New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

a party with danger - Niki, Mia & Matteo
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyPént. Okt. 27 2023, 19:40

Mia, Mat & Niki



Számomra is megmagyarázhatatlan, hogy miért érzek ekkora gyűlöleltet ez a lány iránt, de nem bírok elkövetkeztetni attól, hogy Mat és közte mi van. Nem akarom, hogy bármi is legyen, még akkor sem, ha az én helyzetem szinte veszett egy ügy. Még a tegnap este elhittem, hogy vonzódik hozzám ő is, de reggel amilyen stílusban beszélt velem és amilyen rideg volt, ráébredtem, hogy hamis illuziót kergetek csupán. Ez miatt pedig csak még inkább idegesít a lánynak a vörös feje és amúgy az egész megjelenése is. Minek kellett őt is elhívnia Matnek egyáltalán? Ha azt gondolja, hogy majd barátnők leszünk emiatt, akkor nagyot téved. Mert még a limuzinban ülve sem tudok másképp nézni rá, mint egy hülye picsára, akiről már messziről lerít, hogy elég rá néznie a mostohatestvéremre és máris nedves a bugyija tőle. Egyáltalán nem a kötekedés a célom a kérdéseimmel, de amilyen válaszokat kapok a lánytól, érzem, hogy muszáj felvennem a harci állást ellene. Legszívesebben a képébe vágnám, hogy hiába van úgy elszállva magától, mert a tegnap este a pasija kész lett volna engem az ágyába vinni, ha hagyom neki, de nem akarom megkockáztatni azt, hogy anya tudtára jusson véletlenül is. Nincs is lehetőségem semmi frappáns válasszal előállni, mert Mat megelőz benne. Minden bizonnyal csak a barátnőjét akarja védeni. Vagy inkább saját magát, hogy véletlenül se kotyogjak ki semmit és azzal tönkre tegyek mindent.
- Én nagyon is jól érzem magam. A barátnőd viszont egy kicsit feszültnek tűnik. - vonok vállat, mert biza azt szeretem, ha enyém az utolós szó. Tudnék még nagyon sok minden mást is mondani, de feleslegesnek tartom össze tennem az eszem a Miaéval. Szegényt egy kicsit sajnálom is azért, mert ennyire nem érti a helyzet valódi okát, de jobb is, ha ez így marad. Egyenlőre legalábbis. Dühítő, hogy Mat a saját szavaimmal vissza élve dönt úgy, hogy hírtelen válik hűséges, romantikus lovaggá,  és valahogy érzem, hogy csak az én bosszantásom a célja. Szándékosan viselkedik így, én pedig nem adom meg neki azt az örömöt, hogy lássa rajtam, hogy mennyire kikészít ez az egész szituáció. Fintorogva nézek ismét Miara, aki a nyálas megjegyzéseivel az őrületbe kerget. Ja... nagyon nagy szerencse kell kifogni egy olyan pasit, aki fűvel fával össze fekszik. Hol van a méltósága? Oké, én is pont bele estem a testvérem csapdájába, de az akkor is teljsesen más. Minket az élet szivat, Mia pedig saját magát járatja le.
- Persze. Csak a kérdés az, hogy meddig maradsz meg ezen az úton. - válaszolok Matnek durcásan, majd Miara nézek ismét. - Én adok két napot a hűségéhez. Ha gondolod szemmel tartom majd otthon. Le fotózok külön minden csajt, akit a szobájába visz és nem te vagy. - kacsintok rá, bár igazából az alkunk az volt, hogy amig egy fedél alatt élünk szóba sem jöhet, hogy lányokat hordjon haza, de erről Mia nem tud. Én pedig örömmel űzök gúnyt abból, hogy mennyire naív. Na meg persze nem veszem be ilyen könnyen azt sem, hogy ilyen hamar ekkora változáson menne át az újdonsült testvérem. Mégis az összeköltözés gondolata meglep és nem is tudom hova tenni a dolgot. Mert nagyon is komolynak tűnik. Semmi mást nem akarok, csak megakadályozni, hogy ez megvalósulhasson, bár nem tudom eldönteni, hogy ezt csak az én bosszantásom miatt csinálja-e vagy tényleg együtt akar élni ezzel a lánnyal, mert az teljeséggel ki van zárva. Ilyet nem tehet velem. Egy hazugsággal állok elő, de Mia olyan szinten felbosszant azzal, hogy azt képzeli joga van beleszólni a mi családi ügyeinkbe, hogy nem bírok uralkodni magamon. Szerencséje, hogy egy limuzinban ülünk, mert egyesével tépném ki a haját és eteteném meg vele.
- Te nem tartozol a családunkhoz. Csak azért mert elhiszed, hogy Mat majd épp miattad fog megváltozni, ne hidd, hogy jogod van bele szólni bármibe is. És kurvára nem lesz közöd ahhoz, hogy mikor pasizok. Inkább leszek egyedül, mint valaki bohóca. - azt gondoltam, hogy tovább fog tartani, hogy barátságos maradjak, de felháborít, hogy azért mert Mat hírtelen a barátnőjének tartja, ő azt gondolja, hogy majd minden egyből úgy is alakul, ahogyan szeretné. Sajnálom ha zavaró tlnyező vagyok, de nem én választottam ezt az életet. Csak próbálok alkalmazkodni. Mat szól közbe, látom rajta, hogy mennyire igyekszik fent tartani a békét, de ez halott ügy. Ráadásul nem igazán tetszenek az ő szavai sem. Olyan, mintha mindketten ellenem lennének.
- Csesszétek meg egymást! Nekem nem kell a lakosztályod! És a testvéri törődésed sem! Foglalkozz innentől csakis a barátnőddel! - hallom a szavaiból a jóindulatot, de nem vágyok erre így. Mia tökéletesen felnyitotta a szemem és rájöttem, hogy csak egy kolonc vagyok. A francért kellett velük jönnöm bulizni. Csak álljon meg ez a hülye limuzin és nem lesz velem több gondjuk. Már most utálom ezt az életet, amibe bele kényszerítettek. És az új szerelmespártól pedig egyenesen felfordul a gyomrom. Álszentek. Mintha szükségem lenne bárki bíztatására, hogy pasizzak. Úgy tűnik, hogy Mat végül mégsem hátrál ki a játékból, mert tudom, hogy pontosan tudja, hogy az előbb róla beszéltem. És én is érzem az ő hangjából a célzást. ez pedig még inkább felbosszant. Mert nagyon azt látom, hogy mindkettőnkkel szórakozni akar épp.
- Azért nem, mert én egyesekkel ellentétben pontosan tudom, hogy az ilyen pasik sosem fognak megváltozni. És egyébként nem is néz ki annyira jól, hogy megérné küzdenem érte. Küzdjön ő inkább. - szeretném egy kicsit lelombozni az egóját, mert egyébként nagyon is tetszik és még talán küzdenék is, ha azt látnám, hogy érdemes. De mivel testvérek lettünk vagy valami olyasmik, inkább csak megpróbálom úgy alakítani az életem, hogy valahogy mindenkinek jó legyen. Bár lehetőleg Mia nélkül. Mert őt nem akarom az életembe tudni. Nem ilyen sógornőre vágyok. - Még sokat kell menni? Szeretnék megszabadulni tőletek... - igazából csak a vörös lánytól. De érzem, hogy nem bírok tovább egy légtérben lenni velük. Főleg nem így egyszerre.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
a party with danger - Niki, Mia & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 22:17

Niki & Mia & Matteo
Niki nem tudja, hogy Mia orvos vagy annak tanul, baszki sok mindent kell még megtanulnom ezzel a barátnősdivel, legfőképpen mondjuk azt, hogy mit is csinál végülis, azt tudom, hogy orvosnak tanul, tanult, de annyit sosem beszélgettünk, hogy ezt pontosan tudjam. Az tuti, hogy egy kis betegség nem fogja megfélemlíteni Miát, és tudom, hogy Nikinek semmi baja, szóval már itt kezd egy kicsit elfogyni a türelmem, de még nem mutatom ki. Bókolok Miának, mert ezt így szokás elvileg és elindulunk egy kis szóváltás után a limuzinhoz. Már most tudom, hogy kemény utunk lesz de a kocsiban lévő beszélgetés igencsak kiguvasztja a szemem. Ez a két csaj mindkettő olyan erőteljes nő, mint két amazon és én közéjük rekedtem ami rohadtul tetszik, félig meddig, mert az egyik felem meg be van szarva, hogy ebből mégis mi sülhet ki jól, szerintem semmi.
Bent is csak figyelem, ahogyan egymást szapulják szinte egész kedves hangsúlyban, én csak kapkodom a tekintetem és iszom a pezsgőt, már nem is tudom mennyit öntöttem magamba, bár lehet ez édeskevés lesz estére.
- Mi lenne ha nem számoznánk be senkit. Most két csaj fontos nekem és nem akarok erről vitát, érezzük már jól magunkat. - nem éppen ezek a szavak mentek végig a fejemben, de kimondva talán ez jó lesz nekik, bár ki tudja, milyen állapotban vannak igazából. Mindkettejük hangjában van valami fura, amit eddig nem tapasztaltam. Azért hazudnék ha azt mondanám, hogy nem kurva dögös Mia ahogyan kiáll magáért, baszki, miért most jön ez a két lány az életembe, amikor ezelőtt senki nem tudott megfogni, erre itt van ez a kettő, egy limoban, ami az én ötletem volt, mert tuti, hogy egy díjnyertes idióta vagyok.
A saját tanácsát fordítom Niki ellen és ez nem tetszik neki, de Miának igen és kibaszott büszke vagyok magamra. - Igazából még ha nem is nőtt be teljesen, akkor is jó úton haladok nem? - nézek kérdőn Nikire, aki szerint túl komolytalan vagyok. Ez sosem lesz másként, legalábbis a magánéletben az üzletben nem ismerek kegyelmet, de ez most nem arról szól.
Úgy érzem itt az ideje,hogy tisztázzam ezt az egész dolgotés mindenkiben rendbetegyem,hogy Mia a barátnőm vagyis az lesz, vagy most az, de nem is kell ezt ennyire komolyan venni, maradjunk annyiban, hogy miatta megpróbálom a monogámiát, és nem fogok mindenkit megkefélni. Az összeköltözés pedig, az inkább személyes nyugtatásra lett volna, mert akkor esélyem sem lesz Nikit áthívni, mert mindig ott lesz a barátnőmnek hívott lány, azt hiszem ez részemről rendben van. Vele tudnék együtt élni, azt hiszem, bár apámon kívül még nem volt más lakótársam.
Látom Mián, hogy mennyire örül a hírnek és még közelebb bújik hozzám, én meg vigyorogva vonom magamhoz, hogy egy kis rés se legyen már közöttünk. Számítottam Niki megszólalására, ami egy kicsit ugyan letört bennem valamit, mert tudom, hogy erről szó sincs, nekem az ő anyja nem fogja megmondani, hogy mit tegyek és mit ne, amikor apával van az egészségem, és ő általában tartja a szavát, és most is fogja. Mondanám neki, hogy mire számítson tőlem, de Mia megelőz. Azt érzem mindkét csajt meg kell valamilyen téren védenem, ha nem is szó szerint inkább más értelemben, így amikor a nagy cica vita elül én is szóhoz jutok.
- Niki 1 hónapnál tovább nem fogok a házban lakni, apám látja, hogy jól kijövünk, mert jól kijövünk. - próbálom nyomatékosítani benne, hogy ez így van. - Ha nem lenne így sem kellene otthon élnem, nekem van már életem, amit szeretnék élni, és baszki ha már lett egy csajom és tényleg belevágnék nem akarom otthon élni az életem. Ami meg téged illett sosem fogom hagyni, hogy egyedül kelljen boldogulnod, azt hiszem egész jól megy a tesó dolog, ha az eleje olyan nehezen is indult. - nyelek egy nagyot és belenézek Niki szemébe, de csak egy pillanatra, mert nem akarom, hogy Mia kiszúrja ezt a tekintetet, jobb ha nem gyanakszik semmire. - Szóval Mia hozzám költözik, neked meg mindig lesz egy lakosztály fenntartva, ha nincsen kedved az ősökhöz. - Azt hiszem ezt elég jól kezeltem le, bár Niki arcát nézve lehet neki nem így jött le. Tudom, hogy életem egyik legnagyobb hülyesége volt, hogy elhívtam őt is, amikor Mia is velem van. Nekem sem könnyebb, ez a két csaj kicsinálja az agyam, bárhova nézek érzem, hogy nagyon kell koncentrálnom, hogy a nadrágom ne dudorodjon végig valami rosszra gondolok, ami kurva nehéz lesz egész este. Azt hiszem nekem és Miának ma nagyon hosszú éjszakánk lesz, azt viszont annyira nem akarom, hogy Niki is hasonlóban részesüljön. A rohadt nagy önzőség, ami bennem dominál, még csak véletlen sem fogom féltékenységnek hívni.
Talán ezért is nézek egy kicsit szúrós szemmel Miára,amikor arra biztatja a hugom ,hogy pasizzon be, baszki ez kurvára nem jó így, de nyugodt maradok és inkább elengedem Miát, nem azért mert nem akarom, hogy a közelemben legyen, de ő ismeri minden rezdülésem és nem akarom, hogy kiszúrja, hogy ez mennyire frusztrál engem.
- Amúgy mondd már el nekem Nikita, hogy ha van egy srác, akivel annyira megimserkedtél és te vagy a tartalék,mégis miért nem küzdöd fel magad az elsők közé? - komolyan érdekel erre mit mond, fogalmam sincs miért kérdeztem meg, annyira kikívánkozott belőlem, amióta ezt mondta, pedig ezt kettesben kellene megbeszélnünk, de próbáltunk és tegnap az ölemben végezte és majdnem az ágyamban is csak okosabb volt, mint én.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 19:25


Mat, Niki and Mia
Keresem magamban a választ, hogy Niki miért nem kedvel engem, mit tehettem ellene, úgy hogy hivatalosan csak most találkoztunk először. Talán Mat mondott valami olyat, amit félre értett, és igazából a semmiért utál. Elég jó ember ismerőnek tartom magam, az első pillanat sok mindent megmagyaráz, sokat elárul valakiről, az esetek nyolcvan százalékában igazam van ezzel kapcsolatban, de mivel van az a másik húsz százalék, így mindenkinek jár a második esély, még Nikinek is. Az, hogy nem tud rólam semmit, csak a nevemet, az azt jelenti nem tudja mivel foglalkozok, ami nem is baj. Mat miatt kell csak elviselnünk egymást, nem muszáj jóban legyünk bár én nem bánnám azt sem. Előttünk az egész este megismerni egymást.
- Nyugi, láttam már ennél rosszabbat is. - de nem erőltetem magam rá, az nem szokásom. Inkább koncentrálok Matre, aki magához képest is többet bókol nekem, nem bánom csak kissé meglepő, hogy ilyen velem. Talán rájött arra, hogy jó páros lennénk mi ketten, én már nagyon rég rájöttem erre, és most úgy tűnik ő is. Van a lebegőben egy enyhe feszültség, nem tudom, hogy ez az ami Niki és köztem van, vagy ez kettejük között van, mind kettejüknek új ez az egész helyzet, hogy a családjaik egyesültek. Ez nem rám tartozik, én most szórakozni akarok Mattel és mi kis gyertyatartónkkal. Amint kiléptünk az ajtón, már várt ránk az autó ami elvisz minket a helyszínre. Elsőnek ülök be, amint elindultunk már az első pohár pezsgő a kezembe. Niki kérdésére kissé meglepő volt. Bármikor máskor kérdezett minket arról, hogy mi van köztünk tudtam mit kell mondjak. De most elgondolkodtam rajta, valami frappáns választ akartam adni neki, valami olyat amivel én is vissza szúrhatok neki, mert ő is ezt tette. Így végül az igazat mondtam neki.
- Ki mondta, hogy én vagyok a második? - vonom kérdőre. - Én vagyok az, akihez mindig vissza jön, szóval én vagyok az első, a többi csak egy pótlék neki. - talán túlságosan is nyersen vágtam vissza. De amikor meghallom Mat szavait miszerint igenis a barátnője vagyok rájövök arra, hogy fontos vagyok neki. Figyelem Nikit, minden apró jelre koncentrálok.
- Milyen okos tanácsot adott neked az a valaki. Nincs mindenkinek olyan nagy szerencséje, mint nekem. - szorosan bújok az új pasimhoz. Milyen furcsa gondolat, Mat az én pasim. Egy párt alkotunk. Erre várok, már nem is tudom milyen rég óta. Na jó, tudom, hogy ezt majd még kettesben átbeszéljük, de akkor is, már most nagyon boldog vagyok, és ezt csak fokozza. Költözzek hozzá. Újra és újra lejátszom a fejembe az utolsó mondatát. Talán kissé túl sokáig maradok csendbe, de annyira hirtelen ért a hír, hogy lesokkoltam. Előbb azt mondja a barátnője vagyok, most meg, hogy költözzünk össze. Őrülök neki meg minden, de miért ilyen hirtelen? Mindegy is nem akarom tudni az okát, csak végre kibaszott boldog akarok lenni vele, és most csak is ez számít. - Már számolom vissza a napokat. - hallani lehet, hogy majd kiugrom a bőrömből annyira boldog vagyok. De amilyen hirtelen lettem vidám, annyira hamar el is múlik. Niki miatt. Hát persze, hogy nem bír magával és bele szól a mi nagy pillanatunkba. - Bocsi, hogy beleszólok de.. - kezdem én is így a mondani valómat – Nem vagy már 10 éves kislány, hogy ne menjen neked az ismerkedés. Szerintem már elég nagylány vagy te ehhez, és had élje az életét Mat nélküled. Eddig is jól megvolt mindenki. Plusz attól amiért nem lakik már egy helyen a családdal, még ugyan úgy részt vehet a programokon, csak már nem egyedül, hanem velem. Szokj hozzá a gondolathoz. - egy újabb pezsgőért nyúlok, és mintha csak víz lenne benne, egy kortyból kiürítem a pohár tartalmát. Nem szoktam ilyen gyorsan inni, de ma kivételes alkalom van. Ma mindent lehet. - Szerintem szedj össze valakit ma este, elég csinos vagy hozzá. Legalább nem leszel egyedül se ma este, sem azokon a családi programokon. - nem tudom mi ütött belém, nem vagyok én ilyen rosszindulatú, de Niki kihozza belőlem a legrosszabb énemet.


mind álarcot viselünk
Mia E. Brewer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo Tumblr_inline_p7kx553v8X1sccn28_250
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Bonyolult
★ lakhely ★ :
Sataten Islnad
★ foglalkozás ★ :
Rezidens
★ play by ★ :
Katherine Mcnamara
★ hozzászólások száma ★ :
5
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 09:33

Mia, Mat & Niki



Nem tudom, hogy mi volt a céljaaz újdonsült testvéremnek azzal, hogy kitalálta ezt a bulit, amiben a barátnője is részt vesz, de ha abban bízott, hogy majd megkedvelem azt a lányt, akkor téved. Mert az ellenszenvem az irányába csak még jobban felfokozódik, amint leérünk hozzá. Ez az első, hogy alkalmam van beszélni vele, és remélem, hogy az utolsó is. Mert egyáltalán nem szimpatikus. Ez azért furcsa, mert általában én nem ilyen vagyok. Elfogadok minden embert olyannak, amilyen, de valamiért Miától a hátamon is feláll a szőr. Annyi utálat van bennem, hogy ha rá kéne azt mind zúdítanom, akkor nem élné túl az estét. Hogy miért haragszom rá ennyire, nem tudom, de nem csillapodik ez az érzés, még azzal sem amikor a közelembe akar jönni, hogy megöleljen. Ölelgesse a drága jó nénikéjét inkább. Engem ne!
- Nem komoly. De ha elkapod lehet, hogy nálad komolyabb lesz. - természetesen kutya bajom sincs, de jobb ha ő azt gondolja és az este hátralévő részében távol marad tőlem. És jobban örülnék ha Mathez sem közeledne, mert azt hiszem, hogy nem fogom kibírni ezt egész este. Csak bízok abban, hogy sikerrel járok és valóban akad egy olyan srác majd, aki eltereli a figyelmem a gusztustalan enyelgésükről. Szúrós tekintettel nézek Matre, aki szó szerint bolondnak akar feltűntetni a barátnője előtt. Ha Mia tudná, hogy a tegnap este velem sokkal szenvedélyesebben csókolózott a pasija, mint vele az imént, akkor biztosan letörne a szárnya, mert én egyáltalán nem dőlök be enneka jó pofizásnak. Szerintem csak Matteo előtt akar jópofizni, hogy elfogad engem. Mintha szükségem lenne arra.
- Nem tudom, hogy ki fejével van nagyobb gond... - egyértelműen az övével, mert ha normális lenne, akkor nem állna szóba egy ilyen lánnyal. Még csak nem is szép. Alig bírom ki, hogy ne nevessek jó hangosan azon ahogyan egymásnak bókolgatnak, helyette inkább idegesen fakarom meg a fejemet és várom, hogy valahogy abba hagyják ezt a sok nyálas hülyeséget és elinduljunk. Mert felfordul tőlük a gyomrom. Ha nem lenne fontos számomra ez az este, akkor egészen biztos, hogy sarkon fordulnék és itt hagynám őket, de az a szomorú valóság, hogy ma mindenképp szükségem van a mostohatestvéremre, mert ha nem visz magával bulizni, akkor egyedül nem igazán mennek túl sokra most. Remélem, hogy nem valami unalmas társaság közé megyünk majd. Fintorogva követem őket a limuzinhoz, amire nem is értem, hogy mi szükség volt egyáltalán, és megvárom, hogy előbb ők szálljanak be, majd velük szembe helyet foglalok én is. Szeretném az útat csendben eltölteni, de végül mégsem bírom ki, hogy ne beszéljek Miához. Azt akarja Mat is gondolom, hogy beszéljünk. Tényleg kedves akarok lenni hozzá, minden erőmmel azon vagyok, de még a hangja is idegesítő.
- Nagyon kedves ez tőled. Bár én sosem elégednék meg azzal hogy valakinél csak második legyek. - vigyorgok rá én is előre dőlve és még mindig úgy gondolom, hogy ez amit csinálok nem kötekedés. Csak ismerkedek a magam módján. Végül kiegyenesedek amint megszólal Mat, és kedvem támadna őt arcon vágni. Úgy viselkedik a barátnője előtt, mintha semmit sem jelentett volna az, ami köztünk történt. Mert talán számára tényleg ennyire jelentéktelen is volt. Oké, persze tudom, hogy nem vallhatja be mindezt Miának, sem senkinek, de attól lehetne egy kicsivel több tapintattal felém.
- Aki ezt mondta neked biztosan nagyon bölcs ember lehet. De szerintem arra célzott, hogy majd olyan húsz év múlva nöjjön be. Most még túl komolytalan vagy.- tudom, hogy szándékosan él vissza a szavaimmal és még ki is forgatja jól azokat. Én egyáltalán nem úgy értettem azt, hogy Mia legyen az, akivel lekomolyodna valaha is. Hát hülye vagyok én, hogy épp az ő karjaiba lökjem? Annyi lány közül neki miért éppen ez kell, hogy hirtelen a semmiből a barátnője legyen? Persze... én meg majd el is hiszem azt, hogy épp most fog lekomolyodni. A tekintetem ismét Miára téved, majd a kérdésére nem válaszolok egyből, csak ismét Matre nézek. Van valakim? Nincs. Ő nekem senkim.
- Megismertem valakit nem olyan régen. De sajnos ő is olyan, akinek nem elég egy lány. Én pedig nem leszek senkinek egy tartalék. Így nyugodtan pasizhatok. És azt tehetek amit csak akarok. Ezt mondta. - miközben válaszolok végig a mostohatestvérem figyelem és remélem, hogy leesik neki ezzel, hogy megbántott. Mert oké, hogy nem lehet köztünk semmi, de azért nem kéne a szemem láttára ezt csinálnia. Egészen biztos, hogy ezt vissza kapja majd. A kérdésen amit Mianak szegez tágra nyílik a szemem és megrázom a fejem, hogy hátha csak rosszul hallottam mindent. Na ne... tényleg ennyire komolyan gondolja ezt a hülyeséget? Ezúttal én veszek el egy pohár pezsgőt, amit nagyon hamar magamba is öntök, és minden önuralmamra szükségem van ahhoz, hogy ne vágjam Mathez az üres poharat. Végül mégis csak vissza rakom azt a helyére, és megpróbálok a lehető leghiggattabb maradni. Mert nem adom meg azt az örömet senkinek, hogy búslakodni lássanak.
- Bocsi, hogy beleszólok, de... anya nekem azt mondta, hogy ebben az évben biztosan nem fogsz elköltözni, mert csomó közös programot találtak ki. És kell segítened nekem beilleszkedni is. - természetesen ebből egy szó sem igaz, de biztosan nem fogom engedni, hogy azért költözzön el, hogy azzal amásikkal lakjon utána együtt. De biztosan lesz majd egy két szavam ehhez a hirtelen költözéshez. Nem fogja ő vígan élni az életét miközben én megiszom a levét ennek a hülye házasságnak, amit a hátam közepére sem kívánok.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
a party with danger - Niki, Mia & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptySzer. Okt. 25 2023, 22:23

Niki & Mia & Matteo
Fel kellett volna készülnöm a cicaharcra, még csak akkor is elég lett volna, amikor NIki olyan kedvesne bezsélt Miáról, mint én bármelyik ellenségemről. Tudnám mégis mi baja van Mia személyével? Az okés, hogy lány és a közelemben van érzem, hogy féltékeny, de ezzel jelenleg  nem tudok mit kezdeni és Mia se. Igazság szerint mi mindannyian tök ártatlanok  vagyunk ebben és lehet, hogy ha a szüleink nem házasodnak össze, akkor Mia lenne ténylegesen mellettem úgy, mint most is és Nikit csak arra az egy éjszakára ismertem volna meg. A sors fintora, hogy nem így lett és nem tudom mit tartogat még a jövő,  de szeretném ha nem harcok lennének állandóan, mert jó lenne,ha Mia az életem része lehetne, hogy Niki ne akarjon olyan értelemben és Mia tökéletesen illik hozzám, apám annyiszor mondta, de sosem fogtam fel, mert a szabadság olyan édes, hogy nehéz elvonatkoztatni tőle, de Niki is megmondta, hogy jó lenne ha egyszer nekem is benőne a fejem lágya, hát majd a vörös bombázóm segít ebben.
Nem nagy örömmel az arcomon indulok el Niki után, miután bezártam magam mögött az ajtót, már lent meglátom messziről Miát és megcsókolom, jobb szoknom, hogy ez a helyzet és neki nem lesz nehéz belerázódni, hiszen mindig is valami ilyesmi kapcsolatot akart kettőnk között azt hiszem. Nem is olyan rossz, hogy ennyire rá fókuszálok, mert látom mennyire tökéletes, hozzám talán túlságosan is.
- Ne is figyelj rá, valami nagy baj van most a fejében, amit majd reméljük az este kiráz belőle. - nézek rá Nikire, akit külön kértem, hogy ne legyen már ennyire ellenszenves Miával, de nem megy neki.
Feltűnően hangosan és őszintén dicsérem meg Miát, tényleg elég jól néz ki, most hogy minden figyelmem neki akarom szentelni veszem észre, hogy milyen is ő, kíváncsi vagyok mennyi mindent tudok még meg róla, ha nem csak arra használjuk egymást, hogy melegítsük az ágyat a másiknak.
- Egyáltalán nem sok, illik a hajadhoz. - na igen a bókolás mesterfokon nem az én ismeretem közé tratozik, de majd fejlesztünk rajta, ha egyáltalán szüksége lesz rá.
A két csajjal az oldalamon indulnék el a limuzin felé, ha Niki nem lenne ennyire felháborodva mindenen. Nem tudom én mit szólnék fordított helyzetben de lehet még egészen jól reagálja le, hozzám képest biztosan, a szituációt.
Amint elfoglaljuk a helyünket a limuzinban, mág Mia kezébe is a pezsgő, ami jó hír, de Niki megszólalására lesápadok. Vannak dolgok, amik a fejemben egész jól hangzanak, de kimondva már annyira nem, lehet ki sem tudom mondani, ha ennyire nyíltan rákérdez. Nem az zavar ,hogy egynek titulálja a sok közül, mert Mia pontosan tudja, hogy a mi kapcsolatunk nem monogám, mert jóformán együtt sem vagyunk. Azt hiszem most kell tudatosítanom bennük, hogy ez mától máshogy lesz.
Mia megelőz és előrehajolva válaszol NIkinek, ami szerintem nem tetszok neki, Mia arcát nézve, de csak szó foszlányokat kapok el, és nem az egész lényegét, annyira nem tudom hova tenni a hülye kérdés, amivel tuti csak engem akart bosszantani.
- Ami azt illeti, Mia nagyon is csajom, egyszer valaki azt mondta nekem, hogy jó lenne ha benne a fejem lágya, és azt hiszem eldöntöttem, hogy ideje ezt meglépnem. - karolom Miát a vállánál és közelebb húzom magamhoz. Talán vissza akarok vágni neki, vagy tényleg tudatni a lánnyal, hogy nem játszani használom. - Amint vége ennek az egy hónap szobafogságnak a családi házban örülnék ha odaköltöznél hozzám. - dobom le a bombát, amit őszintén nem is gondoltam végig, csak kimondtam, mert ez a fejemben határozottan nem játszódott le.
Mia próbál társalogni Nikivel, de már előre félek mi lesz ebből az egészből, már csak ha az odautat nézzük, ami lesz vagy 20 perc és addig lehet kinyírják egymást a kocsiban, vagy ami rosszabb engem.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyKedd Okt. 24 2023, 13:13


Mat, Niki and Mia
Egy dolgot utálok nagyon, ha várni kell. És én mégis mindig ezt teszem. Várok Matre, hogy észrevegyen úgy mint barátnőt, és nem csak egy csajt akit megfűzött, várom az apró jeleket amik erre utalnak, de szerintem hiába. Ma este is rá várok, vagyis rájuk. Matre és Nikire, ő az új mostohatestvére. Közösen megyünk el a buliba, ami annyira nem tetszik, jobban szerettem azt a lehetőséget, hogy csak ketten megyünk. Nem akarok egy picsa lenni, aki választás elé állítja, hogy velem vagy a tesójával menjen, mert féltem a válaszától, hogy nem engem fog választani, így inkább mosolyogva azt mondtam, hogy menjünk együtt legalább megismerjük egymást egy kicsit. És így én is Mattel lehetek, még ha van egy potyautasunk is.
Amikor meglátom őket a távolban, mosolyogva figyelem ahogy felém jönnek, köszönök nekik. Kissé meglepett Mat csókja, nem hittem volna, hogy így kezdjük az estét, de egy cseppet sem bánom, sőt. Niki első pillantásra nem kedvel engem, ez olyan női megérzés. - Remélem ezt bóknak szántad – nevetek a megjegyzésén, amikor megölelném kihátrál. Még egy újabb jel, hogy nem kedvel, hiába a kifogás. - Oh, te szegény. Remélem nem valami komoly. - Próbálok együtt érző lenni vele, biztos nem lehet könnyű most neki a házasság miatt. Aztán hamar elterelődik a gondolatom, mikor Mat megdicséri a szettet amit választottam. Eddig mindig azért öltöztem ki, mert magamnak akartam tetszeni, de amióta ismerem őt, mindig próbálok a kedvében járni, most már nagyjából tudom, hogy mi az amit kedvelne rajtam, hogy mi indítja be a fantáziáját.
- Köszönöm, te sem panaszkodhatsz – kacsintok rá – Azt hittem, hogy túl sok lesz ez a ruha, de örömmel hallom, hogy tetszik neked. - úgy teszek mintha, nem látnám Nikin a feszültséget. Fogalmam sincs, hogy mi baja lehet. Talán összekaptak még mielőtt lejöttek volna, majd útközben rákérdezek. Amint kiérünk az ajtón megpillantom a hatalmas limuzin, a sofőr már ki is nyitotta nekünk az ajtót, elsőnek szállok be majd Mat és végül Niki. Kényelmesen elhelyezem magam Mat mellett, és kiveszek egy pohár pezsgőt a tartóból, belekortyolok és majd vissza jön az egész, amint meghallom nekem címzett kérdést. Bármikor máskor kérdeztek minket erről, csak lazán válaszoltunk, hogy még mi sem tudjuk. De ez a kérdés most másképp hangzik, van valami a hangjában ami nem tetszik, mintha csipkelődni akarna, de rossz emberrel kezdett ki. Én is tudok gonosz lenni ha kell.
-Kicsit mindkettő – előre hajolok, hogy jobban hallja és Mat kevésbé – Hagyom még neki, hogy élvezze az életet, de tudja, hogy én itt vagyok neki. Nem így van Mat? - visszadőlök a székben, kényelmesen Mathez bújva és kíváncsian várom a válaszát remélve, hogy nem csesztem el semmit kettőnk között. Miután ő is válaszolt, én kérdezek.
- És veled mi a helyzet Niki? Van valakid, vagy most fogsz felszedni valakit? Biztos lesz majd egy csomó szingli fiú. - vigyorgok rá, és megiszom a poharam tartalmát. Ehhez az estéhez rengeteg italra lesz szükségem.


mind álarcot viselünk
Mia E. Brewer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo Tumblr_inline_p7kx553v8X1sccn28_250
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Bonyolult
★ lakhely ★ :
Sataten Islnad
★ foglalkozás ★ :
Rezidens
★ play by ★ :
Katherine Mcnamara
★ hozzászólások száma ★ :
5
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyHétf. Okt. 23 2023, 09:28

Mia, Mat & Niki



Egy kicsit talán szándékos, hogy jóval lassabban készülődök, mint ahogy általában szoktam, de mégsem. Ma igazán jól akarok kinézni, mert véghez akarom vinni, azt amit fejben elterveztem. Muszáj találnom egy pasit, és nem csak azért, mert Metnek is van egy Miaja, hanem azért is, mert sokkal könnyebb lesz úgy elfelejtenem azt, ami köztünk történt. Legalábbis ebben reménykedek. Mégis tetszik az, hogy húzhatom egy kicsit a testvérem agyát, aki úgy tűnik, hogy alig várja már, hogy találkozzon a hülye barátnőjével, akihez nekem semmi kedvem nincs. Mégis el kell fogadnom, hogy ő is jön velünk, mert másképp aligha jutnék el bulizni. Vagyis mehetnék egyedül is, de mivel nem nagyon ismerem a környéket, és még csak pénz sincs nálam, nem igazán jutnék túl messzire. Anya általában mindig gondoskodni szokott arról, hogy legyen nálam pénz, de most úgy tűnik, hogy azzal a tudattal, hogy a mostohatesómmal töltöm már a második napomat, feleslegesnek tartja, hogy legyen bármi az én zsebembe is. Azt se tudom igazából, hogy hová fogunk menni, bár lehet, hogy nem is igazán lényeges, a fontos az, hogy tökéletesen alakuljon az estém. Minél jobban próbál siettetni Mat, én annál inkább lelassúlok, mert nekem ugyan senki se parancsolgasson.
- Csak azt próbáld meg! - szólok ki ismét, majd alaposan szemügyre veszem magam a tükörben, és elégedetten vigyorodok el a látványtól. Végül nagy lendülettel hagyom el a szobát, jól becsapva magam mögött az ajtaját. Nehogy azt higgye, hogy csak olyan könnyen megszabadulhat tőlem. Ma gondskodni fogok arról, hogy egy nyugodt percük se legyen, amit romantikásással tölthetnek el. Csak futólag nézek rá, hogy véletlenül se legyen bennem túl nagy a kísértés, és morcosan hagyom el a lakosztályt, ahol egészen otthonosan kezdem már érezni magam. Az a tervem, hogy vissza se nézek egy pillanatra sem, és, hogy egész úton morcos leszek, de amint megfogja a kezem, érzem, hogy ismét hatalmába kerít az a vágy, ami a tegnap este is. Igyekszem nem keresni a tekintetét, zavartan nézek mindenfelé csak rá nem, amig beszél. A szavai úgy hatnak, mintha valami kisgyereknek szánná. Azt se tudom, hogy nevessek a kérésein inkább vagy sírjak. Pont olyan, ahogyan egy nagy testvér beszélni szokott a kissebbel, hogy véletlenül se térjen le az a helyes útról. Nevetséges.
- Csak vigyél el bulizni, és többet nem is kell velem törődnöd, rendben? Feltalálom magam. Te csak foglalkozz a barátnőddel és engem hagyjatok majd békén! - még mindig dühös vagyok, amiért Mia is velünk tart és nem tudok megígérni semmit emiatt. Én nem vagyok olyan, aki szándékosan bajt kever vagy keresném a konfliktusokat, most sem áll szándékomban, de a tudat, hogy azok ketten majd milyen jól ellesznek egyszerűen megőrjít. Nem akarom, hogy el legyenek. Nem akarom, hogy bárki is el legyen Mattel. Tudom, ez kcsit önzőség, de ez van és kész. Amint leérünk és megpillantom messziről Miat, érzem, hogy a haragom még nagyobb lesz. Nem csak az irányába, hanem ez az egész miatt. Haragszom Matre, mert őt is elhívta és anyára, amiért én csak a testvére lehet. Nem köszönök, az a tervem, hogy úgy tegyek, mint aki észre sem veszi, de amint megcsókolják egymást Mattel, rájövök, hogy nagyon is valódi a jelenléte. Idegesen állok egyik lábamról a másikra és vakarom meg az orrom, próbálkozok nem feltűnően féltékeny lenni. Mikor Mia felém fordul, felvonom a szemöldökömet, Matre pillantok és sóhajtok egyet. Nem tudom fog.e menni az, amit elvárna tőlem.
- Tudom. Pont olyan Miásan is nézel ki. - válaszolok, majd kicsit hátrébb állok, hogy ne ölelhessen meg véletlenül se, mert nem akarom, hogy hozzám érjen. - Egy kicsit megfáztam. A végén elkapod tőlem. - köszörülöm meg a torkomat magyarázatként, és a helyzethez képest egészen kedvesen. Pedig legszívesebben ki tépném a haját. Főleg mikor Mat még meg is dícséri. Nekem miért nem mondta, hogy jól nézek ki? Olyan, mintha direkkt provokálni akarna, így csak simán nevetni kezdek kínomba és elfordulok tőlük. Csak türelem. Arra van most szükségem a leginkább azt hiszem.
- Nem vagyok a hugicád! - szólok rá határozottan és egy kicsit lemaradva tőlük követem végül őket, mert valahogy olyan felesleges harmadiknak érzem magam. Remélem, hogy ez minél hamarabb megváltozik ma. A limuzint látva vágok egy fintort, mert nem értem, hogy minek ez a nagy felhajtás, de véül ha beülnek csak követem őket én is. Nekem aztán mindegy, hogy mivel megyünk, csak érjünk végre oda.
- Na és Mia... tényleg a barátnője vagy Matnek? Vagy csak egy a sok közül? Tudod kicsit nehéz elképzelnem róla, hogy komoly lenne... de mondjuk én még alig ismerem... - kicsit mindkettőt zavarba akarom hozni, és még mindig a lehető legkedvesebb hangnemben, a szemem ide oda jár köztük. Nem is olyan nehéz ez. Csak az útat kell kibírnom velük, aztán simán ki is kerülhetjük egymást.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
a party with danger - Niki, Mia & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyVas. Okt. 22 2023, 23:05

Niki & Mia & Matteo
El kell gondlkodnom NIkire várva, hogy jó ötlet e ez az egész újra találkozás a két csajjal, Niki feltűnően utálja Miát, bár oka nincsen,  Mia kedves lány és senkinek nem ártott, mi Nikivel sosem lehetünk együtt, mindegy miben reménykedik, talán semmiben, jobb ha belátja, hogy ez így sokkal könnyebb midenkinek, ha van más akivel lehetünk, és Miánál jobbat nem is tudnék magam mellé. Kár, hogy már akkor elkönyvelte őt rossznak, amikor meglátta, de majd talán ma ha megismeri, akkor rájön, hogy amúgy milyen is valójában annak ellenére, hogy ő az a lány, aki mellettem lehet és  nem Niki.Ez a helyzet elég frusztráló lehet neki, de meg kell ezzel is barátkozni, mert más variáció nincs.
- Itt is hagyhatunk, ha nem akarsz jönni. - vágok vissza hasonlóan bunkó stílusban érezhetően megint Miát védve, de ezt azt hiszem meg is kell tennem, hogy mielőtt lemegyünk, egy kicsit vissza rázzam a kislányt a való világba.
Amint megjelenik az ajtóban nyelnem kell egyet, hogy ne essen le az állam, mert az a nő aki kijön, tuti nem az a lány, aki este oda bement lefekvés előtt. De nem időzök túl sokat rajta, mert már megint beszól és a lényeg, hogy végre készen van és indulhatunk.
Mielőtt lemegyünk megfogom a kezét, feltűnően kerüli a tekintetem, de mindenképpen akarok vele beszélni mielőtt elmegyünk és találkozik végre hivatalosan is Miával. - Figyelj, tudom, hogy kurvára nem ez a felállás feküdne egyikünknek sem, de legyél olyan rendes, hogy megkönnyíted a mi dolgainkat és nem csinálsz feleslegesen feszkót lent. Pasizz csinálj amit akarsz, de ha sok a buli vagy bármi van szólnod kell jó? És Miával csak próbálj meg kedves lenni, nem tudja miért utálod őt és ennek így is kell maradnia.- a féltékenység nem szép érzelem, de létezik és együtt kell élnie vele, főleg most azt hiszem.
Lent már messziről kiszúrom Miát, a vörös tincsei csak úgy kitűnnek az előtér unalmas légterében Mosolyogva lépek oda mellé és átölelem a derekát és adok egy csókot neki. Szóval ez már ilyen marad, ilyennek kell lennie. Jó lenne ha ez működne, muszáj neki, mert Mia az egyetlen olyan nő, aki eddig hosszabb távon letudta kötni az agyam és azt hiszem kedvelem őt, és bízom benne, hogy ez elég lesz neki. Idővel talán többet is adhatok ennek az egész kapcsolatnak, de ehhez idő kell nekem és ezt ő pontosan tudja.
Amikor Mia közeledik NIki felé megfeszülve figyelem őket nagyon közel maradva Miához, nem biztos, hogy ez a  legjobb találkozási mód, a piálás lehet megereszti majd Niki nyelvét, de lehet nem.
- Amúgy kurva jól nézel ki, szeretném ha este nem sokáig lenne rajtad ez a cucc. - mérem végig Miát, és cseppet sem csendben címzem neki a szavakat, miközben elindulok a kijárat felé, ahol már vára limuzin, amit eredetileg kettőnknek béreltem,de egyáltalán nem bánom, hogy itt van Niki, sőt.
- Na gyerek hugicám, csapjunk bele az éjszakába. - át akartam karolni őt is, mint Miát, de a kezemet amilyen gyorsan felemeltem olyan gyorsan és  zavarban engedtem le és egy intés lett belőle, annyira szerencsétlenek vagyunk ebben, én biztos.


BEE

Nikita Cox and Mia E. Brewer imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyVas. Okt. 22 2023, 18:36


Mat, Niki and Mia
Mivel a mai napom szabad, és holnap csak este kell bemennem dolgozni, ezért kihasználom az időt és takarítok, az utóbbi időben kissé elhanyagoltam ezt a részt. De mindig annyira fáradt voltam, hogy beestem az ágyba, még arra sem volt energiám, hogy rendesen megmossam a hajam. Ma pedig úgy ébredtem fel, hogy teli vagyok energiával, kipihenten. Takarítás közben mindig hangosan hallgatom a zenéket, nem tudom, hogy a szomszédok ennek mennyire örülnek, de még soha nem jött panasz felém Szóval vagy nem zavarja őket, vagy ők is szeretik a jó zenéket. ez most sincs másképp, pluszba éneklek én is és még táncolok is. Biztos vicces látvány lehetek ilyenkor, de ez engem nem zavar én haladok a célommal és ez számít. Az utolsó lépések vannak csak hátra, elpakoltam mindent a helyére, felporszívóztam már csak felkel mosnom, de azt majd csak később teszem meg, előtte készítek magamnak egy jeges kávét. Bár kint nincs nagy meleg, most még is ezt kívántam meg. Megengedem a kádba a meleg vizet, teszek bele egy fürdőbombát és meggyújtok pár gyertyát a hangulat kedvéért, oda készítem a tiszta törölközőket és a kávémat.
Utálok késni és utálom azt is, hogyha késnek. Ha megbeszélünk egy pontos időt, akkor tiszteljük meg egymást annyival, hogy nem késünk. Mindig erre tanított anyám, és milyen jól tette. Már vagy  10 perce itt vagyok a recepciónál és várok. Mat általában mindig időben érkezik, vagy maximum pár percet, de ennyit soha. Biztos az új húgica miatt késnek. Kíváncsian várom, hogy megismerhessem. Nem tudom, mit tud rólam, én nem sokat róla, csak annyit, hogy ő lett a mostohatestvére. Vajon Mat azt mondta rólam, hogy a barátnője vagyok? Fogalmam sincs, soha nem mondtuk azt, hogy igen együtt vagyunk, vagy azt, hogy nem, csak egyszerűen elvagyunk egymás társaságában. És ez jó, azt hiszem. Bár néha igen is arra vágyok, hogy azt mondjam igen ő a párom. Sajnos ez az érzés szerintem csak az én részemről van így, ha ő is így érezne, akkor eddig már úgy alakult volna a helyzetünk, ezért inkább csak hallgatok, és élvezem addig amíg tart ez az egész közöttünk.
Hosszú várakozás után végre meglátom őket amint kilépnek a liftből, ezért felállok a székből. Megigazítom a ruhámat és a hajamat. Megvárom míg felém jönnek, és széles mosollyal köszönök nekik.
-Sziasztok!- oda lépek Mat mellé, és ha engedi csókkal üdvözlöm. - Szóval te vagy Niki. Mia vagyok. - nézek felé és megpróbálom megölelni. Én így szoktam bemutatkozni  Először nem örültem a hírnek, hogy nem csak ketten megyünk erre a bulira. Kicsit olyan érzés, mintha mi kéne vigyázzunk majd rá, nehogy bajba keveredjen, de nagylány ő tud majd magára vigyázni.
- Indulhatunk már? Mindenki minket vár már. - mondom kissé mérgesen. Remélve, hogy most már nem kell többet várnom és végre valahára elindulhatunk.


Matteo Rizzi and Nikita Cox imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Mia E. Brewer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo Tumblr_inline_p7kx553v8X1sccn28_250
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Bonyolult
★ lakhely ★ :
Sataten Islnad
★ foglalkozás ★ :
Rezidens
★ play by ★ :
Katherine Mcnamara
★ hozzászólások száma ★ :
5
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 18:06

Mia, Mat & Niki



Azóta, hogy Mat lepasszolt a vásárlás után, mintha csak valami csomag lennék nem beszéltem vele és nem is láttam. Sőt a nap többi részét szinte csak a szobában töltöttem, mint valami depressziós, hisztis kislány. Igazából még a bulizástól is elment a kedvem, sőt a közeljövőben látni sem akarom a képét, de mégis ahogy egyre inkább azt látom, hogy lemenőben van a nap, úgy döntök, hogy még azért is. Az nem igazságos, hogy ő szórakozik a hülye barátnőjével én meg itt búslakodok a szobában ülve és a négy faltól, ami körbe vesz várom a csodát, hogy valami végre történjen. Valami jó, mert a rosszból eleget kaptam az elmúlt pár napban. A problémám nem oldódik meg magától, csak ha teszek érte én is. Ezzel a gondolattal lépek be végül a fürdőszobába, és egy gyors zuhanyzás után egy törülközőt magamra terítve lépek vissza a szobába, mert arra van szükségem, hogy a lehető legjobb formába hozzam magam. A ruha amit ma vettünk tökéletes választás, bár korábban sosem hordtam ilyen ruhákat, de ma mindent megteszek a cél érdekében. Mindenképp be kell pasiznom, mert másképp nem fogom tudni elviselni azt, hogy Mat és a barátnője a szemem előtt enyelegjenek, és közben csendben is maradjak, mert hát ugye mi elvileg csak testvérek vagyunk. Mia egyáltalán tud rólam? Mármint arról ami köztünk volt még jóval az esküvő előtt. Kit is érdekel. Előbb megszárítom a hajam, majd az ágyra leterített fehérneműbe bújok széles vigyorral a számon, mert eszembe jut, hogy Mat milyen cukin suhant ki az üzletből miután kifizette azt. Tényleg nagyon vicces volt, kár, hogy nem fotóztam le, mert akkor megmutathatnám Mianak is, hogy mit váltott ki belőle egy sima fehérnemű vásárlása a húgával. A fekete mini ruhát először csak bámulom egy ideig, majd végül magamra veszem, és pontosan ahogy az üzletben, most is gondot okoz a cipzár felhúzása, de most túl makacs vagyok ahhoz, hogy kiszóljak Matnek. Nem akarom, hogy segítsen soha többet. Semmiben. Szerencsémre - igaz, hogy bele telt egy kis időbe - de végül mégis célt érek. Bele lépek a magassarkúmba is, majd a tükörhöz lépek. Imádom ezt a ruhát, tényleg. Szinte mindenem látszik. Ha ezzel nem fogok pasit, akkor semmivel. Alaposan kifésülöm a hajam, megigazítom és úgy is hagyom, mert sajnos sosem volt túl sok türelmem annak a babrálásval, általában a barátnőim csináltak nekem mindenféle frizurát. A táskámhoz lépek, ahonnan ki veszek egy vörös rúzst, szemceruzát, spirált, mielőtt azonban neki kezdhetnék a sminkelésnek, meghallom kintről a mostohatestvérem hangját, aki nem elég, hogy a barátnőjét is velünk hozza, de még türelmetlen is.
- Had várjon! Nem hal bele még egy kicsi időbe. Nem én hívtam. Minek vár rám? - kiáltok ki idegesen, majd sóhajtok egyet, és még azért is a lehetető leglassabban fejezem be a sminkelést. Nehogy már én igazodjak az ők szerelmi életükhöz. Még mit ne. Amint kész vagyok, elégedetten vigyorgok rá a saját tükörképemre, mert olyan, mintha valaki más nézne vissza rám. Komolyan tetszik ez a mutassuk meg amink van stílus. Talán ha anya nem figyel, majd alkalmazom gyakrabban. Magamhoz veszem a táskám és végül, amint kilépek a szobából becsapom magam mögött jól az ajtót, hogy vegye tudomásul Mat, hogy mennyire haragszok rá. Mert már most érzem, hogy a legjobb akaratomból sem fog menni, hogy kedves legyek a barátnőjéhez.
- Gyere te szívtipró. Nehogy Mia agyvérzést kapjon lent, mert megvárattattad. - vágok egy mutrát és igyekszem még véletlenül sem rá nézni, hogy véletlenül se legyen alkalmam elolvadni. Mert rohattul nem úgy akarok vele bulizni menni, mint a testvére. Csak elindulok a kijárat felé és próbálom magamban elkönyvelni, hogy minden a legnagyobb rendben lesz. Csak úgy kell tennem végig, mint aki leszarja az egészet. Biztosan menni fog. Amúgy sem Mat lesz az egyedüli srác abban a buliban, ebben biztos vagyok. Csak odáig kell kibírnom valahogyan.  

Matteo Rizzi and Mia E. Brewer imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
a party with danger - Niki, Mia & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
Témanyitása party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 17:03

Niki & Mia & Matteo
Nem volt egyszerű a mai nap, Niki nem könnyítette meg a dolgom, de tudtam, hogy este már nem kell rá fókuszálnom, bár eddig sem kellett volna, vagy nem tudom mi lett volna a jó forgatókönyv. Minden annyival egyszerűbb lenne, ha egy srácot kaptam volna, akkor lenne egy öcsém akivel egy cseppet sem kell foglalkoznom, vagy ha kell is nem kell agyalnom azon, hogy mi az ameddig mehetek, mert neki minden rosszat megmutatnék, amivel én is élek.  A buliban sem kellene azon izgulnom, hogy valami idiótával fogja összeszűrni a levet. Baszki, nehéz este lesz,d e tudom, hogy Mia tökéletesen le fogja kötni az agyam. Az a lány, túl jó ahhoz, hogy velem legyen és most azt hiszem készen kellene állnom arra, hogy elhívjam végre egy rendes randira. Hiszen ez segítene a Niki ügyön is, és végre Mia is megkaphatná, amit szeretne, és azt hiszem nekem is megfelel a helyzet. Mia jó nő, okos, gyönyörű és apám is nagyon jól ismeri és a céghez is elég sok köze van a családjának, ami még jó, hogy ő is pontosan tudja milyen életem van, bár abba eddig is igen aktívan részt vett. Talán eddig is nagyon sokan hitték, hogy a barátnőm, mert minden jel arra mutatott, én meg sosem mondtam mást, csak cselekedtem, de akkor amikor senki nem volt ott. Sosem montuk ki, hogy együtt lennénk, dugtunk egymással, másokkal, túl sok mindenkivel azt hiszem, de ezen most változtatni kell és el kell foglalnia a helyét a fejembe.
Igazából egy igazi szemétláda vagyok, erre Niki többször is rávilágított én meg csak vállat vonva beismertem, mert ezen nincs mit szépíteni, ez így van és kész. Nyilván változnom kell, látva, hogy apám is meg tudott komolyodni öreg korára, nekem sem ártana, hiszen nagy karriert tervezek magamnak, amit a magánéletem eléggé befolyásolni fog ha ezt az életmódot folytatom. Na meg Niki, őt teljesen ki kell vernem a fejemből, de olyan gyorsan, amilyen gyorsan belemászott oda.
- Baszki, komolyan itt foglak hagyni, ha nem készülsz el nagyjából 3 perc múlva, Mia már a recepción vár, nem akarod, hogy feljöjjön, és nem fogom miattad váratni. - állok egyik lábamról a másikra a nappaliban állva, az órámat nézegetve. Szerencsére vagy nem azóta nem láttam Nikit, amióta hazajöttünk, ami nekem jó, mert nem tud megint kicsinálni agyilag, de most azért összeszedem minden erőm és csak a lent rám váró vörösre fókuszálok, nagyon remélem, hogy valami nagyon szexit húzott fel.
“Évek kérdése és lent vagyok nálad!” - küldöm részemről a bocsánatkérő üzenetet Miának, aki elvileg már lent vár ránk, hogy együtt menjünk át a házibuliba, ami igazából egy kurva nagy villában lesz, minimum ha már elmegyünk rá, nem a gimis partikat akarom visszaidézni.


BEE

Nikita Cox and Mia E. Brewer imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
a party with danger - Niki, Mia & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: a party with danger - Niki, Mia & Matteo
a party with danger - Niki, Mia & Matteo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a party with danger - Niki, Mia & Matteo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We're gonna party! Party, hardy.
» Max & Niki
» Danger - Owen & Lawrence
» Leave me alone - Mat & Niki
» First day of our new life - Mat & Niki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: