New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The case of the shotted dentist
TémanyitásThe case of the shotted dentist
The case of the shotted dentist EmptySzomb. Dec. 09 2023, 21:42


The case of the shotted dentist
Horatio & Blanche

Nem tudatosan kerestem a híreket, teljesen véletlenül jött velem szemben, hogy egy Blanche R. Harris nevű nő ellen elkövetett gyilkossági kísérlet. Ha már rábukkantam, akkor úgy voltam vele kicsit beleásom magam az esetbe, de csak felszínesen, hogy mik a részletek. Akkor tűnt fel egy érdekesség. A fegyver típusa a ZVS-P20 volt. Ezt a fegyvert már nem egyszer láttam jelentésekben, de akkor két meggyilkolt nő esetében került elő.
Úgy döntöttem belenézek kicsit a korábbi aktákba, ahol a fegyver felbukkant. Két meggyilkolt nő, mindkettő Brooklynban. Ez érdekes. Miss Harris is Brooklynban lett megtámadva. Ez persze nem jelentett semmit, de mikor tovább olvastam már az is kiderült, hogy a mostani áldozat életkora, megjelenése és társadalmi helyzete is hasonló volt az előző két áldozathoz.
Nem kellett sok, hogy beinduljanak a hangyáim és meglátogassam a gyilkossági osztály vezetőjét, hogy megszerezzem magamnak az ügyet. Felvázoltam neki az elképzeléseimet és azt, hogy mi állhat a háttérben, majd elintézett egy telefont, amit türelmetlenül tűrtem.
- Nos, Dr. Sinclair, az ügy a magáé, de remélem nem okoz csalódást. Nehogy kiderüljön, hogy feleslegesen szerveztem át az emberek munkáját.
- Természetesen - bólintottam. - Biztos vagyok a meglátásaimban és szerintem ugyanaz lesz az elkövető.
Az osztályvezető egy ideig szemlélt engem, de nem tudtam volna megmondani milyen idittatásból.
- Valami baj van, uram? - kérdeztem.
- Én csak... tudni akartam minden rendben van-e. Most hogy Dr. Grimwald nem dolgozik már itt, nem-e szeretné ha hívnék valaki mást, aki...
- Nem - vágtam rá mikor már sejtettem mit akar kihozni belőle. - Boldogulok egyedül. Ez csak egy átlagos eset. Hamar megleszek vele. Az embereim profik.
- Rendben, hiszek önnek - felelte beletörődőn.
Elhagytam az irodát, bár kifelé menet több akta is volt nálam, bár mind ehhez az esethez kapcsolódtak.
Majd keresek magam mellé én új profilozót, nem kell, hogy Killian, sem az osztályvezető szerezzen nekem munkaerőt. Már vannak jelöltek, csak el kel jutnom oda, hogy megszervezzem a próbamunkájukat.

Elmentem megkeresni Rupertet, a legfiatalabb, ám egyik legjobb emberemet, majd intettem neki.
- Rupert, jöjjön. Elmegyünk a kórházba, beszélnünk kell Miss. Harrisszel.
- Csak nem a hölgy, akit meglőttek? Az nem is gyilkossági ügy.
- Még nem, de az lehet. A kocsiban elmesélem, maga vezet.
Felvettük az egyik szolgálati autót, melyet Rupert vezetett. Én, miután elmeséltem neki miért mi vettük át a nyomozást a telefonom képernyőjére pillantottam, melyen egy tanulmány volt az érzelmi intelligenciáról.

"A magas EQ jelei saját személyünkön belül.
Önreflexió. Érzelmi tudatosság; Önérvényesítés; Függetlenség; Stresszkezelés, impulzuskontroll; Képesség az elégedettségre; Optimizmus.

A magas EQ jelei más személyekkel kapcsolatban.
Empátia; Másokhoz való kapcsolódás képessége; Azonosulás képessége a saját csoportunkkal; Alkalmazkodás; Rugalmasság; Konfliktuskezelés.
"

Persze az alacsony EQ-ról is volt benne szó, melyek azért jobban érdekeltek, bár azok ezen inverzei voltak.
Történtek dolgok az utóbbi napokban, hetekben, melyek arra sarkalltak, hogy erős önvizsgálatokat végezzek, melyeket néhol saját szakállamra, néhol a kezelőorvosom segítségével végeztem.
Rupert érdeklődve pillantott felém.
- Az eset részleteit olvassa? - kérdezte, mintha csak sejtené, hogy valami nincs rendben. Jól ismert, biztosan tisztában volt zaklatottságommal, ezért kérdezte.
- Csak egy e-mail volt - feleltem a valótlanságot, majd eltettem a telefonomat.
Az autóút további részében az eset részleteit beszéltük át, majd mikor megérkeztünk megtudakoltuk Blanche melyik kórteremben van és, hogy kihallgatható állapotban van-e, a kielégítő válaszok után pedig felmentünk hozzá, majd felmutattam jelvényem.
- Dr. Horatio Rex Sinclair felügyelő vagyok az NYPD-től, ő pedig Rupert Lesser nyomozó, a kollégám. Szeretnénk feltenni néhány kérdést az önt ért támadás ügyében. Az orvosa szerint van olyan állapotban, hogy beszélhessünk önnel.
Alaposan utána néztem egyes tényeknek és attól tartok önt egy sorozatgyilkos próbálta meggyilkolni. Az ön profilja tökéletesen beleillik két másik nő profiljába, akiket a múlt hónap közepén és végén gyilkoltak meg a városrészben ugyanazzal a pisztollyal, mellyel önt is megpróbálták megölni.
Alapos okom van azt feltételezni, hogy a támadó ugyanaz, aki megölte a két nőt is.
Szeretném leszögezni, hogy a két nő meggyilkolásának ügyében nem én nyomoztam, hanem külön-külön vizsgálta két másik nyomozó, én csak megláttam az összefüggéseket és hangot emeltem, hogy szeretném én vizsgálni az ügyet.
Örülnék, ha együttműködő lenne, hiszen itt most az ön élete a tét.



szavak száma: x zene: Investigation megjegyzés: ide


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The case of the shotted dentist Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
The case of the shotted dentist 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
The case of the shotted dentist 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The case of the shotted dentist Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

The case of the shotted dentist Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
239
★ :
The case of the shotted dentist Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: The case of the shotted dentist
The case of the shotted dentist EmptyKedd Dec. 19 2023, 21:53

Horatio & Blanche


Szókimondó szövegezés


A fickó, abban a félreszabott öltönyben, az ajtóban állva, karbafont kézzel kezdett meglehetősen idegesíteni.Folyamatosan engem bámult, miközben a homlokát ráncolta a makacssága jeleként. Mely szerint hiába magyarázom legalább egy órája, hogy nincs szükségem szárazdajkára, legyen kedves elmenni, ő mintha odacövekelt volna. A gyilkossági osztály hadnagyának utasítása….bla…bla…édesfaszom! Nem látja, hogy jól vagyok, és nincs szükségem csak arra, hogy egyedül legyek ebben a kurva kórteremben, ha már úgy alakult, hogy rákényszerültem? Látja, de a parancs az parancs!Rohadjon meg!
De honnan is indult ez a történet? Három nappal korábbra kell visszaugrani az időben, amikor az egész történt. Hirtelen és a semmiből. Azzal eddig is tisztában voltam, hogy hamar és elég könnyen fel tudom baszni bárkinek az agyát már pusztán a létezésemmel is, de az soha meg nem fordult a fejemben, hogy valakiben nem csupán gondolati és ösztön szinten marad meg irányomba a gyilkos szándék. Hanem tevőlegessé is válik. Bár egyelőre arra még ennyi idő alatt sem tudtam rájönni, hogy miért. Elképzeléseim persze voltak. Nem maffiamódszer. Bár tartozom jó pár uzsorásnak, és némelyek már elég komolyan tapossák a nyakamat annak tekintetében, hogy fizessem meg amivel tartozom, tudom, hogy még időn belül vagyok, és amíg ez így van, addig nem fogják az aranytojást tojó tyúkot levágni.Különben is, ha efféle körök akarnának megszabadulni tőlem, akkor már nem élnék. Nem lehet haragos páciens sem, mert bár az életem elég kaotikus, kiszámíthatatlan és olyan mint egy zárlatos hullámvasút megkergült kocsija, a munkában precíz és következetes vagyok. Na ja. Az egyik oldal totális bukás, a másik oldal a professzionalitás magasfoka. Heuréka! A sok év alatt, büszke vagyok arra, hogy egyetlen orvosi perem sem volt, és ha úgy éreztem bármilyen módon is hibáztam mindig igyekeztem helyrehozni, vagy bármiféle módon kárpótolni a betegeimet. Az én biztosításom a munkám feletti reputációban rejlik, ha azt elbaszom, akkor bukhatok nem csupán egyet, de akár több pácienst is. Hiszen elég magas körökből kerülnek ki, és az efféle helyeken gyorsan híre megy annak, ha egy orvos nem megfelelően dolgozik, vagy bánik a betegeivel. Szóval ez a vonal is kilőve. Nem mondom, hogy más haragosaim nincsenek, de a legvalószínűbb talán, tekintve a mostani életvitelemet, hogy egy nő van a dologban…..egy nő, akinek sikeresen beletenyereltem a kapcsolatába, házasságába….bármibe…Egy nő féltékenységét sosem szabad lebecsülni, igaz még nem született meg az a férfi, aki miatt képes lennék ölni….bár….volt aki közel járt hozzá.Igazából még sosem gondoltam bele abba, hogy akár ilyen következményei is lehetnek a dolgoknak. Egy jó kefélés sosem ér ennyit, de úgy látszik valaki van aki másképp gondolja. Persze ezen elméletemet nem osztottam meg a zsarukkal. Nem fogok helyettük melózni, dolgozzanak meg ők az adófizetők dollárjaiért.Meg amúgy is….ha meg kell baszódni hát meg kell baszódni, van ez így az életben, nem igaz? Nem mondanám, hogy vannak suicid hajlamok bennem, de pár hónapja már ez a része sem érdekel.Igaz a korábbi depresszív időszakom szépen lassan magam mögött hagyom, és kezdek kimászni abból a gödörből, amit saját magamnak ástam azzal, hogy képtelen voltam túllépni a második házasságomon. Hogy ez éppen velem lesz így….mennyire nevetséges,de sosem gondoltam volna. Mostanra eljutottam oda, hogy a múltba kapaszkodva igyekszem túllendülni a jelen problémáin. Eddig azt gondoltam sikeresen, de úgy látszik valahol, valami nagyon félrement. Ennek következménye, hogy három nappal ezelőtt a saját házam előtt, a garázsomnál rám lőttek. Éppen indultam volna, hajnalodott már, és a város lassú forgalma szépen tekergőzött a brooklyn-i téglaházak gőzpárás tűzfalai között. Egy konferenciára tartottam éppen Coloradoba. Vártam már ezt a kiruccanást, mert nem csak mint orvos, hanem mint magánember is kicsit kimozdulok New York fojtogató mindennapjaiból. Gondoltam becuccolok egy négycsillagos hotel bitang fancy szobájába, aztán pár órán belül nyakamba veszem a várost, hogy másnaposra igyam magam a következő napi konferencia előtt. Jó lett volna újra kinyitni azt a bizonyos gőzcsapot az agyamon, kiszellőztetni belőle az előző heti faszik emlékét is. De másképp alakult.
Az első lövés meglepetésszerűen ért, és ha nem ugrom félre a bokrok közé, ha a szomszédban lakó Thadeus nem éppen akkor hozza ki a szemetet és rohan ordítva felém….szóval lehet, hogy nem két lövés lett volna egymás után, amelyből mindkettő a vállamat éri, hanem kaptam volna egy halálosat a szívembe is. Szerencsémre a támadóm nem csak vak, de beszari is, mert gyakorlatilag két percen belül kereket oldott. A gyér fényben és persze az első sokk hatására még csak meg sem tudtam rendesen nézni. A mozgása alapján, meg a méregdrága, és bűnronda vörös szövetkabátja alapján azonban nő volt. Vagy egy kibaszott szép mozgású, csámpás travi.
Thadeus hívott mentőt, és hoztak be ide. Pörgött rendesen körülöttem minden,és leginkább azon kattogtam, hogy nem jutok el Coloradoba, hogy itt ragadok New York-ba, ebben a rohadt kórházban, ebben a babos, hátul gombolós hálóingben, amiben ha kimegyek a mosdóba, kivan a seggem.A kórházi koszt tűrhető, köszönhetően a középkategóriás biztosításomnak, és nem panaszkodhatok arra, hogy a kórterem kényelmetlen, vagy sötét lenne, sőt még tévé is függ a falon. Igaz a műsor csapnivaló. Szappanoperák orrbaszájba…amelyeket nézve eszembe jut, hogy ha nem lenne két lőtt sebem akkor felvágnám az ereimet. Ki a picsa nézi ezeket? És egyáltalán érti valaki mi történik? Az én agyam háromrészenként nyom egy resetet.
Már az első órákban került két zsaru az ajtóm elé, amit eleinte rém viccesnek találtam, de miután az egyiket berendelték belülre, mert rájöttek, hogy akár belülről, az erkélyekről is érkezhet támadás, kicsit azt hiszem elgurult a gyógyszerem. Magánélet is van a világon. A doki szerint még legalább két napot benn tartanak megfigyelésre, és arra a kérdésére mely szerint van e kifogásom ellene, azt válaszoltam, hogy bekaphatja a bal kislábujjam, lazán elmosolyodott és kisétált.
Az ajtóban állóról nem vettem tudomást a továbbiakban és bekapcsoltam a tévét, ami ugyan nem érdekelt, legalábbis nem az a sorozat, amely éppen ment benne és aminek a cselekményét továbbra sem volt képes befogadni az agyam. Aztán csörgött a mobilja, felvette, valamit beszélt bele, majd közölte, hogy látogatóim vannak, ő pedig kisétált. Látogatóim…mégis ki a picsa? Hazel….vagy…Benton…esetleg Lucian?Na ez utóbbi fixen nem.Nem sminkeltem, úgy nézek ki, mint akit egy felmosóvödörbe fojtottak, majd a halál beállta előtt két perccel kiemeltek és hagyták megszáradni a napon. Annyit javítottam a helyzeten, hogy a kis szekrényről levettem egy hajgumit és lazán kontyba fogtam a tincseim. Legalább ne nézzek már ki úgy mint egy félresikerült mágiában megsérült banya.
Két férfi lépett be az ajtón. Az egyik olyan kisfiúsan mozgó, mégis határozott, a másik kissé hátrébb, olyan tanítvány jellegű, aki egyedül még talán a nevét sem merné megmondani. Kisegér. Ez jutott róla eszembe, az antiférfi megtestesítője.Az efféléket szeretem megenni reggelire. Bár néha rágósabbak. A határozottabb felmutatta a jelvényét és be is mutatkozott. Hunyorogtam, hátha el tudom olvasni, különben minek villogtatja, de igazából mindegy is. Az ajtónállóm szerint bejöhetnek, akkor bejöhetnek. Jobban védve vagyok jelenleg mint az elnök, azt hiszem. Horatio Rex….ez most szopat ugye? Ha körbeforgatom a fejem és meglátom a kandikamerát kapok valami jutifalatot? Rupert….ahha….mondtam, hogy kisegér. Ilyen névvel nem születik ember, ezt a nevet valaki szivatásból adta, az tuti. Nomen est omen. Hát ja…. Ő a tipikus példa. A határozott kiállású lenyom nekem egy olyan stand up-ot, hogy a szemem szám tátva marad.
- Wáó….ezt mind egy szusszra? Szerinted mennyi maradt meg bennem abból amit mondtál babapofi? - nevetem el magam, aztán megköszörülöm a torkom, és kissé jobban ülő helyzetbe tornázom magam. Halkan szisszenek, amikor a vállamon éktelenkedő kötés alatt megérzem az összevarrott sebet. Francnak ugrálsz, Blanche? Összefűzöm ujjaim a paplan felett, és bár próbálok valamiféle lazaságot mutatni, nem olyan egyszerű ezzel a hullafehér bőrrel, a kötéssel a vállamon, ebben a kórházi kényszerzubbonynak is beillő seggvillantós hálóingben.
- Szóval legyek együttműködő! Három napja rám lőttek! Azóta itt vagyok a kórházban. Mindig van valaki az ajtóm előtt, és tegnap óta a kórteremben is strázsál egy ólomkatona.Az előbb ment ki, mielőtt maguk jöttek.- nyúlok előre a kezemmel, és a levegőben hadonászok párat, az ajtó felé mutogatva, majd újra összefűzöm az ujjaimat.Visszaveszem a magázódást, elvégre mégiscsak a törvény emberéről van szó vagy mi a csuda.
- Én olyan kurvaegyüttműködő voltam a hatóságokkal, hogy ha ettől együttműködőbb lennék, már össze is köthetném az életem Vegasban a törvény őreivel. Ilyen gruppen lagzi.Sorozatgyilkos….más támadások…pont leszarom. Az életem a tét jah! Azt is pont leszarom. Én csak haza akarok jutni. A doki szerint még két napig bent kellene maradnom, de gyanítom a zsaruknak, vagy a maguk főnökének van ebben benne a keze. Gondolom jobban őrizhető vagyok, vagy nem tudom.- vonom meg a vállam, enyhén lebiggyed az alsó ajkam.
- Juttasson haza, babapofi, és én olyan, de olyan együttműködő leszek magával, hogy azt már külön tanítani kellene….ha már maga olyan ügyesen meglátta az összefüggéseket.- vigyorodom el, és kacsintok is egyet. Bár a fejem finoman szólva sem a legjobb állapotban van. Mintha mázsás súly lenne benne,és ide-oda billegne, néha nekicsapódva a koponyámnak. Fejemmel a tévé felé biccentek, amiben lehalkítva ugyan de még mindig valamelyik tucatsorozat sokadik része megy. Lehalkítva is elviselhetetlen.
- Több mint húsz éve nem néztem tévét, és itt még egy rohadt tablet sincs….legalább tinderezhetnék, vagy valami. Helyette van ez a tévé, meg a maguk kollégáinak búskomor egyenképe. Ha nem puffant le valaki, akkor az unalomba halok bele, vagy elfekszem a formás seggemet. Tudja maga mennyi meló volt ezt ilyenre dolgozni?- a szavaim agyoncsapásaként egy csomag almaszirmot húzok az ölembe az éjjeli szekrényről és zörögve a zacsival veszek ki pár falatot.
- Hol is tartottunk? Jah igen….hogy a saját érdekemben legyek együttműködő.- végül a két nyomozó felé nyújtottam a tasakot.
- Almaszirmot, fiúk?
Mosolyogtam mellé a lehető legbájosabban. Már amennyire két lövés, három nap kórház és totális agyleszívás mellett bájosan lehet mosolyogni.
 



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The case of the shotted dentist
The case of the shotted dentist EmptySzer. Dec. 20 2023, 10:55


The case of the shotted dentist
Horatio & Blanche

Igazán megütődtem, mikor meghallottam Blanche első mondatát, amiben cseppnyi tisztelet sem volt. Ez igazán szomorú és fájdalmas volt, mert én normál esetben megkövetelem, hogy az emberek tisztelettel forduljanak felém.
Már éppen szóra nyitottam volna a szám, hogy kiálljak magamért, amikor eszembe jutott a tanulmány, amit olvastam az EQ-ról és néhány pszichológiai rovat, amit olvastam és inkább magamba fojtottam eredeti mondani valóm és tovább hallgattam. Éreztem, hogy minden porcikám azt kívánja, hogy elküldjem melegebb éghajlatra és kiálljak magamért és a nekem járó tiszteletért, azért, hogy beszéljen velem normálisan, ha én is tisztelettudó voltam, de igyekeztem az olvasottakra támaszkodni és másképp reagálni felé, még ha nem is az volt az őszinte gondolatom.
A nőt meglőtték, kórházban van napok óta, ideges, bizonyára fél és nagyon maga alatt van. Empátiát kell felé mutatni, készségességet és nem szabad nekem is letorkolni, mert azzal csak magamat ásom el és a nyomozást hátráltatom.
Rupert idegesen pillantott felém, feszült volt, de nem csak saját meglepetésemre, hanem ő meglepetésére is, de megőriztem a hideg vérem és igyekeztem egy hamis képet mutatni magamról, hogy elnyerjem a nő szimpátiáját és bizalmát.
- Ne mondjon le az életéről. Ez még nem a világ vége és ez a helyzet javítható - feleltem neki és ez még csak nem is hazugság volt, vagy kamu duma, hisz tényleg így gondoltam. Én sem mondanék le róla és mindenkit arra motiválok, hogy van miért élni.
Azon kezdtem gondolkodni, hogy mit tudnék kitalálni, hogy kihozzam a kórházból. Ha újra otthon lenne, akkor sokkal együttműködőbb és jobb kedvű lenne. Tudom jól, én is sokkal jobban szeretek otthon lenni, mint kórházban, vagy idegen helyeken. Egyébként én otthon sem nagyon szeretek lenni, de akkor már inkább otthon, mint kórházban.
Rachelle-nek volt középfokú ápolói végzettsége. Kötést cserélni, varrást ellenőrizni és elsősegélyt nyújtani ő is tud. Ha nagy gáz van, majd behozzuk a szakellátásra. Annyi baj legyen.
Tán ha segítek neki a kórházból kikerülni, akkor ő is alkalmazkodóbb és segítőkészebb lesz. A világ állítólag úgy működik, hogy minden ember annyit tesz a mérleg rá eső oldalára, amennyit a másik ember a saját oldalára. Ha most én rakok a mérlegre, ő is rakni fog rá és előbb-utóbb képesek leszünk az összhangra és az együttműködésre.
Az a meglátása, miszerint azért van itt, mert jobban őrizhető nevetséges volt számomra. A saját otthonában is legalább olyan jól őrizhető, mint itt és ott még jobb is, mert nincsenek veszélyeztetve betegek és ápolók, sem orvosok.
Honnan jött neki ez a hülye gondolat?
- Rendben van, miss Harris, akkor beszélek a kórház igazgatójával. Ettől a naptól fogva ön hazamehet és személyesen én fogok önre vigyázni, nem pedig az "ólomkatonák", így újra a személyes terében lehet, hogy megnyugtató környezetben lehessen, ami az öné - jelentettem ki minden trágár, obszcén megjegyzését figyelmen kívül hagyva, nem is reagálva rájuk. Nem voltam rá kíváncsi, hogy milyen változatos módon tud vulgáris és illetlen lenni. Attól én azért magasabb szinten álltam, soha nem mentem volna le az ő szintjére vendégségbe sem.
Igazából a problémái egy részével tudtam azonosulni, de sokban sajnos nem. Úgy éreztem, nekem a TV és a tablet lett volna a legkisebb problémám, ha már kórházban vagyok.
- Az egyik nyomozóm, Rachelle szakápolói végzettséggel is rendelkezik, ő fog önhöz eljönni és kötést cserélni, ellenőrizni a sebgyógyulást és szükség esetén ellátni önt. Csak akkor fogjuk behozni a kórházba, ha nagyon muszáj és akkor is csak ideiglenesen, amíg orvosi szakellátást kap.
Cserébe, ha már otthon lesz, akkor ön is kulturáltabban fog beszélni velem és együttműködik a kérdéseimet illetően. Ez a mérleg állás megfelel önnek?
- kérdeztem, majd a nekünk kínált almaszirom felé pillantottam, amit mind a ketten elutasítottunk.
Én alapból nem szerettem, Rupert pedig amúgyis visszahúzódó volt, akit most még az is padlóra küldött, hogy milyen diplomatikusan kezeltem azt a helyzetet, amit a legutóbb Elizabeth Grimwalddal szemben nem voltam képes hideg fejjel kezelni, hanem finoman, óvatos szavakkal, de elküldtem az anyjába.


szavak száma: x zene: Investigation megjegyzés: ide


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The case of the shotted dentist Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
The case of the shotted dentist 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
The case of the shotted dentist 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The case of the shotted dentist Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

The case of the shotted dentist Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
239
★ :
The case of the shotted dentist Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: The case of the shotted dentist
The case of the shotted dentist Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The case of the shotted dentist
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Not the Miranda case
» no face, no case
» The case of the murdered geneticist // Horatio & Killian
» The Rosque-Dempsey case
» Miles & Marley // this case is more important than anything else

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: