New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Finley Shearon
TémanyitásFinley Shearon
Finley Shearon EmptyHétf. Márc. 13 2017, 12:55

Finley  Shearon

“Come what come may,...


Karakter típusa: saját
Teljes név: Finley Shearon
Becenevek: Finley, Fin,
Születési hely, idő: Indiana, 1988.02.11.
Kor: 29
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Homoszexuális
Családi állapot: Nőtlen
Csoport: Törvényszegők és munkanélküliek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Purdue Egyetem + állatorvos+ már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Állatorvos/Illegális orvos
Ha dolgozik// Munkahely: Hope Állatorvosi Rendelő
Hobbi: munkája, sakk, asztali foci, élvezni a magányt egy csendes vasárnapi estén
Pozitív jellemvonások:
– kitartó – felelősségtudatos – figyelmes – segítőkész – nagyszerű hallgatóság – minimális előítélet szorult mindössze belé, igyekszik mindenkit ugyanúgy kezelni – diszkrét – hűséges – intelligens – barátságos, könnyű kijönni vele

Negatív jellemvonások:
– túl érzékeny – makacs – naiv – könnyen irányítható – hajlamos figyelmen kívül hagyni a következményeket a jó cél elérése érdekében – intelligenciája ellenére néha roppant ostoba tud lenni – gyáva – hajlamos a pesszimizmusra – babonás – feledékeny


♠Öntözés közben beszél a növényeihez, olyan formán, mintha azok válaszolnának is.
♠Minden nap, pontban tíz órakor, kimegy a lakó–, és munkahelyétől öt percnyire található kávézóba, kivételt csak akkor tesz, ha sürgős esete van. Mindig ugyanahhoz a sarokasztalhoz ül, mindig ugyanazt rendeli. Áfonyás sajttortát és Latte–t.
♠ Kabátját hazaérkezésekor az első székre dobja le és mire eszébe jut elrakni, ismét mennie kell, ezért a ruhadarab egyszer se függött még a helyén.
♠ Otthon azt a két melegítőt viseli felváltva, miket a konditerembe vett, hova végül még csak el se jutott.
♠ Hobbiból tengerimalacot tenyészt.
♠ Édesszájú, de a sós rágcsálnivalót se veti meg.
♠ Feketén képtelen meginni a kávét.
♠ Utálja a szénsavas ásványvizet.
♠ Első szava örökbefogadó szülei kutyájában gyermeknyelvre leegyszerűsített neve volt.
♠ Allergiás a kókuszra.
♠ Csak a zöld banánt eszi meg.
♠ Hiába ébred könnyen, reggelente kivétel nélkül mindig késésben van.


Titkok, melyekről nem beszél:

♣ Illegálisan végzett munkája.
♣ Az azonos neműekhez való vonzódása, nevelőszülei előtt.
♣  Az imádkozó sáskától való indokolatlan félelme.
♣  Sír a romantikus filmeken, bármilyen sablonosak legyenek is.
♣ Éveken át kereste vérszerinti szüleit, kiket húsz éves korára meg is talált. Átutazott a kontinensen, hogy találkozhasson velük, de házuk előtti két órás szobrozás után, mikor egy rendőr nem túl finoman távozásra szólította fel, hazatért anélkül, hogy akár csak egyetlen pillantást is vetett volna rájuk.



...time and the hour run through the roughest day.”

A sós, forró könnyek megállíthatatlanul száguldanak végig arcomon, vékony, tünékeny vörös csíkot hagyva maguk után. Államhoz érve megtorpannak, megbillennek, mintha életükért küzdve kapaszkodnának pelyhesedő állam néhány vékony szőrszálának egyikébe, de végül minden hiába, kitartásuk nem jár eredménnyel, egytől egyig aláhullnak végül, eltűnve az ölemben heverő csöppnyi lény barna bundájában. Beleremegek újabb, korábbiaknál hosszabbra nyúlt, kétségbeesettebb nyüszítésébe. Vékony ujjaim végigszántják füle és farka vége közötti területet, félkört leírva ilyen formán. Érintésem nyomán mintha csillapodna hatalmas fájdalma, mintha hűvösebbé válna mostanáig fáradhatatlanul lángoló apró teste, lassulna heves szívverése, szapora légzése, úgy tűnik, mintha ennyi elég lenne a csodálatos gyógyuláshoz, de jól tudom, mindez nem több káprázatnál, kegyetlen valótlanságnál. Leélte a sors által ráruházott éveit, ráhúzva néhányat egész életén át tartó megingathatatlan kitartása zálogaként. Nincs olyan varázslat, gyógyír, ami megmenthetné, s nem is akarná talán, hogy legyen. Beszélni nem tud bár, elképzelni nehézséget nem jelentene, mit mondana, ha képes lenne rá. Itt az ideje, s nekem hagynom kell, hogy a természet tegye a dolgát. Tudom bár, ez a helyes, nincs nehezebb annál, mint elengedni egy szeretettedet, olyan apróság pedig, emberről vagy állatról van szó, jelentéssel nem bír a gyászoló szemében.




Laposakat pislogva, az ébrenlét utolsó oszlopába kapaszkodva minden lehetséges végtagommal, hallgatom a reménytelenül hosszúnak tetsző és percről percre kínosabban érintő monológot. Szapora sóhajtozásba kezdek gondolatban, míg a valóságban pusztán orrnyergem masszírozásával igyekszem magamhoz karolni minden nyugalmam. Annyiszor rágcsáltuk már meg ugyanazt a képzeletbeli csontot, hogy nem csak nyáltól ragacsos, de felismerhetetlenül megviseltté is változott. Az, „elég idős vagy már ahhoz, hogy végre családot alapíts” téma idestova kilenc éve újra és újra felbukkan, az utóbbi időben egyre váratlanabb időpontokban, min persze csodálkozni nincs okom, hiszen épp én voltam az, ki, rögvest azt követőn, hogy kiismerte nevelőanyja szokását, elmenekült, mielőtt még feltehette volna egyik kedvenc kérdését, azon nézésével karöltve, mi egyből felélesztette a késztetést bennem, rögvest induljak menyasszonyt fogni, figyelmen kívül hagyva azt az egyáltalán nem elhanyagolható tényezőt, hogy még csak nem is hoz lázba a női nem.
Anya, kérlek, annyiszor megbeszéltük már – ezúttal ténylegesen is sóhajtok, reménykedve abban, valamily csoda folytán ennyi elég lesz most ahhoz, hogy kihagyjuk társalgásunkból ezt a részletet.
Tudom, tudom, a munkád – felém legyint, végigmér, majd szemei rövid behunyását követőn folytatja, átugorva egy másik gondolatra.  – Finley, ha van bármi, amit szeretnél elmondani nekem, akkor…
Nincs semmi a világon – ijedelmemben rögvest szavába vágok, fel is pattanva véletlenül. – Most mennem kell, ne haragudj. A héten még benézek valamikor – bár nem így terveztem, muszájnak éreztem kimagyarázni valamivel testem akaratlan mozdulatának eredményét, jobb pedig nem jutott eszembe. Elszomorodó arckifejezése láttán fájdalom mar szívembe, de már nem visszakozhatok, lehajolva hozzá apró puszit lehelek arcára, majd nyakamba szedve lábam sebesen távozok is, ahogy azt mindig teszem, mikor úgy érzem, beszélgetésünk fonala kezd kicsúszni kezeimből és kellemetlen irányba készül kanyarodni.




Bárki látna most, benyitva vizsgálómba, egész biztosan elgondolkozna azon, józan eszem vajon hová tettem, pedig nem csinálok semmi különöset, csupán a helyiség közepén magasodó asztalon fekszek, menedéket, nyugalmat keresve. Hátamon heverek, karjaim a levegőbe lógnak két oldalamon, felhúzott lábaim talajnak tapadó talpai pedig ritmustalan ütemet vernek, kisebb-nagyobb szünetet beiktatva közben. Nem szokványos dolog ez, pihenésre általában az erre kitalált bútorzatot használom, most azonban szükségem van a fém nyújtotta azonnali hatásra. Hűvöse pólómon, köpenyemen is áthatol, mi szilárd vázával egységben lassítja gondolataim kavargó hurrikánjának forgását. Fejem fölött, tőle alig néhány centire elhelyezett ketrec mélyén megbújó mókuskerék csikorgása mosolyt csal fáradt arcomra. Ideje lenne megvajazni a játékot, hogy ne adjon ki magából ilyen hangot, de nem visz rá a lélek, túlságosan is sokat segít ez most nekem.
Komolynak tűnő előkészületem a problémát is annak sugallhatja tán, valójában ilyenről nincs szó, csupán a szokásos agonizáló hullámom kerített hatalmába ismételten, márpedig egy hétfői nap kellős közepén ideiglenes depresszióm mocsarában úszkálni nincs időm. Öt percem is alig van még talán, míg letelik ebédszünetem és ismételten annak a mosolygós fiatalembernek kell lennem, akit ismernek, félretéve minden kétségem, személyes ügyem. Munkám közben, hiába nem áll az másból általában, mint rutinfeladatok ismétléséből, pácienseimen kívül másra gondolnom nem szabad. Egyetlen ismerős, barát, hódoló képe se úszhat szemeim elé be, egyetlen másodpercet se pazarolhatok másik életem alakulásának elemzésére vagy arra, mikor jön el a pillanat, hogy nem csak magam, de mindenki mást is körülöttem veszélybe sodrok évekkel ezelőtti döntésemmel, hogy ellátom azokat, kik máshova nem mehetnek.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finley Shearon
Finley Shearon EmptyPént. Márc. 24 2017, 17:51

Gratulálok, üdv nálunk!

KEdves Finley! Finley Shearon 3874598021
Ne haragudj, hogy eddig kellett várnod, tudod hogy tanultam, de most már itt vagyok, hogy elfogadjalak. Finley Shearon 4146035580 Finley, te egy cuki, aranyos édes kis meleg vagy, tipikusan az, akiről mindenki tudja, hogy nem képes bántani másokat, aki segítőkész és rendes. Very Happy Bármikor rá merném bízni a kedvencemet, mert tudom, hogy jó kezekben van, van szíved és lelked. Finley Shearon 4146035580 Tetszik, ahogyan megoldottad a jellem részt, elég sok minden derült ki a karaktered életéből. Finley Shearon 4146035580 Kellenek az ilyen aranyos és segítőkész emberek.
Három részletet ragadtál ki az életedből és mindhárom nagyon is megható.. vagyis az első biztosan. Sajnálom, hogy annak az állatnak meg kellett halnia, hogy nem élhetet tovább és neked ez le kellett asszisztálnod. Sad Itt is megmutatkozik, hogy érzőszíved van, hogy szereted az állatokat. :pls: Aztán ott van a nevelőanyukád, aki mindig cseszeget a családalapítással, de van egy olyan érzésem, hogy ő már rég tudja, hogy te nem nőket szereted. Smile Szerintem lassan itt lenne az ideje, hogy elmond neki. Emellett meg sajnálom, hogy a vér szerinti szüleid ilyenek, hogy eldobtak. Sad Aztán a  depressziósság is egy olyan dolog, ami nem jó. Nem szabad depisnek lenned, legyél mindig vidám és élettel teli. Finley Shearon 4146035580
Menj foglalózni és hódítsd meg a játékteret! Finley Shearon 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Finley Shearon 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Finley Shearon Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Finley Shearon Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Finley Shearon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ava H. Finley
» Finley&Matt
» Finley Nott
» Violet & Finley
» Finley & Ines

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: