New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Angel Wish
TémanyitásAngel Wish
Angel Wish EmptySzomb. Jún. 17 2023, 23:24
Angel Wish
A shoe can change your life! Just ask Cinderella

Karakter típusa
Keresett/Saját
Teljes Név
Angel Wish
Becenév
Angie, G, Gigi
Születési hely
New York
Születési idõ
2001.05.07.
Kor
22
Lakhely
New York, mikor hol, de általában Manhattan
Szexuális beállítottság
bi
Családi állapot
néha szingli, néha nem
Tanulmányok
élet iskolája
Foglalkozás
főállású pénzhajhász
Munkahely
nope
Hobbi
videojáték. lustálkodás, motorozás, foci, pasik hülyítése

Csoportom:
Törvényszegők

Jellem
Mit látsz te belőlem, a cuki szomszéd lányt, akivel mindenki szívesen leáll beszélgetni. De ami valójában vagyok az egy hervadt virág, de legalább szép csomagolásban.
15 éves korom óta egyedül boldogulok a világban, ez bőven elég volt ahhoz, hogy egy igazi túlélő váljon belőlem. A jég hátán is...
Makacs vagyok, nagyszájú és harcias, mindig mindent elérek amit szeretnék. A férfiakat egyszerűen el tudom bűvölni, és amennyire csak tehetem kihasználom őket. Nem való egy ilyen szép kislánynak a bűnözés, simán kicsalok bárkiből bármit. Sosem kellett dolgoznom, és mégis szép életem van. Nagyon jól manipulálom azokat, akik vannak, olyan hülyék, hogy ezt hagyják nekem.
Ha szívesebben olvasnád azt rólam, hogy kedves lány vagyok, tökéletes élettel akkor lapozz. Ezt dobta a gép, amikor megszülettem, ha rendes, becsületes életet éltem volna és élnék jelenleg, már rég elmenekültem volna az élet elől.
Kívülre mindig a tökélyt adom, kinek mit jelentsen, egész jó emberismerő vagyok erre könnyen rá fogok jönni ha találkozunk. Ne félj, nem mindenkit használok ki, vannak barátaim is.
Egyet fontos tudni rólam, nagyon bizalmatlan vagyok, de ha egyszer sikerül elnyerned engem akkor tűzön-vízen át képes vagyok kiállni érted. Barátnak iszonyat jó vagyok, kivéve ha pasi gondokról rinyál nekem valaki, akkor inkább távozok vagy annyit iszok, hogy kibírjam a nyafogást. De ha gondod van rám számíthatsz, de erősen meg kell dolgozni ezért a bizalomért.


Avataron:
Martina Stoessel

Múlt
Kisgyerekként gyakran éreztem, hogy nem kellek senkinek, ezzel az érzéssel felnőni, nem a legfelemelőbb érzés. Visszavezethetnénk ide a mai énemet, aki nem tud megbízni a pasikban, nagyon nehezen fogadja be az új embereket, de inkább azt mondanám, hogy egyáltalán nem engedek magamhoz közel senkit, ha mégis azt nagy munkával tudja elérni az illető.

Az apám elhagyta anyámat, amikor ő terhes volt velem, ezután anyám sem akart már igazán, nagyszüleimről sosem hallottam, anyámnak nincsen testvére, így ketten maradtunk a születésem után. Anyám mindent megadott nekem ami a túléléshez kellett, de többet nem tudott. Egy nagymenő cégnél volt asszisztens, de ez megkövetelte tőle, hogy szépen öltözködjön, és ő mindig inkább magára költött, mint rám. Szeretett ő engem, nem volt rossz anya, de különösebb erős kapcsolatunk sosem volt.

7 éves voltam, amikor meghalt, egyik éjszaka amikor elment szórakozni egy kicsit túlságosan elengedte magát és a sok szer kikészítette a szívét. Másnap találkoztam életemben először az apámmal, ő volt az egyetlen élő rokonom, akiről volt bármiféle bejegyzés az irataimban.
Apámról nem sok mindent tudtam, azt igen, hogy egy nagyon gazdag család örököse, ezáltal neki minden megadatott ami nekem sosem. Óriási házban élt, a feleségével, mert ekkor már nős volt és egy irtó ronda kutyával. Ő nyitott ajtót, leguggolt hozzám és tudta ki vagyok, láttam a szemében, én is tudtam, hogy ő az. Kijött a nő is az ajtóba, kétségbeesetten nézett rám majd apámra, neki nem tűnt fel az a rohadt nagy hasonlóság. Scott, mert innentől nem vagyok hajlandó apának nevezni egy ilyen alakot, felállt és közölte a rendőrökkel, hogy itt félreértés lehet, ő nem ismerte az anyámat, és egészen biztos benne, hogy nincs gyereke. Udvariasan megkérdezte, hogy tud e segíteni nekik bármiben vagy nekem, de addigra már elindultunk a kocsi felé, még visszanéztem a ablakból, ő még mindig az ajtóban állt, már a nő nélkül és engem nézett. Vajon fájt neki az egész, érzett ő bármit is? Mert nekem millió darabra tört az így is gyászos szívem, eldobott, megint. Hiába nem ismertem sosem, mégis óriási törést okozott nekem.

Mindezek után 15 éves koromig árvaházban kerültem, különösebben nem volt rossz helyem ott, de megszöktem mert másra vágytam. Nem volt nehéz dolgom, hamar magamra találtam a való életben. Sokáig azzal tudtam pénz kicsikarni az emberekből, hogy adtam a szomorú, szegény kisgyereket, aki szegény családban él és nincs mit ennie. Sokan megsajnáltak, volt aki még el is szállásolt, így éltem, egyik házból a másikba, vagy lepukkant motelekbe szálltam meg, ahol nem érdekelte az ott dolgozókat, hogy fiatal vagyok, csak az, hogy kifizetem a szobát éjszakára.

A célpontjaim mindig a gazdag férfiak voltak, Scott miatt késztetést éreztem, hogy bosszút álljak az ilyen rohadt nagy férgeken mint ő. Nem minden gazdag ilyen, de megtanultam kiismerni az embereket az évek alatt. Aki nem érdemelte vele csak a magányomat enyhítettem, egy kis beszélgetéssel.
Amikor már a gyermeki bájom nőies vonásokká alakult, egy kicsit más réteget is célba vehettem. Sosem csináltam olyat amit ne akartam volna, mindig én írtam a saját sztorim. Én irányítottam minden esetben, mindig, hiába hitte azt a másik fél az ellenkezőjét.
19 éves koromig, akkor találkoztam a leendő új családommal. Joshua már viszonylag érett férfi volt, amikor rátaláltam a drága kocsija mellett ácsorogva az utcán. Mint minden gyanútlan pénzes zsákhoz, hozzá is odamentem segítséget kérni. Ilyenkor mindig extra csinosan öltöztem, magassarkú, és a legszebb sminkem, a pénzszerzés móka volt és szórakozás volt nekem. Csak útbaigazítást kértem, mert elhagytam a táskám, amiben minden iratom és a telefonom is benne volt, ez a mese mindig bejött főleg ha egy nő úgy néz ki mint én. Joshua, mint általában minden férfi ilyenkor ezer örömmel segített nekem. Volt aki hazavitt, tőle ilyenkor tulajdonítottam el ezt azt, volt aki elhívott ebédelni, vagy vacsorázni vagy magához, ha éppen nem volt otthon az asszony. Joshua kicsit máshogy próbált meg felém közeledni. Nála nem volt olyan egyszerű a dolgom, éreztem, hogy segíteni akar, de csak a maga tartózkodó módján, ezt ma már tudom, ő ilyen volt mindig. Beültünk egy kávéra, közben beszélgettünk, de ez más volt, jól éreztem magam nem csak megjátszottam. Mondta, hogy nagyon szívesen hazavisz, csak meg kell várja a húgát, mert megígérte, hogy itt találkoznak de ő késik 1 órát.
Abban az 1 órában mindenről szó volt, az életemről, az övéről. Barátok lettünk, ő az az ember, akire a mai napig mindenben számíthatok. Most vele élek, mint barát, lakótárs nevezzük bárhogy, apró extrákkal, amikor kedvünk tartja. Mi megpróbáltunk együtt lenni, de nem ment, nem akartuk elrontani azt ami jó, így inkább barátok maradtunk. Még van mit tanulnom az életben ahhoz, hogy egy stabil kapcsolatban legyek.

Még mindig nagyon szívesen űzöm egykori munkám, erről Joshua is tud. Bár nem hajlandó egy normális nőt szerezni magának, nem kötöttük le egymást. Tudjuk, hogy nekünk közünk van egymáshoz, és lehet idők kérdése és több is lehet, de addig nem akarom, hogy egyedül legyen. Mindent megkapunk egymástól, tényleg a szó legszorosabb értelmében, de neki szerelem kell. Ő azt mondja nem, de én tudom. A húga olyan nekem mint a saját húgom lenne, de nagyon ki tud akadni rám, ha elmegyek szórakozni. Ő akarja a kapcsolatunkat Joshuaval, és nem támogatja a kicsapongó életem.

Mondtam bőven van még hova fejlődnöm, de még fiatal vagyok, tapasztalnom kell, fájnia kell, ahhoz, hogy egyszer megértsem mi a jó nekem. De tud valaki nekem igazán fájdalmat okozni egy ilyen élettel a hátam mögött, és még csak 22 éves vagyok. Scott annyira összetört bennem valamit, hogy lehet sose rakom össze újra.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angel Wish
Angel Wish EmptyKedd Jún. 20 2023, 14:13
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Angel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemedben leírt lány a történeted folytatása alatt még inkább értelmet nyert. Egy bizonytalansággal teli világban kellett élned, ahol korán rá kellett jönnöd, hogy a legnagyobb támaszod csakis saját magad vagy. Az ilyen felismerés először kegyetlen, majd dühítő tud lenni míg végül valami àtkapcsol az emberben és azt veszi észre, hogy túlélő módra kapcsolt. Teljesen érthető, hogy a veled történtek után miért viszonyulsz úgy másokhoz. Hogy miért nem engedsz senkit sem magadhoz igazán közel egészen addig amíg ő maga nem méltó rá. Bármennyire is rosszul hangzik ez, szerintem jól döntesz, ha így gondolkodsz. Eleget vettek már el tőled ahhoz, hogy csak úgy könnyedén, az irányítást kiengedve a kezeid közül bárkinek is lejjebb engedd a magad köré épített falakat. Viszont jó volt látni, hogy a végén akadtak olyan emberek az életedben akikhez tartozhatsz. Megérdemled, hogy legyen valami stabil az életedben és remélem a közeljövőben sokkal több jó tapasztalatot is szerezhetsz majd. Angel Wish 4146035580 Addig pedig nyugodtan kapd el azt, aki nem bánik jól veled.  Angel Wish 3673325056
Tetszett a történeted és a fogalmazásod is. Kívánok neked sok játékot és köszönöm, hogy olvashattalak.  Angel Wish 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Angel Wish A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Angel Wish D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Angel Wish 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1704
 
Angel Wish
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angel [Saffie & Ah In]
» Angel of Darkness
» Leo && Angel // So it's a date?
» The angel of Music - Park Sun Woo
» Liam && Remmie ;; only angel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: