New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

First day of our new life - Mat & Niki
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásFirst day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 23:06

Matteo & Nikita
we are not family



A mai nap számomra is épp olyan fontos kéne, hogy legyen, mint az anyámnak, de valahogy én mégsem tudok örvendeni. Pontosan tudom, hogy ettől a naptól kezdve az életem kész káosz lesz. Bár nagyon szerette volna, ha még az esküvő előtt be költöznénk az új otthonunkba, de biztosítottam arról, hogy én nem fogok. Meg elég jó meggyőző érv volt az is, hogy a menyasszony és vőlegény nem szokta együtt tölteni az esküvő előtti éjszakát, így csak helyeselt és végül mégis csak jobbnak látta, ha a ceremónia után ejtsük meg a beköltözést, hogy aztán eljátszuk a nagy boldog családot. Szerinte eleinte nagyon fontos lenne, hogy minél több időt töltsünk együtt, hogy egy kicsit jobban megismerkedjünk a kialakult helyzettel, szerintem pedig ez az egész eleve egy nagy hülyeség.  Nem is értem, hogy miről beszél igazából. Ha számítana az én véleményem egyáltalán, akkor már sokkal hamarabb közölte volna velem, hogy szerelmes. Talán még azelőtt, mielőtt a jövendőbeli férjének a fiával ágyba nem bújok. Talán akkor mindez most sokkal könnyebb lenne. Bár azt hiszem, hogy akkor sem kérnék abból a kettőből, hiszen nem vágyok sem egy apára, sem pedig egy testvérre. De mit számít az, hogy mit szeretnék. Az a legfontosabb, hogy az anyám most valahol rózsaszín felhők között lebegve, képtelen arra, hogy normálisan gondolkodjon. Oké, arról nem tud, hogy Matteoval ismerjük egymást... elég közelről - és soha nem is szabad megtudnia -, de akkor is... mégis csak két idegen férfi lakására készül költözni, amint vége ennek a viccnek. Honnan ismerheti azt a férfit annyira jól, hogy meg merjen bízni benne? Na és a fia? Messziről látszik rajta, hogy nem százas. Szerencsére hamar lebonyolódott az egész, gyorsan elmondták a sablon szövegeket, amit minden hülyével elismételtetnek, aki eléggé megőrül és házasodni kíván, így most a buli kellős közepén azon gondolkodok, hogy hogyan fogom ki bírni ezt az egészet. Nem az esküvőt. Az a legkönnyebb része talán a dolognak. Sokkal inkább félek attól, hogy azután mi lesz. Már ezen a hatalmas termen is látszik, hogy ezek aztán nem sajnálják a pénzt, elképzelésem sincs, hogy akkor milyen lehet a házuk. Na nem mintha érdekelne. Sem ezek a puccos lámpák a plafon, sem pedig a selyem asztal terítők nem érnek fel a z igazi otthonommal, amihez az egész eddigi életem kapcsolódik. Az a másik, legyen bármennyire is aranyba burkolva, sosem lesz az én otthonom.
Végre sikerül le ráznom magamról néhány rég nem látott rokonunkat, akiknek még a nevét sem tudom, de persze ők egyből megismertek, így unottan nézek körbe, bár én magam sem tudom, hogy miért. Talán a kíváncsiság éppen arra hajt, hogy mivel tölti az idejét a mostohatestvérem, vagy kicsodám. na nem mintha rá lennék kíváncsi. Egyáltalán nem. Csak az érdekel, hogy Ő is annyira pocsékul érzi-e magát, mint én. A vendéglőben, mikor be mutattak egymásnak minket - mintha szükség lett volna rá -, úgy tűnt, mintha Ő is pont annyira vágyna erre a dologra, mint amennyire én. Amint szemem megakad benne, egyáltalán nem csalódok. Természetes, hogy kísérővel van. Már miért is ne lenne? Mégis mit gondoltam? Szerintem Ő úgy cseréli a lányokat, mint más a bugyiját. Remélem, hogy majd nem kell ezentúl mindennap azt néznem, hogy pucér csajok mászkálnak éjjel a konyhába, mert megszomjaznak. Bár azt hiszem, hogy örök életemben inkább a szobámba maradok majd, úgy akkor nem kell zavarjuk egymást. Mert gondolom kapok azért saját szobát. Idegesen fújtatva indulok meg feléjük, nem mintha tudnám, hogy miért, szerencsémre arra van a kijárat is, amely segít eljutni a levegőre, így észrevétlenül elmehetek mellettük és még csak magyarázkodnom sem kell. Amint egyre közelebb érek hozzuk, érzem, hogy  az arcom kezd bele pirulni, de nem törődök vele, csak még jobban megszaporítom a lépteimet, majd úgy téve, mint aki tudomást sem vesz róluk siklok el mellettük, ki a hosszú folyosóra, majd végül a hatalmas udvarra, ami pont olyan giccsesen van feldíszítve, mint odabent a terem. Egy mély levegőt veszek, amit aztán ki is fújok, közben pedig megállok egy szökőkútnál. Talán ez az egyedüli ezen a helyen, ami igazán tetszik.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 23:50

Niki & Matteo
Apám csak hat üzenetet hagyott, pedig csak annyit kellett volna, hogy átjön a két szobáva lodébb, hogy megbizonoysodjon róla, hogy nem fogom kihagyni az esküvőt. Rohadtul nincs ínyemre itt lenni, főleg, hogy már tudom ki az, aki majd a mostohatestvérem lesz mai napon. Nem mondom, hogy annyira ismételtetni akarnám vele a dolgokat, de baszki, azért ez mégis elég meredek. Mondjuk ha szar estém van, még lehet jól is jön, de azért ez az egész szituáció elég fura és nem tudom megszokni, mert nem is akarom.
Időben elkészülök, még Mia is pontosan lép ki a fürdőből, olyan dögös, és annyira jól fog mutatni melletem ma a képeken, amivel csak az új mostoha anyámat akarom idegesíteni, de apám azért örül, hogy végre van valaki akit bemutatok neki. Hát Mia nem éppen olyan valaki, csak olyan akar lenni, de ezt még vele sem osztottam meg. Majd az esküvő után elválnak útjaink, de addig is élvezem a jelenlétét, a társaságát és az ágyban való képességét, amit ma már kétszer volt alkalmam megtapasztalni. Határozottan nem fogok idegesen belépni abban a nagy puccos terembe, amit berendeztek az esküvőre.
Helyet foglalok a sorok között, és végig vigyorgok, mert tele van a hely üzlettársakkal, és befektetőkkel akik nem maradhattak le a Rizzi esküvőről. Velük jobb tartani a jó kapcsolatot és nem elmenni mellettük legalább két szó nélkül. Mia tökéletesen illeszkedik ebbe a társaságba, ami nem mondható el Nikiről, látszik rajta, hogy mennyire nem idevaló. A szemem végigfut rajta és csak mosolygok egyet, szinte elviharzik mellettünk és én utána nézek. Azóta nem tudtunk beszélni amióta az a fura vacsora volt, akkor sem igazán arról, amiről nekünk valóban kellene. Még nem tisztáztuk egymás között azt a bizonyos estét, és jó lenne megtenni. Az udvar majdnem üres, pár lézengő vendég van kint egészen a csuklásig leitatva magukat így elnézést kérek Miától, mint egy úriember, hiszen apám ennyit kért mára tőlem és elindulok kiele őfelsége után.
- Azért elég kemény, hogy így kellett újra összefutnunk. - veszem ki a zsebemből a cigit és gyújtok rá, amíg a közelébe stálok. - Megkérdezhetem mi ez a fene nagy orr felhordás? Talán tettem valamit azért, hogy ilyen rossz testvérem legyél.- nevetek fel kicsit aljasul, majd beleszívok egy nagyon a cigimbe és el sem hajolva fújom ki. Fogalmam sincs mit kellene kezdenem a kialakult helyzettel, vagyis de lenne, de apám 1 hónapot kért, hogy addig lakjak velük, ne költözzek el, mert meg kell ismernem őket. Én ennek eleget fogok tenni, de csakis az apámért, és nem ezekért a nőkért, akiket nem is ismerek, mégis a családom elég közeli tagjai lesznek, sőt Nikivel már így is volt szerencsém elég közel kerülni egymáshoz.
- Azt hiszem mindkettőnknek jobb ha a korábbi találkozásunkat nem emlegetjük többet. - veszem talán egy kicsit komolyabbra a hangsúlyt, de nem annyira, hogy vér komolyan vegye. Igazából leszarnám ha megtudná bárki, mert vér szerint mi nem vagyunk rokonok, de tudom mennyire szarul esne ez apámnak és most nem annyira engedhetem meg, hogy letörjem, főleg amikor ennyire boldog.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyPént. Aug. 25 2023, 06:53

Matteo & Nikita
we are not family



Minden igyekezetem ellenére, nem sikerül örülnöm ennek a napnak, még akkor sem, ha látom anyát, akinek fülig érő mosolya van és akinek ezzel az esküvővel egy hatalmas álma teljesült. Még sose láttam Őt férfivel, hiszen ahogy apa lelépett mellőle mikor teherbe esett velem, megfogadta, hogy soha többet nem lesz szüksége egyre sem. Nekem legalábbis mindig ezt bizonygatta. Talán pont ezért esik ez most ennyire rosszul. Hiszen mindeddig csak rám figyelt, csak én voltam az életének a része, ahogyan Ő is nekem az egyedüli volt, akire támaszkodhattam. Most pedig itt vagyok az esküvőjén és nem csak egy apát kapok ajándékba, de mellé még egy testvért is. Amivel lehet, hogy szintén nem is lenne olyan nagy gáz, dehogy épp Matteo legyen az... na ez már szívás. Ennyit a férfi mentes életünkről. Mivel nem volt korábban soha egy apám, fogalmam sincs, hogy hogyan kell kezelnem ezt az egészet. Persze a férfi előtt igyekszem jó pofizni, de ha kettesben vagyunk anyával mindig elmondom, hogy nem akarom ezt az egészet. Őt természetesen nem érdekli, hogy mire vágyok, olyan, mintha elvették volna az eszét. Így kénytelen vagyok bele törődni, és megpróbálni alkalmazkodni ehhez az új helyzethez, mert szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz soha olyan idilli a családi helyzet, mint ahogyan azt anya elképzelte. Egy idegen házat nem tudok az otthonomnak nevezni, ahogyan az idegen embereket sem a családomnak. Nem kértem őket. Ha rajtam múlna, akkor inkább cserélném le őket néhány kutyára, hiszen azok legalább hűségesek. Nem úgy, mint a férfiak legtöbbje. Na nem mintha olyan sokat tudnék a másik nemről, de épp elég az, hogy a valódi apám is lelépett pont akkor, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá. Mi a garancia, hogy ez a férfi, aki remélem, hogy nem fogja soha az apámnak képzelni magát, majd másképp fog cselekedni? Bár azt azért remélem, hogy nem akar anya még egy gyereket. Annyira azért nem hibbanhatott meg.
Ezekkel a gondolatokkal suhanok el Mat és a barátnője mellet, úgy csinálva, mintha nem is lennének ott, és amint megtalálom a kijáratot, ami egy kis friss levegőhöz juttat, megkönnyebbülve lépek a szökőkúthoz, ami talán a legtermészetesebb ez a sok díszítés között. Muszáj volt ki jönnöm, mert odabent úgy érzem, hogy megfulladok ettől az egésztől. Nem sokáig lehetek egyedül, mert amint meghallom a hátam mögül az ismerős hangot, automatikusan fordulok meg. Egyedül van, ami nagy szerencse, mert semmi kedvem nézni ahogy enyeleg a barátnőjével.
- Ha rajtam múlna, soha nem futnánk össze. - szólok vissza automatikusan, miközben figyelem, ahogy egyre közelebb jön. - Fogd be, jó? Én nem vagyok a testvéred. - sziszegem fogaim közül, majd ahogy rám fújja a füstöt, fintorogva lépek hátrább tőle. Úgy tűnik, hogy számár vicces ez a helyzet, de majd én gondoskodok arról, hogy na találja ilyen mókásnak. Főleg ne hívjon a testvérének. Már így is kész ideg vagyok, fogalmam sincs, hogy hogyan fogok tudni egy házban lakni vele és az apjával úgy, hogy közben bennem van az a tudat, hogy Ő és én nem olyan rég... Következő mondatára felkapom a fejem, mert mintha bele látott volna a gondolataimba.
- Pedig arra gondoltam, hogy ki íratom valamelyik újságba. - forgatom meg a szemeimet, majd, egy kis időre elfordulok tőle. Hiába minden igyekezetem, nem tudok úgy csinálni, mintha semmi sem történt volna, vagy mintha nem épp azon lennének a szüleink, hogy tönkre tegyék az életünket. Az enyémet legalábbis biztosan. - Attól félsz, hogy a barátnőd megtudja? Vagy attól, hogy az apád? - nézek végül vissza rá érdeklődve, és valóban kíváncsi vagyok, hogy melyiknek a tudata ijeszti meg jobban. Nem mintha szándékomba állna beszélni arról bárkinek is. Anya csalódna bennem, én pedig azt semmi esetre sem akarom.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyVas. Aug. 27 2023, 17:22

Niki & Matteo
Nem tudom, hogy milyen ember is Niki, mert nem igazán beszéltünk túl sokat azon az estén, amikor is összefutottunk egy izgalmasabb estére. Nem nagyon szoktam elemezni azokat, akikkel lefekszek, mert általában egyszeri eset vagy olyan, akivel tudom, hogy utána nem lesz kínos ha egyszer találkozunk. Vele inkább az első lett volna az elképzelésem, amikor megláttam, pontosan tudtam, hogy be kell cserkészni és nem is volt nehéz, de egyszeri dolognak hittem azt a találkozást, mert előtte még sosem láttam abban a körben, ahol összefutottunk. Viccnek tűnik, hogy ő meg én nemsokára mostohatestvérek leszünk, vagyis már vagyunk, egyáltalán ez honnan megy így élesben, már kimondták a boldogító igent egymásnak, ami nekünk nem sok jóval kecsegtet. Elég idős vagyok már ahhoz, hogy egyedül, apám figyelő szeme nélkül is tudjak élni, mégis azt akarja, hogy maradjak és bűvöljem el az új családot és ők is majd ugyanezt fogja felém tenni. Hahh, addig álljak én féllábon, míg Nikita és én jóban leszünk.
Elindulok kifelé, rá is gyújtok, hiszen itt senkit nem fog zavarni a szaga és a füst sem, néhányan kint vannak, de inkább egymással vannak elfoglalva.
Komolyan érdekel miért ilyen durcás a hugicám, de nem kapok rá olyan választ, ami még jobban feldühíti szerintem önmagát,mert engem ugyan nem. Én nevetve hallgatom, miközben bele bele szívok a cigibe.
- Ha rajtad múlna? Legutóbb nem így voltál vele. - nevetek fel, egy olyan dologra utalva, amit éppen most akarok leszögezni, hogy kurva nagy titokban kell tartanunk a szülők előtt, mert nem hiányzik a felesleges feszkó, főleg, hogy nem jelentett egyikünknek sem semmit, csak szex volt, élvezet és kész. - A testvérem vagy, a te anyád és az én apám pár órája mondták ki egymásnak az igent, szóval akárhogy is nézem az vagy, legalábbis papírforma szerint. - nyilván őt akarom tovább húzni, és meg is teszem, de tudom, hogy ez az egész mekkora gáz már. De jobb ha megbarátkozunk vele, mert már a házunkba költöztetésük majdnem lezárult és nem tudom honnan indul azaz egy hónap, de szerintem mától, és addig együtt kell élnem ezzel az egésszel, ahogy neki is, és nem tud mit csinálni, mert gondolom ő is örül annak, hogy az anyja boldog és egy ilyen hülyeség miatt kár lenne összeveszni velük és elvenni a boldogságukat.
- Fuu, de kis puffancs ma valaki. - nézek rá felhúzott szemöldökkel, nagyon nem tetszik neki ma semmi, ha ismerném akkor meg tudnám mondani, hogy ez most egyedi eset, mert amúgy nem ilyen vagy mindig ennyire feszült. Semmit nem tudok róla, szó szerint, ami egy kicsit megrémít, főleg, hogy egy házban kell élnem vele azzal a múlttal, ami nekünk van.
- A barátnőm? - kérdezem kicsit csodálkozva, majd mintha leesne a dolog nevetem el magam. - Ő nem a barátnőm, nekem nincsen barátnőm, és valószínűleg ő már rég tudja. Az apám már kellemetlenebb lenne, ha megtudná, mer takkor elmesélné anyádnak, ami valljuk be nem lenne annyira kellemes ránk nézve. - lépek közelebb hozzá. Mondanám, hogy nem lesz egyszerű, hogy majd nagy lesz a kísértés, de a tudat,hogy apám feleségének a lánya sokat segít.
- Igyál valamit kis hercegnő, még a végén kiszáradsz a sok durciban. - intek a pincérnek, aki éppen az udvar előtti ajtóban sétál el. Ki is siet tálcával a kezében és leveszek két pohárral és az egyiket a lány kezébe nyomom. - Egy kis vérpezsdítő neked. - kacsintok rá, mielőtt lehúzom az egészet és vissza is rakomatálcára, hogy egy újabbat vegyek a kezembe.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyHétf. Aug. 28 2023, 07:17

Matteo & Nikita
we are not family



Az esküvő kellős közepén állva sem értem, hogy hogyan keveredhettem bele ebbe a kellemetlen helyzetbe és elgondolkodok azon, hogy vajon könnyebb lenne-e a gondolat, hogy anyám férjhez megy, ha valaki mást választ párjának? Vagy ha nem ismerném Matteot egyáltalán. Határozottan igen. Persze úgy sem örülnék, hogy egyik percről a másikra új emberek is a családunk részeivé válnak, de minden bizonnyal sokkal könnyebben lenne ezt úgy elkönyvelni, ha nem ismerem azt az embert, aki a testvérem lesz. Komolyan olyan, mint egy rossz vicc. Kinek hiányzik ez? Kinek van szüksége egy olyan testvérre, akinek az a szenvedélye, hogy megfektessen mindenkit, aki az útjába kerül? Engem is. Pedig látszólag jól el van a barátnőjével. Nem is tudom, hogy melyik tény zavar jobban. Az, hogy nem olyan rég el vette a szüzességem, az, hogy egy házban kell laknom vele és úgy tenni, mintha összetartó testvérek lennénk, vagy inkább az, hogy barátnője van? Bár ez utóbbi miért ki kéne zavarjon? Kit érdekel egyáltalán? Remélem, hogy a szobám majd jó messze lesz az övétől, és lehetőségem lesz ki kerülni Őt. Persze csak akkor, ha a szüleink nem gondolják azt, hogy még nehezebbé teszik a dolgunkat és nem találnak ki mindenféle közös családi programokat. Azért jöttem ki, hogy egy kicsit egyedül lehessek és ki szellőztessem a fejemet, na meg, hogy ne lássam azt, hogy rajtam kívül látszólag mindenki boldog és örül a dolognak. Meglep, hogy Mat is ki jött, ott hagyva bent a barátnőjét, de a szavaival egyértelműen az a célja, hogy feldühítsen. Ami sikerül is azt hiszem, mert bár ennél többet nem ártott nekem - nem az Ő hibája, hogy rokonok lettünk -, mégis a puszta jelenléte is elég már ahhoz, hogy ideges legyek.
- Szerencséd, hogy ez anyám élete legboldogabb napja. Máskülönben kapnál egy akkora pofont most, hogy a szemeid helyet cserélnének! - szólok rá, közben pedig mutatóujjammal megbököm a mellkasát, ezzel is tudatva, hogy nem vagyok vicces kedvemben. Nem mintha ilyen agresszív lennék. Egyáltalán nem szeretem az erőszakot, de mégis ahogyan beszél és vigyorog azt érzem, hogy felrobbanok. - Utoljára mondom, hogy ne hívj a testvérednek! - miközben ki hátrálok a füstből, amit erőszeretettel fúj rám, azon gondolkodok, hogy mit találjak ki, hogy le léphessek erről a helyről. Legszívesebben a világból is ki futnék. De hogy nézne már az ki, hogy a menyasszony lánya hagyja itt legelsőnek ezt a helyet? A ceremónia után valami rövid nászútra készülnek így én csak bízok abban, hogy addig is maradhatok egyedül a régi otthonunkban, mert így lesz még pár napom arra, hogy felkészüljek erre az egész hülyeségre, ami még jó pár évig biztosan el fog tartani számomra. Hiszen még az iskolát sem fejeztem be. Mennyi az esélye annak, hogy anya megengedi, hogy hamarabb elköltözzek a csodálatos családi fészekből, ahová egyáltalán nem is vágyok. Matteo megjegyzését elengedem a fülem mellett, mert sajnos igaza van. Ma valóban elég rossz hangulatban vagyok. Általában pedig jobban szoktam örvendeni úgy mindennek, de amióta anya bejelentette, hogy vége a jól megszokott életemnek, valahogy mégsem tudok örülni. Nem is értem, hogy Ő hogy kezeli ezt ilyen nyugodtan? Mégis, ahogyan azt mondja, hogy nem a barátnője az, akivel van, engedek egy megkönnyebbült sóhajt, amit remélem, hogy nem vett észre. Nem tudom, hogy miért örülök annak a ténynek, hogy nincs barátnője, mert amúgy egyáltalán nem kéne, hogy érdekeljen.
- Ha az anyám fülébe jutna, akkor valószínűleg nem élnéd meg a másnapot. - megforgatom a szemeimet, bár valószínűleg, nem csak Őt de engem is életem végéig elzárna valami kolostorba. Anya gondolkodása néha kicsit maradi. Ő úgy gondolja, hogy házasság előtt nem helyes ágyba bújni senkivel, ami igencsak ellentmond annak, hogy én itt vagyok. Mert apával sem voltak házasok. Úgyhogy néha nem igazán értem, hogy mit akar. De talán csak nem akarja, hogy olyan életem legyen, amilyen neki volt, és, hogy olyannal, aki nem értékel. - Én hallgatok róla. Már amúgy sem emlékszem rá. - hazudom a tekintetét kerülve és ismét hátrálok egyet, ezzel a szökőkútnak ütközve. A francba. Remélem most már eleget ki szórakozta magát. A fülem mögé helyezek egy kósza tincset, ami a szemembe lógott és bár minden porcikámmal azon vagyok, hogy tagadjam, hogy tetszik ez a helyzet, érzem, hogy a szívem ki ugrik a helyéről. Aztán ismét fel veszem inkább a morcos szerepét, mert mindaz amit érzek csak illuzió. Ami történt megtörtén már. És soha többé nem történhet meg. Mert valóban az a szőrnyű igazság, hogy testvérek lettünk, ha vér szerint nem is, de akkor is.
- Most az a célod, hogy le itass? - kérdem miközben a pincér is megjön, majd a felém nyújtott poharat bámulom. Nem veszem el rögtön, mert nem tudom, hogy mennyire jó ötlet, de végül mégis magamhoz veszem a poharat miközben mindenféle grimaszt vágok. Nem szoktam nagyon alkohol fogyasztani, így nem tudom mennyire jó ötlet ez, de úgy vagyok vele, hogy egy pohár nagy bajt nem csinálhat. Ahogy azonban egyszerre megissza az egészet, csodálkozva nézem. Olyan, mint provokálni akarna. Miközben egy másik pohárért nyúl, becsukom a szemem, majd én is őt utánozva öntöm magamba az italt. Megborzongok, majd vissza teszem én is az üres poharat, de én nem veszek el másikat.
- Előre figyelmeztetlek, hogy anya miatt megpróbálok veled jól kijönni... - nézek rá, majd zavartan le veszem róla a tekintetem és sóhajtok egyet. Végül ismét rá nézek, és örülök, hogy sötét van, mert érzem, hogy az arcom bele pirul. Az előbb megivott ital miatt biztosan. Tőle biztos nem pirulhatok el. - ... de ha bosszantani akarsz, vagy beleszólni bármibe is, vagy akár át léped a szobám küszöbét, akkor pokollá teszem az életed! - nem tudom, hogy mennyire fog komolyan venni, vagy mennyire gondolom egyáltalán komolyan én amit mondok, de azt hiszem, hogy az ital amit nemrég megittam elég bátorrá tett.

Matteo Rizzi imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 12:37

Niki & Matteo
AEgészen cuki, ahogyan ugrálni próbál velem szemben, sosem voltam egy igazi gentleman, most nem vele fogom elkezdeni, és jobb ha tudja, hogy ha ennyire ellenséges, akkor sokat fogom emlegetni neki azt a bizonyos estét, amikor olyan szépen nyögött a fülemben, hogy élvezet volt hallgatni. Lehet, hogy mocsok vagyok, amiért a leendő húgomról gondolom ezeket, vagyis emlékszem vissza ezekre a dolgokra és hangot is adok neki, de ilyen vagyok, meg fogja szokni a csodás modorom ha akarja ha nem. 1 hónap aktív család összeszoktatás lesz ha tetszik nekünk, ha nem.
- Azt hiszem most lenne itt a helye annak, hogy megijedjek ugye? - kérdezem pimaszul, miközben egy újabbat szívok a cigibe. Már fogyóban van, és azt hiszem ezt a helyzetet nem fogom bírni másik nélkül, így csak el pöccintem az elégetett és gyújtok rá egy újabbra. Látom, hogy nem tetszik neki, így annál inkább csinálom. - Tudom, mert ha mégegyszer testvéremnek hívlak, akkor jön a tasli ugye? De ahhoz mit szólna a mami? - hajolok egészen közel hozzá, miközben a terem felé nézek, ahol a boldog pár mosolyogva táncikál, mit sem tudva arról, hogy mi folyik itt kint.
Kiegyenesedek, azt hiszem elég volt ennyi szemétkedés egy kicsit, igazából fogalmam sincs miért vagyok ennyire ellenséges vele, vagyis sejtelmem van, de az erős lenne, és amúgy ő sem a legbarátságosabb velem, így azt hiszem mi megvagyunk ennyivel egymás között. Egy önelégült vigyor jelenik meg az arcomon, látom rajta mennyire kényelmetlen neki ez az egész, nem veszi elég lazán. A múlttal ilyen korban felesleges foglalkozni, bár fogalmam sincs, hogy ő hány éves, de a viselkedéséből ítélve még elég fiatal. Mintha mondta volna apám, hogy gimibe jár, szóval nem az én korosztályom, és ez sem fog segíteni azon, hogy jól kijöjjünk.
- El kellene felejteni azt a bizonyos estét és tiszta vizet önteni a pohárba Niki, komolyan ezen fogsz puffogni egész életében, hogy anyád mit szól ha megtudja? Azt hiszed félek tőle, hidd el, volt már keményebb emberekkel is dolgom, de ne aggódj senki nem tudja meg, ezt most le is szögezhetjük. - mondom neki határozottan, mert tőlem nem fogják megtudni és azt hiszem tőle sem, a többiek meg nem nagyon voltak olyan állapotban, hogy be tudják őt azonosítani a buliban, így tiszta a dolog. Mintha meg sem történt volna.
Hangosan felkacagok, mire egy két szempár a teremből ránk szegeződik, pont mint apámé, de csak mutatok neki egy oké jelet az ujjaimmal és ő mosolyogva fordul vissza újdonsült arája felé.
- Szóval nem emlékszel rá? Most kellene azt kérdeznem, normál esetben, hogy akarsz e repetát, de ez valószínűleg nem lenne helyes. - nevetek tovább, már egy kicsit kevésbé hangosan.
Egyezségnek ugyan nem mondanám ami most köztünk történt, mert a titok mindkettőnk érdeke, hogy az is maradjon, de azért leemelem egy pohár pezsgőt és magamba öntöm. Amint lecsúszik, látom, hogy ugyanúgy tesz, de ő nem vesz el még egyet, ami  nem baj, ha jól tudom akkor is nagyon részegek voltunk, és minden csak ment magától, bár ezt még egyszer nem követnénk el a szüleink esküvőjén.
- Eszem ágában sincs leitatni, csak szerettem volna megpecsételni az új… - itt egy kis szünetet tartok nevetve. - viszonyunkat, ha így hívhatom, mert valahogy csak kell. - mondom neki felhúzott szemöldökkel, mielőtt a másik pohárnak is nekiesek, de már sokkal lassabban.
Megint csak nevetni kezdek a szavain, e nem gúnyosan, inkább meglepve kicsit, mennyire harcias a kislány.
- Apám kedvért én sem leszek ellenszenves, és nehogy azt hidd, hogy a saját házamban nincs bejárásom minden szobába. - mondom neki pimaszul és a kezemet óvatosan végig húzom bosszantásból az arcán, majd rákacsintok. - vagy már a mi házunkban. - suttogom a fülébe, mert azt hiszem már most elkezdtem  bosszantását. - Várom a pokoli életet, de nyugi egy egész hónapot kell csak kibírnod velem, utána szabad utat kaptam elköltözni. nem sokáig fogsz egy levegőt szívni az ördöggel Nikita! - mondom neki miközben elindulok befele.
- Na gyere, adjuk elő anyádéknak, milyen jó gyerekek vagyunk. - nyújtom felé a kezét, és befelé menet dobom le egy asztalra a poharam. Ideje egy kis látszat bájcsevejek a táncparketten, miközben megtáncoltatom az újdonsült húgom.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyVas. Szept. 03 2023, 17:20

Matteo & Nikita
we are not family



Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet egyszer velem, hogy az anyám pont annak a srácnak az apjával kell összeházasodjon, akivel nemrég lefeküdtem. Ez nem csak, hogy elég kellemetlen számomra, de bosszantó is. A legrosszabb pedig az, hogy úgy kell tennem, mintha korábban nem ismertem volna Matteot, hiszen normális esetben nem szabadna Őt ismernem. Nem is tudta anya, hogy azon a napon ellógtam bulizni, és azt főleg nem tudhatja meg, hogy hagytam, hogy egy akkor még számomra idegen srác elvegye a szüzességem, amit anya szerint nagy becsben kellene tartani és csak olyan embernek oda adni, aki azután majd megbecsül. Én pedig olyannak adtam oda, aki nem csak, hogy nem tiszteli a lányokat, de még a szüleinknek hála testvérek is lettünk. És még azt várják el, hogy jó pofizva, mindent háttérbe szorítva örüljek ennek a ciki helyzetnek. Oké, anyát meg azt a fickót, akivel össze házasodik megértem... de nem fér a fejemben, hogy Mat miért csinál úgy, mint akit látszólag nem is zavar a dolog, sőt még szórakozik is rajta, mintha ez annyira vicces lenne.
- Igen... azt hiszem, hogy nem ártana, ha félnél. Mert ellenségnek nagyon jó vagyok ám. - próbálom ismét fenyegetni, de nem úgy tűnik, mint aki megijedne, ami nem is csoda, hiszen még én magam sem hiszem el amit mondok, nemhogy Ő higgye el. Vágok egy fintort miközben még egy cigire gyújt rá, és elfordítom róla a tekintetem, de csak addig amíg ismét meg nem szólal. Szándékosan provokál az egyértelmű, így mély levegőt kell vennem, hogy higgadt maradhassak. Hogy fogok én tudni ezzel a bájgúnárral egy  házban lakni? Nagyon remélem, hogy keveset szokott otthon lenni, és, hogy anyáék minél kevesebb közös családi programot terveznek velünk, mert ha ezt fogja csinálni, akkor biztosan, hogy megőrülök majd tőle. A hülye megjegyzését elengedem inkább a fülem mellett, mert tudom, hogy hiába mondanék bármit, ő úgysem venne komolyan. Pedig nagyon szívesen megadnám neki azt a taslit, és ha így folytatja, akkor nem is biztos, hogy megússza. Amint arra b bizonyos éjszakára terelődik a téma, elszégyellem magam. Bár sosem történt volna meg. Talán akkor könnyebb lenne, most ez az egész. Persze eszemben sem lenne elmondani a szüleinknek, meg úgy senkinek, hiszen anya nagyon csalódna, ha megtudná. Én pedig bármennyre is haragszok rá, azt nem akarom, hogy csalódás legyek a szemében. Már akkor halálra volt ítélve ez az egész Mat és köztem  mikor ágyba vitt, hiszen tudtam, hogy csak annyi lesz, de most még jobban. Így valóban az a leghelyesebb, ha elfelejtünk mindent és megpróbálunk alkalmazkodni az új helyzetünkhöz, mert sajnos más választásunk aligha van. Anya és az ő apja elég boldognak tűnnek, kétlem, hogy két nap alatt el fognak válni.
- El tudom képzelni, hogy mennyi mindenkivel lehetett már dolgod. Nyugi. Nekem sem áll szándékomban beszélni a dologról senkivel. És egyáltalán nem azért puffogok. Engem nem érdekelsz semmilyen formában. Sem, mint pasi, sem, mint testvér. - a hajamat babrálva próbálom leplezni, hogy mennyire zavarban vagyok ettől az egész kialakult helyzettől, és mikor valakinek kezd mutogatni reflexszerűen nézek arra én is. Anya és az apja vigyorogva figyelnek, amitől nekem feláll a hátamon a szőr.Főleg, hogy Matteo úgy tesz, mintha tök jó tesók igyekeznénk lenni. Nem nagyon úgy tűnik, mintha azon lenne, hogy megkönnyítse a dolgokat, inkább csak még jobban az agyamra akar menni. Épp ezért is akartam le zárni annyival a témát, hogy nem is emlékszem semmire, mert abban bíztam, hogy veszi a lapot és befogja. De persze  Ő csak dumál, én meg menten agyvérzést kapok.
- Inkább halnék meg, mint veled repetázgassak. - vágom rá a fogaim közül, és próbálom nem egyre kényelmetlenül érezni magam a közelében. - Mond te mindig ilyen vagy? Ez be szokott jönni a csajoknál? Mert engem eléggé frusztrálsz ezzel az önelégült beszólásaiddal. - tényleg kíváncsi vagyok, mert nem tudom, hogy csak velem csinálja-e szándékosan, vagy alapjáraton ilyen a természete?Mert ha az utóbbi, akkor kemény élet vár rám mellette az egyszer biztos. Sosem vágytam egy testvérre, most mégis kaptam. Ráadásul egy olyant, akivel képtelenség jóban lenni. Hogyan lehet elviselni ezt egyáltalán? Ki képes rá? Én egészen biztos, hogy nem. Kicsit hezitálok mielőtt a pezsgős pohárért nyúlok, végül mégis elveszem és őt követve iszom meg azt, amitől a hideg is kiráz. Vele ellentétben azonban én nem  veszek el másikat, mert az alkohol mint tudjuk nincs túl jó hatással rám.
- Inkább ne hívd sehogyan, ha lehet. Így is elég nehéz elviseljelek. - az igazságot megvallva, én magam sem értem, hogy miért vagyok vele ennyire ellenséges, hiszen csakúgy, mint én Ő is csak egy áldozat ebben a helyzetben. A különbség csak annyi, hogy Ő velem ellentétben jól szórakozik az egészen. Mégis kész vagyok felemelni előtte a fehér zászlót és úgy tenni, mint aki elfogadja a helyzetet, de természetesen van ehhez néhány feltételem, mert valahogy nem hiszem el, hogy képesek leszünk testvérekként viselkedni. Ez a szavaival meg is erősíti, ami miatt nem hogy ellazulhatnék egy kicsit, csak még jobban felhúzom magam. Dühösen csapok rá a kezére, mikor az arcomhoz ér és hátrálok egy lépést. Nem értem, hogy hogyan tud valaki ennyire arrogáns lenni. Ugyanakkor elgondolkodtat azzal, amit mond. Igaza van. Az tényleg az Ő háza - nekem biztosan nem kell -, valószínűleg ismer benne minden eldugott kis zúgot. Mi van akkor, ha tényleg be pofátlankodik majd a szobámba? És pont akkor, amikor öltözök, vagy mit tudom én? Egyáltalán lesz saját szobám? Hallottam már olyant, hogy testvérek egy szobán osztoznak. Mi van akkor, ha nekem is egy szobában kell lennem vele? Nem... anya biztosan nem tenne ilyent velem.
- Teszek arról, hogy az én szobámba ne legyen bejárásod! - a hangom még mindig fenyegető, bár fogalmam sincs, hogy mit tehetnék az ellen. Ha szólnék mondjuk anyának, hogy cseréljünk zárat rajta, akkor az lehet, hogy túl feltűnő lenne. De ha meg nem és akármikor ki be fog járkálni, akkor mi a fenét csinálok? Szintén nem árulhatom el anyának, sem az Ő apjának, mert nem akarok árulkodós lenni, és lehet, hogy azzal is feltűnést keltenék. Elég hülye helyzetbe keveredtem, és egyáltalán nem próbál segíteni, hogy könnyebb legyen. Meglepődve nézek rá, miközben következő szavait mondja, és örülnöm kéne annak, hogy csak egy hónap együtt, aztán könnyebben ki tudom kerülni, de valahogy mégsem ugrok ki a bőrömből a boldogságtól. Ezt persze nem kell, hogy tudja, inkább megpróbálok úgy tenni, mint aki élete legjobb hírét hallja.
- Miért nem kezdted rögtön ezzel? Egy hónap is sok idő melletted, de jobban kibírható, mint egy egész élet. - megforgatom a szemeimet, miközben apró léptekkel indulok meg utána. Természetesen eszem ágában sincs megfogni a kezét, inkább magam előtt össze kulcsolva lépkedek. Amint be érünk az agyon díszített terembe, ami jóval meghaladja az én ízlésemet, megállok. - Remélem tudsz táncolni. Nem akarom, hogy a lábamra lépj. Tudod új ez a cipőm... azt hiszem, hogy az apád pénzéből lett véve. - vonok vállat, és bájoson emelem fel a lábamat, de egyértelműen csak azért, hogy Ő is mérgelődjön egy kicsit. Fel sem akartam húzni ezt a cipőt, de mivel anya olyan lelkesen adta át nekem, nem volt mit tennem. Engem nem lehet elvarázsolni ezekkel a számomra értéktelen tárgyakkal.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 21:27

Niki & Matteo
Maradjunk annyiban, hogy nem mindig mozgok a legjobb körökben, már megannyi fenyegtést kaptam és van amit be is akartak hajtani, de valahogy mindig sikerült kijátszanom a vadbarmokat. Niki fenyegetése mégis mókusnak és  aranyosnak hat,ami nyilván tök gáz felfogás így hangot sem adok neki. Ő az a személy, aki az apám feleségének a lánya, akivel minden fajta  érintkezés szinte tilos, lehetünk kamu testvérek, szerethetjük egymást, mint két tesó, bár ez sosem fog bekövetkezni, de ennyi az egész. A szex megtörtént, nem tudjuk visszacsinálni, a múlt már csak ilyen, betoppan és mindig visszatekint egy kicsit, de sosem az, ami jó érzéssel telít el. Vagyis ennek nem kellene, hogy jó érzéssel telítsen, mégsincs benne, annyi megbánás, amennyit ilyenkor illene tanusítanom. Csak szórakozással próbálom oldani a saját magam frusztráltságát, ami jól sikerül, mert a lazaságom szinte felhergeli őt, amitől nekem csak még könnyebb lesz a dolgom, mert tetszik, a reakciója.
- Tudod, az, hogy ennyire felcsesz az egész szituáció és a hozzáállásom, egészen jól áll. - kacsintok rád nevetve, nem akarok én rosszba lenni vele, de talán így lesz könnyebb ha ő nem kedvel, nekem ilyen gondjaim sosem voltak, mert nem kötök olyan barátságokat, amiket már eleve nem látok jónak. A mi barátságunk veszett dolog lenne, ismerve az előzményeket,biztosan akarnánk még, nem lenne ellenemre megint elkapni, ha más lenne a helyzet, de nem az.
- Most komolyan Niki, miért vágsz ennyire bele a szívembe ilyen éles késsel, de ez neked nem elég még forgatod is. - kapok a mellkasomhoz,mintha minden egyes szava meghatna, de csak egy kicsit veszem magamra, hiszen azért elég meredek, hogy ennyire nem érdeklem, mégis minden erőltetés nélkül és óriási élvezettel feküdt alattam pár napja. Akkor még akarta, hogy közöm legyen hozzá, most meg olyan ellenséges, és szerinte ez a nem puffogás, meglátjuk mi lesz ha együtt élünk és nekiesik egy komolyabb balhénak valami miatt. Na azt majd az ajtajának támaszkodva fogom végighallgatni, érdekel ez a műsor, mert szeretem a harcias lányokat és benne túl sok szimpatikus dolgot vélek felfedezni.
Apámék szinte büszke tekintettel mérnek végig minket, mit sem tudnak arról ami köztünk történt és ez helyén van így. - Ennyire rossz lett volna? - annyira arrogánsnak érzem magam, és a szemén látom is, hogy így gondolja, kicsit vissza kellene vennem, mert a végén komolyan megutál engem. A cigimet elszívva dobom el ezt a szálat is e nem nyúlok másik után, már nem szükséges hiszen lassan amgy is vissza kellene mennünk.
- Ohh kicsi lány, ha tudnád mennyire imádják ezt a csajok. Majd megszokod. - mondom neki határozottan, mert nem nagyon lesz más választásunk, mint egymást is megszokni.
Eszemágában sincs, hogy idegennek állítsam be a saját otthonában, de azért itt is akad egy beszólás. Fogalmam sincs milyen lehet egy új életet kezdeni szinte neki, lehet, hogy segítenem kell neki, ahelyett, hogy hátráltatom, minden ésszerű gondolat a fejemben van, ami helyes lenne, de nem ezek hagyják el a szám ésnem ezt tükrözik a mozdulataim sem.
- Nyugi, nyugi, azt hiszem veled nem igazán lehet viccelődni, nem fogok a szobád közelébe menni, ha ennyire nem akarod, még a végén azt hiszik rád akarok mászni. - teszem fela kezem védekezve egy kicsit erős felhevült hangvételére. Bazski ha ez a csaj nem az anyja lánya lenne, már régen bepróbálkoztam volna, de ez nagyon kemény menet, nagyon nehéz lesz mindkettőnknek és én azon leszek, hogy könnyebb legyen, nem kell kedvenlünk egymást, mert úgy lesz a legjobb. 1 hónap és itt sem vagyok azt elvegetáljuk egymás mellett és majd igyekszem nem sokat hazajárni, majd itt ott alszok esténként és igyekszem nem magamra haragítani ezzel apámat sem, hogy tovább tartson otthon, a családi idill kialakítása matt.
- Remélem nem gondoltad, hogy ennyi idősen az az álmom, hogy a családdal éljek? De nyugi majd megyek látogatóba gyakran, ha hiányozni kezd az a szép pofid. - nem érek hozzá, az előbb tudomásul vettem, hogy nem vevő rá, és a nőket valamilyen téren tisztelem, és ez már nem fér bele a nézeteimbe.
Mint egy jó gyerek indulok vele vissza a parkett felé. - Nyugi majd figyelek rád ,annyira nem vagyok kétballábas. - nem akarom megnyugtatni, főleg, hogy próbál felhúzni, de cseppet sem érdekel mennyi pénzt költ az apám az új mostoha lányára. Mert van neki bőven, felőlem a világ összes cipőjét megveheti naki az sem zavarna, azt hiszem Nikitől nem sajnálom. - Igazán jó választás, dögösek benne a lábaid. - emelem vissza tekintetem az arcára egy kis mosollyalaz arcomon és magamhoz vonom, hogy egy lassú számra magamhoz bilincseljem. - Ha nem történt volna meg, ami megtörtént is ennyire utálnál engem kicsilány? - a fülébe súgom, nem kell, hogy sokan hallják, a zene hangos amúgy nem is biztos, hogy bárki minket figyel apámon kívül, aki vigyorogva néz minket a feleségével az oldalán, szinte meghatódva. Hát jobb, hogy ők nem hallják. - Tudod lehet ezt máshogy is csinálni. Mondjuk kössünk alkut, találjunk ki valamit, amivel együtt tudunk élni, 1 hónap utána kedvere utálhatsz mindig szólok, ha megyek haza, hogy ha akarsz le tudj lépni. - nézek bele a szemeibe miközben adok egy kis békejobbot, remélve, hogy elfogadja a szüleink boldogság és az én nyugalmam érdekében.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyPént. Szept. 08 2023, 19:44

Matteo & Nikita
we are not family



Hiába próbálok fejben valami értelmes választ kapni a viselkedésemre, amit Mat felé tanúsítok, egyszerűen nem kapok. Semmi más nem jut eszembe, csak az, hogy mennyire dühös vagyok arra, hogy anya ilyen lehetetlen helyzetbe hozott. Mert ez a pasi egyébként totálisan bejön, amit próbálok tagadni magamban, de mégis ez a valóság. A rossz része pedig az, hogy az anyám és az Ő apja jóvoltából testvérek lettünk, még ha vér szerint nem is. Akkor is elég gáz úgy nézni rá, ahogyan nem szabadna, s minden bizonnyal jobb elfelejteni azt is, ami köztünk történt nem is olyan régen. Egy kicsit sem próbál segíteni, hogy könnyebb legyen, olyan, mintha szándékosan akarna provokálni, amit még élvez is. Valahol legbelül pedig nekem is nagyon be jön ez a helyzet, de attól még elképesztően dühös vagyok. Nem csak a kialakult helyzetre, hanem rá is. Hiszen valószínűleg akkor sem akarna tőlem ennél többet, ha a szüleink nem házasodtak volna össze. Szóval akárhonnan is nézzük a helyzetet, mindenképpen én vagyok az aki jobban megszívta. Mert nem tudom, hogy amiatt-e, mert anya így nevelt, vagy valami más okból, de én is mindig azt hittem, hogy az, aki majd el veszi a szüzességem feleségül is fog venni. Milyen naiv liba tudok lenni. Hiszen már azon az éjszakán is pontosan tudtam, hogy ennél több nem lesz ebből. Bár akkor még nem gondoltam arra, hogy nemsokára testvérek leszünk. Nem is tudom, hogy melyik helyzet cikibb. Bár egyáltalán nem vagyok agresszív, sőt általában kerülöm is az olyan helyzeteket, amiben veszekedni kell, de annyira fel tudja húzni az agyam, hogy képtelen vagyok nem fel venni a harcias kesztyűmet vele szemben. Bárcsak ne lenne ilyen nagyképű. Akkor sokkal könnyebben menne ez a dolog.
- Te vagy az, aki felcseszel, a hülyeségeiddel. - szólok vissza, és próbálkozok kevésbé hisztérikus lenni, mert igazából azt sem tudom eldönteni, hogy örüljek-e annak, hogy innentől már így vagy úgy, de az életem részévé vált vagy inkább sajnálkozzak, hogy végig kell néznem ahogyan más lányokkal flörtölget, és még csak szavam sem lehet hozzá. Ugyanakkor a közelsége nem túl sokat fog segíteni azon, hogy elengedjem mindazt, ami történt köztünk. Próbálok úgy tenni, mint akit hideg hagy a dolog, aki el is felejtette mindazt, és játszani a vagány csajt, de valójában pont az ellenkezője a valóság. Hogy meddig fogom tudni mindezt elrejteni, az már egy másik kérdés. Megforgatom a szemeimet a színészkedésén, mikor a mellkasához nyúl és úgy tesz, mintha érdekelnék a szavaim. Tudom, hogy csak gúnyolódni próbál, így inkább nem is válaszolok a hülyeségére, mert jobb úgy mindkettőnknek. Csak simán közlöm vele a véleményem a repetáról, ami más körülmények között talán felcsigázna, de a mi esetünkben, sajnos van ami tilos. És ez az lenne. Bár valahogy van egy olyan érzésem, hogy ezt is csak gúnyolódásból kérdezi, épp ezért is válaszolok neki úgy, ahogyan azt megérdemli. A kérdésétől azonban zavarba jövök, ami miatt idegesen kezdem babrálni a hajam és próbálom kerülni a tekintetét is. Egyértelműen nem volt rossz, bár nagyon nem tudom mihez viszonyítani, hiszen mással korábban még nem voltam.
- Nem arról van szó... - hebegem még mindig zavartan, hiszen nem igen tudom, hogy erre mit kéne válaszolnom. Ha azt hazudom, hogy rossz volt, akkor lehet, hogy megsértődik, viszont ha azt, hogy nagyon is jó, akkor még jobban dagadna az egója, én pedig soha nem adnám meg neki azt az örömöt. - Azt hittem, hogy lezárjuk ezt a témát. - teszem hozz végül, és ebből találja ki Ő a helyes választ. Mert én biza nem fogok válaszolni egy ostoba kérdésre. Tudom, hogy pontosan arra játszik, hogy minél kellemetlenebb legyen nekem, ami egészen jól is megy neki, mert legszívesebben itt hagynám ezt az egész mindenséget, amihez amúgy sem volt semmi kedvem. Anya boldog, ami szuper, de mi van akkor az én boldogságommal? Nehéz megjátszanom magam előtte és úgy tennem, mintha a jövendőbeli testvéremmel próbálnék megismerkedni és kialakítani vele egy nevetséges kapcsolatot, ami látszólag nem fog működni, hiába is erőltetnénk. Előttük talán ha megerőltetem magam igen, de másképp nem. Nem szeretném, hogy anya gyanakodni kezdjen, így előtte semmiképp sem lehetek ilyen zavarodott, mint amilyennek jelenleg érzem magam. És mindezt csak azért, mert a  közelemben van. Fintorgok egyet a szavai hallatán, mert egyáltalán nem érdekel, hogy mennyire jön be ez a stílus a többi csajnak. Mert ki tudja hány lehet neki. Undorító.
- Nem akarom megszokni. Remélem, hogy nem szoktad őket haza hordani. Nincs kedvem mindennap a hülye barátnőidet nézegetni. - remélem, hogy egyáltalán nem érti félre, amit mondok, mert abszolút nem vagyok féltékeny. De Isten bizony, ha meglátom, hogy szerre hordja haza a barátnőit, akkor én magam rakom majd ki azokat. Mivel az már az én házam is lesz, nem szeretem az idegeneket. Ezzel nyugtatom legalábbis magam. Mert sokkal könnyebb, mint beismerni azt, hogy zavarna, ha mással látnám, holott semmi jogom ahhoz, hogy bele szóljak ebbe. A testvérem lett, ráadásul még idősebb is.
- Azt jól is teszed. Mert sosem tudhatod, hogy éppen milyen vendégem lesz. A szobám az legyen csak tabu előtted. - én is próbálok olyan magabiztos lenni, mint Ő, mert biza miért ne hordhatnék haza én is fiúkat, ha neki szabad lányokat? Egyszerű erre a válasz. Anya kinyírna, az holtbiztos. Ő viszont ezt nem tudhatja. Hiszen ahogy én nem ismerem az Ő apját, így Ő sem ismerheti anyát. A hírnek, hogy csak egy hónapot kell eltöltenünk egy házban, eldönteni sem tudom, hogy örüljek-e vagy sem. Egyik felem örül, hiszen sokkal könnyebb lenne, a másik viszont ellenzi, mert valamiért mégis jó lenne a közelében lenni. Bár nem úgy, mint a testvére, de hát ez van. Nem igazán volt ebbe beleszólásom.
- Nagyon vicces vagy, Mat. Örülnék, ha inkább a barátnőd hiányozna, aki odabent lehet, hogy épp rád vár. - ismét megforgatom a szemeimet, mert csak most jut eszembe, hogy nem is egyedül jött. Normális esetben persze a csajt nem szabad, hogy zavarja, hogy épp kettesben beszélgetünk, hiszen testvérként ez tök normális. A mi esetünkben viszont határozottan kínos lesz minden egyes nap, amit egymás társágában kell eltöltenünk. Az én részemről egészen biztos, mert akaratom ellenére is, valahányszor rá nézek, eszembe jut az az éjszaka, aminek sosem szabadott volna megtörténnie. Követem őt a teremig, bár jó magam sem tudom, hogy minek. Mindenképp jó lenne, ha anyáék azt látnák, hogy jól egyezünk, épp ezért is akarok vele táncolni. Hiszen más indokom aligha lehet rá.
- Meglepődnék, ha lenne valami, amihez nem értesz. De majd meglátjuk. - válaszolok miközben a lábaimat mutogatom, hogy megnézhesse, hogy milyen cipőm lett az apja jóvoltából. Mintha erre vágynék. Egy kis pénz, néhány menő, új dolog, és törődjek csak bele ebbe a nevetséges házasságba. A megjegyzésétől vissza is húzom a lábam, hogy ne nézegesse, és ismét érzem, hogy zavarba jövök. Nem tudom megint eldönteni, hogy komolyan mondja-e, vagy megint csak szórakozni próbál rajtam. - Muszáj mindig mindenből viccet csinálnod? - kérdem, majd amint közelebb húz magához, nagyokat pislogva nézek körbe, anyával találkozik a tekintetem, mosolyogva figyel, mintha örülne annak, hogy ennyire jól egyezek az új családtagommal. Végül vissza nézek rá, kissé szégyenlősen, és érzem, hogy bele pirulok. Végül mégis átölelem a nyakát, de csakis azért, mert a táncoláshoz szükséges. A kérdése meglep, és úgy nézek fel rá, mint, aki nem érti pontosan, hogy mire is céloz. Pedig n nem is utálom. Csak... valahogy jobba távolságtartás tőle.
- Én nem utállak. - válaszolok végül, és próbálom a megfelelő magyarázatot keresni a viselkedésemre. Mert való igaz, úgy tűnhet, mintha haragudnék rá. Nem mintha Ő másképpen viszonyulna hozzám. Amióta utánam jött, semmi mást nem csinál, csak rajtam gúnyolódik. - Te hozod ki belőlem, hogy így viselkedjek. Mert arrogáns vagy. Meg nagyképű. - adom meg végül a megfelelő választ, ami egyáltalán nem hazugság, bár az már igen, hogy azt mondjam, hogy nem tetszik a stílusa. Ezt persze nem fogom vele közölni, ha jóban akar lenni velem, akkor gondolkozzon el, hogy milyen viselkedése van.
- Jó. Az én alkum a következő: nem jössz  tényleg be a szobámba, nem próbálod játszani a gondoskodó nagy testvért, és nem hozol haza mindenféle jött ment csajt. Allergiám van az idegenekre. Nem akarom, hogy eltűnjön valamim. - az utolsó mondatomat csak azért tettem hozzá, hogy nehogy azt higgye, hogy érdekel engem még mindig, mint férfi. Pedig valójában nagyon is érdekel. Hiába próbálom rejtegetni saját magam elől is, ez van és kész.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptySzer. Szept. 13 2023, 14:17

Niki & Matteo
Niki még nem ismer, nem tudja, hogy milyen vagyok, csak egy képe van rólam, ami egyre jobban romlik meg a szemében, mert nem adok, okot arra, hogy jobbnak lásson. Őszintén, miért is kellene jobbnak mutatnom magam, hogy kedveljen, hogy jó testvérek legyünk? Hát még a hideg is kiráz ettől a gondlattól, inkább maradok az, akivel így viselkedik, mint most, és nem gabalyodok bele semmi extrába, mert bár sok nővel van dolgom, ami nem biztos, hogy pozitív jelző, mégis van benne valami különleges és talán az az, hogy ennyire ellenszenvesen viselkedik.
-Akkor ezek szerint én állok jól neked? – kérdezem vissza nevetve, és tudom, hogy ezzel nem sok jót fogok nála elérni, de annyira cuki amikor mérgesen mér végig. Koncentrálok, hogy úgy viselkedjek vele, mint a testvéremmel, hiszen ő nem más, mégis elhozom a korábbi találkozásunk végkimenetelét témának, ami pont jó, ha egy kicsit bosszantani akarom, hogy ezzel még mérgesebb legyen és tudjam, hogy ennek ellenére nem tágít mellőlem, pedig szabad az út mehetne be, de nem teszi, ami növeli az amúgy sem kicsi egomat.
- Ejthetnénk is a témát, de azért nekem talán egy kicsit bejött az este. – pedig én kértem, hogy ne beszéljünk róla, de mindig felcsillan a fejemben, mint egy apró emlékmorzsa még akkor is ha feltehetőleg olyan részeg voltam, hogy nem is kellene emlékeznem már semmire sem. Zavarba jön, amire megint csak mosollyal válaszolok, nemé rintem meg, de a kezem már mozdulna, hogy az arcát végig simítsa, de nem teszek semmit csak az alsó ajkamba harapva nevetek fel.
- Mégis hova hordjam őket Niki? A kertig vagy a kocsimig, nyilván nem fognak velünk reggelizni, mert annyira komoly egyik sem lesz, de azért tény, hogy egy ilyen kapcsolatban, ami a mienk lesz alkalmazkodni kell egymáshoz. Én sem leszek féltékeny, ha hazahozol egy pasit, maximum majd beszélgetek vele egy kicsit, hogy többet ne akarjon ellátogatni hozzánk. – szívok bele az fogaimba egy kicsit már magamat is utálva a szavaim hallatán. Fogalmam sincs mi hozza ki belőlem az állatot, ami olykor lenni tudok, mert nem idegen ez a Matteo még előttem se, de nem mindig kívánkozik ki. Azt hiszem kedvelem az új tesót, és nem leszek én annyira szar báty, vagy talán túl jó leszek és nem jó értelemben.
Aranyos, ahogy rám akar pörkölni és szinte fenyegetve áll fel velem szembe, de nem fogok a szobájába mászni, ameddig ő nem kéri, és a magabiztosága egész hiányát látva, azt hiszem ez egyszer be fog következni. 1 hónap ide vagy oda, azt hiszem lesznek gondok köztünk, a feszültségből ítélve és nem biztos, hogy annyira veszekedési gondok, sokkal inkább a kémia lesz a probléma, ami most is érezhető és kurvára zavaró, tudva, hogy ki is ő.
- Hadd várjon, majd este kiengesztelem. – intek Mia felé, majd elindulok az újdonsült családtagommal a parkett felé, magabiztosan mondom neki, hogy menni fog a tánc, és annyira lekicsinylően vágja hozzám a szavait, hogy csak nevetni tudok rajta, de nem tud megbántani, ő ahhoz nem kelt fel elég korán.
- Legyek nagyon komoly? – vágok teljesen komoly képet úgy nagyjából pár másodpercig mielőtt kitör belőlem a nevetés. Nem nagy tánc, amit leművelünk és inkább a beszélgetés része az izgalmas, mintsem a táncika.
Részemről talán ma az első komoly kérdést szegezem neki, a hangzavarban senki nem hall minket és nem is figyelnek ránk, így szabadon beszélhetek, meg nincs bennem szégyenérzet semmi miatt sem. A válasza nem lep meg, ezt már hallottam tőle ma, és másoktól is, így csak hátravetem a fejem és megforgatom mielőtt megint beszédre nyitom a szám.
- Pedig én egész kedves próbálok lenni. – nézek ré ártatlan tekintettel. alkut kötök vele, vagyis kezdeményezem, mert a szüleink érdekében és a mi érdekünkben is barátságosabb lenne ha nem feszülnénk egymásnak semmilyen értelemben sem.
- Miért érzem ezt az alkut egyoldalúnak? – sandítok rá méregető tekintettel. – De az alku azért van, hogy alkudjunk arról is, szóval nem megyek be a szobádba csak ha te kéred, a gondoskodó testvér szerep amúgy sem nekem való, így legyen ebbe belemegyek, mert amúgy sem tudnék máshogy viselkedni. A nőkkel kapcsolatban viszont nem várhatod el, hogy addig cölibátust fogadjak, szóval ezzel jobb, ha megbarátkozol, a cuccaidhoz nem fognak hozzányúlni, lesz, amivel játszanak. – direkt fogalmazok így, mert a zavarát és az olykor felcsillanó magabiztosság hiányát látva, tudom, hogy gyengepontja leszek.
- Igazán nem akarom elrontani a bulit, de azt hiszem ideje megtáncoltatnom a barátnőmet. – nyomom meg az utolsó szót, mert ő hívja mindig így Miát, pedig közel sem ez a titulusa az életemben. Adok egy kézcsókot a kezére majd kacsintva lépek el tőle. – Ha vége a zenének a pultnál találkozunk, koccintsunk az alkunkra. – mintha lezártnak is tekinteném azt, de ahogy megismertem most biztos vagyok benne, hogy nem lesz neki elég.



BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyPént. Szept. 15 2023, 12:49

Matteo & Nikita
we are not family



Ha külső szemmel láthatnám saját magammal, akkor valószínűleg most úgy festhetek, mint a mesékben azok a nagy, zöld sárkányok, akik ha mérgesek füstöt fújnak ki magukból. Még csak ez az első nap, hogy egy család lettünk, hála a szüleinknek, én mégis eltöprengek azon, hogyha már az eleje ilyen nehéz, akkor, hogyan lesz tovább? Egészen mostanáig határozott elképzelésem volt a jövőmmel kapcsolatban, mindig tudtam, hogy mit akarok, Mattel szemben állva azonban teljesen tanácstalan vagyok. Annyira jó lenne, ha az iskolában tanítanák, hogy hogyan kell kezelni az ilyen lehetetlen helyzeteket, bár nem csoda, hogy nem tanítják, hiszen ki hallott még olyant, hogy egy anya pont egy olyan férfinak az apjába szerethet bele, aki elvette a lányának a szüzességét? Még bele gondolni is elég bonyolult helyzet, hát még átélni. És naná, hogy ez is csak velem történhet meg. Mindenképp nehéz lenne elfogadnom ezt a helyzetet, ha Mat helyet egy teljesen idegen állna most előttem akkor is, de így, hogy ismerjük egymást egészen közelről is, azt hiszem, hogy még zavarba ejtőbb. Mintha valami rossz álomba csöppentem volna, amiből képtelen vagyok felébredni. Minderre pedig nem segít rá a nagyképű stílusa, ami talán más körülmények között imponálna, de jelen helyzetben úgy érzem, ha nem lennénk a szüleink esküvőjén éppen, akkor legszívesebben megfojtanám.
- Álmodban! - válaszolok a fogaim közül, és egyre inkább utálom ezt a napot. Meg őt is. Mert nem akarja abba hagyni, és mindenképp azon van, hogy zavarba hozzon. Mintha élvezné is a helyzetet. Az, hogy mg mindig arról az éjszakáról beszélünk, aminek sosem szabadott volna megtörténnie, egyáltalán nem tetszik. Ő akarta, hogy felejtsük el, hogy ne beszéljünk róla, mégis folyamatosan felhozza, egyértelműen csak azért, hogy még inkább bosszanthasson, ami valljuk be,igazán jól megy neki. Szavait hallgatva sóhajtok egyet, és próbálom kevésbé idegesnek mutatni magam, hiszen pont az, amit látni akar, és én meg nem akarok a kedvére tenni.
- Engem meg nem érdekel, hogy neked tetszett-e vagy sem. Többet úgysem fog megtörténni, úgyhogy hanyagoljuk a témát, jó? - nem igazán tudom, hogy hogyan kell kezelni egy srác azután, hogy az megfektetett, mivel, hogy még csak ő csinált velem ilyent, de egyértelműen nem így terveztem akkor éjjel, hogy viszont lássuk egymást. Már akkor is tudtam, hogy nem lesz köztünk ennél több, de mégis könnyebb lenne a szemébe néznék, ha mg mindig csak egy srác lenne a buliból, ahová nem is szabadott volna elmennem. Most viszont már nem csak egy srác, akit könnyen kizárok az életemből, ha ilyen hülyeségekkel akar bosszantani, hanem történetesen olyanok lettünk egymásnak, mintha testvérek lennénk, és még egy házban is kell élnünk, amitől egyre inkább elmegy a kedvem. Főleg ha bele gondolok abba, hogy mi mindent láthatok majd a négy fal között. Többek közt simán előfordulhat, hogy majd fél pucéron mászkál a házban, hiszen az egy családban valahogy természetes, bár én nem tudnám elképzelni, hogy bugyiban flangálnék előtte vagy az apja előtt. De ami még ennél is jobban zavarna az az, ha mindennap látnám ahogyan a csajok hordja haza és a szemem láttára enyelegnek majd. Mint a testvére, nyilván nem szabadna, hogy ez foglalkoztasson, de mint valaki, akit nemrég fektetett meg, határozottan zavarna. A büszkeségemet mindenképp. Ezért is említem meg neki a dolgot, mert az ki van zárva, hogy elnézzem neki.
- Én sem vagyok féltékeny. Tőlem azt csinálsz velük amit csak akarsz. De nem akarom látni őket. Úgyhogy nem tudom... másszanak be az ablakodon vagy valami. Csak egyik se kerüljön az utamba. - nem igazán értem, hogy miért mondok ilyeneket, hiszen valóban nem várhatom el, hogy miattam felbolygassa a megszokott életét, de ahogy ő mondta, alkalmazkodnunk kell. Ami azt jelenti, hogy nem csak nekem kell hozzá, hanem neki is hozzám. Én pedig nem akarom, hogy csajozzon otthon. Az ami biztos. - Lehet, hogy elmondanám nekik én is mielőtt az ágyadba vinnéd őket, hogy mekkora egy nőcsábász vagy és, hogy jól gondolják meg, hogy kinek teszik szét a lábukat. - próbálom ismét fenyegetni, bár nem tudom, hogy ezzel menyit érek el, hiszen akkor este én is voltam figyelmeztetve, és kurvára nem érdekelt. Valamiért mi lányok vonzódunk az ilyen pasikért, bár így, hogy egyre többet beszélünk, eléggé visszataszító a stílusa. Szexi, de nem az esetem. Egyáltalán. Nem is értem, hogy miért zavarna egyáltalán, ha mással látom.Szíve joga. De azt hiszem, hogy a válasz az, amit megtehet más lányokkal, azt velem sosem szabad majd. És ez az, ami igazán bosszant. Hogy úgy kell tennünk, mintha egy család lennénk. Én pedig nem akarok anyán kívül senki mást családtagomnak számítani. Főleg Őt nem.
Fintorgok egyet a megjegyzésén a barátnője kapcsán, és nagyon remélem, hogy nem akarja már az első este, amit abban a házban töltök,  haza hozni a lányt. Nem képzelheti, hogy hagyni fogom? Még nem tudja, hogy milyen bájosan tudok beszélni a felnőttekkel, ha valamit el akarok érni.
Miközben táncolni kezdünk ezúttal bent a  csillogó teremben, több kíváncsi szempárt is érzek magunkon, köztünk a szüleinket is, akik talán a legboldogabbak lehetnek a látványtól. Persze, hiszen fogalmuk sincs arról, ami kettőnk között történt, és arról sem, hogy mindez csak álca. Mert a napnál is világosabb, hogy sosem leszünk olyan testvérek, amilyennek elvárják, hogy legyünk. Ahogy a megjegyzésemen elkomolyodik, értetlenül nézek rá, majd ahogy elneveti magát, megforgatom a szemeimet.
- Hülye! - csattanok fel, megforgatva a szemeimet, és próbálok a táncra is figyelni, de tőle egyszerűen nem lehet. Mindent elviccel, én meg nem értem, hogy hogyan lehet így hozzá állni az élethez. Ha mindennel ezt csinálja, akkor a cége is hamar csődbe megy, nem is tudom, hogy ilyen komolytalanul azt hogyan tudja irányítani. Vagyis anya említett valamit erről, de én nem értek az ilyen cégekhez, meg nem is érdekelnek. Szerintem az a dicsőség, amit az ember egymaga ér el és nem az, ami az ölébe hullik. Meglepődök, hogy azt hiszi, hogy utálom, és próbálom felvázolni, hogy ez amit ki vált belőlem nem utálat, de mégis úgy látom rajta, hogy mindegy mit mondanék, igazából neki úgyis mindegy. Megpróbálok helyette inkább az alkunkra koncentrálni, mert ez eddig a legjobb ötlet, amit a száján kiejtett. Nem tudom, hogy milyen kéne legyen egy igazi testvéri viszony, mivel eddig még nem volt olyanom, de mivel minden kapcsolat a kompromisszumokról szól, így hát felvázolom neki, hogy mi az, amit elvárok tőle a béke kedvéért. Meglepően hamar bólint rá, kivéve az utolsó feltételemre, pedig ha tudná, hogy a háromból az lenne számomra a legfontosabb.
- Nem hiszem, hogy nem bírsz ki egy hónapot anélkül, hogy használd a farkad. Nem hallottál még arról, hogy segíts magadon és az Isten is megsegít? Alkalmazhatnád addig a kezeidet... vagy te menj hozzuk. Vagy mit érdekel. Csak ne hozd haza. Ennyit kértem. - vonom meg a vállam, mert valóban nem kértem, hogy ne szexeljen, csak ha csinálja akkor legalább úgy, hogy titokban. Mert nem vagyok rá kíváncsi. Megdöbbenve hallgatom a következő szavait és tátott szájjal figyelem ahogy elenged, a kezem hamar elkapom mikor azt megcsókolja, körbe nézek, hogy vajon valaki láthatta-e és nagyokat pislogva nézek a barátnője fel, aki már epekedve várja, az lerí róla. Na még mit ne! Egy hirtelen ötlettől vezérelve lépek ismét közel hozzá, és megfogom a csuklóját, mert mindenképp meg akarom akadályozni, hogy a másik lányhoz menjen, akit igaz, hogy nem ismerek, de a látványa is elég ahhoz, hogy égnek álljon a hajam tőle.
- Nem hagyhatsz csak úgy itt, hallod? - szólok rá, talán kicsit hangosabban is mint kellene, így gyorsan megköszörülöm a tokomat. Körbe pillantok ismét, még mindig többet kíváncsian figyelnek minket, de szerencsére anyáék épp nem, ők el vannak a vendégek szórakoztatásával. -  Vagyis... ha belekezdünk valamibe, akkor azt fejezzük be rendesen. Ma velem kell táncolj, mivel nemsokára mi leszünk testvérek, vagy micsodák. Anyáék muszáj, hogy azt lássák rajtunk, hogy mennyire jóban vagyunk. - ezúttal már halkabban beszélek, de a csuklóját még mindig fogom, mert valahogy olyan, mintha attól félnék, hogy ha elengedem, akkor magamra fog hagyni. Ami nem lenne baj. Csak ne ahhoz a lányhoz menjen, akit a fene sem érti, hogy minek hozta ide egyáltalán.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyHétf. Szept. 18 2023, 22:26

Niki & Matteo
Ha valamit elakarok érni valakinél, akkor pontosan tudom, hogy nyúljak hozzá, elvégre üzletember vagyok, vagy leszek, ki tudja, mikor, vagy annak számítok e már. Pontosan tudom, hogyan befolyásoljak valakit, főleg a csajokat, de vele azért ez egy kicsit bonyolultabb, nehezebb és kiszámíthatatlanabb, mert ellenáll és nagyon jól teszi, mert nyilvánvaló, hogy köztünk soha nem lehet semmi, amit megint csak előhoz ,de én provokálom. Talán az ő szájából akarom hallani többször is, hogy egyszeri eset volt, és soha többet, talán csak ki akarom csikarni belőle ,hogy élvezte, de ezt még én sem tudom megmondani, az érzelmekhez én teljesen hülye vagyok és nem tervezek egy hamar bele tanulni ,mert annyira bonyolult az egész, ahogy ő is számomra.
- A falmászás remek ötlet, mert akkor az ablakodból még a szoknyájuk alá is beláthatzs. - mondom neki gúnyosan. - Niki ne legyél ennyire kislány, nőj fel és emészd meg, hogy az embernek vannak szükségletei és nekem főleg szóval csak engedd el a témát és barátkozz meg a gondolattal, hogy egy boldog család leszünk, ahol a bátyó igenis hazahordja majd a csajokat, de nem fogsz belőle semmit sem érzékelni, mert milyen gyorsan jönnek másnap úgy is fognak távozni. - talán megnyugtatásként szánom. - Akár meg is tehetnéd, de feleslegesen jártatnád azt a szép szádat, mert mindenki tudja, aki velem kezd, hogy nem feleséget keresek csak egy éjszakát, vagy többet.- vonom meg a vállam hanyagul, mintha ez annyira természetes lenne, de én csak sodródok a dolgokkal és sosem volt olyan nő, aki igazán le tudott volna venni a lábamról, hogy változzon ez az egész hozzáállásom.
Inkább átterelem a dolgokat a benti részhez, hogy tudjunk parádézni egyet a szülőknek, lássák milyen jóban vagyunk és ne kelljen családterápián részt vennünk, hülye programokkal, ami lehet akislányak még jó de nekem már annyira nem fér bele az életembe. Minden bájomat összeszedem és folytatjuk a beszélgetést, mivel tudom, hogy nem fogunk annyira könnyen összebarátkozni, főleg, hogy kicsit intimebb részt érintett az első találkozás így próbálok olyan helyzetet kialakítani erre az egy hónapra, ami mindkettőnknek baráti lehet, vagy legalább kellemesebb, mint a mostani.
- Nagyon zavar téged, hogy másokkal szexelek, ugye? - kérdezem összehúzott szemmel, nevetve, inkább le tudom az alku rám eső részének felvázolását, ami már egészen jó lenne mindkettőnknek és úgy érzem el is engedhetem őt az estére, elegen láttak, sok mindent megbeszéltünk és engem vár a csajom, aki minden csak nem a csajom, de kibaszott jó az ágyban, így egy ilyen este után muszáj lesz kezelésbe vennem. Érzem, hogy valaki a csuklóm után nyúl és visszaránt az egyensúlyom NIki felé, meglepetten nézve rá.
- Na máris hiányzom? - kérdezem nevetve és visszalépek mellé, Mia felé pillantva, látom rajta, hogy csalódott, egyik lábáról a másikra áll, ami azt jelenti, hogy sokáig nem fogja kibírni, hogy a parkett szélén álljon, ami annyit jelent, hogy lassan úszik az estém, aminek annyira nem örülök, főleg, hogy Niki rendesen felizgatta az agyam, már csak azzal, ahogy megjelent, és nyilván ő nem lesz az aki segít kiereszteni a gőzt. - Remélem tudod, hogy ezzel a beszélgetéssel egy kalandos éjszakámat hagyom elúszni. - mutatok MIa felé, majd lenézek a kezemre, amit még mindig szorít, szinte kapaszkodik belé. Ettől beindulva, fogom meg a derekánál fogva és forgatom meg magammal együtt. - Na mesélj, miről szeretnél még tárgyalni, remélem tudod, hogy ehhez nagyon értek, így lehet nem vagy a legjobb alkupozícióban. - tánc közben egyre kijjebb megyek a parkett közepéből, hogy ne nézzen mindenki minket. Megszólal a mikrofonon egy pasi, és felkonferálja a tortát. Csodás, akkor most itt az idő lelépni. Közelebb hajolok hozzá, mert nem akarom, hogy mindenki hallja. - A torta után jön a piálós része a bulinak, már nem igazán van rám itt szükség, ha nagyon tárgyalni akarsz akkor én a hotelbe megyek, ma ott alszok a lakosztályomban, van több szoba benne ha nem akarsz a nászéjszaka egyik gyertyatartója lenni. - biccentem a fejem a vigyorgó ifjú pár felé.
Megvárom, hogy eloszoljon a tömeg apámék körül és odamegyek hozzá.
- Azt hiszem én lépek, holnap tárgyalásom lesz egy kivitelezővel, szóval nem maradnék a bulin ha nem gond. - fogom meg apám vállát.
- Matteo, én őszintén örülök, hogy ennyire kijössz Nikitával. - szinte örömkönnyek között borul a nyakamba újdonsült mostoha anyám. - Hazavinnéd kérek őt is, azt hiszem már elég fáradt ő is.- hátrafordulok Niki irányába és csak mosolyogva fordulok vissza apámék felé.
- Ha ő is akarja, de nem hazamegyek azt beszéltük ma meghagyjuk neketek a házat és a hotelben éjszakázunk, már intéztem neki szobát, szóval nektek jó szórakozást. - adok mindenkinek két puszit ahogy illik.
- Azt hiszem ennél jobb testvért nem kívánhattam volna neki.- szinte kiráz a hideg ahogy ezt kimondja az anyja, de csak egy erőltetett mosoly kíséretében nézek rá, majd Niki felé indulva fogom meg a kezét és megyek a kocsihoz.
- Szabad utat kaptunk, tudják, hogy a hotelben alszol, a vendégem vagy, gyere hugicám, kapsz időt tárgyalni.- ülök be a kocsiba várva, hogy csatlakozzon magam mögött hagyva Miát, aki szerintem perceken belül fog követni minket, mert ő már ismeri a járást a hotelhez,ezért jó ha az emberbe van egy saját hotele, kényelmes és el tudok szabadulni az ilyen helyzetek elől, bár fogalmam sincs mibe keverem magam, ha NIki belül mellém és odaérünk.



BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyKedd Szept. 19 2023, 21:02

Matteo & Nikita
we are not family



Képtelen vagyok elfogadni azt a tényt, hogy bármikor láthatom őt lányokkal enyelegni, és hiába nincs túl sok közöm hozzá, akkor is nagyon nem akarom ezt. Már így is elég vicc ez az egész, amibe a saját szüleink kevertek, nem akarok még azzal is foglalkozni, hogy milyen módszerekkel űzzem majd el azt a sok jött ment csajt, akik végig járják a házat... házunkat. Még a gondolatától is kiráz a hideg. Nem kell nekem sem a puccos házuk, sem pedig az elit életük. Sem apára, sem testvérre nem vágyok, nem értem, hogy anya miért gondolta azt, hogy erre van szükségünk ahhoz, hogy szép nagy családunk legyen. Jól meg voltunk mi ketten is. Minek kellett egyáltalán elmenjek abba a buliba? Ha akkor nem adom be a derekam Mattnek, akkor most nem lennék ilyen kellemetlen helyzetbe és valószínűleg nem zavarna az sem, ha csajokat akar haza hozni.
- Nem én vagyok a kislány! Jelenleg te vagy olyan mint egy gyerek, aki nem tud meglenni a kedvenc játékai nélkül. Most komolyan nehéz megállni, hogy ne használd a farkad otthon? - még a végén azt gondolja, hogy féltékeny vagyok. Pedig egyáltalán nem arról van szó. Csak kicsit sérti a büszkeségemet a gondolat, hogy másokkal etyeg nyugodtan, miközben én ezt el kell fogadjam, mert ugye elvileg testvérek lettünk, így semmi jogom nincs beleszólni a magánéletébe. - Jó, tudod mit? Nem is érdekel. Tőlem aztán annyit fektess magad alá, amennyit szeretnél. - közben még fintorgok is, mert ha elképzelem magam előtt az, ahogyan belópozik valami fruskával egyszerűen felfordul a gyomrom. Épp annyira, mint ebbe a lehetetlen helyzetbe, amiből nincs menekvés most már biztosan, mert hivatalos lett a szüleink között a dolog. Szóval ezt vagy elfogadjuk egymással együtt, vagy kurva nehéz lesz.
A táncparketten próbálok lazítani a felállásomon, mert egyre gyakrabban érzem magamon a szüleink tekintetét, én pedig nem akarom elrontani a kedvüket azzal, hogy egész este duzzogva vitatkozok Matteoval, pedig szinte biztos, hogy ha nem itt lennénk, akkor eddig régen megfojtottam volna valamivel. Hogy tud valaki ennyire beképzelt lenni? Ő kezdi, hogy kössünk alkut, amit én igyekszem is, de ő ebből is gúnyt űz. Pedig nem is kértem olyan túl sok mindent. Csak mg mindig azt, hogy ne hozza haza a barátnőit. Főleg ezt ne, akit kísérőjének hozott, és akiben egyébként semmi szép nincs. A kérdésén zavartan nevetem el magam, és bár legbelül úgy érzem, hogy nagyon is zavar, de ezt biztosan nem mondanám el neki. Nincs az az Isten, hogy még tovább növesszem az egóját, mert már így is akkora, hogy nemsokára senki nem fog elférni tőle ebben a teremben.
- Ne legyél nevetséges. Mégis miért kéne, hogy zavarjon? A te dolgod, hogy mit csinálsz. Csak arra kértelek, hogy kulturáltan tedd, és ne úgy, hogy lássam. Mert engem nem érdekel a szerelmi életed. Fúj. - ismét vágok egy fintort, közben pedig igyekszem nem nézni a szemébe, mert félek, hogy észre veszi rajtam, hogy teljesen mást gondolok amúgy, mint amit mondok. Ahogy magamra akar hagyni, hogy a barátnőjével cseréljen le, semmi másra nem bírok gondolni csak arra, hogy valamilyen formában azt megakadályozzam. Mert nem teheti ezt csak úgy meg. Én nem vagyok valamelyik ócska szeretője, akit akkor hagy faképnél, amikor csak kedve tartja. Talán pont ezektől a gondolatoktól vezérelve fogom meg a csuklóját, mert egyszerűen képtelen vagyok hagyni, hogy azzal a másikkal kezdjen enyelegni a szemem láttára. Látom rajta, hogy váratlanul érte, hogy ezt tettem, nem csoda, mert még saját magamat is sikerült meglepnem vele, de most már mindegy. Csak ki kell magam magyaráznom valahogy úgy, hogy jól jöjjek ki belőle.
- Dehogy hiányzol! - vágom rá nagyon gyorsan, majd a tekintetem egy rövid ideig találkozik a Matt barátnőjével, és azt hiszem, hogy ha a szemeivel ölni tudna, akkor már nem élnék. Ő tűnik az egyetlennek, aki képes felfogni a helyzetünket Mattel, és aki tisztában van azzal, hogy attól amiért a szüleink házasok lettek, mi még egyáltalán nem lettünk testvérek, így azt hiszem, hogy az egyedüli is lehet talán, aki érti, hogy igazából bármi történhetne köztünk, mert nem tennénk vele semmi törvénybeütközőt. Az már egy másik kérdés, hogy nem akarja egyikünk sem, és főleg a szüleink nem hihetnem mást annál, mint amit látnak. Két idegen, akik megpróbálnak jó testvérek lenni.
- Nagyon kár érte. Most őszintén... mit látsz ebben a lányban? Még csak nem is szép. - szúrok még oda egyet, de mégis örvendek, hogy egyenlőre nyert ügyem van. Ahogy a kezét a derekamon érzem, majd pörögni kezdünk, érzem, hogy elmelegedek, mégis ösztönösen ölelem át a nyakát közben, és közben rá vigyorgok a még mindig minket méregető lányra. - Hát még amit nem szeretnék a csajozáson kívül az az, hogy félpucéran mászkálj majd a házban. Tudod ott már nők is fognak lakni, és elég kellemetlen lenne mindenkinek meztelen felsőtesteket látni. Remélem az apádnak sem szokása.. - igazából nincs több alkum, ezt csak most úgy mondtam, mert muszáj volt mondanom valamit, hogy ne menjen vissza a másikhoz, aki minél többet néz, annál jobban idegesít. A következő szavait csak pislogva hallgatom, mert még sosem voltam hotelban. Főleg nem egy fiúval. Hogy mehetnék már egy olyan helyre.
- Anya tutira nem engedi meg. - vágom rá, de ebben a pillanatban már ott is hagy, hogy a szüleinkhez mehessen. Fel sem tűnt, hogy mennyire közel táncoltunk hozzuk. Felvont szemöldökkel figyelem, ahogy a szüleinkkel beszélget, bár nem állok túl messze tőlük, de a hangos zenétől nem értem mégsem, hogy miről beszélnek. Csak csodálkozva figyelem ahogyan az anyám körül rajongja újdonsült gyermekét, és nem tudom közben eldönteni, hogy ennek most örülnöm kéne-e vagy sem. Csak akkor eszmélek fel, amikor kézen fogva kezd ki húzni a teremből, és még arra sincs időm, hogy legalább elbúcsúzzak anyától, így Mattet követve csak vissza fordulok és intek nekik, ők pedig szinte a boldogságtól kicsattanva intenek vissza.
- Mégis mivel vetted rá az anyámat, hogy megengedje?- hezitálok egy kicsit mielőtt be ülök az autóba, de végül be adom a derekamat. Be csatolom a biztonsági övet és közben Mattet figyelem. Most akkor mi van? Tényleg egy hotelbe megyünk? Ő és én? - Tudod én még sosem voltam hotelben... tényleg saját szobám lesz ott? - kérdem, majd egy kósza tincset ami a szemembe lóg, a fülem mögé rejtek. - Egyszer olvastam valahol... már nem tudom hol, hogy egy hotelben rá törtek egy fiatal lányra, és... ugye ilyen nem történhet? - nem tudom, hogy mennyire hangzik hülyén ez a kérdésem, de egyáltalán nem arra célzok, hogy jobb lenne együtt aludni. Csak még az hiányozna.

Matteo Rizzi imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptySzer. Szept. 20 2023, 15:27

Niki & Matteo
Lehet, hogy sosem fog megbarátkozni a ténnyel, hogy mi igenis egy család lettünk, annak ellenére, hogy sokkal inkább lenne az arcát tekintve más titulusban az életem része. Nem tetszik neki, hogy másokkal vagyok, de vele nem lehetek, mert ez alap és nem is gondolnám, hogy nagyon helyes lenne, sőt egészen botrányos dolog lenne ez az egész, így ebbe már bele sem gondolok inkább.
- Az én saját otthonomban, ami már a tied is, azt hiszem megtehetem, hogy használom a farkam, de ha ennyire zavar már látványa, akkor tudok más opciót is rá. – nevetem el magam, kicsit nagyképűen, de annyira kihozta belőlem ezt, hogy nem tudtam magamban tartani. Nyilvánvaló mire céloztam és mivel ez nem fog többet megtörténi, így nem hinném, hogy nagyon efelé hajlana, inkább elnézi, hogy lányok járkálnak a szobámba, ami valószínűleg nagyon messze lesz az övétől és csak 1 hónapig, amit boldogan ki fog bírni, kénytelen lesz.
Végül csak sikerül eloszlatnom benne ezt az egészet, mer nem tetszőn, de beleegyezik, na nem mintha erre lenne szükségem, ahhoz, hogy tényleg cselekedjek majd a jövőben. Egy kis táncikálás egészen jónak mutat a külső szemlélők felé, pontosan tudom, hogy ezt már nagyon sokan akarták látni, hogy a gyerekek is ennyire jóban vannak az új frigyben, mert mi ugyanannyira részesei vagyunk ennek, akárcsak apám és az anyja, csak nekünk még beleszólásunk sem volt, csak elszenvedjük, amit el kell, majd remélhetőleg mindenki megy a maga dolgára.
- Na látod, pontosan az én dolgom, de ami az én dolgom részben már a családé is, ez apámnak köszönd, szóval nem lesz gond, ki fogjuk bírni egymást és minden a legnagyobb rendben lesz, legalábbis majd ezt mutatjuk az ősök felé. – mondom neki bíztató mosoly kíséretében, mielőtt elindulok Mia felé, de egy laza mozdulattal ránt vissza megához, amire már muszáj megkérdeznem tőle, hogy ennyire hiányzom e neki, mert nem értem minek húz vissza, ha egyszerűen ki nem állhat.
- Mia kurva dögös Nikita, és nem végső plusz pont neki, hogy elég jól használja a nyelvét. – nézek Miára egy határozott mosollyal az arcomon, mert látom, hogy már nagyon nem tetszik neki a helyzet, meg persze célom ezzel is kihozni valamit a hugicámból. Láthatóan nem tetszik neki, hogy csak van a közelemben, pedig csak egy éjszaka volt, egy szex, olyan, mint a többi, mégis annyira mélyen érinti, hogy nem tudom nem észrevenni.  – El kell keserítselek kicsilány, én nagyon szeretek félmeztelenül mászkálni a házban, apám nyugi már ennyire nem érzi magát fiatalnak, és tudom, hogy nők laknak a házban, de te már úgyis elég sok mindent láttál, talán újdonságot nem fogok tudni mutatni neked. – vonom meg a vállam mielőtt elindulok a szülők felé, hogy beadjam az unalmasat és 25 éve létemre most hagyjam el a hajót, ami éppen csak most készül indulni a buli felé.
Niki minden bizalmatlanága ellenére, az anyja magától kéri, hogy vigyem el haza, vagyis a hotelbe, ahol majd nem fogjuk őket zavarni, látom apám arcán, hogy hálás ezért a dologért, talán ezzel sikerül majd letornáznom az egy hónapból egy hetet minimum, ha látja, hogy jól kijövök a kiscsajjal.
-Ne kérdezz annyit, csak ülj be. – kiáltok neki már a kocsi mellől, miután kivergődtünk minden köszönés nélkül a családi tömegből. – Anyád kérte, hogy vigyelek el, még fel sem kellett hoznom, és nagyon örül neki, hogy ennyire jól kijövünk. – nevetem el magam beszéd közben, majd indítom a kocsit, hogy minél hamarabb lépjek le innen, és remélem, hogy majd egyszer Mia is megjelenik a hotelnél, hogy szebbé tegye az estémet.
A kérdésén meglepődök, lehet, hogy semmit nem tud a családomról, és arról, hogy miben utazunk, apámnak megannyi hotel van a birtokában, meglehet a nagyját nem ő egyengeti, de egy kivételével mind az övé.
- Akkor hadd meséljek neked valamit. – nagyjából 20 percre van a hotel, így van időnk a kocsiban is beszélni, hogy minden aggályát leküzdjem. – Saját szobád és ha akarod saját lakosztályod is lehet, azt hiszem a mellettem lévő most pont üres az éjszaka. A hotel az enyém, nem régen kaptam apámtól, nem tudom mennyit tudsz az új családodról, de azt hiszem nem sokat. Apámnak és nekem elég sok szállodán díszeleg, nem tudom hallottál e már a Rizzi Hotelláncról, mind a mienk. Egyszer mindet majd én fogom megörökölni, mert ha jól tudom apám írt anyáddal erről egy szerződést a házasság előtt. – ebben biztos vagyok, mert még láttam is aláírva, ez nekem nagyon fontos és apám ezt tudja, nem véletlenül nem akarta belekeverni ebbe a házasságot sem, inkább meghagyta nekünk fiúknak. – Na most az egyik ilyenbe fogunk aludni, vagyis az egyetlenbe, ami jelenleg az enyém, így nyugi semmi bajod nem lesz. Ha akarsz aludhatsz az én részemen, van 3 szoba ott az egyik biztosan jó lesz neked, és akkor nem kell félned, hogy bárki rád szabadul. – nézek rá nevetve, és talán ma tudom őt megfigyelni rendesen, minden külső tényező nélkül. -  Azt kell mondanom, hogy kurva jó ízlésem van. – mérem végig nevetve, majd amikor a lámpa zöldre vált elindulok. 




BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyPént. Szept. 22 2023, 17:56

Matteo & Nikita
we are not family



Talán nem rajta kéne levezetnem a bennem felgyűlemlő összes haragot, hiszen ebben a történetben most épp annyira ártatlan, mint én, a szüleink okozták a galibát anélkül, hogy tudnák, hogy mennyire kellemetlen mindez a számunkra. Próbáltam anyát lebeszélni erről az egész őrületről, de úgy tűnik, hogy annyira elvarázsolta az a férfi, hogy nem túl sok esélyem volt érvelni a dolog ellen. Persze talán ha színt vallottam volna arról, ami a valódi okom, hogy az esküvője ellen vagyok, akkor egészen biztos, hogy még arra is képes lenne, hogy elköltözzön velem egy másik városba, és semmiképp sem vinne magával az oroszlán barlangába, hiszen mindig is féltett attól, hogy ne essek egy akkora csapdába, amekkorába ő esett az apámmal. Mégsem tudnám soha elmondani neki mindazt, ami Mat és köztem történt, mert ahhoz túlságosan szégyellem az egészet anyával szembe, akinek a szemében még mindig csak egy törékeny kislány vagyok és azt hiszem, hogy ez nem is fog megváltozni soha. Nem csoda, hiszen egészen a mai napig csak mi ketten voltunk egymásnak. Nem akarok rajta osztozni senkivel.
- Tartsd meg inkább magadnak az opcióidat ha lehet. - fintorogva válaszolok, hogy hatásosabb legyen az, hogy mennyire nem érdekel engem a farka, mert a mi helyzetünkben valóban tilos az, hogy olyan szemmel nézzek rá még valaha, mint akkor éjszaka. A szüleinknek hála egy család lettünk és ez bármennyire is nem tetszik, kénytelen vagyok bele törődni. Különben is valahogy van egy olyan sejtésem, hogy csak ugrat, ha nem lennénk ilyen helyzetben, akkor sem akarna tőlem ennél többet. Hiszen már többször is a tudtomra adta, hogy esze ágában sincs lekomolydoni bárkivel is. Én pedig nem szeretném, hogy valaki csak arra használjon, hogy néha megfektessen, aztán annyi. Szerintem egy lánynak kéne, hogy legyen annyi méltósága, hogy ezt ne engedje meg senkinek. Persze nincs jogom a méltóságról beszélni, hiszen annak tudatában feküdtem le vele, hogy mindezzel már akkor is tisztában voltam. Szóval a probléma legnagyobb okozója valójában én magam vagyok. Mégis könnyebb másokra hárítani, mint szembe nézni mindezzel. Abban remlénykedtem, hogy odabent kevésbé lesz szemtelen, de sajnos tévedtem, mert ő csak még inkább rá tesz a tűzre, nekem pedig minden önuralmamra szükségem van ahhoz, hogy ne képeljem fel. Mert utálom, hogy ilyen nagyképű. Mégsem tehetem, mert a szüleink látszólag örülnek annak, hogy próbálkozunk jóban lenni, én pedig épp a mai napon nem szeretném el venni a kedvüket azzal, hogy már az első nap verekedni kezdünk, mint az igazi testvérek. Azt viszont muszáj kifejtenem, hogy mennyire nem szimpatikus nekem a barátnője. És nem azért, mert féltékeny lennék - ahhoz még egyszer újra kéne szülessen, hogy ilyesmit váltson ki belőlem -, hanem valóban úgy gondolom. Fogalmam sincs, hogy miért akadályoztam meg, hogy a barátnőjéhez menjen, de valószínűleg csak annyi lehet az ok, hogy nem szeretem, ha valaki magamra hagy, főleg egy olyan miatt, mint az a másik. A válaszára vágok egy grimaszt és a lány felé pillantok ismét. A nyelvét nem tudom, hogy használja, de dögösnek semmiképp sem dögös.
- Akkor ezek szerint inkább csak ribanc. - még saját magamon is meglepődök, hogy ilyesmit gondolok valakiről, akit amúgy nem ismerek, hiszen egyáltalán nem vagyok olyan, aki elítélne másokat. De az a Mia egyáltalán nem szimpatikus nekem. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Egyáltalán milyen név az, hogy Mia? Én a macskámat nevezném így. Újból kifejtem az elvárásomat vele szembe, mert mint egy testvér valóban nem lennék kíváncsi a pucér felső testére, azonban a női fantáziámnak lehet, hogy nagyon is szüksége lenne rá. És épp az a  baj, hogy nem szabad olyan dologról ábrándozzak, ami mától hivatalosan is tilossá válik.  
- Mond bele halnál, ha mindenre nem ilyen nagyképűen válaszolnál? - egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy hogy lehet valaki ennyire beképzelt, önelégült és bunkó egyszerre. Úgy lehet, hogy amikor odafent ezeket osztogatták, akkor ő mindenkit félre lökhetett az útból, és jutott neki bőven emiatt belőle. A szánalmas pedig az, hogy nekem épp ez a stílusa tetszik annyira. Talán nem véletlenül mondják, hogy az ember mindig arra vágyik, ami elérhetetlen. Ha a szüleink nem szeretnek egymásba, akkor lehet, hogy már régen elengedtük volna azt az éjszakát, és nem lovagolnánk rajta. Talán soha többet nem is találkoztunk volna újból.
Szinte biztos vagyok abban, hogy az anyám úgysem egyezik bele abba, hogy elmenjek vele egy hotelba, értetlenül nézem ahogy olyan bájosan cseverésznek, mintha tényleg elhinnlék, hogy ettől az esküvőtől egy család lettünk, majd amint vissza fordul és a kezemet elkapva húz maga után, meglepődök, hogy anya bele ment. Persze... hiszen testvérek lettünk. Miért is ne mehetnénk együtt hotelbe? Fogadok ha nem ez lenne az álláspont, egy hét szobafogságra ítélt volna amiért egyáltalán eszembe is jutna ilyesmi. Amint elérünk a kocsiig, szófogadóan ülök be, de csak azért ilyen gyorsan, hogy anya nehogy meggondolja magát. Igaz, hogy elképzelésem sincs arról, hogy mit csinálnék vele egy hotelben, de az esküvőt meguntam, szóval még az is jobb lehet, mint itt ücsörögni. Főleg úgy, hogy Mat lelépik.
- Örülök, hogy ilyen jóban lettél az anyámmal. - az utolsó szót jól megnyomom, ezzel is tudatva vele, hogy nem szeretek osztozkodni, és az a nő az én anyám. Az övé pedig sohasem lehet. Hogy lehet egyáltalán mindezt megszokni? Egyáltalán nem szégyellem bevallani, hogy nem jártam még hotelben, hiszen miért is mentem volna én olyan helyre? Nem szoktam férfiakkal titkos légyottokat tartani, házunk pedig volt, így nem volt amiért olyan helyekre járjak. Bekapcsoloma biztonsági övemet miközben hallgatom, ahogyan beszél. Ez mind tök fasza, csak számomra az ilyesmik valahogy értéktelen. Az utolsó mondata inkább az, ami megüti a fülemet, mert már hallottam filmekből is ilyen szerződésekről, mégis elég rossz érzés hallani.
- Sem anyunak, sem nekem nincs szükségünk a hoteletekre. Ne aggódj amiatt, mind a tied lehezt. - vágom rá, mert úgy érzem, hogy ki kell állnom önmagunkért. Ezek még a végén azt hiszik, hogy a pénzük miatt lettünk a családjuk tagja. Pedig mi eddig is tökéletesen elvoltunk. Talán nem palotában, de annál nagyon boldogságban, ami többet ér minden vagyonnál.
Lehet, hogy kicsit érződik a hangomból, hogy igazából nem is vagyok olyan bátor, mint amilyennek teszem magam, de az az igazság, hogy félek a sötétben és az egyedülléttől is. Szóval szinte biztos, hogy nem fogok egyedül lenni semmilyen lakosztályban éjszaka.
- Jó... hát végülis, ha már úgyis egy család lettünk, nem lehet abból baj, ha ott alszok. Persze a két legtávolabbi szobát válasszuk majd természetesen. És az enyémet lehessen kulcsra zárni. - nem mintha attól félnék, hogy álmomba rám mászna, annyira azért tudom, hogy nem tudna kiéhezve lenni, de azért jobbnak tartottam megjegyezni, hogy nálam mindig az óvatosság az első. Zavartan fordulok el a következő megjegyzésén, és nem tudom mire vélni azt.
- Én azért nem mondanám ezt. Mia nem arról tanúskodik, hogy jó lenne az ízlésed. - vágom rá, majd ebben a pillanatban a felőlem lévő tükörben megpillantom az utánunk haladó autót, amelyik egyre közelebb ér hozzánk, és egyértelműen kivehető belőle a Matteo barátnője. Ez most csak valami vicc ugye?
- Mondd te szórakozol velem? Minek hívtad a hülye barátnődet is? - csattanok fel, mert szemmel láthatóan a lány utánunk jön. Annak pedig mennyi az esélye, hogy éppen arra lakjon, vagy arra legyen dolga? Semennyi.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptySzomb. Szept. 23 2023, 16:40

Niki & Matteo
Komolyan elvárná, hogy ne legyek mással sem, ami igencsak megep, férfiből vagyok, nem fogom megállni 1 hónapig, hogy még csak nőre se nézzek,mert a hugicámnak nem tetszik a dolog. Nem fogok mindig rejtekhelyet keresni mert apám eléggé nyilvánvalóvá tette, hogy nem akarja, hogy máshol legyek ebben az egy hónapban, pedig szívesebben lennék a saját lakosztályomban, ahol még abba sem köt bele senki, hogyan flangáljak a házban, ahol lakok.
- Pedig ez az opció neked is kedvezne. - mondom neki nevetve. Nem tudom komolyan venni egyetlen szavát sem, egyrészt túlságosan is méregből mondja, nem látom, hogy zavarná  ha most hátravinni és magamévá tenném, ha nem lenne az anyja lánya, akkor megtenném esküszöm, de ez most nem játszik és nem is fog sosem, de jobb ha nem húzogatja a dolgokat a fejemben, mert a végén tényleg olyat fogunk tenni, amit a szüleink házassága fog megsínyleni.
- Hát ha neked Mia a ribanc, azt hiszem nem sok mindenkivel találkoztál még ezen a környéken. - nem védem meg Miát, ő közel sem a legrosszabb lány a környéken, vannak sokkal nagyobb haszonlesők, akik másra sem mennek, csak, hogy valami gazdag csávó felcsinálja őket. Na én ebben azért óvatosabb vagyok, nincs az a csaj, aki velem ezt be tudná játszani, bár Mia közel sem erre megy. Neki valamiért bejön az amit képviselek, még annak ellenére is, hogy tudja semmi esélye egy kapcsolatra velem, mert én nem hiszek az örökké szerelemben, és nem is akarok kapcsolatot, mert sokkal több eszem van, mint hogy lekössem magam egy nőnél,mint apám. Egyenlőre élvezem az életet és ezért is vagyok ennyire egoista néha, pont mint most Nikivel, a kérdései nem adnak más utat, csak azt amin elmegyünk, igen lehet kicsit nagyképű válaszok és igen ez vagyok én, de kevés ez az egy hónap, hogy megismerjük egymást, ha csak megjátszom magam, így magamat adom és vagy megszeretnek vagy nem, igazából egyikre sem fogok törekedni.
Jó fiú vagyok, önként kérdezem meg az anyját, hogy elvihetem e a hotelba, ő tudja, hogy a lánya biztonságban lesz velem, apám nem mondana rólam semmi rosszat, hiszen a piti kis ügyeimről, amit csinálok semmit sem tud. Még örül is neki az új mostoha anyám, hogy a szárnyaim alá veszem a lányát, remélve, hogy ezzel majd valami kapcsolatot fognk kialakítani. Hát ha tudná, hogy milyen jó kapcsolatot alakítottunk ki, ennyire nem lenne lelkes, hogy elviszem az egyetlen lányát.
- Anyád bír engem, követhetnéd a példáját és akkor mindenkinek könnyebb lenne.- mondom neki félvállról, de nincsen bennem semmi sértő szándék mindegy mennyire hangzik úgy, hogy van.
A kocsiban ülve mesélek neki egy kicsit a családi hátterünkről, amihez neki is köze lesz valamilyen téren és megpróbálom megnyugtatni, hogy a Rizzi hotelekben aztán semmiféle baj nem érheti a magafajta kislányoknek.
- Nyugi kislány, nem azért mondtam, csak tudod ez fontos számomra. - mondom neki kicsit halkabban, apámmal nagyon jóban vagyunk, de volt mélyebb is a kapcsolatunk régebben, együtt terveztük, hogy mit fogok tanulni, hogyan zajlik majd az életem egészen addig ameddig elég érett nem leszek, hogy átvegyem a hotel birodalmat. Nem tudnám feldolgozni, ha ezt egy hirteeln jött szerelem elvenné tőlem és nem azért mert nem bízok a lányokban, csak egyszerűen ez az életem és jelenleg másom nincsen, amibe kapaszkodni tudnék, és ez tölti ki a mindennapjaimat és én szeretem ezt, de nem fogok neki magyarázkodni, ahhoz nem ismer eléggé, egy pöcsnek tart, akinek mindene a pénz és a csillogás, egyrészt van benne igazság, de nem minden az belőle.
Gyorsan egyezik bele, hogy az én lakosztályomban lévő szobált válassza, amire csak felkacagok, de nem mondok nemet, hiszen én voltam, aki felajánlotta neki, meg abból baj nem lehet, hiszen a házban is hasonló közelségben fogunk élni.
- Neked mániád ez a zárjuk kulcsra a szobádat? Mégis mitől félsz? Ha tőlem, akkor meg kell nyugtassalak, hogy nem fogok rád mászni, annál sokkal jobban tisztelem apámat és az újdonsült házasságát, hogy alá tegyek. - megint csak előjön egy kicsit a lekezelő énem, de nem neki szól csak magamnak, hogy tudatosítsam, hogy nem tehetnék amúgy sem semmit, amivel megborítanám a látszólagos harmóniát ebben a családban, vagy mit.
De talán a szavakból nem lesz baj, és nyíltan kimondom, hogy mennyire dögös bár talán kicsit árnyaltabban, mert mégsem dobhatom oda a húgomnak ezt, de mégis visszavág, aminek szíven kellene ütnie, de annál azért én már edzettebb vagyok. Baszki akkor lenne a legkönnyebb dolgom vele, ha nem lett volna jó az a szex és nem lenne olyan a lány,akit elvinnék több körre, de nem könnyíti meg az élet a dolgomat.
- Szegény Mia neked nagy szálka a szemedben. - bököm oda neki megint csak nevetve, mert nem értem mi ez a nagy ellenszenv a lány felé, akit nem is ismer, csak látta egyszer. Vagyis többször ahogy hallom, mert egész biztos vagyok benne, hogy csak tréfálni akar azzal, hogy mögöttünk jön.
- Nem én hívtam jött magától. - veszek egy mély levegőt, és kezdem látni rajta,hogy valóban nincsen kedvére Mia jelenléte. Erősen mérlegelnem kell amíg oda nem érünk, addig meg nagyjából 5 percem sincs, hogy melyik csajnak mondjam, hogy bocs, de a másikkal kell lennem az este. Nikit nem rakhatom ki egy másik szobába, mert vállaltam, hogy vigyázok rá, és ha őszinte akarok lenni, inkább hallgatnám a vérszívást egész este tőle, mint a nyögéseket Mia szájából, bár ez egy igazán mazochista választás lenne. Mia nélkül pedig tudom, hogy rohadtul magányos lesz az éjszakám és totálisan kiéhezve maradok, amit Niki egészen biztos nem fog csillapítani. Most nehéz döntenem, hogy a farkam vagy az agyam után menjek, de be kell látnom, hogy egy hónapig nem fogom kibírni Niki által megszabott határokat, de egy éjszaka még menni fog, talán.
Leparkolok a garázsban és mielőtt, bárki megmozdulna pattanok ki a kocsiból, és megyek oda Mia kocsijához. Nem nagyon örüla hírnek, de valami nagyon hihető sztorit adok be neki, majd kiszáll a kocsiból és mintha direkt akarna felhúzni csúsztatja be a nyelvét a számba és aztán húz el, mintha ott sem lett volna.
- Remélem boldog vagy, tied vagyok egész este. - hajolok be az ablakon Niki oldkán, majd kinyitom az ajtót, hogy ki tudjon szállni.
A portáshoz vezet az első utam, kérek egy kis kaját és italt a lakosztályba, hogy a vendégem ne maradjon éhen és lehet nekem is jót tenne még egy kis ital, ha már más érzéki forrásom nem lesz az este. Szólok neki,hogy ha Niki bármit kér,minden szó nélkül intézzék neki, mert ilyen egy jó bátyó nem?
A lakosztályba érve ledobom magamról a zakót és a cipőt.
- Nagyjából 10 perc múlva hoznak neked valami kényelmesebb göncöt, gondoltam nem ebben akarsz majd aludni. - mielőtt ledobnám magam a kanapéra kopognak és már hozzák is a két kocsinyi rendelt kaját és piát, azt hiszem nem használom ki elégszer a hotel nyújtotta luxust. - Na egyél igyál,amit akarsz. - kapok fel egy nagy fürt szőlőt és a kezembe egy üveg pezsgőt, ami már így is van bennem nem lenne jó keverni, de talán ha többet iszok lassan beüt. Kinyitom és beleiszok jó nagy kortyokat, majd leülök a kanapéra, és benyomom a tévét.
- Ha aludni akarsz jobbra a második szoba a tiéd, ha nem akkor mondj egy filmet, és kihasználjuk az éjszakát, valami hülyeséggel. - kivételesen tényleg rendesen viselkedek, de így, hogy kettesben vagyunk, nem mernék annyira merész lenni, mint eddig, mert tudom, hogy nem fogom bírni ha sokat húzom az agyát.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyVas. Szept. 24 2023, 12:05

Matteo & Nikita
we are not family



Akaratom ellenére is beindítja a fantáziámat a megjegyzése, hiszen pontosan értem, hogy mi az az opció, amire céloz. Ugyanakkor azzal is tisztában vagyok, hogy csak azért beszél ilyenekről, hogy még inkább feldühítsen, mert ő is pontosan tudja, hogy az, ami köztünk volt soha többet nem ismétlődhet meg, így én minden bizonnyal az a lány leszek az életében, akivel szigorúan csak egy egyszeri eset volt. Talán bánom ezt egy kicsit, mert néha úgy érzem, hogy túl naiv vagyok, és néha hajlamos vagyok arra, hogy belelássak egyes helyzetekbe olyan dolgokat is, amiket nem szabadna. Pontosan tudtam akkor éjjel is, hogy nem lesz ez ennél több, mégis egy kicsit reménykedtem utána, hogy talán majd ha egyszer újra lehetőségünk lesz találkozni, akkor rá fog jönni, hogy én más vagyok, mint azok, akikkel eddig dolga volt. Az újra találkozást viszont abszolút nem így képzeltem el, és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék megbarátkozni azzal a ténnyel, hogy olyanok lettünk, mint a testvérek. Még ha vér szerint nem is, de épp elég ok arra, hogy soha többet semmi ne történjen köztünk, és ne nézzek rá más szemmel, hogy a szüleink egybe kötötték az életüket, és ezáltal a miénket is. Túl sok beleszólásunk nem volt ebbe, csak valahogyan alkalmazkodnunk kéne egymáshoz. Már csak arra kéne rájönnöm, hogy mégis hogyan. Meglepődök saját magamon, hogy egy olyan lányról, akit nem is ismerek ilyen véleményem van, hiszen nem vagyok én ilyen abszolút, viszont valamiért nagyon idegesítene ha meglátnám Mattel. Tudom, hogy nincs túl sok jogom ahhoz, hogy megakadályozzam azt, ami szinte elkerülhetetlen, de muszáj megtennem azért mindent, hogy abban az egy hónapban ne lássam őt mással, mert még a gondolata is az őrületbe kerget. Erre egyenlőre még saját magamnak sem tudok magyarázatot adni, hogy miért, csak így érzem és kész.
- Nem is akarok találkozni senkivel a környékedről. Azt hiszem, hogy a baráti társaságunk sosem lesz egy. - ez egyértelmű, hiszen ő nem értheti az én világom, én pedig az övét. Bár ebbe a világba sajnos bele csöppentem hírtelen, aminek azt hiszem, hogy helyettem nagyon sok másik lány örülne, de én valamiért nem tudok. Sosem szerettem a gazdag embereket, mert mindegyikük nagyképű, és azt hiszik, hogy azért mert pénzük van máris övék az egész világ. Uralkodni akarnak mindenki felett, és ez számomra visszataszító. Abban azonban biztos vagyok, hogy én sosem leszek olyan csak amiatt, mert megváltozik egy kicsit az életem. Igyekszem majd ugyanilyen maradni, mert szerintem sokkal gazdagabb egy olyan ember, akinek lelke van, mint az, akinek pénze. Meglepődök ahogyan Matt látszólag nagyon lazán kezeli a szüleinket, és nagyon úgy tűnik, hogy az anyámmal máris ilyen könnyen sikerült megkedveltetnie magát, ami azért egy kicsit rosszul esik, mert anyának csak én lehetek a gyereke. Ilyen téren talán egy kicsit irigy vagyok, de csak azért, mert egész mostanáig sosem kellet osztozkodnom rajta senkivel. Most pedig lett egy férje és egy fia is, emiatt pedig kevesebb ideje marad talán rám. Mondjuk nézhetném a  jó oldalát is a dolognak, mert talán lehetőségem lesz egy kcsit szabadabban élni, és ha Mattel ilyen egyszerűen elenged bárhová, akkor már csak őt kell meggyőzzem arról, hogy néha falazzon nekem, ha mondjuk valahová el akarok menni. Ha azt hiszik vele megyek, akkor máris könnyebb minden.
- Sosem hittem, hogy ezt mondom, de még a végén a hasznomra is válhatsz. - miközben beszélek hozza követem a kocsiig, és egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy érti, hogy miről beszélek, de nem is baj. Ahogy beülök a kocsijába egyre izgatottabbnak érzem magam, ami elég szívás, mert mi nem olyan szándékkal megyünk hotelbe épp, valószínűleg anya is azért bólintott rá ilyen könnyedén, mert neki fogalma sincs arról, hogy mi minden történt már köztünk az újdonsült testvéremmel, na meg persze így nyugodtan kiélvezhetik a nászéjszakájukat is, szóval gondolom, hogy még előnyükre is van, hogy a gyerekek lelépnek. Pompás. Érdeklődve hallgatom ahogy Mat éppen arról mesél, hogy mitől ilyen piszok gazdagok, de valahogy engem ez nem hoz annyira lázba. Elhsiezm, hogy neki ez az élet, de nekem annyira nem. Mégis zavar annak a gondolata, hogy papírt irattak alá az anyámmal. Egy házasság nema bizalomra épül? Akkor meg minek kellenek az ilyen aláírások?
- Számunkra viszont egyáltalán nem az. - vonom emg a vállam, és valahogy érzem, hogy egyáltalán nem a pénz miatt van csak az egész. Mégsem kérdezek rá, mert nem akarok túlságosan barátkozós lenni vele. Ahhoz azt hiszem, hogy még elég sok időnek kell elteljen, hogy más szemmel lássam, mint amilyennek. Sőt, talán először saját magamban kell rendet raknom, hiszen fogalmam sincs, hogy egyáltalán ha rá nézek akkor mit is látok. Mert mindenképp valami olyant, amit nagyon nem szabadna. És pontosan ez a legdűhítőbb az egészben. Hogy képtelen vagyok rá úgy tekinteni, mint egy testvérre, sokkal inkább látom azt a pasit, aki akkor élyen olyan pimasz, de mégis gyengéd volt hozzám. Mivel sosem voltam még hotelben, mindig úgy képzeltem azokat el, hogy egy hatalmas épület, amelyben sok szoba van. Honnan tudhattam volna, hogy külön lakosztályok is elférnek benne? De mivel, hogy felvilágosított, így úgy gondolom, hogy semmi baj nem származhat abból, ha az övében töltjük az éjszakát, hiszen elmondta, hogy több szoba is van benne, szóval simán elférünk benne anélkül, hogy azon veszekedjünk, hogy ki aludjon az ágyban és ki a földön.
- Tudod akárhonnan nézzük ezt az egészet, te még mindig csak egy idegen vagy számomra. Akiről szinte semmit nem tudok, azon kívül, hogy imádod használni a farkad és szeretsz nagyképűsködni. Úgyhogy innen jön az, hogy a szobámat mindenképp be kell zárjam, mert nem tudhatom, hogy mi lakozik benned. - ez csak egy ostoba magyarázat akar lenni, amit egyébként nem is gondolok komolyan, mert az igaz, hogy nem ismerem olyan túl jól, de azt mégis elképzelhetetlennek tartom, hogy erőszakos lenne, vagy ilyesmi. Különben is csak fecsegek most össze vissza azért, hogy leplezzem valamivel azt, hogy mennyire zavarban vagyok a közelében. Sosem adnám meg azt az örömöt enki, hogy lássa, hogy mit vált ki belőlem. Így is épp elég nagy az egója. Szívesen megmagyaráznám azt is neki, hogy miért tűnhet úgy, hogy a barátnőcskéje szálka lenne a szememben, azonban nincs rá időm, mert ebben a pillanatban veszem észre, hogy éppen minket követ kocsival, ami igencsak felviszi bennem a pumpát. Bár tagadja, hogy ő hívta volna, de mégsem tűnik túl meglepettnek. Nem tudom, hogy ezek mit képzelnek? Hogy majd egy másik szobában csendben ülök, amik ők ketten... ki tudja mit művelnek el egymással? Na azt már biztosan nem. Egész úton idegesen dobolok a lábammal és fújtatok, közben pedig elképzelem, hogy hogyan dobjam ki a hotelből, ha az a tervük, hogy hármasban cseverésszünk. Mert az tuti biztos, hogy vagy az a Mia nevű lány fog elhúzni nagyon gyorsan, vagy pedig én, mert így együtt hárman sosem lehetünk. Sehol. Miközben le parkolja a kocsit, csak még idegesebbnek érzem magam, és úgy döntök, hogy rábízom a dolgot, hogy hogyan zavarja el a csajt egymaga. Idegesen figyelem őket a visszapillantó tükörből, közben pedig kikapcsolom a biztonsági övet, mert érzem, hogy mindjárt felrobbanok a látványtól, ahogyan bájosan cseverésznek. Amint azonban meglátom, hogy a lány ki száll a kocsiból, és úgy kezdenek csókolózni, mintha ott sem lennék, dühösen hajolok át a kormányhoz és kezdem nyomni a dudát, hogy egy kicsit észhez térítsem a turbékoló párt. Nagy megkönnyebbülésemre azonban a csaj vissza ül a kocsijába, és elhúzza a csíkot. Szerencséjére.
- Látom tudsz beszélni... meg van még a nyelved. - válaszolok, majd ki szállok a kocsibó és máris mindenfélét elképzelek az esténkről, amit nem szabadna. De könyörgöm... ketten leszünk egész éjjel. Hogyan tudnék csak úgy aludni ettől a tudattól? Végig követem őt először a portáshoz, tisztes távolságban megvárva amig valamiről beszél a nővel, majd ha végez, akkor a szoba felé megyek utána, közbe ide oda mozgatva a fejem, mert soha életembe nem láttam még ilyen menő helyet. Azt hiszem, hogy egyedül ki sem találnék ebből az épületből. Amint a lakosztályába érünk, szinte tátott szájjal nézek ismét körbe, és kezdem megérteni, hogy miért fél attól, hogy lenyúljuk majd az örökségét.
- Klassz ez a hely. - igyekszem nem kimutatni, hogy mennyire csodálkozok, de azt hiszem, hogy az arcomra lehet írva minden. Amint meghoznak egy csomó ételt meg italt, még mindig tátott szájjal figyelek mindent, kközben pedig Matet is, és elgondolkdok azon, hogy hogy lehetne ennyi mindent meg enni és inni egyszerre? Ez tiszta pazarlás.
- Egy hét sem lenne elég, hogy minden elfogyjon. - jegyzem meg a tudtára adva, hogy talán ez egy kicsit túlzás arészéről, majd le ülök a kanapé másik végébe én is. Kicsit kezd vissza térni a szégyenlős énem, mert így, hogy teljesen magunkra vagyunk sokkal kínosabbnak érzem a helyzetet. - Nem vagyok éhes, köszi. Meg szomjas sem. - éhes valóban nem vagyok, az nem hazugság, inni pedig azért nem akarok, mert nem akarom, hogy az alkohol valami olyasmit váltson ki belőlem, amit enm szabadna. Így inkább csak csendben ülök és próbálom felfogni, hogy hogy is kerültem egy ilyen helyre. Az egész életem fenekestől fordult fel egy pillanat alatt.
- Igazából nem vagyok álmos... - szólalok meg, közben pedig le húzom a cipőket a lábamról, amik nélkül teljesen megkönnyebbülök. Egész eddig fel sem tűnt, hogy mennyire kényelmetlenek voltak. Felkucorodok a kanapéra, lábaimat magam alá gyűröm, félre veszek egy kósza tincset ismét a szememből és próbálom nem túl feltűnően bámulni Matteot. - Most miért tűnik úgy, mintha kedvesebb lennél? - tényleg olyan lett hírtelen, mint aki gondoskodni akar a jólétemről. Ez pedig megint összezavar, és még inkább gyűlölöma tényt, hogy testvérek kéne hogy legyünk.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyVas. Szept. 24 2023, 16:12

Niki & Matteo
Én szeretem a bulikat, a jó bulikat, de ez az esküvő nagyrészben szól a talpnyalásról is az üzlettársak, a befektetők és némely családtag részéről is, amire sokáig amúgy se lennék kíváncsi, bár ez az egész a kívülállóknak talán fel sem tűnik, én ebben nőttem fel, eléggé szemet szúrt.
Niki anyja elég gyorsan engedi át nekem a lánya felügyeletét, de jobb is, hogy nem lát a fejembe, mert akkor lehet soha nem engedné velem egy országba sem, de ezt még Niki elől is egész jól titkolom, így simán a kocsi felé indulva mondom neki, hogy ideje ellátogatni az egyik családi hotelünkbe, vagyis az egyetlenbe ami az enyém jelenleg.
- Mi az, hogy a hasznodra lehetek?  - kérdezem tőle teljesen értetlenül meredve rá, mielőtt elindítom a kocsit. Remélem nem most akarja kitalálni, hogy dobjam ki egy barátjánál,bár meglepődnék ha ilyen gyorsan szerzett volna itt a környékének, főleg, hogy  kijelentette, hogy az én körömben nem keres társaságot de ezen a környéken nagyon mások nincsenek. De szerencsére nem ez a célja, így csak kíváncsian várom, hogy választ adjon rá, de közben megyek a hotel fele, mert nagyon nincsen kedvem sokat az autóban tölteni.
Amikor a hotelláncunkról beszélek neki, közel sem az a célom, hogy megbántsam őt vagy az anyját, ő sosem fogja megérteni milyen az, amikor egy ennyire karriercentrikus apával nő fel az ember, és valahogy próbál a közelébe férkőzni, de csak a munkával lehet. Én elértem, hogy figyeljen rám, de ezzel a szállodai élet, irányítás szerelmese lettem és mivel nekem ez az életem, nem engedhetem, hogy apám egy fellángolása, ami remélhetőleg több, vegye ki a kezemből az egész életemben befektetett munkát. Még akkor sem ha elsőre nem tűnnek úgy, mint akik ezt el akarnák venni, ebben engem sosem a pénz érdekelt, abból annyit kaphatnak, amennyit akarnak ,hanem az amit ez képvisel ,hogy van fejlődési lehetőség, hogy mindig van kihívás és sosem áll le a munka, és sosem kell azon agyalnom, hogy valamit máshogy kellene csinálnom, mert ebben vagyoka legjobb.
- Egyszer próbálok veled egy kicsit is jó fej lenni, beszélni neked arról milyen vagyok, milyen ez a család, tudod ilyen barátkozzunk alapon és még csak le sem szarod a fejem. - nevetem el magam a sértődöttségén, amit egész este képviselt. Még én sem vagyok benne egészen biztos, hogy miért nem hagytam ott az esküvőn, mert megtehettem volna és akkor nem kellene azon agyalnom, hgy milyen estém lesz szex nélkül, és majd a maradék egy hónapban, amikor olyan tinédzsett kell játszanom, aki sosem voltam. Sosem kellett haza csempészni csajokat, mert apámmal ez egyáltalán nem volt tabu dolog otthon, de most úgy méz ki ezt is be kell pótolnom az újdonsült hugicám miatt.
Kezd komolyan kiakasztania dolog, amitől úgy érzem félnie kell tőlem, pedig eddig nem adtam rá okot. De nem lepődök meg rajta, hogy zárni akarja az ajtókat, kirabolni egészen biztosan nem fogom nem lenne mire fel, megfektetni sem tervezem úgy, ha nem egyezik bele, melléfeküdi meg nem lenne értelme, de ezt szerintem nem is nézné ki belőlem, sosem voltam olyan romantikus lélek, hogy összebújás miatt másszak be bárki ágyába. Ez mondjuk lejöhetett volna rólam már akkor, amikor dugás után csak egy csókot kapott majd egy gyors távozást. Azt hiszem jobb nem is visszagondolni arra az estére, mert nem biztos, hogy teljesen tisztességes tudok maradni fejben, ami azért rossz mert onnan nehezen fogom vissza magam, pedig ebben az esetben más választásom nincs is. Azért a szavain eléggé el kell nevetnem magam, mindenféle visszafogottság nélkül, pillázok rá kettőt, hogy teljesen komolyan gondolta ez ezeket, de amikor nem változtat a mnondanóján csak megint elnevetem magam. - Pontosan tudod milyen ember vagyok Nikita, ha nem tudnád be sem ültél volna velem ebbe a kocsiba. - zavarba hoztam már az első pillanattól kezdve láttam rajta, de nem hoztam szóba és nem is fogom, mert elég nagy szemétség lenne részemről. De azért az, ha olyat feltételez rólam, hogy rossz ember vagyok, vagy olyat tennék, ami miatt nyitott ajtóval nem tudna mellette aludni talán még nagyobb hülyeség. - Hidd el ha nyitva hagyod azt az ajtót csak egy este és megbizonyosodsz arról, hogy még a közeledbe sem megyek, akkor sokkal nyugodtabbak lesznek az éjszakáid később is. - semmi értelme nem lenne azon görcsölni mindig, hogy bezárta azt a kibaszott ajtót, pedig semmi félnivalója nincs, tőlem és apámtól egész biztosan nincs.
Annyira figyel mindenfele, már már paranoiásan, hogy még Mia alakját is kiszúrja a mögöttünk lévő kocsiban, ami még nekem sem tűnt fel. Tudom, hogy döntenem kell és valamiért a hülye fejem abba az irányba hajlik, hogy ma kénytelen leszek tényleg hoppon maradni és egyedül éjszakázni, hogy a hugicám jól érezze magát az újdonsült családtagjával és ne legyen fisztrált, hogy a szerinte ribanc, és megint csak szerinte, barátnőm velünk tart és ne adj isten még egy jó etést is okoz nekem.
Amint megérkezünk szállok ki a kocsiból, hogy megmodjam Miának, hogy ezt holnap kell befejeznünk. Azért az érzéki búcsú nem marad el, ami azért is tetszik, mert meghallom a dudát, amire elmosolyodok és elindulok Niki felé.
- Valaki de kurvára féltékeny. - lököm oda neki halkan ,miközben elindulunk a porta felé, ahol kérek pár túlélési csomagot a lakrészembe. Nagyon nem használom ki ezeket, mert nem érzem, hogy annyira szükségem lenne erre a luxusra, de most Niki miatt mégis megteszem, aki szemmel láthatóan el van kápráztatva a látványtól. Akkor még nem járt a las vegasi szállodánkban, ami azért ennél sokkalta hívgatóbb látványt nyújt.
- Örülök, ha tetszik, ha bármikor megunnád anyádékat szólj és intézünk neked egy állandó részt, ahol elbújhatsz minden elől. - valójában az én részemen is nyugodtan ellehetne nem olyan kicsi az, hogy ne férjünk előtt ketten bőven, sőt, de szerintem elég nyilvánvalóvá tette, hogy nem szándékozik asszisztálni a nő ügyeimhez és az én hotelemben az én részemen sajnos elég gyakran fordulnak meg nem éppen halk lányok.
Hamar megkapjuk az ellátmányt, amire megint csak kikerekedik a szeme, azt hiszem sok jót fogok tudni még mutatni neki még akkor is ha nem lesz benne semmi huncutság. - Ha nem fogy el, akkor lesz reggelire, meg aztán lehet holnap este sem nagyon jutunk mág haza. - mondom nem vállat vonva, mert apámat ismerve nem elég neki egy éjszaka, de ezt nem osztom meg Niki-vel mert nem tudom mennyire szoros a viszonyuk ilyen értelemben az anyjával.
Én ledobom magam a kanapéra, és magamhoz veszek mindent, amire szükségem van, de ő mintha egy kicsit szégyenlős lenne és üres kézzel pattan mellém, mert ahogy látom aludni még nem szeretne. Felállok, hogy az asztalra tegyek egy tele pohár narancslevet, meg egy pezsgőt pohár nélkül, mert nem fogadáson vagyunk. - Ha megszomjaznál. - mondom neki, majd vissza helyezkedek a kanapéra.
Érzem magamon a pillantását, miközben a csatornák között lépkedek, de nem nézek rá egészen addig ameddig meg nem szólít. - Mert talán te sem állsz belém minden egyes percben, mint egy sértődött királylány. - mondom neki teljes természetességgel. Megint kopogtatnak az ajtón, mire lustán állok fel.
- Mr. Rizzi! Hoztuk a kért ruhákat. Hova tehetjük le? - meg is érkeztek Niki ruhái, amiket szintén a portással beszéltem le, meglepő gyorsasággal. Elirányítom őket a szobába, amit NIkinek mondtam az éjszakára, majd amint végeztek bezárom ögüttk az ajtót.
- Ruha a szobádba, vedd át, mert ebbe nagyon kényelmetlen lesz, főleg ha ebben a pózban maradsz egész este. Lazulj már el, nem fogom rád vetni magam vagy ilyenek. - indulok el a szobámba, hogy én is valami kényelmesebbre váltsak. - Csak ha te akarod. - fordulok meg és rákacsintok, majd az ajtót nyitva hagyva kezdem levenni magamról a dolgokat.
Gyorsan veszem le kényelmetlen zakót és csak egy rövidnadrágot veszek magamra, elvégre ez nem a közös otthonunk, hogy ne lehessek félmeztelenülés valójában elég kecsegtető valmivel húzni az agyát.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyHétf. Szept. 25 2023, 08:32

Matteo & Nikita
we are not family



Meglepődök azon, hogy anya ilyen könnyen belemegy abba, hogy Mattel közösen vonuljunk félre egy hotelbe, mert korábban még azt is alig hagyta, hogy ott aludhassak valamelyik barátnőmnél. Ebből arra merek következtetni, hogy nagyon megbízik az új gyerekében, és komolyan elhiszi, hogy majd olyan testvérek leszünk, akiket elképzelnek. Lehetnénk is persze, ha nem történt volna köztünk meg az, ami. Erről nyílván ha tudna azon nyomban el válna és biztosan a továbbiakban nyomkövetőt tenne rám, hogy a közeljövőben véletlenül se találkozhassunk többet. Mégis van egy olyan megérzésem, hogy talán mostantól lesz esélyem olyan fiatalkort élni, amit eddig sosem hagyott. Már ha Mat hajlandó lesz ebben segíteni, mert abban szinte biztos vagyok, hogy nélküle biztosan nem engedne sehová. Vele sem biztos, de esélyesebb.
- Hát tudod... eddig anya elég szigorú volt velem. És hát arra gondoltam, hogy mivel látszólag téged kedvel és bízik benned, majd néha segíthetnél és mondhatnád azt, hogy veled megyek valahová... mondjuk bulizni. Ha úgy tudja, hogy együtt megyünk biztosan belemegy... - próbálkozok, és igazából nem látom okát, hogy ne tetszedjen neki ez az ötlet. Ő is jól jár, mert amig azt hiszik, hogy rólam gondoskodik, addig mehet valamelyik szeretőjéhez mondjuk. Ami nekem mondjuk lehet már annyira nem tetszene, de amit nem látok, azt nem is bánom. Meg egyébként is, ha sikerül egy kicsit szabadabb legyek, talán lesz alkalmam ismerkedni másokkal, és úgy lehet, hogy sokkal könnyebb lenne megbarátkoznom a ténnyel, hogy az a pasi, aki eddig amúgy a leghelyesebb, akivel életembe találkoztam a testvérem lett. A kocsiban ülve nem azért veszem félvállról amit mesél a hoteleikről, mert ne érdekele, hanem inkább azért, mert nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni. Az meg egy kicsit rosszul esik, hogy anyával házasság előtt szerződést írattak alá, mert szerintem az ránk nézve egy kicsit megalázó. Egyáltalán nem vagyunk olyanok, akik a pénzre mennének, anya egészen mostanáig boldogul egyedül is, és szinte mindenem meg volt, amire szükségem lehetett. Ez, hogy hirtelen egy más világba csöppentünk bele csak épp egy kis bónusz, de egyáltalán nem erről szól a házasságuk. Ebben biztos vagyok. Ha nem nevetne azt gondolnám, hogy megsértődött, de úgy tűnik, hogy az egója ilyesmit nem enged meg, szóval nincs gáz. Az meg, hogy barátkozni akar tök jó, csak nekem valahogy nem megy, hogy úgy beszéljünk, mintha nem lenne kellemetlen eza helyzet.
- Bocsi, hogy nekem nem megy ilyen könnyen a barátkozás... veled. - az utolsó szót végül szándékosan teszem hozzá, mert egyébként én tökre barátságos vagyok, hamar nyílok meg az emberek felé, de a jelenléte annyira kényelmetlen a számomra, hogy egyszerűen nem megy vele normálisan a komunikálás. Pedig esküszöm nagyon igyekszem. Mégsem tudok eltekinteni a történtektől, meg attól sem, hogy bizonyos értelemben közös lett az életünk. Sokan lennének most a helyemben azt hiszem, de egyáltalán nem olyan könnyű, mint ahogy azt elképzelik. Közel lenni hozzá és távolságot tartani baromi szar. Talán épp a zavarom miatt beszélek hülyeségeket is, és állítom be őt gonosznak, mert abban bízok, hogy ha más szemmel nézem, akkor sokkal egyszerűbb lesz. De persze igazából meg sem fordulna a fejemben az, hogy okom lenne félni tőle. Nem ismerem az igaz, de azért perverznek mégsem mondanám. A megjegyzése még jobban zavarba hoz, érzem ahogyan az arcom megint kipirosodik, és örülök annak, hogy vezet, mert így legalább nem veheti észre rajtam. És be kell látnom, hogy igaza van. Arról beszélek, hogy zárni akarom előtte az ajtót, közben pedig gondolkodás nélkül ültem be mellé a kocsiba, annak tudatában, hogy épp egy hotelbe tartunk. Kettesben. A kettő igencsak ellentmond egymásnak, és azt hiszem, hogy eddig Ő is rájött arra, hogy a közelsége hozza ki belőlem ezt a sok badarságot. Ez pedig elég ciki a számomra.
- Ez igaz. De ha mégis a közelembe jönnél, akkor tudd, hogy nem állok jót magamért! - kap még egy utolsó figyelmeztetést, hogy ezzel is tagadjam még saját magamnak is, hogy igazából nagyon is szeretném ha a közelembe lenne mindig. És ott is lesz ezután, csak épp nem úgy, ahogy szeretném. Épp emiatt kell ellenségesnek lennem vele, mert ha ilyeneket gondolok el, akkor mindig helyén kell lennie az eszemnek, és inkább beszéljek hülyeségeket, mint olyat csináljak, ami nem lenne illendő. Szerencsémre nem vagyok olyan tökös csaj, aki ráveti magát a fiúkra, így ez talán egy kis előny lehet a számomra, de egyáltalán nem jelenti azt, hogy meg is könnyebbíti a dolgomat. Fogalmam sincs, hogy miért dühít fel annyira, hogy az a Mia nevű lány a nyomunkban van, hiszen joguk van bármit csinálni együtt, amit csak akarnak. Mégis úgy érzem, hogy nem tudnám elviselni, ha mindazt a jelenlétemben tennék meg. Nem szimpatikus egyáltalán a lány, és nem akarok egy levegőt szívni vele... soha. Úgyhogy csak bízni merek abban, hogy nem fogja haza hozni családi ebédekre, mert nem tudom, hogy tudnám-e tűrtőztetni magam. Bizonyára nem, mert amint Mat leparkol és a lány kocsijához lépik, úgy bámulom őket a tükörből, mintha lenne közöm a szerelmi életükhöz. Amint csókolózni kezdenek, fintorgok és érzem, hogy tennem kell valamit, hogy sürgösen hagyják abba. Épp ezért kezdem el vadul nyomni a dudát, és csak akkor hagyom abba, amikor Mia vissza ül az autójába és végre elhúzza a csíkot. Igyekszem nem mutatni azt, hogy mennyire zavart az előbbi mutatványa, miközben kiszállok a kocsiból, és a megjegyzésén elnevetem magam, holott egy kicsit talán igaza van.
- Egyáltalán nem vagyok féltékeny, ne áltasd magad. Csak nem szeretek sokáig várni. - magyarázom ki magam és követem őt, mert igazából nincs más választásom, egyedül aligha boldogulnék ebben az épületben. Szinte csodálkozva nézek körbe miközben a lakosztály felé haladunk, hiszen itt minden annyira gyönyörű. Sosem jártam még ilyen helyen és ez tetszik. Akárcsak a saját lakosztálya, ami elég ízléses, ki sem néztem volna belőle. Bár valószínűleg nem ő rendezte így be és tutira nem is ő takarítja.
- Köszi, de elleszek valahogy. - vonom meg a vállam, mert nem akarom, hogy azt gondolja, hogy szükségem van a hotelére. Nekem amúgy is túl sok ez egyzserre. Jobban örülnék, ha vissza kaphatnám inkább a saját szerény otthonomat. Bár anya azt mondta, hogy azt el akarja adni. Aminek én annyira mondjuk nem örülök, mert mi lesz akkor, ha valami miatt el akarnak majd vállni és el kell mennünk abból a házból? Az utcára kerülhetünk simán. Na de nem én vagyok a felnőtt, anya biztosan tudja mit csinál. Egyébként sem érdeklimostanában a véleményem. Tátott szájjal bámulom azt a rengeteg mindent amit a szobába hoznak, még soha életembe nem láttam egyzserre ennyi dolgot.
- Hogy érted azt, hogy még holnap sem biztos, hogy haza megyünk? - muszáj vissza kérdeznem, mert tényleg nem értem, hogy miből veszi ezt. Úgy tudtam, hogy csak ma éjszakáról van szó, amit megnyertem egyenlőre magamnak, de még egyet nem biztos, hogy megúszok úgy, hogy ne jöjjön vissza az az idegesítő barátnője. Mennyi az esélye annak, hogy egymás után két éjszaka engem választana annak a tudatában, hogy tőlem nem kaphatja meg azt, amit Miától kapna. Meglepődve nézem, ahogyan feláll a kanapéról és mellém rakja a narancslevet, válaszul csak szégyenlősen mosolygok rá, mert egyre inkább nem tudom, hogy hogyan kezeljem őt. Egyik percben nagyképű, a másikban meg egész normális, ez pedig összezavar. A cipőmet le dobva próbálom kényelembe helyezni magam, közben el veszem a narancslevet és iszok belőle egy kortyot, ait vissza is rakok utána a helyére, és fogalmam sincs, hogy hová tűnt belőlem az a nagyszájú, aki az esküvőn voltam. Így, hogy kettesben vagyunk, valahogy minden olyan más most.
- Most ezzel azt akarod mondani, hogy én vagyok a hibás olyankor ha nem vagy kedves? - amint ki mondom ezeket a azsvakat, valaki kopog az ajtón, így automatikusan nézek arra és meglepődve veszem tudomásul, hogy tényleg ruhákat hoznak, amiről az előbb beszélt. És minden bizonnyal tényleg  nekem, mert kétlem, hogy szeretne Mat női ruhákban járkálni. Még mindig csak a kanapén kuporogva figyelem, ahogyan szófogadóan viszik a ruhákat arra, amerre Mat irányítja őket, majd hirtelen távoznak is. Korábban csak a filmekben láttam ilyen jeleneteket. Ez nagyon király.
- Remélem korábban ezek a ruhák nem voltak rajta a barátnődön is. - szólok utána, mert tényleg bízok abban, hogy ezt a cselt nem játsza el minden eggyes csajjal, akit ide hozott. - Én sosem fogom akarni, ne aggódj. - teszem még hozzá, és közben én is felállok, és elgondolkodok azon, hogy vajon, ha én akarnám, akkor valóban kikezdene-e velem, vagy csak azért mondja, hogy cukkoljon ezzel is. Ahogy elhaladok a szobája mellett, akaratom ellenére is észreveszem, hogy nyitott ajtó mellett vetközik, amitől zavartan fordítom el a fejem és meggyorsítom a lépteimet, hogy a lehető leggyorsabban érjek a másik szobába, amin ahogy belépek jó hangosan csapom be az ajtót. Egy kis ideig neki dőlök a csukott ajtónak, sóhajtok egyet  és igyekszem minél hamarabb össze szedni magam, e egyre nehezebb. Végül ellököm magam az ajtótól és kibújok a ruhámból, hogy minél hamarabb felvehessem a kényelmeset. Egy rózsaszín rövidnadrág és egy fehér pántos blúz, ami valóban sokkal kényelmesebb, mint az előbbi volt. A tükörbe nézek és egy kicsit megigazítom a hajamat, majd egy mély sóhaj kíséretében hagyom el a szobát. Amint azonban meglátom Matet félpucéran, nyelek egyet, majd zavartan kapom el megint a tekintetem róla, miközben érzem, hogy ismét vörösödik az arcom. A francba már. Minek kell zavarba hoznia?
- Mit művelsz? Megtennéd, hogy felöltözöl normálisan? - szólok rá ismét egy nagyot nyelve és igyekszem véletlenül sem rá nézni, de nem éppen úgy bírom azt ki, ahogyan szeretném. Basszus.

Matteo Rizzi imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyKedd Szept. 26 2023, 10:32

Niki & Matteo
Nem tudom, hogy igazából kíváncsi vagyok e mi az, amire ki akar használni, de rákérdezek, nem tudom milyen fura dolgok fordulhatnak meg a fejében, de lehet csak az én piszkos fantáziám az, ami túl sok és ő semmi rosszra nem gondol.
- Persze, persze érthető, eddig rövidre volt fogva a póráz és most azt hiszed, hogy én leszek ehhez a kiút. – gondolkodok el egy kicsit a szavain, de nem túl sokáig, hiszen ő volt az, aki az alkunkban is olyan dolgokat kért, amik egy normális családban azért annyira nem lenne egyértelmű, más kérdés, hogy korántsem vagyunk normál család, de ezek szerinte nekem is van némi jogom most visszavágni, bár azt sem tudom mennyire engedném szívesen olyan emberek közé, akikről mit sem tudok és valószínűleg ő sem mivel eléggé új husi a környéken. – Miért is tennék én ilyet? – kérdezem megint csak elég kíváncsian tőle, mert kíváncsi vagyok, vajon nekem szerinte ez miért érné meg. – Ha ezt megtenném, akkor benne van, hogy egyszer lebukunk, és akkor engem is elővesznek és nem biztos, hogy veszélyeztetném a mostani szabadságom miattad. De bulizni bármikor eljöhetsz velem. – nyomom meg az utolsó szót, még én sem értem miért, mert már korában is kiderült, hogy annyira nem csípi az én módszereimet a bulizáshoz, elég, ha csak Miára gondolunk és egy buliban nem egy Mia van és nem eggyel foglalkozok, ami lehet neki nem fog annyira tetszeni, de nekem meg annál inkább, hogy látom mennyire morcos miatta.
Igazság szerint nem tudom, hogy ebben az egészben nekem mi lehet a jó, itt vagyok egy kocsiban azzal a lánnyal, akivel nemrégen volt egy elég gyors viszonyom, aki ma a mostoha testvérem lett, de mindezek ellenére, annyira mégsem ellenszenves nekem a kiscsaj, mint kellene. Ez puszta kínzásnak is lehetne felfogni, ha nem tudnám magam eléggé lefoglalni. Mert érzem, hogy ő sem barátkozni nem akar velem, aminek hangot is ad, sem pedig egy légtérben lenni velem este, vagy még csak egy lakosztályon sem csak úgy, ha az ajtaja zárva, ami így elég viccesen hangzik.
- Na jó feleslegesen próbálod kimagyarázni magad, tudom mi jár abban a szép fejedben, de ne aggódj nem kell megverj senkit, mert azt a határt többet nem fogjuk átlepni, csak a szám nagy, de sosem tennék apám alá azzal. ha a felesége lányát megint megfektetném tudva, hogy már nem csak két ismeretlen vagyunk egymásnak. – talán erős szavak, ahhoz képest, amit amúgy gondolok, de jobb, ha tudja, hogy nem fogok bepróbálkozni, csak szeretem húzni az agyát és ebben nincsen semmi rossz, én ilyen vagyok, ezzel jobb, ha hamar megbarátkozik és akkor könnyű életünk lesz egymás mellett.
Persze még az esti szórakozásomat is fel kell áldoznom azért, hogy neki ma ne legyen kellemetlen, így elég gyorsan küldöm el Miát magamat is meglepve ezzel majd a kis akciójára azért beszólva neki, hogy ne érezze, hogy nem figyelek rá lépek oda a portáshoz, hogy mindent lerendezzek az este további részére.
- Szóval se féltékeny nem vagy, de nem kell egy nyugis hely, hát akkor én lehet nagyon rosszul kezdelek megismerni, vagy totál másik arcodat mutatod, mint amilyen vagy. – lehetne velem akár őszinte is, bár tudom, hogy velem szemben ez annyira nem könnyű, nem adok sok lehetőséget neki, hogy megtegye.
Amikor megjön a sok kaja, akkor egy kicsit meglepődik, de talán nem fog ránk rohadni a sok gyümölcs, így bőven elég lesz napokig is akár, de két napig egészen biztos.
- Hát, lehet jobb ha hagyjuk őket érvényesülni, egy két napig, mégiscsak friss házasok. - mondom  neki egy kicsit árnyaltan utalva arra, hogy a felnőtteknek is van szexuális élete és ezt lehet tiszteletben kell tartanunk, legalább két napig. Mert lehet, hogy az én farkammal van elfoglalva, de azért a szüleink is elég aktívak lesznek majd ha bele akar gondolni ha nem.
- Nem erről szó sincs, csak amikor nem vagy olyan ellenséges, akkor tudunk talán rendesen kommunikálni. - na jó ez nem igaz, én bármikor tudnék normálisan kommunikálni vele, hiszen ezt tanultam az egyetemen ez az életem, hogy olyanokkal is megtaláljam a közös hangot, akik ezt nem akarják eleinte, hogy ezzel el tudjak csípni egy jó üzletet bár Niki nem egy üzlet így nem is kezelem annak, és talán ez az oka, hogy leginkább hozzá viszonyulok, amikor beszélgetünk és felveszem az ő fonalás ahelyett, hogy sajátot csinálnék, és inkább csitítanám a köztünk lévő feszültséget.
Amikor megjönnek a ruhák, csak beküldetem őket a szobába, próbálok kedves lenni, de azt hiszem minden tettemben keresni fogja a miérteket, amit valahogy meg kell bosszulnóm bár nem olyan mértéktelen módon, de azt hiszem tudom mi lenne a legjobb ötlet erre. - Nyugi kislány, ezek új ruhák, csak neked, anyád súgott egy kicsit a méretedben. - kacsintok rá, mielőtt egy élces beszólással vonulok el én is megszabadulni a kényelmetlen eleganciától. A bosszúm pontosan ebben fog kiteljesedni, mert tudom mennyire nem szívleli, ha félmeztelenül flangálok, legalábbis azt mondta, így talán annyira nem fog neki fájni, hogy mégis így jelenek meg, na meg azért ez csak kényelmesebb, mint teljesen máshogy viselkedni a saját otthonomban.
Leoltom a villanyt a szobába és simán kilibbenek, nyújtózva egyet a nappaliba, ahol ő is megjelenik és azonnal megérzem azt a tekintetet, amit ő nem akar, hogy érezzek, és lássak, de aligha tudja takargatni mennyire zavarba jött. Szóval képzeletbeli vállveregetés, ha már testileg nem elégülhetek ki legalább a játék része legyen a mienk, amit lehet igazából élvez is, csak még kislány ahhoz, hogy ezt a felszínre hozza, és az én tudomásomra.
- Megtenném, de most nem fogom, nem mintha ne láttál volna ennél kevesebb ruhában. - nem foglalkozok vele feltűnően sokat, mármint a kérésével, hiszen talán tényleg bosszantani akarom, de tetszik a reakciója is, aminek nem kellene, mert annyira szabályellenes, de nehéz ellenállni legalább a benti kísértésnek, ami bennem tombol.
- Na ne legyél hisztis kislány, tedd le a feneked ide mellém és mondd mit akarsz nézni. - huppanok vissza én is a kanapéra és bedobok pár szőlőszemet. - Csini vagy hugica. - nézek rá egy pimasz félmosollyal és magamba öntök még egy kis alkoholt, mert nehezen fogom józanon viselni ezt az egész estét.  

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyKedd Szept. 26 2023, 12:28

Matteo & Nikita
we are not family



Sejthettem volna, hogy nem lesz olyan könnyű rábeszélnem arra, hogy segítsen anyával szemben egy jobb fiatalkort alakítani magamnak, amire egyre jobban vágyok, és szinte biztos vagyok abban, hogy az esküvő annyira nem bolondította el a fejét, hogy engedékenyebb legyen velem. Nem is értem, hogy miért épp Mat az, akire azt gondoltam, hogy majd szivélyesen segít rajtam, hiszen valóban semmi haszna nem származik ebből. Sőt ha nem segít, akkor csak még jobban megnehezítheti az életem, ami úgy tűnik, hogy nagyon is kedvez a számára. Igaza van, egy pillanatra tényleg elgondolkodtam azon, hogy majd éppen Ő lesz az, aki a segítségemre lehetne, de azt látom rajta, hogy viccesnek találja ezt is. Egyértelműen teljesen más életet éltünk eddig, semmi közös nincs bennünk, így nem is várhatom el, hogy megértsen.
- Mondjuk azért, hogy megmutasd, hogy tudsz jó fej is lenni néha. - válaszolok szinte azonnal, mert más nem igazán jut eszembe. Persze meg is zsarolhatnám, hogy azért, mert az ágyába csalogatott, de az elég gyerekes lenne a részemről, mellesleg azt hiszem, hogy tisztában van amúgy is azzal, hogy ha beszélnék arról, akkor az nekem is épp akkora szívás lenne, mint neki. - Persze... mit is vártam?  Majd akkor elszökök. De a te társaságoddal nem kívonok szórakozni. - nem biztos mondjuk, hogy lenne bátorságom ki lógni a házból, de ő ezt nem tudhatja, és talán emiatt ígyinkább rá bólint. Bár látszólag amúgy leszarja, hogy mit akarok. Hiszen neki könnyű. Oda megy és azzal, akivel csak szeretne. Ezzel szemben nekem nem csak a környék ismeretlen, még jogosítványom sincs és az anyám is szigorú, szóval aligha lenne esélyem másra, mint néha vele járjak el valahová, ha egy kicsit ki akarom tombolni magam. Bár fogalmam sincs, hogy az hogyan működhetne egyáltalán. Hogyan lennék képes arra, hogy végig nézzem más lányokkal? Mert számára - amennyire ismerem - a buli leginkább arról szól, hogy minél többet meg tudjon fűzni. Fogalmam sincs, hogy miért ültem be a kocsijába és miértelme, hogy egy hotelben töltsük az éjszakát... ketten, de egyre inkább úgy érzem, hogy nehezen tudok meglenni a közelében. Főleg így, hogy kettesben vagyunk. Kicsivel mégis csak könnyebb volt, amikor a szüleink tekintete folyton rajtunk legelt. Csak nyelek egyet, ahogyan közli velem, hogy biztosan nem ismétlődhet meg köztünk az, ami történt, és bár nem szabadna, hogy rosszul essen, de mégis azt érzem, hogy én valami mást akarok. Nem tudom, hogy mit, de nem akarok a testvére lenni. Ez egyáltalán nem tetszik így nekem.
- Nagyon helyes. - csak ennyit bírok hozzáfűzni, mert úgy érzem, hogy ha még többet beszélek, akkor észre veszi rajtam, hogy mennyire mást szeretnék, mint amit Ő mond és ami helyes lenne. Bár utálom a gondolatot, hogy Mia azt gondolta, hogy velünk tarthat és én majd fogom tartani nekik a gyertyát, ugyanakkor legalább arra jó, hogy másfelé terelje a gondolataimat. Bár amint csókolózni kezdenek, én meg mint valami hülye dudálni kezdek, még inkább tudatosítja bennem, hogy baromira zavar a helyzet. És a megjegyzéseiből ítélve ezt sikerült az ő tudatára is adnom, pedig egyáltalán nem állt a szándékomban.
- Én pont ilyen vagyok, mint amilyennek látsz. Utálom ha valaki eljön velem és közben mással szórakozik. Miával sosem lehetünk barátok, ezt jobb ha észben tartod mielőtt még egyszer a közelembe hozod. - persze azt mondta, hogy a hotelbe nem hívta, én ezt el is hiszem, de az esküvőre igen. A közeljövőben pedig egyáltalán nem áll szándékomban egy levegőt szívni vele. Nem tudom megmagyarázni, hogy mi ez az ellenszenv, amit ki hoz belőlem, de ez van és ki.
Meglepődve pislogok a rengeteg étel és ital láttán, hiszen még igazából azt sem fogtam fel, hogy milyen helyen is vagyok. Olyan, mintha Matet valaki kicserélte volna, és lehet, hogy a tudtán kívül, de mintha fontos lenne számára, hogy jól érezzem magam. A szavai azonban meglepnek, mert fogalmam sincs, hogy hogyan lehetnék képes még egy éjszakát eltölteni vele... kettesben. Bár mondjuk az életünk most már hívatalosan is egybe kötődött, szóval azt hiszem, hogy még nagyon sokszor kell bele törődnöm abba, hogy néha biza kettesben maradunk. És nem úgy, ahogy szeretném, hanem úgy, mint két testvér.
- Azt már nem. Biztosan nem kicsi a ház, ahol élni fogunk... és gondolom van szobájuk...Mit csinálok itt én veled még egy napot? - tudom, hogy mire céloz a szüleinkkel kapcsolatban, bár erre azért nem biztos, hogy kíváncsi lennék. Meg nem is érdekel csak az, hogy sikerüljön megőríznem a hideg vérem a társaságában. Amit egyáltalán nembánok igazából... csak egyre kellemetlenebb. A számomra legalábbis.
- Ha nem lennél néha olyan nagyra magadtól, akkor én is sokkal kevésbé lennék ellenséges. - próbálom még mindig megértetni vele, hogy a vislekedésemet Ő váltja ki belőlem. Leginkább mondjuk már a puszta jelenléte is elég, de ezt mégsem ismerhetem be. Eszem ágában sincs még jobban duzzasztani az egóját. Meglepődök kissé mikor kopognak az ajtón, és azon még inkább, hogy ruhákat hoznak nekem. Hogy a fenébe tudott mindent elintélzni annyi idő alatt, amig a portán beszélgetett? Olyan, mintha már minden rég előre el lenne tervezve. Vagy így működik ez a gazdagoknál? Egyet csettintünk és már érkezik is. Akaratom ellenére is eszembe jut, hogy lehet, hogy nem csak velem kivételez így, hanem igazából talán minden lánnyal, akit fel hord ide. Ezért is merem szóvá tenni a  dolgot, mert egészen biztos, hogy ha ez korábban máson is volt, akkor én fel nem veszem.
- Nahát... igazán jóban lettél az anyámmal. - bárcsak én is elmondhatnám ugyanezt az apjáról, mert sajnos én nem tudok olyan barátkozós lenni, mint ő. Túl sokat nem is beszélgettem vele, és igazából nem is hiszem, hogy a közeljövőben ezen változtatnék. Remélem, hogy majd nem akar apáskodni felettem, mert sosem lesz más számomra, mint egy idegen. Végül mégis úgy döntök, hogy átöltözök, ha már volt olyan kedves ésruhákat hozatott nekem, miközben a szobám felé haladon csak épp egy pillanatra állok meg az övé előtt, mert épp akkor vetközik és én még jobban haragszom most anyára. Amint a nekem szánt szobába érek, igyekszem minél gyorsabban bele bújni a kényelmesebb ruhákba, megigazítom a hajam egy kicsi, és úgy megyek vissza a nappali felé, ahol egy nagyon nyelek, amint megpillantom magam előtt a félpucér mostoha bátyjámat. Próbálom nem túl feltűnően bámulni és minél kevesebbet mutatni abból, hogy mennyire zavarba hoz a látványa, de nem megy ez most túl jól. A megjegyzése pedig még arra is rá segít, hogy elpiruljak, mert igaza van. Valóban láttám ennél többet is belőle, nem kéne, hogy meglepődjek.
- Az egy teljesen más helyzet volt. - tényleg más volt akkor pucéran látni, mint most. Mert akkor még fogalmam sem volt róla, hogy a szüleink házasodni készülnek, és, hogy nekünk az lesz a közeljövőben a sorsunk, hogy testvérként viselkedjünk. Mintha az olyan baromi egyszerű lenne. Még mindig őt bámulom, miközben le ül a kanapéra és a szavait szinte el is engedem a fülem mellett, csak nagyokat nyelve ülök le melléje, és ezúttal sokkal közelebb, mint ahogyan korábban. Véletlenül, mert eskü szeretném tartani a távolságot.
- Nem vagyok a húgod egyáltalán. - emlékeztetem ismét úgy, hogy közben egy pillanatra sem veszem le róla a tekintetem. Talán nekem is innom kéne, mert másképpen nem bírom ezt elviselni. Megvárom amig le teszi a kezéből a poharat, és valami oknál fogva még közelebb csúszok hozzá, és nem tudom, hogy honnan jön a bátorságom, de szájamat az övére tapasztom. Ez egyébként nem helyes tudom...de azt mondta, hogy ha én akarom, akkor ő nem bánná. Én pedig most valamiért nagyon azt érzem, hogy akarom. Utoljára.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyKedd Szept. 26 2023, 17:39

Niki & Matteo
Meglep, hogy ennyire meg akar változni, mármint a szökés azt hiszem eddig nem nagyon fért volna bele az életébe ha ennyire szigorúan nevelte az anyja, bár én ezekről mit sem tudok, apám azt is nagy titokban tartotta még előttem is, hogy van valakije. Bár mentségére szóljon, hogy mostanság elég keveset jártam haza, hogy bármit is el tudjon nekem mondani. Lehet majd egyszer többet megtudok róluk, hogyan éltek eddig, bár az is megeshet, hogy ssoem fogják elmesélni, de mindez még nem lényeg, hiszen az első közös családi napunkon vagyunk túl, ha az esküvőt nevezhetjük így.
- Benne vagyunk ezekben az alkudozásokban, így lehet nem lenne annyira lehetetlen, ha szépen megkérsz, de nem tudlak elképzelni, hogy megszöksz, valahogy nem tűnsz te olyan vad lánynak. - sőt, pontosan a jó kislány szerep van rajta, amit lehet csak az öltött rá, ahogy az anyja beállítja, amikor beszélgetek vele. Látom rajta, hogy szereti, de mégis olyan óriási féltéssel tud róla beszélni, ami talán túlszás egy ilyen korú lánynál, de éppen itt az ideje, hogy egy kicsit megrontsuk, már amennyire ő is akarja.
Érzékelem rajta a makacsság as a zavar összes jelét, ami talán bennem is megvan csak senki nem veszi észre, legalábbis a zavart, mert nagyon jól leplezem mással, ami idegesítőbb és jobban feltűnik mindenkinek. Tudom, hogy esélytelen, hogy még egyszer összegabalyodjunk és ha találkoztunk volna máskor, nem ebbena helyzetben sem lehet, hogy bármi történt volna köztünk, mert egyszerűen nem ismertem és ő sem engem. Egy szex volt, egy menet semmi több, de most mégsem érzem annyira helytelennek, de azt mondom neki, hogy többet nem történik meg. Egyetért vele. Persze, hiszen ez a logikus döntés és ennek így kell lennie, de akkor is kimondom de nem egyszerű, és annyira röviden helyesel, hogy rögtön levágom, hogy neki sem. Nincsen semmiféle érzelmem iránta, csak úgy tudom, hogy mellettem van, tudod mi volt, és tudom mi lehetne, és akár lehetne ebbe több is, de nem képzelem bele, mert nagyjából tilos.
- Sosem mondtam, hogy hülyének gondollak, te egy egész okos lány vagy, csak még túlságosan kevés a tapasztalatod, amin könnyen segíthetek, de emellé olyan kibaszott makacs vagy, hogy lehet még nekem is nehéz falat leszel. - nem szexuális tapasztalatra utalok, sokkal inkább másokra, amit a anyja mellett nem élhetett meg, de szinte mindent elutasít. - Ami Miát illet sosem kértem, hogy legyetek barátok, nekem ő nem több, mint egy lány a sok  közül, csak ő valahogy sokkal kitartóbb és azt hiszem ez bejön. nem vagyunk olyan komoly kapcsolatban, ha egyáltalán ez az, hogy bármilyen családi dologra elvigyem, de ha ott tartunk mindenképpen te leszel az első, hogy elmondom. - hát ilyen sosem lesz, de azt is tudnia kell, hogy akármennyire is vagyok most kapcsolat ellenes vagy inkább szabad lélek egyszer tervezek megállapodni és szeretném ha lenne családom és ha akkor is ezt fogja csinálni, ha még apámékkal lakik, akkor lesznek gondok köztünk, amit nem akarok. Bár ez még olyan messze van, hogy addigra valószínűleg ő is férjnél lesz.
A szobába hamar megérkeznek az ételek és a ruhák is, nagyon gyors a személyzet, nem véletlen ez az egyik legjobb hotel a városban, és erre nagyon büszke vagyok, persze könnyű ameddig csak egy hotelről kell gondolkodnom és nem egy egész láncról, de addig ebbe adok bele mindent.
- Nem muszáj neked még egy napot velem töltened, tudok jó programokat, és simán bejutsz ide ha szólok lent a recepción, szóval nélkülem is tudsz garázdálkodni a városban. - hiába nagy a ház, talán ennyi az őröknek is jár. - Na meg nekem holnap dolgom lesz, ha itt töltöd a napot nem fogunk egymásba botlani, és nem foglal idegesíteni sem. - igazából csak Miának ígértem meg, hogy a mai napot pótolom és elviszem valami puccos étterembe amit már hónapok óta ki akart próbálni. Szex helyett kaja, hát nem valami jó üzlet de belementem.
Elindulok a szobám felé, de még visszafordulok párszor. - Nem vagyok nagyképű, ez a természetem, szóval azt hiszem akkor mi végig ilyen jóban maradunk. Ja és igen, anád jófaej én örülök, hogy apámra talált, szerintem jót fognak tenni egymásnak. - bár nem tudom, hogy az anyukája magányos volt e de apám egészen biztosan. Hiába volt megannyi nője, egyik sem adta meg neki azt, amit most látok rajta talán életében először és az a boldogság, amit csak a szerelem tud adni, legalábbis nekem így jellemezte az érzéseit.
A gyors vetkőzés után megint kint vagyok a kanapén és szemmel láthatóan neki ez annyira nem tetszik, ami nekem meg nagyon is tetszik, így csak vállat vonva ülök le és élvezem a felettébb kellemes helyzetet, mármint számomra az. Magam mellé invitálom, mert feleslegesen puffog akkor sem fogok eleget tenna  hülye kérésének, és ezt jobb ha elfogadja, vagy egész sazr estéje lesz. Egész közel ül le hozzám, és én fél szemmel rá is sandítok de csak mosolyogva iszok bele a pezsgőbe. Vagy a pezsgő ütött meg vagy én vagyok teljesen hülye, de amikor megcsókol nem ellököm, hanem felé fordítom a felsőtestem és megfogom a tarkójánál fogva és vissza csókolom. Majd amikor végre sikerült egymástól elszakadni nézek rá egy darabig mert fogalmam sincs mit mondhatnék,. ő kezdeményezett de én nem állítottam meg, pedig mindketten tudjuk, hogy ez egy óriási hiba, és még egyszer nem játszhatjuk el. El is húzódok tőle, pedig ha tudná mennyire folytatnám, ha tudná, hogy mennyire felizgat már a látvány is, ahogy ránézek.
- Baszki! - sziszegem a fogam között és le sem tudom venni róla a tekintetem, nem tudom, hogy mit érzek, de határozottan nem azt, hogy le akarok állni, egész este szívta a vérem és ez az a baj, hogy bejött és sikerült azt elérnie nálam, amit nem lenne szabad. A derekánál fogva húzom magamhoz és csókolom meg újra. - Nem fekszünk le többet! - mondom leginkább magamnak, majd megint az ajkaira tapasztom az enyém. De ennél a pontnál csak zihálva a homlokának támasztom az enyém és behunyom a szemem. Mérelegelnem kellene, de nem megy, annyira elborított az agyamat az egész lénye, hogy nem tudok másra gondolni. Felnevetek halkan, és nyomok egy puszit az arcára. - Ez kurvára nem okés. - mondom neki elvéve a fejem tőle és nem húzódok el.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyCsüt. Szept. 28 2023, 09:00

Matteo & Nikita
we are not family



Tévedtem, hogy azt hittem, hogy majd a hasznomra is válhat ez az egész testvéresdi, amihez még mindig nincs kedvem. Sőt, egyenesen utálom a gondolatát is annak, hogy bővült a családunk és Mattel úgy kell majd viselkednünk a szüleink előtt, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne az, hogy testvérek lettünk. Az egész univerzumból nekem épp ő jutott ki erre a szerepre, és még csak nem is törekszik arra, hogy könnyebbé tegye a helyzetet. Olyan, mintha szánt szándékkal akarna minden egyes szavával az őrületbe kergetni. Nem vágytam soha apára, sem testvérre, de úgy vélem, hogy ha valaki más lenne az ők helyükben, akkor sokkal egyszerűbb lenne az alkalmazkodás. Talán épp azért is vagyok ellenséges vele, mert így sokkal könnyebb beletörődni a sorsomba, mert másképp egészen biztos, hogy nem bírnám ki a távolságtartást. Nekem az nem megy, hogy jó pofát vágjak hozzá úgy, hogy közben meg őt akarom. És egyáltalán nem testvéremnek. Nem tudom, hogy ha nem kerültünk volna ilyen helyzetbe, valaha találkoztunk volna-e még, mert ha igen, valószínűleg akkor sem lenne túl sok esélyem nála, de legalább ki tudnám verni a fejemből, mert az anyám mindig azt mondta, hogy akit a szem nem lát, azt a szív elfelejt. Én pedig innentől mindennap fogom látni, és ez pokoli kínos.
- Pedig simán megteszem a segítséged nélkül is. Fogalmad sincs, hogy mennyi mindenre vagyok képes. - egyébként ezt tényleg eltalálta, mert nem vagyok az a lázadó tipus, legtöbbször nagyobb a szám, mint amennyit tenni mernék, de egyre jobban kezd elegem lenni mindenből, utálom, hogy anya még mindig úgy kezel sokszor, mintha egy kislány lennék. Nem tudja elfogadni, hogy felnőttem és élnék már egy kicsit én is úgy, ahogyan a többi fiatal. Mindig azt mondja, hogy ha majd én is anya leszek, akkor meg fogom őt érteni, de én egészen biztos, hogy majd olyan anyuka szeretnék lenni egyszer, aki hagyja szabadon szárnyalni a gyerekét és sosem állít fel neki korlátokat. Mert szerintem semmi rossz nincs abban, ha az ember néha arra vágyik, ami nem a megszokott körülötte. Persze Mat mindezt nem értheti, hiszen nagyon úgy tűnik, hogy az ő élete nem volt soha korlátozva, emiatt fogalma sem lehet arról, hogy mit jelent az, ha valaki más mondja meg helyette mindig, hogy mit csináljon.  Hallottam már több helyen is, hogy az ember sosem fogja elfelejteni azt, aki az első volt számára, és én most nagyon is értem, hogy miért mondják azt. Bármennyire is szeretném az elmémben eltemetni azt az éjszakát, és úgy tenni, mintha sosem történt volna meg, egyszerűen képtelen vagyok rá. Így pedig csak még nehezebb, hogy lényegében épp az anyám az, aki rá segít arra, hogy biztosan emlékezzek mindig, akárhányszor Matre nézek. Persze, ha tudna róla valószínűleg sosem ment volna férjhez az apjához és eddig régen egy zárdába lennék zárva, mert hát mekkora bűn az, ha az ember egy kis ideig boldognak érzi magát.
- Hát azért a te életstílusodat nem biztos, hogy szeretném követni. Hogy nézne már az ki, ha én is naponta más fiúkat hordanék haza? - forgatom meg a szemeimet, mert ha ez szerinte az élettapasztalat, akkor azt hiszem, hogy nem szeretném eltanulni tőle. Valamiért mindig az van, hogy a férfiaknak büszkeség minél több lányt megfektetni, ellentétben velünk lányoknak, akik rögtön el lennénk ítélve. Legtöbbször nem érdekel az emberek véleménye rólam, de azért az fontos számomra is, hogy ha valaki rám néz, akkor ne egy könnyen kapható lányt lásson bennem, hanem valaki olyant, akiért harcolni kell. Persze Matteoval nem úgy tűnt, hogy túl sokat kellett volna fáradoznia, de szerencsére ez csak egyszeri eset volt. És soha többet nem esek senkinek a csapdájába. - Köszi. Ez igazán rendes tőled. De egyenlőre légyszi még a nevét se mondd ki előttem. Mert idegesít. - még mindig nem értem, hogy mi bajom van azzal a Mia nevű boszorkánnyal, de valahogy nem szimpatikus. Már a puszta kinézete is frusztrál, nem beszélve arról, hogy valószínűleg mégis csak több kell legyen Mat számára, mint a többi, ha elhozta magával az esküvőre is. Mi lesz ha az a lány addig csavarja majd a szállakat, hogy végül magába bolondítja Matet? Hogyan tudnám elfogadni, hogy majd közös családi programokra őt is magával hordozza, mert nem bírnak meglenni egymás nélkül? Az teljességgel ki van zárva, hogy elfogadjam.
Meglepődök, hogy mennyi mindent sikerült elintéznie ilyen rövid idő alatt, és még a végén azt gondolnám, hogy figyelmes velem. Ez persze sokkal inkább szerintem csak arról szól, hogy felvágjon előttem, hogy mennyi mindent elér, csak csettintenie kell. Az viszont, hogy lehet, hogy még holnap sem jutunk haza egyszerre hoz lázba és ijeszt is meg. Kettesben lenni vele nem túl könnyű. Persze tetszik az a gondolat, hogy nem lesz anya, hogy bele szóljon abba, hogy mikor megyek és jövök, de a tudat, hogy dolga van már nem annyira jön ben. Ki tudja, hogy a dolga alatt mit ért? Tutira, hogy a barátnőjével akar találkozni.
- Mégis milyen dolgod lesz, ha szabad megtudnom? - úgy kérem számon, mintha bármiféle jogom lenne hozzá. De muszáj megtudnom, hogy mi lehet olyan fontos a számára. - Egyedül unatkoznék itt. Talán elmehetnék veled a dolgodra én is. Úgysem ismerem ezt a környéket, egyedül a végén még eltévednék. - tudom, hogy éppen én voltam az, aki tiltakozni akart az ellen, hogy még egy napot együtt kelljen töltenünk, de ha valóban a barátnőjével akarna találkozni, akkor képes vagyok elviselni őt, csak azt megakadályozzam valahogy. Mert nem akarom azt a lányt mellette. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Csak ez van és kész. Mikor elindul a szobája felé és visszafordul, csak felvonom a szemöldökömet. Azt hittem, hogy ő sem akarja ezt az esküvőt. De mégis úgy tűnik, hogy örül neki. Persze, hiszen minden normális gyerek örül annak, ha a szüleit boldognak látja, de... nem a mi helyzetünkben kéne ujjongani azt hiszem. Végül csak sóhajtok eyget és én is megindulok a nekem szánt szobába, hogy bele bújhassak a ruhába, amit hozatott nekem, mert lássuk be, tényleg sokkal kényelmesebb, mint ebben a göncben lenni, amit az esküvő miatt vettem fel csak. Vissza érve a nappaliba, nyelek egyet ahogyan meglátom, hogy félmesztelenül van, és minden igyekzetemmel azon vagyok, hogy ne bámuljam túl feltűnően, de nem bírom leplezni, hogy mennyire zavarba hoz ezzel. Mintha szándékosan csinálná, pedig direkt megkértem, hogy ne pucérkodjon előttem. Mert így is elég nehéz nekem ez. Végül leülök melléje, érzem ahogyan egyre feszültebb leszek, és hirtelen tapasztom ajkamat az övére, ami nem csak őt, de még engem is meglep. Minden meglepettségünk ellenére, nem taszít el magától, ez pedig ráébreszt arra, hogy rajta kívül jelenleg semmi más nem érdekel. Amint véget ér a csókunk, szégyenlősen fordítom le róla a tekintetem, de nem mozdulok, mintha arra várnék, hogy valami történjen még.
- Baszki... - mondom utána ugyanazok a szavakat, bár sokkal halkabban, mint ahogyan ő, közben pedig próbálom kitalálni, hogy most mégis mi a fenét csináljam? Hogy kezeljem ezt az egész helyzetet? Egy nagyon nyelek, amikor közelebb húz magához, és a szavaira megrázom a fejem, mert pontosan tudom, hogy nem szabad megtörténnie annak, amit annyira akarunk... mert most már úgy tűnik, hogy ő is azt szeretné. Mikor ezúttal ő csókol meg, behunyoma szemeimet, kezemet a nyaka köré fonom, és próbálom megélni a pillanatot, ami egyértelműen tilos lenne. Mégis úgy érzem, hogy mindez most nem érdekelne. Csak ketten vagyunk, és ahogy az előző sem, úgy ez sem derülne ki soha. Az már egy másik kérdés, hogy sokkal nehezebb lenne minden. Amint az ajkaink el válnak egymástól, még mindig a nyakát ölelve próbálom ki találni, hogy mit tegyek, de képtelen vagyok távolságot tartani. És csak akkor jut el a tudatomig igazán, hogy mit tettem, amikor nevetni kezd, és ismét megszólal. Hírtelen húzódok el tőle, állok fel a kanapéról, és zavartan veszem el azt a pezsgős poharat, amiből az előbb ivott, hogy a maradék italt belőle magamba öntsem. Szégyenletemben el tudnék süllyedni a föld alá.
- Én nagyon sajnálom. - motyogom, majd le ülök a kanapé másik végébe, és arcomat a tenyerembe rejtem, mert érzem, hogy nem bírok rá nézni. - Én nem akartam ezt. Nem tudom, hogy mi történt. Sajnálom. Soha többet nem teszek ilyent. - hadarom végig mindezt még mindig úgy, hogy az arcomat elrejtve, mert ilyen kínosan még sosem éreztem magam. Megcsókoltam a mostohatestvérem, akire még csak rá néznem sem szabadna más szemmel, mint az anyám férjének a fiára.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyCsüt. Szept. 28 2023, 18:38

Niki & Matteo

Szerintem nem is nekem akarja bemesélni, hogy mennyire megtenné ezt a szökősdit, hanem saját magának, mert tudja nagyon jól, hogy nem tenné meg mindegy mekkora  szája. Nem ismerem őt eléggé, sőt semennyire sem talán, de azért ennyit már régen levágtam róla, hogy elég szigorú nevelést kaphatott, mert a tipikus jó kislány maszk rajta van, amit le tud venni ha akar és én megtapasztaltam, amikor leveszi és eléggé vadító olyankor, de sajnos nem gyakran válik meg ettől a jó viselkedéstől. Később egészen biztos, hogy hasznára lesz ez a tulajdonsága, de most, ameddig fiatal teljesen feleslegesen bassza el a fiatalságát ezzel a merev életnézettel, amit kifelé mutat. A szavaiban szerintem még ő sem biztos, de nem felelek semmit csak mosolyogva meredek magam elé.
Nem szükséges bejelentkeznem, álltában ha megjelenek csak biccent a portás és én már megyek is a dolgomra, nem akarok megállni és minden alkalommal beszélgetni, mert köztudottan imádnak az alkalmazottjaim, egészen addig, ameddig csak egy hotel van a kezemben még személyesen is láthatnak, de később ezt annyira nem fogom használni, inkább majd alkalmazok valakit aki helyettem bejár ide oda. De most barátkozós kedvemben vagyok Niki feldobta a napom és az, ahogyan durcog még azon is, hogy felajánlom neki, hogy bármikor idejöhet ha az otthon környezet nyomasztja, komolyan jó testvér akarok lenni de ezt sem hagyja, hát minek is erőlködök.
- Az én életstílusom egyedi, nem mondtam, hogy csináld azt amit én csak, hogy segítek tágítani az élettapasztalatot. -  jogos lehet nem én vagyok a legjobb példa erre, de egyszer el kell kezdenie kidugja az orrát a családi fészekből, mert ha az egyetemen akar először tapasztalni, akkor fájdalmas lesz neki és azt hiszem mindenkinek, aki körülötte van. Az itteni világ kegyetlen és ahogy apámat ismerem nem fogja engedni, hogy bármilyen egyetemre menjen, mert megteheti, hogy a legjobba küldje már ha Niki is ezt szeretné és azok az emberek, nem a gimis barátai lesznek, akikkel néha pizsipartizik muffint eszegetve. Azt végképp nem tudom felfogni mit ártott neki Mia, ő egy egész kedves lány amúgy, és apám is kedveli, bár nem úgy, mint a barátnőm, de az nem is lényeges, mert ő nem az. Annak ellenére, hogy két szót nem váltottak máris elkönyveli valami boszorkánynak, ami igazából annyira nem tetszik, de nem tudok ellene felszólalni, mert abból csak nagyon hiszti lenne a részéről és most nem ezt akarom belőle kihozni.
- Értettem és akkor nem vagy féltékeny. - felnevetek, hogy s ne tenném más magyarázat nincsen a viselkedésére, csak én nem tartom magamban a véleményem, hanem kimondom, mert ez így sokkal szórakoztatóbb, látva minden egyes reakcióját, Talán játszok vele, de jól esik és ő még mindig nem rohant el, szóval neki sincs annyira ellenére, ahogyan azt kimutatja.
A szobában már kényelmesebbre veszem a stílusom, még ha a zakóm is van rajtam, mert várom, hogy minden megérkezzen, hogy ne csak én tudjak átöltözni.
- Azt hittem nem akarod velem tölteni a napod, és szerintem nem lenne jó ötlet ha azt a dolgot velem csinálnád. Biztos vagyok benne, hogy nem tetszene. Van egy barátnőm, aki minden téren csak barát, ha gondolod összehozlak vele, ameddig én elleszek, hogy mutogassa körbe a város ezen részét, vagy a hotelt, mert elég nagy az is, és viszonylag még érdekes is így új szemmel. - igen hárítok és nem mondom el mik a terveim Miával, mert azonnal randinak titulálna, pedig nincs benne más csak egy jóvátevés a ma estéért, hiszen ő eljött velem az esküvőre ennyi neki is jár.  - De holnap este ha akarod, akkor elmehetünk valami buli féleségbe, hogy ne kelljen még azt az időt se kettesbe töltened velem. - mert mégiscsak ő ellenezte annyira, én csak előhoztam, hogy ne kelljen Miáról beszélnem neki, még magam sem tudom miért.
Amint megjönnek a ruhái magára is hagyom, hogy átöltözzön, nem tudom mit szeretne ezután a szobájába kuksolni, vagy visszajönni a kanapéra, de én a kényelmesen alig felvett ruháimban vonulok vissza a nappaliba, hogy a kanapén ülve folytassam az ivást és a semmittevést. Nagy nehezen csatlakozik ő is, és bár eléggé meg van szeppenve, mégis határozottan hajol oda hozzám és csókol meg, de én vagyok annyira hülye, hogy nem ellenkezek, hanem szinte vadabbul húzom magamhoz mint azt kellene. Van egy pillanat ráeszmélünk, amikor abbahagyjuk és elhúzódok tőle. Annyira nem szabad ezt csinálnunk és amikor másodjára is odahajolok hozzá, akkor is tisztában vagyok ezzel, de mégsem tudom abbahagyni azonnal. Amikor mégis megteszem, akkor is tudom, hogy nagyon nem helyes és ennek szót is adok, hangosan kimondom, hogy tudasodjon bennem és talán benne is de ez nem tart vissza attól, hogy amikor elszakadnak az ajkaink még a közelébe maradjak. Ő az, aki eltávolodik és a lehető legmesszebb helyezkedik el tőlem én meg előrehajolva ülök a kanapén és próbálom felfogni mégis mi a franc volt ez és miért nem mondtam, hogy ne. Amikor megszólal, akkor kattanok vissza a valóvilágba, vagyis úgy érzem, hogy kitisztul a fejem.
- Ne kérj bocsánatot. - dőlök hátra és magam elé meredek, amíg ő beszél. - Inkább mondd, hogy mit nézzünk meg. - hajolok a távkapcsolóért, mintha mi sem történt volna, pedig az agyam nagyon is azon kattog, hogy mi volt ez és miért jött be ennyire. Elnyomom a csatornát de csak nyomkodom teljesen logikátlanul, mire mégiscsak felé fordulok. - Nem hinném, hogy hiba volt, ha az lett volna, akkor miért tettük meg másodszor is? - teszem fel a kérdést, amire egyikünk sem tudja a választ, ha tudnánk, nem lennénk ennyire zavarban még én is, bár rajtam egy cseppet sem látszik szinte soha. - De ez teljesen tabu Niki, a szüleink miatt, még akkor is ha most vinnélek be abba a kurva hálóba, hogy megismételjük, amit megtettünk korábban. - idegesen túrok a hajamba és az asztalra dobom a kapcsolót és megint elfordulok tőle. Fogalmam sincs mi legyen a következő lépés, mert ilyen helyzetben még nem voltam.



BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
First day of our new life - Mat & Niki 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki EmptyPént. Szept. 29 2023, 07:57

Matteo & Nikita
we are not family



Még mindig elég nehéz elhinnem, hogy anya annyira megkedvelte az újdonsült testvéremet, hogy elengedett vele egy hotelbe. Persze miért ne engedhetne? Hiszen innentől kezdve valószínűleg elég sokszor lesz az, hogy éppen csak ketten leszünk otthon Mattel, véletlenül sem gondolnának olyanra a férjével, hogy lehetne köztünk másmilyen kapcsolat, mint két testvér. Mert amúgy valóban szinte képtelenség máshogyan nézzünk egymásra, bármennyire is szeretném. Hiába tudom, hogy igazából semmi rokoni kapcsolat nem fűz minket össze, azért úgyis elég durva belegondolni abba, hogy bármi több is lehessen köztünk még valaha. Már csak azt kell valahogy kitalálnom, hogy hogyan kezeljem azokat a helyzeteket, amikor mindenféle jött-ment csajt hord haza. Jelen állásunk szerint nagyon úgy tűnik, hogy nem tudnék csak úgy szemet hunyni afelett, hogy előttem enyelegjen valakivel. Bár egyáltalán nem értem, hogy miért, de a Mia jelenléte is feszülté tett, valószínűleg nem lenne ez másként más lányokkal sem. A legkevesebb jogom sincs ilyent érezni, főleg ahhoz nincs, hogy kisajátítsam. De sajnos az van, hogy még azt sem igazán tudom, hogy egy testvérhez hogyan kell viszonyulni. Annyira új ez az egész helyzet, hogy fogalmam sincs valaha meg fogom-e tudni szokni azt, hogy már nem csak ketten leszünk anyával, hanem kaptam egy apát és egy testvért is magamnak, egyiknek sem örülök túlságosan. Persze jó látni, hogy anya boldog, de mi lesz az én boldogságommal? Mert jelenleg minden érzelem van bennem, csak éppen öröm nincs. Amiatt most egy kicsit talán igen, hogy kettesben vagyunk Mattel, de aztán mégis bennem van az, hogy mindhiába, ha úgy kell csinálnunk, mintha soha semmi nem történt volna köztünk. Mert számára talán az semmiség volt, hiszen minden bizonnyal annyi lánnyal volt már dolga, hogy számolni sem tudja, de az én számomra azért a semminél egy kicsit többet jelentett. Ő volt az első - és egyetlen - fiú, akihez ennyire közel kerültem, és épp emiatt nem olyan könnyű semmissé tennem. Pedig igyekszem.
- Persze, hogyne. Hiszen ezt teszi gondolom egy nagy testvér. - fintorogva vonom meg a vállam, mert még kimondani is szőrnyű, nem, hogy megtapasztalni. Még mindig nem tudom felfogni, hogy hogy tudok ilyen szerencsétlen lenni, hogy az anyám éppen az ő apjába szeressen bele? Ennek most őszintén mennyi az esélye? Finoman próbálom a tudtára adni, hogy a barátnőcskéjéről hallani sem akarok többet, és ez annyira furcsa az én számomra is, hogy legszívesebben itt helyben ásnék egy lyukat és bújnék el. Hogy haragudhatok ennyire valakire, akit nem is ismerek? Mia tényleg nem ártott nekem azon kívül semmit, hogy úgy vigyorgott Mattre, mintha valaki megfizetné érte, mégis olyan haragot táplálok felé, ami már szinte ijesztő még számomra is. Mégis mi közöm van ahhoz, hogy mi van köztük? Normálisan semmi, de mégis úgy érzem, hogy zavar, és, hogy nem akarom.
- Mégis miért kéne féltékeny legyek? Neked sosem volt olyan, hogy valaki már első látásra sem szimpatikus? Mert nálam csak ennyiről van szó. Idegesít a feje és kész. - próbálom kimagyarázni magam a lehető legkevésbé mutatva ki a zavarom, mert valóban azt hiszem, hogy az van, hogy féltékeny vagyok. Csak még arra nem jöttem rá, hogy mégis miért? Mióta be léptünk a lakosztályára egy kicsit úgy tűnik, mintha javult volna a köztünk lévő feszültség, és rájövök, hogy talán nem is lesz olyan szörnyű ez az egész. Végülis úgy tűnik, hogy tud ő kedves is lenni, ha akar. Mert eléggé úgy látom, hogy próbál mindenben a kedvemben járni és mindenkép az a célja, hogy jól érezzem magam, pedig miattam lett oda az estéje Miával is, ami talán sokkal izgalmasabb lenne a számára, mint velem játszani a testvéresdit.
- Gondolom nem tartozik rám, hogy mi az a dolog, amiről meg vagy győződve, hogy nekem biztosan nem tetszene? - tudom, hogy nem kötelessége, hogy beszámoljon, de én kíváncsi vagyok mégis. A bulis ötletére azonban már egy kicsit felcsillan a szemem, mert olyan ritkán van alkalmam kikapcsolódni, hogy egyszerűen szívesen ragadnék meg minden alkalmat. Kezdetben megteszi ha vele megyek, de azért bízok abban, hogy előbb vagy utóbb segíteni fog abban is, hogy egyedül is eljárhassak néha. - Jó, akkor majd inkább megvárom itt amig elvégzed azt a fontos dolgod, aztán menjünk bulizni. De anyát neked kell meggyőznöd. Úgy látom, hogy benned jobban bízik. - nem akarom, hogy az gondolja, hogy megsértődtem azon, hogy jóban lettek anyával, mert pontosan tudom, hogy ha elenged vele az azért van, mert kevésbé tart attól, hogy bajom esik. Csak azt nem értem, hogy mitől is fél pontosan? Sosem leszek olyan lány, aki össze fekszik mindenkivel. Mert gondolom ez a legnagyobb félelme, meg az, hogy rossz társaságba keveredek, de úgy vélem, hogy vagyok elég okos lány ahhoz, hogy meg tudjam vállogatni, hogy ki a nekem való társaság. A rossz dolgok meg egyáltalán nem vonzanak, csak néha szeretném egy kicsit jól érezni magam. Az annyira nem hiszem, hogy nagy bűn lenne.
Átöltözve sokkal kényelmesebben érzem magam, a Mat félmesztelen alakja viszont ismét feszültté tesz, és hiába minden igyekezetem, nem bírok úgy tenni, mintha nem történt volna köztünk soha semmi. Mégis meglepődök saját magamon, hogy én magam csókolom meg, azon pedig még inkább, hogy ő is részt vesz ebben, ráadásul a második csókot már ő maga kezdeményezi. Mi ez az egész? Azt sem tudom, hogy örüljek-e a helyzetnek, vagy inkább elszaladjak a lehető legmesszebb tőle, mert egyértelműen azt gondolom, hogy ez a valami nagyon is tilos köztünk. Csak a második csók után, és a szavai hallatán kapok a fejemhez és húzódok tőle annyira messzire, amennyire csak tudok, és az arcomat elrejtve próbálok szabadkozni, mert az én hibám volt. Egyzserűen nem bírok nem arra gondolni, hogy kettesben vagyunk...ahogyan akkor éjjel is ketten voltunk. Még akkor sem nézek rá, amikor próbál úgy tenni, mintha meg sem történt volna köztünk ez a csók, és csak hallom ahogyan a tévét kapcsolgatja, közben pedig fel nem tudom fogni, hogy hogy jut eszében ebbena helyzetben tévét nézni? Amikor viszont ismét megszólal, óvatosan veszem el kezeimet az arcom elől, kiegyenesedek és félve fordítom felé a tekintetem, mert annyira szégyellek rá nézni, hogy azt elmondani sem tudom.
- Nem hiba. - rázom mega fejem, közben pedig idegesen tördelem az ujjaimat, mert muszáj valamit csinálnom, hogy ne bámuljam őt úgy, mintha maga a jó Isten lenne előttem. - Mi igazából nem vagyunk testvérek. Úgyhogy semmi rosszat nem tettünk. - próbálom nyugtatni leginkább saját magam, de nem nézek rá, csak az ujjaimat bámulom, amikkel még mindig csak azért játszok, hogy könnyitsem a saját helyzetem. Amig beszél idegesen kapkodom a levegőt, mert végülis logikus amit mond, de mégsem. Mégis ki tudná meg a dolgot? Már egyszer amúgy is megtörtént, azzal együtt kell élnünk. Úgy gondolom, hogy ha még egyszer megtörténne sem lenne ennél több baj belőle. Amig csak mi tudunk róla, addig biztosan. Én pedig nem beszélnék, és úgy gondolom, hogy ő sem szívesen. Mert amúgy egyáltalán nem büszkeség ez most egyikünk számára sem.
- A francba ezzel az egésszel! Nem kellett volna ide jönnöm veled. - nem akarom őt hibáztatni az egészért, de úgy talán könnyebb tükörbe néznem majd. Mert megkértem, hogy felöltözve járjon előttem. Ő az idősebb is, vagyis ebből arra következtetek, hogy neki kellett volna több esze legyen, nem? Csak el kellett volna utasítania. Bár az azt hiszem, hogy még cikibb lett volna a számomra. - Ez nekem nem fog menni, Mat. Én nem akarok a testvéred lenni. - nézek rá végül félve és szinte könyörögve, mintha tőle várnám, hogy valahogy megoldja a helyzetet, pedig nagyon is sejtem, hogy neki sem volt valószínűleg túl sok beleszólása a dolgokba.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
First day of our new life - Mat & Niki D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
First day of our new life - Mat & Niki A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
First day of our new life - Mat & Niki 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
First day of our new life - Mat & Niki 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: First day of our new life - Mat & Niki
First day of our new life - Mat & Niki Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
First day of our new life - Mat & Niki
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Max & Niki
» Leave me alone - Mat & Niki
» Dom & Niki ~ Luxe Hotel
» Eric&Niki - Lux Hotel
» First day of your new life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: