New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Virginia Nevins
TémanyitásVirginia Nevins
Virginia Nevins EmptyVas. Szept. 17 2023, 19:40
Virginia Nevins
"A tekintet a lélek pallosa."

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Virginia Ruth Nevins
Becenév
Ginny vagy Nia
Születési hely
Las Vegas, Nevada
Születési idõ
1986.02.12.
Kor
37
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
NYU - Stern
BS in Business/MS in Accounting
Foglalkozás
asszisztens
Munkahely
Blue Lotus Real Estate
Hobbi
borkóstolókra járás, problémák megoldása, utazgatások, extrém dolgok kipróbálása, rejtvényfejtés, olvasás, bizonyítékgyűjtés

Csoportom:
Munkások

Jellem

"...addig nem tudhatod, mely gyümölcs a mérgezett, míg... bele nem kóstolsz."

A legtöbben csak a mosolyom látják, a sugárzó és mindig nevetgélő modellalkatú nőt, akinek biztosan nincs semmi rossz az életében... Valójában viszont a pokol felé jár. Félúton. Néha megrekedve. Néha mélyebbre zuhanva.
Nem élek rosszul, megfizetik a hallgatásom, a segítségem, a problémák gyors megoldását. Mindez szépen hangzik, de felemészt. Szétrothad a lelkem. Vagy csak úgy érzem. Lehet valahol élvezem a helyzetet, erőteljes a bizalom a főnökömmel, aki szerintem nem azért viszi az ingatlanos céget, mert olyannyira értene hozzá... Csupán csak jól játszik, ahogy én is.
Kedves és őszinte vagyok, de emellett súlyos titkot őrzök. Szeretem a titkokat, de ezt sosem akartam. Sosem hittem, hogy ide jutok. Apám, ki tisztességes leányt nevelt, biztosan összeroppanna, ha ezt megtudná. Teljesen más vagyok, mint aki voltam.
Gyereknek örökmozgó, eleven voltam. Imádtam régen modellkedni, kis ideig ténylegesen dolgoztam ügynökségeknek. Mára ezek homályba vesztek. Csillog-villog minden. Néha jó lenne a függönyt félrehúzni, kilépni a színpadra, s kikiáltani mindent... de az még jobban tönkrevágna mindent.

Avataron:
Doutzen Kroes

Múlt
- Elment az a maradék józan eszed is?
Üvöltök a férfi felé, aki éppen a véres ingjétől próbál megszabadulni a fürdőszobájában.
Amikor megtudtam a kis titkát, kénytelen volt beavatni mindenbe. Elmesélte, hogy szélhámos és csaló. Gazdagokkal teszi elsődlegesen, de másodlagosnak bárki megteszi.
Bűntársa lettem, mert aggódtam, hogy bántani fog vagy családomat.
Pár napja ez az ügyfelünk megkeresett minket, hogy Manhattan legjobb lakását szeretné magáénak tudni. A negyvenes éveit taposó nő elegáns, kifinomult és remek érzékkel rendelkezett, legalábbis az ingatlanok azépségét illetően. Egyébként pedig belezúgott a főnökbe...
Ezzel megkezdődött a játszma, miszerint több pénzt akart kicsalni Ms. Mayfieldből, mint amennyit hivatalosan lehetett volna. Az egyik lakás bemutatása volt ma este, ami nem végződött egyszerűen.

Valamennyire lehiggadva kezdtem bele a mondatomba. A holttest felé nem nagyon nézek, hányás kerülget.
- Oké, oké. Elmondod, mi a franc történt itt?
Néztem körül a hatalmas nappaliban.
Rohadtul gáz az egész.
A nő teste a széttört asztal maradványa fölött volt, vágások nyomai, valamint egy szúrt seb a hasán. Ez sokkolt csöppet.
- Ez rohadtul nem jó. Érted?
Megyek be utána a fürdőszobába, ahol ő picit idegesen megfogta csuklómat, majd pedig csókot lehelt az arcomra, s elindult kifelé.
- Ezt az ingatlant nem hirdetjük a továbbiakban, míg nem lesz újra tiszta az egész. Heidi testét pedig bedobjuk a folyóba vagy valami szeméttelepre visszük. Nem érdekel, de ezt meg kell oldanunk. Úgyis előbb-utóbb eltűntként bejelenti a családja, és ha vissza is vezetik hozzánk őt, akkor mi hidegvérünket megőrizzük, mint eddigiekben is
Fel-alá járkál, de viszonylag mogorván, határozottan és kimérten beszél, majd a teraszra kimegy dohányozni.

Én pedig, amit lehet elpakolok első körben egy szemeteszsákba. A holttestet és mindent lefotózok, megörökítve, bizonyítékként őrizve. Nem figyel, telefonálgat, így a véres ruhát is lefényképezem.
Nem tudom, hogy pontosan mi volt, szándékosság vagy véletlen.
Rohadtul remegni kezd a kezem, egy percen át nagyokat sóhajtok. Sosem csináltam ilyet. Teljesen más látni élőben ezt látni. Egy...Egy gyilkosság helyszínét. Az még hagyján, hogy nagy valószínűséggel több napig nem lesz semmi ezután, de mi van, ha mégis? Egyelőre ezzel kell foglalkoznunk, valamint kitalálnunk, hova rejtsük el... aztán jöhet a többi.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Virginia Nevins
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Virginia Nevins Tumblr_inline_o276ifil8E1rifr4k_500

Virginia Nevins Tumblr_po3k3mkT4d1rkpdeto1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Virginia Nevins Ada50915d4795f2e1e03cd498332462c142c6c6d
★ idézet ★ :
"A tavasz reményteljes, a nyár büszke, az ősz alázatos, a tél ellenálló."
★ foglalkozás ★ :
asszisztens
★ play by ★ :
Doutzen Kroes
★ szükségem van rád ★ :
Virginia Nevins Tumblr_inline_opd6ribWzA1rifr4k_540

Gonosz tetteid véghez viszed, én pedig segítek mindezt helyrehozni...
★ hozzászólások száma ★ :
2
★ :
Virginia Nevins Tumblr_ou86fyKmRH1thoc35o2_540

TémanyitásRe: Virginia Nevins
Virginia Nevins EmptySzer. Szept. 20 2023, 10:34
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Virginia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hű, hát, kedvesem, te tényleg jó mélyen belekeveredtél valami nagyon-nagyon borzalmasba. Csak pislogok itt, hogy az igen, de durva, hát milyen lehet ezt még megélni? Besétálni egy gyilkosság helyszínére, ahol a főnököd elvárja, hogy segíts neki eltakarítani a nyomokat, és úgy tesz, mintha ez egy átlagos kedd volna.  Shocked De ügyesen csinálod, hogy bizonyítékokat gyűjtesz. Ez az egész egyszer még nagyon könnyen visszaüthet, okosnak kell lenned, bebiztosítani magadat.
Én őszintén drukkolok, hogy ki tudj szabadulni ebből az egész ijesztő helyzetből még azelőtt, hogy valóban mélyre rántana, és esetleg tényleg elkezdenéd élvezni magad is ezt az őrületet, mert onnan már sajnos nincs visszaút.  Virginia Nevins 1556694851

Viszont a sztori izgalmas, és biztos vagyok benne, hogy a játéktéren is izgalmasan bonyolódik majd tovább. Nem is tartalak fel, sok sikert a hulla elrejtéséhez! Vagy mi...  Virginia Nevins 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Virginia Nevins Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Virginia Nevins 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Virginia Nevins 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Virginia Nevins 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Virginia Nevins 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Virginia Nevins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cynthia T. Nevins
» One day trip in Virginia
» Virginia D. Guerrero
»  Iris &Virginia
» Hello, Neighbor! ~ Virginia&Rick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: