New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 13:46-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Maybe you will change my life
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzomb. Dec. 30 2023, 06:52

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Néha talán gyerekesnek tűnhet a viselkedésem, de az csak azért, mert néha szükségem van arra, hogy megerősítse bennem valaki azt, hogy igenis érek valamit. Az önbizalmam néha inog, főleg ha valaki bele tapos valamilyen formában a lelkembe, vagy épp eltiporja a büszkeségem. Bár igyekszem arra mindig, hogy a méltóságom megmaradjon, de olyan is volt mikor egy kis figyelem miatt megfeledkeztem arról, hogy büszke is legyek. Gleeson mellett azonban nem érzem magam kevesebbnek, sőt mióta csak ismerem egyre felszabadultabbnak és nőiesebbnek érzem magam. Elfogadott olyannak, amilyen vagyok, bár az igaz, hogy mindig igyekezetem a tökéletességre előtte, de mivel már elég komolyra fordultak köztünk a dolgok, szívesen fedem fel neki azt az oldalam is, ami lazább és nem mindig a mukulátlanságra töregszek. Igyekeztem úgy elmagyarázni neki a ruha választásaim célját, hogy meg si értse azt, bár néha még én magam sem vagyok tisztában azzal, hogy mit miért veszek magamra. Úgy ösztönből jön legtöbbször, és szerintem az sokkal jobb is úgy, mint az, hogy az ember egy fajta stílust szigorúan kövessen és ne merje magát másban is kipróbálni.  Örülök, hogy még ezzel sem ijesztettem el magam mellől, mert látom rajta, hogy ő valóban önmgamért szeret, és nem a ruháimért.
- Én boldog vagyok melletted, és azt szeretném ha te is mindig az lennél. - akkor jó egy kapcsolat, ha egymást magunk elé helyezünk, nekem pedig jelenleg sokkal fontosabb az, hogy Gleeson boldog legyen és főleg, hogy miattam legyen az. Valahogy olyan könnyű mellette boldognak lenni és még mindig nem tudok elég hálát adni az égnek, hogy az utamba sodorta őt. Olyan érzéseket vált ki belőlem, amilyeneket eddig még nem éreztem, sőt nem is tudtam, hogy lehetséges ilyesmit egyáltalán érezni. Részem legalábbis ekkora boldogságban még sosem volt. Megmosolyogtat az, ahogyan az öltönyök iránti szenvedélyéről beszél, de az még inkább, hogy az összeköltözés is megjárta a fejét. Ebből is látszik, hogy mennyire komolyak a szándékai és az már egyértelmű, hogy csak azért mert ágyba vitt elhagyni nem fog. Szóval azt hiszem, hogy most valóban tervezhetek előre az oldalán. Bár lehet, hogy korai lenne még az, hogy összeköltözzünk, viszont úgy vagyok vele, hogy úgy lehet a legjobban megismernünk egymást, ha együtt is élünk, úgyhogy ha valami miatt - ami lehetetlen - mégsem működne a kapcsolatunk, akkor jó lenne ha már az elején kiderülne. Például ha két ember együtt él, akkor derül ki igazán, hogy mennyire van meg köztük az összhang, hogyan bírkóznak meg a nehézségekkel, mik a furcsa szokásaik és így tovább.
- Szerinted akkor is működne a kapcsolatunk, ha együtt élnénk? Tudod igazán jó lenne mindennap melletted ébredni. - egy össze költözés pedig nem egy házassággal talál egyébként sem. Nem hinném, hogy azt a döntést el lehetne hamarkodni, mert bármikor vissza is költözhetnék a lakásomra. Ami mondjuk nem az enyém, csak bérelem, de ha mégis úgy adódna, hogy Gleesonhoz költözzek, akkor sem mondanék le róla. Mert azért annyira ostoba én sem vagyok. Mindenképp bebiztosítanám magamat, hogy ha bármi is történne, akkor össze tudjak csomagolni és legyen hová mennem. Nem mintha akarnék rosszra gondolni, de megfontolt vagyok azért ilyen téren.
- Igazad van. Nem is azért mondtam. Csak tudod egyre közelebb kerülök a negyvenhez... ez elég ijesztő. - vallom be lesütött szemekkel, de még mindig nem szeretném, hogy azt gondolja, hogy sürgetni akarom. Mert nem az a célom, sokkal jobb, ha lassan hagyjuk csak kibontakozni a szerelmünket és mindennel csak sorjában haladunk. Kezdésnek pedig az őszinteség lenne a legjobb. Bár nem tudom én magam sem, hogy mire céloztam a kérdésemmel, de valamiért van egy olyan érzsésem, mintha valamit nem mondana el. Nem feltétlenül rosszra gondolok... de jó lenne, ha mindent megosztana velem mindig.
- Nem... ilyesmi nem jutott az eszembe. - rázom mega fejem, mert az valóban nem fordult meg a fejemben, hogy nős lenne, vagy lennének eltitkolt gyerekei. Ezt nem tudnám elképzelni róla. - Hát, igazából én sem tudom, hogy mire gondoltam. Talán nem csak ügyvéd vagy, hanem nem tudom... van más munkád is? Úgy értem... nem tudom, hogy mennyit keres egy ügyvéd, de valamiért nekem olyan érzésem van, mintha neked nem csak abból lenne a pénzforrásod. - miközben beszélek nem merek a szemébe nézni, mert szégyellem magam amiatt, hogy ilyeneket mondok. De valóban szeretném tudni, ha esetleg lenne egy másodállása is, amit amúgy felesleges eltitkolnia. Vagyis nincs értelme. - Sajnálom, ha tapintatlan voltam. - nem sértődök meg ha nem válaszol amúgy sem, de azért bízok abban, hogy őszinte lesz hozzám. Bár nem hiszem, hogy valami olyan lenne a háttérben, amit titkolnia kéne.    

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzomb. Dec. 30 2023, 12:33


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



A közös boldogság rendkívül fontos, hiszen, ha ő boldog, több mindent lehet elérni nála, ami nekem hasznomra válhat a későbbiekben és az én boldogságom is nőni fog. Nem, mintha alapvetően ne lennék az mellette, mert az hazugság lenne. Boldog vagyok, de a boldogság fokozható azzal, hogy egyre több mindent érek el nála és egyre több mindenben tudom őt megváltoztatni olyan irányba, amilyenbe szeretném vinni a kapcsolatunkat.
Az összeköltözés egy remek gondolat, mivel az mindkettőnknek több lehetőséget biztosít majd a jövőnk tekintetében. Lehetőségem van megismerni a mindennapjait, a személyiségébe még nagyobb belátást kaphatok. Milyen korán reggel, milyen este, miképpen készül a munkába, mennyire tud nyűgös lenni, mi egy napi rutinja, stb.
- Miért ne működne? - kérdeztem vissza csodálkozva, mivel nem gondolnám azt, hogy velem ne lehetne jól kijönni, vagy rossz lenne velem lakni. Sőt. De nem tudhatom ő mire gondolt.
- Nyugodtan költözz hozzám. Már ismerjük egymást jó ideje, sokszor találkoztunk is, eljöttél velem ide nyaralni és már... az is megvolt köztünk - fogalmazok diszkréten. - Szerintem semmi sem tart vissza minket. Nyugodtan lakj nálam és éld végre velem az életedet - mosolyogtam elbűvölően. - Én cseppet sem bánnám és szerintem nagyon jól működne. Megismernénk egymás mindennapjait is, jobban belelátnánk az életébe és sokkal könnyebben tudnánk tervezni a közös jövőnk.
Én csak örülnék, ha nem csak találkozgatnánk, hanem teljesen az életem, a mindennapjaim részévé válnál. Hisz... egyébként is az vár ránk, nem? Előbb-utóbb megtörténne, miért húzzuk-halasszuk, ha tudjuk, hogy szeretjük egymást és azt érezzük működik minden?


Az persze nem kerülte el a figyelmem, amit az életkorára mondott. Mert az annyira ijesztő? Igaz, nem az öregedés a legkellemesebb dolog az éltben, de szerintem neki nincs félni valója. Nem látszik meg rajta a kor és szerintem semmiről nincs is lecsúszva. Igaz, nem én érzem, amit ő érez, mindenki másként éli meg az idő múlását, de szerintem kicsit túlgondolta, túlságosan ijesztőnek ítélte meg. Igaz, férfi voltam, nem nő. Lehet a nők ezt máshogy élik meg.
De nem hiszem, hogy ennyire félnie kéne.
Az pedig, hogy a pénzem gyanút keltett benne, az már megint más kérdés volt. Várható volt, hogy egyszer feltűnik neki, de megvolt rá a magyarázatom.
- Nos, valóban nem csak ügyvéd vagyok. Van egy alapítványom, ami bántalmazott gyerekeknek segít. Kapnak ügyvédi segítséget, védelmet és pszichológusokat, akik segítenek nekik feldolgozni a traumát és segítenek építeni nekik a jövőt.
De valóban, a pénzem nem csak a munkámból van. Sokat örököltem a szüleim után és van pénzem a bankban, ami kamatozik. Nem kis összeget tettem be, így elég nagy hozama van. Ráadásul kapok hálapénzt is. Sok cég nagyon hálás nekem, amiért mindig mindenben számíthatnak rám, ha kellek és kaptam már tőlük "jutalmat" a fizetésem mellé. Mondhatni leköteleznek engem, hogy legközelebb is számíthassanak rám, ha kellek. Nem mindenki ugrik mindenkinek elsőre, mint én, ők pedig ötször annyit kaszálnak egy szerződéssel, mint én a munkadíjamon.
A szüleim halála után apám régi házát kiadtam egy családnak, akik havonta utalnak nekem lakbért. Anyámé volt a családi házunk, azt viszont megtartottam saját részre. Voltak értékes dolgaik, amik nekem ugyan nem kellenek, de eladni eladom őket. Ha néha kiutazom Limerickbe, akkor ott helyben túladok rajtuk, vagy hazahozom és őket és a neten eladom. Vázák, étkészletek, ékszerek, stb. Voltak apámnak is olyan öltönyei, amiket soha fel se vett, pedig komoly pénzekért vette. Nem fogom őket kidobni. Tudom, hogy eladományozhatnám őket, de szeretném inkább a saját vagyonom növelni. Ki tudja meddig van még munkám és meddig kereshetek ilyen jól. Ki tudja a jövőben nem-e lesz valami nagyobb kiadásom, ami sok pénzt visz majd el. Ráadásul, ha lesz családom, a kiadásaim is megnőnek majd. Márpedig remélem lesz családom
- mosolyogtam felé, majd csókot nyomtam ajkaira. - De igazából a banki kamatokból van nekem a legtöbb pénzem, hiszen milliókat tettem be, mikor megkaptam az örökségem, az pedig nem tegnap volt - adtam neki magyarázatot.
Ha nagyon szeretné, még papírokkal is tudom igazolni. A vagyonom nagy részét tudom igazolni, a fekete pénz egy részét is tisztára mosom és vannak róla számláim, mintha azokat is hivatalos úton szereztem volna. Amit pedig nem tudnék igazolni, ez a pénzem kisebbik része, azt pedig ki tudom magyarázni. Jutalom, hála, szívességek. Internetes adás-vétel, stb. De nem hiszem, hogy túlzottan kételkedne és végülis nem hazudtam neki. Annyi, hogy az illegális dolgokról nem beszéltem neki, de ki tudja, egyszer sort keritek rá, amikor már azt érzem az sem állhatna közénk.
- Ugyan, dehogy! Nem voltál az és megértem, hogy rákérdeztél. Semmi baj nincs ezzel. Lehet hasonló helyzetben én is megtettem volna.


  ♪ Thanksgiving

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzomb. Dec. 30 2023, 15:36

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Az összeköltözés gondolata feldob, és lelki szemeim előtt meg is jelenik egy tökéletes, boldog élet, közös programokkal és meghittséggel együtt. Bár mindkettőnknek ott a munka, természetesen nem tudjuk majd akkor sem megengedni magunknak azt, hogy minden percet kettesben töltsünk, viszont a reggelek és esték ha úgy telnének, hogy egymás karjaiban kelünk és vekszünk is már épp elegendő nekem. Szeretném össze kötni vele az életem és kezdésnek nagyon jól hangzik az együttélés. Van bennem természetesen egy kicsi félsz miatta, de nem akarom a falra festeni az ördögöt. Nem ő lenne az első férfi akivel már éltem együtt, néhány évvel ezelőtt is megpróbáltam azt valakivel, de nem jött össze. Mégsem akarom ezt éreztetni vele, mert a múlt ennyire nem ismételheti önmagát. Bíznom kell benne és magamban is ahhoz, hogy minden rendben menjen köztünk. Óriási hiba folyton folyvást a múlton rágódni. Épp ezért nem is válaszolok a kérdésére, mert jó magam sem tudom, hogy milyen ok miatt ne működnénk jól együtt. Így is nagyon jól egyezünk, ha együtt laknánk sem lenne az máshogyan. Annyi külömbséggel, hogy sokkal több mindent látnánk egymásból és nem csak a tökéletességet, mert biztos vagyok abban, hogy mindkettőnknek van hibája is, amit el kell fogadnunk a másikban.
- Akkor... talán ha innen haza érünk, akkor át is költözök. Minél hamarabb szeretném, hogy az életünk közös legyen. Meg akarlak ismerni még ennél is jobban. Nagyon szeretlek Gleeson, és hiszek kettőnkben. -  valószínáleg, ezt amint elmondanám a barátnőimnek azt gondolnák, hogy őrült vagyok, hiszen úgy tűnhet siettetjük az egészet, viszont én egyáltalán nem látom az okát, amiért bármit is elkapkodnánk. Mától mindenen túl vagyunk már, amit egy szerelmes pár együtt csinálhat, és én nem hinném, hogy ezt a döntést megbánnám. Még akkor sem, ha véletlenül mégis kiderülne, hogy nem megy ez nekünk. Annyi szép élményünk van már most is, hogy mindenképp úgy gondolok majd vissza mindenre, hogy boldog voltam mellette. De hiszek abban, hogy semmi problémánk nem lesz és együtt élve is épp ennyire értjük majd meg egymást. Félve teszem fel az egyetlen kérdést, ami eszembe jut és ami egyébként piszkálja már egy ideje a fantáziámat is. Nem tudom, hogy milyen válaszra számítottam igazából, de arra, amit mond semmiképp. Minél többet beszél annál szerelmesebb leszek és nem fér a fejembe, hogy hogyan lehet valaki ennyire jó ember? Még egy kicsit meg is szégyellem magam amiatt, hogy bármi rossz is megfordult a fejembe. Soha többé nem fogok kételkedni benne.
- Ez nagyon szép tőled. Sajnálom, hogy szóba hoztam ezt. De... eddig ezt nem mondtad sosem. Mármint én azt hittem, hogy csak ügyvéd vagy és kész. Bocsánat, hogy mindig kivetítem rád a csalódásaimat. Csak... annyira félek, hogy ez sem fog össze jönni. De bízok benned, és tudom, hogy szándékosan semmit nem titkolnál el előlem. - nekem természeretesen nem fontosak az anyagiak, hiszen szerencsére nem vagyok rá szorulva senki pénzére, csak valahogy annyira furcsa volt így ez az egész. Viszonzom a csókját és próbálom végre elhinni, hogy mindet igaz. Nem lesz olyan, mint a korábbi partnereim. Ő szeretni és megbecsülni fog. Közben észre veszem, hogy jön a pincér a rendeléseinkkel, megköszörülöm kicsit a torkom, majd kihúzom magam, de ezúttal nem rejtem el a dekoltázsom, mert sokkal jobban leköt az, hogy úgy vigyorogjak a szerelmemre, mintha valami ostoba kamasz lennék.
- Prue hanyat fogja vágni magát, ha megtudja, hogy hozzád akarok költözni. Ő néha jobban félt, mint a saját anyám. Nem véletlenül a legjobb barátnőm. - jegyzem meg és alig várom, hogy végre megismerjék egymást, mert biztosra veszem, hogy Gleeson is hamar megkedveli őt. Mivel én ennyire az élete része lettem, így a barátnőim is azok lesznek, mert elég sok időt töltök velük. És tudom, hogy ők is el fogják fogadni a választottam és a döntéseimet is. Csak féltenek, ami normális, hiszen elég sokszor segítettek már a talpra állásban.     

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzomb. Dec. 30 2023, 17:02


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



   Az összeköltözés valóban jelentős lépés egy pár életében és ha ez megvalósul, simán az előnyömre fordíthatom. Mindig is egy simulékony, manipulatív ember voltam, az alkalmazkodó képességem pedig ritka jó volt. Nem mondom azt, hogy minden élethelyzetben hosszú távon megállnám a helyem, de addig biztosan, amíg célt nem érek. Utána pedig már felesleges magamon tartanom az álarcom. Igyekszem a javamra fordítani a helyzetet és mihamarabb megvalósítani, amit szeretnék. De már eleve az is nagy segítség ebben a helyzetben, hogy Elinor mennyire szerelmes. Az már kevésbé, hogy hiába a nagy szerelem, ha ott vannak a rossz emlékei és néha-néha még mindig elbizonytalanodik.
   Ráadásul ott vannak a minden lében kanál barátnői is, akik nem könnyítik meg a helyzetemet, de majd ha találkozom velük, igyekszem rendezni a soraimat velük is.
   - Rendben, legyen így. Én csak örülök neki, ha hozzám költözöl, mert én is nagyon szeretlek - mosolyogtam. - Én is hiszek benne, sőt, tudom, hogy most már semmi sem sülhet el rosszul. Tudom, hogy minden nagyon szép lesz
   Igazán pofára esve érezném magam, hogy ha ezek után pont az összeköltözés résznél hasalnék el. Már annyi mindenen túl vagyunk, annyit manipuláltam, annyi mindent megtettem, már szinte mindent csináltunk együtt és minden alkalommal a tökéletesre törekedtem. Azt gondolom az összeköltözés során sem történhet semmi, ami közénk állna. Legalábbis részemről biztosan nem és szerintem ő sem tud olyat tenni, amivel elérné nálam, hogy feladjam, vagy kibukjak. Gyakorlott és edzett voltam, ez a kapcsolat pedig biztos alapokra épült. Én kezeskedtem azokról az alapkövekről. Szóval nem aggódtam.
   Ráadásul még ha kisebb gondok fel is merültek, szerintem meg tudjuk beszélni, Elinor pedig szeret annyira, hogy képes legyen változtatni. És talán ha ő is érez valamit, ami nem tetszik neki és nem olyan eget verő probléma, én is képes leszek változtatni. Apróságokon.

   Az életemet érintő kérdést már könnyű szerrel válaszoltam meg az alapítványtól egészen a vagyonomon át. Igazából nem volt nehéz, mert ilyen esetekre megvannak a rutin válaszaim, bár tényleg nem értem miért nem beszéltem még neki az alapítványról. Egész egyszerűen biztosan csak nem került még szóba.
   - Nem tudom, miért nem mondtam. Biztosan annyira csak az ügyvédi karrieremről beszéltem, meg a közös jövőnkről, hogy ez lemaradt. Ritkán beszélek róla, nem szeretek mindig mindennel kérkedni. Tudod milyenek az emberek. Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor megpróbálnak bele kötni. Meg azt gondolom nem is kell feltétlen azzal kérkedni mennyire jó emberek is vagyunk. Sosem szerettem, amikor valaki videóra veszi, amikor ruhát és ételt visz a hajléktalanoknak. Vagy azért csinálom, mert azt érzem ez a helyes, vagy azért, hogy népszerűbb legyek tőle és dicsekedjek vele - adtam magyarázatot.
   - Ugyan, semmi baj, tényleg - mosolyogtam kedvesen. - Szeretlek, Elinor. Tényleg. És az ilyen... apró kis félelmeid megértem. Ha hiszed, hanem, én sem voltam mindig ilyen magabiztos - feleltem és nevettem. Ez persze nem volt igaz, én mindig ennyire magabiztos és manipulatív voltam, de ezt csak azért mondtam, hogy jobban érezze magát. - Kezdetben én is sokat idegeskedtem. Még az első megbízásaim idején is. Mindig volt bennem egy feszültség, egy félelem, hogy nem fog sikerülni. Mi van, ha rosszul írom meg a szerződést? Mi van, ha a bíróságon elbukom a tárgyalást és az általam védett céget bezáratják? Lehet soha többé nem fogad fel senki? Kinek kéne egy ügyvéd, aki vesztett a tárgyaláson...
   És az első nő... ideges voltam, féltem előtte még a pólómat is levenni. Nem vagyok egy Stallone, sok nő meg a kigyúrt férfiakat szereti. De idővel megtanultam leküzdeni és a partnereim is türelmesek voltak velem, a megbízóim pedig hitet adtak nekem és mindig elmondták, mennyire bíznak bennem, mert a sorsuk a kezemben van, ne hagyjam őket cserben. Mára már majdnem minden kétely kiveszett belőlem - mosolyogtam. Kicsit játszottam neki a zavartat is, mintha kellemetlen lenne beszélnem neki erről, mivel ő mindig erősnek és magabiztosnak látott. Igyekeztem elhitetni vele, hogy ez egy valós történet, valós élmények, amiknek hála ilyen magabiztos ember lett belőlem.
   - Szóval... ne kérj elnézést. Tudom milyen érzés félni és bizonytalannak lenni - mondtam, pedig "nem tudtam". Sosem éreztem, maximum nagy ritkán enyhén, viszont azért tudtam is egy szinten, mivel minden érzelmet ismertem. Alaposan tanulmányoztam az érzelmeket és azt, ami velük jár, hogy képes legyek őket felismerni, előidézni másokban bármelyik érzést, amikor kell és manipulálni. És persze, hogy ezeket az érzelmeket én is bármikor el tudjam játszani. - És megértelek. De azt is tudom, hogy ez el fog tűnni. Egyszer csak minden rossz érzés köddé fog válni, amikor minden szép vágy beteljesül.

   Megint Prue. Az asztalra rakott ételre pillantottam, majd rámosolyogtam a páromra és megkóstoltam az ételt.
   - Alig várom, hogy közöld vele. És persze azt is, hogy én is találkozzak vele. Annyit meséltél már róla, mint Columbo a feleségéről - nevettem. - Remélem ő létezik - mosolyogtam. Persze hogy létezik, tudtam jól, csak viccelődtem, mert tényleg olyan volt a helyzet, mint a Columboban. Mindig csak mesélt a nejéről, de senki se látta soha. Én is mindig csak hallok a barátnőiről, főleg Prue-ról, de sose találkoztam még vele és személyesen nem láttam még. Épp ideje lesz.
   Kis falatokban eszegettem az ételemet és töltöttem a borból is.
   - Szerinted tényleg képes leszek elnyerni a szimpátiáját? - kérdeztem tettetett bizonytalansággal, félénkséggel. - Félek ellenséget fog látni bennem... remélem tényleg el fogja hinni, hogy őszinte vagyok és tényleg csak szerelemből vagyok veled. Hogy nem akarok ártani neked...


  ♪ Thanksgiving

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyVas. Dec. 31 2023, 07:14

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Összeköltözni valakivel óriási előrelépés egy kapcsolatban, amit vagy megerősít majd az együtt töltött idő, vagy pedig ráébreszti az embert, hogy mégsem műkődik. Én szeretnék az előbbiben hinni, mert úgy vélem, hogy olyan sok közös van bennünk, hogy az esetleges hibák majd eltörpülnek az mellett. Hiszek abban is, hogy innentől bármin túl fogunk majd lendülni és nem vissza rántani fogjuk egymást, hanem felemelni és támogatni. Számomra nagyon fontos, hogy a partnerem mellett nőnek érezzem magam, és Gleeson mellett olyasmiket tapasztaltam már most is, amilyeneket korábban sosem. Elképzelhetetlennek tartom, hogy az összeköltözésünk után bármi is ne lehetne tökéletes, sőt szinte biztos vagyok abban, hogy csak még jobban megerősödik majd a kapcsolatunk. Szeretem őt annyira, hogy bármire kész vagyok a boldogságáért. A szavai pedig csak még jobban megerősítik bennem azt, hogy merjem elhinni, hogy ez a valóság és ezúttal nincs semmi játék. Őszinten szeret, önmagamért.
- Én is hiszek kettőnkben. - mosolygok rá és nem tudom elrejteni azt sem, hogy mennyire izgatott lettem már a gondolattól is, hogy össze kössük az életünket. Egyenlőre papír nélkül, de hiszem, hogy lesz még ennél szorosabb is a kapcsolatunk és nemsokára az oltár előtt is megerősíthetjük a szerelmünket. Korábban ha megpróbáltam a jövőmbe tekinteni akkor ürességet láttam, most viszont nagyon is el tudom képzelni magunkat, kéz a kézben egy életen át. Látom azt, hogy amiről mindig is álmodtam és amire vágytam meg fog mind valósulni, és olyan életem lesz mellette, amit sokan meg fognak irigyelni. Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon, azzal, hogy megismertem őt kiteljesedett az életem. Bízni akarok benne és szeretném, ha ő is mindig hinne bennem. Ezért is tettem fel az egyedüli kérdést, ami nem volt teljesen világos a számomra, a válaszától pedig csak még jobban bele szerettem. Az egyértelmű, hogy szereti a gyerekeket is, ami nagyon is imponáló a számomra, sőt most már abban is biztos vagyok, hogy ha el jutunk odáig, akkor tökéletes apa lesz. Annál többre pedig szerintem egyetlen nő sem vágyik, hogy egy olyan férfit találjon magának, aki apaként is megállja a helyét.
- Én sem szeretem az olyan embereket, akik azzal dicsekszenek, hogy jót tettek. De örülök annak, hogy ezt letisztáztuk és ezzel minden kételyt el is oszlattál belőlem. Ha majd egyszer gyerekünk lesz, akkor azt hiszem, hogy csodálatos apja leszel, és sokat fog tanulni tőled. - mert biza egy gyerekre nem csak anyára, de apára is szüksége van, nekem mindig is az volt a legnagyobb félelmem, hogy úgy járok, mint az anyám, akinek nem volt könnyű egyedülállóként betöltenie mindkét szülő szerepét. Mégis, önmagához képest tökéletesen csinálta, azt hiszem, hogy én nem is lennék rá képes egyedül végig vinni azt, amit ő is. Szerencsémre azonban nem is kell ilyenekre gondolnom, hiszen Gleeson sosem hagyna egyedül. Főleg nem egy gyerekkel. Ez egészen biztos. Kíváncsian vonom fel a szemöldökömet és amint bevallja, hogy milyen félelmekkel küzdött rá mosolygok. Nem hittem volna, hogy lehet bármi is, ami miatt nem bízott magában. Persze néha jó a bizonytalanság, hiszen a túlzott magabiztosságtól előbb vagy utóbb elbukik az ember. Hiszen olyan nincs, hogy mindenki mindenben tökéletes legyen. Néha hibáznunk kell.
- Szerintem nem baj az, ha néha meginog az önmagunkba vetett hitünk, a lényeg az, hogy végül mindig vissza találjunk. És a legfontosabb, hogy merjünk egymásnak beszélni az érzéseinkről is. Mert szerintem egy kapcsolat arról is szól, hogy átsegítsük egymást a hullámvölgyeken. - a legtöbb férfi azonban rögtön elmenekül, ha egy nőnek bármi miatt kétségei támadnának. Gleeson viszont megért, és ez annyira jól esik. Nem ítélkezik, nem szól rám, hogy ne emlegessem annyit a múltamban történő csalódásokat, hanem igyekszik elfeledtetni velem minden engem ért sérelmet. Bólintok mosolyogva és annyira elvarázsolt az egész jellemével, hogy szinte képtelenségnek tartom még azt is, hogy valaha is veszekedni tudjunk bármi felett. Megértő és figyelmes hozzám, nekem pedig ennél többre nincs is szükségem. Egyértelmű, hogy őszinték a szándékai. Kiegyenesedek, amint megérkezik a pincér a rendelésünkkel, továbbra sem nézek rá, csaka  kozdulatait figyelem. Le pakolja az ételeinket elénk majd tölt a borból is a poharainkba, aztán távozik is.
Valóban nagyon sokszor említem neki a legjobb barátnőm nevét, hiszen Prue nagyon fontos szerepet tölt be az életembe. Annyi mindenen mentünk át együtt, hogy számomra mindig nagyon fontos a véleménye. Bár így ismeretlenül ítélkezik a kapcsolatom felett, de tudom, hogy nem rosszféleségből, hanem mert fél, hogy ismét csalódok majd. Megjegyzésén elnevetem magam, mert tetszik, ahogyan Columbohoz hasonlít.
- Persze, hogy létezik. Nagyonis! Meg egyébként neki is sokat meséltem rólad, szóval majdnem olyan, mintha már ismernétek egymást. - vallom be vigyorogva, majd következő megjegyzését hallva el is komolyodok. Kizártnak tartom, hogy ne kedvelné meg őt Prue.
- Szerintem nagyon hamar megkedvel téged. Bár egy kicsit nehéz természet, néha nyers a megfogalmazása, de hidd el, hogy a szíve a helyén van. Biztosan jól ki fogtok jönni. Látni fogja rajtad ő is, hogy más vagy, mint akikkel eddig kapcsolatom volt. - ismét rá mosolygok, hogy megnyugtassam, aztán megkóstolom az ételem, ami meglepő módon nagyon ízletes, pedig sok helyen nem tudják megfelelően elkészíteni. - Hmm... ez nagyon finom. Szerintem a szakács francia. - jegyzem meg, közben pedig a poharamért nyúlok, vigyorogva Gleeson felé emelem azt, és bele kortyolok. Nem igazán vagyok szakértő, ami a borokat illeti, de ez nagyon finom. Rendesen itatja magát.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyVas. Dec. 31 2023, 10:19


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



  Örültem neki, hogy sikerült eloszlatni a kételyeket, ahogy annak is, hogy mennyivel ragyogóbban, csillogóbb szemekkel nézett felém. Mintha még jobban szeretne, mint eddig...
Egy pillanatra belenéztem a jövőbe, megpróbáltam magam elképzelni apaként, őt pedig anyaként és egy egész szép, idilli családi képet láttam. Ritkán gondoltam ilyesmikre, de most mégis. Igazából néha-néha játszottam a gondolattal, amikor úgy éreztem az aktuális nő mellett, hogy van rá némi esély, hogy kialakuljon, de igazából Elinor mellett kezdett bennem igazán kialakulni a legszebb kép. És erre a képre nagy esélyt is láttam. Tán most éreztem csak igazán, hogy ez az álom, ez a kép tényleg elérhető.
- Te pedig kiváló anya leszel - mosolyogtam. - Tudom, hogy az a gyerek nem csak velem, de veled is nagyon jól járna. Biztosan minden csillogó szemekkel nézne rád.
Tettem neki egy hamis vallomást az érzelmeimről, a bizonytalanságaimról, amik régen nyomasztottak, de csak azért, hogy jobban érezze magát és ne érezze azt, hogy egy kőkemény személyiség vagyok. Szeretném, ha azt hinné én is voltam mélypontokon és a mélyből ilyen magasságokra jutottam, hiszen ez rá is ösztönzőül hathat. Még ő is elérheti ezt. Szerettem volna minél megértőbb képet festeni magamról. Olyan ember képét, aki pontosan tudja mit érezhet és ez cseppet sem tántorít el, sőt, inkább együttérző vagyok és megpróbálok segíteni neki benne, hogy ezeken az érzéseken túl tudjon lépni.
- És ebben az átsegítésben mindig számíthatunk egymásra - mosolyogtam.

Azért ez nem teljesen így van. Attól, hogy mesélt nekem róla és neki is rólam, az még nem ismeretség. Részben sem. Hiszen én nem láttam, maximum képen és nem is beszéltem vele. Attól, hogy ő elmeséli nekem miről szól egy film és egy-két jelenetet mesél is belőle, az még részben sem helyettesíti azt, hogy én végig nézzem azt a filmet.
Bólintok egyet mosolyogva.
- Lehet benne igazság. De azért mégis csak másabb személyesen. Az az igazi.
Nem mondtam volna azt, hogy Elinor hazudik nekem és nem az igazságot mondja. Nem mondtam volna azt, hogy hazudik Prunenak. Szerintem őszinte volt. De vajon mindent el is mondott, vagy csak azt, amiről úgy érezte nem okoz majd gondot vele, ha megtudjuk? Titkol el dolgokat? Tényleg úgy mondja el, ahogy az van? Nem ferdít?
De még ha semmi ilyenről szó sincs, akkor is szükséges a személyes ismeretség, hiszen csak akkor tudom rajta bevetni a manipulációs képességeim és csak akkor tudom eljátszani neki a szerepem, akkor tudok rá hatni, ha ott vagyok élőben. Elinor nem tudja átadni úgy és azt, ahogy és amit kell.
- Az nem zavar. Fát lehet vágni a hátamon, nagyon türelmes ember vagyok. Tudod, amikor az ember négy órán át, vagy tovább ül egy tárgyaláson és egy percre sem vesztheti el a türelmét... - sóhajtottam. - De alapvetően is ilyen vagyok. Sose voltam türelmetlen, sosem voltam pimasz... nem igazán lehet kihozni a sodromból. Nem zavar, ha valaki nyers. Annyiféle embertípussal volt már dolgom, akár munka, akár barátság, vagy valami, hogy nem, engem ez már nem tud igazán érdekelni. Az embert nézem, nem a modort.
De legyen igazad, bízok benne, hogy jól ki fogok jönni velük. Csak tudod...
- sütöm le a szemeim. - Néha kicsit rosszul esik, hogy olyan érzés, mintha versenyeznem kéne vele. Mármint... olyan, mintha az útjában lennék. De lehet csak én vagyok kicsit féltékeny.
Az étel valóban finom volt és koccintottam is vele a borral, majd kortyoltam egyet.
- Igen, ez nagyon finom. Tényleg, mintha francia csinálta volna. Lehet még erre is ad az itteni vezetőség. Hogy a francia ételeket francia szakács készítse el - tanakodtam. - Ez dicséretes és kedvemre való.


  ♪ Thanksgiving

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyHétf. Jan. 01 2024, 09:30

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Minél tovább tervezünk, annál nagyobb bennem a felé vetett bizalmam is. Nem gondolom, hogy mindez, amit átélek jelenleg mellette csak illuzió lenne, mert egyszerűen ha rá nézek, akkor látom a tekintetében az őszinteséget. Nem játszik velem, nem akar átverni, egyszerűen csak arra vágyik, amire én. Hogy szeretve legyen és, hogy egy tökéletes jövőt alakítsunk ki. Egyenlőre ketten, de nagyon úgy tűnik, hogy nem riasztaná el egy gyerek sem. Persze nem szeretek tervezni, sokkal könnyebb sodródni az árral és megélni a jelent, mint előre gondolkodni, viszont azt hiszem, hogy már abban a korban vagyunk, hogy igenis komolyan kell vennünk mindent. Az idő gyorsan telik és szükségünk van arra, hogy megerősítsük egymásban a szándékainkat, amik ugyan azok. Szépen sorjában haladva pedig azt hiszem, hogy bármi össze is jöhet. Az összeköltözés már nagyon komoly lépés és talán ha sikerül valóban jól egyeznünk együttélve is, akkor esedékes lehet az esküvőnk is, hogy aztán a gyerekre összpontosítsunk. Lényegében minden meg van bennünk ami elég ahhoz, hogy ne vágyunk ennél többre. Legalábbis az én részemről bőven elég ennyi, hogy boldog legyek.
- Amig tudom, hogy mellettem vagy, egészen biztos, hogy mindig ragyogni fogok. - korábban nem is gondoltam, hogy lehet egy férfit ennyire szeretni. És ezt nem csak azért érzem, mert már most a tenyerén hordoz és minden meg van benne, amit egy férfiben kerestem. Azért sem, mert epekedek azért, hogy valaki boldoggá tegyen. Egyszerűen csak ezt érzem. Bízok abban is, hogy idővel a néha fel-fel bukkanó kétségek bennem is elhalványulnak és képes leszek úgy igazán elhinni, hogy mindezt megérdemlem. Bízok Gleesonban az igaz, de azért mégis a múltam árnyéka valahogy időnként vissza vissza tér. Az például mindig is egy nagy félelmem volt, hogy ha egyszer anyává válok, akkor pont az lesz a sorsom és a gyermekem sorsa is, ami az anyámé és az enyém. Apa nélkül felnevelni egy gyereket nem könnyű, a gyereknek sem az. Bár nem hiszem, hogy ilyesmitől tartanom kéne, de azért mégis bennem van az, hogy a múlt megismételheti önmagát. De talán majd közösen valóban sikerül átlendülnünk az ilyen kételyeken, bár azt hiszem, hogy ezek csak bennem vannak. Legalábbis ő nem tesz szóvá ilyesmit soha. Bízik bennem, talán sokkal jobban, mint én ő benne, mégis törekednem kell benne, hogy azért túl sokszor ne mondjam ki, hogy mennyi sok félelmem van. Egyszer el fognak múlni azok is, és ha az sikerül, akkor csak még szorosabb lehet akapcsolatunk. Bár már most az. Ismét szóba kerül Prue, aki csakúgy, mint Gleeson nagyon fontosszerepet tölt be az életembe, a többi barátnőmmel együtt. Szeretek néha kiszakadni a hétköznapjaimból és velük lenni, talán ez az egyedüli amiről képtelen lennék lemondani. Elképzelni sem tudnám úgy az életem, hogy ne járjak néha össze a barátnőimmel. Igaz, hogy majd gyerekünk lesz, akkor arra kevesebb lehetőségem is, viszont szerintem akkor sem lesz lehetetlen. Más anyák is járnak ki néha szórakozni, szerintem azzal nincs semmilyen probléma.
- Mindenképp bemutatlak neki. Sőt a barátaimnak egytől egyig. Tudod... nekem nagyon fontos, hogy néha velük legyek. Olyankor felszabadultabb tudok lenni. - jegyzem meg, de nem azért, mert ne lenne elég nekem a szerelme. Minden embernek fontos, hogy legyenek barátai, és időt is tudjon tölteni azokkal. Bízok abban, hogy fogom tudni kezelni a magánéletem, a munkám és a társasági életem is egyszerre. Hogy legyen időm mindenkire. Ha pedig sikerül is megkedveltetnem őket egymással akkor az még nagyobb öröm lenne a számomra. Fontos az, hogy a szeretteim mindig mellettem legyenek, de választani sosem tudnék. Úgyhogy mindent meg kell tennem azért, hogy mindenki elfogadja a másikat. Bár Gleeson jó ember, és ezt Prue is meg fogja látni. Ahogyan azt is, hogy feleslegesen aggódik, hiszen ilyen jól még sosem voltam.
- Én azt nem is tudnám elképzelni rólad, hogy bármi is fel tudna dühíteni. - és ezt valóban így gondolom. Szerintem ő nem az a tipus, aki a hangját bárkire is felemelné ez pedig igazán jó, mert bár amondjója vagyok, hogy minden egészséges kapcsolatban szükség van néha a veszekedésre, de általában kerülni szoktam azért a konfliktusokat. Kivéve persze mikor valami olyan történik, amit nem tudok csendben eltűrni. De jelenleg nem hiszem, hogy ettől tartanom kéne.
- Nem kell senkinek versenyeznie senkivel. Te vagy a szerelmem, ő pedig a legjobb barátnőm. Majd úgy osztom az időmet, hogy mindkettőtökre jusson belőle. - vigyorgok rá, mert olyan aranyosnak tartom, hogy éppen Pruera féltékeny. Oké, sokat mesélek róla, meg gyakran találkozok is vele, de attól még Gleeson marad az az ember akivel együtt akarom tervezni továbbra is a jövőmet.
Az étel eszembe juttatja a hazámat és még honvágyam is lesz tőle. Hiányzik egy kicsit anya, de talán majd a következő szabadságomnál őt is meglátogathatjuk. A bor azonban meglepően jól esik, pedig nem igazán vagyok az az italozós fajta. Mégis egyre gyakrabban nyúlok a poharam után, miközben a tányéromban lévő ételről meg is feledkezem. Táncolni van kedvem, és arra, hogy felszabaduljunk egy kicsit. Végülis ezért vagyunk itt, nem? Sokkal hamarabb el fogy a poharamból az ital, mint azt gondoltam volna, érzem, hogy kipirosodik tőle az arcom, és melegem is lesz, ezért a blézeremből ki bújok.
- Ma szeretném ha igazán jól éreznénk magunkat. - mosolygok rá és az üres poharam bámulom azon gondolkodva, hogy vajon mi fog történni ha még egy pohárral meginnék? Szerintem semmi. Ritkán iszok, nem is bírom az alkoholt, de két pohár bor aligha okozhat problémát. - Ez a bor nagyon itatja magát. - mutatok az üres poharamra vigyorogva és arra várok, hogy az övé is kiürüljön, hogy újra megtölthessük azokat.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyHétf. Jan. 01 2024, 10:14


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



      Szerintem a hangsúlynak a néhán kellene lennie. Mert ha rajtam fog múlni, nem nagyon fogok neki lehetőséget adni, hogy túl sűrűn eljárkáljon a barátnőihez. Félre értés ne essék, nem akarom én megfosztani a barátnőitől, csupán csak szeretném, ha olyan közegbe kerülne, ami nekünk való.
   A jelenlegi baráti köre cseppet sem bizalomgerjesztő, főleg, mivel tudom, hogy nem az a céljuk, hogy megkönnyítsék az életem. Zavaró volt a gondolat, hogy tudom - főleg Prue - folyamatosan el akarják bizonytalanítani és óvatosságra inteni, amivel csak nekem ártanak. Elinor egyébként is tele van sebekkel és kétségekkel, ők pedig csak rontanak a helyzeten.
   De tényleg nem fog magára maradni. Ott leszek neki én és találok neki néhány új barátnőt is, akikről tudom, hogy hozzá valók, akik nem próbálnak meg majd áskálódni.
   - Ez azt jelenti, hogy mellettem nem tudsz elég felszabadult lenni? - kérdeztem kissé sértetten. Ez azért fájt. - Miért, előttem megjátszod magad? Vagy ez megint valami olyan, amit félre értettem? Ellie, ezt te sem gondolhatod komolyan... hát olyan ember vagyok én, aki előtt nem nyílhatsz meg, vagy szerepet kell játszanod?
   Értem én, hogy fontosak a barátnőid, meg is értem, nincs is ezzel baj, de nem esik jól, hogy azt gondolod mellettem nem lehetsz felszabadult...
   Ittam egy kortyot a borból, majd ettem az ételből is, miközben addig ő beszélt.
   Igen, mindkettőnkre jusson ideje, úgy osztja. De főleg rám, hiszen én vagyok a párja, úgy illik, hogy ideje javát velem töltse. Aztán egyre többet. Majd még többet.
   - Persze, ez így érthető. Elvégre nincs jogom beleszólni az életedbe. Akkor mész el velük, amikor te akarsz - bólintok mosolyogva, noha ebben hazudtam. Igen is bele fogok szólni az életébe, ahol és amikor csak lehetőségem lesz rá. Óvatosan, lépésről lépésre.
   - De ugye velem leszel többet? - mosolyogtam rá vidám barna szemekkel, melyek mélyén ott lapult a vágy, hogy azt mondja "igen, természetesen veled".
   Kicsit el is nevettem magam.
   - Szeretlek és szeretném, ha minél kevesebbet kéne téged nélkülöznöm. De tényleg nem akarok közétek állni csak... jó tudni, hogy én leszek előtérben - igyekeztem kiskutya szemeket produkálni.

   A bor fogyott és láttam, Elinor kicsit talán becsípett. Ezt nem mondtam volna túl pozitív fejleménynek, erre sokkal jobban oda kell majd figyelnem és kerülni azokat a lehetőségeket, hogy nagyon alkohol közelébe kerüljön. Bár igaza volt, a bor tényleg itatta magát és talán ez volt a probléma. Nekem is ízlett, de én ettem is mellé és azért jobban is bírtam, mint ő.
   - Igen, én is szeretném - mosolyogtam. - Érezzük magunkat igazán jól. Ez a néhány nap csak rólunk szól! - ittam ki a borom, hogy újra töltsük és koccintsunk, noha voltak bennem kételyek, hogy jó ötlet lenne.
   De végtére is... egyszer talán belefér. Legalább kitapasztalom nála milyen is, amikor iszik és a fejébe száll a pia. Sok lehetőséget úgyse fogok neki adni a jövőben rá. Meg az is érdekelne mennyire mértéktartó, hiszen tudja magáról, hogy az alkohol nem az ő legjobb barátja. Vajon képes lesz megálljt parancsolni magának, amikor érzi, hogy egyre neccesebb a helyzet?
   Ez most egy jó lehetőség nekem, hogy felmérjem a helyzetet és a jövőben eszerint intézzem az alkoholos lehetőségeket. Igyon csak.
   Nem kizárt, hogy lesz mellette kínos percem, ha nagyon berúgna, de valahogy majd elviselem. Egyszer. Mert utána nem lesz már rá lehetősége, gátakat fogok szabni neki és csak annyit ihat, amennyit én inni engedek.
   Az étele felé pillantottam, amiből nem sok fogyott, pedig annyira dicsérte a hazai ízeket. Az ital jobban vonzotta és valószínűleg ez volt az oka, hogy ennyire hamar meg is érezte azt a poharat. Hát igen. Üres gyomorra inni nem okos dolog.


  ♪ Thanksgiving

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyHétf. Jan. 01 2024, 14:34

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Kicsit meglep a Gleeson feltételezése és meg is bánom azonnal azt amit mondtam. Hiszen nem is úgy gondoltam, ahogyan az hangozhatott. Hát nem látja, hogy mennyire boldog vagyok mellette? Hogyan fordulhat meg egyáltalán a fejében, hogy nem elég nekem ahhoz, hogy felszabadultnak érezzem magam? Oké, hülyén fejeztem ki magam, de akkor is kéne értenie, hogy mire gondoltam. Természetesen mindennel meg vagyok elégedve, amit nyújtani tud nekem. De a barátnőim és a szerelmem nyílván másban okozhatnak örömet. Nekem nagyon fontos az, hogy a baráti körömmel is időt tudjak tölteni, ahová természetesen ő is mindig jöhet velem, ha szeretne. Ahogyan szeretnék Gleesonnal is sok időt tölteni együtt... kettesben is. Sőt. Mától csak még inkább szeretném ha körülötte forogna az egész életem. De a barátaimra is szükségem van. Nem hiszem, hogy a kettő ne mehetne párhuzamosan. Vagyis minden szerepben képes vagyok megállni a helyem, és azon leszek, hogy senki se érezze a hiányom.
- Tudod, hogy nem úgy értettem... - szólalok meg végül miközben az arcát fürkészem, és tökéletesen látom rajta, hogy megbántódott. Pedig nem is ez volt a célom. - Igen, azt hiszem, hogy félre értettél. Nem játszok szerepet, én melletted is önmagam vagyok. Sajnálom ha megbántottalak. Csak arra akartam kilyukadni, hogy a barátaim mellett máshogyan szabadulok fel. Vagyis tudod vannak olyan témák, amit mi nők jobban szeretünk egymás között megbeszélni és... szóval ne haragudj. - nem arra célozok, hogy titkolnivalóm lenne vagy bármi olyant tennék, amivel ártanék a kapcsolatunknak. De minden kapcsolatban jó néha külön is eljárni nem? Gondolom neki is vannak barátai, akikkel össze jár néha. Meg ha amúgy is össze költözünk, akkor nagyon sok időnk lesz majd egymásra is, az a pár óra külön lét esténként nem hiszem, hogy olyan nagy baj lenne. Meg természetesen nem is minden este van ilyen. Csak hébe-hóba... hetente egyszer biztosan.
- Tényleg így gondolod? Mármint nem zavar, ha közben el járok velük miközben nálad fogok lakni? - vannak olyan férfiak, akik nem szeretik, ha a barátnőik el járkál mindenfelé, vagy akik nagyon féltékenykedőek, de én azt annyira nem szeretem ha valaki irányítani akarja az életem. Persze tudom, hogy egy kapcsolatban nem tehetek olyan dolgokat, amiket addig tettem, amig egyedülálló voltam, de az igazi kapcsolatok a bizalomra épülnek. Gleeson pedig tudom, hogy megérti. ennyire komoly kapcsolatom még nem volt. Nekem is meg kell szoknom a helyzetet. De azt hiszem, hogy van, amin nem tudok változtatni. De persze megpróbálhatok, ha nagyon szeretné. Iszok a boromból és a kérdésére rá mosolygok. Mégis milyen kérdés ez? Nem azért várok évek óta egy ilyen tökéletes kapcsolatra, hogy ne legyek a lehető legtöbbet vele.
- Persze, hogy veled leszek a legtöbbet. Olyan sokat, hogy rám fogsz unni. - vigyorgok rá, bár azért a munkáim miatt gyakran van olyan is, hogy reggel korán megyek el otthonról és csak este vergődök haza, de attól még úgyis ott lesz nekünk az éjszaka, meg a másnap és az azutáni is. - Nekem most már te vagy a legfontosabb. Én is nagyon szeretlek. Szóval hetente csak egyszer-kétszer kell nélkülöznöd, és azt is csak pár órára. - próbálom megnyugtatni, hiszen szerintem egy kicsit túlzásba esik az ilyen alaptalan félelmeivel, de majd maximum ha azt fogom látni, hogy zavarja, akkor lecsökkentem ezeket a találkozókat a barátnőimmel. Vagyis megpróbálom, de néha elég nehéz visszautasítani őket.
Bár nagyon ízlik az étel, de valahogy a bor most jobban el veszi a figyelmem, érzem is, hogy elmelegedtem tőle, pedig mindössze egyetlen pohárral ittam még meg, így kénytelen vagyok levetni  a blézerem és örülök annak, hogy Gleeson is megitta a sajátját és újra tölti a poharainkat. Azt mondta, hogy mellette is felszabadult lehetek, akkor meg nem látom annak okát, hogy ne ihassam meg egy újabb pohárral, aztán talán majd még egyel. Ezért vagyunk itt. Hogy kikapcsolódjunk. Nem mintha az én kikapcsolódásom az italozgatásokból állna. Ma nem ettem túl sokat, talán azért nem is csúszik annyira a vacsora sem és azért is érzem egyre jobban a bor hatását. Óvatosan állok fela helyemről, igazítok egyet a ruhámon, majd közelebb lépek hozzá, megfogom a kezét és megpróbálom felhúzni a helyéről.
- Gyere, táncoljunk! - szólok rá és ha velem jön, akkor meg állok egy kicsit még, hogy a pohár maradék tartalmát is magamba öntsem. Ha meg nem, akkor morcosan ülök vissza helyemre és úgy iszom azt meg.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyHétf. Jan. 01 2024, 15:54


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



    Magyarázata már valamivel világosabbá tette, hogy mire gondolt és lelkem mélyén talán picit még meg is sajnáltam, amiért feltettem a vádló kérdést. De hát ha egyszer úgy fogalmazott, hogy félre értsem? Akkor meg ne neki álljon feljebb, ha visszakérdezek. Meg kéne tanulja pontosabban kifejezni magát, hogy ne kerüljön ilyen helyzetekbe.
- Értem - bólintottam. Már sejtettem mire akar kilyukadni és lassan össze is állt a fejemben a kép. - Semmi baj. Én is hibás vagyok, rosszra gondoltam és nem néztem a dolgok mögé. Persze, velem is megesik, hogy van, amit könnyebben meg tudok beszélni a kollégákkal, barátokkal, vagy van, amit velük szeretek csinálni. Csak olyan furán fogalmaztál, hogy teljesen másra gondoltam.
Bocsánat, nem kellett volna így félre értenem és vádaskodnom, csak hirtelen... nem láttam mögé
- szabadkoztam kicsit.
- Nem, dehogy, menj csak. Én is biztosan el fogok menni majd néhány ügyvéd barátommal inni, vagy elmegyünk a haverokkal egy baseball meccset megnézni. Nincs ezzel semmi baj. Ha gondolod te is eljöhetsz velünk, ha nem alszol el rajta - nevettem, mert tudtam, sokak számára a baseball unalmas, meg sokan nem is értik a lényegét. Nem tudom ő melyik fajta. Lehet elalszik, miközben a játékosok dobálják a labdát és kalimpálnak az ütővel.
Elégedett mosollyal nyugtáztam, hogy velem lesz a legtöbbet, bár ez nyilvánvaló volt. De akkor is muszáj volt rákérdeznem, mert egy nagyon aranyos szituációt teremtett köztünk és mindenképp hallani szerettem volna a szájából a kijelentést. Azért ez sokat jelentett, főleg, hogy láttam elgondolkodik. Talán pont azt fontolgatja, hogy miként tehetne a kedvemre azzal, hogy kevesebbet lóg majd velük? Lehet könnyebb dolgom lesz, mint hittem?
- Azt simán kibírom - mosolyogtam. - Addig, míg távol vagy írok szerződéseket és védőbeszédeket. Kihasználom az üres járatokat és addig is tudok előre dolgozni a munkámmal. Aztán, ha visszatérsz, majd rohanok a lábaidhoz, hogy megsimogass, hisz évek óta nem láttalak - pillantottam rá kiskutya szemekkel, mosolyogva. - Nekem is te vagy a legfontosabb, drágám - mosolyogtam.

A bor egyre csak fogyott, az étel már kevésbé. Volt egy kis aggályom, de megpróbáltam meglátni ebben is a pozitívat. Voltak benne lehetőségek, én pedig szerettem volna felmérni milyen hatással is van rá az alkohol, hogy később aszerint tervezzek és ügyeljek rá.
Mikor táncra hívott felkeltem a helyemről, hogy engedelmesen lépjek vele egy területre, ahol tudunk egy kicsit táncolni. Megittuk a maradék bort a poharunkból, én pedig alkalmazkodtam a helyzethez. Lassúzás, vagy gyorsabb, pörgősebb tánc. Igazából mindegyikben volt tapasztalatom, az egyetemi éveim alatt sokat táncoltam és gyakran járok bálokba, rendezvényekre, partikra, ahol alkalmam nyílik rá, hogy táncoljak. Noha nem feltétlen azért, mert annyira szeretem a táncot, mint inkább azért, mert a része az alkalomnak és kiváló alkalom közelebb kerülni a másik emberhez, kialakítani egy személyesebb kapcsolatot, ami a hasznomra válhat később.


  ♪ Thanksgiving

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyHétf. Jan. 01 2024, 17:39

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Egy kicsit meglep, hogy azzal vádol, hogy nem vagyok őszinte és hogy ne érezném magam elég felszabadultan a társaságában, meg is rémíszt annak a gondolata, hogy épp emiatt a buta elszólásom miatt ábrándul majd ki belőlem, de aztán meg is nyugszom, mert úgy tűnik, hogy megértette a magyarázatomat és egyáltalán nem kételkedik bennem. Hiszen nem is kell. Mert számomra nagyon fontos a kapcsolatunk és bármire kész is vagyok, hogy azt egyben tartsuk. Attól, amiért néha el járok a barátnőimmel kikapcsolódni, még Ő is épp annyira fontos és ha épp valami olyan programja lenne velem, akkor természetesen le tudnám mondan a lányokat, majd maximum velük be pótolom. De szeretném, ha Gleeson mindig ilyen tekintettel nézne rám, mint most. Mindig érezni akarom, hogy mennyire szeret.
- Nem így kellett volna mondanom, azt amit. Ugye tudod, hogy mindegy hányszor megyek el nélküled, bízhatsz bennem? Nekem csak rád van szükségem. - elsősorban legalábbis rá, mert nagyon fontos az, hogy egy nő mellett legyen egy erős, határozptt társ, akire támaszkodhat. De ugyanakkor Prue-ra és atöbbiekre is szükségem van időközönként, mert imádok velük össze ülni. - Nincs mit megbocsájtanom. Én is felkaptam volna a vizet, ha ilyent mondtál volna nekem. - mert való igaz, hogy nem szeretnék rajta én sem osztozni. De azt mégis pontosan tudom, hogy kijár néha egy kis kikapcsolódás mindkettőnknek, nincs abban semmi rossz, ha néha külön leszünk. Bár az igaz, hogy bennem lesz mindig az a félsz, hogy nőkkel vajon találkozik-e, de megpróbálom ezt nem megemlíteni majd neki és bízni benne.
- Nincs ellenemre megismerni a barátaidat, még egy baseball meccset is bevállalok akár, de azt nem ígérem, hogy nem fogok unatkozni. - nem igazán kötöttek le soha a sportok, de ha Gleeson szeret ilyen meccseket nézni, akkor talán néha tehetek kivételt. - De ugye ezek a barátok mind...férfiak? Mármint nem baj, ha vannak nő nemű barátaid is, de szeretném ha be mutatnál nekik is, hogy tudják, hogy én is vagyok most már neked. -  fűzöm azért hozzá, és remélem, hogy ezt nem is veszi olyan rossz néven, de nőkkel nem szívesen hagynám mászkálni. Nem azért, mert ne bíznék benne, hanem azért, mert a nőkben nem bízok. Gleeson jóképű, gazdag, udvarias és még humoros is. Melyik nő ne akarná felszedni? Próbálom megnyugtatni affelől, hogy a több időmet rá áll szándékomban szentelni, hiszen évek óta vágyom egy ilyen kapcsolatba és nincs az az isten, amiért bármi olyant is tennék, amivel eltávolodhatna tőlem. Bár úgy tűnik, hogy nem zavarja, hogy gyakran szeretnék a barátaimmal időt tölteni, és ez jó, mert valóban elfogad úgy, ahogy vagyok.
- Én pedig mindent megteszek majd, hogy bepótoljuk az elmúlasztott időnket. - vigyorgok rá,  és lelki szemeim előtt ismét feltűnik mindaz, ami a szobánban történt. Annyira csodálatos volt. Minden az mellette. A bortól érzem, hogy még jobb lesz a hangulatom, pedig egyáltalán nem szoktam ilyen lenni. Ma elég keveset ettem, valószínűleg az a hibás amiért a fejembe szállt kissé az alkohol, de legalább csak még jobb lett a kedvem. Örülök, hogy jön velem táncolni, így megiszom a poharamból a maradék bort is mielőtt tűncolni kezdenénk. Épp valami kellemes, lassú zene szól, amit korábban sosem hallottam. Bár érzem, hogy kicsit émelygek a bortól, így átölelem a Gleeson nyakát, hozzá simulok és próbálom tartani a ritmust. Imádok egyébként is táncolni, ez a pillanat pedig nagyon romantikus. Leszámítva talán azt, hogy egy kicsit a fejembe szállt a bor.
- Remélem mindig ilyenek leszünk. Soha ne hagyj el, jó? - pillantok rá, majd fejem a nyakához rejtem, hogy még jobban élvezhessem a pillanatot és a közelségét is.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyHétf. Jan. 01 2024, 20:20


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



   Bólintottam.
- Igen, tudom. Természetesen. És bízom is benned. Ez nem a bizalomról szólt, mert az bennem feltétel nélkül megvan irányodban - mosolyogtam. - Nekem is csak rád. És rá se nézek majd más nőkre ezek után - értem itt ezalatt az elmúlt közös időt, amióta ismerem.
Az viszont megütötte a fülem, hogy ő is kikelt volna magából a helyemben. Ez érdekes volt számomra. Amikor én valamit rossz néven veszek és szóvá teszem, ő meg van sértődve, hogy én miért kapom fel a vizet, vagy hogy jut ilyesmi az eszembe. Közben ő tudja, hogy ő is így tenne. Hát igazságos ez? Szerintem nem. Érdekes egy gondolatvilága van ez az ő fejében így csapódik le.
Szerintem ez cseppet sincs helyén, de most nem akarok vele erről beszélgetni, főleg, hogy látom a bor is kezdi kifejteni a hatását. Majd máskor más helyzetben, amikor már ennél is stabilabb lábakon áll a kapcsolatunk.
- Talán mindenki így tett volna - mondtam válaszul.
- Na akkor majd összehozunk egy találkozót és megismerheted őket. Elég elfoglaltak, nem tudom mikor tudok leszervezni egy találkozót, amikor legalább a fele társaság ott lesz, de igyekszem majd. Addig legalább lesz alkalmunk rá, hogy bevágódjak a te barátnőidnél - mosolyogtam.
- A barátaim férfiak, de vannak női kollégáim. Velük ritkán találkozom, főleg, mert házasok és sok közös témám nincs is velük, leginkább csak munka ügyben jövünk össze, vagy ha elkísérik a férjeiket, de bemutatlak nekik is. Érthető, ha akarsz velük beszélgetni, mielőtt magamra hagysz velük. Bár olyan úgyse lesz, hogy csak ők és én - mosolyogtam.
- És én is, amikor éppen miattam kell pótolnunk - csókot nyomtam ajkaira.

Felkeltem hát táncolni, lassúzni, ahogy azt ő szerette volna, minden lépésben alkalmazkodva hozzá, élvezve, amint a kis mozdulatok közepette bújunk és igazából jószerével csak ringtunk a zene ritmusára. Igazából rosszabbra számítottam annyi bor után, de ez most egy kellemes csalódás volt. De ki tudja később mi lesz?
- Míg a halál el nem választ - mosolyogtam a házassági ígéret szavaival élve. Hiszen megígértem neki, hogy el fogom venni feleségül. Ehhez tartani is fogom magam, ha jól alakulnak a dolgaink. - Szeretlek kicsim - nyomok egy puszit arcára és fejemmel fejéhez bújok.

Mikor már kitáncoltuk magunk és végeztünk az étellel is visszamentünk a szobánkba. Tekintve, hogy teljes ellátást fizettem, nem kellett fizetni az ételért, az benne volt az árban. Persze megtehettem volna, hogy nem fizetek teljes ellátást, de nem akartam menet közben mindenért külön fizetgetni, szóval úgy voltam vele letudok mindent egy összegben és nincs már rá gond a későbbiekben.
- Felhívod Prue-t? - kérdeztem tényleg őszinte jó szándékkal, mert, ha ő rajta múlik, akkor megint épp csak eszébe fog jutni. Nem örülnék neki, ha megint hirtelen ugrana ki mellőlem az ágyból és nem szeretnék arra magamhoz térni mondjuk félálomból, hogy ő elkiáltja magát, hogy nem telefonált és valami félkómás állapotban fog telefonálni.
Levettem a zakóm, a nyakkendőm és kigomboltam két felső gombom, ledobtam a cipőim és mindent rendezetten eltettem a helyére, majd hanyatt vágtam magam az ágyban és mélyet sóhajtottam.
Végülis, ha mindent összevetek egészen jól telt el ez a nap.


  ♪ Thanksgiving

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyKedd Jan. 02 2024, 07:49

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Bár nem adott olyan utalást, ami a bizalmatlanságára adna okot, én mégis úgy éreztem, hogy szeretném megnyugtatni, hogy nem áll szándékomban másnál keresni a vígaszt, mindegy hogy hányszor megyek ki és hová. Alapjáraton hűséges tipus vagyok, sose szerettem mások bizalmával játszani, na meg a méltóságom megtartása is elég fontos számomra. Nem beszélve arról, hogy milyen régóta várok egy ilyen tökéletes kapcsolatra, amit eszembe sem lenne tönkre tenni semmivel. Innentől minden tőlem telhetőt megteszek majd, hogy boldoggá tegyem, és igyekezni fogok arra is, hogy minden létező módon a kedvére tegyek, hogy soha neki se jusson eszébe más nőhöz menni. A hűtlenség az egyedüli olyan, amit nem tudok megbocsájtani és tényleg bízok abban, hogy Ő is tartani fogja magát ehhez. Nem csak addig amig friss a kapcsolatunk, hanem a későbbiekben is.
- Bízok benned. Tudod, nekem nagyon fontos a hűség. - teszem azért hozzá, hogy ezzel is tudatosítsam benne, hogy van, amire nincs bocsánat. Bár nem tudom...szeretem őt annyira, hogy nem is biztos, hogy nem tudnám megbocsájtani. Egyszer. De folyamatosan biztosan nem. Azért reménykedek abban, hogy elég lesz annyi amennyit tőlem fog kapni és nem fog eszébe jutni semmi olyan, ami árthatna a kapcsolatunknak. Már csak úgy kell tennem, mint aki valóban feltétel nélkül bízik a párjában. Mert valóban bízok is, viszont elég egy aprócska gyanú és hajlamos vagyok nagyon hülyén viselkedni. Például kutakodni, telefont átnézni, falra festeni az ördögöt. Ezt pedig a férfiak jó része nem szeretik, így igyekszem majd nem túlzásba esni, de ahhoz arra van szükségem, hogy ne adjon okot arra, hogy kételkedjek. Örülök, hogy sikerül tisztáznunk a félreértést ami egy ostoba megjegyzésemből származott, és amit egyáltalán nem is úgy gondoltam, ahogy mondtam. Szerencsére a sértődöttsége hamar el is tűnt és még azt sem bánja, ha az időmet nem csak rá fogom fordítani, hanem a barátnőimre is, mert ők is épp annyira fontosak a számomra.
- Szuper. De azt azért remélem, hogy a te barátaid sokkal elfogadóbbak, mint az én barátnőim. - jegyzem meg, mert nagyon szeretném, ha elfogadnának engem is a Gleeson oldalán, és az is fontos lenne, ha őt is ugyanúgy elfogadnák az enyémek. Bár inkáb csak Prueval lesz baj, mert ő túlzásba tudja vinni az aggodalmát, ami valahol jogos is, mert valahányszor pofára estem, mindig ő volt az, akinek elpanaszoltam és aki mindent megtett azért, hogy lelket öntsön belém. Szerinte naív vagyok és nem kéne ennyire véresen komolyan vennem minden egyes kapcsolatomat, de valahogy ilyen vagyok. Nem tudok máshogyan hozzá állni egy férfihez. Mindig szeretek hinni abban, hogy ez most más lesz, bár a vége ennek legtöbbször a csalódás. De befogja látni azt majd ő is, hogy a mostani választásom sokkal komolyabb, mint a korábbiak. Gleeson nem fog átverni, ezt valahogy érzem. Mellette minden tökéletes lesz. A szavai ismét megnyugtatnak és örülök, hogy nem szokott csak úgy nőkkel találkozgatni, csak a munka miatt. Ez rendben is van. Nekem is vannak férfiak, akikkel együtt dolgozok, szóval ez így rendben van.
- Azt hiszem, hogy egész jól elleszünk majd. Szerintem minden tökéletesen fog működni köztünk. Ha valami mégsem, meg tudjuk beszélni és ez nagyon fontos egy kapcsolatban. A komunikáció. - attól, hogy össze költözünk még a szabadságunk is megmarad bizonyos kereteken belül és szépen lassan haladva pedig a kétségeink is elmúlnak egymás iránt. Én hiszek ebben. Viszonzom a csókját, majd a bortól mámorosan pattanok fel a helyemről, hogy táncolni hívjam, ami szintén nincs ellenére, így csak elveszve a lassú zenében bújok hozzá és igyekszem élvezni a pillanatot, ami még így egy kicsit becsicsentve is romantikusnak tűnik. Főleg a nekem tett ígéretétől, amiismét megerősít abban, hogy ez egy életre szóló kapcsolat lesz. Mindent megteszek ezért.
Bár én még szívesen táncoltam vele egész este, de a szobánkban is folytathatjuk a romantikázást, és ott legalább senki nem lát. Bármit megtehetünk. Az ételem nem fogyott el, a bor el vette teljesen az étvágyam, így kicsit mámorosan veszem el a székről a blézerem, hogy átkarolva Gleesont a szobánkba érjünk. Le ülök az ágy szélére, hogy le vehessem magamról a magassarkú cipőmet, amiben egy kicsit kiállt a lábam, így meg is maszirozom azt és a Gleeson kérdésére hirtelen fel is kapom a fejem. Prue... megígértem, hogy jelentkezek még.
- Majd reggel felhívom. Most szeretnék csak rád koncentrálni. - vigyorgok rá, amint elnyúlik az ágyon, majd én is követve ő csúszok közelebb hozzá, a hasamra feküdve, mellkasán megtámaszkodva és ajkam az övére tapasztom. Annyira jó érzés, hogy jelenleg csak mi vagyunk egymásnak. - Ha jól emlékszem még maradt pezsgőnk. Ihatnánk még egy pohárral. - szólalok meg, amint szét válnak ajkaink. Már így is úgy is megütött a bor egy kicsit. Szóval még egy pohár alkohol ennél nagyobb bajt nem hiszem, hogy tudna tenni. Még jobban meghozza esetleg a kedvem.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyKedd Jan. 02 2024, 18:47


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



  - Elfogadóak. De azt is hozzá kell tennem, az én köreimben mindenki a maga dolgával foglalkozik. Mindenkinek van egy magánélete és csak azzal foglalkoznak, a másikéval nem. Az egyfajta tabu. Engem nem érdekel, hogy kinek mi van a feleségével, barátnőjével, mikor min vesznek össze, vagy éppen melyik nap hányszor és milyen pózban csinálták. Ahogy őket se érdekli az én magánéletem és egymáséval sem foglalkoznak és szerintem ez így van rendjén. De minden ember más és így kell ezt elfogadni. Az embereket úgy kell elfogadni és szeretni, amilyenek - vontam vállat. - Biztosan elfogadnak majd, hiszen nem az ő dolguk vagy. Bemutatkoznak majd, kicsit kérdezgetnek, beszélgetnek veled, de nem fognak ítélkezni sem feletted, sem felettem.
Tovább fogyasztottuk az ételt, a bort, miközben a beszélgetésünk is tovább zajlott.
- Igen, minden megbeszélhető és szerintem mi mindent meg is fogunk tudni beszélni. Én nagyon nyugodt, rugalmas és kompromisszumkész vagyok és úgy érzem te is. Szóval szerintem mindent diszkréten és nyugodtan meg fogunk tudni beszélni és megtaláljuk majd azokat a megoldásokat, amik ilyenkor a legcélravezetőbbek. A kiegyezés. A kölcsönös megegyezés. De nem hiszem, hogy túlzottan kockázata lenne egy ilyennek. Szerintem minden jól fog alakulni és nem lesznek gondjaink.
De a fő az, hogy ha mégis, akkor merjünk róla beszélni.

A tánc sem volt ellenemre, teljesen kellemes volt vele, főleg, mivel nem kellett bohóckodni. Nem örültem volna túlzottan, ha valami nagy pörgést várt volna el tőlem valami gyors zenére, de volt olyan szerencsénk, hogy csak lassúzás volt. Kényelmes volt és meghitt, ahogy egymásnak bújva ringattuk magunkat, táncolgattunk kicsit és egymást biztattuk. Szerencsére az alkohol nem vette el az eszét, így nem lett jelenet és nem lettek kellemetlen percek, mert lehet akkor kapott volna tőlem egy kis fejmosást.
Visszamentünk a szobába, be az ágyba, de úgy tűnt már most kicsit előtérbe helyezett engem, mert nem hívta fel a barátnőjét. Majd reggel? Oké, rendben. Ennek én csak örültem, viszont reméltem, nem lesz később szövődménye. Nem szerettem volna, ha ebből később baj lenne és én innám meg a levét.
Azért nekem jól esett, hogy elnapolta Prue-t. Ez sokat számít, főleg a beszélgetésünk után. Csak nem azért? Csak nem szándékosan határozott így? Ez valami bizonyítási kényszer most nála?
- Rendben - mosolyogtam. - Ez jól esik. Köszönöm - mosolyogtam, majd mikor ajkaimon éreztem ajkait átkaroltam nyakát, úgy viszonoztam. Hosszan, elnyújtva.
- Igazad van - mosolyogtam és a maradék pezsgő felé pillantottam. - Igyunk még. Nagy baj már nem lehet belőle - kuncogtam és elengedtem őt, hogy hozzá jusson az italhoz.



  ♪ Ikon

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2024, 14:26

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Mosolyogva hallgatom végig mindazt amit a barátairól mesél, de közben elgondolkodok azon, hogy a szavaival arra célozhat-e, hogy az én barátiköröm meg pont az ellenkezője, mint az övé. Hiszen nem olyan régen mondtam el neki, hogy sokat beszéltem róla Pruenak. Vajon azt hiszi rólam, hogy pletykás vagyok? Mert én egyáltalán nem érzem magam annak, sőt kifejezetten gyűlölöm, ha valaki másokról fecseg. Viszont az, hogy a boldogaságomat megosztom a barátnőimmel, akik elég fontos részesei az életemnek, nem hiszem, hogy olyan nagy hiba lenne. De talán őt zavarhatja ez. Pedig azt egyáltalán nem úgy kell elképzelni, hogy minden apró kis részletet, töviről hegyére részletezek nekik. Csak dióhéjban szoktam összefoglalni dolgokat, de például olyasmit sosem, amit mondjuk az életéről mesélt eddig. Bár az igaz, hogy leginkább Prue képes kínos kérdéseket is feltenni, én pedig nem is mindig tudom elterelnem a témát, hiszen tud ő igazán rámenős is lenni. De barátok között természetes az ilyesmi nem?
- Most ezzel arra akarsz kilyukadni, hogy az én társaságom más életével foglalkozik a sajátja helyett? - nézek rá, de egyáltalán nem úgy, mint aki meg lenne sértve, hiszen az előbb ő maga is elmondta, hogy minden ember más. Mi pedig szeretjük végig hallgatni egymás panaszait és örömeit is. De természetesen ha azt mondja majd, hogy neki ez nem tetszik, vagy bármi, akkor nem fogok a kapcsolatunkról beszélni, még nekik sem. Nekem nagyon sokat jelent az, hogy boldoggá tegyem és, hogy ne okozzak csalódást soha. - Nekem elég, ha te elfogadsz. Hozzuk majd alkalmazkodok, amennyire csak tőlem telik. - természetesen fontos az, hogy a barátai is kedveljenek, mert úgy sokkal könnyebb lesz majd elkísérnem Gleesont is, de ha mégsem történne az meg, akkor sem igazán zavarna a dolog, mert az egyedüli ember, akinek meg akarok felelni az a férfi, akivel közösen készülök le élni az életem.
- Én sem hinném, hogy lehetne olyan problémánk amit ne tudnánk megoldani közösen. Én igazából már most úgy érzem, mintha legalább évek óta ismernélek. Nem hinném, hogy bármi olyan problémám lenne majd veled, ami nem tetszene. Szóval, csak szeressük egymást és minden jó lesz. - mivel az ételem nem fogyott annyira, mint az italom, úgy is érzem, hogy még a szavaim sem azok, amiket mondanék bor nélkül, de a lényege úgyis ez lenne akkor is. Semmi másra nem akarok koncentrálni a következő éveimben, csak arra, hogy Gleeson boldog legyen
mellettem és valóban ne bánja meg majd soha, hogy megismert.
A táncolásunk nagyon romantikus volt, annak ellenére is, hogy a bortól kicsit mámorosan érzem magam. Bár még maradtam volna egy kicsit, de mégis jobb volt úgy, hogy vissza térjünk a szobánkba, hiszen még rengeteg ilyen örömteli pillanatunk lehet. Most valahogy sokkal jobb egyébként is, hogy kettesben lehetünk és kiélvezhetjük egymást, akárcsak azok, akik friss kapcsolatban vannak. Igaz, hogy már egy ideje ismerjük egymást, de én valahogy nem tudtam egészen a mai napig eldönteni azt, hogy hányadán is állunk. Vagyis valahol sejtettem, csak nem mertem elhinni, hogy ez igaz lehet. Most azonban szívesen el is kiáltanám azt, hogy az egész világ hallja. Mégsem érzem azt, hogy most Prue-t fel kéne hívnom, bár az igaz, hogy alig várom, hogy megosszam vele is az örömömet. De nem most. Sokkal jobban szeretném az időmet Gleesonra és a kapcsolatunkra fordítani, mert ez az egész helyzet nekem teljesen új. Sosem tett még senki ennyire boldoggá, és nem is volt hozzám senki ennyire figyelmes. Én is azt szeretném, ha ő is érezné, hogy figyelek rá. Prue pedig megkap reggel is. Már hallotta a hangom, tudja, hogy jól vagyok és ennél még csak jobban lehetek. A csókunk elég szenvedélyesre sikerül, és bár rá bólint arra, hogy a pezsgőzéssel folytassuk, de helyette csak széles vigyorra húzódik a szám, könnyedén mászok fel ezúttal rá és tapadok ismét az ajkára. Talán van ami fontosabb az iszogatásánál.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2024, 20:10


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



  (+16) - Jaj, nem, dehogy! - nevetek. - Csak tudom, hogy a lányok sokkal közvetlenebbek egymással és sokkal jobban szeretnek egymás magánügyeivel foglalkozni. Jártam gimnáziumba és egyetemre is, tudom milyenek. Némelyik képes a folyosón beszélgetni a múlt esti kalandjáról. DE nem azt mondom, hogy te, vagy a barátnőitek ilyenek lennétek. Csak azt mondom az én barátaim nem ilyenek, de nem feltételeztem ezzel, hogy a tieid is. Bár... abból, amit szoktál mesélni, hogy mennyit foglalkoznak velem, bocs, de na. Azért szoktak. Persze megértem őket is, meg minden, csak... ne tegyünk úgy, mintha hidegen hagyná őket a magánéleted.
De nem zavar, tényleg nem. Beszéljétek meg nyugodtan. Jogotok van hozzá és azt gondolom joguk van tudni mi van veled, velünk. Csak nem mindenki ilyen.
Noha lehet, hogy ha engem kérdeznének a barátaim én is válaszolnék. Szolidan, tömören, röviden. Én ilyen típus vagyok. De nem mindenki ilyen és ezt elfogadom.
Szóval ne érezd azt, hogy ez szemrehányás, vagy ezzel most nekem gondom van. Mert nincs
- magyaráztam, ám következő megjegyzésén jót mosolyogtam.
- Én elfogadlak és így szeretlek. És ezen aligha fog valami is változtatni - hajoltam oda és csókoltam meg. - De miattuk nem kell aggódnod. Biztosan kedvelni fognak.
Teljes egyetértésben voltunk a kapcsolatunk jövőjét illetően és mind a ketten szentül hittünk benne, hogy minden rendben lesz és egyetértésben, békességben fogjuk élni az életünket. Egyelőre legalábbis így állt a helyzet és én magam sem túl sok esélyt láttam rá, hogy nagyobb összezörrenéseink legyenek, noha kétséges volt még, hogy az átnevelés milyen hatással lesz rá. De nekem úgy tűnt nem lesznek gondjaink azzal sem, a legtöbb dologban már most úgy éreztem, hogy szinte gondtalanul rá fogom tudni szedni. Nagyon rugalmas és nagyon kompromisszumkész volt, aki csak a szerelmünk és a boldogságom, a nekem való megfelelést tartotta szem előtt. Ez nekem csak jó volt.

A táncunk után a hálóba mentünk újra, és az ágyat találtuk a legjobb megoldásnak. Prue rá ér. Na igen, lelkem mélyén rettenetesen örültem, hiszen ez a jövőnkre nézve is egy nagyon jó előjel. Igaz, ez még csak egy telefonálás elhalasztása, de ahhoz képest, amit eddig hallottam és ahogy órákkal ezelőtt kiugrott mellőlem a telefon miatt...
Ez nagy előre lépés volt.
Pezsgőzni akart, de most úgy tűnt jobban lekötöttem én. Helyes, mert ő is engem. Az a pezsgő nem párolog el, szóval később is meg tudjuk inni. Elégedett, boldog tekintettel, mosollyal néztem rá, amint rám mászott és ugyanolyan szenvedéllyel csókoltam vissza, amilyennel kaptam, sőt, utána talán még szenvedélyesebb is lettem.
- Szeretlek kicsim - mosolyogtam. - Gyönyörű kis tündérem - simítottam arcára mosolyogva. - Szerencsés vagyok, hogy enyém a legszebb nő - mondtam vigyorogva, hiszen ezt tényleg így gondoltam. Ritka szép nő volt a szememben. Gyönyörű szőke haj, világos, fehér bőr, zöldeskék szemek, melyek bár életvidámak voltak, néha negatív érzéseket sugalltak, amiket én pillanatok alatt el tudtam űzni. Sovány, karcsú alkat, mely törékeny kisugárzást kölcsönzött neki. És persze alkalom adtán még a ruhák között is kiváló érzéke volt.
- És persze a legelbűvölőbb személyiség is. Sosem volt még ilyen kedves, önzetlen, okos és elragadó nő az életemben. Talán soha nem is lenne más, aki olyan tökéletes lenne, mint te.
Ismét megcsókoltam, fokozatosan egyre szenvedélyesebben és fölülről elkezdtem őt megszabadítani a ruháktól, majd miután a melltartójától is sikerült megszabadítanom lágy simításokkal kezdtem el újra felfedezni testét ugyanolyan kíváncsisággal és lelkesedéssel, mint elsőnek, mintha minden új lenne rajta, pedig még mindig élénken él bennem minden perc.
Háta, dereka, csípője, hasa, majd mellein állapodott meg mindkét kezem és csókjaim közepette finom masszázsban részesítettem melleit, ujjaimmal játszottam bimbóival is. Két ujjal közre fogtam őket és "morzsoltam", masszíroztam bimbóit is, majd újra melleit masszíroztam, közben éreztem nadrágomban, hogy ismét keményedni kezdtem, egyre jobban beindulni.
Tenyereimmel hasára tértem, ajkaimmal pedig nyakára. Lágy, majd egyre tüzesebb csókokkal hintettem, hasáról pedig derekára, csípőjére simítottam még mindig ámulva tőle, hogy milyen pokoli izgató alkata van.
- Istenem, annyira kívánlak... - sóhajtottam fülébe vágyaimat. - Nehéz ellenállni egy ilyen testnek. Ilyen nyaknak, ilyen ajkaknak, ilyen csodálatos nőnek, aki nekem jutott - nyomtam ajkaim újra ajkaira. - Minden szempontból csodálatos vagy. A tested és a lelked is. Olyan tökéletes vagy.



  ♪ Ikon

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 04 2024, 07:52

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


+18
Nem haragszom rá amiatt,t amiket mond, hiszen valahol igaza van. Mi nők tényleg jobban szeretünk fecsegni, de ez nem azért van így, mert ne lenne jobb dolgunk. Csak egyszerűen jól esik kimondani magunkból mindent. A barátnőimben pedig feltétel nélkül bízok, biztos vagyok abban, hogy mindegy, hogy mennyi részletet árulok el, nem fognak azzal tovább menni és az újságba sem írassák azt ki. Meg hát az is igaz, hogy - leginkább Prue -, szeret beleszólni dolgokba, de egyáltalán nem rosszindulatból, csak neki mások a szemléletei a világot illetően, és mivel már annyit csalódtam, félt. Minden kapcsolatom előtt figyelmezetetett eddig, megkért, hogy ne éljem bele magam, és igaza is volt. Mert ha néhány dologban rá hallgattam volna, akkor sok minden kevésbé fájt volna. De tudom, hogy ha Gleesont megismeri majd, róla megváltozik a véleménye hamar. Bár ő mindig issokkal jobb emberismerő volt, mint én. Pruet az esze szokta irányítnai, míg engem inkább a szívem.
- Talán nem is olyan nagy baj, ha mindenben nem hasonlítunk. - mosolygok rá, mert biza nem muszáj mindenben egyet értenünk. Bár az tény és való, hogy nem tudnám elképzelni róla, hogy amikor innen haza érünk felhívja a barátait és elújságolja, hogy mi minden történt köztünk. Meg hát nyílván én sem fogom azért részletezni, de az biztos, hogy nem fogom tudni megállni, hogy ne újságoljam el az élményeimet, mert itt minden olyan vele, mintha a menyosrzágban lennék. Ha össze költözünk is szerintem épp ilyen jól ki fogunk jönni, és talán még jobban összekovácsolódunk, és valóban elválaszthatatlanok leszünk. Hiszen nekem mától csak róla szól az életem.
Annak ellenére, hogy érzem, hogy a bor a fejembe szállt, egészen jól sikerült a táncunk, romantikus volt, a szobánkban érve viszont rájövök, hogy sokkal jobban tetszik az, hogy kettesben lehetünk. Nem akarom ma felhívni Pruet, mert szeretném inkább élvezni azt, hogy Gleesonnal olyanok vagyunk, mint a szerelmes kamaszok, bár mellé feküdve még kedvem lenni inkább iszogatni egy kicsit, azonban az ajkára tapadva nem bírok elszakadni tőle, még addig sem, hogy töltsek magunknak a pezsgőből. Könnyedén mászok fel rá, hogy aztán elvesszek az ajkában, és úgy érzem, hogy képtelen vagyok betelni vele. Az a szenvedély ami belőle jön ki ki csak engem is még nagyobb izgalomba hoz, a szavai pedig még jobban megerősítik bennem a vágyat. Őt akarom, az életemnek minden egyes percében. Egyszerűen boldog vagyok más a puszta létezésétől is.
- Én is szeretlek. - suttogom, és biztos vagyok abban is most már, hogy Pruenak nincs igaza. Nem azért érzek így, mert a boldogságot kergetem. Valóban nem tudnék most már nélküle élni. Azt hiszem, hogy elmondhatom magamról, hogy most már mindenem meg van. Nagyszerű karrier, csodás barátnőim és egy olyan férfi, aki feltétel nélkül szeret, aki számára én vagyok a legtökéletesebb, holott nem tartom magam annak. De az elég, hogy ő olyannak lát. Mindenre kész vagyok azért, hogy ez a képe sose romoljon meg rólam.
- Ne is legyen soha más. Csak én. Nekem pedig te. Mindig. - ahogy ismét megcsókol, érzem, hogy újra meg újra bele szeretek és ahogy lecsúszik felső testemről a ruhám, majd a melltartóm is, bele vigyorgok csókunkba és pontosan látom magam előtt azt, hogy miről fog szólni az első együtt töltött éjszakánk. Minden egyes érintésétől érzem, hogy bele remeg a testem, annyira vágyok rá. A melleimmel való játéka pedig még izgatóbb lesz, amit a csókommal próbálok éreztetni vele, bár azért közben fura nyögés szerű hangok is jönnek ki belőlem néha néha szünetet tartva emiatt. Érzem magam alatt keményedő férfiasságát, behunyom szemem miközben a nyakam csókolja, és újra meg újra bele elönt a vágy, amire a szavai csk még inkább rásegítenek.
- Ne állj ellen akkor. - suttogom én is, majd elszakadva tőle, széles vigyorral a számon mászok le róla, felállok, így a ruhám lecsúszik rólam teljesen, mindössze csak az alsóneműm takar. Megfogom a kezét, hogy ő is álljon fel, közbe az ajkamba harapva, és, ha ez megtörténik, annyira közel megyek hozzá, amennyire csak tudok, kigombolom ingjét, hogy megszabadítsam tőle, majd először az arcára nyomok csókot, onnan a nyakára és lefele haladva végig az egész felsőtestére, fokozatosan lejjebb csúszva, míg végül e térdemre ereszkedek. Ismét rá vigyorgok, és kigombolom a nadrágját, hogy azt és boxeralsóját is letolhassam, rá markolok férfiasságára, ami már anélkül is ágaskodik eleget, fel pillantok rá, aztán a számba veszem azt. Lassan kezdem kényeztetni, a nyelvemmel is, aztán kicsit gyorsítok a tempón, mert azt szeretném ha tudná, hogy számomra is mennyire fontos az, hogy őt boldoggá tegyem.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 04 2024, 18:42


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



  (+18) - Nem is lesz. Mindig csak te és senki más. Örökké te. És én is mindig itt leszek neked, ahogy te is nekem - mosolyogtam romantikus tekintet kíséretében, miközben ajkaink összeolvadtak, róla pedig sorra kerültek le a ruhadarabok, de csak derékig, onnan lefelé már nem, kezeim pedig kalandokra indultak egyre-egyre aktívabban.
Egyre jobban tombolt bennem a vágy, de arcából és hangjából kiindulva benne is. Egyre jobban kezdtem megkeményedni, amit ő is érezhetett, hisz rajta ült. És minden bizonnyal érezte is... Ajkaimmal nyakát csókoltam, szívtam is kicsit és lágyan harapdáltam is, miközben a vágy már olthatatlanná vált, ezt pedig szavakba is öntöttem, ő pedig zöld utat adott. Úgy éreztem magam, mintha valami drog hatása alatt lennék, ez a drog pedig ő volt. Ez már a harmadik együttlétünk ma és még mindig nem éreztük úgy, hogy elég lenne. Nem tudtunk meglenni, nem tudtunk kielégülni, pedig olyan intenzív orgazmusaink voltak, amik keveseknek.
Mikor elvált tőlem, tudtam mi következik és vágyakozó tekintettel néztem a ruhával már csak legintimebb helyén fedett testét. Tetőtől talpig. Élvezettel sóhajtottam a nyakamat ért csókokra, miközben lekerült rólam az ing, hogy testem további pontjain is végig tudjon járni ajkaival. Forró volt az élmény és ez még csak a bemelegítés.
- Nagyon finom - sóhajtottam élvezettel a szavakat, mikkel ajkait dicsértem. Sokat mondó vigyora csak tovább fokozta izgalmam, így seperc alatt bújtam ki nadrágomból és egyben alsómbol is a segítségével, de már alig vártam, hogy sorra kerüljön a szerszámom.
Marka égető érzést nyújtott, ahogy átjárt az élvezet, hogy végre megtörténik, amire már vártam és biztosan ő is. Már mind a ketten kívántuk egymást. Jóleső férfias nyögéssel merültem el szájában, férfiasságom pedig ott nyerte el nyelve munkájától teljes keménységét. pedig már ígyis eléggé ágaskodó volt, de most már téglát lehetne vele törni.
- Uram Isten, de csodás - nyögtem egyre fokozódó munkája hatására. Nagyon jól tudta miként kell elérnie, hogy még a szemeim is fennakadjanak egy-egy jól eltalált lépésével. Szájának munkája felért egy főnyereménnyel, főleg, mikor nyelvével megtalálta férfiasságom legérzékenyebb pontjait. Enyhén kivörösödött arccal, olykor jóleső nyögésekkel, élvezettel pillantottam rá, miközben néha találkozott a tekintetem az övével, ahogy felnézett rám.
- Igen kicsim, még, így... ez most a legjobb - adtam alá a lovat összeszorított szemekkel, amikor sikerült igen csak eltalálnia, közben hajába markoltam, de egy idő után muszáj volt megállítanom. Bármennyire is szerettem volna, ha tovább csinálja, éreztem, hogy ha hagyom neki nem fogom már sokáig bírni, így hangosan szuszogva elhúztam a fejét.
Még észhez kellett térnem, így zihálva tartottam távol fejét.
- Te jó ég... - nyögtem és éreztem, hogy lüktet a férfiasságom.
Nyeltem egyet, hogy kicsit ki tudjak kerülni a hatása alól, amit okozott.
- Én jövök. Feküdj el - mondtam néhány pillanat múlva, mikor kicsit sikerült összekapnom magam, de már akkor elkezdtem lehúzni róla a bugyit, amikor megmozdult, hogy mire elfekszik, már csak lábairól kelljen lehúzni. Félre is dobtam, elé térdeltem, majd lábai közé hajoltam és csiklóját kezdtem nyelvemmel, ajkaimmal izgatni, szívni, finoman harapni, két ujjammal pedig hüvelyében kezdtem dolgozni, miközben lelki szemeimmel már éreztem, hogy milyen is lesz, mikor már férfiasságom lesz benne. Teljesen belé merülve kerestem ujjaimmal az érzékeny pontokat figyelve hangjára és esetleges szavaira, hogy hol sikerül megtalálnom őket, noha már azért tudtam merre érdemes keresnem.
Egy idő után kihúztam őket és nyelvemmel folytattam az élvezet okozást, ami nekem is élvezet volt, ahogy végre újra megéreztem ízét és nedveit, melyek arról árulkodtak, hogy mennyire jó hatással is vagyok rá, hogy mekkora élvezeteket tudok okozni neki és ő mennyire élvezi a nekem okozott élvezetet.
Külsejéről indulta, majd fokozatosan haladtam befelé, nyelvemmel keresve a pontokat, olykor szívva őt, nyelvemmel pedig egyre mélyebbre mentem benne, körkörös mozdulatokkal, igyekezve masszírozni is nyelvemmel, megszívva neki, nyelvem mozgását pedig egyre gyorsabbra véve, követve hangját, hogy tudjam mikor-mi okozza neki a legnagyobb kéjt.



  ♪ Ikon

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyPént. Jan. 05 2024, 14:16

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


+18
A szavai újra meg újra elhitetik velem, hogy mennyire fontos vagyok a számára, és a csókunkból érezheti, hogy éppen én is így érzek. Senki másra nincs szükségem, csak rá. Minél tovább tapadunk egymás ajkaira, annál inkább tombol bennem a végy, miközben megszabadít a ruhámtól és a mellemmel játszik, érzem, hogy képtelen lennék ellenállni. Ágaskodó férfiassága pedig csak még izgatóbbá teszi ezt az egészet még így nadrágon keresztül is. Ösztönösen mozdulok rajta egyet ezzel is még jobban meghozva a kedvét és fokozva az enyémet, és bár nehezen tudok elszakadni tőle, de megteszem, felhúzva őt az ágyra, hogy a lehető leghamarabb szabadítsam meg ingjétől, majd miközben csókokkal halmozom el felső testét és egyre lejjebb haladok, térdre ereszkedve, a nadrágját is kigombolom, szélesen vigyorgok miközben közös erővel a nadrágjától is megszabadul, és egy könnyed mozdulattal veszem ujjaim közé férfiasságát, hogy néhány húzás után azt a számba is vegyem. Lassan kezdem el kényeztetni ajkammal, közben a nyelvemmel is, hogy még nagyobb örömet okozzak neki, időközben felpillantok rá, hogy lássam is rajta az élvezetet, és minél izgatóbb hangok hagyták el a torkát és beszélt, én annál jobban gyorsítottam a számat és a nyelvemet is egyszerre használva. Vele egyszerre élvezem én is a pillanatot, hiszen számomra az ő boldogsága éppen elég, hogy én is azzá válljak. Minden megteszek azért, hogy valóban ne jusson eszébe soha másra nézni. Amint elkapom azt a pontot, ami a legjobb érzés lehet neki, hiszen szóvá is teszi, ott folytatom és épp úgy, abban a tempóban, ahogy elkaptam azt először, ahogy pedig a hajamba markol még jobban kezdem élvezni a helyzetet, pedig korábban nem sűrűn tettem ilyent férfiakkal. Ahhoz mindig túlságosan gátlásosnak éreztem magam. De vele valahogy minden annyira egyszerű. Veszek egy mély levegőt, ahogy leállít, és tudom, hogy ezt azért teszi, mert közel került ahhoz, hogy kiadja magából az élvezetet. Örülök annak, hogy azért annyira tisztel, hogy nem akarja azt a szájamba lövelni. Büszke vigyorral nézzek fel rá, mert látom, hogy nehezére esik magához térni, és a tudat, hogy miattam került ilyen állapotba egyszerűen fantasztikus. Szavaira az egyik kezébe kapaszkodok, hogy fel tudjak állni, mert hiába az öröm nagy része az övé volt, de azért én is elég mámoros vagyok, főleg, hogy az érzelmeim még a borral is keverednek. El nevetem magam, ahogy még azt sem várja meg, hogy le feküdjek és már húzza is a bugyimat, ami az egyedüli ruhadarab volt, ami takart, végül pedig először le ülök csak az ágy szélére, majd hátra is dőlök felkészülve arra, hogy ismét a menyországba repítsen. Nyelek egyet, ahogyan le térdel, és a lábaimat szét tárom, hogy a lehető legjobban oda férhessen közéjük. Már az első nyelvével tett mozdulattól felnyögök, hátra vetem a fejem, egyik kezemmel a hajába markolok a másikkal pedig az ágyat borító takaróba. Tetszik, hogy egyszerre okoz örömet az ujjaival és nyelvével is, csípőmet kicsit megemelem, elengedem a haját, hogy két kézzel kapaszkodhassak a takaróba, egyre hangosabban nyögve és visítva az élvezettől, amit okoz. Azt gondoltam, hogy a korábbi két együttlétünk elegendő volt, hogy teljesen kielégült legyek, de úgy tűnik, hogy ezzel sosem fogok tudni betelni. Vele sem. Az igazi élvezet pedig akkor kezd eluralkodni rajtam, amikor körkörösen mozgatja a nyelvét a legérzékenyebb pontomat eltalálva.
- Basszus... - síkitok fel ésmét megemelve a csípőmet egy kicsit, kezeim a fejem felé emelem még jobban össze gyűrve a takarót. Sóhajtok, zihálok és soha nem szeretném ha ezt abba hagyná. - Szeretném, ha a magadévá tennél. - nyögöm elcsukló hangon, és bár ez az öröm mindennel felér, de szeretném a férfiasságát is magamban érezni. Talán az egész éjszaka sem lesz elég, hogy beteljek vele.      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyPént. Jan. 05 2024, 15:21


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



  (+18) Miután sikerült magamhoz térnem a szája okozta élményből nem hezitáltam őt ujjaimmal és ajkaimmal kényeztetni, végül pedig már csak ajkaimmal és nyelvemmel, sikeresen elcsípve a legérzékenyebb pontját, ahol elkezdtem elidőzni, hogy kijusson neki is a nap eddig legélvezetesebb pillanataiból, hiszen eddig nekem volt részem a kiváló kényeztetésből, most rajta a sor.
Ha nyögései hallatán eddig nem tomboltak volna bennem a vágyak, akkor ez a kéjjel teli sikoly biztosan egyből lángra lobbantotta volna. Még pillanatokkal később is a fülemben visszhangzott hangja és ahogy néha-néha végignéztem testén el is tudtam volna élvezni a látványtól, ahogy "kínok" közepette feszül teste, szorongatja a textilt, ajkait pedig rendre hagyták el nyögések és a sikolyok. Minden mozdulata, rezzenése kéjről árulkodott, épp csak szét nem szaggatta a takarót, mint egy amazon.
Kérésének eleget téve felállok és elhúzom őt az ágy széléig, egyik lábát vállamra veszem, másikat derekam mellé emelem, hogy jól odaférjek és belé hatolok, mely nagyon könnyedén sikerült, tekintve, hogy tengert lehetne táplálni nedveivel. Jólesően nyögtem egy halkat, ahogy megéreztem a férfiasságom köré feszülő meleg falakat, ahogy tövig toltam benne teljesen kitöltve, kifeszítve a rendelkezésre álló helyet.
- Istenem, de mennyei - mondtam mély sóhaj kíséretében, mámoros pillantással nézve le rá, miközben alhasára simítottam. - Fantasztikus puncid van... - simítottam combjára és erős, tempós lökésekkel kezdtem benne mozogni, minden alkalommal teljes hosszam betolva, mely ebben a pózban nem jelentett gondot, nagyon közel tudtam hozzá furakodni.
- Nagyon jó vagy kicsim, nagyon imádlak - bókoltam neki és ez nem csak nőiességének és a szexnek szólt, hanem az egész személyének, melybe minden beletartozott, ami ő és, amit nekem tud adni.
Kicsit előrébb dőltem, hogy mellére tudjak markolni és masszírozni tudjam azt.
- Hajol feljebb kicsit - kértem és ha megtette még közelebb hajoltam és másik kezemmel hátulról alá nyúltam, hogy ne bukjon vissza, így megtámasztva őt ajkaihoz hajoltam, hogy csókokat tudjak tőle lopni, de ezek a közjátékok cseppet sem tompították kemény férfiasságom mozgását,  Nagyon jó szűk vagy, nagyon jó érzés - bókoltam újra és hamar újra ajkaira kaptam ajkaimmal, miközben lökdöstem őt a csúcs felé, egyre-egyre jobban beleadva mindent, keresve férfiasságommal a legjobb pontokat, amiket esetleg jobban el tudok érni benne, de igyekeztem szem előtt tartani, hogy nem védekezünk, szóval észnél kell lennem, hogy ha sorra kerülök.
Zihálva, kivörösödött arccal, olykor halkan fel-fel nyögve dolgoztam benne nagyokat lökve érzékenyebb pontjai felé, noha így is alaposan kitöltöttem őt, amíg el nem ért a csúcsra és rá nem sokra én is. Kihúztam belőle ráfogtam, hogy ne lőjem megint telibe őt, így az élvezetem most combjára és szeméremdombjaira spricceltek, de mivel ma már ez a harmadik, nem jött olyan sok belőle, mint eddig, csak egy kevéske.



  ♪ Ikon

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyPént. Jan. 05 2024, 17:28

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


+18
A pár órával korábbi együttléteink is fantasztikusak voltak, de amit most csinál a nyelvével, az még azokat is felülmúlja, és legszívesebben ezt érezném miatta egész éjjel. Egyre hangosabb hangok hagyják el ajkamat, miközben a takarót szorongatom hátra vetett fejjel, levegő után kapkodva, és a lábaimat csak még jobban szétvetem, hogy biztosan oda férjen mindenhová. Ha létezik menyország, akkor biza én ott vagyok. Soha egyetlen férfi sem okozott még bennem ekkora mámort, és bár szívesen érezném még egy kicsit ahogyan nyelvével kényeztet, de valahogy arra is vágyom, hogy a férfiasságával is belém hatoljon és újra kiegészítsük egymást. Vágyakozóan sóhajtok fel, amint elhúzódva tőlem feláll és közelebb húz magához. Kiéhezve rá harapok ajkamra, miközben elhelyezi lábaimat és amint belém hatol hangosan síkitok fel ismét, de nem azért, mert fájdalmat okozna, hanem épp azért, mert annyira jóleső érzés kerített hatalmába. A szavai pedig csak még jobban feltűzelnek és mivel ez a pozíció nem nagyon engedi, hogy vele együtt mozogjak én is, csak megpróbálom élvezni mindazt, amit érzek, továbbra sem vissza fogva hangomat. Megpróbálok néha rá nézni miközben folyamatosan dícsér, de képtelen vagyok hoszú ideig nyitva tartani szemeimet. Egyszerűen annyira megélem a pillanatot, hogy olyan, mintha magamnál sem lennék teljesen. Mindaz, amit kivált belőlem leírhatatlan érzés, és egyre biztosabb vagyok abban, hogy vele akarom leélni az életem és ezt az élményt átélni minden egyes nap.
- Annyira szeretlek... - sóhajtom, miközben egyre gyorsabban mozog bennem, és az, hogy még a melleimet is markolássza közbe még jobban megvadít, így kérésének eleget téve emelem meg kicsit a fejem, miközben nyakába kapaszkodok, és örülök, hogy tart hátulról, különben egymagam nem lennék arra képes. Érzem, ahogyan le folyik rajtam a verejték, elveszek a csókunkban és megpróbálom én is megmozdítani csípőmet, miközben egyik kezemmel a vállába mélyeztem körmeimet az élvezet miatt. Minél többet dícsér, annál jobban érzem, hogy közeledek a csúcsra jutáshoz. Ajkaink újra meg újra egymásra találnak, óvatosan harapok rá az övére, majd elhúzódok tőle, amint érzem, hogy bekövetkezni látszik nálam az élvezet. Érzem ahogyan megfeszül a testem, majd a jó érzésbe bele is remegek, hangosan nyögve egyet. Mélyeket lélegzek, miközben érzem, hogy teljesen elfogyott az erőm. Ismét bele mélyesztem körmeimet, bár ezúttal azért, hogy saját magam bíztassam még egy kicsi kitartásra, hiszen neki is el kell mennie. Ez pedig nem sokkal azután, hogy elérem a csúcsot be következik nála is. Érzem ahogyan a meleg folyadék belőle a combomon végig folyik, de képtelen avgyok azzal foglalkozni. Elgyengülve veszem le lábamat a válláról és engedem el nyakát is, lustán az ágyba ejtve azokat, szaporán lélegezve.
- Eddig hol a csudában voltál? - nézek rá vigyorogva, mert nem hiszem el még mindig, hogy ilyen sokat kellett várnom rá és arra, hogy az életembe lépjen. Ő az élő bizonyítéka annak, hogy a tökéletes férfi igenis létezik, és nagyon is megérte rá várnom.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptyPént. Jan. 05 2024, 19:00


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



  (+18) - Én is nagyon szeretlek - mosolyogtam kemény lökések közepette, koccanásig hatolva, miközben mellét kezdtem masszírozni, hogy azzal is még nagyobb élvezetet okozzak neki, majd jöttek a csókok, de a masszírozást még ekkor sem hagytam abba.
Az élvezetek fokozása közben tempóztam, gyorsabban dolgoztam benne, erőteljesebben, amitől izzadni is kezdtem, rövid hajam át is nedvesedett kicsit, ahogy levert a víz. Megizzasztjuk egymást, de meg is lesz az eredménye, amitől mind a ketten csillagokat fogunk látni.
Felszisszentem ugyan kicsit, mikor belém mélyesztette körmeit, ugyanakkor izgatott is, fájni nem igen fájt és nem is vetette vissza az élvezetet és a lelkesedést, ajkaink pedig még mindig egymást csókolták, sőt, ő kicsit tovább is ment, de nagyon izgatók voltak finom harapásai.
Éreztem, láttam a jeleket, hogy nemsokára a csúcsra jut, így még nagyobb erőbedobással folytattam, hogy igazán jó érzésekben legyen része, hogy igazán intenzíven tudja majd megélni az orgazmust, ami be is következett, körmeit pedig újra bőrömben éreztem, de nem sokra rá, hogy ez bekövetkezett én is elélveztem combjára és szeméremdombjaira, ám ezt követő kérdésére két zihálás között el is nevettem magam. Jó kérdés.
- Valamelyik tárgyalóteremben - nevettem és bedőltem mellé az ágyba, ahol feljebb húztam, hogy mégis csak kényelmesebben tudjon ő is feküdni, majd ajkaihoz hajolva megcsókoltam és magamhoz öleltem. tenyeremmel lágyan simogattam hátát, miközben még pár csókot nyomtam ajkaira. - És te? - kérdeztem vissza, hiszen én is estem már párszor pofára.
Jobban belegondolva... mind a ketten csalódtunk és estünk pofára párszor, mire megtaláltuk egymást. Pedig jó lett volna hamarabb megismerkedni, lehet már rég boldog házasok lennénk.
Jól esett közelsége, teste melege, így szemeim lehunyva élvezkedtem a helyzeten, miközben végig gondoltam a mai napot, hogy mik történtek és hogy történtek. Végül is eredményes napot zártunk.
- Milyen kis telhetetlenek vagyunk - kuncogtam, vigyorogtam, hisz ez már a harmadik kör volt és ki tudja, lehet lesz még egy negyedik is, ha újra töltődünk és szusszantunk kicsit.
- De akkor is fantasztikus - mosolyogtam, majd arcát simogatva öleltem fejét mellkasomhoz. - Egyébként... hány gyereket szeretnél? - kérdeztem rá váratlanul. Ez... nem feltétlen helyzethez illő kérdés volt, de eléggé érdekelt. Szerettem volna tudni mik az elképzelései a jövendőbeli családról, amit majd velem és a gyerekkel, vagy gyerekekkel fog megvalósítani. Egy, kettő, vagy három? Több?
Hajában kezdtem járatni ujjaim, mintha fésülném, de szép rendben tartottam tincseit, hogy még így is mutatósan fessen.




  ♪ Ikon

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzomb. Jan. 06 2024, 07:55

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


+16
Hangos sikolyokkal és nyögésekkel adom át magam az orgazmus okozta élvezetnek, miközben körmömet bele mélyesztve harapok ajkamra, és abban a percben ahogy sikerül neki is eljutnia a csúcsra, elégedetten sóhajtok fel és engedem el magam. Bár fantasztikus örömben volt részem, mégis úgy érzem, hogy kimerültem. Lustán elterülve az ágyon lélegzek mélyeket, ugyanabban a pozicíóban maradva, mindössze csak a vállán lévő lábamat veszem le onnan, amit most érzek, hogy mennyire elzsibbadt. A kérdésemre adott válaszán azonban elnevetem magam, bár valószínűleg igazat mond. Talán pont a legjobb időben találkoztunk. Hiszen az életem azelőtt tűnt a legkilátástalanabbnak, hogy megismerkedtünk volna. Most meg annyira boldoggá tesz, hogy egyre bátrabban merem tervezni a jövőmet vele. Valahányszor azt mondom neki, hogy szeretem, nem azért van, mert nincs egyéb amit mondjak. Valóban azt is érzem. Hozzá bújva veszek el a csókjában, és ha nem lennék ennyire elgyengülve, akkor valószínűleg ismét rá vetném magam. De talán most nem árt, ha egy kicsit megszusszanunk.
- Én valószínűleg valahol mindig rád vártam. - válaszolok én is a kérdésére, és ezzel igazat is mondva, hiszen a karrierem építése mellett az egész életem annak szenteltem, hogy a boldogságot keressem, amit most végre megtaláltam mellette. Bár még mindig félek ezt nagyon elkiabálni, de úgy érzem, hogy nagyon jó irányba haladunk. Mosolyogva bújok még szorosabban hozzá, miközben kezemmel a mellkasát simogatom. Annyira jó érzés ez az egész, és alig várom, hogy ha innen haza érjünk valóban hozza költözve szenteljem ezentúl neki az életem. Olyan sok boldog pillanat vár még ránk. Szavait meghallva ismét nevetni kezdek, bár igaza van. Tényleg nem tudunk betelni egymással. Én biztosan nem tudok vele. Kicsit megemelem a fejem, hogy egy gyors puszit nyomjak az arcára, majd szélesen vigyorogva vissza is bújok mellkasához, és átölelem. Egy kis ideig becskom szemeimet, ahogyan az arcomat kezdi simogatni. Olyan jó érzés. Hozzá tudnék ehhez szokni. A kérdése egy kicsit meglep és nem is válaszolok egyből, hiszen végig kell gondoljam. Végülis imádom a gyerekeket.
- Mndig is arról álmodtam, hogy egyszer nagy családom lesz. Egy szerető férjem, aki értünk él, és minimum három gyerek. Két fiú és egy lány. - válaszolok végül a kérdésére, majd sóhajtok egyet. - Azonban figyelembe véve a koromat, örülök most, ha legalább egyet sikerül majd szülnöm. - teszem ezt még hozzá, mert azt mondják, hogy egy nő minél idősebb, annál nagyobb kockázatokkal jár a terhesség is. Én meg már elég közel vagyok a negyvenhez. Nem szeretném azért, hogy a gyerekeimet miközben iskolába kísérem azt gondolják, hogy a nagymamájuk vagyok. Tudom... ebben a korban még nem lehetetlen semmi, viszon eleve kilenc hónapig tart a terhesség. Onnan meg legalább még egy év kell egy újabb teherbe eséshez, majd még kilenc hónap. Akárhogy is matekozom, a nagy családról szőtt álmaimról talán lecsúsztam.
- Na és te? - kérdezek vissza kíváncsiságból, még mindig csukva tartva szemeimet, mert a simogatásaitól kicsit ellágyultam.       

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 EmptySzomb. Jan. 06 2024, 13:50


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



 Biztosan mind a ketten sokat vártunk a másikra, de minden bizonnyal megérte. Sőt. Teljesen biztos, mert fantasztikusan jó együtt lenni vele, még akkor is, ha vannak apró bökkenők, amik közbe jönnek, mint a combközépig érő ruha, a szex utáni ágyból kiugrás telefonálni, vagy az alkohol problémák, stb. Csakhogy ezek mind olyan dolgok, amiken hamar lehet változtatni és simán meg lehet beszélni, szinte jelentéktelen gondok.
Szerettük egymást, ő szinte bolondulásig. Nem lehetnek túlzottan gondjaink és nagyon fényes jövő vár a kapcsolatunkra az is biztos. Ebben mind a ketten hittünk és nem is alaptalanul. Kevés olyan pár volt, akik ennyire egy hullámhosszon voltak, ennyire szerették egymást és a nő is ennyire elvakult és önfeláldozó lett volna, aki szinte bármiről képes lenne lemondani. Nekem pedig ez igen csak kapóra jött.
Lesz miről lemondania, az biztos.
Alaposan megtervezte a családi képet, az biztos, de semmi garancia nem volt, hogy ez így össze is fog jönni. A házasság és a férj képe biztosan valóra fog válni, de semmi biztosíték nem volt rá, hogy két fiú és egy lány lesz, de reméltem, összejön neki és boldog lesz. Nekem belefért az a három gyerek, noha biztos nem lesz egyszerű velük az élet.
Meglepően negatív volt a jövőt illetően. Nem hittem volna, hogy ennyit számítana a kor. Szerintem az nem volt akadály a három gyerekhez és ki tudja, lehet már az elején ikrekkel lesz várandós? Nem volt kizárva.
Igazából nem volt ellenérvem, hogy ilyen család legyünk, főleg, hogy az anyagi háttér megvan hozzá.
- Én nekem nagyon tetszik ez az elképzelés. Biztos valóra is fog válni - mosolyogtam biztatóan, még ha ő csukott szemeivel ezt aligha látta.
Összebújtam vele és tarkóját cirógattam, ajkait puszilgattam és lehunyt szemekkel, halkan szuszogtam fülébe.
- Akkor, ha visszatértünk át is költözhetsz hozzám. Lebeszéltem egy költöztető céggel, hogy mindent, amire szükséged van el tudjunk hozni egy kanyarra. Bútorokból van bőven, az nem hiszem, hogy kellene, de ott vannak a ruhák, személyes tárgyak, stb., nekem pedig csak személyautóm van, azzal meg sokat kéne fordulni.
Nagyon várom már azokat az időket, nagyon izgulok
- mosolyogtam valóban izgatottan, hogy milyen lesz az együttélésünk. Nagyon nagy lépés, sok mindent megváltoztathat, de hittem benne, hogy ez csak még inkább pozitív irányba lendíti majd az életünket.



  ♪ Ikon

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
156
★ :
Maybe you will change my life - Page 3 Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Maybe you will change my life
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» You cannot change who you are
» I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
» some things never change / Bia&&Max
» Wyatt & Jennifer || You can’t change me
» change of position. enjoy. - Val & Alicia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: