New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 21:23-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 21:22-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 21:22-kor
Marcos Diego Garrido
tollából
Ma 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Maybe you will change my life
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásMaybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzer. 20 Dec. - 17:42

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Hosszú évek óta először tapasztalok ilyen boldogságot, bár ha Prue-nak ezt elmondanám, akkor valószínűleg az lenne a válasza, hogy mindig ezt mondom, ha megismerkedek valakivel. Pedig most tényleg így érzek, sőt valószínűleg az összes többi ilyen alkalomnál, mikor azt gondoltam,hogy boldog vagyok, csak azt hittem. De ez most tényleg más. Gleeson éppen az a férfi, akire évek óta várok, és nem tudok elég hálás lenni azért, amiért regisztráltam arra a társkereső oldalra, bár az igaz, hogy akkor csak merő unalomból tettem, de egyáltalán nem gondoltam komolyan, hogy egy ilyen oldal lenne az, ami elhozhatja az életembe a boldogságot. Mert szerintem a szerelem érzése igenis fontos egy nő életében, csak egy magabiztos férfi mellett tudunk teljesek lenni. Nem azt mondom, hogy szerelmes lennék, ehhez azért ennél több időre van szükségem, viszont jó úton haladunk ahhoz, hogy nemsokára komolyabbra is forduljon a kapcsolatunk. A ragaszkodás már most kialakult bennem, ami általában nem szokott jó irányba vinni, viszont, most érzem, hogy nem fogok csalódni. Vagy legalábbis reménykedek benne, mert azt nem merem maximálisan kijelenteni, hogy nem lennének bennem kételyek, de azokat csak a rengeteg csalódásomra fogom rá, amik megtanítottak arra, hogy óvatosabb legyek. Vagyis elméletben az vagyok. A barátnőim még indulás előtt elláttak néhány jó tanáccsal szokásukhoz hűen, az egyik pedig az volt, hogy ne éljem magam bele semmibe, mert akkor az esetleges csalódás - ami szerintük be fog következni -, kevésbé fog fájni. Aztán arra is megkértek, hogy néha hívjam fel őket kamerán, hogy lássák jól vagyok, hiszen veszélyes egy olyan emberrel elutaznom, akit nem ismerek olyan túl régóta, én meg mindenre rábólintottam, csak, hogy megnyugtassam őket, de közben meg eltöprengtem azon, hogy vajon most az zavarja-e őket, hogy végre felhőtlen a boldogságom, vagy valóban csak a túlzott aggódásuk mondat velük ennyi szamárságot. Ők szentül hiszik, hogy minden bennem lévő érzést, csak elképzelek és valójában nincsenek is, mert annyira kergetem a boldogságot, hogy képes vagyok bármire azért, hogy annak is érezzem magam. Szerintem pedig az ember nem tudja saját magát is ennyire becsapni. Tudom, hogy mit akarok. Megtaláni a békét egy olyan férfi oldalán, aki nem csak, hogy jóképű és figyelmes, de szinte olyan, mintha egymásnak lennénk teremtve. Annyi közös van bennünk, hogy képtelenségnek tartom azt, hogy beigazolódjon bármi is abból, amit az aggódó barátnőim már előre megjósoltak. Mivel egyre gyorsabban telik az idő felettem is, az normális, hogy komoly terveket szövögetek, mert vágyok már egy családra.
A repülőn ülve elégedetten tervezgetem elméletben a kirándulásunkat is, miközben fejem a Gleeson vállára hajtom és érzem, hogy ez a pár nap tökéletes lesz ahhoz, hogy még jobban megismerjük egymást, és komolyabban átbeszéljük a terveinket egymással, bár az enyémek azt hiszem, hogy egyértelműek.
- Ha vissza érünk, szeretnélek bemutatni néhány barátnőmnek. Csak, hogy megnyugodjanak, hogy nem egy sorozatgyilkos vagy. - pillantok fel rá vigyorogva és adok egy puszit az arcára, mintha valami kamasz kislány lennék, aki most utazik el először egy férfi társaságában. - Kicsit mostanában túlzásba viszik az aggódást, de biztosan ők is megkedvelnek, ha megismernek. És legalább többet nem tömnék a fejem hülyeségekkel. - tudom, hogy jót akarnak nekem, hogy sosem az a céljuk, hogy boldogtalan legyek, sőt sokszor emeltek már fel a padlóról, de ilyenkor, amikor úgy érzem, hogy sínen van az életem, egy kicsit zavaró annyi mindent hallani.

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzer. 20 Dec. - 19:21


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Sosem éreztem magam bűnösnek semmiben, tán ezért nem is értettem soha, hogy miért gondolják rólam Elinor barátnői azt, amit. Jó ember voltam, őszinte érzésekkel és őszinte szándékokkal. Sosem szerettem volna ártani neki, sosem az volt a célom, hogy azért édesgessem magamhoz, hogy tönkre tegyem az életét. Mindenki gondolkozzon el: Megérné nekem szórni a pénzt és pazarolni az időmet csak azért, hogy ártsak egy nőnek? Még is ki lenne az a hülye, akinek ez megérné mind anyagilag, mind időben. Mert nekem nem.
Én tényleg abban bíztam, hogy Ellie és köztem a jövőben boldog kapcsolat lehet és ezt próbáltam építeni az elejétől fogva. Épp olyan boldog, mint ez az időszak, ami az ismerkedés fázisa. Legalábbis részéről, hiszen én már elterveztem a jövőnket. Ő még csak ismerkedik velem, de én már megismertem őt. Legalábbis a lelki és érzelmi világát. Mindig hallok róla újdonságokat; az életéről, hobbijairól, múltjáról, de a lelkét már ismerem és tudom mire van szüksége. Tudom mit kell mondanom, tennem, mivel tudom őt az ujjam köré csavarni és ehhez csak plusz segítség az, amit elmond magáról. A kórkép róla megvan, minden más csak egy karakterlap róla.
Tudom, nehéz időszak vár még rá a jövőben, amit kevesek bírnak átvészelni. Nem véletlenül vagyok harminchat évesen még szingli, az elődei elbuktak, de ha Ellie igazán megszeret majd, ő tán képes lesz átvészelni és engedi majd nekem, hogy olyan embert faragjak belőle, amilyet én szeretnék. A tökéletes nőt, aki az ékessége lehet otthonomnak.
Kemény időszak lesz, nehéz és néhol fájdalmas nevelés, de ha kibírja, természetfeletti jóban és boldogságban lehet része mellettem. Az életem szinte tökéletes, már csak a megfelelő nő hiányzik belőle és Elinor megadhatja nekem ezt.
Igaz, ő már most is tökéletes lenne. Gyönyörű, fiatal, okos, művelt és kis naiv szőke szépség, pont. Pont az én ideálom és jelenleg vele tervezem a jövőmet, de még mindig van rajta mit alakítani, ám, sajnos vannak különböző akadályok. Például a barátnői. Már megint mit tömtek a fejébe, hogy képes ezen rágódni? Egy szemernyit sem mutattam ki felé, de kezdett nagyon idegesítővé válni, hogy azok a nők folyamatosan szajkózzák neki a szövegüket, ő meg képes rendre ezen gondolkodni. Fel nem foghatom miért akarnak belekotyogni az életébe, ami által a közös jövőnkbe kotyognak bele.

Sorozatgyilkos? Jogilag talán az vagyok, hiszen megöltem már pár embert, sőt, ölettem is meg, de nem tekintettem magamra a szó szoros értelmében gonosz embernek, hiszen önvédelemből tettem. Azok az emberek veszélyt jelentettek rám, a munkámra és a jövőmre, így meg kellett tőlük szabadulnom és a legjobb módja az volt, ha megölöm őket és örökre eltüntetem őket a föld színéről. Ma már valószínűleg eggyé váltak poraik a talajjal.
Legyünk őszinték, mindenki a saját érdekeit, saját életét védené, én is azt tettem. Ez a természet rendje, ezt nem lehet felül írni.
Az, hogy be akart mutatni engem a barátnőinek rendkívül jó előjel volt. Nem csak a kapcsolatunk előre haladtát jelentette, hanem nekem is lehetőséget biztosított arra, hogy manipuláljam őket és számukra is egy tökéletes, idili képet mutassak. Egy olyan képet, ami talán elaltathatja gyanakvásukat és rosszallásukat, közben én is megismerhetem őket és kapok róluk egy képet, amit később felhasználhatok, ha kell.
Mosolyogva fogadom a puszit és kezét megfogva kulcsolom össze ujjaink.
Kézen fekvő lenne, hogy most mondok valami olyat, amivel a barátnőit áztathatom, vagy felhívnám figyelmét rá, hogy ne bízzon bennük, de ezt nem tehetem meg. Nekem megértőnek és elfogadónak kell lennem. Olyan valakinek, aki még ebben a kényelmetlen helyzetben is kiáll barátnője barátnői mellett és megpróbálja elbagatelizálni az egészet. Hiszen ilyen egy jó ember, egy megértő pár, aki nem próbálja meg bűnösnek beállítani őket, hanem megpróbálja mindenki érdekeit szem előtt tartani és egyszerű, de jól érthető, megérthető magyarázatot találni mindenre.
- Ugyan, Ellie, emiatt nem órolhatsz rájuk. Őket is meg lehet érteni. Csak féltenek, hiszen ők is tudják mennyi rémmesét hallani a társkeresőkről. Te pedig egy igazán értékes nő vagy. Gyönyörű, okos, művelt és fiatal. Hányszor hallani a hírekben, hogy mit meg nem mernek tenni velük a gazemberek? Ha nekem lenne egy ilyen lányom, én is félteném, sőt, szólnék a barátainak is, hogy figyeljenek oda rá. Ráadásul még soha nem találkoztak velem, nem beszéltek velem.
És látod, ebben igazad van. Majd most, ha elviszel hozzájuk és megismernek személyesen, megláthatják, hogy nincs miért aggódniuk. De emiatt nem érdemes sem idegesnek lenned, sem ostorozni őket. Jó?
- mosolyogtam és nyomtam egy puszit arcára, majd megsimítottam nyakát és fel a tarkóján, beletúrva hajába, de nem megborzolva neki, hiszen nem akartam elrontani a tetszetős, szép frizuráját. - Ne légy rájuk morcos. Idővel majd ők is belátják, hogy jól választottál és komolyak a szándékaim. Addig meg elég, ha te látod a glóriát a fejem felett - nevettem fel és átöleltem jobb karommal, míg bal kezemmel a kezét cirógattam.
- Nade most ne is ezen gondolkozz, hanem azon, mit szeretnél elsőnek kipróbálni, ha beköltöztünk. Mit szólnál a masszázshoz? Kíváncsi vagyok, hogy vajon melyik a jobb, ha én csinálom, vagy ha a hivatásosak. Legfeljebb elfogadom, hogy másod hegedűs vagyok és beiratkozom egy tanfolyamra - mosolyogtam. - Akkor én is akármikor tudok otthon wellnes élményt nyújtani és nálam lehet puszival és csókkal is fizetni. Pénztárca barát megoldás - nevetek fel ismételten. - Persze attól még nem fogjuk elhanyagolni a nyaralókat és a hoteleket sem.

  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzer. 20 Dec. - 20:14

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Szerintem amit jelen pillanatban érzek sokkal komolyabb, mint a korábbi partnereimmel, akik mellett abban az időszakban ugyan szintén boldognak éreztem magam, de most mégis ez valahogy másmilyen. A bennem lévő érzelmek egyre mélyebbről jövőek és azt hiszem, hogy nagyon jó úton haladok az igazi zavartalan élet felé. Így talán még azt is kijelenthetem, hogy megérte annyiszor pofára esnem, mert egy ilyen kapcsolatra érdemes volt várnom. Persze nem akarom még túl hamar elkiabálni, hiszen még bármi változhat, de én nem érzem úgy, hogy várnunk kéne bármire is. Hiszen az idő egyre gyorsabban telik, én meg a sok várakozással le csúszhatok olyan lényeges dolgokról is, mint például egy család alapítás. Minden nő vágya egyszer egy hófehér ruhában az oltár elé állni és kimondania annak a férfinak a boldogító igent, akit tisztel és akivel készen áll megalapozni a jövőjét. Aztán gyereket szülni és azt békében felnevelni. Ha a kotynyeles barátnőimre hallgatnék - akiket egyébként imádok -, akkor valószínűleg már régen elmenekültem volna, de szerencsémre elég öntörvényű vagyok és szeretem én magam megtapasztalni a jó és a rossz dolgokat is és pont ezért, hogy ilyen mélyen átélhessem a pillanatokat. Mert nekem nagyon is sokat jelent minden egyes szó és érintés. Az pedig, hogy ilyen megértően kezeli a barátnőim felesleges pánikolását csak még jobban megerősíti bennem azt a tényt, hogy kedvelni fogják és amint szóba állnak vele, rá fognak jönni, hogy tényleg más, mint a többiek, akikkel viszonyom volt.
- Persze. Valahol megértem őket. De nem vagyok azért annyira ostoba én sem, hogy bárkivel csak úgy elutazzak. De benned bízok. - és ez tényleg igaz, még ha van is néhány olyan dolog, ami nem teljesen tiszta, abban azért biztos vagyok, hogy vigyázni fog rám és én is akarok az ő menedéke lenni. - Jó, rendben. Tudom, hogy nekik is meg fogod mutatni a sármod, és most már nem aggódok. Amiatt izgultam inkább, hogy nem fogsz akarni megismerkedni velük. De örülök, hogy fontos neked a barátnőim véleménye is. - az érintésétől érzem, hogy elvörösödik az arcom és még libabőrös is leszek, mert van benne valami, ami miatt akarom. És a szó minden szoros értelmében. Végre van egy olyan férfi, aki igazán nőként kezel és akinek fontosabb az, hogy én mit akarok, mint a saját egójával legyen el. - Egyenlőre letudom annyival, hogy csak aggódnak, mert nem ismernek. De ha azután is, hogy megismertek ezt fogják csinálni, akkor leszek igazán morcos. - jó, talán akkor sem tudnék rájuk haragudni, csak maximum kevesebb mindent mesélnék el az életemről csupán dacból. A barátok az egyedüli olyan emberek a szülők után persze, akik akkor is mellettünk fognak állni, mikor mindenki más elmegy. Szóval számomra sokkal többet jelent a barátnőim jelenléte, mint, hogy ilyesmi miatt haragudjak rájuk. Amint át ölel ismét hozzá bújok és az össze fonódott kezeinket bámulom miközben beszél, széles vigyorral az ajkamon, csak úgy úszva a boldogságtól. Alig várom, hogy megérkezzünk.
- Hmm... a masszázs jól hangzik. Van egy olyan érzésem, hogy az erre szakosodott emberek jobban csinálják, viszont... én mindig téged választanálak. Még csak tanfolyam sem kell hozzá. De attól még bármikor nyújthatsz welness élményt, és én akkor is adok puszit meg csókot is, ha éppen semmit sem csinálsz. - kicsit fel emelem a fejem, hogy még így hozzá bújva is a szemeibe tudjak nézni és lássa rajtam azt is, hogy mennyire tetszik ez a helyzet. - Talán még ezt nem mondtam, de örülök, hogy megismertelek. - vallom be még mindig őt nézve és reménykedek közben abban, hogy ő is így érez, mert nem szeretném elijeszteni azzal, hogy ennyire kimutatom a ragszkodásom felé.  

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzer. 20 Dec. - 20:58


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



A bizalom fontos dolog, én pedig örülök, hogy ez meg van benne és ez a bizalom annyira erős, hogy elutazzon velem Floridába nyaralni. Hiszen ez így van, bármit tehetnék vele, távol New Yorktól és talán soha senki nem tudná meg az igazságot. Én tiszta lennék, meg vannak a módszereim, hogy úgy végezzek másokkal, hogy ne keltsem gyilkosság látszatát. Véletlen baleset, allergiás reakció egy ételre, és a többi. De nem. Ez nem az a nyaralás, ez nem az a randevú. Elinor sosem tett semmit, amiért halált érdemelne, ő nekem az a kapcsolat, amit meg szeretnék őrizni és kivirágoztatni a jövőben.
Sok tervem van, hosszú évekre előre, pedig még csak a kapcsolatunk elején járunk. Én megelőlegeztem a bizalmat, mert látom benne azt a csillogást, ami a sikerem záloga és ha sikerül elaltatnom a barátnői gyanúját, akkor bizony még könnyebb dolgom lesz. Nem mondom, hogy a jövőben megtarthatja őket, mert akkor hazudnék, de kárpótlásul majd én szerzek neki új barátnőket, akik hozzánk méltók lesznek. Persze csak azután, hogy megalapoztam a tökéletes közös életünket.
- Sss... - tettem mutató ujjam ajkaira. - Miket beszélsz? Senki nem nevezett ostobának. Ellie. Ilyet ők se mondanának. Nem nézem ki senkiből sem, hogy képes legyen ilyet mondani neked. Még csak a gondolatra sem lehetsz méltó - mosolyogtam felé bájosan és egy simító mozdulattal elvettem ujjam.
- A sármom? Ugyan, dehogy. A sármomat neked tartogatom, te vagy az én gerlém. Nem kell nekem madár flotta, nekem elég egy kis gerlice, aki tudja, hogy milyen lenyűgöző is vagyok. Elég, ha ők csak az angyal szárnyakat látják, miként betakarlak velük.
Amiatt pedig kár volt aggódnod, hogy nem akarnék találkozni velük. Az életem része vagy, ők pedig a te életed részesei. Veled járnak, te is bármikor megismerkedhetsz az én barátaimmal, nincs ellenemre és nekik se. Szervezhetek közös napokat én is, ha te szeretnéd
- mondtam megengedő mosollyal. Nekem valóban nem volt ellenemre az sem, ha az én barátaimmal összehozom, ahogy annak is kifejezetten örültem, ha láthatom és beszélhetek az ő barátnőivel. Ez tiszta haszon. Mindkettőnknek. Talán ez a találkozó lesz ilyen téren a nyugalom záloga is.
Igazándiból nem a barátnői véleménye volt számomra fontos, hanem az, hogy a barátnői véleménye megváltozzon a találkozó után. Sajnos, ha ez nem fog bekövetkezni, akkor hamarabb kell lemondania róluk Elinornak. Ez fájna nekem is, hiszen az eredeti tervek szerint szép fokozatosan terveztem leépíteni őket, hogy a lány fokozatosan tudja elengedni őket, fájó érzések nélkül, ám, ha hamarabb és gyorsabban választom el őket, az bizony rossz hatással lehet majd a kapcsolatunkra. Nem azért, mert Elinor engem hibáztatna majd, hiszen úgy fogom intézni, hogy én tiszta és ártatlan maradjak a történetben, hanem mert a gyors és hirtelen elválás meg fogja majd őt viselni. Igaz, ott leszek vigasznak én, így talán hamar be fog gyógyulni a seb és én még jobb ember leszek a szemében, mert átsegítem a nehéz időszakon.
- Na neee, te meg a morcos? Még csak mosolyogni láttalak, tudsz te morcos is lenni? - nevettem fel és megcsiklandoztam oldalát. - Látni sem akarom! Mindig csak mosolygósnak akarlak látni - simogattam derekát óvatos, nem tolakodó mozdulatokkal, hiszen nem az volt a célom, hogy a repülőn kezdjünk el kamatyolni. - De ha netán morcosnak vagy szomorúnak látnálak, majd felvidítalak. És sikerülni fog, mert isten sem akarhatja, hogy rossz kedvűnek lássalak.
Mit ne mondjak, nekem is jól estek szavai. Naná, hogy engem választ, ebben biztos voltam, de azért nem fogjuk hanyagolni a wellnesseket, hiszen jót tesznek a testnek és a léleknek, az agynak és az idegeknek, így segítenek stabilan tartani a természetes egyensúlyt az emberben és mindig nyomnak egy reset gombot a stressz-szintnek.
Viszonoztam pillantását a szemeibe. Szép zöldeskék szemek. Bizonyára jól illettek barna szemeimhez. A két szín passzolt egymáshoz. Ha belegondolunk, a zöld, a kék és a barna a természet azon színei, melyek egyszerre találhatók meg a természetben mindenhol. A fák erős barna törzsei, a zöld lomb és a felettük mindent beborító kék ég.
- Már láttam jó párszor a szemeid, de még mindig nem tudtam megunni... - mosolyogtam gálánsan és nyakát cirógattam. - És soha nem is szeretném. Nem is fogom. Hisz a te szép szemeid.
Én is nagyon örülök. Életem legjobb döntése volt írni neked.

Egy óvatos, súlytalan mozdulattal simítottam kezem nyakára és nyomtam csókot ajkaira.
  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzer. 20 Dec. - 22:23

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Általában mindig azzal rontom el a kapcsolataimat, hogy túl hamar kezdek bízni, amiből aztán az következik, hogy egy idő után nem is látok mást magam előtt csak épp az aktuális partneremet, mindenfélét eltervezek emiatt a jövőnket illetően és akkor persze, hogy koppanok, ha az mégsem úgy alakul, mert legtöbbször a férfiak megijednek a tervezésektől és a lekötelezettségektől. De Gleeson nem... akárhányszor a szemeibe nézek pontosan azt látom rajta, hogy ő is azt szeretné amit én, még ha eddig nem is beszéltünk úgy komolyabban a terveinkről egymással. Csak el vagyunk, el járunk ide oda, jól érezzük magunkat és ennyi. Ez a nyaralás viszont épp tökéletes ahhoz, hogy megbeszéljünk mindent, mert én kész vagyok bármit feláldozni azért, hogy a jövőnk tökéletes legyen. Vagyis majdnem mindent. Azért természetesen nálam is van egy határ, és például a társasági életemről meg a barátnőimről még akkor sem lennék képes lemondani, ha mondjuk lenne egy gyerekem. Ahogyan a munkámról sem. Bár a barátnőim mostanában kicsit túlzásba estek az aggódalmaikkal, de tudom, hogy erről én tehetek, hiszen én vagyok az, aki mindig mindent elmondok nekik. Ha nem tudnák, hogy hányszor estem már pofára a férfiak miatt, akkor ők is sokkal nagyobb bizalmat szavaznának a bimbozó kapcsolatomnak. Mert talán néha támadásként hangzik a szavuk, de nagyon is tudom, hogy semmi másról nem szól az valójában csak a féltésükről. És jó dolog az, ha az embernek vannak olyanok az életében, akikre támaszkodhat. Nekem ők azok jelenleg még. Amint az ujja az ajkam elé kerül, mélyen a szemébe nézve hallgatom végig, és elképesztő önbizalmat adnak a szavai. Végre van valaki, aki többre néz annál, mint ami kívülről látszik rajtam.
- Te vagy eddig az első olyan férfi, aki nem tart annak igazából.- vallom be lesütött szemmel, bár tudom, hogy erről is én tehetek. Mert mindig túl hamar élem bele magam mindenbe, ami miatt annak tűnhetek. Most is egyébként, csak a különbség az, hogy közben érzem azt a fajta tiszteletet amit az irányomba tanusít, ami miatt egyáltalán nem is bánom azt, hogy engedem őt a lelkemig látni. Mert mindaz amit mond, és ahogy már most a tenyerén hordoz, a jövőre nézve is csak jót szülhet. És így csak még biztosabb leszek magamban.
- Örülök, hogy így gondolod. Mert akkor ezt nem felejtem el és ha már ilyen bátran kijelentetted ezt, akkor jobb ha tudod, hogy most már el is várom, hogy a sármodat csak én lássam. - a számon levő mosoly egyre szélesbbre húzódik, és nem tudom, hogy mennyire várhatok tőle hűséget, hogy tart-e egyáltalán ott a kapcsolatunk, de valamiért egyre jobban félek attól, hogy mindez ami most van nem is a valóság, és hogy előbb vagy utóbb ismét koppanni fogok. - Az igazán jó lenne. Szeretnék megismerni mindent és mindenkit, aki körül vesz. Tudod én komolyan szeretném ezt venni. - nem tudom, hogy ő milyennek látja a kapcsolatunk, vagy, hogy mit érez, de nekem épp arra van szükségem, hogy egymás támaszai legyünk az életünk hátralévő részében. Igen, tudom... még nagyon korai ilyent gondolni, de nem tudom mire kéne várnunk? A várakozással csak az időt húzzuk, ami vészesen közelít afelé, hogy ne lehessen olyan családom amilyet szeretnék. Szóval ha menekülni akar akkor most tegye meg, mert később nekem csak rossz lesz. Egészen biztos. Még sosem éreztem ilyent már a kapcsolat elején. Mi lesz akkor, ha jobban bele mélyedünk majd? Vajon lehetne egy olyan kapcsolatunk tényleg, amiben őszinték leszünk egymással és bízunk egymásban? Mert én nagyon szeretnék megbízni benne.
- Néha nekem is vannak rossz napjaim, amikor morcos vagyok.. sőt nem hinnéd el, de még hisztizni is tökéletesen tudok. - nevetek fel, amint megcsiklint és úgy érzem magam, mint egy tini, aki most lesz életében először szerelmes. - De ne félj... legtöbbször azért mosolygok. - nyugtatom meg, hogy nehogy azt gondolja, hogy depresszióra való hajlamaim lennének. Jó, voltam már padlón az igaz, de sosem tartott olyan hosszú ideig. Mert valahogy mindig rájövök, hogy az élet sokkal szebb annál, hogy a könnyeinkkel áztassuk, legtöbbször feleslegesen. Az érintésétől a derekamon ösztönösen az ajkamba harapok és megsimogatom az arcát. - Akkor ígérd meg, hogy miattad sosem leszek majd szomorú. - ezt szinte suttogva mondom, miközben elkomolyodok, mert eddig még csak a férfiaknak sikerült padlóra küldeniük úgy igazán, így igazából csak tőle függ az, hogy szomorú leszek-e. De én hiszek abban, hogy nem. Vagyis hinni szeretnék, mert az utolsó mentsváram Ő maga. Hozzá bújva emelem kicsit meg a fejem, hogy a szemeibe nézhessek, ismét mosolygok, bár azért némi zavart érzek magamon miközben beszél, így közbe le sütöm a szemeimet ismét, de sokáig nem bírok nem elveszni az övéiben. Vajon mindig ilyen meghitt lesz majd a kapcsolatunk? Amint ajka az enyémhez ér, becsukom szemeimet, hogy jobban át adhassam magam a vágynak, kezem pedig bugyután ereszkedik le az ölembe. Milyen kár, hogy épp egy repülőn vagyunk.
- Ha megérkezünk, talán nem a masszázsal kéne kezdenünk... - szólalok meg, amint elválnak egymástól ajkaink, majd közelebb hajolok hozzá, hogy a fülébe suttoghassak. - Hanem mondjuk azzal, hogy kipróbáljuk az ágyat. - elhúzódok ismét tőle, de csak épp annyira, hogy újra a szemeibe tudjak nézni, és kacérkodva vigyorgok közbe rá.   

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzer. 20 Dec. - 23:47


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Láttam rajta és éreztem szavaiban, hogy mennyire nagy hatással vagyok rá. Mennyire erőt és boldogságot adok neki, ami engem is boldoggá tett. Nem voltam rossz ember, sem szörnyeteg, még ha sok gonosz dolgot is követtem már el életem során. Én őszintén örültem Elinor boldogságának, hogy ilyen jól érzi magát mellettem és ilyen nagy hatást gyakorlok rá. Ez engem is boldoggá tett, mert bennem is megerősödött a közös jövő képe. Nem voltak hátsó szándékaim, nem érdekből akartam összejönni vele és nem érdekből terveztem a közös jövőt, hanem tényleg azért, mert egy hozzám illő nőnek láttam, akivel a közös képet tudtam vizionálni.
Boldog voltam mellette, éreztem, hogy ő is akarja és hisz bennem, nagy reményei vannak és ezek mind velem kapcsolatosak és minden porcikám azt sugallta áldozatkész is, bár még nem annyira, mint azt én megkövetelném. De ez még változhat.
Szavai nyomán lágy, vigasztaló simogatásba kezdtem arca finom bőrén. Nagyon is jól esett nekem is a kényeztetése, nem csak neki. Kész öröm volt a bőrömmel érinteni arcának finom, ápolt bőrét.
- Ez elég szomorú. Egy nőről sem kéne így beszélni, főleg nem rólad. Ha olyan buta lennél, nem tartanál ott, ahol. Jó állásod van, szép karriered, saját vállalkozásod, értelmes baráti köröd, ráadásul igent mondtál nekem -  mosolyogtam. - Szóval buta semmiképp nem lehetsz.
Mosolyom lassan enyhe vigyorszerű kuncogássá vált, mikor megjegyzést tett nagyvonalú kijelentésemre.
- Én ezt eddig is neked tartogattam. Miért akarnék mások felé kacsintgatni, ha itt vagy nekem te? - kérdeztem lágy hangon, hogy még megnyugtatóbb hatással legyek rá. Egy percig sem szerettem volna, ha azt hinné van bárki más is az életemben, vagy tervezek bevonni másokat is. Még a gondolat is ostobaság volt, nem szokásom össze-vissza hitegetni embereket. Szerettem letenni a voksom egyszerre csak egy nő mellett és vele a végsőkig elmenni, sosem voltam híve a poligámiának. Nekem csak Elinor van az életemben és amíg vele vagyok nem is lesz más. Mindent el fogok követni, hogy őt megszerezzem és megtartsam és tökéletesen beidomítsam az én életembe.
Mosolyogva néztem szemeibe megjegyzése kapcsán és elnézően megingattam fejem.
- Butus – mondtam játékosan és arcára simítottam. - Hisz én eddig is teljesen komolyan gondoltam veled mindent. Vagy tán azt hitted csak játszom? - biggyesztettem le ajkaim viccesen. - Én nem csak játszom, nem csak hitegetlek. Én tényleg veled képzelem el a  jövőm. A közös jövőnket. Nem néztem rá más nőkre sem, csak rád. Nekem csak te kellesz, Ellie és senki más. És, ami az én életem része, az a te életed része is.
Én azt remélem az életünk boldog és gondtalan lehet. Szeretném, ha olyan életünk lenne, mint a mesékben. Mindent meg akarok adni neked, ami csak egy nőnek járhat, ami csak tőlem telik, meg fogok tenni, hogy szép és jó életed legyen velem. Akkor leszek boldog, ha tudom, te boldog vagy velem.


- Hiszti? Neee. Hát én ezt nem hiszem el – nevetek fel hitetlenül, mert bár jó emberismerőnek tartottam, nem néztem ki belőle a hisztit. Az enyhe depressziót igen, de a hisztit már nem. De lehet csak átsiklottam azon a ponton, ami erre utalt, vagy tényleg csak annyira boldog mellettem, hogy nem is volt olyan állapotban egyszer sem, hogy ezt kimutassa.
Vajon miken siklottam át még, amit az irántam érzett szeretete és az általam kiváltott boldogsága beárnyékolt?
Kezem elkalandozott, a nő reakciója pedig kicsit engem is lázba hozott, de az ilyesmit mindig jól helyén tudtam kezelni. Vajon mennyi ideje érhet már, hogy egyszer végre ágyba bújjunk? Lehet ez már a jele, hogy ennyire vágyik már rá? Vagy csak teste ösztönös reakciója volt?
- Megígérem, hogy sosem fogok neked csalódást és bánatot okozni – tettem neki ígéretet, ahogyan arra megkért. Végtére is igyekeztem, nekem is a boldog közös élet volt a célom, ahogy neki is. Nem állt érdekemben szomorúságot és csalódást okozni neki, hiszen azzal magamnak is csak gondokat okoznék.
- Én lennék a legszomorúbb, ha sírni látnálak, főleg, ha miattam történne.
Arcát simogattam, ő hozzám bújt, én egyik karommal átfontam őt derekánál, míg másikkal nyakára simítottam. Tenyerem valahol nyaka és álla táján állt meg, hüvelykujjammal állát cirógattam és hosszú, romantikus csókot nyomtam ajkaira.
A fülembe súgott üzenetet egy pillanatig nem tudtam hová tenni. Most vajon csak próbára akar tenni? Vajon csak arra kíváncsi, hogy arra hajtok-e, hogy ágyba csaljam? Nem, ő sem lehet annyira buta, hogy azt higgye képes vagyok ennyi időt és pénzt elverni, ráadásul kiutazni Floridába  csak egy szex miatt. Tudnia kellene már, hogy nekem nem az a fontos, ha akartam volna, már bepróbálkoztam volna, de én arra várok, hogy ő akarja tőlem először.
Nekem nem a szex volt a fontos, hanem, hogy érzelmileg meg tudjam őt fogni és ha már magamhoz kötöttem lelkileg, elkezdhettem őt befolyásolni mentálisan is. Persze én magam is nagyon szerettem a szexet, de mindig tudtam parancsolni a libidómnak, hogy a nemi vágyak sose tudjanak elhatalmasodni józan gondolkodásom felett.
Lehet most jött el az a pillanat, hogy ő úgy érezze szeretné magát az ágyban is átadni nekem? Az tényleg egy nagy mérföldkő lenne a kapcsolatunkban, hiszen eddig még csak a csókig jutottunk, semmit sem kapkodtunk el, nem erőltettem semmit, hagytam, hogy az ő aktuális érzelmi és bizalmi állapota határozza meg a kapcsolatunk haladási sebességét.
Állát cirógatva pillantottam szemeibe cseppet sem hivalkodóan és követelőzően, csak sima, meghitt érdeklődéssel, mely azt tükrözte, hogy minden az ő döntése, én tőle függök, sem pedig azt, hogy én diktálok.
- Úgy érzed itt az ideje? - kérdeztem halkan, közel hajolva. Magamhoz öleltem és tarkóját simogattam lassú, kimért, ritmikus, lágy mozdulatokkal, mintha csak az lenne a célom, hogy egy háborgó lelket csillapítsak. - Szeretnéd velem? Biztos így érzed? - kérdeztem, hogy ne csak engem, de önmagát is megerősítse, hiszen egyikünknek sem hiányzik, hogy aztán megbánja és úgy érezze ez korai volt.
Nekem nem az volt a célom, hogy siettessem és mihamarabb ágyba csaljam, hiszen akkor a fejemhez tudná vágni, hogy csak a szexre mentem, vagy a szexre hajtok. A cél itt az, hogy mindent maga döntsön el, maga határozzon el, így mindig minden akkor fog történni, amikor az ő lelki állapota úgy diktálja, így minden sokkal harmonikusabb lesz számára is és a lelke is nyugodt lesz közben, mikor megtörténik, nem lesznek benne kételyek, hiszen én teljes lelki szabadságot és nyugalmat biztosítottam neki, melyet tarkóját simogató, cirógató tenyerem csak támogat.
Akkor fog megtörténni minden, amikor ő úgy határoz, így nem csak azt éreztetem vele, hogy ő irányítja az életét, vagy, hogy itt egyenrangú felek vagyunk, hanem lélekben a felelősség is az övé. Elvégre semmi sem volt kényszer, mindenben rugalmas voltam, az egész kapcsolatunkat az ő lelki állapota vezette, én pedig ráhangolódtam és mindenben úsztam az árral.
Legalábbis ez volt a látszat.
  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyCsüt. 21 Dec. - 8:29

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Minden nőnek szüksége van arra, hogy a társa mellett szárnyalni tudjon, biztonságban érezze magát, a nőiességét ne veszítse el és tele legyen önbizalommal. Én pedig Gleeson mellett mindezt tapasztalom, és bár még csak a kapcsolatunk elején vagyunk, de azért érzem, hogy ez a későbbiekben sem változna meg. Komolyan elhiszem, hogy megtaláltam a személyében azt az embert, akire mindig is vágytam. Épp ezért igyekszem háttérbe szorítani minden bennem kavargó kételyt és kizárni a barátnőim szavait is az elmémből, mert soha többé nem akarok csalódni senkiben. Főleg benne nem. Most már nagyon is elhiszem, hogy megérdemlem azt a boldogságot, amiben korábban mindig kételkedtem. Úgy véltem, hogy az anyám sorsára fogok jutni, hiszen minden nő az édesanyját tekinti példaképének, én pedig pontosan olyan férfiakba botlottam bele akarva-akaratlanul, mint ő is. Az apám magára hagyta néhány évvel a születésem után, még emlékem sem sok maradt róla, csak épp annyi a különbség, hogy amig engem valahányszor át vert valaki képes voltam talpra állni, Ő akkora tragédiaként élte azt át, hogy soha többé nem engedett közel magához senkit. Ezért van még mindig egyedül és néha a szívem szakad meg azért, amiért magára hagytam őt Párizsban, de muszáj volt a karrieremre és a saját életemre is gondolnom. Így csak ritkán találkozunk, és ez látszólag neki nem is baj, mert mindig azt állítja, hogy attól boldog, ha én is az vagyok. Arra mondjuk azért mindig figyeltem, hogy annak lásson, ha találkozunk és ha telefonon beszélünk se hallja meg soha ha épp a padlón vagyok.
- Szerintem az az ostoba, aki neked nemet mond. - nem is értem egyébként, hogy egy ilyen férfi, hogy lehet, hogy már régen nem nős? Ki lenne olyan hülye, hogy ne akarjon mellette megöregedni? Nem tudok túl sokat a korábbi kapcsolatairól, nem is igazán foglalkoztatott ez a téma eddig soha, és most már valóban mindegy, mert a kijelentései miatt elég magabiztosságot nyerek ahhoz, hogy elvárhassam, hogy csakis én legyek neki. Ahogyan ő is nekem. Talán most merem először igazán kijelenteni, hogy lehetünk egy pár is akár, sőt, ha rajtam múlna már holnap mennék is alá írni bármit, hogy lekötelezzem magam mellette. Tudom, hogy a házasság nem olyan, amit el kéne sietnünk, viszont annyira biztos vagyok most ebben az egészben, hogy ha feltenné a kérdést, még csak gondolkodnom sem kéne azon, hogy igent mondjak. Akkor sem, ha korai minden.
- Nem tudom... talán majd rám unsz. Vagy megtetszik valaki más, aki szebb és okosabb nálam. Fogalmam sincs, hogy az emberek miért szokták megcsalni a párjukat. - vonom meg a vállam tanácstalanul, mert mindig is szentül hittem, hogy valami baj velem lehet, hiszen a férfiakkal eddig mindig mellé fogtam. Így talán nem is olyan furcsa az, hogy egy kicsit önzővé váltam, bizalmatlanná, és féltékenykedni is tudok, bár remélem, hogy erre nem lesz szükség. Mert nekem nagyon fontos egy kapcsolatban a kölcsönös bizalom, és én mindig igyekszem mindent megadni a páromnak, hogy boldog legyen mellettem. A barátnőim szerint néha túlzásba is viszem, mert nem szabad mindig körül ugrálni egyetlen férfit sem, és a kedvükben járni sem szerencsés mindeben, mert úgy használnak ki a leginkább. De én mégis kész vagyok bármire, csak azért, hogy elhiggyem, hogy számítok valakinek.
- Nem gondoltam, hogy játszanál, de tudod van az a mondás is, hogy túl szép, hogy igaz legyen. - ismerem be egy idétlen fél mosollyal az ajkamon, mert egy kicsit kellemetlennek érzem, hogy bármi rossz is akár csak az eszembe is jutott. Ő nem olyan férfi, mint akiket eddig ismertem. És ezt ismételgetem folyamatosan a fejemben, mielőtt újra megszólalnék, hogy a kétely ismét eltűnjön onnan. - Nekem nem az a fontos, hogy mindent megadj. Elég annyi, ha mellettem vagy. Hiszek abban, hogy szép jövő vár ránk. Viszont azt szeretném még így az elején letisztázni, hogy sosem hazudhatunk egymásnak, jó? Mindent szeretnék tudni rólad... mindig. - ahhoz, hogy bízzunk egymásban és a bízalmunk ne is inogjon meg, szükség van arra, hogy mindent megbeszéljünk és ne csak a jó pillanatokat éljük meg közösen, hanem a rosszakat is. Például az nagyon is érdekelne, hogy honnan van ennyi pénze. Értem azt, hogy ügyvéd, azt is elhiszem, hogy azokat jól fizetik, de akkor sem hiszem, hogy csak ennyiről lenne szó. Talán majd egyszer rá kérdezek, csak még nem most. Nem mintha bármi rosszra is gondolnék, de azért jó lenne tudnom arról ha esetleg lenne egy másodállása is esetleg.
- Mikor mondjuk épp női gondokkal küzdök, akkor elég elviselhetetlen tudok lenni. Akkor is amikor éhes vagyok. - nevetem el magam, és ezeket csak azért mondom, hogy fel tudjon készülni arra, hogy mi minden várhat rá mellettem. Minden embernek vannak rossz tulajdonságai is a jók mellett. Bár azért én igyekszem arra mindig, hogy ez a mosolygós énem maradjon a felszínen, mert ha valamit tudok a férfiakról, akkor az az, hogy utálják a hisztit. Főleg ha az felesleges. Mondjuk ők néha sokkal jobban tudják sajnáltatni magukat, például egy férfi nátha halálos is lehet, annak aki elszenvedi. És kínzó érzés annak, aki pátyolgassa a beteget, aki 38 fokos láztól már azt szeretné ha mentőt hívnánk. Bár magamban jól szórakozok ezeken a gondolataimon, de az érintései olyan vágyat ébresztenek bennem, amilyet még sosem éreztem. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy őt nem tudnám csak úgy elengedni, a sazavai pedig annyira őszintének tűnnek, hogy rájövök, nem is kell soha eltávolodnunk egymástól. Miért ne lehetne ő számomra a tökéletes partner, aki mellett felhőtlen életet élhetnék?
- Hiszek neked. És cserében én is mindent megteszek majd azért, hogy boldoggá tegyelek, és ne bánd meg, hogy megismertél. - már a szemeimből is láthatja, hogy mennyire őszintén akarom, hogy jól tudjunk együtt működni. Tényleg semmi mást nem szeretnék csak azt, hogy ne kelljen tovább a boldogságomat kergetnem, hanem megmaradjon az mindig most már az életemben. A csókunk pedig csak még nagyobb vágyat ébreszt bennem ahhoz, hogy azon is túl legyünk végre, amire még nem kerítettünk sort. Szeretném ha egymás testét is megismernénk a lelkünkkel együtt, és egy újabb szintre emelnénk azzal a viszonyunkat. Ezért is hajolok közelebb hozzá, hogy a fülébe súgva adjam a tudtára, hogy mit szeretnék a leginkább. Már nem félek attól, hogy ki lépne az életemből abban a percben, ahogy megkap. Tudom, hogy nem tenné meg, és abban is biztos vagyok, hogy csak még mélyebb lesz köztünk ez az egész. Szavaira bólintok a tekintetét figyelve, majd amint magához ölel, ismét elolvadok a pillanattól, nyelek egyet és arcomat a nyakához fúrom, csak, hogy még jobban fontosank érezzem magam.
- Szerintem kár vele tovább várnunk. De ha te nem szeretnéd... megértem. Mármint... van időnk még mindig. Elég sok. - mosolyogva húzódok el tőle, és próbálom leplezni a zavaromat, de attól még biztos vagyok abban, hogy mit akarok. Gondolom egyébként is egy szobát foglalt kettőnknek... vagyis szinte lehetetlennek tartom, hogy úgy aludjunk egy ágyban, hogy közben ne érjünk egymáshoz.    

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyCsüt. 21 Dec. - 9:55


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Lenne jó pár tippem, hogy miért csalják meg egymást az emberek és mindre tudnék is felhozni élethelyzeteket, de nem szerettem volna elrontani a szép pillanatot ádáz és komor történetekkel. Nem volt rá szükségünk, hogy leromboljam az idillt az emberek sötét és hűtlen oldalának bemutatásával, így ezt a hajót hagytam elúszni. Jobb nem is gondolni erre.
Egyébként sem hittem volna, hogy bármelyikünk is hűtlen lenne a másikhoz. Én biztosan nem és Elinorból sem néztem ki, hogy hűtlen legyen hozzám. Ha belegondolok, hogy egyszer is azon kapjam, hogy mással volt, félre kacsintott, vagy ő maga vallja be... azt gondolom beláthatatlan következményei lennének.
- Jobb is. Nem is szabad ilyeneken gondolkodni. A hűtlenség nagyon fájdalmas a másik félre nézve. Igaz, néha azt is megviseli, aki elkövette. Egy olyan dolog, ami életeket tehet tönkre. Nekünk pedig a hűtlenség árnyéka sem hiányzik - cirógattam arcát, hogy eme röpke sötét mondatok árnyát kicsit tompítani tudjam és pozitív érzéseket is küldjek lelkébe.
A test gyöngéd kényeztetése pedig erre tökéletes volt.
- Nem minden káprázatnak tűnő kép valótlan. Nem minden délibáb, amire vágyunk és látjuk. Én is aggódhatnék ilyesmiken, mégsem teszem. Csak örülök neki, hogy vagy és boldog lehetek és nem gondolok rá, hogy ez tünékeny.
Azt szokták mondani a sok negatív gondolat bevonzza a rosszat. Miért akarnám ezt? Szerintem se te akard. Egyszerűen csak higgyünk egymásban. Még a végén a kételyek tennének tönkre mindent, akár a vizsgadrukk a tökéletes felelést
- öleltem át jobbommal és simítottam oldalára.
Ugyan következő szavai őszintének tűntek és hittem, hogy tényleg nem érdekből van velem. Nem azt akarja, hogy a pénzem által mindent megkapjon, amit eddig nem kaphatott meg, vagy, hogy elhalmozzam. Nem is olyan nőnek tűnt. Nem zavart volna, ha egy pici érdek lett volna benne, hisz az csak pluszban segítette volna a kötődését, adott volna még egy lehetséges kapcsolt közénk. Persze a teljes mértékileg érdek nőket élből elutasítottam, hiszen egy pusztán anyagiakra épülő kapcsolat, melyben az érzelmeknek kevés szerepe van, sosem voltak tartósak és a pénzzel nem lehetett annyira manipulálni sem, mint érzelmekkel. Nekem pedig arra volt szükségem, hogy a kapcsolat szinte teljesen érzelmi alapú legyen, ahol az anyagiak leginkább csak egy élvezeti cikk, ami szebbé és könnyebbé teszi az életünket, de nem a vagyonra építjük fel a viszonyunkat.
Most egy nagyon jól hangzó wellness hétre megyünk, amiért nem kevés pénzt fizetek, ám ez nekünk csak egy kellemes kikapcsolódás, mely később szép és tartós közös emlék lesz. Nem a rá költött pénz határozza meg ezt az időszakot, hanem az én karizmám. Az, hogy úgy érintem és beszélek hozzá, hogy levegyem a lábáról és a lelkéig hatoljak. Egy fapados étteremben is képes lennék rá majdnem olyan hatással lenni, mint egy elegáns étteremben ülve, de miért tenném, ha megadhatom a módját?
Ráadásul alapból nem engedhettem meg magamnak, hogy olcsó és fapados helyeken jelenjek meg és szeretném őt is arra nevelni, hogy ne érje be a középszerűvel. Én sem vagyok az és ha megtehetjük, akkor adjunk a minél jobb minőségre.
Nem mondom, hogy mindig az ötcsillagosra utazzon/utazzunk, de négy alá ne menjünk. Akkor inkább várjunk, amíg lesz rá mód, hogy a nekünk valót válasszuk.

Az őszinteség már más kérdés.
Látszólag semmi hátsó gondolatom nincs, hanem önfeledt őszinteséggel ígérem meg neki, hogy mindig őszinte leszek hozzá, pedig ez így nem igaz. Vannak dolgok, amiket még ő sem tudhat meg. Legalábbis nem most. Vajon egyszer lesz olyan szinten a kapcsolatunk, hogy elmondhassam neki, hogy egy gyilkos vagyok, aki embereket zsarol és tart sakkban? Hogy ezt egyszer elmondom neki és ő akkor is velem lesz és úgy fog szeretni, mintha egy talpig jóságos angyal lennék?
Nem tudom létezhet-e ez a szint, de minden vágyam, hogy egyszer elérjem vele.
Persze a titkaimat meg fogom tudni őrizni és ha kell, örökre ajtó mögé zárom előtte és okot sem igazán fogok rá adni, hogy gyanakodjon, hogy valami nincs rendben. Ha pedig ne adj isten mégis, akkor pedig meg lesznek a megfelelő magyarázataim rá, hogy minden gyanút csírájában elfojtsak.
- Az életem egy nyitott könyv lesz előtted. Kérdezned sem fog kelleni, mindenről tudni fogsz. Ha pedig mégis kérdésed lenne, még csak ferdíteni sem fogok, nem hogy hazudjak. Nem viselném el, ha csak egy aprócska füllentés is tenné tönkre a boldogságunkat.
Olybá tűnt minden tökéletes és szavai azt sugallták ő is arra fog törekedni, hogy lehetőségeihez mérten a kedvemre tegyen. Abban nem kételkedtem, mert bár bizonyára önként is rengeteg mindent fog tenni azért, hogy boldognak lásson és örömet okozzon nekem, én is igyekezni fogok megteremteni azokat az élethelyzeteket, amik számomra a legkedvezőbb irányba viszik majd a sorsát és olyan döntéseket kell meghoznia majd az életében, melyek az én malmomra hordják majd a vizet és az önfeledt boldog kötődés mellé, melyet szerelme táplál még kiszolgáltatottá is teszi majd nekem és annak a világnak, amiben élek.
- Biztos vagyok benne, hogy ez az a döntés az életembe, amit sose fogok megbánni. Ha csak egy dolgot ismételhetnék meg az életben, az az lenne, hogy írtam neked.

Mikor az első közös szexuális együttlétünk került szóba óvatos voltam, hiszen ez egy sorsfordító elhatározás lehet, mely nem csak a jelenre, hanem a jövőre is nagy hatással lehet és nem csak új szintre emeli a kapcsolatunkra, hanem azt is tudtam jól, ha egy nő valamit a leghamarabb meg tud bánni, az, hogy meggondolatlanul adta oda testét valakinek. Éppen ezért óvatosan, burkoltan megkértem, hogy vizsgálja felül kijelentését. Nem szerettem volna, ha később pont ez a döntése okozna bökkenőt a kapcsolatunk építésében és arra kéne pazarolnom az energiámat, hogy ezt a kárt orvosoljam.
Hatalmas energiabefektetés és nem két nap munkája lenne, hogy helyre tegyem a lelkét és a kapcsolatunkat. Nagyon fontos, hogy ezt a döntését úgy hozza meg, hogy azt később ne bánja meg, hanem úgy gondoljon rá, élete egyik legjobb és legtisztább döntése volt. Ez nem csak azért fontos, hogy a jövőben ne okozzon fejfájást, hanem sokkal jobban fogja élvezni az együttlétet is, ha tudja, hogy a lelke, a szíve és az esze helyén van az elhatározáskor.
Mikor arcát nyakamnál éreztem még szorosabbra, de nem kellemetlenre fogtam az ölelésemben és ismét dereka szolid, finom simogatásába kezdtem, miközben egyik kezét ajkaimhoz emeltem csókot nyomtam kézfejére és összefontam ujjaink, míg el nem húzódik.
- Ne mondj ilyet. Én is nagyon szeretném, vágyom rád, testestül-lelkestül, csak féltelek és nem szerettem volna, ha később megbánod, mert az érzed majd, elhamarkodtad. Nem szeretném, ha kicsit is megsérülne a lelked.
Könnyed, szellőszerű simítással húzom végig tenyerem nyakán, majd ujjam fel ajkaihoz és ismét csókot nyomok rá, de most már sokkal vágyakozóbbat, mint ezelőtt, mert már nem kell amiatt aggódnom, hogy talán elijesztem a közeledéssel, hisz tudtam, ő is akarja.
- Én nem vagyok semmi jó elrontója - két ujjam felsője alatt derekához, bőréhez érintem és óvatosan megcirógatom, de el is húzom, hiszen mások is vannak itt rajtunk kívül, nem akarhattam túl messzire menni a közízlés megsértése felé, csak kis - mások számára alig látható - vágykorbácsolásnak szántam.
- Én is akarom. Csak sokkal nyugodtabb a lelkem, ha tudom, hogy te is biztosan készen állsz rá.
  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyCsüt. 21 Dec. - 17:57

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Ha újra kezdhetném az életem, akkor azt hiszem, hogy pontosan így csinálnék mindent, ahogyan eddig, hiszen úgy tűnik, hogy a boldogság keresése nem volt teljesen hiábavaló.  Egyszerre hullott szinte minden az ölembe, amiről korábban csak puszta ábrándjaim voltak, és ha mindez megtapasztalásának az volt az ára, hogy sokat szenvedjek és essek pofára, akkor bizony megérte. Még ha kicsit sokat is kellett minderre várjak. Bár azt hiszem, hogy még mindig nem vagyok elkésve semmivel, még bőven van időm, hogy az álmaim maradék része is beteljesüljön, a tökéletes partnert azt hiszem, hogy sikerült megtalálnom hozzá. Nem akarom persze ezt túl hamar elkiabálni, de egyre biztosabb vagyok abban, hogy működni fogunk együtt, és talán elég lesz csupán egy kis idő ahhoz is, hogy a bennem lévő kételyek eloszoljanak, és ne gondoljak többet arra, hogy mi minden árnyékolhatja be a boldogságunkat. Egy harmadik fél, hazugságok, vagy az, hogy félre ismertük egymást elég nyomós indokok lennének arra, hogy pillanatok alatt a homályba vesszen minden. Ez pedig megrémiszt. Mert nem akarom, hogy ez véget érjen. Annyit kell csupán okuljak a múlt hibáiból, hogy ne telepedjek rá teljesen és ne féltékenykedjek ok nélkül, ne akarjam ellenőrizni a telefonját és próbáljak megbízni benne. Mert ha valamit tudok a férfiakról akkor az az, hogy nem szeretik ha túlzásba visszük a szeretetünket. De ennyi csalódás után sajnos nehéz nem stresszelni ilyen apróságnak tűnő dolgokon, amik számomra igenis nagyok.
- Hozzád is voltak már hűtlenek? Hogy lehet, hogy nincs senkid? Mármint most már van... De mielőtt megismerkedtünk volna, miért nem volt? - talán kicsit bután hangzik ez a kérdésem, de szeretném tudni, hogy az előttem levő nők miben hibáztak, hogy én is ne kövessem el ugyanazokat. Komolyan meg akarok felelni mindennek, amit elvár majd, hogy sikerüljön kialakítanunk egy tökéletes kapcsolatot. Tudnom kell, hogy mi az amit szeret és mi az, amit nem, hogy ahhoz tudjak igazodni. De nem akarom most egyszerre mindennel lerohanni, mert még számtalan időnk lesz arra, hogy ki ismerjük egymás jó és rossz oldalát is.
- Igazad van. Nem festhet rólam túl jó fényt, hogy már a kapcsolatunk legelején ilyen butaságokról beszélek. Sajnálom. - nézek rá egy halvány mosollyal, bocsánatkérően, mert még csak az hiányzik, hogy azt gondolja rólam, hogy egy önbizalom hiányos, féltékeny fruska vagyok, aki már rögtön az elején csodákat vár. Pedig amúgy nem. De ha van valami, amit nem tudnék megbocsátani, akkor az a hűtlenség és hazugságok, amikből az életem során már kaptam eleget.  Csak azt akartam, hogy ezt tudja és ennek megfelelően álljon majd hozzám. Bár valószínűleg ez egy felesleges pánik tőlem, mert nem tudom elképzelni róla amúgy sem, hogy olyan lenne, aki bármilyen formában is ártani szeretne. Azt mégis szeretném ha tudná, hogy engem egyáltalán nem a pénze érdekel. Az van nekem is, ha nem is annyi, mint neki, de jól el vagyok belőle. Sokkal fontosabb számomra az, hogy van egy olyan ember az életemben, aki elfogad olyannak amilyen vagyok és aki talán majd egy nap úgy is fog szeretni, ahogyan eddig még soha egyetlen férfi sem. Talán ha a boldogságot ami után epekedek úgy adná meg, hogy közben nincstelen lenne is elfogadnám társamnak, mert maga az érzés amire vágyok és amit pénzen nem lehet meg venni, lehet belőle az embernek bármennyi. Úgy vagyok vele, hogy ha már ilyen témákról beszélünk, akkor miért ne hozhatnám szóba az őszinteséget is, ami elég lényeges egy kapcsolatban és nekem még fontos is.
- Én is mindig őszinte leszek hozzád. Bár én amúgy is mindig fecsegek. - vallom be, mert biza az is a rossz szokásaim közé tartozik, hogy akkor is elmondom az életemben fontos események történését, ha azt nem is kérdezik. Persze csak azoknak, akikben megbízok. Ezért olyan bátrak a barátnőim is valószínűleg, mert túl sokat tudnak rólam, és túlságosan ismernek is ahhoz, hogy tudják, nagyon padlón leszek, ha ez sem fog össze jönni, mert valamit valamivel mindig elrontok. De legalább biztosíthatom arról Gleesont, hogy nem lesznek előtte titkaim. Nem mintha olyan lenne a viselkedésem amit titkolnom kéne, vagy szégyellnem. - Így előre szólok, hogy van olyan barátnőm, aki nem szeret lekomolyodni soha. Néha elő fordul, hogy férfiakat is elhív magával. De ilyenkor majd ha szeretnél jöhetsz te is velünk. - azt nem mondom, hogy inkább én hagyom ki a társaságukat, mert nem biztos, hogy még tudnám azt állni. Szeretek társaságban lenni és ezen nem fog változtatni semmi. Remélem Gleeson sem az az otthon ülős típus. Persze nem azt mondom, hogy ezek az esték mindennaposak lesznek, mert azért kettesben lenni vele most valahogy sokkal csábítóbb. De azért biztos gyakran lesz olyan, hogy a barátnőimmel tartok egy egy görbe estre. Szavaira elmosolyodok, és azt hiszem, hogy azt a napot én sem fogom soha megbánni, hogy vissza írtam neki, ahogyan azt sem, hogy elfogadtam a meghívását az első találkozásunkra. Már akkor éreztem, hogy más lesz, mint azok, akikkel eddig dolgom volt. Sokkal figyelmesebb és gyengédebb. Emiatt pedig egyre inkább érzem azt is, hogy a testem is felfedném előtte, hogy azzal is megpecsételjük a kapcsolatunkat. Mert valóban akarom őt, és egyre kevésbé tartok attól, hogy ki akarna használni. Abban viszont hiszek, hogy egy együttlét még szorosabbá tehetné azt, ami köztünk van. Egyáltalán nem azért húzódok el tőle egy kicsit, mert meg lennék sértve, de azért jól esnek a szavai. Ő is akar engem. Az első olyan férfi, aki ebben is az én érdekeimet tartja szem előtt.
- Csak akkor bánnám meg, ha miután megtörténik eltűnnél az életemből egy szó nélkül. - mert biza ilyenben is volt már részem és elég megalázó tud lenni. De ettől most nem félek. Látom a tekintetében, hogy nem lenne képes átverni. A csókja pedig csak még jobban megerősíti bennem mindezt, és bánom, hogy egy repülőn ülünk épp, ahol rajtunk kívül még jó sokan vannak. Ha magunkra lennénk, akkor egészen biztos, hogy a kezeim vándor útra tévednének. Amint azonban a csupasz bőrömhöz ér a blúzom alá, ismét az ajkamba harapok, hogy vissza folytsam az elő törni készülő vágyakozásomat, és szinte rosszul is esik, amikor a kezét vissza húzza, nekem pedig vissza kell térnem a valóságba emiatt. Nem... Nem ez a megfelelő helyszín. Az elsőnek tökéletesnek kell lennie.
- Még sosem voltam ennyire biztos magamban. - suttogom, és ismét úgy fészkelődök, hogy hozzá tudjak bújni. - Ugye ez a valóság? Nem tudja senki ezt elrontani, igaz? - kérdem még mindig úgy csinálva, mint aki nem hiszi el, hogy mindez amit átélek, valóságos.    

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyCsüt. 21 Dec. - 19:28


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Nem, hűtlenek még sosem és én sem voltam hűtlen soha. A partnerem egyszerűen csak nehezen tudta megszokni azt az életet, amit én élek. Ő... földhöz ragadtabb volt. Én karriert szerettem volna és azt szerettem volna, ha tündököl mellettem. Szerettem volna, ha úri életet élhet, velem tarthat a felsőbb körökbe, de nem tudta megszokni. Őt jobban vonzotta az egyszerű polgárok élete és nem tudta megszokni a fényűzést és azt, hogy sokat dolgozom, hogy jól élhessünk. Elment és úgy döntött egy egyszerű tanárral kezd új életet én pedig nem álltam útját. Rájöttem, hogy sokban különbözünk és nem lenne értelme megmentem a kapcsolatomat vele, mert ismét zátonyra futna. Nem egy karakter voltunk, nem egy világ. Sosem tudtunk volna megfelelően összecsiszolódni, mert szemernyit sem volt kompromisszum képes, pedig én sok mindent elnéztem neki - mondtam egy részigazságot. Ez nem teljesen így történt, de volt igazság alapja. Magamra varázsoltam egy kis szomorúságot, mintha tényleg bánkódnék a múlton, hiszen én igyekeztem a nő kedvében járni és mindent megtettem, hogy jól éljünk, ám ő nem hajlott a közös megegyezésre, viszont csak annyira voltam szomorú, hogy lássa, kikövetkeztesse már feldolgoztam a szakítást.
Nem szerettem volna, ha sokat ülünk ezen téma felett, így igyekeztem nem túl feltűnően, de még azelőtt terelni kicsit a beszélgetést, hogy komolyabban belefolynánk. Nem mintha nem tudnék hitelesen hazudni és színészkedni, de  nem erre akartam pazarolni az energiám.
Szerencsére beszédes volt és jól terelhető volt a fonál, így miután megbeszéltük, hogy mindig őszinték leszünk egymáshoz a baráti körünk került a téma középpontjába. Szerencsére volt olyan kedves és felajánlotta, hogy bátran tartsak velük és a barátnőivel, ami nekem tiszta haszon, hisze megismerhetem miként viszonyulnak egymáshoz, milyen társaságba jár, ők milyen emberek és lesz róluk egy kórképem, egy karakterlapom és megtalálhatom rájuk az ellenszert. Nem volt kifejezetten a gyilkosság híve, hiába öltem embereket. Az nálam a végszükség, ami mások elhallgattatását szolgálta, de alapvetően szerettem mindent vér nélkül megoldani és érzelmileg elintézni. Érzelmileg, vagy ha az nem ment, akkor zsarolás útján sakkban tartani embereket. Úgy terveztem megismerem a barátnőit és rájövök miként lehetek képes olyan érzelmi, vagy szociális helyzetet kialakítani, aminek hála elszakíthatom majd tőlük.
- Szívesen elmegyek, igen - bólintottam, hisz nem volt semmi ellenérvem. Ott szerettem volna lenni. - Nem hagynám ki. Hiszen, mint mondtam, a te életed az enyém is és fordítva is. Szeretnék jóban lenni azokkal, akikkel te is, mert akkor még boldogabbak és kiegyensúlyozottabbak lehetünk. Főleg, mert végre abbamaradna az aggodalmaskodás - mosolyogtam.
- Eltűnni? Nem, én biztosan nem. Sosem tennék olyat, én nem lennék rá képes - mosolyogtam biztatón, őszintén. Nem, tényleg nem tűnnék el. Nincs miért elhagynom, hűséges típus voltam. Az előző kapcsolataimban is a végsőkig próbálkoztam, igyekeztem mindent megtenni, de már nem volt elég sem a kedvesség, sem a manipuláció, sem az erőszak. Nem voltam képes beidomítani őket, el kellett tudnom őket engedni és túl kellett lépnem rajtuk. Nem tudták értékelni azt, amit tőlem kaptak, amit adtam nekik, amivé válhattak volna. Olyan életük lehetett volna, mint Diana hercegnőnek, de nekik ez nem kellett.



Florida Keys Marathon International Airport



A repülőgépünk Marathonban, Monroe megyében landolt. A majdnem kétszáz hektáros repülőtér most is nyüzsgött, javarészt a turisták miatt, hiszen elég sokan jártak erre, mivel a legtöbb üdülő nem volt elérhető közvetlen járatokkal. A Little Palm Island-i wellness üdülő, ahová mi tartottunk egy szigeten volt, ahová egy motorizált hajóval fogunk tudni majd átkelni a kikötőből, ahová elsőnek is el kell tudnunk majd jutni.
A csomagjainkkal a kezünkben mentünk az ellenőrzési pontra, ahol megvizsgálták a holminkat, hogy nincs-e bennük fegyver, vagy csempész árú. Nem volt semmi. Mikor megkaptuk az engedélyt a biztonságiaktól ismét magunkhoz vettük a bőröndöket és elhagytuk a repteret.
Amennyiben Elinor engedte, elvettem tőle az övét is, hogy ne neki kelljen cipekednie és a taxik felé mentünk. Később biztosan szerzek majd egy bérkocsit, hogy ne kelljen folyton a sárga autókra támaszkodnunk, de most még sajnos arra volt szükség, hogy egy szabad taxist találjunk, aki elvinne minket a kikötőbe, hogy onnan az üdülő motorhajójával eljussunk a végcélunkhoz.



  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyCsüt. 21 Dec. - 20:49

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Nagyon alaposan oda figyelek minden egyes szavára, igyekszem megfelelően értelmezni azokat, mert nekem igenis fontos azt tudnom, hogy mit kell tennem azért, hogy soha ne akarjon elhagyni. Nem tűnik egyáltalán komplikáltnak mindaz, amit mond, vagyis azt hiszem, hogy én simán alkalmazkodni tudok majd az ő életéhez, ami lényegében sokban hasonlít is az enyémhez. Egyébként meg szerintem mindenféle kapcsolat lényege az, hogy a felek tudjanak kompromisszumokat kötni, és alkalmazkodni egymáshoz, bár mindig csak az eleje nehéz. Kiismerni a másikat mondjuk azt mondják, hogy még egy élet is kevés, de én már most azt érzem, hogy ismerem Gleesont. Olyan, mintha már évek óta alkotnánk egy párt és nem csak most lennénk mindennek a legelején. Valamiért annyira közel érzem magamhoz. Ez pedig azt hiszem, hogy jó, mert először van bennem ez, ha megismerkedek egy férfivel. Érzem azt is, hogy az ő világa és az enyém összesítve, valami tökéleteset fog majd alkotni és megmutatom majd a barátnőimnek is, hogy ezúttal mennyire feleslges volt az aggódalmuk. Bár azt hiszem, hogy ők lennének a legboldogabbak ha végre egyenesbe jönne minden körülöttem. Mert amúgy a tökéletesnek tűnő életemből csupán egy társ hiányzott mindig. Bár megfogadtam, hogy soha többet nem ragaszkodot ennyire foggal körömmel egyetlen egy férfi után sem, viszont ezt így újra átgondolva, talán ezúttal teszek egy utolsó kivételt. Mert bármire kész vagyok ahhoz, hogy minden úgy alakuljon ahogyan azt képzelem. A barátnőim pedig amint megismerik, érteni fogják, hogy miért élem bele magam ebbe ennyire, és, hogy miért mondom, hogy Gleeson más. Ha a kihasználás lenne a célja, akkor azt szerintem eddig régen megtette volna, és nem hozott volna magára erre a nyaralásra sem. De ő még akkor is az én lelkemet félti, amikor szóba hozom, hogy megtehetnénk azt, ami minden kapcsolat alapja. Ez pedig nagyon is becsületre méltó és csak még nagyobbra nőtt általa a szememben. Azt hiszem, hogy még a szemem is elkoppanhatott, miközben hozzá bújva, boldogan a gondolataimba merültem, és csak akkor tértem magamhoz, amikor leszállt a gépünk.

Amint végre kiérünk a repülőtérről, megkönnyebbülve sóhajtok egyet, soha nem értettem, hogy minek kell ilyen nagy felhajtást csinálni mindig az ellenőrzésekből. A bőröndömet magam után vonszolva rázom meg a fejem, amikor Gleeson el akarja azt venni, és inkább csak a szabad kezét megfogom az enyémmel, mert ha már egy párként vagyunk itt, akkor viselkedjünk is úgy. Meg amúgy is jobban szeretem, ha mindenki azt látja, hogy Ő már foglalt. Fülig érő mosollyal pillantok fel rá és remélem, hogy tudja merre kapunk itt valami taxit, mert a magassarkú cipőhöz igaz, hogy hozzá vagyok szokva, de azért ha túl sokat kéne gyalogolni, akkor azt nem biztos, hogy kibírná a lábam.
- Már most érzem, hogy mennyire jól fogjuk érezni magunkat. - szólalok meg közben és olyan lelkesnek is érzem magam, mint azok a kislányok, akik életükben először mennek el vidámparkba és minden újdonság a számkra még. Az igaz, hogy még nem jártam erre, de bennem  nem a helyszín okoz ilyen élményt, hanem maga az a tény, hogy a párom az, aki ide hozott. - Azt azért remélem, hogy egy szobában fogunk aludni... - teszem azért hozzá, de nem azért, hogy azt gondolja rólam, hogy valami kiéhezett liba lennék, aki alig várja, hogy valamit kapjon... megelégszem annyival is, ha csak simán össze bújunkmajd éjjel, de kizárt, hogy ne abba a szobába aludjak, amelyikbe ő. Csak úgy tudjuk igazán komollyá tenni a  kapcsolatunkat, ha olyanokat csinálunk, amit a párok szoktak. Például az együtt alvás is már elég komoly előre lépés lenne.     

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyCsüt. 21 Dec. - 22:25


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Összekulcsoltam ujjaink, miközben a taxik felé haladtunk, séta alatt ha lehetőségem adódott néha, akkor hozzá bújtam és puszit nyomtam feje búbájra, mint valami huszonéves, romantikus fiatalember. Áthaladtunk a gyalogátkelőn, megjegyzésére viszont jót nevettem. Vajon miből gondolta, hogy külön fogunk éjszakázni?
- Egy szobás, közös ággyal - öleltem át a lámpaoszlop mellett és csókot nyomtam ajkaira. - Nem menekülsz tőlem, bizony mellettem fogsz aludni az este. Szeretném őrizni az álmaid, mégis csak egy idegen államban vagyunk. Jobb ha én őrködöm és kezeskedek róla, hogy szépet álmodj - vigyorogtam vidáman, villogtatva hófehér fogaim.
Nem voltam szégyellős, hadd lássa csak mindenki, hogy boldog pár vagyunk. Egyébként is mindig úgy éreztem, hogy ebben a komor világban elkélnek a boldog percek. Talán meghozzuk majd mások kedvét is ahhoz, hogy ők is felvállalják kapcsolatukat a nyilvánosság előtt és csókokkal, ölelésekkel halmozzák el. Ezen nincs mit szégyellni, ez nem csak a tinik öröme lehet, hanem igen is harminc, negyven és ötven felett is meg lehet tenni, nem gyerekes viselkedés.
Nekünk viszont illő volt tovább mennünk, taxit kellett fogni, bár ha hihetek az útvonalterveknek innen már csak egy olyan harminc perc kocsival az út, szóval már olyan sokáig nem kell várnunk arra, hogy ott lehessünk végre a wellnesst nyújtó szállodában.
Sikerült is taxit fogni, a bőröndjeinket a csomagtartóba tettem, majd miután mondtam a taxisnak a címet mi is beültünk hátra és figyelhettük a kilátást is. A kocsi kihajtott a US1-es útra mely két oldalt tengervízzel volt határos. Mindenféle zöld növényzet nőtt az út szélén, jobbra is, balra is, ám jobbra egy járda is volt, nameg villanyoszlopok, így a víz balról volt igazán jól látható. Ez a szép látvány egészen addig tartott, amíg az autó be nem ért a városba, Big Pine Key-be, az Overseas Hwy-re. A legelső épület jobbra a Big Pine Rooster volt, balra pedig a 7 Mile Caffee & Kava Bar. Minden felé szinte új állapotú épületek voltak, főleg a szürke, fehér és kék színkombinációiban, egymáshoz hasonlóan építve, mintha a többséget ugyanaz a tervező tervezte volna és ugyanaz a kivitelező építette volna fel.
A zöld növényzet mindenfelé megvolt, New Yorkhoz képest pedig sokkal ápoltabb környezet volt. Nekem tetszett, de igazság szerint én már nem is nagyon foglalkoztam a környezettel. A kezdeti gyönyörködés után sokkal jobban lekötött Elinor. Magamhoz húztam és átöleltem. A taxist úgyse mi érdekeljük, hanem az út, bár nem nagyon izgatott volna, ha les minket. Nem, semmi perverz nem jutott eszembe, csak össze akartam vele bújni.
- Lassan ott vagyunk - mosolyogtam és puszit nyomtam füle tövéhez, közben karját simogattam. - Tudod mit szeretek Floridában? Hogy itt sokkal enyhébb a tél, mint bárhol máshol itt Amerikában. Nem nagyon szeretem a hideget.
Már meséltem, tudod, én Írországban nőttem fel. Ott mindig jó idő volt. Voltak ott is hidegek, de ritkán voltak igazán nagy mínuszok, mivel meleg vízi áramlatok voltak. Irigyek is voltak ránk a britek
- kuncogtam. - Nálunk mindig sokkal jobb idő volt, mint az briteknél. Mikor náluk esni kezdett az idő és vették fel a nagykabátot, nálunk még langyos volt az idő.



  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyPént. 22 Dec. - 15:00

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Miközben kézenfogva sétálunk és Gleeson közben puszikkal halmoz, jóízűen nevetek és pontosan úgy érzem magam, mintha kamaszok lennénk, akik most esnek életükben először szerelmbe. Bár én azt hiszem, hogy ilyent még soha életemben nem éreztem, a korábbi kapcsolataim a nyomába sem értek annak, ami most zajlik bennem. Eltöprengek azon, hogy ha már a legelején ilyen boldoggá tud tenni, akkor mi lesz majd később? Azt hiszem, hogy egy olyan tökéletes élet vár majd rám mellette, amilyenre talán még az álmaimban sem gondoltam. Reménykedek abban, hogy én is épp ennyire csodássá teszem majd az övét, hogy boldog lesz mellettem és mindig ilyenek leszünk majd. Gondtalan szerelmesek, akik hálásak egymás jelenlétéért. Megkönnyebbülök a kérdésemre adott válaszától, és fogalmam sincs igazából, hogy miért jutott eszembe az, hogy külön szobában leszünk. Talán amiatt, mert annyira aggódott a lelkem miatt is a repülőn, hogy az sérülni fog, ha tovább lépünk a csóknál, hogy képes lenne külön aludni tőlem, hogy megmaradjon köztünk továbbra is az a bizonyos határ, amit még nem sikerült átlépnünk. Pedig én már nagyon szeretném. Amint megcsókol, egy kicsit lábujjhegyre is állok, mivel magasabb nálam, bőröndömet elengedem, hogy két kézzel tudjam átölelni a nyakát. A szavaitól pedig érzem, hogy a számon lévő mosoly csak egyre szélesebbre húzódik. Vajon mindig csak nevetni és mosolyogni fogok mellette? Remélem.
- Az is meglehet, hogy nem fogunk sokat aludni. - egy kicsit megforgatom a szemeimet is, és ezzel emlékeztetem arra, hogy amiről beszéltönk a gépen, azt komolyan gondoltam. Valóban kész vagyok arra, hogy minden formában csak az egymáséi legyünk. - Remélem, hogy majd annak is el fog jönni az ideje, hogy mindennap egymás mellett ébrendjünk. - teszem azért hozzá a tudtára adva azt, hogy mennyire komoly minden bennem lévő szándék. Persze tudom, hogy talán még nagyon korai ennyire előre gondolkodnom, egy össze költözés elég komoly döntés, de egész eddigi életemben mindig csak vártam a jóra, ami sosem jött el. Az idő pedig telik és mivel Ő is úgy tűnik, hogy szeretné, ha az élete része lennék, így feleslegesnek tartom, hogy húzzuk az időt. De persze nem akarok rá erőltetni semmit, mert lehet, hogy mégis jobb ha csak ízlelgessük egymást, mert ha mégis kiderülne, hogy nem működünk együtt, akkor az elején történjen az meg. Elijeszteni sem szeretném azzal, hogy ennyire rá akaszkodok már most. Muszáj, hogy teret is adjunk egymásnak, és nem mindig csak egymáson lógnunk. Én szeretném mondjuk, de a férfiak általában nem szoktak ennek örülni. A legtöbbjük nem szereti a rámenős nőket.
Amint találtunk egy üres taxit, és a bőröndjeink is a csomagtartóba kerültek, izgatottan ülök be az autóba, ami amint elindul arra a helyre, ahová kértük, az ablakon bámulva pórbálok gyönyörködni a tájban, de valamiért annyira most az nem is érdekel. Csak várom már, hogy megérkezzünk és kezdetét vegye a közös kikapcsolódásunk, és bízok abban, hogy mikor lejár a kirándulásunk és úton leszünk haza, olyan erős párként szálljunk majd le New Yorkban a repülőről, hogy semmi sem fog tudni ártani a kapcsolatunknak. Amint magához húz, egy elégedett sóhajjal bújok ismét hozzá, és elmosolyodok a szavain. Annyira könnyű mellette minden.
- Egyszer remélem engem is elviszel Írországba. Nagyon szeretek utazni és ismerkedni más országokkal és azok kultúrájával. - mindig is vonzottak az idegen helyek, szeretek felfedezni mindent, bár már elég sok helyen jártam, de egyik sem hasonlított soha a szülőföldemre. Talán elfogult vagyok, de Párizshoz semmi sem fogható. - Én amúgy utálom a hideget és a hideg helyeket. Szívem szerint egy olyan helyre költöznék, ahol csak meleg van. - vagyis eddig így gondoltam. De most úgy érzem, hogy ott vagyok boldog, ahol Gleeson van. Még a világ végére is képes lennék vele tartani, és az éghajlat sem számítana.     

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyPént. 22 Dec. - 16:29


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Minden jel arra utal, hogy nagyon jó élet, szép jövő fog ránk várni. Elinor különösen elvarázsolt tőlem, naiv, rugalmas és úgy hiszem saját boldogsága mellett nagyon nagy hangsúlyt fektet rá, hogy nekem is a kedvemre tegyen. Nem önző, sőt, a boldogságunkat egyenrangúnak tekinti. Azt szeretné, ha én is legalább olyan boldog lennék, mint ő. Ez jól esett.
Az pedig, hogy ennyire rugalmas volt és ennyire elvarázsolt, ennyire befolyásolható azt jelentette, hogy a jövőben jó esélyem lesz az élete felett uralkodni és olyan életformába kényszeríteni, mely számomra a legkedvezőbb. Bizonyára lesznek nehézségek, hiszen nem érzem felőle azt a teljes mértékű odaadást. Ezt nem úgy értem, hogy ne szeretne és ne tenne érte meg értem sok mindent, ne állna ki mellettem, vagy ne mondana le a kedvemért egy programot. Az odaadás meg van benne annyira, mint egy hétköznapi elvakult szerelmesben, de az kevés még ahhoz, hogy a jelenlegi életéről teljesen lemondjon.
Ettől függetlenül élveztem a vele töltött időt, ahogy átkarolta a nyakam és éreztette velem mennyire boldog és mennyire kíván. Mosolyt csalt arcomra, átöleltem derekát és magamhoz húztam, kicsit leereszkedve, hogy ne csak ő pipiskedjen. Hosszú csókba feledkezve simogattam hátát, annyira nem is figyelve, rá, hogy mi zajlik körülöttünk, simán lenyúlhatták volna a bőröndöm, nem vettem volna észre.
Szavai mentén simítottam arcára, örömteli mosollyal fontam össze tekintetünk, miként már az összeköltözésen jár az esze. Jó érzés volt, hogy a közös jövőnket tervezte, bár kíváncsi lettem volna vajon mennyire csak  hirtelen fellángolás beszél belőle. Szerintem egy kicsit az is, de őszinte érzéseket érzékeltem benne. Biztosan komolyan gondolja.
- Akkor mindig boldog reggeleim lennének - mosolyogtam és újra hosszú csókra hívtam, ujjaimmal arcát cirógattam, szemeim lezártam, hogy ne zavarhasson meg semmi, míg őt érzem.

Szerencsére a holmink megmaradt, nem lopták el, míg egymással foglalkoztunk, így az be is került a taxi csomagtartójába, mi pedig az ülésekre és a kocsi zavartalanul haladhatott a nem túl forgalmas floridai utakon, körül ölelve a természet szép képével.
Sóhaja zene volt füleimnek, kérésére pedig kedves mosoly kíséretében túrtam hajába, de tincseit el is igazgattam, hogy továbbra is szépen mutasson. Csókot nyomtam homlokára, tartós közelsége kellemes melegséggel árasztott el, lehunytam szemeim, kellemesen elpilledtem, de nem aludtam, csak töltődtem kicsit. Éber voltam, pusztán relaxáltam. Ujjaim kellemes ütemben fésülték Elinor haját, olykor kedves mosollyal fűszerezve a pillanatot.
- Én sem szeretem. Mindig jó meleget csinálok otthon is és az irodában is, hogy ne fázzak. A kis hűs idővel nincs semmi bajom, de, amikor bejönnek a nagy hidegek szeretek bekuckózni. De majd ha bejönnek odahaza is mínusz fokok, akkor jól összebújunk a paplan alatt és melegítjük egymást - mosolygok huncuttul és óvatosan magamhoz szorítom, nem durván, csak érezhetően, mintha tényleg a hidegtől bújnánk össze, közben csókot nyomok füle tövéhez és megsimítom a csuklóját.
- Talán majd egyszer a jövőben nézek egy szép villát valami trópusi szigeten és télire kiköltözünk oda - mosolyogtam, miközben ezzel a gondolattal játszottam fejben, de nem teljesen viccként. Azért ha belegondolok, mennyire jó érzés lenne elköltözni egy nagyvárostól távoli szigetre és gondtalanul pihenni a pálmafák alatt, mellettünk koktélokkal, karjaimban Elinorral és egymást csókolva simogatni, miközben a New Yorkiak kínlódnak a télben, nekünk pedig ott vannak a plusz fokok és a gondtalan heverészés, egymás kényeztetése. Megtehetném és egyszer meg is fogom.






A taxi rákanyarodott a Pirates Roadra, mely egy sűrűn fásított, zöldellő parkolóba végződött. Egy tábla volt a fák elé elhelyezve, melyen az alábbi felirat szerepelt
Welocem to Dolphin Marina.
Little Palm Island
Az autó leállt. Végállomás.
Bár kissé nehéz volt rávenni magam, mert már elkényelmesedtem és szinte összenőttünk Elinorral, annyira ölelkeztünk és annyira elmerültem cirógatásában, hogy személyes sértésnek éreztem, hogy el kell eresztenem és kiszállni, de megtettem.
Tudatosítottam magamban és benne is, hogy ha végre a szállásunkon leszünk, el se fogjuk egymást engedni, csak egymás társaságát élvezve pihenünk. Pihenünk és még egy s más. De azt felesleges volt újra felhozni, hisz már megbeszéltük.
Kiszálltunk, kifizettem a taxit és kivettük csomagjainkat a helyükről, lecsuktam a csomagtartót, hogy a taxi távozhasson. Miután elment az utunkból átmentünk a móló részhez, hogy felmutassam a kinyomtatott e-mailt, miszerint foglalásunk van. A hölgy elvette, átnézte, megnézte a számítógépet és megkaptuk tőle a karszalagokat, amiket segített nekünk felvenni, onnantól pedig már a többi utassal együtt, akik a nyaralóba mentek felszálltunk mi is a hajóra, hogy átkelhessünk a vízen.
Most már tényleg nem volt sok hátra, bár személy szerint én úgy éreztem kicsit túl van bonyolítva az utazási rész. De megértem, hogy a sziget nem alkalmas reptér kiépítésre, bár biztos meg lehetne oldani, ha nagyon akarnák. Meglátszik, hogy nem én terveztem.
A hajó út valóban nem lesz hosszú, hisz már percekkel az indulás után feltűnt előttünk a szálloda szigetének mólója.


  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyPént. 22 Dec. - 18:02

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Amikor még csak írogattunk egymásnak, egyáltalán nem gondoltam arra, hogy milyen mesélbe illő kapcsolatot fogunk kialakítani. Akkor még úgy voltam vele, hogy oké, beszéljünk, aztán majd csak lesz valahogy. Persze a remény bennem volt, mint mindig ha megismertem valakit, de ilyesmire egyáltalán nem voltam felkészülve. Bár vannak bennem kétségek, az a sok csalódásom után nem olyan könnyű háttérbe szorítanom a bizalmatlanságom, ami inkább félelem bennem az ismét boldogtalanság miatt. De valamiért ezt most mégis képes vagyok félre tenni magamban és csakis a jelennek élni, ízlelni a boldogságot és néha még a jövőnket is elképzelem, ami igazán csábítónak tűnik. Persze azt mondják, hogy az ember együtt lakva ismerszik meg igazán, akkor derül ki két pár között, hogy mennyire képesek kitartani egymás mellett, megbírkózni az esetleges nehézségekkel, de én mégis egyre jobban vágyok arra, hogy innentől minden lélegzetünk közös legyen. Nem félek egyáltalán attól, hogy olyan komolyra fordítsunk mindent, amennyire csak lehetséges. Persze egyenlőre még szeretném, ha a kirándulásunk alatt mindent megtudnánk egymásról... olyan dolgokat is, amikről még nem volt alkalmunk beszélni. Nagyon fontos az szerintem, hogy mielőtt ilyen komoly döntést hozunk, ismerjük is egymást, és bízni tudjunk nem csak egymásban, de önmagunkban is. A nyakát átölelve élvezem a csókját, bár egy kicsit azért zavar, hogy körülöttünk jönnek mennek az emberek, szinte érzem magamon mások tekintetét, de mégis megpróbálok nem gondolni most arra és inkább helyette csak átélni a pillanatot, ami varázslatos. Talán az is ad bátorságot ahhoz, hogy kimondjam, azt amire gondoltam. A szavai pedig ismételten boldogabbá tesznek, egyáltalán nem tűnik úgy, hogy megijedne attól, hogy ennyire sietni akarok a jövőnk elindításával. Valahol el kell kezdenünk és szerintem jobb lenne minél előbb. Mert ha már az elején műkődne, akkor biztosan egymásnak vagyunk teremtve. Ahogy ajka ismét az enyémre tapad, ismét érzem, hogy mennyire akarom, hogy az érintései a testem minden pontját végig járják. Akarom őt annyira, amennyire eddig még soha senkit. Szinte rosszul esik mikor elválnak ajkaink egymástól, érzem, hogy az arcom ismét tűzpiros, de azért az arcomon a derűség még mindig látszik.
- Szerinted nem vagyok túl sok ugye? Mármint nem akarom, hogy azt gondold, hogy rád telepszem. Én tudok várni mindennel, egyáltalán nem akarom rád erőltetni magam. - szólalok meg azért, miközben a bőröndjeinket a csomagtartóba rakja, mert nem akarom elijeszteni azzal, hogy ennyi mindent akarok egyszerre vele. És még a tervem felét meg sem említettem neki. Majd csak szép sorjában. Persze úgy látom rajta, hogy egyáltalán nincs ellenére semmi, de nem tudhatom, hogy csak udvariasságból válaszol-e minden kérdésemre úgy, hogy ne jöjjek zavarba az elutasítástól, vagy valóban őszinte is. A taxiban ülve, hozzá bújva feledkezek meg mindenről és csak átadva magam a érzelmeimnek szívom magamba az illatát és szeretném ha ez öröké így maradna mostmár tényleg. Mindig legyünk ilyen közel egymáshoz, és sose legyen semmilyen rossz a viszonyunkban. Persze tudom, hogy minden egészséges kapcsolatban vannak néha viták, mi sem biztos, hogy mindig mindenben egyet fogunk érteni, de bízok azért abban, hogy mindent meg fogunk tudni oldani, ami nehézségnek tűnik köztünk. Miközben a hajammal játszik és meghitten ölel, igazán azt érzem, hogy végre van valaki, aki nőként kezel. Annyira finoman ér hozzám minden egyes alkalommal, hogy már szinte bele remegek abba. A szavai viszont mosolyt csalnak az arcomra. Ez még egy közös bennünk.
- Jól hangzik. De azért remélem nem csak akkor bújunk össze a paplan alatt, ha hidegek lesznek. - forgatom mega szemeimet, hiszen én kész vagyok már most össze bújni vele bárhol és bármikor. Ahogy még közelebb von magához, kicsit felemelkedek és adok egy pszit az arcára, és közben eltöprengek azon, hogy vajon mit gondolhat rólunk a soför. Kívülálló szemmel elég érdekes lehet minket nézni, mint két tini, akik most ízlelik a szerelem ízét.
- Ez igazán jól hangzana, de sajnos a munkám nem engedne egész télire elmenekülni. - bár így bele gondolva, igazán jó lenne lelépni egy szigetre, ahol senki és semmi nem zavarhat majd meg minket soha. De sajnos a szerelemből nem lehet megélni.

Örülök, hogy végre megáll a taxi és annak is, hogy sikerül felszállnunk a hajóra, amivel csak még közelebb juthatunk végre a szigethez, ahol a következő pár napunkat boldogságban töltjük majd el. Ebben biztos vagyok. A hajó úton végig a kezét fogom, mert bár nem mondtam ezt eddig neki, de kicsit félek a nagy víztől, úszni sem tudok, és mindig olyan érzésem van, mintha bármikor elsüllyedhetnénk. Bevallani persze szégyellem mindezt, így nem is teszem szóvá, csak néha egy egy hullám jöttével, megszorítom a kezét és sóhajtok. Abban a pillanatban ahogy feltűnik szemeim előtt a sziget, amely pár napig az otthonunk lesz, megkönnyebbülve fújom ki magamból a levegőt.
- Gyerekként mindig azt képzeltem el, hogy majd ha egyszer esküvőm lesz, az pont egy ilyen helyen történik. - ismerem be, és ez tényleg igaz. Hát lehet ennél álomba illőbb minden?      

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyPént. 22 Dec. - 19:05


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Ugyan, dehogy, tényleg nem zavar - nyugtattam őszintén, mert tényleg nem zavart. Örültem neki, hogy ennyire szeret és kötődik hozzám, ez mutatta meg nekem, hogy volt értelme rászánnom az eddigi időt és pénzt, mert érzelmileg összhang van köztünk. De nem csak ezt, hanem azt is, hogy mennyi áldozatot várhatok el tőle a jövőben a kapcsolatunkért cserébe.
Reméltem, minél többet, mert szerettem és vele szerettem volna leélni a hátralévő életemet, de ahhoz neki is alaposan oda kellett tennie magát.
A kocsiban sem romlott a hangulat, úgy tűnt mindig képesek vagyunk jó hangulatot teremteni magunknak és ezt nem feltétlen írhatom a képességeim számlájára, sokkal inkább a rengeteg közös vonásnak és annak, hogy őszinte érzelmeink vannak. Képesek voltunk mindig megtalálni a közös témákat, közös érdeklődési köröket és ezek tovább erősítették a kapcsolatunkat.
Egymáshoz bújva ültünk az autóban, élveztük a tájat és egymás társaságát, hajával játszottam, cirógattam, kicsit el is pilledtem, de éber maradtam. Beszélgettünk, közben rájöttem, hogy igazán jó humora van, hogy azt hitte csak a hidegben akarok összebújni velem. Nem, én mindig szeretném. Szeretnék a lehető legtöbbet összebújva időzni vele. Mondanám, hogy ezen kívül mást nem is kívánhatnék, de az nem lenne teljesen igaz, hiszen vannak vágyaim még a puszta romantikán túl is.
De nyilván az első és legfontosabb az volt, hogy a lelki-testi kapcsolat tökéletes legyen, mert nekem is az volt az első, minden más ezután, hisz ezekre az alapokra építettem fel egész életünket.
- Nem, nem csak akkor- feleltem bájos mosollyal. - Ahányszor csak lehet - simogattam karját. - Mint most is.
Való igaz, ott volt a munka. Neki is és nekem is. Én még csak meg tudnám oldani, hisz dolgozni bárhol lehet, ha valaki ügyvéd. Ügyfelek a világ minden pontján vannak. Pénzem is volt bőven, jó ideig kitart az a sok millió dollár, főleg, hogy a zsarolt vállalkozók minden hónapban fizetnek nekem, így nem kell attól félnem, hogy valaha is elfogy.
De ő sajnos nem volt ennyire jó helyzetben. El tudnám őt tartani, ha nagyon akarnám, de ha ezt most felhoznám neki, aligha örülne neki. Bizonyára megalázónak és sértőnek érezne és áshatnám el magam, így jobbnak éreztem, ha erre semmi őszinte véleményt, nem mondok, csak elismerem az igazát. Hisz végülis igaza volt.
- Igaz... akkor marad a fűtés és az összebújás. Az úgyis élvezetesebb - mosolyogtam elégedetten a helyzeten. Végülis a paplan alatti bújocska mégis csak élvezetesebb megoldás a melegre, mint a trópusi sziget és a házam is luxus, mint a sziget lenne.




Már a hajón voltunk, mikor, kézen fogva figyeltük a tengert és a környezetet, melyet néha madarak színesítettek, amíg fel nem tűnt a sziget képe előttünk és annak homokos, zöld növényzetes része. De nem csak a táj érdekelt, hanem Elinor viselkedése is. Éreztem benne némi félelmet, melyet olykor erős szorítása adott tudtomra. Bizonyára félt a vízen, ami ugyan jelen helyzetben indokolatlan volt szerintem, hiszen nem nagy távra mentünk, a hajó biztonságos, szinte új volt és erre felé cápa sem volt. Tudtommal nem. Ahogy az időjárási viszonyok is kedvezőek voltak.
Más lett volna, ha a nyílt tengeren lettünk volna, távol a civilizációtól, cápák és bálnák között, de most nem volt mitől félnie, noha még ebben a helyzetben is megláttam a lehetőségeket. Ebben a helyzetben én voltam a támogatása, az én kezem szorította, rám támaszkodott, rám számított, nekem pedig ezzel a lehetőséggel is tudnom kellett élni és az előnyömre felhasználni.
- Mennyire romantikus lenne, ha most történne valami hajóbaleset és nekem kéne megmentenem - mondtam halkan, derűs mosollyal és átöleltem a derekánál, hozzá simulva hátához. - Be kéne ugranom érted, hősként kimentenélek, a parton pedig szájból szájba lélegeztetnélek. Aztán, mikor felocsudsz, szépen összeölelkezve csókolódzunk a pálmafák alatt - mondtam szolid hangnemben, füléhez közel hajolva, hogy mások azért ne azzal legyenek elfoglalva, hogy mi miről beszélünk.
- Ha bármi történne, majd én megmentelek - mosolyogtam és a sziget képét fixíroztam, miközben Elinor újabb elképzelését hallgattam.
- Hát akkor már tudom, hogy ha megkérem a kezed, hol fogunk összeházasodni. Milyen romantikus lesz, ha az első közös nyaralásunk helyszínén kötünk majd házasságot.
Puszit adtam arcára és fejben már le is futtattam a képet, hogy itt valóban gyönyörű házasságunk lenne.
A hajó kikötött, mi pedig lassacskán leszállhattunk, hogy a pálmafák övezte fedett asztalok között elinduljunk az épületbe, ahol el tudjuk intézni a szállást. Felmutattuk karszalagjaink, melyeket vonalkód alapján azonosítottak és megkaptuk a bilétás kulcsot, amin rajta voltak a szállásunk adatai.
Miközben a szállás felé haladtunk, azon merengtem milyen szép napok is várnak rám. Gyakrabban kéne nyaralni járnom, főleg, ha Elinort is el tudom magammal hozni, bár a sok nyaralás a munka kiesésével jár, szóval ezt még át kell gondolnom. A kettőt keverni nem jó. A munkát sose hozom el magammal a nyaralásra, hiszen kikapcsolódni járok el.

A szállásunkra érve letettem a bőröndöket és felmértem a szobát és a számunkra kikészített pezsgőt, epret és édességet. Gondoltak ránk, főleg, mivel tudták, hogy mint egy pár fogunk érkezni, így kaptunk némi üdvözlő ajándékot is. Szerintem ez a minimum, nem kevés pénzt fizetek, adják meg a módját.
Kiemeltem az üveget a jégből és Elinor felé néztem.
- Te iszol? - kérdeztem, lévén, hogy én innék, bár csak akkor bontom fel, ha ő is iszik. Nem fogom rosszul érezni magam, ha nemet mondd, bár olyan sejtéseim vannak, hogy igent fog rá mondani. Biztosan jól érezné magát egy kis visszafogott közös pezsgőzés során.


  ♪ Ébredj mellettem

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyPént. 22 Dec. - 23:05

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.


Nagyon is rám jellemző az, hogy ennyire kötődök egyetlen emberhez, ami általában a vesztemet is okozza, mert a férfiak java jobban szereti a szabadságot, mint egy olyan társat, aki teljesen rá akaszkodik. Nem szándékosan csinálom, csak valahogy annyira vágyom arra, hogy szeressenek, hogy az én összes érzelmem, ami bennem van, képes vagyok pillanatok alatt a másikra vetíteni, és hajlamos vagyok néha túlzásokba is esni. Örülök azonban, hogy Gleesont mindez nem zavarja, ezt nem csak a szavaival bizonyítja, hanem látszólag tényleg nem is tűnik úgy, mintha már most elege lenne belőlem. Sőt, meg merném kockáztatni azt is, hogy még talán élvezi is. És ezt most nem képzelem. Ezúttal tényleg hiszem, hogy megtaláltam a személyében azt, akiről mindig is álmodtam. Itt van, létezik, és az enyém, akiről nem akarok lemondani. Legszívesebben világgá kürtölném a boldogaságomat, hogy mindenki hallja azt. A taxiban ülve is teljes extázisban vagyok még, egész úton végig hozzá bújva élveztem ahogy miénk minden egyes pillanat, és bár a táj is elképesztően gyönyörű volt, azért mégsem sikerült csak azt figyelnem. A Gleeson illata és az egész lénye megbabonázott, és egyre biztosabb vagyok abban, hogy jó volt, hogy az életemben minden úgy történt ahogy, mert legalább most van esélyem szeretni őt, és abban is bízok, hogy ő is ezt fogja majd érezni. Vagy már érzi talán, nem tudom. Az biztos, hogy kész vagyok arra, hogy teljes mértékben lekötelezzem magam mellette. Csak egy szavába kerülne, és gondolkodás nélkül költöznék vele bárhová, bár az igaz, hogy teljesen nem tudnék mindent feláldozni egy férfiért, mert az igaz, hogy maximálisan megteszek mindent azért mindig, hogy a páromat lenyűgözzem, de az azon kívüli életemről nem tudnék lemondani. Például a barátnőim, és velük ki járás elég fontos számomra. Még jó, hogy egyáltalán nem olyan férfi, aki meg akarna ebben gátolni, vagy szándékában állna megfosztani a szabadságomtól.
- Hm... Ezt megjegyeztem. Olyan sokszor fogok hozzád bújni, hogy kénytelen leszel majd elkergetni magad mellől. - nevetem el magam, bár azt hiszem, hogy ha ez megtörténne, akkor eléggé megsértődnék. Így inkább igyekezni fogok, hogy ne vigyem nagyon túlzásba, mert most még udvarias, és úgy tesz mintha tetszene, de hosszú távon nem akarok idegesítő lenni. De ez most egy olyan nap, hogy bármit megtehetünk, így eszem ágában sincs elhúzódni tőle. Annyira jól esik ez így.
- Meg még sok minden más, amit tenni tudunk valahányszor kettesben leszünk. - mert biza rengeteg minden van, amit szeretnék vele együtt csinálni majd. De nem most egyszerre, hiszen bőven van még időnk mindenre. Mert egy nő azt mindig megérzi, hogy jó-e az, ami rá vár. Az én megérzéseim pedig nem szoktak becsapni, csak sajnos ritkán hallgatok rájuk. De most hallgatni fogok. Ebben biztosan.
A hajón ülve egy kis ideig a lelkesedésem felváltja a pánik, amit maga az a tény okoz bennem, hogy a víz körülöttünk mennyire mély lehet és én nem tudok úszni. Néha néha megszorítom a Gleeson kezét, de elengedni wgy pillanatra sem engedem. Sokkal nagyon biztonságban érzem magam így, bár azt hiszem, hogy az esetleges hajó süllyedésnél, édes kevés lenne az, hogy szorítom a kezét. Gondoltaimból a szavai zökkentenek ki, és bár mosolygok, mert ha tudnék úszni talán tényleg romantikus lenne, de így valahogy nem tűnik annak.
- Ilyent ne is mondj! Inkább fürdök veled bármikor egy kádban, de nem örülnék ha hajótörést szenvednénk. Én... Nem tudok úszni.  - vallom be végül szégyenkezve, mert elég kellemetlen bevallanom, hogy harminchat év sem volt elég ahhoz, hogy megtanuljak a vízen maradni. Egyszerűen pánikolok be a mély víztől, ahol a lábam nem éri a biztos talajt. Amint átöleli a derekam, érzem, hogy mennyire biztonságban vagyok a karjaiban, így csak neki dőlök mélyeket lélegezve. - Tudom, hogy nem hagynál a vízbe fulladni. - kicsit oldalasan fordulok, hogy egy gyors puszit nyomjak a szájára, majd hamar vissza is helyezkednek, hogy az elénk tárulkozó látványban gyönyörlödhessek. Álomba illő ez a hely. A szavai pedig ismét megbabonáznak. Úgy tűnik, hogy nincs elveszve tényleg a reményem, egyszer menyasszony legyek, és fehér ruhában tündököljek egy olyan férfi oldalán aki tökéletes.
- Tényleg képes lennél feleségül venni engem? - mindig azt hittem, hogy valamiért nem érdemlem meg a férfiak szerelmét, és most tessék. Egyszerre mindent megkaptam, amit egy társban kerestem.
Megkönnyebbülök amint megáll a hajó, és leszállva róla ismét izgatott leszek. Bár sokat utaztam már az életem során, de ilyen szép helyen még sosem jártam. Azt hiszem csodálatos napok várnak ránk. A szobánkba érve ámodozva nézek körbe, mert egyszerűen minden tökéletes. Vajon mennyi pénzt költhetett erre? Kicsit kellemetlenül érint, és biztosan nem is fogom azt hagyni, hogy amíg itt vagyunk mindent teljesen ő álljon majd. Kérdésére széles vigyorral az ajkamon bólintok, mert biza ha már itt ez a pezsgő, kár lenne nem megkóstolni. Nem bírom túlzottan az alkoholt, azért nem is szoktam sokat inni, de egy pohartól még nem lesz baj. Talán kettőtől sem. Ha kibontja a pezsgőt, és tölt, a kezembe veszem a poharat és a magasba emelem.
- Kettőnkre. És a boldogságunkra. - végig a szemébe nézek közben, és a poharam felé tartom, hogy koccintsunk. Iszok egy kortyot és meglepődök azon, hogy milyen kellemes íze van, ezért egy újabbat kortyolok, majd végül le rakom a kezemből, hogy egészen közel léphessek a szerelmemhez - mert már az, nem?
- Köszönöm, hogy vagy nekem. - suttogom majd nyakát átölelve emelkedek lábujjhegyre, hogy ajkamat az övére tapaszthassam.   

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 9:03


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Üdén ingattam meg fejem, mikor félénken bevallotta, nem tud úszni. De az egy kádban fürdés sem szomorított épp el. Csak legyen jó nagy a kád, hogy kényelmes legyen benne mindkettőnknek, noha szerencsénkre mind a ketten jó alkattal lettünk megáldva.
Mondtam volna, hogy megtanítom úszni, de nem akartam megijeszteni. Lehet csak tovább korbácsoltam volna benne az ijesztő érzéseket, melyek most nem kedveztek volna, így ezt elengedtem. Majd máskor máshol lehet szóba hozom neki, mert jó lenne egyszer lemenni vele a tengerpartra és úszni egyet a vízben. Bár arcom és gesztusaim ezt nem árulták el neki, de egyszer biztosan elvárásként fogom felé támasztani, hogy tanuljon meg úszni.
Nem, valóban nem hagynám őt vízbe fulladni, nem voltam az a fajta ember, de szerintem soha nem is lennék. Gyilkos voltam, de alapvetően jó ember. Ügyvéd voltam, az volt a feladatom, hogy segítsek másoknak boldogulni az üzleti és gazdasági életben. Olyan szerződéseket írni, hogy jól járjanak, megvédeni őket a konkurenciától és a jogi támadásoktól, megvédeni az emberek örökségét és segíteni az ingatlan ügyekben, vagy bármi olyan anyagi, ingósági és üzleti kérdésben, amihez megvan a megfelelő tudásom. Bár nem arra szakosodtam, de hittem benne, hogy van elég tudásom, hogy védőügyvédként is megálljam a helyem. A jog egy alapra épül. A működése könnyen megismerhető, a fonál felvehető és ha megvannak a megfelelő szellemi képességeink a jogi szöveget, a törvény ismeretében minden helyzetben fel tudjuk használni.
Meg nem tudnám számolni, hogy eddigi karrierem során hányszor segítettem embereken, hány sikeres szerződéshez segítettem hozzá vállalatokat, hányszor húztam ki csávából vállalkozókat és hány embert segítettem hozzá hatalmas vagyonhoz. Mennyi furfangos és érdekes jogi esetben volt már részem.
Igaz, sok ember zsarolok, hogy fizessenek hol pénzzel, hol információkkal, de ez a kis bűn eltörpül a rengeteg jó és haszon mellett, amit annak a megannyi embernek hajtottam.
Ha mérlegre kéne tennem a jó és rossz oldalam, biztosan a jó oldal felé billenne a mérleg.
Azt gondolom Elinorra is fognak várni nehézségek és sokszor lesz elkeseredve, de az a sok boldog óra és anyagi jó kárpótolnia kell majd. Nem voltam én szörnyeteg, mint, aminek az előző asszony tartott. Nem lehet boldogtalan, hisz ott leszek, szeretni fogom és a tenyeremen fogom hordozni, mindent meg fog tőlem kapni, csak feleljen meg az elvárásoknak és próbáljon úgy élni, ahogy én szeretném. Nem mindenben, csak abban, amiben én szeretném. Lehetnek önálló döntései, csak nem mindenben. Lehet önálló élete, amiben én úgy döntök szabad. Nem fogom neki megszabni mikor mehet el a plázában, vagy a múzeumba, vagy dolgozni, de lesz beleszólásom miként lépjen ki az ajtón.
A barátnőit le kell majd cserélnie, de nem kell aggódnia, szerzek neki újakat, akikben megbízom és tudom, hogy jó lesz neki velük. Akik minden tekintetben kiállnak majd értem, mellettünk és tudom, olyan életformát élnek és olyan irányba vezetik majd őt, ami nekem, illetve nekünk a legkedvezőbb.

Kérdésén meglepetten pislogtam, cseppet sem értettem miért van ezen úgy meglepve, hiszen ez az élet rendje. Ezen nem kéne annyira meglepődnie.
- Mi gátolna meg benne? - kérdeztem vissza. - Hiszen ez élet rendje. Szeretnék összeházasodni a tökéletes nővel, szeretnék egyszer gyereket, családot. Vagy te nem így gondoltad, amikor megismertél? - kérdeztem , közben pedig tudtam az igazságot, éppen ezért a kérdés nem is hangzott véresen komolyan, mint inkább költőien. Ő is így gondolta, csak nehezen mer beszélni igaz érzéseiről és gondolatairól, mert a csalódások után még mindig van benne félelem. De nem aggódom, ezt a félelmet és a kételyeket most ezalatt a nyaralás alatt gyökerestül ki fogom irtani belőle.
Végtére is nem hazudtam neki, hiszen ha sikerül minden tekintetben az elvárásaimnak megfelelően a tökéletes képre faragni és beidomítani őt arra az életformára, amit én elvárok tőle a közös életünk során, akkor semmi akadálya sem lesz, hogy férj és feleségként neveljünk gyereket, vagy gyerekeket.
De ahhoz mindennek tökéletesnek kell lennie.

Már a szobánkban voltunk, én pedig felbontottam a pezsgőt. Elvégre áldását adta rá, hogy igyunk. Nem voltam nagy alkohol kedvelő, mivel köztudottan rossz hatással volt a szellemi teljesítő képességre, mely a lényemet képezte. A mentális képességeimmel kerestem a kenyerem és irányítottam az életet, ami körülöttem zajlott. Vétek lett volna, ha a felelőtlen alkohol fogyasztás csak egy órácskára is kibillent engem a szellemi egyensúlyból. Egy apró alkoholos órácska is sorsfordító lehet, mivel ital hatása alatt nem vagyunk tisztában saját tetteinkkel, gondolatainkkal.
Randevúkon, összejöveteleken, partikon egy-egy pohárral, de semmi több.
Egyetlen bűnös élvezetem a cigaretta volt, de egészségkárosító hatása és mások számára kellemetlen illata miatt igyekeztem mindig a lehető legkevesebbet szívni belőle és utána mindig használni szájszprét, hogy a leheletem újra kellemes legyen.
Egyetértőn koccintottam.
- A boldogságunkra és a kapcsolatunkra.
A pezsgő valóban finom volt, bár én a borok híve voltam, lévén, hogy a francia világ állt hozzám a legközelebb. És persze a jó ír whiskeyk, melyeket olykor, különleges alkalmakkor fogyasztok, hogy ezzel is ápoljam a hazámhoz fűződő kapcsolatomat. Bár itt élek Amerikában, szimpatizálok a francia élettel, de attól én még ír voltam és ezen semmi sem fog változtatni.
Akkor tettem csak le a poharam, mikor Elinor ajkait magamén éreztem. Két karommal fontam át derekát, viszonoztam csókját és az ágy széléhez léptem testét könnyedén libbentve magammal. Egyik kezem elvettem testéről, hogy tompítsam a "zuhanást", mikor az ágyra fektettem. Szép lassú érzekés volt, szinte rázkódás mentes.
Kezem elemeltem az ágyról, már nem volt rá szükség, sokkal inkább arcát, nyakát simítottam végig vele. Nem tolakodón, csak finoman, apró, lágy érintésekkel, néha-néha besimítva vállai, mellei felé a blúz alatt, de alapvetően arra felé csak ritkán kalandoztam.
Álla alá simítottam, de csókjaim nem maradtak el, viszont lassan elvándoroltak nyaka fel, miközben könnyed érintésekkel simítottam végig tarkója felé.



  ♪ Ballade Pour Adeline

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 12:26

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Úgy tűnik, hogy még az sem ábrándítja ki belőlem, hogy az úszás azokhoz a dolgokhoz tartozik, ami egyáltalán nem megy nekem, pedig már próbálkoztak a tanításával, úszó tanfolyamra is jártam, de csak addig amíg nem akarták, hogy a mély vízbe is kipróbáljam magam. Onnantól soha többet nem mentem arra, és beletörődtem, hogy nem lesz belőlem soha úszó bajnok. Ettől függetlenül persze szeretek strandra, tengerre és bárhová máshová is eljárni, kifejezetten élvezek vízben lubickolni, de mindig csak addig merészkednek be, amíg biztos a talaj a lábam alatt. Bár nem hiszem, hogy épp a víztől való félelmem lenne az, ami bárkit is ki kéne, hogy ábrándítson belőlem. Szerintem még küzdenek ilyen gondokkal mások is, de attól az életük még lehet tökéletes. Az enyém nagyon arra felé halad, hogy az legyen. Gleesonban minden meg van ahhoz, hogy merjek álmodozni a jövőnket illetően. Jóképű, figyelmes, romantikus, gyengéd, gazdag és még rengeteg közös is van bennünk. Bár én nem merek ilyen nyíltan beszélni a hosszú távú terveimről, mert ahogy mondani szokták ember tervez, isten végez, vannak bennem még kételyek is, el riasztani sem szeretném, de azért mégis örömmel hallgatom, hogy épp azok az elképzelései velem, mint ami nekem is vele. Házasság és gyerekek. Ez azt bizonyítja, hogy a legtöbb férfivel ellentétben, nem hátrálna ki a család alapítás alól sem. Ez pedig csak még biztosabbá tesz abban, hogy a lehető leghamarabb elkezdjük a közös jövőnk építgetését, hiszen nem nagyon van mire várnunk. Ez a pár napos kikapcsolódásunk talán épp elég lesz ahhoz, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz, és ez által olyan dolgokat is megbeszéljük, amikre nem volt eddig lehetőségünk, vagy épp korainak tartottuk megemlíteni. Nekem mondjuk nincs semmi takargatni valóm, mindig igyekeztem makulátlan életet élni, kisebb nagyobb hibákkal persze, hiszen azért vagyunk emberek, hogy tévedjünk. De mégis azért büszke vagyok arra, amiket elértem, és még büszkébb leszek, ha ennél is jobban alakul majd minden, hiszen csak a magánéletem volt az egyedüli, ami sehogy sem akart össze jönni. De innentől kétlem, hogy problémám lenne azzal.
- De igen. Nekem is az minden álmom, hogy legyen egy békés, kis családom. Szeretnék végre feleség és anya is lenni. Veled minden olyan könnyűnek és szépnek tűnik. - egyre nyíltabban merek vele beszélni, már kevésbé tartok attól, hogy elűzném a folytonos tervezgetéseimmel, hiszen hasonlóan gondolkodunk, és talán ugyanazt is várjuk el egymástól. Megértést, törődést, hűséget és elképesztő boldogságot. Egyik sem teljesíthetetlen, és valóban hiszek abban, hogy ki tudjuk majd egészíteni egymás hiányosságait. Mert mától fogva még lélegezni sem szeretnék nélküle.
A helyszín, amit a kapcsolatunk megerősítésére választott tökéletes, romantikus és egyszerre varázslatos is. A szobánkat pedig egyenesen imádom, gondolkodás nélkül bólintok rá a pezsgőzésre is, amit abban a percben, hogy ki tölt egy egy pohárba, koccintásra emelem, és remélem, hogy valóban teljesül majd minden elképzelésünk.  Mindössze két apró kortyot iszok belőle mielőtt le rakom a poharat a kezemből, hogy át tudjam ölelni a nyakát és ajkamat rá is tapasztom az övére, szenvedéllyel és pont úgy, mint aki kész arra, hogy tovább menjen a megszokott dolgoknál. Bele vigyorgok a csókunkba miközben lassan haladunk az ágy felé és óvatosan dőlt is arra rá, bennem pedig csak egyre jobban kezdenek dolgozni a hormonok. Gyengéd érintéseitől libabőrös leszek, főleg mikor keze néha néha be téved a ruhám alá. Soha életemben nem akartam még ennyire senkit. Amint ajka a nyakamhoz ér, és tovább kényeztet, a sajátomba harapok és halkan felnyögök, mert már így is érzem, hogy mennyire izgató ez az érzés, hogy még a ruha is rajtunk van. Kezem pedig csak most kezd el vándorolni a férfiassága felé, amit szeretnék minél előbb kiszabadítani a nadrágja mögül, azonban mégis megtorpanok mielőtt bármit is tennék. Mi lesz akkor, ha könnyen megkaphatónak gondol majd, és épp amiatt fog majd kiábrándulni belőlem?
- Ha megtesszük megígéred, hogy nem nézel majd más szemmel rám utána? - kérdem, bár egyáltalán nem azért, hogy kihátráljak. Tudom, hogy őt akarom. Csak ismét a bizalmatlanságom kezd hatalomra törni belőlem, holott már többször is bizonyította, hogy komolyak a szándékai. Én mégis félek attól, hogy elítél majd.   

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 14:25


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Azt gondolom minden tökéletesen halad, teljesen illünk egymáshoz és mindenben megvan az egyetértés. A család kérdésében is megvolt az összhang, még ha tudtam jól, kicsit máshogy is vélekedünk az ilyesmiről. Legalábbis tudtam, az én jövőképemben ez nagyon más folyamat lesz, mint az ő jövőképében, bár a világ és benne mi, lakói is mindig változunk, így sosem tudhatjuk mi lesz a holnap.
A szobánkba érve kigyönyörködtük magunkat a szépségében. Illet hozzánk ez a tér, a szoba eleganciája és letisztultsága, ahogy az úri bánásmód is, amit az üdvözlő ajándékok jelentettek. Erre rászolgáltunk, járt nekünk ennyi.
Megittuk a pezsgő egy részét, az epret és a csokit a későbbiekre hagyva, aztán elindult a lavina. Minden csak egy csókkal kezdődött, egymásnak estünk és elkezdtem felfedezni testét ajkaimmal és kezeimmel, melyekre jól reagált, még hangot is csaltam ki belőle, éreztem, hogy ő is akarja, ám a végén pedig beigazolódott a sejtésem, amitől a repülőn tartottam.
Nem eshettem kétségbe, én Dr. Gleeson Byrne voltam, akinek minden helyzetben helyt kell tudnia állni. Ez most csak egy apró bökkenő, amin át kell tudni lendülni. Arcom nem tükrözte a belső gondolataim, továbbra is azt a Gleesont sugalmazta, aki magabiztos, mindig tudja mit kell mondani, tenni, mindenre van válasza és semmi sem tudja eltántorítani céljaitól, mindeközben romantikus, szerető pár, aki párja érdekeit tartja szem előtt. Úgy tűnt el sem kell gondolkodnom azon, hogy tudjam mit kell mondani, hiszen ez zsigerből jön.
Részben így volt. Elinor számára talán másodpercek is alig telhettek el, nekem viszont több forgatókönyv is lejátszódott addigra az elmémben. Azt a képet kell magamról festenem, hogy ez a bökkenő még csak zavarba sem hozott, maximum picit meglepett. Ez normális. Szerető párként tényleg meglepi az embert, ha a párja egy ilyen nagy alkalom előtt visszatáncol, ugyanakkor teljes mértékileg megértést kellett sugalmaznom.
Meg kellett értenem a félelmét, mely nem volt teljesen alaptalan. Velem szemben az volt, de másokkal szemben lehet nem lett volna az. Tudnom kellett megérteni és kezet nyújtani neki ebben a kellemetlen percben, hogy lássa, nincs mitől félnie és csak a rossz emlékek láttatnak vele alaptalan képeket. Mert ezek alaptalan képek voltak és nem is értettem, hogy - főleg a repülőn - az együtt töltött idők után, hogy gondolhat ilyesmikre. Azt hittem teljes mértékben igyekszik átadni magát, most mégis egy kis negatív gondolat után így visszatáncol a karizmám alól. Ez baj volt. Alapos kezelésre lesz szükség, alapos érzelmi és mentális mosakodásra, hogy ezeket szépen fokozatosan eltávolítsam belőle.
Én vagyok a sebész, Elinor a páciens, a negatív gondolatai és rossz emlékei pedig a rákos szerv, amit ki kell műtenem belőle. Azt hittem rutin műtét lesz, de úgy néz ki ez a rák áttétes, de nem gyógyíthatatlan.
Szükség volt felhozni azokat az érveket és beszélgetéseket újra, melyek majd jobb belátásra késztetik.
Enyhe meglepettséget mutatva hajolok tőle kicsit távolabb, hogy teret adjak neki, hangom visszafogott, megértő, ahogy pillantásaim is, ellenben tekintetemmel igyekszem némi bűntudatot kelteni benne, amiért így beszél most. Nem nagyon, csak picit éreztetem vele, hogy ez nem volt helyén való, hiszen erről már beszélgettünk és fáj, hogy azt hiszi hazudok neki.
Nem szép dolog, de nekem sem esik jól, hogy ezt teszi most. Nem is az fáj, hogy a képességeim gyengébben hatottak, hiszen tudok rajta erősíteni, ez még csak alapfok volt, inkább az fájt, hogy nem hitt az adott őszinte szavamban úgy, a repülőn külön gondolkodási lehetőséget is adtam neki.
- Most miért mondod ezt? - kérdeztem gyengéd, megértő hangon, miközben finomkodó, puha érintésekkel arcát simogattam. - Hát ezt nézed ki belőlem? - sütöttem le szemeim, mintha tényleg fájdalmat okozott volna. - Én nem ez alapján foglak megítélni. Szerinted ennyi idő után, ennyi érzelem és összhang után ez állna pont közénk? Hiszen én... még a repülőn is arra kértelek, hogy gondold át. Lehetőséget adtam neked, mert nekem tényleg nem a szex a fontos és... attól féltem pont neked lesz ez korai, ha én... érted - ez momentán egy őszinte vallomás is volt egyben tőlem, hiszen a repülőn pont attól féltem, hogy ő fog emiatt visszatáncolni.
Kínosan elnevettem magam és szemeibe pillantottam.
- Én is féltem, hogy nem-e fogsz túl rámenősnek gondolni. Féltem és ezért mondtam akkor, amit. Mert nem akartam, hogy azt hidd, csak a szex érdekel. Mert nem csak az érdekel. És féltem, hogy majd emiatt félre ismersz és féltem, hogy megbánnád és később kellemetlen lenne nekünk. A lelki béke fontosabb nekem. Első sorban a te lelki békéd.
Jobban szeretlek én annál, minthogy az ilyesmivel foglalkozzak. Nem az érdekel mennyire vagy könnyen, vagy nehezen kapható, vagy, hogy mikor esünk ágynak. Engem az érdekel milyen ember vagy és milyen jövő vár rám melletted. Nekem ez számít.
Ez még őszinte is volt, hiszen bár szerettem a jó szexet, a kapcsolat érzelmi része fontosabb volt nekem és az ember is, akivel össze kötöm az életem. Nem véletlenül választottam ennyire alaposan és körülményesen.
Megfogtam jobb kezét, összekulcsoltam ujjaink és lágyan megcsókoltam, miközben bal kezemmel álla alá fogva kicsit támasztottam és hüvelykujjammal cirógattam.
- Szeretlek Ellie. És ezen semmi sem fog tudni változtatni.



  ♪ Ballade Pour Adeline

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 16:43

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



Olyan, mintha hirtelen épp abba az álomba csöppentem volna bele, amelyet mindig is magam előtt láttam, csak ez annál sokkal igazibb és úgy tűnik, hogy el sem fog illanni pillanatok alatt. Gleeson is épp annyira komolyan tervez velem, mint ahogyan én is vele. Ez pedig újra értelmet ad az életemnek, és mindenre képes vagyok, hogy megtartsam őt magam mellett. Mert szükségem van rá mindenféle téren. A korábbi partnereimet is mindig komolyan vettem, bármelyikükkel képes lettem volna megállapodni, hiszen soha semmi nem számított csak az, hogy valaki boldoggá tegyen. Mégis örülök, hogy mindegyikkel úgy alakul a kapcsolatom ahogy, hogy időben derült ki, hogy fele annyira sem vesznek komolyan, mint ahogy azt gondoltam, mert így van alkalmam őszintén és szívből megélni az igazi boldogságot, amit talán mégis megérdemlek. Mindenkinek kijár, és én életem legjobb döntését hoztam meg azzal, hogy elfogadtam ezt a meghívást ide. Minden annyira tökéletes és idilli, hogy ha csak rajtam múlna akkor biztosan itt maradnék vele örökre, távol mindentől és mindenkitől. Persze tisztában vagyok azzal, hogy ez lehetetlen, de legalább tudom, hogy innen haza érve sokkal kiegyensúlyozottabb lesz majd az életem. Már ki merem azt jelenteni, hogy egy pár vagyunk, és elhiszem, hogy akár egy életre is szólhat. A szobában pedig nem is bírok parancsolni magamnak és az érzelmeimnek, az ajkára tapadok és a következő pillanatban már az ágyon fekve találom magam és az érintései meg csókjai annyira beindítják a hormonjaimat, hogy közben halkan nyögök fel, sóhajtok és egyre biztosabb vagyok magamban. Mégis a kezem amint megindul a nadrágja felé, hogy ki szabadíthassam a férfiasságát, meghátrálok, hiszen a legnagyobb félelmem jelenleg az, hogy benne is csalódni fogok, és ha meg kap, akkor többet már számára sem leszek érdekes. Épp úgy fog eldobni magától, mint a többiek. Óvatosan húzom vissza a kezem, ami majdnem el is ért a nadrágja gombjáig, és amint ki mondom azt, amit gondolok, meg is bánom. Látom rajta, hogy rosszul estek a szavaim, pedig én nem megbántani szerettem volna.
- Sajnálom... Én nem úgy értettem. Tudom, hogy te más vagy. - a hangom nagyon halk, szinte suttogok miközben bűnbánó pillantasokkal figyelem, mert igazán nem szeretném ha megharagudtál rám és a továbbiakban nem szeretne egy ilyen barátnőt. Hiszen úgy tűnik képtelen vagyok elválasztani a múltamat a jelentől, ami igencsak nagy hiba. Neki viszont igaza van. A repülőn még én voltam az, aki bizonygatta, hogy mennyire ezt akarom. És tényleg szeretném. Bár ne mondtam volna semmit. - Komolyan mondtam én is, hogy akarom... Tényleg készen állok rá. De olyan sokan átvertek már, hogy néha nem tudom elválasztani a jót a rossztól. Ne haragudj. Soha többé nem hozom fel a múltban történteket. - szabadkozok, még mindig szomorúan nézve rá, mintha attól tartanék, hogy magamra fog hagyni. Nem helyes másokhoz hasonlítanom. Ő sokkal jobb azoktól, mint akik becsaptak. Ez a következő szavaival be is bizonyítja ismét. Önmagamért van velem és nincs hátsó szándéka. Ez biztos.
- Ígérem, hogy mindent megteszek a jövőben is azért, hogy boldoggá tegyelek. Még sosem történt velem ilyen... Mármint én nem szoktam játszani a szavakkal. Tényleg téged akarlak és nekem is épp annyira fontos a te boldogságod... - megszorítom a kezét, amint az össze fonódik az enyémmel és becsukom szemeimet is, úgy viszonva a csókját, amiben ezúttal tényleg érzek érzelmeket is. Milyen ostoba voltam, hogy leállítottam, pedig a testem egyre jobban jelzi, hogy mennyire akarja, hogy egymáséi legyünk. Csak akkor nézek rá ismét, mikor ajkaink eltávolodnak és ismét megszólal ezzel teljesen a szívemig hatolva.
- Én is szeretlek... És talán tehetnénk úgy, mintha az előbb meg sem szólaltam volna. - suttogom, majd ezúttal én csókolom meg, és kezeimmel az ingén lévő gombokhoz nyúlok, hogy minél hamarabb megszabadulhassunk a rajtunk lévő, jelenleg felesleges ruháktól. Ezúttal nem futamodok meg.   

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 17:50


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18

Kis szépséghibák minden tervben vannak, de engem arra teremtettek, hogy ne hagyjam őket benne. Az a fajta művész vagyok, aki letörli a lecseppent festéket, nem hagyja benne a képben, nem dolgozza el. Miért? Mert nem oda való. Ami pedig nem oda való, azt ki kell törölni.
Nem hagyhattam, hogy ilyen kis bugok elrontsák a programot.
Már az első "sajnálom" kimondása után tudtam, hogy nyert ügyem van. Dr. Gleeson Byrne előtt nem lehetnek zárt ajtók. A képességeim ismételten felülkerekedtek az emberi elme és lélek felett, ismét sikerült Elinor érzelmeire beszélnem, előcsalnom belőle a bűntudat és szerelem egyvelegét. Ez pedig nyertes csatát jelentett.
Tudta, hogy én más vagyok, igen, de mégis engedett a vészjelzésnek. De én is meg tudok bocsátani. Soha többé nem hozza fel a múltat. A rossz emlékeket. Valamiért ezek után nem tudom ezt elhinni neki, de elég, ha ezt csak én tudtam, neki azt kellett éreznie, hogy elhittem neki, így megbocsátón mosolyogtam felé. Elnézően pillantottam kékeszöld szemeibe, mint, aki mindent megért. Mint, aki megérti a fájó múltat és azonosulni tud félelmeivel, pedig ez koránt sem volt így, csak neki kellett ezt hinnie.
Valójában nem értettem őt meg, csak képes voltam azt sugallni. Igazából ezt hibaként fogtam fel, amit egy új programmal ki kell benne javítani. Ezek után jobban résen kellett lennem, hogy ne adjak rá több lehetőséget, hogy még egy ilyen kellemetlen perc előforduljon.
- Nem haragszom - mosolyogtam felé bájosan, hogy kicsit nyugtatni kezdjem a lelkét. Annyira nem ostorozhatom, hiszen elvileg én megértem őt. Nem tehetem meg, hogy csak büntetem az érzései miatt, a múlt csalódásai okozta sérülések miatt. Legalább annyit jutalmaznom kell most, mint, amennyit büntetni, hogy meglegyen az egyensúly. Éreztetnem kell vele a hibáit, a bűneit, a csalódásaim, majd mikor ezeket észreveszi és kijavítja meg kell őt jutalmazni. Így nevelünk.
Csúnya leszek most, de így neveljük a kutyát is. Mikor a szőnyegre csinál ráverünk egyet, hogy tudja, nem szabad és megmutatjuk neki az almot, vagy a pelenkát. Mikor legközelebb már oda csinál, megsimogatjuk és adunk neki jutalom falatot, mert okos volt és tudta, hogy az a helyes.
Senki ne értsen félre, emberszámba veszem Elinort, szeretem őt és vele tervezem a jövőm, de a nevelési el ugyanaz. Ezt hívják operáns kondicionálásnak, amit én érzelmi szinten művelek. Nevelem őt, mert szükséges, de nagyon tanulékony és fogékony, aminek örülök, hisz látom mennyire fontos vagyok neki és mennyire fontos neki a közös jövőnk.
Még néha tévútra megy, de változni fog. Hamar. Mert fejlődik értem és az én szavaim terelik őt abba az irányba, ami nekem a legkedvezőbb. Mint most is.

Éreztem, hogy őszinte és tényleg fontos neki a boldogságom, ahogy nekem is az övé, ahogy azt is éreztem, hogy tényleg bántja minden, ami ebben a pár percben történt. A bűntudat csodákra képes és azt gondolom ez az alkalom még sokszor fel fog benne jönni a jövőben emléknek. Valahányszor kételyek támadnak majd benne velem szemben, eszébe fog jutni, hogy itt sem volt igaza és mielőtt ostobaságot tenne, vagy mondana, vissza fogja magát. Ez most egy jó kis visszatartó erő lesz neki a jövőben.
Keze szorítása érezhető üzenet volt számomra, hogy ismét fordulóponthoz értünk, de most már a szó pozitív értelmében. Ajkaink újra egymásra találtak, az érzelmek pedig újra eluralkodtak. Én is teret engedtem saját érzéseimnek, persze nem mértéktelenül, mert szellemileg is ott kellett lennem. Tudnom kellett gondolkodni is és reagálni is minden helyzetben, ami józan döntés meghozatalát vonná maga után.
Igazából én már elengedtem az előző rossz perceket. Az már csak múlt, de elraktároztam magamban. Elmém egy apró zugában, ahol nem fog zavarni, de szükség esetén még előhozhatom.
- Én már el is felejtettem - feleltem önfeledt, kedves mosollyal lelke megnyugtatására.
Viszonoztam csókját és érzékeltem határozottságát. Ezúttal úgy tűnt tényleg komolyan gondolja.
Miközben ő az ingem gombjaival foglalatoskodott én az ing mandzsettáit oldottam el és tettem nadrágom zsebébe a mandzsettagombokat, hogy ne vesszenek el a nagy hévben, majd mikor a többi gomb is eloldott lekerült rólam.
Viszonozva a tettet kibújtattam a blúzából és (ha volt) a melltartójából is, hogy aztán ujjaim lágy mozdulattal bebarangolhassák meztelen csípőjétől, derekán át hasán keresztül egészen melleiig, melyeken tenyeremmel simítottam végig, fel válláig, le karján ujjaiig, melyeket összekulcsoltam.
Ajkaimmal ajkairól nyakára vándoroltam, vállaira kalandoztam szegycsontjáig, majd onnan melleire és bimbóira. Visszahajoltam ajkaira, közben szabad kezemmel derekát simogattam, majd ahogy nyakán kezdtem időzni, most hosszabban, mint előtte, alaposan megízlelve minden apró szegletét, kezemmel nadrágja eloldásán "fáradoztam".
Sem csókom, sem érintésem nem volt durva, követelőző, ahogy ápolt bőröm is finom, puha érintéseket eredményezett. Ajkaim sem voltak cserepesek, kellően nedvesek voltak, így minden csókom puha és kellemes volt.
Alig érezhetően szívtam magamba kellemes illatát, miközben fülébe duruzsoltam.
- Nagyon finom a bőröd. Egész este téged akarlak "kóstolgatni".
Kezem becsúsztattam nadrágjába, fehérneműjébe és egy szolid simítással igyekeztem felfedezni őt odalenn.



  ♪ Ballade Pour Adeline

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 19:53

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



+18
Nagy hiba volt tőlem, hogy olyasmit néztem ki belőle, ami bizonyára nem vall rá, annál sokkal inteligensebbnek ismertem meg. Nem olyannak, aki nők érzelmeivel játszana és kihasználná a naívságukat. Mégis egy röpke pillanatig képes voltam ennek az ellenkezőjét gondolni és összehasonlítani azokkal, akikkel eddig dolgom volt. Azt hiszem, hogy ez a legnagyobb hiba, amit egy nő tehet. A jelenlegi szerelmében, a régit keresni. Vagy legalábbis ahhoz hasonlítani. Bár én egyáltalán nem azért mondtam azt amit, mert hiányozna bármelyik exem is. Hanem azért, mert rettegek attól, hogy Gleeson is pont olyan lesz. Pedig már az első találkozásunknál egyértelmű volt számomra, hogy más. Épp ezért nézek rá bocsánatkérőn és a szavaimból is hallhatja, hogy mennyire őszintén megbántam. Fogalmam sincs, hogy mi ütött belém. Emiatt viszont ismét megfogadom azt saját magamnak, hogy soha többé nem vétek ekkora hibát, hiszen egy karnyújtásnyira vagyok a mesébe illő életemről. Nem lehetek mindig leragadva a múltnál, melyek leckének jók voltak, de sokkal előnyösebb megélni a jelent és tervezni a jövőt azzal a férfival, akit mintha csak nekem teremtettek volna. Olyan sok közös van bennünk, hogy nem szabad arra gondolnom, hogy bármi is rosszul sülhetne el köztünk. Amíg mindig megértjük, szeretjük és tiszteljük egymást, addig semmi nem árnyékolhatja be a boldogságunkat, amiben mindketten szentül hiszünk. Örülök annak, hogy nem követtem el azért mégsem megbocsájthatatlan bűnt és, hogy még mindig nem akar elmenekülni a néha gyerekes viselkedésem elől. Hiszen felnőttként illendőbb lenne kicsit érettebben is gondolkodnom. Hálásan mosolygok rá, és innentől elhiszem a szavait. Azt, hogy szeret és én is biztos vagyok abban, hogy hasonlóan érzek. Azt hiszem, hogy ha egyszer mégis véget érne ez az egész köztünk, akkor annyira magam alatt lennék, hogy még a barátnőim sem lennének elegek ahhoz, hogy ismét össze kaparjanak. Pontosan ezért mindent meg kell majd tennem azért, hogy mindig minden ennyire tökéletes legyen köztünk. Először érzem azt, hogy ami bennem zajlik több puszta ragaszkodásnál, ilyenben még talán nem is volt részem. Talán mégis ilyen lehet a szerelem. Mikor más boldogságát a sajátunk elé helyezzük, és bármire képesek lennénk arra, hogy a másikat magunk mellett tudjuk. Nekem csak rá van szükségem. Épp ezért döntök úgy, hogy folytassunk mindent ott, ahol azt abba hagytuk és a szenvedélyes csókunk közben igyekszem a lehető leghamarabb kigombolni az ingét is, amivel amint sikerrel járok, hagyom, hogy ő is le vesse tólam a bluzot, majd a melltartót is, és így felfedem előtte a meztelen testem egy részét. Nem érzem magam szégyenlősnek egyáltalán, sőt akarom, hogy lássuk egymást mindenhogy. Azt mondják, hogy egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb, ami igaz is talán, de azért szerintem igen fontos mozgató rugója annak. Sokkal erősebbé és összetartóbbá tud tenni két embert. Fontosnak tartom azt, hogy ismerjük egymás testi adotságait, és esetleg hiányosságait is. Mélyeket lélegezve, csukom be szemeimet és hagyom, hogy kezeivel felfedezzen mindent rajtam, érzem közben ahogy szaporább kezd lenni a szivverésem és semmi másra nem bírok gondolni csak arra, hogy ne hagyja abba és még tovább is menjen. Nem akarok tiltakozni semmi ellen, csak egyszerűen hagyom, hogy azt tegyen velem, amit szeretne. Szinte szó szerint falom az ajkát, amely ismét az enyémhez kapcsolódik, mohón, szenvedélyesen és épp úgy, mint aki csak őt akarja. Mert most már őszintén kész vagyok neki adni magam. Ahogy a nyakamhoz ér az ajkával, bele harapok a sajátomba és a szavai csak még inkább izgalommal töltenek el. Olyan finoman és érzékien bánik velem, hogy újra és újra bele szeretek.
- Most már a tiéd vagyok. Nem csak ma. Mindig. - suttogom, de amint sikerrel jár és a keze a nöiességemet eléri hangosan nyögök fel, és ösztönösen mozdítok egyet a csípőmön is, majd kicsit oldalasan fordulok, hogy kezem, amelyet fog kiszabadíthassam, és megindítsam azt ismét a nadrágja felé, de ezúttal eszem ágában sincs kihátrálni. Kicsit nehézkesen ugyan, de amint sikerül hozzá férnem férfiasságához, rá markolok óvatosan, közben pedig ismét az ajkát keresem, hogy a csókunk által vissza tudjam folytatni a belőlem elő törni készülő hangokat. Síkitani akarok az élvezettől.   

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptySzomb. 23 Dec. - 20:48


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



+18

Ha az emberek néha hallanák a gondolataim, tudnák, amit én, biztosan azt gondolnák rólam, hogy szörnyű ember vagyok, amiért egy ártatlan, naiv, fiatal nő érzéseivel játszom, de ők tévednének. Csak első pillantásra, első hallásra tűnhet úgy, hiszen én nem csak magamat nézem, nem csak a saját érdekeim, saját boldogságom a cél. Az ő érzéseit is és boldogságát is igyekszem szem előtt tartani, hiszen szeretem és közös jövőt tervezek. Bár lesznek a jövőben kellemetlen percek, azt gondolom képes lesz átvészelni az időszakot.
Nem vagyok gonosz, csak idomár. Lássuk be, a cirkuszi oroszlánok mögött is kemény munka áll, bizonyára a kezdeti időszak számukra is nehéz volt, de kifizetődött. Az idomárnak is nehéz dolga volt, az oroszlán is megszenvedett, de gyümölcsöző viszonyuk lett és ma már az idomár olyan szinten áll, hogy átölelheti az oroszlánt a nyakánál fogva és hozzá bújhat, az oroszlán hozzá dörgölődzik és a tenyeréből eszik.
Mert szeretik egymást, minden kellemetlen emlék ellenére is. Az oroszlán előtt ott van az emlék, amikor az idomár bezavarta a ketrecbe, amikor széket maga elé tartva ostorral a kezében nevelte. Ezen Elinornak is át kell esnie, de úgy érzem neki sikerülni fog és könnyedén fogja venni az akadályokat. Végül az oroszlán is lemondott királyi koronájáról, megadta magát és megszerette az idomárt. Utána pedig már sem ostor, sem szék, sem ketrec nem kellet, csak egymás közelsége.

A kezdeti nehézség után minden beindult köztünk, úgy faltuk egymás ajkait, mintha nem lenne rá többé lehetőségünk, pedig tudtuk, hogy lesz, mégis annyira kívántuk a másik testét, hogy ez nem számított, csak a most.
Vágyakozó pillantással néztem végig vékony, törékeny testén, gyönyörű, selymes, finom bőrrel bevont alkatán, formás keblein. Végigjártam érintéseimmel ruhátlan felső testét, de már ez is elég volt ahhoz, hogy olthatatlan tűz lobbanjon ágyékomban. Akartam őt.
Az enyém, csak az enyém és biztos voltam benne, hogy ha bárki is el akarja tőlem őt szakítani, azt vagy én ölöm meg, vagy a bérgyilkosaim egyike fog este találkozni vele. Mert nem fogom hagyni, hogy bárki is közénk álljon. Sem egy másik férfi, sem a barátnői, sem a kollégái. Habár ő egy igazgatónő... akkor alkalmazottak.
Sorra vándoroltam be ajkaimmal testét, míg nem a nyakán időztem és nőiességét kezdtem felfedezni. Egy, majd két ujjammal kezdtem el kényeztetni, de meleg, nedves nyílásának tapintására óhatatlanul jólesően sóhajtottam és egyre kényelmetlenebb lett a nadrágom, de szerencsére ezen ő hamar segített.
Ismételten kiszakadt belőlem a sóhaj, miként markában érezhettem egyre keményedő férfiasságom. Miközben ujjaimmal ütemesen kényeztettem újra ajkaira tapadtam, szabad kezemmel pedig rendre keményedő hasát simogattam, melyről felcsúsztattam kezem mellére és a simító mozdulatok mellett igyekeztem bimbóira is hangsúlyt fektetni, ám lassan elérkezettnek láttam az idejét, hogy a többi ruha is lekerüljön. Feltérdeltem az ágyon, ujjaim nem csak nadrágjába, de bugyijába is beakasztottam, hogy egyszerre húzhassam le róla mindkettőt, majd a zoknit, aztán magamról is letoljam a nem kellő öltözetet.
- Hozzám tartozol. Nem hagyom, hogy bárki más akárcsak szemet is vessen rád - szóltam és ajkaihoz hajoltam, hogy ismét kisajátítsam, majd elváljak tőle. - Te az én kincsem vagy, és az is maradsz. Szeretlek és azt akarom, hogy soha más férfit ne szeress, csak engem, hogy én legyek neked a legfontosabb és legpótolhatatlanabb kincs. - nyúltam álla alá és nyelvem átengedve faltam ajkait, majd nyakára simítottam. Egyre inkább tombolt bennem a vágy iránta, minden porcikája iránt.
Nyakán kezdtem ajkaimmal vándorolni, le melleire, bimbójára, melyet nyelvemmel is kényeztettem, körkörösen, végig a hasán és ha önként nem tette volna szét, akkor én vettem lábait terpeszbe.
Két kezemmel derekát simítottam és vágyakozón pillantottam rá, amint festői látványt nyújtott élvezettől bódulva.
- Gyönyörű vagy - sóhajtottam és éreztem, hogy én is meg vagyok részegedve kicsit a vágy tüzétől - Nagyon kívánlak. - Miként tenyerem, ujjaim selymes bőrén vándoroltak nem tudtam tisztán gondolkodni. Hasán játszadozó kezemre pillantottam, melyet levezettem nőiességéhez és csiklóját kezdtem izgatni, majd fejemmel buktam le ajkaim vették át ezt a szerepet, de rövid kényeztetés után már hüvelye következett, csiklóját pedig ujjaim fedezték újra fel.


  ♪ Ballade Pour Adeline

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Maybe you will change my life 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Maybe you will change my life Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Maybe you will change my life Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life EmptyVas. 24 Dec. - 6:36

Gleeson & Elinor
“The moments of happiness we enjoy take us by surprise. It is not that we seize them, but that they seize us.



+18
Ha létezik az a menyországnak nevezett hely, akkor pontosan ott érzem magam minden egyes érítnését és csókját követően. Minél tovább megyünk, annál nagyobb bennem az iránta érzett vágy, és bár kicsit nehezen indultunk neki, voltak bennem félelmek amiatt, hogy valóban most lenne-e ennek az ideje, és elveszíthetem-e utána, de ezek az az aggódalmak folyamatosan tűnnek el belőlem és már biztos vagyok abban, hogy az időzítés és a hely is tökéletes ahhoz, hogy megízleljük egymást. Számomra mindig is fontos volt, hogy a partnereimmel az első pár alkalom milyen körülmények között zajlik, gátlásos vagyok és legtöbbször visszafogott is, néha nem is merem annyira elengedni magam, mint a gondolataimban teszem, de csak azért, mert nem szeretném, hogy amiatt ítélne el bárki is, vagy ha valami riherongynak tekintetének, mert elengedem magam. Szeretem, ha a férfi dominál inkább, ugynakkor fontos az is, hogy én is lássam rajta azt az élvezetet, amit nekem okoz. Ezért is indítom el a kezeimet a férfiassága irányába, és amint sikerül azt kiszabadítanom markolok rá és igyekszem óvatosan kényeztetni, miközben elveszek a csókjában, amely vissza folytja belőlem a ki kivánkozó hangokat is, miközben egyre jobban kezdem élvezni a keze játékát, amely a nőiességem hergeli, ami szó szerint tüzel a vágytól, és rendesen rosszul esik amikor elveszi onnan a kezét, ezzel egyidőben pedig én is elengedem ágaskodó férfiasságát és széles vigyor jelenik meg a számon, amint az ágyra térdelve szabadít meg a maradék ruhámtól előbb engem, majd saját magát is. Egyre hevesebben kalapál a szívem, érzem, hogy bele remeg az egész testem ettől az élménytől. Mintha most először lennék férfivel. Bár mintha ő sokkal szenvedélyesebb lenne, mint a korábbi partnereim. Neki úgy tűnik, hogy sokkal fontosabb, hogy én élvezzem ezt a játékot jobban. Bár kicsit meglepődök szavaitól, melyek úgy hangoztak, mintha birtokolni akarna, de elkönyvelem annyival, hogy csak a pillanat hevében beszél így. Csak bólintani van időm, mert a következő pillanatban már be is tapasztja számat a sajátjával, míg ismét meg nem szólal. Egyáltalán nem vágyok más férfira, megelégszem vele és a szerelmével, és cserében én is úgy fogom szeretni, ahogy még talán senki nem szerette előttem.
- Csak téged foglak szeretni. - ennyire van időm beszélni, mert ismét a szájamra tapad, bár ezúttal sokkal jobban érződik benne az, hogy mennyire engem akar, és most már talán ha akarnám sem tudnám leállítani. Nem is szeretném mondjuk. Azt akarom, hogy elrepítsen a gyönyör kapujába, amihez egyre közelebb kerülünk. Minél lejjebb halad az ajkával a testemen, annál inkább tüzelek, kezemmel a hajába markolok mikor a melleimnél elidőzik egy kicsit, majd a hasamig ér, én pedig még jobban remegek. Nem a félelemtől, ilyesmi eszembe sem jut, hanem inkább a vágyakozástól. Hagyom, hogy széttárja a lábaimat miközben szaporán kezdem venni a levegőt.
- Kérlek... - zihálom, és egyáltalán nem azért, hogy bármit is abba hagyjon, hanem inkább amiatt, hogy folytassa a kényeztetésem. Ez pedig amint megtörténik, és először az ujjával, majd a szájával kezd alol ingerelni, a fejem hátra vetem, egyik kezemet a fejem felé helyezve markolok a párnába, másikat pedig elnyújtom és a takarót, amellyel az ágy van leterítve szorítom meg miközben egyre hangosabbak és szenvedélyesebbek a nyögéseim is. Teljesen kiszolgáltatva magam neki vergődök közben az ágyban, becsukom szemeimet és átadom magam az élvezetnek, amelybe szinte az egész testem bele remeg. Nem most akarok azonban eljutni a csúcsra. Még nem.
- Most...rajtam a...sor. - szólalok meg levegő után kapkodva és bár nem akarom, hogy abba hagyja, de mégis arra kérem, de csak azért, hogy egyformán és egyszerre érezzük azt az örömet, amely majd a csillagokig repít minket. Ha pedig abba hagyja a kényeztetésem, akkor bódultan szedem össze magam, kezemmel finoman arra utasítva, hogy ezúttal ő feküdjön hátra, és ha megteszi, akkor ezúttal én fedezem fel ajkammal a testét, a férfiasságához érve pedig először csak egy puszit adok arra, végül pedig könnyedén helyezem el azt a számban, nyelvemmel is játszadozva vele, mintha olyan túl gyakran csináltam volna ilyemsmit. Most csak azt akarom, hogy érezze, hogy mennyire fontos nekem és, hogy valóban mindenre képes vagyok azért, hogy boldoggá tegyem.    

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Maybe you will change my life Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Maybe you will change my life 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Maybe you will change my life
Maybe you will change my life Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Maybe you will change my life
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» You cannot change who you are
» I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
» some things never change / Bia&&Max
» Wyatt & Jennifer || You can’t change me
» change of position. enjoy. - Val & Alicia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: