New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:57-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 20:26-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Tyler Davidson
TémanyitásTyler Davidson
Tyler Davidson EmptyVas. Júl. 22 2018, 21:24
Tyler Davidson


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Tyler Davidson
Becenevek:
Ty
Születési hely, idő:
Manhattan, 1990. július 23.
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Táncos rendezvényeken, Sztriptíztáncos
Ha dolgozik//Munkahely:
Sassy Bad Princess Palace
Hobbi:
Hip hop, R'n'B tánctudás fejlesztése, Motorok, Háziállatok tartása
Play by:
Channing Tatum

Jellem
Ha egy szóval kellene magam jellemezni, azt mondanám, hogy egy laza srác vagyok. A mának élek, és nem érdekel, hogy mi lesz holnap, vagy mi történt a múltban.
Néha nagyon könnyen felkapom a vizet, és sokan azt mondják, forrófejű vagyok. Ha valamilyen célt kitűzök magam elé, azt minden áron véghez akarom vinni, még úgy is, ha ez másnak nem igazán van a kedvére. Ezt a tulajdonságomat anyám szerint apámtól örököltem, akit nem ismerek. Egy időben minden vágyam az volt, hogy megkeressem, de ez az idő múlásával elmúlt. Rájöttem, hogy nem kellettem neki, én pedig nem akarok teperni senki szeretetéért.
Tulajdonképpen nem érdekel, hogy valaki szeret e vagy sem a stílusom miatt, és talán emiatt is vagyok sok embernek szimpatikus.
Az igaz barátaimért kiállok bármilyen helyzetben. Volt már olyan, hogy összevertek amiatt, mert a barátomat gúnyoló csapatban többen voltak, mint mi ketten, és emiatt kék-zöld foltokkal tértem haza egy buliból.
Igazából két barátom van, akikért tűzbe tenném a kezem:
-Az egyik Tiana. Nos, vele elég viharos a kapcsolatom, amolyan se veled, se nélküled. Ám ha nem hívom fel minimum kétnaponta, akkor máris kiveri a balhét. Ezen kívül amolyan barátság extrákkal a mi kapcsolatunk. Ha éppen arra vágyunk, örömmel boldogítjuk egymást az ágyban is, és furcsa mód ez semmilyen külön hatással nincs a kettőnk kapcsolatára.
-A másik Maxim. Vele akkor alakult ki szorosabb barátság, amikor egyszer bunkózott vele egy csapat egoista barom, én pedig visszaszóltam nekik. Végül nem őt, sokkal inkább engem vertek meg, de ez nem számított. Azóta kicsit olyan, mintha minden bunkóságom ellenére levakarhatatlan lenne, ezt én mégsem bánom.


Szeretem ezeket a dolgokat:
-A táncot: Talán ha a tánc nem lenne, egy sokkal rosszabb ember lennék. A hipp-hopp teljesen kikapcsol.
-A kutyámat, Mancsot, akit egy menhelyről hoztam el. Nála hálásabb lényt keresve sem találnék.
-A macskámat, Natasha-t, akit egy napon a motorszerviz garázsa mögötti kukában találtam.
-Az állatokat.
-A túrós, és a nutella-s palacsintát
-A gyors kajákat, főleg a gyros-t és a hamburgert.
-Az agglegény életet, mert így minden nő az enyém, és én minden nőé vagyok.
-A flörtölést, mert az nagyon megy.
-A sebességet és a motoromat.
-Motort szerelni.
-Az adrenalint.
-A jó időt.
-A nyarat.
-A hosszú hajó nők a gyengéim.
-A természetes szépségeket.
-Félmeztelenül flangálni az utcán.
-Az eső illatát.

Utálom ezeket:
-A telet, és a hideget.
-A rosszindulatú embereket.
-Ha valaki megbántja a barátaimat.
-Ha megzavarnak tánc közben.
-Az éhséget.
-A műkörmöket a csajokon.
-A pókokat.
-A nagykabátokat.

Félek a(z)….:
-A pókoktól. Ezen nincs mit magyarázni. A pókok egyszerűen undorítóak, és félelmetesek.
-Attól, hogy apám egy napon betoppan.
-Hogy egy napon elveszítem a kutyámat (Mancsot) és a macskámat (Natasha-t).
-Hogy anyám is elhagy a stiklijeim miatt vagy ami még rosszabb, meghal.
-Hogy abba kell hagynom a táncolást.

Egészségi állapot:
Titkolom mindenki előtt, mégis rosszul látok. Kissrác koromban szemüveget kellett hordanom, ám most már kontaklencsét hordok.[/justify]


Külső jellemzők


Egy kopott keretű tükör van előttem, és most olyasvalaki néz vissza rám, aki szinte idegennek tűnik. Karikás szemek, borostás arc, és száraz, kicserepesedett ajkak. Én azonban magamban megvonom a vállam, hiszen mindez egyáltalán nem számít, ha olyan helyzetben kénytelen élni valaki, mint én. A hátamon csípő, égő sebhely fut végig. Az a vadmacska volt, akit az éjjel az ágyamba engedtem, és aki koránt sem hasonlít az én fehér alapon foltos Natasha-mra. Koránt sem volt annyira szelíd és szeretetre éhes, mint ő. A kettőnk kapcsolatát csakis a testi vágyak kielégítése jellemez, mint ahogy az a nőkkel kapcsolatban lenni szokott.
Egyébként nem szoktam így kinézni, csak mostanában, amikor éppen a fű nyugtató hatását keresem valahol az éterben, de rám mégsem hat olyan émelyítően, mint ahogy azt egyesek állítják.
A magam 186 cm-es magasságommal, és 90 kilómmal jó fizikumúnak bizonyulok, mert ezt a súlyt az izomnak köszönhetem.
Barna szemeim a tettvágytól és a tánc iránti elkötelezett szenvedélyem miatt csillognak.
Hajam színe attól függően változik, hogy éppen milyen évszak van. Nyáron világosabb barna, télen azonban a szemem színével megegyező, csokoládébarna színűek az ég felé meredező tincseim.
Testem kisportolt a hipp-hopp-nak köszönhetően, bár én még a táncon felül is szívesen sportolok.
Szívesen hordok lazább dolgokat. A kedvenceim a trikók, a baseball sapkám, és a motorozás közben használatos bőrkabátom.

Múlt
Azonnal kipattan a szemem, amint meghallom, hogy valaki kopogtat az ajtón. Ám most szépen fejeztem ki magam, mert a megfelelő szó erre inkább az lenne, hogy valaki az ajtó előtt kiabál, és veri az ajtómat. Azonnal felmegy bennem a pumpa, de nem sietem el a dolgokat.
Tiana az, aki úgy toporzékol az ajtó előtt, hogy úgy érzem, senki sem irigykedik rám.
Mancs az ajtó elé siet, és azonnal ugatni kezd az ajtó felé, hátha ezzel elijeszti a betolakodni kívánó személyt, de az csak nem megy el, és úgy tűnik, nem is akarja befogni addig, amíg ki nem megyek hozzá.
Felsóhajtok, és Natasha-ra nézek, a macskára, aki nagy, barna szemeivel néz rám, majd felnyávog, és a lábamnak dörgöli magát.
Nekik legalább gondtalan életük van mellettem, ami nem mondható el mindenkiről. Mancsot a nyakörvénél fogva a szoba felé terelem, majd két bajtársamra csukom az ajtót, és a bejárati ajtóhoz lépek.
-Azonnal nyisd ki az ajtót, Tyler Davidson… -hallom a női hangot, és lemondóan kinyitóm az ajtót, hogy aztán az égnek emeljem a szemem.
-Hello Tiana. Mi járatban? –kérdezem, miközben már azt figyelem, ahogy beljebb lép a házba…
Csak a szokásos túldramatizált énjét hallom a fekete, testhez simuló, bőr hatású cicanadrágjában, és a mélyen dekoltált felsőjében, melyet egy kényelmetlennek tűnő magas sarkú cipővel koronáz meg. Nem tudom, hogy hogyan bír benne menni, de láthatólag elég jól megy neki. Azon sem csodálkoznék, ha itt, helyben előadná Beyonce „Single ladies”-ét, csak úgy, spontán.
-Tudod te, hogy mennyit hívtalak? Mi a fene van veled? –kérdezi összeráncolt homlokkal, mire elvigyorodok, mintha nem is tudnám, hogy miről beszél.
-Ugyan Tia. Tudod, hogy folyton dolgozni járok…
-Persze, és elhanyagolsz engem is. Csak azokkal a nőkkel foglalkozol, akiknek táncolsz, meg még ki tudja, hánnyal. -feleli durcásan, és azt hiszem, valódi szomorúságot látok az arcán, habár nem tudom, miért foglalkozik ezzel.
-Hát…tudod, én nem horgonyzom le senki mellett. Jó haver vagy, de még neked is kell adnod egy kis szabadságot ebben a barátságban. –vigyorgok rá nem túl bíztatóan, és kerek fenekére paskolok, mire megforgatja a szemét, és már egészen másról kezd el beszélni.
-Mi van anyáddal? –kérdezi elkomolyodva, és az a vigyor, ami eddig az arcomon volt, teljesen lehervad.
-Gyógyíthatatlan. Az orvosok lemondanak róla, bár neki senki nem mondja el.
-Sajnálom Ty… én nagyon sajnálom. –szól hozzám, és tudom, hogy az igazat mondja. Ő mindig is jó barát volt, és lesz is. Arcomat két kezébe fogja, én pedig kénytelen vagyok rá nézni, mert attól félek, hogy még én is elkönnyezek. Aztán hátrébb lép.
-Te megint szívtál vagy most keményebb drogot használtál? –kérdezi hirtelen, és ha ennél lehet komorabb a tekintete, most még sajnálkozóbb. Mindig is utáltam, ha sajnálnak, ezért most hátrébb lépek.
-Jaj, ne sajnálkozz már. Nincs szükségem arra, hogy bárki is sajnáljon. –a hangszínem haragosabban cseng, mint szerettem volna, mégsem kérek elnézést. Sosem voltam arról híres, hogy bocsánatot kérjek. Sőt, most még jobban felhúzom magam, és azt kívánom, bár ne jött volna most ide. Egyedüllétre vágytam, minden probléma nélkül, és füvezni akartam, hogy ezzel megnyugtassam magam, erre ő ide jött, és még idegesebb lettem, mint voltam.
-Azt hiszem, most jobb lesz, ha megyek, de majd hívj. –néz rám szomorú szemekkel. Ő tudja, hogy milyen vagyok. Tudja, hogy sosem akarom megbántani, és azt is, hogy olyan barátom sosem lesz több, mint amilyen ő. -De ha nem hívsz fel, akkor kénytelen leszek megint zargatni… -teszi hozzá, majd megsimogatja haragos arcom, és kilép az ajtón…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Tyler Davidson
Tyler Davidson EmptyKedd Júl. 24 2018, 19:36
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Tyler!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem tolonganak az oldalon ám hozzád hasonló foglalkozással rendelkező személyek, de ez közel sem jelenti azt, hogy pont ennek okán ne lenne jó választás ezt kihasználni. Very Happy A jellemed alapján sikerült szinte minden oldaladról megismernünk, legyen az pozitív avagy negatív köntösbe csomagolva. Örültem neki, hogy mindezek mellett pár érdekességgel is szolgáltál, mint a félelmeid vagy éppenséggel azok a dolgok, amelyeket ugyan nem hangoztatsz úton-útfélén, de meghatározó kihatással vannak a hétköznapjaidra. Természetesen itt a pókokra gondolok.Smile (dehogyis.)
Jó, ha az embernek vannak olyan barátai, akikért akár a tűzbe is menne, ha a szükség úgy hozná és neked úgy tűnik ketten kiemelkedő szerepet élveznek ebben. Tetszett, hogy őket is megemlítetted pár szóban, megspékelve ezt a megismerkedésetek körülményeivel. A kiragadott sztori pedig csak még inkább alátámasztotta azt a kezdeti képet a kacifántos kapcsolatú barátnődről, amit korábban már kaptunk róla. Sajnálattal olvastam a téged ért nehézségeket, mindazonáltal úgy gondolom ilyenkor (is) jobb közelebb tartani magadhoz azokat, akik fontosnak számítanak. Hidd el, könnyíteni fognak a körülmények súlyán és egészségesebbek is, mint egyéb káros szenvedélyek. Részben logikus miért tűnik segítségnek, de ez is csak egy átmeneti megoldás. Azért remélhetőleg idővel a legjobb módon döntesz majd.  Cool

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tyler Davidson A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Tyler Davidson D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Tyler Davidson 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Tyler Davidson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maurice 'Dave' Davidson
» Tyler & Pola
» Victoria & Tyler
» Tyler Crenshaw
» would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: