New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:43-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Brooke & Shane || Suspicious looks
TémanyitásBrooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptyHétf. Márc. 27 2023, 16:12
Pixie & Brutus
Brooklyn Police Department

Közös vonások: Kettős élet
Már lassan egy hónapja, hogy visszatértem, a betegeim szerint egy hosszú nyaralásról a hegyekből, az ismerőseim, kollégáim szerint egy beteg rokon meglátogatásáról, ápolásáról és temetéséről, majd annak kiheveréséről. Senkit nem hagytuk hír nélkül, nehogy gyanút fogjanak. De visszatértem. Ha felhívnám viselkedésemre a figyelmet, a gyászra fogom, vagy a pihentető hegyi túrákra, így még a bakijaim is fedve lesznek, azon túl, hogy utána még jobban odafigyelek rá. A csapatnak is meg van a mai programja, de mindenki a maga útját járja, ide ők nem jöhettek. Egyrészt, mert elég feltűnőek, másrészt, mert a mai előadás Dr. Webster-é.
Öltöny, elegánsan hátra fésült haj, hónom alatt néhány lezárt ügy aktái, amik egyenes belépők a new york-i rendőrségre, és egy kis mellékes dohány szag, mert tegnap kifogytam, és mára sikerült pótolnom. De azért bízom benne, hogyha el nem is nyomja, remekül passzol mellé a kölni, amit használtam. A balesetnek már nyoma sincs, az orvosok tökéletes munkát végeztek, ami biztos nem volt olcsó mulatság. Majd kárpótolom valahogy Braxie-t.
A lépcsőn még gond nélkül fel is lépkedek, a kapun keresztül pedig, bár átnéznek, a tekinteteken látom, hogy felismernek és a legtöbbjük örül is nekem. Biccentéssel köszönök, majd a portához lépek, ahol a portás maga is ismerősként köszönt. Felkészültem a múltamból, a most jelenlévők nagy részének tudom a nevét, és azon információkat, melyeket megoszthattak velem. Rákérdek a portás egyenruhás hétvégéjére, a családjára és egészségére odafigyelő orvosként, megjegyzem neki kedvesen, hogy igyon kevesebb kávét, vagy hagyja el a cukros energia italokat. Hülyeség. Én sem tennénk másként. De Dr. Webster igen. Miután tisztázom jelenlétem, és hogy visszahoztam néhány aktát, utamra enged. Útközben még oda köszönök néhány ismerős arcnak, de tudják, hogy elfoglalt ember vagyok, nem veszik zokon, ha nem állok meg mindenkivel beszélgetni. A főnökségtől tudom, hogy akadnak szép számmal különös, félbehagyott akták a többi közt, melyek feltételezhetően azért lettek "elfeledve", mert úton-útfélen kiderült, hogy korruptság van az ügyben. Mi nem azok a rosszak vagyunk, akik a civilek életét akarják tönkre tenni, hanem azok a rosszak, akik nyilvánosságra hozzák a hatalomban lévők sötétoldalát és egyben az igazságot, ezáltal bizalmat keltve, háborút szítva és így hatalomra kerülve. Röviden ez a célunk. Ehhez azonban sok felmutatható bizonyítékra van szükség. Nem csak a rendőrségről, és nem csak ilyen kis piti pénzmosásokról, de kezdetnek ez is megteszi. Elvégre ki ne háborogna egy olyan ügyön, ahol az árváknak szánt pénz valami politikus hajójára ment el? Belépve a terembe a lámpák maguktól felkapcsolódnak, én pedig becsukom magam után az ajtót. Neon Kitty, a mi kis hackerünk összedolgozva a feketebárányunkkal kiderítették, hogy a terem melyik sarkában van kamera, merre és meddig lát el, illetve, mennyi adatot képes rögzíteni. Ha a dolog neccessé válna, Kitty kikapcsolja a kamerát, vagy úgy intézi, mintha meghibásodna. Nem izgulok. Pontosan tudom melyek azok a polcok, ahol a dobozok mélyén találhatok ezt-azt. Igaz, doboz számra pontosan, és aktára pontosan nem sikerült kiderítenünk. A kamera nem lát, szóval odébb téve a nálam lévő felesleges aktákat, kihúzom az első dobozt, és le véve tetejét, elkezdem átbogarászni. Kitty felajánlotta, hogy legyen nálam füles, vagy mikrofon, hogy tudjunk kommunikálni, de tartottam tőle, hogy azzal sodornám veszélybe magam, mert gyanút keltenék vele, így elutasítottam. Ezért extra óvatosnak kellett lennem. Eleinte gyakran fel is kaptam a fejem az ajtó irányába, és figyelve, nehogy túl sok időt töltsek ide bent, de annyira elmerültem végül az aktákban, hogy mindez hamar elterelte figyelmem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmG9UYM Brooke & Shane ||  Suspicious looks LkC15oi Brooke & Shane ||  Suspicious looks MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks 1wvUwqJ Brooke & Shane ||  Suspicious looks I5G5mou Brooke & Shane ||  Suspicious looks C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Brooke & Shane ||  Suspicious looks PXz6QDz Brooke & Shane ||  Suspicious looks 79pRgNo Brooke & Shane ||  Suspicious looks UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptyCsüt. Ápr. 13 2023, 14:55

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”

Soha az életben nem törtem színészi babérokra,  de mégis úgy alakult, hogy most nap, mint nap játszanom kell.  Játszok, színészkedek, és néha annyira jól csinálom, hogy még én magam is elhiszem, hogy az adott pillanatban más valaki vagyok.
Igaz, hogy nem önszántamból teszem azt, amit teszek, de maximalista lévén, ha már teszek valamit, akkor abban a legjobb akarok lenini. Így alakult tehát az is, hogy még, ha nem is vagyok igazi rendőr, amikor éppen a nyomozó szerepet öltöm magamra, akkor teljes mértékben rendőrnek érzem magam. Persze egyidejűleg apám téglája is vagyok, de amikor éppen nincs apám identitása veszélyben, akkor egyszerűen csak élvezem a nyomozói munkát.
Sosem vallanám be a családomnak, hogy valóban szeretem azt, amit csinálok, mégis végső soron nekem ők az elsők és mindent az érdekükben teszek.
Eleinte még teljesen külön tudtam választani a két utamat és mindig kontrolálni tudtam magamat, viszont az utóbbi időben gyakran azon kapom magam, hogy az a bizonyos maximalizmus és az éberségem kezd alábbhagyni, és nem mindig érzem, hol a határ a két oldal között ebben a kettős játékban.
Néha vannak olyan gondolataim, hogy az lenne a legjobb, ha elhagynám ezt a várost, hogy megtaláljam saját magamat, mert érzem azt is, hogy ebben a játszmában, a családomért folytatott küzdelem során szépen lassan már azt sem tudom, hogy én ki vagyok.
Régebben pontosan tudtam, hogy mi vagyok és milyen akarok lenni. Orvosnak készültem és nem is sejtettem, hogy mivel foglalkozik a drágalátos családom.
Aztán, amikor megtudtam, hogy az apán tulajdonképpen - mondjuk ki!  - egy maffiavezér, még akkor is próbáltam kiharcolni azt, hogy a saját utamon járhassak. Egy ideig ez sikerült is, de aztán ez a sötét világ akaratomon kívül engem is bekebelezett.
Már annyi mindenen keresztülmentem, amióta apámnak kémkedem és a rendőri munkán kívül is feladatokat végzek el neki, hogy néha azt gondolom, talán hagynom kellene magam sodródni az árral.
Azonban ezt az elhatározást mégis képtelen vagyok meghozni magamban, annyira próbálok ragaszkodni a helyes úthoz.
Nyomozóként nagyon ébernek kell lennem, egy pillanatra sem lankadhat a figyelmem, ha nem akarok gyanút kelteni. E-mellett valóban olyannak kell lennem, mint egy igazi nyomozónak.
Ahogy már mondtam, egy "rossz" szokásom, hogy mindig a tökéletességre törekszem, így nem csak terepen szeretek teljesíteni, hanem a papirológiát is szeretem rendszerezni. Azt hiszem, ha azok a bizonyos dossziék rendben vannak, akkor a fejemben is egy kicsit rendet teszek.
A kollégáim, akik természetesen nem tudják, hogy ki vagyok valójában, azt gondolhatják, hogy egy kis stérber vagyok, vagy jó benyomást akarok kelteni a főnökeimben, míg a kapitány éppen, hogy egy tökéletes nyomozónak lát engem. Istenem, ha tudná, mekkorát téved!
Általában az elsők között érek be a kapitányságra, és míg a többiek az igazak álmát alusszák vagy az első kávéjukat kortyolgatják, és már egy halom aktát halmozok az asztalomra, hogy jelentéseket írjak, majd elraktározzam azokat.
Mire a kényelmesebbek beérnek a rendőrségre, én már készen is vagyok a munka unalmasabbik részével és készen állok arra, hogy terepen bizonyítsak. Így ez mellett még azt is el tudom kerülni, hogy a kellemetlenkedőkkel egy levegőt szívjak. Megtanultam, hogy nem szabad közel engednem magamhoz senkit, de ellenségemmé se tehetem őket, hiszen arra nincs szükségem, hogy bárki is kutakodni kezdjem utánam.
Miután minden jelentéssel megvolnék, felnyalábolom a dossziékat és megindulok velük az irattárba, hogy a megfelelő helyre helyezzem őket, mint majdnem minden nap.
Mivel az irattár pár emelettel az én irodám emelete alatt van, lifttel közelítem meg a helyiséget, majd határozott léptekkel meg is indulok arra a helyre.
Viszont amikor belépek a helységbe, meglepetten veszem tudomásul, hogy nem vagyok egyedül. Ráadásul egy számomra teljesen ismeretlen férfit látok turkálni a papírkötegek között.

- Maga meg mit csinál itt?
- szalad ki számom a cseppet sem finomkodó kérdés, de akik ismernek, már megszokhatták a stílusom.
- És egyáltalán ki maga? - lépek gyanakodva a férfi irányába párat miközben kérdőre vonom, nem is gondolva arra, hogy talán jogosan tartózkodik itt.  Még sosem láttam őt itt.

Shane and Brooke


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 13:39
Pixie & Brutus
Brooklyn Police Department

Közös vonások: Kettős élet
Egy kamerákkal és megfigyelő eszközökkel teli helyiségben az ember a rányitástól fél a legkevésbé. Olyan valószínűtlennek tűnik, miközben minden sarokból figyel egy-egy kamera. Noha látni nem lát semmit. Még is ki ellenőrizgetne egy ilyen helyiséget? Ki fáradozna nappal az akták lehordásában, ami a hosszú és fárasztó papírmunkákhoz tartozik. Senki. A mai rendőrök pontosan olyan lusták, mint amilyennek a tréfás animációkban mutatják. A kis kadétokon még látszik a lelkesedés, de sok éves papírmunka, a csekély fizetés és a ritka terepre járás végül bekebelezi őket. Öt év múlva már a rendőrségen kialakított konditermet se látogatják, tíz évvel később pedig már attól leizzadnak, ha a székből el kell nyújtózniuk az asztal végében lévő fánkokért. Ha 10 év után újra elkéne végezniük a vizsga fizikai részét, azt hiszem sokan repülnének innen. Szóval nem aggódtam.
Ráadásul, ahogy fellapoztam néhány aktát, találtam egy-két érdekes esetet. Sajnos ez nem úgy működik, hogy találomra felmarkolok néhányat, aztán pá, hanem át kell olvasnom és, ha igazán gyanús nyomot találok, az kerül majd hozzánk. Így fordulhatott elő, hogy szemfüles létemre, elterelődött a figyelmem az ajtóról és annak lehetőségéről, hogy valaki rám nyisson. A lopások piti ügynek számítottak, még a drogok gyanús eltűnését sem tartom igazán fontos, de egy eltűnt, bizonyos körökben fontos személy vagy egy hasonló gyilkosság már azért érdekesnek tűnt. Két ilyen akta már is a aktatáskámban landolt és már bőven egy harmadik esetet olvasgattam, mikor megütötte fülem a női hang. Szégyen szemre maga az ajtó nyitódása nem. Felkapom fejem, de egy pillanatig sem rémiszt meg a helyzet. Ezt még lepleznem sem kell. Ám meglepődést mímelve, hogy csak így rám nyitott, azért felvonom szemöldökeim. Gyanús volna, ha a harmadik félig átrágott aktát is a zárt aktatáskámba tenném, így azt össze csukom és az általam behozott másik kettővel a dobozba teszem, mialatt tisztázom magam.
- Ó, én csak visszahoztam néhány lezárt ügy aktáját. Csak még leellenőriztem, hogy jókat hoztam e vissza, mert kész káosz volna, ha összekeverném őket. - mosolyodtam el haloványan jelezvén, hogy szándékaim ártalmatlanok, pusztán biztonsági okokból időztem itt ennyit. Egy elkeveredett akta még az őrsnek is kész rémálom, pláne, ha aktív az ügy. Akárhol lehet, és bizonyítékokat tartalmaz, vagy, ha épp a rendőrkapitányság keze van az ügyben, akkor kiderülhetnek a sunyiságaik. Ki ne pánikolna be...? Lassan fel is álltam, miután a táskám is magamhoz vettem. Nem túl sok, de még ezen aktákat is át kell majd nyálazni, utána nézni. Hibáztam, de kigondolta volna, hogy ide más is jár be a porcicákon kívül?
Ha nem láttam jelét, hogy tartózkodna tőlem, félúton felé megmutatta a belépéshez szükséges kártyám, ami a nyakamban lógott egy rendőrségi nyakpánton.
- Dr. Shane Webster vagyok. - mutatkoztam be kezet nyújtva neki. - A new york-i rendőrség igazságügyi pszichológusa. Nem az egyetlen, de a problémás ügyekkel általában engem keresnek meg. - ráztam kezet vele, ha elfogadta, illetve hallgattam meg, ha esetleg ő is bemutatkozott. Civil ruhában volt és ahogy elnézem engedélye is akadt az őrsön szabadon járkáláshoz, ergo nem csupán itt dolgozik, de a nyomozók vagy annál is komolyabb rangok közt mozoghat, semmint járőrként.
- Nem túl fiatal nyomozónak? - kérdem, inkább csipetnyi bóknak szánva, semmint próbára téve türelmét vagy tapasztalatlansággal megbélyegezve. Egy fiatal rendőr is teljesíthet jól, sőt, a lelkesedés és kitartás, majdnem egy szintre emeli a tapasztalt vénrókákkal. De attól még különös, hogy nem találkoztunk. Legalább ő ezt állítja, én pedig hiszek neki. Nem emlékezhetek rá a múltamból, de ha zűrös volna és közünk lenne egymáshoz, biztosan értesítettek volna odafönt.
- A Cale Braxton üggyel foglalkoztam utoljára. - böktem hátra az akta sor felé, ha esetleg kíváncsi volna a részletekre. - Tudja a kórházi túsztárgyalásos eset. - próbáltam emlékeztetni, ha úgy láttam, hogy hirtelen nem tudta hová tenni. Sok aktája van itt Braxton-nak, ezért is teszem hozzá, na meg, az öngyilkossági kísérlete a kórházban elég nagy port kavart, és persze részvételem miatt, az én munkámat is érintette. Pozitívan és negatívan is egyaránt. Most pedig eltűnt a kórházból a haldokló, így viszont én már nem tudok mit hozzátenni a szakmámmal ehhez az ügyhöz.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmG9UYM Brooke & Shane ||  Suspicious looks LkC15oi Brooke & Shane ||  Suspicious looks MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks 1wvUwqJ Brooke & Shane ||  Suspicious looks I5G5mou Brooke & Shane ||  Suspicious looks C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Brooke & Shane ||  Suspicious looks PXz6QDz Brooke & Shane ||  Suspicious looks 79pRgNo Brooke & Shane ||  Suspicious looks UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptySzer. Ápr. 19 2023, 11:37

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”

Attól függetlenül, hogy nem vagyok valódi rendőr, amikor dolgozom, akkor teljesen átszellemülök és olyan vagyok, mint egy vérbeli kopó. Ha valami gyanúsat látok, akkor talán még egy kicsit jobban is gyanakszom, mint egy igazi zsaru - lehet, pontosan azért, mert saját magamból indulok ki.
Minsen estre igazi ritkaságszámba megy, ha egy nyomozóval vagy valamilyen szakemberrel találkozom az adatárban, hiszen az ilyen munkát inkább az alacsonyabb rangú rendőrségi emberek szokták elvégezni, noha jómagam ezt sem bízom másra.
Szóval igen csak meglep, amikor a helyiségbe belépvén kideról, hogy nem vagyok egyedül.
Kétes arckifejezéssel figyelem, amint az idegen alak turkászol a papírok rengetege között, de ennek a kétségnek vagy inkább nem tetszésnek magamhoz híven azonnal hangot is adok.
Noha korrektnek tűnő választ kapok a feltett  kérdésemre, azért a kezdeti gyanú még mindig bennem él, hiszen azt is tudom, hogy bárki bármit mondthat annak érdekében, hogy kimagyarázza magát az adott helyzetben.
- Ó, és jól leellenőrizte őket? Biztosan jókat hozott vissza? - kérdezem inkább egy kicsit piszkálódva egy enyhe mosoly keretében viszonozva az ó mosolyát, mintsem valóban azon aggódva, hogy a pasas nem kevert-e össze ténylegesen valamilyen aktát. Nem mintha jó néven venném az ilyen adatok elhányódását, sőt, de most valahogy van egy olyan érzésem, hogy biztosan nem lesz szó itt összekeveredésről, van ez a férfi annyira alapos. Főleg, ha már beszél róla.
Csak bólintok egyet, amikor közelebb lépvén, felmutatja nekem a belépési engedélyét. Végtáre is ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem a személyazonosságát? S magamban mégis megteszem.
- Brooke Miller nyomozó - muttakozom be a rendőrségen használt, hamis személyazonosságomat fedő nevemen én is egy lassú kéznyújtással egybekötve, amikor is a férfi elárulja a nevét és közben az agyamban turkászolok, hogy visszaemlékezzek a rá a múltból, de valahogy  a felismerés elkerül engem. Kissé frusztrál is a dolog, mert rendőségi ügyekkel kapcsolatos berkekben elég jól informát vagyok, ez a pasas és kiléte számomra mégis egy fekete lyuk, legalább is eddig.
- Ez nagyon furcsa, hogy eddig még sosem akadtunk össze, pedig esküszöm, rendszersen járok dolgozni - jegyzem meg valóban furcsállva a dolgot, de egy kis humorral is egybekötve a mondandómat, bár tovább ízlelgetve magamban a doktor nevét, lassacskán kezd derengeni valami, méghozzá egy nem is kis visszhangú ügy, amiről természetesen még a médiákban is szó esett. Nem csak, hogy szó esett, de elég nagy visszhangja is volt az ügynek.
Persze, nem csak ő az, akinek talán rejtegetnivalója lehet, hiszen jómagam valóban egy kettős játékot űzök, ezért nekem biztosan el kell kerülnöm a gyanús viselkedés bármely formáját.
Következő kérdése vagy inkább megjegyzése ezért is ér egy kicsit kellemetlenül, habár ez szemmel nem észlelhető egy külső megfigyelő számára. Már annyiszor kapok hasonló hangzatú kérdéseket, hogy teljesen fel vagyok készülve rájuk.
- Erről talán a főnökeimet kellene megkérdeznie - mosolyodok el halványan, mintha valóban zavarba jönnék a kérdésétől. – Még csak az hiányzik, hogy hozzátegye, ráadásul nő vagyok. - Nem, áll szándékomban a képességeimet bizonygatni előtte, sem belemenni abba, hogy miért is lehettem ilyen fiatalon nyomozó. Persze, valóban igyekszem maximálisan végezni a munkámat, de azt azért senkinek se árulom el, hogy a családom által olykor kapok egy kis külső segítséget is, amivel sikeresen le tudom bonyolítani az egyes rendőrségi ügyeket, melyek által igen gyors tempóban sikerült feljebb és feljebb haladnom a rendőrségi ranglétrán.
- Á, így már tudom! - csap arcul szinte azonnal a felsimerés, amikor kimondja az ügy nevét, amivel utolsó alkalommal foglalkozott.
- Minden elismerésem, hogy kezelni és kontrollálni tudta azt az elmebeteget - jegyzem most meg őszinte elismeréssel, hiszen ezzel a Braxtonnal nem lehett könnyű összedolgozni, ráadásul elérni azt, hogy a kórházi betegek sértetlenül meg is ússzák az esetet.
Így már világos is lesz számomra, hogy miért nem találkoztam ezzel a pszichiáterrel és miért nem ismertem fel a nevét, amikor bemutatkozott nekem. Az ügy lefolyásának idejében ugyanis kénytelen voltam kivenni egy kis “kényszerszabadságot” apám kérésére – vagy inkább utasítására -, hogy Olaszországba utazzak most neki elintézni valami üzleti ügyet. Mert miért is ne én legyek az, aki kockáztatja a rendőrégen lévő biztos helyét, hogy aztán, ha lebukok, engem lehessen hibáztatni?
- És nyomoznak még a férfi holléte után? - kezdek el érdeklődni miközben azonnal elő is tör belőlem a kíváncsi és tettrekész nyomozó énem, annyira, hogy egyelőre még a kétkező énemet is félre tudom tenni.
- Amikor ez az ügy zajlott, éppen nem tartózkodtam a városban. Talán ezért is lehetséges az, hogy mi még nem ismerjük egymást - teszem még hozzá kivételesen őszintén, hiszen a különleges ügyekkel általában jómagam szoktam foglalkozni.


Shane and Brooke


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 17:18
Pixie & Brutus
Brooklyn Police Department

Közös vonások: Kettős élet
Figyelmetlen voltam, de ez még egyszer nem fordulhat elő. Nem mindig lesz mentségem, vagy kifogásom, és könnyen bajba sodorhatom magam és a csapatom is, akár csak a többieket. Okkal neveztek ki vezetőnek. Szerencsére elég jó a beszélőkém, hogy kimagyarázzam jelenlétem az irattárban.
- Bízom benne. - bólintok továbbra is barátságosan, igyekezvén szimpátiát keltve a hölgyben, hogy könnyebben elsimuljanak kételyei jelenlétem miatt. - Ritkán hibázok. - teszem még hozzá mellékesen, bár a mai nappal úgy érzem ez nem éppen helytálló kijelentés. Hogy bizonygassam ártalmatlanságom és jogomat az itt léthez még fel is mutatom a kis kártyát, ami igazol engem és remélhetőleg az előbb előadott alibim is. Aztán folytatjuk a megszokott illemmel, és utánam ő is bemutatkozik. Nem ismerős a neve, bár még nem sikerült teljesen felzárkóznom ez ügyben a baleset óta. Ugyanakkor a fontosabb, általam is jobban ismert dolgozókat akkor is megismerem. Finoman el is nevetem magam megjegyzésén, de látva kezdeti frusztráltságát, megpróbálom menteni a menthetőt, noha van egy olyan sanda gyanúm, hogy továbbra is gyanakodni fog. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy elszúrtam, csupán azt, hogy ő szemfülesebb társainál.
- Igazából talán annyira nem. A rendőrség csak egy a sok közül, ahová a munkám hív. Épp olyan gyakorta fordulok meg a bíróságon is egy-egy kevésbé komolyabb ügynél, illetve leginkább a magán praxisomban aktívkodom, ami a Kingsboro pszichiátriai központban van. - magyarázom ki, mi oka annak, amiért eddig elkerülhettük egymást. Az bizonyos, hogy ez a magánrendelés sokkal többet ki vesz az időmből - és sokszor még a türelmemből is -, mint kellene. De sajnos, feltűnő volna csak úgy félre hajítani munkám legfőbb pénzforrásának részét. Már ha még mindig ez volna a valódi foglalkozásom. És ha már megengedünk magunknak egy kis enyhítő humort, nem tudom nem megjegyezni, hogy fiatalnak találom ilyen komoly szakmához. Ilyen korban két úton lehet ilyen hamar a felkerülni a ranglétrára, és bár tisztelem azokat, akik vért izzadva bizonyítják rátermettségük, most mindkettőnk érdekében remélem, hogy csupán a hátsója alá adták a lovat és rá hagyják szárnypróbálgatásait, ami jobbára - legalább is szemlátomást - kimerülhet az aktakukackodásban.
- Isten ments! - emelem mellkasomig kezeim megadóan. - Tapasztalataim szerint bizonyos esetekben még előnyösebb is a női nyomozó vagy rendőr. Bizonyos tudományos körökben éppen azt bizonygatják, hogy a nők nagy része a férfiakkal ellentétben egyszerre több dologra is képesek fókuszálni párhuzamosan, ami szerintem lenyűgöző a maga módján. - ismerem el a gyengébbik nem elhivatottságát ebben és más szakmákban is. Bár úgy gondolom ehhez nincs szükség igazán tudományra, hiszen elég csak az otthon és munkahelyen is helytálló anyukákra gondolni. Ekkor térünk rá lehetséges népszerűségem boncolgatásába, ami épp akkora bukás is volt, mert bár egy áldozata sem lett, Cale eltűnt és jó ég tudja, hogy életben van e. Elmosolyodom, ahogy szemeiben megcsillan a felismerés. Nincsenek negatív érzéseim, ha olykor-olykor magyarázkodnom is kellene, mert nem szívesen válnék híressé, pláne ezzel a kettős és veszélyes élettel, amit jelenleg folytatok.
- Köszönöm. Bár csak rövid időre tudhattam a betegemnek, így túl nagy sikert nem értem el. - vonok vállat, mert így már aligha illet az elismerés, maximum abban, hogy a kórházban senki nem halt meg általa. Azonban Braxton-nak köszönhetően szépen alább is hagy az utánam való érdeklődése, s így feltételezem gyanakvása is. Ha még sem, teszek róla, hogy így legyen. Kérdését hallva színlelt értetlenséggel pislogok rá.
- Ó, öhm... az igazat megvallva azt hittem, hogy ön vagy esetleg egy kollégája felvilágosított volna a fejleményekről, de így azt kell feltételeznem, hogy talán háttérbe szorult az eset. - nyúlok hátra zavartan vakarva tarkóm, mint, aki szóba akarta volna hozni, de most aztán ő érzi magát kényelmetlenül. Az igazság az, hogy a rendőrség Cale eltűnését követően néhány napon belül lesöpörte az esetet az asztalról, miután a média is alább hagyott az érdeklődéssel. Egyáltalán nem találom túl tisztességesnek, lévén, hogy rengeteg ártatlan embert megölt már, de  rendőrség ezen bakija is remek ürügy lesz majd, ha bajba akarjuk keverni a szerveket, hogy az oldalunkra állítsuk a civileket. Mint abban a népszerű bankrablós sorozatban. Pont olyan komikus lesz, csak kevésbé látványos.
- Minden bizonnyal. - bólintok rá mosolyogva, emiatt egy percig sem neheztelve vagy gyanakodva rá. Ha évek óta itt is tölteném minden percem, akkor sem hiszem, hogy mindenkivel sikerülne megismerkednem. Ez a rendőrség, itt jönnek-mennek az emberek, az újak és a régiek is. Legtöbbjük a munkáját terepen kezdi és onnan is megy haza. Legszívesebben a sietségre hivatkozva tovább is álltam volna, de attól tartottam, hogy a beszélgetésünk nem ütött meg olyan szintet, hogy ne kockáztatnám meg vele, hogy tovább gyanakodjon miattam, noha semmit sem találna titkos küldetéseimről. És ha már itt tartunk, sose árt rendőrségi besúgó, pláne, ha ő maga mit sem sejt az egészből.
- Tudja, Miller nyomozó, bár én magam nem igazán folyhatok bele a nyomozás "nyomozói" részeibe orvosként, de, mint egy Braxton-t ismerő, kíváncsi civil, szívesen segítek, osztok meg bármi féle információt róla, ami esetleg segíthet a megtalálásában. Az ügy minden bizonnyal lezárásra került a kérdéséből ítélve, így ha jól tudom bizonyítékok nélkül, aligha újra megnyitható, de mivel magam is hibásnak érzem abban, hogy a betegem megszökött, ezzel saját és mások életét is veszélybe sodorva, szívesen segítem munkája során, akár, mint... tanácsadó. - ajánlom fel segítségem ez ügyben készségesen, hogy lássa, fontosnak tartom a munkám. Amellett pedig nem csak jobban élvezném a nyomozást, de lenne kifogásom, ha egész napomat betábláznák a pszichiátrián.
- Persze nem akarok törvényeket szegni, és feltartani sem, csupán egy ajánlat, hátha... még
is sikerül felgöngyölíteni az ügyet. Ami azt illeti... nagyobb biztonságban érezném magam is, ha Cale-t elfognánk és a megfelelő helyre kerülhetne.
- tettem hozzá, némileg beleártva magán életem is - legalább is látszatra, mert egy pillanatig sem tartok a fickótól -, hogy éreztessem vele, ez, akár személyes ügy is lehetne.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmG9UYM Brooke & Shane ||  Suspicious looks LkC15oi Brooke & Shane ||  Suspicious looks MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks 1wvUwqJ Brooke & Shane ||  Suspicious looks I5G5mou Brooke & Shane ||  Suspicious looks C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Brooke & Shane ||  Suspicious looks PXz6QDz Brooke & Shane ||  Suspicious looks 79pRgNo Brooke & Shane ||  Suspicious looks UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptyKedd Jún. 06 2023, 11:50

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”

Mióta felvettem ezt az álcát, a kettős életet, azóta igen keménynek, lazának és közönyösnek tűnhetek egy kívülálló számára, de csak azért, mert így könnyeb végigcsinálni ezt az egészet. Habár az utóbbi időben a két életem olyannnyira összefolyt, hogy lassan már magam sem tudom, hogy ki is vagyok. Néha már azt gondolom, hogy az apám által kijelölt út még jobb is lenne nekem, nem kellene foglalkoznom a lelkemet fojtogató gondolatokkal, nem kéne annyit agyalnom, hogy gátlástalanul tegyem, amit akarok, de aztán mindig győzedelmeskedik bennem a régi Brooke és persze a lelkiismeretem.
Viszatérve tehát: közönyös és laza, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy azonnal bedőlök ennek a pasasnak és a magyarázatának.
- Mondujk abban én is - jegyzem meg komoly hangon kissé felvont szemöldökkel, hiszen annak valóban egyáltalán nem örülnék, ha a fickó káoszt teremtett volna a rendőrsági adatok között. Isten ments, hogy aztán pont miatta hibázzak el valamit!
- Akkor egy közös tulajdonságunk már van - jegyzem meg én is elhúzva a számat, amikor a férfi határozottan kijelenti, hogy ő bizony ritkán hibázik. Rám is jellemző ez a tulajdonság, pontosabban csak volt vagy félig igaz, mert az utóbbi időben érzem magamon, hogy nem vagyok annyira száz százalékosan pontos, mint régebben. Ezt teszik az emberrel, ha örök hazudozásra kényszerítik. Megváltozik.
- Értem. Akkor talán ezzel magyarázható az, hogy még nem találkoztunk idebent, sem odakint - célzok itt a terepmunkára is, ahol még nem sikerült összefutni a munkánk során, ami furcsa, mert a munkám megköveteli, hogy ha még csak felszínesen is, de “mindenkit” ismerjek. Általában amúgy is hajlamos vagyok annyira belemélyedni a munkába, hogy aminek nincs ahhoz köze, figyelmen kívül hagyom.
- Ott sem jártam még eddig - teszem hozzá halkan, amikor emlékeim közöt kezdek el kuttani a Kingsboro központtal bármivel kapcsolatban, amik nyilvánvalóan kimaradtak.
- Szépen kimagyarázta magát, de ha maga mondja, egy pszchiáter, hogy ez tudományos tényekkel van bizonyítva. akkor kénytelen vagyok elhinni - mosolyodok el halványan, amikor a velem szemben álló azt a témát kezdi el pedzegetni, hogy miért is lehetnek jobban a női nyomozók a férfiaknál. Egyébként ezzel én is teljesen egyet értek. Csak tudná, hogy jómagam mennyi dologora tudok, vagyis inkább kényszerülök koncentrálni egyszerre. Most pedig még egy pszichiátert az irattárban is meg kell fejtenem.
- Azért valamit mégiscsak, ha már külön magával volt hajlandó csak tárgyalni - mosolyodom el újfent, habár a mosolyom természetesen nem feltétlenül a kedvességről szól.
- Igazán? - szólalok fel meglepetten, amikor a doki azt állítja, hogy semmit nem tud az eset további kimeneteléről, pedig közeli terveim közt szerepelt, hogy lassan útjára engedem a pasast.
Ráadásul idebent én magam sem hallottam volna, hogy bárki is foglalkozik még az üggyel. Nem értem, hogy miért tették félre az esetet - ha egyáltalán valóban ez van a háttérben. - Habár, ha ez valóban így van, ahogy mondja, valami oka lehet, amiről nekem nincs tudomásom.
Elmélázásom közben a férfi meglepő szavakkal szól hozzám, amivel igencsak felkelti az érdeklődésemet.
Eléggé bosszant a feltételezés, hogy a rendőrség egy ilyan kaliberű ügyet csak úgy a szőnyeg alá söpörne, hagyva azt, hogy egy veszélyes, pszichiátriai eset szabadon kószáljon az utcákon, másrészt bosszant az is, hogy a rendőrség falai közt ilyen tehetetlen személyek ülnek, akik képtelenek megoldani egyetlen terrorista ügyét. Persze, miért is várnék el mást a kollégáimtól, ha jómagam be tudtam ide szivárogni, létezni, feljebb kerülni a ranglétrán…
- Érdekes, amiket mond, és nem vagyok benne biztos, hogy nem fogok élni az ajánlatával - vallom be őszintén miközben oldalra döntöm fejemet és láthatóan tovább agyalok ezen az ügyön.
Tiszta idióta vagyok, hiszen annyi más dolgom lenne itt és a családommal is, mégsem hagy nyugodni ez az egész helyzet.
- Azt hiszem, mindeki nagyobb biztonságban lenne, ha a Cale Braxton-féle emberek nem mászkálnának kényük-kedvükre az utcákon. Ilyesféle ügyekkel foglalkozó nyomozóként most egyszerűen kötelességemnek érzem, hogy egy kicsit belelássak ebbe az ügybe. Ha már itt vagyunk és segítségről beszélünk, nem tudja, hogy található a célszemély aktája? - jut hirtelen eszembe, hogy akár most azonnal is a tettek mezejére léphetek. Közben az akták sorozata elé lépkedek és csak most teszem a helyére azokat a dokumentumokat,amiket magammal hoztem ide és ami igazából a valódi célom volt.




Shane and Brooke


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmptyVas. Jún. 11 2023, 13:08
Pixie & Brutus
Brooklyn Police Department

Közös vonások: Kettős élet
Hozzá hasonlóan vonom fel én is egyik szemöldököm. Mintha még a munkámban is kételkednek, avagy abban, hogy jól végzem-e. Szép... Viszont ez a fajta túlzó gyanakodásra inkább utal arra, hogy minden megkérdőjelez, semmint, hogy valóban komolyan is gyanakodna. Visszakérdezi és kérdőre vonni bárki bárkit tud. Nem úgy tűnik, mint aki szimpatizálna velem, ez ellen pedig aligha tudok tenni, ha a másik fél már eldöntötte mit gondol. Se baj. Igazából, ha gyanakszik sem olyan menthetetlenül nagy baj. Sokfelé járok, sokfélét csinálok, ha őt nem is, kevésbé pedáns kollégáit könnyebben megvezetem, amíg pedig nem ő a főkapitány, pénz és hírnév ide vagy oda, egy kapitány sem szereti, ha szembe szállnak vele. Pláne ilyen fiatal hölgyemények. Nem idegeskedem. Nem is volna jó ötlet.
- Minden bizonnyal. - válaszolom még a feltételezett közös vonásunkra, ennél többet viszont én sem tudok és nem is akarnék reagálni. A bemutatkozást követően pedig rá is térünk a lényegre, ki miért is van itt, illetve, miért nem volt még alkalmunk találkozni. Terepre amúgy sem gyakran járok, nagyon ritkán keresnek fel profilozásra. Korábban sem vállaltam el ilyesmiket túl gyakran - mert, hogy lelkileg elég megterhelő elvileg - így ehhez kell tartanom magam most is. Bár már nyilvánvalóan kevésbé hatnának meg a holttestek látványa. Olyan hangsúllyal válaszol, mintha elvárt volna, hogy mindenről és mindenkiről mindent tudjon. Ezt még egy itt dolgozó sem vehetné ennyire komolyan, így azt kell gyanítanom, hogy nem is a munkája miatt teszi, mint inkább valami teljesen más miatt. Mintha nem is nyomozóként nyomozna, hanem valami magán vagy mások által fizetett ügyben. Különös... Vajon milyen komolyan itt az átvilágítások? Lehet mégsem akkor csoda, hogy ilyen fiatalon ilyen magasra került. Szívesen próbára tenném. De nem most. Most fontosabb dolgaim is vannak.
- Ó, hát mondanám, hogy egyszer térjem be hozzám, de kétlem, hogy az olyan megnyerő lenne, tekintve, hogy hozzám problémás emberek járnak. Vagy olyanok, akik csak azt hiszik, hogy problémásak. - vonok vállat finoman, ám ettől függetlenül - pláne az előzők után - számítok a megjelenésére. Jöjjön csak el. Kitüntetett figyelmet nem adhatok majd neki, de időt szoríthatok rá, és legalább más körülmények közt is tudunk beszélgetni arról, hogy is jutott oda, ahová.
Bingó. Repedni látszik a jégfal, ami mögé bújik, bár azt nem tudhatom, nincs e mögötte másik és, hogy ez is milyen vastag. De a mosolya erről árulkodik. Nem hívnám nárcisztikusnak, hiszen melyik nő ne viselné jól a bókot. Ez pedig nem csupán egy ember fejéből kipattanó gondolat. Komolyan kísérletek és bizonyítékok vannak rá. Aztán tudjuk jól... a kivétel erősíti a szabályt.
- Ez nem kimagyarázás. Ez tudományosan megalapozott tény. - ejtek meg én is felé egy halovány félmosolyt. Cale-re visszatérve már kevésbé volt derűs a téma, bár úgy éreztem elismerte a vele való munkám. Pedig igazán nincs miért. Él és még mindig szabadlábon, ráadásul valószínűleg őrültebb, mint valaha. Kétlem, hogy jól csináltam, amit. Bár akkoriban eléggé másként gondolkodtam, állandóan mások megmentése volt az elsődleges. Most tuti hagynám szénné égni.
- Én voltam az utolsó, akivel beszélgetett, de már ott sem volt túl együttműködő. Talán szórakozásból tettem, nem tudom. - válaszolom, de egyenlőre ezt biztosan nem tudná sikeres hadműveletnek nevezni. Lehet, hogy akkor ott mindenki épségben megmenekült, ugyanakkor azóta bizonyosan tovább áldozatokat szedett. Viszont jó elterelő témának bizonyult, mert már nem az én kilétem érdekelte, mint inkább az őrült gyilkosé. Meglepettséget színlelek meglepettségére, mintha azon csodálkoznék, hogy ő nem is tudott róla. Most rajtam a sor, hogy kicsit élcelődjek.
- Jó tudni, hogy a rendőrség ilyen komolyan veszi egy kiszámíthatatlan gyilkos keresését. - húzom kényszerű mosolyra ajkaim, bár ő is tudja jól, hogy, akinek nem inge... De mondjuk ő is beláthatja, hogy ki ne ijedezne ezek után. Gyilkosok járják a várost, az országot, és a rendőrségen még csak nem is foglalkoznak vele. Érezze csak, hogy a kollégái titkolóznak, lusták és alkalmatlanok. Gyanakodjon csak rájuk. Megérdemlik, hiszen tényleg vaj van a fülük mögött. Kapok is az alkalmon, és felajánlom segítségem, bár magam is tudom, hogy necces lesz még nyomozót is játszani a kettős élet mellett, de megoldom. Hiszen szükségszerű az egyik, hogy működjön a másik. Érdeklődése az ügy iránt nem lep meg, az már viszont inkább, hogy már is bele akar csapni.
- Ami azt illeti akadnak korábbi ügyei itt, de az utolsó néhány nálam van még. Végzést kellett írnom, mielőtt elítélték volna, de ugye aznap meg is szökött, így ez félbe maradt. - válaszolok készségesen, mielőtt bármit is mögéje látna. Nincs dolgom a fickóval, egyszerűen csak jó, ha mindig néhány korábbi akta nálam, amivel bejöhetek ide.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks EmG9UYM Brooke & Shane ||  Suspicious looks LkC15oi Brooke & Shane ||  Suspicious looks MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Brooke & Shane ||  Suspicious looks 1wvUwqJ Brooke & Shane ||  Suspicious looks I5G5mou Brooke & Shane ||  Suspicious looks C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Brooke & Shane ||  Suspicious looks PXz6QDz Brooke & Shane ||  Suspicious looks 79pRgNo Brooke & Shane ||  Suspicious looks UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Brooke & Shane ||  Suspicious looks ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
TémanyitásRe: Brooke & Shane || Suspicious looks
Brooke & Shane ||  Suspicious looks Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Brooke & Shane || Suspicious looks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
» Robert & Brooke ¬ Only ask for, if you need me
» Brooke & Calvin - What's next?
» Brooke & Jared - The first day...
» Kieran&Brooke - the unpleasant weapon bid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: