New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 12:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 12:13-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 11:46-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 10:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 9:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 8:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 8:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

once up, then down... - Lumie & MAx
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptySzer. 19 Ápr. - 9:06


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Talán most jön az a rész, hogy sodródni kell egy kicsit az árral, hiszen elég sok dolgot át tudtunk végül beszélni, de nagyon sok kérdésre még egyikünk sem tud választ adni, hiszen felkészületlenségünkből adódóan lövésünk sincs arról, hogy pontosan mi vár ránk. Mégis megnyugtat, hogy milyen gyorsan váltott probléma megoldó üzemmódba amint elhagyta a számat, hogy inkább végigcsinálnám, mint hogy egy életre gyűlöljem magamat.
Én nagyon örülnék, ha nem kellene lemondanom az általa biztosított testi örömökről, főleg úgy, hogy minden más opcióm megszűnt, de mivel alapból magasan vitte a pálmát, így egyébként is komoly fejfájást okozott volna a hiánya. Mivel ismeri az igényeim, így nem zárkózik el, de nem tudom, hogy a lelkesedése vajon ugyanolyan töretlen lesz-e az irányomba.
Az evési hiányosságaim a figyelmetlenségemből fakadtak korábban mindig. Sosem voltam olyan elvetemült, hogy az alakomért kínozzam magam főleg, hogy anya génjeinek köszönhetően sosem volt ilyen problémám.
-Csak próbáld meg..-szűkítem össze a szemeimet egy pillanatra fenyegetően mielőtt elnevetem magam. Ő sem gondolta komolyan. Remélem. Bőven elég az, hogy 1 valaki már non stop velem van, nem kell, hogy még a nyakamon is lihegjenek. Úgyis elmondom neki, ha bírom kordában tartani az étkezéseimet, de akkor sem egy felügyelőtiszt lesz a megoldás.
-Nem ez meg sem fordult a fejemben.. de minden esély ellenére reménykedtem, hogy nem nekem kell majd lennem a visszatartó erőnek. Mármint nyilván neveltetésemből adódóan nem leszek túl keménykezű, de őszintén.. nem biztos, hogy mindenben követni fogom anyámék nyomdokait...-mosolyodok el. Kicsit tartok tőle, hogy Max habitusának köszönhetően leginkább 2 gyereket kell majd nevelnem, nem mintha őt bármiben meg tudnám állítani, ha valamit a fejébe vesz. A mi gyerekünket fogja mindenki utálni.
-Bahh.. ne is mondd. Ha megkapja a te arcodat az én szemeimmel.. akkor kamaszkorában én felmondok..-csóválom meg a fejemet. Elég jó kombináció tudna kijönni kettőnkből, úgyhogy nem elég, hogy a Max által biztosított háttér miatt a lábai előtt fog heverni a világ még a külsőségek terén sem lesz oka a panaszra. A személyiségjegyeket inkább hagyjuk is.
-Igen? És mennyi hatása lesz annak a seggbe rúgásnak?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet kíváncsian. Semennyi. Ezt már most tudom. Legjobb esetben megpróbálja úgy folytatni, hogy ne vegyem észre, rosszabb esetben pedig szemrebbenés nélkül folytatja bár erre látom a legtöbb esélyt. De nem is baj. Csak a szám nagy. Nem sajnálok én ettől a gyerektől semmit, hiszen már most hajlandó vagyok félredobni érte mindent.
-Értettük.-bólintok nevetve, ha már egyszer megvitattuk, hogy többen vagyok a kelleténél. Szinte meg sem kellene lepődnöm, hogy a hülyeséggel oldjuk mindkettőnk feszültségét, hogy valahogy túlélhetővé tegyük ezt a szürreális helyzetet. Most még soknak tűnik az a 9 hónap, de valamennyi már le is ketyegett belőle. Bármire le merném fogadni, hogy ez az idő gyorsabban el fog telni, mint ahogyan azt most gondolom főleg, hogy mennyi dolgunk lesz.
Már csak talán a munkáról nem beszélgettünk. Valahogy biztos vagyok benne, hogy ezzel kapcsolatban is megvannak a tervei és azt is sejtem, hogy nem feltétlen fogok örülni neki, hiszen a külön lakásom feladásával szinte ez az egyetlen, ami az önállóságomat jelenti.
-Azért igyekszem megoldani, amíg bírom és nem okoz problémát, de... öhh.. köszönöm.-be kell nyelnem. Ezt is. Minden büszkeségemet. Tudom, hogy segíteni akar és fog is. Már csak magamban kell leharcolnom valahogy az egészet.
Pimaszsága azonnal vissza csalja a mosolyt az arcomra.
-Hmm.. szinte elgondolkoztam, hogy már most felmondok.-vigyorodok el. Végülis még addig kellene kihasználni az időt, amíg használható vagyok.
-Sietsz most valahova? Vagy belefér egy gyors feszültségoldás?-az elsőig úgyis azon rágódnék, hogy vajon tényleg akarja-e vagy csak a kötelességtudat beszél belőle.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptySzer. 19 Ápr. - 15:51
Lumie & Max

Igen, fogalmam sincs hogyan kell mértéket tartani sok esetben. Nem fogom tudni megfelelően kezelni ha nem eszik, mert én nem tudok állandóan a nyakán lógni emiatt, és igen a lótifuti mellé lehet egy kicsit erős lenne, de valahogy csak ösztönözni kell, hogy hajlandó legyen jobban odafigyelni magára. Most még tényleg nagyon nagy a szám, mert itt vagyok vele, nem koncentrálok én sem másra, hogy is tehetném, hiszen olyan mértékben bolygatta meg így is elég vad életem, mint még soha senki. Nem tudom mi lesz akkor ha nem lesz velem és nem kell állandóan arra gondolnom, hogy igen bizony én apa leszek. Mert tudom, hogy lesznek ferde estéim amíg benne van és akkor képtelen leszek arra gondolni, hogy vajon eszik e rendesen, bár hogy őszinte legyek, akkor nem egészen az fog mozgatni milyen állapotban van ha a világomról nem tudok. Kell levezetés, sok levezetés, mert nem tudom mi lesz ha végül kibújik onnan a gyerek és már nem csak neki lesz vele dolga.
A szívem hirtelen kezd el hevesen verni és az agyam is beindul egy nagyon rossz irányba, nem gondoltam, hogy ilyen hamar fog jönni a pánik,de igazából nem is tudom mit gondoljak. Egyszerre érzem, hogy menni fog, és,hogy rohadtul nem.  Nem akarok felé kimutatni hirtelen belém nyilaló pánikomat, mert felesleges, hogy éreztessem vele, még mindig van bennem némi kétely, bárcsak némi lenne.
Nem mondom, hogy szabaddá válok egy percre is a bent feszülő érzéstől, de azért elmosolyodok, higy is tehetnék mást ha már elültettem a fülében azt, hogy megtartjuk, és milyen jó lesz minden, vagy majdnem minden, vagy legalábbis rendben lesz minden.
- Őszintén, szerintem tudod, hogy nekem nem sok nő parancsol, így majd szépen fogunk téged levegőnek nézni ha olyanban akarsz meggátolni minket ami elszórakoztat. - az tény, hogy én sosem akarok és sosem fogok felnőni, ha nem a munkáról van szó. Az életem örök gyerekjáték lesz és biztosan lesz benne olyan rész is a gyerekkel, amit még jobban fogok élvezni mint ő. Lehet veszélyes lesz, mert elviszem majd gokartozni, aztán amint elég idős lesz odaadom neki a Mustangot, hogy menőzzön vele, hiszen mindegy, hogy lány vagy fiú lesz, azért elég menő egy olyan erőgéppel bevonulni a suliba. De ezek valószínűleg eléggé aggasztani fogják az anyját, de amíg mindenki boldog valamennyire, addig felesleges aggódni, azt hiszem. Értem sosem aggódtak annyira, és még mindig itt vagyok, bár a májam és a tüdőm is néha segítségért kiállt, de az kívülről nem látszik és ez teljesen jó így. Ahhoz mondjuk elég sok kétséget fűzök, hogy együtt füvezzek vele valaha is,mert tudom milyen hatásai is lehetnek annak, és nem mindenki képes megállni a fűnél, abban talán nem akarom, hogy engem kövessen,sőt talán ideje lenne nekem is letenni a boldogító pirulákat. Vagy legalább csak addig hazsnálni őket, amíg nem fogja fel mi is az. Egyenlőre tuti nem tudom megvonni magamtól, ahhoz most túl sok a nyomás rajtam főleg miattuk.
- De öhh… nincs mit. - nevetek fel, tudom, hogy nem esik jól neki, hogy ennyire ki lesz szolgáltatva nekem, hiszen nem vagyunk együtt, valószínűleg sosem fogunk egy párt alkotni, így egy baráttól mondjuk még mindig könnyebb elfogadni segítséget, de ebben tényleg ketten vagyunk benne és ha nem képes elfogadni amit nyújtani tudok, akkor már a gyerekneveléssel is gondok lesznek, mondjuk lehet azzal anélkül is.
Kérdésére meglepetten pillázok párat majd egy széles mosoly jelenik meg az arcomon, szóval már most csinálni akarja. Persze nekem is igencsak jól esne, de nem tudom mennyire tudnám ezek után hangulatba hozni magam. Egyátalán nem miatta, főleg a helyzet miatt, mert a szűnni nem akaró pánik igencsak fészket vert a fejemben és nagyon nehéz elhessegetni, azt, hogy erről tudomást szerezzen nem akarom. Jobb lesz rábólintani és ha nem állna fel, hát ráfogom majd valamire, még nem tudom mire, de valamit biztosan ki fogok találni.
- Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy most a legmegfelelőbb helyzetbe tudod hozni a kis fickót. - vallom be mégis, rájövök közben, hogy teljesen felesleges ezt előle titkolni, nem fog ettől az önbecsülésem a porba hullani és remélem nem veszi magára. Kell egy kis idő még, hogy megemésszem ezt az egészet, innom kell még mert ez az üveg bor édes kevés volt. - Ha van időd és nem sietsz annyira akkor felmehetünk hozzám, megnézzük hogy hol fogtok lakni és addig talán még hangulatba is kerülök. - ajánlom fel neki, lehet az otthon hangulata egy kicsit jobban megnyugtat majd, de még abban sem vagyok teljesen biztos.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 21 Ápr. - 14:24


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Egyébként valószínűleg gondolkoznia sem kell olyanon, hogy valakit mellém rendel, hogy ellenőrizzen és nem csak azért, mert nem hagynám, hanem azért is mert benne van a pakliban, hogy a drága jó édes anyám úgyis rajtam fogja tartani a szemét. Ő pedig egyből levágja, ha valamit kavarni vagy ferdíteni akarok, így esélyem sincs eltusolni ezt az ügyet, nem mintha megpróbáltam vele. Ha már csinálom eszemben sincs félvállról venni, hiszen már nem csak magamról kell gondoskodnom és nem a saját érdekeimet kell előtérbe helyeznem. Nagy az arcom, hogy majd én mértékre próbálom majd ösztönözni Maxot, de az a nagy büdös igazság, hogy én sem tudok majd túl sokszor nemet mondani a gyereknek. Egyszerűen nem ilyen típus vagyok.
-Duhhh.. de jó nekem.-nevetek fel.
-Inkább fel is adom a neveléseteket. Igazából én is felnőttem valahogy.-vonom meg a vállamat. Igazából nem sokban változtatnék azon ahogy engem kezeltek a szüleim. Nekem tökéletesen megfelelt, de az is tény, hogy az én esetemben a nagyszülőkkel nem kellett foglalkozni. Nem tudom a Wood ág mit fog szólni a mi módszereinkhez, bár tippelni azért tudnék. Max anyja nem lesz boldog. Mondjuk nem mintha egyébként annak tűnt volna és biztos nem ilyen módon vágyott az újabb örökösre, hiszen engem nem tudnak befogni a családba.
Nem elég, hogy a saját testemmel kapcsolatban van bőven mit lenyomni a saját torkomon, de még valahogy abba is bele kell törődnöm, hogy szükségem lesz Max segítségére minden értelemben. Valószínűleg a spórolt pénzemből egyébként is ellennék egy darabig, de már az evés témakörrel egyszer kiakasztottam, úgyhogy eszemben sincs még ezzel kapcsolatban is ölre menni vele, úgy, hogy be kell látnom, hogy tényleg szükségem lesz rá ilyen téren is.
Egyébként meg nem a kitartott nőcskéje vagyok vagy leszek, hanem a gyereke anyja, aki a haverja, meg néha az ágymelegítője.. ja ez így sokkal jobban hangzik.
Lehet, hogy mindkettőnknek jót tenne ha kicsit elengedve mindent legalább egymás testét leápolnánk egy kicsit, bár nem biztos, hogy ő most éppen pont rám vágyik, de azért a lehetőséget felajánlom neki hátha igényt tart rá.
-Hmm. Nem gond, megértem.-legyintek, hiszen látom, hogy azért mozgatja a fantáziáját a dolog, de ma már lehet, hogy tényleg teljesen kicsináltam anélkül, hogy egy ujjal hozzányúltam volna. Van ilyen.
-Tegnap beteget jelentettem a mai vendégeimnek úgyhogy ráérek, mehetünk. Nem kell ám mindenáron megfektetned. Már így is hosszú lett ez a nap.-próbálom azért egy kicsit megnyugtatni, hogy ne vegye semmiképp se kötelező programnak.
-Elugrok a mosdóba és akkor mehetünk.-azzal magára is hagyom kicsit, hogy eméssze a dolgokat, én pedig rendbe tudjam szedni magam. Komolyan büszke vagyok magamra, hogy egyszer sem bőgtem, pedig jó néhányszor a határán voltam. Még a tükör előtt kicsit megigazítom a hajam mielőtt visszatérek hozzá. Remélem ennyi idő alatt nem borult ki még jobban.
-Mehetünk?-kérdezem megállva az asztal mellett magamhoz véve a becsomagolt gofrikat.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 21 Ápr. - 15:12
Lumie & Max

Ha az ő és az én nevelésemet egybevetjük szegény gyerek igencsak vegyes szolgáltatást fog kapni ilyen téren. Szerintem annyira nem tudnék laza lenni még annak ellenére sema gyerekkel, mint az ő szülei, pedig én, mint gyerek nem is vágynék másra. Valamiért az a felfogás mégsem való nekem, ha gyereknevelésről van szó. Lumie persze tök jól működik így is, hogy ilyen szabad nevelésben vett részt, és rólam azért lenne mit kmeélsni ha a negatív nevelést nézzük, de azért velem sincsen akkora baj, mint amennyire kinéz. Egy kicsit többet szívok, mint kellene, és szedek olyan bogyókat, amik nem egészségesek, és rengeteget iszok, az viszont, hogy céltudatos vagyok senki nem veheti el tőlem. Nem tudom, hogy ez a nevelésből vagy inkább az egyéni tenni akarás miatt van,d e mindenesetre mindkettőből tudok majd adni ennek a gyereknek.
- Szerintem pedig pont, hogy egyikünk sem nőtt még fel igazán. - vallom be most egy kicsit engedve a kétségbeesésemnek, de nem annyira, hogy benne is felkeltsem.
Mindig is mozgatni fogja az agyamat a teste és minden amit tenni tud az enyémmel, nem tudom lesz e olyan, hogy nemet mondok neki, mert most sem jelentem ki, hogy nem vágyok arra, hogy egy kicsit megdolgoztassam, de az agyam millió felé pörög, nem áll készen arra, hogy kikapcsoljon és nem is tudom, hogy most jó lenne, ha hagynám neki. Jobb ha nem engedem el magam most még egy darabig, mert félő, hogy a pánik eluralkodik rajtam és nem akarom senkinek sem kimutatni.
- Mindenáron meg akarlak fektetni Lumie. - érzem, hogy az arcomról eltűnt az eddigi felhőtlen mosoly, amit a mókázással próbáltunk mindekttőnkére rá csalni és egy ideig sikerült is. - De attól félek, ha elengedem magam akkor olyan érzés fog hatalmába keríteni, amit nem tudom, hogy fel tudnék e dolgozni. - komolyan elmondom neki félig az aggályaimat, mert nem tudom, hogy van e értelme még magamba tartani azokat. Valószínűleg nincs, ezzel nem mondtam neki újdonságot, hiszen az elején is jeleztem, hogy nem akarok apa lenni, most sem erre vágyok, csak arra, hogy ne miattam utálja meg magát örökre. Már feldolgoztam, hogy gyerekem lesz, és ha nem is örülök neki, nem gondolom, hogy ez lenne a legrosszabb dolog a világon, az, hogy fel kell nőnöm hozzá már nehezebben tudom megemészteni főleg, hogy egyszer valaki apának hívjon, még a hátam is borsódzik tőle. Igen önző vagyok, mert csak a saját életem érdekel, de tudom, hogy ezen változtattam kicsit, amikor a megtartása mellett döntöttem, Lumi élete is ugyanolyan fontos, mint az enyém, így nem engedhettem, hogy úgy érezze, hogy meg kell tennie valamit, amit igazából nem.
- Menj csak, addig itt várok. - mintha meg akarnám erősíteni benne, hogy nem fogok most sem elfutni, pedig megtenném szívem szerint, de már megígértem neki is és magamnak is, hogy nem teszem.
Amint eltűnik az ajtó mögött az arcomat a tenyerembe temetve veszek egy mély levegőt. A pincérnő sétál oda hozzám, aki eddig nem is járt az asztalunk közelébe. A lépéseire felkapom a fejem és próbálok nem a kétségbeesett arcommal ránézni. Mosolyogva teszi a vállamra a kezét, amit először nem tudok hova tenni.
- Rossz nap? - kérdezi nagyon kedvesen, már túl kedvesen, ami kezdi beindítani az elveszettnek hitt fantáziám odalentre. - Itt a számom, este 8-kor végzek, ha szeretnéd, hogy feldobjam. - nyújtja felém a szalvétára írt számot, majd mosolyogva billeg el, én meg végig nézem, ahogy formás feneke végig riszál a pultig. Megrázom a fejem de azért a szelvétát elteszem a zsebembe, mert sosem lehet tudni mit hoz a mai nap, és lehet kelleni fog nekem egy kis szórakozás, amikor nem gondolok erre az egész gyerek témára.
Lumie jelenik meg, sokkal kisimultabbnak érzem a vonásaimat. Felállok az asztaltól, a vállam fölött még egy utolsót hátra pillantok a pult felé, és egy kacsintást kapok a barna szépségtől, akinek a száma a zsebembe lapul. Komoly bajok lehetnek, de még nem érzem a feszülést a nadrágom tájékán, de nem azt jelenti, hogy ez ne változhatna meg. Lehet pont ez a löket fog kelleni ahhoz, hogy elszórakoztassam Lumiet is, és később ha már nem lesz nálam a pincérnőt is. Szép tervek, így gyorsan beszállunk egy taxiba és addig meg sem állunk, ameddig el nem érjük a lakásom előtt teret, ahol fizetés után kiszállunk a kocsiból.
- Otthon édes otthon. - kacsintok rá, amikor nyitom a bejárati ajtót, járt már nálam korábban, de most mégis valahogy másként hat, hogy tudom, nemsokára ő is itt fog élni velünk.
Meglepetésemre az előszobában egy ismerős cipő áll és a gyerekkoromból jól ismert illat üti meg az orrom.
- Baszki. - csúszik ki a számon, amikor meglátom anyám mosolyát, amikor meglát, de ez rögtön le is konyul, amint Lumie belép utánam.
- Maxim! Beszélnünk kell! - néz rám komolyan, de azért érzek a hangjában némi vidámságot. Neki jó híre van az biztos, lehet most kellene nekem is letépni a tapaszt, és nem várni, de nem tudom képes lennék e ennek kitenni Lumiet. - Lumie, örvendek az újra találkozásnak. - meglepően kedves a hangja, valami nagyon jó dolog történt vele, és lehet pont most lenne a legalkalmasabb, hogy elmondjam neki, hogy nagymama lesz.
- Anya, miért nem szóltál, hogy jössz? - nyom két puszit az arcomra, majd Lumie is kap az igazán kedves köszöntésből. Sosem szól ha megjelenik itt, de olyan ritka, hogy nem is igazán van rá szükség. Beljebb megyünk, Lumiet a derekánál fogva hajtom előre, nehogy világgá fusson, mert lehet nem menne egyedül ez a beszélgetés, ahhoz már eléggé tele a gatyám, de nem vallanám be ezt soha. A kanapén helyet foglalva döntöm hátra magam és anyámra meredek, aki máris beszélni kezd.
- Apád úgy döntött, hogy nem szeretné megvárni, amíg befejezed az egyetemet, már a jövő hónapban szeretne a vezetői székben látni maga mellett, természetesen úgy, hogy ezt a hülye számítógépes mániádat se kelljen feladnod, ehhez ő ragaszkodott. - enyhe vigyor ül az arcomra, amikor végre olyan forgatókönyvvel rukkolnak elő, ami nekem is ínyemre van. Már amúgy is fontolgattam, hogy beszélek erről velük, de megelőztek. A napom eleje csodásan indult, a közepe nagyon nem és most itt ülök, végre révbe érne az életem, minden az ölembe hullott, de szét kell szednem.
- Anya! - csendre int, és folytatja.
- Tudod én nem akartam, hogy a gépek elvegyék az eszed, de a nagyapád is egyetért abban, hogy ideje felnőnöd, így az én legnagyobb örömömre, végre célba érhetsz, ha úgy érzed készen állsz rá, és még az álmaidat sem kell feladni érte, nem csodás? - anyám nagyon régóta akarja ezt, de a nagyapám valamiért mindig ellene volt, hogy a cég feje legyek, szerinte sosem voltam rá elég érett, most sem vagyok, de anyám mégis annak örül jobban, hogy ha a nagyapám is boldog. Tehát innen a fene nagy boldogsága, amit kicsit ideje letörtnöm.
- Anya! - megint szóra nyitja a száját, de határozott mozdulattal lököm el a hátam a kanapétól és kihúzom magam. - Lumie terhes! - vágom rá rögtön, mintha nekem nem is lenne semmi közöm hozzá, de azt, hogy apa leszek nem tudom kimondani. Abban sem vagyok biztos, hogy el tudom e mondani neki, hogy enyém a gyerek még az is megfordul a fejemben, hogy letagadom előtte.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 21 Ápr. - 16:14


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Igaza van. Tényleg nem nőttünk még fel, vagy legalábbis nem teljesen, hiszen ha távolabbról nézem a képet, akkor mindketten a saját lábukon álló felnőttek vagyunk, hiszen karrier orientáltan dolgozunk és haladunk a céljai felé. Az, hogy nem minden klasszikus dolog felé csörtetünk elszántan azt nem feltétlen nevezném gyerekes dolognak... egyszerűen nem állunk rá készen vagy nem is szerepel feltétlen a közeli célok között. A legtöbb ember szerintem akkor kerül bajba amikor választania kell a munka és a párkapcsolat között. A mi esetünkben ez azonban nem áll fenn, hiszen eszünkben sincs megállapodni ilyen szempontból, még akkor sem ha a gyerek egyfajta elköteleződést jelent csak éppen nem egymás felé.
-Hát ez tény.-bólintok, de igyekszem most nem beletemetkezni ebbe, hiszen ha ez a gondolat eluralkodik rajtam, akkor azt sem tudom, hogy a következő két napot hogyan csináljam végig, nem hogy 18 évet. Sőt. Nem mindenki olyan önálló, mint én, hogy megy a dolgára és kezdi az életét az első adandó alkalomnál az iskola után. Róla sem vették még le a szülei a kezeiket, mondjuk ott mások a befolyásoló tényezők.
-Max nincs semmi gond. Ha nagyon odavagyok el tudom szórakoztatni magamat is. Ezen ne izgulj. Van most elég bajod... bajunk.-sosem gondoltam, hogy valaha látni fogok ilyen érzéseket az arcán. Próbálja leplezni miattam vagy saját maga miatt, de látom hogy szenved rajta, hogy egyben tartsa magát. Borzasztó érzés, hogy pont miattam került ilyen helyzetbe. Ennek nem így kellett volna lennie. Olyan kényelmes volt a mi kis barátságunk és annyi jó tervünk volt, amiben nem kellett volna ilyeneken szenvednünk. Most mégis ez van.
Szükségem van néhány percre egyedül, hogy leeresszek, levegőt kapjak és kicsit lerázzam magamról az újra erősödő félelmeimet. Végre ettem. Jó lenne nem most túlpörgetni az agyamat, hogy ki is jöjjön ezzel a lendülettel. Miután a külsőmet és belsőmet is sikerül kicsit helyre pofoznom csendes magányomban visszamegyek Maxhoz.
Ismét szótlanul utazunk, amit most nem bánok, hiszen nem akarom a sofőr előtt feltétlen folytatni a beszélgetést még akkor sem, ha semmi köze nincs hozzá és valószínűleg nem is érdekli, hogy mi történik a hátsó ülésen. Amikor megérkezünk kiszállok és elindulok az ismerős útvonalon, hiszen nem egyszer jártam már nála csak akkor egészen más volt a célunk.
Hát még bőven kell majd idő, hogy megszokjam, hogy igazából egy fedél alatt fogunk lakni, még akkor is ha nem kettesben leszünk. Ez valamennyit javít a helyzeten.
Szinte nekiütközök a hátának amikor ő egy pillanatra leakad az ajtóban és felvont szemöldökkel lépek mellé, hogy meg tudjam nézni mi a döbbenet tárgya. A .. jó... kurva... életbe.
Szinte érzem ahogy az a kis minimális színem eltűnik miközben lesápadva tapad a tekintetem az anyjára.
-Micsoda meglepetés..-már erőltetem is az arcomra mosolyt és a hangomba valami könnyedséget, ami nem sok sikerrel jön össze.
-Hát még én.-jó itt már sokkal bájosabb tónusba keveredik a hangvételem.
A puszira nem számítok, de azért viszonzom, hiszen mi mást tehetnék és amint visszafelé indul a lakásba én már fordulnék vissza az ajtó felé, hogy bejelentsem mennyire rettenetesen fontos és sürgős dolgom van ami miatt mennem is kell, Max keze viszont a derekamra simul és már terel is beljebb, aminek engedve elindulok az általa jelzett irányba. Biztos kellek én ide?
Lerakom a kis csomagomat az asztalra és leülök Maxim mellé a kanapéra és keresztbe tett lábakkal várom a hóhér ítéletét, hiszen ezek szerint nem csak Maxnak vannak hírei, hanem az anyjának is. Meglátjuk ki arat majd osztatlan sikert.... már ha egyáltalán most akarja elmondani.
Én nem bírok hátradőlve elkényelmesedni, mert már most kűzdök a hányingerrel, amit most éppen a feszültség okoz.
Felváltva figyelem az Maxot és az anyját miközben vázolja a család igényeit a jövővel kapcsolatban. Nem tudom eldönteni, hogy most ezek éppen jó hírek-e vagy sem, hiszen minél előbb a cégben akarják látni, de mégis kap majd egy kis teret, hogy csinálja azt amit igazán szeretne. Erre úgysem nekem kell reagálnom.
Bár eddig csak egyszer láttam az anyukáját és akkor sem túl sokáig, de egyébként meglehetősen kedvesebbek a vonásai amikor valami olyanról beszél, aminek ténylegesen örül is. Csendben várok, hogy Max reagáljon valamit, hiszen már kétszer is próbált szóhoz jutni csak éppen nem sikerült neki. Úgy érzem fellélegezhetek egy kicsit, hiszen van más amiről beszélhetnek.
Amikor kinyitja a száját akkor két szó jön ki belőle, de egyikre sem számítok. Hát ez... ez már időzítés.
Totálisan lefagy az arcom és érzem, ahogy még a hideg is végigszalad a tarkómtól a lábujjamig. Bassza meg... meg fogom fojtani. Úgy érzem, mintha a busz elé lökött volna és mint egy rossz testvér rám mutatott volna, hogy én valami rosszabbat csináltam nála.
Kihúzva magamat emelem az anyjára a tekintetem. Legyen. Akkor beszélek én.
-Az elmúlt napokban nem voltam túl jól, úgyhogy az éjszaka folyamán csináltam tesztet. Mindhárom pozitív lett, úgyhogy.. Meglepetés!-húzom egy halvány mosolyra az ajkaimat mintha nem készülnék teljesen összeomlani.
-Nem terveztük. Csak így alakult.-teszem még hozzá. Azzal is kell számolnom, hogy egyébként ő úgy tudja, hogy a drága kisfia szerető barátnője vagyok, úgyhogy nem részletezem, hogy mennyire rohadtul nem volt ez tervben. Így is rohadt sok lesz ez mindenkinek. Már nem is nézek Maxra csak az anyját figyelem várva az ítéletet, hogy akkor most örül, vagy megpróbálja megölin valamelyikünket, esetleg mindkettőnket.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 21 Ápr. - 17:03
Lumie & Max

Kicsit megnyugtatnak a szavai, mert tudom, hogy nem kényszer, hogy együtt legyek vele úgy, mint eddig, de egyrészt nem akarok neki csalódást okozni, nem tudom miért, másrészt tényleg elég kívánatos számomra még mindig. Ez az egész nem áll készen a testem dolog, csak az agyam miatt van, mert egyszerűen képtelen vagyok mellékvágányra tenni a gondolataimat, és így tudom, hogy nem fognak beindulni a dolgok odalent sem, főleg ha végig az ő arcát látom közben. Esküszöm, hogy nála jobb partnerem nagyon de nagyon régen volt, így már csak önző okok miatt is képtelen lennék lemondani a vele szerzett örömökről.
Nem mondom, hogy a pincérnőcske nem izgatja fel rendesen a fantáziám, tudnék vele mit kezdeni már itt is, de vele nem kellene agyalnom azon, hogy odabent egy kis Max nevelkedik. Csak egyszerű szex lenne, mint azelőtt, és utána nem is találkoznánk többet, mert kétség sem fér hozzá, hogy több olyan kapcsolatot nem fogok vállalni, mint ami Lumieval volt, mert tudjuk hogy végződött. Ettől függetlenül nem bántam meg azt, hogy vele ilyen kitartóan nyomjuk már egy ideje, mert még mindig állati vele a szex, és minden alkalom olyan, mintha először csinálnánk. Nem tudom lenne e még egy lány, akivel megtehetném ezt, mert sosem volt ráadás, vagyis olyan akit említésre méltatnék.
Már a fejemben meg is van nagyjából hogyan tudnánk berendezni neki a szobát, hogy kényelmes legyen és a gyereknek is lehetne igazából külön szobája, hiszen ha egyszer Lumie úgy dönt elköltözik attól a gyerek ugyanúgy jár majd hozzám és akkor egy elég vagány kis helye kell, hogy legyen a bulis házban. Igaz akkor majd egy kicsit lejjebb kell venni a hangulatból idehaza, de szerintem ezzel nem lesz gondja senkinek sem, mert a barátaim megértőek és biztos vagyok benne, hogy Gill és Kiara lesz a legnagyobb támaszom ebben az egész zűrzavarban.
Kicsit érzem, hogy a fejem enged a stresszből, egészen addig, amíg meg nem pillantom anyámat a házban, van kulcsa, akkor jön megy amikor akar, nem gyakori vendég, így most sem számítottam rá. Valami nagy hírt akar közölni, így mindhárman a kanapé felé vesszük az irányt, ahol látom Lumien, hogy nagyon nincs ínyére a dolog. Hát, ha őszinte akarok lenni nekem sem.
Hallgatva anyám szavait már kezdek kicsit belelkesedni az egészen, mert tényleg elértem a szüleimnél, hogy egy kicsit olyan életet élhessek majd később is ami engem is lázba hoz, nem csak őket. Apám tényleg kiállt az álmom mellett, amiért hálás vagyok neki és úgy néz ki az öreg Wood is, beadta a derekát, amiért anyám teljesen odavan.
Persze hamar sikerült a kedvét szegni, amikor nagy nehezen vagy inkább a helyzethez mérten nyögtem ki a szavakat.
Kicsit közelebb hajoltam hozzá, remélve, hogy nem kap szívrohamot, vagy hasonló a hír hallatán. Éppen azon voltam, hogy valami poént elsüssek, hogy csak vicceltem az arcát látva, de Lumie megelőzött és kétségtelenül mondta ki, hogy a gyerek az enyém, a szavai után már anyám sem kérdezhetett rá, hiszen egyértelmű volt.
- Maxim Wood? - néz rám de nem tudom mit érezhet közben, a nevemet akár egy kérdés megformálva. Nem tudom mit szeretne, nem látom rajta sem a kétségbeesést, sem az örömöt, igazából semmit.
- Most nem tudom mit mondhatnék nem most akartam elmondani, igazából még várni akartam hétvégéig, de szükségem lesz rád, mert fogalmam sincs hova kellene vinnem ezt a lányt, nem akarom, hogy bármilyen doki hozzányúljon. Kelleni fog a tanácsod, az, hogy lekeverj egy pofont, amiért ilyen szorgosan dolgozik a testem, annak ellenére, hogy védekeztünk. - már azt érzem a hangomban, hogy könyörgök neki, hogy mondjon valamit a nevemen kívül vagy csak sugaljon valamit a tekintetével, de egyelőre nem hagyja el semmi a csenden kívül. - Rohadtul nem ezt terveztem, elhiheted, de így még egy ok van, amiért komolyan kell gondolnom az életem, mert úgy néz ki marad a gyerek. - ezt még nem tisztáztuk, hogy mik is a terveink, azon kívül, hogy megfogant.
- Gondolom ideköltözöl kishölgy, ilyenkor még nem tudni a nemét, de majd uniszex színt keresünk a falakra, és természetesen elviszlek a legjobb orvosokhoz, emiatt ne fájjon a fejed Maxim. Apádnak majd kérlek te mondd el, oda meg vissza lesz az örömtől, hogy végre rászántad magad a családalapításra, bár egy gyűrű nem ártott volna mielőtt gyereket csináltok, és tudom, hogy véletlen volt, de megtartod. - fura mosoly jelenik meg az arcán, amire grimasszal válaszolok, ki ez a nő és mit tett az anyámmal. Anyám azt hiszi együtt vagyunk, hogy is felejthettem el ezt az apró tényezőt.
- Nem anya nem érted! - csattanok fel kicsit dühösen, felállva a kanapéról. - Rohadtul nem akarok gyereket, csak azért tartjuk meg, mert nem akarom tönkretenni Lumie életét, én nem erre vágyok én soha nem akartam gyereket. - fakadok ki olyan mértékben, hogy magam is meglepődök a hangsúlyon. Előbb én kértem segítséget, de hallva anyám lelkesedését kicsit inába szállt minden bátorságom. Azt hittem majd ellenezni fogja, ragaszkodni fog az abortuszhoz és talán ez volt az egyetlen oka annak, hogy Lumie felé azt mondtam, hogy meg akarom tartani, végig csinálni, mert reméltem, hogy majd anyám lebeszélni róla.
Lumiera pillantok, akinek most valóban nem kellene itt lennie, nem kellene hallania mennyire gyáva vagyok, vagy mennyire berezeltem, de nekem ő tényleg fontos lett annyira, hogy megtegyem érte, vele ezt az egészet és nem akarom megbántani a szavaimmal. Kicsit higgad az agyam, mire visszaülök a kanapéra, két szempár is rám mered a meglepettségtől, nem szoktam én ennyire hevesen reagálni semmire, egy nyugodt, higgadt ember vagyok, de rendesen összecsaptak a fejem fölött a hullámok és érzem, hogy egyre jobban kezelhetetlenné válik számomra az egész.
- Ne haragudjatok! - kérek bocsánatot az előbbi miatt. Megfogom Lumie kezét, mert igazából tőle kell a legtöbb bocsánatot kérnem, mert biztos vagyok benne, hogy szavaim elég mélyre hatoltak, pedig nem ez volt a célom.
- Fogalmam sincs hogy kéne kezelnem, azt hittem menni fog, de normális, hogy olyan szinten vagyok beparázva, mint eddig életemben még soha? Úgy érzem már most elrontottam annak a gyereknek az életét mert sosem leszek elég jó ahhoz, hogy megérdemeljem azt, hogy valaki úgy nézzen rám, ahogyan egy gyerek tud az apjára, ahogy én nézek apára, mert én nem vagyok olyan. - és kijött belőlem minden olyan aggályom, ami az étterem és a gofris óra benne van és elnyomtam. Anyám előtt nem tudom titkolni, mert hiába ő a keményebb a családban, mégis tudom, hogy előtte nem lehetnek titkaim, főleg nem ilyenek.
Félve nézek anyámra, aki csak büszkén mosolyog rám, amit megint nem tudok hova tenni, ha nem lennék így is összezavarodva ő most tesz róla, hogy össze legyek.
- Szerintem nem lesz gond. - tesz a kezünkre a kezét, nagyon furcsa érzés, hogy pont ebben a témában támogat úgy, mint eddig szinte soha.
Nem merek Lumiera nézni így a tekintetemet lesütöm és a kezeinkre meredek, ami még mindig össze van kulcsolva. Most láthatta meg igazán mennyire gyáva a gyereke apja, de azt hiszem kellett nekem ez a kirohanás, hogy tisztán lássak és anyám reakciója is, hogy tudjam mennyire képes leszek megtanulni mindent, hogy olyan apja legyek, amilyet Lumie is akarhat neki. Nem tudom tényleg menni fog e, de látva, hogy két ilyen nő is mellettem áll, azt hiszem nem lesz lehetetlen és most ezért nagyon hálás vagyok anyámnak.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptySzomb. 22 Ápr. - 7:13


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Én mindig csakis a pillanatnak éltem, hiszen az ember hiába tervez, amikor a sors olyan lelkesen kuszálja össze a szálakat a lehető legalaposabban, így igyekeztem sodródni az árral és kihasználni az adandó lehetőségeket, amik számomra szimpatikusak voltak. Eddig ilyen volt Max is. Egy jó lehetőség a stabil szórakozásra következmények nélkül, mégis mi mehetne félre alapon. Nem ez volt a terv. Egyszerűen élvezni akartam a társaságát ameddig csak jól esik mindkettőnknek. Most pedig szembe kell néznem azzal, hogy a testiség ugyan megmarad köztünk, mégis az életünk egy jelentős része igen szokatlan formában, de mégis egymásba fonódik, akár tetszik akár nem. A hozzáállása miatt azonban legalább vígasztal annyi, hogy legalább szerencsés vagyok, mert ez akár megtörténhetett volna egy James féle alakkal is, aki véleményem szerint nevetve sétált volna el a másik irányba.
Hiszek magamban annyira, hogy tudjam nehezen ugyan, de igazából egyedül is meg tudnám oldani a helyzetet, de mégis megnyugtató, hogy valami jóval egészségesebbet adhatok meg a gyerekemnek Maxnak köszönhetően.. még akkor is ha még csak meg sem közelítjük a klasszikus szülő páros felállást. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy ennek is megvannak a maga pozitívumai, hiszen mi ketten biztos normálisabban tudunk majd együtt működni, hiszen párkapcsolati problémák nem tudják befolyásolni majd az életünket.
Azt hiszem a jövendőbeli lakhelyem meglátogatása egy jó kiindulási pont. Így talán nem lesz majd olyan ijesztő, amikor már a cuccaimmal fogok itt állni a küszöbön a beköltözésem napján. Még sosem éltem együtt senkivel a szüleimen kívül, de azt hiszem ez jobban fog hasonlítani egy baráti társaságra, mint bármi egyébre, így nem veszi magára annyira a lelkem majd.. remélem.
A kellemes feloldás helyett azonban az anyjával találom szemben magam. Talán millió gondolatnak kellene átfutni az agyamon, de a hirtelen erőre kapó pánik mindent elsöpör az útjából és zsibbadó fejjel foglalok helyet, remélve, hogy nem a totális káosz és pokol készül elszabadulni, hiszen eddig olyan szépen sikerült egyben tartanom magamat.
Max ahelyett, hogy belemerülne az anyja által közölt hírekbe ledobja a bombát totálisan kicsinálva engem és néhány másodpercig az anyja jó kedvét is. Mondanám, hogy a gyerekem apja a szokásához híven az irányítása alatt tartja a helyzetet, de ezt most kicsit sem érzem rajta, emiatt pedig úgy érzem muszáj vagyok valamennyit hozzátenni, hiszen egyébként sem egyedül van ebben az egészben.
Ahogy kimondja a fia teljes nevét szinte megáll a hang a levegőben, én meg azt sem tudom, hogy mit kellene tennem hiszen a tekintete nem engem vizslat. Mindketten várunk egy darabig hátha valami mást is szeretne mondani, de Max hirtelen veszti el a türelmét és fakadt ki totális kétségbeesésben, amitől az egyébként sem alacsony pulzusom még inkább az egekbe szökik.
Az anyja szavai végtelenül megértőnek bizonyulnak, bár tény, hogy ő úgy tudja járunk, így pedig egészen emészthetőnek tűnik a számára.
Már szóra nyitnám a számat, hogy legalább megköszönjen a nem várt kedvességét, Max felcsattanására azonban a szám vissza is csukódik. Engem kifejezetten nehéz megbántani mégis úgy érzem, hogy sikerül még az én jeges szívembe is kést szúrnia szavaival annak ellenére, hogy teljesen megértem, hogy ennyire kétségbe van esve, hiszen tényleg nem akarja ezt az egészet. Mégis értem bevállalja, ami nyomasztóbb, mint bármi más.
Esküszöm egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy közlöm az anyjával nem a fia a vétkes és valaki mástól van a gyerek ezzel kizárva az egész családot a következő időszakból, de erősen kétlem, hogy Max benyelné, de lehet, hogy még őt is meg tudnám győzni, nem mellesleg egy esetleges apasági azonnal kigáncsolná ezt a tervemet.
Kifejezéstelen arccal bámulok rá, talán csak megemelkedett szemöldökeim árulkodnak a döbbenetemről, hogy ez most tényleg így és ilyen formában tört ki belőle. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem élt a lehetőséggel, hogy meneküljön. Amikor leül és megfogja a kezem csak összekulcsolom az ujjainkat. Lehetnék dühös, fortyoghatnék amiért ezekkel inkább szembenéz, mint hogy cserben hagyjon vagy olyanra kényszerítsen amit nem akarok. Azon kívül az okokon kívül amit eddig is tudtam most olyan részletek buktak ki belőle, ami miatt nem tudok nem megértéssel fordulni felé.
Anyja szavaira lélegzem fel először percek óta. Nagyon furcsa érezni még az ő támogatását is.
Közelebb hajolva adok egy puszit Max arcára és a vállára hajtom a fejemet.
-El is hagyhattál volna minket. Mehettél volna anélkül, hogy akár vissza kellett volna nézned. Te mégis maradtál és félredobva mindent kezdted el megtervezni, hogy hogyan legyen ez túlélhető mindenki számára. Ezt ne becsüld alá, légy szíves... hiszen már ezzel jobban teljesítettél mint a férfiak egy igen jelentős része. Egy nagyon szép és legalább olyan rossz gyerekünk lesz.. de jobb élete lesz, mint bárkinek.. ebben biztos vagyok.-a hangom nyugodtabb, mint korábban bármikor. Szeretném ha tudná, hogy én nem haragszom azért, mert nem tud kétségek nélkül beleszaladni ebbe. Hogyan tehetném? Én legalább ennyire félek.
Kicsit megelve a fejemet az államat a vállára támasztom, hogy jobban lássam az arcát.
-Nincs baj.. úgysem fog emlékezni arra, amíg mi az elején bénázunk.-halvány mosoly jelenik meg az arcomon. A szüleink támogatásával teljesen úgysem fogunk tudni félresiklani mindennel. Lassan ereszt le nyomás a mellkasomról, de a lapockáim között feszítő csomók jelzik nekem, hogy még messze nem vagyok a legtökéletesebb állapotomban.
-És köszönöm..-pillantok az anyukájára.-azt hiszem minden segítségre szükségem lesz, mert az sem tudom hol kezdjek neki a dolgoknak. Anyu elég támogató, de kicsit messze is lakik.-azt most nem is említem inkább, hogy mennyire másként kezeli az életet és tudom, hogy Max sem lenne teljesen kibékülve anyu megoldásaival, így kompromisszumokat kell kötnöm a két világ között, hogy mindenki boldog legyen legalább addig, amíg meg nem találom azt az utat, amit a leginkább a magaménak érzek.
-Jobban vagy?-húzom vissza a tekintetem Maxra, aki mintha leeresztett volna egy kicsit. Nyilván az, hogy egy kicsit kiadhatta magából még nem oldotta fel teljesen, de lehet, hogy legalább kicsit jobban érzi magát.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptySzomb. 22 Ápr. - 15:54
Lumie & Max

Ma már kaptam egy kis ízelítőt a napom elején, milyen amikor végre igen sikeres életem elkezdődik, úgy, hogy csakis én tettem azért a sikerért. Eddig is tudtam, hogy nagy dolgokat kell majd véghez vinnem, de azok csak olyanok lesznek, amiket megörököltem és nem a saját ötletem volt, mint ez az egész autós projekt Caesarral. Mégis amikor bombaként esett le a hír, hogy gyerekem lesz, úgy éreztem minden mehet a kukába, mert egy gyerek mellett nem fog menni minden, bár nem nekem kell felnevelni, vagyis nem egyedülés valószínűleg én leszek az egyik olyan családtagja, aki a legkevésbé fogja neki a helye utat megmutatni, cserébe minden rosszba beleviszi majd, amibe csak majd akarja. Tudva és megbeszélve, hogy egymást támogatva megtartjuk ezzel nem kis pánikot és nyomást helyezve rám, egykicsit felengedtem,hogy talán mégsem kell mindent eldobnom csak esetleg hamarabb felnőnöm ahhoz a feladathoz, amit már korábban rám szabták amúgy is.
Anyám megjelenése még egy igen nagy késdöfés volt, főleg a hírek, amikkel szolgált nekem. Ha nem lenne itt velem Lumie, akkor valószínűleg nem most adtam volna ki magamból a hírt, mert nem biztos, hogy ez volt a megfelelő alkalom. Azonban mellettem volt és tudtam, hogy nem tudom tovább titkolni anyám előtt, még az a pár perc is idegörlő volt, ameddig mesélt milyen jövőm lehet a cégnél és, hogy a jövő hónapbarn már látni szeretnének a vezetői székben apám mellett. Igen, pontosan ere vágytam, hogy ha egyszer itt tartunk, akkor ne csak ez legyen a fő fókusza az életemnek, hanem engejenek élni az álmaimat is emellett, az első elkerülhetetlen volt számomra, a másik még mindig csak egy fikció ami legvadabb álmaimban létezett. Most, hogy megvalósulni látszott minden, megint úgy éreztem, hogy egy nagy szemeteszsákot is hozhatnék, ha anyámnak elmondom, hogy hamarosan nagymamai örömök elé néz.
Meglepetésemre úgy reagálta le, hogy a szemem is kigúvadt nagyjából, de a lelkemben igen nagy port kavart, aminek a kelleténél nagyobb hangot is adtam. Anyám nyugodt hangja, megértése és a házasság említése olyan érzelmeket hozott ki belőlem, amit nem illett volna ilyen módon a világ elé tárni, én mégis pofátlan módon megtettem ezt. Nem esett jól, tudva, hogy megbánthatok vele embereket, akiket már akarva akaratlanul de megszerettem, Lumie is a családom része lett ezzel, mint a barátaim többsége, akiket beengedek ennyire az életembe.
A szavaimat nem feltétlen bántam meg teljesen, talán a hangnem és a közlés  módja volt a gond, amiért azonnal elnézést is kérek, mert nincs jogom így beszélni egyikőjükkel sem. Lumie adott lehetőséget menekülni de én nem tettem, anyám pedig csak segíteni akart, eleget tenni a kérésemnek és én úgy háláltam meg, ahogy nem kellett volna.
- Tudod Maxim, mi sem voltunk felkészülve arra, hogy te megérkezz, persze mi nagyon örültünk neked, amikor megtudtuk, hogy már vagy, de erre nem lehet felkészülni. Majd megtanulod, hogy bánj a gyerekeddel, annak ellenére, hogy még te magad sem nőttél fel igazán. Ezért lesz neked most aktuális, hogy apád mellett legyél és biztos vagyok benne, hogy olyan tippeket fog adni neked a gyerekhezis, hogy Lumie majd fogni fogja a fejét. - neveti el magát. Ezek szerint ő nem vette magára, így egy kis mosoly is megjelenik az arcomon. Lumie szavaira figyelve kezdem érezni, hogy a szorítás és a keletkezett pánik egyre jobban oldódik. Az étterem óta most érzem először azt, hogy nem kétféle érzés tombol bennem. Most azt érzem lehet menni fog, egyáltalán nem vagyok benne biztos, de szerintem addig nem is leszek, amíg meg nem bizonyosodok róla, hogy jó szülő leszek, és anyám szerint ez normális.
Amikor a szőkeség álla a vállamon pihen meg és engem néz érzem rajta is, hogy nem sikerült megbántanom a szavaimmal, aminek nagyon örülök, nem tudom, hogyan tudnám ezt kimagyarázni, hiszen tényleg így gondolom a dolgokat ahogy, és nem tudom, hogy menne e ennek az ellenkezőjének a megmagyarázása. De fejlődni kell, nem állhatok meg ennél az állapotnál az életemben, és a gyerek és ez az egésze új helyzet arra fog sarkallni majd.
- Én az egész életemet végig bénáztam, de majd legalább lesz min nevetnie a heverjaival. - nem akarok tökéletes lenni, soha nem akartam maximálisan jól akartam mindig is mindenben teljesíteni, ahogyan ebben is. De erre nem tudok előre tanulni, magolni vagy utána nézni, mert ezt tapasztalni kell.
Anyámra nézek, akinek Lumie is hálás a szavaiból ítélve, még engem is meglep anyu ilyen fajta hozzáállása az egészhez.
- De nem csak most fogsz kelleni anya, hanem akkor is ha már nem ott lesz bent, hanem idekint, kellesz, hogy ne nyírjam ki szegényt, vagy fogjam meg úgy, mint egy rongyot. - nevetek fel, sokkal elengedettebben.
- Maxim, drágám. - ül oda mellém és a szemembe néz. - Mióta mondom neked, hogy másra sem vágyok, mint hogy végre nagymama legyek, még fiatal vagyok tudom, de felettem is el fog járni az idő és neked is ideje egy kicsit felnőnöd. Az időm bőven engedni fogja, hogy akkor legyek itt veled amikor akarod. - mintha kicserélték volna, az eddig nagy elvárásokkal rendelkező anyám hirtelen olyan szülő lett, aki jobban támogat mint eddig. Persze tudom, hogy közrejátszik, hogy a Wood családi vég vezetőjévé avanzsált és közölhette velem ezt a hírt, de most hirtelen nem érdekel miért ilyen amilyen, csak élvezem.
- Jól vagyok, vagyis leszek, ha látom magam előtt, hogy nem leszek teljesen szerencsétlen mindenben. Mondtam szőkeség, ki fogok akadni, sokszor, de az nem miattad lesz, csak a saját bizonytalanságom miatt. - mély levegőt veszek és fújom ki jó hangosan.
- Drágáim nekem most mennem kell, hétvégén a szokásos időben, amire remélem még emlékszel, mert olyan régen nem tetted tiszteleted már, lesz az ebéd. Mondd el kérlek apádnak, mert nem fogom tudni sokáig magamban tartani. Lumie gyere te is, lehet még lánykérés lesz a vége. - áll fel anyám, és mint egy kislány úgy örül az egésznek én csak a szememet forgatom és már azon agyalok, hogy fogom nekik elmagyarázni, hogy nem igazán vagyunk együtt a gyerekem anyjával és a lánykérés meg még olyannyira sincsen terítéken,mint egy közös élet. A külön hálószoba még meg tudom magyarázni, na de a többit már nem. Kicsit érzem, hogy visszatér a régi énje, ezzel a csípkelődéssel, de most a sem zavar igazán.
- Köszi anyu, mindent! - kapunk egy gyors búcsú puszit és már indul is, mint aki majd kiugrik a bőréből. Elengedem Lumie kezét és hátradőlök a kanapén a kezemet a szemeimre szorítva erősen, mintha megint el akarnám hessegetni a maga által generált problémákat.
- Hogy fogom nekik elmondani, hogy nem lesz menyük, aki gyereket szül nekem, csak egy barátom vagy, akit valószínűleg nem fogok elvenni. - még mindig a kezemet látom csak, mert attól félek ha kinyitom a szeme, megint pánikolni fogok.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyHétf. 24 Ápr. - 8:33


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Talán erre senki sem készülhet fel igazán. Még azok sem, akik szánt szándékkal vágnak bele a családalapításba. Más könyveket elolvasni, másokat meghallgatni, tanácsokat elfogadni és más az amikor már ott áll az ember, hogy felelős egy életért, amit nem adhat tovább, mondván hogy bocsesz nem ilyennek képzeltem. Az egyik régi barátnőm 1 éve szült. Ő akarva vágott bele ebbe a projektbe a párjával.. boldog kismama volt mégis amikor először meglátogattam akkor azt mondta, hogy borzasztóan furcsa, hogy valaki van még a házban, aki totálisan rá van utalva. Arról nem is beszélve, hogy a szülés után tudatosult benne, hogy már tényleg 0-24 vele lesz az a pici élet és nincs szünet, nincs vége a munkaidőnek, hanem a babáját felkarolva haza kell majd mennie, ahol már nincsenek nővérek, akik segítenék minden mozdulatát, hanem onnantól relatív egyedül van az egésszel a párjával, aki elveszettebb volt, mint egy kiskutya az autópálya szélén. A nőknek sokkal több ilyen jellegű reflex van bekódolva az agyukba. Hamarabb ráérzünk, hogy hogyan bánjunk törékeny dolgokkal, de erre mégsem lehet teljesen felkészülni. Csupán várni, hogy összeszokjunk a saját testünk által létrehozott emberi lénnyel.
Megértem Maxot. Teljesen. Talán éppen ezért nem vagyok képes megharagudni rá annak ellenére, hogy mennyire fájnak a szavai, pedig tudom, hogy nem engem akar megbántani velük csak kiömlenek belőle a gondolatok. Bár tudnék okosat mondani, de ebben a helyzetben nincs ilyen, főleg úgy, hogy az anyja még csak nem is sejti, hogy mennyire borzasztóan távol álltunk mi ketten ettől az egésztől. Félünk, hiszen a magunk módján még csak kölykök vagyunk, akik élvezték, hogy minden következmény nélkül habzsolhatták az életet. Most pedig valamilyen szinten összefonódik az életünk még akkor is ha nem olyan formában amit a szülei valaha reméltek.
Az anyját hallgatva kezdek el egy kicsit feloldódni én is. Legalább amiatt nem kell izgulnom, hogy totálisan meg fogják keseríteni az életét, amiért becsúszott a gyerek egy lánnyal, akiről ők úgy tudják, hogy a friss párkapcsolata vagyok. Ezt a képet majd nagyon finoman kell leépítenünk, hiszen emiatt még borulhat egy iszonyatosan nagyot a bili családi körben, ami a jelek szerint éppen csak elkezdett rendeződni.
Halvány mosollyal az arcomon hallgatom őket, miközben az anyukája nagyobb támogatóvá válik, mint amit valaha remélni mertem. Úgy tűnik a Wood család nem kevés meglepetést tud okozni, hiszen Max nem menekült, az anyja pedig nem vette a fejünket. Nem tudom hogyan viseltem volna, ha ebből most egy oltári asztalcsapkodós, kiabálós veszekedés lett volna. Biztos vagyok benne, hogy nem bírtam volna villámhárítóként üzemelni, de még abban is kételkedem, hogy saját magamat meg tudtam volna védeni, ha nekem szaladnak vádaskodva. Már pedig felmerülhetett volna, hogy tényleg a fia gyereke növekszik-e a hasamban, vagy hogy szándékosan vétettem-e hibát a tablettákkal. Legalább ezzel nem kellett most szembenéznem.
-Semmi baj. Hallgathatsz majd te is engem bőven..-nem csak ő fog kiborulni. Nekem is bőven akadnak aggályaim és valószínűleg az idő múlásával ez egyre jobban fog erősödni bennem.
Az anyja szavaira egyszerűen megfagy a vér az ereimben.
-Ott leszek.-mosolyodok el kissé erőltetve akármennyire is igyekszem, hogy őszintének hasson, de szívem szerint már vetném is ki magam az ablakon, hogy ő máris pályázik az 'anyós' címre a nagymama mellé.
-Köszönjük.-búcsúzkodom én is mielőtt magunkra maradunk.
Az agyam veszett munkába kezd és amint felszabadul a kezem a térdeimre könyökölve temetem az arcomat a tenyereimbe. Gondolkoznom kellene, de az újult pánik jelentősen megnehezíti ezt a folyamatot.
-Nem tudom!-fakadok ki most én miközben már érzem, hogy a könnyeim folynak az arcomon.
-Majd hétvégén megmondjuk, hogy a kapcsolatunk erre alkalmatlan és a gyerek érdekében nem párként fogunk együttműködni. Én pedig majd nagyon gyorsan megpróbálok befűzni egy balféket, aki elnézi, hogy nem fekszem le vele és más gyerekével vagyok terhes mégis hajlandó lesz a barátnőjének nevezni. Akkor majd feladják a szüleid a lánykérést... remélem.-félek más esetben nem szállnának le a témáról. Most még vagyok olyan állapotban, hogy felszedjek valakit. Még kedves is tudok lenni, ha akarok.
-Azt hiszem így lesz a legjobb.-sóhajtok egyet majd az arcomról letörlöm a gyors sírás nyomait majd felállok és a konyhába sétálok egy pohár vízért, amit gyorsan meg is iszok.
Amikor visszamegyek megállok a kanapé mellett. Kár ezen tovább gyötörnöm magamat.
-Na mutasd hol fogok lakni.-lassan tér vissza egy halvány mosoly az ajkaimra. A túlélésben jó vagyok. Majd ezt is megoldom valahogyan még akkor is ha most még lövésem sincs, hogy hogyan.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyHétf. 24 Ápr. - 9:26
Lumie & Max

Bár azt mondhatnám, hogy ura vagyok az életemnek. Sokáig azt hittem, hogy csak az lehet belőlem, aminek anyámék akarnak, aztán rájöttem, hogy több van bennem, kellett egy kis idő, hogy rájöjjek lehetek más is, tehetek olyan dolgokat, amiket nem nekem szántak, mert a saját utamat is tudnom kell járni. Aztán amikor ebben teljesen megbizonyosodtam próbáltam olyan irányba elvinni az életem, hogy nekem jó legyen én alakítsam a magam ízlésére. Azt hittem teljesen sínen vagyok, a mai hírek olyan vegyesen érték el az agyam, hogy nem is tudom, hogyan tudnék reagálni mindenre.
Én aki sosem tervez annyira előre, hogy lássam a jövő évet, ami a magánéletemet illeti, most itt vagyok, hogy ki tudja hány hónap múlva kell előre tekinteni. Felépíteni előre egy tervet amibe bele kell tennem egy gyereket is. Ha a karrierről kellene ilyen pontos tervet készíteni, egészen jól menne, de az életem ilyen fajta alakulása sosem volta terveim között.
Nem tudom mennyire volt okos döntés kifakadni, de abban a pillanatban nem láttam más lehetőséget, vannak olyan pillanatok, amikor elkap a hév és nem tudom magam uralni. A nagyapám már sokszor a fejemet vette emiatt, de az ő szava nekem sosem volt annyira mérvadó, bezzeg anyámnak. Pontosan azért van ilyen nagyon jó kedve, mert a nagyapám is rábólintott erre az egész szálljak be most a cégbe dologra, egyszerűen tudom. Ha csak apámmal együtt találták volna ki az öreg ellenezte volna, amiért anyám nem ilyen hangulatban fogadta volna ezt az egész gyerek dolgot. Nagyon érdekes az élet ha ezt nézzük, szépen összehoz nekünk mindent, hogy jól alakuljon, hogy aztán egyszerre rombolja le azt a sok jót.
Hallom anyám támogató szavait, Lumie kissé lelkesítő beszédét és érzem, hogy már annyira nem érzem azt a kellemetlen érzést, mint azelőtt, de még mindig van valami a fejünk fölött, ami bármikor leszakadhat, mégpedig a kamu kapcsolatunk. Tervben van, hogy tovább hazudjunk, mert miért ne, fel sem tűnne nekik, de anyám egészen biztos sok időt akar majd az unokájával tölteni, és akkor már nem fogjuk tudni leplezni azt sem, hogy mi igazából sosem alkottunk egy párt.
Anyám távozása után egy kicsit fura hangulat kezd el uralkodni körülöttünk, mint eddig még soha, ha ketten voltunk. Érzem rajta, hogy neki sem volt egyszerű menet és a hétvége sem a legalkalmasabb arra, hogy ott legyen, ő mégis azt mondta anyámnak, hogy ott lesz.
- Nem muszáj eljönnöd a hétvégén, nem biztos, hogy akarod hallani ami ott menni fog. Erőltetni fogják ezt a házasságot, legalábbis az elején. Én nem akarom, hogy emiatt az egész miatt neked legyen olyan kapcsolatot valakivel, akivel nem akarsz együtt lenni. Ezt majd én elintézem, anélkül, hogy ebben bárki sérülne. - nem tudom még hogyan akarom kivitelezni, de nem fogom engedni neki, hogy az én hülyeségem miatt olyanba keverje magát, ami nem fekszik neki. - Szőkeség határozottan nem így lesz a legjobb, majd ráfogom őket vezetni arra,hogy házasság nélkül is működik a gyereknevelés, és meglátják, hogy a barátság néha sokkal jobban működik egy ilyen helyzetben, mint a szerelem. - bár nem vagyok tapasztalt a szerelem terén, de az biztos, hogy felesleges túráztatás nem lesz a mi kapcsolatunkban. Persze ha akar azzal megy el randizni, majd miután megszületett a gyerek akivel szeretne ez nem fog változni, és szerintem így lesz a legjobb, hogy szabadon marad ameddig akar és csak akkor veti bele magát egy kapcsolatban, amikor ő is akarja.
Amint feláll a kanapéról úgy érzem kicsit cserben hagytam őt, mert csak az én problémáimmal voltam egész végig elfoglalva. Hogyan is tudnék bárkivel foglalkozni ilyen helyzetben, még sosem kellett, de vele úgy érzem mégis jobban kellene figyelnem erre. Addig rendben van, hogy barátok vagyunk, de ő lesz a gyerekem anyja, így nem vehetem félvállról az érzéseit és azt sem ami neki kellemetlen.
Már kicsit mosolyogva jön vissza hozzám, de nem érzem őszintének azt a mosolyt.
- Idióta vagyok - nézek fel rá, anélkül, hogy elindulnék a kérésének eleget téve. - Nem tudom, hogyan kellene másokra is figyelnem, nem tudom, hogy bocsánatot kell e kérnem azért, amit mondtam, mert már megtettem, és nem tudom, hogyan csináljam vissza. Komolyan úgy érzem egyik érzésem üti a másikat és már lassan nem tudom mit érzek igazán komolyan és mit hoz csak a pánik elő belőlem. - szavaim olyan kuszák, mint a fejemben cikázó gondolatok. Máskor egy hasonló esetben megfognám a kezét és a kanapéra lökném, hogy igazán kellemes pár órában részesítsem, de az főleg magam miatt lenne, hogy igazán jól vezessem le a feszültséget. De most nem érzem rajta, hogy akarná, lehet csak én beszélem be magamnak. Mindenesetre lustán és kicsit fáradtan állok fel a kanapéről és fogom meg a kezét. így indulunk el az egyik szoba felé, ami éppen üresen áll a nagy házban. Talán még sosem volt használva és elég nagy ahhoz, hogy ketten is el legyenek benne, ameddig úgy szeretné.
- Ez lenne az egyik opciód. - igazából az össze szoba hasonlóan néz ki, ennek van külön fürdő része és nagy ablakok vannak, így a természetes fény is bejön az ablakon, amit én kifejezetten szeretek, már ha éppen nem másnapos vagyok, de ha mégsem vágyna erre az okos ház egyik előnye, hogy a telefonjáról is be tud sötétíteni. Az egyik falon egy nagy beépített szekrény van, egy óriási tükörrel, amit külön azért kértem, hogy szex közben tökéletes képem nyíljon a arra a részre is, amit nem látok szemből, de végül nem ide költöztem be, így ez kihasználatlanul maradt.
- Közel van a konyha és van saját fürdő hozzá, talán ez a legjobb része a háznak, nekem ez volt az első ötletem magamnak is, de végül közelebb költöztem a bejárathoz. - vonom mega vállam, ha  a legjobbat akarom nekik, akkor ide fogom be költöztetni őket. Mindkét oldalon van szomszéd a szobákban így könnyen kapna segítséget ha szüksége lenne rá.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyCsüt. 27 Ápr. - 8:09


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Gyűlölöm ezt... hogy ilyenre kellett fordulnia a kapcsolatunknak. Ebben a helyzetben nem volt olyan verzió, amiből jól jöhettünk volna ki, így tényleg azt a forgatókönyvet kellett választanom amiben talán a legkevésbé sérülök. Nem vagyok benne biztos, hogy ez volt az, hiszen az anyukája kedves szavai ellenére úgy érzem mintha horgokkal a bőrömbe akasztott zsinórokkal rángatna az élet folyamatosan hol egyik hol pedig a másik irányba, mintha még a nagyfőnök sem döntötte volna el, hogy melyik fájjon jobban.
Nyomasztó gondolatok telepszenek az agyamra annak ellenére, hogy a gofrisnál már úgy éreztem kezdek kicsit felengedni. Ez azonban még közel sem a végjátszma, úgyhogy talán jobb is ha már most beletörődök, hogy nem ezen a napon fogok eldőlni a jó kedv vagy a totális letargia irányába a hangulatom. Az is lehet, hogy ez már ilyen marad. Egyszer fent.. egyszer lent.. mégis idővel majd talán beletanulok. Vagy csak megszokom... nem tudom. Vagy csak felemelem a fejem és megyek amerre jónak érzem, pontosan úgy ahogyan eddig is tettem bármit is hozott az élet. A körülmények majd igazodnak.
-Ugye nem gondolod komolyan, hogy majd egyedül hagylak ezzel?-vonom fel a szemöldökeimet. Ha ő támogat mindenben engem, akkor ezt a harcot neki sem kell egyedül megvívnia. A nehezén talán már túl vagyunk. Az anyja jól fogadta, az apja örülni fog. A nagyapja nem tudom, hogy ott lesz-e de talán az ő véleménye érdekel engem a legkevésbé annak ellenére, hogy tőle jöhetnek a legkeményebb szavak.
-Most őszintén ,Max, mennyi esélyt látsz arra, hogy csak úgy feladják? Az anyukád most látott másodjára és nem mondhatnám, hogy az első alkalommal elnyertem volna a szívét és már most azt várja, hogy gyűrűt húzz az ujjamra. Nincs semmi baj. Majd kitalálok valamit.-erre nem csak neki kell megoldást találnia. Őszintén? Nagyobbat botlottam már most az élettel kapcsolatos elképzeléseim terén, mint azt, hogy nem akartam kapcsolatot. Úgysem folytatódhat ugyanúgy az életem. Ez már nem oszt nem szoros viszont masszívan csillapítanék a kedélyeket... azt hiszem. Mindegy. Úgysem most és azonnal kell ezt megoldanom.
Minél tovább beszélünk annál jobban komorul el a hangulatom. Ezért is kell néhány perc szünet meg egy kis víz, hogy ne boruljak el még ennél is jobban. Szorít a mellkasom és félek. Mostmár lassan konkrétan minden miatt. Mondhatnám, hogy rosszabb dolgokkal is megbirkóztam már, és talán ez igaz is lenne ha csak részletekben nézném a képet, viszont ilyen szinten még talán nem öntött nyakon az élet minden bajjal.
-Nem vagy idióta, csak kétségbeesett. Nem kell bocsánatot kérned. Tőlem semmiképp. Teljesen megértelek, mert ugyanezt érzem. Ha jól emlékszem az elején is csak őszinteséget kértem tőled, ami továbbra is így van. Senkinek sem lenne jobb attól, hogy még bent is tartod azt amit gondolsz. Úgyhogy legalább ezen ne próbáld meg minden áron megfájdítani a fejedet. Ha hangosan kimondod legalább tudok segíteni.. vagy legalább megkönnyebbülsz egy kicsit.. vagy nem tudom. Előttem nem kell titkolnod a bizonytalanságod... mert megértem.-hiszen ugyanabban a cipőben járunk. Csak próbálunk valahogyan túlélni, ha már ebbe keveredtünk.
Amikor feláll és mellém lép már őszintébb a mosolyom Amikor felpillantok az arcára. Majd valahogy átvészeljük ezt.... ezt is. Összekulcsolva az ujjainkat követem a jövendőbeli szobám felé. Nagy, tágas, fényes. Sokkal jobb, mint amit remélhettem. Kényelmesen el fogok itt férni akkor is ha már két részletben leszek.
-Mást ne is mutass meg. Ez tökéletes.-az egyik sarokban még arra is lesz hely, hogy festőállványokat felállítsak és békésen alkossak. Ilyen szempontból legalább megnyugodhatok, hiszen tényleg jó helyünk lesz majd itt.
Elengedem a kezét és elé lépve a csípőjére simítva a kezeimet tolom el egészen a falig. A nyakához hajolva adok néhány csókot a bőrére miközben a finoman simul a kezem rajta végig a nadrágján keresztül bár nem tudom mennyi esélyem van most hangulatba hozni.
-Szükségem lenne rád..-súgom a bőrére.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 28 Ápr. - 6:57
Lumie & Max

Nem tudom, hogy meglep e vagy sem, hogy ennyire határozottan kijelenti, hogy velem tart ezen a rettenetes hétvégi Wood családi összejövetelen. Komolyan nem várom el tőle, hogy beüljön a farkasok közé vagy már inkább az oroszlánok közé. Anyám megtévesztő viselkedése engem is megkavart egy kicsit, de sosem lehet betudni ennyinek ha így reagál valamire. Most még jól fogadta, mert határozottan azt hiszi, hogy mi együtt vagyunk, bár Lumie jelenlétét annyira nem fogadta jól azon az estélyen. Komolyan érdekelne mi változtatta meg ennyire, de ha tippelnem kellene akkor csakis a gyerek, hogy végre unokázhat, amit már olyan nagyon akart. 23 éves vagyok, még ráértem volna az én véleményem szerint, de hát ők szentül hiszik, hogy már nem lesznek fiatalabbak, pedig aztán felettük sem járt el annyira az idő,mint ők gondolják.
- Én vittelek bele ebbe az egész játékba, akkor nem várom el, hogy te legyél az aki kihúz belőle. Maximum ha nem hagyják annyiba kapsz egy gyűrűt. - vonom meg a vállam, minden szégyenérzet nélkül. Miért ne adhatnék neki egyet, nekünk csak egy ékszer lenne, anyáméknak a világot jelentené. Aztán lehet időközben felnövök agyilag és tényleg képes leszek továbblépni valakivel és gyűrűt húzni az ujjára, bár ha nem Lumie lesz az, akkor valószínűleg ugyanannyit érek el vele, mintha meg sem kérném. Azt hiszem a mi kapcsolatunk nem fog jobban elmélyedni, mint amennyire most van, lehet ez az egész dolog a gyerekkel közelebb hoz minket,de nem olyan értelemben, ahogyan az ősök akarják. Nem vagyok jövőbe látó, de nagyon szeretnék az lenni, meg akarom tudni, hol leszünk mi pár év múlva, hogy az alapján megfelelően tudjak cselekedni a jelenben. De mivel ezt nem tehetem meg jobb ha a megérzéseimre hagyatkozok és inkább sodródok ahogyan azt elterveztem.
Az érzéseim hullámoznak, már lassan érzem,hogy hányingerem lesz tőlük, de tudom, hogy nem lesz gond, valamilyen formában meg fogjuk oldani így vagy úgy.
- Nem előtted titkolom, hanem magam előtt, így nehezen tudom kiadni magamból. Ha hangosan kimondom, ami mégis megfordul a fejemben, akkor magamnak is be kell vallanom, hogy van amire nincsen épeszű ötletem és a pánik uralkodik a fejemben a megszokott rendezettség mellett. Tudod mennyire büszke vagyok arra,hogy milyen eszem van, és nagyon zavar, hogy ebben a helyzetben nem tudok brillírozni. - nincs miért hazudnom neki, ha égis megteszem, azt nem azért teszem,mert így akarom csak mert nekem egyszerűbb magamnak is hazudni, mint az igazat bevallani.
Már most úgy érzem többet komolyodtam ezen az egy napon,mint eddig életem során bármikor.
Elindulunk a szoba felé, amit neki terveztem adni ha ideköltözik. Elmondok neki minden fontos tudnivalót, bár maga is láthatja, hogy egy elég tökéletes kis privát helyről van szó. Úgy látom tetszik neki, így akkor már kicsit könnyebb lesz berendezni, hogy tudjuk ezt szeretné, de nem csodálkozok rajta, ennél jobbat mutatni sem tudnék neki. Nem vagyok jó a lakberendezésben, ehhez anyám ért a legjobban és a lelkesedése azt árulta el számomra, hogy még mielőtt bármit eldönthetnénk, hogy legyen be fogja rendezni neki. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem tudná átformálni utána, de legalább lesz egy alap elképzelés, amiből majd ki tud indulni. Ebben nem tudok nemet mondani anyámnak, hiába tenném nem engedne belőle és mivel kulcsa van ide, nem nagyon tudnék mit kezdeni a terveivel. Néha elgondolkozok, hogy kellene egy saját lakást vennem, amihez semmi köze anyáméknak, de el vagyok kényelmesedve ebben a nagy házban, hülye lennék ennek hátat fordítani, amennyiszer anyám megfordul itt, pont nem olyan vészes arány ahhoz képest, hogy itt élhetek, végülis szintén saját házban, hiszen az én nevemen van csak egy kis hátszéllel és váratlan vendégekkel olykor.
- Reméltem, hogy tetszeni fog. - mosolygok rá, mire elengedi a keze az enyémet és váratlanul érzem a közeledését, és tolatni kezdek a hatására egészen a falig. Puha csókjait érzem a bőrömön, és az érintését a nadrágomon keresztül. Nem tudom, menni fog e annyi minden kavarog a fejemben, de még mielőtt hangot adhatnék a kétségeimnek a testem válaszolni kezd. Akaratlanul is ki tudja csalni belőlem a vágyat, még akkor is, amikor a legrosszabb passzban vagyok, ezért is működik olyan jól a dolgunk nekünk, nincs olyan pillanat ezek szerint, amikor nem tudjuk egymást hangulatba hozni.
A kezemet a fenekére csúsztatom és egy huncut mosoly jelenik meg az arcomon, és belemarkolok a hátsójába.
- Ahogy érzem, már nekem is rád. De ne itt! - jelentem ki határozottan, van valami ebben a szobában, ami nem igazán akarja, hogy itt tegyem magamévá, talán a tudat, hogy majd itt fog élni, vagy az üres szoba hatása. Megfogom a kezét és sebesen robogunk ki a nappalin át a szobámba. Ez az én kis barlangom, ahol jól érzem magam és igazán ki tudom adni magamból a feszültséget, amit eddig nem is éreztem, hogy menne. Bezárom magam mögött az ajtót és gyorsan gombolom ki az amúgy is kényelmetlen ingem gombjait, majd dobom a földre azt. Nem agyalok, nincs időm és kedvem hozzá, csak odalépek mellé és segítek megszabadulni a felsőjétől, ami egy kis gondot okoz nekem, de pár pillanat alatt veszem le róla és csodálom meg a testét, de egy kicsit kizökkenek. Megrázom a fejem és legszívesebben adnék magamnak egy pofont, de folytatom, mert a testem akarja őt. A vékony tesét magamhoz húzva csókolom meg, oróbálva elfelejteni a sok hülyeséget, ami a fejemben kavarog, mélyen és hosszan tapadnak az ajaim az övére, és már egyre jobban érzem, hogy az agyamnak innen nem tudok parancsolni.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 28 Ápr. - 16:28


Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
-Hogy tessék?-skálázik fel egyszerre a hangom és emelkedik szinte a hajamig a szemöldököm.
-Figyelj azért kapcsolatot hazudni és lánykérést színlelni nagyon nem egy súlycsoport.-nézek rá döbbenten.
-Maxim nem kérheted meg a kezemet csak azért, hogy megnyugodjanak a szüleid ne szórakozz már velem. Mire gondoltál? Kézenfogva megöregszünk együtt, hogy ne bántsuk meg őket? Én szeretnék egyszer férjhez menni, de nem így. ÉS NEM MOST.-hangsúlyozom ki a végét kétségbeesetten. Azt nem hagyná, hogy összeszedjek magam mellé egy balekot, aki elvinné az egész balhét a tudta nélkül, de simán gyűrűt húzna az ujjamra, hogy megnyugodjanak a szülei. Mégis mit művelünk mi?
A kettőnk barátsága az egyik legéletképesebb konstrukció, ami két ember között működhet, de ez szerintem csak addig van így, amíg úgy létezünk egymás mellett, ahogy mindkettőnknek a lehető legkényelmesebb. Őszintén szólva az anyukája lelkesedését látva amit gyűrű kerülne az ujjamra már szaladna is leszervezni az esküvőt, hogy még azelőtt elkészüljenek azok a bizonyos fehér ruhás képek mielőtt a növekvő hasam tönkretennék őket.
-Igen én pontosan tudom. De attól, hogy benyeled a valóságot és magadban fortyogsz attól még nem lesz könnyebb ezt megoldani és nem fogod jobban átlátni a helyzetet, mert ezt nem lehet. Szóval most talán igazán megengedheted magadnak azt a luxust, hogy azt mondod "fingom sincs, hogy ezt hogyan kellene megoldanom". Ha ebbe belenyugszol, akkor talán az agyad is előbb talál megoldást a pánikra.-jézusom.. mintha csak anyámat hallanám. Van az a helyzet amikor egyszerűen néhány percig, óráig, napig csak szarni kell a problémákra, mert attól, hogy az ember sürgeti a megoldást, még nem kerül feltétlen közelebb hozzá. Sőt. Éppen ellenkezőleg. Néhány lépés távolság és beismerés sokat dobhat azon, hogy megtaláljuk a fényt az alagút végén. Még akkor is ha csak reménykedhetünk, hogy az nem egy kamion lesz, ami csak még jobban letarolhat bennünket.
A szoba egyszerűen tökéletes lesz a számomra. Egyelőre talán kár különösebben tervezgetnem, hiszen az anyukája már most kész tervekkel rendelkezik valószínűleg, majd ha már megvannak az alapok akkor majd a saját képemre formálom, hogy olyan legyen amilyennek nekem is tetszeni fog. Aztán ki tudja. Lehet egyből telibetrafálja az ízlésemet és nem is kell túl sokat rendezkednem utána.
-Nagyon tetszik.-bólintok mosolyogva. Talán az irányába érzett hála, talán a kezelhetetlen feszültség, talán ez mind együtt, de arra sarkal, hogy valahogy.. akárhogy... bárhogyan levezessem a túlcsordult érzelmeket. Erre azonban egyetlen megoldást ismerek. Nem ellenkezik ahogy a falhoz tolom és ugyan szüksége van néhány másodpercre, mire lejátsza magában, hogy menni fog-e vagy sem, de a testemre simuló keze már nem hagy több kétséget bennem.
Kérésére már csak bólintok egyet és már szaladok is utána miközben a kezemnél fogva átvezet a saját szobájába.
Még szerintem soha nem láttam, hogy ilyen gyorsan próbált volna megszabadulni az ingétől. Segítek neki megszabadulni a saját felsőmtől is mielőtt a karjaimat a nyaka köré fonva húzom közelebb magamhoz amikor megcsókol. Féltem, hogy ez nehezebben fog menni. Az ágy felé forgatva lököm le a vállánál a matracra miközben kigombolom a farmerom és gyorsan kilépkedve belőle már lépek is a hozzá, hogy megszabadítsam a nadrágjától. Négykézláb fölé helyezkedek és a kezem becsúszik az alsónadrágjába.
-Csak ne agyalj...-súgom a nyakára mielőtt adok a bőrére egy csókot.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 28 Ápr. - 17:07
+18

Lumie & Max

Egy kicsit félrement a mondanivalóm, nem feltétlen az volt a tervem, hogy megkérem a kezét csak kap egy gyűrűt, amit csak akkor kell hordani ha anyámék hébe hóba megjelennek, az esküvőt meg addig tudjuk tologatni, hogy igazából meg sem kell történnie. Mindent rá lehet fogni a gyerekre, ilyen téren elég jól tudok kamuzni, mert nem okozna különösebben nagy pánikot bennem ez a helyzet. Mégis Lumie olyan mélységesen magára veszi ezt az egészet, hogy már vissza is vonnám a felajánlásom.
- Én nem akarom megkérni a kezed, eljátszani sem feltétlenül muszáj. - vonom meg a vállam, próbálva menteni a menthetőt, de látva az arcát ezzel már elkéstem.
- Nem gondolkoztam, nekem nincsenek ilyen terveim, szerintem az elkövetkezendő legalább 50 évben, így nem lenne probléma. De igazad van, nem nagyon gondoltam bele a rád eső részére a dolgoknak. Ha úgy érzed, hogy neked egyszerűbb keresni valakit magad mellé, legyen, de nekem aztán ne sírj ha szar a szex vele. - nevetek fel, bár az utolsó részét csakis a szülés utánra mondtam, bár lehet utána már találni fog magának jobbat is, aki tényleg oda meg vissza lesz érte és nem csak eltűri majd maga mellett Lumie, hogy az anyámék lekopjanak. Többet érdemel ennél és ezt ő is tudja, de valami oknál fogva menteni akar engem főként és magát is.
Ami a belső békéme tilletti, nem tudom, mikor fogom visszanyerni, mindenképpen kell mellé valami erős, vagy valami ütős netán egyszerre a kettő. De nem akarom, most itt hagyni ezzel az egésszel, szerintem nekünk szükségünk lesz egymásra, mert hiába a sok támogatás, senki nincs a mi helyünkben, és igazán csak az értheti meg ilyen vihar tombol bennünk, aki benne van és ebben az egészben csak ő és én vagyunk.
- Örülök neki, hogy te vagy a társam ebben az egészben. - hálásan nézek rá, mert komolyan így érzek. Az én letvitelemmel már csak mázli volt, hogy nem csúszott be egy hasonló eset, és ki tudja, milyen nőtől is lehetett volna, főleg, hogy szinte egyik partneremet sem ismertem túlságosan.
Talán ezért a háláért cserébe, vagy mert komolyan a legjobbat akarom nekik mutatom a legnagyobb és legjobb szobát a házban. Mivel tetszik neki felesleges túráztatni magunkat a továbbiak megnézéséért, hiszen ennek nem fog a nyomába érni semmi.
Amikor közeledni kezd az agyam gátat formál, hogy nincs itt az ideje a vérveszteségnek, de olyan könnyen töri szét azt a gátat, mintha soha ott sem lett volna.
Amint a szobába érünk, tempósan szabadulok meg az ingemtől és a felsőjétől, majd amikor az ágyra lök, már pontosan tudom, hogy nincs itt az ideje agyalni, de akkorra már nem is tudnék, mert elkapja az agyamat a gépszíj és teljesen elhomályosul minden más rajta kívül. Őt élesen látom, csak rá fókuszálok, de most annyi szar miatt kell levezetni a feszültséget, hogy nem érzem, hogy vissza tudnám fogni magam. A hangjától libabőrös leszek, amint az ajka a bőrömet érinti érzem, hogy már feszít az alsónadrág, amit még rajtam hagyott. Amíg én a  felsőtől szabadítottam meg magunkat ő sem szarozott, minden alsó réteget levett az alsómat kivéve. Hálásan sóhajtok fel, amikor alányúl és a fejemet hátravetve élvezem a keze érintését.
A kezemmel a derekát fogom a keze mozdulataira egyre lejjebb csúszik, egészen a fenekére, azt érzem, már nem tudom magamat ennyivel lenyugtatni, a derekánál fogva fektetem hasra. Óvatosan emelem fel a csípőjénél és húzom le róla a bugyit és kapom le magamról a szorító hatást keltő ruhaneműt. Amint a teljesen meztelen teste tárul elém a farkam helyett a nyelvemmel célzom meg az érzékeny részét. Először csak óvatosan kezdek el dolgozni a csiklóján, de már nem tudok vigyázni azzal mit teszek csak egyre jobban dolgozok rajta, mert tudom, hogy szüksége van rá. Nem fogunk megállni egy orgazmusnál az ő részéről, legalábbis nem fogom ennyivel beérni az biztos.
Ezt az arcomat még talán nem látta, amikor nem feltétlen vagyok gyengéd, nem feltétlen tudom minden egyes mozdulatát figyelni a másiknak, hiába akarom, mert az agyam kikapcsol. Ritkán érzek így de most nem menne ez az egész ha nem cselekszik így a fejem.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyHétf. 1 Május - 8:41
+18

Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Nem tudom, hogy félreértettem-e a szavait, de az biztos, hogy ahogyan az agyamban lecsapódik a gondolatmenet szinte nagyobb pánikot okoz, mint az egész terhesség dolog. Ez a része nem lehet megjátszott az életemnek. Bármi mást benyelnék, de ezt nem.
-Ezt máshogy kell megoldanunk..-mondom végül. Nem szeretném ha tovább gondolkozna ezen a lehetőségen, bár igazából az ő seggét az is kimentené a család előtt, ha egyszerűen nemet mondanék egy lánykérésre. Akkor maximum rám pikkelhetnének, de azt sem túl sokáig, hiszen az unokájuk édesanyja leszek, így nem zárhatnak ki teljesen. Ez pedig jelenthetné akár azt, hogy sakk-mattra mégiscsak nyertem.
-Erre még alszom egyet. De ha marad ez a verzió, akkor a szex úgysem derül ki a következő... majdnem egy évben?-szülés után úgysem lesz egyből használható a testem és gondolom kisebb bajom is nagyobb lesz annál, mint hogy bárki alá be akarjak keveredni, szóval ezen talán kár is lenne aggódnom, ennyi kihagyás után pedig lehet annyitól is elmennék, ha valaki pimaszabbul rámnéz.
Nem tudom megmondani, hogy hogyan is fognék neki ennek az egésznek, ha ő úgy döntött volna nem kíván részt venni ebben az egészben, de így teljes mértékig biztos vagyok abban, hogy nem is kicsit könnyítette meg a rám váró hónapokat... vagy inkább éveket.
Szavaira széles mosollyal ingatom meg egy kicsit a fejemet, hiszen muszáj vagyok egyetérteni vele. Ha már ez történt, akkor szerencsés vagyok, hogy pont vele. Őszintén szólva becsúszhatott volna úgy is, hogy még csak meg sem tudtam volna mondani, hogy mi volt a neve a srácnak.
-Én is örülök.-mosolygok rá. Mindegy mi lesz, úgy érzem, hogy az ő támogatásával mindent meg fogok tudni oldani.
Már a szobaválasztással bebizonyítja, hogy tényleg mindenünk meg lesz, amire csak szükségünk lehet és csak reménykedni tudok benne, hogy a lakótársainak tényleg nem lesz majd gondja azzal, hogy én.. mi is belecsöppentünk a zavartalan kis életükbe.
A szobája nyugalmában találunk vissza egymáshoz testi síkon is. Kimondhatatlanul nagy szükségem van erre. Hirtelen válik ő is türelmetlenné és szerintem még sosem láttam, hogy ilyen gyorsan vetkőzne és vetkőztetne. Ha először csinálnánk talán zavarba jönnék elködösülő, rajtam pihenő tekintetétől, de most egyszerűen csak azt érzem, hogy nem tudom elég gyorsan megszabadítani mindkettőnket a nadrágjainktól, hogy a testéhez simulva férkőzzek az alsónadrágja alá.
Hamar elégeli meg az előjátékot és én most minden ellenkezés nélkül fekszem a hasamra felemelve a csípőmet mozdulatai kérése szerint. Ha akarnék sem bírnék az irányításért harcba szállni, fáradt vagyok hozzá és mérhetetlenül tompa a fejem, neki pedig szüksége van arra, hogy valamit uralhasson és erre pillanatnyilag semmi sem alkalmasabb, mint a testem.
Nem azt a testrészét érzem meg magamon, amire számítok, de én mindig minden helyzetben imádom a nyelve kényeztetését. A takaróba markolva szorítom össze a szemeimet. Korábban egyszer sem tapasztalt határozottsággal esik nekem, amiért kimondhatatlanul hálás vagyok. Most nem akarom, hogy finomkodjon velem. Bármi mást szeretnék érezni csak azt nem amit az elmúlt néhány órában. A sok felgyülemlett feszültség, a fáradtság, az ő hevesség gyorsan teszik meg a hatásukat és nehezedő légzésemből hamar nyögések lesznek. Még én is meglepődök azon, hogy milyen gyorsan élvezek el a huzatba kapaszkodva miközben még a lábaim is megremegnek.
-Ne húzd tovább.. akarlak.-sóhajtom amint végre levegőhöz jutok. Nem kezdek el helyezkedni, ma úgy csináljuk ahogyan csak akarja és az ő javára szívesen mondok le az irányításról.
-Kérlek..

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyHétf. 1 Május - 21:51
+18

Lumie & Max

Most kell azt mondanom, hogy az agyam teljesen cserben hagy, olyan ötletekkel állok elő, ami még nekem is egy kicsit abszurd és nem gondolok bele abba, milyen következményekkel járna ez az ő szempontjából. Egyszerűen nem önző vagyok, csak ebben a helyzetben úgy tűnik a fejem teljesen cserben hagy. Lánykérés és én nem igazán vagyunk olyan jó viszonyba,  még egy jó ideig nem tervezek ezzel a szóval, cselekedettel, de ha kell kap egy kamu gyűrűt és mondhatjuk, hogy megvolt, de igaza van ez nem lenne megoldás valószínüleg.
Nem ismeri régóta a szüleimet, sőt talán nem is mondanám, hogy ismeri őket, de ezt még ő is tisztábban látja most mint én. A nőknek a kritikusabb helyzetben jobban fog az agyuk úgy tűnik, ami szomorú mert nekem az a legjobb részem.
- Lehet most nem ez lesz a legnagyobb gondunk amúgy sem, bára nyakunkon a  hétvége. - húzom el a szám, de inkább próbálok most nem erre fókuszálni, hiszen az, hogy a szüleim mit mondanak talán a legkisebb gondunk lesz. Majd megbékélnek a tudattal, hogy nem leszünk férj és feleség, mert születik egy gyerekünk, a modern világ már nem vár ilyeneket.
A vicces megjegyzésemre kicsit még én is grimaszolok, hiszen pont én kértem, hogy ne szexeljen mással és mégis ezt hozom fel elsőként. Mentségemre szóljon, hogy még mindig pasiból vagyok, szinte mindenre ez az első reakcióm, főleg,hogy elég sok feszültség gyűlt fel bennem és azt hittem nem ma lesz a napja, vagy nem vele, hogy ezt levezessem legnagyobb bánatomra.
Amikor azonban a szoba mutogatáson is túl vagyunk még egy problémával kevesebb lesz az életünkben, hogy már tudjuk hol fognak lakni, ameddig Lumie kibírja ebben a házban velünk egy fedél alatt.
Olyan gyorsan tüzeli fel a testemet minden mozdulata, hogy én is meglepődök, de főleg a testem, nem számítottam ilyen reakcióra magamtól, mert teljesen máshol jártak a gondolataim. Talán ennek tudom be, hogy olyan gyorsan mentünk át a  kényelmes szobámba és szabadítottam meg magunkat a ruhadarabokról, amiben ő is segítségemre volt. Lehet érezte rajtam, hogy most nicns szükségem a finomkodásra, és cselekedett szinte reflexszerűen. Mert ha akarom ha nem eddig ő az egyetlen olyan nő az életemben, akivel ezek a dolgok már egy kicsit reflexszerűen mennek. Ez valamilyen téren már jó, hiszen mondhatjuk, hogy egy formája a megkomolyodásomnak, de azért ez mégsem teljesen igaz.
Bárkezei pontosan ott kalandoznak, ahol nekem most szükségem van rá és lennék én igazán önző, de hisz az is leszek, mert addig fogom most kihasználni a testét, ameddig örömet lelek benne. Egy menet, nagyjából ennyit fogok bírni már most látom, de már így is több,mint amit alapból gondoltam.
Amint a hasára fordítottam, kezdem el dolgozni a nyelvemmel, ezúttal nem segítek be más részemmel, mert már érzem és hallom is, hogy megfeszül az egész teste és halk sóhajok hagyják el a száját, minden egyes nehezebb levegővételnél. Csak folytatom, ameddig keze meg nem markolja erősen a takarót és szinte beleremeg az orgazmusba.
Szavait hallva emelkedek el tőle a számmal és fogom meg óvatosan a két kezemmel a csípőjét, először a füléhez hajolok, de még háttal van nekem így csak halkan suttogok neki, mert már nem tudom, hogy képes lennék e normál hangerőn megszólalni.
- Nagyon akaratos vagy ma. - már távolodok is el a fülésől és szinte akaratosan, erőszakosan és birtoklóan helyezkedek és egy egyszerű mozdulattal kerülök máris bele, amit egy hangos sóhajjal nyugtázó. A két kezem még mindig a csípőjén pihen a fejét hátravetve kezdek el tempósan mozogni benne. Ilyenkor mindig azon vagyok, hogy egy újabb elsöprő érzésben legyen része, de olyan szintem elhomályosult az agyam, hogy csak magamra gondolok egy percig, és úgy mozgok benne, mintha nem lenne holnap.
Nem tudom mikor kezdhettem el lassulni, mert szinte másodperceknek éreztem, de olyan gyorsan kattant át az agyam, mint ahogy eldurrant az imént. Egy nővel sem vagyok erőszakos soha, vele sem ez a célom, vigyézok rá, hiszen a gyengébbik nemet erősíti és mert a gyerekemet várja. Próbálok óvatosabb tempót felvenni, de részben ezt is önző szándékkal, hogy sokkal tovább érezhessem őt magam körül.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptySzer. 10 Május - 12:27
+18

Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Nem tudom, hogy hogyan jöhetnénk ki jól ebből a helyzetből. Valószínűleg sehogy. Nincs olyan megoldás amivel nem borítjuk ki a Wood családot, illetve van, de az számunkra nem járható út. Nem akarom, hogy megkérje a kezem. Még csak időhúzás szempontjából sem. Szükségem van arra, hogy az majd valódi legyen az életemben és erősen kétlem, hogy tőle ezt megkaphatnám. Mi nem ezek vagyunk egymás életében és ezt én már elfogadtam. Nem mondom, hogy csupán baráti érzések kötnek hozzá, hiszen jobban ismeri a testem, mint bárki ezen a világon. Mégis úgy érzem, hogy mi sosem leszünk képesek, hogy többek legyünk ennél egymás számára.
-Akkor csak aludjunk rá egyet.-most úgysem leszünk képesek ezt megfejteni. Így is bőven elég dolgot kellett már átgondolnunk a mai nap folyamán és még közel sem járunk a végén.
A szoba tényleg tökéletes lesz. Jobb helyet nem is kívánhatnék magunknak. Ez már egy hatalmas segítség Maxtól, amit nem is tudom, hogy valaha meg tudok-e majd hálálni neki... talán nem. Egészen furcsa ezt a gondoskodó arcát látni és nem tudom, hogy végül ez indítja-e be az agyamat vagy minden amit eddig át kellett élnünk, de úgy szabadulunk meg a ruháinktól mintha az életünk múlna rajta... ha az nem is, de a józan eszünk az már lehet.
Már nem kell magához édesgetnie, nem kell különösebben lenyűgözni ahhoz, hogy szinte éhesen tapadjak a testére. Tudom, hogy mire számíthatok tőle és ez fordítva is így van. Már rég nem vagyunk idegenek egymás számára. Ez nem az a nap, hogy szét akarjuk járatni egymást. Csak szükségünk van valamire, amitől mást is érzünk a kétségbeesésen kívül. Erre pedig az ágy a legalkalmasabb terep a számunkra. Ott otthonosan mozgunk egymás közelében, mindent az irányításunk alatt tarthatunk. Erre az érzésre szomjazik most a lelkem és ezt meg is kapom tőle amint a hasamra fordít és birtokba veszi a testemet.
A sóhajok, a nyögések hamar veszik birtokba az ajkaimat miközben a takaróba kapaszkodok érintése alatt. Csak jobban akarom érezni magam. Nyelve munkája hamar hozza meg a gyümölcsét pedig erősen kételkedtem benne, hogy képes leszek majd teljesen elengedni magam, de szerencsére esélyt sem adott rá, hogy elterelődjenek a gondolatam.
Gyengének érzem a lábaimat, mégis önként kérem... szinte követelem, hogy folytassa. Szavai hallatán elmosolyodok.
-Nem jobban, mint egyébként..-azt hiszem volt olyan, hogy szinte köszönés nélkül estünk egymásnak szóval még egészen türelmes voltam eddig. Ahogy a csípőmbe kapaszkodik erősebben tartom meg magam, de még így is szinte maga alá temet az erejével. Még jó, hogy először a nyelvével rendezett el, különben nem biztos, hogy ilyen könnyen magamba tudtam volna fogadni. Nem húzza az időt. Erősen kezd el dolgozni bennem én pedig néhány másodpercig levegőt sem veszek. Nem csinál semmi rosszat, de most fejben nehezen tartom a lépést vele miközben érzékeny testemet gyötri.
Nem tudnám pontosan megmondani, hogy mi történhetett, de egyszer csak lassítani kezd én pedig levegőért kapva lazulok egy kicsit érintése alatt. Valószínűleg ez egy rövid menet lett volna, ha fent tudja tartani az előző tempót, de most valahogy alaposabb ellátásra van szükségem. Ahogy kicsit engedhetek a kapaszkodásomon a takarón erősebb ívbe engedem a hátamat szebben megtartva magamat, hogy legalább a látvánnyal kényeztethessem, ha már ebben a pózban más nem tehetek érte.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyPént. 12 Május - 13:49
+18

Lumie & Max

Valójában nem gondoltam bele, hogy az ő szempontjából mit jelentene az a gyűrű, elköteleződést, ha csak kamut is neki nem adna lehetőséget továbblépni, vagyis nehezebb lenne. Anyám nehezebben szállna le róla, bár szerintem így is pörögni fog majd a szoba miatt, hogy tökéletesre megcsinálja nekik. A lánykérés beindítana egy másik kereket is, ami az esküvőszervezés lenne, hiába tologatnánk a végletekig egy idő után úgyis gyanús lenne neki. Anyám nagyon okos nő, nála okosabb emberek nem találkoztam még, nem véletlen, hogy apám jobb keze a cégben, holott az építkezéshez semmit sem ért, de mindenhez hozzá tud szólni és mindent úgy tud egyengetni, hogy az neki jó legyen. Lumie azt hiszem kiismerte már valamennyire, így ez is lehet a tiltakozás oka. Mindenesetre meg fogom oldani egyedül vagy vele, de minden rendbe lesz, mert belementem a céges közreműködésbe, ami sok mindent megenyhít majd ebben a zűrzavarban, eddig ellenálltam, de még mennyire, lázadtam a jövőm ellen, de fel kell nőni, főleg ha valaki apja leszek. Bár ne ez kellene ahhoz, hogy benőjön a fejem lágya, de mégis ez kellett.
Nem tudom mi vesz rá olyan könnyen, hogy nekiessek, mint egy vadállat, olyan gyorsan szabadulunk meg a ruháktól, mint még sosem. A nyelvemmel kalandozok először, mert imádom csinálni és szeretem a visszajelzést, amit tőle kapok, vagy a testétől, ezzel a nővel mindenre képesek vagyunk az ágyban, így remélem az életben is azok leszünk.
Mindig van egy kis előjáték a megfelelő tempó most nem mérvadó, az agyamban ezer féle gondolat van, nem tudom pontosan hol járok, amikor behatolok, a farkam sajog annyira feszít, kell neki, hogy kiadhassam magamból a dolgokat. Kell az engedés, mert ha ő lelazul, remélem nekem is sikerül majd, ebben bízok, ezért kapálózok olyan vadul benne és ezért vagyok magamhoz képest vadabb.
Lenézek a vékony testére, észreveszem, hogy a takarót markolja, miközben kéjes hangok hagyják el a száját, most nem is foglalkoztat mi lesz vele, pedig mindig és minden körülmények között fontosnak tartom a másik orgazmusát is. Az agyam átkattan, a tempóm lassul és szinte megijedek saját magam vadságán, de nem változtatok a pózopn csak a hozzáállásomon, mert azon kell.  
Amint lelassulok érzem, hogy kezd tisztulni az agyam is, a szex gyógyír az én életemben egészen biztos, nem is vettem észre eddig, hogy milyen mélyen érintett rosszul ez a dolog, amiben most benne vagyunk, mennyire sínylette meg az egész elgondolásomat az életről.
- Baszki! - nyögök fel a felismerésnél, amikor minden feszültség kiszakad belőlem, nem élvezek el, de megállok egy pillanatra. Helyre teszem a gondolataimat egy perc alatt, majd folytatom, de már olyan tempóban, ami tudom, hogy nem okoz neki sem kellemetlenséget és én sem megyek el olyan hamar.
Azt hittem még fogom bírni, minél tovább mozogtam benne, annál jobban éreztem magam, lehet csak a felszabaduló tesztoszteron vagy valami biológiai cuccc, amihez nem értek. A testem megadta magát, olyan élvezettel löveltem belé, hogy azt hittem ott esek össze. a lábam remegett, a korábbi feszített tempótól, az agyam kezdett teljesen elzsibbadni a sok gondolkodástól és a szíven úgy vert, hogy azt hittem kiesik a helyéről.
Mint aki lefutott egy maratont dőltem le mellé az ágyba kezemet a fejem felé rakva és a plafont bámulva.
- Remélem nem most csináltunk neki egy kistesót. - nevetek fel, már minden minden hangon, ugyanis nem védekeztünk, de csak nem tud mellé költözni még egy kis sperma gyerek. De már igazából egy vagy kettő olyan mindegy.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyVas. 16 Júl. - 22:25
+18

Max & Lumie
'That's the moral of the story, babe..'
Mindigis a szex volt a menekvésem, a feloldozásom, a terápiám. Így nem is csoda, hogy a helyzet súlyossága, a lelkem terheltsége ellenére hamar megtalálom a Max alá vezető utat. Nekünk ez a közös nyelvünk és ugyan ezen muszájak leszünk dolgozni a gyerekünk érdekében, de ez még rohadtul nem az a nap. Ma még gyógyíthatjuk így a sebeinket.
Heves velem, keményebb, mint általában, most azonban kicsit sem bánom. Ismerem már annyira, hogy ne féljek totálisan kiszolgáltatottá válni a számára. Hagyom, hogy azt tegye amit csak akar.. elvegye azt amire szüksége van ahhoz, hogy levegőhöz jusson. Lassan ürül ki az én fejem is és nem marad semmi más csak az élvezet amit okoz. Nem tudom mi történik de lelassul, mintha csak észbe kapna, hogy mi nem így szoktunk egymáshoz nyúlni, pedig teljesen megértettem volna, ha most nem tudna máshogyan bánni velem.
Hirtelen áll meg a sóhaj után és belőlem is kiszakad egy nagyobb lélegzetvétel és kicsit lelazítom a takaróba kapaszkodó kezeimet. Ködös az agyam, vibrál az egész testem. Ahogy újra mozogni kezd lehunyom a szemeimet. Nem számítok rá, hogy pont a pihenő után élvez el, de magával ránt és belőlem is kiprésel egy nyögést. Elfáradtam. Rettenetesen.
Lassan ereszkedek le az ágyára és szinte egyből megérkezik ő is mellém. Ha ő nem szólalna meg én most biztos nem tenném. Attól félek, hogy az első szóval együtt újraindulnának a gondolataim is arra pedig momentán semmi szükségem sincs. Lehunyt szemekkel pihenek egy kicsit, de amint meghallom a hangját kipattannak a szemeim. Először hitetlenkedve pislogok rá , mert nem tudom eldönteni, hogy komolyan mondta-e majd kínomban nevetek egyet.
-Ez nem így működik...-válaszolok neki végül nevetve.
-Már terhes vagyok... nem tudsz mellécsapni csak úgy még egyet.-sóhajtok fel. Az kéne még. Azt sem tudom egy gyereket hogyan fogok túl élni, ha ikreket rakott belém akkor akár el is kezdhetem megásni a saját síromat, mert azt biztos nem élem túl.
Lassan ülök fel majd megkeresve a talajt ki is mászok az ágyból. Innom kell valamit és éhes is vagyok. Először a mosdót látogatom meg majd egy pohár víz után magamhoz veszem a gofrikat. Még jó, hogy Max erre is gondolt korábban. Visszamegyek a szobájába és az ágy szélére ülve veszek ki a zacskóból egy gofrit majd közelebb tolom hozzá a többit.
-Kérsz?-kínálom meg őt is annak ellenére, hogy ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy neki valószínűleg valami sokkal töményebbre van szüksége. Kicsit félek is, hogy mennyire fog szétcsúszni ilyen szempontból, de nyilván nem fogok beleszólni egyetlen másodpercig sem abba, hogy hogyan dolgozza fel az újonnan kialakult helyzetet. Ha tehetném én is az alkoholhoz nyúlnék... de végülis az én döntésem volt az, hogy ezt most nem tehetem meg.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 EmptyCsüt. 20 Júl. - 18:25
Lumie & Max

Akármennyire is tudom milyen vagyok, ismerem a saját lényem, néha még mindig van olyan pillanat, amikor ha egy tükröt tartanak elém nem mondanám meg, hogy ez az a Maxim Wood, aki mindent megtesz az álmaiért, aki szembe megy az örege álmaiva, aki egyszerre két karriert akar csinálni, mert azért csak szereti a szüleit és szeretne a Wood család egyik legjobbja lenni idővel, de közben az álmaink is akar élni. Most a tetteim, amit teszek Lumie-val egyszerűen nem ezt a srácot adják vissza, nem az vagyok, akinek anyám nevelt, aki lenni akarok egy vadállat vagyok, mert az élet kihozza belőlem, mégis meg tudok nyugodni és össze tudom valamennyire szedni a gondolataimat, mert ez a lány itt van nekem. Igaz, hogy nem abban az értelemben, amiben kellene, mert, hogy őszinte legyek nem tudom jobb lenne e a gyereknek ha együtt lennénk, de biztosan stabilabban élne, mint így. Lehet neki is lesz valakije, nekem meg több valakim és ezt nehéz lesz beadni neki. De nem megy, egy olyan helyzet, hogy itt nem játszik a szerelem, nem játszik, mert előtte sem voltunk azok és a helyzet nem erőltethet bele minket, ahhoz túlságosan is erős jellemek vagyunk mindketten.
Amikor elélvezve szakadok ki belőle, szinte nemis foglalkozva az ő érzéseivel egy kicsit elborul az agyam a viselkedsésemen, haragszom magamra, mert így bánok vele, pedig nagyon sokat jelent nekem, minden barátom nagyon sokat jelent, de ő sokkal több ennél és ez most kezd el szépen lassan leesni, ő lesz a gyermekem anyja, akivel egy egész életet kell leélnem ilyen olyan formában, de egy valami örökre össze fog minket kötni és azt hiszem ez egy jó dolog, hogy pont ő az. Vele könnyű, ő olyan, mint én egy bizonyos értelemben és megért engem, ami nem könnyű.
Az ágyra esve, próbálok egy kicsit felengedni és poénnal elütni a pillanatot, a kényelmetlenséget amit esetleg okoztam neki. A plafont bámulom és amikor megszólal felnevetek, kicsit kínosan, de megteszem, mert a hangja nem cseng fájdalmasan.
Kimászik mellőlem, de én még mindig nem nézek rá, megint elindult az agyam, de már egyáltalán nem pánikol, most valahogy elértem, hogy valami olyat érezzek, ami kiegyensúlyoz, talán a szex vele segít, vagy maga a szex segít, amit tőle szépen megvontam, vagyis nem egészen, de csak tőlem számíthat kielégítésre, elvileg. Szeretném ha ehhez tartaná magát, még én sem egészen tudom miért, de nekem ez nagyon fontos lenne, cserébe mindent megadok neki amit kér, de ehhez talán elég jogom van és úgy érzem nem veszi nagyon tolakodásnak.
- Nem köszi! - nevetek fel már szintén, felemelve a fejem és ránézve, ahogyan majszolja a gofrit, amit korábban vettünk neki. Úgy látom már most van egy gyerekem, akivel foglalkozni kell, hogy a másik és ő is épségben legyen az egész terhesség alatt. Nagy feladat ez Max, de meg fogom ugrani remélem.
- Azt hiszem, most hoznék magunknak egy üveg tequilát, vagy nem tudom mit, de nem teszem, hogy lásd ebben is figyelek rád. Ha nem vagy itt majd magamba öntöm azért. - ülök fel a háttámlához dőlve.
- Szerinted menni fog ez nekünk? Mert én egyre jobban azt érzem, hogy igen, nem biztos, hogy nagyon jó apja leszek, de azért majd igyekezni fogok, gyorsan tanulok, elolvasok pár könyvet meg vannak ilyen tanfolyamok a szülés előtt, ami a filmekben is van, oda is eljárhatnánk, hátha összebarátkozok sorstársakkal és majd együtt toljuk a parkban a babakocsit és beszélgetünk arról mennyire jó apának lenni. - bámulok rá,m ár szinte lelkesen, de azért ebben még van némi felelem, de azért erősen győzködöm magam, hogy menni fog ez nekem.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: once up, then down... - Lumie & MAx
once up, then down... - Lumie & MAx - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
once up, then down... - Lumie & MAx
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» What have we here? Ricky & Lumie
» First sight. Max & Lumie
» You? Again?! - Léon & Lumie
» will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
» all through the night. Wendy & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: