New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 2:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 23:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 23:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 23:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 22:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 22:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Ophelia K. Noel
TémanyitásOphelia K. Noel
Ophelia K. Noel EmptyHétf. 4 Dec. - 13:24
Ophelia Noel
Does your silly matches mine?

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját, de egy kicsit várnak is.
Teljes Név
Ophelia Kimberly Noel
Becenév
Lia
Születési hely
New York
Születési idõ
1997.11.24.
Kor
26
Lakhely
Harlem
Szexuális beállítottság
Heteroszexuélis
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Mozgókép és animációtervezés, Mozgástervező, Grafikus
Foglalkozás
Barista, megrendelésre fest (főleg esküvőkön), telefon szex (táverotikus előadóművész)
Hobbi
Rendszeres: Indokolatlan szoba és lakás újradekorálás, gardrób átrendezés, festészet, Disney maraton, régi rajzfilmek újrarajzolása különböző stílusokban, fotózás, jégkorcsolya (kamaszkorában jégtáncban versenyzett is), box.
Indokolatlan alkalmi fellángolás: batikolás, ruhatervezés, gördeszka (emiatt egyszer el is törte a kezét), múzeum látogatás (időszakosan szeret különböző kiállításokkal feltöltődni majd hónapokon át a közelébe se megy).
Moodboard

Munkások
csoporthoz tartozom

Jellem
Fellángolások. A gyerek, akit hagynak szabadon szárnyalni tapasztal és fejlődik, szívja magába az impulzusokat, milliószor átalakul mielőtt szépen fokozatosan kialakulnak főbb jellemvonásai. A kalandozás a felnőtté válás része, hogy megtaláljuk önmagunkat. Időnként úgy érzem magam, mint Pán Péter, aki nem volt hajlandó lemondani gyermeki fiatalságáról, megmarad az örök játék világában, ahol minden élénk színű, szinte már harsány. A lelkem egy része ilyen. Szüntelen kutatom, hogy mitől lehetnék egy kicsivel több, egy gondolattal másabb, hiszen honnan tudhatnám, hogy nem az ezredik hobbi lesz az, amit majd a nyugdíjas otthon árnyas tornácán is örömmel végzek majd.

Hagyományok. A nagy család melegsége mindig átjárta a hétköznapjaimat. A feltétlen támogatásukat mindenben élvezhettem ezt pedig talán sosem tudom majd nekik eléggé meghálálni. A két nővérem hiába költözött el otthonról már évekkel ezelőtt mégis minden vasárnap összeülünk egy lármás, zajos, egymás idegeink táncoló nagy vacsorára és annak ellenére, hogy az unokatestvéreim sem éppen az utca végén laknak Karácsonykor és szülinapokkor a ház mindig csordultig van rokonokkal, hogy egymás szavába vágva próbáljuk megvitatni az éppen aktuálist és felzárkózni az esetleges lemaradással egymás életével kapcsolatban.

Ihlet. Sokszor, amikor a fejem már csordultunk van zűrzavarral egyszerűen tollat, ceruzát, ecsetet vagy tabletet ragadok, hogy az alkotáson keresztül minden elcsituljon. Amikor lemerül a szociális elemem egyszerűen elzárkózok és a fejhallgatómat felrakva mással sem foglalkozok csak színekkel és formákkal egészen. Apám a mai napig emlegeti életem első komoly szakítását, amit egy olyan alkotói gyász követett, aminek az eredménye egy több ezer megtekintéses rajzfilm lett a youtube-on.

Szeszély. A család legkisebbjeként a természetem korántsem makulátlan. Ritkán hallottam a "nem" szót emiatt még sokszor manapság is nehezen tudom elfogadni, ha valami tiltólistára kerül és nem félek futni néhány extra kört, ami esetleg még változtathat a válaszon. Akaratos hisztérika ugyan nem vagyok, de művészi szinten rebegtetem a szempilláimat megdolgozva az emberek lelkét, hogy elérjem amit akarok.

Dina Denoire
arcát viselem

Múlt
Halk, visszafogott kacagás gördül le az ajkaimról miközben a mosolyom mellett gödröcskék mélyülnek az arcomon és a szemeim félhold alakba görbülnek a fejem megingatása közben. Mikulás sapkám bolyhos fehér pomponja szórakozottan ugrál a vállamon ahogy néhány pillanatig még a csendes nevetgélés rázza a testemet.
-Egy nagy pohár Karácsony rendel.-Ellépek a kasszától magam mögött hagyva a fanyar arcú fiatalembert bájos társával és felfirkantom azt a bizonyos nevet a pohár oldalára, amit tovább díszítgetek egy Bambi beütésű Rudolffal kihasználva minden művészi vénámat és grafikai tudásomat, míg a kolléganőm készíti a korábbi rendelést ezzel elfoglalva a kávéfőzőt. Kevés dolgot szeretek jobban a ragyogó napsütésnél és a tikkasztó kánikulánál (merthogy én igenis rajongok a nyár minden egyes pillanatáért még akkor is, amikor már a hőség szinte levesz a lábamról), ez pedig nem más, mint a Karácsony. Hiába ráz a hideg és didergek reggelente a buszon a hideg fémcsőbe kapaszkodva miközben a leheletem apró felhő pamacsként jelenik meg a levegőben én boldogan mozgatom szinte alig észrevehetően a lábamat a fülhallgatóból duruzsoló rongyosra hallgatott ősrégi slágerek ritmusára.. vagy éppen azok trap remixére december legelső napjától kezdve. Hogy miért? Nagy családban nőttem fel. Három lány közül én vagyok a legkisebb, így nekem jutott a lehető legtöbb varázslat, hiszen amikor a testvéreim elég nagyok voltak, akik a szüleinknek besegítve ők is azon fáradoztak, hogy a lehető legteljesebb legyen az élmény. Számunkra a Karácsony nem csak egy ünnep, hanem hivatás is. Anya szeptember első napján bedobja az aktuális év esztétikai moodboard pinterestjét, amibe 2 hónapon keresztül egymást trollkodva verekszünk az ötleteket lementve, másokét kitörölve, amíg hivatalosan november első napján le nem zárjuk a csetepatét. Miért pont akkor? Mert onnantól a boltok polcain lassan megjelennek a dekor termékek és átváltunk beszerző üzemmódba.
-Lia. Kalandozol megint.-Wren csípője meglöki az enyémet én pedig visszazökkenve folytatom a kávé elkészítését, amit a szépszemű grincs valószínűleg a lelkesedés bármelyik formája nélkül türelmetlenül vár. Mégis rárakom a pillecukrot, megszórom piros és fehér cukorral a tejszínhabot sőt még egy mini mézeskalács rénszarvast is a tetejére illesztek ügyelve, hogy ne merüljön el. A kompozíció gyakorlatilag sikoltozik azért, hogy valaki készítsen róla egy bűbájos képet és felkerüljön az instagramra, de tudom, hogy erre ennek az alkotásomnak semmi esélye sincsen. Mégsem veszem a lelkemre, hogy valószínűleg egy kavarással fogják a pusztulásba taszítani minden igyekezetemet, hiszen jól tudom nem mindenki arcára csalhatok mosolyt egy édes kis mesefigurával a pohár oldalán vagy éppen egy extra adag cukorszórással. A kiadó részhez lépek, ahol ők ketten várakoznak a sor elején és egy elégedett mosollyal csúsztatom át a papír poharat a férfi felé.
-Tessék, tök fej.-Mosolyom pimasz, bár viszonzást egyetlen másodpercig sem remélek, így csak egy cinkos kacsintást küldök a nő felé, aki jelezte, hogy ezt a becenevet is felskiccelhetem, amit ugyan végül nem tettem meg, de legalább szóban elsütöttem, ha már végül a "Spencer" nevet írtam fel. Bár azért az "S" betű kapott egy édes kis mikulás sapkát.
-Legyen szép napotok!-Csapom össze vidáman a sarkaimat egyet rugózva a lábaimmal mire a kis karácsonyi zöld manó ruhám fehér bolyhos szegélyű szoknyája libben egyet. Jókedvűen fordulok egyet, szinte visszaszökellve a kasszához, hogy beálljak Wren mögé, aki az éppen soron következő rendelést veszi fel.
-Undorítóan cuki vagy, tudsz róla?-Grimaszol ugyan, de látom, hogy erőlködni kell, hogy visszatartsa a mosolyát.
-Tudom!-Az állam alá támasztom a tenyereimet a csuklóimnál összeillesztve a karjaimat, hogy egy képeslapgyanús pózba vágjam neki magam. Felsóhajt, bár a vége nevetésbe torkollik, amibe én is becsatlakozom.
-Nyeld vissza a zöld szőrmédet, Grincs. Hagyd, hogy átjárjon! Ne állj ellen!-Kacagok tovább pördülve egyet kiélvezve minden kislány álmát, hogy a ruhámnak "pörgős" szoknyája van.
-Úgy nézel ki abban a piros harisnyában, mint egy ovis.-Wren persze tovább szurkálódik mire minden egyéb visszavágás nélkül csak rányújtom a nyelvemet, hiszen én jövök, hogy fogadjam a következő vendéget.
-Mit adhatok?-Kérdezem egy széles mosollyal.
-Egy lattét kérek minden Karácsonyos bizbasz nélkül.-Épp csak egy pillanatra néz fel a telefonjából az erősen kopaszodó negyvenes évei felé járó, vélhetően üzletember, de minden bizonnyal irodista.
-Tall, grande vagy venti?-Kérdezek vissza minden komment nélkül.
-Mi?-Grimaszolva pillant rám újra.
-Mekkora legyen a kávé?-Hanyagul mutatok a hátam mögött felhelyezett mérettáblázatra.
-Grande.-Úgy sóhajt mintha még ő tenne nekem szívességet azzal, hogy kiszolgálhatom.
-Milyen névre?
-Mike. Siethetnék? Megbeszélésem van.-Már ütögeti a bankkártyáját a terminálhoz pedig épp csak leadta a rendelést. Miután fizetett arrébb lépek, hogy a másik kolléga leváltson, én pedig készíthessen unalmas Mike unalmas lattéját.
-Ha kedvesebb lenne biztos nem hagyta volna el még a haja is.-Jegyzem meg csendesen az orrom alatt motyogva, miközben a pohárra rajzolok egy Mikulás karikatúrát hátulról, ami éppen letolja a gatyáját.
-Lia!-Lök meg egy kicsit nevetve Wren, amikor rajtakap, hogy éppen mit csinálok.
-Jó na.. vicc volt.-Mormogom félrerakva a poharat és előveszek egy másikat.


A kulcsom halkan csilingel egyet ahogyan a tálkába ejtem miközben a szekrénybe kapaszkodva igyekszem kicsit átmasszírozni sajgó lábfejemet, ami ilyenkor valósággal sikoltozik az egész napos talpalás után a kávézóban.
-Megjöttél, kismanó?-Apa hangja a nappaliból érkezik, mire én kíváncsian dugom be mikulássapkás buksimat az ajtókereten.
-Mi a vacsi?-A hideg széltől kipirult orcával bazsalygok rá oldalra billentve a fejemet.
-Amit a jó édes anyád főzött.-Öblös nevetése betölti a szobát mire én is csak kuncogok egyet és a konyha felé veszem az irányt, ahonnan már mámorító illatok szállingóznak, amit a szemeimet lehunyva szívok mélyen magamba.
-Édesanya!-Hátulról átölelve kukucskálok át a válla fölött, hogy meglessem mi készül a tűzhelyen.
-Vedd le a sapkádat. Itt bent már be fog sülni alá a fejbőröd aztán kihullik a hajad.-Aggodalmaskodik, de szerintem jobban zavarja, hogy a bojtom megcsiklandozta kíváncsiskodásom közben.
-Milyen napod volt?-Érdeklődését azonban nem tudom megválaszolni, mert a kettes számú telefonom megcsörren.
-Új csengőhang?
-Nem, ez a munkahelyi.
-Olyat is adnak a kávézóban?-Szemöldökei feljebb emelkednek a meglepettségtől.
-Ahhhha.-Húzom el a szót amíg felmenekülök az emeletre a szobámba és magamra zárom az ajtót.
Mély levegőt veszek és lassan fújom ki mielőtt fogadom a hívást a fülemhez illesztve a készüléket.
-Szia édes... itt a te kis manócskád. Szeretnéd tudni, hogy mi van rajtam?-A lehető legédesebben búgok a készülékbe, hiszen... fizetnek érte.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Ophelia K. Noel
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ophelia K. Noel 925c3d5b9e579bf511d8113ded42416ce4712fb2
Ophelia K. Noel Fadcc45609eaa9b6cb99eea01bc70ffdf2188d61
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
I'm a damsel. I'm in distress.
I can handle this. Have a nice day!
♫ :
Last night, I had the strangest dream
I sailed away to China
In a little rowboat to find ya
And you said you had to get your laundry clean
Didn't want no one to hold you,
what does that mean?
And you said

Ain't nothin' gonna break my stride
Nobody gonna slow me down
Oh no, I got to keep on moving.
★ lakhely ★ :
Harlem
★ :
Ophelia K. Noel 83ddd932b8c5652b083bb5c654019868b25d3a11
★ foglalkozás ★ :
Barista
★ play by ★ :
Dina Denoire
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
Ophelia K. Noel 0e22d70d84359d2c6fcad8c747921f6ce3d2a5ab
TémanyitásRe: Ophelia K. Noel
Ophelia K. Noel EmptyKedd 5 Dec. - 22:03
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Ophelia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hát te aztán tényleg cuki vagy Ophelia K. Noel 4146035580 Maga vagy a két lábon járó Karácsony, aki csak ismer biztosan nagyon hálás azért, hogy az élete része vagy. Kicsit irigylem is az energiádat, látszólag fáradhatatlan vagy, energikus és külön imádom, hogy mindenkihez van egy kedves szavad. Azért amikor az ember fáradtan, nyolc óra taposómalom után betér egy szíverősítő kávéra a kávézóba, melengeti a lelkét, ha ilyen kiszolgálásban van része :love:
Nem tagadom, már a hobbik felsorolásánál magasba szaladt a szemöldököm a meglepettségtől, aztán az előtörténeted végén ez a mozdulatsor megismétlődöt. Kíváncsi lennék arra, hogy hogyan jött az életedbe ez a nem mindennapi szakma, bár azt hiszem, hogy neked még ez a telefonbetyárkodás is jól áll Smile)
Nincs más hátra, mint a foglalók kitöltése, színt és rangot admintól kapsz majd. Aztán futás, ted boldoggá a klienseidet itt is - ott is.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Ophelia K. Noel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Ophelia K. Noel 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Ophelia K. Noel 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Ophelia K. Noel 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Ophelia K. Noel 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Ophelia K. Noel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ophelia C. Dermot
» say yes to the dress // Becca & Ophelia
» romance your ego // Mark & Ophelia
» instagram.com/official.ophelia
» Holly Ophelia Fields

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: