New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
Diego Gutierez
tollából
Ma 10:58-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:42-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:34-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:03-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 10:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Alissa Clemens
TémanyitásAlissa Clemens
Alissa Clemens EmptyVas. Aug. 20 2023, 11:08
Alissa Clemens
A bizalom kétirányú utca.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Alissa Dorothea Clemens
Becenév
Ali
Születési hely
Los Angeles, Kalifornia
Születési idõ
1996.01.24.
Kor
27
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
UCLA - politikatudományi szak (otthagyta egy év után)
Foglalkozás
pincérnő
Munkahely
Aunt Marie's étterem és szálloda
Hobbi
társastánc órákra járás, falmászás, korcsolyázás, filmnézés, keresztrejtvényfejtés

Csoportom:
Munkások

Jellem
A családom fekete báránykája vagyok, de nagyon is. Örök lázadás és akaratosság vitt végig a  gyermekkoromon. Mindig is ellenkeztem apámmal, a szuper hatalmas politikussal, aki mindenáron Kalifornia állam kormányzója szeretne lenni vagy még nagyobb vezetője az Egyesült Államoknak. Mellé még ott van a csinos kampányfőnöke, aki nem mellesleg az anyám... Belőlem is egy hasonlót akart az édesapám. Nekem ehhez nem volt lelkem, sem pedig szívem adni. A kényszerítésből elegem lett, amint a huszonegyet betöltöttem, én elindultam a nagy világ felé. Igaz, külföldre akartam menni, de New York City lett az én új kis életem nyugisabb szakasza. Szüleim és testvéreim nélkül, akik szót fogadtak, s mindmáig a kedvenc gyerekek a famíliánkban.
Nem vagyok nagyravágyó, nekem a legkisebb ajándék is ajándék, és hatalmas horderejű. Én lelkesen és őszintén örülök az igaz barátaimnak, nem gyűjtögetek magam köré csak azért embereket, hogy mutathassam azt, hogy milyen menő vagyok, mert száz (hamis) barátom van. Nem nagyon beszélek a családomról, de biztosan van, aki talál összefüggést, újságok régi címlapjain voltam már anno az 'idilli' család megformálásának címszereplője. Nem sokan ismernek igazán, de aki igen, az tudja, hogy utálok beszélni ezekről. Már lassan hatodik éve, hogy nagyjából évente kétszer, ha felveszem a telefont szüleimnek vagy tesóimnak.
Alaptermészetemnek köszönhetően kedves, segítő jellem vagyok, kicsit beszédesebb fajta, de ugyanakkor igen is elzárkózott, befelé forduló, érzékenyebb és érzelmesebb, azonban az élet szívóssá is tett. Magam ura lehetek, nem pedig egy báb, aki mozgatható, ugrik jópofizni, s álmosolygással integet a kamerák előtt, miközben izzik benne a láng, hogy kitörjön...

Avataron:
Grace Van Dien

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Alissa Clemens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: