New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

High. {Tana x Levi}
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzomb. Jan. 13 2024, 15:44
+18



to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.



Hát... ez tény. Mondjuk nem mintha nem pont arra indult volna be, hogy egy rohadt nagy paraszt voltam vele.
-Ahhh... pedig úgy próbáltam leplezni, de lebuktam...-sóhajtok egyet szarkazmussal csöpögő hanggal miközben elrendezem magamat a nadrágomban és máris lóg egy sima cigi a számból és kattintom a gyújtómat. Hát ez most kibaszott jól esett. A vállamat a falnak vetve támaszkodok meg ismét miközben rajta pihen a tekintetem ahogyan elrendezi magán a ruháját. Egy csoda, hogy abban nem tettem kárt.
-Látod? Máris sokkal kedvesebb az arcod.-most már én is megeresztek felé egy normális mosolyt, hiszen tény, hogy mérföldekkel jobban érzem magam a bőrömben. Még egyszer alaposan megnézem magamnak a fenekét ahogyan lehajol. Remélem valamennyire emlékezni fogok még rá holnap...
-Hát még én.-biccentek egyet, bár én a nevét sem tudom, de azt hiszem nem most kellene megkérdeznem, a számát el sem kérem, mert úgysem hívnám fel.
-Biztos, hogy nem... jobban kedvellek anélkül.-szólok még utána mielőtt bezáródna mögött az ajtó. Miért nem megy minden csajjal ilyen könnyen, hogy önként és dalolva hagynak ott a picsába, amint végeztünk? Mennyivel egyszerűbb ez így mindenkinek. Lassan fújom ki a füstöt miközben a fejemet a falnak döntöm. A kurva életbe... ez rohadt jó volt.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzomb. Jan. 13 2024, 15:14
+18

Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
Levi olyan tempót diktál, ami szélsebesen repít a csúcs felé, és egy pillanatra sem fogja vissza magát. Hamar eljön az a pont, amikor ösztönösen kapaszkodnék meg valamiben, de a kezem csak a falat találja ehhez elég szilárdnak, amíg a srác össze nem fűzi az ujjainkat. Azon kívül, hogy ezzel egy biztos kapaszkodót nyújt, egy újabb érintkezései pontot is kapok, amitől, ha ez egyáltalán lehetséges, ez az egész még egy kicsivel intenzívebbé válik. Az első orgazmus viharos erővel talál meg, és ha Levi nem tartana annyira sziklaszilárdan a falhoz szegezve, talán cseppfolyóssá is válnék utána. Valószínűleg jól esne néhány pillanat, hogy újra magamra találjak, de a srác mozgása egy pillanatra sem veszít a lendületéből ezután sem, szavaival pedig kitartásra bíztat, és mielőtt bármit reagálhatnék neki, már érzem, hogy újabb orgazmus épül bennem. A kitartásával talán egy harmadikat is képes volna kihajszolni belőlem, de az már nem derül ki, szerencsére. Csak mert kétséges, hogy azután képes volnék a saját lábamon hazavánszorogni ma még. Így is meg kell támasztanom a hátamat a falnál, miután elenged, amíg a helyére igazítom a ruhám alját. Ez minden, amit ebben a pillanatban a külsőm elrendezéséért tehetek, tekintve, hogy nem maradt fehérnemű, amit visszavehetnék.

A kérdését hallva halkan felnevetek. - Tényleg igazi seggfej vagy - állapítom meg vigyorogva, már-már elismerően. Hisz ez tulajdonképpen nem olyasmi, amit ne vettem volna észre már abban a percben, mikor beléptem az ajtón, vagy ami miatt kevésbé akartam volna azt, ami az imént történt. Sőt, ettől csak még inkább akartam. Mert - ismerjük el - én is elég nagy seggfej tudok lenni – vagy annak a női megfelelője - és jól esik néha találkozni valakivel, aki kihívást jelent, konkurenciát seggfejségben, ha úgy tetszik. Vagy mi... Mindegy. Azt hiszem, jelenleg semmilyen értelemben nem vagyok elég józan ahhoz, hogy ezt értelmesen kifejtsem, akár csak magamnak.

- Ne izgulj, jól vagyok. - Felelem végül, bár kétlem, hogy őszintén aggódna. - Úgy tűnik, valóban pontosan arra volt szükségem, hogy valaki “rendesen megrendezzen” - fűzöm hozzá incselkedő mosollyal. Határozottan hatásosabb volt, mint a drága spanglija, ami időközben kialudt a lábunk mellett a csempén. Ennek ellenére lehajolok érte, majd a korábban az ablakpárkányon hagyott táskámba rejtem későbbre. - Nos... örültem a találkozásnak, Levi. - Vonom meg felé kicsit a szemöldököm, majd még egyszer megigazgatom a ruhám alját, és megindulok kifelé. - Ja igen: tartozol nekem egy darab csinos fehérneművel - szólok még vissza felé, és ez egyben a búcsú is, mielőtt elhagynám a mosdót.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzomb. Jan. 13 2024, 13:13
+18



to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.



Mondanám, hogy teljes mértékig uralom a helyzetet, de nem. Az agyam ezer felé van van és alig bírok koncentrálni annak ellenére, hogy ösztönösen cselekszem minden egyes mozdulatommal. Minden más tompa a teste melegén kívül és éppen ezért szeretek beállva összeakadni valakivel. Egészen más élmény az ember fejének még akkor is ha ilyenkor az esetek egy igen jelentős részében egy esélytelen szélmalom harcot vívok csupán, de mint a kibaszott okosok is mondják nem mindig az úti cél a fontos, hanem az utazás és az biztos, hogy minden pillanatot élvezek, amit a csajban töltök. Olyan, mint egy hangszer, az összes mozdulatomra reagál, bár hogy ez éppen élvezet teli vagy a felháborodását kívánja kifejezni vele az már egészen más kérdés.
Dühös káromkodására már csak egy önelégül vigyor a válaszom miközben lassítás nélkül dolgozok benne, miközben megkérdőjelezném, hogy a pulzusomból kiindulva vajon éppen szívrohamom van-e. A testi igények viszont minden mást a háttérbe szorítanak, így ha ott halok meg az sem érdekelne kifejezetten akkor sem vennék vissza se az erőből se a tempóból.
Érzem ahogyan megfeszül a kis teste és ahogyan az élvezettől egyre erősebbé válik a szorítása. Már a számon veszem a levegőt, miközben mást sem figyelek csak a szemeit. A nyakát elengedve hámozom le a kezét a falról és összekulcsolva az ujjainkat adok neki egy kapaszkodót, amire úgy látom már szüksége van.
-Tarts ki...-lehelem ki a szavakat, hiszen az ő orgazmusa ellenére én még nem bírtam elmenni.
Őszintén bevallom fogalmam sincs róla, hogy meddig gyötröm őt vagy hányszor élvez el mire végre megérzem magamban a haladást. Erősebben kapaszkodok a fenekébe és a kezébe miközben a mellkasom az övének dől ezzel teljes felsőtestét felszorítva a falra. Ajkaim a vállán, szemeim erősen összeszorítva és az utolsó fél percben már levegőt sem veszek, hogy még véletlenül se zökkentsem ki magamat. Ahogy megérzem a csúcsot teljesen elmerülök benne és egy hangosabb, mély nyögés szakad fel belőlem.
-Végre baszd meg.-sóhajtok megkönnyebbülve. Azt hiszem totál ideg lettem volna egész este, ha pont most nem bírom átrúgni magam a célvonalon. Még néhány másodpercig megtartom mielőtt leemelem magamról. Elfáradt a karom, de óvatosan engedem őt le és addig nem veszem le róla a kezeimet amíg nem áll biztosan a lábán.
-Nagyon meggyötörtelek?-kérdezem még mindig kissé levegőtlenül miközben megszabadulok az óvszertől majd visszarendezem magamon a nadrágot.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyHétf. Jan. 08 2024, 22:59
+18

Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
Kóstolgatjuk egymást szavakkal, tettekkel, feszegetjük a határokat... Vagyis én feszegetem őket, miközben ő semmire sem figyelve át törtet rajtuk, épp csak engem igyekszik mindemellett féken tartani. És így is, egymást minden pillanattal egyre inkább tovább hergelve, tökéletesen működik a kémia. Mit működik?! A levegő ebben a szűk mosdóban már aligha lehetne ennél is forróbb.

Levi a dereka köré irányítja a combjaimat, én pedig készséggel és könnyedén kapaszkodom belé, tartom meg magam, hogy minél könnyebben betalálhasson. És ahogy elmerül bennem, ismét kicsit elveszítem a fejemet. Nyilván nem teljesen önkéntelenül. Tudom, érzem, hogy a tűzzel játszom, hiszen érezteti velem minden egyes váratlan megmozdulásomnál, de nem tudom teljesen türtőztetni magam, képtelen vagyok behúzni a féket, azt hiszem, egyszerűen éreznem kell, milyen az, amikor valóban nem fogja vissza magát.  

Halkan feljajdulok, amikor a tenyere élesen csattan a fenekemen - bár azt hiszem, koránt sem csupán a fájdalom az, amit tulajdonképpen kiérezhet a hangomból. Ám ahogy ezt követően a másik keze visszatalál a nyakamra, és határozottan eltaszítva magától visszaszorít a falhoz, némi haraggal szisszenek fel. - Bassza meg... Bazd meg! - szűröm a fogaim között, ugyanakkor a dühöm is csak tovább szítja bennem a tüzet.

- Bassza meg! - nyögöm pillanatokkal később már élvezettel a hangomban, ahogy a csípője erősebb és bátrabb tempót diktálva ütközik belém. Két karral kapaszkodom belé továbbra is, míg a ritmust megszokva megtalálom az egyensúlyomat. Aztán ahogy a gerincem egyre inkább ívbe feszül, egyszerre tolva felé határozottabban a csípőmet és a nyakamat, illetve a mellkasomat, egyik tenyerem a falra simul mellettem. Részben, hogy ezzel is könnyebben megtartsam magamat, részben pedig kétségbeesetten szükségem volna valamire, amibe belemélyeszthetem a körmeimet, és ezúttal nem akarom ismét fájdalmat okozva a srác bőrét vérig sérteni - bármennyire jól esne is.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyHétf. Jan. 08 2024, 12:00
+18



to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.



Még én fogjam be? Szép. Hát majd befogom én az ő száját máshogy. Ahogy az ujjaim mozdulnak benne már legalább nem visszapofázásra használja az ajkait, bár annyira mégsem tudom megdolgozni, hogy a kis kezeivel ne próbáljon az agyamra menni ezzel feszegetve a határait, bár kétségem sincs afelől, hogy szánt szándékkal akar minél jobban felbaszni, ami elég bátor húzás, hiszen nem ismer, lövése sincs róla, hogy mivel vagy kivel szórakozik... mondjuk ez részemről is így van, szóval lehet, hogy a végén tényleg meglep a kislány, hogy jobban bírja a gyűrődést, mint vártam.
Érzem rajta, hogy szeretne legalább egy időre lemondani az irányítás minden formájáról, de azt is, hogy próbára akarja tenni vajon meddig vagyok résen és éppen ezért válik talán egyre frusztráltabbá, hogy nem hagyom kibontakozni azzal, hogy hozzámérhet. Az, hogy használunk-e óvszert részemről nem kérdés. Elég nagy bajban lennék már szerintem, ha ész nélkül annyi lányban jártam volna már óvszer nélkül, arról nem is beszélve, hogy sehol nem akarok egy babát sem hagyni magam után. Még az kellene, hogy valaki utána az ajtómon kopogtasson. Kössssz.. nem.
Gyakorlatilag alig kell tartanom őt ahogyan felemelem a földről a testem és a fal közé szorítva, hiszen a lábai erősen fonódnak a derekam, karjai pedig a nyakam köré. Ügyes kislány.
Én tényleg próbáltam finoman csinálni legalább az elejét, amíg érzem ölének feszes szorítását magam körül és még csodák csodájára azt is egész szépen túléltem ahogyan a fülembe sóhajtott, letudtam annyival, hogy erősebben markoltam a fenekére. Az viszont, hogy erősebben találta meg a nyakamat minden megmaradt kedvességemet kiűzi belőlem és a tenyerem határozottan csattan egyet a seggén.
-Te!-mordulok rá egyik kezemet visszavezetve a nyaka köré ezzel elválasztva az ajkait a bőrömtől. Ennyit arról, hogy ésszel fogok játszani vele. Mondjuk a fasz sem tudja, hogy eddig mi a faszért törtem magam... ha ez kell neki akkor ezt kapja tőlem.
Minden további finomkodás nélkül feszül neki a csípőm újra és újra. Erősen kapaszkodok félkézzel a fenekébe és kétségem sincs, hogy holnap is még rajta lesznek az ujjaim nyomai. Légzésem elnehezedik miközben egyre erősebb tempót diktálok benne, bátran mozgok, hiszen kibaszott részeg vagyok, így tudom, hogy nehezen fogok elmenni bőven lesz ideje kiélvezni magát mire én eljutok majd a célvonalig.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyVas. Jan. 07 2024, 23:52
+18

Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
Egyértelműen az elcsattanó pofon a gyújtózsinórja mindannak, ami a pillanat tört része alatt lángra lobban közöttünk, de ez a valami érezhetően az első perctől itt volt velünk, bennünk. A srác haragja, ingerlékenysége, az én dacolásom, szemtelenségem, a saját önutálatom, amit most valami mássá formálunk, másba forgatunk át - itt volt, itt lesz, nem múlik, legfeljebb fokozódik, ahogy az események is.

A fehérnemű nem várt módon kerül le rólam, és bár a legkevésbé sincs ellenemre Levi vadsága, nem tudom nem szóvá tenni azt, ahogyan az öltözékem darabjaival bánik, miközben valószínűleg halvány gőze nincs arról, milyen értékkel bírnak. - Te fogd be! - Hülye pöcs. Az utóbbit nem mondom ki, annyi önuralmam még akad, de azt hiszem, valahogy kicsit így is ott van a hangsúlyomban, ahogyan a szavaimmal visszavágok. És mosolygok a dolgon, épp úgy, ahogy ő, miközben tudom, hogy ez valószínűleg nem fog neki tetszeni. Igyekszem, én tényleg nagyon igyekszem átadni a kezébe az irányítást, és csak élvezni a határozottságát, a hevességét, mert kicseszettül bejön. Ugyanakkor én is meglehetősen határozott és heves személyiség vagyok, és egy ilyen helyzetben, amikor az ösztöneink könnyen felül kerekednek rajtunk, nehéz teljesen alávetni magamat, és hagyni, hogy domináljon.  

Minden igyekezetem ellenére is jól tükrözik időről időre a szavaim és a tetteim a valódi természetemet - ahogy az ujjaim a bőrébe marnak, ő viszont egyetlen alkalmat sem szalaszt el, hogy figyelmeztessen arra, ki is most a főnök. Az első felszólítására még könnyebben irányt váltok a kezemmel, és az érintésem azonnal finomabbá válik, még szinte kérnie sem kell – nem mintha kérne bármit is. Ám amikor megállítja a kezemet, mielőtt felmérhetném őt, már halk, de összetéveszthetetlenül frusztrált sóhaj szakad fel az ajkaim közül. Arra azonban egy pillanatig sem lehet panaszom, amit az ujjaival művel, és már határozottan készen állok a folytatásra, amikor előhúzza az óvszert a farzsebéből. Némi elégedettséggel tölt el, hogy nem kell erre külön megkérnem. Fejemet hátra vetve élvezem a csókjait a nyakamon, és a kezeim - feltételezhetően - biztonsággal felfedezhető utakat járnak be rajta, amíg ő felhelyezi a védelmet, hisz ez (még) nem az a perc, amikor magam ellen akarnám hergelni, és újabb bosszúhadjáratra sarkallni. Készségesen ölelem át a nyakát, és kapaszkodom meg belé, hogy könnyebben megtarthasson, amikor a combjaim alá nyúl, hogy a lábaimat a dereka köré vezesse. Ez igazából egyébként is olyan mozdulat, ami balerinaként egyedül is nagyon kecsesen megy. A fejem a vállára billen, amíg helyezkedik, a szőke tincseim fátyolként borulnak kettőnkre, félre kell őket simítanom az útból, hogy ezúttal én illeszthessem ajkaimat a nyakára. Két apró csók között egy elégedett nyögésbe áthajló sóhajtás szakad fel belőlem, amikor végre belém csusszan, és egy kicsivel erősebben kapaszkodom belé, amíg szokom az érzést. Egyértelmű, hogy a méreteire nem lehet panaszom. - Mmm... Igen – hagyja el ajkaimat a halk szócska, amint fokozatosan elmerül bennem. Visszahajolok a nyakára, hogy folytathassam az utamat csókjaimmal egészen a fülcimpájáig, amit csak óvatosan becézgetek a fogaimmal. Aztán végig járom ugyanezt az utat a nyaka vonalán még egyszer, másodjára azonban már, attól tartok, a füléhez érkezve kissé fájdalmasabbra sikerül a becézgetésem. Lehetséges, hogy nagyon is szándékosan, és izgatottan várva a megtorlást.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyVas. Jan. 07 2024, 21:37
+18



to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.



Igazság szerint nem feltétlen akartam belegyalogolni a lelkébe a kérdéssel, hiszen nem mindenáron róla feltételeztem rosszat egyszerűen ismerem Caesart, már jó ideje a főnököm és még az életben nem láttam nőt, aki huzamosabb ideig lett volna a közelében, majd ne került volna valahogyan az ágyába. Mondjuk ezt a mögöttes tartalmat, ami megbújt a kérdésem mögött nem igazán vázoltam neki, így végül is valahol jogos, hogy a lelkére vette, pedig nem akartam burkoltan leribancozni.. ha ez lett volna a célom akkor konkrétan kimondom.
Az, hogy a kis feszültség közöttünk tettlegessé vált totál az eszemet veszi, bár valahol még így is büszke vagyok magamra mert sikerül nem teljesen elborulva a falhoz nyomnom, még tisztában vagyok nagyjából az erőmmel. A kezdeti félelem gyakorlatilag másodpercek alatt elillan belőle és mondanám, hogy meglep azzal, hogy még ezt is izgatónak találja, de egyébként pontosan valami hasonlóra számítottam tőle. Duplán engedélyt kapok tőle. Először szavakkal másodjára már csak a bólogatással és innentől már indulunk is a lejtőn. Nem szarakodok a vetkőztetéssel, hiszen a ruhát gyűröm, a fehérneműt tépem, meglepett pillantására pedig akaratlanul is egy aljas mosoly jelenik meg az arcomon miközben ujjaim finoman simítanak nedves ölén néhányszor míg felülről is többet szabadítok fel a bőréből.
-Fogd be...-nevetek egyet halkan miközben máris elmerülnek benne az ujjaim és gyengéd mozgásba kezdenek. Ahogy felnyög az ajkaim a vállára találnak néhány kedvesebb csókot hintve a bőre miközben a hajamba túr, ekkor pedig egy pillanatra lehunyom a szemeimet. A másik keze a pólóm alatt a bőrömre siklik ettől pedig megfeszülnek az izmaim, de amint megérzem a körmeit halkan rámordulok.
-Ésszel.-figyelmeztetem, de közben azt hiszem már ő is kapcsolt mert egészen más irányba indult a keze. A nyakát elengedve a csuklójára kapok megállítva abban hogy ténylegesen bejusson a nadrágomba.
-Majd megtudod mekkora ha már benned van....-végigcsókolom a nyakát és lassan kihúzom belőle az ujjaimat. A farzsebemből előhúzok egy óvszert mielőtt a nadrágomat lejjebb tolnám magamon a boxerrel együtt. Ajkaim a nyakát csókolják miközben jóformán vakon intézem mindkettőnk védelmét és amint ez megvan a combjai alá nyúlva emelem fel a földről a lábait a derekam köré húzva. Lassan engedem kicsit lejjebb miközben félkézzel megtartom pehelykönnyű testét a másikkal pedig magamat igazítom irányba. Nehéz, érces sóhaj szakad ki belőlem ahogyan lassan elkezdek belécsúszni és a kezeim erősebben kapaszkodnak a lábaiba.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyVas. Jan. 07 2024, 11:18
+18

Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
Első pillanattól fogva kóstolgatjuk egymást, ahogy beléptem a mosdó ajtaján, mintha abban a minutumban eldöntöttük volna, hogy alaposan ki fogjuk hozni egymást a sodrából. Csak arra nem számítottam, hogy nálam fog előbb alpattanni a húr. Azt gondolom, alapvetően nem is könnyű engem kibillenteni az egyensúlyomból, az elmúlt egy-két évben már elég vastag bőrt növesztettem az arcomra ahhoz, hogy leperegjen róla nagyjából minden. Mégis az, ahogyan Levi felteszi nekem a kérdést Caesarral kapcsolatban... mintha rólam már ismeretlenül, néhány percnyi ismeretség után is megállapítható volna, hogy bárkivel összefekszem, akár a család jó barátjával is... Talán leginkább az igazság fáj ebben, és mindaz, ami mögötte van. Az elveszettségem, a bizonytalanságom, ami a makacs, dacos felszín alatt lapul... De most nem igazán foglalkozom a miértekkel, hiszen a kezem előbb jár, mint hogy megfontolhatnám, mit teszek, és onnan már nincs visszaút. Átléptem egy határt, aminek következményei lesznek. Ez azonnal érezhető a levegőben. A szinte vágható feszültségtől, és a várható bosszú előszelétől egyszerűen bizsereg a bőröm.

Aztán a pillanat tört része alatt a falhoz szegezve találom magamat. Meglepődöm, és némi félelem is keresztül suhan a tekintetem, mégis az izgatottság dominál bennem leginkább, egészen addig, amig a srác nem közli a feltételeit. Akármelyiket is választom, meg kell hunyászkodnom, ami nem szokásom, és jelenleg is erősen idegenkedem tőle. Mégsem akarom, hogy vége legyen. Azt akarom, hogy folytassa, hogy átvegye felettem az uralmat, hogy megmutassa, milyen is az, amikor elveszíti a józan eszét. Milyen is az, amikor beváltja a fenyegetéseit. A testem pedig épp annyira akarja ezt, mint az elmém, hisz elárul, mielőtt bármit felelhetnék neki. Az arcára kiülő apró, elégedett mosolytól pedig úgy érzem magam, mintha ő lenne a macska, én pedig a csapdába szorult egér. Miért ennyire kibaszottul izgató ez?

A mély, reszelős hangjától mintha valami elolvadna bennem belül, még inkább a hatása alá kerülök, és jó kislány módjára bólintok két kisebbet. Igen, szerintem is jól döntöttem. A ruhámat azonnal feljebb is tolja, én pedig úgy mozdítanám a csípőmet, hogy ebben a segítségére legyek. Ekkor azonban két kézzel nyúl a fehérneműmért, és olyan hirtelen tépi azt le rólam, hogy meglepetten kapok levegő után, miközben a szemeim is nagyra kerekednek. Ám csupán egy röpke másodpercig sajnálom a finom, drága anyagot, hisz nagyon hamar elfeledteti velem, hogy mit veszítettem, azzal, amit nyerhetek. Egyik keze óvatosan simul a lábaim közé, miközben a másik vadul ránt egyet a ruhám felső részén, hogy felszabaduljon a vállam. - Ha így folytatod, nem lesz miben hazamennem... - jegyzem meg mosollyal a hangomban, bár a ruhámban egyelőre nem tett kárt. A mondat vége pedig kéjes sóhajba fullad, amint az ujjai belém csusszannak. Szinte dorombolva tolom neki előrébb a csípőmet, és az egyik kezemet a tarkójára simítom, élvezettel fúrom ujjaimat a hívogató sötét fürtjei közé. A másik kezem pedig lefelé siklik a mellkasán, hogy aztán a pólója alá csúsztathassam. Ujjaim kissé a bőrébe marnak a csípője felett, mert ösztönösen venném vissza az irányítást tőle, és úgy kell megfékeznem magamat, hogy ne tegyem, hogy ne dacoljak vele, ne engedjem azonnal felszínre törni a vadabb énemet. Hogy hagyjam uralkodni felettem, mert kibaszottul felszabadító érzés, és szeretnék neki időt hagyni. Ugyanakkor az ujjaim kicsit megfeszülnek a tincsei között, miközben a tenyeremet becsúsztatom a nadrágjába, hogy felmérjem az izgatottságát.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzomb. Jan. 06 2024, 22:25
+18



to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.



Tényleg nem tudom eldönteni, hogy dugni, tépni vagy felbaszni akar, de az biztos, hogy gyakorlatilag már ott elpattintott valamit bennem, hogy átlépte a küszöböt. Talán nem is szándékosan tette, lehet, hogy ő egyszerűen ilyen és alaptermészetéből adódóan táncol nem csak a színpadon, de az emberek idegein is. Nyilvánvalóan nem lenne ekkora gond, ha nem lennék olyan részeg amilyen, de a jobbik modorom valahol sokadik feles után feloldódott és nem maradt más csak a sok-sok kezeletlen, feloldatlan dühöm, amivel egyébként sem tudok megbirkózni. Ilyenkor tényleg jobb engem kerülni hacsak nem én keresem valaki társaságát egy gyors stresszlevezetés reményében, hiszen akkor még képes vagyok valami élhetőbb stílust produkálni.
Sok dologra számítottam, de arra nem, hogy kettőnk közül ő veszti el előbb a kontrollt, amiért alapvetően nem is hibáztatnám, bár mentségemre szóljon nem hittem volna, hogy pont ez a kérdés lesz majd túl sok a számára.. mármint akkor is hozzávágtam volna, ha tudom, hogy ez lesz a vége, csak akkor kevésbé ért volna váratlanul az arcomon csattanó tenyere. Egy másik napon csak nevetnék ezen, de ezt most kimondhatatlanul rosszul időzítette.
Nem akarok túlságosan ráijeszteni, csak éppen egy kicsit nevelési célzattal, hiszen már így is félelem költözött a szemeibe jelezve, hogy tudja, hogy ez mekkora hiba volt. Mégis valami elkapja az agyamat és úgy kapom a kezeim közé vékony testét, mintha ezért az egyetlen mozdulatért keltem volna fel ma reggel. Nem bántom, leginkább csak erődemonstráció az egész ahogy fölé tornyosulva pillantok le a szemeibe, hogy érezze nem éri meg ennyivel a saját súlycsoportja fölé lőni. Szemeim összeszűkülnek ahogyan akaratlanul is kipréselek belőle egy halk hangot amint a falnak nyomom, bár szerintem ez inkább csak a meglepettségének köszönhető.
Döntés elé állítom, hiszen nem úszhatja ezt meg következmények nélkül. Látom ahogyan a szemeiben megcsillan a dac, de mai este folyamán először mérlegel ahelyett, hogy egyből megszólalna és ez az egyetlen ok, amiért néhány másodpercnyi türelmet tanúsítok mielőtt a lábam határozottabban feszülne az öléhez.
Ahogy meghallom a nyögését a szám széle egy fél mosolyba rándul. Lebuktál kicsike...
Ahogy a szavak nagy nehezen elhagyják a száját már tudom , hogy nyertem, hogy mit azt még én magam sem tudom, amíg nem vettem el tőle azt amire szükségem van.
-Jó döntés...-mély, rekedt hangon dicsérem meg és a ruha aljánál pihenő kezem máris gyűri feljebb az anyagot a testén. Elengedem a nyakát amíg a két markomba fogom a fehérneműjét és ahelyett, hogy lehúznám róla egyszerűen letépem majd félrehajítom le sem szarva, hogy mit fog ehhez szólni. Az egyik kezem a lábai közé simul minden korábbival ellentétben finoman nyúlok hozzá míg a másik lejjebb rántja a vállairól a ruhát és visszatalál a nyakára. Ajkaim a nyakán és a vállaim vándorolnak és néhány másodperc után óvatosan elmerítem benne két ujjamat.
-Nem foglak bántani. Bármikor mondhatsz nemet.-súgom a fülébe. Egy ordas nagy barom vagyok, de kényszeríteni semmire sem fogom, hiszen eddig sem tettem. Ujjaim pedig egyenletes mozgásba kezdenek benne.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyPént. Dec. 29 2023, 17:42
Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
- Értem. Ez esetben megtisztelve érzem magamat. - Ha már ez a vállalhatatlan stílus a részéről kizárólag nekem szól. Legyen neki karácsony, nem fogok tovább vitatkozni, és belemenni abba a részletbe, hogy ő az, aki első pillanattól kezdve foghegyről beszél velem, és én valójában csak erre reagáltam. Mert nem, én sem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy így beszéljenek velem, legalábbis anélkül nem, hogy reagálnék rá.  

Mézes-mázas mosolyom mögött ismét ott a maró gúny, mikor kijelenti, mennyire leszarja, hogy fiatal vagyok. Hát hogyne, és mégis ez a téma azóta, hogy beléptem a kurva ajtón. De ezt is elengedem, épp csak egy hümmentéssel reagálok, bár ebben benne van az is, hogy nem értek egyet, és már megvan erről a véleményem.

Én komolyan nem értem, hogy lehet valaki ennyire irritáló, és azt sem igazán értem, miért is vagyok még mindig itt? Bár valószínűleg a házigazda nem nézné jó szemmel, ha a füves cigivel a ház több pontján is időznék, de ha nagyon akarnám, nyilván találhatnék egy helyet, ahol nyugiban elszívhatom ezt a szálat. Mégis itt vagyok, és hagyom, hogy a srác felidegesítsen, teljesen kihozzon a sodromból, mert... Nem tudom. Egyszerűen csak van benne valami, amitől érdekesebbnek tűnik, mint bárki vagy bármi más, ami ma este ebben a buliban történhet. Vagy mert a végére akarok járni, hogy milyen az, amikor végleg elpattan nála a húr. Csak arra nem számítok, hogy ez velem esik meg előbb.  

Annyira pofátlan, annyira tenyérbe mászó... Szórakoztatónak találtam, hogy a bőre alá férkőzhettem, de úgy tűnik, ez visszafelé is igaz, és ahogy felteszi azt a kérdést... Nem tudom, mit képzel magáról, honnan veszi a bátorságot, hogy így beszéljen velem, de nem is hagyok magamnak időt erre megtalálni a választ. Túl sértőnek találom a szavait ahhoz, hogy képes legyek megfontolni, mit is teszek. A kezem lendül, a pofon pedig szinte fülsiketítően hangosan csattan az arcán. Ezzel pedig magamat is meglepem.

Megijedek, határozottan megijedek a tettemtől egy pillanatra, valószínűleg mert abban a másodpercben tudom, hogy átléptem egy határt, amint a csattanástól égő tenyeremet leeresztem. Szikrákat szóró szemeim éles ellentétben állnak az ő jeges kékjeivel, melyekbe hirtelen sötétség költözik. Vagy valahonnan mélyről tört fel. Én hoztam fel. És bár már azelőtt tudom, hogy meg fogja torolni a tettemet, mielőtt bármit lépne, még nem tudom, mire számíthatok tőle. Pontosan ez az, ami félelemmel tölt el. A levegő megfagy, az idő megáll, a szívem a torkomban dobog. Aztán váratlanul előre lendül.

Olyan gyorsan és határozottan mozdul, hogy ha akarnék sem tudnék ellenállni. A kezemből a cigiszál a fürdőszoba kövére hullik, ám mielőtt az földet érne, Levi már ujjaival a nyakamon, teljes alakjával a falhoz présel. Azt hiszem, a helyzet hirtelenségétől egy kisebb nyekkenés el is hagyja a torkomat. És csak most tűnik fel, hogy milyen magas ez a pasi. Biztos van legalább száznyolcvan, ami azt jelenti, hogy közel húsz centivel fölém magasodik. Mégis a korábbi ijedtségem fokozatosan alakul át izgatottsággá attól, ahogyan hozzám ér. Majd ennek az izgatottságnak egy része hamar átcsap haragba, amint közli a követeléseit.  

Bassza meg! Eszem ágában sincs bocsánatot kérni. Igen, lehet, hogy kijárna neki, mert tisztában vagyok vele, hogy átléptem a határt. De nem ok nélkül, mert az én nézetemben szégyentelenül átlépte ő is...

Hosszan tűnődve nézek a szemeibe, miközben megforgatom magamban a lehetőségeimet. Mármint... azt hiszem, tudom, mit akarok, de... ha ez egyben azt is jelenti, hogy meg kell adnom neki azt, amit ő akar... Nem szokásom könnyen behódolni senkinek, nem is jön könnyen, minden sejtem ellenkezik ezellen. És közben mégis tudom, tudni vélem, hogy megérné.

Szóra nyitnám a szám, bár továbbra sem tudom, mit fogok mondani. Ám ahogy a combjával finoman nyomást gyakorol rám, szavak helyett egy halk nyögés szakad ki az ajkaim közül. Frusztráltan hunyom le a szemeimet egy pillanatra, amiért a testem elárul, mielőtt ténylegesen eldönthetném, mit akarok. - Kérlek... - kezdem halkan, alig hallhatóan, mielőtt kinyitnám a szemeimet. Majd nyelek egyet, és a pillantásomat egyenest a jégkék szempárba fúrom. - Kérlek... folytasd! - harapom be az ajkam belső felét finom mocorgás kíséretében.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 22:57


to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.



-Szívesen.-vonom meg a vállaimat valami hasonló hangszínt produkálva, mint amilyen az övé is volt. Rohadtul felbasz, hogy a kiböfögött ár és a stílusom ellenére nem lépett olajra, sőt még ezek után is van lelki ereje itt visszapofázni nekem. Ezt sosem csíptem, még szerencse, hogy a szüleim úgy neveltek, hogy nőt ne bántsak, ha fasz lógna a lábai között már tisztességgel átrendeztem volna a képét, de így, hogy egy lányról van szó egészen más jellegű ötleteim támadnak.
-Ez a stílus neked szól, hercegnő. Ha nem baszakodnál ennyit az idegeimmel én is sokkal kedvesebb lennék veled.-hát mondjuk nem... sokkal kedvesebb nem, de legalább semlegesebb lennék. Ha befogta volna a száját és csendben dohányozna én felőlem akár egy órát is eltölthetnénk egymás mellett, akkor sem irritálna a jelenléte. Azért ez rohadt nagy szó egy olyantól, akinek még csak a nevét sem tudom. Hiába lóbálta a képembe a személyijét az csoda, hogy ilyen állapotban a korát ki bírtam számolni, a többit már le sem olvastam a kártyáról.
Lehetnék okosabb, hogy nem hagyom annyira belemelegedni a témába, hogy tényleg elveszítsem a türelmemet, de mentségemre szóljon én tényleg figyelmeztettem, hogy mennyire vékony jégen jár. Baszott szar napjaim vannak és lassan olyan lettem, mint egy benzines hordó ez a lány meg szépen ennek a szélén táncikál egy gyufásdobozzal a kezébe. Csak nehogy ő döbbenjen meg a következményeken.
Rezzenéstelenül figyelem ahogyan felém fújja a füstöt. Most köhögnöm kéne vagy felháborodnom? Ez a legkisebb rossz, amit ma eddig csinált a jelenlétemben.
-Én leszarom, hogy mennyire vagy kislány. Csak nem szeretem ha kis csitrik teszik az agyukat nekem.-forgatom meg a szemeimet.
Következő kérdésére nem is válaszolok. Egy elkényeztetett kis picsán kívül senki nem dobálózna ilyen szavakkal, de szinte már fel sem akadok azon, hogy az ő száján gondolkodás nélkül kijött.
Meglepő módon az ő idegei előbb pattannak el, mint az enyémek mindezt azért, mert belekérdeztem, hogy a főnököm vajon megfektette-e már. Sok dologra számítottam, de arra nem, hogy felpofoz. Ez pillanatig meredten bámulok magam elé miközben próbálok belekapaszkodni az önkontroll vékony fonalába, ami rohamosan csúszik ki a kezeim közül.
Hirtelen mozdulok kicsapva a kezéből a cigije maradékát, ami valahol a kövön ér földet, de utána sem nézek mert az ujjaim már fonódnak is a torka köré miközben a testemmel felszorítom a falra, az egyik combomat benyomva a lábai közé. A nyakát nem szorítom, éppen csak a falnál tartom, hogy ne bírjon elmozogni vagy éppen elfordítani a fejét ezzel szemkontaktusra kényszerítve. Veszek egy mély levegőt és lassan fújom ki az orromon miközben hideg kék szemeimmel egyenesen az övéibe nézek.
-Kérj bocsánatot és elengedlek... vagy kérj szépen és folytatom.-a hangom teljesen semleges. A szabad kezem a térdétől simítja végig egészen a szoknyája pereméig fedetlen combját miközben a lábai között pihenő combommal kicsit fokozom a nyomást, hogy megsürgessem a döntését.  

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 22:11
Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
- Ó, hát... nyilván. Valószínűleg csak ennyi hiányzik az életemből, hálásan köszönöm, hogy megoldottad ezt a rejtélyt nekem - válaszolok gúnyosan elmosolyodva. Ez a pasi egy igazi fasz. És bassza meg, egyszerre irritál, és vált ki belőlem valamit... Valamit, amit azt hiszem, egész este hiányoltam ebből a buliból. Mindenesetre érdekesebb hatással van rám, mint a húsz dolcsis spanglija.

- Hmm... te pedig, úgy sejtem, pontosan ezt igényelnéd. Hogy valaki a te szintedre süllyedjen, és éppen olyan pofátlan stílusban beszéljen veled, ahogy te másokkal - nézek vele dacosan farkasszemet. Arra viszont már csak a szemeimet forgatom, ahogy az öribarikkal kapcsolatos megjegyzésemre reagál. És talán fájhatna ebben az igazság, de már évek óta receptre szedem a leszarom tablettát, és nem csak hogy nem igazán érdekel, hogy nincsenek igazi szoros barátságok az életemben, de jobb is nekem így. Nem túlságosan kötődve senkihez.

Értetlen fintorral ingatom a fejemet. Nem akarom, hogy meglepődjön? Fogalmam sincs, mire céloz, de hamar elengedem ezt. Azt hiszem, nagyon fenyegetőnek akar tűnni, ami ennek a jele, hogy már tényleg rendesen a bőre alá férkőztem, és nekem ezt elég tudnom. Bár tény, hogy ő sem hagy teljesen hidegen. Semmilyen formában. Miért nem lep, hogy megint a koromon lovagolunk?

- Kérlek, áruld már el nekem, miért bassza ennyire az agyadat a korom? Talán most kellett rájönnöd, hogy a kislányokra izgulsz, és ez ingerel ennyire? - Kérdem ezúttal elegánsan az arcába fújva a füstöt. Ennyi “taknyos kölyök” típusú megjegyzés után már abszolút meg is érdemli.

- Na és te? A sarki fűszeres fia? - Ha már így belemegyünk abba is, hogy ki mennyire pénzes... És szemmel láthatóan ez a tény is irritálja, vagy legalábbis új szintre léptem nála a “hülye elkényeztetett picsa” játékban. De nagyon hamar szintet lép ő is a kibaszott pofátlan kérdésével. Ezen a ponton már nem is gondolkodom, elborul kissé az agyam a stílusától, automatikusan lendül a kezem, és csattan pofon az arcán. - Mégis ki a francnak képzeled magad? - A tekintetem villámokat szó rá.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 20:17


to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.


-Nem megérdemelnéd, hanem igényelnéd. Biztos kellemesebb társaság lennél, ha valaki rendszeresen jó kedvet csinálna neked.-ezek a puhapöcsű városi díszfaszokra már ezt sem lehet rábízni és ugyan nem érzem kötelességemnek, hogy pont én állítsam normálisabb irányba, de ha így folytatja nem hagy nekem majd választást, de már abban sem vagyok biztos, hogy nem erre játszik.
-Az emberek nem szokták megengedni maguknak ezt a stílust velem szemben.-főleg nem a nők, bár ő még elég zsenge körű, szóval a kamasz dac még gyakorlatilag a sarkában lohol.
Ha nem lennék így szétcsapva valószínűleg jobban tűrném vagy hamarabb itt hagytam volna, hogy baszakodjon mással vagy saját magával, de most a cigi miatt kötve vagyok egy kicsit bár már nem sokáig mert már tényleg a sajátom végén járok.
-Miért nem lepődök meg...-azon, hogy azt vallja magáról, hogy nem volt "öribarija" bár a fasz se tudja már lehet tényleg csak arra megy, hogy mindenáron idegbe rakjon, ami egyébként kifejezetten jól megy neki. Nem veszem le róla a tekintetemet egy másodpercre sem. Figyelem ahogyan a nehéz füst lassan kigomolyog az ajkai közül, nekem pedig már meg kell nedvesítenem a számat, a fűtől mindig olyan rohadtul kiszárad az ember.
-Szerintem meg nem akarod, hogy meglepődjek.-mert az már azt jelentené, hogy nekiestem, aminek már tényleg a határán járok, de őszintén szólva nem akarom megadni neki azt az örömöt, hogy tényleg ilyen gyorsan elpattintson, bár lassan azt kell mondanom, hogy már csak idő kérdése. Semmi olyat nem fogok csinálni, amit nem akar, de azt hiszem ettől nem is kell tartanom, hiszen tudja ő pontosan, hogy mivel szórakozik... legalábbis nagyjából és még mindig teszi az agyát nekem, szóval jó, hogy nem már kéri a törődésemet.
Visszakérdezésére már ökölbe szorul a kezem, amiben korábban a cigaretta volt.
-A felnőttek.. szórakozni szoktak. Az ilyen kölykök nem tudom mit akarnak ott.-vonom meg a vállaimat, mintha nem lennék amúgy a tűrőképességem határán, bár az apróságok már tényleg elárulnak, ahogyan az egyre jobban elboruló tekintetem is valószínűleg, de igyekszem legalább a hangom kimértségét még őrizni legalább egy kicsit.
-Ohh? Pénzes gyerek vagy te is.-bólogatok és ezzel gyakorlatilag mindent meg is magyarázott, bár abban nem kételkedtem, hogy minden a formás kis picsája alá van tolva otthonról.
-Szóval Caesar.-sóhajtok egyet kipillantva az ablakon néhány másodpercre mielőtt visszatérne rá a tekintetem egy aljas mosollyal.
-Megdugott már?-kérdezem tőle szemrebbenés nélkül. Nem lepne meg, ha igen lenne a válasz, bár kétlem, hogy tök nyíltan ezt így bevallaná nekem.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 18:18
Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
- Megrendezni? - És megint feljebb szalad a szemöldököm a homlokomon. Most elverni, vagy megdugni akar? Vagy mindkettő? - Úgy gondolod, kellett volna? Hogy megérdemelném? - kérdezek rá egy visszafojtott, alig gúnyos mosollyal, finoman az alsó ajkamba harapva. Nagyon rátapinthattam valamire. - Néhány szóval komolyan ennyire beférkőzhettem a bőröd alá? - Most már tényleg semmi visszafogottság nincs a gúnyos vigyorban az arcomon. Érzem, hogy kurvára a tűzzel játszom, de ez mikor is tartott engem vissza bármitől is? Lehet kicsit őrült vagyok, de egy részem tényleg kíváncsi, mi fog történni, ha tovább pimaszkodom.  

- Hmmm... végre lett egy öribarim. Mindig is kíváncsi voltam, az milyen – villantok ezúttal ismét egy egészen bájos mosolyt. Bármit mondok, mintha egyre jobban felhergelném. De legalább jó előre közölte, hogy nem egy türelmes típus, így gondolom nem érhet meglepetésként, hogy ennyire könnyen fel tudom idegesíteni. Vajon milyen lenne, ha nem épp egy füves cigi lógna ki a szájából? Vagy a Tana-hatás semlegesíti a marihuána jótékony hatásait? A szavait hallva újra a számhoz emelem a spanglit, beleszívok, majd lassan a fejemet ingatom, és csak azután szólalok meg újra, hogy a füst elhagyta a tüdőmet.

- Mégis honnan tudod, mihez vagyok szokva? Szerintem meglepődnél... - pillantok rá kihívóan. Aztán érdeklődve figyelem, ahogy kirobogtatja a nyakát szépen módszeresen mindkét irányban. Ezt most ilyen fenyegető mozdulatnak szánta? Vagy tényleg bemelegít valamihez? Nekem is ezt kéne tennem? Nyújtó gyakorlatokba kezdeni, mint a balettórák elején? Bár lehet, nem vagyok megfelelően öltözve ahhoz, hogy a lábaimat emelgessem... legalábbis nem abban az értelemben. Mindenesetre egyre érdekesebben alakul ez az este.

- Ó, hát, nem is tudom... Mondjuk szórakoztam? Mert mégis mi a faszt keres ott bárki más, aki betéved? - vágok olyan arcot, mintha ennél hülyébb kérdést még sosem hallottam volna. Valószínűleg így is van. Mármint sejtem, hogy a korom miatt kérdezi, de egyrészt nem mintha annyira nehéz lenne bejutni kamu igazolvánnyal 21 év alatt is, másrészt lassan tényleg kezd az agyamra menni, hogy ennyire ki van élezve a koromra. Biztos nagyon viccesnek hiszi magát, és lehet, hogy tényleg fiatalos arcom van, de azért kurvára biztos, hogy nem kiskamasznak nézek ki. - Caesar és az ősei a családom régi barátai. - Árulom el, hátha ettől megnyugszik a kis lelke, hogy nem csak úgy belógtam. Nem mintha tényleg köze lenne hozzá.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzer. Dec. 27 2023, 20:55


to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.


A szememet megforgatva sóhajtok egyet. Talán az bassza a legjobban az agyamat, hogy az ilyen városi kölykök mennyi faszságot megengednek magunkat. Nekem feleennyiért elkenték a számat odahaza, pedig akkor sem én voltam a leggyengébb a táplálékláncba, de ezek a nagyvárosi taknyokat soha senki nem vágta tisztességgel tarkón a viselkedésükért.
A kisebbségi komplexus említésére szinte elpattan az agyam, de az állkapcsomat megfeszítve sikerül valami isteni csoda folytán visszafognom magam attól, hogy ott helyben elkapjam és valami értelmesebb feladatot keressek a szájának beszéd és pimasz mosolygás helyett.
-Téged se rendeztek meg még rendesen a viselkedésedért, ugye?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet értse ezt úgy ahogyan ő akarja, de egyértelműen nem verésre gondolok. Nekem még beállva és részegen is képes volt megrángatni az idegeimet.
Egy másodpercig nem érzem magam rosszul a lehúzásért, hiszen egyébként nem úgy hoztam magammal cuccot, hogy még néhány embert megvendégeljek szóval a mennyiség igen korlátozott és mint tudjuk, ami limitált, annak az ára sem alacsony. Mondjuk nem úgy néz ki, mint akit földhöz baszna húsz dollárt kicsengetni egy laza estére. Meg egyébként még a fasz se tudja, lehet, hogy majd még jó arc leszek vele és az utolsó szálat elfelezem vele.
-Úgy érzem máris öribarik vagyunk.-mondom neki teljesen unott hangon most hogy végre találtunk egy közös pontot a gondolkodásunkban, amiből talán ma már nem is lesz több bár nem írnám le előre teljesen a dolgot, de ha így folytatja hamarosan elfogy a türelmem és akkor beszélgetni már nem sokat fogunk vagy azért mert itt hagyom vagy azért mert nem lesz rá kapacitása, amíg levegőért küzd alattam.
A figyelmeztetés ellenére tovább szemtelenkedik, mire már azért tényleg kedvem támad szavak helyett inkább egy bemutatót tartani neki. Mégis a jelek szerint érzi, hogy már a tűzzel játszik, hiszen a hangja veszít a magabiztosságából. Szeretem amikor a tekintetem súlyától megbicsaklik a magabiztosságuk egy kicsit.
-Nem akarod tudni, kicsi. Ez nem az a rodeó, amihez te valószínűleg szoktál.-oldalra billentve a fejemet roppantom ki a nyakamat először az egyik majd a másik irányba mielőtt elszívom az utolsó slukkot a cigimből és a csikket kipöccintem az ablakon.
Lassan jut el az agyamig, hogy felismert valahonnan és kissé zavartan össze is ráncolom a homlokomat. Legalább elterelte a figyelmemet arról, hogy mit is akartam az előbb csinálni a hajlékony testével.
-Ott vagyok pultos, de te mi a faszt kerestél ott?-Caesar kurvára nagy figyelmet fordít arra, hogy ne jussanak be 21 év alattiak, de ezek szerint van rés a pajzson, amire nem árt odafigyelnünk majd. Igazából mi a picsáért vagyok még itt beszélgetni? Már elszívtam a cigimet.. mehetnék vissza a haveromhoz meg a csajhoz akit ott hagytam.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzer. Dec. 27 2023, 19:40
Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
- A lottózást azért szerintem inkább hagyd. - Ha már ilyen szar tippjei vannak. Azt mondjuk, magam sem tudom, miért mutatom meg neki a személyimet. Talán csak egy reflex, mert sajnos hozzá vagyok szokva, hogy rendszeresen bizonygatnom kell, hogy már elég felnőtt vagyok - akár a valós személyimmel, akár egy hamissal. Vagy csak egyszerűen amúgy is pont kéznél van, és így egyszerűbbnek tűnt letudni ezt a témát. Nyilvánvalóan tévedtem.

- Aucs – biggyesztem le kissé az alsó ajkamat, mintha tényleg szíven ütne, hogy taknyosnak nevez. - Borzasztó kisebbségi komplexusod lehet, hogy ennyire szükségét érzed a sértegetésnek - vágok felé egy nagyon megértő, nagyon együttérző pillantást, mintha tényleg sajnálnám őt. Na, nem mintha pszichológusnak készülnék. - Jobbulást! - teszem hozzá egy kissé gonosz mosollyal.

Az összeget hallva szinte a szemem sem rebben. Szinte. Borsosan megkéri az árát annak az egyetlen szál spanglinak, de nem igazán izgat. Húsz dolcsi nem fog hazavágni. Neki meg lehet kell a holnapi betevőre vagy mi. Elvileg jót tesz a léleknek néha egy kis jótékonykodás.

- Így már minden világos... - bólogatok tudomásul véve, hogy amúgy nem díler. Feltételezhetően akkor kicsit reálisabb összegben gondolkodna. Ha így nézzük , akkor még egész jó fej, megosztja velem a saját tartalékát. Persze ha eltekintünk attól, hogy közben mennyire lehúz.

- Látod ebben egyetértünk. Szerintem is mindenkinek a saját dolga eldönteni, hogy mivel és hogyan pusztítja magát - vonok vállat. Engem sem különösebben izgatnak mások, legalábbis nem sok olyan ember van az életemben, akiért akár csak egy kicsit is képes lennék aggódni, és ez visszafelé is igaz.

- Rendbe igazítasz? - kérdezek vissza felfelé görbülő ajkakkal, és próbálok nem nevetni. - Ez mégis mit jelent? Mi szokott történni akkor, amikor elveszíted a türelmedet? - Tenném fel a kérdést kihívóan, legalábbis a mondat elején még olyan hangnemet ütök meg, ám a mondat második fele már, ahogy a pillantásunk találkozik, valahogy komolyabbá és csendesebbé válik. Van valami a tekintetében, amitől váratlan izgatottság kezd felfelé kúszni a gerincem mentén. Közben egyszerre vagyok kíváncsi, és próbálom féken tartani a pimaszabbik oldalamat, amíg arra várok, hogy valamilyen formában választ kapjak a kérdéseimre.

- Az vagyok - bólintok. Nem lep meg, hogy ezt így kikövetkeztette. Vagyunk itt ma este páran a társulattól, gondolom a híre is gyorsan terjed ennek. - Te viszont, azt hiszem, ismerős vagy nekem valahonnan. Hol láthattalak...? Várj! Az Emperorban? - tippelek, de még nem vagyok benne biztos. Beleszívva lassan a vásárolt cigibe, majd néhány pillanat szünet után kifújom a füstöt az ablak irányába. Ó, igen, erre nagyon szükségem volt.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzer. Dec. 27 2023, 15:03


to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.


Szerintem bármilyen összeget mondhattam volna, akkor is kicsengette volna, ha tényleg nagyon be akar állni és ugyan igaz, hogy mocskos pimasz árat mondtam, de még csak azzal sem kell fáradnia, hogy megtekerje a cigit, konkrétan csak meg kell gyújtania és már el is felejtheti a kis kiváltságos életét. Egyébként sem vagyok az a srác, aki a két szép szeméért állja a napi drogadagját.
Kijelentésére akaratlan és váratlanul bukik ki belőlem egy rövid nevetés.
-Többet nem is tippeltem volna..-öngól, kicsikém. Mondanám, hogy kell a bánatnak a személyije, hiszen manapság, már melyik gyereknek nincs egy hamisítvány vagy egy tesótól lopott a táskájában, főleg, ha éppen házibuliba indul, ami előtt már az úton szokás megkezdeni az alapozást, de már tolja is a képembe. Hunyorogva pillantok a kártyára miközben cserélünk és az én zsebemben landol a pénz, az ő ujjai között pedig a cigaretta.
-Kis taknyos..-megingatom a fejemet vigyorogva, de legalább már 18 elmúlt, nem mintha ez sokat javítana a tettemen.
-Nem szoktam árulni, nem vagyok díler.-vonom meg a vállaimat. Van elég bajom, a fasznak se kellene az a stressz, hogy komoly készletet tartsak otthon arról meg ne is beszéljünk, hogy nem érek rá ilyenekkel baszakodni.
-Nem izgat a dolog különösebben. Mindenki úgy kúrja el a magáét ahogyan akarja, felőlem.-vonom meg a vállaimat, de már én sem bírom megállni, hogy ne pihenjen meg egy halvány mosoly az arcomon. A flegma, zsigerből baszakodós természete elindít bennem valamit, amit nem kellene, mert már elég részeg vagyok és kezdek kellemesen beállni, így ha folytatja nem biztos, hogy felelősséget vállalok a tetteimért.
-A ház ajándéka, de ésszel pimaszkodj, mert kurva hamar rendbe igazítalak. Nem a türelmemről vagyok híres.-mosolygok ugyan, de a tekintetem sötétedik egy árnyalatot miközben felé nyújtom a gyújtómat.
A tekintetem lassan méri végig miközben hamuzok egyet és egy újabb slukkot szívok.
-Gondolom te is táncos vagy...-még csak nem is kérdezem. Scott, a házigazda, említette, hogy a buli szarásig lesz balerinákkal és a testalkatából meg alapvetően a mozgásából ítélve egy lehet közülük, ez pedig egyébként is baszná a fantáziámat, de így a körítéssel együtt meg aztán főleg.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Phoenix Deaton ölelést küldött

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzer. Dec. 27 2023, 14:22
Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
A felém vetett kérdést hallva egy gúnyos félmosolyra húzódnak az ajkaim, miközben Miley Cyrus Wrecking Ball-ja felcsendül a fejemben. Nem, előttem nincsenek falak, mert lezúzom őket. De legalábbis egészen biztos, hogy nem a srác pokróc stílusától fogok meghátrálni. Ennél azért jóval többre lenne szüksége ahhoz, hogy elriasszon. Főleg miután megbizonyosodtam róla, hogy őt kerestem, ő Levi. Bár a kezében füstölgő spangli is hamar elárulja, hogy jó helyre jöttem.  

Hamar rá is térek az üzletre, nem húzom az időt. Aztán éppen csak egy árnyalatnyit rándul felfelé a szemöldököm az “adj egy húszast” felszólítást hallva. Húszas egyetlen szálért? Kicseszett jó anyag lehet, amit a nagynénje lakásának erkélyén nevelgethet nagy gonddal, és saját kezűleg szüretel le, hogy aztán a saját receptje szerint szárítsa ki, és készítse elő... de oké. Legyen! Nem most, és nem ilyenek miatt fogok szőrszálakat hasogatni. Őszintén, valahol még szórakoztatónak is találom a helyzetet.

Leemelem a vállamról a vékony táskámat, és éppen kivenném belőle a kért bankjegyet, de megáll a kezem a mozdulatban, amikor meghallom a kérdését. Zsigerből válaszolok. - Tizenkettő. - Közben épp csak felpillantok rá, aztán úgy döntök, elő húzom a személyimet is a pénzzel együtt. - Talán az ID-met is szeretnéd csekkolni? - tartom fel elé, miután a kezébe nyomom a húszast. - Mindenkitől megkérdezed a korát, akinek füvet adsz el? - vonom fel ezúttal ténylegesen és félreérthetetlenül a szépen ívelt szemöldökeimet. - Nem ezzel a szállal fogsz megrontani, ha ez megnyugtat – teszem hozzá, de végül az ajkaim már felfelé rándulnak.

Ha megkapom a szálat, hátamat a falnak vetve az ablak mellett készülnék meggyújtani, de rövid kutatás után ráébredek, hogy nincs nálam öngyújtó. Volt, de valakinek kölcsönadtam korábban, és nem kaptam vissza. - Van tüzed? Vagy arra is újabb költségeket számolsz fel? - kérdezek rá, de most már nemigazán tudom visszafogni a szórakozott mosolyomat.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptySzer. Dec. 27 2023, 13:23


to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.


Békés nyugalmam rövid életű. A kis szöszi kopogás nélkül toppan be, bár én is egy gyökér vagyok, hogy nem fordítottam el azt a nyomorék kulcsot a zárban, hogy senki se zavarjon. Nem mintha irigy lennék, de senkitől sem kellene a szentbeszéd, hogy a faszért idebent csinálom ezt, magyarázkodni, pedig senkinek sem fogok, hogy nekem ezt itt meg van engedve tesó.
Szemöldökeim felfelé rándulnak miközben újra ráemelem a tekintetem és a nyelvemmel megnedvesítve az alsó ajkamat mérem végig szinte azt üzenve a szemeimmel, hogy "Tessék?!". Rég mertek ilyen baszott nyugodtan visszaugatni nekem, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyébként nem nyűgözött le minimálisan a magatartása.
-Mi van, rég ütköztél már falakba, hercegnő?-kérdezem szórakozottan, de már nem bírtam megállni, hogy legalább egy halvány mosoly ne jelenjen meg az arcomon. Lenne egy két ötletem, hogy hogyan lehetne megigazítani a viselkedését, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán hány éves lehet.
-Persze, hogy az, én nem szarral gurítok.-vonom meg a vállaimat miközben végig követem a tekintetemmel ahogy közelebb jön rideg szavaim ellenére. Faszom. Lassan fújom ki a füstöt az irányába ahogy a falnak támaszkodik velem szemben. Nem kínálom meg, hiszen úgyis rá fog kérdezni, hogy kaphat-e ő is... mi másért tolná magát ilyen lelkesen.
Kérdésére halkan nevetve ingatom meg a fejemet, így legyen ötösöm a kibaszott lottón. Hiába a bájos mosoly, se a hangom se az ábrázatom nem lesz kedvesebb, hiszen az ilyen fajta édesgetés otthon biztosan működik neki, de én pont telibe leszarom.
-Én vagyok.-bólintok egyet végül szóval az marha küldte fel utánam, mekkora jó arc.. ja nem. Sóhajtva húzom elő a zsebemből a fém cigarettatartót és veszek ki egy szálat.
-Adj egy húszast.-legalább lesz nálam egy kis készpénz, úgyhogy hazafelé ha még lesz egy kis agyam akkor megállhatok a díleremnél, mert az otthoni készlet már kifogyóban van és én fasz eljöttem csak a telefonommal, hiszen azzal is tudok fizetni mindenhol... kivéve a cuccért.
-Hány éves vagy egyáltalán?-kérdezem egy kicsit fintorogva, már nem mintha különösebben érdekelne a dolog én is nagyjából 16 éves korom óta szívok kisebb nagyobb kihagyásokkal szóval biztos nem én próbálom majd jó útra téríteni.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyKedd Dec. 26 2023, 23:36
Levi.
“Two wrongs don’t make a right, but two joints made my night.”
Egy jó kis házibulira nehéz nemet mondani, ezekben a legjobb a hangulat, és a legkönnyebb jó kedélyjavító cuccokhoz jutni. Bár a ma esti nem egészen az én közegem, a jelenlevőknek szerintem legfeljebb a negyedét ismerem - esélyes, hogy sokat is mondtam -, őket is csak a társulatból. Shawn hívott meg, az exe tartja a bulit – aki nagy eséllyel nem csak az exe lesz a buli végére, legalábbis ha a táncpartneremen múlik. A házigazda pedig elég ittasnak tűnik már ahhoz, hogy bármire befűzhető legyen. Nem mintha annyira figyelemmel kísérném, hogy mi történik közöttük. Próbálok ráhangolódni a partira, a zenére - ami egészen jó, ahhoz képest is, hogy eléggé elindult a retró irányába - és alapvetően sosem esik nehezemre táncra perdülni, így most is könnyedén elkapom a ritmust két barátnőm társaságában. Csak hát nem telik el sok idő, és egyre inkább úgy érzem, hogy hiányzik VALAMI. Hogy a vodkanarancs nem elég a hangulathoz, és a jelenlevő emberek egyszerűen idegesítenek vagy untatnak. Balerinák között amúgy sincs igazi barátság. Épp annyira vagyunk egymás barátai, mint riválisai, szóval könnyen irritálóvá válhatnak. De egyébként sem ez a lényeg. Kell valami több, hogy igazán élvezni tudjam az estét.

Shawn szívszerelméhez fordulok végül, hogy ki tudna-e segíteni, hisz úgy volt, hogy ezen a partin minimum fű lesz, de akár valami erősebb is. Ő pedig az emelet felé irányít, hogy ott keressem meg a spanját, valami Levi nevű srácot, aki elvileg a fenti mosdóba vonult el. Remélhetőleg azon okból, amit sejtek, máskülönben elég kínos lesz, ha rárontok. De nem vagyok szívbajos, nem tartanak vissza az aggályaim. Szerencsére nem is kell csalódnom.

- Kurva vicces vagy, öregem – fintorodom el kissé az ovis megjegyzésen, finoman visszaszúrva, de nem veszem annyira komolyan sem őt, sem magamat, hogy ezen igazán fennakadjak. Ezt a hangomból is kiérezheti. - Látom, hatásos a cucc... - bökök állammal a kezében tartott vicces cigi felé, feltételezve, ahogy attól vált ilyen humorossá. De a pofátlan beszólása nem akadályoz meg abban, hogy beljebb kerüljek a mosdóba, még akkor sem, ha valószínűleg pont az volt a célja vele, hogy kívül tartson.  

- Te vagy Levi, ugye? Mennyiért adnál nekem is egy szálat? Vagy osztanád meg velem, ami nálad van? - Az utóbbi kérdésem végére már vele szemben állok, a félig nyitott ablak másik oldalán, vállamat a falnak vetve, és egy egészen bájos mosolyt villantva.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

High. {Tana x Levi} 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
High. {Tana x Levi} E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
High. {Tana x Levi} Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
High. {Tana x Levi} Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
High. {Tana x Levi} 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásHigh. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} EmptyKedd Dec. 26 2023, 20:09


to Tana

you can't f*ck the brat out of her, but it's fun to try.


Hát én már bebasztam. Alig múlt el tizenegy, de azt hiszem sikerült teljes mértékig kihasználnom azt az egy órát, amit eddig itt töltöttem. A lányok egymást váltották az ölemen, amíg a kanapén ültem a haverommal beszélgetve, persze bájosan a hely korlátozott mennyiségű ülőhelyre fogták, mintha nekem szükségem lett volna bármilyen magyarázatra, de azért aranyosak voltak, hogy megpróbálták palástolni miért is kötnek ki rajtam. Az este azonban még fiatal kár lett volna élni az első adandó lehetőségekkel, hiszen szerintem a nagyágyúk még csak most vannak úton ide, így nem használnám el magamat az első testen, ami hajlandóságot mutat. Ennél már rutinosabb vagyok.
-Kelj fel, hugyoznom kell..-ütögetem meg az éppen aktuális ölmelegítőm fenekét és amint szabadulok indulok is, hogy betéphessek, mert azt hiszem kelleni fog egy kis tompítás. A földszinti fürdőszoba előtt vagy öt lány ácsorog, így egy sóhajjal bele is törődnék, hogy kimehetek a hidegbe befagyasztani a seggemet, de amint fordulnék a házigazda, az egyik haverom a vállamba kapaszkodna, sörtől bűzlő lehelettel "suttogja" oda, hogy az emeleten is van egy mosdó használjam inkább azt csak szellőztessek ki ha végeztem. Eközben persze fognom kell a könyökénél, hiszen a srác jobbra balra billeg engem is magával rángatva szinte faltól falig a folyosón, de legalább tudja, hogy nekem miért van szükségem arra, hogy elvonuljak egy kicsit.
-Kösz, kösz!-biccentek neki egyet miután sikerül lehámoznom magamról vasmarkú szorítását és kettesével szedve a lépcsőket megyek fel az emeletre. Fent gyakorlatilag nincs senki, egy-két páros ellenőrzi egymás manduláját heves nyelvmunkával, de semmi extra. Amint megtalálom a mosdót már gyújtom is jointot és billentem bukóra az ablakot, hiszen megfagyni azért itt sincs kedvem. Épp csak a második slukkot szívom az ablak mellet falnak vetve a vállamat amikor az ajtó nyílik, mert persze kurvára elfelejtettem bezárni és egy csinos kis szöszi lépi át a küszöböt bár szinte már most hallom a rendőrszirénákat és a bilincs kattanását, mert abban sem vagyok biztos, hogy 18 elmúlt.
-Öhm... foglalt? Az oviscsoport egyébként is lent van.-jegyzem meg elvéve róla a tekintetem mielőtt egy újabb slukkot szívnék.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
High. {Tana x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
High. {Tana x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: High. {Tana x Levi}
High. {Tana x Levi} Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
High. {Tana x Levi}
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levi & Tana | You, again?
» Zain & Tana | flying high and falling low
» Tana & Manolo
» Tana Griswold
» Ezra & Tana | just give me something

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: