New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Leave me alone - Mat & Niki
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyVas. Nov. 05 2023, 21:33

Niki & Matteo
Én adok neki öteteket, hogy mivel tudna az anyja elé állni, de nem tetszik neki, amin elnevetem magam. Azon is, hogy védi meg a korábban eltűnt, nem túl kedves barátját, hát ilyenek ezek a mai fiatalok, mindegy milyen a másik ,ha van valaki akivel szemben meg lehet védeni.
Nem tartalom olyan jó ötletnek eleinte, hogy általam tudjon lógni a suliból, mert egyelőre elég bizalmi pozíció foglalok el az anyja szemében és ha ez most játszom el az elején, nem lesz költözés ha apámon múlik és ezek a kettesben eltöltött éjszakák is ritkulni fognak. Apám sokat utazik és szerintem vinni fogja magávai Niki anyját, de Nikinek a suli miatt maradnia kell jó tesóként fel fogom ajánlani minden alkalommal, hogy jöjjön a hotelbe majd én vigyázok rá,  akár csak most. A remek ötlet a füvezéssel kezdődik, ami tudom, hogy majd oldani fogja valamennyire a hangulatot és a feszültséget benne, amire szüksége is van. Ideje levenni ezt a hülye testvér szerepet és valami egészen másba bújni, nem feltétlen abba, amiben már korábban voltunk.
- Nagyon szarul kötsz alkut, de azt hiszem nem tudok ennek nemet mondani, de ha lebukunk akkor ketten bukunk és nagyot, mert akkor ez volt az utolsó, hogy így együtt töltöttük az estét. - talán nekem ez még kedvezhetne is, mert lehet nem akarná az anyja, hogy a közelében legyek ha rossz hatással vagyok rá. és így garantált lehet a költözés is, talán, de erre nem alapozok inkább. Már pont nagyon jó fej akartam lenni, de kibújik a szög a zsákból, amikor közli, hogy csak a délelőtti időtöltés lennék, ami nyilván felbosszant, de nem nagyon akarok ezen ugrálni, mégis nem akarom, hogy ez megtörténjen. Nem akarok egy délelőtt része lenni a napjában, mielőtt jön a finálé, na ezt tuti nem, én nem az a srác vagyok, aki ennyit tesz csak meg.
- Az azért egy kicsit más volt, ha jól emlékszem csak kiengesztelni vittem Miát, mert te aznap este még látni sem akartad a lakosztályban, mert más akkor is volt valami allergiás viszketésed tőle. Azért mentem el vele, mert akkor miattad leráztam, de Nick azt hiszem ilyenben nem szenvedett, szóval ez egyáltalán nem ugyanaz kicsilány. - a következő ötletem hirtelen tör utat és olyan hirtelen is lesz visszautasítva, ami nem tetszik, de valahogy logikus, hogy nem megy bele, hiszen valami baja azóta van Miával, hogy meglátta, pedig semmit nem tett ellene, csak barátkozni próbált, Mia nem bánt senkit, nem lesz féltékeny és nem fog hisztit csapni, még az én kicsit idgesítő hugomat is kibírta, aki csak vele szembe volt.
- Ja hogy találtad ki, hogy másra sem vágyok, minthogy előttem bontakozzon ki szerelmetek virága. - mondom neki egy kicsit csúfosan, de még magam sem értem miért vagyok ennyire ellene ennek, amikor én találtam ki és egy remek ötletnek is tűnt, de nem tetszik, hogy más lófrál körülötte, amikor pontosan tudom kinek kellene ezt megtennie, de  nem teheti meg soha.
A félelme talán jogos, de nem lesz baja, erről gondolkodok és tudnia kell neki is, hogy olyanba nem viszem bele ami veszélyes lehet rá, pedig vannak elég kemény cuccok is a fiókomban, de erről jobb ha nem szerez tudomást és sosem próbálja majd ki pket.
- Elméletileg annak kellene lennem most nem? - végülis de, csak valami nagyon félrement ezzel kapcsolatban, akkor amikor meg fektettem őt azon a bulin, de akkor még nem tudtam, hogy egyszer az anyja lesz az én mostohám, és ez annyira fura.
- Próbálok Niki, igyekszem az lenni akinek lennem kellene, csak baromi nehéz. - vallom be neki miközben már szívja is magában a saját füstjét az én dózisom után. Talán nem a legjobb program és nem kellene ilyenbe belevinni, de ezen a helyen nem fog ezekből kimaradni és jobban örülnék neki ha az elsőt velem csinálná és nem mással, amikor nem tudok rá vigyázni.
A kérdésére felnevetek, de azért figyelem, hogy biztosan csak a hirtelen szívás szédítette e meg és nem a fű, elvileg ilyen hatása nem kellene, hogy legyen, jobb kedve lesz, de nem szédít és nem okoz másnaposságot, olyan mint egy jóféle alkohol amitől rendesen repked az ember.
Hanyatt fekszek és nem akarok semmit tenni vele, mégis magamhoz húzom és minden szégyenérzet nélkül csókoljam meg, de nem egyszer, hanem még beszélek is, tudatosan teszem, nem foghatom a fűre, mert ami bennem van az még egyáltalán nem az a szint, amitől bármit is tennék akaratomon kívül.
Bocsánatot kérek, mert csakis az én akaratomat érvényesítettem, bár mondta, hogy nem akar a testvére kapcsolatban maradni velem,nem fejtette ki mégis akkor miben akar. Csak feltételeztem, hogy nem lenne ellene, és a zavar valami hasonlót súg az ösztöneim nek, de nem ismerem annyira, hogy ezt határozottan ki merjem jelenteni.
Kiveszi a kezemből a cigit és újabban szív bele, amit már eléggé meglepetten figyelek, mert azt hittem ennyi már bőven sok lesz neki, de még bírja bára hörgői annyira nem veszik jó néven.
- Szóval cuki vagyok, ezt sem mondta még senki nekem. - nevetek fel, amint visszaszerzem a szálat és kiszívom belőle az utolsó adagokat, van még ott ahonnan ez jött, így nem kell aggódni, hogy ennyi volt a buli.
Nekem támaszkodva fekszünk az ágyamon és érzem, hogy azért kezd elönteni a megkönnyebbülés érzése, amikor semmi nem érdekel, amikor minden jó és nem agyalok a sok szaron, ami körbevesz és nem tetszik, mert most jelen pillanatban ilyen nincs.
A haját a füle mög simítom, ahogyan azt már megtettem sokszor, hogy jobban lássam az arcát, de nem csókolom meg, mert nem tehetem meg újra, nem adta egyértelmű jelét, hogy akarja. Ott van vagy lesz neki Nick, akármennyire is bosszant, és fog is bosszantani és nekem Mia, aki mindenét beleadja ebbe a kapcsolatba, ami még el sem indult,  de már most teszem tönkre gyökerestül.
- Emlékszel még arra az estére? - kérdezem egy kicsit csendesebben és sokkal komolyabb tekintettel. - Mert én igen, akkor még csak egy csaj voltál a sok közül és nem gondoltam volna, hogy valaha több menetet is akarnék tőled. A kalandjaimat mindig jobban szerettem ha megmaradnak egy éjszakának, de akkor is tudtam, hogy van benned valami különleges. - persze nem azt, hogy nemsokára testvérek leszünk valami teljesen más volt a háttérben.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyVas. Nov. 05 2023, 07:31

Matteo & Nikita



Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszett ahogyan elijesztette Jasont. Persze sajnálom szegényt, mert elég jól ismerem, tudom, hogy semmi hátsó szándéka nem lett volna, de sokkal jobban érzem magam így, hogy Mattel kettesben maradtunk. Fogalmam sincs mondjuk, hogy mihez kezdünk így a helyzettel, mert kurvára nincs kedvem olyan dolgokat csinálni, amit a testvérek csinálnának. Jól tudom, hogy nem lehetek olyan lány, aki minden ilyen helyzetet kihasználva mászik majd rá, de nagyon nehéz úgy tennem, mintha soha semmi nem történt volna köztünk. Fogalmam sincs, hogy ő hogyan kezeli ilyen jól ezt. Vagy csak úgy tesz, vagy pedig - ami a legvalószínűbb -, tényleg semmit nem jelentek számára, csak annyit, hogy az apja feleségének a lánya vagyok, akit el kell, hogy viseljen.
- A neve Jason. Nem Potter. És eszem ágában sincs ezzel elé állni anyának. - jó hülye lennék. Ha megtudná, hogy a szeretett mostoha fia füvezik,valószínáleg nem hagyná, hogy ennyi időt töltsek vele. Ezt nem kockáztatnám meg. Mert nem csak jól érzem magam a társaságában, de egy kicsit szabadabb is vagyok, anya szinte bárhová elengedne vele. Azt hiszi biztonságban vagyok. Még csak nem is sejti, hogy az, ami köztünk van mennyire más, mint amilyennek ők azt hiszik. Bár még mindig utálom ezt a családosdi játékot. Nem mintha azt szeretném, hogy az anyám az új férjével ne legyen boldog, csak minél többet látom őket együtt, annál inkább érzem, hogy valóban komoly a helyzet mindkettejük részéről. Nem csak egy fellángolásról van szó és egy elhamarkodott döntésről. Valóban szeretik egymást. Ez pedig persze  szép és jó... csak éppen nekem annyira nem kedvező. Még sosem lógtam a suliból és valószínűleg most sem tenném meg, de mivel nem tudtam együtt működni Jasonnel, akinek a szünetben valószínűleg nem lesz kedve ide adnia a háziját, hogy én is lemásolhassam, így jobb, ha be sem megyek. Egy nap nem a világ.
- Fogalmam sincs. Mondanám, hogy neked adom egy heti zsebpénzem cserébe, de azt hiszem, hogy arra nincs szükséged. Szóval igazából te semmit nem nyersz. De én annál többet. Megkímélsz egy rossz jegytől. - nem tudom, hogy mi mást szeretne, de ha alkudozni akar, vagy elvárni cserébe bármit, akkor hajlandó lennék megtenni. Csak valahogy segítsen megúsznom a holnapi napot a suliban. Értetlenül nézek rá, ahogyan hirtelen változik meg a hangja, és nem igazán tudom hová tenni ezt a dolgot. Mégis mi baja van azzal, ha találkozok Nickel? Nem ezt beszéltük meg? Neki van barátnője, nekem is lesz valakim. Hogy könnyebben tudjunk alkalmazkodni a testvéres helyzetünkhöz, ami számomra még mindig elég kellemetlen.
- Ha az emlékezetem nem csal, pontosan ezt csináltad velem te is. El vittél vásárolni, hogy el üsd az idődet addig, amig a hülye barátnőddel találkozhatsz. Nem értem, hogy mi a bajod most. - nagyon remélem, hogy nem kezd a szüleink után ő is megbolondulni és ennyire véresen komolyan venni a nagy testvér szerepét. Az anya szigorúsága után, még csak egy gondoskodó testvér hiányzott az életemből. De komolyan. Értetlenül nézem, ahogyan egy teljesen absurd ötlettel áll elő, és nem tudom eldönteni, hogy komolyan beszél-e vagy csak ugratni akar. Miféle őrültség már ez? - Most gondolom csak viccelsz. Neked el ment az eszed! Biztos nem fogok soha többet időt tölteni Miaval! Ráadásul nektek van pár év előnyötök... én csak most ismerkedek Nickel... vagyis, kettesben szeretnék előbb vele lenni, aztán ha kiderül, hogy merre halad a kapcsolatunk bele megyek abba, hogy négyesben menjünk el akárhová.. - próbálkozok, mert szívesen el mennék abba a házba, amit mondott, de csak úgy, hogy nem jön velünk sem Mia, sem Nick. De ezt persze hülye lennék közölni vele. A barátja pedig amúgy is tök jó fej. Meg helyes is. Miért akarja el venni tőlem az esélyt, hogy próbálkozzak. Nem igazságos, hogy ő bármikor Miaval lehet, sőt... még össze költözni is akar vele, tőlem pedig elvárná, hogy úgy éljek itt, mint Teréz anya. Na persze.
Látom, hogy tökéletesen szórakozik rajtam, de nem törődök vele. Had nevessen csak. Az pedig már teljesen mindegy, hogy ki hibájából nem jött össze a közös tanulás Jasonnel. Sokkal jobb így. Meg azt hiszem szórakoztatóbb is, amit tervez, mint a biológia házi megoldása, amihez eleve semmi kedvem nem volt, de hát valahogy már ki kell bírnom az utolsó évemet a suliból. Kicsit perszebennem van a félelem, hiszen sosem füveztem, azt sem tudom, hogy mire számíthatok majd utána, de valamiért képes vagyok elhinni Matnek azt, hogy nem lesz tőle semmi baj. Annyian csinálják azt amúgy is...
- Most megint úgy beszélsz, mint egy gondoskodó nagy testvér... - megforgatom a szemeimet, mert nem akarom, hogy csak egy huicát lásson bennem, akiről gondoskodnia kell, mert ez így normális egy családban. Lehet, hogy így van, csakhogy mi nem leszünk soha egy család. Mert nekem még mindig nincs szükségem erre. Az én családom csakis anyából áll, és azt hiszem, hogy sosem fogom tudni elfogadni őket. Persze az tetszik, hogy bármikor tölthetek időt Mattel... csak épp jobban szeretném az időnket mással tölteni és úgy, hogy ne érezzük kínosnak ha véletlenül mondjuk elcsattanna egy csók köztünk.
Szinte kővé dermedek, ahogyan az ajkunk egymáshoz ér és a magába szívott füstöt így átadja nekem. Csak annyit ér el vele, hogy még jobban azt akarjam, ami tilos lenne köztünk. Kifújom azt a füstöt, és hirtelen olyan, mintha a köztünk lévő minden feszültség pillanatok alatt szállt volna el a füstel együtt. Ha ez kell ahhoz, hogy sokkal jobban ki tudjunk jönni, akkor minden nap beszívok ha kell.
- Pedig nekem nagyon úgy tűnt, hogy élvezettel viselkedsz velem úgy, mintha a testvéred lennék. - kicsit elhúzom a számat fintorogva, majd végül bele szívok a cigibe, ami azonnal meg is köhögtek, talán túl nagyon húztam belőle. Azonnal a víz után nyúlok, hogy egy kicsit megkönnyebbüljek tőle és mielőtt el vehetné a kezemből a cigit még egyet azért húzok. Nem isolyan vészes ez. Csak kicsit olyan, mintha meg lennék részegedve. De a jó az benne, hogy akaratom ellenére is vigyorgok, és egyre inkább szeretném folytatni azt, amit a hotelben abba hagytunk. Elhiszem, amit mond a szédülésről, de azért néhány másodpercig becsukom a szemeimet, és próbálom ismét a tudtára adni, hogy biztosan nem vagyunk testvérek, mikor kettesben vagyunk legalábbis nem kell úgy viselkednünk. Épp elég az, ha a szüleink elhiszik ezt az ostoba színjátékot. Ahogy maga mellé húz érzem, hogy egyre hevesebben kezd dobogni a szívem, és az, hogy megcsókol csak még nagyobb izgalomba hoz. A szavaira ismét vigyorogni kezdek, de nincs időm válaszolni, mert a következő percben megint a számra tapassza az övét. Basszus. Persze, hogy nem tesznek ilyet a testvérek... áldott szerencse, hogy mi nem vagyunk azok. Szinte rosszul esik, hogy csak rövid ideig tart, olyan, mintha ismét eszébe jutott volna, hogy ez amit csináltunk nem helyénvaló. Sóhajtok mikor bocsánatot kér, majd testhelyzetemen változtatva közelebb fekszem hozzá, kezemmel a mellkasára támaszkodva veszem ki a kezéből a cégit.
- Semmi baj. - motyogom, majd ismét szívok egyet, ami ismét megköhögtet, de legalább segít abban majd talán mindkettőnknek, hogy feloldódjunk. - Tudod... nagyon cuki vagy mikor így viselkedsz. Biztosan jó testvér lennél, ha lenne olyanod, de... légyszi ne rajtam gyakorold ezt a szerepet. - vissza nyújtom a cigit és próbálok uralkodni magamon, mert nem akarok a szemében olyan lány lenni, mint a többi. Nem akarom, hogy rajtam is csak annyit lásson, hogy megfektethet bármikor és bárhol. Én annál szeretnék több lenni, bár erre sajnos azt hiszem, hogy túl sok esélyünk mondjuk nem lenne. Addig legalábbis biztosan, amig a szüleink férj és feleségként élik a világukat.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyPént. Nov. 03 2023, 23:48

Niki & Matteo
Valami könyvet kellene elolvasnom, vagy inkább órákat venni, hogy miként lehetek még ennél is jobb testvér. Vagy hogy lehetek valaki olyan testvére, aki nem akarja, hogy az legyek és akinek én sem akarok az lenni. De azért minden tőlem telhetőt megteszek, megvédem a rosszarcú osztálytársaitól, próbálok tanulni segíteni neki, és ha a másik fél nem akar elmenni a házunkból, akkor bevonom őt is a közös programunkba, bár ő annyira nem lekedeik érte. Tökéletes testvér leszek egyszer, csak nem neki.
- Anyádnak mindent nem kell tudnia Niki, elég ha annyit tud meg ha nagyon muszáj,hogy Potter nem akart maradni, pedig mi nagyon vendégszeretőek voltunk vele. - mert ez így is volt, csak neki mások az elképzelései erről, mint nekem, így egymás meg nem értése miatt távoznia kellett. Nem kellett, inkább ő akart menni, én meg hülye lettem volna marasztalni, amikor látom, hogy a hugocskám mennyire akarja ezt a kettesben létet, na meg én is, de tudom, hogy semmit nem tehetek vele, még akkor sem ha annyira akarjuk mindketten.
Meglep,hogy az én pedáns tanuló tesóm otthon akar maradni holnap és ellógni az én segítségemmel a napot.
- Na várj és én mit nyerek ezzel, ha falazok neked? - kérdezem egy kicsit összehúzva a homlokomon a bőrt, és kíváncsian figyelem a reakcióját. Talán az együttlét tökéletesen elég lenne, mert akkor talán többet tudnánk gyakorlni ,hogyan legyünk csak tetsvérek. - Meg a francokat - csattanok fel hirtelen a semmiből. - Értsem ezt most úgy, hogy ameddig vársz, hogy eljöjjön a randid majd velem ütöd el az időt, hogy utána Nickel hetyegj, na nem ezt felejtsd el nagyon gyorsan kicsi lány, már most. - még nem tudom mit tudnék helyette felhozni, de azt hiszem kezd derengeni valami egészen beteg ötlet. - Te, Nick, Mia és én, Hamptonsban van egy nyaralónk, ami most ott árválkodik, ha belemegy a csajom és a te pasi jelölted akkor ott leszünk este, ha nem akkor velem kell beérned egész nap. - lehet a kettesben lét nem annyira jó ötlet, de annyira nem akarom, hogy a randija előtt én legyek a bemelegítés, hogy még mindig jobb ötletnek tűnik és majd uralkodok magamon valahogy.
Meghallgatom mennyire nem érdekli sem a srác, de semmi csak a tanulás, ami megnevettet, de azért még lehet hiszek is neki, amennyire jó tanuló lehet, hogy egy szar jegy csúnyán mutatna a bizonyítványban, de ki fogja bírni.
- Az én hibám akkor bevállalom. - mondom neki nevetve,mert ez legyen életem legnagyobb baklövése és boldogan halok meg.
Hamar elhessegetem az aggodalmát a fűvel kapcsolatban és addig nem is kell aggódnia, ameddig itt vagyok vele, mert majd figyelem hogyan hat rá a cucc és ha már soknak vélem nem is adok neki többet. Felelősségteljes is tudok lenni bizonyos mértékben és nagyon ritkán.
- Higgyél nekem, jó lesz én meg fogom a kezed végig, amikor már úgy érzed teljesen kész vagy. - én az első után kész voltam, de sosem vallottam be mennyire megviselt érzelmileg az első füvezés, olyan dolgok szabadultak fel bennem, amik előtte és utána sem többet, de jó érzés volt, csak idegen nekem.
Magamba szívom az első adagot és anélkül, hogy kifújnám hajolok ajkaira és fújom egyenesen a tüdejébe, hogy még gondolkodni se legyen ideje, ez majd hamar beüt neki és utána könnyedén fogja magába szívni a többit. Egy kicsit erősre sikerült, de nem olyan vészes, így neki adom a stafétát, és hagyom kibontakozni amennyit bír.
- Mindig tudtam, de mivel te nem akartál tisztában lenni az ellenkezőjével valahogy el kellett hitetni veled is, hogy meg lehet próbálni ezt az egészet. - sok kísérlet buki meg ahogyan a minek is, de még nem lehet csak úgy feladni, mert nem csak mi vagyunk az egyenletben és ezt is szem előtt kell majd tartanunk.  
Felköhög ő is és csak figyelem és várom, hogy választ kapjak, mennyire bírja, de egészen megmosolyogtat a válasza, ami jó, de elveszem tőle és én is mélyeket szívok belőle, hogy hamar és sokáig üssön ki valamennyire, hogy egy kicsit kimozduljak ebből az életből, legalább fejben. - Sokat szívtál hirtelen és köhögtél ettől megszédóla fejed,majd elmúlik, nem fogsz a fűtőlszédülni csak a mellé dolgaitól,mint most. Nemsokára jobb lesz. - mondom neki nyugodt hangon, majd hanyatt vágódok az ágyon, hogy a plafont bámulom, miközben kifújom a füstöt ismét.
Csak hallgatom, hogy megint érvel mennyire szar hogy ebben a helyzetben vagyunk csak kicsit másként. Kicsit előre hajolok és a vállánál fogva húzom magammal az ágyba és a számat az övére tapasztom. - Mert ilyet lehet egy testvérnek csinálni a kisebbel?- kérdezem nevetve, majd folytatom, amit éppen, hogy befejeztem, vissza vándorol az ajkam az övére, de csak röviden csókolom meg, majd elengedem őt megint beleszívok és magamban tartom a füstöt, próbálva az utolsó centig letüdőzni.
- Bocsánat! - mondom neki és a homlokomhoz kapom a kezem, el tőle, ez nem volt helyes, de nekem eléggé annak tűnt. De nekem tényleg barátnőm van, és neki is lesz pasija még ha az Nick is az első de lehet komolyabb mással lesz, így inkább jobb ezt nem erőltetni, na meg a család ugye.
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptySzer. Nov. 01 2023, 20:04

Matteo & Nikita



Egy kicsit lelkiismeretfurdalásom lesz Jason miatt, aki nem élve azzala lehetősággel, amit Mat felkínált neki, csak lelépett, és én tudom, hogy megharagudott amiatt, mert nem álltam ki mellette, pedig az én vendégem volt. A leghelyesebb az lett volna, ha megszólítom a mostohatestvérem, és megnyugtatom az osztálytársamat, hogy semmi olyasmi nem fog történni, amit Mat neki mondott, mert csak a száját jártassa, de... képtelen voltam arra, hogy ne használjam ki ezt az alkalmat, ami csak úgy lehet jó, ha kettesben maradunk. Jason pedig majd megbékél. Fogalmam sincs, hogy mit fogok tenni holnap, de valahogy úgy vagyok vele, hogy inkább csak a pillanatra szeretnék koncentrálni. Jelenleg pedig nagyon is örülök annak, hogy holnap ki tudja meddig kettesben is lehetünk. A szüleink nélkül. Anya annyira megbízik az új fiában, hogy eszébe sem jutna, hogy az egyáltalán nincs rám olyan jó hatással, mint azt szeretné. Bármennyire is kellemetlen beismernem, de még mindig sokkal többet látok a mostohatestvérembe, mint szabadna. Azt gondoltam, hogy csak viccel Jasonnel is és, hogy arra megy ki az egész, hogy elűzze innen, de mégis úgy tűnik, hogy komolyan gondolja a füvezést. Az bele férne a nagytestvér szerepébe, hogy füvezni tanítson engem, az meg nem, hogy ha ellógok egy napot valahogyan igazolja a hiányzásaimat. Hagyjuk már a hülye kifogásait. Annyi pénze van, hogy sosem fogy el... meg valószínűleg ismeretsége is. Nem hiszem, hogy olyan nagy gondot okozna igazolnia valahogyan egy napomat. Mert nem szoktam amúgy lógni, de rossz jegyet se szeretnék kapni, mert már amúgy is elég gyengén állok biológiából. Meg abban sem vagyok biztos, hogy képes leszek ezek után a Jason szemébe nézni.
- Gondolod, hogy kevésbé nyírna ki az anyám, ha azt megtudná, hogy elűzted az osztálytársam azzal, hogy fűvel kínáltad? - valószínűleg szívrohamot kapna, ha megtudná, hogy a drága új gyereke mivel kínálgatja a kisebbeket. Úgy gondolom, hogy amiket felvázolt nekem az imént csupán csak ostoba kifogások, mert ha igazán akarna valami hasznosat tenni értem, akkor megtenné. - Nem gond. Szívesebben unatkozok veled együtt, mint rossz jegyet kapjak. Szóóval... a délelött nagy részét biztosan veled töltöm. Aztán megyek randizni. - teljesen biztos vagyok abban, hogy ezt akarom, még az sem érdekel, hogy utána milyen következményekkel kell majd szembe néznem. Állok elébe mindennek. Persze Matet sosem keverné bajba, ha mondjuk anya rá jönne egyszer, hogy ellógtam egy napot. Nem köpném be, hogy őis tudott róla. Felesleges emiatt aggódnia. Nem értem, hogy mire célozgat, mert természetesen csak a tanulás volta  célom Jasonnel. Bármennyire is hihetetlen, de nem akarok megbukni. Muszáj valahogy át vésznelnem az utolsó évemet a suliban.
- Egyáltalán nem érdekel sem Jason, sem a biológia. De esélyem lett volna egy jó jegyet szereznem, amire eléggé szükségem lett volna. - de mégis fontosabb, hogy az időmet kettesben az új testvéremmel töltsem. Ezt persze nem mondom hozzá, csak gondolom. - Pedig egy kicsit te tehetsz róla. Mert amúgy miattad ment el Jason...de nyugi. Nem haragszom rád emiatt. - megforgatom a szemeimet miközben beszélek, és közben még mindig nem hiszem el, hogy milyen programja van mára velem. Én igazán nem tudok rajta eligazodni. Egyszer ellenséges, máskor pedig pont úgy viselkedik, mintha tök normális kapcsolat lenne a miénk. Én pedig nem tudom eldönteni, hogy most igazából mi jóban vagyunk-e vagy sem? Érzem ahogy bele pirulok attól, amit mond, bár kicsit kétérlemű a szava. Azt, hogy édesnek tart lehet  értelmezni szenvedélyesen is... viszont úgy is, hogy cukin édes. Az meg nem akarok lenni... mert pont olyan, mintha valaki a kisterstvérét tartaná ilyennek.
- Jó... hát végülis én hiszek neked. Meg hát olyan rossz nem lehet egy kicsit nevetni és elfelejteni minden hülyeséget. - vonom meg a vállam, és valóban így is gondolom. Bár azt hiszem, hogy eljutottam arra a szintre, hogy nekem bármilyen közös program megfelel kettesben vele. Remélem, hogy elég lesz ahhoz majd amit tervez, hogy azt is elfelejtsem majd, hogy épp arra készül, hogy össze költözzön majd a barátnőjével. Mert számomra ez az opció még mindig nem elfogadható. Végül mégis a szobájában csak leülök az ágyra, és nemtörődve azzal hogy be csukja az ajtót, csak végig őt figyelve várom, hogy most mi is fog történni. Hírtelen olyan érzés fog el, mintha valami nagyon tilosat csinálnánk és ez izgalommal tölt el. Hiszen már az elég veszélyes, hogy kettesben legyünk egy szobában, nem hogy még ott füvezzünk is. Miközben bele szív, kicsit félve teszem fel neki a kérdésem, bár fogalmam sincs, hogy minek. Mit számít, hogy ma kik leszünk egymás számára, ha holnap a szüleink előtt ismét folytatnunk kell majd a színjátékunkat? Nagyokat pislogva nézem ahogy először köhécsel attól, amit magába szívott, majd megmeredek, amint közelebb hajol hozzám, és a száját az enyémre tapasztva adja át a füstöt. A szívem hevesebben zakatol, és annyira szeretném tudni, hogy most mit kéne tennem. Amint elhúzódik tőlem ösztönösen fújom ki magamból azt, amit belém fújt és igyekszem nem mutatni a zavaromat, amit ez a helyzet okozott bennem. El veszem tőle a felém nyújtott cigit, de csak bámulom azt mindaddig amig beszél. Azt hittem, hogy a kérdésem miatt dühös lesz, de úgy tűnik, hogy ma kivételesen jó kedve van. Talán tényleg ennek az izének köszönhetően.
- Csak hogy rá jöttél erre.- felelem vigyorogva, mert ez tény... sosem lehetünk tetsvérek. Végül én is bele szívok, de azt hiszem, hogy sikerül egy kicsit nagyobban húznom belőle, mint kellett volna, mert érzem, hogy szó szerint mellbe vág a füst. Köhécselni kezdek, de rohamosan, ami nem akar elmúlni, így a szabad kezemmel a víz után nyúlok, hogy a lehető legtöbbet megigyak belőle. Megkönnyebbülve sóhajtok, amint elmúlik a tikácsolásom, és rá vigyorgok utána Matre.
- Nagyon mellbevágó érzés. - felelek kérdésére végül és szívok egy újabbat, de ezúttal sokkal kisebbet. Ez is megköhögtet, bár nem annyira mint az előbbi, de végül csak vissza nyújtom azt Matnek, mert azt hiszem, hogy nekem ez nem megy. - A szédülés tőle mennyire normális? - kérdem még mindig vigyorogva, bár nem értem, hogy mit tartok olyan nevetségesnek a helyzeten, de valamiért tényleg olyan, mintha sokkal jobb lenne a kedvem. - Azt hiszem, hogy tényleg nem lehetünk tetsvérek. A nagy tesók nem hagynak ilyesmit a kisebbeknek. - még mindig széles a vigyorom, de annál őszintébbek a szavaim. Mert kész röhej az, hogy testvérek lehetnénk.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyKedd Okt. 31 2023, 20:43

Niki & Matteo
A helyes eljárás az lenne ha fognám magam és tényleg békésen hagynám őket tanulni de nem teszem ezt, eddig bátyaként ennyi dolgom lenne, félteni egészséges határok között és csak figyelni mit csinálnak, nem beleavatkozni. De nem vagyok a bátyja, mármint a szó legszorosabb értelmében, így nem ezt teszem, próbálom távol tartani tőle még ezt a kis ficsúrt is, aki nem hinném, hogy túl nagy kárt tud tenni benne, ellenben Nick-kel, de jobb nem reagálni rá ameddig csak a szája nagy Nikinek.
A barátnő szó cseng a fülemben olyan sokszor és olyan mélyen hatol az agyamba hogy szinte érzem, hogy a legbelsőmig hatol. Igazából tényleg ennek kellene lennie a visszatartó erőnek, de mégsem ez az, ami aggaszt azzal kapcsolatban,amit tennék Nikivel. Miával olyan sokáig volt laza  kapcsolatunk, hogy idő kell,hogy átszokjunk arra, hogy nincs más csak ő meg én. De ez valóban így is van, ezt én is így gondolom? Mert még magam sem tudom a választ, józanul sem,tudom, hogy ma ez nem sokáig fog így maradni ha ennyire az idegeimen táncol ez a lány.
Amint a kis srác belép már vetem fet, hogyan húzza ki magát a holnapi esetleges lebaszás alól, nem tudom mit görcsöl ennyit a sulin ez a srác nem tud alá tenni, ha megpróbál akkor tudja, hogy nem csak Niki kis hisztijével kell szembenéznie, ezt biztosan állítom. De szerintem a mai után nem fog vele szórakozni, még kis piti bosszúként sem, mert eléggé nyilvánvalóvá tettem, higy az erőviszonyok nem felé húznak.
- Egy nem vagyok orvos, nem fogom tudni igazolni, kettő anyád rá fog jönni, és akkor tuti kinyír, nekem tovább kell ebben a csodás családi fészekben lakni és egymás vérét is tovább kellene szívnunk. Ez senkinek sem lenne jó, már csak ha ebből az egészből indulunk ki, na meg anyád tuti kinyírna és oda lenne a bizalom, akkor meg nincs több kettesben töltött délután, rángatnának magukkal mindenhova, hogy ne legyél velem. - nem győzködni akarom, hogy ne velem akarjon lógni, mert én rengeteget lógtam anno a suliból, de ennek sok hátránya lenne, és a forgatókönyv amit vázolok neki egészen biztosan kivitelezhető, sőt ki is lesz vitelezve, amint megtudják, mert megfogják, a szüleink. - Menj csak suliba, én úgy is unalmas társaság vagyok. - persze holnap pont semmi dolgom, valószínűleg a hotelben leszek és majd kitalálok valami újabb hülyeség,amivel elüthetem az időm.
- Valószínűleg érdekel, mert miért másért hívtad volna át? - kérdezem felhúzva a szemöldököm, mert mi más okból hívta volna pont ezt a kis stébert a házba, hanem azért mert érdekli a hülye tárgya. - De legyen, elhiszem, hogy nem fontos, de ha nekem holnap szar jegyet kapsz, ne fogd majd rám. - mondom neki miközben vázolom gyorsan, hogy miket tudunk este csinálni, nem sok opciónk van, már mint kiindulási pontnak, együtt vagy sem.
- De édes vagy. - nézek rá meglepetten, szóval elveszem a fű szüzességét ez cuki, majd pakolászok tovább eközben válaszolok neki, hogy minél hamarabb ki tudja próbálni, a teljesen ártalmatlan füveimet, vagy olyasmi. - Nem veszélyes, itt vagyok vigyázok rád, ne aggódj már ennyit. Mikor vittlek én olyan dologba bele, amitől bajod lett? Csak jobban fogod magad érezni, kicsit lejjebb adod ezt a sok feszkót és majd nevetünk nemsokára mindenen, ami létezik és azon is ami nem. - hát nagyjából tényleg ez fog történni, bár lehet én majd óvatosabban fogom szívni, hogy ha nagyon beállna akkor itt legyek neki, de még elképzelni sem tudom milyen, amikor nem éppen iszik, vagy nem éppen morcos rám. Máshogy nem is láttam még szerintem, de kíváncsi vagyok rá.
Amint eldönti, hogy a program egy kettes tesós dolog lesz, becsukom az ajtót reflexből, annak ellenére, hogy nincs itthon senki sem. Leül az ágyra, és amikor elkészítettem a bongot, megmutatom neki hogy használja, csak szívnia kell, és a többit intézem neki. Beleszívok egy mélyet, hogy az esős első kört az én tüdőm szenvedje meg. Köhögök is egy kicsit tőle, de ez normális, mert elég erősre sikerült, de ezt nem kell tudnia, csak élnie vele. A kérdésére megint köhintek egyet, de nem a válaszra utalva ezzel. Mielőtt odanyújtanám felé inkább leteszem magam mellé, és ahelyett, hogy kifújnám a füstöt, az álla alá nyúlok és az ajkait egészen közel húzom az enyémhez, megcsókolom és a füstöt a szájába fújom, ez az egyik legjobb módja, annak, hogy tökéletesen beálljon kisebb asztmás roham nélkül, mert én nem finomkodok a töltéssel. Szinte azonnal le is szakadok az ajkairól és egy újabb szívás után odanyújtom neki.
- Nem vagyunk testvérek, sose leszünk. Szívj bele, aztán meglátjuk mennyire kell utálnunk ezt a helyzetet. - vigyorodom el pimaszul, de nem utalok semmire, inkább cselekszem ha úgy érzem szükségem van rá. Bár nem volt ez olyan igazi csók, mégis tudom, hogy több volt, mint amit lehetett volna, de ki nem szarja le, hogy papíron tesók vagyunk, ha nem egy az anyánk sem az apánk és eddig nem is ismertük egymást. Szóval nem semmi közünk egymáshoz, csak lakótársak vagyunk egy nagy házban, ahol elvileg tilos a szex egymással, ez nem rokonság,csak börtön.
- Na milyen? - kérdezem ha beleszív a cuccba, nem akarom, hogy megfulladjon, de rutinosan már ott van mellettem egy üveg víz, ha nagyon kaparná torkát a füst.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptySzomb. Okt. 28 2023, 20:06

Matteo & Nikita



Talán egy kicsit bosszantani akarom azzal, hogy felhozom a barátját, mert amúgy eszem ágában sem lett volna beszámolni neki semmiről, de egyszerűen felbosszant a viselkedésével. Azzal pedig még jobban, hogy látszólag hidegen hagyja. Még mindig azt gondolom, hogy túl naiv vagyok, mert minden apró jelből azt hiszem, hogy többet lát bennem ő is, mint egy testvér. Hülye vagyok azt hinni, hogy egy ilyen pasinak éppen én lehetnék az esete. Még akkor sem lehetnék ennél több soha, ha nem lennének házasok a szüleink. Mert van neki egy Miája, akivel nagyon úgy tűnik, hogy tényleg komolyak a szándékai, bár ha egy kicsit is közeledne hozzám, ez egyértelműen nem érdekelne engem. De azóta az este óta tartja a távolságot, és ezt egyre nehezebb elfogadnom. Az egyedül mentsváram ebből a hülye helyzetből Nick, aki valószínűleg szintén csak kihasználni akar, de sokkal helyesebb lenne miatta depresszióba esnem, mint a mostohatestvérem miatt, akire talán még más szemmel rá néznem sem szabadna. Anya ha megtudná szinte biztos, hogy soha többé nem lenne kedve rá bíznia engem. Épp ezért nem derülhet ki sosem, mert valahol legbelül nagyon is tetszik ez a helyzet, még akkor is ha olyan, mintha csak egy féltő nagytestvér lenne. Büszke kéne legyek magamra, hogy elértem, hogy félre vonuljon és békén hagyjon minket, de mégis, mint valami idióta úgy megyek utána a szobájába, fogalmam sincs, hogy milyen célból. De azzal amiket mond annyira összezavar, hogy még arra is ráveszem magam, hogy hagyjam a tanulást és Jasont is. Mert bármire is utaljon Mat, én azt akarom, hogy használjuk ki az alkalmat, hogy a szüleink ma nem lesznek itthon.
- Az. Mert neked barátnőd van. - az, hogy ott van neki Mia sokkal nagyobb akadály kéne legyen, mint ez a hülyeség, hogy testvérek lennénk. Nem leszünk azok soha, nem értem, hogy miért nem érti. Az már egy másik dolog, hogy a szüleink nem díjjaznák, hogy mást is tudnánk csinálni, mint amit egy testvérpár, sőt csináltunk is. Valószínűleg ők is nagyon felfújnák ha kitudódna, pedig ez annyira marhaság. Egy hülye papír miatt nem leszünk vér szerinti rokonok, szóval én egyáltalán nem tartanám bűnnek, ha egy kicsi mást is bele vinnénk a kapcsolatunkba. Hülyeség tőlem az, hogy a tanulás és Jason helyett inkább a testvéremhez köthető kihívást válasszam, de mégis elküldöm az osztálytársam és ezzel vállalva annak a kockázatát, hogy holnap a suliban rossz jegyet is kaphatnék. Valahogy ez most nem érdekel. Kicsit meglepődök, hogy Jason mérgesen válaszol, mert még sosem láttam őt dühösnek, de az még inkább meglep, hogy Mat is felbukkan és egy olyan eszement ötltettel áll elő, ami egyértelmű volt, hogy a minta diáknak nem fog tetszeni. Kicsit viccesnek találom, hogy fülét farkát behúzva dönt úgy, hogy lelépik, valószínűleg érzi, hogy a testvérem hangsúlyából hallatszik, hogy nem haverkodni szeretne vele. Nem akadályozom meg, hogy elmenjen, mert így legalább megkönnyíti a dolgom. Vagy még nehezebbé teszi, mert gőzöm nincs, hogy most mit kéne kezdenem ezzel a helyzettel. Ismét kettesben maradtunk, ami nem tudom, hogy hová fog vezetni. Felvonom a szemöldökömet, mert tényleg nem értem, hogy mi a célja. Most valóban velem akar füvezni? Én azt sem tudom, hogy azt hogy csinálják, még csak látni sem láttam ilyesmit.
- Vaaagy... holnap kihagyhatnám a sulit. Te meg majd igazolhatnád a hiányzásaimat, és így még anya sem tudja meg. - egy nap hiányzásból nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Majd legfeljebb írok Nickolasnak, hogy máshol találkozzunk és ne a suli előtt. Nem olyan nagy tragédia ellógni egy napot szerintem. Legalább megúszok egy rossz jegyet. Pontosan értem, hogy miről beszél, de valahogy nem érdekel, hogy mit és hol baszunk el. Csak a pillanatnak akarok élni és úgy tenni, mintha nem lenne holnap. Amikor pedig felkel a nap, akkor ki találom a többit és szembe nézek a következményekkel is. Bár nem mintha tudnám, hogy mi sül ki ebből a napból.
- Úgy nézeki ki, mint akit érdekel a biológia? Szerinted minek küldtem el Jasont? - ha egy kicsit is komolyan venném a feladatot, akkor valószínűleg az osztálytársam még mindig itt enne, a szobámban gubbasztanánk és már régen meg lenne oldva a feladat legalább fele. De ez most nem lényeges. - Én még sosem szívtam semmi olyasmit... az nem veszélyes? - kicsit kínosnak érzem, hogy ilyesmit kérdezek, de még bulizni sem nagyon volt eddig lehetőségem eljárni, nem hogy bármit is elszívjak. Nem mintha félős lennék... szeretek kipróbálni bármit. Főleg ha azt együtt tehetem Mattel úgy, hogy senki nem zavar meg közben benne.
- Egyértelműen a második opció jöhet szóba. Nem fogok egyedül ücsörögni a szobámba. - ezen még gondolkodnom sem kellett túl sokat, mert egyértelmű a válaszom és az is, hogy mint valami pincsi kutya úgy megyek ismét utána. Le ülök az égyra és zavartan figyelem, mert annyira más ilyenkor mikor kettesben vagyunk. - Figyelj, Mat... az nem lehetne, hogy ma ne legyünk testvérek? Én nagyon utálom azt. - megint hülyének érzem magam, de senki nem lát minket. Felesleges megjátszanunk magunkat.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptySzomb. Okt. 28 2023, 12:01

Niki & Matteo
Minden erőmet összeszedve szólalok meg higgadtan, amikor Nicket hozza fel, próbálom beállítani úgy, mintha Nick még csak nem is foglalkozna vele, csak az a baj, hogy ismerem a barátom. Nagyjából megegyezik az ízlésünk, szóval ez most kurva nagy szívás mindkettőnknek, vagyis igazából csak nekem, de ezt senki nem tudhatja meg, így inkább nem is mondok olyat,amiből kitűnik bárkinek is, hogy baszki a húgom a zsánerem. 
Az mondjuk eléggé felbosszant, hogy holnap a legjobb barátommal lesz találkozója és ezt a barom elfelejtette közölni velem, mondjuk mi nem az a fajta barátok vagyunk, akik örömtáncot járva újságolják el ha randira mennek, talán mert elég ritjkán randizunk, mert nem gondoljuk komolyan ezt az egészet. Részben ezért is bosszant fel, hogy most Nikivel akar játszani, de ehhez sem lehet egy rossz szavam sem, mert ki vagyok én, hogy ezt megmondjam neki, máshogy is tudom szabotálni, de ettől függetlenül és mindent egybevéve vagyok kurvára ideges megint az egész helyzet miatt. Niki mellett mindig ezt érzem, a dühöt, amitől mintha sosem szabadulnék, jobb is ha a szobámba vonulva hagyom őket, csináljanak amit akarnak, talán ez a srác nem tesz benne nagy kárt, ha kettesben hagyom őket. 
Nem akarom ma őket a közelemben látni, érezni, hallani semmit NIki mégis bent van a szobámba percekkel később, hogy otthagytam a folyosón. Nyilván megfordul bennem valami egészen mocskos dolog is, leszarva, hogy a szomszéd szobában ücsörög az a gyerek, de nem teszek semmit ennek érdekében, csak beszélek, és azt sem jól. 
- Ja nem lenne, de mégis az. - nevetek fel kínosan, miközben belegondolva igaza lehet, de még sincs az neki, ki kell bírnunk az életünk végéig ezzel a feszültséggel, ami csak akkor fog enyhülni, amint messzebb vagyunk egymástól. El kell költöznöm innen, minél hamarabb, mert ez a mentális egészségünket is kockáztatja, ami nem okés.
Felcsillan a szemem ugyan, hogy ráveszi magát, hogy elküldje, de azért vele tartok, amikor ezt közli vele, de nem lépek ki a z ajtó mögül egészen addig, meddig nem hallom, hogy kifejezi igencsak nem tetszését. Van amit az én házamban nem fog megengedni magának és az ez a hangnem Nikivel szemben. Ettől függetlenül egy visszautasíthatatlan ajánlatot teszek neki, hogy maradjon, ehet velünk és ha van kedve még a fellegekbe is repülhet az egyik fiókom tartalmából. TUdom, hogy ezt vissza fogja utasítani, nem olyan srác, aki ezekkel élne és tetszene neki, talán egy kicsit ez is a célom vele, na jó eléggé ez a célom vele, de látszatra kedves vagyok, hogy ne mondhassa senki azt, hogy nem próbálkoztam. 
Örömteljes vigyor ül ki az arcomra, amikor közli, hogy kihagyja ezt a programot a Rizzi tesókkal és inkább hazamegy tanulni, ha tudná miből marad ki. Vigyorogva intek utána, majd fordulnék vissza  a szobámba, de Niki hangjára felé fordulok. 
- Gyere, amíg megjön a kaja megmutatom miből választhatunk. - vannak nagyon lájtos anyagaim, amitől nagyon semmi baja nem lesz, csak egy kicsit leenged ebből a  felesleges feszklójából, ami mindig vele van. - Hát aztán kurva nagy veszteség egy ilyen lúzer barátsága. Majd megmondod, hogy a nagyon okos bátyáddal csináltad meg párban. - kacsintok rá egy kicsit diadalittasan, bár jobban belegondolva inkább lehervasztom azt a mosolyt, mert most itt vagyunk ketten a nagy házban, úgy hogy holnapig senki még csak be sem nyit a bejárati ajtón és nekünk sem kell elmenni. Annyi minden maradhatha itt most a négy fal között, és a fű is tuti, hogy segítene nekünk, foghatnánk arra legalább magunknak, ha bármi történik, mert másnak tuti nem mondhatjuk el. Olyan képek jelennek meg a fejembe, mintha már könyveltem volna, hogy akkor én most nagyon nem leszek jófiú. Miért is lennék, Miával még nem beszéltünk át semmit sem, elvileg a csajom, gyakorlatilag nincsenek szabályaink azon kívül, hogy vagyunk egymásnak, mint eddig. 
- Azt ugye tudod, hogy most rábasztunk ezzel a magányos éjszakázással. - jelzem neki, mintha nem lenne tök egyértelmű. - Adok neked választási lehetőséget, remélem sejted, hogy fingom sincs a biológiához, mármint ahhoz, amit te tanulsz, viszont tényleg lenne mit elszívni ma és megbeszélni, vagy nem beszélni. - az utolsó két szót nem kellett volna mondanom, és el is harapom, alig hallhatóan mondom, de annyira üres a ház, hogy biztosan hallani fogja. 
- Ha tanulni akarsz nem akadályozlak meg megkajálunk és bezárkózik mindenki a saját szobájába, vagy hozzuk a társast, a bongot és áthozod a kis füzetedet aztán kitalálunk valamit arra a feladatra. Talán nem buksz meg. - vonom meg a vállam és én elindulok a szobámba, hogy elvegyem a mámoros éjszakámhoz a felszerelést, csak bízom benne, hogy csatlakozik, talán nem kellene, de baszki, annyira nem tudná meg senki ami ma történik, hogy miért ne tehetnénk meg bármit. 


BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyPént. Okt. 27 2023, 18:29

Matteo & Nikita



Kivételesen őszinte vagyok azzal, hogy felhozom Nicket, bár nyílván nem akarom szétteni neki a lábam ilyen rövid ismeretség után, de az nem jelenti azt, hogy ne szeretnék tőle többet. Mert amúgy tök helyes pasi, csak abban még nem vagyok biztos, hogy elég is ahhoz, hogy elterelje a figyelmem Matről, akinek bárkilye szívesebben lennék, mint a testvére. Nem tartom fairnek, hogy amiatt, hogy bevágódjon az anyámnál máris számon kér, mert tanulni akarok. És valóban semmi más tervem nem lett volna ma Jasonnel. De persze nekem még ezt sem lehet csendben megtenni, mert mindenki azt hiszi, hogy jogában áll bele szólni az életembe, amiből amúgy egy van. Mégis úgy élek mindig, ahogyan mások várják azt el. A sok nyomástól, amit rám raknak, meg az anya bizalmatlansága véget, egyre inkább érzem azt, hogy szeretnék végre kiszakadni a szürke hétköznapjaimból és leszarva mindenki akaratát olyan dolgokat szeretnék tenni, amiket még sosem próbáltam.
- Úgy gondolod? Képzeld... azóta is mindennap beszélünk telefonon. Holnap suli után pedig találkozni is fogunk. - ezt nem akartam eddig az orrára kötni, mert egyáltalán nem tartozik rá, de ő hozza ezt ki belőlem. Miért kéne nekem bárki után is loholnom? Anya arra nevelt mindig, hogy én legyek az, akiért futnak, és mindig legyen bennem annyi tartás, hogy ne maradjak olyan ember életében, aki azt nem akarja, hogy ott legyek. Nick pedig tökéletes ahhoz, hogy a segítségemre legyen. Másképp egészen biztos, hogy megőrülnék. Minél tovább leszünk tetsvérek, annál nehezebben viselem, pedig az elején pont az ellenkezőjét gondoltam. Azt hittem, hogy sokkal könnyebb lesz majd. De nem az. És utálom, hogy azóta az este óta ennyire tartja tőlem a távolságot. Oké, ez valahol így helyes, de akkor is kurva szar érzés. Bezzeg Mia akkor kapja meg amikor csak akarja, és úgy ahogyan szeretné. Mikor a szobájába vonul és úgy tűnik, hogy végre békünk hagy, örülnöm kéne, mégis valami hülye oknál fogva azt érzem, hogy muszáj utána mennem. Hiába mérgesített fel, egy aprócska részem azt akarja, hogy mlég egy kicsit zavarja az, hogy Jasonnel kettesben vagyunk. Még ha csak az anya kérését is akarja teljeseíteni csupán és semmi más nincs is a háttérben.
- Remek. Még épp egy szófogadó testvérre volt szükségem, aki képes bármire, hogy az apját boldognak lássa. Nagyszerű. Tényleg. - én is örülök annak, hogy anya boldog, de annak egyáltalán nem, hogy éppen az a férfi mellett. Nincs persze semmi bajom a mostohaapámmal, ő is mindent próbál megtenni azért, hogy az otthonomnak érezzem ezt a házat, de mégsem tudom elfogadni a helyzetet amibe bele csöppentem. Matnek sokkal könnyebben ment elfogadnia az anyámat, mint nekem az ő apját. Azt hiszem, hogy ez sosem fog nekem igazán menni, minden igyekezetem ellenére sem. Nem értem, hogy miért baj az ha én próbálkozok fiúknál, miközben neki ott van Mia, aki nekem egyáltalán nem szimpatikus, és ha lehetne jogom bele szólni a kapcsolatukba, akkor egészen biztos, hogy már rég eltűnt volna a képből.
- Nem lenne muszáj kibírnod... kibírnunk... - tudom, hogy hülyeség az, amit mondok, nem is értem a lényegét, de még mindig nem látok akkora nagy bűnt abban, ha nem csak tetvérek leszünk. Mert igazából csak két idegen vagyunk, akiket nem köt össze a vér. Csak az a hülye papír, amit a szüleink írtak alá. Tudom, hogy majd megint csak visszautasítás fogok kapni, hogy megint elmondja, hogy hol a helyem és a képembe fogja vágni azt is, hogy barátnője van. De akkor meg ne beszéljen úgy, mintha látna bennem többet egy kistestvérnél. Fontos lenne jó jegyet szereznem biológiából, mert nem áll túl jól a szénám belőle, Jason pedig a tökéletes pár a feladathoz, mert ő meg mindenben jó, mégis azt érzem, hogy muszáj elküldenem, hogy kettesben maradhassak Matteoval. Félek, ha vissza megyek a szobámba tanulni, ő el fog menni, és akkor oda mindennek. Bár nagy reményeket nem fűzök már semmihez, de azért jó lenn kettesben lenni vele. Sóhajtva állok fel az ágyból, hogy a nevemet kiáltó osztálytársamhoz menjek, aki a folyóson tanácstalanul áll, valószínűleg nem mert benyitani a bátyám szobájába. Megpróbálom megértetni vele, hogy nem az én hibám, tényleg Matre akarom kenni, de nem igazán tetszik neki. Hallatszik a hangján, hogy dühös, ami valahol érthető is. Én is az lennék a helyében. Nyitnám is a számat, hogy azt mondjam, hogy mindegy, akkor tanuljunk, ha idáig eljött, de hirtelen fordulok meg, amint meghallom a Mat hangját. Nem is vettem észre, hogy utánam jött. Értetlenül hallgatom a szavait, mert nem igazán tudom eldönteni, hogy komolyan beszél-e, vagy csak szívatni akarja Jasont. Az osztálytársamra pillantok, akin egyre jobban látszik, hogy kényelmetlenül érzi magát, én pedig rendesen megsajnálom őt.
- Én mondtam, hogy egy őrült. - a tekintetem bocsánatkérő, de attól reménykedek mégis, hogy inkább el megy, mert mára ennyi elég volt belőle. Majd valahogy meg lesz csinálva az a feladat is. Szünetben mondjul. Bár őt ismerve tutira megcsinálja egyedül és még be is köp majd, hogy egyáltalán nem voltam együttműködő. Hát ez van akkor.
- Inkább megyek. Nekem fontos, hogy jó jegyet kapjak. Niki nem kell kikiísérned sem. Kitalálok magam. - vállat vonok, és érzem, hogy holnapra megbánom, hogy ilyen fogadtatásban részesítettem, de jelen pillanatban nem is igazán érdekel. Sarkon fordul, a szobámba megy, hogy össze szedje a dolgait, és amint onnan kijön, dühösen néz ránk, aztán szinte futólépésben megy le a lépcsőn és távozik. Tényleg lelkiismeretfurdalásom lesz miatta.
- Tényleg van füves készleted? - fordulok ismét Mat felé, bár igazából mindegy is, mert én nem szeretném kipróbálni azt. - Remélem tudod, hogy most megharagudott rám és holnap be is fog köpni majd. Hogy miattam nem sikerült megcsináni a feladatot, ami páros lett volna. - megvonom a vállam, mert igazából most a legkisebb gondom is nagyobb ennél. - Mit is kéne amúgy mi még megbeszéljünk? - bőven lenne amit. De azt a  témát kerülni szoktuk általában. Bár lehet, hogy ezt is csak úgy mondta.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 19:07

Niki & Matteo
Nem akarom, hogy felbosszantson, mégis felbosszant, amikor Nickel kapcsoaltban magyaráza valamit, nem akarom felfogni, mert szó sem lehet arról, hgy a legjobb barátommal kavarjon, már csak az kellene. Az lenne igazán kínos, bár ha senki nem tudja az előzményeket, akkor nekik nem lenne az, csak nekem. Már nyitnám a számat, hogy felejtse el, és fel is bosszant vele rendesen, de inkább nem mondok semmit. Nem fog összejönni vele, Nick nem aza srác, aki neki bejönne, neki nem kell olyan pasi akivel csak a baj van, és Nick nem a legjobb arc srác, mármint neki tuti hogy nem. Láttam, hogy a bulin való beszélgetek, de nem gondoltam volna, hogy a haverom képes lenne rá mászni a hugomra.
- Nyugi, Nick nem fogja beadni a derekát, de biztos cuki leszel, ahogy utána loholsz. - minden erőmet össze kellett szedni, hogy ezeket higgadtan mondjam ki, mert nem vagyok abban azért annyira biztos, hogy egy éjszakára nem mozgatná meg Nikit, akárcsak én, és ez eléggé szíven üt.
Adok pár ötletet mégis hova tudnának menni a szobája helyett, ami már most túl veszélyesnek tűnik két ilyen tininek mint ők, inkább a sráccal lenne némi probléma, bár látva őt talán még sosem állt neki rendesen és még veszélyt sem jelent. Jobban érzem inkább elvonulni, néha hagynám őket, mert ez lenne a helyes, néha kirángatnám onnan, hogy én menjek a helyére, de ez bosszant és a saját magam hülyeségén is felidegesítem magam.
Nem akarok ma bármilyen kapcsolatba kerülni velük, csak le akarok nyugodni, de még a barátnőm sem képes felvenni a telefont, és amilyen ideges vagyok majdnem Nikit találom el, amikor belép az ajtón. El akarom küldeni, de nem tudom, magamhoz húznám, és ki is mondom, amit gondolok, de nem teszem meg, inkább tartom a távolságot. Annyit mondok neki, amit hallania kell, nem kell tudnia, mit gondolok tényleg, a válasza talán meglep, a szemöldököm akaratlanul is felhúzódik.
- Sosem volt szükségem anyára, és most sincs, de ám vele boldog és nekem el kell  fogadni és ha ezt kell tennem azért, hogy ez megmaradjon köztük, akkor meg fogom tenni. - még egy hülye magyarázat, ami abszolút hihető, de nem igaz vagyis csak félig, mert nem csak ez van mindemögött. Nekem kellene a legjobb barátnak lenni és még csak fejben sem elkalandozni, de most megcsókolnám Nikit, pedig tudom, hogy Mia a tökéletes lány nekem, most biztosan, nem teszek semmi olyat, amivel megbántanám és igazából még annyira nem is fix ez az egész kapcsolatosdi, de akkor is kell valami ami észhez téríti és ez most a csajom gondolata.
- Azért mert máshogy nem bírom ki azt, hogy csak ennyi jut nekünk. - nyögöm ki tökre halkan, mégis mintha az egész ház hallotta volna olyan síri csend lesz utána. Nem könnyű, neki sem és ezt tudom, nem tudom mi jár a fejében, de látom rajta, talán zavarják az előzmények, ami volt, talán nem is akar többet, csak bosszantja minden ami én vagyok. Nem volt szép amit tettem vele, egy éjszaka majd off, de én ilyen vagyok és biztos nem én voltam az első aki ezt csinálta vele, de mégis bűntudatom van.
Az az ötlet azonban nagyon tetszik, hogy hazaküldi a srácot, mondom, hogy fogja rám, a hangom is jobb lesz ezáltal, amit próbálok takargatni előle, de nem megy.
- Ne bántsd meg, legyél ügyes. - kacsintok rá biztatóan, és még azt is felvetem, hogy segítek neki én, bár nem tudom miben, mert nem értek hozzá, de az ötlet nem rossz. Még ő sem hiszi el, szóval tudja, hogy nem gondolom komolyan mégis kimegy és a sráchoz vezet az útja. Én is felállok és a telefonommal a kezembe támasztom meg a falat a folyosón, hogy biztos legyek benne, hogy hazamegy. Amikor a srác egy kicsit ingerültebben szólal meg csak az ajtóhoz lépek és rávigyorgok. Amikor megpillant, azt hiszem alábbhagy minden bátorsága.
- Tudod mit Potter? - nézem őket és egy kicsit sajnálom, hogy ekkora geci voltam. - Ha annyira tanulni akarsz ma rendes leszek, rendelek neked is pizzát, gyertek le a konyhába és ha megtanultatok mindent, előveszem a dugi füves készletem és ha minden biosz tudás a fejedben van akkor tanulunk egy kis környezetismeretet is. - kacsintok rá, és innentől az ő döntése lesz, hogy maradni akar e. - Mit szólsz hugi? - a tudat, hogy miattam képes lett volna elzavarni olyan magasba lök, hogy lehet a fű ma már nem is kell.
- De ha akarsz, akkor menj nyugodtan nem tartalak vissza, úgyis lenne mit megbeszélnem Nikivel.  - még mindig úgy vigyorgok, mint a rendes tesók, közben meg talán mégis azt várom, hogy lelépjen a srác, hiszen én kértem meg, hogy küldje el, és lehet a meghívásom inkább volt egy elzavarás, mint marasztalás.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptySzer. Okt. 25 2023, 17:04

Matteo & Nikita



Nagyon feldühít minden egyes szava és az, hogy úgy viselkedik, ahogy nem akarom, hogy viselkedjen. Mint egy nagy testvér, aki kötelességének érzi megvédeni a kisebbet. Utálom még a gondolatát is annak, hogy olyanok kell legyünk, mint egy boldog család. Nem akarok a testvére lenni és azt sem szeretném, hogy akárhányszor anya rám küldi valami hülyeséggel ő szófogadóan a nyomomban legyen. Mintha nem tudnék helyes döntést hozni én magam is. Az egyik börtönből a másikban csöppentem, a különbség annyi, hogy itt sokkal rosszabb lennem, mert gyűlölök úgy lenni a Mat közelében, hogy közben tudom soha többé nem történhet meg köztünk az, ami korábban. Mintha valami idétlen filmbe csöppentem volna, aminek a főszereplője lettem. Hogy lehetek ennyire peches? Életemben először tetszik egy srác, akivel bár tudom, hogy más körülmények között sem lehetne köztünk ennél több, de a szüleinknek hála még azt a kevés esélyt is elvették tőlem. Bezzeg Mia bármikor és bárhogy megkaphatja. És mégis úgy érzi, hogy joga van bármit is számon kérni rajtam.
- Ha tovább csesztetsz ezzel a hülyeséggel, akkor nem őt, hanem valaki mást hívok ide éjszakára. A barátodat mondjuk. Nicket. - nem tennék ilyent, nem akarok könnyen kapható lenni, de ő kezdi. Hülyeségeket beszél, ami miatt azt érzem, hogy nekem is hülyén kell viselkednem. Eddig azt gondoltam, hogy a segítségemre lenne, de ahogyan viselkedik még abban is kételkedek, hogy nem árulna el anyának is, csakhogy ő győzzön. Már amúgy is kezd kitúrni, és jobb gyereke lett az anyámnak, mint én. Pedig engem nevelt fel és nem őt. Azt sem tudom, hogy mi miatt haragudjak rá jobban. Meg az egész világra is.
- Mert te aztán biztos sok könyvtárat látogattál. - fújtatok durcásan, mert még mindig úgy gondolom, hogy neki könnyű. Az ölébe pottyant minden, amiről más még csak álmodni sem merne, megkaphatja bármelyik lányt, akire csak rá néz, és tőlem azt várja, hogy egy könyvtárban tanuljak és utána haza érve a szobámba gubasszak, mint valami apáca. Még mit nem! Hát hülyének nézeki ki? Vagy olyannak, aki nem kap jobbat Jasonnél? De komolyan. Kedves srác meg minden... csak egyáltalán nem az esetem. Csak a jó ég tudja, hogy minek megyek utána a szobájába, mikor végre nyugton is lehetnénk, de valamiért azt érzem, hogy nem zártuk még teljesen a beszélgetésünket. A szobájában az ajtónak dőlve mégis olyan ostobának érzem magam. Olyan, mintha szaladnék utána. Vagyis lényegében azt teszem, de nem akarom, hogy ő is ezt lássa. Nagyon rosszul esik, hogy a viselkedése még mindig nem annak tudható be, mert esetleg féltékeny lenne, hanem csak még jobb színben akar feltűnni. És ezt még a képembe is mondja.
- Nyugi. Máris jobb gyereke lettél, mint én. - nem akarok irigykedni, nem szokásom, de amióta csak egy családdá váltunk anya sokkal jobban szót ért Mattel, mint velem. Olyan, mintha megkönnyebbült volna egy kicsit, mert mindig van aki szemmel tart. Mintha szükségem lenne nekem arra. Azt reméltem, hogy a férje majd eltereli a gondolatát rólam egy kicsit, de tévedtem. A szavai mégis rávesznek, hogy közelebb menjek hozzá, bár semmiféle célom nincs. Csak egyszerűen ez tűnik helyesnek. Utálom, hogy annyira közel vagyunk egymáshoz és mégis távol. Miért nem lett inkább a Mia testvére? Bár nem lenne szükségem semmilyen magyarázatra én mégis szükségét érzem, hogy közöljem, nem érdekel Jason. Meg amúgy más sem igazán, de ezzel nem fogom még nagyobbra növeszteni az egóját. A szavai azonban összezvarnak, és nem értem, hogy miért zavarná, ha előtte bármit is csinálnék? Ő ragaszkodik ennyire ehheza legyünk testvérek hülyeséghez. Sosem leszünk azok.
- Nekem miért kell végig néznem ha mondjuk a hülye barátnőddel vagy? - nem igazságos egyáltalán amit csinál. Engem még bulizni is elrángatott Miaval, és mégis elvárja, hogy nekem ne jusson ki a szórakozás. Nagyokat pislogva hallgatom, és nem mondok semmit csak csendben figyelem,ahogy szeretné, és közben azt várom, hogy csináljon már végre valamit. Sóhajtok végül egy nagyon, mert eszembe jut, hogy a másik szobában az osztálytársam épp rám vár, nekem meg nincs kedvem most sem hozzá, sem a tanuláshoz. De hogyan legyek olyan bunkó, hogy elküldjem?
- Nem akarom megbántani. Ő rendes fiú és a kedvemért eljött idáig. - sóhajtok és tényleg ahhoz lenne kedvem, hogy valamilyen indokkal haza küldjem, de mennyire hinné el,  hogy az új testvérem, akita sors küldött nekem, nem akarja itt látni? Már miért ne akarná? Semmi rosszat nem is tett. Felvonom a szemöldököm a megjegyzésén, bár nem úgy tűnik, mint aki viccelne, de mégis nevetnem kell. Egyáltalán nem néz ki olyannak, akit érdekelne a biológia.
- Persze. Én meg ezt el is hiszem. - forgatom meg a szemeimet, bár nem mintha nem szeretnék szívesebben biológiázni vele, mint az osztálytársammal, aki ebben a percben kezdi kiabálni a nevem, valószínűleg azért, mert nem mer utánnam jönni és megunt rám tovább várni. Tudom, hogy bunkóság így magára hagyni egy vendéget, de mit tegyek, ha a testvéremhez most több kedvem van, mint hozzá? Magamban mormogva állok fel végül Mat mellől,az ajtóból még vissza pillantok rá, aztán ki lépek a szobájából, hogy valahogy elrendezzem ezt az egész ügyet, ami már nekem kezd kellemetlen lenni.
- Figyelj Jason... mi lenne ha a suliban megcsinálnánk a feladatot inkább? Matteo ma egy kicsit meg van bolondulva... - nézek rá bocsánatkérően, és látszik rajta, hogy egyáltalán nem tetszik ez neki. Nekem sem, mert nem szoktam így viselkedni. De mit csináljak? Csak nem ehessük meg hárman a kaját, amit Mat akar rendelni...
- Minek rángattál akkor ide? Azt mondtad a te testvéredtől lehet tanulni.. - a kedves Jason hirtelen vált át gormobává, de még ez sem zavar, csak menjen minél előbb. Tudom, hogy neki fontos, hogy jó jegyet kapjon, de nekem meg az fontos, hogy kettesben lehetek ma itthon Mattel.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyKedd Okt. 24 2023, 18:50

Niki & Matteo
Az igazság az, hogy a szavaim és az érzelmeim mögött olyan szinten nincsen semmi jogos, hogy már nekem is be kell látnom, hogy amíg én nyugodt szevvel dugok megeg ymásik csajt, addig képes vagyok olyan jelenetet rendezeni egy szompla tanulós jeleneten,mintha legalább megcsalt volna, pedig együtt sem vagyunk.
Nem akarom ezt csinálni, mindenkinek az lenne a legjobb ha már holnap visszaköltözhetnék a hotelbe, apámnak meg is fogom említeni, hiszen látszatra olyan nagyon jó testvérek vagyunk, hogy akár bele is mehet, és nem kell ezt csinálunk egymással tovább.
- Mintha annyira nagyon sajnálnád, ha itt kellene lennie neki még egy éjszakát, csak akkor szólj előre, hogy ne tegyem be még a házba sem a lábam. Nem vagyok kíváncsi sem a képmutatásra, sem arra, hogy mit műveltek odabent. - még ha már mélyen legbelül tudom, hogy nincs e mögött semmi, mert minden szava ezt sugallja és a mozdulatai is egészen határozottak, amikor erről beszél. Valószínűleg nem engem akar idegesíteni, de minek tenné ha én magam is megteszem saját magammal. Felhúzom magam a semmin, ami sosem létezett én mégis kreálok.
- Hát ma már elég szép kis könyvtárak vannak a suliban, vagy a konyha is kibaszott tágas, hogy elférjetek a sok könyvvel. - igen lennének ötleteim hol tudnának egy kicsit feltűnőbben tanulni, ahol egészen biztos nem fog semmi sem történni. Komolyan én érzem magam gáznak, hogy így viszonyul ehhez az egészhez, de a fejem nem enged máshogy cselekedni és ez kurva gáz.
Belátva, hogy ebbe most nem nyerhetek, azért dühösen megyek be a szobámba és bár tárcsázom a barátnőmet, nem veszi fel és nem segít abban, hogy lenyugodjak, Talán egy két szó is elég lenne tőle, hogy észhez térjek és visszajöjjek a való világba.
Amikor benyit, nem akarok figyelni rá, nem is értem minek jött utánam éppen most adta zöld utat neki, hogy azt tegyen, amit akar, akkor miért van itt egyáltalán, olyan mélységesen megvet, hogy nem tudom már követi a miérteket, de felülök az ágyra és a lehető legrosszabb forgatókönyv jelenik meg a  szemem előtt és vázolom is neki.
- Mégis miért zavarna? Anyád kérte, hogy figyeljek rád, és nem szeretnék máris rossz gyereke lenni, hogy aztán apám még egy kibaszott hónapot ránk basszon. - ideges vagyok kár is lenne takargatni előtte, látja, hogy nem vagyok nyugodt, de amikor veszek pár mély levegőt kimondok olyan dolgokat, amiket nem lenne szabad. Ő közelebb lp, ami megint csak nem lenne szabad és leül mellém,a kezem egész sokáig mellettem pihen és nem rántom magamra, és nem csókolom meg, amit megtennék. Szükségem lenne rá, de nem tehetem, mert beszélni kezd és én hagyom neki.
- Komolyan nem érdekelne, hogy kivel vagy ha nem kellene végignéznem. - mondom neki alig hallhatóan, miközben végig a szemébe nézek, túlságosan közel van, nagyon könnyű lenne, most megtenni bármit. Az a srác, valószínűleg ki sem mer jönni a szobából és azt kértem legyen csendben. - Amúgy azt kértem maradj csendben nem azt, hogy magyarázkodj, mert azt nekem nem kell, csak ez az egész nem könnyebb sehogy sem. -akad ki belőlem az őszinteség hirtelen. A számmal hallgattatnám el, ha tehetném, de nem tehetem.
Visszadőlök az ágyra és a plafont bámulom, nem tudom tovább őt nézni, mert amikor elindult felém tudtam, hogy nem ránthatom magamra és tehetek azt vele, amit szeretnék, mert osk minden lépnék át vele, és a hangjából azt következtetem ki, hogy ő sem akarná.
- Küld el akkor, mond meg neki, hogy nem tetszik, hogy kettesben vagytok, fogd a bátyádra az egészet, addig rendelek kaját. - már határozottabban jobb a hangom, de remélem ez nem tűnik fel neki, mélyen legbelül érzem, hogy engem választott a srác helyett, ami egy kicsit melengeti az egóm, és csak azért nem mosolygok, mert akkor nagyon feltűnő lennék számára, és tuti, hogy nem küldené el a tanulótársat.
- Hihetetlen, de én is jó voltam biológiából, ha szóltál volna segítettem volna, kaja mellett segítek neked. - jó nem voltam jó sosem, vagyis a biológia mestere vagyok, de nem olyan értelemben, amiben neki fog kelleni a suliba.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyKedd Okt. 24 2023, 08:07

Matteo & Nikita



Látszik az osztálytársamon, hogy mennyire nem érti, hogy mi ez az egész, és, hogy őszinte legyek én sem igazán. Anya szokásához híven túllött a célon azzal, hogy ránk küldte a jóképű testvéremet, de Mat sem jobb semmivel. Csak békén kéne hagynia minket, mert anya úgysem jön ma haza. Szóval igazából tök mindegy lenne, hogy mit csinálnék a szobában Jasonnel. Nem mintha lenne bármi más célom vele azon kívül, hogy megoldjuk a feladatot, amihez semmi kedvem, de örömmel hitetném el Mattel az ellenkezőjét, mert imádom látni rajta amikor dühöng, mert nem az van, amit akart. Ki lépve a szobából és őt hallgatva egyáltalán nem tartom igazságosnak azokat amiket mond. Miért van az, hogy ő megtehet bármit és én semmit? Neki lehet annyi barátnője, amennyit akar, nyúlhat annyi bugyiba amennyibe nem szégyell, és én máris rossz leszek amiatt, mert tanulni akarok azzal a fiúval, akit amúgy nem is én választottam magam mellé. Fogadjuk ha egy lánnyal jövök haza, akkor egy szava sem lenne. Sőt még felszedni is megpróbálná. Ezért nem akarom, hogy egy barátnőm se jöjjön ide. Sem osztálytársam. Sem senki, aki lány. Nem mintha az én ismerőseimre lenne szüksége ahhoz, hogy bármikor csajozhasson, ha ahhoz tartja kedve. Még mindig nem értem, hogy miért vonz annyira az egész jelensége. Hiszen egy tuskó, aki azt hiszi, hogy azért mert jóképű, bármit megtehet.
- Addig megyünk el ameddig csak szükséges, hogy jó jegyet kapjunk. - ebből aztán értsen csak azt, amit akar. Meguntam bizonygatni neki az igazamat. Úgy tűnik, hogy képtelen elhinni, hogy vannak rendes fiúk is, akik nem arra mennek, hogy megfektessenek, sőt olyan lányok is léteznek, akik nem teszik szét mindenkinek a lábukat. Én nem vagyok egyáltalán olyan, mint a sznob ismerősei, bár az igaz, hogy sok mindenre lennék képes azért, hogy kiverjem őt a fejemből és könnyebbé tegyem a dolgomat. De nem Jason ehhez a megfelelő személy. Monduk az a srác a buliról talán van annyira helyes és szórakoztató, hogy átgondoljam. - Ha tovább húzód az időnket, akkor kénytelen lesz még az éjszakát is itt töltenie, mert sosem végzünk. - sóhajtok, bár egyáltalán nem gondolom komolyan. De ha már ennyire nem hiszi el, hogy semmi rossz szándék nincs bennünk, akkor legalább bosszankodjon. Mert amúgy is megtehetném, ha akarnám. Ő nekem senkim ahhoz, hogy az engedélyére legyen szükségem. Nem tudom, hogy mennyire gondolja komolyan azt, hogy az ő felügyelete mellett kéne tennünk bármit is, de először viccesnek tűnik a gondolata, aztán minél többet beszél, annál inkább érzem azt, hogy komolyak a szvai. A társaságának mondjuk talán örülnék, ha kettesben lehetnénk. De ha Jason el megy, akkor valószínűleg ő is. Vagy csak be ül a szobájába, én meg maradok a sajátomban, mert nem tehetünk semmit együtt azon kívül, hogy megpróbáljuk elfogadni a szomorú valóságot: minden tiltakozásom ellenére még mindig olyan, mintha a testvérem lenne.
- Mivel itt lakom sajnos, ide kell hoznom. Hol tanuljak vele szerinted? - tárom szét a kezeimet, mert ő annyira komolyan beszél. Neki van egy olyan hely, ahová félre vonulhat ha elege van mindenből, de nekem nincs ezen az egy szobán kívül. - Most az a legnagyobb bajod, hogy nem hozhatsz haza lányokat? Tényleg nagyon sajnállak... - eddig egész jól tartja a megállapodásunkat, ami jó, mert nem akarom látni őt senkivel, viszont nem igazságos, hogy ezt fel is rója nekem. Miért olyan nehéz egy hónapot kibírnia csajozás nélkül? Vagyis csajozik attól... mert Miatól sosem fogunk megszabadulni igazán. Mit vár még tőlem nem értem. Elfogadtam, hogy barátnője van - vagy legalábbis próbálkozok -, ő pedig nem fogadja el, hogy egy fiúval tanulok, mert azt hiszi, hogy attól amitől a nagy testvérem lett és anya folyamatosan rá bíz, joga is van bele szólni bármibe is. Mikor ki dühöngi magát és végre békén hagyva minket a szobájába megy, megnyugvást kéne érezzek. De helyette csak bosszant az, hogy talán tényleg nem érdekli, hogy mit fogunk csinálni. Azt se tudom, hogy mit csinálok. Egyszer örülök, hogy haza jött, máskor meg nem. Mégis vissza küldve a szobámba Jasont úgy döntök, hogy utána megyek, bár fogalmam sincs, hogy mit is akarok. Amint a szobájába lépek és szinte azzal egyszerre repül a telefonja is, egy kicsit meghökkenek, de végül csak az ajtónak dőlve bambán bámulva őt próbálok magyarázkodni, hogy igazából mit is keresek itt. Bár gőzöm nincs.
- Tényleg nem zavarna egy kicsit sem ha azt csinálnánk amit akarnánk? - csak egy kicsit idegesít, hogy ilyen könnyen hagyná, hogy ha akarnám megtegyem azt, amire gondol. Most lenne az a pont, hogy ki kéne menjek innen nagyon gyorsan, mert teljesen egyértelmű, hogy csak én vagyok az, aki a másikban kicsit többet lát, mint egy testvért. Ő csak alkalmazkodik, és igazából leszarja, hogy kivel és mit csinálok. Nekem is azt kéne tennem. Megvonom a vállam a kérdésére, mert fogalmam sincs még mindig, hogy mit keresek itt. Annyi fiú lenne, aki értékelne, tudom, hogy titokban Jasonnek is tetszem, csak túl szégyenlős, hogy bevallja, én mégis a csodára várva még mindig nem mozdulok.
- Ha oda megyek hozzád, akkor békén hagysz majd... - ismétlem azt amiket mond és tanácstalanul nézem. Jó ötlet ez egyáltalán? Miért nem jön inkább ő ha valamit szeretne? Nyelek egyet végül és óvatos léptekkel indulok meg felé, és próbálom elhessegtetni az elmémből azokat a  gondolatokat, hogy bármi többet is akarjak tőle. Ugyanakkor tudom, hogy ma ketten leszünk csak... ha Jason valahogy el megy, akkor szinte bármit csinálhatnánk és senki meg sem tudja. De tudom, hogy megint csak elutasítani fog, mert szerinte nagyon nem helyes. Szerintem sem mondjuk ami azt illeti. Végüll csak le ülök mellé az ágyba és megérintem a vállát. - Tényleg nem akarok tőle semmit. Most már tanulni sincs igazából kedvem. - ismerem be, és fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy Jason minél hamarabb elmenjen és valahogy egyedül boldoguljon a feladattal. Ami mondjuk nem is olyan nehéz neki biztosan. Csak nem akarom, hogy megharagudjon. Viszont én nem tudok így tanulni most már. Ez egészen biztos. - Inkább ki találok valamit, hogy el menjen, bár egészen biztos, hogy nem fog neki tetszeni. De legalább nem kell majd tovább felvigyáznod ránk. - megvonom a vállam, mert fogalmam sincs, hogy mi lenne a leghelyesebb. Szinte biztos vagyok abban, hogy amint Jason el megy, le esik egy teher a válláról, és büszkén mondhatja el anyának, hogy a problémát elhárította. Neken pedig akkor nem lesz sem házim, sem pedig Mat.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyHétf. Okt. 23 2023, 20:43

Niki & Matteo
Hát valóban nem vagyunk egyformák, mert ennek a kis nyikhajnak mindent szabad, amit nekem nem és ez kuráva bosszant és nem teszi ez a mondata szimpatikusabbá nekem. Ő nem ártott senkinek sem, szegény lehet tényleg csak tanulni jött át, ahogy ránézek nem is biztos, hogy másra képes lenne, de most akkor is felbosszant hiába próbálom meg egy kicsit csillapítani a mérgem iránta, nehezen megy.
Hallgatva kint NIkit lehet, hogy tényleg túllőttem a célon, nekem nem egy ez a nagytestvéres dolog, de ameddig azt hiszi, hogy ezt csinálom, addig egészen jól vagyok, nem akarom feltűnően kimutatni, hogy mi is vana fejemben igazából.
-  Egy szóval nem mondtam, hogy zavarni fogok, csak tudni akarom meddig mentek el a tanulással. - mutatom az idézőjelet az utolsó szónál, mert nekem mondhat bármit, kistestvér ide vagy oda, lehet, hogy egyszerűbb lett volna a mi helyzetünkben átmenni hozzá, akkor legalább sok mindenki mászkált volna körülöttük. - Mégis mennyi ideig fog tartani ez a közös tanulás, rendszeresen fog átjárni, mert akkor szólj előre és nem is jövök haza, majd anyáddal leboltolod a többit. - most megint átvettem a bunkó leszarom stílust ,de ez a legkönnyebb számomra, mert ez az oldalamon nem érez semmit sem, vagyis igyekszik nem érezni, hogy egyszerűbb legyen, nekem mindenképpen.
- Én őrültem meg, te viszel a sírba ezzel a sok őrültséggel, ne jöjjön ide csaj, és képes lennék egy hónapig megtartóztatás mellett éltetni engem, úgy, hogy csak pár fal választ el tőled de tanulás címszó alatt felhozol ide pasikat, még ha csak ilyeneket is. - nem a sráccal van bajom, de nagyon rosszkor jött és nagyon rossz helyre így már biztosan nem leszünk barátok, nem mintha szükségem lenne rá. - Mondtak már ennél rosszabbat is rám. - vonom meg a vállam, mert a meghibbanás csak egy enyhe jele a megőrülésnek, és annak még  közelében sem vagyok.
Nem kicsit vagyok ideges a helyzet minatt,e leginkább magamra haragszom, hogy nem tudok felnőtt fejjel továbblépni ettől az egésztől. Amikor kijön a srác, megmondom neki, hogy nagyon vigyázzon magára, és Nikire, mert nem akarom, hogy sírjon miatta, tök mindegy, hogy mi van köztük, remélem tényleg igazat mond nekem a lány, és nem azért mondja, hogy békén hagyjam őket. Megfordulok és elindulok a szobám felé, még egy halk visszaszólást hallok NIkitől, de csak egy gyenge mosoly jön az arcomra és be is csapom az ajtót anélkül, hogy hátranéznék.
Ledobom magam az ágyra, és idegesen veszem elő a telefonom, ha nem hívom át Miát, akkor megőrülök érzem, hogy szétszakad a fejem és nem tudok magammal mit kezdeni, dühös vagyok és még csak el sem mehetek itthonról, hogy levezessem ezt a dühöt, mert felelősséget érzek és nagyon szar érzést, amiért ezek ketten a másik szobában enyelegnek. Mia persze nem ér rám, mert dolgozik, ezért a falnak hajítom a telefont, amikor kinyílik az ajtó és olyan gyorsan lép be rajta NIki, hogy fel sem fogom mi történik.
Nem tudok rámosolyogni, nem tudok úgy nézni rá, ahogy kellene, még mindig megőrjít és legszívesebben megfognám a kezét és minden felgyűlt feszültséget együtt dolgoznám ki vele magunkból, de csak ülök és hallgatom.
- Menj ki Niki, nem akarom, hogy miattam bukj meg, meg a csávód is. Nem fogok bemenni, mondtam, hogy csináljatok, amit akartok, de ha anyád kérdezi én figyeltem. - ja nem hagyom, hogy azt higgye tényleg engem érdekelt, mert ez a része az az életünknek, amit lezártunk az esküvő után. Azon az éjszakán nem voltunk más csak Niki és Matteo, akik nem mostoha testvérek, hanem csak két ember,akik olyan mértékben vonzódnak egymáshoz, amilyen még sosem éreztem előtte.
- Minek jöttél egyáltalán be? - kérdezem még mindig őt bámulva, leülve az ágy szélére. - Ha azért jöttél ide, amire gondolok, akkor most közelebb kell lépned hozzám, és csendben maradni, amikor a kezednél fogva húzlak magamhoz, hogy utána tényleg vissza engedjelek tudva, hogy tényleg nem akarsz attól a sráctól semmit. - komolyan beszélek, az agyam teljesen elmegy tőle és ezt minden szavam tökéletesen tükrözi. - Ha nincs igazam és tényleg csak a nyugodt tanulásodat akartad bebiztosítani, akkor megnyugtatlak, békén foglak hagyni, mert tiszta jelet adsz és felfogom. - most nem érzem őt a testvéremnek, és nem szeretem, hogy itt áll a szobámban és ennyire nem tehetek vele semmit.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyHétf. Okt. 23 2023, 08:23

Matteo & Nikita



Miközben Matet figyelem, eldönteni sem tudom, hogy a féltékenység beszél-e belőle, vagy inkább ennyire nagyon bele jött a nagy testvér szerepébe. Az utóbbit valahogy jobban elhiszem, és ez nem nagyon tetszik. Egyszer már mintha megkértem volna arra, hogy ne tegye ezt. Eddig sem volt testvérem, aki aggódjon értem, és ezután sem lesz rá szükségem soha. Egy kicsit mégis örülök annak, hogy foglalkozik velem, legyen bármi is az oka. Még akkor is, ha dühítő ahogyan viselkedik. Szegény Jason szinte megszólalni sem mer, talán épp ezért éreztem úgy, hogy a védelmére kell kelnem. Látszik rajta, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel, zavarban van. Persze... hiszen azt feltételezik rólunk, hogy valami mást készülünk csinálni épp és a tanulás csak egy kifogás. Most komolyan? Ha más lenne a tervem, akkor valószínűleg egy másik fiút hozok haza helyette és még csak anyának sem szóltam volna róla. Tudtam, hogy ma nem lesznek itthon, én voltam a hülye, hogy szóltam Jasonről. Ha nem teszem, akkor ő semértesíti Matet és már réges rég neki kezdhettünk volna a feladatnak. Már nyitanám is a szám, hogy ismét az osztálytársam védelmére kelljek, de mint aki hirtelen bátorságra kap, megelőz.
- Nem vagyunk egyformák. - válaszolja kicsit félénket, idegesen a könyvet bújva, mintha félne rá nézni a mostohatestvéremre. Helyette végülfelnéz rám, és mintha a tekintetéből azt lehetne kiolvasni, hogy meg tudja védeni saját magát. Én nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, de kettőnk közül azt hiszem, hogy én tudom, hogy hogyan kell kezelni Matet. Bár először nem akarok ki menni beszélni vele, de végül mégis felállok, mert ahhoz, hogy békén hagyjon minket muszáj beszélnem vele. Vagy legalábbis ezzel álltatom magam. A valóság azonban az, hogy ki akarok használni minden egyes alkalmat, hogy kettesben lehessük. Amint ki érek a szobából ismét elő veszem az ellenséges énem, amit muszáj néha alkalmaznom, mert másképpen nagyon nehéz meglennem a közelében.
- A két dolog teljesen más. - rázom meg a fejem, mert úgy hiszem, hogy össze kever saját magával. - Én teljesen más okból hoztam őt haza, mint te hoznál haza lányt. Persze mehettünk volna hozzá is, de kistestvérei vannak, akiktől nem lehet tanulni. Azt gondoltam, hogy az én nagy testvéremtől jobban lehet... - minden erőmre szükségem van ahhoz, hogy ne gyengüljek el, bár igazából nem is értem, hogy minek magyarázkodok. Sokkal jobb lenne ha azt hinné, hogy ugyanazt akarom csinálni, amit ő. Had mérgelődjön, mert nekem is pont olyan rossz érzés mikor a tudtomra adja, hogy Miaval találkozik, akit minden igyekezetem ellenére sem vagyok képes megkedvelni. Az elképzelésén, hogy hogy és milyen körülmények között kéne tanuljunk, csak nevetni kezdek, látva rajta azonban a komolyságot hamar abba is hagyom. Nem tűnik úgy, mintha jól szórakozna és nem beszélne komolyan.
- Azt hiszem, hogy túlságosan is bele éled magad a nagytesó szerepébe... - motyogom és kizártnak tartom, hogy az amit elképzel működjön. Hogy lehet tanulni úgy, hogy közben ő is ott van. Még szegény Jason is úgy meg van szeppenve ettől az egésztől, hogy szerintem még neki is gondot okozna az odafigyelésben a Mat jelenléte. És akkor magamról nem is beszélek. - Te teljesen meghibbantál! - abban reménykedtem, hogy legalább ő a segítségemre lesz egy szabadabb élethez, de nagyon úgy tűnik, hogy anya megfertőzte teljesen. Miért hiszi azt mindenki, hogy jogukban áll bele szólni a dolgaimba? Nem vagyok gyerek, tudom, hogy mi a helyes és mi nem. Eddig csak anya volt, aki a túlzott aggódásával az őrületbe kergetett, most pedig társult hozzá egy apa és egy testvér is. Kinek hiányzik mégis ez? Mikor lesz végre nyugodt az életem? Szerintem ha rajtuk múlik sosem. Egy lomondó sóhajjal reagálom le azt, ahogyan ököllel a falba csap, bár nem igazán értem, hogy ez mire is volt jó. Jason is ki jön a szobából, aki semmit nem ért az egészből, mondjuk nem csoda, mert még én sem igazán tudom, hogy mi ez az egész. Mégis csak könnyedén vágom rá, hogy azt is teszem majd, amit akarok, mert ő édes kevés ahhoz, hogy megakadályozzon benne. Mégsem tudok csak úgy sarkon fordulni és vissza menni a szobámba, ás azt sem szeretném, hogy Mat félre vonuljon. Valahol legbelül nagyon is tetszik ezt, amit csinál, legyen bármi is az oka. Jason egyre türelmetlenebb, ami nem meglepős, hiszen  az osztályból ő az, akinek mindenkinél fontosabb a jó jegy. Meglepődve nézek Matre, aki szó szerint megfenyegeti Jasont, az osztálytársam pedig csaka  földet bámulja és látom rajta, hogy alig várja, hogy a macsó testvérem végre felszívódjon.
- Te vagy hülye! - szólok rá még mindig nem kedvesen, és csalódottan nézek utána. Mert az, hogy magunkra hagy ismét azt bizonyítja, hogy semmit sem jelentek a számára, csak egy kistestvért, pedig egyáltalán nem akarom azt a szerepet én betölteni az életében.
- Mi lenne ha neki kezdenél? Én meg addig beszélek vele, mert egészen biztos nem fog minket békén ahgyni. - nézek rá a fiúra, akinek még mindig nem tetszik ez az egész, de végül mégis csak bólint és vissza megy a szobámba. Nekem pedig fogalmam sincs, hogy mi a célom, de gondolkodás nélkül lépek be a Matébe, be csukom az ajtót és neki dőlök annak. Még sosem voltam a szobájába, emiatt pedig feszült leszek. Na meg azt sem tudom, hogy mit keresek itt igazából.
- Én csak... - szólalok meg majd el is hallgatok, mert gondolkodnom kell. Azt nem mondhatom, hogy jobban tetszene, ha valahogy haza tudnánk küldeni az osztálytársam és kihasználjuk, hogy miénk a ház egész napra. -...szóval én csak meg akarok győződni arról, hogy biztosan nem zavarsz ma meg többször. - nyelek egyet, mert még én is hallom, hogy mennyire bénán hangzik ez a kifogás.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyVas. Okt. 22 2023, 22:36

Niki & Matteo
Szóval most már ez lesz, ha valamelyikünk felvisz valakit a szobájába, akkor jön a harc, a láthatalannak tűnő testvér harc, ami mögött olyan sok minden lapul, hogy még mi sem akarjuk bevallani saját magunknak. Tudom ,hogy el kellene engednem, hiszen Mia tökéletesen elég nekem, nincs szükségem erre a felesleges feszkóra, amit ő enerál nekem. Ilyenkor pörög az agyamban, hogy csak 1 hónap, amiből már lement egy kevés, ennyit kell kibírnom ezzel a tudattal, látvánnyal, mindennel, amit a családi fészek ad  nekünk, és nem jó értelemben.
- Hát sajnálom Potter ,hogy nem ilyen értelemben jársz fel tanulni csajokhoz, de majd egyszer felnősz te is. - nevetem el magam szegény srácon, akit nem bántani akarok, de ahogy Niki a védelmére kel, nem tudok szimpatizálni vele, pedig amúgy sem tűnik rossz arcúnak és azt hiszem még a kotont sem ismeri közelről, szóval nem biztos, hogy van bármi ami miatt figyelnem kellene rájuk.
- Az nem okés, hogy felhozod a pasikat, mindegy milyen kamu indokkal, de tőlem elvárnád, hogy ezt ne tegyem meg, mert téged zavar. Képzeld én rohadtul leszarom, de jó lenne ha nem lennél ennyire önző, ha már egy irányba mozog ez a dolog, azt hiszem ideje megindítani a másikba is.  - igen talán mérges is vagyok, és nem tudom miért de féltékeny, aminek semmi értelme. Nem kellene velük foglalkonom, mégis megmondom, hogyan fog menni ma a tanulás, amint kiérünk a szobából. Látom mennyire nem tetszik neki, hát csodálkoznék ha tetszene, nekem sem jönne be, ha közéjük kellene feküdnöm, de ilyen az élet, ha valaki ránéz a hugicámra, akkor nekem legalább meg kell védenem a magam módján. Nem?
- Nem ez nem vicc kicsi lány, ez a csúnya igazság, ha itt akarok tanulni akkor látnom kell mit csináltok. - ráfoghatom még az anyjára és hihető is lesz, de nyilván nem azért érzem ennek szükségét, amitől szinte egy önző fasznak érzem magam. - Őszintén semmi kedvem bent lenni és az okos kis buksitokból elhangzó dumát hallgatni, de ha minden kötél szakad ezt fogom tenni. - jó nem fogom megtenni, de ha nyitva marad az ajtó, akkor is elértem valamit ,aminek fogalmam sincs mi értelme lesz.
Amikor megkérdezi mi közöm van hozzá, felnevetek talán kicsit hangosan, és teljes meggyőződéssel állítok magamban, hogy nekem ehhez igenis van közöm, hiszen ő lett a testvérem, akire mondjuk vigyáznom kellene, de lehet, hogy nem így. Ideges leszek, a fal tűnik a legnagyobb ellenségnek, hiszen tényleg csak ez gátolja meg abba a szemem, hogy rájuk lássak, de lehet nem is akarom látni mit csinálnak odabent. A srác is megérkezik közénk, amire már nem akarok erőlködni, csak közlöm NIkivel, hogy tegyen, amit akar és elindulok a szobám felé, mert mégis mit tehetnék ha ennyire makacs és igazábóliagza van.MÉgis mit akarok? Hagynom kell, hogy élje az életét, hiszen köztünk soha semmi nem volt, és nem is lesz, ennek így kell maradnia. Mégis, amikor Niki nem hagy bemenni szó nélkül, azért visszafordulok feléjük. A szemem a srácra irányítom és szinte dühősen szólalok meg,minden egyes szavamat neki címezve.
- Ha bántani mered, esküszöm, hogy megbánod. - a tekintetem Nikire téved, direkt, - Te meg ne legyél hülye. - talán bocsánatkérően, talán lemondóan mérem végig, majd bemegyek a szobámba és becsapom magam mögött az ajtót, hogy még véletlen se legyek fültanúja semminek sem. El kellene mennem, az lenne a legegyszerűbb, de nem tudok, mert érzem, hogy itt a helyem, csak tudnám miért.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptySzomb. Okt. 21 2023, 07:50

Matteo & Nikita



Egyszerűen nem értem, hogy anya miért csinálja ezt. Abban a percben ahogy meghallom, hogy Mat haza ér, szinte biztosra vettem, hogy neki köszönhető az egész, mégis megpróbálok úgy tenni, mint akit nem érdekel és nagyon bíztam abban is, hogy Matnek is van annál több esze, hogy nem ül fel az anyám paranoiájának, aki szerint ha valaki kettesben van egy fiúval, akkor abból mindenképp csak az sülhet ki, amit elképzel. Tényleg olyan nehéz elhinni, hogy tanulni szeretnénk? Mintha olyan lány lennék, aki naponta hord haza fiúkat. Igyekszem nem kimutatni az osztálytársamnak azt, hogy mennyirebosszant, hogy ilyen dilis családom van, hogy ne vegyem el a kedvét a biológiától, mert neki azt hiszem, hogy sokkal fontosabb a jó jegy, mint nekem. De amint Mat benyít az ajtón, már szinte látom, hogy ebből a tanulásból semmi sem lesz. Mert én nem tudok így koncentrálni. Képtelenség. Amint megszólal érzem, hogy ideges leszek, mert ilyen a világon nincs. Egyszer akarok tényleg a házifeladatra összpontosítani és akkor is az új testvéremmel kell foglalkoznom. Ami mondjuk lehetne tök jó is, nyílván nem érdekelne a lecke, ha más szerepet töltenénk be egymás életében. Megforgatom a szemem a válaszán, hiszen persze, hogy be akar minden alkalommal vágódni anyánál. Miért van az, hogy azt érzem, hogy az a nő, aki felnevelt, jobban bízik az új gyerekében, akit még rövid ideje ismer csak, mint bennem? Szegény Jason próbál magyarázkodni, de amilyen választ kap cserében el is hallgat és idegesen néz rám, mintha azt várná, hogy zavarjam el már végre.
- Képzeld... mindenki nem azért jár tanulni lányokhoz, hogy máris lekapja róluk a bugyijukat. - kelek az osztálytársam védelmére, mert gőzöm nincs, hogy szokott-e csajozni, vagy van-e barátnője, de valahogy nem tűnik olyan fiúnak. Meg nem is érdekel amúgy, mert az én célom tényleg csak a tanulás lenne. Végül sóhajtva adom át az ölemben lévő könyvet a fiúnak, és hagyom is magára a szobába, hogy a lehető leghamarabb letudjuk ezt a beszélgetést, aminek nem tudom, hogy mi értelme is van.
- Mi nem okés, Mat? Mit tegyek, ha Jason lett a társam ehhez a feladathoz? - tárom szét kezeimet, mert nem értem, hogy mi ebben olyan nagy dolog. Mégis mit gondol mi mást csinálhatnánk a tanuláson kívül? Ahogy odéb taszít a szobámtól a sajátja felé, érzem, hogy gombóc nő a torkomban, mert akármilyen bűn is beismrenm, de tényleg szívesebben lennék most vele kettesben. És nem azért, hogy játszuk a testvéresdit. Az valamiért nem áll jól nekünk. Felvonom a szemöldökömet miközben beszél, majd amint végez a mondandójával nevetni kezdek. Túl komolyan veszi a nagytestvér szerepét azt hiszem.
- Most csak viccelsz gondolom... - el is komolyodok, mert egyáltalán nem tűnik úgy, mint aki nem beszélne komolyan. - A szobámban fogunk tanulni, mert máskor is mindig ott tanulok. De nélküled szeretnénk ha nem baj. - nem azért zavarna az ha beül közénk, mert bármiben is megakadályozhatna, hiszen nem tervezek semmit csinálni. De... hogy tanuljak úgy, hogy közben ott van velünk egy légtérben? Biztosan megőrült. - Nem csinálok hülyeséget. Most komolyan Mat... mi közöd hozzá? - nem értem tényleg, hogy mit akar elérni. Neki ott van Mia, meg még ki tudja hány másik lány, akivel szórakozhat, az teljesen rendben van, anyáék is simán engednék, hogy haza hordjon bárkit, én meg nem tanulhatok kettesben egy osztálytársammal, hogy nehogy véletlenül valami más is kisüljön belőle. Szinte megdöbbenve, kimeresztett szemekkel nézem, ahogyan a falba üt egyet, és nem tudom hová tenni ezt a helyzetet. Jason is ki néz a szobából, látszik rajta, hogy nem igazán érti, hogy mi történik idekint, ami nem csoda, hiszen én sem, mégis ahogyan Mat megszólal újból tanácstalan leszek. Ez most szó szerint azt jelenti,, hogy csináljunk amiat akarunk? Vagy azt inkább, hogy véletlenül se próbáljuk meg.
- Köszi... azt is fogunk csinálni. Az engedélyed nélkül is. - szólalok meg inkább csak dacból, mert téved ha azt hiszi, hogy majd az ő kedvéért elküldöm az osztálytársam. Jason türelmetlenül áll a szobám előtt rám várva, de én még mindig csak Matet bámulom, mintha meg akarnám győzni magam, hogy tényleg békén fog hagyni. Amit amúgy nem is akarok igazából. 

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyPént. Okt. 20 2023, 19:37

Niki & Matteo
Sok minden volt ma a tereveim között de az nem, hogy a hugomra fogok felügyelni, aki képes volt azahozni egy srácot. nem véletlenül rontok úgy bea hába, hogy mindeki hallja, hogy tthon vagyok, talán még a kettővel odébbi szomszéd is. De nem jön semmi reakció, nem és tudom miért vagyok ennyire kiakadva, hiszen ez lenne a legjobb dolog, amit tenni tud, pasizzon be, akkor könnyebb lesz nekünk. De nem tetszik, akkor nem amikor azt hiszem, hogy meg is teszi, a fejemben teljesen máshogy játszódott le az egész szituáció, pedig még nem is láttam őket együtt.
Felmegyek a lépcsőn, kifújom  levegőt, amit bent tartottam amíg felérek és csak egy hangos köszönéssel és próbálkozással akarom kihozni a tesómat a sodrából, de nem jön válasz, így a szobám ajtajában torpanok meg és inkább az övé elé lépek. Nem kellene bemennem, de hát igazából az anyukája kérte, ki vagyok én, hogy a szülők ellen legyek, rendes gyereknek kell lennem, legalább ebben az egy hónapban.
Pont ezért nyitok be és olyan kedvesen, szinte már meglepő hangnemben szólalok meg és elnézve a srácot, nem is értem, hogy miért pont ezt a srácot hoza fel. Azért a tekintete igencsak megakad rajtam, ami egy kis mosolyt csal az arcomra, ami talán őszintébb, mint az előző megjátszott.
- Hogy mondanék nemet, kedvenc mostohaanyámnak. - vonom meg a lábam mégjobban kitárva az ajtót, hogy tudatosítsam benne, hogy ez az ajtó ugyan nem lesz bezárva amíg itt vagyok.
- Ja én is így kezdtem a tanulást a csajokkal. - mondom neki egy kicsit lenéző hangnemben, de na azért ha nekem ellehetetlenítette a szexuális életet itthon ez a nőszemély, neki sem fogom hagyni, hogy holmi okos tojásokkal itt nevetgéljen. Olyan óvodásnak érzem magam,d e ő kezdte és nem vagyok olyan hangulatban és sosem leszek, hogy ennyivel feladjam.
Kihívom, mert nem tudom, hogy ezzel a sráccal mennyire tudnám még egymás mellett néznem őket. Annyira utálom, hogy ennyire rossz oldalamat hozza ki, azt aki képes féltékenységi jelenetet rendezni egy ilyen srác miatt is. Jól próbálom palástolni és továbbra sem fogom magam gyengének mutatni, pedig kurvára zavar, amit csinál most, pedig lehet tényleg csak tanulnak.
- Ugye nem gondolod, hogy ez így okés? - kérdezem miközben a egy kicsit messzebb tolom az ajtótól az én szobám felé, ahol a srác már nem hallott semmit. Nem akarom, hogy bármit félreértsen és híre menjen bárminek, nem akarok ártani Nikinek és magamnak sem, főleg magamnak nyilván. - Ha most megint valami hülye szarság, amivel húzni akarod az agyam, akkor sikerült, de felejtsd el, hogy kettesben ücsöröghettek idefent. Két opciód van, vagy lementek a konyhába, és ott tanulhattok, vagy… - na igen több ötletem nincs. - Vagy beülök én is hozzátok. - bököm ki a teljesen értelmetlen ötletem. - Anyád kérte, hogy figyeljek rátok, és komolyan nem akarok ebben élni a muszájnál többet, szóval kímélj meg attól, hogy valami hülyeséget csinálsz. - hárítom rögtön a dolgot a szülői féltés felé, hogy ne érezze, hogy engem zavar, pedig de. Szívesen lennék én akivel biológiát tanul kettesben a szobában, de ez olyan lehetetlennek tűnik, minthogy apámék már elváltan jönnek haza holnap, na persze.
- Bassza meg! - fordítok neki hátat és beleverek egyet a falba. A kismókus kiles az ajtón, szinte látom, hogy be van szarva. Nikire nézek, majd a srácra és csak egy lemondó kacajjal indulok el a szobám felé. - Vagy csináljatok amit akartok. - tényleg el kell engednem, de nem tudom, hogyan tudnám, amikor percenként érzem, hogy mást akarok, mit amit szabad. De ha kos akarok lenni, akkor engedek és nem leszek az, aki sosem akartam, nem leszek önző dög, aki magának akarja azt amit sosem kaphat meg, de akkor másnak se legyen jó?

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyPént. Okt. 20 2023, 08:35

Matteo & Nikita



Nem szokásom fiúkat be engedni a szobámba, anya is valószínáleg csak a tanulás miatt ilyen megértő, de csak reménykedni merek abban, hogy bízik is bennem eléggé ahhoz, hogy nem képzel el össze vissza mindenfélét. Jason kedves fiú, de sosem tudnék rá olyan szemmel nézni, mint... mint egy srácra. Sosem adtam még okot arra, hogy kételkednie kelljen bennem - vagyis, de... de arról nem tud -, így nem értem, hogy miért mindig ilyen bizalmatlan hozzám. Mégis elhiszem, hogy hagyja, hogy egy kicsit én magam intézzem a dolgaimat. Nem vagyok kislány már, tudom, hogy mit tehetek és mit nem. Bár tanulás a tervem tényleg, de úgy gondolom, hogy semmi rossz nem történik ha egy kicsit nevetgélünk a saját bugyutaságunkon. Amint meghallom kintről a Mat hangját, elkomolyodok egy kis időre, majd úgy teszek, mint aki észre sem veszi és tovább nevetek, bár már én magam sem tudom, hogy min. Nem értem pontosan, hogy mit kiabál, és próbálok is úgy tenni, mint akit nem érdekel. Minek kellett haza jönnie?
- Az előbb valaki nem neked mondott valamit? - szólal meg Jason kicsit zavartan, és igazít egyet közben a szemüvegén, én pedig csak megvonom a vállam, mintha fogalmam sem lenne, hogy miről beszél. Innen már csak reménykedhetek abban, hogy amilyen gyorsan haza jött Mat, épp olyan gyorsan tovább is megy. Nem tudok úgy koncéntrálni a tanulásra, ha tudom, hogy alig pár szobányira van tőlünk. Még közelebb préselem magam Jasonhöz és ismét a könyvre próbálok koncentrálni, bár most sokkal óvatosabban, hogy ismét ne kopoljuk össze magunkat. Ő rám néz, és hirtelen ettől támad nevethetnékem, ami azon nyomban el is tűnik, ahogyan nyílik a szobám ajtaja, és megpillantom a jóképű testvéremet, aki bonuszként járt az anyám új házasságával. Nyelek egyet és igyekszem a lehető legkevésbé kimutatni azt, hogy még mindig mit vált ki belőlem az, ha már csak látom is. Amint megszólal, Jason egy kicsit arrébb húzódik tőlem zavartan, én pedig dühösen fújtatok. Persze, hogy anya nem bírt magával, és egyből a nyakamra küldte őt.
- Te pedig, mint egy szófogadó gyerek, máris teljesíted a kérését. - vágom rá gyorsan egy szemforgatás kíséretében, majd az osztálytársamra nézek, aki nem tudja hogy mihez kezdjen a helyzettel.
- Mi csak tanulunk. - szólal meg végül zavartan, én pedig a vállára teszem a kezem, hogy azzal biztosítsam, hogy majd én megoldom. Semmi rosszat nem teszünk, nincs szükség arra, hogy bárki is felügyeljen ránk. Ismét Matre nézek, és bár nem akarok oda menni hozzá, de tudom, hogy ahhoz, hogy valahogy elküldjem muszáj beszélnem vele. Nem tudom a biológiára koncentrálni ha közben onnan fog bámulni minket végig.
- Mindjárt jövök. Csak lerázom valahogy. - szűndékosan beszélek így, mert azt akarom, hogy vegye észre, hogy nem kívánatos személy jelenleg itt. Vagyis de... szívesebben lennék vele kettesben, mint Jasonnel, de erről nem kell neki tudnia. Ő is csajozik. Van egy Miaja. Akkor mi köze ahhoz, hogy én mit csinálok itt az osztálytársammal. Átadom az ölemben lévő könyvet a megszeppent fiúnak, majd felállok és elhagyva a szobámat, becsukom magam mögött az ajtót, mert fogalmam sincs, hogy mit akar mondani, de jobb ha Jason inkább nem hallja.
- Mond gyorsan amit akarsz, mert tanulnom kell. Aztán hagyj minket békén, rendben? - nézek rá kérlelő tekintettel, és máris érzem, hogy a szívem sebesebben kezd verni. Mindig mikor a közelemben van. Ez pedig nagyon nem jó így.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 20:03

Niki & Matteo
Fél óra kocsiútra voltam attól a helytől, amit régen az otthonomnak hívtam ma már olyn hezenn lépek be az ajtón mégs,mintha a fogam húznák. Szeretek itt lenni, ez jelenti nekem a biztonságot, hiszen itt nőttem fel, de akkor még csak ketten voltunk apámmal és nem volt senki aki miatt aggódnom kellett volna, hogy esetleg olyan lépéseket tesz felém vagy én felé, ami már nem elnézhető a családban. Na persze.
A zene hangosan szólt a kocsiban és amikor megszakadt egy üzenet érkezése miatt nem akartam megnézni, mert ha munka akkor ma már biztosan nem fogok vele foglalkozni és Mia elvileg dolgozik, így más nagyon nem érdekelt. Mégis amikor megláttam az újdonsült mostoha anyám nevét a kijelzőn a telefonomért nyúltam és nyitottam meg az üzenetet.
“Matteo drágám, Niki ma az osztálytársával tanul otthon, kérlek ha hazaérsz néz rájuk. Anyai megérzés, de jobban érzem magam ha ránézel Nikire és a fiúra.” - az utolsó szón akad fenn a szemem. Apám ma egy fontos ebéden dekkol egész este és valószínüleg ottalvós lesz a buli az egyik hotelben, így holnap délutánig nem lesznek otthon, ami azt jelenti, hogy Niki teljesen egyedül van otthon egy sráccal. Még magam sem tudom mi kattan be az agyamban, de olyan durván taposok bele a gázba, hogy még hallom messziről a duda szót, de nem foglalkozok vele.
20 perc alatt érek haza és hajtok fel a garászfelhajtóra. Szinte kicsapom a bejárati ajtót és hangosan veszem le a cipőm és dobom le a kabátom, a kulcsokkal együtt a szekrényre, hogy mindenki tudja, hogy itthon vagyok. Nem akarok felmenni és nem akarok okoskodni, több légzőgyakorlatot is kellene csinálnom mielőtt nekiindulok a lépcsőnek, de nem teszem.
- Niki megjöttem, létszi most az egyszer majd ruhában küld haza a srácot. - kiabálok be az ajtón, majd elindulok a  szobám felé egy kis őszinte örömmel az arcomon, de nem lépek be a szobámba, mert nem kapok semmilyen választ.
Hátrálok egészen a szobája ajtajáig, amit eddig sosem léptem át, mert ez volt az alkunk része, de most az anyukája kérte, neki meg nem mondhatok nemet.
Benyitok az ajtón résnyire, és látom, hogy nagyban nevetgélnek, még esküszöm a tekintetük sem tetszik, ahogy egymásra néznek.
- Bocsi kicsit Potter, de Niki anyja kérte, hogy az ajtó maradjon résnyire nyitva. - a lófaszt kért ilyet, de nem fogom hagyni, hogy itt bármi történjen ha itthon vagyok főleg nem.
- Niki beszélhetünk egy percre? - olyan kedves, mézes mázos hangon szólok hozzájuk mindig, hogy szinte nekem fáj, de nem akarok rögtön a bunkó testvérnek tűnni, de azért rohadtul kíváncsi lennék mégis mi a fasz folyik itt, amikor én nem hozhatok ide nőket, de ő meg idehozza a pasijait.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásLeave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 19:10

Matteo & Nikita



Nem ez az első, hogy páros feladatot kell megoldanom egy osztálytársammal, de az első, hogy pont egy sráccal hoztak össze. Ami amúgy szintén nem gond, csak az idő nem biztos, hogy megfelelő. Mármint ez az új családosdi meg minden egy kicsit sok így egyzerre. Mivel Jasonnek három kistestvére is van, akik elmondása szerint túl hangosak ahhoz, hogy tanulni lehessen tőlük, így felajánlottam, hogy jöjjön ő hozzánk. Az én új tesóm legalább nem kicsi, és reményeim szerint ma otthon sem lesz. Hamar írok anyának egy üzenetet, hogy nehogy félre értse, hogy haza állítok egy fiúval csak úgy, de válaszul simán csak rám bólint és azt is közli velem, hogy az új férjével éppen elment valami üzleti ebédre vagy mi a csudára, így mehetünk nyugodtan. Hozzá tette azt is, hogy az ajtót hagyjuk nyitva ő pedig szól Matnek, hogy közbe nézzen ránk. Remek. Mintha valami kisgyerek lennék, akit szemmel kell tartani. Ne szólj légyszi. Nem vagyok gyerek. Írom vissza, és letudja annyival, hogy bízik bennem. Remélem is. Mert még Mat is nem hiányzik onnan. Csak tiszta dacból járok a lehető legtöbbször busszal, mert nem akarom, hogy bárki is hordozzon az iskoláig és haza. Szerencsére az új puccos otthonunktól nem messze van egy megálló, így amint leszállunk róla csak alig pár perc sétálás után már a ház előtt állva nézek vissza Jasonre, aki szinte tátott szájjal bámulja a helyszít. Persze. Ő sincs honnan tudja, hogy milyen egy ilyen házban élni, amit amúgy még mindig nem érzek az otthonomnak.
- Te tényleg itt laksz? - néz rám a szemüvege alól, mire nevetnem kell. Ja... lehetne akár álomba illő is, de ha tudná az okát, hogy miért nem örülök neki, akkor egészen biztos, hogy nem szívesen lenne most a helyemben. Mindenhol szeretnék lenni, csak épp itt nem. Nem a Mat testvéreként létezni. Elég furcsak helyzet.
- Igen. Micsoda mázli. - vonom meg a vállam, és látom rajta, hogy nem érti, hogy miért nem örülök ennek, de nem is baj. Kinyítom az ajtót, és szinte villámgyorsan közelítem meg a lépcsőt, hogy a lehető leghamarabb felérjünk a lépcsőn, be a szobámba, anélkül, hogy ne kelljen találkoznom a testvéremmel. Próbálom annyira kerülni amennyire csak lehet, mert egyre nehezebb a közelében lennem, és egyáltalán nincs hangulatom most a hülyeségeihez. Az emeletre érve megtorpanok és automatikusan nézek a szobája felé, ahonnan semmi zaj nem hallatszik, ez pedig remélem, hogy azt jelenti, hogy itthon sincs. Megkönnyebbülve sóhajtok, és még mindig sietősen haladok a saját szobám felé, amin amint belépünk mindketten, csak halkan csukom be az ajtót. Úgy tűnik, hogy Jasonnek is feltűnt a furcsa viselkedésem, mert még mindig úgy néz, mintha megőrültem volna.
- Azt hittem, hogy tudják a szüleid, hogy tanulni fogunk. - jegyzi meg, én pedig mielőtt válaszolnék csak ledobom a táskámat a földre, le vetem a dzsekimet, az ágyra dobok és le ülök én is. Jason is hasonlóan cselekszik, bár láthatóan zavarban van ettől az egésztől.
- Tudják is. Én mindig így sietek. Bocsi. - hazudom, majd a táskámért nyúlok, hogy ki vegyem a biológia könyvet, hogy először át nézhessük a feladatot, hogy meg is érthessük mielőtt neki kezdünk. Utálom a biológiát amúgy, meg nem is nagyon érdekel. Közelebb ülök Jason-höz, hogy mindketten el tudjuk olvasni, és szinte egyszerre hajolunk a könyv fel, ami miatt a fejünk is össze koppan. Össze nézünk, mindketten a homlokunkhoz kapunk és nevetni kezdünk. Attól tartok, hogy neki sincs túl sok kedve ma a tanuláshoz.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Leave me alone - Mat & Niki
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Maybe they'll leave you alone, but not me ✿
» take it or leave it | ellie & mark
» a party with danger - Niki, Mia & Matteo
» Max & Niki
» First day of our new life - Mat & Niki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: