New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 134 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 120 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
Témanyitáswould you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyHétf. Jún. 05 2023, 20:01

would you like to be my sidekick?
You only know part of me. I am a universe full of secrets.



Az ágy szélén ücsörögve éppen annyira fordulok hátra, hogy sötét szemeimet Candice irányába lebegtessem, aki a korai óra okán még bőven az igazak álmát alussza a kimerítő estét követen és úgy összegömbölyödve, mint egy elégedett macska a napon. Nem áll szándékomban felkelteni, több okból sem. Az első: az elmúlt hónapokban, amióta – kis túlzással – bonyolódott a kapcsolatunk már megtapasztaltam, hogy az esetében hiábavaló kísérlet lenne az, hogy ébredésre bírjam, mert olyan mélyen aludt – mindig – hogy egy ágyú eldördülésére sem riadna fel vagy nem lenne hajlandó. Így, mindez eredményezi is a második indokot is: kialakult egyfajta „rutinunk”, ami arra vonatkozott, hogyha nem vagyok itt vagy már nem vagyok itt akkor szépen lefürdik, összeszedi magát és, ha kedve tartja egy reggeli után szó nélkül távozik. A vele való kapcsolat… könnyű, mert nincsen súlya és nincsen semmilyen tétje, leszámítva a kölcsönös jót. Kedvelem éppen annyira, hogy egy-egy estét kibírjak vele vagy meginvitáljam egy kis stresszlevezetésre, mert mindössze a kémia működött közöttünk, nem több. Ezt ő is belátta és legjobb tudomásom szerint, tartja is magát ehhez. Ha változik a helyzet, bármelyikünk részéről is, megszakítjuk a kapcsolatot. Én nem keresek senkit, ő nem akar senkit. Nem számoltam azzal, hogy egy életen át fog ez tartani, de neki sem én vagyok az egyetlen, akivel kavar. Ez így jó. Semmi kötöttség. Semmi elvárás. A megnyugtató egyszerűség. Miért fosztanám meg magamat ettől?
A kora reggeli kelések – még kint is alig pislákolt a nap fénye a horizont peremén – az elmúlt tizenöt évben a mindennapjaim szerves és meghatározó részévé váltak ennél fogva számomra az elképzelhetetlennek és lehetetlennek tűnt, hogy délig lustálkodjak az ágyban ahelyett, hogy ténylegesen hasznos dologba kezdenék. Túlnyomó többségben az úszás mellett teszem le a voksomat, viszont ma úgy érzem, hogy a fejemet a futás jobban kitisztítaná. Az utóbbi időkben a benti padot választottam szívesebben, viszont a mai nap – mondjuk azt – hogy vevő vagyok az „újdonságra”, hogy lemenjek a közeli parkba kocogni. Úgyhogy felkelek és egy gyors átöltözést kísérve lerohanok a lépcsőn, hogy a szokásos – van, ami nem változik – reggeli vaníliás fehérje turmixot megigyam és tovább induljak egy rövid nyújtást és átmozgatást követően, elvégre nem áll szándékomban lesérülni két hónappal egy fontos mérkőzés előtt. Markus pedig különösen ügyelt a fizikai állapotomra, hogy ezt elkerülje, így nem volt rest a legjobb gyógy-és sportmasszőrt alkalmazni az izmok lelazításában és kellő átnyújtásában, mint ahogyan a jégfürdők is mostanra napiszintűvé váltak a keményebb napok után, hogy az izmok gyorsabban tudjanak regenerálódni. Kezdetben gyűlöltem. Rosszabb napokon most is, de a nap végén mégis segít koncentráltabbá tenni, kiüríteni az elmémet és megerősíteni az eltökéltségemet, hogy nem hiába csinálom.
Alig három évvel ezelőtt találkoztam először az akkor még huszonegy éves Wade Swansonnal, aki ifjú kora ellenére kiváló tehetségnek bizonyult és azon kevesek egyike közé tartozik – márpedig ez a szám nem volt túl magas –, akik képesek voltak az utolsó menetben a földre küldeni az utolsó másodpercekben borda töréssel és léprepedéssel. Akkor nem éreztem magam szerencsésnek, kifejezetten dühös voltam, de ha csak néhány ütéssel tovább tart a menet, akkor a legkisebb bajom ez a kettő probléma lett volna. Rövid, rutinszerű műtét volt, több hetes lábadozási idővel és, ha akartam sem tudtam volna megmozdulni, amikor még az is fájt, ha nevettem Christie übergagyi viccein. Viszont, itt volt az idő, hogy megkapjam a revansomat – és ő csak egyike volt azoknak a sorában, akiket a célkeresztbe vettem, ugyanis az elkövetkezendő fél év-évet viszonylag sűrűre terveztem azzal, hogy a maradék hármat is elkapom és a döntetlent is a földre küldöm.  Úgyhogy el is várom Markustól, hogy az edzések olyan kíméletlenek legyenek, amennyire csak muszáj.
– Héj kislány, kihívást keresel? – Fordulok hátra felé továbbra sem véve vissza a kocogó tempóból. Ugyan egy ideje már érzékeltem, hogy valaki a nyomomba szegődött, de nem feltétlenül terveztem vele foglalkozni, viszont elég kitartónak bizonyult abban, hogy valamennyire tartsa velem a lépést.

/ outfit
Have fun! cukika

// Néhány nappal a késelős sztori előtt.//

Luana Machado imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyler Crenshaw
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler A6a3850ca3b85ade79b6427f5b99ec6d18665773

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir31LYO1uawecc_1280
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
King of The Bronx
★ családi állapot ★ :
single as hell
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 0abe5f2d4b9e59862707d6112343108bb88f2a29
★ idézet ★ :
He’s right. It’s cruel to give hope where none should be. It only turns into disappointment, resentment, rage—all the things that make this life more difficult than it already is.
★ foglalkozás ★ :
professional boxer
★ play by ★ :
michael b jordan
★ szükségem van rád ★ :
the little sunshine of the Crenshaw fam
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir8T9zi1uawecc_1280
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyHétf. Jún. 05 2023, 22:54

Tyler & Lu

Rengeteg hobbim van, aminek nem hódolok eleget, mert elveszi az időmet a józanodás, vagy a bulik kipihenése, még ha be sem rúgtam. Bér ezt sosem vallom be általában arra fogom, hogy sok a tanulnivaló, amiért nem járok el például futni sem. Pedig segít kiszellőztetni a fejem, de még mennyit segít, de én bolond hagyom csak úgy előzni a napokat és tunyán tespedni a kanapén vagy az ágyban, hogy majd történik valami a testemmel. Hát egészen biztos, hogy valami történni fog vele, ha nem cselekszek, de semmiképpen sem marad ilyen szép, mint monst, ha a sok alkohol és a kaja szépen kezdi majd el gömbölyíteni a hasam.
Ahogy ülök a kanapén összeomlott háttal, lenézek a testemre, és szinte azonnal pattanok is a szobámba, hogy egy kicsit kimozgassam a heti kalóriákat. A futás az egyik kedvenc mozgás formám, és egy nagy hobbim, amit régebben a nővéremmel együtt  űztünk, de ma már nem igen van ideje neki sem, én meg simplán olyan lusta vagyok, hogy még bevallani is szánalmas.  
A futóruhában pattanva még egy gyors bemelegítés belefér, bár ebben sosem voltam elég precíz, majd bemelegít a futás, olyan nagyon vad menetet nem szeretnék menni, de hát ki tudja mennyit fogok bírni még a végén kiderül, hogy a régi formámat tudom hozni a betonon.
A parkba kiérve csak lassú kocogásba kezdek, de eléggé sikerül felélénkülnöm egy idő után és szinte érzem, hogy egyre jobb kedvem lesz. Figyelem a többi embert és ilyenkor mindig azon tűnődök, hogy más milyen indítattásból jön ki ide egy kis testmozgás után nézve, saját maga akaratából van itt, vagy csak edzés tervet tart, valami miatt, netán a fogyás vezérli? Mindenesetre becsülöm a kitartásukat, és némelyikről példát kellene vennem. Lehet fogok is, a sok buli és tanulás, na meg persze a munka mellett, ha arra is jut időm ez igazán élénkítő hatással bírna az életemben, és talán nem lenne annyira szánalmas, hogy még mindig nem akarok megállapodni senki mellett, de a kalandokra meg vágyok. Ez lefáraszt testileg, remélem pont annyira, hogy ne legyek az a lány, aki olyan kapcsolatot keres állandóan, ami csakis azért jön létre, hogy jól érezzük magunkat. Nyilván ez nem biztos,hogy annyira segít majd elfeledtetni velem aszükségeteime, de mindenképpen csillapítani fogja azokat így tudom majd másra koncentrálni, legalábbis a terveim ezek, meglátjuk mit tudok teljesíteni.
Amikor már elég jónak érzem a tempóm bacsatlakozok egy srác mögé egy kicsit tesztelgetve magam, mert elég kigyúrtnak néz ki, és sportosnak, ha az ő tempója megy nekem, akkor annyira nem felejtette el a testem a régen kapott sok kilométert és edzést. Figyelem őt, ahogy fut, néha oldalra is nézek, de nagyjából végig a hátán van a tekintetem, talán ezt ő is érzi, mert hátra szól nekem, mire nevetve mellé kocogok.
- Lu, és már meg is találtam. - mosolygok rá egy kicsit talán túl nagy magabiztossággal, mert rá kell jönnöm, hogy a beszéd és a futás még annyira nem megy együtt, ehhez egy kicsit több edzettség kellene. Most megfogadom magamnak, hogy többször járok ki ide, még az is lehet, hogy jobb lesz a közérzetem is, meg a kedvem és a hasam sem fog nőni, ami azért elég sok jó kombó.
- Mondanám, hogy szólj ha nagyon útban vagyok, de akkor úgyis rávágnám, hogy nem is rád akaszkodtam csak futok egyet a parkban, akárcsak te. - vonom meg a vállam futás közben, majd elnevetem magam mély levegőt véve, egy kicsit kapkodva azt, de nem kimutatva, hogy már nem bírja a tüdőm, de edzeni kell, amíg a lábam bírja menni fogok. Talán még társaságot is találtam, bár szerintem elsőre nem nagyon lehetek bizalomgerjesztő, hogy egy vadidegen srácra cuppanok rá a parkban, de hát ki szeret egyedül futni, talán még ő sem.
Nem érzem rajta, hogy társaságravágyna, mégis mellette futok tovább, és mély levegővétel után még szóra is bírom magam.
- Mia cél? - nézek az útra magunk elé, de persze a körbe körbe futkosás korántsem jelent semmit, gondolom a kilométer a lényeg, vagy az elégetett kalória, netán a percek száma, nem tudom én melyikkel járnék jobban, de még célt sem tűztem ki, csak megyek, amíg bírja  a szervezetem.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


Tyler Crenshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwould you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptySzomb. Jún. 10 2023, 14:48

would you like to be my sidekick?
You only know part of me. I am a universe full of secrets.



A gondolataim minden pontját teljes mértékben leköti a közelgő megmérettetés gondolata és az utolsóként felelevenedő emlék Wade Swansonról, aki az utolsó menetben küldött végül padlóra, s míg ezen elmélkedéseket járom körbe addig a körülöttem megébredő város lassan elkezd mocorogni. A legtöbben fáradtan hunyorogva sétálnak keresztül a parkon lerövidítve útjukat a munkahelyen, míg az otthonokban egyre több helyen kapcsolódnak fel a villanyok, miközben a beszállítók egy része megérkezik az aznapi áruval a kávézók és pékségek számára, hogy azok nyitás után friss croissanttal és a fekete folyadék változatos kínálatával csábítsa be az éhező gyomrú népséget. Ezen másodlagos – harmadlagos – szűrőn keresztül érzékelem a nyomomba szegődő kislányt, akire egy jó ideig fel sem figyelek annyira saját világomba meredve folyamatos kontroll alatt tartva ritmikus futásomat és egyenletes lélegzetvételeimet.
Általában sem vágyom a társaságra, de – ha már saját magamat engettem ki saját „börtönömből” – akkor miért ne tehetnék vele kivételt és kezdeményezek egyfajta… társalgást? Elvégre, néha üdítő változást okoz az, hogy megismerek egy-két új arcot azok mellett, akikkel nap napután találkozom. (A lista megrendítően csekély, hiszen Christie-t foglalja magában, illetve az edzőmet.)
– Azt még meglátjuk, Lu…! – Leheletnyit lassítok csupán, hogy könnyebben utolérje a tempómat és ezután is mindössze egy minimálissal emelem meg, tekintettel arra, hogy a nap hátra lévő részét közel ugyanezzel a tevékenységgel fogom tölteni, az itt „kieső” időt később be tudom pótolni, főleg hogy Markus egyébként is jobban örül annak, ha nem hajtom túl magamat már reggel. – Kösd fel a gatyádat, mert fárasztó reggeled lesz! – Úgy tűnik, hogy valamiért nem zavar a jelenléte, de az még számomra is kérdéses, hogy mindössze a kellemes kisugárzása tehet róla vagy a jellemzően latinás kinézete első blikkre. A környék elhelyezkedése alapján, nagy valószínűséggel, nem tartozik a csórók közé, de egyelőre ahhoz túlzottan fiatalnak tűnt, hogy azt mondjam, hogy a saját lábán áll – legfeljebb apucinak köszönhetően. – Egyébként, Tyler! – Nem húztam tovább a bemutatkozást ezúttal sem.
Féloldalasan elmosolyodtam.
– Ó, kislány! Eszembe sem jutna arrébb pakolni, ha rám akaszkodnál. – Az ilyesfajta könnyed flörtök mindig is a kedvteléseim egyike voltak függetlenül attól, hogy van-e vagy sem barátnőm; ezeknek többnyire semmilyen következménye nincsen, csak megoldják a beszélgetés hangulatát – feltéve, hogy egyáltalán a másik vevő rá, de azok a csajok általában akik körbe vesznek előszeretettel élnek a lehetőségükkel.
Az alaphangulatom, ma egészen jó és ilyenkor mondhatni nem, olyan nehéz velem társalogni sem – legalábbis egyes megítélések szerint, de hozzá tartozik az igazsághoz az, hogy egyelőre még senkinek sem volt esélye elrontani. … mivel még mindig elég korán van. Candice-szel jó volt az este és mire visszaérek a lakásra, valószínűleg már nem lesz ott vagy el fogjuk kerülni egymást.
– Még egy órát minimum tervezek futni, úgyhogy addig tudjuk élvezni egymás társaságát. – Oldalra nézve cinkosan pillantok rá. – Aztán már túl sok embert és kutyát kell kerülgetni. – Az emberek nagyjából ekkorra térnek magukhoz vagy ébrednek meg annyira, hogy úgy döntsenek, ideje elkezdeni a napot. Mivel, a kocogás csak egyfajta stressz és feszültség levezetés volt a számomra, amolyan gondolatelterelő, ha egyre többen lesznek, pont az ellenkező hatást váltja ki. – Te mi járatban? – Nem tűnt olyan vészesnek az alapvető fizikai állapota függetlenül attól, hogy a futás és a beszélgetés nem kifejezetten nagy barátok, úgyhogy a szükségesnél többet nem is kommunikálok vele – ha ezért jött le és kompetenciát keresett, legfeljebb időnként emlékeztetem, hogy figyeljen oda a lélegzésére, a saját maga érdekében.
– Mit szólnál egy levezetéshez, ha kellőképpen kifulladtál? – Döntöm oldalra a fejemet, lassítva a lépteimet, miközben már széles karkörzéseket végezve mozgatom át felsővégtagjaimat. – Utána pedig véletlenül egy helyen reggeliznénk? – A kezemen lévő órára pillantottam, hogy lássam mennyi időm van még Markus érkezéséig. Egy reggeli bőven belefér, ha pedig hamarabb érkezne – ami egyébként sem túl gyakori – legfeljebb hívna, hogy hol vagyok.

/ outfit
// Néhány nappal a késelős sztori előtt.//

Luana Machado imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyler Crenshaw
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler A6a3850ca3b85ade79b6427f5b99ec6d18665773

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir31LYO1uawecc_1280
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
King of The Bronx
★ családi állapot ★ :
single as hell
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 0abe5f2d4b9e59862707d6112343108bb88f2a29
★ idézet ★ :
He’s right. It’s cruel to give hope where none should be. It only turns into disappointment, resentment, rage—all the things that make this life more difficult than it already is.
★ foglalkozás ★ :
professional boxer
★ play by ★ :
michael b jordan
★ szükségem van rád ★ :
the little sunshine of the Crenshaw fam
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir8T9zi1uawecc_1280
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyHétf. Jún. 12 2023, 22:51

Tyler & Lu

Valamikor azt érzi az ember, hogy magányos farkas akar lenni egy olyan világban, ahol szinte sosincs nyugta az embernek egy percre sem. Mindenhol körbevesznek a szobádban sem lehetsz egyedül, mert az internet világa azonnal beszippant, ahol millió és egy emberrel vagy igazából összezárva akaradonon kívül is. Én ritkán érzek így, szeretem a társaságot, amikor egy kicsit mégis hajlok afelé, hogy nem kell senki, csak a magány a négy fal, valahogy gyorsan elmúlik, talán ezért is csapódok olyan hamar be valaki mellé futás közben. Nem szól a zene a fülemben, nem kattog senki mellettem és nincs aki húzzon, hogy jobban teljesítsek, hogy adjak ki minden feszkót magamból.
- A fárasztó szó nincs jelen a szótáramban. - menőzök egy kicsit, de sok szó nem igazán tudja elhagyni a szám, mert a tüdőkapacitásom igencsak kicsinek bizonyul. Régen futottam a tesómmal, amikor New York lett az állandó lakhelyem, a suliban is elég jó voltam a sportokban, most mégis mintha ki akarnám köpni a tüdőm. Ha egyedül lennék valószínűleg most esnék össze a betonon mentőért kiálltva, sajnáltatva magam, de nem teszem. Van valaki aki egy kicsit húz, bár ismeretlen számomra, talán pont azért is kell nem rögtön a gyenge énemet villogtatni valaki olyan felé, akinek még nincs negatív tapasztalata felém.
Egész szimpatikusnak mutatkozik a srác, bár a kis flörtje engem nem vesz le lábamról érzem, hogy nem ez a célja, amiért hálás vagyok neki. A nők manapság minden sarkon célpontok egy olyan pasi számára, aki túl sokat hisz magáról. Jó ha talál valakit az ember, akivel tud egy két szót váltani, van benne lazaság egy kis huncutság, de nem olyan fajta, amivel túllép egy olyan határt, amit nem lenne szabad.
Kicsit meghökkenek, amikor azt mondja, hogy még egy órát tervez futni, de úgy érzem mintha visszavett volna a tempóból vagy csak én szokom egyre jobban meg az övét, de minél többet megyünk, annál jobban bírja a testem, szépen lassan visszarázódok a régi kerékvágásba, a test csak nem felejt annyira.
- Én bírom, nincs gond. - adok jelet magamról, azért az oldalam fogva, kicsit kipirosodva, de sosem adom fel, tartom vele a tempót, már azért egy kicsit várom a végét. Mondanám, hogy ez egy elég furcsa szituáció, de valójában vannak ilyen hirtelen megmozdulásaim, amik másnak nagyon spontán dolgok lennének, én meg szimplán csak ilyen vagyok. Odacsapódni valaki mellé a parkban, tők jó kapcsolatépítési stratégia, és ki tudja, kikkel találkozik az ember egy ilyen alkalommal, semmit nem szabad elszalasztani. - Önértékelési problémáim adódtak reggel ülve, az ágyon és azt hittem egy futás majd segíteni fog rajta. - nevetek fel egy rövidet nem pazarlom sokat a levegőt, amit már szinte kapkodok. - Szerintem máskor megbeszélem magammal többször ezt az ötletet, mielőtt belevágok. Bár azért van amiért megérte kijönni. -a hülye is látja milyen a csávó, azért van ott izom, van ott karakteres arc, olyan igazi pasi, akit bárkihez hozzávágnak örömmel tartaná maga mellett.
- Kellőképpen? - nézek rá egy kicsit értetlen tekintettel. - Szerintem egy évre elegendő futás volt ez most nekem, kivéve ha megmondod mikor leszel lent legközelebb, mert akkor lehet mégsem hagyok ki annyit. -
kacérkodok, de közben érzem, hogy csak a szám nagy, bár ha többet edzenék lehet sokkal jobban bírnám és kellene is a fejemnek ez a kis kocogás. Már most érzem a jótékony hatásait, nem csak a társaságom miatt, hanem nagyon jót tett a kedvemnek is ez a röpke egy óra kínszenvedés.Talán többször fogok jönni, talán nem, még meglátom mit hoz az a véletlen reggeli Tylerrel.
- Éhen halok, véletlen tudsz erre egy jó helyet? - nézem ahogy mozgatja a  kezeit, nekem még erőm sincs hozzá, így csak battyogok mellette, levezetésképpen megpróbálok levegőt venni magamhoz. Visszaemlékszem a régi szép időkre,amik alpár éve voltak az meg sem kottyant, sok buli, az ivászat,a munka felemésztette az erőm és nem engedtem magamnak még ennyi szabadságot sem.
- Remélem a reggeliig már csak sétálunk,mert lehet nincsen annyi raktárkészletük, amennyi kaja most belém férne. - ennyit arról,hogy a futásnak azért indultam neki, mert kell a fogyás. Rögtön pótlom is az elégetett kalóriákat.
- Mit sportolsz? - kérdezem miközben már helyreállt nagyjából a légzésem és úgy érzem ideje a beszélgetésnek is,ha vevő rá. - Amúgy nem tudom mennyire fura ez neked, de nyugi nem vagyok zaklató és nem akarok őrült rajongásommal az őrületbe kergetni téged is. - tisztázom le gyorsan, mielőtt rám hívja a zsarukat.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


Tyler Crenshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwould you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyCsüt. Jún. 22 2023, 01:03

would you like to be my sidekick?
You only know part of me. I am a universe full of secrets.



Felületes hümmögésbe formált és fojtott, hangtalan nevetéssel méltatom enyhén szólva nagyot mondását. (Meg nem mellékesen magamban kommentálom egy na persze, meglátjuk! kijelentéssel.) Mindezeket leszámítva, nem vonok le rögvest nagyívű következtetéseket a fizikumát illetően azon túl, hogy persze formás és jó alakja van, de a komolyan vett mozgást – feltehetően és az említése alapján – már jó ideje hanyagolhatja. Viszont, a lelkesedését nem áll szándékomban letörni, úgyhogy kissé visszább veszem az egyébként feszes tempót, inkább az övéhez igazítva a sajátomat valamivel azelőtt, hogy végképp megfulladna két levegővétel között rá is szólok: – Orron be, szájon ki, Lu! – Egyáltalán nem a rossz szándék vezérel, inkább az évek alatt megszokott mantra mondatja velem. Futásnál és úszásnál – meg kábé az összes sportnál – ez az egyik legfontosabb alappillér, a légzés. Amennyire egyszerű, annyira bonyolult.
(…) Mindenesetre – és, ha jobban belegondolok – most még nem tűnik akkora problémának az, hogy mellém szegődött, mert ezzel megkímél attól, hogy még az előtt túlhajtsam magamat mielőtt felkelne a nap és amit Marcus nem mindig szokott jó szemmel nézni. Az sem mellékes, hogy így nem a megszokott sémát űzöm. A reggeli napindító mozgás már csak rutin, egy napi feladat, amit mindig teljesítenem kell, mert ezt várom el magamtól, viszont így egy kicsit belerondított. (Jó értelemben.) Időnként nekem is szükségem van arra, hogy a megszokott „mókuskerékből” kiszakadjak és adjak esélyt új dolgoknak, új személyeknek.
– Huh, nagyon megrázkódtató élmény lehetett, ha úgy döntöttél lejössz futni! – A legtöbben addig húzzák-halasztják, míg végül – az egyszerűség kedvéért – úgy döntenek, hogy inkább nem csinálnak semmit sem, mondván: jó az úgy, ahogy van vagy majd később, ha lesz időm, foglalkozom vele. Ezek a bevett válaszok. A halogatással egyetlen probléma van: sohasem lesz belőle semmi. Most kell elkezdeni, mert ennél alkalmasabb pillanat sohasem lesz. – Szerintem is szép a kilátás. – Értek egyet vele körbe mutatva, de végül az ujjam hegye éppen rajta állapodik meg alig észrevehető cinkos mosollyal. Laza, már-már elcsépelt flörtölés, de a legjobb benne, hogy véletlenül sem az a fajta, amit túlontúl komolyan kellene venni – legfeljebb a mögöttes tartalmat, ami igaz is. – Jól tetted, hogy lejössz. Máskülönben sose vennéd rá magad, ha a tárgyalásra kerülne a sor magaddal.– Térek vissza eredeti gondolatmenetemhez.
– Mondanám, hogy akár holnap is összefuthatunk, de szerintem nem akarsz majd felkelni. – Valószínűleg délutánra már megjelennek az izomláz első jelei, amikor igencsak szidni fogja magát vagy azért, hogy ennyire elhanyagolta magát vagy azért, hogy ez volt élete leghülyébb ötlete. – Csütörtökön, ugyanekkor? – Bár megszoktam, hogy a teremben edzek, hogy elkerüljem az embereket és a fölösleges nyilvánosságot, de most még mindig annyira korán van, hogy a legtöbben táskás szemekkel, szinte vakon a saját világukba zombulva jönnek-mennek, viszont őt szándékomban áll arra ösztönözni, hogy jöjjön le, mozogjon és induljon frissebben a reggel.
– Muszáj lenyújtanod, különben holnap reggel nagyon nyűgös leszel. – Tudom, hogy szar, de sajnos ez egy vele járó rossz. Talán vaskalapos vagyok, de inkább csak úgyszintén a megszokás beszél belőlem. – És, ha csütörtökön nem jössz le, akkor nagyon-nagyon el fogok szomorodni. – Viszonylag jókedvűen fordulok vele szemben, újabban kicsit kocogva. – Vagy ennyire puha vagy? – Vonom fel kihívóan a szemöldökömet, vigyorogva; keresem azokat a pontokat, amivel hatni lehet rá. A pad felé veszem az irányt, hogy a lábaimat kényelmesen le tudjam nyújtani. Ha követ, követ, ha nem akkor még neki is javulhat a reggele.
– Igen, van egy jó hely errefelé. – Bólintok, ahogy befejezem az utolsó mozdulatokat. – Na, arra befizetek! – Egyébként sem terveztem, hogy ne lenne a vendébem már csak azért is, mert jóformán egyetlen rossz szó nélkül kibírta a kicsit több, mint egy órát.
– Bokszoló vagyok, hivatalosan is. – Teszem hozzá mindössze azért, hogy jelezzem ez számomra nem csak a hobbim, hanem a konkrét megélhetésem. – Meg enyém a TBB ruha és sportmárka. – Teszem hozzá, inkább csak kiegészítés képpen. – És te, Lu? Tanulsz, dolgozol? Hogyhogy hanyagoltad eddig a mozgást? – Nem állítom egyáltalán, hogy a legjobb társalgó lennék. Valahogy… sosem voltam ehhez eléggé nyitott vagy az a beszédes fajta, amit hajlandó is vagyok elismerni, mint hiányosság. Irigylem az olyan embereket, mint Ő, akik feltöltődnek mások társaságában és jók a csevegésben.
Ezúttal ténylegesen is felnevetek.
– Hát… Kislány, emiatt ne aggódj! Voltam már ennél furcsább szituációban is! De megnyugodhatsz, legrosszabb esetben, ha úgy érzem, hogy zaklatsz, elfutok. – Bár ennek bekövetkeztére vajmi kevés esélyt látok.
Időközben folyamatosan terelgetem a jó irányba, míg nem érkezünk meg az említett reggeliző helyre; a pultos lány beléptünkkor még meglehetősen nyúzottnak és álmosnak tűnik, de a legtöbb szendvics már készen várnak arra, hogy elvigyék őket, mint ahogyan a tömény kávé illata is betölti a helyet. Előbb kérem ki a saját részemet, minthogy felajánlanám neki, hogy válasszon, mert úgy gondolom, hogy célszerűbb, ha első sorban szét néz, én meg addig – a megszokások rabjaként – a szokásos croissantot kérem, amiben tojás, spenót, paradicsomy, sajt és bacon van, meg egy fekete kávét és vizet. – Meghívlak, úgyhogy hajrá nyugodtan fald fel a boltot. – Támaszkodom neki a pultnak féloldalasan felé fordulva. Megvárom, amíg választ magának, aztán fizetek. – Kint, bent? – A belső tér kicsi, többnyire magasított asztalokkal és bárszékekkel, kint pedig úgyszintén kis tér, de sima fa székekkel.


/ outfit
// Néhány nappal a késelős sztori előtt.//

mind álarcot viselünk
Tyler Crenshaw
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler A6a3850ca3b85ade79b6427f5b99ec6d18665773

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir31LYO1uawecc_1280
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
King of The Bronx
★ családi állapot ★ :
single as hell
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 0abe5f2d4b9e59862707d6112343108bb88f2a29
★ idézet ★ :
He’s right. It’s cruel to give hope where none should be. It only turns into disappointment, resentment, rage—all the things that make this life more difficult than it already is.
★ foglalkozás ★ :
professional boxer
★ play by ★ :
michael b jordan
★ szükségem van rád ★ :
the little sunshine of the Crenshaw fam
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir8T9zi1uawecc_1280
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyVas. Jún. 25 2023, 22:51

Tyler & Lu

Lelkes vagyok? De még mennyire, társasággal talán még egy kicsit jobban is motiválom magam, bár a testem és a tüdőm egyre jobban kezdi feladni a szolgálatot, a tanácsa segít, amit bólintva nyugtázok és próbálom hasznosítani,  ennyi mindenre figyelni, közben nem kiköpni a tüdőm nem olyan egyszerű. Komolyan le fogok járni, nincs itt szó semmilyen tárgyalásról magammal egyszerűen csak le fogok jönni minden héten aztán egyre gyakrabban mondjuk, vagy majd csinálok valamilyen tervet. Megeshet, hogy nem fogok mindig ilyet letolni, mint ma, de nagyon jó lenne ha többször belebotlanék, mert eddig remek edzőtársnak bizonyul és amikor néha mögé megyek, még egy egész kis formás popsit is a látószögembe kerül, ami azért nem utolsó egy ilyen szenvedős órában.
- Jót tesz egy kis mozgás, főleg, hogy nem élek valami egészséges életet. - az éjszakázások, a sok tanulás mellett nem mindig van időm úgy étkezni ahogy kellene, talán a gének miatt nem vagyok már ennél is nagyobb, meg mert elég jó az anyagcserém, de mást nem teszek érte, és ezért mennyi lány utálhat a földön. A bókjára egy laza mosolyt ejtek, véve a dicséretet, de nem annyira, mint a legtöbb lány, hogy elaléljak tőle. Rendes srácnak tűnik és dögös is, na meg ösztönözni tud, hogy ne adjam fel, ami elég pozitív ha valaki velem ezt el tudja érni. - Még milyen szép lesz az a kilátás, ha igent mondok arra a csütörtökre. - bólintok a kérdésére mosolyogva, bár nem tudom mennyire lesz őszinte majd ha már azt sem tudom melyik lábam mozog éppen, annyira fog fájni mindenem.
Anyújts sosem volt erősségem, már addigra túl lusta és fáradt voltam, de most kivételesen hallgatok rá és mint valami tükörkép egy ellentétes világban követem és utánzom amit csinál, mert még sosem csináltam ilyet azelőtt.
- Ohh, most kóstolgatsz szépfiú? - nevetek fel a kicsit huncut megjegyzésére, de csak kacérkodok vele a megnevezéssel, semmi sértő szándék nincs benne. - Akkor azt hiszem nem szomoríthatom a legújabb futótársam, biztos lehetsz benne, hogy lejövök. - mondom neki még mindig mosolyogva, a lábamat szintén felcsapva  a padra, de csak pihentetem, mintsem nyújtok, mert még egy erősebb izom kifejtés és úgy érzem leszakad valamelyik végtagom. - Csak ígérd meg, hogy nem kell már többször bizonyítanom mennyire kemény vagyok és kevésbé fingatsz meg legközelebb. - kapom a kezem az oldalamhoz, már érezve, hogy lassan visszanyerem a levegőmet, amit eddig olyan nagyon kapkodtam magamhoz. Nem mintha nagyon ellenemre lenne még egy óra ezzel a pasival futás közben, de nem biztos, hogy a testem rövidtávon hálás lennék érte.
- Na akkor azt hiszem ideje indulni is, valami értelmessel megjutalmazni magunkat a kitartó munkáért. - szinte vigyorogva nyugátom, hogy itt jön a kaja ideje, amiért már olyan régóta áhítozok, mondjuk mióta elhatároztam, hogy elindulok futni éhgyomorra, mert ugye tele hassal azért annyira nem izgalmas.
A beszélgetés elkezd egy kicsit személyesebbre terelődni, ami nagyon tetszik, szeretem ha nem a felszínes dolgokat kapargatjuk ismeretlenekkel, mert abból gyorsan lesz szétválás az életben és soha többet találkozás. Szeretem, hogy ha valaki megoszt magától valamit, amit a másik nem tudhat, ezzel komolyan közelebb engedve magához engem, és ez jó érzés.
- Na ne mond, őszintén sok mindent kinéztem volna belőled, de hogy bokszolóval azt nem, már mentségemre szóljon nem nézek bokszot, de ha tudom, hogy ilyen pasik vannak benne, akkor már hamarabb műsor listámra tűzöm. - nevetek fel pimasz mosolyommal, bár közel sem a nyomulás a célom, ezt a testbeszédem tökéletesen követi is, de azért nem rossz ha valakivel lehet lazulni, és nem befeszülve kell figyelni minden szavamra, és ő olyannak tűnik, akivel lehet.
- Nagyjából ebben a sorrendben igen. Tanulok,hogy sikeres IT cégvezető legyek egyszer ha nagy leszek és dolgozok, mert van egy saját klubom, amit nekem kell egyengetni, bár ezt még igen sikertelen űzöm, de rajta vagyok az ügyön.- nem vagyok a legjobb klub vezető, ezt tudom magamról, de nem régen csöppentem bele, szinte tapasztalattal, mert láttam, hogyan csinálja a bátyám és az apám, de annyira azért mégsem gondoltam, hogy nehéz lesz. - Szóval nem nagyon van időm mozogni, vagyis lenne, de az ágy mindig visszahúz. - vonom meg a vállam, mire odaérünk a helyhez, ami egészen kellemes érzést kelt bennem, talán az illatok, vagy a tudat, hogy a jutalmam nem marad el sokáig.
A pulthoz állva Tyler már kér is, de én még hezitálok egy kicsit, mert fogalmam sincs mit kívánok igazán. Kérek egy cappuccinot és egy nutellás croissant, mert a szendvicsek annyira nem jönnek most be, vagy nem azt érzem most magaménak.
- Mehetünk ki, talán kevesebb az ember és nyugodtabb is.- nézek ki egy nyugis asztalra, ahol elég gyorsan el is foglalom a helyem. Szinte felnyögök, amikor a fenekem a szék felületét éri, megkönnyebbülve, hogy a lábam most éppen nem kap terhelést.
- Mesélj nekem erről a ruha márkáról, miért nem hallottam róla, új vagy csak a sportolók körében elterjedt? - na én meg a nagy divatozás sem annyira barátok, felveszem ami tetszik, bár a sportruházat nagyon messze áll tőlem. - Lehet nekem is be kellene majd szereznem egy két új cuccot, ha minden héten keményen edzeni fogok. - gondolkodok el, de ebben van valami, ha megveszem hátha az motiválni fog majd.
- Van egy nagyon hüyekérdés a fejemben.- nézek rá mielőtt beleiszok az italomba. - Hogy bírod ép elmével, hogy állandóan a képedet püfölik, nem félsz, hogy egyszer úgy találnak el, hogy az a szép arcod bánja? - ezen már régen is méláztam de sosem gondoltam volna, hogy egy igazi bokszolóval egyszer összefutok és tényleg feltehetem neki ezt a nagyon buta kérdést,ami foglalkoztat. Megeshet, hogy kinevet miatta, de akkor legalább neki jó napot szeretem és én maradok tanácstalan ebben a kérdésben. Én a helyében eléggé félteném az arcom, óvintézkedések ide oda, bár a szabályokkal sem vagyok annyira tisztában.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


Tyler Crenshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwould you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyHétf. Júl. 03 2023, 21:58

would you like to be my sidekick?
You only know part of me. I am a universe full of secrets.



Szépfiú, hah?
Az estek többségében szeretek másokra, ilyen vagy ehhez hasonló jellegű neveket, beceneveket vagy akár csúnyább nevükön „címkéket” használni egész egyszerűen azért, mert akaratom ellenére több embert ismerek, mint amit fejben tudnék vagy akarnék tartani. (A példának okáért van egy fickó – egy befektető a konkrétság kedvéért – akit csak „lamamenként” emlegetünk Christievel egymás között, mert az egyik találkozónk alkalmával annyira benne volt a magyarázásban, hogy egyszerűen elfelejtett nyelni és végül a szavakkal együtt jött más kevésbé gusztusos is. Innentől kezdve pedig tudom, hogyha Christie azt mondja, hogy „találkozónk lesz a lamamennel”, akkor tudom, hogy a ruhamárka egyik befektetőjével fogunk összefutni. Ilyen „egyszerű” , főleg annál, ha az embernek pocsék a név és arcmemóriája is, mint nekem.) Én meg, úgy vagyok vele: nem zavar a becézgetés pláne egy ilyen szituációban.
Elégedett pillantással és rövid, de elismerő bólintással nyugtázom, hogy csak-csak sikerült rávennie magát arra, hogy valamennyire leutánozza a mozdulataimat a nyújtás kapcsán – mégha kevésbé is lelkes meg bizonyos szempontból megtörtebb, mint az egy órával ezelőtti érkezésekor. Helyes, hogy képes erőt venni magán azért, hogy holnap csak egy kicsit kelljen hálába foglalja a nevemet, amikor le fog tudni ülni a mosdóra és nem tíz-tizenöt perc fog neki kelleni ahhoz, hogy rávegye magát arra, hogy nekiinduljon a napnak. Rosszabb lenne, ha még ennyit sem tenne meg.
– Kislány…! – Hangomban a nevetés ellenére valamiféle játékos rosszallás fellelhető, de aztán hirtelen teljesen elkomolyodom, mint egy buggyant filmbe, amikor a főgonosz hirtelen úgy dönt, hogy a terve már készen is van és annyira előrehaladott státuszban áll, hogy bármi is történik, már nem megmásítható. – Ha azt hiszed, hogy most megfingattalak, akkor a csütörtökre már most kezdj el felkészülni, mert azt nem engedhetem meg, hogy azt gondold egy kenyérre kenhető… Hogy is mondtad?! Ah, igen, szépfiú vagyok. – Mivel pedig biztosra megyek hagyom újra a féloldalas mosolyt az arcomra telepedni. Véletlenül sem áll szándékomban brutális módon megszívatni, de tény: most elnéző voltam vele, mert csak úgy idecsapódott, de ha velem akar edzeni, nem tűröm a lazsálást, sem a pihegést. – Mit szólnál, ha nem csak kocognánk, hanem erősítenénk is? – Vetem fel az ötletet. Valószínűnek tartom, hogy hosszú távon a futás – a kis flörtölgetése ellenére – hosszútávon nem szórakoztatná nagyon kiváltképpen, ha ilyen maxra pörgetett életet él, hogy a mozgás effektíve nem fér bele a napirendjébe, így akkor már inkább választom az egyfajta kellemeset a hasznossal elvet. – De, ha van kedved akkor belekóstolhatunk másba is. – Ugyan, ha ilyesmi kis könnyed tréfálkozás még nekem is belefér. Ráadásul, a húgom és a nővérem mellett megtanultam, hogy a saját motivációnk mellett nem árt, ha megvan a bátorítás és sokszor ehhez elég, ha valaki csak azt mondja, hogy „jól csinálod” vagy „csináljuk együtt”. Nem vagyok egy önzetlen fickó, de a segítőkéz nyújtása sem feltétlenül áll távol tőlem, bár ez nagyobb részt most attól függ, hogy mennyire gondolná komolyan. Olyanba nem fektetek bele én sem, amibe már jó előre látom, hogy kár. Heccből sem, mert szarakodni sem kedvem, sem időm.
– Hát, arról azért én nem tudok véleményt formálni, hogy más pasik milyenek a ringben, így csak magamról tudom azt mondani, hogy 10/10. – De tükörbe azért nézek és ilyen szempontból nem igazán van mit szégyellnem; úgy tűnik, hogy kifejezetten jó géneket örököltem, legalábbis külső szemre biztosan és nem is vagyok elég szerény ahhoz, hogy esetlegesen ne tagadjam le. A magam részéről a többi bokszolót a tévében azért nézzem, hogy megismerjem a mozgáskultúrájukat, hogy milyen mozdulatokkal nyomják végig a meccset és mire kell figyelnem azért, hogy elkerüljem a KO-t.
A korábbihoz hasonló elismerő kifejezés és némi meglepődés ül ki a vonásaimra.
– Most egálban vagyunk, mert nem gondoltam volna rólad, hogy erre irányul az érdeklődésed. Hogy kerültél kapcsolatba az IT világgal? Ne vedd magadra, de nem tűnsz olyannak, aki egy számítógép felett ül egész nap. – Annyira tuskó azért nem vagyok, hogy azt mondjam, hogy a bomba testű nőből ki se nézném, mert egyrészt eszem ágában sincs aláértékelni őt, másfelől meg mindkét testvérem eg olyan környezetben dolgoik, ahol jelentős férfi elnyomás van és ezért sokszor nem is feltétlenül veszik számba őket; ma már talán egyre kevésbé érezhető, de még jó néhány generáció el fog telni, mire ez teljesen vagy még ennyire sem lesz érezhető. – Tökös vagy. – A húgomat előszeretettel szeretik félre söpörni egy-egy tárgyalás során, mint a szószólóm. Ezt meglehetősen gyakran látom is, de már megtanultam, hogy ne avatkozzam közbe kizárólag akkor, ha nagyon elfajulna a helyzet. (Szerencsére, ilyen jellegű szerepcsere nincs túl gyakran.) – Mióta a tiéd a klub? Mi a hely neve, amúgy? – Nem látok rá sok esélyt, hogy jártam már a megnevezendő helyen, de hallomásból azért még ismerhetem, viszont ha kifejezetten táncos hely, talán még az is esélytelen.
A mondanivalója fejtegetése közben érünk el a kis üzletbe, viszonylag eldugott helyen van, viszont abban biztos vagyok, hogy ez a környéken az egyik legjobb. Előbbre állok, hogy kikérjem a magam részét, neki meg legyen egy kis ideje nézelődni és ez idő alatt jelzem is a kasszás hölgy számára, hogy egybe fizetem majd a kettőnk rendelését. Örültem, hogy nem kell győzködnöm, hogy én fizetek, mert bár nincs ezzel bajom – és nem is ezen múlik a férfi egom – de mondhatni bizonyos szempontból régimódi vagyok. Amint pedig minden elénk kerül, kint foglalunk helyet.
– Néhány éves kisvállalkozásról van szó, úgyhogy egyelőre a széleskörű piacon nem annyira vagyunk ismertek; de a hosszútávú terv az lenne, hogy olyan családok is meg tudják engedni maguknak, akik nem feltétlenül tehetősek, de ha egyszer megveszik akkor az strapabíró legyen. Szóval, nem azoknak szól, akik a Nike vagy Addisas termékeket veszik. – Ettől függetlenül, mint minden márka, nyitva áll mindenki előtt, mert ez nem azt jelenti, hogy gyenge minőségű lenne. Próbálunk haladni a trendekkel és főként arra építkezni, hogy jelenleg a legdivatosabb holmi az újrahasznosított, ezért is nehéz egy egységes arculatot kialakítani. – Valamelyik nap a jövőhéten lesz egy fotózásunk, ha gondolod akár nézőként vagy akár alanyként is csatlakozhatnál. – Én nekem nincs ahhoz szemem, hogy megmondjam-e, hogy fotogén vagy sem, viszont ettől függetlenül látni látok és határozottan tudom azt mondani, hogy jól nézne ki valamelyik sportruhánkban.
– Mondd csak. – Készségesen állok a rendelkezésére bármilyen kérdésben, amire tudok válaszolni, miközben a szendvicsről leveszem azt a darab papírt, ami összetartja az egészet. Aztán csak elmosolyodom. – Nem vagyok annyira hiú, mint amennyire elsőnek tűnik, de nem-nem félek. Ez benne van. A lényeg az, hogy ne te legyél az, akit jobban megvernek. – Lényegében ennél nagyobb boszorkányság nem rejlik a boxban, minthogy hamarabb rendezd le a másikat, minthogy téged lerendeznének. – Tört már el orrom, de a sebész, aki helyre pattintotta nagyon profi. Repedt már meg porc a fülembe és a bordám is bánta, de mindezek olyan dolgok, hogy… ha ott vagy, tudod, hogy erre is vállalkozol vagy akár arra, hogy rossz helyen találnak el és egy életre lebénulsz. – A legtöbb sport nem veszélytelen, a kontakt sportok pedig… minden kétséget kizáróan életveszélyesek is lehetnek.


/ outfit
// Néhány nappal a késelős sztori előtt.//
Köszönöm a türelmedet!  would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 2081954265

Luana Machado imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyler Crenshaw
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler A6a3850ca3b85ade79b6427f5b99ec6d18665773

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir31LYO1uawecc_1280
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
King of The Bronx
★ családi állapot ★ :
single as hell
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 0abe5f2d4b9e59862707d6112343108bb88f2a29
★ idézet ★ :
He’s right. It’s cruel to give hope where none should be. It only turns into disappointment, resentment, rage—all the things that make this life more difficult than it already is.
★ foglalkozás ★ :
professional boxer
★ play by ★ :
michael b jordan
★ szükségem van rád ★ :
the little sunshine of the Crenshaw fam
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_pscir8T9zi1uawecc_1280
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler EmptyKedd Júl. 04 2023, 20:31

Tyler & Lu

Talán nem vagyok egy nagyon sportos ember, de aki először rám néz ezt nem feltétlen mondja meg. A fenekem elég szép, a sok tánc, a folyamatosan menetelés, vagy a gének, mindegy is, ami szép az szép, a hasam lapos, bár ha leülök, akkor mostanság igencsak látom, hogy megjelennek rajta a hurkák, amik még csak kezdetlegesek is, jobb elé menni. Nem teljesen volt megtervezve a mai edzésem, inkább csak elindultam kocogni, hogy majd lesz valami belőle, de egészen jól kanyarontottam az egyik sarkot, hogy pont belebotlottam Tylerbe. Közvetlen ember vagyok, nem nagyon vannak határok az elején az ismerkedésben és ez nem csupán a nagy vágyam, hogy minél több ember legyen  barátikörben, ez természetem, amit tanultam, hiszen a családom legnagyobb része a vendéglátásban, a szórakoztató iparban tevékenykedik, és oda kell egy pofa, amivel el lehet adni magunkat. Az emberek nem nem tetszeni akarok a természetemmel, a közvetlenséggel, csak ilyen a nyílt és szemtelen énem, a többit meg nehezebben tudom kimutatni, mert ha visszafogom magam, azt már erőltetnem kell. Kap egy becenevet, amit mindenki nap tőlem, szinte az első másodpercben, nem mindenkivel osztom meg, de magamban sosem a nevükön nevezek embereket, bár van akire nehéz találni rá illőt.
A szavaira egy pillanatra lefagy az arcomról az eddig őszinte mosoly, aztán ha jobban belegondolok, igazából nekem tesz majd jót azzal ha még a szart is kihajtja belőlem, jó társaság, bomba test és ép lélek, nem ez lenne minden nő álma? Lehet én kivétel vagyok, de azért valamelyik részéért valóban lelkesedek én is.
- Mindenkit kenyérre lehet kenni, így vagy úgy. - kacsintok rá, egy kicsit megenyhülve az előző sokból. - De nem is tudom, hogy gondolhattam, hogy ennyi a vége a tempónak. - csapok egy óvatosan a lábamra, mintha olyan nagyon nagyot tévedtem volna, pedig csak a remény volt bennem semmi más. elnevetem magam a megnevezésére és a saját beceneve kimondására.
A kis félreérthető megjegyzését én azonnal félre is értem, bár nem komolyan, mert szerencsére olyan  nagyon nyíltan eddig sem nyomult, hogy rosszul kelljen magam érezni miatta, mert megtartja az egészséges kereteket, ami tökre bejön.
- Elég bevállalós lány vagyok, nem akarok semminek az elrontója lenni, most a egyszer vagy talán először de nem utoljára rád bízom magam. - mosolygok rá huncut, már már pimasz mosollyal, fogadva a kihívást, bár előre féltem magam és az izmaimat, amiket majd olyan kemény élmény fog érni, hogy jó sokáig emlékeztetni fognak az edzésekre. - Amit csinálsz te csinálom én is, legyen az bármi. - kacsintok rá de itt a túl nagy szám lehet megint hamar vállalt el valami olyasmit, amit nem sokáig fog bírni a testem, de állok elébe.
Mindenki látja, hogy nem rossz pasi, és fogalmam sincs a bokszról, mert sosem néztem, de ha tudom, hogy még ilyen extra tényleg 10/10-es srácok verik egymást félmeztelenül lehet egyik kedvenc sportommá tettem volna hamarabb.
- Nem, hogy nem tűnök olyannak, de sajnos nem is nagyon vallom magam nagy IT szakértőnek, még! 15 évvel idősebb testvéreim vannak, kései gyerek vagyok, egy bátyám van, aki tovább vihette volna a családi céget, de ő inkább a szórakoztatóiparban kereste meg a helyét, ami szintén örökség volt. Apám szeret több lábon állni. A nővéreim meg egyátalán nem akartak a Machado birodalom tagjai lenni, így külön utakon járnak már és sose tervezték átvenni a családi céget. Én meg ebben nőttem fel a szórakoztatóipar és az IT, így nem volt kérdés a továbbtanulásom. Nem mondom, hogy nem értek hozzá semennyire, de bőven van még tanulnivaló és a szaktársaim segítsége nélkül nem konyítanék semmit ehhez. Érzékem nincs hozzá, de alakítom, hogy legyen. - ez nem titok, hogy valóban nem nézek úgy ki, mint aki ezzel foglalkozik majd valaha, de nem is vagyok olyan. Az alapokat és egy kicsit mélyebb dolgokat kell tudnom, amit az egyetem teljes egészében át fog tudni adni, és majd a többit megtapasztalom. A cég feje leszek, csak azért kell tudnom mindent, hogy ne legyen átverhető és a tárgyalásokat is magabiztosan csináljam. - Igyekszem helytállni mindenhol. Pandora a hely neve, nemrégiben vettem át, még nem igazán rázódtam bele, de ez az egy olyan klubja volt apámnak, amit nem a bátyám kapott, mert ezt nekem szánta. Nem olyan nagyon nagy, de három táncterünk is van és mindig garantált a teltház. Ha van kedved gyere el egyszer, szívesen látnék egy ilyen nagy sportolót a házban, taklán vonzaná a női szemeket és személyeket. - mosolygok rá. Nem nagyon osztogatok VIP jegyeket, mert nem érzem, hogy nagyon kivételetni kellene ilyen téren bárkivel, de vannak, akik élvezik ezt a kiváltságot, bár nem is olyan nagy a hely, nem is olyan népszerű, még, egyszer jobban befut, akkor már prestige értéke lesz ott bulizni.
Kikérjük a reggelit, a kis kalóriabevitelre ezután szükségem is van, ő fizet, amin nem akadok fenn, ezen sosem szoktam. Ha egy pasi ezt szeretné nem fogok ellenkezni, manapság úgy is olyan ritka az ilya gesztus, hogy ki kell használni, vagyis nem nem ez a legjobb szó, inkább ezt ki kell élvezni, hogy még történik ilyen. Nekem nincs bajom azzal sem ha nem teszi meg, sőt, de azért a női egómnak ez eléggé jól tud esni olykor a mai világban.
- Ez azért elég nemes gesztus, nem elég, hogy a magamfajta lányokat karolsz fel edzeni magad mellé. - ülök le miközben szinte szentként nézek rá közben nevetve, hogy azért annyira ne higgye, hogy túl gondolom a dolgokat, mert nem tűnik olyannak, aki erre vágyik. Látszik az emberen ha elismerést akar, ő nem olyan, így első ránézésre, de majd meglátjuk mit hoz ki belőle ha tényleg velem fog edzeni napokon keresztül, többször. Remélem rendszer lesz belőle, nekem nagyon elkelne.
- Még sosem álltam modellt senkinek, lehet nézőként elmegyek, mindig is érdekelt egy ilyen fotózás, aztán a  szereplést majd lehet inkább a profikra bízom. - mindig is érdekelt az újdonság ereje, minden terén az életnek.
Kíváncsi kérdéssel fordulok felé és ő készséggel áll elébe. Talán nem olyan pofátlan a kérdés, vagy már sokan megkérdezték tőle, de ami a szívemen az a számon alapon mondom ki neki a szavakat, nem aggódva azon, hogy bármi bántót vagy sértőt kérdezek ezzel. Nem tűnik amúgy sem sértődékeny típusnak, de szerintem sok ember még szeret is a karrierjéről beszélni, főleg ha befutott abban. Szavait figyelve megállok az evésben és csak hallgatom őt, persze minden sportban annak kelllenned, akit nem vernek el ilyen vagy olyan értelemben, de itt a szó legszorosabb értelmében kell értelmezni a dolgot. A sport negatív részéről hallgatva egy kicsit összehúzom az orrom és az arcomra egészen biztosan valami furcsa grimasz ül, bele gondolva ezekre a fájdalmakkal járó balesetekre.
- Tényleg elég jó munkát végzett akkor a doki. - húzom ki magam, hogy jobban szemügyre vegyem az arcát, majd elmosolyodok, és folytatom az evést. - Mindig ez volt az álmod, hogy megverjenek, vagy csak csúnya kisfiúnak születtél és gondoltad majd itt jól helyben hagynak, majd minden mentséggel felvértezve tudnak az orvosok ilyen vadító csávót csinálni belőled. - kuncogok fel, egy kicsit viccesebbre véve a hangulatot, bár eddig nem éreztem a túl nagy komolyságot, mert az olykor már fusztrálni is tud.
- Amikor elindultam erre az igazán kimerítő túrára nem gondoltam volna, hogy ennyi új dologba kapok rálátást és még a felénél sem tartok a kíváncsiskodásban, de szeretek meghagyni dolgokat későbbre. Viszont egy valami lázban tart, vagyis inkább a lelkemet akarom megnyugtatni, hogy mivel készül kinyírni, mégis mit tervezel csütörtökre? - igazából már jobban várom, mint azt hittem, hogy fogom, van a mozgásban valami felüdítő, amitől az ember egy kicsit sokkal boldogabbnak érzi magát azt követően.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


Tyler Crenshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwould you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
TémanyitásRe: would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tyler & Pola
» Victoria & Tyler
» Tyler Crenshaw
» Tyler Davidson
» How many years have passed? | Gia & Tyler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: