New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 7:26 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:48 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 6:22 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:00 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 5:57 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:43 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 5:26 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sadie Moon
TémanyitásSadie Moon
Sadie Moon EmptyHétf. Jún. 05, 2023 4:20 pm
Sadie Moon
Didn't wanna be a princess, I'm priceless, a prince not even on my list, Love is a drug that I quit, No doctor could help when I'm lovesick

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Sadie Min Ji Moon
Becenév
Sads, Sassie, Ribanckirálynő(!!), Morcoska
Születési hely
Wellington, Új-Zéland
Születési idõ
2002. június 5.
Kor
21
Lakhely
Upper East Side Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
...
Tanulmányok
Pace University Art BA (major) Graphic design (minor)
Foglalkozás
gyakornok különböző fashion show-kon
Hobbi
ruhák tervezése | olvasás, főként klasszikus irodalmat | szeret felmászni a fákra és onnan figyelni az emberek viselkedését | általában a barátaival vagy a testvéreivel lóg | moziba kizárólag egyedül jár | tud varrni, kötni, horgolni | új sminktechnikákat próbál ki | vásárolgat
Moodboard

diákok
csoporthoz tartozom

Jellem

Samuel és Solomon
Introvertált, kapitalista extrovertált, ha szorong, akkor Bailey’s önt a reggeli kávéjába, lopott már boltból azért, hogy felhívja magára mások figyelmét, halkszavú, de szereti, ha nézik, külön playlistje van azokra a napokra, amikor a fenekére és a lábaira edz.


- Miss Moon, kérem, meséljen arról, hogy milyen kapcsolata van a testvéreivel.
- Jó.
- Bővebben?
- Mit kell ezen bővebben kifejteni? Szeretem őket, mert a testvéreim.
- Soha nem érezte azt, hogy középső gyermekként kevesebb figyelmet kap a szüleitől?
- Pont annyit kapok, amennyire szükségem van.
- Valóban így gondolja? Egyszer sem volt féltékeny a bátyjára vagy az öccsére?
- Most azt szeretné elérni, hogy így érezzek, aztán hazamenjek és összevesszek velük?
- Nem. Csak érdekelnek az érzései.
- Akkor ennyit tudok mondani. Szeretem őket, és más nem számít.


Pukkancs, nehezen kezelhető, A kedvenc színe az, amikor még nem kelt fel teljesen a tavaszi nap, és az lilára festi az eget, a bátyát Mackónak az öccsét Macinak hívja. Van egy kutyája, akinek Kuma a neve, ami japánul szintén medvét jelent. Kreatív, szereti és értékeli önmagát, ezáltal mindent megvásárol, amit a szeme megkíván. Kissé hedonista, ha valamit nem kaphat meg az motiválja az utolsó pillanatig. Szereti az önelégültség érzését, ami elönti, amikor mégis megszerezte azt, amit akart. Ő ezt céltudatosságnak nevezi.


Mézi
Gyermekkorában szépségversenyekre és modellkedni vitték a szülei, amit nagyon szeretett. A legtöbb sminktechnikát először az öccsén próbálja ki, hogy az ő bőrének ne legyen semmi baja. A körmeit általában a legjobb barátnője csinálja neki, mert mind a kettejüknek jó deal: Mézi gyakorol, Sadienek meg ingyen lesznek szép körmei. Nem hisz a természetességben, szerinte mindenki megjátssza magát valamilyen szinten. Laza, nem gondolja túl a dolgokat, a mának él. Sebezhető, de többször törte össze mások szívét, mint ahányszor ő szenvedett. Retteg tőle, hogy valaki egyszer úgy megbántja, hogy többé nem akar élni. Mélyérzésű, de ezt nem mutatja ki, általában azzal álcázza a törődését, hogy leszidja maga körül az embereket. Még sosem haragudott komolyan senkire, olykor felhúzza az orrát, de könnyen megbocsájt.


- Miért írta le Miss Loretta nevét az előző konzultáción?
- Mert neki hála úgy nőttem fel, hogy volt egy ikertestvérem.
- Együtt kezdték a modellkarrierjüket, igaz? Mit szól ahhoz, hogy Miss Loretta sikeres a szakmájában?
- Az a dolgom, hogy vele örüljek neki.
- Dolga? Tehát csak muszájból teszi mindezt?
- Nem. Ha jó barát akarok lenni, akkor támogatom őt.
- Nem irigykedik rá?
- Mindenki irigykedik rá.
- Miért mondja ezt?
- Maga nem irigykedik rá? Szerintem az a helyzet, hogy rám akarja vetíteni az érzéseit, amit Mézi keltett benne, amikor meglátta őt.
- Nincs semmi baj azzal, ha az Ön kudarcba fulladt karrierje miatt úgy érezné, hogy az élet nem fair Önnel.
- Attól nekem még az a feladatom, hogy támogassam, mert a barátja vagyok. Ha nem így tennék, akkor az csak bizonyítaná a tényt, hogy egy picsa vagyok.
- Picsának tartja magát?
- Egy kicsit.
- Miért nem gondol magáról kedves dolgokat?
- Mert nem az én dolgom, hogy megítéljem a viselkedésem. Szeretném ezt áthárítani másoknak.
- Ennyire nem szeret azon gondolkozni, hogy Ön is lehet értékes és csodálatos?
- Aki így gondol saját magára, az egy balfasz.
- Mióta van önbizalomhiánya?
- Nincs önbizalomhiányom, szimplán úgy gondolkozom, hogy nem vagyok annyira fontos.
- Mennyire érzi magát fontosnak?
- Nem szeretem beárazni magam. Abban hiszek, hogy a mások irántam érzett szeretete és törődése tesz fontossá.


Nehéz ugyan neki, de imád másokat szeretni. Ha valaki eléri azt, hogy a barátja legyen, onnantól kezdve mindig számíthat rá. Hisz abban, hogy ha Mohamed nem megy a hegyhez, akkor majd a hegy megy Mohamednek. Képes megalázó dolgokat csinálni azokért, akiket szeret. Részben ez az oka annak, hogy Bailey’s van a reggeli kávéjában és a táskájában is mindig megbújik egy laposüveg. Ha nagyon ideges, akkor remeg a keze. Soha nem sír mások előtt, ha megrohanják az érzései, akkor elzárkózik a szobájába és egyedül van. Miután sok veszteség éri, pitbull üzemmódba kapcsol és minden olyan dolgot megtesz, ami az emberi ész számára talán teljesen felfoghatatlan. Szeret egyedül lenni, de retteg a végleges magánytól. Nem túl barátságos, de kedvelhető személyisége van. Az egész világgal szemben felhúzott egy olyan falat, aminek a megmászását senkitől sem várja el. Pierre-Anthonhoz hasonlóan ő is úgy gondolja, hogy a világon semminek sincs értelme, felesleges bármit csinálni. Ezért könnyen túllendül azon, ha valami nem a tervezi szerint alakul. Tartózkodik az érzelmi elköteleződéstől emiatt. Miután értelmet lát valamibe, akkor azt nehezen engedi el anélkül, hogy a veszteség érzése magába kerítené.


Mama, Papa
A családi életben a viták szítása az ő feladata. Emellett a szülei nagy reményeket fűznek a bátyjához, az öccsét pedig babusgatják, így a disznóságaikról szóló titkokat mind Sadie tudja. A testvérei jobban megbíznak benne, mint a szüleikben, mert nagyon jó titoktartó. A legtöbb emberről annyi mindent tud, hogy már-már veszélyesnek mondható az információhalom, ami a fejében van. Ezekkel igyekszik nem visszaélni, mert az szerinte ribancból megbocsájthatatlanul szörnyű jellemű ribanccá tenné. Szigorú másokkal és magával is, ez a természetéből adódik. Az a típusú ember, aki segít elásni a hullát azokkal, akiket szeret. Jó a hibák elfedésében, azonban a problémamegoldás nem tartozik az erősségei miatt. Állandóan mosolyog, mert töröttnek érzi magát és nem akarja ennek a terhét másokra hárítani. Ijesztőnek gondolja az életet, mégis nagyon szereti élni.


- Mit szoktak a leggyakrabban mondani Önnel kapcsolatban a szülei?
- Általában próbálják kitalálni, hogy kire ütöttem. A nagyim mindig azt mondja, hogy a Mackóm anya szemét és kedvességét örökölte. A Macim pedig olyan aranyos, mint apukám volt kiskorában.
- És Ön?
- Én a szüleim rossztulajdonságait örököltem.
- Miért mondja ezt?
- A nagyi általában azt mondja, hogy a szoknya hosszát a térdtől kell számolni, nem pedig csípőtől. Szerinte mindent fordítva csinálok, mint ahogy azt az emberek elvárják, ezért hordok olyan ruhákat, amik csípőtől lefelé számolva öt centisek.
- Szereti, ha az emberek a külsejét dicsérik?
- Ez egy olyan dolog, ami mindenkinek jól esik.
- Nem fél attól, hogy egyszer valaki meglátja a fenekét?
- Nem. Úgy gondolom, hogy baromi jó lesz annak, aki meglátja.
- Térjünk vissza a szüleire. Milyen a kapcsolata velük?
- Nem panaszkodhatok rájuk.
- Nézze, Sadie. Ha nem válaszol rendesen a feltett kérdésekre, akkor soha nem fogunk rájönni arra, hogy amit tett, az szorongásos depresszió miatt van, vagy csak szimplán vágyik a figyelemre, amit nem kapott meg.
- Az életem a sajátom, a maga hibáival és törékenységével együtt. Nincs okom se szorongásra, se depresszióra. Annyira szenvedek ezektől, mint bárki más. Ha jobban akarom magam érezni, akkor mindössze annyit tehetek, hogy ezt az egészet leszarom és próbálom kihozni mindenből a maximumot ahelyett, hogy kérdésekre keresném a választ. Elég hosszú életem lesz ahhoz, hogy megismerjem magam, unalmas lenne már rögtön az elején elkezdeni ezt.


Sadie álma, hogy divattervező legyen. Kreatív, sokkal könnyebben ki tudja magát fejezni írásban, mint szóban. Több füzete is tele van olyan tervekkel, amiket még senkinek sem mert megmutatni. Grafikusként középszerű, nem túl tehetséges, általában a sajátos látásmódjával tud nyomatékot adni a munkáinak. Jobban szereti lerajzolni az érzéseit, minthogy beszéljen róluk.


Zhihao
Összesen két embernek hazudik az életében. Saját magának és annak a fiúnak, aki a Mackótesókon kívül fontos neki.


- Ő a barátja?
- Igen az.
- Mióta vannak együtt?
- Boy friend és nem boyfriend.
- Mégis hezitálás nélkül válaszolt nekem.
- Ami kettőnk között van az bonyolult.
- Kifejtené?
- Nem. Ezt egy kívülálló nem értheti.
- Avasson be, Sadie.
- Szó sem lehet róla.
- Miért akar kizárni az életéből?
- Mert az enyém és nem akarom, hogy elvegye tőlem.
- Nem szeretném elvenni. Csupán a részévé válni, hogy segíthessek.
- Köszönöm. Értékelem a gesztust, de egyedül is elboldogulok.
- Szereti Zhihaot?
- Mindenki szereti őt.
- Ezt már elmondta neki?
- Tudja ő magától is.
- Biztos benne?
- Ha nem tudná, már rég nem beszélne velem.
- Ez nem okoz Önnek fájdalmat?
- Az élet úgy működik, hogy a fájdalom végleges elkerülése nem hozza el a boldogságot se.
- Emiatt nagyon boldogtalan lehet.
- Nem így van.
- Biztos benne? Talán a fiú is viszonozza az érzéseit.
- Innen látszik, hogy maga egyáltalán nem ért meg minket.


Sadie egy olyan lány, aki sosem tudta eléggé értékelni önmagát, a problémái nagy részét máig a vállán cipeli. Ezeket legtöbb esetben csak a szőnyeg alá söpri, mert nem akar rossz testvér vagy barát lenni. Úgy gondolja, hogy mellékszereplő tehetséges és szép emberek életében és megvan ezzel. Mégis ezek összessége vezetett ahhoz, amit az emberek nagy része csak Sadie ügyként emleget. Ez egy olyan eset volt, amiről a legtöbben nem beszélnek.

Jennie Kim
arcát viselem

Múlt
- Nézz rám Sadie az istenért! – olyan volt a hang, mintha legalábbis a tenger mélyéről jött volna, meg akartam mozdítani a fejem, de nem engedelmeskedett az agyam által kiküldött parancsnak. Szerettem volna ránézni, de még mennyire, hogy szerettem volna. Jelenleg úgy éreztem, hogy ha egyetlen arcot kellene életem végéig nézni, akkor az övét választanám. Talán pont ezért is volt széles mosoly az arcomon a helyzet komolysága ellenére is. Mondjuk én jelenleg éltem a világom, nem igazán éreztem azt, hogy pontosan miben vagyok benne. Azt sem értem, hogy Hao hogyan került ide, mert eredetileg ő ebbe a buliba nem volt meghívva, mivel összevesztünk. Azzal büntettem, hogy egyedül jöttem el és felhívtam, mert az orra alá akartam dörgölni, hogy kurva jól szórakozom nélküle. Erre kiderül, hogy kettőnk közül ő az, aki nem tud megmaradni nélkülem és idáig eljön.
- Szeretnék én, de nem megy. Nézz te rám! Én is nagyon látni akarlak – folyamatos viháncolás közben mondtam el neki mindezt, de ahelyett, hogy engedelmeskedett volna, csak azt érzékeltem, hogy a shortom gombjával kezd el matatni. Kis perverz, máris csinálni akarja! Nem hessegettem el a kezét, szimplán az lepett meg, hogy egy visszateker videokazettához hasonlóan ő nem le, hanem felhúzza a sliccem, majd helyére pattintja a fém alkalmatosságot. Pedig nem is a vécéből szedett össze – asszem – szóval tuti nem arról van szó, hogy én akartam volna mondjuk pisilni. Talán annyira nem bántam, hogy nem olyan állapotban talált meg.
- Hazamegyünk, jó? – nem kérte ki a véleményem, egyszerűen a nyaka köré fonta a karjaim és a hátára vett, mielőtt ellenkezni tudtam volna. Megszédültem, összemosódott az egész világ, ahogy felállt. Szóval ilyen lehet nagyon magasnak lenni!
- Ne csináld… Ha még egyet dobsz rajtam én esküszöm az életemre, hogy lehánylak Zhihao! Mondom, hogy ne dobálj! – a mondat végére egészen vékony hangon sipítottam vele. Az összemosódó fények miatt könnyek gyűltek a szemembe, amik kövér kis cseppenként csorogtak végig az arcomon. Most komolyan elbőgtem magam előtte?
- Meg se mozdultam – halkan morogta a szavakat, majd egyet lépett. Kettőt. Hármat. Tízet. Minden egyes lépésébe beleremegett az egész testem, hirtelen légszomjam lett és bepánikoltam. Folyamatosan attól féltem, hogy elejt. A gyomrom rázkódott. Szédülni kezdtem.
- Állj meg! – először nem engedelmeskedett, ezért erőtlenül a hátára csaptam… Vagyis akartam, de valójában csak a vállát találtam el – Azt mondtam, hogy állj meg baszki, vagy tényleg lehánylak!
Én sem tudom, hogy honnan tudtam ennyi erőt összegyűjteni, de ahogy a hosszú körmeim a nyakába fúródtak, sikerült annyira előre hajolnom, hogy a gyomrom tartalmát ne a ruhájára zúdítsam rá. Azt hiszem a hajam is olyan lett, ennek ellenére letett és hátrafogta a sötétbarna tincseket az arcomból. Sírtam, és egész éjszaka hánytam, legalábbis olyan érzés volt, mintha folyamatosan ezt csináltam volna. Némi képszakadás után már a mosdóban találtam magam, kétségbeesetten tapogattam utána.
- Itt vagyok – a hang közvetlenül a fülem mellől jött, a karjai körémfonódtak, a hátam a mellkasának simult Ang Zhihao annak ellenére az ölébe ültetett, hogy majdnem összehánytam a cipőjét, én pedig úgy reszketek itt, mint egy kislány, aki meg akar halni. Ebben a pillanatban úgy éreztem, hogy tényleg meg fogok halni. Mégis biztonságosnak tűnt minden a karjai között. Az arca annyira közel volt hozzám, hogy ha oldalra fordultam volna, az orrunk hegye talán összeér.
- Miért csináltad? – már én sem emlékszem pontosan, hogy mit csináltam. Az ujjaimmal erőtlenül fogtam rá a kezére, akkor láttam, hogy a saját tenyeremre rászáradt valaki vére. Üvegszilánkok álltak ki a bőrömből. A kérdésből arra következtettem, hogy valakinek elvághattam a torkát egy vodkásüveggel.
- Mert ennyire szeretlek – a szavakat koreaiul suttogtam magam elé, mert nem akartam, hogy értse őket. Az egész testem beleremegett, hogy ezt így, ilyen pofátlanul kimondtam neki – Fájdalmat akartam okozni, amiért te is ezt tetted velem. Barátok vagyunk, mégis cserbenhagytál.

- Oh – félig aludtam, de még így is mérföldekről megmondtam volna, hogy a bátyám nagyon meglepődött. Mindig ezt a hangját használja, amikor valami olyat tapasztal, amire nem számított. Ilyenkor teljesen olyan, mint egy retardált. Nagyon szép, de retardált személy – Morcoska kicsit sokat ivott?
Úgy szorítottam Zhihao nyakát, hogy ha Sam nem lett volna egy elcseszett testépítő, akkor tuti, hogy megfolytom. Pont olyan voltam, mint azok a macskák, akiket a gazdájuk arrébb akarnak rakni, de belekapaszkodnak a lepedőbe a körmükkel.
- Nem tudom mit csinált, de nem mertem kórházba vinni. Lehet, hogy ráférne – A beszélgetés többi részéről már nem tudtam semmit, amikor felébredtem egy steril környezetben találtam magam. Gondolom így néz ki a detoxikáló. Remek, 21 évesen ezt is megéltem. A Mackók aggódó pillantását csak elmosódva észleltem, fáradtnak, de mégis nyugodtnak tűntek. Ha engem kérdeztek volna a történtekről, akkor semmit sem tudtam volna kinyögni, mégis a csend olyan súllyal telepedett ránk, hogy tisztában voltam vele: szarban vagyok, méghozzá nem is kicsiben.
Ezen a ponton nem bírtam tovább, lehunytam a szemem, tíz percig úgy csináltam, mint aki alszik, majd egyszerűen utat engedtem a könnyeimnek. Nem volt erőm kiabálni velük, vagy elküldeni őket. Sam az ágy szélére ült le és magához ölelt, Solomon a hajamat simogatta, közben pedig elképzeltem, ahogy tanácstalanul néznek egymásra. Nem értettek annyira a női szívekhez, hogy kitalálják azt, hogy mi bajom van.
- Hiányzik Mézi – remegő hangon szorítottam meg a bátyám kezét – Nem tudjátok, hogy még mennyi ideig lesz Párizsban?
Talán csak nem akartam arról beszélni, ami a hétvégén történt. Ha nekem szegezték volna a kérdéseiket, akkor biztosan nem tudok válaszokkal szolgálni. Valójában hármunk közül én voltam az, aki a legkevesebbet tudta.
- Sassie, tisztában vagy azzal, hogy a speed és a fű azok kiütik egymást, ugye? – összesen annyi telt tőlem, hogy valami válasz szerűt morogjak oda, de nem volt időm arra, hogy reagáljak, mert a kórterem ajtaja kivágódott és az anyám valósággal kihúzott az ágyból. Gyenge voltam, az infúzió kiszakadt a vénámból, a pofon, amit tőle kaptam nem volt túl nagy, mégsem tudtam talpon maradni tőle. A macifiúk valószínűleg túlságosan meg voltak lepődve a korábbi akción ahhoz, hogy bárhogy lereagálják ezt az egészet.
- Én… - mielőtt bármit mondhattam volna, anyám bőgve-üvöltve kapott előttem idegösszeroppanást.
- Tisztában vagy vele, hogy mit műveltél?
- Nem, én, kurvára nem vagyok vele tisztában! – ezen a ponton már én sem tudtam uralkodni magamon, talán az évek során összegyűlt összes harag jött ki belőlem, amikor nekirontottam a nőnek – Csak annyit tudok, hogy kurvára utállak téged, érted? Ha megdöglenél, akkor még táncot is járnék a sírod felett, annyira gyűlöllek.
Összesen kettő orvos fogott le, még mielőtt bármit tehettem volna, azok az árulók belém vágták a tűt, amitől elsötétült az egész világ. Talán megint összezuhantam, amiért Mézi nem volt mellettem és nehezen tűrtem el azt, hogy a szeretteim kritikával illetnek. Ettől függetlenül, nem. Nem táncolnék anyám sírján, de az igaz, hogy kibaszottul gyűlölöm őt.

livin' in new york

Loretta Maëlys Giroud and Ang Zhihao imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Sadie Moon
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sadie Moon W1wVzjI
Sadie Moon BTleuec
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Them menus are like my mirror
My facial thangs so Michelin, yeah, I'm kind of obsessed with myself, can't even hide all I got, I'm all booked up
★ családi állapot ★ :
Sadie Moon P1VyIfK
Sometimes, I like to go play dirty
Just like all of the fuck boys do, that's my choice and there's no one I'm hurting, and that's not girly
Sadie Moon UfZMnrQ Sadie Moon Jpm1s0S Sadie Moon DcSB7bV
You shine light into the darkness that surrounds me, I am blinded by you once again, I don't mind, I need your love, shine on me again, the light towards me
★ lakhely ★ :
Upper east side, Manhattan
★ :
Sadie Moon 5Z6qVTy
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, tervező
★ play by ★ :
Jennie Kim
★ szükségem van rád ★ :
I Don't Understand, But I Luv You.
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Sadie Moon GKsgxYL
TémanyitásRe: Sadie Moon
Sadie Moon EmptyKedd Jún. 06, 2023 10:29 am
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Sadie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Kimondottan tetszett a jellemzésed leírása és felépítése. Azon kívül, hogy igazán részletes, betekintést enged ennek a nem mindennapi lánynak az életébe, amit több oldalról is elénk tártál. A párbeszéd a pszichológussal előre vetíti az előtörténedben történteket. Ez az erős és magabiztosnak tűnő lány, akit látszólag  nem tudnak befolyásolni az életében történt dolgok mégsem annyira erős és magabiztos. Mindenkinek szüksége van egy hátvédre, mindenkinek ki kell engednie néha a gőzt. Hidd el, hogy nem fogsz kevésbé keménynek és kitartónak látszani hogyha néha elgyengülsz és megengeded magadnak, hogy mások is lássák az érzéseidet. Sadie Moon 4146035580
Nem a legjobb módszerhez folyamodtál az érzéseid feldolgozásának érdekében, de hát az vesse rád az első követ aki mindig jól cselekszik. Szerencse, hogy éppen akkor, ott volt a "barátod" és nem történt visszafordíthatatlan katasztrófa. Sadie Moon 2624752903
Bízom abban, hogy nemsokára újra az a magabiztos lány leszel majd, mint akit az elején megismerhettem, de ne feledd, hogy nem gyengeség ha néha elismered, hogy segítségre szorulsz.  Sadie Moon 1471401822
Színt es rangot admintól kapsz majd, addig id foglald le a nagyon különleges és szép arcodat a foglalókban és mehetsz is, hogy boldogítsd a Mackóidat!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Sadie Moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Sadie Moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sadie Moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Sadie Moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Sadie Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sadie van der Waal
» Sadie Simmons
» dandelion ; Sadie & Zhihao
» As it was ~ Paris, 2023 Summer [Mézi & Sadie]
» Under the moon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: