New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:01-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 05:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Hello Brother, nice to meet you!
TémanyitásHello Brother, nice to meet you!
Hello Brother, nice to meet you! EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 18:35
Csodás neved

Play by:
Im Jae Bum?
Születési hely:
rád bízva
Kor:
24 körül
Lakhely:
mindegy
Szexuális beállítottság:
nem számít
Családi állapot:
rajtad múlik
Csoport:
nem szabom meg
Történetünk:

Lényegében csak féltestvérek vagyunk, ugyanis te vagy apánk elsőszülött gyereke. Pont ezért, engem nem ismerhettél. Magam sem tudom pontosan miért, de apánk kettős életet élt. Volt a családja, aztán amikor - gondolom én - azt megunta, talált egy másik nőt, akit felcsinált. Sokat dolgozott, de odafigyelt rám, tényleg elég jól gondoskodott rólam, egészen 14 éves koromig. Persze voltak jelek, amiket előtte nem érthettem meg, mert nagyon fiatal voltam... De fokozatosan eltávolodtam a férfitől, aki egész életemben a hősöm volt. Végül téged és az anyádat választotta, minket meg magunkra hagyott. Hogy mikor értesültél rólam először? Amikor 17 voltam, és magamra maradtam. Ekkor kerestem fel apánkat és lényegében közöltem vele, hogy anya meghalt. Ő azt is letagadta, hogy a gyereke vagyok, én pedig igazából nem is akartam hozzá menni. Ekkor kerültem az utcára, veled meg isten tudja, hogy mi a fene történt. Azt tudom, hogy a temetésre eljöttél, bár nem közelítettél meg. Idővel gondolom apánk el tudta hitetni veled is, hogy lényegében semmi közünk nincs egymáshoz, holott egy picikét talán hasonlítunk is egymásra... Még ha nem is túlságosan. Azóta eltűntem az életedből, viszont valamilyen oknál fogva, most megkerestél és fel akarod venni velem a kapcsolatot. Erre én pedig határozottan nem vagyok vevő.

// Igazából semmi megkötés nincs a karakterben a sztorin kívül, lényegében még azt se szeretném túlságosan befolyásolni. A PB szabad választás, viszonylag lehet magas - azaz mindenképpen 178 centi felett legyen akit szeretnél - és idősebb, inkább karakteresen jóképű, mint klasszikus értelemben vett... De igazából ha van ajánlatod rá, ezen sem fogunk összeveszni. Hello Brother, nice to meet you! 4146035580


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Brother, nice to meet you! QQXcriu
Hello Brother, nice to meet you! IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Hello Brother, nice to meet you! IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Brother, nice to meet you! 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Hello Brother, nice to meet you! S3tYa3a
 
Hello Brother, nice to meet you!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» nice to meet you again
» Hey Dad, nice to meet you!
» Barcelona Bar - nice to meet you... again?
» Ria & Cher ~ nice to meet you again
» Mackenzie & Jane - Nice to meet you...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: