New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Finley&Matt
TémanyitásFinley&Matt
Finley&Matt EmptyPént. Márc. 24 2017, 21:55

finley & matthew
Hush Hush; Hush Hush

Talán sosem vallaná be magának, hogy a reggeli órában miért környékezi meg a kávézót. Áfonyás sajttorta és Latte. - mantrázza magában minduntalan, betolva maga előtt az üveglapot. Arca mogorva, kedvtelenül suhan át a küszöbön.
Finley oldalán jött először ebbe a kávézóba, s egy éve nem tette be a lábát ide. Pontosan azóta, mióta a férfi először kiadta útját. S ráadásul most ott a szőke az életében, nem kellene a múltból kiragadnia a kék szeműt. Le kellene számolnia vele végleg. Annyiszor cseszte már tönkre annak csupán csak az emléke estéit, hogy már rájöhetett volna, nem vezet semmi jóra, ha hajhássza őt.

Szavai még most is elutasítóan hatnak, és csak befúrják magukat a szöveteken át, le egészen a szívéig. Megreped az acél, és elérik a húst. Nem lehet gyenge! - mantrázta hosszú heteken keresztül, most mégis gyönyörködve élné át a pillanatot, ha láthatná. Csak egyetlen percre. Egy pillantásra. Annak ellenére, hogy előfordulhat ebben a szögben csupán Matt sérül majd, szomjazik utána, hogy megérezze milyen Vele. Egyetlen felkavaró pillantás. Felfoghatatlan, hogyan vágyódhat utána ennyire. Képtelenség megértenie miféle erővel bírhat a férfi, hogy Matt kacérságát képes egyetlen pillantásával messzire elűzni belőle...

És akkor megdermed. Felszalad gerince mentén a kúszó - bizsergető érzés. Nyelnie kell. Nedvesítenie ajkán. Még csak meg sem közelíti a sort. A bejárathoz áll közelebb, még sem képes moccanni. A férfin, a vágyott férfi tarkóján ragad pillantása. S annak jelenléte annyira vonzza őt. Már megérti, mit érez a vesztébe reppenő bogár, mikor a fény után sóvárog. Libabőrösre pettyezi bőrét a gondolat, hogy ... most újra találkozhat vele.
Leplezetlenül bámulja Finleyt. Tekintete sóvárgó, bárki azt mondaná, hogy a férfit megbabonázta valami felsőbb hatalom. Talpától egészen a feje búbjáig siklik pillantása és vissza. Övé a világ minden ideje, - úgy érzi és eszébe sem jut elkapkodni a dolgokat. Türelemmel kivárja, hogy a férfi megforduljon. S szándékában áll úgy mozdulni, hogy valóságos csillagütközés történjen.
Amint elválik a pulttól, olyannyira közel lép, hogy éppen belebotoljon a másik. Mindezt olyan meggondolt mozdulatba ötvözve, hogy a férfi kezében ott a megrendelése, - se boruljon rá Mattre. Tekintete kutakodó, mosolygó. Arcának játékáról nem olvasható le más, csak a színtiszta öröm, majd amint a kékek megtalálják, korrigál mimikájának játéka, s komolyabbra formálja a színjátékot. Mintha csak most venné tudomásul, hogy kibe botlik bele....
- Hello, hé! - tenyerével felfelé int irányába, s hacsak nem rohan rögvest el Finley, akkor úgy mozdul Matt, hogy vele párhuzamban induljon, - tartson bárhová is a férfi. - Jól vagy? - kap óvón, törődőn tenyerével a férfi felkarjához, mintha tapogatózva akarna rájönni, nem e sérült meg az ütközésük során a másik. Jó kifogás arra, hogy hozzáérjen...
- Rég láttalak... - vonásai lágyulnak, leplezetlen vágyódás tükröződik arcán. Egy pillanatra sem rejti el, hogy hiányát tükrözzék szemei. Ajkait összepréselve néz le maguk közé, ezzel is elkerülve, hogy Finley észrevegye a valódi érzelmeket íriszeiben.

Finley&Matt 4146035580  || ♥️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finley&Matt
Finley&Matt EmptySzomb. Márc. 25 2017, 23:46

Elégedetten nyújtózkodva lépek ki a rendelő ajtaján. Nehéz, de eredményes néhány óra van mögöttem, úgy hiszem, maximálisan megérdemlem szokásos szünetem kellemes perceit, mik kivétel nélkül mindig feltöltenek energiával, elég erőt adva ahhoz, hogy folytassam a napot. Kedvenc kávézóm néhány méternyi távolságban van csupán, mit általában lábaim szaporán kapkodva teszek meg, de most még a séta idejét se érzem lerövidíteni szükségesnek. Ráérősen lépegetek hát, végigfuttatva pillantásom az ismerős környezeten, az apró változások felfedezni próbálásával szórakoztatva magam, míg el nem érem célomat.
A kávézóba belépést követőn egyből a sor végéhez sorolok. Minden alkalommal ugyanazt rendelem, nem kell ezért befurakodnom a lábaikkal türelmetlenül doboló, intenzíven fintorgó emberek fala és a kirakatüveg közé, megszemlélve a felhozatalt. Kedvem a fojtott káromkodással, sürgetéssel színesített lökdösés se szegheti, teljes lelkinyugalommal tipegek előre, míg végre kezeim közé nem kaparinthatom jelenlegi vágyam tárgyait.
Az asztalok irányába lendületből fordulok, mikor utoljára arra néztem, néhány pillanattal ezelőtt, utam nem állta akadály, s nem gondolva, megváltozott ez hirtelen, íriszeim nem futtatom végig újfent az emberek alkotta keskeny folyosó vonalán. Agyammal rég asztalomnál járok már, élvezve szabadidőm, miközben kilépek oldalra és… bumm. Kemény szövetnek ütközök váratlanul, mire egyensúlyom nincs felkészülve és el ugyan nem esek, kilengek némileg. Aggódon pillantok a kezemben szorongatott pohár irányába, amint elmém visszatérve kirándulásából beéri a történéseket, áldozatomra fel csak annak megbizonyosodását követőn lesek, hogy nem öntöttem rá italom, még tovább rontva az egyébként is kínos közjátékon.
Bo… – elnézést kérésem befejezni nem tudom, abban a momentumban, hogy rájövök, kinek mentem neki, menthetetlenül elakad szavam. Bárki másra előbb számítottam volna ezen, vagy bármely más helyen, hol magam is megfordulok. Elválásunk nem különbözött bár oly sok más rosszul sikerülttől, mégis, a mai napig bánt a mód, ahogy kiléptem az életéből. Nem mondta soha, nem adtam lehetőséget rá, de elképzelnem nem nehéz, mit gondolhatott, hogy azt hihette, mit se jelentett nekem az, ami köztünk volt, pedig ez nem igaz, egyszerűen más volt csak, mire vágytunk akkor.  – Semmi bajom. Te rendben vagy? – aprót körözve kezemmel, ügyelve ujjaim között szorongatott terhemre, igyekszek elérni, lehulljon tenyere rólam. Nem állíthatnám azt határozottan, kellemetlenül érint aggódó gesztusa, s egykor magam kerestem volna lehetőséget efféle kontaktusra, sok minden változott azóta.
Valóban rég volt – egyetértő bólintással igyekszem álcázni rajta ösztönösen végigfutó, alakját felmérő pillantásom. – Nem hittem volna, hogy összefutunk itt – vallom be teljes őszinteséggel. Nem tartozunk bár azok közé, kik a vendéglátóhelyeket is felosztják egymás között, mikor elválnak útjaik, mégis biztos voltam benne, tudva, mennyiszer járok ide, olyan messzire kerüli el a kávézót, amennyire csak lehet. Hosszú idő telt el együttlétünk óta persze, túlzás lenne biztosra venni azt, emlékszik minden elhangzott apróságra.
Nem akarsz rendelni? Ha sokáig vársz, felduzzad a sor – az egyre gyakrabban nyitódó ajtó irányába bökök, nyomatékosítva szavaimon. - Utána, ha gondolod, odaülhetnél hozzám  - ezúttal egy még üres asztal irányába kalimpálok, egyik lábamról másikra billenve zavart várakozásomban. Fogalmam sincs, mit kellene most tennem vagy mondanom és ugyanannyira reménykedek abban, hogy elfogadja, minthogy visszautasítja számon felelőtlenül kicsúszott felajánlásom.

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finley&Matt
Finley&Matt EmptyKedd Márc. 28 2017, 09:57

finley & matthew
Hush Hush; Hush Hush

Hihetetlenül megalázó, s méltóságán aluli, hogy egy éve annak már, Finley kiszakadt életéből - Matt mégsem képes teljes mértékben elfordulni tőle. Hiába van kapcsolata, hiába várja otthon a szöszke, a gondolatai minduntalan visszatérnek hozzá. Mocskos dolog az élettől, hogy hagyta Matt belekóstoljon a finom-negédes boldogságba, majd csúful elmarta őt tőle. Indokolatlanul, egyik pillanatról a másikra veszítette el a férfit, s a mai napig képtelen volt feldolgozni ezt a veszteséget. Ha bárki kérdezné, egyébként állítaná, soha nem is fog tudni túllendülni rajta.
Meglepettsége szavai elrablója is. Matt némi örömöt érez annak kapcsán, ahogy Finley reagál jelenlétére. Nyilvánvalóan nem akarja megrémíteni, még csak zaklatni sem, mindössze látni kívánta. S ez több, mint ami elvárható. Hiszen vele ellentétben, valószínűleg Finley tovább lépett. Ő soha nem pecsételte meg az életét olyan mértékben, ahogyan azt ő kölcsönösnek hitte. Matt mosolya kiszélesedik, úgy fürkészi a kékeket. Ha lehetséges - a férfi jobban néz ki, mint ahogy Matthew emlékszik rá!
- Rendben. - a gesztusra, ahogy érintésére reagál - rögtön lehullik tenyere a férfiról. Visszahúzza kezét, lepillant. Bűnbánóan, akkor is, hacsak egyetlen percre, de legalább megtöri a szemkontaktust. Kellemetlen az elhúzódása, mégis állja az újratalálkozás nehézségeit is. Hiszen ő akarta ezt! Ő akarta látni! Így legalább megbizonyosodhat róla, hogy Finley végleg tovább lépett, és nincs miért tovább rágnia magát. Csúnya elszakadás ide - vagy oda, legalább többé nem fogja marcangolni magát. A helyzet kényelmetlenbe vált át, mikor Matt itt léte kerül terítékre. A férfi nem is válaszol szóban, mindössze bólint. S már épp szavak hiányában elpillant az előtte állóról, mikor egyértelműen felkapva figyelmét, elpillant válla fölött az ajtó irányába, hová bökött imént Finley. - Igazad lehet. - mosolyogva bólint, majd ellépésére készül, a fejében megüresedett térrel küzdve. Bátortalanná válik. A mozdulat, ahogy eltaszítják kezét - belevésődik koponyájának falába. Elfordítja tekintetét, a sor felé indul, de akkor egyértelmű meghívással illetik. Ajkai elnyílnak, mosolygóssá válik.
- Szívesen. - mosolya kiszélesedik. Elfordítja fejét és a sor végére áll. Mindvégig azon gondolkozva, hogy udvariasság, vagy több is megbújhat az invitálásában. - Nem naiv, nem is lesz az soha. Nyilvánvalóan túl nagy érdeklődést nem mutatnak felé, különben nem rázta volna le olyan hévvel a tenyerét magáról. Ekkor lepillant a megüresedett végtag felé, s ujjait szétfeszíti egy pillanatra. Onnan pedig FInley alakját keresik szemei. Nem több ez, mint egy átfutás - nem időznek szemei a férfin. Nem is teheti. Még a végén elmenekülne, ha észrevenné...
Alig három perc, és már kávéjával araszol keresztül az emberfalon, hogy végül ledobva a slusszkulcsát és tárcáját az asztalra, leheveredjen szerettével szemben. - Hogy vagy? - hátradönti törzsét a szék támlájának idomulva, s onnan vizsgálja tekintetével a férfit. Mosolya megbúvik görbéje két szélén, közben minduntalan tartja a szemkontaktust. - Jól nézel ki. - jegyzi meg, majd fejét oldalra billenti egy pillanatra. A következő másodpercben már kortyolja gőzölgő italát. Széles terpeszben ül Finleyvel szemben. Egy percre sem foglalkozik a világ további pontjaival. Leköti figyelmét a férfi. Sóvárog utána, s ez szemeiből kiolvasható.-


 Finley&Matt 3673325056  || ♥️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finley&Matt
Finley&Matt EmptyHétf. Ápr. 03 2017, 00:53

A sors fintora különös, néha egyenesen kegyetlen. Rosszabb is történhetne persze, mint összefutni exeddel váratlanul kedvenc kávézódban, de akinek volt már része ebben, tudhatja, ez is épp eléggé össze tudja kavarni életed. Egész mást terveztem kevés szabadidőmre, nem akartam társalogni se vele, se mással, azon aggodalmaskodni pedig, mit mondhatnék, miképp álljak hozzá mindazok után, ahogy elváltam tőle, pláne nincs kedvem. Elküldeni vagy elmenni magam mégse akarok, az arcán azt követőn átsuhanó árnyék láttán, hogy leráztam kezét karomról, főleg. Nem tett semmi rosszat, mozdulata ösztönös volt, ártalmatlan, s habár az volt az enyém is, mivel távolságunk igyekeztem megőrizni, rosszul érzem magam miatta mégis. A folyamatosan növekvő embertömegre elterelésként hívom fel figyelmét, de abban a pillanatban, hogy távolodni kezd tőlem, legszívesebben utána kapnék. Nem teszem ezt végül meg, azt azonban megkérdezem, csatlakozna–e hozzám arra a rövid időre, míg eltöltöm szünetem.
Ösztönből jövőn viszonzom mosolyát, megkönnyebbülten. Örül neki. Sose voltam igazán jó az emberek arcának olvasásában, nehezen tudom meghatározni az álarc mögött megbúvó érzéseket, nem értem igazán a gesztusokat, elsiklok az apró, de fontos részletek felett, legalábbis akkor, ha egy idegenről van szó. Rég találkoztunk utoljára ugyan, mindez azonban nem számít, ha róla van szó. Matt sose lesz ismét egy ismeretlen, sose felejtem el azt, mit megtanultam, míg együtt voltunk, mindig képes leszek alkalmazni a trükköket, melyek segítségével rájöhettem nagyjából, mi járt a fejében, akkor is, ha elmondani nem akarta. Túlzás lenne azt állítani persze, hogy mindent tudok róla, hogy meglepésemmel nehéz dolga lenne, pusztán azért is, mert egy év éppen elég a változások, régi szokások, gesztusok leadások és újak felvételéhez.
Az asztalok között könnyedén lavírozok, az emberek alkotta torlasz itt képlékeny, gyorsan haladó, s nem is duzzadt fel oly mértékben, mint a pult közelében, köszönhetőn annak, a többségnek nincs ideje leülni, hanem céljuk felé rohanás közben szándékoznak elfogyasztani megrendelésüket, legyen szó ételről vagy italról.
Gondolataim félretolva pillantok az előttem elhelyezkedőre, mikor eljut tudatomig a kihúzott szék padlóhoz dörzsölődésének jellegzetes zaja. Mosollyal fogadom asztaltársaságom, egyszerre igyekezvén elrejteni zavarom és abbéli tanácstalanságom, mit is kellene mondanom neki és tudtára adni, nem pusztán udvariassági formula volt meghívásom, valóban szerettem volna, ha elfogadja azt.
Jól… nagyszerűen. A rendelőm remekül megy, és csak ritkán van dolgom súlyos esetekkel. Mi másra vágyhatnék még? Te hogy vagy? – őszinte érdeklődéssel kérdezek vissza, nem pusztán odavágott, érdektelen kíváncsiskodás ez. Míg válaszára várok végtelen türelemmel, magam is helyezkedek kicsit. Lecsapva fokozatosan csökkenő feszültségem nyújtotta előnyökre, lejjebb csusszanok a széken, megszokásból nyújtva egymást keresztező lábaim övéi közé. – Ahogy te is – vágom rá, túl gyorsan is talán, elárulva magam és azt, nem annyira talán, mint egykoron, de még mindig hatással van rám egy ilyen csöppnyi dicséret is. Helyzetem pillantása se teszi egyszerűbbé, nem adott hangot neki, nem is utalt rá, de látom íriszeiben a sóvárgást. Azt a villanást, mit mindig is szerettem.
Örülök, hogy jól vagy – mindattól függetlenül, amit végső elválásunk alkalmával vágtam fejéhez, soha nem kívántam rosszat neki. Na jó, meglehet, akadt olyan pillanat, mikor mégiscsak felsorakoztak efféle gondolatok fejemben, de egyik se takart valódi vágyat, s egyik se volt maradandó. - és annak is, hogy láthattalak és sajnálom mindazt, amit az elválásunkkor mondtam, nem gondoltam őket komolyan... legalábbis nem mindent - teszem hozzá még, kijavítva magam, hiszen volt olyan, mi azért hangzott el, mert így kellett lennie, mert szükség volt rá, hogy kimondjam hangosan is, hogy megértessem vele.

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finley&Matt
Finley&Matt EmptySzomb. Ápr. 08 2017, 11:39

finley & matthew
Hush Hush; Hush Hush

Képtelen lehazudni arcáról a sóvárgást. A szemeiben felragyogó ösztönös vágyódást, hogy megérintse a kölnivel felitatott bőrt, hogy beletúrjon a barna tincsekbe, hogy közelebb vonja magához, és belecsókolja az elmúlt egy év fájdalmát a rózsaszín ajkaiba, de nem tesz semmit. Egyrészt, mert bal csuklóján ott az emlékeztető perec, 'mit Noahtól kapott még a rózsaszínű korszak kezdetén, s kivel bármennyire is feszültek, bárhogyan is gyilkolják egymást, képtelen lenne fejében azokkal a kékekkel Finleyre vetni magát. Ami már csak azért is duplán lehetetlen, mert a férfi jól láthatóan tartózkodik tőle, nem keresi kifejezetten a szemkontaktust, vagy a fizikai érintést. És talán mindössze ennyire lesz szüksége Mattnek, hogy lássa. Bizakodó ezzel kapcsolatban.
Matt lazán, közönyösséget színlelve helyezi el súlyát a Finleyvel szemközti széken. Talán túlságosan is kizáróvá válik, de hisz abban, hogy a férfinak igazat kell adnia, és el kell engednie. Akkor is, ha minden porcikájával vonzza őt magához.
- Örömmel hallom. Jól, köszönöm. Minden rendben! - igyekszik a tőle telhető legmeggyőzőbb előadást e pár szóba belepasszírozni, mégsem túl részletezve, hogy bár a munkájával - azon kívül Noah ott sem elkerülhető - minden rendben, a magánéletéről ez már nem mondható el. Az érzéki, finom, és gördülékenynek vélt kapcsolata Finnel, hamar zárult, s utána később, a mostaniba belecsöppenve már nem azonosan éli meg az együttlét örömeit. Noah merőben más, mint Finley. És ez épp annyira vonzza Mattet, amennyire taszítja. A magánélete romokban, de erről véletlenül sem fog beszélni - ezt elhatározza. A férfi italát kezdi kavargatni, somollyal arcán. Igyekszik elrejteni, mit érez odabenn, miféle dallamot dörömböl mellkasában az a bizonyos kis madár. Tartja a szemkontaktust, nem riad meg tőle. Még akkor is, amikor Finley lábai, övéi közé érkeznek. Elmosolyodik a szokáson, gyakran ücsörögtek így. Odahaza. Vagy publikusan. Olyankor Matt általában nem sokáig bírta anélkül, hogy ne vonszolta volna magával szerettét, és harcolta volna ki magának azt a bizonyos sóhajt...
- Köszi. - meglepetten, fogvillantós vigyorral fürkészi a gyors reakcióval visszadobott bók tulajdonosát. Matt meg sem próbálja leplezni, mennyire gyönyörködik Finley vonásaiban. Sokkal dögösebb annál, mint ahogy ő képzelte. Ez zavarja...
Belekortyol italába, majd kérdőn fölpillant a kékekbe, mikor szavalni kezd a férfi. Lentebb ejti poharát, mosolygós arca elmaszatolódik, kérdő, lágy tekintet ül helyére. Lesüti szemeit egy pillanatra szélesedő mosolya fölött, végül vállat ejt. - Hú, én is örülök, hogy látlak. - bólogat lelkesen egy pimaszkás mosollyal arcán - És erre semmi szükség. Nem kell bocsánatot kérned. - csóválja a fejét, alig észrevehetően, majd az üvegen koccan pohara feneke, ahogy letéve rá kihúzza magát.
- Habár megnehezíted. Most ki kellene sakkoznom magamtól, hogy mi az, amit komolyan gondoltál, és mi az, amit nem? - újabb fogvillantós vigyorgás, őszinte imádat szemeiben. Lubickol benne, hogy a múltba kalauzolja szerette egy pillanatra, majd lemossa az önelégült vigyort arcáról, és komolyabbra vált. - Hiányzik ez... - jobbjával apró köröket rajzol a levegőben, mindvégig Finleyre mutatva, a teljes alakjának vonalain maradva - El lehet téged felejteni Shearon? - állával biccent irányába, játékos hangnemét felvéve, közben minduntalan kacérkodó pillantással figyelve a férfit. Matthew nem szégyelli magában tartani azt, amit érez. Hogy kívánja. Hogy egy része szereti is. De persze, nem fogja ezt bohókás megjegyzéseken túl felfesteni kettejük vászon felületére, mert szívében bújik valaki más is, és biztos benne, hogy Finley sincs egyedül...

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finley&Matt
Finley&Matt Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Finley&Matt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam && Finley | Hope Állatorvosi Rendelő
» Viv & Matt
» Matt & Seb
» Violet & Finley
» Finley & Ines

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: