New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:36-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Isaac & Josephine || Nice to meet you
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptyKedd Jan. 30 2024, 21:12

Vannak érdekes első találkozások, például amikor egy több emeletes házban laksz és a liftben találkozol valakivel akiről kiderül hogy alattad lakik és az ő gyerekei visítanak a hálószobád alatt. Az még érdekesebb mikor kiderül, hogy a két említett gyerek már bőven 10 év fölött van. A mai is egy érdekes találkozás egy szomszéddal, akinek a létezéséről eddig nem is tudtam, és az ő szemszögéből is az lehet, alatta lakik egy első ránézésre teljesen konyhai analfabéta, talán közveszélyes nő is, paradicsomszósszal borítva. Mentségemre legyen mondva, hogy egyáltalán nem így terveztem a mai főzésemet, csak éppen elvonták a figyelmemet.
Kicsit fellelkesülök mikor kiderül, hogy pilótaként dolgozik, nagyon izgalmas munkája van és nagyon nagy felelősséggel is jár ez a munkakör, hogy emberi életek függnek tőle.
– Ó, az izgalmas lehet, van esetleg olyan képed ami a pilótafülkéből készült? - Nem igazán tartozik a repülés a kedvenc utazási formáim közé, de az mindig is foglalkoztatta a fantáziámat, hogy milyen lehet a kilátás mikor nem csak egy kis papírlapnyi ablakon kell kikukucskálni. Közelsége zavarba hoz, nem is igazán tudom mit kellene rá reagálnom, üssem el magamtól a kezét vagy én hátráljak meg? Szerencsére mielőtt meghozhatnám a döntést ellép tőlem én pedig kifújom az eddig bent tartott levegőt.
- Erről miért egy harmadik személlyel akarsz beszélgetni? Akár nekem is megmondhatod, nem kell mást rám uszítani, hogy mondja meg hogy felelőtlen vagyok. - Kicsit olyan érzésem van mintha egy kis kamasznak nézne, és ezért nem velem hanem valamelyik hozzátartozómmal akar rólam beszélgetni, de köszönöm szépen, magam is nagyon jól tudom fogadni és kezelni a kritikát.
Nem kérheted hogy ilyet ígérjek meg, de azt meg tudom ígérni, hogy ha legközelebb ilyet csinálok, akkor végig ott leszek a sütő közelében és nem hagyom hogy bármi is elvonja a figyelmemet. - nem vonhatom ki az étrendemből a paradicsomszószos ételeket, ahhoz túlságosan is szeretem őket.
Bólintok, mikor közli, hogy fél óra múlva segít takarítani. Be is sietek a fürdőszobába zuhanyozni és hajat mosni, hiszen az is csupa szósz lett, majd észre veszem hogy az öltözésre és a hajszárításra már nem maradt sok időm, nemsokára letelik a megadott 30 perc.
Igyekszem minél jobban megszárítani a hajam, majd megfésülöm és szaladok is öltözni. Fehérnemű pipa, rövidnadrág pipa…. és kopognak az ajtón. egy szál melltartóban csak nem megyek ajtót nyitni, de megváratni sem akarom…
- Gyere, nyitva van! - kiáltok ki a hálószobából, miközben előkeresek egy takarításhoz megfelelő felsőt és magamra is veszem, majd kimegyek hozzá.
- Nem volt időm előkészíteni magamon kívül semmit sem ami a takarításhoz kell, de ha kapok még 2 percet akkor minden meglesz. - és megyek is az egyik szekrényhez hogy felmosót, takarító szereket és rongyokat vegyek elő.  
- Sokszor csinálod ezt? Segítesz vadidegeneknek?



mind álarcot viselünk
Josephine F. Moreau
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 49a8b117ef30c5b66b73787613ee3b6432120f6c
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 8519786f8d16ecbfc19019ea034403d5e2a1a02e
★ foglalkozás ★ :
rendezvényszervező
★ play by ★ :
Josephine Skriver
★ hozzászólások száma ★ :
7
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptyPént. Jan. 19 2024, 11:40
To Josephine F. Moreau
What you seek is seeking you.

Émelyítő a túlcsorduló barátságos viselkedése. Az a fajta cukormázas lány akitől összeragad a szád, akitől érzed, hogy fulladozni kezdesz és mintha valami megmozdulna a mellkasodban. Az aki körberagyogja az egész szobát és mellette szürke kisegérnek érzed magadat. Az ilyen lányok veszélyesek. Teljesen képesek a melegük köré vonni, ott tartani és elvakítani a fényükkel amikor aztán hirtelen lecsapnak, kihasználnak, hazudnak és etetik a bennük lévő szörnyecskét aki a kedvességtől nem láttál.
Összeszűkített szemmel kémleltem a mosolyt az arcán, az apró ráncokat a szeme sarkában, azt ahogy ellágyultak a vonásai a piros szósz alatt. Örül, hogy megismer? Ha.... kétlem. Talán valamennyire én is olyan voltam mint a cukormázas lányok. Tökéletes külsőmmel, úriember modorommal képes voltam bárkit az ujjaim köré csavarni anélkül, hogy különösebb erőfeszítést kellene tennem és a szándék ezek mögött sose volt tiszta. Egy jó szex? Jobb állás? Vagy csak előre tolakodni a sorban? A cél szentesíti az eszközt.
- Jah... azt hiszem én is. - morogtam az orrom alatt miközben még mindig az arcát kémleltem. Egészséges az, hogy valaki ennyire...vidám?
- Nem sokat vagyok itthon... tudod, szakmai ártalom. - mutattam a zakómon pihenő kitűzőre ami számomra egyértelműen jelentette azt, hogy melyik légitársaság pilótája vagyok, de egy laikus nem biztos, hogy érti így megköszörültem a torkomat és alig láthatóan kihúztam magamat.
- American Airlines. - biccentettem és ebbe a két szótól belebizsergett a lelkem. Imádtam a munkámat, imádtam a repülést és imádtam, hogy amikor minden összeomlott körülöttem a repülés akkor is ott volt. Ez egy olyan hobbi ami miatt egy napot se érzem munkának és ez büszkeséggel töltött el.
Ahogy közelebb léptem és feltettem a kérdést rögtön meg is bántam. Mi a szar ütött belém? Ennél azért kicsit finomabb és kevésbé direkt szoktam lenni. Talán a hetek óta tartó böjt volt az oka vagy csak a lány cserfessége és napsugara.
Elengedtem a tincset és a csaphoz sétáltam, hogy lemossam a kezemre tapadt szószt. Apró mosoly ült ki a szám szegletére ahogy érzékeltem zavarát. Ez jó... ez még egész jól is elsülhet.
- Csak mert ha lenne szívesen elbeszélgetnék vele arról, hogy a barátnője milyen kurva felelőtlen. - fordultam vissza hozzá és újra végig mértem a zokniba bújtatott lábától egészen a paradicsomos feje búbjáig. Apró termete újabb mosolyt csalt az arcomra.
- Egyezünk meg valamiben.... segítek neked takarítani, ha megígéred, hogy soha többet nem főzöl olyat amilyet most próbáltál, mert jó lenne ha legközelebb is lenne hova hazajönnöm. - elindultam felé majd félúton a kijárat felé vettem az irányt.
- Fürödj le Piroska én is átöltözöm. Fél óra múlva találkozunk. - szalutáltam majd kiléptem a lakásából és a bőröndöm kíséretében az emeletre sétáltam. Átöltöztem kényelmes melegítő alsóba, pólóba és sportcipőbe bújtattam lábamat. Talán még futni is elmegyek ha ennek az egésznek vége. Percre pontosan fél óra múlva kopogtattam a lány ajtaján és az ajtófélfának dőlve, karba tett kézzel vártam, hogy az ajtót nyisson. Biztos voltam ugyan benne, hogy ezután se zárta kulcsra az ajtót, de úgy gondoltam megadom neki a lehetőséget, hogy úgy tegyen mintha....




"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."


mind álarcot viselünk
Isaac Henderson
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Gentel-top

Isaac & Josephine || Nice to meet you Miles
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Sometimes the hardest
thing & the right thing are
the same.
♫ :
Easy, easy
Pull out your heart to
make the being alone.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_pacnx5L9VV1rfmocr_250
★ idézet ★ :
Sometimes we just
can see clear only after our
eyes washed away with tears.
★ foglalkozás ★ :
✈︎ Pilóta ✈︎
★ play by ★ :
Nic Bateman
★ szükségem van rád ★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_opv2wc7vSp1rifr4k_540

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_pacnv3XNtJ1rfmocr_250
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptySzomb. Nov. 18 2023, 22:49


Egy ilyen szituációban, mint amibe én is kerültem a legtöbb ember valószínűleg szitkozódna, kiabálna vagy mérgében még nagyobb felfordulást okozna, de én nem vagyok a legtöbb ember. Én én vagyok, és ahelyett, hogy a problémát vagy a káoszt tovább növelném egy kis kirohanással inkább azt nézem, hogy hogyan lehet megoldani azt, hogy minél hamarabb úrrá legyek a jelenlegi káoszon és elhárítsam azt. Eddigi életem során ez a taktika mindig bevált, ezért nem is tervezek rajta a közel jövőben változtatni. Persze mindig vannak kivételes alkalmak, amikor nálam is betelik az a bizonyos pohár és kifordulok önmagamból egy kicsit. Utána nem győzök elnézést kérni azoktól, akiket esetleg megbántottam. Ilyenkor persze mindig jön az, hogy hülye vagyok, végre úgy viselkedtem, mint mindenki más és nincs miért elnézést kérni.
A jelenlegi káoszon is igyekszem uralkodni, először a tűzjelző elhallgattatása, majd utána kideríteni kis is az illetéktelen behatoló. Nyers stílusa meglep, de nem ismerem, nem tudhattam előre, hogy mire számíthatok tőle. Én magam ha lehet kerülöm a káromkodást, de van akinek egészen jól áll és van aki egyszerűen csak bunkónak tűnik miatta. Őt így elsőre az első kategóriába sorolnám, aztán majd kiderül, hogy átsoroltatja-e magát a bunkó kategóriába vagy sem.
Közeledek felé kinyújtott kézzel, hogy kezet fogjunk, de úgy méreget mint akinek két feje nőtt. Tény, hogy manapság az emberek vagy kihagyják a  formális bemutatkozásokat és megelégszenek azzal ha csak oda böfögik a másiknak a nevüket, vagy még azt sem, hanem elvárják hogy kitalálják, de én azért ilyen szinten kicsit régi módi vagyok, ismerkedjünk meg normálisan, aztán majd meglátjuk, hogy hova is jutunk.
- Örülök, hogy megismerhetlek Isaac - mondom egy barátságos mosollyal az arcomon. Lehet tartanom kellene tőle, de valahogy az ösztöneim azt sugalják, hogy a barátságosnak tűnő barna szemek mögött nem rejtőzik ártó szándék. Ha meg mégis, akkor így jártam, mert nem gondolnám, hogy bármit is tudnék tenni ellene. Az enyéimhez képest hatalmas kezei vannak, ha szeretné egy kézzel is le tudná fogni a csuklóimat, és akkor nézhetnék magamra. Ruhái izmos testet sejtetnek maguk alatt, valószínű rendszeresen látogatja az edző termeket és ott valószínűleg jóval több súllyal szokott dolgozni, mint ami az én testsúlyom, vagyis tényleg nincs semmi esélyem, de egyelőre nem tűnik úgy, mintha ártani akarna nekem, sőt, azért jött megnézze életben vagyok-e még.
- Azt hittem a felettem levő lakás teljesen üres - felelem, mert eddig nem nagyon hallottam fentről semmit sem, de ez lehet amiatt van, mert az életem a munkám körül forog teljesen és nem sokat szoktam itthon lenni.
Közelebb lép, és a hajamért nyúl, elsőre nem is tudom hova rakni ezt a viselkedést, hiszen körülbelül 3 percce ismerjük egymást és én úgy nézhetek ki mint aki részt vett a Spanyol La Tomatina fesztiválon.
- Olyan barát-barát nincs aki átjönne segíteni takarítani, vagy csak azt nézni hogy én takarítok és ő figyel hogy ne essek le sehonnan és törjem ki  a nyakam. - felelem bár a viselkedéséből úgy vélem nem ilyen barátra vonatkozott a kérdése.
- Ha az érdekel, hogy van-e akivel romantikus estéket töltök kettecskén, akkor a válasz az, hogy nincs. Mrs. Trembley épp az unokájával próbál össze boronálni, de még nem találkoztunk. - gyanítom ez túl sok információ lesz neki és már megint meg fogom kapni, hogy túl sokat jártatom a szám.
El kellene húzódnom tőle, ellökni a kezét, megköszönni az aggódást és hazaküldeni, de nem teszem, még nem, ahhoz túlságosan is kíváncsi vagyok, hogy mi sülhet ki ebből az egészből. Túlságosan is vonzz, ami miatt menekülnöm kéne, de még nem… még hagyom had maradjon, és győz a józan eszem felett a kíváncsiság.
- Mi…. miért érdekel? -



mind álarcot viselünk
Josephine F. Moreau
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 49a8b117ef30c5b66b73787613ee3b6432120f6c
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 8519786f8d16ecbfc19019ea034403d5e2a1a02e
★ foglalkozás ★ :
rendezvényszervező
★ play by ★ :
Josephine Skriver
★ hozzászólások száma ★ :
7
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptyVas. Nov. 12 2023, 16:11
To Josephine F. Moreau
What you seek is seeking you.

Talán gyakrabban kellett volna közgyűlésekre és kerti partikra járnom akkor talán nem lennék ennyire fogalmatlan az itt lakókkal kapcsolatban. Igazság szerint eddig nem is érdekelt az összetétel, tekintettel arra, hogy elég kevés időt töltöttem itthon. Ha itthon is voltam inkább aludtam vagy meccset néztem a már korábban említett dög nehéz kanapén. És ha mindezeken túl voltam akkor a magányomat ismeretlen nőkkel próbáltam elűzni. Néha ideges szemekkel találtam szembe magamat ha a kukatárolónál összefutottunk - tekintettel a válogatott szexuális életemre -, de ezekre ügyet se vetettem így ez nem jelentette alapját egy ismerkedésnek.
De elnézve az alattam lévő szomszédomat talán jobb lenne ha közösségi életet élnék.
Neki dőltem a folyósó falának, kezemet mellkasom előtt összefontam a lábamat pedig keresztbe tettem és csak néztem újdonsült szomszédomat ahogy keresi a megoldást a káosz közepén. Kifejezetten szórakoztatónak találtam ahogy széket húzott a riasztó alá és nyújtózkodva próbálta elérni azt. Így alulról nézve - na meg persze eltekintve a piros szósztól - egészen jó belátásom nyílt a testére. Hosszú vékony lábai vonzották az ember tekintetét, hogy végig mérjék azt, amin feljebb haladva formás feneke feszült a nadrágja alatt az erőltetett pipiskedéstől. Hasa befelé horpadt a nyújtózkodás miatt amitől nagyobbnak tűnt a melle. Ez volt az a mell amely pont az ember kezébe simult. Ennek gondolatára nyeltem egyet és alsó ajkamba haraptam.
A szememet még mindig rajta legeltettem amikor a sípszó elhallgatott és kettőnk közé csönd telepedett. Fejemet kissé oldalra billentettem mikor szembe fordult velem. Haja csapzott volt vizes és piros. Az arca angyali és olyan amitől kellemetlenül érezted magad már csak azért mert olyan végtelenül bájos volt amitől azt érezted, hogy minden problémádat rá akarod erőszakolni.
Csak néztem és hallgattam Őt ahogy megállás nélkül folyt belőle a szó. Az agyam ennyi információ befogadására talán nem is képes. Hogy képes rá, hogy ne káromkodjon, tomboljon és üvöltsön egyszerre az előbbiek után. Plusz egy vadidegen állt az otthona közepén és ő ahelyett, hogy kérdőre vonna, hogy mi a faszt keresek itt, közli, hogy segítsek neki. Na jó...erre nem voltam felkészülve.
- Te mindig ilyen kurva sokat beszélsz? - bukott ki belőlem a kérdés. Őszintén nem szokott zavarni ha mások csicseregnek, bár tőlem lényegesen távolt állt ez a fajta kommunikáció - meg úgy az összes többi is -. Most viszont zavart. Hogy lehet ilyen felelőtlen? Mi van ha egy idióta sorozatgyilkos vagyok.
- Figyelj Piroska, őszintén én csak meg akartam nézni, hogy nem haltál-e meg, de nem terveztem éjszakába nyúlóan takarítani. - Őszintének lenni nem mindig jó dolog. Sokszor megbántjuk a másikat és megutáltatjuk magukat, de legalább sose kell olyat csinálnunk amit nem akarunk.
Szemeimet összeszűkítettem ahogy közeledni kezdett felém és a keze láttán amit felém nyújtott. Pár másodpercig méregettem azt majd ellöktem magamat a faltól, hogy a mellkasom előtt összefont karomat szabaddá tehessem.
- Isaac. - simítottam tenyeremet az övébe. Apró, törékeny keze szinte eltűnt az enyémben és forró érintése kifejezetten jól esett megfáradt bőrömnek. A kelleténél talán több idegig hagytam tenyerét a tenyeremben és csak akkor engedtem el mikor a következő kérdését nekem szegezte.
- Mrs. Trembley unokája? - néztem rá értetlenül. A kérdést sem egészen értettem pedig átgondolva egészen egyértelmű volt. Sosem találkoztunk, nem tudhatta, hogy én is itt lakom.
- Óh nem... én feletted lakom. - böktem mutató ujjammal a plafon irányába jelezve, hogy én vagyok a fenti szomszéd.
A gyors bemutatkozás után és hogy tisztáztuk ki kicsoda ebben a lépcsőházban úgy éreztem megágyaztunk olyan kérdéseknek amiket most már bátran feltehetek.
- Mondd csak Pirosa... van neked barátod? - léptem kissé közelebb hozzá miközben az egyik  nedves tincsét az ujjam köré csavartam. Így vizesen, szószosan és paradicsom szagúan nem volt egy üdítő látvány, de reménykedtem benne, hogy a ragacsos máz alatt a bájos arca még hívogatóbb lesz.



"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."


Josephine F. Moreau imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isaac Henderson
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Gentel-top

Isaac & Josephine || Nice to meet you Miles
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Sometimes the hardest
thing & the right thing are
the same.
♫ :
Easy, easy
Pull out your heart to
make the being alone.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_pacnx5L9VV1rfmocr_250
★ idézet ★ :
Sometimes we just
can see clear only after our
eyes washed away with tears.
★ foglalkozás ★ :
✈︎ Pilóta ✈︎
★ play by ★ :
Nic Bateman
★ szükségem van rád ★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_opv2wc7vSp1rifr4k_540

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_pacnv3XNtJ1rfmocr_250
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptyVas. Nov. 05 2023, 22:16

Vannak napok amikor az ember azt kívánja, hogy bárcsak egész nap ágyban maradt volna lustálkodni, talán elindítva kedvenc sorozatát az egyik népszerű streaming szolgáltatónál – én párhuzamosan vagy 5 sorozatot nézek egyszerre, mert mindig máshoz van hangulatom- vagy a kedvenc könyvével és egy hatalmas bögre forró csokoládéval. Ha majd vissza gondolok erre a napra biztos a legszívesebben a fejem verném a falba, hogy mi a fenének kellett nekem ma szakácsot játszani… vagy felvenni a telefont az öcsémnek. Ha már itt tartunk, ha nagyon szeretném akkor mondhatnám azt, hogy ez az egész az Ő hibája, mert munkával zaklat a szabadnapomon, de nem fogom ráfogni. Ez az egész az én hibám, mert hiába próbáltam egyszerre több felé figyelni, egyszerűen nem ment.
Amikor valami katasztrófa történik van a másodpercek mintha csiga lassúsággal telnének, de hiába látom lassabbnak a történéseket, pontosan tudom, hogy nem fogok tudni megakadályozni semmit sem. Nincs szuper erőm pedig ilyenkor nagyon is jó lenne, mert lehet legalább azt el tudtam volna kerülni, hogy állhassak majd neki a konyha kifestésének… megint. Két hónapja fejeztem be a lakás festését… most gondoskodtam arról, hogy még véletlenül se essek ki a rutinból.
- ÁÁÁ, forró forró forró! -mondom és rohanok is a csaphoz, hogy amennyire lehet lemossam magamról a piros szószt. Az, hogy közben bejött valaki a lakásba még nem üti meg az inger küszöbömet, egyelőre jobban foglalkoztat az, hogy ha lehet megússzam ezt az egész incidenst égési sérülések nélkül. Megnyitom a hideg vizet, és elkezdem az arcomról, és nyakamról lemosni a trutyit – valljuk be, ezt már nem igazán lehet szósznak vagy bármiféle ételnek nevezni- mikor nagyjából már sikerrel jártam akkor fogom fel, hogy nem vagyok egyedül. Felé fordulok és inkább nem gondolok bele hogy nézhetek ki most… talán mint egy vizes veréb akinek tömegbalesetben volt része.. eh ennyit arról, hogy nem gondolok bele hogy festek.
- A plafonon az érzékelő fedele alatt van a kezelőpanel. - válaszolok és már húzok oda egy széket, amire felállva és nyújtózkodva, de sikerül leszednem a takarólemezt és megnyomni a nagy piros gombot amivel el lehet hallgattatni ezt a szerkezetet.
A fülsüketítő sípolás után nagyon hirtelen jött a csönd és egyben nagyon zavaró is volt. Most hogy nem égek meg és a hallásunk is épségben megmarad van lehetőségem megnézni az illetéktelen behatolót. Valamiféle egyenruhát visel, ami miatt egyből pozitív benyomást kelt és nem érzem szükségét annak, hogy elmeneküljek vagy elkezdjek segítségért kiabálni… Ő a segítséget épp az előbb ajánlotta fel nem?
- A robbantást még úgy tűnik, hogy gyakorolnom kell, mert még a plafon is a helyén van és az ablakok sem sérültek, de ha a segítség felajánlás komoly volt akkor élnék a lehetőséggel. - felelem neki, majd rájövök, hogy ezek alapján lehet azt hiszi, hogy tényleg fel akarom robbantani a házat.
- Már mint a kárelhárításban szeretnék segítséget ha lehet.. Egyedül biztos, hogy nem fogom tudni letakarítani a plafont, ahhoz túl magasan van. - milyen épeszű megállapítás… nagyon ügyes vagyok.
- Van festő overálom, ha nem akarod össze koszolni a saját ruhádat. Amúgy Josephine vagyok - megyek hozzá közelebb és nyújtom ki a kezem egy kézfogásra.
- Persze nyugodtan mondhatsz nemet… te vagy Mrs. Tremblay unokája ugye? Azt mondta meglátogatja őt a napokban. - imádom az öreglányt, igazi kis pletykás asszony aki biztonsági kameraként követi a ház és az utca történéseit. Nincs olyan amiről ő ne tudna, épp ezért elég hamar kiszúrta, hogy nem szoktak férfi vendégeim lenni ezért úgy határozott, hogy kerítőt fog játszani. Nyilván tiltakoztam a dolog ellen, mert az ilyen csak rosszul tud elsülni és nem szeretném ha egy ilyen miatt megromlana a viszonyom a szomszédokkal.



Isaac Henderson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Josephine F. Moreau
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 49a8b117ef30c5b66b73787613ee3b6432120f6c
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 8519786f8d16ecbfc19019ea034403d5e2a1a02e
★ foglalkozás ★ :
rendezvényszervező
★ play by ★ :
Josephine Skriver
★ hozzászólások száma ★ :
7
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptyVas. Nov. 05 2023, 20:44
To Josephine F. Moreau
What you seek is seeking you.

A mai napot vártam a legjobban a hétben. Sikeresen visszaértünk az európai útról és most egy hét pihenő következhetett. Elterveztem, hogy hatalmasat fogok aludni, edzeni és végre lesz időm felkeresni a helyi bárokat is. Pár hete költöztem ide így még nem voltam ismerős a környéken. A sarki kisbolton kívül - ahol összeismerkedtem Mrs. Tremblay-el - nem tudtam mit merre találok.
A költözésemnek puszta kényelmi okai voltak. Ez a lakás sokkal közelebb volt a repülőtérhez ami megkímélt jó pár idegességtől és rohanástól. Az én lépcsőházam lakóközösség nagy többséget inkább civilek és a Mrs. Tremblayhez hasonló idősek alkották. Nem tudtam, hogy ennek örülnöm kellene-e vagy inkább átkéretni magamat a sorházak bármelyikébe ahol több szolgálati lakás kapott helyet, de miután felcipeltük a legnehezebb kanapát a világon a második emeletre elhatároztam, hogy innen fogok nyugdíjba menni és a holtestemmel együtt vihetik csak el ezt a dög nehéz ülőt.
A taxi amikor megállt nem egészen az az érzés kapott el aminek kellett volna. Nem volt meg az a melegség a mellkasomban, nem éreztem még magamének, az otthonomnak ezt az ingatlant. A hatalmas komor falaival, díszes vasrácsaival, kopott lépcsőivel inkább tűnt egy romantikus film első vágóképének.
- Kösz Tom! Jövőhéten találkozunk! - nyújtottam előre a kezemet, hogy kezet fogjak a sofőrrel aki a válla fölött átnyújtotta kezét.
- A csajok jövőhéten beöltözős bulit tartanak. Kivettem az egész hetet mert ha nem segítek Amandának a jelmez készítésben megfenyegetett, hogy el fog válni. - miközben vissza húztam a kezemet megszorítottam a férfi vállát amolyan együttérzés gyanánt.
- Ez egy komoly fenyegetés. Menj haza és varrj görögdinnye jelmezt a lányoknak. - nevettem el magamat majd kinyitottam az ajtót. A csomagtartó már nyitva volt így miután kivettem a bőröndömet rácsaptam az autó hátuljára jelezve, hogy indulhat.
Már nem foglalkoztam azzal, hogy az egyenruhám gyűrődéseit kisimítsam vagy megigazítsam a lógó nyakkendőmet mert tudtam, hogy pillanatokon belül úgyis megszabadulok tőle.
Épp abban a pillanatban ahogy a bejárati ajtót bezártam magam mögött tompa puffanást hallottam amit a füstjelző sípolása követet. Tekintettel arra, hogy nem ismertem még a szomszédaimat fogalmam sem volt arról, hogy ki az aki hajlamos felgyújtani a házat. Nem túl bíztató.
Elindultam a lépcsőn a hang irányába, de a fordulóban a látvány is egyértelművé tette a gyújtogató lakóhelyét. A bejárati ajtó alól füst szállingózott kiamit fojtogató szak kísért. Elgondolkodtam, hogy mennyire érzem most szükségét annak, hogy hőst játszak, de eszembe jutott Mrs. Tremblay a csámpás, kötött pulóveres tacskójával és biztos voltam benne, hogy nem tudnék úgy elaludni, hogy nem bizonyosodom meg arról, hogy nem halt meg senki még úgy is hogy minden porcikám egy üveg sörre és meccsre vágyott.
A bőröndömet letettem az ajtó mellé miközben kopogtatni kezdtem a bejárati ajtón. Bár pontosan tudtam, hogy a sípoló hang elnyomja a kopogásom hangját megpróbálkoztam vele tudva, hogy ha berúgom az ajtót lesz mivel védekeznem. Na de mielőtt erőszakra vetemedtem volna lenyomtam a kilincset ami örömömre - és meglepetésemre - nyitva volt.
- Azt a kurva. - kezdtem el legyezni az arcom elé tóduló szürke felhőt ami a nyitott ajtónak köszönhetően könnyebben távozott a szobából. A konyhát padlótól plafonig piros szósz fedte, a tűzhely még mindig füstölgött és a füstjelző visítása is csak egyre erősebb lett ahogy hívatlanul egyre beljebb sétáltam a lakásban.
- Egyedül is fel tudod robbantani a házat vagy van szükséged segítségre? - ordítottam túl a sípolást amint szembe találtam magamat a káoszt okozó nővel. Bájos arcán és haján folyt a piros szósz, a köténye azt hivatott volna képviselni, hogy megóvja az esetleges fröcsögéstől, de ez az a helyzet volt amitől a legmenőbb kötény se tudta volna megmenteni.
- Hol a picsába kell kikapcsolni ezt a szart mielőtt előbb süketülünk meg mint hogy meghalnánk?! - mutattam fel a riasztóra célozva miközben egy mondatba egyre több káromkodást préseltem. Anyám minden egyes alkalommal sápítozott és valakihez fohászkodott mikor egy káromkodás elhagyta a számat.  Ő is pontosan tudta, hogy már nem tud megváltoztatni, de naív módon még reménykedett ép úgy ahogy most én is tettem. Reménykedtem benne, hogy Szélvész Kisasszony hamar ura lesz a káosznak és elhagyhatom a lakását meg valahol abban is, hogy szüksége lesz a segítségemre és itt maradhatok... akár egész estére.



"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."


Josephine F. Moreau imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isaac Henderson
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Gentel-top

Isaac & Josephine || Nice to meet you Miles
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Sometimes the hardest
thing & the right thing are
the same.
♫ :
Easy, easy
Pull out your heart to
make the being alone.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_pacnx5L9VV1rfmocr_250
★ idézet ★ :
Sometimes we just
can see clear only after our
eyes washed away with tears.
★ foglalkozás ★ :
✈︎ Pilóta ✈︎
★ play by ★ :
Nic Bateman
★ szükségem van rád ★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_opv2wc7vSp1rifr4k_540

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you Tumblr_inline_pacnv3XNtJ1rfmocr_250
TémanyitásIsaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you EmptyVas. Nov. 05 2023, 16:34

-I'm goin' out tonight, I'm feelin' alright Gonna let it all hang out –  éneklem és rázom közben a fenekemet, egy kezdetleges táncot imitálva, amit egy helyben is lehet járni annak a veszélye nélkül, hogy a zöldség helyett az ujjaimat vágnám el, és vacsora helyett mehetnék a sürgősségire.  Úgy döntöttem reggel, hogy ma főzni fogok és ez meg is bélyegezte az egész napomat, reggel egy kis piac majd rendes nagy szupermarketbe vezetett az utam, hogy beszerezzek minden hozzávalót.  Általában üres a hűtőm, mivel nem szokásom… pontosabban nincs időm arra, hogy órákat eltöltsek a konyhában… kivéve amikor úgy döntök, hogy ideje olyat enni, ami pontosan tudom miből és hogyan készül. Nem kell nagy dologra gondolni a mai főzőcskézésem során, nem viszem túlzásba a dolgokat, csak sült hús készül zöldséggel, és hogy ne legyen olyan száraz hatása az egésznek mártás is készül, paradicsomos.
Ha már eddig nem sikerült eljutnom az általam oly nagyon imádott Olaszországba, akkor annyit megtehetek, hogy legalább néha a konyhámba és az étkezéseimbe beiktatok egy kis Olasz életérzést. Fogalmam sincs, hogy hogyan képesek beiktatni a mindennapjaikba a délutáni sziesztát, én egyszerűen képtelen lennék a nap közepén ledőlni és csak szunyókálni egy kicsit. Mikor ők alszanak én akkor szoktam a leginkább pörögni, a telefon folyamatosan a fülemen van, vagy éppen megbeszélésen vagyok ahol a következő megrendelés részleteit tisztázzuk, vagy csak ötletelünk közösen az ügyféllel, hogy a következő rendezvénynek milyennek is kellene lennie. Munka mániás lennék? Nem hiszem, ez inkább a munka szeretete nem, pedig túlzásba vitele. Ha annyira túlzásba vinném a munkát akkor nem lenne ma időm főzni, valamit a legújabb képemet se tudtam volna befejezni, ami jelenleg ott áll a nappali egyik falának dőlve és arra vár, hogy valaki felfúrja nekem a falra.
Bedobálom a sütő zacskóba a húst és a zöldségeket, jó szorosan lezárom, majd megy is be a sütőbe, a mártást pedig ellenőrzöm, hogy úgy néz-e ki, mint ahogy ki kell. Jó lenne ha lenne hozzá bármi viszonyítási alapom, de nincs, ezért jónak ítélem meg egyelőre.
A telefonom szokás szerint csörögni kezd, én pedig megyek is felvenni a hívást. Még ha csináltam is magamnak egy szabadnapot, akkor sem engedhetem meg azt, hogy ha keresnek ne vegyem fel, hiszen bármikor befuthat egy nagyobb meló lehetősége. Mint kiderült, ez most nem az lesz, mert csak az öcsém hív.
- Szió mizujs?
- Hali, kellene segítség. Diploma osztó utáni bulit akarunk csinálni és hátha neked vannak ötleteid hogy hol lehetne. Amit mi eddig találtunk minden rohadt drága a srácok meg nem erre akarják költeni a diákhitelük kilencven százalékát, hanem mondjuk kajára, lakhatásra meg hasonló… - hagyja nyitottan a gondolatot, hiszen pontosan tudja, hogy én is voltam hasonló cipőben. Egyetemistának lenni nem éppen pénztárca kímélő mulatság, ha az embernek nem sikerült kifognia egy jó kis zsíros ösztöndíjjat… és tudom, hogy az öcsém és haverjai nem ebbe a kategóriába tartoznak.
- Várj hozok egy új mappát és mondd a részleteket mit szeretnétek. - vedlek át munka üzemmódba és már tárgyalhatjuk is a részleteket. Alaposan kifaggatom arról mit is szeretnének, illetve bedobok én is pár ötletet, hogy lehet minél költség hatékonyabban megcsinálni azt amit szeretnének.
- Valami ég… te nem érzed? -szúrom közbe a nagy ötletelésbe
- Josie, nem vagyok ott mit gondolsz? - kapom a nem túl kedves hangvételű választ.
- Á!! Elfelejtettem hogy főzök, le kell raknom, később beszélünk! – nyomom ki a telefont és dobom a kanapéra, majd rohanok a konyhába ahol egyszerre több dolog is történik:
1. hatalmas hanggal kivágódik a sütő ajtaja és elkezd kiömleni belőle a fekete füst. Valószínű felrobbant a sütőzacskó és annak köszönhető a hang és az hogy kinyílt a sütő.
2. A mártásnak szánt paradicsomos fazék teteje kilő és meg sem áll a plafonig, miközben mindent beterít piros szósszal. Többek között a kötényemet is, illetve a hosszú ujjú felsőmre is jut a masszából ami meglehetősen forró még.
3. Elkezd sípolni a füst jelző készülék… még szerencse, hogy időben.. ja nem. Szerencsére csak hangja van és nem kezd el magából vizet szitálni, mint ahogyan azt a filmekben szokták mutatni.

Isaac Henderson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Josephine F. Moreau
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 49a8b117ef30c5b66b73787613ee3b6432120f6c
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Isaac & Josephine || Nice to meet you 8519786f8d16ecbfc19019ea034403d5e2a1a02e
★ foglalkozás ★ :
rendezvényszervező
★ play by ★ :
Josephine Skriver
★ hozzászólások száma ★ :
7
TémanyitásRe: Isaac & Josephine || Nice to meet you
Isaac & Josephine || Nice to meet you Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Isaac & Josephine || Nice to meet you
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hey Dad, nice to meet you!
» nice to meet you again
» Ria & Cher ~ nice to meet you again
» Barcelona Bar - nice to meet you... again?
» Hello Brother, nice to meet you!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: