New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 120 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Leave me alone - Mat & Niki
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzer. 24 Jan. - 6:45

Matteo & Nikita



Fogalmam sincs, hogy a Jasonnel közös tanulástól hogyan jutottunk el a gyerekekig, de valahogy olyan egyszerű Mattel mindenféléről beszélni. Bár néha semmi értelme annak, amiket egymásnak mondunk, olyan, mintha legtöbbször elbeszélnénk egymás mellett, de én most csak örülök annak, hogy kettesben lehetünk. Jó, hogy elűzte az osztálytársamat, bár azt még mindig nem tudom, hogy hogyan fogom lebeszélni Jasont arról, hogy beáruljon. Bár az a tervem, hogy holnapa beteget jelentek, de ha a tanuló társam elárul, akkor simán felhívhatják majd anyut. Az az egyetlen reményem, hogy kellően megijedt Mattől, és nem fog merni feleslegesen fecsegni. Ha meg mégis... akkor nem tudom. Valahogyan ki találjuk a továbbiakat is. Most csak és kizárólag a jelenre szeretnék koncentrálni, ami lehet még jó is.
- Na és ha valaki teherbe esik tőled? Mit csinálsz? Csak közlöd vele, hogy bocsi de nekem nem kell gyerek? Mat... egyszer tutira lesz neked is. Leghamarabb Miatól. Bár ő tutira arra vár, hogy valamivel még jobban magához láncolhasson. - gúnyos vigyor jelenik meg az arcomon, hogy aztán ne mondhassa, hogy én nem szóltam. Egyértelmű, hogy sem Miaval, sem más lányokkal nem csak sakkoznak, hanem annál többet is csinálnak. Ennek még a gondolatától is felfordul a gyomrom. De mégis azt szeretném, hogy ne használjon ilyen nagy szavakat, hogy neki nem lesz gyereke. Hát aki így szereti élni az életét és úgy cserélgeti a lányokat, mint más a zokniját, annál nagyon is benne van a pakliban, hogy egyszer valaki felkeresheti egy pucér kis békával és közölheti vele, hogy az ő gyereke.
Bár először kellemetlenül éreztem magam, amikor be ült mellém a kádba, de minél több időt töltünk el egymást ölelgetve és pont úgy, mint akik valami hős szerelmesek, annál inkább szeretném, ha ismét megtennénk azt, amit még akkor, amikor a szüleink nem forgatták fel ennyire az életünket. Bizonytalanság persze van bennem, hiszen elég sok veszítenivalónk lehet, ha valami nem úgy sülne majd el, de szeretek kockázatokat vállalni. Érte pedig mindenképp megéri, még akkor is, ha talán mindössze csak hírtelen fellángolás is ez, ami köztünk történik. A csókjaink, a körém fot karja, a szavai és az egész jelenléte is azt érezteti velem, hogy ő is szeretné, mégis mintha pofon csapott volna a visszautasításával. Egyre jobban azt érzem, hogy csak játszadozik velem. Folyamatosan reményt ad, amitől végül mindig megfoszt. Épp ezért is húzódok el tőle és kérem meg, hogy hagyjon magamra. Mert kicsit ilyenkor mindig bele gázol a lelkembe és önbecsülésembe is. Hát nem könyöröghetek én senkinek azért, hogy máshogyan nézzen rám! Még neki sem. Bár hallom a szavait, de mégis úgy teszek, mintha elengedném a fülem mellett. Nem akarja, hogy egy gyors numera legyek, azt sem szretné, ha megpróbálnánk titokban valami szépet össze hozni ebből az egész furcsa helyzetből, de viszont ha haza hozok egy fiút tanulni, akkor úgy érzi, hogy jogában áll azt elűzni mellőlem, hogy nehogy tovább mehessünk a tanulásnál. Én ezt komolyan nem értem. Összezavar. Az pedig még rosszabbul esik, hogy eleget tesz a kérésemnek, ésvalóban magamra hagy. Pedig azt szerettem volna, ha kiengesztel. Amint becsukódik mögötte az ajtó kezdenek el potyogni a könnyeim is, úgy érzem magam, mint valami hisztérikus kislány, aki nem kapja meg azt, amit akar. A kádból kikelve, csalódottan tekerem magam köré a törülközőt és sóhajtva lépek ki a fürdőből is azt tervezve, hogy agyon zabálom magam egyedül, valami romantikus filmet nézve. Sőt, még azt is elterveztem, hogy a szobám ajtaját is be zárom, hogy ma Mat többet véletlenül se zavarhasson. Mégis meglepődök azon, hogy ott ül az ágyamon, mintha mi sem történt volna. Megtorpanok, és amint közelebb jön hozzám, érzem, hogy a magabiztosság belőlem fokozatosan tűnik el ismét, és már megint nem vagyok abban biztos, hogy szeretném nélküle tölteni az éjszakámat. Megrázom a fejem a kérdésére, és nyelek egyet mikor megsimogatja az arcomat. Tényleg nem értem, hogy mit akar tőlem.
- Ez nekem nem arról szól, hogy nem akarsz megfektetni, Mat. Hanem arról, hogy nem tudod eldönteni, hogy mit szeretnél tőlem. Egyértelmű, hogy nem tudunk testvérek lenni. De... - elhallgatok egy rövid ideig, és mindkét kezemmel átölelem a nyakát, ettől a mozdulattól pedig le is esik rólam a törülköző is. Egyáltalán nincs már bennem zavar azért, hogy meztelenül állok előtte. - ... de én mindig egy kicsit elhiszem, hogy több van köztünk mikor ilyeneket mondasz. Én komolyan mondtam, hogy szeretném megpróbálni veled azt, hogy csak mások előtt legyünk testvérek, de kettesben azok lehessünk, akik szeretnénk lenni... - ez úgy ostobaság ahogy van, de nem bírom csak úgy elengedni ezt az egészet. Még közelebb simulok hozzá, kicsit lábujjhegyre állok, és ajkamat az övére tapasztom és ha nem utasít el, akkor meztelen felsőtestünk is összeér.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzomb. 6 Jan. - 12:13

Niki & Matteo
Vele nehéz a jövőmről bezsélni, iki egy kcsit olyan, mtha  jelenben élne és nem akarna tágítani, amivel nem lenne semmi baj, csak nem könyű,amikor az én jövőm a téma- Tudom, hogy Mia is részese, de nem tudja megérteni miért van ez így. Ennek nagyon sok oka van, amit ő nem tud, nem is sejt és nem is kell tudnia, mert még jobban bosszantaná, sok mindenben segíthetne ez az összeköltözés, de minél jobban beszélünk róla annál jobban kezdem én is elhinni, hogy nem jó ötlet, mégis kiállok mellette még.
- Neked lesz gyereked Niki, ebben biztos vagyok, te nem olyan lány vagy aki tudna nélkülük élni, higgy nekem, csak most érzed ezt mert még te magad is gyerek vagy. Ahogy én is, nem bántásból mondom, de a nők mindig máshogy vannak beállítva, eleinte nem akarnak, de ahogy idősebbek lesznek valahogy csak kipattan a fejükből. - volt egy barátnőm, vagyis inkább egy hosszabb se veled se nélküled kapcsolatom, ahol a csaj terhes lett, elvetélt, de nála nagyobb gyerekellenes embert sosem láttam, mégis amikor megtörtént amire senki nem számított sokkal jobban összezuhant, mint azt hitte. Engem nem rendített meg, csak azt tudtam meg, amikor már elment a gyerek, fiatal voltam, nem fogtam fel teljesen, bár még a mai napig nem tudom felfogni, hogy igaz volt, de jobb, hogy nem ment végig a dolog, most nem itt tartanék ahol szeretnék. Önző dolog, de a pasik tudnak ilyenek lenni a  nők már annyira nem.
A kádban már teljesen meg van borulva az agyam, szinte kéri, az egész helyzet követeli, hogy tovább menjünk, eleinte huncut megjegyzésemmel akarom tovább fokozni a feszültséget, de végül mégis én vagyok az, aki nemet mond és megállítja a tettünket, pedig nem akarom.
- Pedig így fogok rád nézni, mert én képes vagyok uralkodni magamon, mert tudom mit akarok és az nem egy gyors numera veled nem. - értem a sértődése okát, lassan már jobban kiismerem, mint hittem volna, hogy fogom, de nem tudok ez ellen menni. Ez az én döntésem és nem hagyom, hogy befolyásolni a hisztije, mert ez érte is van. Miatta is mászok ki a kádból hallgatva rá és magára hagyom, hogy lenyugodjon, de nem hagyom ott. Az ágyához megyek és leülök, mert kattog az agyam, bár tompán a fűtől, de kattog. Mégis miért pont ő az aki ennyire be tudta vonzani az agyam, miért pont neki kellett ezt csinálnia velem és nem egy olyan lánynak, akivel nem élünk egy háztartásban mint mostohatestvérek.
Ahogy kilép nem a durcás énje jelenik meg előttem, sokkal inkább látom rajta a szomorúságot, ami nekem is fáj. Felállok és odamegyek hozzá.
- Még mindig nem érted ugye? - kérdezem miközben megsimogatom az arcát. - Fontos vagy nekem, még én sem tudom miért pont te, de nem foglak egyedül hagyni, már nem, nekem sem menne, pedig az lenne a helyes, de nem teszem meg azonnal, amit akarsz. Nikita akarod azt amit a fejedbe vettél, komolyan szeretnél lefeküdni velem, mert ez majdnem öntudatos lesz, és nem foghatjuk a piára, már a szüleink neve is egy és ezzel minden más lesz. Várhatunk még, mert én tudok, de most ebben neked kell dönteni. - mondom neki olyan finoman, ahogy csak tudom, hogy tovább ne tudjam bántani.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyKedd 2 Jan. - 8:44

Matteo & Nikita



Utálom, hogy mindig megvédi Miat és bár feldühít vele, de inkább ezt most szó nélkül hagyom. A gyengéknek szükségük van védelemre, az a liba még arra sem lenn képes, hogy egyedül ki álljon maga mellett. Mert biza nem félnék az ő arcába sem elmondani a véleményem. Mindig meglepődök magamon, hogy képes vagyok bárkire is ilyen gyűlölettel gondolni, de az a lány szerintem egyáltalán nem olyan, mint amilyennek mutatni próbálja magát. Nem is értem, hogy Mat mit lát benne, és honnan a fenéből jutott eszébe az, hogy össze költözzön vele? Miért pont VELE? Nem is szép. A kedvessége is pedig csak színjáték ebben biztos vagyok. Az ujja köré akarja csavarni Matet még ennél is jobban, de most már én is itt vagyok, és egészen biztos, hogy nem hagyom azt, amit terveznek. Az élet azért elég csúnya játékot űz velünk, mert mindene akarok lenni Matteonak, de a testvére az semmiképp. Nem is bírnék soha úgy nézni rá. Utálom ezt az egészet, amibe a szüleink bele kényszerítettek, de azért mégis megpróbálom a jó oldalát is nézni. Gyakran lehetünk kettesben, anélkül, hogy gyanúsak lennénk. Már csak Matet kéne meggyőznőm arról, hogy nem bűn, ha többet viszünk a kapcsolatunkba. Bár nyílván jobban örülnék, ha másképpen, más körülmények között lennénk együtt.
- Akkor ez legalább közös bennünk. Én sem szeretnék gyereket soha. Azokkal csak a baj van. Meg mindig sírnak. Képzeld csak el mikor egy gyerek megszületik... olyanok, mint egy kicsi pucér béka. Kinek hiányzik a nyakára még azis? - még egy mutrát is vágok, hogy hatásosabb legyek, bár tényleg komolyan gondolom amit mondok. Anya szerint ezeket csak azért mondom, mert még fiatal vagyok és, hogy majd ha benő a fejem úgy igazán és találok egy olyan férfit, aki megbecsül másképpen fogom ezt gondolni, de szerintem a véleményem évek múlva sem lesz másmilyen. Szóval Matnek sem kell attól féljen, hogy majd eljátszom, hogy teherbe estem, csak azért, hogy magam mellett tartsam. Bár ahhoz amúgy is el kéne jutnunk odáig.
Feldobott a közös alvásunk tervezése és egy kicsit a reményemet is vissza adta ahhoz, hogy megismételjük mindazt, ahonnan indult a kapcsolatunk is, és amikor tényleg csak Mat és Niki voltunk. Akik nem testvérek, csak két ismeretlen, akik jól érezték együtt magukat. Az azonban meglep, hogy a fürdőbe utánam jön, meztelenül és a kádba is mellém ül. Igyekszem minél jobban hozzá simulni, de nem csak azért, mert vágyok arra, hogy megérintsen olyan helyeken ahol nem lenne helyes, hanem azért is, mert imádom a közelségét. Bár nem ér hozzám úgy, ahogyan szeretném, de azért mégis elveszek a pillanatban és annyira örülnék, ha ez örkké tartana. A szavai nagyon halkan jönnek ki belőle, de én mégis tisztán hallom.
- Például miben? - pillantok rá kíváncsian, szélesen vigyorogva, majd próbálom rá hárítani a felelőséget is. Mert megtehetnénk azt, amire mindketten vágyunk. Az ajkára tapadok annak reményében, hogy egy kicsit talán mégis tovább megyünk. Bár viszonozza a csókot, de még mindig óvatos, amikor pedig elszakadunk egymástól és megszólal, úgy érzem, mintha arcon csaptak volna. Morcosan és csalódottan húzódok el tőle, hiszen megint úgy érzem, hogy szórakozik velem. Miért olyan nehéz? Egyáltalán minek ad folyton reményt? Nem kellett volna utánam jönnie ide. A magyarázata azonban egyáltalán nem tetszik. Mitől néznénk egymásra, ha megtennénk azt, amin már amúgy is túl vagyunk? Annyi a különbség, hogy azóta a szüleink össze házasodtak. Na és? Attól még nem lettünk testvérek.
- Ne nézz rám akkor többet sehogy! Nézd Miat! - szólok rá hisztérikusan és bár én kérem, hogy hagyjon magamra, de mégis rosszul esik, amikor ezt valóban megteszi. Értetlenül nézem, ahogyan ki mászik a kádból, hiszen arra számítottam, hogy újra átgondolja a dolgokat. Csalódottan nézek utána amint egy törülközőt magára tekerve megy ki a fürdőből, és idegesen csapok bele a vízbe, ami végig priccolja a földet. Sóhajtva temetem vizes kezembe az arcom, megtörlöm könnyes szemeimet, aztán le mondva mindenről fürdök le. Dühösen és reményvesztve. Amint végzek, ki kelek a kádból és magamra tekerem a törülközőt is. Minek siratok bárkit is? Menjen csak ha akar! Egészen biztos, hogy ma nem alszok vele. És a hetet sem fogom a társaságában tölteni. Egy újabb sóhaj után lépek ki a fürdőből a szobámba, meglepetésemre azonban Mat ott vár rám.
- Miért vagy még mindig itt? Mit akarsz Mat? - nézek rá és remélem, hogy nem veszi észre az arcomon, hogy sírtam. Komolyan olyan, mintha játszadozna velem. Most akar vagy nem? Mi ez az egész?

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyKedd 19 Dec. - 22:42

Niki & Matteo
- Niki ne legyél ennyire negatív, tud ő döntést hozni, csak tudod milyen vagyok. - nem kelek Mia védelmére, vagyis nem akarok az akaratomon kívül reflexszerűen reagálok a szavaira pedig nem így kellene és ezzel tisztában vagyok.
- Nem lesz gyerekem Niki, sosem akartam és nem is fogok akarni, nekem nem való gyerek, nem lesz se lányom, se fiam, jobb ha a világ nem kér még egy Rizzit. - nem tudom, hogy az örökségem kinek adom tovább, de bízom benne, hogy lesz valaki aki majd tovább viszi, de a géneket megtartom magamnak. Az utolsó Rizzi leszek ebben biztos vagyok, mert én nem fogok gyereket nevelni, nekem nem menne és ezzel tisztában vagyok, nem is erőltetem, de ezt a témát nem is akarom tovább pedzegetni, mert nem esz része sosem az életemnek.
Mit kellene tennem egy olyan hír hallatán, amit a földszinten kapok? Hát a nagybáty szerepében suliba kellene küldenem és amint hazajön csak figyelni, hogy ne legyen baja, azt hiszem, de én ehelyett bemegyek mellé a fürdőbe, ruha nélkül, beülök a kádba és azt akarom kitalálni vele, hogy mi lenne a helyes, hogyan tudnánk normálisnak tűnni, de ezt nem tudom megválaszolni, akármennyire is uralom az életemet ez egy olyan pont amiben nem tudok támpontot nyújtani magamnak, mert nehéz és ismeretlen téma.
Tetszik,hogy hozzám simul, és nem látja, de élvezem a helyzetet és elmosolyodok, amikor tetszését fejezi ki az én zavaromon, amit ő nem ennek érzékel. Nekem furcsa ez az egész és ezt érzi rajtam, nem tudom kezelni, legszívesebben elhessegetném a habokat és mindent megtennék, hogy a testi vágyainkat éljem meg, de ez annyira egyoldalú és önző lenne, mint én magam és most ebben nem kellene magamnak lennem.
- Azt hiszem nagyon sok mindenben te vagy az első. - súgom a levegőbe, amit biztosan hall, mert nem volt még olyan egyéjszakásom, akivel utána akartam volna a folytatást, nem megesett volna, hanem én akartam volna célzottan és őt határozottan akarom, de még nem tudom képes vagyok e megkapni őt.
Megcsókol én visszacsókolom és tudom mennyire akarom folytatni, de amint elszakadunk egymástól és megszólalok, mint ahogyan ő szokott megsértődve csúszik el tőlem, én me meglepetten nézek rá, és nyújtom felé a kezem, de addigra már elutasítóvá válik velem szemben.
- Nem érted ugye?- kérdezek rá nevetve, és nem mozdulok a bebiztosított helyemről. - Ha megtesszük, akkor nem leszek több, mint az a srác, aki az elsőnél voltam. Használjalak ki, ezt akarod, mert megteszem, de akkor nem fogok tudni úgy nézni rád mint most. - a tekintete elfordul felőlem és közben már érzem, hogy ennek az estének vége, a részéről biztosan.Két opció forog a fejemben, kimegyek és békén hagyom, hogy lenyugodjon, talán magától fog majd a szobám ajtaján kopogtatni, de amilyen makacs, még csak be sem fog jönni és amíg kettesben leszünk hozzám sem szól. Vagy maradok és megteszem, amire kér, átmegyek azon a határon, amit képzeletben meghúztam magunk között, amit csak lassan akartam átlépni újra, véglis már egyszer megtettem a kiskapu talán ebben rejlik. A kezemet a kád szélére támasztom és kimászok a kádból, pontosan azt teszem, amit kér törölközőt tekerek magam köré és kimegyek az ajtón, de csak a fürdőből, mert a szobájából nem fogok elmenni. Hagyom, hogy megfürödjön itt fogom várni nem leszek az, aki ellent mond neki és megteszem amit kért, de nem hagyom magára teljesen, csak azt akarom, hogy egy kicsit durcis legyen, mert valamiért úgy még jobban fel tud csigázni.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyPént. 15 Dec. - 13:23

Matteo & Nikita



Egyértelműen csak bosszantani akarom a szavaimmal, meg megerősíteni őt a hitében, mert bármennyire is próbáltam megértetni azt vele, hogy Jason nem olyan célból jött ma át hozzám, amilyenre ő gondol, meg az anyám, sehogy sem sikerül. Így feladva a harcot hagyom rá az egészet és megadom azt a választ, amit hallani akar és amit talán ki is nézne belőlem. Bár ha sokat bosszantana valószínűleg meg is tenném azt, csak lehet, hogy nem épp az osztálytársam lenne hozzá a legmegfelelőbb partner. Megnézném az arcát azért, ha rajta kapna Nickel például.
- Talán soha meg sem tudtad volna. - forgatom meg a szemeimet, de még mindig csakis annyi a célom, hogy mérgelődjön, mert én is azt teszem valahányszor szóba kerül Mia, aki a levakarhatatlanság királynője. Ha engem kérdez, szerintem akkor sem tudná levakarni magáról, ha akarná. Az össze költözéses ötlet pedig pont kapóra jött neki és tutira nagy lett az önbizalma is miatta. Azt gondolja, hogy megnyerte magának Matet. Amennyi esze van, biztosan, hogy azt is elhiszi, hogy a mostohatestvérem bele szeretett, valószínáleg ha tudná, hogy milyen jól el vagyunk jelenleg nélküle is, akkor fejvesztve menekülne a közeléből. Ha rajtam múlna, biztosan a képébe mondanám a valóságot, de nem akarok ártani Matnek. Meg hát nem is bízok abban annyira, hogy nem lenne az első dolga a szüleink elé állni és elárulni mindent. Így egyenlőre biztosan hallgatok, de  azért remélem, hogy nem lesz túlságosan elszálva magától. Mert az tuti, hogy nem fogom hagyni, hogy megvalósuljon a összeköltözéses álmuk, amit nem is értek, hogy honnan jutott a Mat eszébe egyáltalán. Csak még nehezebb lesz találkoznunk mások nélkül, ha együtt fog élni azzal a boszorkával. Mert velem egyáltalán nem veteti be, hogy olyan ma született bárány lenne, mint amilyennek mutatni próbálja magát. Szerintem csak a mostohatesómnak akar felvágni mindig, amikor jópofizik.
- Hárpia. Még csak döntést hozni sem tud nélküled. - fintorgok és kicsit megrázom magam, hogy úgy tűnjön, mintha össze borzonganék attól, hogy valaki ilyen hülye tud lenni. Mert képtelenség, hogy ne vegye észre, hogy Mat nem szereti, és csak ki használja. Nem mintha tudnám, hogy milyen kapcsolat az övék, de ha a szerelemről szólna, akkor most nem lenne Mat olyan velem, amilyen vele sose lesz. Próbálom ugyan megérteni, hogy mitől lesz nekünk jó és előnyünkre ez az egész, de egyszerűen nem tudom felfogni. Olyan, mintha csak azért magyarázkodna, hogy ne hallgasson, de sok logika nincs benne. Sokkal jobb lenne ha egyedül költözik el és én is akkor lóghatok nála, amikor csak akarok. Anyáék biztosan nem gondolnának bele a valóságba. Annál jobban megbíznak benne, hogy kinézzenek belőle olyasmit, hogy a mostoha húgával mennyire közel került egymáshoz. Vagyis gondolom. De persze nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő, én csak bízok abban, hogy majd a kedvünk szerint alakul minden. Mert másképp megőrülök.
- Na és ha lányod lesz? Talán akkor megértenéd, hogy az ilyen pasik, mint amilyen te is vagy, miért veszélyesek. - nem veszem komolyan a szavait, mert valamiért nem tűnik olyannak, mint aki képes lenne apaként helyt állni. Most még biztosan nem, szóval legalább az esküvő miatt és azért, hogy véletlenül felcsinálja Miat, nem kell aggódnom. Bár simán kinézem abból a csajtól, hogy valaki mással csináltat egy gyereket, hogy aztán Matre kenje és azzal próbálja meg magához láncolni. Én mondom... az ilyen tapadós lányok nagyon veszélyesek. Még jó, hogy itt vagyok én és megvédhetem őt az ilyen hárpiáktól.
Végig vigyorgok miközben a szobámba megyek, aztán a habzó kádba ülök, mert  egyszerűen még mindig nem tudom elhinni, hogy bele ment az együtt alvásba is velem. Nem tervezem különösebben semmit az éjszakát illetően, hagyom, hogy magával sodorjon az ár, nekem bőven elég a közelsége is. Egyenlőre legalábbis. Amint viszont felbukkan meztelenül ő is és még be is ül mellém a kádba, egyre nagyobb lesz bennem a vágyakozás, és ha volt is bennem bármiféle tiltakozás amiatt, hogy ne kerüljek hozzá ennél közelebb, az elmúlt. Főleg amint kimondja azt is, hogy a hét többi felében a szüleink nélkül lehetünk. Kettesben.
- Normálissá tehetnénk... valahogy. - ezt szinte suttogva mondom, bár tisztában vagyok azzal, hogy lehetetlen úgy tennünk bármit, hogy ne érezzük magunkat rosszul utána. Nem magunk miatt. Hanem a szüleink iránti tiszteletből. Mert ha a tudomásukra jutt, abból iszonyatosan nagy káosz lenne. Le kell mondanunk a saját vágayinkról azért, hogy az övék kiteljesüljön még jobb. Ezt pedig utálom. Mégis úgy dőlök neki, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne ez, bár azért a habokkal igyekszem eltakarni magam, még akkor is ha tudom, hogy igaza van... már látott, amibe ha bele gondolunk elég ciki. Így főleg, hogy testvérek lettünk utána. Mély levegőt veszek, amint átölel és közelebb húz magához, a szavai miatt pedig csak még inkább elbizonytalanodok saját magamban. Akarom őt, a következményekkel együtt. Bár zavarba jövök, de azért mégis széles vigyorra húzódik a szám, és szeretném ha nem igyekezne ennyire. Sokkal könnyebb lenne, ha a hagynánk, hogy megtörténjen az, amit eddig próbáltunk kerülni.
- Jó hallani, hogy valamiben én vagyok neked az első. - válaszolok végül, bár ha az eszemre hallgattam volna, akkor valószínűleg valami másképpen szólt volna a feleletem. Például megkértem volna, hogy ne igyekezzen, és tegyen be bármit bárhová. De elég kínos lenne ezt így kimondani, meg nem is rám vall. Sokkal több annál a büszkeség bennem, hogy én magam könyörögjek azért, hogy a magáévá tegyen. Ezért is válaszolom meg a kérdését úgy, hogy neki kelljen döntenie, és azzal, hogy megcsókolom csak még nehezebbé akarom tenni a dolgát. Nem akarom, hogy megint elutasítson. Minél tovább húzódik a csókunk, annál biztosabb vagyok magamban, de nem merek én lenni az aki ennél jobban kezdeményez. Szerencsémre, mert amint szét válnak az ajkaink és megszólal, leesik, hogy túl léptünk egy határt. Akarom őt az igaz, de nem bírom az elutasítást. Épp ezért húzódok el tőle és csúszok a kád másik végébe durcásan. Mert megint nem akar. Pedig azt hittem, hogy ma félre tehetünk mindent egy kis időre.
- Holnap és holnapután is kitalálsz majd valamit. Elég volt a játszadozásodból Mat. Miért hagyod, hogy reménykedjek, ha aztán ilyen ostoba kifogásokkal el is löksz magadtól? - ő kezdte az egészet. Jasont is elűzte, a szobájában is ő csókolt meg, most is ő jött utánam. Nem értem, hogy akkor mit akar még? Olyan, mintha csak az agyamat akarná húzni. Mindig ezt csinálja. Egyzser akar, máskor meg nem. Miért olyan nehéz döntenie? Fogadjuk, ha Mia ülne itt helyettem, akkor nem csinálná ezt. - Ki kelnél a kádból? Szeretnék le fürödni és aludni. - miközben beszélek, nem is nézek rá, bár teljesen mást szeretnék, mint amit mondok. Azt akarom, hogy maradjon, és hitesse el velem, hogy számítok neki valamit.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzer. 13 Dec. - 9:16

Niki & Matteo
- Na látod, ezeket a lehetőségeket jobb is, hogy elkerültük, szerintem nem úszta volna meg ennyivel, ha az én szobám közelébe megy a srác, nemhogy az ágyamba. - pesze ezt nem merte volna megtenni, sem ő, sem pedig Niki, tudom, hogy csak a szája nagy, de azért tetszik, hogy ennyire próbálja kihúzni a gyufát, egy kicsit még hergelem is magam, de nem annyira, hogy robbanjak, csak, hogy tudja, hogy ez cseppet sem tetszene, viszont egészen pontosan tudom, hogy ez nem volt eshetőség, még ha azt is gondolom, hogy a srác ténylegesen tart tőle valamit.
Sem a költözés, sem a Miával való összeköltözés nem a kedvenc témája, és valljuk be nekem is okoz egy kis fejtörést, de az elköltözést semmi esetre sem fogom elhalasztani, nem akarok itt lakni velük, lehet így sokkal több mindenre lenne lehetőségünk, de ez nem adja meg nekem a löketet, hogy visszafelé fejlődjek az életemben. Nincsen szükségem a családi fészekre, ahhoz, hogy magam mellett tudjam őt is, meg fogjuk oldani, főleg, hogy az anyja megbízik bennem, és az apám tudja, hogy megbízható vagyok. Vagyis felé azt az arcomat mutatom és soha nem is látta azt, amit neki totálisan nem kell. Vannak titkos ügyleteim, de azokat megtartom magamnak és inkább  a bulikba használom ki őket, az életemet felelősségteljesen élem és mi sem mutatja jobban, minthogy felelősségteljesen magamhoz költöztetem a leendő vagy már most is éppen barátnőmet. Na igen, csak közben teljesen mást akarok magam mellett látni, ami nekem is okoz némi fejtörést.
- Nem tudom ő minek örülne, mindig eldöntöm én mit akarok és vagy belemegy vagy nem. - ezt is én döntöttem el, de nem ellenkezett, és valószínűleg örült ennek a döntésnek, a napjai nagy részét így is a lakosztályban tölti és nem a saját házukban. Neki is kell a függetlenedés, és ez egy jó kiindulópont lehet, de ezen kívül a ponton kívül nem nagyon látom a jövőt, és ez rohadt nagy fejfájást okoz, mind Niki, mint Mia miatt, és főleg azért amit nem tudom, hogy érzek e, vagy csak a kíváncsiság hajt, bár szerintem az utóbbi már régen odaveszett volna.
- Azt kellene tennem ugye, mert akkor lenne még egy pont, amin durcogj? - kérdezem tőle nevetve, de egy percig sem tudom már komolyan venni őt, mert tudom, hogy nem esik jól neki ez a téma, de be kell látnia, hogy a mi kapcsolatunk nem fog úgy működni, mint Miával a mienk, és nem is lehetne jobb álca, még ha csak egy kicsit is önző, ha nem nagyon és teljesen átbaszunk mindekit. - De nem fogom elvenni, nem tervezek megnősülni, majd megvárom, míg lesz egy fiam, akivel majd apámhoz hasonlóan ki tudok baszni.- kínos nevetés követi a szavaimat, de beleborzongok a tudatba is, hogy gyerekem legyen. Van akinek nem való a gyermekvállalás, és az én vagyok, leszek és voltam, sosem fogok készen állni arra, amin apám végigment. Ha nekem csak fele annyira rossz gyerekem lenne, mint én voltam kamaszként, akkor azt hiszem hamar elvennék tőlem azt a gyereket, főleg ha az anyja nélkül kell nevelni.
Amint szétválunk, tudom, hogy nem ez a vége, és talán azért is lelkesít be a kelleténél is jobban a tudat, hogy nem jönnek még haza egy ideig a szüleink, mintha újra kamaszok lennénk, akik arra várnak, hogy szabad legyen a ház, hogy egy nagy bulit csapjanak. Csakhogy  ami nulink privát és csak kettőnknek szól, amit senki nem fog megtudni. Talán ezért vágódok be olyan meggondolatlanul a fürdőbe és ülök be mellé. Tudom, hogy ilyet nem nagyon szoktam csinálni esténként, egy gyors zuhany, lehetőleg egyedül és buli vagy munka, de inkább a bulit választanám ennyi fűvel a szervezetemben most.
- Én annak örülnék ha ez lenne a normális és nem kellene annyira feszengeni minden miatt, ami történik vagy nem történik. - vallom be neki, miközben a teste az enyémnek ér és elég nehéz összeszednem minden gondolatom, de segít, hogy mint valami kis szégyenlős kislány szedi maga köré a habokat. Nevetve mondom neki, hogy nem nagyon tud már nekem újat mutatni, mert lehet, hogy részeg voltam, de majdnem minden porcikájára tisztán emlékszem és felesleges lenne takargatnia magát. A kezem így is bárhova eljut, ahova szeretne a habok alatt, de nem akarok saját magammal kibaszni így inkább csak összekulcsolom a kezemet a hasa előtt és úgy húzom magamhoz még közelebb, ami nem segít a lenti egyre jobban ágaskodó problémán.  
- Nem nagyon fürödtem így senkivel, hogy igyekeztem nem betenni semmit sehova. - fogalmazom meg egy kicsit nevetségesen, de csak nevetni tudok saját magamon és a kezemmel a vizet kezdem mozgatni magunk körül, talán zavaromban,talán mert fogalmam sincs mit kellene lépnem, vagy egyáltalán semmit sem kellene, valószínűleg az lenne a legjobb, ha megfürdenénk és mennénk megnézni azt a filmet, amit igazából még ki sem választottam.
A kérdésem igazából magamnak szól, a válasza pedig nem nyugtat meg és nem ad támpontot semmihez se, mi van azzal, hogy mindkettő fél egyezzen bele, a nem tudom nem egy jó válasz, ami löketet ad a folytatásra vagy a megállj gomb megnyomására. Amikor megcsókol mégis beindul valami, de még időben kapok észhez. Visszacsókolom, de a fejemben végig igyekszem a lehető legnagyobb önuralmat megtartani. Megdughatom most, és akkor lehet ennyi az egész, vagy kipróbálok valami egészen újat,valami teljesen mást, amit még eddig sosem és türelmes leszek, mert lehet felesleges lenne elsietni, be van szívva, még ha csak nem is érzi már annyira, ahogy látom a magabiztosságát, de a fű még egy ideig dominálni fog a szervezetében és nem így akarom, legyünk inkább tiszták, legalább most, ha az első alkalom nem volt az.
Elszakadok tőle és végig simítom az arcát, a vizes kezemmel. - Ne legyél morcos, de ma kivételesen rendes leszek és legközelebb megígérem, hogy nem engedem, hogy szívj, ha tiszta fejjel gondolkodsz, és én is akkor ezt folytatni fogjuk, de ki kell aludnod magadból a füvet és nekem is, aztán holnap ésa követető pár éjszaka csak a mienk. Na mit szólsz hozzá? - nem akarom, hogy megint bedurcizzon, mert ezután az szokott jönni. Nem visszautasítom csak ajánlok neki egy végre felnőttes megoldást a részemről.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyVas. 10 Dec. - 9:42

Matteo & Nikita



Soha nem értettem igazán, hogy anya miért viselkedik velem úgy ahogy, hiszen sosem adtam úgy igazán okot arra, hogy kételkednie kelljen bennem. Azt hiszem, hogy a saját hibáitól akar megóvni, ami talán jó, de nem tarthat emiatt életem végéig egy burokban. Én is akarok tévedni, megbánni dolgokat, megélni pillanatokat és következtetéseket leszűrni az egészből a legvégén. Mióta férjhez ment csak annyit változott az egész, hogy nem ő tartja rajtam a szemeit, hagyja, hogy egy kicsit jobban szárnyaljak, de cserében meg mindig rá bíz Matre, mintha valami kisgyerek lennék, aki nem tud egyedül megtenni egyetlen lépést sem. Vajon ha tudná, hogy a mostohatestvéremmel milyen a kapcsolatunk, akkor is ilyen nyugodtan hagyná hogy kettesben legyünk? Egészen biztos, hogy nem. Felvonom a szemöldökömet Matet hallgatva, és elnevetem magam. Miért nem hiszik el, hogy semmi rosszat nem akartam csinálni Jasonnel? Ebből levontam a következtetést az biztos... következőkor ha mellém raknak egy tanuló társat, akkor azt nem hozom haza, hanem inkább én megyek oda. Talán mindegyik osztálytársam családja sokkal normálisabb, mint az enyém, és nem fognak elűzni, mert tanulni próbálunk.
- Nem is volt dudorodó a nadrágja. - kelek ismét az osztálytársam védelmére, de amúgy meg nem is figyeltem a nadrágját, fogalmam sincs, hogy volt-e ott dudor vagy sem. Ő komolyan azt figyelte? Vagy csak azt hiszi, hogy mindenki olyan, mint ő? Meg ha igaz is, engem az akkor is hidegen hagy. - Ha nem lépsz közbe, akkor megírjuk a házifeladatot, aztán kipróbáltuk volna az ágyamat. Meg talán ha nem jössz haza a tiedet is. - vágok vissza végül, de persze egyáltalán nem gonolom komolyan, csak bosszantani akarom. Mert úgy tűnik, hogy nem képes lemondani erről az ostoba elméletéről, hogy egy fiú és egy lány semmiképp sem lehet kettesben anélkül, hogy bármi olyat is csinálnának. Bezzeg ő azt tehet a lányokkal, amit csak akar. Az ő dudorodó nadrágja egyáltalán nem probléma. Vele miért nem foglalkoznak a szüleink? Miért élhet sokkal szabadabban, mint én? Oké, hogy nagykorú, meg minden, de ez akkor sem igazságos. Talán tévedek, de nagyon úgy tűnik, hogy tetszett neki a megjegyzésem, miszerint megvállogatom a partnereimet. Ez valóban igaz, mert eddig csak vele voltam... úgy. Meg Nickel, de vele csak csókolóztam egyszer, és annál tovább nem is szándékozom el menni. Mert egyébként ő is jóképű, de valamiért Mat mégis más. Válaszul csak megvonom a vállam, mert eszemben sincs tovább növelni az önbizalmát. Abból pedig semmi esetre sem szeretnék engedni, hogy lányokat hozzon haza. Tilos. Nem bírnám végig nézni. Főleg azok után nem, amik köztünk történtek. Semmi olyasmi amióta testvérek vagyunk nem volt köztünk, amit más lányokkal tenne, de akkor is egyre bátrabb vagyok ahhoz, hogy ki akarjam sajátítani.
- Mia biztosan örülni fog ennek. - válaszolok fél vállról rá sem nézve, mert nem akarom, hogy észre vegye még ennél is jobban rajtam, hogy mennyire utálom még a más lányok gondolatát is. Arról nem is beszélve, hogy mennyire utálom a tényt, hogy össze akar költözni azzal a boszorkával. Komolyan nem hiszem el, hogy képes erről csak így beszélni. Azt hiszi, hogy sokkal könnyebb lesz, ha mással él együtt és nem velem? Neki talán igen. De nekem egyáltalán nem. Már azt sem akarom, hogy elköltözzön. Sokkal jobb így. A szüleink pedig valószínűleg egyáltalán nem gyanakszanak, mert ha úgy lenne, akkor nem hagynának minket kettesben egy percig sem.
- Miért nem mondod inkább csak azt az arcomba, hogy kopjak le rólad, és ne szóljak bele, hogy mit csinálsz és kivel? Ne áltass ilyen hülyeségekkel. - nem akarok duzzogni, sőt én tényleg próbálom megérteni, de képtelen vagyok felfogni, hogy mire is jó ez az egész. Felvonom a szemöldökömet, ahogy még egy esküvőt is szóba hoz. Oké, nem azt mondja, hogy mennek házasodni, de akkor is rosszul esik. - Még szerencse! Bár ha Mián múlik, akkor tutira már holnap mennétek is kimondani a boldogító igent. - mutrázok, mert valóban kinézném abból a csajból, hogy rá veszi arra. Mint egy pióca úgy tapad rá az emberekre. És én egyáltalán nem kedvelem, mindegy, hogy mit csinál. Sőt... még mindig idegesít az is, ha csak a nevét hallom. Még szerencse, hogy miközben be ülök a kádba sikerül megfeledkeznem mindenről és csakis arra gondolok, hogy mi fog történni akkor, ha Mattel alszok. Hiszen még sosem aludtunk együtt. Izgulok és úgy vagyok vele, hogy bármi is történik majd élvezni fogom, és megbánni semmiképp. Mégis amint felbukkan meztelenül a fürdőszobába, szinte nehezemre esik még az is, hogy le vegyem róla a szemem. Fogalmam sincs, hogy mit keres itt, de örülök neki és úgy avgyok vele, hogy nem történik semmi rossz azzal, ha az együtt alvás előtt együtt is fürdünk. Ez egy családban még akár normális is lehetne. Amint be ül mellém a kádba és megjegyzést tesz a habra, egyáltalán nem tetszik, de azért örülök, hogy nem válaszol a kérdésemre, mert igazán kár lenne elrontani az esténket azzal, hogy felbosszant. Az viszont már nagyon is tetszik, hogy egész héten kettesben leszünk és még az a tény sem zavar, hogy ismét a gondjaira lettem bízva, mintha nem lennék el amúgy egyedül is. De vele jobban.
- Akkor örüljünk annak, hogy semmi sem normális, ami történik. - vigyorgok rá, majd hátat fordítva neki dőlök a meztelen testének, minél több habot össze gyűjtve, bár fogalmam sincs, hogy mit akarok eltakarni igazából. Ahogy közelebb hajol a fülemhez és megszólal, érzem, hogy libabőrös leszek és örülök annak, hogy háttal vagyok neki, mert az arcom egészen biztos, hogy tűzpiros. Nem kicsit hoz zavarba ez az egész helyzet. Nyelek egyet a következő megjegyzésé és fejemet neki dőltve nézek pillantok fel rá.
- Milyent? - kérdezem az ajkamba harapva, és minél jobban össze ér a meztelen testünk, annál jobban érzem a vágyakozást. fogalmam sincs, hogy mi az ami jelenleg köztünk történik, de akarom. Igyekszem minél közelebb csúszni hozzá és a kérdésére csak megvonom a vállam. Nem kellene talán, de nem hiszem, hogy bármi baj történne abból, ha mégis tovább mennénk. Már úgyis túl vagyunk azon. Ez a pillanat pedig igazán romantikus. Mégsem tudom kimondani azt, hogy tegyük meg, amit akarunk, de azt sem, hogy ne.
- Fogalmam sincs. Te vagy az idősebb, mond meg te. - válaszolok teljesen rá hárítva a felelősséget, majd úgy helyezkedek, hogy ajkamat az övére tudjam tapasztani, közben pedig reménykedek abban, hogy jó döntést hoz. Mert ilyen késznek még sosem éreztem magam ahhoz, hogy megtegyük, ami talán tilos. De annál szebb.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzomb. 9 Dec. - 11:09

Niki & Matteo
Az, hogy nem vagyunk egy család azzal vitatkoznék, mert azzá kellene válnunk ebben az egy hónapban, amíg itt lakok velük, ez lenne ennek az egésznek a célja, de kit akarunk becsapni, ez nem elég ehhez, nem elég megszokni ezt az óriási változást, főleg neki. Egy idegennel kell együttélnie, vagyis inkább kettővel, egy ideig, én elmenekülhetek, ő nem nagyon, kiskorú, az anyja nem engedné,  még ha velem szerintük biztonságban is van.
- Úgy gondolom, szerintem ő csak félt téged és egy kicsit kivetíti rám, amikor felhív, hogy figyeljek rád, mi mást gondolhatnék ha a srác feltűnően dudorodó nadrággal bámul rád a zárt ajtók mögött? - kérdezem nevetve, mert őszintén szólva nem lestem meg mennyire vágyakozik Nikire, mert előtt kitettem a szűrét, feltűnés mentesen, mielőtt ezt megtette volna. - Anyádnak meg jó meglátásai vannak, ki tudja mi történt volna ha nem lépek közbe. - teszek úgy, mint valami hős lovag, de közben azért sejtem, hogy a vágyakozó tekintet ellenére, a srác semmit nem lépett volna, nem olyan, mint én, ez látszik rajta, még csak a magabiztosság enyhe jele sem volt kimutatható a közelségében, de majd fejlődik, vagy ilyen marad örökre, de minket ez cseppet sem fog zavarni, engem legalábbis addig nem amíg nem próbálkozik újra ilyen akcióval hogy átjön tanulni. - Szóval válogatós vagy? - húzom fel a szemöldököm, mintha bóknak venném, de sajnos a nagy egom és a nyilvánvaló több csaj a múltamból nem azt mutatja, hogy egy alig keresett testem van, ami így hangosan kigondolva annyira nem is nagy érdem, bár az élvezet mindenképpen az volt, amiről most annyira nem beszélnék, pont neki, így is mindig durcizik Mia miatt, nem meg az éppen említett leendő gyors meneteim miatt, amik csak a heccelése miatt jönnek szóba, de elég valószínű, hogy nem hoznék haza senkit sem, amíg itt lakok.
- Igazad van, a saját kis birodalmamban sokkal több lesz rá a helyem és a lehetőségem. - nevetek fel, mert tudom ez mennyire fel fogja majd csigázni, miközben már adja is a kezembe a következő aduászt, amit most rendes fiú módjára nem használok ki. Úgy érzem sínen vagyok és kezdek egyre jobban visszaesni olyan Matteonak, aki eddig voltam vele, mármint persze sokkal több mindent adok neki magamból, mint kellene, de az igazi kicsit mindig bunkó énem kezd visszajutni, ahogy megy ki elég gyorsan a fű a fejemből, mert túl sokat gondolkozok.
- Ha továbbra is egyedül élnék nem lenne senki és semmi ami meggátolna abban, hogy mindig vagy itt legyek veled, vagy te legyél velem, ami nagyjából egy hétig tartana, mert utána hamar rájönne mindenki mi a szar folyik itt, még azelőtt, hogy mi kiderítenénk. Jó lesz ez így Niki, több, mint jó, nem kell, hogy feleslegesen rajtunk legyen a kontroll és nem azt kérem tőled, hogy ne legyél más pasikkal, ez a te dolgod, mert ez még azt sem tudjuk mi. Valami ami tilos, és amint megtörténik elmúlik a varázs az egyik oldalról? Vagy sokkal több és sokal mélyebb, de ezt nem ma fogjuk kideríteni és nem is akarom ,a kideríteni, mert ez nem ennyire egyszerű. Idő, az kell nekünk és azt csak úgy tudom biztosítani magunknak, ha Mia odaköltözik, én kedvelem őt és ő téged kedvel, barátkozzunk meg ezzel az egésszel valahogy. - szar magyarázat egy olyan lánynak, aki utálja azt akivel össze akarok költözni. nem gyerekjáték, de bármikor felbontható a dolog és nem jár kötelezettséggel. - Nem feleségül akarom venni Niki, csak odaköltözik. - ne még rosszabb érv, de nincsen ennél jobb, hogy a téma ejtésre kerüljön.
Továbblépnünk és inkább mindenki elmegy a maga útjára, legalábbis egy kis időre, én bezárni az ajtót, ő fürdeni, biztosan tudom, hogy ma nem lesz több alvásnál, ez nem olyan dolog, amit siettetni kellene, már úgyis túl vagyunk rajta és akkor elsiettük, bár akkor nem tudtuk, hogy lesz következménye.
Mégis, amikor a telefonhívást követően kicsit lelkesebb leszek a kelleténél, olyan tempóban közelítem meg a szobáját, majd a fürdőt, nulla ruhában, mintha elfelejtettem volna, miért is nem szabadna ezt tennünk.
Beülök mellé, érzem a zavarát, ami bennem is felüti a fejét, de igyekszem rejteni, a hab idegesít, de legalább eltereli a figyelmet és a kérdését kikerülve fújok rá egy adagot.
- Normális körülmények között én most részegen buliznék valahol és nem a mostohatesómmal fürdenék egy kádban. - mondom neki nevetve, tudja már milyen vagyok, szélsőséges eset ez, hogy itthon töltöm a szabad estémet és mégsem bánom.
Mozdulatait figyelve fonom köré a karom, amint háttal nekem dől, nem érzem idegennek a helyzetet, pedig még soha nem csináltam ilyet, senkivel, a fürdések nem beszélgetésből álltak másokkal, habból és hangos sikolyokból, de ennyi. Ahogy igyekszik maga köré terelni a habot a füléhez hajlok. - Ugye tudod, hogy már mindent láttam? - nevetem el magam ész arcába lógó fürtöt a vizes kezemmel tűröm a füle mögé. - Én még soha nem csináltam ilyet. - vallom be neki sután, miközben a bőréhez simulok és egyre jobban érzem, hogy nem sokáig fogom tudni tartani azt, hogy ma csak alszunk és semmi több. Pedig igyekszem, nagyon ellenállok a bőrünk összeérintéséből fakadó energiának, amit olyan mértékben szabadít fel bennem, hogy egyre jobban érzem, hogy megőrülök tőle.
- Most nem kellene tovább mennünk igaz? - kérdezem tőle, mert igazából azt várom, hogy azt mondja, hogy nem kellene, és ez elég, hogy ülünk itt, azután megyünk megnézünk valami bugyuta horrort, vagy thrillert és elalszunk rajta ruhában, halkan, de a helyzet közel sem ehhez áll, és ezen nagyon gyorsan változtatni kellene. Van egy érzésem, hogy bármit mond nekem kell erősebbnek lennem, a csók is igencsak sok volt, pedig arról nem tudok lemondani, de ez, minden határt túllép és ezen túl menni ma nem szabad.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzomb. 9 Dec. - 10:25

Matteo & Nikita



Még mindig nehezemre esik elfogadni azt a tényt, hogy lett egy apám és egy testvérem, egyikre sem vágytam igazán. Annyit sikerült változnom, hogy már nem toporzékolok és valamennyire bele törődtem, de attól még egyáltalán nem vagyok elragadtatva a helyzettől. Mégis, ha a jó oldalát próbálom nézni, akkor talán az ilyen pillanatok miatt megéri csendben elfogadnom a sorsom. Hiszen Mattel látszólag egyre közelebb kerülünk egymáshoz, a szüleink egyáltalán nem gyanakszanak és más körülmények között valószínűleg nem sok esélyem lenne éppen nekem itt lenni a szobájában. Valamiért mégsem tudok még mindig örülni. Mert nem úgy akarok közel lenni hozzá, mint egy testvér és nem akarom, hogy szégyenkeznünk kelljen amiatt, hogy néha kicsit másképp nézünk egymásra, mint szabadna. Mert amúgy miért lenne tilos bármit is megtenni egymással? Csak egy ostoba papír miatt nem lettünk valóban testvérek.
- Az apád nem a családom. És... te sem vagy az. - rázom meg a fejem, de nem azért, hogy megbántsam ezzel, de ez az igazság. Nekem nincs szükségem rájuk. Vagy legalábbis ilyen formában biztosan nem. Tudom, hogy nincs ebbe bele szólásom, de akkor sem érzem úgy, hogy igazi család lennénk, vagy, hogy képes lennék az anyám férjére úgy tekinteni, mintha az apám lenne. Nekem sosem volt apám, és nincs is szükségem arra. Az pedig, hogy hirtelen lettem gazdag nem jelent túl sokat számomra. Talán csak annyit, hogy nem kell hetekig gyűjtögetnem a zsebpénzem ha meg akarok venni valamit, hanem egyszerre fizetem majd azt ki. Persze anya még minidg figyel arra, hogy ne legyen nálam egyszerre túl sok, mert egy kicsit ő is fél attól, amitől Mat is. Hogy majd épp a kezemben lévő pénz mennyisége lesz az, ami rossz irányba térít és retteg attól, hogy valami rosszba keveredek bele miatta. Mintha nem lenne eszem, hogy meggondoljam mi a helyes és mi nem. Azt hiszem, hogy az anya féltése életem végéig fog tartani. Bár azért a házassága alatt fejlődött. Ezt nem vitatom. Én viszont azt hiszem, hogy sosem fogok változni, ahogyan a hozzáállásom sem ehhez az egészhez. Mert valahogy máshogyan képzeltem el az életem. Szavaira egy széles vigyor jelenik meg a számon. Mi tagadás... anélkül, hogy tényleg testvérek lennénk, legalább a nagyfejűségünkben hasonlítunk.
- Akkor majd néha emlékeztetlek rá. - nem mintha szükség lenne arra, hiszen mióta csak egymás életének a részesei lettünk, olyan, mintha szándékosan húznánk egymás agyát, hogy aztán mikor végre kettesben lehetünk ne tudjuk eldönteni, hogy milyen kapcsolat is van köztünk. Mert testvéri semmiképp, és annál több sem. Vagyis a fene tudja. Valahol a kettő között próbálunk lebegni, és csak sodródunk az árral. Hiába próbálom tagadni, de ez valahol legbelül még tetszik is. Izgalmas. Attól mondjuk még pokolian kínzó is. Mintha az egész világ a kapcsolatunk ellen lenne. Nem mintha tudnánk, hogy mi is történik köztünk. Nekem legalábbis fogalmam sincs. De tetszik. Ilyenkor igen, mert ha senki sem lát sokkal könnyebb le venni az álarcunkat. Hiszen nem kell senkivel elhitetnünk olyasmit, ami lehetetlen.
- Tudod.. anyával nagyon egy rugóra jár az agyatok. Ő is azt hiszi, hogy ha egy fiú és lány kettesben vannak, csakis AZT lehet csinálni. Mint ahogy te is ezt hiszed. De én válogatós vagyok a fiúk terén. - ez tényleg igaz...mert akárkivel csak úgy nem tudnék ágyba bújni. Nem is akarnék mondjuk. Egy valakivel szeretnék, és az szinte tilos. Mert a szüleink házassága mindig köztünk lesz. Na nem mintha érdekelne. - Fogd be! Ne itt bontakozz ki a szeretőiddel! - szólok rá, mert talán számára ez vicces, de nekem egyáltalán nem az. Még a gondolata is elborzaszt. nem elég Mia, még ki tudja hányan mások is vannak, akik gondolkodás nélkül dobnák le a bugyijukat a kedvéért. Fúúj. - Hát... nem tudom. De biztosíthatlak arról, hogy vagyok elég leleményes ahhoz, hogy elvegyem a kedvét tőled. - vonom meg a vállam egyszerűen, mert tényleg nem tudom, hogy mire gondoltam, de az tuti, hogy nem nézném ölbe tett kézzel végig. Az egóját sem szeretném azért túlzottan növelni, hogy olyasmit mondjak, hogy megtépem azt, akit haza hoz. Mert azért ez nem rám vall. Bár nem tudom, hogy mit hozna ki belőlem ha valami olyan szituációban találnám. Miát is alig bírtam ki, hogy ne rángassam meg. Bár ő nagyon idegesítő is, az tény. Ezért is nem fér a fejembe, hogy honnan jött ez az ostoba ötlete Matnek, hogy éppen vele költözzön össze. Vagy bárkivel. Miért nem jó, ha egyedül él? Tutira nem törődök ebbe csak úgy bele. Még nem tudom, hogy hogyan fogom megakadályozni, de valamit biztosan kiagyalok. Még csak nem is illenek össze.
- Csak elvagytok? Ugye tudod, hogy ez most nagyon gyenge magyarázat volt? De oké. Mindegy. Vagyis nem mindegy. De csinálj amit akarsz. De ne gondold, hogy ezt csak úgy elfogadom. Tőlem addig szédítsd míg akarod... megérdemli, hogy pofára essen. De... egy összeköltözés szerintem nem gyerekjáték. - a válasza legalább arra kielégítő volt, hogy megtudjam, hogy nincsenek érzsései iránta. Mert ha lennének, akkor sokkal másabban válaszolt volna a kérdésemre. Így pedig csak még nagyobb hülyeségnek tartom ezt. Na meg ott van bennem az a félsz is, hogy mi van, ha egyössze költözés elég lesz ahhoz, hogy megváltozzon az érzése? Mi van ha rá jön, hogy igazából szereti és mindeddig csak engem hülyített. Zavaros ez az egész, így biztosan nem akarom, hogy együtt éljen majd vele. Bár kicsit morcos leszek ettől a témától, de azért mégis feldobom ötletnek az együtt alvást, hiszen úgy avgyok vele, hogy semmi bajunk nem lehet belőle. A testvérek is alszanak együtt, nem? Bár nagy valószínűséggel, ha a szüleink itthon lennének, nem jutna eszembe az ilyesmi. De most nincs semmi akadálya annak.
Amint a szobámba érve elé készítem a ruháimat az ágyra, rögtöna  fürdőszobába sietek, megengedem a kádba a vízet, amit jól meghabosítok közben, de még a kádban ülve sem tudom teljesen elfelejteni azt, hogy mire készül Miaval. Sóhajtok egyet és próbálok kizárni mindent az elmémből, hogy majd mikor vissza térek a szobájába, teljesen nyugodt tudjak lenni. Nem tudom még, hogy mi lesz ebből, de bármi is történjen, úgy akarok hozzá állni, hogy ne bánjak meg semmit. Mégis szinte kővé dermedek abban a pillanatban, ahogy a semmiből elé bukkan, meztelenül és azt hiszem, hogy soha életemben nem éreztem magam még ennyire zavarban. Mégis, mintha a világ legnormálisabb dolga lenne, szinte csak úgy be invitálom magam mellé, kicsit arrább is csúszva, nem mintha nem férne el anélkül is. Látom rajta, hogy kicsit ő is bizonytalan, mintha ő sem tudná, hogy mit akar csinálni, de mégis megkönnyebbülök, hogy végülcsatlakozik hozzám, emiatt pedig a szívem olyan erősen kezd kalimpálni, hogy félek, hogy menten ki ugrik a helyéről. Mozdulatlanul figyelem, és nevetni kezdek ahogy a habot rám fújja, bár a megjegyzése nem annyira tetszik azért.
- Hogy érted azt, hogy nekünk? - nézek rá kicsit szúrós szemmel és közben elgondolkodok azon, hogy vajon hány lánnyal fürödhetett már együtt? Mikor ismét beszélni kezd azonban sikerül is elterelnie a gondolataimat, és valami olyan boldogságot kezdek érezni, amit korábban még sosem. Egy hét csak kettesben? Ez azt hiszem, hogy sokkal több, mint amit kívánhattam volna valaha. Bár attól egy kicsit félek, hogy hogyan fogunk jövő héten vissza zökkenni a valóságunkba, ami sokkal másabb, mint amit jelenleg átélünk.
- Normális körülmények között most azt mondanám, hogy nincs szükségem senkire, aki szemmel tart egy kerek héten keresztül és, hogy eszem ágában sem lesz azt csinálni, amit szeretnél, de... de most ez tetszik. Azt hiszem. - válaszolok, és amint közelebb hajol hozzám én is azt teszem. Rá vigyorgok, adok egy puszit az arcára, majd el is távolodok tőle, de csak azért, hogy meg tudjak fordulni, háttal neki, hogy aztán hátrább csúszva neki dőlhessek. Közben pedig minél több habot próbálok magunk köré gyűjteni, mert a szégyenlősségem nem olyan könnyű tagadnom. - Ezt meg tudnám szokni. - motyogom halkan, bár fogalmam sincs, hogy mit kéne most tennem. Vagy inkább, hogy mi lenne a helyesebb. Vissza út ebből a különleges kapcsolatunkból már azt hiszem, hogy nem nagyon van.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyCsüt. 7 Dec. - 18:35

Niki & Matteo
Minden ami a mienk az az övé is, nincsen szó részemről semmiféle féltékenykedésnek vagy irigységnek, ő az akivel szívesen osztok meg mindent, főleg ha annyi van, hogy bőven jut mindenkinek. nem erről van szó, szimplán csak az ezzel járó pluszokról, ami néha jó dolgok és gyakran nem a jó rész érződik ki ebből mert valójában nem minden olyan szép és jó, mint a látszat.
- Az a családunk pénze Niki, vagyis apám vagyonán mindannyian osztoztok. - javítom ki, nekem egyetlen egy dolog van, amit nem vagyok képes kiadni a kezemből és az örökségemből, hiába vette el az anyját, az pedig a hite birodalom, amit már évek óta magamnak akarok egyszer és ő is nekem szán, amint nyugdíjba vonul, ami még sok idő, de ezt semmilyen házasság nem veheti el tőlem és nem is fogja. A pénz az olyan dolog, ami sosem érdekelt, kinek a zsebében landol, van elég nekem nincsen szükségem már apáméra, és tudom, hogy abból Niki is könnyedén élhet úgy ahogy csak szeretne, de jobb ha tudja a határait, mert könnyű elhasalni ezen az életen ha hirtelen csöppen bele az ember, még ha akaratán kívül is teszi, mint ő.
A saját jellemzésén felnevetek, mintha nem lett volna egyértelmű, hogy mennyire nehéz vele, de ez nem aj, ha könnye adta volna magát akkor talán nem itt tartanánk, hanem már sokkal tovább lennénk nagyon sok menet után, aminek a vége fejetlenség lenne a Rizzi házban és nem a baráti, vagy a jó családi viszony.
- Ja nem vettem észre, mennyire nehéz eset vagy. - mintha tényleg nem tűnt volna fel, vágok egy grimaszt rá és elnevetem magam. Makacs, ami jó, mert én meg olyan önfejű vagyok, hogy ha két ilyen személy egymás el van állítva abból legalább nem lesz unalmas hétköznap, mert mindig fogunk valami fogást találni a másikon csak az a baj, hogy az sokszor nem jó lesz, de ez az élet rendje és a miénk is.
Nagyon óvatosan bánik a szavakkal, én meg simán hozzá vágok mindent ami eszembe jut, mintha félne, hogy egy szavával el tudna üldözni maga mellől. Ami lehetséges is, mert nekem elég lobbanékony természetem van meg sem tudom jósolni mit tud még kihozni belőlem, de olyat nem hinném, amivel elzavarna maga mellől az biztos.
- Máskor akkor inkább csak szólj anyádnak, hogy ne jelezze nekem, hogy mire készülsz és akkor talán hagylak titeket tanulni, bár nem hinném, hogy lesz legközelebb. - nevetem el magam, mert szinte biztos vagyok benne, hogy Potter nem fog többet idejönni, hacsak nem vágyik a füvezésre velünk. - Hát abban az értelemben valóban nem tanulnék vele, de másban egészen biztos kibontakoznék egyikkel másikkal . - húzom fel a szemöldököm kajánul. - De mi lenne a következménye?  - kérdezem hirtelen megkomolyodva, kíváncsian, hogy mégis mit tenne ha egyszer tényleg bevetném a kíváncsi énem és meglesném mi az amit tenne, bár szegény harmadik fél, de ki tudja melyik részen toppana be a tesóm és venné a fejét. Na jó nagyon elkalandoztam.
nem fogok válaszolni neki ennél jobban kérdésére, mert nem igazán akarom sem őt megbántani, sem magamnak bevallani semmit sem. Nem tudom, hogy mi ez ami van köztünk, sem vele, sem Miával. Bonyolult, de ez egy nőnek nem magyarázat és neki sem lenne elég csak tovább feszegetné, pedig próbáltam rövidre zárni.
- Ha összeköltözünk az remek lehetőség, hogy levegyék rólunk a tekintetüket, azt sem tudjuk mi ez, Miával meg megvan minden, ami egy felnőtt kapcsolatban kell, és nem tiltott, nem tudom Niki, hogy szeretem e, ez az én életemben sosem volt fontos kérdés, és most sem akarok ezen agyalni, inkább csak elvagyunk. - bár azt is be kell vallanom, hogy őt sokkal jobban elviselném ha mellettem lenne és könnyebben menne mindenféle gondolkodás ha róla lenne szó és nem Miáról, de nem róla van, hanem arról a lányról, aki már évek óta az életem része és az is marad.
Nem tudom miért olyan félve kérdezi meg az együtt alvást, nem hinném, hogy tovább kellene mennünk már most az alváson, főleg, hogy annyira ingatag lábakon áll ez az egész, így filmnézés és alvás lesz a vége és kész. Lemegyek bezárni az ajtót, közben jön egy igen érdekes hívás Niki anyjától, egész sokáig távol lesznek és nekem kell vigyázni Nikire bár tud ő magára vigyázni az anyjának, mindig gyerek marad, akire figyelni kell és szerintem ez elég jól jön most nekünk, vagy nem. Lehet kinyírjuk egymást ebben a pár napba, de lehetne sokkal rosszabb történik és olyan alakul ki amit nem szeretnénk. De azért örülök neki, bár félek is a következő pár naptól, a vegyes érzések és a fű teljesen összezavarja a fejem, még ennél is jobban és elindulok fölfelé egyenesen a szobájába. Ahol egy kicsi hezitálás után ledobom az összes ruhám és benyitok a fürdőbe, ahol ott ül a kádban, felkötött hajjal és ijedten néz rám. nekem teljesen elborul az agyam, minden vér eltűnik onnan és lefelé kezd koncentrálódni de figyelek, hogy ne adjam jelét, hogy a helyzet is mennyire lázba hoz. Nem most kellene megfektetnem és nem így, csak fürdünk, mondom magamnak, de mi lesz belőle azt nem tudom.
- Fogalmam sincs. - felelem neki és még mindig állok, mázli, hogy apám mániája, hogy minden a lehető legnagyobb és legfényűzőbb legyen a helyen ahol lakik és egy legalább négy személyes kád díszeleg minden fürdőben, és nem kell olyan nagyon közel mennem hozzá, de így is összeér a  bőrünk, amikor beülök mellé. Igyekszem viszonylag így is messze tartani magam tőle.
A kezem a kád szélére támasztom az másik kezemmel a habot veszek magamhoz és ráfújom. - Mi a szarért kell nektek mindig ennyi hab egy egyszerű fürdéshez, - kérdezem általánosítva, mert Mia is pontosan ezt szokta csinálni, de nem mondom, hogy rá gondoltam mert tudom mi lenne a reakciója.
- A szüleink kivettek pár nap szabit tőlünk és én leszek a babysitter, a hét következő részében tuti nem mész suliba, nincsen kedvem egyedül lenni, és nem akarok megint egy hülye tanulótársat itthon. Mit szólsz hozzá ha holnap elmegyünk megnézni apám másik hotelét a közelben? Akár maradhatunk is ott a hétvégén, biztosan nem ott lesznek, apámat ismerve elviszi anyádat Nizzába vagy Velencébe, valami romantikus helyre, hogy nászutas dolgokat csináljanak, és minden olyat ami nyálas, mi meg addig csapunk egy nagy partit valahol kettesben. - kicsit közelebb hajolok, de csak egy nagyon kicsit, mert próbálom uralni magam és most kifejezetten örülök a haboknak, hogy nem látják mi folyik odalent, még csak a gondolattól is, hogy mi lehet az ő oldalán a fehér felhő alatt.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzer. 6 Dec. - 8:34

Matteo & Nikita



Nem értem, hogy miért akar megvédeni attól a világtól, ami őt veszi körül. Hiszen mindenki titkon olyan életre vágyik, nem? Luxus, csillogás és annyi pénz, amennyit elkölteni sem lehet. Engem sosem vonzottak ezek a dolgok igazán, most is jobban vissza vágynék a normális, unalmas kis életembe, viszont kezd egyre nagyobb lenni a kíváncsiságom. Ugyanakkor elgondolkodok azon, hogy vajon egy idő után engem is el fog bolondítani az ilyen gondtalan élet? Mindig is utáltam a gazdag embereket, azt gondoltam róluk, hogy egytől egyig nagyképűek, akik azt hiszik, hogy övék a világ és most épp egy ilyen világba csöppentem bele. Az ölembe potyogott minden, amiről korábban még ábrándozni sem mertem volna. Mégsem örülök neki. Mert mindez, ami körülöttem van, a nagy ház, sok pénz, és márkás ruhák nem a miénk. Sőt ha anyának sikerül eladnia a régi házunkat, akkor nincstelenné válunk abban a percben, ha a házasságuk mégsem fog működni. Oké, boldognak tűnnek együtt, de vajon ez mindig így lesz? Mi történik akkor, ha kiderül, hogy Mattel sokkal többek vagyunk egymásnak, mint a testvérek?
- Sajnos már bele csöppentem a te világodba anélkül, hogy beleszólásom lett volna. De nyugi... nem szeretnék olyan lenni, aki mindenki felett van és a ti pénzetekkel nagyoskodik. Számomra minden ami körbevesz csak értéktelen tárgyak. - mutatok körbe, mert hiába menő minden, meg valószínűleg drága is volt, de engem annyira azért nem érdekel. A gazdagokról alkott véleményem azonban egy hajszálnyit változott.  Mert Mat egyáltalán nem olyan, mint amilyennek hittem. Nagyképűnek és apuci elkényeztetett fiának gondoltam, aki azt hitte magáról, hogy mindent és mindenkit megvásárolhat, és ehhez képest kiderült, hogy tud aranyos is lenni ha akar. Csak ne legyen más körülöttünk. Mert olyankor teljesen másképp viselkedik. Persze ez logikus... hiszen mindent meg kell tegyünk azért, hogy ne jöjjenek rá, hogy kicsivel több van köztünk. Testvérekként kell viselkednünk azok pedig néha csípkelődnek egymással. Az mondjuk igazán érdekelne, hogy miért gondolja magát rossznak. Azon kívül, hogy szereti hülyének nézni az őt körül ugráló lányokat. Én biztosan nem fogok azok közé tartozni.
- Valóban? Képzeld... én is nagyon nehéz eset vagyok, úgyhogy felköthetnéd te is a gatyádat. - vigyorgok rá, mert biza én is tudok olyan lenni, aki feladja a leckét néha egy egy helyzetben. Mégis inkább jobban szeretném, ha mindig ilyenek lennénk, mint most. Mert látszólag amúgy tök jól kijövünk. Csak épp annyi a baj, hogy nem lehetünk azok egymásnak, akik igazán szeretnénk lenni. Ahhoz képest, ahogyan indult a kapcsolatunk, most úgy tűnik, hogy sikerülhet zöld ágra vergődnünk, bár azért még van hova fejlődnünk. Kicsit érzem, hogy bele pirulok a kérdésébe. Tényleg megszerettema  jelenlétét? Talán nem mindig, de... sokkal jobb vele lenni, mint nélküle. Az biztos.
- Lehetséges. - válaszolok zavartan, mert még mindig nem tudom, hogy mennyit beszélhetek ahhoz, hogy ne űzzem el magam mellől. - Mit tegyek, ha ma kellett tanulnom és pont Jasonnel? - vonom meg a vállam, majd össze húzom a szemöldököm egy kicsit. Tényleg azt hiszi, hogy elhinném, hogy tanulna a lányokkal? - Jajj, ne már Mat! Szerintem te soha életedbe nem tanultál a lányokkal. Vagyis nem olyan értelemben, ahogy én tanultam volna. Még mindig áll az alkunk azon része, hogy nem hordhatsz haza lányokat. Ha mégis, akkor vállalnod kell érte a felelősséget! - szögezem le, mert biza mindent elkövetnék én is, hogy az a lány, akit mégis a szobájába csalna, épp olyan gyorsan távozzon majd, amilyen gyorsan jött. Miat is el fogom űzni mellőle majd valahogyan, vagy ne legyen a nevem Nikita. Az a lány amúgy sem méltó hozzá. Szerintem csak a ragaszkodás az, ami össze tartja őket. De igazából nem is szerelmesek. Ha valaki valakit szeret, akkor az leolvasható a tekintetből, ahogyan egymásra néznek. De én nem láttam ilyent rajtuk. Matteon biztosan nem. Kicsit talán furcsán hangzik bele gondolni abba, hogy titokban próbáljunk meg azok lenni egymásnak, akik szeretnénk, de mégis hiszek abban, hogy sikerülne. A lelkesedésem is erre utal, mert bármit kész vagyok kitalálni, hogy működjünk. Csak ne lenne mindig köztünk az a hülye vörös.
- Jó, akkor ne tűnjön el. De mióta szokás a munkát össze keverni a szerelmi élettel? Attól amiért az apja a tiédnek dolgozik, miért kell ő a barátnőd legyen? És főleg miért kéne össze költöznötök? Ennek semmi értelme. Nem válaszoltál a kérdésemre sem. Szereted Miat? - még mindig reménykedek abban, hogy kikerüli ezt a választ, vagy elgalább olyat ad majd, ami még egyértelművé teszi azt, hogy nekem van igazam és semmi érzelme nincs felé. Legalábbis jobban örülnék annak, ha úgy lenne. Persze nem azt várom el, hogy éppen én legyek az, aki bármit is kivált belőle, de ha mégis úgy lenne azt hiszem, hogy örülnék. Nem tudom, hogy mi ez a zavar, ami az agyamba van, de én komolyan egyre nehezebben viselem ezt az egészet. Hogy nem lehetünk együtt, de külön sem akarunk.
Azt gondoltam, hogy elutasítja az együtt alvást, amit nem is tudok, hogy honnan jutott egyáltalán az eszembe, de mivel rá bólintott, fülig érő szájjal pattanok fel az ágyból, hogy aztán a szobáját elhagyva a sajátomba menjek. Egy kis ideig csak az ajtónak dőlve, az ajkamba harapva ujjongok saját magamban, aztán rögtön a fiókomhoz lépek, hogy magamhoz vegyem azt a fehérneműt, amit még közösen vettünk, és amit bár másnak akartam megmutatni magamon, de nem vagyok annyira ostoba, hogy le vetkezzek az első fiúnak, akibe bele botlok. A pizsamáim közül kiválasztok egy világos zöldet, ami egy rövid nadrágból és egy kis pántos blúzból áll, szépen leterítek mindent az ágyamra, majd kibújok a ruháimból, és úgy lépek be a fürdőbe és engedem meg a vizet a kádba, közbe pedig mindenfélét bele nyomkodok, hogy legyen jó habos a víz. Amint megtelik a kád, bele mászok, és kényelmesen dőlök hátra. A hajam felcsatolom és a fejem hátra vetem. Izgulok az együtt alvás miatt. Mi lesz ha feleslegesen készülődök hozzá, és még csak hozzám sem fog érni? Én hogy kell majd viselkedjek vele? Nyílván úgy, ahogyan ő is, nem? Gondolataimból az ajtó nyitása ébreszt fel, ösztönösen egyenesedek ki nem kicsit megijedve, hiszen nem vagyok hozzá szokva, hogy fürdés közben zavarjanak. Amint azonban megpillantom Matet ruha nélkül, nagyokat pislogva figyelem őt. Most ez mi? Bár zavarban vagyok, de mégsem akarom magam visítozva eltakarni, a hab a vízben amúgy is elég ahhoz, hogy ne lásson a fejem és vállamon kívül mást.
- Mit csinálsz itt? - nézek rá, de mégis széles vigyorra húzódik a szám és arrébb csúszok a kádban arra az esetre, ha ő is be akarna ülni. Közben pedig igyekszem nem túl feltűnően bámulni. - Jössz? Vagy csak nézzük egymást? - kérdem zavartan és remélem, hogy nem gondolja meg magát. Mert gondolom csak tervezett valamit, ha így jött utánam. Mindenre kész vagyok, bár azt nem tagadom, hogy egyre gyorsabb ütembe kezd verni a szívverrésem, olyan erősen kerített hatalmába a vágyakozás.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyPént. 1 Dec. - 15:07

Niki & Matteo
Nem akarom tudni, hogy fajult idáig ez az agász. tagadásból, veszekedésből és minden olyan taszító dologből az lett, amit el akartunk kerülni. Bonyolult lenne csak egyszer a szabályok szerint, íratlan szabályok, de olyan egyértelműek? Valószínűleg. Egyikünk sem az az engedjük el, mert akkor könnyebb lesz fajta, bele kell ásnunk magunkat mindenbe, hogy kapjunk egy pofont, ami fájni fog, vagy talán nem kapunk semmit sem, az lenne a legjobb, de ezt még nem tudhatjuk.
- Ugyanazt az utat kellene járnunk? Egy valamit ígérj meg nekem, soha ne akarj az én világomba tartozni, mármint ne akarj olyan lenni, mint azok akik ebbe születtek. Ebben nincsen semmi őszinteség, sem szeretet, ami ami vonzana és vonzóvá tudna tenni bárkit is. Tudod mi van itt? pénz és luxus, ami nem egyenlő a jóval, mert messze elkerüli azt. És tudom, hogy nem vagyunk annyira különbözőek szerinted, de addig örülj ameddig azt mondhatod, hogy de. - mindenki olyan életet akar élni, mint az elit, mert a látszat, amit mutatunk annyira tökéletes, de belül sok része rohad, amit nem látnak kívülről. A szülői törődés, az egymáshoz tartozó kapcsolatok a béka segge alatt vannak és tudom, hogy ha akarom ha nem ki lesz ennek téve. Az anyja nem fog megváltozni, de ő lehet, és nem akarom, hogy más legyen, de nem tudom megóvni ettől én nem erre csakis ő képes, még ha mellette vagyok is.
nem tudom magam sem mitől tudna működni köztünk bármi is, ismerve magamat, sosem voltam a kapcsolatok híve, nem ment nekem, meguntam, újat kerestem vagy inkább bele sem vágtam. Ez nem is kapcsolat, hiszen nem lehet nyilvánossá tenni semmit, meg azt sem tudtuk mi van köztünk, mégis közelebb áll hozzá az agyamban, mint eddig bármi, ami nem jó. Ha nem megy nekem, össze fogom törni és nehezebb lesz az együttélés még messze egymástól is, mint most, és most sem olyan gyerekjáték.
- Nem nem azért bosszantalak, ilyen vagyok, nem tudok mindig jó arc lenni, az fája a nem létező lelkemnek. - kacsintok rá pimaszul, mielőtt elnevetem magam. - Na látod és most is morcos leszel, pedig most csak magamat adom és nem akarom megjátszani azt aki vagyok. Jobb ha tudod, mire számíts, nem mondom, hogy annyira sajnállak, hogy a közelembe kell lenni, de nagyon nehéz eset vagyok. - tényleg nem akarom szépíteni magam, mert nem vagyok olyan ember, aki tökéletes. a csajokkal nem tudok bánni, ezt mindenki meg tudja mondani, bár Nikivel elég jól megy minden, olyan természetes és ő sem vesz mindent magára, ha mégis akkor könnyen elsimítjuk, vagy csak becsapja az ajtót előttem és elvonul, de ez is egy megoldás.
- Azt mondod? - húzom fel a szemöldököm meglepve. - Mi változott csak nem megszeretted a jelenlétem? - talán direkt húzogatom őt, de jobb így, mint állandóan egymásba állva veszekedni a semmin. - A vendégeidet meg akkor hozd fel, amikor tudod, hogy nem leszünk ketten a házban, mert ez azért elég csúnya húzás volt, hozzám lányok nem, de a srác simán hozzád. Honnan veszed, hogy hozzám nem tanulni jártak volna fel a csajok, egy kis bioszt? - kérdezem egy kicsit komolyan de egyáltalán nem annak gondolom.
Nem tudom miként fog zajlani a jövőnk, van e egyáltalán olyan, hogy jövőnk, mert nem hinném, hogy egyszerű lesz, a szavai mégis pozitív dolgot árasztanak, ami engem is bizalomra és türelemre int effelé. Sikerülni fog, bármit is akarunk? Nem tudom, lehet mi fogjuk feladni, mert amint a miénk amit akarunk nem fog tovább kelleni, nem mindig  a külső tényezők számítanak, sokszor egyáltalán nem ezek a gátló tényezők.
- Őszintén azért mert ez nem csak a magánéletről szól, ez üzleti oldalról is nehéz döntés lenne. Mia nem fog eltűnni az életünkből, mert az apja az én apámnak dolgozik, elég magas pozícióban. Nem tudom miért de van bennem egy olyan érzés, hogy őt magam mellett kell tartani. Talán alibi, vagy mert évek óta barátok vagyunk és most meg akartuk próbálni, de mindent összezavartál a fejemben, és nem tudom semmire sem a választ. Azt sem tudom mit akarok tőle, vagy tőled, van elképzelésem és sejtésem, de ezt kijelenteni nem merem, mert nehéz. - veszek egy mély levegőt és lehunyom a szemem, miközben kifújom. Olyan nehéz erről beszélni, eddig nem volt ilyen érzésem. Ragaszkodni valakihez, akit nem is ismerek igazán nem könnyű, és mégis ott van az a kis hang, ami nem akarja elengedni ezt a lányt mellőlem. De megint túlságosan mély dolgokat érintünk, aminek még nincsen itt az ideje.
A kérése egy kicsit kizökkent a komolyabb témákról és mosolyogva válaszolok neki, miért ne aludhatna itt, nincsen itthon senki és nem is lesz, szóval nincs akadálya. Csak a nadrágomat kell magamon tartani, sosem alszok csak úgy együtt senkivel, annak van előzménye, elég mozgalmas előzményes, így kicsit furcsa lesz, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne e abba a részbe belemenni megint.
A kérésére bólintok és amint kimegy a szobából elindulok lefelé a bejárati ajtóhoz, hogy magunkra zárjam, minden ajtót ellenőrzöm, talán attól tartva hogy a szüleink mégis betoppanak, de legalább így majd hallani fogjuk, vagy nem.
A telefonom csörgésére összerezzenek, mintha valami bűnöző lennék, gyorsan előkapom.
- Szia Apa! - szólok bele a telefonba, és mint az esküvő után is a felesége hangja üti meg a fülem, aki boldogan szólal meg.
- Matteo drágám, sikerült Nikinek a barátjával a tanulás? - persze mert megbízott, hogy figyeljem őket és jelezte, hogy majd később visszahív, hogy minden rendben van e de hirtelen meg sem tudtam szólalni, tudva, hogy a lányával készülök egy ágyba aludni, mindegy, hogy nem lesz ott más. - Matteo? - hallom a hangom megint és csak megdörzsölöm a szemem a bejárati ajtóval szemben állva, és szóra bírom magam.
- Persze, hamar el kellett mennie, de szerintem minden rendben ment. - bólogatok, mintha látná és mardos a bűntudat is.
- Köszönöm Drágám, holnap úgy néz ki még nem tudunk hazamenni, a hétvégét meg úgy gondoltuk utazással töltjük, így a héten már nem megyünk haza, nagyon nagy kérés lenne, hogy addig figyelj rá? - rávágnám azonnal, hogy nem, de egy kicsit hezitálok, hogy ne legyek feltűnő.
- Megoldjuk. - felelem röviden majd elköszönünk egymástól és lerakom a telefont.
- Niki egész héten miénk a ház, találj ki valami programot a héten nem mész suliba. - kiáltom el magam és elindulok a lépcsőn egyenesen a szobája felé, mert kétlem, hogy hallott volna. Mivel kaptam engedélyt, hogy bemenjek, nem mintha a tiltás hatott volna, nyomom le a kilincset és hallom, hogy a víz csobog, leülök az ágyra, majd felállok, az agykerekek rendesen mozognak, de csak annyira amennyire a fű engedi, így nem sokat hezitálva dobom le a cuccaimat és indulok meg a fürdő felé.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyVas. 26 Nov. - 9:20

Matteo & Nikita



Még mindig nem értem, hogy hogyan lehetséges az, hogy ha van egy srác, aki igazán tetszik - az első egyébként -, az épp a tesvéremmé válik. Mint valami rossz szapanopera de komolyan. Ebben a hatalmas városban az anyám nem tudott volna megismerkedni valaki mással? Muszáj volt éppen a Mat apjába bele botoljon és hozzá menjen, ezzel tönkre téve az egész életem? És az a legrosszabb az egészben, hogy még csak nem is hozhattam ezt fel indoknak, hogy miért vagyok annyira ellene  a boldogságának már a kezdetektől fogva. Ő azt hiszi, hogy az el nem fogadásom csak egy aprócska hiszti, és majd előbb vagyu utóbb bele törődök úgyis, de ez egyáltalán nem így van. Ez nem hiszti, és elfogadni sem tudom. Mert elvették tőlem azt a lehetőséget, hogy bármi is lehessen Mat és köztem. Lehet, hogy ha nem lennénk ebben a helyzetben sem lehetne ennél több, de viszont akkor legalább tudnám, hogy az ok annyi, hogy nem képes lekomolyodni senkivel. De most a köztünk lévő legnagyobb probléma egyáltalán nem ez, hanem a szüleink házassága. Ami mindennél nagyobb gond, és amit azt hiszem, hogy sosem fogok tudni megemészteni. Mert egyszerűen lehetetlen ez a helyzet. Egy vicc.
- Ne beszélj úgy velem, mintha egy másik bolygóról jöttem volna. Csak más környéken éltem, és nem ekkora luxusban. De attól még képes vagyok megérteni és felfogni is, hogy az életcélunk is emiatt különbözik. De... jelenleg ugyanazt az útat járjuk, mivel pechünkre a szüleink egymásba szerettek, és a te életed már az enyém is. Nem mintha erre vágytam volna. - sőt egyenesen utálom ezt az életet és valamiért inkább vágynék vissza a régibe. Az egyedüli aminek talán most egy kicsit örülök, hogy tudok időt tölteni Matteoval, csak épp ezt nem így szeretném. Sokkal inkább lennék máshogyan az életének a részese, de még mindig túl kevés vagyok ahhoz, hogy ebbe beleszólásom is legyen. Mennyivel egyszerűbb lenne minden, ha őszintén beszélhetnénk a szüleinkkel a helyzetünkről. Ami lehet, hogy épp emiatt ilyen vonzó, mert tilos, de azért mégis jó elképzelni, hogy majd egyszer talán ennél többek is leszünk egymásnak. Mert amúgy szerintem már most jóval többek vagyunk mint egy átlagos testvérpár, de azért kevesebbek, mint amit szeretnék, hogy legyünk. Minél jobban telik az idő, én annál inkább szeretném őt ennél is jobban megismerni. Kíváncsi vagyok arra, hogy milyen ő és arra is, hogy velem miért nem olyan, mint másokkal. Mégis folyamatosan kitér a válasz elől, ami nem baj, de egészen biztos, hogy most már még azért is mindent el fogok követni azért, hogy megismerjem őt igazán. Azt az oldalát is, amit valamiért el akar rejteni előlem.
- Akkor néha csak azért bosszantasz, mert szerinted jól áll ha felkapom a vizet? Én azt hittem, hogy azért, mert olyan a stílusod. - nem mintha nem tetszene azért néha, hogy olyan amilyen, de ez a kedvessége azért sokkal jobban tetszik. Csak még inkább megzavarja vele az elmémet. Mert egyszer azt érzem, hogy akarja, amit én, máskor peddig azt, hogy nem.
- Szerintem te csak rosszul látod magad. Ha rossz lennél, akkor velem is úgy viselkednél. De oké. Legyen. Nem is kell udvarolnod. Egyáltalán nem várom el. - rázom meg kicsit morcosan a  fejem, mert egyébként nagyon is örülnék, ha én lennék az az egy kivétel, akivel mégis megteszi. Csak épp tilos. Úgyhogy lényegében ez mindegy is. De azért mégsem szeretném ezt ilyen könnyen feladani. Még mindig hiszek abban, hogy előbb vagy utób kerül egy megfelelő megoldás a helyzetünkre, amivel sem magunknak, sem pedig a szüleinknek nem ártunk majd. Amint ismét megszólal a morcosságom már el is tűnik, és nevetni kezdek. Mert úgy tűnik a saját szabályaimat éppen én szegem meg.
- Az csak az elején volt érvényes. Már nem számít. Szóval majd átjöhetsz te is az én szobámba bármikor. De tilos elűznöd a vendégeimet! - szólok rá határozottan, bár néhány barátnőmön vagy esetleg osztálytársamon kívül mást úgysem fogadhatok. Úgyhogy ezt most tényleg nem azért mondtam, hogy bosszantsam. Mert ha valami csoda miatt esetleg mégis lenne egy pasim, akit még az anyám is elfogadna, biztosan úgyis be zárnám az ajtót, ha hozzám jön. De ez azt hiszem, hogy úgysem a közeljövőben lesz. - Csak az a baj, hogy házasok. Úgyhogy sosem fogják elfogadni azt, ami köztünk van. - persze. Hiszen ez még nekünk is nehezünkre esik. Beismerni azt, ami van. Vagyis nekem fogalmam sincs, hogy mi ez az egész. És nagyon úgy tűnik, hogy neki sincs. De attól még tetszik. Szóljon ez bármiről is.
- Én biztosan nem adom fel soha! Nagyon is bízok abban, hogy megoldunk mindent. - jelentem ki magabiztosan, bár egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy ez tényleg így lesz. Mert jelen állásunk szerint elég kemény feladat az, hogy megoldást találjunk. De mégsem szeretném azért könnyedén feladni. Addig biztosannem, amig egy kis esélyt is látok arra, hogy működjön. Ez a  lelkesedésem oka is igazából, mert valóban olyan beleéléssel magyarázom, hogy milyen megoldás jutott eszembe, hogy még engem is meglepnek a saját szavaim. Mégis reménykedek abban, hogy ez lenne a legjobb, amit tehetnénk. Azon nyomban ahogy rám szól, viszont el is tűnik a jó kedvem. Mert elveszi azzal, hogy ilyen bizalmatlan ezzel kapcsolatban.
- Miért ne mehetne? - nézek rá nagyokat pislogva és megszégyellem magam, mert ilyen ostobaságok jutnak az eszembe. De enm akarom, hogy Mia az életében legyen. Sehogy. - Te nem is akarod ezt az egészet igaz? Mia biztosan találna magának másik pasit. Szereted őt? Vagy miért jó ez? - én tényleg csak megérteni szeretném, hogy honnan jött ez a nevetséges ötlete. Persze sejtem, de ez akkor is butaság. Összeköltözni valakivel, csak azért, hogy megmaradjon köztünk a testvéri kapcsolat, őrültség. És nekem ez nem tetszik. Tudom, hogy nincs jogom megmondani, hogy mit tegyen és kivel,  de akkor is nagyon rosszul esik. Mégis bambán teszem fel neki azt a kérdést, ami eddig soha az eszembe sem jutott. Az együtt alvás igencsak veszélyes lehet a mi helyzetünkben. De én mégis nagyon szeretném. Zavaromban azonban a hátamra fekszem, eltakarom az arcom és csak akkor veszem el a kezeimet előle, mikor megszólal. Nem tiltakozik. És ez jó. Azt hiszem. Kicsit mégis bele pirulok, és most valahogy nem zavarna ha nem lenne rajta felső.
- Azt hittem, hogy el fogsz zavarni. De örülök, hogy nem teszed. És akkor megyek, és majd jövök is. Hamar. Légyszi ne valami vígjátékot keress. Azokat nem nagyon szeretem. - veszek egy mély levegőt, amint megpuszilja a homlokam, rá mosolygok, aztán felállok, és még vissza pillantok az ajtóból, mielőtt becsuknám azt magam után. Sietnem kell, mert nem szeretném, hogy meggondolja magát. Remélem anyáék tényleg nem jönnek haza. Elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy mit keresek a bátyám szobájában. Ráadásul az ágyában.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyPént. 24 Nov. - 17:10

Niki & Matteo
Ami ilyen helyzetben elvárható lenne kér embertől az a távolágtartá és abban az értelemben ami nekünk nem megy. Kellene egy egészséges távolság, amit meg tudunk tartani és megpróbálni testvérekké válni ha nem is szó szerint, de legalább úgy viselkedni. Erre itt vagyunk mi, ő makacs és mindenen felhúzza magát, én meg próbálom álcázni a nyilvánvaló érzéseimet, még magam előtt is. Jobb lenne nem gondolni semmire, csak élni az életet és mással foglalkozni, nem azzal, akivel nem lehet. Egyetlen egy lány képes megmozgatni rendesen a fantáziám és láss csodás az az egyetlen lány az akinek a testvéremmé kéne válni. A sors a legrosszabb forgatókönyvet adta  kezünkbe, és ezzel kellene gazdálkodnunk, eddig nem akarunk, nagyon nem.
- Ne vonogasd a vállad kicsi lány. - nevetem el magam. - Nem csinálok hülyeséget az én világomban ez amit teszek teljesen megszokott, csak nem ebben éltél, ami nem baj, a te életed sokkal normálisabb volt mindig, mint ami majd most jön. Nem akarom, hogy olyan legyél, mint a legtöbb lány abban a világban, amibe bele csöppentél és remélem anyád volt olyan szemfüles, hogy olyannak nevelt, aki nem fordul ki magából, de szinte az élet követeli ezeket a dolgokat, amit nem érthetsz meg. - nem azt mondom, hogy sokkal többek lennénk, mint az alsóbb osztály, sőt inkább vagyunk kevesebbek, akik a pénz által érnek el mindent, de ebben is van egy kis fantázia ha úgy nézzük. Nyilván nekem is lesz véleményem, és ha ő nem akarja is kinyilvánítja, vagy nekem feltűnne, mert képes vagyok tovább figyelni őt minden alkalommal a tekintetemmel mint illene.
Nem akarok senki beszélni arról miket tettem régen, a kemény drogok bár a múltam részei lennének, hiába nem állandó jelleggel, de most is egy olyan partin simán bekapok párat és nem számolok a következményekkel. Kihasználtam mindig is most is megteszem az életemmel járó luxust, amibe a fényűző házibulik, a beállt emberekkel teljesen normálisnak mondhatóak. De ezekkel nem kell szembesülnie neki, mert az én közegem ilyen és lehet egyszer kinővöm, lehet nem, de most nem tudok ennyire változni mert ő az életembe lépett, pedig nem lenne rossz ha nem vinném magammal a rosszba, azt nem tudnám elviselni és apámék sosem bocsátanák meg ha miattam kerülne bajba.
Amikor a keze az arcomon landol lefolyik az arcomról az a kaján vigyor, ami eddig rajta ült és egy kicsit megfagy az összes izom rajta. De a szavai által csak nevetni tudok, és megpróbálok úgy válaszolni neki, hogy ne akarjon egyből elrohanni, mert nem vagyok rossz ember, csak azokkal barátkoztam és benne maradtam abban a társaságban, ami egy kicsit megrontja az életem tökéletes részeit is, vagyis amik tökéletesek lehetnének.
- Jobb ha azt az oldalamat akarod megismerni, amit feléd mutatok, a többi nem is számít, és ne akard, hogy ne legyek néha bunkó, higgyél nekem, abba hamar beleunnál és nem lenne okod állandóan makacskodni meg hisztizni és egész jól áll, amikor durcás vagy. - nyomok egy puszit az orra hegyére, mert amikor egy kamu durci van egy picit mindig felhúzza és szerintem észre sem veszi.
- Niki én sosem udvarolok, az olyan pasik, mint én sosem teszik meg, nem vagyok az a jófiú, akinek hiszel szerintem és attól, hogy vannak érzelmeim és véleményem és akaratom veled kapcsolatban, nem leszek a szőke herceg. - nem lelombozni akarom, sőt, de nem akarom, hogy olyanokat gondoljon rólam, ami nem vagyok. Randizni ké elvinném, hogyne tenné meg, de arra nem lennék képes még vele sem, hogy hónapokig adjam neki a szépet egy csókért vagy egy dugásért. Igaz lassítani akarok, hogy legyen időnk átgondolni, kitapasztalni mit hogyan tudnánk kivitelezni, és lehet ez olyan, mint egy udvarlási folyamat de nem akarom annak szánni, mert ez totálisan más. - Ami meg a szobámat illeti, hogy is van ez, én ki vagyok tiltva a tiedből, de te csak úgy bejársz az enyémbe? - húzom fel a szemöldököm nevetve. Úgy emlékszem az elején még zárni is akarta a sajátját, régi szép idők, amikor csak veszekedtünk és nem kellett variálnunk nekünk sem. - Anyád jófej, ha tudná, hogy mi van, abban az esetben ha ők nem lennének házasok persze, engem tuti pártolna, láttad milyen jó fej tudok lenni vele. - pislogok rá ártatlanul, de az anyja sem ismer engem igazán, sőt még a saját apám sem, de ez így is van jól, nem kell mindent tudniuk.
- Ki kell találnunk Niki, mert nem tudom, ez egy olyan helyzet, amibe kevesen csöppenek a világon és nincsen róla írásos dokumentum. Kitaláljuk együtt, de addig is lesz millió kétségünk, sokszor fel akarjuk adni, elengedjük, lehet el is fogjuk, de valahogy csak menni fog. - bízom benne, mert most jónak tűnik az elmélet, de nem tudom mennyire fog megvalósulni bármi s abból, ami a fejemben van. - Nem tudom Niki, nem tudok. - mondom neki egy kicsit lemondóan, mert nem tudom mi lesz Miával, nem akarom megbántani, kedves lány és nagyon kedvelem őt, túlságosan is ahhoz, hogy elengedjem, de két kapura nem játszhatok, pedig Mia tökéletes álca lenne, de nem menne bele ha elmondanám  neki, és nagyobb baj lenne. Tudom, hogy össze kell költöznöm vele, én hoztam fel, én mondtam neki, mégis miért mondjam le mi legyen az indok? Csak bele kell törődnöm, hogy ez van és nem cselekedni máshogy és Nikivel agyalni valamin. Ez az ami nem fair egyikkel szemben sem, de nem tudok jó döntést hozni.
Mosolyogva hallgatom, hogy szerinte, hogy lenne jó, de egyre jobban belemegy a gondolatmenetbe annál jobban kezd a mosolyom nem őszinte lenni. belegondolok, hogy mennyi mindent kell majd megtenni azért, ami nem is biztos, hogy sikerülni fog.
- Niki, állj le egy kicsit. Nem tervezünk meg semmit, nem fog menni úgy, ahogy elgondoltad már most látom. - ez egy több emberes egyenlet, ami nem kiszámítható, lehet a szüleink teljesen máshogy reagálják le, mint ahogy mi gondoljuk. - Csak nem akarom, hogy a nagy lelkesedésednek felsülés legyen a vége. Mert nem biztos, hogy így reagálnak rá, és Őt sem tudom csak úgy lekoptatni Niki, majdnem egész életemben mellettem volt és olyan régóta akarja ezt az egészet és én tálcán kínáltam neki és most meghátrálok. Adj időt, kérlek, nekem is, és magadnak is, apának is. - simítom meg az arcát, annyira aranyos, amikor ennyire lelkes lesz valami miatt, és nem akarom lelombozni, de ha nem fog összejönni, akkor rohadtul fog fájni neki és nekem is, nem akarok előre inni semmire sem, még akkor sem ha a fejem most kótyagos és nem vagyok a helyzet magaslatán.
A plafont bámulom, valahogy nyugodtságot áraszt a semmi odafent, amikor mellé csúszik elmosolyodok kérdését hallva sem nézek rá, mert félek beszédülnék a sok fűtől most.
- De előtte ment el fürdeni ez a gönc tuti kényelmetlen lesz alváshoz, addig én is lefürdök, és felveszek valami felsőt is, hogy ne kapjak a kisasszonytól, hogy nincsen rajtam. - nevetem el magam és ránézek. - Keresek valami filmet, amin bealudhatunk. - nyomok egy puszit a homlokára. Elvégre apámék nem jönnek haza ma így senki nem tud rajtakapni, ha mégis az nagy szívás, de nem lesz ennyire pechünk most nem lehet.


BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzer. 22 Nov. - 9:08

Matteo & Nikita



Még a testvéri kapcsolatunk legelején a zavaromat tökéletesen tudtam álcázni azzal, hogy úgy tettem, mintha nem is számítana sem az, ami köztünk volt, sem pedig az, hogy milyen szerepet kéne betöltenünk egymás életében, most viszont egyre jobban érzem magamon, hogy kevésbé sikerül felvennem az álarcomat. Mert minden egyes mondatával egyre inkább azt érzem, hogy nem tudok ellen állni ennek az egésznek. Csakis az tart vissza, hogy ő látszólag igyekszik tartani a távolságot, aminek normális körülmények között ott is kéne maradjon köztünk. Néha így gondolom. Máskor pedig hülyeségnek tartom ezt. Hiszen az égvilágon semmi közünk nincs egymáshoz, szóval lényegében feleslegesen viselkedünk így. Néha a pokolba kívánjuk egymást, máskor pedig olyan könnyedén tudunk beszélgetni, mintha minden normális lenne körülöttünk, csak épp annyia a gond, hogy még mindig nem tudjuk eldönteni, hogy kik legyünk egymásnak. Vagyis ő tudja, de én meg nem akarok csak egy testvér szerepet betölteni az életében. Az tök jó, hogy ennyire bele törődött abba, hogy bármikor bárkivel és akármit csinálhatok, de én attól még nem fogadom ezt el. Mármint a hideg is kiráz, ha bele kell gondolnom abba, hogy mi mindent csinálhat más lányokkal, miközben velem tilos megtennie bármit is. Nincs is rosszabb annál, hogy közel lenni hozzá, mégis távol.
- Csak az amiket te csinálsz sokkal nagyobb hülyeségek, mint amit én teszek. Ezért lehet nekem véleményem, neked meg nem. - csak könnyedén vonom meg a vállam, bár már annyira össze vagyok zavarodva, hogy azt sem tudom miről beszélünk igazából. De tényleg ő az, aki nagyobb hülyeségeket talál ki. Például az, hogy elköltözik, ráadásul még Miat is maga mellé költözteti elég nagy ostobaság. Persze, hogy nem tetszik ez nekem. Arról nem beszélve, hogy a legtöbbször úgy viselkedik velem, mintha ő maga is elhinné ezt az egészet, amit a szüleink várnak el tőlünk. Miért nem érti senki, hogy nem akarom, hogy tetsvérek legyünk? Nem akartam új családot sem. Vissza vágyok a régi életembe, amiben nem kellett nap mint nap ennyi mindennel szembe néznem. Mindig tudtam, hogy mit akarok, de mióta bővült a családunk, mintha elbizonytalanodtam volna. Mert gőzöm nincs, hogy mit kéne csinálnom. Csak ismét az ágyon fekve próbálom megélni a pillanatot, és nem is igazán számít, hogy mi fog történni köztünk, a lényeg az, hogy kettesben lehetünk és látszólag megpróbálunk elfelejteni  minden mást.
- Én azért mégis szeretném megtudni, hogy mit értesz a keményebb dolog alatt? Kétlem, hogy csalódni tudnék benned. Tudod miért? - tenyerem megpihentetem az arcán egy rövid ideig, majd vissza is húzom azt. - Azért, mert engem nem érdekel, hogy milyen vagy másokkal. Vagy milyen voltál. Csak az számít, hogy velem, hogyan viselkedsz. Kedvesen. Vagyis legtöbbször. Mikor nem vagy bunkó. - vigyorogva forgatom meg a szemeimet, és az utolsó mondatommal csak emlékeztetni akartam arra, hogy azért vannak olyan helyzetek, amikor nem túl kedves. De még akkor sem szoktam haragudni rá, csak néha megsértődök és akkor kénytelen vagyok én is úgy beszélni vele, ahogyan ő. Most viszont boldogsággal tölt el ez a pillanat, és tényleg igazán örülök annak, hogy elrémísztette Jasont, mert határozottan jobb vele még az ágyon fekvés is, mint a biológia az osztálytársammal. Még arról is sikerül elterelnie a figyelmemet, hogy mekkora bajba kerülök, ha Jason beárul és miatta bukok majd le a lógással. De mindezen elér majd rágódnom holnap, hiszen az, amiket a mostohatestvérem mond nekem, sokkal nagyobb lázba hoznak. Még sosem beszéltünk egymással ilyenekről és csak még jobban átkozom azt a pillanatot amikor a szüleink ki mondták a boldogító igent. Mert igaz, hogy nem tudhatjuk, hogy akkor mi és hogyan alakult volna, de jelenleg semmi sem mehetne olyan könnyedén, mint másoknál.
- Túl sok jó része lehet, hogy nincs. De ettől izgalmas. Nézd... még a szobádba is be jöhetek bármikor. Ha nem lennénk testvérek, és mondjuk csak udvarolnál, ahogyan normálisan szokás, sosem jutnánk el idáig, mert anya elijesztene még azelőtt. - vigyorgok rá, bár inkább csak azért, hogy saját magam megnyugtassam ezzel. Mert a rosszban is próbálom a jót keresni valahogyan. Attól mondjuk még utálom, hogy testvérek lettünk, sokkal jobban örülnék a titkos találkáknak úgy, hogy semmi ilyesmivel nem kell szembe néznünk. A hideg fut végig rajtam miközben ismét beszélni kezd és még csinálja is mindazt, amit mond, és így csak még jobban szeretném ha olyanok lehetnénk, amilyenek szeretnénk lenni. Ha nem lennének a szüleink házasok, talán akkor sem működne sokáig, de így meg ez nagyon rossz. És valamiért azt érzem, hogy csak még rosszabb lesz. Szeretném azt mondani neki, hogy álljunk a szüleonk elé és mondjunk el nekik mindent, de tudom, hogy akkor sem lenne könnyebb semmi. Az apját nem ismerem annyira, nem tudom hogy fogadná, de anya kiborulna. Meg bennem van egy kicsit az a félelem is, hogy ha minden rendben is menne és nem kéne titkolóznunk, akkor már a Matteo számára én sem jelentenék semmit. Mert lehet, hogy neki épp csak az tetszik bennem, hogy elérhetetlen vagyok.
- Akkor milyenek kell legyünk, Mat? Testvérek nem tudunk lenni, ez egyértelmű. Egy pár sem, mert nem akarod még titokban sem. Akkor mik tudunk lenni mások egymásnak? - nézek rá értetlenül, mert megint azt érzem, hogy ki akar hátrálni ebből. De én meg azt nagyon nem szeretném engedni. Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy valami mániákus őrült vagyok, akit nem tud le vakarni magáról, de még sosem éreztem így magam. Tényleg utálom, hogy még csak meg sem tudjuk próbálni a lehetetlent. - És valahányszor hozzád menekülök mi lesz Miaval? Őt addig el küldöd? Vagy hármasban beszéljük majd meg, hogy mekkora gondokkal küzdünk? - mert amúgy nem lenne rossz ez tervnek. Lehetne az a hotel a mentsvárunk is akár, de valamiért az a hülye vörös mindig ott van köztünk. Mint valami pióca úgy tapad Matre. Miért kell elviselnem azt? Megbánom, hogy szóba hoztam a barátnőjét abban a pillanatban, hogy eltávolodik tőlem, de nem is az zavar a legjobban. Hanem inkább az, hogy nem mondja azt, hogy lefújja a dolgot Miaval. El költözhet ha akar, de ne vele. Azt nem szeretném. Sóhajtva fordulok az oldalamra, hogy Matre nézhessek, felkönyökölök az ágyra, a fejemet megtámasztva a kezemmel és igyekszem nem át menni megint hisztis kislányba.
- Elmondom, hogy én hogyan gondoltam... - kezdek bele, majd ismét veszek egy mély levegőt, kifújom és fogalmam sincs, hogy mit mondjak tovább. Fejben persze meg van minden. Csak azt nem tudom, hogy azt mennyire lehetséges összehozni. - Szólsz Mianak, hogy nem akarsz vele össze költözni mégsem. - kezdek bele egy kicsit félve, hogy mit fog szólni, de végül úgy vagyok vele, hogy már mindegy, ha egyszer kimondtam. - Szóval lekoptatod magadról, hogy egyedül élhess ott. Én úgy teszek, mint aki örül, hogy el mentél, mert amúgy lehet, hogy be költözök ebbe a szobába. Sokkal kényelmesebb az ágy. A szüleinkkel valahogy elhitessük,hogy nem tudtunk még mindig kijönni, ezért ők azt fogják akarni biztosan, hogy még több időt töltsünk együtt. Ha el kell utazzanak is tutira rád leszek bízva. Szóval ha nem lát senki, akkor lehetünk bárkik egymásnak. - zavartan vakarom meg a fejem, mert fogalmam sincs, hogy miről beszélek amúgy. Csak egyre jobban érzem, ahogyan bele pirosodik az arcom és utálom ezt. Közelebb csúszok Mathez, szabad kezem a mellkasára teszem és csak tehetetlenül bámulom.
- Szerintem már kicsináltuk. - motyogom egy nagyot nyelve, majd hirtelen vigyorodok el ismét. - Arra gondoltam... szóval mi lenne... hm... szóval ma aludhatnék veled is? Először és.. - remélem nem utoljára. De ezt inkább csak le nyelem. Egyre hülyébbnek érzem magam, így végül zavaromban csak a hátamra fekszek én is, hogy két tenyeremmel elrejtsem az arcom. Mikor gyerek voltam is mindig azt hittem, hogy ha én látok valakit, akkor engem sem látnak majd. Én pedig annyi hülyeséget beszéltem össze pillanatok alatt, hogy szeretnék láthatatlanná válni.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyHétf. 20 Nov. - 21:40

Niki & Matteo
Hirtelen zavara egy kicsit megzavar, nem vagyok felejthető legalábbis azt veszem ki a szavaiból. Volt olyan lány,  aki egy éjszaka után nem szállt le rólam, majd Miával tudtam csak lekoptatni, ami elég nagy önbizalom növelő, de ugyanakkor egy kicsi mániákus is és ijesztő. Nem nézném ki belőle, hogy ő ilyen lenne, mégis mintha elég nagy hatással lett volna rá az az éjszaka, mintha valami olyat tettem volna, amit más pasi nem. Nem akarok beletrafálni,  nem akarok az lenni, akivel olyat tett, amit mással nem akart volna, mert lehet nem tudok neki többet adni annál az esténél. Még én sem tudom mit tudnék neki adni és ez engem teljesen összezavar.
- Dehogynem érdekel Nikita.- nevetek fel halkan. - Nagyon is érdekel mit gondolok, mert engem is érdekel te mit gondolsz, nem kell kérdeznem és elmondod, mert mindent elárul az arcod és ez aranyos. Mindenki azt csinál amit akar, de en várd, hogy ne legyen róla véleményem, amíg te is minden egyes tettem után kifejezed azt. - nem  olasz mégis olyan a habitusa, mintha az lenne tüzes és nem tudja és nem is akarja takargatni az érzéseit. Mindene jelzi ha valami nem tetszik neki, a hangja, a testtartása, a mimikája és ez kibaszottul vonzóvá teszi, ami nem jó, nagyon nem jó rám nézve.
Eljön az a pont, amikor már nem akarom és nem is tudom visszafogni magam, mert kihozza belőlem, akármennyire is akarom hogy ne történjen semmi, visszautasítom a saját érzelmeit végül én vagyok az, aki az ágyra dönti, de nem megy tovább, ma valószínűleg amúgy sem akarnék, de beszélek és nem kellene, de megteszem és mindent kimondok, ami kijön, amit gondolok.
- Minden kemény srác mögött van valami még keményebb dolog. Nem mindig voltam olyan jó fiú, mint ma és az sokat elmond, hogy ma sem vagyok mintapolgár. De ne akarj azonnal kiismerni, mert csalódnál, majd szépen lassan, hogy ne legyen sok egy infó  rólam.- elvégre időnk van, itt fekszünk egymás mellett, néha csókolva a másikat ,néha meg beszélve és egymást nézve, kiakadva, összeveszve, hisztizve, majd nevetve. Olyanok vagyunk, mint egy vidámpark sokszor vagyunk odalent de amikor a csúcsra érünk, az majd valami egészen más lesz, különlege.
Őszinte szavaim nem csak őt lepik meg hanem engem is a gondolataim szépen lassan válnak szavakká, és mindent meghall, reagál is rá. - Nem tudom, lehet. - kicsit zavarba hoz ez a dolog, nem nagyon szoktam randira vinni csajokat, de lehet őt elvinném, de komolyan keresnek kell az okot, amiért ő más. - Ebben csak én nem látom a jó részét? - kérdezem felnevetve, de tanácstalan arckifejezéssel mindeközben. - Pont ez az, hogy titkolózni kell, ha meg akarom érinteni az arcod nem tehetem, ha a kezedet akarom megfogni azt sem, mert félreértik, ha meg akarlak csókolni akkor el kell bújni és még csak egy olyan pillantás sem lehet, amit valaki elkap és azonnal variálni kezd. - miközben mondom mit nem tehetek vele megteszem őket sorban és ezzel csak magam alatt vágom a fát, mert egyre jobban érzem, hogy izgalomba hoz a tudat, a titok, ami a miénk lesz és az, amiről még mi sem tudjuk, hogy mi.
- Nem, nem lehetünk olyan, mint egy pár, mert abba tönkremegy valamelyikünk. - ő neki is mással kell lennie, és nekem is, hogy mindenki lenyugodjon. Nem tudom hogyan tudnék bárkivel lefeküdni ezután, de lehet amikor a  kimegy nem leszek ennyire mély érzelmi szinten és akkor meg fogom oldani, de most nem menne. - Meg kell játszani, hogy testvérek vagyunk, akiknek külön élete van, el kell költöznöm, de csak azért, mert akkor tudom, hogy a hotelbe bármikor menekülhetsz hozzám, a szüleink nélkül. - nagyot nyelek Mia hallatára és elemelem róla a teknitetem és hanyatt fekszek az ágyon eltávolodva tőle.
- Niki.. - nyögöm ki a nevét folytatnám hogyan tovább de elfogyott az ötletem. - Nem tudom hogyan gondoltam ezt. - mert ez nagyon szép elképzelés is lehetett volna ha van egy tökéletesen kivitelezhető tervünk, de nincs. Csak a beszívott hangulat, a szexuális feszültség és mi vagyunk. - Ki fogjuk csinálni egymást. - nézek rá fájdalmas tekintettel és felnyúlok a cigiért és beleszívok egy mélyet, hogy jobban bódítson és ne legyen ilyen kibaszott szar most.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyVas. 19 Nov. - 8:50

Matteo & Nikita



Álomomba sem gondoltam volna, hogy egyszer majd ilyen hülye helyzetbe fogok kerülni a saját anyám miatt. Hiányzik a régi életem, amikor csak ketten voltunk. Nem azért mert ne lenne jó ennyire közel lenni Mathez, hanem épp azért, mert annyira nehéz ez. Hiába igyekszünk távolságot tartani és megjátszani, hogy milyen jó testvérek vagyunk, egyáltalán nem akar könnyebb lenni. Nekem legalábbis biztosan nem, Mat talán egy kicsivel jobban kezeli ezt. Persze, hiszen ő megtehet bármit. Oda megy ahová akar, és akkor amikor kedve tartja. Nekem pedig alkalmazkodnom kell mindenkihez, bár igaz, hogy talán anyának jót tesz ez a házasság, mert a szigorából azért elég sokat hagyott el. De ennél több hasznom nem igazán van ebből a házasságból, sőt még mindig utálom, hogy rossz férjet választott magának. Nem mintha bajom lenne a Mat apjával, nekem nem ártott, sőt igyekszik azon lenni, hogy jól érezzem magam ebben az új helyzetben, de akkor sem tudom elfogadni őt, sem a házasságukat. Csak beletörődtem, mert nem igazán van más választásom. Kicsit érzem, hogy bele pirulok a kérdésébe, mert pontosan ez a helyzet. De ezt tudhatná. Hiszen annyi csaj ugrálja körül, hogy minden ujjára jut kettő is, ha azt szeretné. Ez pedig egyáltalán nem tetszik nekem.
- Nem arról van szó, csak... - csak de. Nem is fejezem be a mondatomat, mert amúgy fogalmam sincs, hogy mit kéne válaszoljak. Csak zavartan veszem le róla a tekintetem egy kis ideig, mert nem akarom, hogy én legyek az, aki még jobban megnöveli az önbizalmát. Hiszen pontosan tisztában van ő azzal, hogy milyen hatással van a lányokra. Engem persze nem ilyen könnyű lenyűgőzni, és simán meglehet, hogy már régen elengedtem volna ezt a dolgot, ha ne lenne mindennap a közelembe. Bár nem tudhatom, hiszen rajta kívül sosem voltam senkivel. Honnan tudhatnám, hogy mi lett volna akkor, ha nem leszünk hírtelen testvérek? Néha azt érzem, hogy komoly a közeledése felém, máskor pedig azt, mintha csak szórakozna velem. Összezavar, és attól rendesen mérges leszek, hogy ennyire könnyen képes más karjába lökni, miközben én olyan lelkesen kampányoltam azért, hogy ne költözzön össze Miaval. Sőt... annak örülnék a legjobban, ha szakítana vele. Nem akarom, hogy semmilyen formában az élete része legyen. Ő pedig simán oda lök a barátja elé.
- Én nem vagyok olasz, így ha valamit a fejembe veszek, akkor ahhoz tartom magam. Szóval azt csinálok, amit akarok. És nem érdekel, hogy neked arról mi a véleményed. - de talán érdekelne, mert semmi mást nem szeretnék csak látni rajta, hogy egy kicsit is, de zavarja, ha mással lát. Ami jelenleg nem úgy tűnik. Nekem pedig emiatt egyre több kedvem lesz Nickhez, aki egyébként is tetszik nekem, csak valamiért még nem érzem azt, amit akkor, ha Mattel vagyok. Talán csak az lehet az oka, hogy Nick és köztem még semmi olyasmi nem történt, ami a mostohatestvérem és köztem. Ez még így fejben is elég érdekesen hangzik. Mégsem gondolom azt, hogy van joga velem így viselkedni. Egyszer akar, máskor pedig nem, így én is bizonytalan leszek, mert sosem tudom, hogy hogyan kéne vele viselkednem. Akkor igen, ha valaki más is van a közelünkben, de ilyenkor, ha kettesben vagyunk, akkor nem tudom eldönteni, hogy mennyit engedhetek meg éppen magamnak. Nem akarok hisztisnek tűnni, de abban a pillanatban ahogyan kimondja, hogy arra vár, hogy megjöjjön a fű igazi hatása, hogy nyitni tudjon felém, megsértődök. Mert én tiszta fejjel is tudom, hogy mit akarok tőle mindig, ő miért ilyen bizonytalan? Vissza szeretnék menni a szobámba, hogy ott nyugtassam le magam, de megszédülök, és abban a percben ahogyan a testvérem ismét megcsókol, minden mást elfelejtek azonnal. Nem értem, hogy miért bonyolítjuk ezt ennyire, mikor jól is érezhetnénk magunkat. Egymással. Amint az ágyra kerülök, egyre biztosabb leszek abban, hogy most nem fogok kihátrálni, mint legutóbb és csak reménykedek abban, hogy ő sem egy újabb játékot játszik velem.
- Miért? Milyen az, amikor önmagad vagy? - nézek rá kíváncsian és tényleg érdekel. Szeretném megismerni őt. Még annál is jobban, mint amennyire eddig azt engedte. Megdöbbenve hallgatom, amiket mond, mert igaz, hogy azt szeretném tényleg, ha megpróbálnánk kialakítani egy olyan kapcsolatot, amire még gondolni is elég furcsa, de egy kicsit azért elbizonytalanodok. Mert mondjuk, hogy működne és még eltitkolni is tudjuk majd, de mi lesz akkor ha valami miatt össze veszünk? Ez nem lesz olyan, hogy szakítunk és soha többé nem látjuk egymást. Mert egy család lettünk. Mégis minden porcikám azt akarja, hogy megpróbáljuk. Ennél többet úgysem veszíthetünk.
- Mert ha nem lennénk testvérek, akkor el vinnél randira? - pislogok rá nagyokat és így csak még jobban bosszant ez az egész. Vajon akkor is érdekelném őt, ha még mindig csak két idegen lennénk? - Tudod azért van ennek egy jó oldala is. Például bárhová elmehetünk együtt, még csak senkinek gyanús sem lesz. Csak épp arra kell vigyáznunk, hogy hogyan viselkedünk majd egymással... - próbálom a jó oldaláról megközelíteni, mert egyébként legalább nem kell titokban találkoznunk soha. Az már egy másik kérdés, hogy mennyire nehéz lesz visszafognom magam mások előtt. Vagy ha épp a szemem láttára akar valaki rá mászni úgy, hogy közben még szólni sem szólhatok, mert nem vagyok más csak a kishúga.
- Szóval... akkor olyanok leszünk, mint egy pár?  Csak mások ezt nem láthatják. - állapítom meg, bár még mindig nem tudom, hogy ugyanarról beszélünk-e. Esküszöm nem vagyok hülye, csak valamiért olyan furcsa erről beszélni. Mondjuk az egész helyzet olyan nem normális körülöttünk, de azt hiszem, hogy ettől izgalmas.
- Tudod, hogy nem úgy értettem. - forgatom meg a szemeimet, mert amúgy senkit sem várok, és remélem nem is jön senki, hogy elrontsa a pillanatot. - Így hogy látszólag sikerült megoldanunk a problémánkat, talán ismét  fontolóra vehetnéd az össze költözést Miaval... - jegyzem meg óvatosan és reménykedek abban, hogy ezzel nem rontok el semmit. De ha a barátnője mindig a nyakán lesz, akkor hogyan fogunk találkozni? Mármint a vörös feje nélkül. És nem úgy, mint két testvér.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzomb. 18 Nov. - 20:13

Niki & Matteo
Az élet olyan, mint egy hullámvasút, sokszor vagyunk fent és sokszor lent, de nekünk egy napunk, nagyjából 100 menetből áll egy hullámvasúton. Pillanatok alatt képesek vagyunk egymás közelében változni, jó vagy rossz irányban, bár mi inkább a rossz irányba megyünk el ahelyett, hogy próbálnánk fejlődni ebben a kapcsolatban. Nem könnyített pályán kell mozognunk, ami sem neki sem nekem nem komfortos, de ezt kaptuk, ezzel kell gazdálkodni és nem mindig kiakadni a kapott eredményeken. Ez olyan, mint az üzlet, abban sincs mindig nyerő széria, mégsem adjuk fel egy kisebb zűrzavar után, hát én ezt a köztünk lévő fogalmam sincs mit sem fogok egykönnyen, mindegy mennyire hisztis.
- Szóval nem vagyok egy könnyen felejthető? - kérdezem nevetve, mert csak szex volt, nem tudom miért ne lehetne elfelejteni, ha nem kerülünk egy ilyen helyzetbe, mint mi most. Nem volt más csak két ismeretlen testi vágyaink kielégítése enyhén ittas állapotban. Még a piának is segítenie kellett volna abban, hogy elfelejtse, ami ott történt.  Nem könnyen engedi el és ez nem segt azon, amibe keveredtünk, túl kellene lépnünk és nem kínozni egymást, ehelyett mit csinálunk, nem engedjük el és kínozzuk saját magunkat és egymást is.
A csókváltás, az, hogy nyilvánvalóvá teszem, hogy pasizzon be még akkor is ha minden porcikám utálja majd az egészet, és én is megtartom magamnak Mia érzelmeit és nem lököm el végre.
- Fejben fogom tartani, mindenki azt csinál, amit akar, de véleményem még akkor is lehet attól, hogy most ezt gondolom, lehet holnap mást fogok, de olasz vagyok, nem egyszerű ember, de majd megszokod.- nevetek fel, amikor kicsit dacosan folytatjuk a beszélgetésünket. Mindenki csinál, amit akar, na pesze és mindketten majd csak mosolyogva nézzük a másikat, ezt még ő sem hiheti el, de tervnek mondjuk nem olyan rossz terv.
Nyitni akarok, többet akarok, és indítom is az akaratom, de eszembe jut az övé, amit korábban tett és észnél kell lennem fű ide vagy oda, ennél sokkal jobban van edzve  szervezetem általa, nem üthet ki olyan hamar, hogyolyat tegyek, ami neki is rossz leht. Persze megsértődik rajta, talán jogosan, hol akarom őt, hol mást mondok és sosem egyezik a tettem a szavakkal. Ez az ő hibája is, mert összezavar és megőrjít, akarom őt de nem lehet. A kettősség bennem dolgozik és a fű egyre jobban kezdi elnyomni az agyam jó részét, mert kicsit túl sokat, túl gyorsan szívok magamba.
Felállok, hogy közelebb menjek hozzá, és megcsókolom, mert eddig bírja  a makacs és okos énem, az ágy felé tolatva sem engedem el őt, csak amikor az ágyra döntöm óvatosan.
- Önmagunk? Ne akard, hogy önmagam legyek, azt nem biztos, hogy kedvelnéd. - a rosszabb részét nem kell, hogy ismerje az életemnek, nem minden rózsaszín és ragyogó, és a fű sem az égből pattant ide, de ez egy másik sztori és nem is olyan lényeges.
- Nem szórakozok Niki, rohadtul nem és engem is meglep, hogy ennyire őszintén el tudom mondani mire vágyok. De ezzel az is jár, hogy hazugságban fogunk élni ki tudja meddig. -ez lesz benne a nehéz. - És nem akarok sietni, nem akarom, hogy csak ágymelegítő legyél egy hideg éjszakán viszont randira nem tudlak elvinni, csak úgy, mintha a húgomként vinnélek. - és ez szörnyű, még a hideg is ráz tőle. Hirtelen válik lehetetlen küldetésnek és mégis lehetségesnek. Az arcán kiül az értetlenség, de lehet az enyémen is, nem tudom hogyan lehetnek kivitelezni, mármint most tudom, de a későbbiekben.
- Nem csak a mai napra gondolok, hanem a jövőre.- magyarázom neki kicsit tovább, amit inkább magamnak mondok, mert magamat kell győzködni, hogy menni fog.
- Miért vársz valakit? - kérdezem kicsit fura fejet vágva a kezem a fejem alá támasztva.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyPént. 17 Nov. - 15:28

Matteo & Nikita



Annyira szeretnék gondolatolvasó lenni néha, hogy ne kelljen többet azon rágódnom, hogy vajon mi az ami a Mat fejében jár. Mert egyszer úgy viselkedik, mintha nem számítana, hogy testvérek vagyunk, máskor pedig épp az ellenkezője. Minden próbálkozásom ellenére sem sikerül megértetnem vele, hogy mi az amit szeretnék. Sőt igazából azt még én magam sem igazán tudom. Felfogom, hogy tilos máshogy néznünk egymásra, azt is értem, hogy a szüleink nem díjjaznák, ha kitudódna, hogy volt közünk egymáshoz, és abban is biztos vagyok, hogy ha kiderülne bármi is, az akár a házasságuk végét is jelenthetné. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretném, hogy elválljanak, hogy a köztünk lévő akadály eltűnjön, ugyanakkor sajnálnám anyát. Nagyon nem vall rám az önzőség, mostanában pedig egyre jobban az kezdek lenni. Magamanak akarom Matteot, ami eléggé beteges már azt hiszem. Főleg, hogy fordított esetben még mindig nem vagyok biztos abban, hogy így van-e. Van amikor azt érezteti velem, hogy ő is többet lát bennem, mint egy csajt, akinek el vette a szüzességét, vagy épp egy kistestvért, máskor pedig olyan, mintha csak megtűrne, mert nincs más választása. Kicsit össze ráncolom a szemöldökömet a szavait hallva, mert olyan, mintha össze tévesztene saját magával. Talán az igaz, hogy ha a szüleink nem házasodtak volna össze sokkal könnyebben magam mögött hagyom azt az estét, így egy kicsit nehezebb, de egészen biztos, hogy nem tudtam volna úgy tekinteni rá mint egy egyszerű srácra. Mondták, hogy az első alkalom felejthetetlen lesz majd, és bár én az én első alkalmam nem úgy képzeltem el, hogy egy házibuli alkalmával történik meg, kicsit romantikusabbra terveztem, de attól még gondoltam arra a pillanatra addig is, amig nem tudtam meg, hogy milyen sorsot szántak nekünk a szüleink. Utána aztán még többet kattogott rajta a fejem. Ezt nem tudom csak úgy kitörölni onnan olyan könnyen, mint ő.
- Mert olyan sok sráccal volt már dolgom, hogy letudjam annyival, hogy csak egy este volt. Ha nem lennénk testvérek vagy micsodák, akkor is nehezen felejteném azt el. Csak így egy kicsit nehezebb, hogy mindennap látlak. - még mindig nem vagyok hajlandó elengedni a saját igazamat és csak remélem, hogy ezt nem érti félre és nem találja ki, hogy még hamarabb elköltözik, hogy ne kelljen őt látnom. Mert egyáltalán nem erre céloztam, és ezt szerintem ő is fogja tudni. Mert nagyon is örülök a közelségének mindig... még akkor is, amikor bosszant a  viselkedésével. Csak épp nagyon nehéz úgy tenni, mintha minden normális lenne körülöttünk. Holott semmi sem az. Félek is attól, hogy anyuék előtt majd miattam fogunk lebukni, mert nekem egyáltalán nem megy olyan ügyesen a rájátszás, mint neki. Sosem tudtam hazudni, főleg anyának nem, és emiatt igen nagy erőfeszítésembe kerül előttük úgy viselkedni Mattel, mint ahogyan a tetsvérek szoktak.
- Jó. Legyen. Ha valami olyant csinálok majd esetleg, ami neked nem fog tetszeni, akkor jusson eszedbe ez, amit mondasz. Mindenki azt csinál, amit akar. - nem zsarolni akarom, vagy bármi, túl gyerekes sem akarok lenni, de annyira bosszant, mikor így beszél. Pedig igaza van amúgy. Egyikünknek sincs köze a másik életéhez ennél több. Épp ezért is gondolkodok el rajta, hogy talán majd hamarabb adjam be a derekamat Nicknek, mint tervezem. Mert a felejtéshez ahhoz van szükségem, hogy megtapasztaljak valami újat. És mivel Matet ez egyáltalán nem érdekli, sőt szándékosan lök a karjaiba, akkor megadom, amit akar. Csak valahogyan múljon már el ez a hülye érzés, ami bennem van.
Miközben arról beszél, hogy meg akar csókolni, ismét elő jön belőlem az a vágyakozás, amit iránta érzek, és felkészülök arra, helyette viszont, mint aki csak szórakozik épp, a homlokamra kapok egy puszit, ami elég kínosan érint. Nem értem, hogy miért kelt bennem reményt, ha aztán azt vissza is veszi könnyedén? Próbálok nem ideges lenni, de egyre nehezebben tudom elrejteni a csalódottságomat és azt, hogy a fűtől várja azt, hogy megtegye velem azt, amit szeretnék, kihozza belőlem ismét a hisztérikus kislányt. Pedig azt szerettem volna, hogy a mai napunk tökéletesen teljen.  Mint mindig ilyen helyzetben Miat hozom fel, majd morcosan állok fel mellőle az ágyból azzal a céllal, hogy magára hagyjam a sok hülyeségével együtt, de megszédülök, így a szekrénybe kapaszkodva vagyok kénytelen megtorpanni. Megpróbálok lassabban lélegezni és nem elbőgni magam amiatt, hogy egyre jobban úgy érzem, hogy szórakozik velem, de amint közelebb jön hozzám, és magához húz, ismét elfelejtek mindent. El engedem a szekrényt óvatosan és felpillantok Matre egy nagyon nyelve. A szavait hallva szeretném a képébe vágni, hogy szórakozzon a barátnőjével és ne velem, de nem ad időt megszólalni és amint az ajka az enyémhez ér szó szerint elveszek tőle. Ismét nem érdekel sem a barátnője, sem Nick, sem a szüleink. Sőt még az sem, hogy meg fogjuk-e bánni, vagy sem. Meg akarom élni a pillanatot, és minden mást kizárni a fejemből. Átölelve a nyakát hátrálok az ágy felé hagyva neki, hogy irányítson, közben pedig egyre jobban érzem, hogy milyen szabálytalanul zakatol a szívem. Amint el veszi a száját az enyémről, zihálva keresem a tekintetét és nem tudom, hogy a felém mondott szavaiban merjek-e hinni, vagy majd ismét ki fog hátrálni, mint aki jól szórakozik az egésszen. Mert mióta Jason el ment ezt csinálja. Egyszer közel húz magához, azután ellök.
- Nem csak ma akarom, hogy önmagunk legyünk. - válaszolok szinte alig hallhatóan, mert nem tudom, hogy ez az egész működhetne-e, de meg akarom próbálni. Anyáék előtt lehetünk testvérek, de ha nincsennek a közelünkben, nem akarom, hogy úgy kelljen viselkednünk. Most már még annyira sem. Sőt... szeretném ha Mia is el tűnne a  képből. Végleg. Ezt persze nem fogom most elő hozni, mert nem szeretném ezzel elrontani a pillanatot. Amint az ágyban találom magam alatta, ismét nyelek egyet, mert nagyon úgy tűnik, hogy nem fog kihátrálni. Vagyis remélem. Én biztosan nem leszek még egyszer olyan hülye, mint a hotelben. A kérdésére bólintok és még ilyen biztos sosem voltam magamban.
- Ugye megint nem csak hülyéskedsz velem? Ma senki más nem lesz csak mi, igaz? - kérdem tőle nagyokat pislogva, mert egy kicsit félek attól, hogy ugyanazt fogja tenni, mint az előbb azzal a homlok puszival. Bele kapaszkodok még szorosabban a nyakába, hogy ne húzódhasson el tőlem és minél közelebb kerüljön hozzám, aztán számat az övére tapasztom, mert ezúttal nem fogadom el a visszautasítását. Ma biztosan nem. Hogy holnap mi lesz, azt pedig majd meglátjuk. Egyenlőre a jelen az, ami számít.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyCsüt. 16 Nov. - 20:04

Niki & Matteo
Az a csók hiba volt, már akkopr is tudtam, amikor magamhoz húztam és megtettem, de nem tudok olyan könnyen elleállni, amikor nincsen olyan tényező, ami egy kicsit is megtántoríthat. Az üres ház, ahol csak ketten vagyunk, a fű szag a szobában és az émelyítő érzés, amikor ránézek, nem segít. Minden ellenünk van, olyan, mintha minden körülöttünk azt akarná amit nem szabad. Nem beszélek neki ma már Miáról vagyis igyekszem, mert még mindig talány számomra, hogy miért van ellene ennyire, de ez az ő dolga, ha méregben akarja leélni vele szemben az élete ezen részét, akkor legyen én ezen nehezen tudok segíteni és nem is akarok, mert lehet, hogy néha majd össze kell futniuk, de nem lesz olyan gyakori a találka a két lány között. Már csak miattam sem.
A hangja és a mozdulatai társulnak a szavaival, amitől egy kicsit rossz kedvem lesz, érzem, hogy az eddig viszonylag jó hangulatból egy pillanat alatt lett kellemetlen helyzet és pontosan azért amit mond, mert testvérek lettünk, még ha nem is szó szerint, mert közös rokonunk nincsen, vér szerinti.
- Ha nem kerültünk volna ebbe a helyzetbe te soha még csak rám sem néztél volna azután az este után, mert lehet csak egy srác lettem volna egy estédből, pont mint nekem te, de nem így történt, és ja nem egyszerű, de nem hinném, hogy lehetetlen. - akármennyire is tűnik annak, szerintem meg tudjuk oldani, ha meg akarjuk, márpedig nekem szánt szándékom, hogy jól megleszünk így is, akármennyire is legyen piszok nehéz az élet így.
Azt akarom neki mondani, hogy ne menjen el holnap a randira, mert az egész napot vele tölthetné, de ez nem lenne fair és nem is fogok ilyet tenni. Biztatni próbálom, hogy Nick jó srác, mert néha tényleg tud az lenni, még barátnője nem nagyon volt amióta ismerem, így nem tudom hogyan bánik velük, de biztos vagyok benne, hogy Nikivel jól fog bánni.
- Ha engedném, hogy meggyőzz abból pontosan ez lenne Nikita, te állandóan felmérgesedsz, mert nem lehet az amit akarunk, az élet ilyen, kibaszottul nem azt adja, amit akarunk, vagy elfogadjuk vagy nem. És igen azt csinálok én is amit akarok és te is, mert nem tartozunk senkinek semmivel. - idegesebb leszek, amikor olyan makacsa szólal meg annak ellenére, hogy én igyekszem a lehető legjobb módon kezelni a helyzetet, de nem megy, nem olyan könnyű, mint hittem. Az arcomba gyűröm az egyik tenyerem és lehiggadok, nem akarom, hogy állandóan ez legyen, mi egészen jól tudunk egymással kommunikálni, még ha a mi sajátos nyelvünkön is, mos meg mindenki lelazul valamennyire a fűtől, így csak át kell adni magunkat az érzésnek és nem kiakadni minden kis szaron, ami előttünk van vagy mögöttünk.
Komolyan mondom neki, hogy meg akarom csókolni és meg is tenném ha nem nyilal belém élesen, hogy ő volt az, aki nemet intett korábban, nem lehetek én az, aki ezt az elhatározást elbassza. Érzem, hogy a homlokpuszitól mérges lesz, pedig nem ezt akarom, de teljesen jogos érveket hozok fel a miértek miatt, de mintha csak jobban megbántanám vele.
Nehezen viselem, hogy nem mehetek tovább, de ő még rosszabbul teszi ugyanezt, megértem a dühét, de neki is meg kellene, miért jobb ha leállunk, mielőtt cselekednénk megint.
Felpattan és meg sem várja a választ, amit adni akarok, amikor felé fordulok a cigivel a kezemben már nincs az ágyon. Kicsit rémülten nézek rá, amikor meginog, de nem kapok utána, mert hamar belekapaszkodik a szekrénybe. Nem akarom, hogy elutasítsa a segítségem, most sem és sosem, lassan állok fel és rakom a hamutartóba a szálat. Odasétálok hozzá, és átkarolom a derekánál és magamhoz húzom. A szemei kezdenek pirosodni, a fűtől és a koordinációs sem az igazi, szóval inkább magamon támasztom meg, bár nem csak ez az oka, hogy olyan közel akarom magamhoz tartani.
- De ha emiatt később nem fognak minket itthon hagyni az a te sarad lesz. - tapasztom be a száját az enyémmel, mielőtt még több hülyeséget mondhatna. Gyorsan és hatásosan kezdett hatni a fű, és nem agyaltam semmin. Az ággyal háttal fordító és lassan, nem szakadva el az ajkairól tolom az ágy felé. Amikor a lábai érintik az ágy szélét elszakadok tőle. - Egy percig sem szórakozni akartam veled, vagyis de nem nem az érzéseiddel. Most el fogunk baszni mindent, és holnap sokkal nehezebb lesz, amikor felkelünk, de végig csináljuk, a holnapot az azutánit és az összeset, amit együtt kell töltenünk a Rizzi család ölelésében. De ma te Nikita Cox vagy, én meg Mattea Massimo Rizzi, akiknek az ég egy adta világon semmi közük nincs egymáshoz. Majd meglátjuk meddig tudjuk ezt játszani. - óvatosan döntöm magam alá az ágyban és végig simítom az arcát. - Benne vagy? - megjátszani mindenki előtt, hogy semmi nem történik, nem lesz könnyű, de ha ezzel ő boldogabb lesz, akkor nekem megéri, a szüleink meg éltek már át nagyobb hazugságot is, amiről a mai napig nincs tudomásuk, ezt is ki fogják bírni. Az édes tudatlanság ajándék olykor.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyKedd 14 Nov. - 10:53

Matteo & Nikita



Utálom, hogy bármit is mondok, megvédi Miat, mintha valami elmebeteg lennék, akitől nagyon is szükséges megóvni. Kíváncsi lennék, hogy vajon engem is így pártol-e ha Mia mond valami rosszat rólam. Mert tutira ő sem kedvel engem, ami mondjuk nem is baj, nincs szükségem a barátságára. Sőt igazábólajelenlétére sem, úgyhogy nagyon remélem, hogy Mat soha többé nem fog maj kitalálni semmiféle közös programot, ahol el kell viselnünk egymást. Talán Mianak sokkal könnyebb, mert látszik rajta, hogy bármire képes, hogy boldoggá tegye Matteot, de valószínűleg ha megtudná, hogy annak ellenére, hogy testvérek lettünk a pasijával, azért sokkal többet is csináltunk mi már annál, amit mutatni próbálunk kívülre. Abbana  percben ahogyan el űzte az osztálytársamat, azt gondoltam, hogy mivel kettesben leszünk nem kell megjátszanunk magunkat annyira, de nagyon úgy néz ki, hogy még mindig képes bármire, hogy ne történhessen köztünk semmi, ami a társadalom szemében elítélendő lenne. Végül válasz helyett csak sóhajtok, mert nincs mit mondanom többet. Ha azt gondolja, hogy majd épp Mia lesz az, aki boldoggá tudja őt tenni, akkor hajrá. Hiába mondok bármit, bárhogyan is toporzékolok, úgyis az van, amit fejben eldöntött, hogy jó lesz majd. És még rám mondja, hogy makacs vagyok. Na persze.
A füves cigi teljesen újdonság nekem, a csókja viszont egyáltalán nem, és még jobban felbátorít arra, hogy mindent elkövessek amiatt, hogy csak mára ismét mi legyünk... mintha a szüleink nem lennének házasok és bármit megtehetnénk. Arra gondoltam, hogy sokkal könnyebb lesz majd, minél jobban telik az idő, de rá kellett ébrednem, hogy csak még inkább bele keveredtem ebbe az egész hülye érzésbe. Szinte epekedek utána és azért, hogy megpróbáljunk többek lenni egymásnak, mint amik vagyunk.
- Azért, mert testvérek vagyunk. Tudom. Felfogtam. - sóhajtva ülök fel az ágyon, és még mindig nem értem, hogy miért hiszi mindenki azt, hogy testvérek lennénk, és, hogy soha nem szabad köztünk semminek történnie. Semmi közünk egymáshoz azon kívül, hogy a szüleink alá írták azt a papírt. Önzőség rosszat kívánnom a saját anyámnak, sosem akarnám, hogy bolodgtalan legyen, de így meg én vagyok az. Soha nem fogom tudni elfogadni az új családtagjainkat, mert nem akarom őket. Legalábbis nem ebben a szerepben.
- Ahogyan mi sem tehetünk arról, ami azon az estén történt. Mert nem tudtuk, hogy ez fog ránk várni. Úgyhogy ha kiderülne, még csak joguk sem lenne elítélni. De te létezel Mat. És ez olyan kurva nehéz. - nem tudom, hogy a cigi-e az oka annak, hogy ilyeneket beszélek, mert, egyáltalán nem vall rám ez. Szinte már könyörgök azért, hogy valahogy ugorjunk át ezen a tesós dolgon és felülve az ágyon idegesen döbölök a lábammal. Mert egyre kínosabbnak érzem a viselkedésem, főleg mikor még szinte kérlelem, hogy a kedvemért ne költözzön össze Miaval. Hát ki vagyok én, hogy ebbe bele szóljak? Szíve joga ott és azzal élni, akivel akar, csak épp az a baj, hogy nem biztos, hogy én ezt el tudom viselni. Csak az vígasztal, hogy már nincs sok hátra a suliból, és egyre biztosabb vagyok abban, hogy a lehető legmesszebb fogok Egyetemre menni innen. Mert másképp nem tudom ezt elviselni, hiába igykeszem. A szavai szinte szíven ütnek. Szó szerinte ő az aki a Nick karjaiba taszít. A célom az lenne, hogy bosszankodjon miatta, hogy érezze azt őis, amit én érzek ha őket Miaval együtt látom, de helyette csak lazán ilyeneket mond. Kínomban el is nevetem magam, mert nem értem, hogy hogy kerülhettem egy ilyen helyzetbe.
- Látom semmivel sem tudlak meggyőzni. Mindegy. Csinálj csak amit akarsz a hülye vörös barátnőddel. Én pedig megoldom magam a szerelmi életem. Köszi. Nincs szükségem sem az apád jóváhagyására, sem a tiedre ahhoz, hogy kivel randizgassak. - a haragom és a makcsságom az, ami ismét felszínre hozza azt a Nikit, aki valójában vagyok, mert utálom ezt az érzelgős, mindjárt elsirom magam énem. Mat is csak egy srác a sok közül. Kit érdekel, ha nem lesz köztünk soha többé semmi? Igaza van. Nem sokat tehet az ellen, hogy Nickel randizgassak, ahogyan én sem tehetek semmit Mia ellen, de legalább örülnék ha úgy tenne, mint akit zavar, és megint nem úgy beszélne, mint ahogyan a nagytestvérek. Bár saját magamnak megfogadtam, hogy nem hagyom elő jönni többet az érzékeny énem, de amiket mond egyszerűen ki váltják belőlem. Amint az állam alá nyúlva közelebb hajol hozzám, nyelek egyet és szememet végig az ajkain tartom arra várva, hogy megcsókoljon és elfelejtsünk mára mindent, de helyette csak a homlokam puszilja meg. Dühösen sütöm le a szemeimet miközben hallgatom a szavait, és egy kicsit megalázónak érzem most ezt. Főleg, hogy úgy beszél, mintha én lennék az oka a távolságtartásának. Amint befejezi a mondandóját, igyekszem vissza tartani a könnyeimet, amik eléggé lefolyni készülnek és elnevetem magam. Ezt jól meg csináltad Niki! Lejárattad saját magad.
- Minek szórakozol velem? Egyszer akarsz, egyszer nem. Gyere közelebb, menj távolabb. Mia így, Mia úgy. Ha olyan a kedved csókolózhatunk, az rendben van. Ha meg én akarok valamit, akkor jössz az ilyen hülyeségekkel. Döntsd már el végre, hogy mit akarsz! - talán feleslegesen dühöngök, mert valóban az a helyes, amit ő akar, de akkor meg minek hitet el velem közbe valami mást, ami miatt reménykedhetek? Amint meggyújta a következő cigit, csak még jobban felmérgelődök és úgy pattanok fel mellőle az ágyból. Nem leszek olyan, akit azért akar megcsókolni, mert nem tiszta az elméje. A hirtelen felállásom miatt és valószínűleg a fű hatására is, meg a hirtelen felidegesedésem miatt megszédülök, így csak belekapaszkodok az ágy mellett lévő szekrény sarkába, szabad kezemmel pedig megsúrolom egy kicsit a szemeimet, mintha arra várnék, hogy ettől majd sokkal jobb lesz.
- Át kéne hívd Miat inkább. Hogy mikor megjön az igazi hatása, vele szórakozz! - lassan mondom ki a szavakat, és ha nem érezném magam ilyen pocsékul, akkor most valószínűleg itt hagynám egyedül gondolkodni és magamra zárnám a saját szobám ajtaját, hogy ma többet ne is lássam. Mert olyan, mintha valami macska egér játékot játszanánk.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyVas. 12 Nov. - 17:37

Niki & Matteo
Bárcsak azt mondhatnám, hogy meg akarom érteni a nőket, de amint belekezdenék, hogy csak megpróbáljam belefájdulnan a fejem. Nem tudom mi ez a rivalizálás a két csaj között, mármint nekem nem tűnt fel, hogy Mia egy percig is próbálta volna kifúrni Nikit az életemből, de fordítva ez elég nyilvánvalóan megtörténik. Csak felkacagok azon, amit Niki mond és ahogyan mondja, mert feltűnően kezd egy kicsit elmenni a dolog egy teljesen másik irányba. Szóval többet fog találkozni Nick-el, mégis miért, mert akkor engem fog kiidegelni azt hiszi, vagy mert azt mondtam, hogy nekem az nem fog tetszeni, mindenképpen az idegeimmel akar játszani, de, nem hagyhatom, hogy annyira átlátszó mutasd ki amit érzek, mint ő.
- Mia nem akar felvágni, ő már évek óta valamilyen formában a Rizzi család egyik közeli kapcsolata, és most nem fogja magát meg játszani, mert egy kicsit többen lettünk, de ha így gondolod, úgysem fogom tudni mást rakni a fejedbe, mert olyan nagyon makacs vagy baszki. - túrok bele a hajamba egy kicsit idegesen, zavart mosollya az arcomon.Nem élom,jhogy megszeresséke gymást,deelkell viselniókegymást,mert midnketten részesei enek az életnek mostmár.bárMIa mégváltoztathat rajta Niki márnem és nem akarok versenyt,hogy ki az aki közeleb tud kerülni hozzám,mertmég magamsem tudnék dönteni és nem is kell, mert Mia a csajom, Niki meg…, ő meg a mostohatestvérem és ezzel így kell együttélnünk és pont.
HIrtelen minden flgyorulkörülöttem,mégis minden olyan lassan történik, a fejem be van lassülva, de azt veszem észre, hogy a ckunk után sem akarom elnegedni és még aztis bevallomenki,hogy azon z estén nem tehettem volna többet azért, amit lehet most akarunk. Mert nem voltamés talán most sem vagyok híve a töbéjszakás dolgoknak.MIa és még ő is egészen más tészta, ő csak úgy belecsöppent az életemben és annyira részese, hogy nem is tudomés nem is akarom elengedni,ami önzőség, de ez az igazság.
- Nem adhatok többet de nem azért mert nem akarnám megprőbálni. - mert magamlenm biztos,hogy menne sőt.
A szavai szinte a leklemig hatolnak főleg az utolsómondata.
- Nem tehet erről senki sem Niki, ők a teljes tudatlanságban jöttek össze és azt, hogy későn szóltak az a saját döntésük volt, minden csak a véletlen műve volt és ennek vagyunk mi az elszenvedői vagy éppen nyertesei, mert mindenből ki lehet hozni a legjobbat, csak még nem találtuk ki, hogyan fogjunk hozzá. Boldogok, nagyon boldogok, szerintem ez lebegjen a szemed előtt és ne az, hogy te mit nem kapsz meg, mert lehet, amit meg szeretnél kapni nem is létezik. - húzom fel a szemöldököm, mert amit kerget ábránd, lehet nincs és az enyémek sem, nem tudni milyne lennék ha elveszteném a jelenlegi szabadságom, Miaával is csak kóstolgatjuk ezt a dolgot, még semmi sem biztos, még egyelőre béna vagyok benne, de valamiért érzem, hogy muszáj errefelé mozdulni, hogy ne másfelé vigyen el az élet.
Még akkor is hallom a szavaiból,hogy milyen bánatos fejet vághat, miközben mondja, hogy ne költözzek el, de ez nem ilyen egyszerű. Innen nem tudom olyan könnyen intézni hotel dolgait, mert ahogy apám csinálja az nem jó szerintem, bár én is így fogom egyszer, de ezzel az egy hotellel kell először a tökéletesre törekedni és innen nem menne. De nem ez a legnagyobb ok, már nem akarok a családi fészekben élni, főleg nem a megjátszott családi idillel, ami nincsen. Magamhoz ölelem amikor beszél csak egyre jobban szorítom magamhoz és adok egy puszit a feje búbjára.
- Apám ismeri Nicket, tudja, hogy jó srác, vagyis csak ezt a részét ismeri, így ha ügyes és tényleg akar tőled valamit, akkor majd megoldja, bár még mindig hozzáteszem, hogy nekem ez rohadtul nem fekszik, de ha ezzel segítek abban, hogy könnyebben barátkozz meg azzal, hogy a mi kapcsolatunk olyan marad, amilyennek ők látni akarják, akkor megteszem és azt is, hogy nem hoztam magammal gyakran Miát. - talán nem a legjobb alku, de most nem tudom megmondani mi lesz majd egyszer, mert nem látok a jövőbe, de szeretnék.
- Mégis mit csináljak? Akadjak ki, hisztizzek, akarjam elűzni melletted, akkor keresel valaki mást, akivel összejössz és őt nem biztos, hogy fogom ismerni. Még mindig könnyebb így, hogy tudom ki az akivel randizni mész és tudom, hogy Nick nem fog veled olyat tenni, ami nem tetszene, mert tudja, hogy utána halott ember lenne. - bár ezek sem nyugrarnak meg annyira, de barátibban tudom felfogni,mint egy másik srác jelenlétét.
A szavaimra szinte kérleli azt a csókot, amitől mosolyra húzódik a szám és az álla alatt fogom meg és mosolyogva közeledek az arcához, de csak a homlokára adok egy puszit és elengedem őt.
- Te voltál az, aki elhúzódott tőlem a hotelben, és ha ott nem teszed meg már sok meneten túl lennénk, okos lány vagy te, nagyon jól tudod mikor mi a jó lépés, és akkor jól döntöttél. Most nekem kellene ezt tennem, vagyis nem mert a te döntésed által nem fogok tovább menni, a korábbi csók is olyan dolog volt, aminek nem lehetett volna megtörténnie. - de baszki, kurva nehéz ellenállni, főleg füstös fejjel.
Az ágy szélére mászok és rágyújtok még egy cigire, és olyan mélyen szívom magamba, hogy szinte azonnal megszédülök, a két szál egyszerre kezd dolgozni bennem és ettől vigyorra húzódik a szám. - Még két szál és szerintem nem fog érdekelni mi az amit szabad és mi az amit nem. - nevetem el magam és tudom, hogy ennek kellene az utolsó szálnak lennie emiatt, de ismerem magam és nem ez lesz.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptySzer. 8 Nov. - 17:52

Matteo & Nikita



Nagyon úgy tűnik, hogy sikerült rá beszélnem arra, hogy segítsen a lógásban, így holnap nem csak annyit nyerek az egésszel, hogy megúszok egy rossz jegyet, hanem vele tölthetem a délelöttöt is. Ennek mondjuk nem szabadna különösebben jelentősége legyen, de én mégis örülök neki. Mert akármennyire is nem egészséges másképpen néznem rá, az én szememben még mindig az a srác, aki azon az estén az ágyba csalt és aki még mindig piszok jóképű, de semmiképp sem egy testvér. Tévedés volt azt gondolnom, hogy az idő megoldja ezt az egész zavaros helyzetet, mert minél inkább telnek a napok, én annál jobban gyűlölöm ezt az egészet. Kivéve ilyenkor, amikor a szüleink nincsennek itthon. Ez a hlelyzet így nagyon is tetszik, és egyáltalán nem bánom, hogy elűzte az osztálytársam. Az egyedüli reményem talán mégis Nick maradt, aki talán idővel - ha valóban komolyan a szándékai felém -, elfeledteti velem ezt az őrületet, és képes leszek majd egyszer bele törődni a sorsomba. Bár egyenlőre erre elég kevés esélyt látok. Nem igazán tudom, hogy neki pontosan mi is acélja Miaval, meg, hogy miért éppen ő az akit a barátnőjének fogadott, de utálom ezt a gondolatot és ha rajtam múlna, akkor biztosan száműzném egy lakatlan szigetre a vörös fejével együtt, hogy soha többé ne találkozhassanak. Mert kurvára zavar, még akkor is, ha nem túlsok közöm van a kapcsolatukhoz. Idegesen kezdek fújtatni, ahogyan ismét a Mia védelmére kel, és kicsit olyan, mintha szándékosan akarna a Nick karjába taszítani. Mintha bármit is változtatna a dolgokon az, hogy éppen alakulóban van egy kapcsolat félém. Mintha arra vágynék. Nick csak azért lett az életem része, mert megígértem, hogy az első pasit felszedem, aki felfigyel rám... ő volt az. Meg amúgy is azt gondoltam, hogy bosszanthatom vele Matet, de nagyon úgy tűnik, hogy tévedtem.
- Kedves... ja persze. Láttam rajta, hogy csak azért visel el, mert azt gondolja, hogy a testvéred lettem, és előtted akar felvágni. Én sosem leszek vele kedves, még a te kedvedért sem. És köszi, hogy mondod, mert így még azért is találkozok Nickel. Sőt... ahányszor csak tehetem mindig vele töltöm majd a szabadidőmet. - a hangom kicsit hisztérikussá válik, ami tökéletesen kimutatja a sértődöttségem, és ezt egyáltalán nem is akarom elrejteni előle. Had lássa csak, hogy mennyire bánt engem ez az egész. Mi a jó abban a Miaban? Nem is olyan szórakoztató társaság. Kicsit sikerül elterelődnie a gondolataimnak a füvezéssel, és mintha kevésbé lennék feszült is, bár ez nem változtat azon a tényen, hogy forog velem a világ és olyan érzésem van, mintha meg lennék részegedve. De hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszik ez az egész helyzet. Főleg miután Mat megcsókol, bennem pedig még inkább eltűnik azzal minden aggódalmam. Mert kettesben miért ne lehetnénk önmagunk? Amint elfordul tőlem, és bocsánatot kér, ismét olyan, mintha megpróbálná felállítani kettőnk közé azt a láthatatlan falat, amit egyáltalán nem akarok engedni. Talán ezért is támaszkodok rá a mellkasára és még mindig igyekszem úgy tenni, mintha normális lenne mindez, ami kettőnk között történik. Végülis nem kell, hogy testvéreknek gondoljuk magunkat csak azért, mert a szüleink egymásba szerettek. Abban a percben ahogyan az arcomat jobban felfedi azzal, hogy félre simítja a hajam, érzem, hogy bele pirulok, a szavai pedig egyáltalán nem segítenek azon, hogy elmúljon a zavarom. Fogalmam sincs, hogy miért hozza fel azt az estét, de ennyi idő után is sikerül bele borzongnom, ha vissza emlékszem rá.
- Most sem adhatsz többet úgy tűnik. - sóhajtok, mert kettőnk közül azt hiszem, hogy őt sokkal jobban vissza tartja a szüleink házassága. Én simán el tudnám engedni a dolgot legalább ilyenkor, amikor kettesben  vagyunk. Bár valahol legbelül sejtem, hogy mi váltja ki belőle ezt a viselkedést, mégis mintha valami mást választ várnék. Valami logikusabbat. Mert az ami köztünk történt nem a mi hibánk. Hanem a szüleinké, akik el titkolták előlünk az érzéseiket. Talán ha sokkal hamarabb be mutatnak minket egymásnak, akkor nem lennénk ilyen helyzetben és az az este sem történt volna meg.
- Ez annyira butaság. Mi nem követtünk el semmi helytelent. Most sem. Persze tudom, hogy nem tapsolnának meg, és egyáltalán nem mondanák azt, hogy csak így tovább, nem is akarnám elmondani nekik soha, de nem helyes, hogy miattuk el kell szenvednünk ezt az egész hülye helyzetet. Bárcsak elválnának. - tudom, hogy nem szép dolog ilyent mondanom, hiszen örülnöm kéne annak, hogy végre boldogságra talált az anyám, mert nagyon is megéremli, de akkor sem tudom elfogadni. Végül mégis csak felülök az ágyon, hátat fordítva neki, és még én magam sem hiszem el, hogy kimondom azokat a szavakat, amikre eddig csak gondoltam. De tényleg nem tudnám elviselni, ha össze költözika barátnőjével. Azt még igen, hogy elköltözik... de nem így. Abban a percben ahogy magához húz, érzem, hogy még szaporábban kezd verni a szívverésem, és így csak még biztosabb leszek abban, hogy szükségem van rá. Bár az okát még mindig nem igazán értem.
- Én pedig abba fogok bele örülni ha a családi programokra Miaval együtt fogsz megjelenni. Te is tudod, hogy ha Nick-el bármi is úgy alakulna, én nem találkozhatnék vele bármikor, főleg nem hozhatnám magammal haza még csak vacsorákra sem. Mert anya életem végéig szobafogságra ítélne. Neked lehet, hogy ez így kurva könnyű lesz, de nekem nem. - ismét sóhajtok és próbálom vissza tartani az egyre jobban készülődő könnyeimet. Hova lett az az erős jellemem, ami még az esküvőn megvolt, azóta pedig mintha csak úgy felszívódott volna?
- Örülök, hogy téged ennyire nem zavar, hogy a haveroddal randizgatok. - még mindig buflis a hangom, mert nem tudom, hogy miért tudja ezt ilyen könnyen venni, miközben engem megőrjít a tudat, valahányszor tudom, hogy Miaval találkozik. Talán ebben kéne néhány leckét adnia, hogy megtanuljak én is ennyire félválról venni egyes helyzeteket. Egy kicsit elhúzódok tőle, de csak annyira, hogy rá tudjak nézni, és miközben beszél, egyre inkább össze zavarodok. Én tényleg nem értem, hogy most mi az amit szeretne.
- Akkor csak csókolj meg, jó? Nem akarok ma többet sem Miaval, sem Nickel foglalkozni. Sőt még a szüleinkkel sem. Mintha csak mi lennénk. - megvonom a vállam és mozdulatlanul figyelem arra várva, hogy megtegye amit mondott és úgy, mintha rajtunk kívül nem lenne senki más.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyKedd 7 Nov. - 18:01

Niki & Matteo
Annyira nem tetszik, hoghy annak a szerencsétlen Potternek van a kezében a lebukásunk esélye, de ha Niki azt mondja, hogy majd megoldja én rábólintok, de ha lebukunk, nekünk annyi és tuti, hogy ilyen csodás kis estéink, ahol mi kettenm meg a fű van a főszerepben nem nagyon lesz több. Ő döntése én meg csak sodródok az árral, de pontosan tudom, hogy két telefon és meg is van az igazolás, amit még talán akkor is elhisznek apámék ha rájönnek. Vannak kapcsolataim, és hiheten elő tudjuk adni, hogy megfájdult a hasa, és én voltam olyan rendes, hogy elvittem dokihoz, a jó testvér szerepel, már Oscar járna érte.
Nem tetszik, hogy a holnapi lógása után a randi jön szóba, velem kellene lennie, mert azért segítek neki, de mi jogon mondanám meg neki, hogy ne találkozzon valakivel. Mondjuk nem értem miért pont  a legjobb barátomra hajt rá, miért nem lehet valami random jó srác, mondjuk Potter, ai idegesít, de tuti, hogy nem tesz kárt benne, talán még hozzá sem merne érni. Na ő a tökéletes srác neki én meg elhajtottam, baszki.
- Pedig Mia nagyon is kedves lány, dögös, próbál barátkozni veled, nem pasit mellettem és elhiszi, hogy én egy példás pasi vagyok, aki meg tud változni. Mia jó lány Niki, és annyiszor fogom mondani a nevét előtted, hogy a végén ki fogsz gyógyulni. Mert én bírom Nicket, a legjobb barátom, ha belemegyek abba, hogy randizzatok, de hozzáteszem kurvára nem tetszik, akkor legyen benned annyi, hogy Miát elviseled, mert akármennyire nem tetszik ő a barátnőm azt hiszem, vagy igyekszik az lenni én meg igyekszem a pasija lenni, szóval ja, Mia az Mia. - nevetem el a végét, mert direkt annyiszor mondom ki a nevét, hogy az idegeire menjek, de a lényeg benne van a mondandómba, p a csajom, akit komolyan kell vennem, mégis pár szívás után, látva, hogy mennyire kezd oldódni Niki húzom magamhoz és csókolom meg minden szégyenérzet nélkül Nem érdekelnek a korábbi szavai, nem is reagálok rá, mert elborítja az agyam valami egészen ismeretlen akarni vágyás, mert tudom, hogy többet szeretnék vele, mint amit szabad. a csók nem elég, de be kell érnem ennyivel és még ezt sem lenne szabad. tudom, hogy hülyeséget csinálok, de nem érzem annak, egyre többet akarok, így inkább elhajolok tőle és visszafekszem a plafont bámulva, de nem segít, hogy nem tágít, na nem mintha elengedném magam mellől.
A kezemmel a füle mögé simítom a haját, akarom látni őt, elmosolyodok, amikor belepirul a szavaimbe a mozdulataimba. Mikor lett nekem ez a lány ennyire fontos? És miért baszik ki ennyire az élet velünk, hogy nem mutathatom ki felé, csak tapogatózhatunk a sötétben és várhatjuk a nagy semmit ami vár ránk, mert közös jövőnk maximum testvérként van és ez nem tetszik.
- Szerintem nem is adhattam volna többet akkor neked. - vallom be, mert a felfogásom nem volt más, mint most és tudom, hogy sosem nyúlok kétszer egy ismeretlen csajhoz és ő az volt nekem, nem lett volna értelme, olyan kis szende szüzike volt, de lehet pont az vonzott, hogy utána képes volt bevadulni a maga módján.
- Nem nyilvánvaló? Mit szólna szerinted a anyád vagy az apám, ha bejelentenénk, hogy volt köztünk valami, már akkor kiakadának, és attól egyenesen kilennének, sőt lehet el is tiltanának egymástól ha megmondanánk, hogy folytatjuk. Nem mi vagyunk a fontosak ebben és ezért jobb ha ehhez tartom magam. Te voltál az, aki elment tőlem a hotelben és az egy olyan jel volt, amit tudtam, hogy jogosan tettél meg. Azóta ahhoz tartom magam, még az a csók sem volt okos dolog. - hátat fordítva nekem még mond pár szót, ami már rendesen szíven üt. Nem gondoltam, hogy ennyire nem akarja, hogy elmenjek, mindvégig azt hittem, hogy várja, mert szerintem az lenne a legokosabb húzásunk. Nem kellene egymással szenvednünk, mert ez az. Felülök mellé és magamhoz húzom, a vállánál fogva ölelem magamhoz, tudom, hogy tisztáznunk kell ezt az egészet, és talán ez egy búcsú valamilyen téren, attól, amit érzünk. - Muszáj lesz elmennem, nekem nem itt van az életem, és ha itt maradok, akkor beleőrülök abba, hogy nem lehetsz az enyém. Mia pedig jót fog tenni nekem és azt hiszem neked is Nick. - nagyon nehezen mondom ki ezeket a szavakat, de tudom, hogy egy egész okos húzás részünkről.
- De még nem megyek el, két napig aktívan itt leszek veled, holnap is viszlek magammal és csak addig engedlek el, ameddig az a fasz haverom haza nem hoz. - fordítom felém a fejét. - Ha most megcsókollak az nem azért lesz, mert egy kanos fasz vagyok, hanem mert érezni akarlak és csak így tehetem meg. - nem tudom, hogy ennél többre is képesek lennénk, de milyen áron?


BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki EmptyHétf. 6 Nov. - 12:23

Matteo & Nikita



Minden erőmmel azon vagyok, hogy valahogy meggyőzzem arról, hogy miért lenne fontos a segítsége ahhoz, hogy holnap ki hagyhassam az iskolát. Ami egyébként sem olyan túl nagy ügy. Nem én lennék az első, aki ilyent tesz. Ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy a segítsége nélkül is megoldanám, mert ennyire elszánt talán még sosem voltam. Mindig is arra törekedtem, hogy jó legyen a magaviseletem és a lehető legjobb a tanulmányi átlagom is, épp ezért nem tartom túl nagy tragédiának azt, ha egy napot ki hagyok az iskolából valami gyors lefojású betegségre hivatkozva. Csak épp abban kell reménykednem, hogy Jason bosszúból nem fog beköpni, mert biza ha holnap nem jelentkezek, arról az okára az egyedüli lesz, aki tudni fog. Még ő sem biztos, hogy megússza a rossz jegyet, mert azt a házit ketten kellett volna megírnunk. Tudom, hogy neki megy egyedül is, de akkor is egy páros feladat lett volna. Ha Mat el nem ijeszti. Nem mintha bánnám. Csak így tartozik azzal, hogy valahogy ki is húzzon a bajból.
- Oké. Megértettem. De nem fogunk lebukni. A suliból egyik tanárom sem gyanakodna, hogy lógok, mert képzeld csak, minta diák vagyok. Kivéve ha Jason nem árul majd be. De vele majd beszélek valahogy. - biztos vagyok abban, hogy ha anya megtudná, akkor mindkettőnknek annyi lenne, de nem akarok így hozzá állni ehhez. Talán sosem fog kiderülni, és akkor feleslgesen aggódunk emiatt. Ha meg mégis... akkor is biztos, hogy kitalálhatunk valamit. Igaz, hogy anya mindig arra tanított, hogy bármilyen problémám van az iskolában, vagy bárhol, akkor először hozzá forduljak, hogy segíteni tudjon, de ezt nem igazán tudnám hogy közölni vele. Meg egyébként sem olyan nagy tragédia mindez. A diákok 98 százaléka ellóg a suliból, ha valami ilyesmi történik vele. Szóval semmi gond nem lehet ebből biztosan. Hangosan sóhajtok, és meg is bánom, hogy közöltem vele, hogy randizni fogok, mert nagyon úgy látom rajta, hogy meg fogja gondolni magát és emiatt majd nem segít. Ezt pedig nem is értem. Mitől másabb az, amit ő csinál Miaval, mint az, amit én akarok Nickel?
- Az az allergiás viszketésem még mindig meg van, elég csak a nevét hallanom. És hiába próbálod kimagyarázni, pontosan ugyanaz a helyzet. Úgyhogy holnap miután randizni megyek, letudhatjuk majd azzal, hogy kvittek vagyunk. - mert biza eszem ágában sincs le mondani arról, hogy jobban megismerjem a barátját. Nem tudom egyenlőre azt, hogy neki mi a célja velem, de bármi is legyen, mindenképp jobb, mint ebben a csapdában ragadva maradni. Mert így hogy ennyire közel vagyok Mathez és mégis távol, egyre mélyebben érint. Ahogyan az is, hogy épp azt tervezi, hogy össze költözik a barátnőjével, amint megszabadul tőlem. Szóval igazából semmi köze ahhoz, hogy én kivel és mit csinálok majd. Meglepődök az ötletén, és egyenesen nevetségesnek is tartom azt. Hogy is képzeli el, hogy majd csak jópofát vágok annak megint, hogy Mia látványosan mászik rá, mint valami pióca? Biztos, hogy nem fogom még egyszer végig csinálni azt, amit azon a bulin is. Annyi nekem bőven elég volt a vörös fejéből.
- Gondolod, hogy én kíváncsi vagyok a nyálas kapcsolatotokra? Egyáltalán nem! - és igyekszem épp olyan csúfondáros lenni, mint ő. Mert ebben egyet értünk legalább. Egyikünk sem kíváncsi a másik szerelmi életére. Csak azt nem értem, hogy miért. Köztünk úgysem lehet soha ennél több, mint ami most van. Úgyhogy annyira mindegy, hogy éppen ki mellett próbálunk vígaszt találni. Felesleges tagadnom, hogy egy kicsit félek attól, amit csinálni szeretne, hiszen még sosem füveztem. De nagyon tetszik az, ahogy biztosít arról, hogy vigyázni akar rám. Csak épp az a baj, hogy a hangsúlyából inkább azt érzem, mintha a védelmezése inkább amolyan testvéri lenne. Pedig azt valahogy másmilyennek szeretném.
- Elméletileg de. - megvonom a vállam,  mert azt hiszem, hogy gyakorlatilag valami sokkal másabb viselkedésnek örülnék inkább. Csak azt nem tudom, hogy miért. Főleg így, hogy kettesben vagyunk feleslegesnek tartom ezt a színjátékot. Mert akárhogy próbálkozunk nem fog menni, hogy testvérként nézzünk egymásra. Nekem biztosan nem.
- Akkor meg ne próbálkozz. Legalább ilyenkor ne. - tudom, hogy hülyeség, amit elvárnék tőle, és sokkal jobb lenne, ha én is inkább próbálnék úgy tenni, mintha elhinném, hogy a húga vagyok, de nem tehetek róla, egyszerűen nem megy, Nem is akarom, hogy menjen. Mert nincs szükségem még mindig arra, hogy a testvére legyek. Arra sem, hogy ő az enyém legyen. Csak Mat és Niki akarok lenni, akik azon az estén is voltunk. Mielőtt a szüleink felbolygatták az egész életünket.
Nem nagyon tetszik ez a füvezés dolog, főleg amiatt nem, mert annyira nagyon köhögtet, de azt akarom, hogy a füsttel együtt eltűnjön a fejemben lévő összes gondolat is, és ne kelljen azon rágódnom, amin nem tudok változtatni. Csak egyszerűen meg akarom élni az ilyen pillanatokat és azt úgy, hogy közben ne aggódjak amiatt, hogy mit hoz a holnap. Mert kit érdekel, ha a jelen nagyon is jó? Főleg abban a pillanatban ahogy maga mellé húz és megcsókol, ezzel egy kis ideig elfeledtetve velem azt, hogy mennyire is szar helyzetben vagyunk. Amint azonban elfordul tőlem úgy látom, hogy bizonytalan és, hogy nem tudja még mindig eldönteni, hogy az amit tett helyénvaló volt-e. Ha azt vesszük, hogy vérszerint semmi közünk egymáshoz, akkor nagyon igen, ha meg azt, hogy a szüleink házasok, akkor egyértelműen nem. Elég egy bonyolult helyzet. A bocsánatkérésére nem tudok másképp reagálni csak úgy, hogy megnyugtatom arról, hogy semmi nagy baj nem történt. Vagyis olyasmi nem, amit már nem csináltunk volna korábban is. A mellkasára támaszkodva figyelem, miközben egy újabbat húzok a cigiből, ami még mindig nem esik túl jól, így hamar vissza is nyújtom azt neki. Az, hogy cukinak tartom enyhe kifejezése annak, amit valójában gondolok, és az ajkamba kell harapjak, hogy véletlenül se csússzon ki a számon semmi meggondolatlanság. Mert valójában sokkal többet látok benne, mint cukiság, amit ha a képébe mondanék valószínűleg túl nagyon növelne az egóján, amit angyon nem szeretnék. Ahogy a hajam a fülem mögé simítja, érzem, hogy bele vörösödök, és képtelen vagyok nem elveszni a tekintetében. A szavait hallva pedig érzem, hogy a szívverésem is egyre szaporább kezd lenni. Hogyan is felejthetném el azt az estét? Csak bólintok, mert még mindig azt érzem, hogy bármikor megismételném vele azt, ami akkor történt. Az arcomra ki ül a döbbenet, és nem tudom eldönteni, hogy őszintén beszél-e vagy csak a benne lévő fű hatására mond ilyeneket. Hiszen ha anya nem megy hozzá az apjához, valószínűleg soha nem is találkoztunk volna többet. Vagy ki tudja.
- Ez azért vicces, mert nekem csak egy srác voltál, akitől tudtam, hogy ennél többet úgysem kaphatnék. - vallom be, mert valóban ez az igazság. Azon a bulin volt lehetőségem körbe érdeklődni mielőtt hagytam, hogy elcsábítson. És felvilágosítottak arról, hogy neki sosincs barátnője. Nem hittem egyáltalán, hogy majd épp én leszek az, aki ezen változtathatna. Most meg már mindegy. Mert tilosban járunk. - De ha többet akarsz tőlem, mint az az egy este, akkor... miért viselkedsz velem így? - jó, tudom, hogy miért, de mégsem. Mert titokban is tarthatnánk mindent mások előtt. Csak azt akarom, hogy bármi islegyen köztünk, ne legyen más az életében. Még mia sem. Vele amúgy sem illik össze. - Kérlek... ne költözz el innen. És főleg ne hagyd, hogy Mia hozzád költözzön. - kérlelő tekintettel nézem, majd elhúzódok tőle, hogy felülhessek az ágyon hátat fordítva neki. Nem akarom, hogy lássa rajtam, hogy mennyire kikészít az a tudat, hogy ha össze költözik a baátnőjével, akkor soha többet nem lesz esélyünk erre... mire is? Hiszen semmit sem csinálunk most sem.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Leave me alone - Mat & Niki
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maybe they'll leave you alone, but not me ✿
» take it or leave it | ellie & mark
» a party with danger - Niki, Mia & Matteo
» Max & Niki
» First day of our new life - Mat & Niki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: