New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah
Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah - Page 2 EmptySzomb. Feb. 10 2024, 18:08

Sebastian & Jeremiah
"Did perpetual happiness in the Garden of Eden
Maybe get so boring that eating the apple was justified?"
- New York előtt eléggé elmaradott vidékeket jártam, úgyhogy talán nem ér majd olyan nagy meglepetés. Viszont a repülőút... - húzom el enyhén a szám zavartan. - Még sosem jártam más földrészen, így még a magasban sem voltam. Megeshet, hogy a szervezetem nem viseli túlságosan jól... - a magastól kissé borzongok, így nem árt Sebastiant figyelmeztetni, hogy érhet engem némi kezdeti sokk. A konyhába érve közben kellemes illatok borítják be a szűkös kis helyet, s benézvén a sütőbe hamar le is kapcsolom azt, hiszen nem kellett sok idő ahhoz, hogy ez a pár alapanyag egybesüljön. Kikészítek két tányért és két villát, majd egy kisebb rongyra helyezem a vacsoránkat az asztal közepére.
- Merj bátran. - leemelek a falról egy merőkanalat, majd azt Sebastian irányába nyújtom. A gyomrom már most halkan kutyorog, hiszen nem mostanság vettem magamhoz szilárdat. Még nagyon új nekem minden, sokszor vagyok zaklatott, stresszes és ideges, ilyenkor pedig még nehezebben tudok enni, most azonban nekem is szükségem van az energiára, hiszen nehéz napoknak nézünk elébe. Ha a férfi megtöltötte tányérját, úgy én is kipakolok magamnak egy kisebb adagot.
- Vajon lesz rá lehetőségünk, hogy békésebb körülmények között betekintést nyerjünk egy másik vallásba? Mégis más, ha az ember testközelben tapasztalja, mintha könyvekből olvasná. - elveszik egy falat a számban, de már most tudom, hogy pár kanál után már a gyomrom eltelve fogja érezni magát. Az agytekervényeim csak Sebastian és az út körül kavarognak, nehéz bármi másra koncentrálni.
- Ott jobb, ha nem reverendában érkezem, igaz? - megerősítésre várok tőle, hiszen nem tudom, hogyan reagálnának egy radikális vallás fanatikus tagjai, ha meglátnának egy reverendába bújt alakot közöttük. Nagyon régen jelentem meg civilben mások előtt, már talán nem is emlékszem, hogyan festhetek normális ruhában.
Érkezne egy újabb kérdés, a szavak már épp a nyelvem hegyére kúsznak, mikor váratlanul halk kopogás töri meg a csendet, mely a kissé csillapodó viharon is átszökik. Pár pillanatig kérdőn nézek a férfi irányába, ám a kopogás ismét felhallatszik.
- Maradj itt, kérlek. - nyomatékosítom őt egy célzó pillantással. Hamarosan megmagyarázom... Addig azonban az ajtóhoz lépek, s feltárom azt.
- Jeremiah, minden rendben? Különös zajokat hallottam felőled... - egy esőkabátba bújt alak áll előttem, ki szintén lelkész, de ő már kevesebbet űzi, inkább karbantartással és hasonló dolgokkal foglalatoskodik már. Kérdő pillantásai az ajtón túlra hatolnak, s szinte érzem vádló, szúró tekintetét magamon.
- Minden a legnagyobb rendben, köszönöm az érdeklődést. Én is zajokat hallottam kintről, így megnéztem, nem-e rongált meg valamit a vihar. - magyarázom békésen, bár a szívem kezd felkúszni a torkomba.
- Vendéged van? - pillant ismét beljebb, ám én határozottan megrázom a fejem.
- Egymagam vagyok, és ha most megbocsátasz, megpróbálok aludni, a vihar már úgyis csendesebb. - bólintok irányába, ő megvonja a vállát, végül továbbáll. Az ajtót visszazárom, s kissé zaklatottan telepedek vissza a helyemre.
- Sajnálom, hogy letagadtam az ittléted, Sebastian. A mi köreinkben sajnos nagyon kell figyelni arra, hogy ne másszon ki kellemetlen híresztelés. Biztosan te magad is számtalan rémtörténetet hallottál papokról... A nagy részük igaz. - sóhajtom kellemetlenül. Pár falat közben még lecsúszik a torkomon, de végül jól lakottan eltolom magamtól a tányért.
- Remélem, ízlett. - mosolygok felé kissé fáradtan. Ideje lesz lassan, hogy álomra hajtsa a fejét, s legalább pár órácskát pihenjen, úgyhogy ha végzett ő is, részemről bevonulhatunk a szobába.
thx.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeremiah Cross
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah - Page 2 C9a6ae55087f50d050a2cc7455fb660b1c25c7ff
Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah - Page 2 1db6a0d54cf74efcf467132bd13c5915753b7a6b
★ elõtörténet ★ :
Agnus Dei
★ családi állapot ★ :
Örök magányra ítéltetett
★ lakhely ★ :
A sok eltévelyedett lélek között (jelenleg Queens)
★ :
Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah - Page 2 Tumblr_inline_pg8rptt6AN1t8bm8b_250
★ idézet ★ :
"But he was pierced for our transgressions,
he was crushed for our iniquities;
the punishment
that brought us peace was on him,
and by his wounds we are healed."

― [ Isaiah 53:5 ]
★ foglalkozás ★ :
Lelkész
★ play by ★ :
Aidan Turner
★ szükségem van rád ★ :
Where shadows forever reign

Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah - Page 2 6b4cd7edb12f7d291d5397f431f1ba5c_w200
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
“You will seek me and find me
When you seek me with all your heart."

― [ Jeremiah 29:13 ]

Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah - Page 2 Tumblr_nbq3dmbec71tz7y55o1_500
 
Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sebastian & Jeremiah // In Kolkata
» Jeremiah Mortred
» Father Jeremiah
» Jeremiah&Florian ~ Black sheeps
» are you happy in this modern world? - (Jeremiah & Jennifer)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: