New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 11:56-kor
Kiki C. González
tollából
Ma 11:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54-kor
David Gallardo
tollából
Ma 10:21-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kyla O'Neill
TémanyitásKyla O'Neill
Kyla O'Neill EmptyHétf. 13 Márc. - 15:11

Kyla + O’Neill

One little duck went out one day
over the hills and far away


Karakter típusa: saját
Teljes név: Kyla Onyx O'Neill
Becenevek: Ky
Születési hely, idő: Mississippi, US | 1996. 11. 02.
Kor: szituációfüggő, papíron 20
Lakhely: leginkább Brooklyn
Szexuális beállítottság: látens biszex, többnyire hetero
Családi állapot: kapcsolatban... a Netflix-szel
Csoport: munkás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Papíron még tanul, Művészeti egyetem
Ha dolgozik//Munkabeosztás: pultos és pincérlány egy pub-ban
Ha dolgozik// Munkahely: Fourth Avenue Pub
Hobbi: pasziánsz és mindenféle más kártyajáték, ouija tábla, régi sorozatok rongyosra nézése, meg az újakat is
* Túl sok pénze van.
* Az apja pénze rossz helyen van nála.
* Egyke gyerekként a szüleinek sikerült elkúrni.
* Legalább is jobban, mint megnevelni.
* Mert az apjának túl sok pénze van.
* Nem olyan csinos, mint azt hiszi.
* És nem olyan buta, mint mások gondolják.
* Nem szereti a mazsolát, mert büdös és az öregkorra emlékezteti.
* Fél a haláltól, ugyanakkor megmagyarázhatatlan oknál fogva elhiszi, hogy halhatatlan.
* Érzelmi fogyatékosnak tartják.
* Ugyanitt ingyen dráma tanfolyam.
* Kimondottan nem kedves.
* És barátságos sem.
* Szereti más cuccait kölcsönvenni.
* És aztán elfelejteni visszaadni.
* Lopott már unalomból.
* Ne tedd az asztalra alátét nélkül a poharadat, bögrédet
* És esetleg megéled a másnapot.
* Utálja a málnát. Miért létezik egyáltalán a málna?
* Élete legnagyobb célja, hogy… majd szól, ha megtalálja.
* Van egy óriás csigája, ami a Dongó névre hallgat(na).
* Ebből kifolyólag nem szereti a franciákat.
* Hipochonder


Mother duck said "Quack, quack, quack, quack."
and that’s why the little duck never came back.

Esküszöm, csak azért hoztam szóba az intim piercing témát, mert tapasztalataim szerint jó taktika mérhetetlenül kellemetlen ügyekkel előrukkolni, ha édesanyád számon kéri hol voltál az utóbbi hetvenkét órában. Meglepetésként ért, hogy egyáltalán észrevette eltűnésemet, de annál jobban lesújtott a vallatása, így kénytelen voltam véget vetni neki, mielőtt felrobban tőle és a másnaposság gyilkos kombójától a fejem, illetve észreveszi, hogy elkobozták a melltartóm, amit majdnem négyszáz dolcsiért vettem két hete. Khm… akarom mondani, elhagytam.
- Az isten szerelmére, Kyla! Te hagytad, hogy egy idegen hozzányúljon… - tudtam, mit akar mondani, és ő is, viszont sznobsága nem hagyta, így csak idétlenül hadonászott kezeivel, mintha éppenséggel bábszínházat tartana ujjaival a nemi szervének – És így ki fog elvenni? – esik kétségbe az ékszer hamis hírén édesanyám, aki – úgy látszik – még mindig a középkorban él, amikor létfontosságú volt elpasszolni a lány gyermekeket, mert férj nélkül szégyenükben és éhségtől meghaltak volna.
- Hát az ördög! – válaszolom azzal a hangnemmel, amit akkor szokás használni, amikor halál komolyan gondolunk valamit, és megnyugtató szándékkal közöljük beszélgetőtársunkkal. – Vagy az afroamerikai idősbácsi a negyedik sugárúton. – jegyzem meg a szobám felé lépkedve a háziasszony idegeskedő lihegésében a nyomomban – Akárhányszor meglát, megkérdezi, feleségül megyek e hozzá. – mondom suttogva, mintha éppen most vonnám be a Nasa következő kísérletébe, immár a szobám küszöbén, egyik kezemmel a fehér faajtó masszív anyagába markolva. Aztán egy adag hanyagsággal be is csapom az orra előtt, és nekifutásból rádobom magam az ágyamba. Várható, hogy benyit, de mostanában egyre ritkábban teszi, kezd szokásává válni, hogy túl könnyen adja fel, de miért is harcoljon? Neki éppenséggel az a lényeg, hogy hazaértem, méghozzá egészségesen – ha nem vesszük figyelembe, hogy immár abban a tudatban él, van egy ékszerkém odalent, amit valószínűleg cseppet sem tart egészségesnek – és amúgy is inkább a konfliktuskerülő szerepébe bújik, ha megteheti.

Szerintem képtelen vagyok szerelembe esni és egyszerűen nem hiszek abban, hogy már megszületett az az ember, aki mellett megmaradhatnék három napnál tovább, nemhogy leélném az életemet. Az első barátom fogadásból akart meghúzni, sikerült is neki, de ő aztán türelmes alkat volt. Egész két hónapot várt, hogy zöld lámpát kapjon és akcióba lendülhessen, aztán mire észbe kapott, kötődni kezdett hozzám, én viszont már léptem volna tovább, ugyanis az úszás nem tartozik a kedvenc szabadidős tevékenységeim közé, arról nem is beszélve, ha mások nyálában kell. A csöpögés netovábbja a párnámra helyezett rózsaszál volt, amit maga után hagyott egyik reggel. Tudtam, hogy ez nem mehet így tovább. Nem is szeretem a rózsákat. Miért léteznek egyáltalán?
A második alany egy egyetemista társam volt, akit eleinte csak le akartam festeni. Pucéran. Nyilván azzal a céllal, hogy gyakoroljam a férfi test lapra vetését. Aha.
Szóval levetkőzött, aztán engem is, eleinte csak a tekintetével, utána meg… egyszer csak azon kaptam magam, hogy túl jól érezzük egymást. Túl-sá-go-san is.
A harmadik srác igazából nem srác volt, hanem egy lány, akit a mai napig csak úgy emlegetek, hogy „Tequila bum!” Sokat ittam, és igen, ez egy elfogadható magyarázat. Ő pedig jól csókolt, és elhitette velem, hogy szükségem van arra, amit nyújtani tud. Jól csinálta, hisz – gondolom, mondanom sem kell – elhittem. Méghozzá hogy!
Ezután viszont már nem számolgattam, mert egyrészt úgy döntöttem, ezen a területen diszkalkuliás leszek, másrészt nem láttam értelmét, ugyanis ki kérné számon, milyen módszerekkel teszek úgy, mintha az igazit keresném? Khm… értem úgy, hogy keresem a NAGY ŐT. De tényleg. (Elég béna ez a kifejezés amúgy, ha belegondolunk abba, hogy a huszonegyedik század azt szajkózza, a méret nem számít. A sz@rt nem. Ez esetben a nőknek az IGAZI nem a NAGY Ő lenne.) Cserkész becsszavamra, még akkor is, ha sosem voltam cserkész.

Az egyetemed mosószeres tárában aludni biztos a modern világ hét szopása közé tartózna, ha létezne ilyen lista. Kényelmetlen, büdös, és kórház szaga van, amitől nem csak úgy érzed, beteg vagy, de még valóban is minimum egy fejfájás+hányinger+cifrafosás szerencsés hármast kapsz. És a leggázabb, hogy még csak ki se tudod aludni magad jól, mert a takarítók a napfelkeltét is megelőzik, olyan korán állnak munkába éhbérért. Vagy hát… esetleg kialudhatod magad, ha nem félsz attól, hogy lebuktatod illegális szokásaid, ami a kisebb baj amellett, hogy elveszted ideiglenes lakhelyed. Aztán a pénzes szüleid meg papolhatnak, hogy nem értik, miért teszed ezt, amikor mindened megvan, de ha mégis hiányt szenvedsz valamiben, a vaskos csekkeket, amiket kéthetente hétfőn reggel adnak, hagynak neked, fordíthatnád arra, amid nincs.
Legyél már büszke, te nyomorult! Elvégre az apád még emlékszik a nevedre! Édesanyád meg a születésnapodra is!
Oké, oké, tudom, hogy azt mondtam, a harmadik után nem számoltam, de a negyedik talán érdemel egy picike említést, ugyanis hálás köszönettel tartozom neki, amiért immáron nem a kórház szagú tisztítószeresben kell laknom, hanem a cseppet sem gyógyintézet szagú egykori klinika épületének egyik szobájában. És úgy, hogy a szüleimnek esélyük sincs tudomást szerezni előző lakhelyemről. Mázli a köbön, nem de?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kyla O'Neill
Kyla O'Neill EmptyHétf. 13 Márc. - 17:00

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Kyla! Very Happy
Huuuuh, mondhatom, hogy imádlak? Very Happy Nagyon tetszik az írásmódod, gördülékeny és olvastatja magát, egy pillanatra sem tudtam volna megállni, mert érdekelt a történeted és az, hogy hova is fogunk kikötni, persze hajó nélkül Razz
Nem semmi egy történetet hoztál össze, a szüleid pedig biztos azt hitték, hogy ha mindent megkapsz, akkor ők jó szülők lesznek. Persze, a szeretet pénzzel is megvásárolható, igaz? Vannak, akik ebben hisznek, lehet ők is így gondolják, ha már annyi pénz van a háznál, hogy megszámolni is képtelenség lenne. A jellemednél jókat nevettem némelyik részen, de a csigánál jó, hogy nem üvöltöttem fel Very Happy Ja igen, én nem rajongok értük
Nagyon tetszik, hogy ugrottál a kórházas hirdetésre, én is néztem, hogy nagyon menő elképzelés, szóval örülök, hogy legalább nem megy kukába, hanem megvalósul Very Happy Kíváncsian várom, hogy mit hoz még számodra az élet, és akarok majd veled mindenképpen játszani valamelyik énemmel, szóval majd zaklatlak pm-ben te csodásmesés vörös istennő Razz Foglalózz, ha még nem tetted volna, aztán hódítsd meg a játékteret! Very Happy


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Kyla O'Neill 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Kyla O'Neill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyla && Eileen - Starbucks

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: