindennel hagyni, hogy fárasszák magukat a szakácsok, főleg ne feleslegesen, mert nem szeretném, ha azt hinnék, hogy alig jövök meg és már utasítgatni is akarom őket.
- Rendben, megértettem. Ez a dolguk. De nem akarok én lenni az, aki miatt plusz dolgokat kell csináljanak, és nem a megszokottat. Tudom, hogy nem nagy dolog megsütni egy süteményt, de akkor is. Mindegy. Felejtsd el, amit mondtam. - rázom meg a fejem, mert nem szeretném ha az ilyesmik miatt haragudna meg rám. Igaza van, nem túl nagy kérés egy sütemény. Én gondtam ezt is túl. - Többet nem szólok az ilyesmik miatt semmit. Mert igazad van mindenben. Igyekszem majd nem láb alatt lenni és mindenkivel jól kijönni is. Csak egy kicsit izgulok. Ez az első napunk így. - mosolygok rá, majd az a mosoly még szélesebb lesz, amint maga mellé csalogat. Ennek hogy lehetne ellenállni? Bólintok, majd feldőlök én is az ágyra mellé, fejemet a mellkasára hajtva és szorosan átölelve, miközben magamba szívom az illatát. El sem hiszem, hogy ezt ezentúl mindennap megtehetjük majd.  
- Fogalmad sincs, hogy mennyire boldoggá teszel. - suttogom egy percig sem elengedve őt, és tudom, hogy még nagyon sok dolgunk lenne, de most ez jól esik így.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyHétf. 8 Jan. - 17:55


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Bár Elinor az új környezetbe még nem tudott beilleszkedni és megpróbált ajánlatokat feltenni, illetve "kötözködni", de sikeresen jobb belátásra bírtam. Ez más élet itt, mint, amit ő élt, ezt neki is be kellett látnia. Más környezet, nagyobb villa. Szerencsére ő is belátta, hogy hülyeséget beszélt, mert egy ekkora épületet ő nem fog tudni karban tartani még akkor sem, ha ketten csináljuk. Csak a nappali akkora volt, mint egy kisebb albérlet.
Láttam rajta és szavaiból is kiérződött, hogy kellemetlenségek vannak nála. Nyilván nem szeretné, ha főnökösködő aranyásónak néznék, aki semmit sem tesz, csak ül a babérjain és élvezi, hogy belecseppent a szőke herceg életébe. És persze szeretett volna nekem is tenni ezt-azt, mondjuk főzni nekem és szabadidejében a házimunkába is részt venni. Ezzel nem volt semmi baj, de feleslegesen idegeskedett.
A személyzet nem fog rá ferde szemmel nézni, az, meg. hogy a költöztetők, vagy a közemberek mit gondolnak kit érdekel? Mi tudjuk az igazságot és ez számít. Egyébként sem fogom megengedni, hogy a magánéletemmel foglalkozzon bárki is.
Az pedig, hogy hová teszem a pénzem, az megint csak az én dolgom volt.
- Na ezt már szeretem. Senkinek semmi köze hozzá, hogy itt mi történik - forgattam körbe mutatóujjam. - Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit keresel itt, hogy élünk, miként költjük a pénzt. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol, nem a mi dolgunk, mindenki azt mond, amit akar. Ez a szólás szabadság. Olyanok szavát pedig amúgysem szabad meghallani, aki nem ismer minket, mert nyilván a megfelelő információk hiányában ítélkezik - vontam meg vállaim és mosolyogva élveztem a tenyerét arcomon. - Egyébként sem teregetem ki a magánéletem - simítottam kezemmel arcomon simító kezére. - Nem leszünk pletyka, emiatt ne izgulj.
A személyzet miatt pedig ne idegeskedj. Senki sem fog megharagudni, ha néha-néha becsúszik egy kis plusz munka. Nincsenek túlhajtva, a szakácsok pedig dolgoztak olyan helyen, ahol tizenkét órán át pörögni kellett. Étteremben dolgoztak eddig. Ez a hely nekik még a plusz munkával együtt is nyaralás nekik
- mosolyogtam. - Egyébként is örülnek, ha dolgozhatnak, mert itt el vannak ismerve. Ha csak egy dicséretet is kapnak majd a süteményre, nekik már megérte - mosolyogtam. - Nem fáj nekik a munka, szeretik csinálni.

A szobába érve szóba került a múltam is. Nem igazán értettem Ellie-t ez miért érdekli, de készségesen válaszoltam neki a kérdéseire.
- Az, hogy lezártam enyhe kifejezés. Nem fog ide jönni. Néhány hete öngyilkos lett - válaszoltam kérdésére, de csak épp annyira mutattam sajnálatot, amennyire ilyen helyzetben illett. A "kötelezőt". - A rendőrök megkerestek engem is. Azt mondták pszichiáterhez járt, az egyik terápiás alkalom után késő este bevett egy üveg nyugtatót és... hát azzal lett öngyilkos - sütöttem le szemeim, mintha azt sugallnám sajnálom őt és úgy vélném nem érdemelte meg a halált.
Pedig... ha tudná, hogy én öltem meg. Vajon mit szólna?
- Nem sokat tudok, nem akartam belefolyni. Annyit tudok, amennyit a rendőrök a kötelezők miatt elmondtak, de érthető módon nem tudtam hozzá szólni. Én már új életet kezdtem és semmi közöm hozzá, hogy mi volt a volt párommal. Nem is találkozgattam vele, hisz faképnél hagyott - feleltem részben őszintén. Valóban ő hagyott el engem, de egyszer-egyszer találkoztam vele néha-napján, hogy felmérjem miként él és kipuhatoljam mit beszélget a pszichiáterrel.
- De lezárták az ügyet, öngyilkosság, szóval ne izgulj, nem fognak a nyakunkra járni a rendőrök - nyugtattam meg, hogy tudja, ez nem fogja beárnyékolni a kapcsolatunkat.

A beszélgetés kicsit visszakanyarodott még a konyhai témára, ahol ismét csak beismerte hibáját és tévedését. Ez jó. Győzze meg magát, hogy ostobaság, amiken lovagol. Olyan dolgokon stresszel, amiken még a személyzet sem. Hiszen láthatta, hogy a szakácsok is örömmel bólintottak rá a munkára. Nekik ez tényleg semmiség.
- Megszokod és bele jössz - mosolyogtam biztatóan. - Megszereted őket és ők is meg fognak szeretni téged. Szerintem Austin már most kedvel téged - mosolyogtam. - Aranyos pasas, csupa szív és jókedv. Nagyon barátságos.
Azt pedig nem hiszem, hogy láb alatt lennél. Ez nem egy építkezés. Itt nem tudsz bajt csinálni. Csak... add önmagad - javasoltam. - Ne érezzék azt, hogy görcsölsz, az nekik is kellemetlen. Csak légy önmagad. Érezzék azt, hogy természetes, ami itt van. Nem kell azonnal, tudom, hogy ez nem olyan, mint új osztályba kerülni a középsuliban. Időbe fog telni, de szerintem hamar menni fog, csak törekedj erre. Ennyi - mosolyogtam.
Magam mellé csalogattam az ágyba, majd mikor ez megtörtént egyik kezemmel átöleltem, másikkal pedig arcát kezdtem simogatni, mindezt boldog mosollyal.
- De igen. Mert én is ugyanolyan boldognak érzem magam veled, mint te velem. Úgy érzem egy életen át tartó kapcsolat lesz ez. És boldog kapcsolat. Szeretném, ha melletted öregedhetnék meg - simogattam arcát


  ♪ Szeress most

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyCsüt. 11 Jan. - 12:31

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Nem szeretném, hogy azt gondolja, hogy kifogásokat gyártok azért, hogy mégis kihátráljak ebből az összeköltözésből. A szavaimmal egyáltalán nem az a célom, hogy megbántsam vagy bármi. Ezért is engedem el végül minden aggódalmam és adok neki igazat. Végtére is igaza van mindenben. Feleslegesen stresszelek olyan dolgokon, amiken nem kéne. Semmi baj nincs azzal, hogy a házat takarítók tartják rendben, azzal sem, hogy szakácsok főznek és igazából semmi mással sincs. Csakis az számít, hogy Gleeson és én mindig megértsük egymást és én mindent meg is teszek majd azért, hogy ne bánja meg soha, hogy beengedett az életében. Egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy megteremtsük a saját békés és boldog életünket. Hiszek abban, hogy minden működni fog. Hiszen már így is tökéletes köztünk az összhang. Végre lehet egy olyan életem, amiről mindig is álmodtam, és örülök annak, hogy annyi csalódás után sem adtam fel a reményt. Megérte rá várnom.
- Igazad van. Majd meglátod, hogy tökéletes barátnőd leszek. És remélem, hogy egyszer majd a feleséged is, és a gyermekeid édesanyja. Őszintén ezt akarom. - persze tudom, hogy ahhoz még nagyon sok lépést kell megtegyünk, előbb meg kell szoknunk egymás jelenlétét, de én bízok abban, hogy sikerülni fog elérnünk mindent, amiről már beszéltünk. - Akkor majd igyekszem gyakran dícsérni őket. Egyébként mi alapján főznek? Te szoktad mondani nekik, hogy mi készítsenek el? Vagy maguktól teszik? - teszem fel a kérdésem, ami máregy ideje amgy is foglalkoztat, mert fogalmam sincs, hogy ez hogy működik. Én nem vagyok vállogatós, majdnem mindent megeszek, de azért abban biztos vagyok, hogy az édesanyám főztjét még ezek a szakácsok sem tudják lepipálni. Szívem szerint őt is magam mellé költöztetném, már többször megjárta az eszemet, egyszer említettem is neki, viszont ő nagyon régimódi, és nem szívesen lépne ki a megszokott környezetéből. Én pedig elfogadom ezt, még akkor is ha nehéz, hogy ritán van alkalmunk találkozni. A szobába érve azonban mégsem bírom magamba tartani, azt ami piszkálja a fantáziámat. Bár tudom, hogy nem helyes szóba hoznom a múltját, ami biztosan lezárult már, de nem tudok olyan könnyen túljutni én a sajátomon, hogy minden bennem lévő sebet amit okoztak, semmissé tegyem. Pedig tisztában avgyok azzal, hogy azokról nem ő tehet. A szavai azonban megdöbbentenek és máris megbánom, hogy kérdeztem.
- Sajnálom. - motyogom alig hallhatóan és ez egyszerre szól arra is, hogy előhoztam a témát és azért is, mert már nem él. Biztosan rossz érzés lehet ez neki. Mert gondolom, ha együtt éltek - ha csak rövid időt is -, fontos lehetett a számára. - Miért tenne ilyent bárki? Vagyis... amig együtt voltatok is voltak ilyesmire utaló jelek? Hogy képes lenne megölni magát... - még a hideg is végig fut a hátamon miközben beszéle, s bár nem biztos, hogy helyes erről faggatnom, bánom is, hogy felhoztam, de már nagyon érdekel. Meg sajnálom is. Sosem értettem, hogy valakit mi tud rá venni ilyesmire. Vajon Gleeson miatt történhetett? Szerette őt annyira, hogy ilyesmire vetemedett? Ezt természetesen nem mondom ki hangosan, mert nem akarom, hogy azt gondolja, hogy hibáztatnám. Bár ha szerette volna gondolom nem hagyta volna el. Nem is tudok erre már mit mondani, és örülök, hogy épp ilyen hamar témát is váltunk, mert még bele gondolni is szőrnyű abban, hogy az a nőn min mehetett keresztül, hogy el vette a saját életét.
- Nekem is egészen szimpatikus Austin. A szakácsok is. - mosolygok rá őszintén, bár én egyébként is igyekszem mindenkivel jóban lenni, mert nem szeretem a konflikusokat. Főleg mindaddig nem, amíg nekem nem ártanak. - Ami azt illeti elég keveset szoktam otthon lenni. A legtöbb időmet a múzeumban töltöm, meg az antik tárgyak között, vagy épp a barátnőimmel, szóval nem lesz gond. - nevetek fel végül, de hát tényleg ez van. A hétvégéim csak annyira szabadok, hogy bármi másra is képes legyek és pihenjek is. Igyekszem majd mondjuk a barátnőimre szánt időmet úgy osztani, hogy Gleeson se hiányoljon, de valószínűleg nem sűrűn fogom azért lemondani a közös programokat a lányokkal. Mert imádom a társaságukat, meg szükségem van mindig a szabadság érzésére. Ahogy a Gleeson közelségére is. Épp ezért is esik olyan jól mellé feküve hozzá bújni, és tudom, hogy még nem mehetünk ennél tovább, hiszen elég sokat jönnek mennek a házban, de már ez is jó érzés.
- Én is nagyon szeretném, ha sosem érne ez véget. - megemelkedek egy kicsit, hogy az ajkaira tudjak tapadni, mert annyira szükségem van arra, hogy érezzem, hogy valóban szeret. - Be lehet zárni az ajtót? - vigyorgok rá, de csak azért inkább, hogy hecceljem, mert még bezárt ajtóval sem hiszem, hogy tudnék ennél tovább menni. Elég kellemetlen lenne ha hallanának is, én meg nem tudok olyankor csendes lenni. Pedig annyira szeretném.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyCsüt. 11 Jan. - 19:39


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 - Én is ezt szeretném - mosolyogtam elégedetten, boldogan, ahogy a jövőképünket tervezgettük, ahogy a jövőnket láttuk. Nekem is egy ilyen mesés élet a vágyam és tenni is fogok érte, hogy elérjük ezt az álmot. Szerintem nagyon jó úton haladunk, noha kifogástalannak azért nem mondanám még így sem.
Ez a mai alkalom is bebizonyította, hogy Elinornak vannak még negatív gondolatai, kivetnivalói, aggályai, noha igyekszik tenni érte, hogy ezeken túl tudjon lendülni. Most is látszólag elengedte. Azért mondom azt, hogy látszólag, mert nem vagyok benne biztos, hogy tényleg elengedte az előbbi aggályait, vagy csak azt szeretné, hogy azt higgyem, hogy túllépett rajta.
Van, még hová fejlődni.
- Van egy listájuk a kedvenc ételeimről, azokról, amiket szívesen eszek és azokat főzik úgy váltva őket, hogy ne unjam meg egyiket sem. Változatosan. Van, amikor előre lefixálom velük, ha nagyon megkívánok valamit, de rájuk szoktam bízni mikor éppen mit főznek, csak a listáról legyen, ne maguktól találjanak ki ételeket, mert lehet nem enném meg jó ízűen.
A szobába érve elég kényes téma került terítékre, de szerencsére hamar le tudjuk zárni.
- Ne haragudj, de nem szeretnék róla beszélni. Nem kellemes nekem ez - intettem, noha egyszerűen csak nem akartam erről beszélgetni. Minél kevesebbet beszélünk a témáról, annál jobb mindkettőnknek. Ő pedig biztosan megértheti, hogy a volt párom halála nem egy jóleső téma nekem.

- Örülök neki, hogy így érzed. Biztosan jól ki fogtok jönni, még ha csak arra a kis időre is, amit együtt töltötök. Nem nálam laknak, szóval lehet mire hazaérsz, nem is lesznek már itt - mondtam hisz ez benne van a pakliban és lehet Elinornak ez lenne a legkedvezőbb. Bár azért örülnék, ha nem feltétlen így lenne, hanem tényleg sikerülne velük időt töltenie. De a munka idejét nem én osztom be, ez tény volt.
- Meg persze velem - pillantottam rá mosolyogva, hiszen mégis csak én vagyok a jövendőbelije és itt is lakik a mai naptól. Gondolom nem csak aludni szeretne ide járni. Bár abban igaza volt, mindenkinek a munka teszi ki a mindennapjai jelentős részét. Majdnem mindenkinek. Vannak, akik szerencsések és abból élnek, ami a hobbijuk és a szenvedélyük, mint pl.: A sportolók és a gamerek.
Viszonoztam csókját, miután kibeszéltük mélyen szántó érzéseinket, ám kérdésén nevettem egy jót.
- Be lehet, de attól még hallanak minket - kuncogtam és arcát simogatva ismét megcsókoltam. - Mikor felújíttattam a házat még nem gondoltam rá, hogy hangszigetelt szoba kéne - nevettem. Pedig most milyen jól jönne...
- Egyszer el kéne már mennem hozzád a régiségkereskedésbe. Biztos tudnék venni pár kedvemre való dolgot. Majd, ha berendezkedtél te is, akkor teszek majd egy kört nálad és megnézem mivel tudnám feldobni kicsit a házat ennél is jobban. Egy ideje már semmi új nincs benne.


  ♪ Szeress most

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptySzomb. 13 Jan. - 9:13

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Minden negatív gondolat, ami bennem van, tudom, hogy el fog tűnni belőlem, csupán a rengeteg csalódásom az oka, hogy feleseleges dolgokon kattog az agyam. Mintha nem hinném el, hogy mindez valóságos lenne. Pedig nagyon is az. Ha előre tekintek a jövőnkre, akkor egy meseszép életet tudok elképzelni, Gleeson a tenyerén fog hordozni, és boldoggá tesz majd. Ezt érzem minden egyes szavából és pillantásából. Én is megpróbálok majd hozzá hasonlóan úgy viselkedni és tisztelni őt, hogy soha ne bánja meg ezt a döntését. Szeretem őt annyira, hogy képtelen lennék lemondani róla. Valahányszor rá nézek olyan érzésem támad, hogy eddig nem is voltam még soha igazán szerelmes, csak elhitettem magammal. Hiszen ő minden téren más, mint a korábbi partnereim voltak, és vele érzem azt először, hogy ha egyszer véget érne, abba bele roppannék. Számomra már ő jelenti az életet. Nem vagyok hozzá szokva, hogy minden kérésemet lesse valaki, talán ezért is furcsa, hogy itt minden elvégezendő feladatra külön ember van, de azt hiszem, hogy mégsem bánom. Mert lesz időm így Gleeson-nal foglalkozni, és csak még közelebb kerülni hozzá. Bár az az egy hét amit együtt töltöttünk is olyan sikeres volt, hogy nem tudnám elképzelni, hogy együtt lakva bármi is ne működjön köztünk. Kezdem megérteni, hogy hogyan működik az összhang közte és a szakácsok között, így nem is akarok erről többet beszélni. Itt úgyis meg van már mindenkinek a szerepe, tudja mindenki a dolgát, és nekem csak annyi a dolgom, hogy mindezt megszokjam. A szobában azonban megint elő jönnek belőlem a kételyek, mert kicsit rossz érzés, hogy nem én vagyok az első olyan nő, akivel együtt él, pedig mindegy kéne, hogy legyen az, hogy mi volt a múltjában. A jelenünk a fontos és abból kell építkeznünk, hogy a jövőnk tökéletes legyen. A volt barátnője öngyilkossága azonban egy kicsit ledöbbent, és meg is bánom, hogy ezt egyáltalán szóba hoztam.
- Igazad van. Nagyon sajnálom. Nem kellett volna szóba hoznom. - sütöm le a szemem, mert kicsit megszégyellem magam az miatt, hogy ilyen hülyeségekkel el is vehetném a kedvét. Nem is értem, hogy engem miért is érdekel ez. Inkább csak örülök ezentúl annak, hogy én lehetek az a szerencsés, akivel megossza az életét. Nekem ez nagyon fontos, az is, hogy az alkalmazottjaival is jól egyezzek majd.
- Ha te nem leszel itthon, csak én akkor legalább nem fogok unatkozni. Majd kávézok velük, vagy valami. Mert gondolom lesz idejük két kavargatás között. És csatlakozik hozzánk Austin is. - végülis lehet jó oldala is ennek az egésznek. Bár napközben elég ritka, hogy itthon legyek, de néha azért vannak a hétvégén kívül is lazább napjaim. Ha ritkán is. Megforgatom a szemem amiatt, hogy megint rosszul fogalmaztam egy kicsit. Mert természetesen vele is időt fogok tölteni. Sokat. Hiszen mától együtt élünk. Nem gondoltam, hogy ezt külön ki is kéne mondanom.
- Természetesen veled is. Te vagy a szerelmem. - mosolygok rá, bár szerintem azt pontosan tudja, hogy mennyire fontos nekem. Biztosan sikerül majd úgy kialakítanom a szabad időmet is, hogy mindenkire jusson belőle. De viszont az fontos, hogy néha a barátnőimmel is lehessek. Még egy kicsit furcsa ez a helyzet, hogy van egy komoly kapcsolatom és a döntéseimet úgy kell meghoznom, hogy ezt figyelembe vegyem, de boldogulni fogok. Elveszíteni Gleesont sosem szeretném. Mellé bújva élvezem a közelségét és máris felelevenedik bennem minden egyes élmény, amit nyújtott az idő alatt, amit kettesben töltöttünk. Egy kicsit hiányzik is. De tudom, hogy innentől már mindig egymáséi leszünk. A csókunk utáni  megjegyzésén viszont muszáj elnevetnem magam, nem is sejtettem eedig én sem, hogy milyen fontos lehet a hangszigetelés.
- Akkor vagy újra tervezed a ház szigetelését, vagy megtanulunk halkabbak lenni. - vigyorgok rá és nagyon is sajnálom, hogy jelenleg nem vagyunk kettesben. De majd este bepótoljuk. Ha túl éljük a Prueval való találkozást.
- Bármikor szívesen látlak ott. Sikerült beszereznünk elég sok mindent. Mondjuk az én személyes tárgyam jelenleg egy kerámia váza. Több, mint 50 éves. Gyönyörű. Szerintem igazán jól mutatna itt. - mosolygok rá miközben a hasamra fordulok és kezem a Gleeson arcára teszem.- Olyan boldog vagyok. - szólalok meg alig hallhatóan a tekintetét fürkészve, és láthatja rajtam azt is, hogy mennyire őszinték az érzéseim iránta.           

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptySzomb. 13 Jan. - 13:46


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Ahhoz képest, hogy nemrég még idegenkedett a személyzet tényétől igen hamar meglátta benne a lehetőséget és ha ezt meg is valósítja, azt is meg fogja látni, hogy mennyire jó dolguk is van itt és nem kell azon idegeskednie mi lesz ha egy fazék burgundi marhatagú és fokhagymaleves mellé még kérünk pluszba egy kis tepsi süteményt. Semmi...
Örülnék neki, ha sikerülne baráti viszonyt kialakítania az itt dolgozókkal és ezáltal a stressz is kimenne belőle, noha attól még lesznek kellemetlen gondolatai más téren is. De majd szépen-fokozatosan azok is el fognak múlni.
- Na látod, mindennek megvan a jó oldala - kuncogtam.
Mikor megforgatja szemeit és válaszol kicsit elnevetem magam.
- Tudom, tudom, csak ugratlak - vigyorogtam és megcsókoltam.
Természetesen tisztában voltam vele, hogy jelenleg kettőn áll a vásár. Én és a barátnői. De természetesen tenni fogok érte, hogy a mérleg mindig felém billenjen. Máshogy nem is történhetne. Nekem kell mindig a fontosabbnak lennem a szemében. Ez így van rendjén. Szerintem tenni fogok azért is, hogy alkalomadtán lemondjon egy-egy találkozót a barátnőivel és velem töltse az idejét. Majd orvul, óvatosan, nem feltűnően. Meg vannak erre a módszereim.

Összebújtunk, elengedve a negatív témákat, helyette egymás közelségét élvezve azon morfondíroztunk mennyire is jó lenne, ha most csak mi ketten lennénk. Pedig most már tényleg csak egymásé vagyunk. Innentől már együtt élünk, most már bármikor azt csinálunk, amit csak szeretnénk. De attól még a szex az szex, mi pedig még relative fiatalok voltunk, persze, hogy akartuk a kihagyás után. De ha eddig kibírtuk, ki fogjuk még tudni bírni. A személyzet miatt nem aggódtam, ők úgyse járnak erre szinte soha, nincs itt dolguk, de a költöztetők... meg aztán jön majd Prue is.
Megjegyzésén elnevettem magam, de túlságosan komolyan nem vettem. Halkabbak úgyse tudnánk lenni, ki tudja, lehet a hangszigetelt ajtót beszerzem. Az még jól is jönne több szempontból is.
- Hát akkor majd találsz neki helyet. Oda teszed, ahová szeretnéd - mosolyogtam. - Én is szívesen elnézegetném, de tudom, te úgyis elvonnád a figyelmem - vigyorodtam el és megcsókoltam.
- Én is az vagyok. És minden nappal egyre boldogabb leszek, mert érzem, egyre szorosabb köztünk a kapcsolat. Szeretlek és egyre jobban azt érzem, hogy nekem szánt az ég.
Örülök, hogy ide költöztél, mert így minden nap veled alhatok és kelhetek és ez sokat jelent. Már ettől többnek érzem az életem
- Arcára simítottam még mindig mosolygó arccal és megcsókoltam.


  ♪ Szeress most

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 14 Jan. - 7:46

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Hozzá bújva ismét elfog egy fajta nyugodtság érzet és minden rossz érzés, ami bennem volt fokozatosan tűnt el. Egyenlőre legalábbis. Semmi másra nem bíok gondolni, csak arra, hogy mennyire boldog vagyok és őt akarom. Sokkal jobban, mint eddig bárki mást. Egyszerűen minden meg van benne, ami számomra elegendő ahhoz, hogy bátran merjek tervezni és tudom, hogy minden egyes csalódásom, amin keresztül mentem az eddigi életem során az okkal történt. Hiszen megismerhettem Gleesont és tudom, hogy vele semmiképp sem járhatok pórul. Meg fog becsülni és már most annyira érzem a szerelmét, hogy ebből csak még jobb és jobb lehet. Minden adott a kapcsolatunkhoz, hogy megvalósulhasson minden amit elterveztünk. Mesébe illő esküvő, amiről gyerekkorom óta álmodok, és gyerekzaj, ami majd színesebbé teszi a hétköznapjainkat. Viszonzom a csókját, majd sóhajtok is. Milyen kár, hogy nem vagyunk magunkra.
- Én is nagyon szeretlek. - suttogom és valóban azt érzem, hogy nála  fontosabb személy már nincs is az életemben. Abban is biztos vagyok, hogy soha senki és semmi nem állhat az útunkba. Ma Prue is be fogja látni, hogy feleslegesen voltak előítéletei, és, hogy igazat mondtam azzal, hogy ez a kapcsolatom most sokkal jobb, mint a korábbiak.
A napunk többi fele hamar eltelt, ragaszkodtam ahhoz, hogy a ruháimat én pakoljam el. Kicsit érzékeny vagyok rájuk, szeretem ha minden szépen, sorban van elhelyezve, és talán őrültség, de még a színeket is ki szoktam külön vállogatni. Annyira imádok öltözködni és kipróbálni mindenféle stílust, hogy kénytelen vagyok mindent külön külön egyesével átvállogatni, hogy a megfelelő helyre kerüljenek. Elég sok időt vett fel, épp, hogy átöltözök egy kényelmesebb ruhába, ami egy egyszerű farmer és rövidujjú póló. Otthon sosem szoktam kihívó és elegáns ruhákban flangálni, mert kényelmesebben érzem így magam. A csengő azonban amint megszólal, izgulni kezdek, épp úgy mintha kamasz lány lennék és a szüleimnek készülnék bemutatni az első fiúmat. Nem tudom, hogy mennyi időt tölthettem el a ruháim pakolásával, de Gleeson is kezd hiányozni, pedig reményeim szerint valahol ő is a házban lehet. Mégsem a megkeresésére indulok, hanem az ajtó irányába, amit Austin már ki is nyitott a barátnőmnek mire oda érek. Széles mosolyra húzódik a szám, amint megpillantom Pruet, ő hasonlóan jó kedvűnek tűnik, és úgy borulunk egymás nyakába, mintha legalább évek teltek volna el azóta, hogy utoljára találkoztunk.
- Ez aztán nem semmi palota! - szólal meg a hozzá megszokott csúfondáros hangon, én meg megforgatom a szemeimet. - Na és hol van a legújabb szerelmed? Mondd meghibbantál, Ellie? Minek ez a nagy sietség? - mutat körbe, és láthatóan az a legnagyobb baja, hogy szerinte túl korán hoztam meg ezt a döntést. Összeköltözni valakivel, akit szeretek, szerintem egész normális dolog. Tudom, hogy félt, de meglátja majd, hogy mennyire feleslegesen.
- Lassan taposom a negyvenet. Szerinted mire kéne várnom? Megtennéd majd, hogy Gleeson előtt kicsit vissza fogod magad? Ő nem olyan... - a tekintetem kérlelő, mire ő forgatja meg a szemeim és húz el egy láthatatlan cipzárt a szája előtt. De pontosan tudom, hogy nem fogja tudni megállni, hogy ne beszéljen feleslegesen. Pont az őrült természete miatt imádom ennyire.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 14 Jan. - 9:36


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Míg Elinor a ruháit pakolta, én a konyhában bíbelődtem a szakácsokkal a sütemény és a te ügyében. Elinor kérésének eleget téve zöld teát készítettek, amit egy hozzá illő teáskészletben tálaltak. A tea mellé orosz teasüteményt készítettek, ami finom és gyorsan el is készíthető. Ezeket felvittük a társalgóba, ami ugyan nem két személyes volt, hanem több, mert nagyobb összejövetelekhez is szoktuk használni, de a légkör és a kényelem az megvolt benne.
A csengő szavára Austin már "futott" is, hogy ne várassa meg túlzottan a hölgyet.
- Üdvözlöm kisasszony! Már vártuk önt. Miss Sagnier és Gleeson nemsokára jönnek.
Mikor Elinor megjött, Austin nem is akart tovább lábatlankodni, így udvariasan távozott. Ez személyes volt, neki pedig nem volt köze hozzá, hogy miről és hogyan beszélgetnek, meghagyta nekik az intim teret.
Én is megindultam, noha nem siettem, hiszen itt volt az egész nap, ellenben igyekeztem nem is nagyon megváratni őket.
Leérve a hallba nem feltűnően, de végig mértem Pruet. Meglepően nagy hasonlóság volt közte és Elinor között. Ha nem tudnám, hogy nem így van, azt hinném testvérek. Vajon személyiségre is ilyen hasonlóak? Abból, amit róla hallottam, nem hiszem.
- Örvendek. Gleeson Byrne - mosolyogtam és tisztességes ír módjára két kezemmel megfogtam vállainál és egy-egy puszival az arcára üdvözöltem. Ez kényelmes is volt, hiszen csak néhány centivel voltam nála is magasabb. Legalább nem kellett hajolgatnom se nála, se Elinornál.
A barátnőm barátnője az én barátnőm is. Még. Aztán a sorsa majd idővel el lesz intézve.
Senki sem mondhatja, hogy nem vagyok vendégszerető, hiszen még sütemény és tea is várja őt.
- Örülök, hogy végre megismerhetlek. Ellie már sokat mesélt rólad. Természetesen csak jókat - mosolyogtam, noha ez nem így volt. De nem feltétlen kell tudnia róla, hogy tudok róla mennyire a kapcsolatunk ellen van.
- Gyertek, már minden be van készítve a társalgóban - intettem, hogy kövessenek. Szerencséjükre nem kellett sokat menni, hamar ott voltunk, csak egy emeletet kellett menni.
A középen elhelyezett üvegasztalon most a dekorációk helyett a tea és a sütemény volt, nameg egy-egy kis helyet foglaló zöld növény. A teát illő módon én töltöttem ki mind a három csészébe.
- Úgy hallottam a zöld tea a kedvenced, így azt készítettünk. Ez pedig itt orosz teasütemény. Finom édes, de nem ragad tőle össze az ember szája. Ott ülj le nyugodtan, ahol a legszimpatikusabb - intettem körbe. Megvártam, amíg leül, csak aztán ültem le én is a kanapé szélére, egyik lábam felhúzva, Pruet szemlélve.
A tekintetem nem sugallt sem ellenszenvet, sem haragot, se semmi negatív érzést, csak egyszerű érdeklődést. Elvégre nem az volt a célom, hogy tudtára adjam mennyire nem kedvelem. Mert egyébként nem kedveltem. Meg akartam ismerni és abba nem fért bele az utálkozás, ráadásul saját származásom csúfolnám ki, ha rossz vendéglátó lennék.
Ez az alkalom menjen el békében, jókedvben, boldogságban, aztán majd ha egyedül leszek ráérek utálkozni. Ha még rossz érzések is lesznek bennem Prue távozása után, azt akkor sem fogom sem Prue, sem Elinor tudtára adni, hanem megőrzöm magamnak. Maximum apró jeleket adok majd.



  ♪ Jazz & Chill Out


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 14 Jan. - 21:03

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


A barátnőm érkezése örömmel tölt el, hiszen több, mint egy hete nem találkoztunk, azóta pedig az én életem hatalmas fordulatot is vett. Nem hitte el először amikor a reggel mondtam neki, hogy nem lakok otthon, sőt még a lakást is leadtam, majd mikor felfogta, hogy igazat mondtam, naná, hogy őrültnek nézett. Ezen nem lepődök meg, hiszen ő teljesen a kapcsolatok ellen van, szerinte hosszú távon egy férfi csak vissza húzza a nőket, de én hiszek abban, hogy ezt csak azért gondolja így, mert még nem tapasztalta meg azt, amit én is jelenleg Gleesonnal. Mondjuk Ő biztos abban, hogy ez megint csak egy fellángolás bennem, mert kergetem a boldogságot, egyszer azt is a fejemhez vágta, hogy valami nem tudom milyen betegségben szenvedek és azt hiszem, hogy egyedül nem tudnék boldogulni az életben, pedig ez nem így van. Eddig minden egyes kapcsolatomat komolyan vettem, terveim voltak, és csak azért mert azokkal nem jött össze, egyáltalán nem jelenti azt, hogy Gleeson is csalódst fog majd okozni. Sőt... már most sokkal több figyelmet és törődést kapok tőle, mint eddig bárki mástól is. Bár Prue tesz néhány csufandáros megjegyzést, amin természetesen meg sem lepődök, hiszen nem is ő lenne, ha hallgatna, és bár megkérem, hogy fogja vissza magát, mégis ahogy megpillantom felénk közeledni Gleeson, valami furcsa idegesség fog el. Szeretném, ha megkedvelnék egymást, de ahhoz szükség van arra, hogy Prue kevesebb hülyeséget mondjon. Megszorítom a barátnőm kezét, aki valami fura mutrát vágva néz rám, aztán Gleesonra és én érzem, hogy hogyan folyik le rajtam a víz mikor Gleeson megpuszilja és bemuatkozik neki. Jó, hát legalább ennyin már túl vagyunk.
- Prue. - böki oda félvállró, és én pontosan ismerem azt az arckifejezést, amit vág. Épp törin valamin a fejét, ami miatt ismét megszorítoma  kezét, de ő csak rám vigyorog válaszul. Úgy érzem magam, mintha valami két kamasz lány lennénk. - Akkor gondolom azt is elmesélte, hogy bárkinek kikaparom a szemét, aki bántani találja. - a hangja fenyegető, én pedig érzem, hogy menten rosszul leszek. meghibbant? Vagy mi a fene baja van?
- Ezt Prue úgy érti, hogy ő is örül annak, hogy megismerhetett, csak túlságosan félt engem. Feleselgesen. - javítom ki és egyben próbálom is megpuhítani Gleesont, hogy legalább ő ne vegyen majd részt ebbe az őrületbe, amiben Prue bele akarja keverni. Szerintem szándékosan akarja felbosszantani, csak épp azt nem értem, hogy miért. Kicsit kellemetlenül érzem magam ez miatt, és máris megbántam, hogy ide hívtam őt. Végül aztán átkarolva a barátnőmet ballagunk Gleeson után, hiszen még én magam sem tudom, hogy melyik helyiség hol található. A társalgóba érve azonban még én magam is meglepődök, hogy mennyire ki tett magáért itt mindenki a barátnőm fogadásáért. És ő meg így viselkedik.
- Igazán tökéletes lett minden. Köszönöm. - mosolygok rá Gleesonra, majd adok egy puszit az arcára is hálám jeléül. Prue arcát próbálom fürkészni és kitalálni, hogy vajon mire gondolhat, de pontosan tudom, hogy számára mindez amit lát csupán illuzió. Ő egyáltalán nem szereti az ilyen nagy felhajtást. Bár van pénze, hiszen sikeres üzletasszony, de mégis szerény környezetben él, mert szereti megőrizni a gyerekkorát, ami egyáltalán nem volt ilyen fényűző. Ebből a szempontból hasonlítunk talán a leginkább. Prue elveszi az egyik teát, és megkóstolja a süteményt, de még mindig nem igazán lehet rajta látni, hogy mire gondol. Ez pedig rémisztő. Végül pedig leül a kanapéval szemben lévő fotelre, én pedig Gleeson mellé ballagok, hogy a kanapéra ülhessek, mellé.
- Szóval mik a terveitek? Nem siettétek el ezt az össze költözést? Ellie nagyon érzékeny, ezt jobb, ha szem előtt tartod... - ismét sóhajtok egyet, és le sütöm a szemeimet, miközben reménykedek abban, hogy ez a kínos beszélgetés jó irányba fog majd fordulni. - Jajj drgám. Nem is mondtam. A múltkor találkoztam Dannel. Felőled érdeklődött. De le rendeztem, ne aggódj. - felkapom a fejem, és szúrós tekintettem nézek rá, de ő csak vigyorogva kacsint rám és kortyol bele a teájába. Hát ez remek. Egészen biztos, hogy el ment az esze.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyVas. 14 Jan. - 21:55


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Valamiért nem ért váratlanul Prue megjegyzése, de szerintem egy értéknyit sem emelkedett tőle a vérnyomásom és a pulzusom is stagnált. Azért több kell egy ilyen gyerekes megjegyzésnél ahhoz, hogy kihozzon a sodromból. Elnéző mosollyal nyugtáztam ezt a megjegyzését. Egy kicsit sem érte volna meg idegesnek lennem, vagy morcosnak, nem érte volna meg visszavágnom valami epés megjegyzéssel. Miért akarnék lesüllyedni az ő szintjére? Én magasabb helyen állok, az meg, hogy ő lejáratja magát nem az én dolgom.
Minden ember saját magáról alkot képet és az már csakis a magánügye, hogy az a kép milyen.
Nem éreztem őt fenyegetőnek, még ha az is akart lenni. Ő tipikusan az a macska volt, aki fújtat és nyújtogatja a karmait, de miután arcon önti valaki egy pohár vízzel visszavonulót is fúj. Ha nagyon akarnám két jól célzott megjegyzéssel el is tudnám érni, de nem akartam. Én jó házigazda voltam.
- Ugyan, drágám, nem kell helyette is mentegetőznöd. Azért jöttünk ma itt össze, hogy megismerjük egymást és őszintén beszéljünk. Joga van önmagát adni és kimondani a véleményét - mosolyogtam előzékenyen. - Szeretném, ha nem tennénk gátakat Prue elé. Még ha kissé nyers is volt, de legalább őszinte és ezt jobban értékelem, mint a képmutatást. Nem kell szerepeket játszania, nem kell visszafognia magát. Mondja el nyugodtan mit gondol, legyen őszinte, én nem fogok megsértődni, sem megharagudni - mosolyogtam rájuk és ebben még igazság is volt. Én így gondolkodtam. Nem kell senkinek megjátszania magát és ideges sem leszek. Legyen mindenki őszinte, abból tanulunk, arra tudunk építkezni. A hazugságokra nem, bár minden bizonnyal amúgyis azonnal átlátnék a hazug szavakon. Ahhoz én már túl jól ismertem az emberi természetet és az emberi reakciókat.
- Egyébként is természetes dolog, ha félt. Lehet kicsit durván fogalmazott, de legalább nem próbálta elfedni az igazságot. Én is biztosan így tennék, ha valaki bántani akarna, vagy ha nem is téged, de az egyik barátomat. Én sem tudnám tettek nélkül végig nézni. Én örülök neki, hogy így aggódnak érted. Legalább tudod, hogy számíthatsz valakire és nem csak rám. És én is nyugodtabb vagyok, ha tudom, akkor is jó kezekben vagy, ha nem vagyok melletted.

A társalgóba menve mosolyogva fogadtam a bókot, majd a tea kitöltése után megvártam, hogy Prue leüljön, majd én is leültem, Elinor pedig mellém ült le, ami máris egy jó pont volt. Megtehette volna, hogy Prue mellé ül, de ő mégis mellettem foglalt helyet. Ennek örültem, de nem mutattam nyíltan jelét, mert nem akartam hergelni a barátnőjét gyerekes grimaszokkal. Az nem én lettem volna.
Átkaroltam őt és adtam neki egy puszit az arcára.
- Igen, már volt alkalmam nekem is tapasztalni, de én úgy hiszem, hogy ez nem sietség. Nagyon jól megvagyunk és mint láthatod, mindent megadok neki, hogy boldog legyen. És itt nem csak a pénzről beszélek. Megkapja tőlem a neki járó szeretetet és nem tervezem őt arccal a földre ejteni.
Tudod nekem a munkám is arról, szól, hogy más embereken segítek, elvégre ügyvéd vagyok. Az alapítványom pedig a bántalmazott gyerekeken segít. Azt gondolom eleve a jellemem, a személyiségem sem olyan, hogy pusztán szórakozásból bántsak másokat, vagy elhamarkodottan hozzak döntéseket. Azzal saját magamat köpném szemem
- elvettem a csésze teámat és belekortyoltam. - Nem mondom, hogy ne féltsd őt, mert tudom, hogy ez nem így működik. Jobb félteni, mint gyászolni. Ellenben meg tudom ígérni, hogy vigyázni fogok rá és a lelkére. Az pedig, hogy hiszel-e nekem, az már a te dolgod. Nem várom el tőled és nem is akarom elvárni, hogy adj a szavamra- magyaráztam végig higgadtan, a Danre tett megjegyzést pedig mintha meg sem hallottam volna.
A kis lüke. Ügyvéd voltam, ráadásul "pszichopata". El sem tudja képzelni hányszor voltam már szorult helyzetekben. Majdnem minden tárgyaláson megpróbálnak belénk, ügyvédekbe belekötni, felidegesíteni, elérni, hogy rosszul fogalmazzunk, vagy elszóljuk magunkat, hibát vétsünk, vagy lankadjon a koncentrációnk és a teljesítő képességünk, megpróbálják elérni, hogy olyat tegyünk, vagy mondjunk, ami a védencünk kárát okozhatná, vagy minket kellemetlen helyzetbe hozna.
De nem csak a tárgyalás. Én elég sok alvilági alakot ismerek, ahová kötél idegzetek kellenek és alapos megfontoltság, ahogy a tökéletes gyilkossághoz és a profi zsaroláshoz is.
Azt hiszi képes lesz engem felidegesíteni, kínos helyzetbe hozni, vagy elérni, hogy olyat tegyek, amin élvezkedhet, vagy éppen rossz fényt vetne rám? Naiv. Engem nem olyan fából faragtak.
- Szeretem őt és csak jót akarok neki és vele szeretnék élni, ahogy ő is velem. Ez nem bűn. Az ember társas lény és keresi a társát, amikor pedig két ember megtalálja egymást és minden tökéletes, akkor eljön a pillanat, hogy együtt kezdjék el élni az életüket. Ez egyedenként változó, mindenki számára másmikor jön el ez a perc. Vannak, akik hetek, vannak akik hónapok, vannak, akik évek múlva szánják rá magukat és ez így rendben van. Nem vagyunk egyformák.
De vannak, akiknél ez az időszak sosem jön el. Nem ítélkezhetünk senki döntése felett, ellenben tudni kell tiszteletben tartani mások akaratát
- kortyoltam a teából.



  ♪ Jazz & Chill Out


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyHétf. 15 Jan. - 10:16

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Bár ismerem a barátnőm természetét, de jobban örlnék annak, ha egy kicsit vissza fogná magát, és mielőtt fenyegtőzni vagy ítélkezni kezdene, talán előnyösebb lenne megismernie Gleesont. Ez részben az én hibám. Eleinte nem avatkozott ennyire bele, örült a boldogságomnak, ha sírtam velem együtt volt szomorú, megvígasztalt. De aztán minnél inkább jöttek a csalódások, ő annál dühösebb lett, és a fejébe vette, hogy bármi áron, de megóv majd attól, hogy ismét pofára essek. Bár eleve nem érti, hogy miért ragaszkodok ennyire ahhoz az élethez, amit fejben annyiszor elképzeltem. Szerinte a kötöttségek nélkül sokkal könnyebb, de én ezt nem így látom. Mindenkinek szüksége van egy olyan társra, aki támaszt és vígaszt nyújt, és boldogságot. Neki elég az, hogy vagyunk mi az életében, a barátnői, de nekem nem. Mert vannak olyan dolgok, amiket igenis egy férfi mellett akarok átélni. Az egyéjszakás kalandokat pedig egyszerűen utálom. Próbálom menteni a menthetőt azzal, hogy kijavítom a barátnőm fenyegetését, de Gleeson szerencsére magához hűen úgy tűnik, hogy igazán jól kezeli a helyzetet.
- Ő egyáltalán nem ilyen. Tud barátságos is lenni. - igyekszem kiállni Prue mellett, hogy ne menjen el tőle a Gleeson kedve, hiszen nekem nagyon fontos lenne, hogy jól kijöjjenek. Nem akarok kettőjük között lenni, és azt sem szeretném, ha választanom kéne. Prue nem csak a legjobb barátnőm, de kicsit olyan is, mintha a testvérem lenne. Gleeson pedig... álmaim férfija, akivel épp a jövőmet tervezgetem. Mindkettejükre szükségem van.
- Na és te vajon játszol szerepeket? - jön egy újabb ostobaság a barátnőm szájából, én pedig szúrós tekintettel nézek rá. Fogalmam sincs, hogy mi a célja ezzel. Most komolyan össze akar ugrasztani minket? Szégyellem magam miatta, mert még mindig úgy ítélkezik, mintha ismerné Gleesont. Elképzelni sem tudom, hogy mi járhat épp abban az okos fejében, de egyáltalán nem tetszik a viselkedése. Persze tudtam, hogy nehéz dió lesz, de azért a kedvemért egy kicsit mégis csak vissza foghatná magát. Rá mosolygok Gleesonra a szavait hallgatva, Prue azonban olyan mutrákat vág, mint aki egyetlen szavát sem hiszi el. Nem tudom, hogy miért ilyen előítéletes, de örülök annak, hogy Gleeson nem akar látszólag harcba szállni vele. Legalább neki legyen több esze és had ne kelljen megtapasztalnom, hogy milyen az, amikor mindkettejük pártjára akarok állni. Bár jelenleg a barátnőm az, aki igazságtalan. A társalgóban mégis inkább a szerelmem helyett foglalok helyet, de csak azért, hogy Prue véletlenül se gondolja, hogy bármi probléma is lenne köztünk. Akarom, hog lássa rajtunk, hogy mennyire őszinték az érzéseink egymás felé. A barátnőm egy percig sem gondolkodva kezdi meg a kérdezősködést is, miközben én közelebb fészkelődök a szerelmemhez, és kezemet a combján pihentetem meg. Nagyon jól tudom, hogy megfelelő válaszokat fog majd adni a számára, így emiatt egyáltalán nem is aggódok.  Minél többet beszél, én annál jobban bele szeretek. Mit akar még Prue?
- Igen... azt látom, hogy valamivel nagyon sikerült őt lenyűgőznöd. De mindenki tud kedves és szép szavakat mondani, egyáltalán nem kell ahhoz az ember sem ügyvéd legyen, sem valami jótett lélek. A kérdés csupán az, hogy ezzel mindig így lesz-e? Mi van ha rá fogsz unni egy nap, és ő ismét a padlóra kerül? - nyelek egyet a Prue újboli ostobaságai miatt, és nem is bírok már egyikőjükre sem nézni, soha nem örültem volna még ennyire, ha egy fekete lyuk teremne alattam és le nyelne. Főleg ahogyan fel hozza Dant, amit pedig végképp nem értek. Ezért is nézek rá úgy a bartnőmre, mint akiről úgy gondolom, hogy megbolondult. Kicsit még meg is szorítom a Gleeson combját zavaromban, de nem nézek rá, csak a nőt figyelem és megkönnyebbülök egy kicsit, hogy a párom ezt inkább szó nélkül hagyja. Én is ezt szeretném. Látszólag pedig nem is fírtatja tovább ezt Prue sem.
- Ez egy igazán szép beszéd volt. Csak kicsit olyan, mintha begyakoroltad volna. Természetesen örülök annak, ha Ellie boldog, és nem is szeretném azt elrontani. De én nem vagyok annyira naiv, mint ő. Engem nehezebb meggyőzni. Tudod van az, amikor valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. - felvonom a szemöldökömet, és úgy érzem, hogy sokkal jobban járok, ha ki maradok inkább ebből a beszélgetésből és kettejükre hagyom, mert olyan, mintha a szívem készülnének épp ketté szakítani. Soha többé nem akarom, hogy Prue ide jöjjön, amikor Gleeson is itthon van. A szavait meghallva ismét azonban azon is elgondolkodok, hogy valaki talán kicserélhette a barátnőmet az az egy hét alatt. Szinte rá sem ismerek.
- Ne már, Ellie! Nem is vagy kíváncsi rá, hogy mit akart Dan? - kacsint rám, én meg csak megrázom a fejem. Mert miért kéne érdekeljen ez engem? Azt sem tudom, hogy igazat beszél-e egyáltalán vagy csak Gleesont szeretné mérgesíteni, aki látszólag ezzel nem is törődik? De mindenképp megvárhatta volna, amig kettesben leszünk, hogy ne a jövendőbelim előtt említse ezt meg. - Megbánta, amit veled tett. Még az új számodat is kérte. Bár azt már nem is tudom, hogy oda adtam-e. Lehet, hogy igen. - még mindig úgy vigyorog rám, mintha valami szuper szívességet tett volna nekem, én pedig érzem, hogy falfehér leszek. Kicsit elhúzódok Gleesontól, és kihúzom magam.
- Prue... ez nem a megfelelő pillanat ehhez. - figyelmeztetem, és eldönteni sem tudom, hogy haragszom-e rá, vagy sem. Miért akar minden áron kellemetlenséget okozni? És ha tényleg oda adta a számomat? Majd letiltom legfeljebb.           

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyHétf. 15 Jan. - 17:37


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 - Majd megismerem azt az oldalát is, minden csak idő kérdése - mondtam Elinor felé fordulva, majd Prue felé fordultam, hogy neki is válaszoljak. - Mi lenne, ha ezt te magad döntenéd el? - válaszoltam kérdéssel a kérdésére. - Ismerj meg és döntsd el.
Nem hiszem, hogy hinnél nekem, ha válaszolnék. Még ha bólintanál is rá, fejben akkor is megkérdőjeleznéd minden szavam igazságtartalmát.
Miért teszel fel olyan kérdést, amire úgysem fogadod el a kapott választ?
- mosolyogtam felé pimasz módon, hogy ne csak ő kekeckedjen, én is csipkelődhessek kicsit. Persze csak visszafogottan, okosan, hiszen nem akarok lesüllyedni az ő szintjére.
A társalgóban sem hagyott alább az ellenségeskedés, de nem is voltak bennem remények, hogy majd visszafogja magát és szentnek fog tartani, de én álltam a sarat. Miért is ne álltam volna? Holmi Prue félék nem fognak tudni fogást találni rajtam és kizökkenteni a komfortzónámból. Ha ügyészeknek és ellenséges ügyvédeknek sem sikerült egy feszült tárgyaláson, akkor neki sem fog. Hiú ábránd lenne azt hinnie, majd megváltja a világot a jelenléte és éket tud verni közém és Elinor közé. Ahhoz én neki túl nagy falat vagyok. Mintha egy házi cica akarna legyőzni egy meglett oroszlánt. Csak itt az a szerencséje, hogy az oroszlán éppen szem előtt van és nem tud támadni.
- Ha mindig a dolgok rossz oldalát néznénk, hová jutna a világ? - feleltem neki ismét kérdéssel. - Ennyi erővel autóba sem kéne ülni, mert mi van, ha elromlik a fék? És ha már itt tartunk, miért ülnél repülőre, mikor ott a lehetőség, hogy lezuhanjon a gép? Én nem így nézem a világot, Prudence - ingattam meg a fejem. - Én úgy nézem a világot, hogy ha van esélyem a szépre és a jóra, akkor azt megpróbálom elérni. Felépítettem ezt a nagy házat és sosem bánkódtam, hogy egyedül élek benne. Az öltönyeimet sem unom meg és az előző barátnőmet sem én hagytam el, hanem ő hagyott el engem. Ha nem olyan lett volna, amilyen, tán még mindig együtt élnénk - feleltem továbbra is higgadtan. - Nem kell borulátónak lenni. Inkább annak kell örülni, hogy boldogok vagyunk és ez a boldogság tartósnak ígérkezik. Ha mindig megéljük az örömöt az adott pillanatban, akkor az ösztönöz minket, hogy a következőt is el akarjuk érni és akkor nem romlik meg a boldogság, hanem hosszú távú lesz. Ez ugyanaz az érzés, mint, amikor egy kocka csoki után azonnal akarjuk a következőt - mondtam, a következő megjegyzését még ennyire sem értettem.
- Ezek szerint, ha elmész a piacra almáért és azok az almák gyanúsan szépek és virulnak, annyira pirosak, akkor ott hagyod és nem veszed meg, hanem egy foltosat választasz? Vagy ha a Nap túl szépen ragyog, megkérdőjelezed? - mosolyogtam. - Nem vagy kicsit üldözési mániás? Nem egy kutya vagyok, akit hamisnak tarthatsz - kortyoltam a teából, majd úgy döntöttem visszafogottam ugyan, de én is támadásba lendülök, főleg, mikor ismét Dant említette. Nem mintha hinnék neki, vagy különösebben érdekelne, de nem engedhettem meg, hogy ezt a műsort tovább folytassa az én házamban. Engem leginkább az állandó kötekedése és rosszmájúsága zavart, főleg, hogy még vigyorgott is mellé. De alaposan lepleztem az undoromat.
- De tudod mi a furcsa? Hogy míg én azóta azon küzdök, hogy Elinornak mindent megadjak, amit csak lehet, szeressem és boldogok lehessünk, amióta megismertem, te folyamatosan ellenünk dolgozol. Lépten nyomon ellenem hangolod, keresed a negatívat és belém kötsz, ahol csak lehet. Nem gyanús ez neked? - néztem Prue felé félre billentett fejjel, de nem ellenségesen. - Akkor kettőnk közül ki is az, aki Elinor érdekeit nézi? Én a boldogságát nézem, te pedig azt, hogyan tehetnéd tönkre azt. Mit gondolsz, mi lesz, ha célt érsz? Csináld csak, én teret adok neked - intettem körbe a szobában. - Én nem állok az utadba. De itt ebben a szobában most te vagy az egyetlen, aki Ellie kárát akarja. Tömd a fejét a hülyeségeiddel és boronáld össze a régi barátjával, azzal, aki egyszer már kárt tett a lelkében, de akkor nem én leszek az oka annak, ha boldogtalan lesz és padlóra kerül, hanem te.
És miért is lesz az neked jó? Mert hősként felkarolhatod és eljátszhatod a szerető barátnőt, miközben pontosan tudod, hogy te romboltad szét a kapcsolatát a rosszindulatoddal? Ezt hívják úgy, hogy mentális szadizmus.
Pusztán csak ezért jöttél ide? Akkor már mehetsz is
- mondtam és csészém letéve felálltam a kanapéról. - Szerintem konzultálj egy pszichológussal és gyere vissza, ha a egy ideje már szeded a gyógyszereket. Többé nem akarlak a házamban látni - mondtam még mindig nyugodtan, a helyzethez képest jó modorral, noha nem a legbarátságosabb oldalamat mutatva neki. - Ne hidd, hogy egy könnyen meg fogom bocsátani neked, hogy ide jöttél azért, hogy megpróbálj besározni és porig alázni engem. Legalább most már Elinor is tudja, hogy kettőnk közül ki az ellensége. Nekem soha meg sem fordult a fejembe, hogy őt ellened hangoljam, pedig tudtam, hogy nem kedvelsz.
Hagyd el a házamat, vagy az inasommal dobatlak ki. Ha legközelebb találkozni akarsz velem, azt egy nyilvános helyen tesszük és csak akkor, ha kikúráltad magad a hülyeségekből. A süteményt csomagoltasd el a személyzettel és vidd el. Én nem kívánom, csak neked lett süttetve
- és már mentem is ki a társalgóból hátrahagyva őket.
Ez most mindenkinek egy jó lecke volt. Jó magam a hálószobába mentem, hogy még Prue auráját se érezzem.
Lényegében azt is elhatároztam, ezért bosszút fogok állni. Legalább olyan kellemetlen megtorlásban lesz része, mint, amilyen kellemetlen volt nekem ez a találkozó vele.



  ♪ Jazz & Chill Out


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyHétf. 15 Jan. - 20:54

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Ha újra kezdhetném a napom tervezését - ami egyébként igazán jól is alakult -, akkor biztosan ki hagynám belőle a nagyszájú barátnőmet. Azt sejtettem, hogy nem lesz könnyű, arra is fel voltam készülve, hogy megpróbálja majd valamivel sarokba szorítani Gleesont, de a viselkedése mégis meglep. Úgy is érzem magam, mint aki szeretne elsüllyedni a föld alá szégyenében és egy idő után már nem is hallom, hogy miről beszélnek. Csak ülök a kanapén Gleeson mellett és magam elé meredve, szinte öntudatlan állapotban próbálom felfogni, hogy mi is történik lényegében. Nem tudom, hogy mi a Prue célja még azzal is, hogy Dant is felemlegeti, és abban sem vagyok biztos, hogy Gleeson sokág fog tűrni. Mondanom kéne valamit, de egyszerűen nem bírok megszólalni. Végül előre dőlök egy kicsit és arcomat a tenyerembe rejtve próbálok csak egyszerűen láthatatlanná válni. Mert ezek ketten éppen úgy beszélnek arról, hogy mi a jó nekem és ki az aki éppen jó hatással van rám, mintha ott sem lennék. Mélyeket lélegzek és nem hiszem el, hogy ez megtörténhet. Mi a franc baja van egyáltalán a barátnőmnek? Tudom, hogy az este vége az lenne, hogy megengedne egy kicsit, hogy be köpi majd, hogy csak viccelődött és próbára akarja tenni, csak ezúttal egy kicsit azt hiszem, hogy messzire ment. Nem akarok megszólalni, mert félek, hogy valami olyant mondanék, amivel megbántanám Prue-t. De ha igaz is az amiről beszél, nem lett volna joga oda adni bárkinek is a számom. Ahogyan ahhoz sem, hogy épp Gleeson előtt mondja el mindezt. Egyre feszültebb kezd lenni a hangulat a társalgóban, de még mindig nem figyelek a szavaikra, csak arra várok, hogy végre valami jó történjen. De természetesen a kakaskodó barátnőmnek esze ágában sincs feladni, így le is mondok arról, hogy békességben teljen el a napunk többi része. Mégis, amikor Gleeson feláll, ösztönösen kapom fel a fejem én is, és állok mellé, mintha attól tartanék, hogy ő maga lesz az, aki kipenderíti innen a nőt. Ahogyan azonban ki tiltja szó szerint a házból, kicsit érzem, hogy megfeszül a testem, és még csak azt sem tudom mondani, hogy igazságtalan. Mert jogosan dühös. Ugyanakkor Prue a barátnőm, aki eddig mindig mellettem volt.
- Gleeson... - sóhajtom, és megfogom a karját is, majd elengedem, ahogy Prue is felszökik és intem is neki, hogy hallgasson inkább, már így tett eleget. De naná, hogy nem fog hallgatni. Nem is Ő lenne akkor.
- Tojok én arra, hogy megbocsájtasz-e vagy sem! Ellie pontosan érti, hogy mit miért teszek és mondok, a te véleményed pedig nem érdekel. És ne aggódj, mert ha könyörögnél sem jönnék többe a csicsás palotádba! - ezzel egyszerre pedig a táskájáért nyúl, és megölel engem, miközben meg Gleeson távozik, nekem meg fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem. Jó ötlet, hogy inkább el megy és nem szítsa többet a tűzet, bár azt hiszem, hogy ha nem így tenne, akkor sem hagynám, hogy Austin kirángassa innen. Azért, mert hibázott, nem érdemelné meg. Nem tudnám végig nézni. - Drágám, ne haragudj. De felbosszantott. Legalább láthattad, hogy tud ő bunkó is lenni. Mindegy. Majd beszélünk. Nem kell fáradj, ki találok egyedül. - egy puszit is nyom az arcomra, és mielőtt bármit is mondhatnék, már távozik. Én pedig meg, mint valami kőszobor csak állok ott tehetetlenül, mert tudom, hogy mindkettőjüknek igazat kell adnom. Egyikőjük a legjobb barátnőm, a másik meg a szerelmem. A hajamba túrva sóhajtok egyet, majd indulok el a szobánk felé, abban bízva, hogy Gleesont is ott találom. Óvatosan nyitok be, majd az ajtó becsukva dőlök annak neki, és egy ideig csak szótlanul figyelem. Hát.... ezt nem így terveztem.
- Sajnálom. - szólalok meg végül, bár igazából fogalmam sincs, hogy melyik miatt is kérjem a bocsánatot. Azért, amiért ide hívtam Pruet, vagy amiatt, mert ilyen furán viselkedett? Nem szeretném, hogy ne legyenek jóban.
- Prue nagyon fontos nekem... hogy mondhattál neki olyant, hogy kidobatod Austinnal? - megérdemelte volna, azt én is tudom... de nem bírnám elviselni, ha valaki bántaná őt. Ugyanakkor azt sem szeretném, ha Gleesonnal épp az első együtt töltött napunkon bukna el a kapcsolatunk. Nem haragszom egyikőjükre sem. De magamra talán egy kicsit igen. Mert előbb beszélnem kellett volna Prue-val arról, hogy nyugodtabban jöjjön. Már azt sem tudom igazából, hogy kinek mi is volt a baja a másikkal olyan gyorsan történt minden.           

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyHétf. 15 Jan. - 21:40


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Lényegében hallottam, de egyébként külső szemlélők számára figyelmen kívül hagytam, hogy mit mondott. Elraktároztam magamban az információkat, de ettől függetlenül válasz nélkül hagytam és őt magát is ott hagytam.
A szobámba mentem, ahol megálltam az ablak előtt és kimeredtem rajta, közben egy pohár vizet kortyolgattam és megkíséreltem lecsendesíteni a fejemben dúló indulatokat, mert az volt bőven. Ritka az, amikor így beszélnek velem, főleg a saját otthonban és ritkán érzek ennyi aljas energiát, amit felém küldenek, pedig vannak páran, akik a halálba kívánnak. De talán ez most azért is viselt meg jobban, mert a kapcsolatomat akarják tönkre tenni. Ha szimplán csak én lettem volna a célpontja nem is érdekelt volna ennyire. Rám mondjanak, amit akarnak, de, ha a kapcsolatomat akarják tönkre tenni, alaptalanul, igazságtalanul, az már sokkal jobban rám nyomja a bélyeget. Ha pedig fenyegetést érzek, ott cselekvés is lesz. Bosszú. Ö most hozzám vágott egy kenyeret, de én azt egy téglával fogom viszonozni.
Az ablakból láttam, amint elcsörtet, így egyből tudtam hamarosan Elinor is tiszteletét fogja tenni nálam a szobában és előre láttam milyen állapotban és mit fogok kapni tőle. Hallottam is nyílni az ajtót, de legalább olyan óvatosan jött be, mint, ahogy benyitott. Zaklatott volt, tele kellemetlen gondolatokkal. Azokkal, amiket igyekeztem kiűzni belőle, de most megint rátettek egy lapáttal. Kellemetlen.
Egyelőre nem szóltam semmit a bocsánatkérésére, mert tudtam, van ott még mondani való, így csak csendben figyeltem őt. Lényegében úgy értek engem a szavai, mintha ő maga vágott volna pofán engem. Lehet az kellemesebb lett volna.
- Mondd, te hallod, amit beszélsz? És azt, amit ő mondott nekem? - kérdeztem, miközben letettem a poharat és éreztem, minden szavat egyesével kellett a nyelvemre tennem, hogy tovább tudjak beszélni és nyugodt tudjak maradni. - Ide jött, kekeckedett, gonosz embernek titulált engem, hergelt és azzal vádolt nemsokára pofára ejtelek, majd a fülem hallatára közölte, hogy a volt pasidnak megadta a számod, mert az megbánta a bűneit és még engem kérsz számon? A füled hallatára aláztak engem porig és bélyegeztek gazembernek és neked az a legnagyobb bajod, hogy ki akartam rakatni a komornyikkal? - kérdeztem hitetlenkedve, de őrizve hidegvérem, nehogy durva legyek vele.
- Nyilvánvalóan nem folyamodtam volna erőszakhoz. Sem én, sem Austin. Illedelmesen kivezette volna a házból, ennyi. Azért bármennyire is legyen Prue tapló, mégis csak egy nő és nem érdemelte volna meg, hogy megrángassuk - sóhajtottam, pedig de. Sőt. Két jó nagy pofon kellett volna neki, amit sajnálatos módon nem kapott meg. Pedig Elinornak kellett volna megtépnie.
- De tudod engem az bosszant jobban, hogy meg se próbáltál megvédeni. Mennyi mindent mondott, de te csak ültél és hallgattál. Azt ne mondd nekem, hogy vele értesz egyet! Nézz már magadba, édesem, hát olyan vagyok én, mint, amilyennek ő leírt engem? Bántottalak? Rosszat akartam neked valaha is? Hát ezt érdemeltem tőle?
Szerinted melyikünk akar neked több jót?
De hadd kérdezzek akkor én is valamit. Ő olyan nagy elánnal támadt nekem, hogy majd csalódsz bennem, de mi van, ha ő fog majd megtiporni egyszer? És itt nem csak arra gondolok, hogy elszakít tőlem. Mi lesz, ha már nem leszel neki fontos? Talál jobb barátnőt. Vagy egyszer ő is leteszi a voksát majd valaki mellett. Egy férfi mellett, aki egyszer az ő fejét is elcsavarja és csak ő fog neki létezni és te már nem is fogsz neki kelleni. Láttunk már erre példákat az életben.
De mi van, ha valóban az a célja, hogy elválasszon tőlem? Nem vetted észre, hogy mennyire arra játszik? Csak támadt, támadt, tiport, kötekedett, még az exednek is megadta a számod, hátha majd ő jobb belátásra bír. Ne mondd nekem, hogy nem gátlástalan!
Gondolom annak örülne, ha combjára hajtott fejjel sírnál és vigasztalhatna téged, hogy megint csak ő legyen az életedben. Lehet féltékeny. Nem tetszik neki, hogy már nem csak ő létezik neked.
És ne mondd nekem, hogy csak a csalódásoktól akar óvni, Ellie, mert ez annál többről szól. Ez több volt annál, ő szó szerint verbálisan megtámadott és belém gázolt. Ez nem féltés, ez támadás. Nem azért jött ide, hogy megismerjen, hanem, hogy a földbe tiporjon engem.
Nem rád vagyok mérges. Illetve... kicsit rád is. Sajnálom. Igazából a haragom Pruera irányul, rád csak annyiból vagyok mérges, mert meg sem próbáltál Kiállni mellettem.




  ♪ Jazz & Chill Out


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyKedd 16 Jan. - 10:40

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Sosem akartam megtapasztalni azt, hogy milyen két számomra fontos ember között állni, és talán épp ez az oka annak is, hogy képtelen voltam megszólalni, amíg Prue és Gleeson egymással szócsatáztak. Tudtam, hogy bármelyik mellé állnék is, bárkinek is adnék igazat, végül úgyis megszívnám, mert a másikat megbántom. Így inkább a hallgatást választottam és próbáltam minden hangot kizárni a fejemből. Holott pontosan tudtam, hogy Prue igazságtalan, és láttam is rajta, hogy esélyt sem akar adni, ez pedig természetesen rosszul érintett, főleg, hogy még Dant is felhozta, ugyanakkor nem tetszett az sem, ahogyan Gleeson lereagálta, holott pontosan tudom, hogy a helyében én is hasonlóan mérges lennék. Először a szerelmem távozik, majd a barátnőm én meg magatehetetlenül álldogálok a társalgó kellős közepén és próbálom megemészteni mindazt, ami történt. Csalódott vagyok, szomorú és szeretnék elsüllyedni a föld alá a szégyen miatt. Valami barátságosabb hangulatra számítottam, és kész káosz lett végül minden körülöttem. A hálószobába beérve megnyugszom, hogy Gleesonis itt van, és a becsukott ajtónak dőlve igyekszem úgy kezdeményezni a beszélgetést egy hosszabb hallgatás után, hogy ne vesszünk össze. De nem tudom mégsem magamba tartani azt, ami a legrosszabbul érintett, mégis ahogyan megszólal tudom, hogy nem így kellett volna kezdenem ezt mégse. Sóhajtok egyet és lesütöm a szemeimet is, hiszen annyira nehéz az övéibe néznem. Ha tehetném biztos,hogy az egészen meg nem történté varázsolnám. Csak bólintani tudok, mert tisztában vagyok azzal, hogy mit mondtam neki, és a barátnőm szavait is hallottam. De az övét is...képes lett volna kidobatni Pruet a házából.
- Szerintem csak egy kicsit túlreagáltad... - nézek rá végül, pedig tudom, hogy jogosan haragudott meg. Ugyanakkor szeretném valahogy jóvá tenni ezt az egészet, és Prue hibáját is helyre hozni. De mégis hogyan? - Prue szerintem csak próbára akart tenni, ha nem mentél volna bele a vele való viátba, akkor abba is hagyta volna. - ez nem mentség arra amiket mondott, de nekem tennem kell valamit. Nem védeni akarom... egyikőjöket sem. De ez így nagyon kellemetlen nekem. Hogyan magyarázzam meg a történteket? Nem így szerettem volna ezt csinálni, és nem így akartam az első közös együtt élésünket kezdeni. Mégis megnyugtat az, amit következőkor mond. Ő nem olyan férfi, aki bántani tudna egy nőt. Sőt, senkit. Meg is bánom, hogy szóba hoztam ezt. Amikor a szobába léptem csak meg kellett volna csókolnom őt és úgy tennem, mintha mi sem történt volna. Mintha csak az számítana, hogy együtt vagyunk. Mert ez fontos is nekem. De Prue is az. Mégis mintha szíven döfött volna, amikor ismét megszólal. Hiszen igaza van. Ki kellett volna állnom érte és a kapcsolatunkért. De akkor meg megbántom Pruet.
- Nem értettem egyet vele, természetesen. Kicsit messzire ment. De ha közbe szólok, akkor megbántom. Én nem akarok választani kettőtök közül. Mindketten fontosak vagytok a számomra és... és ha bele szóltam volna, akkor egyikőtök megharagszik és... - magamba kell folytsam a szót, mert fogalmam sincs, hogy mit kéne erről tovább mondanom. Pártatlan vagyok. Nem akarom, hogy bármelyikőjük is elhagyjon. Szőrnyű barátnő vagyok mindeféle szempontból. A kérdései viszont szinte futótűzként érnek. Sosem gondolkodtam még ilyeneken, de én nem hinném, hogy Prue bárki miatt is vala háttérbe szorítana. Bár az nem lenne rossz, ha végre találna magának ő is valakit. - Ilyesmi sosem fog bekövetzni. Sosem lenne fontosabb egy férfi helyettem, ahogyan nekem se... - nem folytatom a mondatot tovább, mert nem akarom, hogy most meg ezt értse félre. Természetesen nem arra gondolok, hogy ő nem elég fontos az életemben. Mert mindenkinél jobban szeretem. - Nem látod jól a helyzetet. Prue örülne a legjobban annak, ha boldog lennék. Ő nem olyan, mint amilyennek mutatta magát, hidde el. - még mindig mentegetem a barátnőm bűnét, végül pedig csak sóhajtok egyet és úgy lépek közelebb hozza. Nem érintem meg, csak a tekintetét fürkészem. - Sajnálom. Mindent. Nem ezt akartam, és nem így. De minden olyan hirtelen történt és nekem ez nem megy. Nem akarom, hogy ne gyertek ki jól egymással. Ki kellett volna állnom melletted az igaz... de akkor meg a barátnőm ellen mentem volna... - haragszom én is saját magamra, mert biztosra veszem, hogy fordított helyzetben, Gleeson az én pártomat fogta volna. Elcsesztem. - Majd ismét számot cserélek, bár előbb meg kell kérdeznem Pruet, hogy miről is beszélt. - zavaromban csak össze vissza beszélek, de nem merem megérinteni addig, amíg nem mondja azt, hogy már nem haragszik. Bármit megteszek azért, hogy elfelejtsük ezt a kellemetlenséget.
- Tudom, hogy nem kérhetek tőled ilyent... de talán adhatnál neki még egy esélyt... - félve nézek ismét rá és csak reménykedek abban, hogy nem utasítja ezt el. - Nem akarlak elveszíteni.. - teszem azért még hozzá szinte suttogva.           

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyKedd 16 Jan. - 19:50


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Lehet... - adtam meg a lehetőségét annak, hogy talán túlreagáltam, pedig mind a ketten tudtuk, hogy nem így van. Nincs túlreagálva a helyzet, sőt, helyesen lett lereagálva minden. És én a magam részéről úgy gondolom olcsón megúszta. Ha nem lett volna itt Elinor, lehet keményebben lépek fel.
A magyarázat, miszerint próbára tett engem elég gyenge lábakon állt. Nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy ez így volt, de akkor sem volt helyén való a viselkedése. Ha próbára is akart tenni, tehette volna szolidabban, normálisabb módon, nem pedig így, ennyire aljas módszerekkel. Persze, beszélek én, hiszen én is aljas tudtam lenni, sőt, gátlástalan és az én kezemhez még vér is tapadt, de a helyzet más volt. Elvégre nem mindegy, hogy én vagyok az, aki a pofont kapom, vagy én vagyok az, aki a pofont adom. Ugye van különbség? De azért eljátszottam a gondolattal vajon mi történt volna, ha nem lépek fel ellene. Hiszen meg tudtam volna őrizni a hidegvérem, tudtam volna válaszokat is adni rá, de nem éreztem azt, nekem így kell cselekednem. Nem engedhettem meg. Túl büszke voltam, túl fényes volt a nevem és az egóm és túl szép volt a kapcsolatom, hogy elviseljem az ilyesmit. Úgy éreztem tennem kell valamit, nem hagyhattam Pruet tovább szapulni és gyalázni, mert nem viseltem volna el, ha még pár kegyetlenséget a fejemhez vág és nem engedhettem őt tovább áskálódni ellenem a házamban. Igaz, házon kívül még meg fogja tenni, de hiszem, hogy Elinor ellenáll.
De én is tenni fogok azért, hogy Prue szarul érezze magát. Meg fogja érezni a bosszúm és még csak sejteni sem fogja, hogy én vagyok érte a felelős.
- De még ha próbára is tett Ellie, akkor sem így kellett volna tennie - sóhajtottam. - Kegyetlen volt, lehetett volna finomabb is.
Nem csak simán tudomására adtam, hogy fizikailag egy ujjal sem értünk volna Pruehoz, de arra is ki kellett térnem, hogy mintha egyet értett volna vele. Szokták mondani, hogy a hallgatás beleegyezés. Lélekben tudtam, hogy Ellie nem értett egyet vele, de úgy volt rendjén, hogy bizony okozzak neki egy kis lelki furdalást. Szerettem volna vele éreztetni, hogy nekem most ez mennyire kellemetlen és mennyire fáj és talán ez a kis eset még bizalmi botlást is okozhatott. Ne csak én érezzem magam rosszul.
Még arra is kitértem, hogy talán idővel egy másik barátnő, vagy egy férfi fontosabbá válhat Prue számára, mint ő, bár ő úgy tűnt szentül hitt benne, hogy ez nem fog előfordulni. Sőt, az a félbe harapott mondata. Értettem belőle. Szóval én sosem lehetek fontosabb, mint Prue? Ezt akarta kimondani. Na és ha Prue meghal? Vagy történik vele valami? Az bizonyára nagyon rossz lenne. Nekik...
Elinor jobban tette volna, ha meg sem szólal. Ez csak olaj volt a tűzre. Nem mutattam ki, nem éreztettem vele, de ez ismét csak a bennem forró kellemetlen érzéseket és a Prue elleni gyűlöletemet táplálta. Ezt nem hagyhatom. Ez megtorlásért kiált.
Kívülről úgy tűnhetett nincsenek gonosz és kegyetlen gondolataim, csak simán szomorúnak és kicsit feszültnek tűnhettem, de ennyi.
Még mindig Pruet védte. És ez kellemetlen volt. Próbált kiállni érte, próbálta menteni a menthetetlent. Lehet Prue őt meg tudja vezetni, de engem nem. De talán Elinor is látja az igazságot, csak nem tudatosul benne. Talán csak nem akarja észre venni az igazságot. Lett volna mit hozzá fűznöm, de nem akartam tovább rombolni a hangulatot, noha elhatároztam, dolgozni fogok a háttérben. Nem adtam Elinor tudtára azokat az érzéseket és gondolatokat, amik bennem kavarogtak, szerettem volna, ha csak egy általános képet lát rólam. Egy átlagos, szomorú, csalódott férfit, aki kicsit rosszul érzi magát és össze van zavarodva.
Figyeltem, amint közelebb jön, de még én sem tettem semmit, csak felvettem vele a szemkontaktust és a mondandójára koncentráltam. Érzelmi válságban volt és nem tudta mit kezdjen a helyzettel. Ez érthető volt egy szinten, de nekem el kellett érnem nála, hogy ha én és Prue egy szakadékba zuhanva kapaszkodunk, engem húzzon fel és Pruet hagyja lezuhanni a mélybe. És tenni fogok azért, hogy eljussunk erre a szintre.
Számot cserél. Igen. De az új számot Prue úgyis meg fogja tudni adni. Ráadásul még meg is akarja érdeklődni, hogy mit akart Dan. Hát ez vérforraló volt, de tartottam előtte az álcámat. Még akkor is, amikor a második esély szóba került.
Ezt a Dan férfit is el kell intéznem, hogy ne zavarjon többet a képbe. Meg kell tudnom, hogy ki és ki kell őt iktatnom. Mihamarabb.
- Figyelj... maradjunk annyiban, hogy átgondolom. Ezt még ki kell hevernem - sóhajtottam egy mélyet. - Aludnom kell rá egy kicsit, hogy ezt feldolgozzam és el tudjam engedni. Aztán, ha lecsillapodtam, beszélünk róla. De lehet róla szó - nyugtattam meg, de azért ezt valóban fontolóra vettem. Nem utasítottam el a gondolatot.
Elé léptem és szorosan átöleltem őt, fejét mellkasomra hajtottam és arcát simogattam.
- Erre ne is gondolj. Szeretlek és ez nem állhat közénk - nyomtam csókot feje búbjára. - Valahogy túl fogunk tudni lépni ezen. Én megértelek téged, Ellie. Tudom mit érzel és azt, hogy mennyire nehéz neked köztem és közte tipródni. De nem is kell választanod. Én nem kérlek erre. Én nem kérlek, hogy válassz köztem és közte. Nem is kérhetnék ilyet. Nem lehet.
És adni fogok Pruenak is még egy esélyt, csak időt kérek. Mert most még fáj a szívem...
- mondtam kissé adva az áldozatot, aki most mégis megbocsát azért, amiért rálőttek. De már megvan a fejemben a bosszú terve.
- Semmit sem bántam meg. Hogy most itt vagyunk és itt lehetsz nekem. Egy kapcsolat nehézségekkel jár, ezt én is tudom és te is. De ezeket a nehézségeket le tudjuk küzdeni. Mert erősek vagyunk és szeretjük egymást.
Én pedig nagyon szeretlek
- emeltem meg fejét álla alá nyúlva és hosszú csókot nyomtam ajkaira, majd még egyet és még egyet, de akkor már átölelve dőltem be vele az ágyba.



  ♪ Dúdolni halkan


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptyKedd 16 Jan. - 21:26

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Nagyon szégyellem magam Gleeson előtt amiatt, ahogy a barátnőm viselkedett, mégis úgy érzem, hogy valahogy muszáj jobb színben feltűntetnem előtte Puet, annak ellenére is, hogy nagy hibát követett el. Nem állt szándékomban megbántani Gleesont azzal, hogy össze vissza beszélek, teljesen összezavarodva, és hiába tudom, hogy az lett volna a leghelyesebb, ha ki állok érte és rá szólok Prue-ra, vagy inkább én magam küldöm haza, hogy ártgondolja még egyszer ezt az egészet, de nem tudnék neki olyant mondani, amivel megbántom. Szükséegm van a barátságára, mert nélküle olyan gyenge vagyok. Viszont Gleeson nélkül sem bírnám ki. Ha meg nem tudjuk megoldani a köztük lévő feszültséget, amit egyértelműen a barátnőm kezdeményezett és ő provokálta ki ezt az egész felesleges cécót, akkor hosszú távon az nekem nagyon kellemetlen lenne. Mivel mától itt lakom én is, hogy mondhatnám a barátnőmnek azt, hogy nem jöhet ide, ha hozzám van kedve jönni? De mégsem parancsolhatok én ebben a házban, a szabályokat egyértelműen Gleeson hozhatja meg... hiszen itt minden az övé. Kicsit úgy is érzem magam, mintha valami betolakodó lennék. Persze, hogy tehette volna őt próbára finomabb módszerekkel is. Vagy inkább sehogy, és hathatná, hogy ha koppannom is kell, azt magam tapasztaljam át. Nem vagyok már gyerek, akinek vigyázni kell a lépteit. Csak boldog akarok lenni. Ahhoz pedig mindkettejükre szükségem van. Nem is válaszolok, mert egyszerűen igaza van. Ebben is. Máshogyan kellett volna Prue csinálja ezt az egészet. Főleg Dant kihagyni belőle, aki egyáltalán nem érdekel. Nem fogom hagyni, hogy a kapcsolatunkat bárki is tönkre tegye. Majd én megoldom ezt. Ha meg felhív, akkor simán rá szólok, hogy ne tegye többet. Nem tud olyant mondani, ami érdekelne. Végül azért mégis közelebb lépek hozzá, anélkül, hogy hozzá érnék, pedig talán még sosem volt ennyire szükségem a közelségére. Ha most azt mondaná, hogy a sok hülyeség miatt inkább be akarja velem fejezni ezt a kapcsolatot, akkor azt hiszem, hogy belehalnék. Mégis kérek még egy utolsó esélyt a barátnőmnek. Mert mindenképp szeretném meg nem történté tenni ezt a korábbi incidenst. A szavai azonban meglepnek, mert nem elutasítást kapok, amire számítottam. Hajlandó a kedvemért még fontolóra is venni egy újabb találkozót a barátnőmmel.
- Köszönöm. Megígérem, hogy ilyesmi többet nem fog elő fordulni. Majd beszélek vele, mert azt hiszem, hogy bőven van miről. - mosolygok rá, és tényleg hálás vagyok neki azért, hogy egyből nem utasította el a kérésem. Rá sem bólintott, de ha hajlandó legalább gondolkodni rajta, nekem már az is épp elég pozítivum. Amint magához ölel, sóhajtok egyet, és szorosan mellkasához bújva érzem a megkönnyebbülést is magamon. Soha nem akarok vele veszekedni semmi miatt.
- Én úgy sajnálom. Ha vissza forgathatnám az időt, nem hagynám neki, hogy ennyire megbántson. Tényleg bocsánat. Nem így terveztem. Te olyan jó vagy hozzám... még most is képes vagy újra gondolni ezt az egészet Prue-val, pedig meg sem érdemli... Én meg arra sem voltam képes, hogy kiálljak érted... értünk. Te biztosan nem így viselkedtél volna fordított helyzetben, ahogyan én. Úgy szégyellem magam... - még szorosabban bújok hozzá, átölelve őt, és ismét hálát adok az égnek azért, hogy az életemebe lépett. Amint az állam alá nyúlva felfelé irányítja a fejem és találkozik vele a tekintetem is, érzem, hogy elolvadok, a szavai pedig erre még jobban rásegítenek. Minek veszekedni, ah ennyire szeretjük egymást?
- Én is nagyon szeretlek. Senkinek sem hagyom, hogy közénk álljon. Ígérem. - mert ha az kell, akkor következőkor én is kifejtem majd a véleményem, hogy lássa, igenis ki állok érte. A csókja még sosem esett ilyen jól, mint mos. Átölelem a nyakát és bele vigyorgok a csókunkba, amint az ágyban kötünk ki. Pontosan erre van szükségem. Rá. Az érintésére. És márnyúlok is az ingén lévő gombokhoz, hogy a lehető leggyorsabban megszbaduljunk minden rajtunk lévő feleslegtől. Mégis csak félig jutok el a kigombolással aztán a kezem vissza esik az ágyba. Zavar az a dolog Dannel... Gleeson pedig nem is kérdezett semmit róla.
- Nem is akarod tudni, hogy ki az a Dan..? - nézek rá végül egy nagyot nyelve, és bár tudom, hogy ehhez nem ez a megfelelő pillanat, de engem meg nagyon zavar az, hogy semmit sem kérdezett róla. Mintha nem is igazán érdekelné. Ha nekem mondaná valaki, hogy egy nő utána érdeklődött, akkor azért az lenne a minimum, hogy megkérdezem, hogy ki az. Nem bírok addig másra koncentrálni, amíg ezt nem tisztázzuk le.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptySzer. 17 Jan. - 9:30


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Azt gondolom Prue teljesen jogtalanul lépett fel ellenem. Ezt a vak is láthatta és ezzel Elinor is tisztában volt így egyébként sem teljesen kérdőjelezte meg a tetteim, noha érzékenyen érintették őt a szavaim. Ez valahol érthető volt, de ő is felelős volt, hiszen nem tett semmit, amivel kiállt volna mellettem. Egy szinten megértettem őt, bár többet vártam volna tőle a semminél.
Egyébként sincs joga Pruenak beleszólni egy harminchat éves nő magánéletébe, ahhoz pedig még kevésbé, hogy beleszóljon az életembe és ítélkezzen felettem. Nem is ismer, nem tudja ki vagyok. Nem ismeri a szándékaim, az érzéseim. Semmi. Olyan volt ez, mintha egy olyan filmről mondott volna kritikát, amit sosem látott.
Nem mondom, hogy mindenben mellé lőtt, hogy alaptalan volt az összes vád, de abban tévedett, hogy pofára akarnám ejteni Elinort. A szerelmem őszinte volt és valóban boldog jövőt akartam vele élni.
Igyekeztem kicsit felrázni Elinor elméjét, annak ellenére, hogy ő próbálta Pruet védeni. Ha csak kételyeket is ébresztek benne barátnőjét illetően, nekem már az is számít. Fel kell rá hívnom a figyelmét, hogy Prue nem olyan rendes és őszinte jó akaró, mint azt hiszi. Legyen vele tisztában, hogy bizony Prue sem teljesen jóságos, őszinte lélek, sőt, gonosz. El kellett ültetnem a bogarat a fülébe, hogy meginogjon benne a hite.
Foghúzva ugyan, beleegyeztem abba is, hogy Prue majd kapni fog tőlem egy második esélyt, de csak azért, mert tudom, ártana a kapcsolatomnak Elinorral, ha most kijelenteném kizárom a barátnőjét az életemből. Kénytelen voltam kicsit én is alkalmazkodni. Most még. Nem aggódok, szépen, apránként le fogom építeni Prue-t rólunk, de most még korai lenne, ha fellépnék ez ügyben és lépéseket tennék. Azzal biztosan alaposan besároznám a nevemet és Elinor szemében is sokat zuhannék, így viszont még többre értékel engem és még inkább növök a szemében, hogy a sérelmeim ellenére is, de megadom az újabb esélyt Pruenak, holott Elinor is tudja, lehet meg sem érdemelné.
Nade nem baj, lesz ez még így sem. Fogok én intézkedni, amikor Elinor és Prue nem is sejtik. Orvul, a háttérből.
Mosolyogva bólintottam neki, mikor megígérte beszél vele. Helyes, mert tényleg van miről. Jó is lesz, ha erről a mai napról tárgyal vele egyet.

Ideje volt most már Ellie lelkén is könnyíteni. Átöleltem és szinte szavak nélkül kértem rá, hogy bújjon hozzám. Csendben hallgattam, amint kiönti nekem a lelkét. Ha lett volna lelkiismeretem, most biztosan rosszul érezném magam, amiért így manipulálom és tűrőm, hogy bűntudatától vezérelve rosszul érezze magát, miközben engem az egekig magasztal, de ez a veszély nem fenyegetett.
Nem válaszoltam a monológjára, csupán csak csókokkal adtam tudtára, hogy szent a béke, hogy aztán szavakkal tudtára adjam mennyire szeretem és egy ilyen apróság nem állhat közénk. Nem is. Nem fogom olyan könnyen hagyni, hogy holmi Pruek tönkre tegyék a kapcsolatomat és a terveimet a jövőre nézve.
Ő is ígéretet tett nekem, hogy nem hagyja tönkre tenni a kapcsolatunkat, noha nem hittem benne, hogy elég szilárd, erős jellem lenne, hogy kiálljon minden próbát. Nem. Ő nem tudna minden akadályt átvészelni, gondoljunk csak a mostanira. Gyenge jellem, nem elég erős. Prue be tudná őt darálni. Most még biztosan. De idővel biztosan ő is megerősödik.
Nem adtam jelét kételyeimnek, sőt, szavaimmal csak őt erősítettem ebben a hitében.
- Abban biztos vagyok - mosolyogtam. - Tudom, hogy bármit megtennél értem - nyomtam csókot ajkaira.
Már azt hittem nem jöhet semmi fennakadás, amikor Ellie félúton megállt a gombokkal. Értetlenül néztem rá, mert fogalmam sem volt mi járhatott már megint a fejében, de mikor rákérdezett nevetnem kellett. Ez most komoly?
Megcsóváltam a fejem egy elnéző mosollyal. Erre is megvan a tökéletes válaszom, sőt, tán ismét kelteni is fogok benne bűntudatot is kelteni, hogy egyáltalán ilyesmi gondolatai vannak. Megint el fogja magát szégyellni.
- Ugyan, Elinor, miért érdekelne? - kérdeztem vissza. - Én hiszek abban, hogy neked csak én kellek. Nem szeretnék magamnak felesleges stresszt és idegességet azzal, hogy ilyesmiken gondolkodjak. Te engem szeretsz és tudom, hogy egy férfira se tudnál úgy nézni, mint rám. Tudom, hogy sose lépnél félre. Jöhet itt Dan, Brad, Tony, meg isten tudja még kik, de tudom, hogy úgyis elhajtod őket, mert engem szeretsz - mosolyogtam arcát simogatva, de nem tettem hozzá, hogy Dan hamarosan a föld alá fog kerülni. - Bízom benned és a szerelmünkben és még csak gondolni sem akarok rá, hogy ki-ki volt a múltadban, mert tudom, a jelenedben csak én létezem - nyomtam csókot ajkaira.


  ♪ Dúdolni halkan


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
beginning of a new life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
beginning of a new life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
beginning of a new life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
beginning of a new life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life EmptySzer. 17 Jan. - 18:04

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”


Nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy cserben hagytam Gleesont csak azért, mert tiszteletben tartom a Prue-hoz kötött rengeteg emlékemet. De Ő az egyedüli olyan ember az anyámon kívül, aki végig kísérte az életem és aki bár néha nyers, de még sosem okozott csalódást. Nem tudnám elviselni azt, hogy ne lenne az életem része. Ahhoz pedig, hogy barátként működjünk pont úgy, mint eddig is, muszáj lesz, hogy jól egyezzenek a szerelmemmel is. Mert őt sem tudnám elhagyni. Oké, Prueval találkozhatok Gleeson nélkül is, de mi van a közös összejövetelekkel? Például egy szülinap, vagy valmilyen céges rendezvény, ahová szintén mindig el szokott jönni, karácsonyozás... szilveszteri bulik. Nem tudnék úgy el menni ezekre, hogy Gleeson ne tartson velem, mint a párom. Viszont azt sem szeretném, ha mindig csúnya szemekkel néznének egymással és sose tudjunk normálisan beszélni. Bár látszólag nem haragszik rám már, de azért ez mégsem könnyít a lelkemen egyáltalán. Annyira szeretném jóvá tenni valahogy, és elfeldtetni vele azt, ami az imént a társalgóban történt. Hozzá bújva érzem, hogy egy kicsit megkönnyebbülök, de azért még mindig szabadkozok és újra meg újra megfogadom saját magamnak is, hogy nem hagyom, hogy ez még egyszer elő fordulhasson. Ha kell akkor majd én magam állítom le a barátnőmet is, hogy ne mehessen ennyire messze. Mert ha igazán fontos vagyok neki, akkor nem fog érte megharagudni, hanem megérti, hogy a kapcsolatomat védem. De azért a Gleeson szavai még egy kicsit bennem maradtak. Mert mi van akkor ha igaza van és Prue féltékenységből viselkedett így... vagy azért, mert nem akarja, hogy boldog legyek? Nem... ő a legjobb barátnőm. Örül a boldogságomnak.
- Bármit kérhetsz tőlem kiengesztelésképpen. - a nyakát átölelve veszek el a csókjaiban, míg az ágyba nem kötünk ki, és képes vagyok arra, hogy átadjam magam ismét neki és elfelejtsek mindent, ami történt. Mégis az ingje kigombolásának nem érek a végéig, mert annyira bennem van ez az egész, hogy nem bírok maximálisan arra összpontosítani, amire most kéne. Úgy érzem, hogy még mindig nem tisztáztunk le mindent. Nem épp a legjobb pillanatban hozom fel Dant, nem is értem, hogy ez miért foglalkoztat engem, de tudnom kell, hogy Gleeson sem gondol semmi rosszra. Mert én egyáltalán nem vagyok olyan nő, aki ne lenne hűséges ahhoz, akit szeret.
- Igazad van. Sajnálom, hogy megint szóba hoztam. Nincs semmi jelentősége ennek már. - válaszolok helyeslően, mert valóban kár lenne most ilyesmivel tovább rontanunk a hangulatot. Épp elég az, hogy mi vagyunk egymásnak. Nem érdekel engem sem, hogy mit szeretne Dan és mit nem. - És neked is csak én létezek...igaz? - pillantok rá, végig húzva meztelen felső testén az ujjamat, és azzal ki is gombolom teljesen az ingét, hogy a nyakába kapaszkodva húzzam őt közelebb magamhoz. Az ajkára tapadok és ezúttal felkészülök arra, hogy végre teljesen átadjam magam és a testem is neki. - Csak a tiéd vagyok. - suttogom bele a csókunkba miközben lehámozom róla az inget. Minél kevesebb a ruha rajtunk, annál jobb.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
beginning of a new life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
beginning of a new life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
beginning of a new life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: beginning of a new life
beginning of a new life Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
beginning of a new life
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A new beginning
» back to the beginning
» the beginning of the end - Sierra & Gabe
» At the beginning of a new path
» Owen & Aaron - The beginning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: