New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:03 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 6:46 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 6:38 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 6:27 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 6:08 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 6:08 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 5:54 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Where shadows forever reign
TémanyitásRe: Where shadows forever reign
Where shadows forever reign EmptyPént. Jan. 05, 2024 5:11 pm
Venus ...
ELKELT

Play by
Lady Gaga
Születési hely
New York
Kor
30 felett
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Bármi, kivéve Törvényszegők
Történetünk
Nálad jobban senki sem tudja, milyen sötétségben létezni. Még soha nem láttad, milyen a pirkadatba boruló lágy ködtakaró, nem láttad még az égbe nyúló felhőkarcolókat, s a férjed arcát is csupán a képzeleted festette meg előtted. Nem tudod, milyen látni a világot, s bár számtalanszor töprengsz azon, hogy mindennél jobban ezt akarod, mégis a harmincadik esztendőd felett már beletörődtél, s elfogadtad a vakságod. Számtalan műtéten estél már át, ám mindegyik sikertelen volt. A következő, s egyben életed utolsó szemműtéte előtt is a reménytelenek nyugalmával hunyod le pilláid, ám mikor felébredsz... Örökre megváltozik minden.
A második életed következik. Azt sem tudod, hogyan vágj bele, mi minden csodát fedezz fel, s még a legapróbb dologban is meglátod a szépet. Ilyenek a színek? - kérdezed magadtól. Azonban minden éremnek két oldala van. Rá kell jönnöd, hogy az eddigi idillinek tűnő házassági életed csupán egy illúzió, hiszen a férjed sem gondolta volna soha, hogy megjavul a látásod, így azonnal nem is képes arra, hogy elrejtsen előled mindent. Aggasztó üzenetekre bukkansz. Szoktatlan embereket látsz körülötte. Látod, hogyan viszonyul más nőhöz... S míg téged egész életedben bolondnak tartott, azt sem nézi ki belőled, hogy elkezded sejteni, hogy csupán az örökségedre fáj a foga, ami pár hónapon belül az ő kezét ütné... Legalábbis, eddig így volt.
Édesapád hamarosan élvezni akarja a boldog, nyugdíjas éveket édesanyáddal karöltve, s az egyetlen szem lányára akarja hagyni a cégét, pontosabban rád és a férjedre... Pontosabban, inkább rá, hiszen te nem láttál eddig, hogyan irányíthatnál egy egész céget? Pedig az eszed megvan hozzá, s most kezd felnyílni a szemed, hogy milyen hazugságban éltél eddig. Azonban tanácstalan vagy. Hirtelen annyi sok minden szakadt a nyakadba, annyi az újdonság, hogy kezdesz kicsit megtörni a súly alatt. A világ nem is olyan szép, mint amilyennek gondoltad. Ahogy az emberek sem. Nem tudod, mitévő legyél a férjeddel kapcsolatosan, nem tudod, hogy vedd kézbe a dolgokat, hiszen sok mindent helyetted csinált meg más. Ám ennek itt vége kell, hogy legyen. Most kell a kezedbe venned a sorsod, hiszen ha nem teszed, annak katasztrofális vége lesz... Valaki ugyanis a halálodat fogja kívánni hamarosan...
Mi ketten egy igazán bájos esküvőn találkoztunk. A rokonságodból egy család mélyen vallásos, s engem kértek fel, hogy vezényeljem le a szertartást, s az azutáni lakomára is szívesen láttak. Te egyedül ücsörögtél az egyik széken, valami furcsa ízű italt szürcsölgetve. Figyelted az embereket, nézted, ahogy jól szórakoznak, nézted a férjed, ahogy egy ismeretlen nőcskével táncol, s azon agyaltál, hogy ennyire nem érdekel senkit, hogy visszanyerted a látásod? Még oda sem mentek hozzád. Nem foglalkoztak veled. Egyetlen ember kivételével.
- Bocsásson meg, hölgyem, hallottam, hogy a szemei... - kezdtem bele egy melengető mosollyal a társalgásba, s helyet kértem melletted. Itt kezdődött a mi kis történetünk. Ki tudja, hogyan ér véget?  

// Ha esetleg egy másik arc és név szerinted jobban illene a hölgy történetéhez, én nyitott vagyok, megbeszélhetjük. Where shadows forever reign 2496992409  Az előélet szabadon alakítható, a fantáziádra bízva, mit élt meg eddig, merre járt, milyen céget fog örökölni, milyen atrocitások érték és hasonlók. Várlak nagyon!  Where shadows forever reign 3874598021 //

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jeremiah Cross
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Where shadows forever reign C9a6ae55087f50d050a2cc7455fb660b1c25c7ff
Where shadows forever reign 1db6a0d54cf74efcf467132bd13c5915753b7a6b
★ elõtörténet ★ :
Agnus Dei
★ családi állapot ★ :
Örök magányra ítéltetett
★ lakhely ★ :
A sok eltévelyedett lélek között (jelenleg Queens)
★ :
Where shadows forever reign Tumblr_inline_pg8rptt6AN1t8bm8b_250
★ idézet ★ :
"But he was pierced for our transgressions,
he was crushed for our iniquities;
the punishment
that brought us peace was on him,
and by his wounds we are healed."

― [ Isaiah 53:5 ]
★ foglalkozás ★ :
Lelkész
★ play by ★ :
Aidan Turner
★ szükségem van rád ★ :
Where shadows forever reign

Where shadows forever reign 6b4cd7edb12f7d291d5397f431f1ba5c_w200
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
“You will seek me and find me
When you seek me with all your heart."

― [ Jeremiah 29:13 ]

Where shadows forever reign Tumblr_nbq3dmbec71tz7y55o1_500
TémanyitásWhere shadows forever reign
Where shadows forever reign EmptySzomb. Nov. 04, 2023 6:57 am
Narin ...
Szabad

Play by
Melanie Martinez
Születési hely
Skócia?
Kor
20 év felett
Lakhely
Mindig változó
Szexuális beállítottság
Talán még te magad sem tudod
Családi állapot
(Kényszer)kapcsolatban
Csoport
Munkások
Történetünk
Mikor először megpillantottalak a templom kétszárnyú ajtajában, azt hittem, hogy eltévedtél, elvégre nem túl szokványos látvány, ha egy ilyen színes egyéniség érkezik meghitt köreinkbe, mint amilyen te vagy. A hajad különböző színpompákban tündökölt, az öltözéked pedig semmi máshoz sem volt fogható, s talán még maguk a rózsaablakok is színesebben világítottak, mikor a halkan kopogó cipőddel beljebb léptél. Már az első pillanatban egy különleges egyéniségnek tartottalak, s bár nem szeretek hinni az első látás átokkal teli előítéleteiben, nálad ez mégis megtörtént.
Ugyanis én azt gondoltam rólad, hogy egy éjjeli pillangó vagy, ki elmerült a bujaság kegyetlen bűnében, s most próbál feloldozást nyerni. Nem tévedtem. Te mégsem azoknak a nőknek a sorát gyarapítod, akik az utcasarkokon kínálják fel testüket. Elmesélted a sorsod nekem, hogy te is árva voltál, téged is eldobott anyád és apád, s egyik nevelőszülőtől kerültél a másikhoz. Szeretetből neked sosem járt túl sok. Megértettem, hogy a lelked miért fordult a bűn irányába már nagyon fiatalon, hiszen te csak azt akartad, hogy szeressenek, márpedig ezt a szeretetet a férfiaktól kaptad meg, s azt hitted, hogy ez elég számodra. Ez azonban mindig is egy illúzió volt, hiszen te normális életre vágytál, de sosem tudtál kilépni az ördögi körből. Elmesélted, hogy te is az utcán kezdted, ahogy azt a folyamatot is, hogyan jutottál immáron több hónapja egy ázsiai üzletember karmai közé.  
Bejártad vele már a fél világot, megad neked mindent, amit csak akarsz. Cserébe csak ő létezhet neked, senki másra sem nézhetsz soha. Már az esküvőtöket tervezgeti, s egyáltalán nem érdekli, hogy te nem szereted őt. Megvett téged, így mindened az övé. Soha nem éreztél azonban semmit iránta, még csak külsőleg sem az eseted, hiszen alacsonyabb, mint te, s vagy ötven kilóval több felesleg van rajta. Illetve, harminc évvel idősebb nálad... Legalább. Hirtelenharagú és aljas, érzéketlen és önző.
Egyszóval, téged elcsábított egy jobb élet reménye, ezért is mentél bele az alkuba ezzel az emberrel. Azt hitted, hogy minden jobb lesz. Azt hitted, hogy nem fog már úgy fájni semmi, hiszen minden luxust megkapsz, s a tárgyi javak boldogságot hozhatnak. Mégis rá kellett jönnöd, hogy a lelked még gyorsabb ütemben kezd rohadni, s ha nem teszel valamit hamarosan, akkor az öngyilkos gondolataid egyszer annyira elhatalmasodnak majd rajtad, hogy akkor már téged senki és semmi nem fog megállítani. Ez hozott téged az én templomomba, s ekkor még talán nem is sejted, hogy bár nem állt szándékodban, de engem is sikerült belekeverned egy nagyon kényes ügybe... Hogy mi az? Azt egyelőre csak te tudhatod! 

// Ha esetleg egy másik arc és név szerinted jobban illene a hölgy történetéhez, én nyitott vagyok, megbeszélhetjük. Where shadows forever reign 2496992409 Várlak nagyon!//

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jeremiah Cross
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Where shadows forever reign C9a6ae55087f50d050a2cc7455fb660b1c25c7ff
Where shadows forever reign 1db6a0d54cf74efcf467132bd13c5915753b7a6b
★ elõtörténet ★ :
Agnus Dei
★ családi állapot ★ :
Örök magányra ítéltetett
★ lakhely ★ :
A sok eltévelyedett lélek között (jelenleg Queens)
★ :
Where shadows forever reign Tumblr_inline_pg8rptt6AN1t8bm8b_250
★ idézet ★ :
"But he was pierced for our transgressions,
he was crushed for our iniquities;
the punishment
that brought us peace was on him,
and by his wounds we are healed."

― [ Isaiah 53:5 ]
★ foglalkozás ★ :
Lelkész
★ play by ★ :
Aidan Turner
★ szükségem van rád ★ :
Where shadows forever reign

Where shadows forever reign 6b4cd7edb12f7d291d5397f431f1ba5c_w200
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
“You will seek me and find me
When you seek me with all your heart."

― [ Jeremiah 29:13 ]

Where shadows forever reign Tumblr_nbq3dmbec71tz7y55o1_500
 
Where shadows forever reign
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» someone from the shadows
» What we do in the Shadows
» Dust & Shadows
» Reign Brinkley
» Reign & Niall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: