New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
Témanyitásmeet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel EmptyKedd Jún. 27 2023, 21:32


Alfonso and Angel

Az a bizonyos hét, amikor senki nincs a házban és magamra vagyok hagyva. Minden második hónapban megesik az ilyen, mert Josh üzleti úton van, vagy a szüleinél, vagy valahol a világban és én általában nem tartok vele, mert semmi értelme nincs hagyni benne a reményt, hogy egyszer lehet köztünk valami egészséges, azonkívül, mint ami most van és az sem a teljesen normális baráti kapcsolat, pedig mennyivel könnyebb lenne.
Ilyenkor van egy berögzött mániám, amikor a ház kiürül és a zajok elcsendesednek.Sokáig éltem egyedül, szakaszosan, hol társasággal, hol magányosan, megszoktam már, de akkor sem viseltem olyan jól, ahogyan most sem. A rutinom része volt, hogy bulizni indulok az éjszakába. Már egy ideje van egy elég jó hely, ahol VIP tagsággal tengetem az estéimet, ha éppen ahhoz van kedvem. Elég fura az egész, ahogyan hozzájutottam, Alfonso nem az az ember, akivel jóban rosszban együtt lehet a másik, mert számomra mindig volt benne valami rejtélyes, ő is egy lett volna azok közül, akik a csábos énem áldozatává esik,de ő okosabb volt. Valamilyen téren egy kicsit olyan, mint én, nem teljesen normális, és szinte sosem éreztette velem, hogy én kevesebb lennék, de ennél többet nem is nyújtott. Nem imponált nekem sosem, de van benne valami különleges, ami miatt visszajárok a klubba, és az első szavaimmal őt keresem. Barátok lennénk? Hát ez elég nagy túlzás, a mi kapcsolatunk bonyolult, el vagyok, de még milyen jól elvagyok, tudok neki beszélni bizalmas dolgokról, de nem vagyunk olyan barátok, akik minden nap egymással chatelnek, sőt szinte sosem. Összefutunk beszélünk, nevetünk, iszunk, táncolunk, mikor mihez van kedve az embernek és ennyi.
Ma pontosan ehhez a fura kapcsolathoz és  a hangulathoz volt kedvem, így mára taxiban ülve néztem New York fényeit, ahogyan a sötétben kivilágítják az egész várost. Itt szinte olyan, mintha sosem lenne este, mindig zajlik az élet, talán ezért is szeretem és nem akarok innen elmenni. De mégis hova mehetnénk, családom nincs, aki van az meg látni sem akar, sosem akart, jobb nem is felvenni vele bármiféle kapcsolatot.
Elég gyorsan odaérünk, mert az agyamban megannyi dolog forog, hogy szinte egy pillanatnak tűnik az út. Kiszállok, megigazítom a magas csizmám és a ruhám, majd fizetés után már hallom is a zenét, nem teljesen, hiszen az ajtó zárva van, mégis feldob már egy kicsit. A táskámban kutatva szedem elő a kártyát, amit a különleges helyem biztosítása miatt kaptam a tulajtól.
- Sziasztok Fiúk! - köszöntöttem mosolyogva biztonságiakat, majd a kártyámat felmutatva engedtek beljebb, de mielőtt bárhová is elindultam volna visszafordultam hozzájuk. Túl sok dolguk most úgy sincs, hiszen későn jöttem, már belépők nagyon nicnsenek és a VIP hely nem olyan népszerű főleg, hogy nem lehet bárhogy jegyet kapni oda.
- Alfonsohoz jöttem igazából, tudnátok neki szólni? - nézek szépen az egyik kigyúrt férfira, aki szinte azonnal mozdul a fejével biccentve jelzi, hogy intézkedik. Azt hiszem egész jó munkaerő van itt, vagy csak túl kivágottra sikerült a mai szettem.

creditoutfit • xxx
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel EmptySzer. Jún. 28 2023, 17:00

“Hundred bands in my pocket, it's on me. Hundred deep when I roll like the army. Get more bottles, these bottles are lonely. It's a moment when I show up, got 'em sayin', Wow. Hundred bands in my pocket, it's on me. Yeah, your grandmama probably know me. Get more bottles, these bottles are lonely. It's a moment when I show up, got 'em sayin', Wow"

Egyfajta hiányérzet lesz rajta úrrá, ahogy az este kezd a végéhez közeledni, pedig éjfél körül lehet, és kettőkor szokott jobb esetben zárni a club, ha nincsen nagyobb rendezvény, vagy nem jön fellépni olyan név, akivel hatig húzzák a bulikat. A VIP nincsen mindig tele, mára is elment már az utolsó szórakoztatandó üzleti partner, vagy közeli haver is, ő pedig mindig különös figyelmet fordít rájuk, ritkán és kevés időt tölt a tánctéren, pedig néha előfordul vele is, hogy megőrül, és zárásig nem találni, mert nem jó helyen keresik.
A nő ügyeiről meg ne is beszéljünk.
Amikor megtalálja a biztonsági őr, éppen a hátsó, személyzeti szobákból indult el felfelé, a lépcső tetejéről nyíló VIP részlegre, hogy egy whisky és egy szivar társaságában levezesse a napot, lehetőleg egyedül, mert kártyás belépésről órák óta nem hallott. Persze az őr ennek az ellenkezőjéről tájékoztatja, Angel van itt, és amíg megkeresték őt, felkísérték a lányt a drága bőrkanapék és szivarszag világába. Elégedetten vigyorodik el, mert már kezdte unni magát a bőrében, de itt a lehetőség, hogy kiengedje a fáradt gőzt, mert a lány mindig húzza és nyúzza, az ötletei meg viszonylag egyediek szoktak lenni, ami a szórakozást illeti.
Kikerül egy rakás fiatalt, akik valószínűleg itt sem lehetnének a korukból kifolyólag, de rendesen be van biztosítva ez a hely, így velük nem foglalkozik, csak elindul azon a legendás, fekete márványlépcsőn felfelé, hogy feltűnően eltűnjön a szintén ébenfekete, hatalmas ajtó mögött, ahol az a bizonyos részleg található.
Aki nem járt még itt azt hiheti, hogy egy kis, bensőséges teremről van szó, pedig ez nem igaz. Egyik ajtó követi a másikat, olyan, akár egy útvesztő, és legalább akkora területre, mint az alsó szint, csak ezt azok elképzelni sem tudják, akik ide nem jöhetnek fel, márpedig elég sokan vannak.
Angelt az egyik terem bárjának egyik székén ülve találja, és már a szemének is kellemesebb így a látvány - a kivágott szett miatt -, mint bármi amit ma látni vélt, mondjuk különösebben nem mustrálta a tömeget, meg a lányokat, mert ez a közeg, aki idejár bulizni meg cuccolni, valahogy az ő fogának való.
A másik háta mögé oson, a teste mellett két oldalt a pultnak támasztja a kezét, de ha akar, a forgószékkel felé tud fordulni, a testével nem gátolja semmiben.
- Te mindig jókor jelensz meg. - Mondja csendesen, de vigyorral az arcán, majd megvárja, hogy Angel megforduljon, és akkor nyom három csókot olaszosan az arcának két oldalára.
- Ciao, bella. - Általában elrejti az olaszos akcentust, de ezúttal már csak azért sem teszi, mert az anyanyelvén üdvözli a másikat, és int a pincérnek a pult mögött, hogy a szokásosat kéri.
- A hölgy fogyasztása a házon. - Jelenti ki határozottan a pincérnek ismét, pedig ez nem evidens, de most jó kedvében van, amit a lány felbukkanásának is köszönhet. Jól érezte, hogy valami hiányzik, és az este nem csak ennyi lesz.
- Milyen szél hozott erre? - Kérdezi érdeklődve, de nem ül a lány mellé, hanem ott marad, előtte állva, lefelé nézve rá, mert még így is magasabb nála.
Angel & Alfonso


mind álarcot viselünk
Alfonso Deluca
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel E275f022292c5d53a06523ff3038d283c41b173d
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel 6bebac9550eb42fc6703296005c542ef14becd5a
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
"The fault, dear Brutus,
is not in our stars,
but in ourselves."
★ családi állapot ★ :
Forgive me, that I sit in silence
I will say nothing, when you scream
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel 582dd88f77186dbfdfb37ad3db0db069ba79befb
And often...
I can see in your eyes that
You want to be somewhere
Where we don't exist
★ lakhely ★ :
Long Island, East Hampton
★ foglalkozás ★ :
a The Mirage tulajdonosa
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ szükségem van rád ★ :

meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel Ezgif-com-gif-maker-4
underneath the lemon trees
★ hozzászólások száma ★ :
330
★ :
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel 05d7038e101aeff8ae421cb496400dc29d20761a
TémanyitásRe: meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel EmptyPént. Jún. 30 2023, 17:16


Alfonso and Angel

Talán nem én vagyok az a lány, aki minden hétvégén egy szórakozóhelyen tengeti az estéit, de tudom milyen az éjszakai élet, mert egyszer pontosan az a lány voltam, aki az unalom ellen és magány ellen pontosan a hangos és hangulatos helyekre menekült. Most már mondjuk van családom, bár ez elég erős kifejezés lenne, mert bár tényleg ők azok, akik sok idő után a legközelebb állnak hozzám, mégsem igazán a családom, mert azt hiszem nekem ez a szó, nem azt jelenti, mint másnak, nekem ez csak egy szó, nincsen nagyon mögöttes jelentése, mert sosem tudtam mit jelent. Barátok, igen ők azok, akikre tudom, hogy bármikor számíthatok, érdekes kapcsolatok, akik hiába nem az életem mindennapos részei, mégis ők jelentenek nekem valamit. Velük tudok kikapcsolódni, magam lenni és nem olyan lány, aki nem szeretnék, a magányos, elhagyott, igen szomorú élet sorsú lány. Laza akarok lenni, mert akkor nem érzem, hogy valami nem stimmel az életemmel.
Nem véletlenül döntöttem ma Alfonso társasága mellett, bár sosem voltunk annyira nagy barátok, mégis olyan volt ő nekem, mint egy igazi homály néha, ami nagyon bejött, hogy ugyan nem tudok róla mindent, mégis ez minden, amire vágyok, mert ez a sejtelmes kapcsolat ad nekem rengeteget az életben.
A szórakozóhely elé érve már kéremis a segítséget, hiszen nem a tömegbe vágyom, hanem a kis kiváltságomat kihasználva villogtatom a kártyám, ami feljogosít egy sokkal kényelmesebb szórakozási módra és helyre. A srácok felkísérnek egy nem csendesebb, de sokkal nyugodtabb részhez, ahol hamar meg is célzom a bárpultot, és helyet foglalok, hogy így várjam a leendő esti partneremet. Nem is várat sokat magára,a srácai elég gyorsan intézkedtek, szinte még percek sem teltek el,mire érzem magam mögött a férfi parfüm illatát, és a hangjára és a közelségére fordulok meg mosolyogva.
- Én mindig. - vigyorgok rá, majd viszonzom a köszönését és a puszikat. Ő egy tipikusan olyan férfi, akiért döglenek a nők, sármos, nagyon karakteres arca van és mint már említettem olyan titokzatos a megjelenése, hogy legszívesebben kikérdezné az ember, de nekem nincsenek ilyen fajta terveim vele.
- Tudod, pont erre van szükségem,mértéktelen italra és egy jó társaságra.- kezemmel a mellkasára bökök kicsit kacéran. Igaz túlzok, hiszen az, hogy mértéktelen italozásba fulladjon az este nem igazán a tervem része, persze szükségem van egy kis boldogító szerre, de nem biztos, hogy felejtésig szeretném nyomni az esét, az nem vallana annyira rám. Szeretem ha a kontrollom alatt tudom tartani magam és ha iszok, akkor hamar elfelejtődik ez a fajta kontroll és elfelejtem ki is vagyok és ki akarok lenni.
Szememmel felfelé nézek, hiszen az egész testével fölém magasodva kommunikál velem, én csak mosolyogva válaszolok neki, míg hátra nyúlok a koktélért, amit korábban kértem ki. A szívószállal a számba kortyolok bele, addig leveszem róla a tekintetem, majd csak éppen rápillantva nyelem le az italom és adok választ a kérdésére.
- Hiányzott már a társaságod Alfonso. - nem ez nem füllentés,hiszen valóban nagyon régen találkoztunk és kell nekem a társaság néha,akkor olyan tudok lenni, mint azelőtt, hogy egy bizonyos féket behúztam volna az életemben. Szeretek vadabb lenni, így ilyenkor kicsit ilyen lehetek.
- Remélem nem tartalak fel. Mert bár, tisztelem, ha valaki olyan fontos ember, mint te, ma mégsem adnálak vissza senkinek, ha már megszereztelek az estére. - kacsintok rá huncut félmosollyal, majd egy újabbat kortyolok a koktélba.

creditoutfit • xxx
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel EmptyHétf. Júl. 03 2023, 20:33

“Hundred bands in my pocket, it's on me. Hundred deep when I roll like the army. Get more bottles, these bottles are lonely. It's a moment when I show up, got 'em sayin', Wow. Hundred bands in my pocket, it's on me. Yeah, your grandmama probably know me. Get more bottles, these bottles are lonely. It's a moment when I show up, got 'em sayin', Wow"

Alfonso egyáltalán nem veti meg az italt, sőt, a napközbeni whiskyzés az egyik kedvenc időtöltése. Persze szerencsés alkat olyan szempontból, hogy ritkán látszik meg rajta a részegség, sőt, amíg nem menthetetlen a helyzet, addig ha akar, tökéletes józanságot tud játszani magán, ezért is teheti meg, hogy ha akarja, napokig részeg.
Van, akinek akad erről véleménye, de őt senki véleménye nem szokta megmozgatni.
- Nekem nincs ellenemre, de tudod, hogy úgyis győznék. - Nem csak abból kifolyólag, hogy már jó néhányszor megverte a lányt ivásban, de azért is, mert ismeri már annyira, hogy tudja, a whisky hatása csak úgy a tizedik ital után látszik meg rajta, akkor már mosolyog a tekintete, és nehezednek a szemhéjai is. De az rengeteg idő és rengeteg ital, így könnyedén előnyt kovácsol ebből bárkivel szemben, és őszintén? Szokott is.
Kezébe vesz a whiskyt, amit neki töltöttek, három jéggel, ahogy mindig, és egy pillanatig meredt figyelemmel nézi, ahogy Angel a szívószállal játszik. Nem volt köztük soha és semmi, de meg szokta magának engedni - és ezzel együtt a lánynak is - a mértéktelen flörtölést, mert ez olyasmi, ami tőle nem áll messze, és imádja is gyakorolni.
- Megtisztelsz. - Emeli a poharát a másik elé egy koccintásra, és mielőtt folytatná, kortyol egyet a whiskyből, de egyetlen vonása sem rebben belé, ahhoz már túl sokat fogyasztott belőle. Hogy ma, vagy úgy általánosságban, az egy jó kérdés.
- Mondjuk sűrűbben is járhatnál erre. Igazán nem az én hibám, hogy ritkán találkozunk. - Nem véletlenül lapul az a kártya Angelnél, és nem véletlenül kapta személyesen Alfonsotol. Hívni nem fogja, az nem az ő stílusa, de ha benéz hozzá, akkor megkapja tőle azt a kitüntető figyelmet, amire a lány most is vágyik.
Ha nem így lenne, nem fogalmazná meg.
- Zárásig a tiéd vagyok, drágám. Ha akarod, utána is. - Legalább akkor már senki nem zavarja meg őket a nagy flörtölgetésekben, már nem, mintha Alfonsot zavarná a közönség, csak vannak témák, meg gesztusok, amiket jobban szeret egy hátsóbb teremben, biztos magányban lefolytatni.
- Mihez lenne kedved ma este? - Több verzió is van, ezeket Angel már jól ismeri, ezért amíg dönt a sorsukról, felül a mellette lévő bárszékre, és int a pultosnak, hogy egy szivart legyen kedves előkészíteni neki. Itt szinte már ismerik a mozdulatait, ezért amikor villámgyorsan kézhez kapja, rá is gyújt.
- A DJ elég jó, csak sokat pofázik. - Jegyzi meg, hogy aki ma este náluk játszik, igazi profi, csak beszélhetne sokkal, de sokkal kevesebbet is. Alfonso egyedül hölgyekkel szereti a semmiről és mindenről egyszerre való társalgást, férfiaktól nem bírja elviselni, ha nem a lényegről beszélnek. - De mesélhetsz is valamit a hátsó termek egyikében. - Vigyorodik el szélesen, és miután szív a szivarból, kifújja, és folytatja egy következő korttyal a lendületet, miközben le sem veszi a szemét a másikról.
Angel & Alfonso


mind álarcot viselünk
Alfonso Deluca
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel E275f022292c5d53a06523ff3038d283c41b173d
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel 6bebac9550eb42fc6703296005c542ef14becd5a
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
"The fault, dear Brutus,
is not in our stars,
but in ourselves."
★ családi állapot ★ :
Forgive me, that I sit in silence
I will say nothing, when you scream
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel 582dd88f77186dbfdfb37ad3db0db069ba79befb
And often...
I can see in your eyes that
You want to be somewhere
Where we don't exist
★ lakhely ★ :
Long Island, East Hampton
★ foglalkozás ★ :
a The Mirage tulajdonosa
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ szükségem van rád ★ :

meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel Ezgif-com-gif-maker-4
underneath the lemon trees
★ hozzászólások száma ★ :
330
★ :
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel 05d7038e101aeff8ae421cb496400dc29d20761a
TémanyitásRe: meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» meeting you feels like fate
» feels like yesterday | Lana & Isaiah
» Leo && Angel // So it's a date?
» Angel Wish
» (Angel) Gabriel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: