New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

the object of all my dreams and desires
Témanyitásthe object of all my dreams and desires
the object of all my dreams and desires EmptyHétf. Szept. 04 2023, 12:25
Damon Black
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Jonathan Bailey, de lehet más is  Very Happy
Születési hely
te döntesz
Kor
kb. 30
Lakhely
New Yorkon belül mindegy
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Csoport
te döntesz
Történetünk
Felkavartál, éltettél, védelmeztél, nevettettél, megőrjítettél, halálosan idegesítettél. Nagyon sokáig tartott az, hogy beismerjem elsősorban magamnak, majd aztán neked is, hogy nem csak erős testi vonzalom van közöttünk, hanem szerelem is. Nem a hagyományos, nyugodt, kiegyensúlyozott, hanem az ajtócsapkodós, incselkedő, hangos, szenvedélyes fajta. Te már tudtad, hogy a tiéd vagyok, de nem mertem bevallani, mert azt hittem, hiába vallom be, a szerelmem nem talál nálad viszonzásra. Mire elhittem, mire kimondtad, kaptál egy lehetőséget Európában és elutaztál 2 éve. Azóta nem beszéltünk. Én összeomlottam, majd újra megutáltalak, sírtam, fényképeket tépkedtem... csak a szokásos. Aztán meggondolatlanságból férjhez is mentem. Aztán elváltam.
Olyan sok minden történt, amióta nem találkoztunk. Mindig azt mondtad nekem hetykén, félvállról, 'csak úgy mellékesen', mintha nem is lenne súlyos mondanivalója a szavaidnak, mintha magától értetődnének: "Mindentől megvédelek, cica. Ha kell a világot is felégetem." Aztán mégsem így történt. Nem voltál ott. Lehet, hogy tényleg nem gondoltad komolyan.
Egy másik életet élek azóta, talán én is más lettem. Egy bestia áldozata lettem, majd megerőszakolómat megöltem. Súlyos titkokat hordozok, amikről fogadalmad sincs. Amikről senkinek fogalma sincs. Egyetlen bizalmasom van. Azt hittem te leszel az, de nem így lett.
Most visszatérsz? Én mit kezdjek vele? Hatással lesz rám? És rád?

Rád vonatkozó részlet a karakterlapomból: "Szerettem a férjemet, nagyon tisztességes, kedves, figyelmes és romantikus ember. Nem volt vele semmi baj. Velem sajnos igen. Úgy léptem ebbe a kapcsolatba, hogy tetőtől talpig benne voltam érzelmileg egy másik, kapcsolatnak nem nevezhető, bonyolult, viszontagságos, szenvedélyes viszonyban egy borzasztóan idegesítő, de mégis őrjítően kívánatos emberrel. Ő is tisztességes volt, de nem volt se kedves, se figyelmes, se romantikus. Impulzív volt, harsány, meglepő és eleinte szörnyen nagyképű, de felrázott, megnevettetett és megvédett, bármi áron, néha idegesítően. Ő elköltözött a vén kontinensre, akkor lett vége. Sok ordítás, csók, veszekedés, szeretkezés, könny és gyász.
Mindegy, ezt nem tudom, miért írtam le, csak koptatom a tollat, igazából nem ezért jöttem. Túl vagyok rajta, ahogy a férjemen is."


Szerelmi szálat képzelek el kettejük között a jövőben, nem 'unalmasat', hanem problémákkal, sértettséggel, akár veszekedésekkel tűzdelve. Mindent a megalkotóval együtt elképzelve, kitalálva. Bármilyen ötletet, alakítást, változtatást nyitottan fogadok, úgyhogy ha érdekel a karakter, írj nyugodtan.  the object of all my dreams and desires 1471401822

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Kate Bowman
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the object of all my dreams and desires Tumblr_inline_noge18PERN1sccn28_500
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
the object of all my dreams and desires 16
★ idézet ★ :
Valaki megvert egy gonosz napon,
Valaki elment, hogy örökre várjam
S hiába vár a ciprus és halom
S az éktelen sötét az éjszakában,
E bánatot magammal hurcolom...

★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ szükségem van rád ★ :
the object of all my dreams and desires
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
the object of all my dreams and desires 12
 
the object of all my dreams and desires
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Say you'll see me again even if it's just in your wildest dreams
» the star of my dreams and nightmares
» shifting through shattered dreams
» In my rest(less) dreams, I see your face
» Trust me, all our dreams are breaking out

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: