New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 13:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

feels like yesterday | Lana & Isaiah
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptyCsüt. Dec. 21 2023, 20:05
Isaiah & Lanai
"What if seeing each other again changed everything?"

Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy amilyen őrült dolgok csak megtörténhetnek egy emberrel, azok jellemzően megtörténnek velem. Az én esetemben az őrangyalom, vagy a sors, vagy nevezzük aminek akarjuk, egyszerűen rám szór minden szart válogatás nélkül, amivel nekem foglalkoznom és törődnöm kell. Fura alak a metrón? Biztosan velem áll szóba. Kicsit gyanúsnak tűnő orosz srác, aki egyébként fogalmam sincs milyen úton-módon, de irtó finom import vodkát szerez? Ismerem. Az új cipő, aminek az első viseléskor a legrosszabbkor pattan el a pántja és válik használhatatlanná? Igen, ilyen is előfordult már velem. Inkognitó popsztár Bronx egyik sztriptízbárjában? Én szolgáltam ki és nem, nem mondom el ki volt az. Ezek után azt hiszem kicsit sem kellett volna meglepnie annak, hogy a gimis barátom, aki tíz éve eltűnt, most megjelenik épp azon a környéken, ahol egyébként egyikünknek sem lenne semmiféle keresnivalónk. Elvégre nekem nem volt közöm egészen pár évvel ezelőttig Bronxhoz, Zade-el kapcsolatban pedig nehéz lenne elhinni, hogy tíz éven át szimplán csak a város másik felében lézengett. Az agyam mégsem tud megfelelő sztorit gyártani ahhoz, amit a szememmel nagyon is látok és érzékelek. Mert képtelenség szem elől téveszteni egy akkora embert, mint ő. Másrészt meg túl helyes ahhoz, hogy vagy öt másik hasonmása rohangáljon a városban. Nem, ez határozottan Zade. Miért éreztem mégis azt, hogy ha bárkinek meséltem volna róla, aki ismerte őt, amikor még jártunk, az illető nem hinne nekem? Talán tesztelnem kellene és megkérdezni tőle valami olyat, amit csak neki szabadna tudnia. De akárhogy is törtem a fejem ilyen kérdéseken, mind túl intimnek tűnt, hogy csak úgy kinyögjem őket az utcán. Tényleg szükségünk volt a lakásom magányára.
- Ez... - Eszeveszetten kerestem a megfelelő szavakat, amelyek néha napján így is hajlamosak voltak elkerülni engem, de ebben a helyzetben tényleg teljesen cserben hagytak. - Ennél nekem többre van szükségem. El... kell magyaráznod, hogy mi történt. - Hitetlenkedve ráztam a fejemet, mert még mindig nem sikerült értelmes alternatívát kiválasztanom a fejemben arra, hogy hogyan lehetünk most itt mindketten. Az egyik részem mérhetetlen örömet érzett, a másik teljesen össze volt zavarodva.
- Kellett volna? - Nem voltam benne biztos, hogy mi fog most következni, ezért is tettem fel egy biztonsági kérdést. - Nem, apa meg én rendben vagyunk. Mindenki rendben van. - Jadievel is rendben volt a kapcsolatunk, még ha kevesebbszer sikerült is találkoznunk, mint ahányszor én valójában szerettem volna. Ha most ennek az okait keresnénk, akkor biztosan azzal védekeznék, hogy az éjszakai műszakok jellemzően eléggé kifárasztanak és kénytelen vagyok másnap kipihenni őket. A húgom szabadideje pedig valahogy pont ezekkel a pihenőnapokkal vág össze.
- De hiszen te nem vagy mindenki. Miért ne engednélek be magamhoz? - A szavai és a viselkedése, az ahogyan újra és újra valami ismeretlent emlegetett, amit a gondolataimnak csak valami sötétnek és félelmetesnek tudtam megalkotni, egyre inkább összerántotta a gyomromat, pedig nem vagyok túlságosan finnyás lány. Nem félek a horrorfilmektől és hajlamos vagyok olyan dolgokba is belemenni, amire másokat talán rá kell beszélni. Nyilván nem szeretnék meghalni, de igenis abban hiszek, hogy egy életünk van és ki kell ezt használnunk. - Zade, tudod, hogy nagyon szerettelek. - Olyan könnyedén csusszantak ki a szavak a számon, hogy fel sem fogtam őket. Mégis, nem éreztem égető érzést a torkomban, nem kívántam azt, hogy bárcsak visszaszívhatnám, amit mondtam. Mert elejétől a végéig igaz volt. Szerettem őt, múlt időben.
- Igen, és? Szomszédok voltunk! - Fogalmam sincs miért védekeztem ennyire, mégis el akartam vele hitetni - meg akartam vele értetni -, hogy Jordan jó ember, hogy nem olyasvalaki, akire úgy kellene gondolni, mint valami gyanús alakra, aki ismeretlen lányokat akar levenni a lábukról és álmukban megerőszakolja őket. Nem, Jordan sokkal másabb. Vicces, néha idegesítő - főleg amikor a házimunkával jön nekem, meg azzal, hogy mit felejtettem el megcsinálni -, van munkája, kurva jól néz ki, nem felejti el, hogy melyik a kedvenc twinkie ízem, jól főz... Tudnám még sorolni. - Van egy macskája is. Hogy lehetne valaki rossz ember, ha van macskája? Szeretnéd látni? Lucifer! - Úgy néztem körbe, mintha az állat éppenséggel hallgatna bármelyikünkre, nem pedig mi élnénk a szőrpamacs világában és szolgálnánk ki, mint egy fejedelmet.
- Szerintem én nagyon egyszerű vagyok, Isaiah. Mindenki más túlgondolja. - Mosoly kívánkozott az ajkaimra, mégsem engedtem, hogy teljes valójában megmutatkozzon. Túl sok megválaszolatlan kérdés lebegett ott közöttünk a levegőben, hogy így tegyek. Kérdések, amelyekre csak Zade adhatott nekem választ. Olyan válaszokat, amelyekre talán nem is voltam megfelelően felkészülve.
- Hogyhogy helyes lett volna? Miért... - Olyan erősen az ajkamba haraptam, hogy már attól tartottam, hogy vérezni kezd, mégsem volt elég ahhoz, hogy visszafogjam magam és ne bökjem ki a következő kérdést: - Miért gondolod, hogy jobb lett volna, ha csak úgy elmész mellettem és abban a tudatban halok meg, hogy fogalmam sincs róla, hogy élsz? - Hevesen mutogattam felé, még finoman a mellkasát is sikerült megérintenem. Nem tudom más hogy reagált volna, ha újra látja a tíz éve eltűnt szerelmét, de én azt hiszem kezdtem beleőrülni a dologba.
- Mexikóból... - Nem kérdést tettem ugyan fel a hangsúlyom mégis egészen olyanra sikerült, mintha nem érteném az egészet. Mert nem is értettem. Olyan közel volt és mégis tíz év telt el, ami közben mindenki elfogadta a rendőrség álláspontját, hogy Zade nincs már az élők sorában. A legfájdalmasabb az volt, hogy idővel én is kénytelen voltam elfogadni ezt és most mégis itt áll előttem és nem egy szellem.
- Tessék?? - Kissé hisztérikusan bukott ki belőlem a kérdés. Ahogy említettem, nem tervezek még meghalni, épp ezért arról beszélni, hogy valaki meghal, vagy hogy éppenséggel megölik... A normális embereket ennek fel kellene zaklatnia. - Nem mehetsz oda vissza, ha ekkora veszélyben vagy. De tudunk egyáltalán segíteni rajtad? Rosalie tudja? - Tisztában voltam vele, hogy talán nem érdemlem meg ezeket a válaszokat. Zade szerint már így is túl sokat tudtam pusztán azzal, hogy itt állt előttem és felfogtam, hogy életben van. - És a szüleid...? - Kérdőn pillantottam felé. Szomorúvá tett volna a gondolat, ha nem lett volna lehetőségük találkozni a fiukkal, amikor én magam is szemtanúja voltam egykor, hogy mennyire szeretik őt.
- Miért...? Kik ők? - Ezek már tényleg olyan kérdések lehettek, amiket nem szabadott volna feltennem. De a tíz éve ide vagy oda, képtelen lettem volna elutasítani őt, vagy kitessékelni a lakásból. Nem, valójában segíteni szerettem volna neki. Egyszerűen csak arra nem tudtam rájönni, hogy hogyan tehetném ezt. Vajon elég ha meghallgatom? Vagy tehetek bármit, ami megkönnyíti a helyzetét és ami biztosítja, hogy életben marad? Hideg futott végig a gerincem mentén, amihez talán a testem rezdülése is társult, a kellemetlen érzéstől, ami elfogott, tudva, hogy ez a beszélgetés is élet halál kérdés lehet.
- Sosem gondoltam, hogy ezt fogod mondani, és hogy ez történt... Én... - sóhajtva adtam magamnak néhány másodpercet, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat és lehetőleg ne sírjam el magamat. - Ha tudtam volna, hogy segítségre van szükséged... - Nem fejeztem be a mondatot, csak a pillantását kerestem. Könnyű most azt mondani, hogy képes lettem volna rá, még ha ő is és én is tudjuk, hogy a tizenhét éves Lanai baromira nem tudott volna segíteni a tizenhét éves Isaiahnak.
- Ne haragudj! - A kezem az övére csúszott, finoman cirógattam meg az ujjait, mintha attól féltem volna, hogy ha újabb heves mozdulatot teszek, hirtelen eltűnik majd. - Hülye kérdés volt. Nem szabadott volna ilyet mondanom. Tudod, hogy én nem... - Újabb sóhajt eresztettem el, de közben erősebben fogtam rá az ujjaira, mert éreztem, ahogyan a térdem megroggyan. Azt hiszem most kezdett minden valósággá válni.
- Biztos? - Felnéztem rá, az ismerős szemekbe, amiket egykor többet láttam, mint a saját tükörképemet. - Csak hosszú volt az este. - Talán a kelleténél hosszabb is. - Nem, nem kell pihennem. - Olyan határozottan mondtam ezt, amennyire csak jelen pillanatban tudtam. Az utolsó amit szerettem volna, hogy eltűnjön, mire kipihenem magam. Inkább ájulok el előtte a fáradtságtól, mint hogy most azt mondjam neki, hogy aludnom kell.
- Nem - egészen vékony volt a hangom, ahogyan ezt mondtam. - Olyankor szoktam, amikor hazaérek. - Ami valójában jelenleg is igaz volt. - Lehet, hogy van valami a hűtőben, amit Jordan készített. Ő sokkal jobb nálam a konyhában. -  A fejemmel a konyha felé intettem, majd kihúztam a karomat Zade kezéből és az ujjai közé csúsztattam a sajátjaimat, hogy a szomszédos helyiség felé tudjam irányítani. - Emlékszel még azokra a harci puffancsokra, amiket gimiben csináltam és muffinnak kellett volna lenniük? - Ha most azt mondja nem emlékszik, egyszerűen hazugnak fogom nevezni, mert annyira rosszul sikerültek, hogy talán még az iskolaigazgató is a mai napig emlegeti. - Ha nem főzött, akkor végünk van. - Utóbbi esetben konkrétan lehet, hogy csak pirítóssal tudnám megkínálni, ami ehető is lenne. Nem csoda, hogy tíz év alatt nem sokat változtam, és a családi állapotom is sokkal inkább az egyedülállóra hasonlított, mintsem a házasra. Ki akart volna elvenni valaki olyat, aki még egy rántottát is oda tud égetni?
1449 | welcome back feels like yesterday | Lana & Isaiah 2624752903 | ruhácska |



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?
mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
feels like yesterday | Lana & Isaiah 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptyHétf. Jan. 30 2023, 22:43

Lanai & Isaiah

Összességében, nem volt túl átgondolt a szökési tervem, erre pedig csak akkor jöttem rá, amikor már rég késő volt. Az, hogy Rosie-t hívtam fel, talán önzőség volt tőlem, ugyanakkor nem tehettem mást ebben a helyzetben, mivel én is ismertem a határaimat. Úgy, hogy konkrétan tíz évre eltűntem, gyakorlatilag esélyem sem lenne mástól segítséget kérni, csak a családomtól. A szüleimet pedig valamiért én nem úgy képzeltem magam elé, mint a legtöbben teszik ezt. Ha anyára és apára gondoltam, folyamatosa csak az járt a fejemben, hogy ők ketten mennyire törékenyek. Nem tudom, hogy ezt apám betegsége idézte elő, vagy pedig arra gondoltam, hogy ők ketten biztosan megöregedtek, míg én nem kevés erőt birtoklok. Nem szimplán megnőttem 190 centire már egészen fiatal koromban is, hanem mindig nagyon sportos voltam. Miután láttam apát a lehető legrosszabb állapotban, ő többé számomra nem egy hős lett, hanem egy olyan személy, akit minden körülmények között meg kell óvnom. Nem gondoltam bele abba, hogy talán meg vannak számlálva a szüleimmel tölthető napok, mert világ életemben túl önző voltam ahhoz, hogy hasonlókra akár gondolni is akarjak.
Talán pont ennek fényében voltam képtelen a józan eszemmel gondolkozni és nem hagyni Lanát elsétálni. Sokan mondanák nekem, hogy ha igazán szerettem volna őt, akkor nem keverem még feltételesen se bajba. Én pedig ezt annak tudtam be, hogy talán egykor nagyon szerettem őt, most viszont már annyi idő eltelt, hogy magyarázatot kell adnom neki a dolgokra. Ha nem leszek vele őszinte, akkor soha az életben nem fog bennem már megbízni. Ez a dolog kettőnk között már nem szerelemről vagy szeretetről szólt. Hanem arról, hogy nem hagyhatom lógni azokat az embereket, akik egykor számítottak rám.
- Sajnálom – nem tudtam volna elégszer ezt mondani neki. Azt hiszem, ha a nyelvem elkopott volna a szóba, akkor sem mondtam volna ki neki ezt annyiszor, amennyiszer megérdemelte volna. Ennek fényében pedig nem igazán tudtam, hogy mit kellene tennem mondjuk a szüleimért.
- Nem sokat változtál – halkan, mégis szomorkásan nevettem fel – Nincs már jogom kioktatni arról, hogy nem kellene ezt csinálnod, ezért inkább érdeklődnék. Összevesztél apukáddal?
Reménykedtem benne, hogy nem lesz a válasza. Más okot nem igazán tudtam volna elképzelni a nagy függetlenedésre, és mivel ők egy olyan család voltak, akik anyagilag jól álltak az apja munkája és rangja miatt, ezért elég elképzelhetetlen volt számomra, hogy az én Lanám egyszerűen eldobta magától a segítséget. Még akkor is, ha ez pontosan olyan dolog volt, amit az általam ismert lány megtenne. Összességében nem tett boldoggá, hogy ezt lépte meg, ugyanakkor az is igaz, hogy – mint már említettem – már rég nincs ahhoz jogom, hogy tanácsokat osztogassak neki. Csak reménykedni mertem abban, hogy nem fog baja esni a döntései miatt, viszont szerintem az én múltammal egyáltalán nem kellene a megfontoltságról papolnom úgy bárkinek.
- Nem szabad mindenkivel ilyen jószívűnek lenned… - főleg nem azokkal, akik elhagynak. Nem volt elég bátorságom ahhoz, hogy ezt kimondjam neki, mivel otthon éreztem magam attól a tudattól, hogy mellettem van. Még akkor is, ha már nem foghattam meg a kezét és összességében ezt nem is szerettem volna megtenni. Tudtam, hogy mi ketten egykor nagyon is szerettük egymást, most viszont ez mégis valahogy más volt. A külön töltött tíz év nem átugorható két lépéssel. Nem voltak pillangók a gyomromban, és nem éreztem azt, hogy ismét fel akarom venni a fonalat ott, ahol leraktam. Jó volt Lanával, de semmi jogom nincs összezavarni az érzéseit.
- Szóval együtt élsz valakivel, aki nem a pasid – manapság ebben semmi furcsa nem volt, engem mégis megmosolyogtatott a dolog, ami miatt azt éreztem, hogy a tenyeremet Lana fejére kell tennem, amit finoman meg is nyomtam vele – Nem lettél egyszerűbb az évek során, Lanai.
Azt már megtartottam magamnak, hogy alapvetően az emberek nem is ezért szeretik őt. Olyan szempontból nagyon is könnyű eset volt, hogy gyakorlatilag a semmivel boldoggá lehetett tenni. Ez egy olyan tulajdonsága volt, ami túl kevés emberben van meg. Nem sok személyt ismerek, aki még egy mosolynak is örülni tud, emiatt Lanát különlegesnek gondoltam. Az én életem pedig annyira bonyolult volt az elmúlt időszakban, hogy az egyszerűséget sokkal lenyűgözőbbnek láttam gyakorlatilag bárminél.
Egyáltalán nem döbbentett meg az, hogy Lana elsőre nem sok mindent értett meg abból, amit elmondtam neki. Lényegében elég hihetetlen volt a történet, amit előadtam, szerintem tuti, hogy hasonlót látott már valami csajos tini sorozatban régen, ami miatt még inkább tűnt minden mesének, ami körülöttem volt. Néha én is azt hittem, hogy ha lehunyom a szemem és újra kinyitom, akkor felébredek és valami teljesen mással foglalkozom, mint mondjuk bujkálással, vagy éppenséggel illegális üzletek lebonyolításával. A gond az volt, hogy összességében fogalmam sem volt arról, hogy mit kellett volna kezdenem az életemmel, mert nem ismertem egyetlen utat sem azon kívül, amit végül magamnak választottam.
- Már rég rájöttek és meg is találtak – sóhajtottam fel halkan, aztán szomorkásan elmosolyodtam – Sajnálom, hogy belekeverlek. De, amikor megláttalak… Nem tudtam csak úgy elmenni melletted, pedig az lett volna a helyes.
Nem akartam túl sok információt a nyakába zúdítani, én is éreztem, hogy ez nem az a fajta sztori, amit egy szuszra lehetne adagolni, ezért inkább lassan haladtam és igyekeztem úgy megválaszolni a kérdéseit, hogy minden érthető legyen a számára.
- Mexikóból szöktem meg. Eddig ott voltam. Fű alatt szereztek nekem papírokat és te is tudod, hogy ha onnan eljössz, akkor már nem olyan könnyű visszaszerezni a személyazonosságod – az egyik dolog, amivel igyekeztek lekötelezni az volt, hogy gyakorlatilag úgy csináltak belőlem migránst, hogy csak a származásomat tekintve volt közöm Mexikóhoz. Beszéltem spanyolul, de összességében nem sok közöm volt Latin Amerikához még annak ellenére sem, hogy valószínűleg az emberek látták rajtam a származásom. Mi a húgommal azok a fajta latinok és latinák voltunk, akik ezt le se tagadhatták ezt. Emiatt pedig most nagyon szívok.
- Ha bárki megtudja, akkor törvényesen visszatoloncolhatnak, Mexikóban pedig szinte biztos, hogy meg fognak ölni – talán volt súlya a szavaimnak, azonban a valóságban az a helyzet, hogy nem sokat változtat a tényen, hogy élek-e vagy halok. Azoknak az embereknek nem fogom tudni visszaadni az elvesztegetett tíz évet, amíg halottnak hittek. A különbség annyi lenne, hogy most már tényleg teljes mértékben biztossá válna, hogy nem élek.
- Tizenhét voltam, amikor először találkoztam velük – ezek voltak azok a részletek, amikről nem beszéltem már annyira szívesen. Pontosan tudtam, hogy ha elmondom neki az igazat, az talán megkönnyíti a szívemet, de együtt kell élnem azzal a tudattal a továbbiakban, hogy ő akár utálhat is engem.
- Nem tudlak ezért elítélni – azt már nem tettem hozzá, hogy ezt jobbnak tartom annál, hogy kitessékel, vagy éppenséggel dühös lesz rám. Ugyanakkor nyilvánvalóan valamennyire irritált a helyzet, mert világ életemben gyűlöltem a bizonytalanságot. Most viszont nem voltam olyan helyzetben, hogy ezt felrójam Lanának, ezért pedig képtelen voltam beletörődni abba, hogy talán úgy hagyom el ezt a házat, hogy nem tudom meg azt, hogy mit gondol rólam és a helyzetről, amibe kerültem.
- Soha nem tudnálak bántani – egészen halk volt a hangom, egyetlen oldalpillantást engedtem meg magamnak, mert nem éreztem a tekintetét a testemen. Nem tartott túl sokáig, utána megint az ölemben nyugtatott kezeimet kezdtem el figyelni, de még így is láttam, ahogyan elszédül miközben feláll. Vele együtt pattantam fel a helyemről, közben pedig finoman fogtam rá a karjára, hogy ha esetleg elszédülne, akkor már legyen támasza.
- Nem kérek semmit, rendben vagyok – kedvem lett volna visszanyomni őt ülőpozícióba, de mindkét tenyerem hirtelen az arcára csúszott – Fáradtnak tűnsz. Nem kellene először pihenned? Inkább nekem kellene valamit hoznom neked. Ettél már egyáltalán?
Talán túl sok kérdést tettem fel, ami visszarepített egy kicsit abban az időszakban, amikor még jogom volt számon kérni rajta azt, hogy kihagyta-e a reggelijét, vagy nem. Ez pedig nem kifejezetten tetszett, mivel arra kellene koncentrálnom, hogy távol maradjak Lanától, nem pedig a csodás, nosztalgikus érzéseimre vele kapcsolatban.

1 266 | öltözék |×


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway

Lanai E. Foster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQdS2
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGQl4f
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptyHétf. Dec. 27 2021, 22:53
Isaiah & Lanai
"What if seeing each other again changed everything?"

Minden ember azt kívánja néha, hogy képes legyen visszaforgatni az idő kerekét. Hogy egy döntésünket akarjuk megmásítani, egy szerettünkkel akarunk újra találkozni, vagy olyan érvet találtunk ki utólag a zuhany alatt egy veszekedéshez, amit már bánunk, hogy nem jutott eszünkbe korábban... Odabízom. De mégis tagadhatatlan, hogy mind vágyunk erre. Én telhetetlen vagyok, nem pusztán egy dolgot akartam visszacsinálni az életemben, akár egész este tudtam volna sorolni a kisebb nagyobb jelentőséggel bíró dolgokat, amelyekhez visszamentem volna. Zade is egyike ezen részleteknek, a hozzá fűződő emlékeim pedig azt hiszem nem pusztán női szentimentalitásból adódtak. Állítólag mi nők jobban kötődünk azokhoz, akikkel lefeküdtünk, de őrültség lenne úgy csinálni, mintha csak ezért érdekelne, hogy hogyan kerül most ide a férfi, aki bár nem ugyanaz a srác már, mint tizenévesen, de mégis csak pár másodpercbe telik, hogy az agyam felismerje és összekösse azokkal a - sajnálatos módon - halványuló emlékképekkel, amelyek róla élnek bennem.
Részben becsapásnak éreztem ezt az egészet, még az is átfutott az agyamon, hogy képzelődöm, hogy valójában a férfi, aki berángatott egy sikátorba csak túlságosan hasonlít valakire, akivel még találkozni szeretnék életem során. Már ha még hiszek abban, hogy ő életben van és nem igazak azok a feltételezések, amelyek alapján a rendőrség arra jutott, hogy nem keresi őt tovább.
- Igen, az... - Magam sem tudom, hogy elég hangosan mondtam-e ki a szavakat, vagy alig volt több az egész suttogásnál, habár feltételezhető, hogy olyan közelségből, amiben mi voltunk Zade meghallhatta a szavaimat. A válaszomnak nem különösebben volt értelme, mint ahogyan a gondolataimnak sem, amelyek a fejemben cikáztak. Azt is nehéz volt elfogadnom, hogy ez az egész nem egy álom, hanem ő tényleg itt van, ez pedig megtörténik. Arra már képtelen voltam a saját fejemben megoldást találni, hogy hogyan is lehetséges ez.
- Jó-jó. Menjünk fel hozzám. - Még ha nem is feltétlenül értettem egyet azzal, hogy mindkettőnknek magyarázkodnia kell, hajlandó voltam belemenni ebbe az üzletbe, ha én válaszokat kapok. Mindenképpen szükségünk volt egy kis időre, hogy megbeszéljük ezt az egész váratlan találkozást. Csak ezt követően gondolkodhattunk arról, hogy mi lesz holnap, vagy egy hét múlva. - Szerettem volna egyedül próbálkozni és itt kaptam munkát. - Ez volt az egészre a legegyszerűbb magyarázat. Hogy hogyan éreztem tőle magamat, azt jelen pillanatban - vagy úgy bármikor - senki nem kérdezte. - A hozzám hasonló lányoknak sehol nem biztonságosabb. Nem akarok örök életemben félni. - Apa évek óta ezerrel küzd azért, hogy a világot csak egy kicsivel is jobb hellyé tegye, én pedig nem akarom lekicsinyelni a munkáját, vagy azt mondani, hogy értelmetlen az a szélmalomharc, amit folytat. Mégis úgy érzem, hogy hiába vannak olyan elhivatott emberek, mint ő maga is, sosem lesz olyan nap, hogy valaki ne kelne fel olyan céllal, ami másokat tesz tönkre és nyomorít meg. Sosem lesz semmi igazán tiszta és ártatlan. Én viszont nem vagyok hajlandó rettegésben élni az életemet, még ha most rövid ideig megtapasztaltam is, hogy milyen érzés minden sejtemben megrettenni.
- Ne köszönd. - Hiába telt el tíz év, ma is képes lettem volna úgy viselkedni vele, mint az első napunkon. Még a legnagyobb ellenségemmel is képes lennék valami jót tenni, ha úgy hozza az élet. Túl rövid ideig vagyunk a Földön ahhoz, hogy hosszú ideig nehezteljünk másokra. Zade esetében pedig még csak neheztelésnek sem nevezném azt az érzést, amit az eltűnésekor éreztem. Az élet más területein az már teljesen más kérdés, hogy mit tennék meg a pillanatnyi bosszúért.
Egy részem ugyan kíváncsi lett volna arra, hogy Jordan milyen fejet vág, amikor beállítok egy számára teljesen idegen pasival, de az egész helyzet abszurditása mellett mégis megnyugtatott, hogy kettesben vagyunk. Sejtettem, hogy amit a férfi fog nekem mondani nem olyasmi lesz, ami avatatlan fülekre tartozik. Nem tudom mennyivel leszek előrébb, ha magyarázatot kapok, hiszen a filmekben sem véletlenül nem akarnak tudni emberek bizonyos illegális dolgokról. A tudatlanság megvéd mindenkit attól, hogy elő akarják venni valami miatt. De ki lenne az, aki éppen engem keres, mert információm van egy olyan emberről, aki tíz éve eltűnt?
- Nem. Jordannel nem vagyunk egy pár. - Akármennyire szórakoztatónak tartottam a történetet, ahogyan befogadtam őt a macskájával együtt, az talán egy későbbi beszélgetés témája lehet. Sosem gondoltam bele hogy milyennek tűnik az életem más emberek számára, és én magam sem töltöttem azzal az időmet, hogy hétről hétre mérlegeljem, hogy mit értem el, vagy mit akarok egy hónap, vagy akár egy év múlva. Még ha vannak is nehézségeim - ami egyébként minden felnőtt embernek van -, de elmondhatom, hogy élvezem az életemet. Épp ezért nincs mit sajnálnom.
Nem hiszem, hogy a hazafelé vezető út elegendő lett volna ahhoz, hogy felkészüljek mindenre, amit hallani fogok, de azt sem gondoltam, hogy olyan szinten leesik majd az állam a hallottak miatt, mint ahogyan megtörtént. Elég kompromittáló képek születhettek volna rólam abban a pillanatban amikor megtudtam, hogy Zade illegálisan tartózkodik az országban, a kezdeti izgalom pedig óvatossággal vegyült, amikor újra megszólaltam. - Honnan szöktél meg? Nem szólhatsz a hatóságoknak? Ha rájönnek, hogy nem tűntél el, akkor... - Könnyedén megtudhattam volna pontosan mit csinálnak ilyen helyzetekben, hiszen apám is a bűnüldözésben dolgozik. De ígéretet tettem, még pedig épp annak az embernek, akivel farkasszemet nézünk.
- Miért nem szabad másnak tudnia? - Előre éreztem, hogy ha őszinte választ kapok a kérdésemre, egyszerűen fájni fog. De ha a titoktartáson túl most arra kért volna, hogy segítsek neki, akár apámon keresztül, akár a saját erőmből, hajlandó lettem volna rá. Még ha nem is voltam teljesen tisztában a következményekkel.
- Egy... - Tudtam. Mégsem tudtam kivédeni, hogy igenis fájjon a válasza. - Bűnbanda? Zade... - Nem volt több puszta suttogásnál a hangom, amikor kimondtam a nevét. Az ujjaim a halántékomra csúsztak, onnan pedig tovább a hajamba. A könyökeimet a két térdemre támasztottam és pár pillanatig a szőnyegünket bámultam. - Mióta.. ismered őket? - Mióta van dolga velük? Nekik dolgozik? Minél több kérdés merült fel bennem, annál inkább összezavarodtam. Egészen más volt azzal a tudattal munkába menni, vagy járni Bronx utcáit, hogy a világban vannak nagyon rossz és sötét dolgok, az pedig megint egy másik volt, hogy egy potenciális bandataggal ülök egy lakásban, még ha a gimis szerelmemről is volt szó.
Mély levegőt vettem, amikor feltette a kérdését, de képtelen voltam rávágni a választ. Az első gondolatom az volt, hogy nemmel felelek, de úgy éreztem nem szabad hazudnom. Viszont az sem jött a számra, hogy ténylegesen félek tőle, mert nem volt így. - Nem... tudom mit mondjak erre. - Nehezen jöttek a szavak, ez pedig legalább annyira fájt, mint választ kapni a korábban feltett kérdéseimre. - Azt hiszem nem. Te... bántanál engem? - Nem akartam felvázolni a helyzetet, hogy mikor történhetne ilyesmi. Megígértem neki, hogy nem árulom el senkinek, ehhez pedig tartani fogom magam, történjen bármi. Ahogyan ő nem tudott a szemembe nézni, nekem is nehezemre esett az ő alakján tartanom a szememet. Hirtelen álltam lábra, talán egy kicsit még bele is szédültem az egészbe, de úgy éreztem nem bírok egy helyben ülni.
- Milyen udvariatlan voltam, ne haragudj! Hozzak... valamit? - Tanácstalan volt a hangom és az a néhány lépés is, amit megtettem, lényegében csak össze-vissza fecsegtem. Úgy érzem sok dologgal találkoztam már az életben, de arra senki nem készített fel, hogy mit kell tenni, ha a tíz éve eltűnt és halottnak hitt szerelmünk visszatér, aztán azzal jön, hogy egy mexikói bűnszervezet üldözi őt és veszélyben van. Hiába rendőr az apám, ilyet még ő sem tanított nekem.
1203 | welcome back feels like yesterday | Lana & Isaiah 2624752903 | ruhácska |



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?

Isaiah F. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
feels like yesterday | Lana & Isaiah 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptyPént. Okt. 29 2021, 10:43

Lanai & Isaiah

Furcsa belegondolni abba, hogy mi emberek egy evolúciós csodának számítunk, gyakorlatilag azzal, hogy két lábra emelkedtünk, majd civilizációkba tömörültünk, lényegében képesek voltunk a szó bizonyos értelmében csúcsragadozókká válni. Lehet itt azzal bohóckodni, hogy a cápák még mindig könnyedén le tudják harapni az emberek karját, vagy a vízilovak mennyire veszélyes állatok, ugyanakkor mi voltunk az egyetlen olyan emlős faj, akik képesek voltak arra, hogy kialakítsák azt a high-tech kultúrát, amiben most is élünk. Nem a cápák, mi csináltuk.
Ugyanakkor könnyedén megkérdőjelezhető az, hogy mennyire vagyunk életképes lények, ezáltal pedig minden más, ami az emberiséggel kapcsolatos. Egy bébi oroszlán két-három éves korára már önállóan képes élni, míg egy kétéves gyerek konkrétan a bébi oroszlán táplálékaként szolgálna. Furcsa belegondolni abba, hogy mennyire esendőek vagyunk mi emberek, mennyire nem vagyunk képesek az ösztöneink szerint élni az életünket, mert már annyi inger van, ami befolyásolja az életünket, hogy ezzel a saját túlélésünket kezdtük el veszélybe sodorni. Az pedig, hogy egy ember tizennyolc éves korára számít elméletileg büntethető, döntésképes állampolgárnak még egyáltalán nem jelenti azt, hogy mondjuk ténylegesen képes lenne arra, hogy önállóan megállja a helyét a társadalmunkban.
Ezt leginkább talán az én esetem bizonyítja. Talán, ha olyanok lennénk, mint az állatok és képtelenek lennénk érzelmileg tartósan kötődni a családunkhoz, akkor a túlélés érdekében én magam is képes lettem volna meghozni azt a döntést, hogy tétlenül nézem végig apa halálát. Talán ez lett volna a normális, hiszen a mai napig kínzott a lelkiismeretfurdalás amiért más családok lányait áldoztam fel az édesapám megmentéséért. Ha most egy farkasfalkában élnék, akkor talán kitaszítottak volna a falka vezetői? Annyira nem is vagyunk mások, mint az állatok, ugyanis bárhogy próbáltam szépíteni a helyzetet, jelenleg illegálisan tartózkodtam az otthonomban, ami annyit jelentett, hogy így vagy úgy, de én is számkivetetté váltam a társadalomban. Ez pedig minden bizonnyal teljes mértékben azt az ösztönömet köpi szembe, ami a saját túlélésemet segítené elő.
Tudtam, hogy magányos leszek, hogy nehéz lesz elviselnem azokat az éveket, amik rám vártak. Hogy ezzel bántani fogom mind a családom tagjait, mind a szeretteimet, mind az akkori szerelmemet, akinek a látványa olyan dolgokat ébreszt fel bennem, ami miatt képtelen vagyok nem cselekedni. Hiába éreztem szégyent, egyszerűen képtelen voltam távol tartani magam tőle, mert neki is tartoztam a magyarázattal… Még akkor is, ha ezúttal tényleg az életemmel fogok fizetni azért, amit tenni készülök. Az pedig, hogy pusztán a jelenlétemmel veszélybe sodrom őt, egyenesen megőrjített… De mindig önző és akaratos voltam. Még egyszer látni akartam őt, és beszélni vele, mielőtt tényleg elengedem.
- Tudom, hogy lehetetlennek és hihetetlennek fog tűnni, amit mondok – nyugodt volt a hangom, miközben suttogtam neki a szavakat. Nem akartam, hogy akár a hátam mögül bárki meghallja a beszélgetéseinket… Bár a falnak is füle van. Emiatt igyekeztem úgy állni, hogy a teljes testemmel védeni tudjam Lanát, ha arra lenne szükség. Szerencsés volt az, hogy kifejezetten nagyra nőttem, emiatt pedig egy olyan magasságú lány is, mint ő, elég aprónak tűnt. Tudtam, hogy ha szükség lenne rá, akkor könnyedén magam alá tudnám gyűrni, aztán pedig egyszerűen arrébb lökni, hogy meneküljön.
- Először is, el kell mennünk innen. Szerintem te is tartozol nekem némi magyarázattal – elég szigorú volt a pillantásom, amikor ráemeltem azt – Miért dolgozol és laksz errefelé? És valóban semmi baj nem lenne a ruháiddal, de ez nem biztonságos környék az olyan lányoknak, mint amilyen te vagy.
Annak ellenére, hogy Staten Island össze sem hasonlítható Bronxal, soha nem tudtam őt csak úgy elengedni otthonról. Minden alkalommal kikísértem a buszmegállóba és megvártam, hogy felszálljon, mert túlságosan féltettem, hogy valami baja essen. Sosem éltünk a leggazdagabbak között, de úgy gondolom, hogy az a környék még mindig jobb volt, mint Bronxnak akár a legbiztonságosabb kerületei is. A hangomban sem megrovás volt, sokkal inkább aggodalom. Sokan mondhatták volna azt nekem, hogy nem kellene már számítania annak, hogy ő miként éli az életét, nekem pedig nincs jogom beleavatkozni ebbe az eltűnésem után. Hiába ringattam magam abba a hitbe, hogy már mindent magam mögött hagytam, amikor ez határozottan nem volt igaz.
- Köszönöm – éreztem, ahogyan a megkönnyebbüléstől lassan elöntik a szemeimet a könnyek, aztán egyszerűen a lány fejét a két kezem közé vettem és egy puszit nyomtam a homlokára. Egyáltalán nem éreztem már iránta szerelmet, mivel ahhoz túlságosan sok idő telt el. Nem is voltam annyira romantikus típus, aki évekig képes lenne várni egyetlen nőre. Abban sem lehettem biztos, hogy idő közben esetleg nem házasodott meg, vagy lett más párja, emiatt pedig folyamatosan a józan eszemre hallgattam. Hiszen kit ne kavarna fel egy ilyen találkozó? Talán, ha nem kellett volna elmennem, akkor még mindig együtt lennénk és biztosan házaséletet élnénk, meg a gyerekeinket nevelnénk. Ugyanez a gondolat most, a történtek után egyszerűen nevetségesen normálisnak és abszurdnak tűnt. Valami olyannak, ami sosem lehet már az életem része.
Ennek ellenére valahogy olyan természetesnek tűnt az ő kis keze az én hatalmas tenyeremben. Még mindig meg akartam védeni, jelen helyzetben pedig indokoltabb volt, mint tíz évvel ezelőtt. A legrosszabb az egészben az volt, hogy most pontosan én voltam a személy, aki veszélyt jelentett rá, emiatt pedig egy részem el akarta őt küldeni. Hiba volt idejönnöm hozzá, de sosem volt bennem elég önkontroll ahhoz, hogy csak a józan eszemre hallgassak minden körülmények között.
Egyáltalán nem kerülte el a pillantásomat az, hogy férfiruhák is voltak a lakásában. Magam sem tudom, hogy mit kellett volna ezzel kapcsolatban éreznem, de valahol egyszerre próbáltam megmagyarázni magamnak azt, hogy ennyi év után ez már abszolút normális, miközben némán üvöltöttem amiért ezt is elcsesztem. Sosem szerettem, ha azt piszkálták, ami az enyém, de egyetlen alkalommal sem vigyáztam rájuk eléggé.
- Nem fog kiakadni a párod, ha meglát? – finoman billentettem félre a fejem, szándékosan úgy tettem fel a kérdést, hogy véletlenül se legyen az kétértelmű. Talán annak idején vicces volt ilyenekkel szórakozni, de már felnőttek vagyunk mind a ketten. Én pedig eléggé éreztem, hogy az a normális, ha egy nő és egy férfi a mi korunkban együtt él, akkor nagy eséllyel párkapcsolatban vannak. Meg amúgy sem hittem abban, hogy majd valaki barátkozni fog a lakótársával.
Amikor közelebb lépett hozzám, én ösztönből meghátráltam. Végül pedig csak követtem őt, és helyet foglaltam. Türelmesen vártam meg azt, hogy feltegye a kérdéseit, aztán jól átgondoltam azt, hogy mennyit kellene elmondanom neki, és pontosan milyen sorrendben tegyem ezt.
- Mexikóban voltam eddig – úgy éreztem, hogy talán ez az információmorzsa lehet a központi, amin keresztül a legegyszerűbb elmagyarázni mindent – Jelenleg illegálisan tartózkodom az országban, mert megszöktem. Viszont követtek és bármikor megtalálhatnak ismét.
Azt ezen a ponton már nem éreztem szükségesnek, hogy annak a szükségességét taglaljam, hogy miért annyira fontos, hogy eltitkolja azt, hogy látott egyáltalán. Mivel mondjuk alapvetően a nyomomban voltak, simán vissza is vihettek, vagy annak a lehetőségét sem zártam ki, hogy óvatosságból megölnek majd. Szóval lényegében fel voltam készülve a legjobb és a legrosszabb forgatókönyvre is, de arra nem számítottam, hogy innentől kezdve nyugodt életet élhetek.
- Rosalie tudja – halkan felsóhajtottam – Tőle kértem segítséget. Anya és apa nem. Lényegében te tudod, Rosie meg még egy ember, aki a farmunkon szokott segédkezni, amikor ráér.
Egyelőre magam sem tudtam, hogy miként kellene belekezdeni abba a borzalomba, amibe belekeveredtem, emiatt pedig nagyon kínlódtam. Pontosan tudtam, hogy nem vagyunk olyan helyzetben, hogy én kérdezgessem arról őt, hogy pontosan mit keres Bronxban. Mivel ez éppen elég veszélyt hordoz már magában, úgy ítéltem meg, hogy csak akkor lesz elővigyázatosabb, ha ismét csak elmondom neki az igazat.
- Egy bűnbanda keres jelenleg – magam sem tudtam, hogy miként kellene megfogalmaznom azt, hogy pontosan mit tettem tíz évvel ezelőtt, ami kapu volt a dél-amerikai alvilági életbe, vagy miként mondjam el neki mindazt, amin keresztülmentem az elmúlt időszakban. Talán vannak dolgok, amikről rajtam kívül senkinek sem ildomos tudnia, mert elég a saját lelki világomat megnyomorítani azokkal a dolgokkal, amiket volt szerencsém átélni az elmúlt időszakban.
- Félsz tőlem? – egészen halkan kérdeztem meg tőle, és nem mertem a szemébe nézni. Soha nem gondoltam bele abba, hogy esetleg ezzel a történettel majd egyszer a szüleim elé kell állnom. Most pedig, hogy a volt barátnőmnek előadtam a dolgokat, képtelen voltam nem az asztalt bámulni, mintha annyira érdekes lenne a terítő mintázata. Féltem, hogy csalódottságot látok majd a szemében.

1 332 | öltözék |×


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway
mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQdS2
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGQl4f
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptyHétf. Ápr. 12 2021, 00:12
Isaiah & Lanai
"What if seeing each other again changed everything?"

Az, hogy elveszítünk embereket, tulajdonképpen mindenki életének szerves része. Én első kézből tudom milyen az, amikor valaki olyan megy el, aki nagyon fontos, és közel áll hozzám, hiszen anyu nincs már velünk. De persze csak azért, mert így alakult az életünk apával, nem foghattam rá az egészre azt, hogy márpedig az én életem örökre meg van pecsételve és nem csak egyszer, hanem számos alkalommal megtörténik majd velem ez. Hogy át kell élnem valaki másnak is az elvesztését, valaki olyanét, aki közel áll hozzám.
Zade és én valószínűleg egyébként is túl fiatalok voltunk, amikor összekerültünk. Magamat ismerve abban a tíz évben, ami eltelt az eltűnése óta, biztosan történt volna velünk valami olyasmi, ami miatt végül szakítottunk volna, akármennyire is fájt volna ebbe belegondolni a tizenéves Lanának.
Felesleges azon törni a fejemet, hogy mi történhetett volna, vagy hogy ha tovább maradunk együtt, akkor milyen részleteiben alakul másképp az életünk. Talán akkor most nem az lenne a munkám, ami. De az is lehet, hogy nem pozitív értelemben alakul minden másképp, hanem épp ellenkezőleg. Egyébként sem volt okom panaszra azzal kapcsolatban, ami jelenleg megvolt nekem. Jordannel ellentétben én nem fogtam fel olyan drasztikusan azt, hogy milyen munkám van, hiszen bármelyik másik New York-i bárban is lehettem volna pultos, a különbség csak annyi lett volna, hogy nem fizetnek nekem annyit. Jobban belegondolva a sztriptízklubban talán még nagyobb biztonságban is voltunk mi dolgozók, mert a biztonsági őrök sokkal jobban odafigyelnek a vendégekre, mint egy átlagos bárban, ahol talán nincs is bent biztonsági őr, csak a kidobó fiúk az ajtó előtt. Habár nem mondanám magamat szakértőnek, szóval nem lehetek abban teljesen biztos, hogy a kettő nem egy és ugyanaz a foglalkozás.
Egy egészen rövid pillanatra megfordul a fejemben az, hogy a férfi, aki berángat a sikátorba, egészen jól végezné a munkáját a klubban is, mert elég erősnek tűnik ahhoz, hogy bárkit képes legyen a helyére rakni, ha netán problémája akadna, mert részeg. Ezen kívül azonban csak az jutott eszembe, amivel Jordan jellemzően zaklatott engem; hogy Bronx nem az a környék, ahol az ember sötétedés után csak úgy, különösebb megfontolás nélkül sétálgathat. Sikítani sem tudtam, habár félelmet sem éreztem, mert egyszerűen leblokkoltam. Hogy azért, mert olyan hirtelen történt minden, vagy éppenséggel azért, mert hirtelen a saját maszkja mögül a tíz éve eltűnt, gimis pasim nézett vissza rám, magam sem tudom. Egy biztos, hogy rég éreztem magam utoljára ennyire megdöbbenve. Dadogva sikerült csak kinyögnöm néhány szót.
- Jó, de mégis hogyan... Honnan? - Lehet, hogy azt mondta meg fogja magyarázni, én pedig állítólag fel is fogtam amit mondott, mégis túl váratlan volt ez az egész, túlságosan valótlannak tűnő, hogy megértsem, vagy hogy elfogadjam, hogy várnom kell a válaszra. Még ha nyilvánvaló volt, hogy nem beszélgethetünk épp egy ilyen helyen. - Nem messze dolgozom. - Ez pedig nem is feltétlenül volt hazugság. Felesleges lett volna hazudnom, mert egyelőre abban sem voltam biztos, hogy jelent-e valamit, hogy elmondom neki az igazat. Megtehette volna, hogy elsétál mellettem, nekem ugyanis nehezemre esett a maszk mögött felismerni az embereket, így képes lettem volna úgy tovább élni az életemet, hogy fogalmam sincs róla, hogy itt járt. De nem róhatja fel, hogy nem ismertem meg, amikor azt hittem, hogy halott. - És errefelé lakom. - Egy pillanatig lehajtottam a fejemet, hogy ellenőrizzem mit vettem fel, mert a férfi felbukkanása gyakorlatilag teljesen elfeledtette velem, hogy mi van rajtam. - Semmi baj a ruháimmal. - Jordan és Zade akár kezet is foghatnának, holott ők férfiak, akik bizonyos értelemben értékelhetnék is az öltözködésemet. Sosem fogom megérteni a pasikat.
- Miért? - Kellemetlen érzést keltettek bennem a szavai és legszívesebben összehúztam volna magamat, várva valami rosszat, ami talán soha nem fog megtörténni, talán épp ellenkezőleg; eljön, mert Zade azt jósolta. - Megígérem, de el kell mondanod, hogy mi történt. - Ennyivel tartozik nekem. Ne mondja nekem senki, hogy bárki másképp reagálna arra, amikor a tíz éve eltűnt pasija egyszer csak újra felbukkan és halál félelmet okoz neki. - Nem mondom el senkinek - tettem végül hozzá. Elvégre a saját családom előtt is titkolózom, mit számít egy újabb?
Furcsa érzés volt valaki olyannak a kezét fogva hazaérkezni, akit halottnak hittem. Az agyam egy része nem is igazán akarta feldolgozni, felfogni, hogy ez a valóság és hogy Isaiah tényleg mellettem van. Amikor azonban egyszer-egyszer az ujjaim az övéinek feszültek, nagyon is valóságosnak tűnt. Nem akartam megkérni, hogy csípjen meg, mert az már gyerekesnek tűnt volna. Ha tényleg csak egy álom az egész, egyszer úgyis felkelek majd belőle.
- Hát... - Lassan fordultam meg, hogy szembe kerüljek vele, miután bezártam az ajtót. Vetettem egy pillantást az ajtó közelében fekvő cipőkre, hogy megbizonyosodhassak arról, hogy Jordan nincs itthon. Ha nem szabad senkinek beszélnem róla, akkor gondolom nem hiányzik még egy ember, aki hallhatja a magyarázatát. Csak ezt követően léptem hozzá közelebb pár lépést. - Mindent. - Ez túl egyszerű és egyszerre túl tág válasz volt, én is éreztem.
- Mi történt veled? Miért tűntél el? Hol voltál? - Egyszerre hadartam el a kérdéseket és újra éreztem, hogy elönt az érzés, mintha ez az egész nem is lenne valódi. - A családod tudja, hogy itt vagy? - Nem lehetek benne biztos, de nagy valószínűséggel ők is itt élnek, továbbra is New Yorkban. Jó ideje elveszítettem már velük a kapcsolatot, lévén nem volt kin keresztül tartani. Legalábbis azt hittem, hogy Zai nincsen és soha nem is lesz többé, aki miatt lehetne kapcsolatom a Silvera családdal.
- Miért esne bajom, ha szólok valakinek rólad? - Az a fajta titkolózás egy dolog volt, hogy nem beszélhettünk a bár vendégeinek kilétéről. Az pedig teljesen más volt, amit most a férfi kért tőlem és egyáltalán nem volt jó érzésem azzal kapcsolatban, amit mondani készült.
925 | welcome back feels like yesterday | Lana & Isaiah 2624752903 | ruhácska |



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?

Isaiah F. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
feels like yesterday | Lana & Isaiah 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptySzer. Feb. 03 2021, 12:49

Lanai & Isaiah

Ez a karanténosdi talán megnyugtatóan hathatott volna egy hozzám hasonló helyzettel küzdő férfi számára, azonban az én esetemben ilyen opció egyszerűen nem játszott. Lényegében nem hiszem, hogy egy vírushelyzet miatt fognak majd nem betörni a nővérem házába, ha éppenséggel arról lett volna szó. Viszont azt határozottan szem előtt kellett tartanom azt is, hogy miben könnyítette meg ez az egész a dolgomat. Mivel apa rákos volt egykor, én magam sem akartam összeszedni valamit, amit aztán átadhatok a nővéremnek, ő pedig tovább viszi a szüleinknek. Mindenesetre az biztos volt, hogy ebben a helyzetben egyáltalán nem lenne szerencsés kijárkálnom, vagy éppenséggel pénzt költenem, de én mégsem voltam képes visszafogni magamat azzal kapcsolatban, hogy ne hagyjam el a lakást. Nyilvánvalóan, ha megtalálnak, akkor vagy visszavisznek, vagy megölnek… Ugyanakkor, ha meg úgy élek, mint egy szellem, annak sincs sok értelme. Talán a nővéremet megnyugtatja a tény, hogy életben vagyok, de a lakásba bezárva hát… Akár halott is lehetnék, nem? Arra meg már nem is akarok kitérni, hogy a hatalmas tervem pontosan hogyan miként és hány helyen lehetett hibás. Simán lehet, hogy tudtak az eldobható telefonokról, hogy pont azokon a benzinkutakon fordultak meg, ahol én is. Lehet, hogy már rég tudják a pontos tartózkodási helyemet és szimplán csak arra várnak, hogy előbújjak… Vagy éppenséggel a nővéremen keresztül próbálnak majd meg bántani engem, aminek végül annyi lesz a vége, hogy pontosan oda kerülök vissza, ahonnan jöttem. Hiába vagyok egy jó fizikumú, erős férfi. Már megtanultam azt, hogy ha valaki a föld alatt akar majd látni, az ténylegesen oda is fog engem küldeni. És jelen helyzetemet számba véve hát… Számítanom kellett arra, hogy el fogom hagyni az élők sorait. Talán éppen ezért is mertem kísérteni a sort és kimozdulni.
Magam sem tudom pontosan miért és hogyan keveredtem át Bronx-ba, de határozottan érzékelhető volt, amikor elhagytam Brooklyn biztonságosabb zónáit. Sokan tévhitben éltek azzal kapcsolatban, hogy a városnak pontosan melyik részei veszélyesek. Én határozottan egy voltam azok közül, aki nem feltétlenül járt sokat Bronx környékén, csupán egyszer voltam a városrészben az eddigi életem során. A családi birtok miatt az időm nagy részét mindig Staten Islanden, illetve Manhattanben töltöttem a suli miatt. Viszont azt tudom, hogy pontosan hol húzódnak a városrészek határai, ezek közül pedig Bronx volt a legjellegzetesebb. Mert míg Manhattan, Queens és Brooklyn is rendelkezik fényűző részekkel, addig Bronxra általánosságban a vadság volt jellemző. És nem utolsó sorban természetesen a veszélyek, amiket az utcák magukban rejtettek.
Talán emiatt sem voltam teljesen nyugodt, és igyekeztem ugyan nem túl feltűnően, de folyamatosan a hátam mögé nézni. És nagyon sok mindenre fel voltam készülve, amiért illegális menekültként szöktem vissza az országba. Rendőrök, maffiatagok, bűnbandák bármilyen tagjai vadászhatnak rám, ezért meg kell lapulnom. Viszont nem gondoltam ezt az egészet teljesen járható útnak, mivel aki akar, az valószínűleg a nővérem lakásán fog először keresni, ami valljuk be… Nos nem egy olyan terület, ami túlságosan őrizve lenne. Így talán a legjobb megoldás tényleg nem a teljes meglapulás volt, hanem az, ha igyekeztem elvegyülni ennyi ember között és több helyen leraktam a lábnyomom, de még sincsen arra utaló jel, hogy életben lennék. Legalábbis én így láttam azok alapján, amilyen tudást sikerült magamra szednem az elmúlt időszakban.
Viszont, ha valamire nem voltam felkészülve, az határozottan az exbarátnőm felbukkanása volt… Főleg nem Bronxban. Tisztán emlékszem, hogy az apja egy köztiszteletben álló személy, aki akár most a vesztemet is okozhatja, emiatt pedig potencionális veszélyforrásként kellene tekintenem Lanára. Valakire, akihez nem kerülhetek újra közel, bármennyire is szerettem őt a korábbiak során… És bármennyire megérdemli azt, hogy tudjon arról, hogy ténylegesen életben vagyok. Legalábbis ezt diktálta a józan eszem, én pedig sosem voltam túl jó abban, hogy hallgassak is rá. Ennek hatására pedig hamar gátat engedtem az érzéseimnek és egyszerűen megragadtam a lány karját és egy biztonságos helyre húztam, ahol nem vagyunk szem előtt. Határozottan őrültség amit művelek… De ebben a pillanatban mintha nem számított volna.
Igyekeztem nem túl durva lenni vele annak ellenére sem, hogy nagyon határozottan húztam magam után a sikátorba. Mielőtt bármit tettem volna, gyorsan körbetekintettem és némi gondolkodás után néhány kuka takarásába húztam Lanát, majd csak ez után váltam meg a maszkomtól. A tekintetem pillanatok alatt ellágyult, és nem sok hiányzott ahhoz, hogy elsírjam magam. Furcsa érzés tíz évvel később látni az egykori barátnőmet, aki egészen eddig halottnak hitt. És akár lehet menyasszony is, lehet barátja… Én pedig a saját önző vágyaim miatt egyszerűen csak iderángattam és terheltem a jelenlétemmel, mert ezt éreztem helyesnek a saját szemszögemből. Éppen ezért gondolom azt, hogy jelenleg borzasztóan önző dolgot tettem vele és nem szabadott volna ebbe az egészbe belekevernem őt. Egyszerűen sarkon kellett volna fordulnom és eltűnni pont azért, mert egykor tényleg nagyon szerettem őt, és mindez hirtelen megint jelentőségteljesnek tűnt.
Határozottan tartottam meg a lányt, akit egyáltalán nem okoltam volna azért, ha egyszerűen fogja magát és elájul. Talán ez lett volna az ideális, hiszen akkor hívhattam volna neki egy mentőt és eltűnhetek ő pedig azt gondolhatta volna a korábbiak során, hogy csak képzelődött… Viszont Lanát ismerve talán megpróbált volna megkeresni és csak bajba keveredne miattam.
- El fogom magyarázni – alig hallhatóan suttogtam a szavakat, miközben az ujjaim folyamatosan a lány arcát simogatták – Mit keresel itt? Veszélyes ez a környék egy nőnek, főleg ilyen öltözetben.
Nem mintha bármi közöm lett volna ennyi idő után ehhez. Elnyomtam a késztetést arra, hogy magamhoz szorítsam, hiszen már nem tartozik hozzám, de ennek ellenére is legalább haza akartam kísérni, hogy biztonságban tudhassam őt.
- Viszont – a pillantásom megkeményedett, amikor ismét megkerestem a tekintetét – Nem beszélhetsz rólam senkinek, érted? Tényleg senkinek. Mind a kettőnknek baja eshet miatta.
Az ujjaim lassan a lány keze köré kulcsolódtak a maszkot pedig ismét az arcomra húztam. A fejemmel némán intettem a sikátor felé, ebből pedig szerintem levehette, hogy indulunk… Oda, ahova ő készült a korábbiak során. Nem engedtem el a kezét egészen addig, amíg meg nem érkeztünk a lakására, és amikor biztonságos volt mind a kettőnk számára, egyszerűen csak helyet foglaltam a kanapé karfáján és a lányra pillantottam.
- Mit akarsz tudni először? – nem láttam annak értelmét, hogy hazudjak neki. Onnantól kezdve, hogy képtelen voltam megálljt parancsolni magamnak és sarkon fordulni, már veszélybe sodortam őt is… És legalább joga van tudni azt, hogy pontosan mi történt velem.

1 018 | öltözék |×


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway
mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQdS2
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGQl4f
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptyVas. Okt. 25 2020, 19:16
Isaiah & Lanai
"What if seeing each other again changed everything?"

Határozottan nem jött jól munka szempontjából a vírus. Nem csak a főnökömet, de engem is - nyilván - határozottan megviselt az a pénzbeli kiesés, amit a bezárva töltött idő jelentett és az sem kifejezetten javított se a hangulatomon, sem a havi bevételemen, hogy szeptembertől huszonöt százalékos befogadóképességgel végül újra nyithattuk a bár kapuit. A pénzem nagy része jellemzően nagy mértékben ruhákra ment el, most viszont az otthon töltött idő volt az, ami felemésztette a fizetésem és az, hogy az egyébként alvással töltött idő most mindennel telt, csak nem olyan elfoglaltsággal, amihez nem kell se áram, se víz, gáz vagy épp étel. Egyértelmű volt, hogy a bevételek kiesését valamilyen formában kompenzálni kell, attól pedig mindannyian rettegtünk, hogy el leszünk bocsátva, hiszen a legegyszerűbb módja a pénzszerzésnek az, ha kevesebben végzik el ugyanazt a munkát, a maradék pénz pedig a főnök zsebében landol, nem egy újabb alkalmazottéban.
Ötletem sincs hogyan kerültem abba a körbe, akik maradhattak a bárban, talán a megfelelő hozzáállásom, vagy a többiekkel kialakított kapcsolatom volt az, ami megmentette a seggem - azt határozottan nem állítanám, hogy a főnök kiskedvence vagyok, de azt sem mondanám, hogy problémánk van egymással, vagy ne tartanám jófejnek. Én nem piszkálom őt és nem nézem hülyének, ő pedig kifizeti nekem a borravalót is, ami egyébként a legtöbbet adja napi szinten.
Voltak, akiknek el kellett menniük, a személyzet mellett a táncosok közül is, viszont nem csak ez az egy módja volt annak, hogy fenn tudjuk tartani a bárt, mint létező szórakozóhelyet. Egyértelmű volt, hogy ha a korábbi vendégkör pusztán csak egy bizonyos százalékát engedhetjük be minden este, akkor meg kell válogatni, hogy ki milyen célból érkezik. Klasszikusan voltak azok, akiknek csak egy kis szórakozást jelentett betérni, megittak egy-két italt, majd tovább is álltak. Nekik kellett most kívül maradniuk, teret engedve azoknak a vendégeknek akik nem csak italért, hanem a műsorért és a megfelelő lányok privát társaságáért is hajlandóak voltak jelentős összegeket fizetni.
Ez a szelektálás egyúttal azt is jelentette, hogy azok a vendégekről, akikről tudni lehetett, hogy milyen társaságot keresnek itt, előnyt élveztek, annak ellenére is, hogy ránézésre is őket lehetne veszélyesebbnek tekinteni. Ha pedig sok veszélyes ember zsúfolódik össze egy helyen, annak idővel meglesz az ára. Én magam határozottan csak reménykedni tudtam abban, hogy ez nem akkor következik be, amikor én is bent vagyok, vagy ha tehetem, nem keveredem bele ilyesmibe.
Ezért is igyekeztem jól elvégezni a dolgomat, időben érkezni, besegíteni amikor kell és tudni, hogy mikor kell a pult megfelelő oldalán maradnom. A héten például abban egyeztünk meg, hogy a saját kapacitásaink legoptimálisabb kihasználása érdekében a leltárat kreatívan oldjuk meg, adott estéken hamarabb érkezünk, hogy előre tudjunk dolgozni vele. A mai is egyike volt ezen estéknek, ezért volt, hogy már szürkületkor és nem teljesen sötétben indultam neki a munkának.
Tudom, hogy egy nő számára kifejezetten veszélyes egyedül, na meg hogy nem kellene ilyen szerelésben, sötétedéskor teljesen egyedül járkálnom, Jordan minden alkalommal, amikor együtt mentünk haza munka után, na meg amikor épp olyan kedve volt, otthon is szeretett arra emlékeztetni, hogy nem kellene a sztriptízbárban dolgoznom. Mert veszélyes. Na meg mert valószínűleg ha bárki másnak megmondanám, köztük az apámnak, vagy a húgomnak, hogy mi a munkám, rögtön elítélnének és elfogadhatatlannak tartanák, hogy ott dolgozom. Én viszont sosem igyekeztem ennyire a rossz oldalát megfogni a dolognak. Ez egy bár, ahová részben inni, részben a nőket nézni jönnek az emberek. Ugyanolyan, mint egy normális bár, egyszerűen csak itt nem vernek orrba, mert bámulsz valakit. A vendégek ugyanúgy fizetnek, sőt drágábban adunk mindent és aki bizonyos összeg fölött költ, már a borravalót sem sajnálja annyira. Kit érdekel, hogy ehhez nekem is hoznom kell egy viszonylag kihívó, de még az "egyenruha" keretein belül maradó stílust, hogy az a bizonyos borravaló minél több legyen?
Eddig legalábbis így gondolkodtam. Most viszont, amikor azzal kellett szembesülnöm, hogy valaki megragadja a csuklómat és egy kifejezetten nem túl szimpatikus sikátor felé rángat, lényegében lepörgött előttem az életem és gondolatban már hatvan háromszor igazat adtam Jordannak abban, amit annyira szeretett nekem hangoztatni. Sőt, valószínűleg még azt is megfogadtam, hogy következő életemben jobb ember leszek, több időt töltök a családommal és nem vállalok kétes munkákat - persze csak ha emberként születek újjá. Ha számítottam is valamire, amit a férfitól kapni fogok, nem az volt, hogy lehúzza az arcomról a maszkot, a talpon kihordott szívroham mellett viszont annyira elöntött emiatt a meglepetés, hogy egy hang sem jött ki a számon, így amikor a befogta a számat, már késő is volt ahhoz, hogy sikítani próbáljak. Botladozva haladtam vele a kukák felé és morbid módon kis híján kitört belőlem a nevetés, amikor arra gondoltam, hogy talán azt akarta ellenőrizni, hogy mennyire jó nő van a maszk alatt, mielőtt bármit is...
Amikor lekerül az ő arcáról is a maszk, kis híján megadják magukat a lábaim és megroggyannak a térdeim. Az agyam sem működik rendesen, nem hogy képes legyek megfogalmazni mit érzek Isaiahval kapcsolatban, akinek az eltűnése olyan távolinak tűnik, most pedig... - Te... Hogy...? Mi...? - Annyira hevesen ver a szívem, hogy már a fülemben érzem a dobolását és bele kell kapaszkodnom Zade karjaiba, hogy ne essek el, vagy hogy ellenőrizni tudjam, hogy nem álmodom-e és valóban őt látom-e, hogy létezik-e egyáltalán. A pillantásom az arcán vándorol, még mindig alig hiszem el, hogy itt van és életben van. Hiszen a családjával egy ideig még azután is kapcsolatban maradtunk, hogy ő eltűnt és...
- Azt hittem meghaltál - suttogom, sokkolódva a viszontlátástól és a saját szavaimtól is, hiszen szörnyű ezt kimondani, különösen úgy, hogy itt áll velem szemben és láthatóan életben van. A kezeim feljebb csúsznak az ő karján, finoman tapogatom meg a felkarjait, ami az én fejemben felér most azzal, hogy magamat csípem meg, hogy kiderüljön; álmodom-e. - Hogy kerülsz ide? Zade... Hol voltál? - Könnyek homályosítják el a látásomat, s erősen az ajkamba kell harapnom, hogy ne kezdjek kislány módjára zokogni miatta.
955 | welcome back feels like yesterday | Lana & Isaiah 2624752903 | ruhácska |



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?

Isaiah F. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
feels like yesterday | Lana & Isaiah 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
Témanyitásfeels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah EmptySzomb. Okt. 24 2020, 01:40

Lanai & Isaiah

Tisztában voltam azzal, hogy pontosan mi történt velem és mitől menekültem meg, mégis teljes mértékben irreálisnak tűnt az egész helyzet. Legalább annyira, hogy képtelen voltam már a bezártság miatt logikusan végiggondolni az egész helyzetem meg mindazt, amit az évek során elkövettem.
Apa beteg volt, nekünk meg tenni kellett valamit... Én azt hiszem erőmön felül teljesítettem, amiért halálom után biztosan a Pokol legforróbb tüzein fogok majd elégni. Ugyanakkor nem érzem azt, hogy lett volna más választásom. Nem volt. Bárki bármit mer nekem mondani, egyszerűen nem tudtam volna másként megoldani ezt az egész szituációt. Nyilvánvalóan nem minden tinédzser első gondolata ilyenkor illegális vizekre evezni... Velem mégis megesett a dolog, bár nem vagyok rá túlságosan büszke. Ettől függetlenül apa megmenekült, én pedig a tetteim következményeképp Mexikóba mentem. Néhány lánynak talán igen nagy bántódása esett miattam, amivel tönkretehettem az életüket. Elégtételnek számít az, hogy ezek után az enyém is teljesen felfordult? Hogy megkaptam azt, amit érdemeltem? Hittem benne, hogy ezen a világon tényleg mindennek van oka... És az, hogy én egy ilyen szintig képes voltam lesüllyedni csupán azért, hogy szolgáljam a saját érdekünket... Magas árat követelt.
Abban nem voltam biztos, hogy ezt ténylegesen megfizettem-e. Sokkal inkább aggasztott a tudat, hogy a családomnak miattam eshet baja, ugyanakkor már nem láttam más kiútat a helyzetemből... Egyszerűen meg kellett szöknöm.
Emiatt pedig illegálisan tartózkodom az Államokban, holott már rég a föld alatt kellene lennem... Legalábbis mások szerint. Az biztos, hogy talán többet ártok Rosalie-nak azzal, hogy megjelentem, mint segítek. Most lényegében őt sodrom a legnagyobb veszélybe, hiszen bujtatnia kell engem. Ugyanakkor meg lehetek annyira önző, hogy ezt a dolgot mégsem bánom? Hiszen nagyon hiányzott nekem a nővérem, most pedig a napjaim nagy részét vele tölthetem...
Ilyenkor pedig arról beszélgetünk, ami a farmon történik. Sokat mesél anyáékról, én pedig nem mondok semmit. Szeretem hallgatni a történeteket, ugyanakkor mindig fáj a szívem, hiszen hiányoznak a szüleim. Az eddigi ingerszegény környezetemből egyszerűen visszacseppenni az életbe... Nem egyszerű feladat. Egy ideig lekötnek a lakásban történő dolgok, gondolok itt mondjuk a Netflixre és az HBO GO-ra. Tudok játszani, tudok edzeni, viszont minden unalmassá válik.
Épp elég ideje vagyok már itt ahhoz, hogy azokat a sorozatokat is végignézzem, amiket soha életemben nem akartam látni. Hogy tízszer kivigyem a GTA-t annak ellenére, hogy nem rajongtam a számítógépes játékokért. Hogy már stresszlevezetésként, félig lefolyva az ágyról, azzal üssem el az időt, hogy verem Rosie konzolját – fogalmam sincs miért tart itthon Play Station-t – és már hatodjára menjek  végig a Mortal Kombat story mode-ján. Ahhoz már nem volt merszem, hogy kérjek tőle egy steam előfizetést, így jobb híján nekiálltam Late Night Show-kat visszanézni. Rövidesen persze ezeket az adásokat is beértem, így már lényegében nem nagyon maradtak napi programjaim... Az utóbbi időben szerettem az erkélyen tartózkodni – a nővérem tiltása ellenére is – és a szomszéd nénivel beszélgetni arról, hogy aznap éppen milyen befőttet vagy savanyúságot tett el. A múltkor már megkóstoltatta velem az éppen készített coleslaw-t, közben pedig olyan dolgot mondott nekem, amitől majdnem megakadt a villa a torkomon: nagyon hasonlítok a nővéremre.
Persze ő nem így mondta, hanem a nevét használta a nőnek. Én pedig egészen zavarba jöttem ettől. Nyilvánvaló volt, hogy nem erősíthettem meg az álláspontját, ezért egészen zavartan, vörös fejjel habogtam azt az idős hölgynek, hogy ez csupán a véletlen műve, és mi egy pár vagyunk. Emiatt pedig még tuti kapni fogok, de egyelőre jobb ötletem nem volt.
A mai nap volt az, amikor már órák óta feküdtem, és egyszerűen képtelen voltam létezni. Tehát muszáj volt kimennem a házból azért, hogy ne boldonduljak meg teljesen. Amúgy sem ártott egy kicsit jobban felfedeznem New Yorkot, hiszen elég valószínű az, hogy hamarosan a mexikói maffia razziázni fog miattam, ezért jobb volt, ha mozgásban maradok... Nem dekkolhattam mindig Rosie nyakán, mert akkor egyértelműen nála fognak keresni. Csak reménykedni tudtam abban, hogy a telefonhívásaim elég gyorsan történtek és már nem lesznek képesek visszahallgatni, vagy pedig nem találják meg a vonalat. Arról gondoskodtam, hogy a készülékekkel sose lássanak, de jobb volt felkészülni a legrosszabbakra. Nem aludtam mostanában túl jól, mert talán egy kicsit számítottam arra, hogy majd ránk fogják törni az ajtót...
Ennek a vírusnak a megjelenése pedig ha valamiben, akkor abban határozottan kedvezett nekem, hogy a maszkviselés miatt, kevésbé látszódott az arcom. Így az emberek talán kisebb eséllyel ismernek fel engem.
Magam sem tudom, hogy hogyan és miért keveredtem Bronx utcáira, de ennél rosszabb helyzet azt hiszem keresve sem találhattam volna. Mivel elég olcsó környék, minden bizonnyal itt fognak keresni elsőre. Ha valaki el akar bújni, akkor nem egy hivalkodó házba fog menni. Hoztam magammal némi pénzt, de egyelőre nem mertem használni a kártyámat, mert minden bizonnyal nyomon követik a számlámat. Emiatt rosszul is éreztem magam, mert most lényegében a nővérem tart el... Én pedig felnőtt ember vagyok.
Nem nagyon figyeltem az utcán az emberek arcát, éppen csak a biztonságos lekanyarodás érdekében néztem fel a földről, mert nem szerettem volna elsodorni a csinos cipők gazdáját. Ugyanakkor amint megpillantottam a lány arcát, a szemeim egyszerűen tágra nyíltak és igyekeztem feldolgozni azt a látványt, ami elém tárult. Ha én most egyszerűen hagyom elmenni, akkor annak talán következményei lesznek, ugyanakkor ott az esélye annak is, hogy összekeverem őt valakivel, és ezért komplett idiótát fogok csinálni magamból...
A választásom mégis elég egyértelmű volt. Megragadtam a lány csuklóját, egyszerűen behúztam a sikátorba, aztán lejjebb húztam az arcát eltakaró maszkot. A vonásai még mindig gyönyörűek voltak és lényegében semmit sem változott azóta, hogy utoljára láttam őt. Finoman az ajkaira csúsztattam a tenyerem még mielőtt sikíthatott volna,  majd a zsákutca végén levő kukák felé sétáltam. Csak ekkor húztam az állam alá a saját maszkom és erősen pislognom kellett, hogy visszaszoríthassam a feltörni kívánó könnyeimet.
- Tényleg te vagy az – nagyon halkan suttogtam csak a szavaimat, miközben az egyik tenyerem az arcára simult – Kérlek ne utálj nagyon... Vagy ha megteszed, legalább ne sikíts, jó? Nem hívhatod fel ránk a figyelmet Lana!
Pontosan tudtam, hogy én is csak idősebb lettem, de komolyabb lényegi változás nem volt az arcomon, leszámítva a borostát, amit a bent tartózkodás miatt növesztettem. Rosalie számára teljesen felesleges borotválkoznom.

993 | öltözék |×


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway
mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQdS2
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
feels like yesterday | Lana & Isaiah JkGQl4f
TémanyitásRe: feels like yesterday | Lana & Isaiah
feels like yesterday | Lana & Isaiah Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
feels like yesterday | Lana & Isaiah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» J&H ~ sweeter than yesterday
» hiding from the ghost of yesterday - Venetia & Ingrid
» meeting you feels like fate
» meet again, where everyone feels good // Alfonso && Angel
» this ground feels so heavier ♧ Noah & Jayden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx-
Ugrás: