New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:33-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 17:53-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 17:50-kor
Dorothea Haynes
tollából
Ma 17:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Strangers are just family you have yet to come to know
TémanyitásRe: Strangers are just family you have yet to come to know
Strangers are just family you have yet to come to know EmptySzer. Feb. 07 2024, 07:55


TO: Esther&Jason

"Don't tell mom!" The best advice you ever gave me.


Nem hiszek a sorsban, a csodákban meg még annyira sem, akárcsak a többi spirituális szarságban, de ha mégis választanom kellene ezek közül egyvalamit, az biztos a karma lenne. Mikor hívtak a kórházból, hogy Leo súlyos agyvérzést kapott, és éppen életmentő műtétet hajtanak rajta végre, le kellett ülnöm. Olyan volt, mintha valaki megrázta volna az agyamat, akárcsak egy hógömböt, hogy aztán a benne leülepedett műhó, a gondolataim viharos táncba kezdhessenek. Nem éreztem semmit. Nem aggódtam, nem törtem ki hisztérikus zokogásban, groteszk, egyfajta morbid módon állandóan csak ugyanaz az egy dolog járt a fejemben. Ha most meghal, én végre szabad lehetek. Megállt körülöttem az idő. Órákon keresztül csak ültem az egykor meleg, biztonságot nyújtó közös nappalink kanapéján, ami mára egy dögszagú, sivár, rideg hellyé vált. Nina érezte, hogy valami történik, ha épp nem mellettem feküdt a kanapén, fejét a térdemre hajtva, akkor nyugtalan, szűkölve járkált fel-alá a házban. Én meg csak azt a bizonyos telefonhívást vártam. Leo túlélte a műtétet, azt mondták az első huszonnégy óra kritikus, hogy sérült a beszéd és a mozgásközpontjának egy része, de próbáljak meg ne aggódni, az intenzív osztályra vitték műtét után, csak üljek mellé, fogjam a kezét, suttogjak a fülébe, mert bár altatják, azért hallja, érzi a körülötte lévők jelenlétét. Ez sokban hozzásegíti őt a gyógyuláshoz. Mindent bepakoltam egy bőröndbe, Ninát a kocsiban hagytam, s amikor megpillantottam Leot abban a kiszolgáltatott állapotban, mindenféle csővel a testében, hevesebben kezdett dobogni a szívem. De nem azért, mert aggódtam volna érte. Az utoljára oly' régen megtapasztalt szabadság érzése egész újszerűen hatott rám. Felpezsdítette a vérem, adrenalinnal árasztotta el a testem, és tudtam, hogy ennél nem lesz megfelelőbb alkalom a menekvésre. Odaültem hát mellé, viszolyogva megfogtam a kezét, egészen szokatlan volt, hogy nem szorította össze az ujjaimat fenyegetően. A füléhez hajoltam, és végre kimondtam azt, amit már rég ki kellett volna. Hogy egy igazi, szadista szemét rohadék, hogy most végre visszaadja a karma azt a tengernyi szart, amit én kaptam tőle éveken keresztül, és megérdemel minden szenvedést, amit kapni fog az élettől. Hogy elkezdhet keresni valakit, aki nyomorúságos, szart sem érő életének végéig törölni fogja a seggét, mert rám ne számítson. Ezzel felálltam mellőle, beültem a kocsiba, felhangosítottam egy Bon Jovi slágert, ami épp bömbölt a rádióban, és végre ordítva bőgni kezdtem, egészen addig ameddig oda nem értem Estherhez. Mindent elmondtam neki. Kezdve az évekkel ezelőtti abortusszal, folytatva az elbaszódott kapcsolatunkkal, a mindennapossá vált szóbeli, fizikai bántalmazásokkal. Ahogy azt vártam, borzasztóan érezte magát. Azt hiszem saját magát hibáztatta, hogy nem vette észre. Talán ezért nem akartam soha, hogy megtudja, mert féltettem az önvád fojtogató, kínzó érzésétől. De végre elmondhatom, hogy mindennap egy új remény, ígéret arra, hogy másképp, jobban éljük az életünket, és rohadtul hiszem, hogy végre valami új kezdődik. Kezdve máris a mai találkával Jasonnel. Ha még együtt lennék Leoval, biztos, hogy nem tudnám meghálálni Jasonnek személyesen a legutóbb nyújtott segítségét, amivel az életemet is megmentette. Bár csupán egy teára hívtam meg, mégis idegen számomra ez a helyzet. Találkozni egy férfival, akihez közöm sincs, csak úgy ülni, beszélgetni, nem attól rettegve, hogy vajon mikor szólal meg a telefonom. Ezt még meg kell szoknom. Fogalmam sincs mit várok ettől az estétől. Nem tekintem randinak, de még bárhogy alakulhat, bár tény hogy legalább vagy húsz évvel idősebb tőlem, és egyelőre biztos, hogy semmi komolyra nem vágyom. Talán egy kis kalandozás. Esthernek csak annyit mondtam, hogy találkozóm van valakivel, amin egészen fellelkesült, bár az aggódás ott csillogott a szemeiben. Nagyjából húsz perc késéssel, változatos istenkáromlások közepette sikerül is leparkolnom a yeep-et, amit a katonaság nyugdíjazott, és bár majd' szétesik az öreglány, semmiért nem cserélném le. Futólépésben indulok a bejárat felé, a fejem fölött egy kis kolomp jelzi, hogy új vendég érkezett. Nem kell túl sokáig keresnem Jasont, viszonylag gyorsan megtalálom egy félreesőbb bokszban. Szeretem ezt a helyet. Van benne valami különleges, valami sejtelmes.
-Oké, elég gáz majdnem fél órát késni egy olyan találkáról, amit én szerveztem, ugye? - Bocsánat kérően pislogok rá. Még jó hogy nem a randi szót használtam. Mindenesetre a kitartása, hogy nem hagyott faképnél, pozitívumnak számít, így hát gyorsan lekapom a kabátomat, s bizonytalanul kezet nyújtok neki, mikor felpattan a fotelból, majd lányos zavaromban inkább helyet foglalok, és igyekszem laza lenni, ahelyett, hogy ilyen idiótán viselkednék. Új ez a helyzet, még alkalmazkodnom kell.
-Jobb, mint újkorában. - Sütök el -így utólag belegondolva-, egy elég szar poént, és igyekszem a kínos nevetésemet minél hamarabb elfojtani.
-Szerencsére megúsztam egy enyhe agyrázkódással. - Még jó hogy nem tértem ki a kellemetlenebb részletekre, hogy még napokig hánytam utána. Nem valami gusztusos indítás egy első randin. Miért gondolom, hogy ez randi?!
-Cserfes kisasszony jól van? - Kérdezek érdeklőden Aurora felől. A kiskori énemre emlékeztet. Annyira, hogy egy idő után az agyam elkezdte bemesélni, hogy hasonlít is a gyerekkori önmagamra. Már ami a külsőségeket illeti... Szürreális volt az egész.
-Sokáig maradtok New York-ban? Merre lesz a következő úti cél? - Érdeklődöm kíváncsian. Úgy emlékszem azt mondta, hogy geográfus, és a munkájából adódóan állandóan költöznek, utaznak. Biztos nem egy unalmas figura!


mind álarcot viselünk
Gianna Selassie
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Strangers are just family you have yet to come to know D7c38555e12da8fcf8f33f41c2e097fd17af6cf0
Strangers are just family you have yet to come to know Tumblr_inline_obdoefbEhs1rfmocr_250
★ kor ★ :
30
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Strangers are just family you have yet to come to know Tumblr_inline_obdodvsSd11rfmocr_250
★ idézet ★ :
You played me like nobody, when you were everything for me...
★ foglalkozás ★ :
Önvédelem oktató, főképp gyerekeknek
★ play by ★ :
Antonia Thomas
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
Strangers are just family you have yet to come to know Tumblr_inline_obdof6a92Y1rfmocr_250
TémanyitásStrangers are just family you have yet to come to know
Strangers are just family you have yet to come to know EmptyVas. Dec. 03 2023, 07:44

Gianna & Esther & Jason
to:
and:
at:
on:
Az esti órákban
Azóta a viharos este óta, mikor történt a baleset, teljesen más szemmel nézek a lányomra. Ahogy játszik, ahogy mozog, ahogy beszél... Gyermek még, de akkora lélekjelenléte volt, mikor Giannán segítettünk, hogy ezt sok más felnőtt megirigyelte volna. Néha elmerengek a csodálatában, s ilyenkor mindig megkérdezi nevetve, hogy miért bámulom ennyire? Hiszen nem tudom őt nem figyelni, s képtelen vagyok kiverni a fejemből azt az estét. Ő végig fogta Gianna kezét, beszélt hozzá, simogatta, s úgy gondoskodott róla, amire más, hozzá hasonlóan öt éves gyermek képtelen lenne. Még nekem is erőt adott az egészhez, s olyan energialöketet indított magából, hogy úgy éreztem pár pillanatra, hogy bármire képes vagyok ezen a világon. Ezért is bánom, hogy a teázó, kávézó, süteményező felé most egyedül lépkedek, hiszen akinek itt a helye, az bizony Aurora lenne. Lényegében ő volt a mozgatórugója mindennek.
Kedves volt Giannától, hogy meghívott ebbe a kissé régies hangulatú teázóba, melynek különleges illatai már akkor megragadnak, mikor még be sem lépek. Indiai stílusjegyek uralkodnak bent, mandalával és színes faliszőnyegekkel díszített falak, különleges párnák, vízipipa a sarokban, s az a tömény, fűszeres, füstülős illat mindent ellep. Remek helyet választott, azt meg kell hagyni, bár az öltözékem közel sem illik bele ebbe a környezetbe, hiszen a bakancs, a sötétbarna farmer, és a mattfehér, bővebb ing inkább olyan külsőt kölcsönöz most nekem, mintha egy farmról érkeztem volna. Ám ez legyen most a legkisebb probléma.
Elsőként érkezem, vagy negyed órával előbb, hiszen még erősen ki kell tapasztalnom New York forgalmát, ami olykor kegyetlenül be tud állni, olykor pedig csak úgy átsuhanok mindenen. Szerencsére most is utóbbi történt, ezért hát egyelőre egymagam foglalok helyet az egyik sarokban, ahol az asztal körül két igazán kényelmes fotel pihen. Hamar bele is süppedek az egyikbe, s mikor érkeznek hozzám a rendeléssel, én kérek némi türelmet, hiszen még várok az asztaltársamra, s nem szeretnék tiszteletlen lenni, hogy előbb rendelek bármit is. Így hát amíg meg nem pillantom Giannát az ajtóban, addig elkezdem lapozgatni az étlapot. Remélem, hogy jobban van, s hogy nem maradt neki semmi hosszan tartó károsodása a baleset után. Szegény lány nagyon rosszul festett, mikor ott kellett hagynom a kórházban az orvosok javaslatára, de mikor legutóbb beszéltünk a telefonon, a hangja már sokkal vidámabb volt. Természetesen nem terveztem egy életen átívelő kapcsolatot vele, de azért jó tudni, hogy Aurorával tudtunk segíteni.
Kisvártatva, mikor fellesek a kemény, díszes és illatos papír mögül, akkor pillantom meg őt az ajtóban, s egyből intek az irányába.  
- Szép napot neked, Gianna! Sokkal jobban festesz, mint legutóbb. - felállok helyemről, úgy üdvözlöm őt.  

Gianna Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jason Morales
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Strangers are just family you have yet to come to know Giphy
Strangers are just family you have yet to come to know O1b7atmas1oegs7hrbxf
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Into the drowning deep
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Strangers are just family you have yet to come to know Acec3553b7204385fd5c59723858946792489289
★ idézet ★ :
"I looked upon the sea,
it was to be my grave."
★ foglalkozás ★ :
Geográfus
★ play by ★ :
Jason Momoa
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Strangers are just family you have yet to come to know 9mB3
 
Strangers are just family you have yet to come to know
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Family is fight ─ family is love
» *Strangers in the night*
» There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
» Pernille and Max - Strangers in the night
» You get a good job with more pay and you're okay ~Aziel&Luana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: