New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 3:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 3:35 pm-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 3:09 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:03 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Joe & Abraham
TémanyitásJoe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyVas. Feb. 05, 2023 12:14 am


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Cale Braxton szavait hallgattam. Az ő cinkostársaként nem hallhatok meg, vissza fog értem jönni, ha az orvosok ellátták a sebeimet. Ha életben maradok visszatér. Elmosolyodtam. Ám ez a mosoly gúnyos volt, keserű. Komolyan gondoltam azokat a szavakat, vagy eldobható tervnek csupán? Már magam sem tudom, de Cale Braxton úgy rántott ki a kocsijából, mint holmi zsákot. Aztán kiszedte/leszedte a kötéseket, majd a kapcsokat is tépkedni kezdte, amire már kénytelen voltam hangot is kiadni. A vérem ennek köszönhetően megeredt, ellepte a nadrágomat, a lábszáramat, majd a földet is. Végül ott hagyott és elhajtott. Ápolók, orvosok és biztonságiak lepték el egyből a helyet. Rájuk néztem, az érkezőkre, ahogy az ellátásomat próbálták ráncba szedni, az állapotomat mérték fel hamarjában. A tekintetemben keserűség uralkodott el, majd térdre rogyva hulltam össze a földön. Aztán ellepett a sötétség. Talán fél óra múlva nyilottak fel a szemeim. Az asztalon feküdtem, körülöttem sürögtek forogtak, ketten a hasamhoz fértek hozzá, hogy összeférceljék, egy másik a tenyeremen lévő lukat tisztította meg, hogy összehúzassa. Kérdezték a nevem, azt hogy tudom-e hogy mi történt velem, hogy ki volt aki így cserben hagyott. Ki volt az, aki betörte az üveget. Csak egy telefonszámot adtam meg nekik, egy telefonszámot, ami Judé persze és a nevemet. Caleb Hyde! Ám talán nem telt el egy újabb fél óra, mikor magamra hagytak, mikor már a golyótól is megszabadítottak, hogy felkelljek az ágyból és szó szerint megléceljek. A branül még a kezemben volt, de a plusz folyadékot, amit adtak, azt leszereltem róla. Aztán szereztem ruhát, míg senki sem figyelt és leléptem. A varratok felszakadtak közben, hiszen ágyfogságban kellene lennem pár napot a hasfalam miatt, de pont nem érdekelt. Leakartam lépni. Meg is tettem. Kiszöktem a kórházból a ruhákkal, így a fejembe húzott kapucnival nem ismerték fel bennem a korábbi műtöttet. Utálom a kórházakat, így sokáig nem kellett élveznem a vendégszeretetüket. Minél távolabb annál jobb! Nem volt semmi célom, nem volt útvonalam, nem voltak meg az irataim. Se a telefonom. Ott maradtak a versenyen Jo-Jo-nál. Ő versenyzett helyettem és ő is halt meg helyettem és miattam. Ezt persze honnan is tudhatnám, ott sem voltam. Olyan helyeken közlekedtem, ahol kevés járókelő volt és kevés autó mászkált. A fejembe húztam a kapucnimat és fájdalomcsillapítók hiányában végig szenvedtem az egész utat. Éhes és szomjas voltam. A kórházban megadták volna azokat ingyen, de késő bánat ebgondolat. Nem akartam maradni. Órák teltek el mire egy magánreptérre evett a fene. Belógtam, percekig álltam mozdulatlanul egy rejtett helyen, de nem volt sok mozgás, szinte semmi sem, így közelebb merészkedtem a hangárhoz. Kamerák után nézelődtem, de aztán a hangár személyzeti bejárója felé vettem az irányt. Halkan nyitottam be...nyitva volt. És még csak nem is nyekergett. Bingó! Halk zene szólt... körül néztem, a hely hemzsegett néhány repülőtől, de nem kötöttek le, jelenleg a rejtőzködés volt a célom. Itt meghúzhatom magam néhány napig...csak nem vesznek észre. Hangokat nem észleltem, csak a zene volt mérvadó; itt valaki van! Osontam. Mivel a hasam felszakadt, így néhol vérfoltokat hagytam el, de a fal melletti óriás gép lábához le is ültem, sehonnan nem láttak rám, tökéletes rejtekhely volt. Annak tűnt órákon át, amíg szólt a zene és szinte csend volt. Addig én is tudtam pihenni. Ám hiába öntött el mindenféle érzés szinte egyszerre, nem tudtam cigire gyújtani. Pedig most azonnal akartam és a közelemben sem volt egy szál se.  


Öltözet -
Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyHétf. Feb. 06, 2023 4:39 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


A napom a szokásos ütemben telt. Reggel csókkal búcsúztam el az asszonytól, és elvittem a fiam az iskolába, majd mentem a dolgomra, a szokásos körúttal kezdtem. Azt hiszem kezdtem belejönni ezekbe a dolgokba. Egy futás a parkban, persze nem a leggyorsabb tempóban, csak ahogy a térdem megengedte, majd jöhetett egy zuhany otthon, aztán pár fontos befizetés elintézése.
Szerettem, ha minden a maga ütemében zajlik körülöttem, és mindenre megvan a megfelelő idő.
Mivel a nap végén akadt még rendesen elintéznivalóm, így a hangárba mentem, hogy még bütykölhessek kicsit a gépeken.
Meghúzni pár csavart, kicserélni pár égőt, meg szíjat, aztán egy cifra káromkodással vettem tudomásul, hogy nem lesz olyan egyszerű a feladatom mint amilyennek azt eleinte képzeltem.

-Makacs dög!! - csattantam fel, miközben hozzávágtam egy rongyot, majd eloldalogtam egy fogóért, aztán vagy derékig belemásztam a gépbe, hogy kiszedjem a rossz helyre eső csavart, hogy aztán visszategyem az őt megillető helyre.
Közben a zene hangosan lengte körbe a terepet, vagy csak a gép erősítette fel a hangzást, hisz még azt sem vettem észre, hogy valaki belopakodott hozzám engedély nélkül, hisz nem számítottam vendégre.
Szóval előszedtem a farzsebemből a mágneses végű rudat, mivel egyszerűen kitudtam varázsolni onnan, ahová a kezem bizony nem fért be, é s jöhetett egy ismételt cifra káromkodás, hisz sikerült lelöknöm egy másik helyre, amihez csak akkor férek hozzá ha alámászok a gépnek, szóval már szálltam is ki onnan, hogy leszedjem az alsó burkolatot, és a csavar mint egy varázsütésre lepottyant az őt megillető helyre a padlóra, mit kis idő múlva már vissza is tettem, hogy aztán a burkolat is megkapja a maga helyét, aztán a rongyban megtöröltem a kezem, hogy induljak lemosni magamról az olajat, és megmostam a kezem.
Mikor kellően tiszta voltam, visszaindultam de tekintetem megakadt pár vörös folton a padlón, mihez aztán leguggoltam. Hozzáérintettem kezem, majd összedörgöltem ujjaim. Vér... összeszaladt szemöldökkel álltam fel, hogy aztán kövessem a nyomokat, s megálljak a fal mellett üldögélő véres pasassal szemben, hogy aztán lábammal megbillentsem a lábát, mintegy ellenőrzésképpen, hogy él e még, mert ha itt halt meg nekem, akkor rohadt sok papírmunkát szerez nekem ezzel, és jó néhány bejárást a zsarukhoz, amihez semmi kedvem nem lenne.
-Élsz még öregem? - kérdeztem, de nem léptem azonnal túl közel hozzá, csak miután morogtam kicsit magamban, hogy ez így nem lesz a legjobb, majd eloldalogtam egy elsősegélyládáért, hogy aztán visszamenjek hozzá, majd mellé ereszkedtem, de hagytam némi távolságot, és a feszítővasam ott pihent a közelben, hogy egy ugrással érhessem el, ha esetleg meg kellene védenem magam.
Ha nem volt fenyegető, és adott némi életjelet megszólaltam.
-Mutasd a sebed! - ellentmondást nem tűrő volt a hangom, miközben ha nem tette meg amit kértem, akkor erővel löktem el onnan kezeit, hogy bizony engednie kell.
Igaz a mentőket akkor még nem hívtam, de annyit megtehettem, hogy esetleg ellátom a sebeit, már ha engedte.
-Mi az ördögöt keresel itt? Így?! - pillantottam végig rajta, majd nemsokkal később már megdörgöltem a tarkómat. Ha megmutatta a sebet, hát elhúztam a számat. Látszott rajta, hogy nem kókler munka volt, és nem valamelyik szervét lopták ki míg ő esetleg részegen aludt valamelyik padon.
-Össze kell varrni...-morogtam, ám ha nem engedett semmit, akkor csak álltam ott mellette a ládával a lábam mellett, majd karba fontam karjaim, s csak annyit mondtam.
-Végig is nézhetem amíg elvérzel Kölyök... - akkor végül csak ledobtam valahová a feszítővasat, hogy valóban végignézzem amíg meghal. Egyel több rémes álom, vagy emlék, már nem sokat számított.
Ám ha engedte, hogy segítsek így ismeretlenül, akkor felajánlottam a választási lehetőséget. Orvosi sebragasztó, vagy varrás?
-Zsaruktól szöktél? - próbálkoztam meg egy kérdéssel, hátha kapok valami értelmes választ, hisz még sem hívtam a zsarukat, annak ellenére, hogy eredeti tervem az volt, miközben az elsősegély láda felé ballagtam.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Feb. 11, 2023 8:03 am


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Nem akartam elaludni, nem akartam itt meghalni. Még élni akartam. Élni, hiszen látni akartam még Őt. Cindyt. Maisie-t. A bátyámékat és az apámat. Mégis rám tört néha olyan furcsa érzés. Menekülnöm kell...de hová és miért? Kihez? Senkit sem akartam bajba sodorni. Még is megtettem. Hiszen itt voltam egy idegen hangárjában. Aki épp a lábával ért hozzám, amire felijedtem és elhúztam a lábam is onnét. Felszisszentem, majd odébb húzódtam. Távolságot akartam tartani, hátha. Fel sem tűnt, hogy időközben elment mellőlem, csak arra eszméltem, hogy egy elsősegély ládával térdel le elém. Kérte, hogy mutassam a sebem, ám némi hezitálás után úgy helyezkedtem, hogy az egész feltűnjön, felhúztam a pólómat is. Lassan, óvatosan, félve. Mintha nagyobb bajt okoznék azzal, hogy a póló elszakadna a sebtől és jobban vérezni kezdene. Majdnem igazam is lett. A varrás már szétnyílt félig, így a hegesedés sem indult meg. A férfi kérdésére csak elhúztam a szám, majd a varrt tenyeremet mutattam felé. Egy golyó ment át rajta. A dokik összefércelték, összehúzták elől hátul.  
- Összefutottam egy valóságos rémálommal. - a másik kezem visszahelyeztem a hasamra a sebre, aztán rá pillantottam. A tekintetemben semmi sem látszódott. Csalódtam. Leginkább magamban, hogy nem tudtam semmit sem tenni. Ott táncoltam a sziklaszírt szélén és ugrani akartam, de volt valami ami visszatartott. Volt még elintézetlen dolgom. És az nem az volt, hogy a bohóc mellé társuljak. Elakartam intézni. De így? Felkel épülnöm és vissza kell vágnom!  
- Kérem ne hívja a zsarukat...meg a mentőket se. Csak egy napot kérek és eltűnők, ígérem. - szólaltam meg végül majd a láda tartalmára emeltem a pillantásom. Választanom kellett, de megint csak a fércelést tudtam volna magamon elképzelni. Akadt néhány varratheg a testemen már. Még egy hosszas elfért még. A zsaruktól szöktem-e... elmosolyodtam.
- Úgy nézek ki mint egy börtöntöltelék? - kérdeztem, ám nem vártam meg a válaszát, egyből folytattam. - Nem. A kórházból léptem meg. Az őrült, aki felvagdalt, ígéretet tett, hogy visszatér értem, szóval nem vártam meg a dolgot. - nevetni akartam, de a fájdalom visszatartotta a dolgot, így csak a köhögés szakadt fel belőlem. A fickó dolga, hogy hisz-e nekem vagy sem. Nem erőszakoltam rá az igazamat, ő kérdezett, én elmondtam... de tényleg lelépek, csak kipihenem az utamat ide. Aztán tovább állok, nem okozok senkinek se gondot. Tovább állok, hogy az a rém ne találjon meg. Nem mehetek Judehoz se, mert akkor úgy találna rám.


Öltözet -
Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Feb. 25, 2023 11:16 am



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


A rémálmok makacs dolgok, főleg ha azokat meg is személyesíti valami. Meglepett, hogy ott találtam a fickót, és egy kicsit talán sokkolt is a látványa. Jó persze láttam életem során egy kér dolgot, de valamit sosem lehet igazán megszokni. Nem estem pánikba.
Arra jutottam végül, hogy ellátom a sebét, majd hívok egy mentőt, hogy rendesen elláthassák, hisz ha itt vérzik el az én hangáromban, akkor jön majd a nyomozás, a kérdőre vonás, stb stb…

-Miért ne hívjam? Ha vaj van a fejeden, kérsz ilyesmit. - morogtam, miközben elkezdtem hozzálátni a seb ellátásához. Látszott rajta, hogy kórházban tették össze, ám még mindig ott éktelenkedett bennem a kérdés, hogy vajon mi az isten nyiláért kellett neki elszöknie onnan.
Azonban nem tettem fel kérdéseket. Nem kezdtem el tudakolózni. Nem akartam belekeveredni az egész szarságba.
- Te mire gondolnál, ha találnál egy vérző fickót aki arra kér, ne hívd a zsarukat? - szaladt össze a szemöldököm, s közben a sebragasztó mellett döntöttem az ellátás után. Igaz nem voltam felcser, de tudtam ezt azt a sebek ellátásáról. - Van másik kórház is.
Elhallgattam, aztán tettem fel egy kötést is, hogy aztán felsegíthessem, és a kanapéhoz kísérjem ahová letudta tenni magát.
-Elment az eszed mikor megléptél Kölyök! - ingattam meg a fejem, majd előszedtem zsebemből a mobilomat, s tárcsáztam a mentők számát. Szerencsémre nem kellett sokat várakoznom, így elmondtam a nevem, s hogy mi történt, legalábbis azt a részét amit tudtam, majd megkaptam az ígéretet, hogy hamarosan megérkeznek.
- Kijön a mentő, Te pedig itt megvárod őket. - magyaráztam, karba font kézzel megállva a sráccal szemben. David korabelinek néztem, így bátran kölyköztem le, annak ellenére, hogy barátom is akadt ebben a korban néhány. Túl régóta voltam apa ahhoz, hogy az atyáskodás messze álljon tőlem.
-Nekem nem kell mondanod semmit. Nem akarom tudni. - emeltem fel kezem, mintegy csitításképpen, mikor az őrültről kezdett el magyarázni. Nem akartam egy jókora szart a palacsintámba, de az érzés még is ott volt bennem, hogy már pedig akkor is eljuttatom egy kórházba, és nem hagyom, hogy elmenjen. Meg aztán egy nyílt sebbel amúgy sem jutna túl messzire.
- Tudom nem az én dolgom… de nem lenne jobb beavatnod a zsarukat? Elmondod, elkapják, és nyugodt lehet az életed. - adtam egy kéretlen tanácsot, miközben letelepedtem az egyik közelben lévő fotelba. Egy hasi sebbel nem sokáig húzza, ha nem látják el rendesen.
Nem ültem ott sokáig, hanem felkeltem, leellenőriztem átázott e a kötés, persze ha hagyta, ha nem akkor visszaültem a helyemre.
Akármit is akart tenni, elhagyni a hangárt nem hagytam neki.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Feb. 25, 2023 4:25 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Nem akartam, hogy hívja a zsarukat, nem akartam összefutni velük. Kicsit elfajultak a dolgaim, de nem akartam kérdez feleleket játszani. Elég volt a múltkori incidens Hamiltonnal. Szóval kicsit visszább kellett fognom magam. De nincs vaj a fejemen, ezt bizton állíthatom! Ám a kérdésére mégsem tudtam válaszolni, felszisszentem ahogy elkezdte a sebem ellátását, de aztán keserűen elnevettem magam. Rövid volt, fájdalmas.  
- Jó, persze, ez igaz. De tényleg nem szökött rab vagyok! Van munkám is. Meg valami kis lik fedélnek nevezett akármi a fejem fölött... - megugrottam a szavaim végére ahogy a fájdalom végig hullámzott rajtam, de aztán kifújtam a levegőt és figyeltem csak mit művel a testemmel. De aztán felsegített a földről és egy ülőalkalmatossághoz kísért. Őrült voltam, tudom, merész húzásaim vannak. De ez az eddigi legnagyobb. És leghülyébb! Ha ezt lehet annak venni és nincsen ehhez megfelelőbb szó. Biztos van, csak a bátyámnak kellene előkerülnie hozzá. De őt még nem akarom felkeresni ez miatt. Van neki egyéb élete is és a múltkor úgyis eléggé berágott rám... nem akarom, hogy még jobban bepörögjön rám. Elég volt. Odapillantottam ahogy kommunikálni kezd a mobilján. A mentőket tárcsázza. Nem állítottam meg benne és nem azért mert a fájdalom nem engedte...ő csak segíteni próbál és különben is...én vagyok az ő területén... ez az ő helye, az ő otthona. Vagy tudja tököm. Nem akartam túl sokat mondani erről az egészről, csak egy kis részletét a dolgoknak. Ám ő nem akarta, hogy lelépjek innen, megakarta várni a mentőket...hogy leápoljanak. Egy darabig figyeltem őt, majd a tekintetem az épület falaira siklott. A bent lévő gépre majd a tárgyakat és végig mértem. A zsarukról kérdez, de aztán fejet ingattam, majd ráemeltem a pillantásom. Nem tudom hogy a félelem vagy bármilyen más miatta előtörő szorongás vezérelt-e...
- Nem. - vágtam rá egyből, de aztán nyeltem egyet. - Vagyis hát lehet jó ötlet... jah. - ha belegondolok, talán működhetne is a dolog, de mi van ha a múltkori elkapásom végett és mivel letette az óvadékot az egyik bátyám, nem nagyon foglalkoznának ezzel. Jó lenne megszabadulni egy ilyen sorscsapástól, nehogy más is úgy járjon, mint én. Hiszen csak az autóját akartam meglovasítani erre majdnem kettéfűrészelt. Bármit meg kellene tennem azért, hogy egy őrülttel kevesebb szaladgáljon a világban.  
- A nevem Caleb. - nem tettem hozzá, hogy nem vagyok Kölyök, nem voltam abban az állapotban, hogy vitatkozni kezdjek ez miatt. Meg hát...nem ártott ő nekem, hogy én legyek vele bunkó dög. Hátravetettem a fejem a kanapén, miközben a plafont szuggeráltam.
- Bocs a padló miatt. Feltakarítok magam után... - csak hogy ne ő kezdje el suvickolni a véremet a padlóról. Nem mindenkinek ajánlanám ezt fel, de...rohadjak meg, segít! Ki tenné ezt meg egy idegennel, he? Senki! Inkább ott hagynának a legtöbben.
- Szar kérdésem lesz, de nem dohányzol véletlen? - nikotinfüggő vagyok és az utóbbi órákban hiába kívántam, sehol sem tudtam cigit szerezni, annál az őrültnél meg megint csak nem volt. Ráemelem a pillantásom kérdőn, hátha igennel válaszolna, bár ha nem, akkor az is eléggé elfogadott, hiszen nem dohányozhat mindenki olyan intenzíven, mint jómagam.


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Márc. 01, 2023 1:23 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Szóval nem a zsaruk elől szökött, és nem is valami bűnöző volt, legalábbis az állítása alapján ezt a következtetést vontam le. Így aztán elláttam a sebét, és felsegítettem a kanapéra, majd mentőt is hívtam hozzá, s bizony nem engedtem, hogy lelépjen.
Miután végeztem, hát tettem fel pár kérdést, amire készségesen válaszolt is.
-Egy laikus kívülállónak ez jut leghamarabb az eszébe. Belekeveredsz valami szarba, akkor ki kell mászni onnan. Lejelented a zsaruknak, vallomást teszel, és ha kell ők megvédenek. -elhallgattam egy pillanatra, majd hozzá tettem. - Vagy hallgatsz életed végéig. És megpróbálsz új életet kezdeni.
Részemről ez hangzott a legjobban.

Hátrahagyni a fájó múltat, és keresni valami mást, ami célt ad az ember számára. Meglehet én magam hamisan űzöm ezt a hivatást, és nem tudok annyira hátat fordítani az egésznek, mint ahogy azt szerettem volna, de még is ott égett bennem a gondolat, hogy bizony nem adhatom végleg fel, még akkor sem, ha azzal magamnak okozok fájdalmat, és óriási csalódást.
Mikor bemutatkozott, bólintottam.
-Joe… - mutatkoztam be magam is kurtán, ha már a teljes név nem játszott, így a Joe is bőven megtette a részemről.
-Már csak az kellene! - jegyeztem meg szarkasztikusan, s mellé még meg is ingattam a fejem. - Ha azt akarod, hogy felrepedjen a sebed, akkor hajlong csak, de ahogy én láttam, moccanni is alig bírsz. Szóval maradj a valagadon, és várd nyugton a menőket. - adtam ki az utasítást, majd elmentem némi tisztítószerért, hogy feltakaríthassam a vérfoltot, amit maga után otthagyott a padlómon, mielőtt még valaki azt hiszi én magam sérültem meg, és felesleges pánikot keltenék a köreikben.
Miután visszaértem, nekiálltam a takarításnak, aztán megingattam a fejem.
-Nem...elvileg nem dohányzom… gyakorlatilag meg nem adok egy árva szálat sem, amíg a dokik helyre nem raktak! Remélem világosan fogalmaztam Kölyök…. - tettem hozzá ellentmondást nem tűrő hangon. Igaz leszarom módon adhattam volna egy szállal abból a dobozból, ami már a franc tudja mióta lapult a kabátom zsebében, de nem tettem meg. Nem azért mert sajnáltam tőle, hanem mert magamnak nem akartam megengedni. Csúnya szokás volt, és büdös is.
Nem olyan fajta stikli, vagy éppen szokás, amit csak úgy el lehetett volna nézni az embernek.
Aztán az idő múlásával megszólalt a csengő, én pedig megindultam kifelé, hogy beengedjem a mentőket, majd mutattam az utat, hol találják meg a fiút. Nem akartam felesleges köröket futni a dolgokkal, így mindent őszintén elmondtam. Az, hogy a srác majd értesíti e a zsarukat, azt már ráhagytam. Az ő dolga volt. Ő élete, ő döntései.
Minden esetre, ha ellátták a sebét, és bepakolták a menőbe, megkérdeztem vele tarthatok e, csak mert tudni szeretném mi lesz vele.
Igaz tudtam bizalmas információt nem fogok kapni, főleg, mert nem voltam a rokona, de legalább megnézhetem majd hogy viselte a megpróbáltatásokat, és amíg bent tartják, meg is látogathatom majd.
A mentőben csendben ültem a kis helyen, ahová megengedték, hogy letelepedjek, s figyeltem miképpen cserélnek kötést a Caleb hasán, s mormognak valamit az orruk alatt a seb ellátásával kapcsolatban.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Márc. 01, 2023 7:21 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Rendőrt hívni, vagy hagyni a picsába az egészet? Új élet. Járna nekem az olyasmi? A nyugodt élet sem szarik sosem telibe, szóval kétlem. Gondolom ez is olyan nem potyog az öledbe dolog és meg kellene érte “küzdenem”. Joe-nak hívják a fickót, apró mosoly, ám a takarítás magam után nem tetszett neki, így rendre intett. Maradjak a valagamon. Ja, úgy lesz, nem rohanok sehová sem, itt megvárom a segítő kezeket. Megint. Az hogy miért léptem le? Nem akartam azt a seggarcot újra látni. Visszajön értem és ezt elakarom kerülni. Az oldalára állni? Van nekem jobb dolgom, mint egyőrült mellé beállni bohócnak.  
- Sehová sem fogok elrohanni... - intettem, miközben elvonult, hogy elvégezze a piszkos munkát. A véres piszkos undorító munkát. Hálásnak kellene lennem neki, valahogy úgy érzem sosem tudom ezt majd eléggé megköszönni neki. Egy idegennek. Rohanni...elvánszorogtam egészen idáig, hogy majd tovább álljak, azonban arra, nem gondoltam, hogy a tovább állás a kórházba való visszatérés jelentené. Nyilván nem ugyanaz a kórház fogad majd, szóval mindegy is. A cigit nem kapom meg, pedig van neki, de nem hajlandó adni. Kiröhögöm stílusosan, de aztán felnyögök és mosolygok tovább.  
- Sajnálom. Csak nem igazán vagyok hozzá szokva hogy “nem” választ kapok... - a bátyámtól kivétel ez persze, ő el is agyal pár dologért, aki nem rokon az meg általában tart tőlem és nem is mer ellenkezni. De Joe nem tart tőlem. Miért is tartana? Moccanni is alig tudok. Nem tart tőlem és nem is ismer, ez az igazság. Még mérges sem tudok jelenleg lenni, a fájdalom eltompítja az érzéseimet, így marad a békés fájdalom és kínok. A plafon bámulása érdekes dolog, kizárja sokszor a dolgokat az ember fejéből. Most is. Kizárom a fejemből Maisie-t és Cindy-t is, nem akarom őket látni, sem beszélni sem akarok velük. Az egyikük halott ugyan, de ő benne él Cindy-ben ebben szentül hiszek, hogy így akar megleckéztetni. Vagy Maisie vagy a kurva sors. Aztán mozdultak a dolgok, Joe és pár társasága lépett körém. Először Joe-ra majd a mentősökre emeltem a pillantásom... elhúztam a szám, majd beleegyezően sóhajtottam. Másfelé fordultam, míg megnézték mit is kellene ellátniuk és mi miatt kell bevinniük, szóval az autóba pakoltak és Joe is velünk utazott.  
- Miért jön velem? - kérdezem miközben figyelem miképpen teszik fel az infúziót, hiszen ahogy hallottam odabent a vérveszteséget ecsetelték. Az ellen is akarnak tenni, egyelőre a folyadékpótlást teszik előre. A többi a kórházban. Talán a megnyugvás, hogy nem érzem magam veszélyben, na nem mintha Joe-ból kinéznék bármi őrült mentőakciót, talán az hogy kényelmesen elfektettek, talán ez okozza az adrenalin szintem visszaesését és vesztem el az eszméletemet. Hosszú időre. Fogalmam sincs, hogy Jude miképpen lesz értesítve, hiszen az előző kórház sem tudta az adataimat bővebben. az irataim a kocsiban maradtak, amiben Jo-Jo versenyzett. A kabátomat viselte, amiben benne voltak az irataim. Hülye voltam, már megint. De fejből tudom az idősebb Hyde telefonszámát, szóval ha megkérek valaki, akkor biztos értesítené nekem...szükséges-e hogy ezzel zaklassam? Kiesik egy kis idő, míg magamhoz térek, a kórházi szobám nagyon fehér és felzaklat. Ismerős emlékek kelnek bennem életre, a balesetem napja egyből életre kel és leis izzadok. Levegő után kapkodok, megnézem a kezemre tett infúziót, riadtan nézek körül, a nővér jön és próbál beszélni velem. Szerintem közben nyugtatót is ad, hiszen az értékeim eléggé megugrottak... pár perc alatt tutira lenyugodtam. Az orvosom aki ellátott beszélni akart velem, így beszéltem erről az egészről. Ki vagdosott fel és kit is tudna a családom közül értesíteni. Apámat nem. A kisebbik fivéremet megint csak nem, szóval majd marad Jude. Elmondta, hogy mekkora mázlim volt, hiszen ha nem kerülök be időben (részletkérdés), akkor ez az utam ide halállal végződik. Békén hagyott később, hiszen alig válaszoltam neki, fáradt voltam, így aludni próbáltam. Reggel a nővér ébresztett, hogy kezelést adjon és a reggel megkezdődjön. Reggeli...innivaló... az infúziót még mindig kaptam, ki akartam szedni...



Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyCsüt. Márc. 02, 2023 12:12 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Megígérte, hogy nem rohan el sehová, és ebben a szava nélkül is biztos voltam. Egy gigászi vágás éktelenkedett a hasán, amit a ragasztó, és a kötés épp hogy csak összetartott, szóval tutira vettem, hogy majd a seggén marad.
Feltakarítottam a vérét a padlóról, ami nem volt kis mutatvány, de sosem hagytam volna neki, hogy azt ő maga tegye meg. Nem akartam a beleit esetlegesen viszont látni a padlón, hisz nem tudtam milyen mély is az a seb, de meg sem akartam tudni. Sem pedig beleszivárogni abba a katyvaszba amibe keveredett.

Minden esetre biztosítottam pár racionális gondolatot a részére, s igyekeztem aképpen is cselekedni, szóval még cigarettát sem adtam neki, mire kiröhögött, majd elnézést is kért érte. A szemöldököm persze felszaladt egy pillanatra.
-Akkor épp itt az ideje megszoknod. - mormogtam, mintegy válaszképpen, aztán kioldalogtam, és beengedtem a mentősöket, akiknek mindent elmondtam amit csak tudtam.
A mentőautóban aztán a kérdésre csak megvontam a vállam.
-Csak tudni akarom, hogy rendben leszel ha egyszer összekapartalak. - magyaráztam, majd az út további részében csendben maradtam.
Beleszólni nem tudtam a mentősök dolgába, de nem is akartam. Tényleg csak abban akartam megbizonyosodni, hogy jó kezekben lesz majd odabent.
Bekísértem ameddig lehetett, majd míg ellátták a váróban várakoztam. Igaz bizalmas információt nem kaphattam, de miután kihozták egy korterembe, a nővérke elmondta melyikben találom, így vethettem rá egy pillantást mielőtt elmentem.
Biztosítottak róla, hogy jó kezekben lesz, és odafigyelnek majd rá hogy rendben legyen.
Mivel aludt, így nem láttam értelmét ott maradnom, szóval fogtam egy taxit, és hazavitettem magam. Vettem egy meleg zuhanyt, majd a felségem mellé bújtam átkaroltam, s mellette fekve hamar elnyomott az álom.
Másnap reggel úgy döntöttem meglátogatom a srácot a kórházban, már csak azért is, hogy megtudjam hogy vészelte át az éjszakát. Pakoltam össze némi kaját, majd kocsiba pattantam, és elhajtottam a kórházhoz, ahol aztán be is engedtek hozzá.
A nővérke kedves mosollyal arcán fogadott, majd hagyta, hogy bemenjek a kórterembe, ahol aztán megálltam az ágya előtt.
-Azt a helyedben bent hagynám… - mormogtam, hisz pont elkaptam a pillanatot, mikor megakart szabadulni az infúziótól. -A folyadékpótlás fontos! - megengedtem magamnak egy halvány mosolyt, majd az ágy melletti kis szekrényre tettem a kaját amit hoztam. Igaz nem kérte, de úgy gondoltam csak jobb a házi mint a kórházi koszt.
- Nyugi, nem fogok a nyakadra járni, ez egy amolyan búcsú találkozó a részemről! - zsebembe ejtettem a kezem. - Némi hús, zöldség, és köret. Nem tudom itt milyen a kaja, de talán annak hasznát veszed!
Az egészet egy eldobható dobozba tettem, így azzal sem kell szenvedni, hogy esetleg visszajuttassa hozzám.
- Hogy vagy? - érdeklődtem, megállva ismét az ágya lábánál, úgy helyezkedve, hogy senkinek se legyek útban.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...
mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Márc. 04, 2023 9:31 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Kiakartam szedni a branült a kézfejemből. Kiakartam szedni, zavart, ám minden mozdulatom megakadt, ahogy a hang megszólalt. Felkaptam a fejem és irányba állítottam. Joe volt az. Meglepődve figyeltem a jelenlétét, hogy itt van. Hogy egy senki miatt jelen van itt. A saját apám nem lehet jelen érthető okokból és szerintem Jude-t sem értesítették, de az nem is baj. Majd. Ő ráér.  
- Joe. - adok némi hangot a megilletődöttségemnek, hiszen oka sem lenne itt lenni. A doki biztos mondta neki, hogy túléltem, neki köszönhetően, szóval nem kellene itt lennie. Mégis itt van. Elhúzom a kezem a folyadékpótlástól és végig őt figyelem. Hogy kellemes-e a dolog, hogy egy idegen a látogatóm? Végülis a nevét már tudom, szóval nem idegen már. De amúgy igen, kellemes érzéssel társul a dolog. Letette a szekrényre a hozott szatyrot, majd jöttek a szavak, hogy búcsúzkodni jött. Hát gondoltam, hogy nem születésnapi partit akar rendezni és ahhoz kéri ki a véleményemet. Végül az ágy lábánál érdeklődött a hogylétem felől. A branülös kezemet emeltem meg egy röpke pillanatra. - Ha nem épp egy kórházi ágyat nyomnék fájdalomcsillapítóval és nyugtatóval megtömve, hogy ne merjek ficánkolni, akkor azt mondanám, teljesen jól. De most csak jól vagyok. Ha egy órával később talál rám...nem kellene ezt megkérdeznie. - apró mosoly jelenik meg az ajkaimon, majd végig nézek rajta, már amit ebből a szögből pont látok belőle. Apámnál fiatalabb, de a bátyámnál idősebb bőven és még csak nem is haragszik rám. Semmiért.  
- Sajnálom, hogy okoztam egy kis problémát a...padlón. - nem tudtam lényegében kimondani, hogy hangárban, hiszen, hogy ott lakik-e, vagy ott csak dolgozik, hát nem tudtam volna mindezt ennyiből kideríteni. Volt bennem azonban annyi önteltség, bunkósággal körítve, hogy mindezt ne köszönjem meg neki. Hiszen megmentette az életemet, hálásnak kellene lennem neki. De úgy gondolom, hogy nem futunk össze többet. Akkor minek? Visszafog térni minden a normális kerékvágásba. Bele a közepébe stílussal.  
- A kellemetlenségekért is elnézést kell kérjek. - nem sűrűn teszek ilyesmit, de ez most szükséges volt. Adott egy kis tanácsot egy kis lökést talán egy új út felé. Kapok egy utolsó esélyt az élettől? Hiszen túléltem az anyám szarságját, túléltem a gyerekkoromat, túléltem a balesetet és most ezt is. Talán ez az utolsó esélyem és ezt már nem kellene kihasználnom. Lehet többet nem kaparnának össze és temethetnek. Melyik lenne számomra a legjobb? Élni? Élni. Ez nem is kérdés. Szükségem van egy csomó mindenre még. Még nem voltam gazdag, még nem feküdtem le Cindyvel még nem tettem túl magam Maisie halálán. Lehet nem is fogok soha! Még nincs gyerekem és lehet nem is lesz. Nincs szükségem gyerekre. Az én életem nem tudna szólni a gyereknevelésről. A nő, aki korábban beadta a fájdalomcsillapítót épp besétált és közölte Joe-val, hogy jelenleg kötés csere folyna, szóval vagy távozik, vagy megvárja a dolgokat odakint... elfog tartani egy darabig, hiszen újabb kencézést is végig fog tenni rá.
A napjaim nem sűrűsödtek, összesen 5 napot töltöttem a kórházban, elláttak némi útmutatással a sebet illetően, majd utamra is engedtek. Haza mentem. Ez volt az első ami fontos volt. Haza és rágyújtani a legutóbb vásárolt cigiből. Olyan áhítattal tettem, mintha egy szexet űznék épp és olyan kényelmes is volt. A lábamat is pihentetnem kellett, a lövés nem ért súlyosabb helyet, de azért megéreztem a sok terhelést. A tenyerem azonban piszok mód érzékeny volt, nem tudtam anélkül fogni, hogy ne okoztam volna ezzel fájdalmat. Így azt a sérült részemet hagytam is, amíg jobban rendbe nem jön majd. A másik kezemet használtam leginkább, noha nem recskázásra... ki gondolna ilyesmire? A munkahelyemre leadtam a kórházban kapott papírokat, pár hetet kell még lábadoznom, szóval az tényleg lábadozás lesz...ki sem akartam mozdulni otthonról. A kaját is úgy rendeltem házhoz. Tv-t néztem, a telefont sem vettem fel ha épp csörgött. Azokra az esetekre gondoltam, mikor tényleg meghallhattam volna de mégis itt vagyok. Élet és érték átgondolás? Elmúlás? Mindig is lázadtam ellene...de eljutottam addig, hogy meglátogassak valakit. És jelenleg nem a szex járt az agyamban első sorban, az pont ráért. Más került előtérbe, így vettem egy fürdést, felöltöztem, majd bevettem a fájdalomcsillapító bogyómat is, hiszen elkezdett tényleg őrjítő lenni a dolog. Szóval a kocsimat leparkolva találtam odalent, aztán mivel mindent bezártam fent...nem volt tovább maradásom. Útnak indultam. Akadt néhány befejezetlen ügyem, aminek valamilyen mód befejezést kellene adnom. Az elsőnek lépek oda. Bár nem tudom hova fogunk eljutni, de remélem megértő leszek mindenki felé. Kényelmes tempóban haladtam, betartva a tempót, nem szorítottam le senkit, kivételesen tiszta voltam. Drog és italtól mentes. Csak egy szál cigire volt szükségem, kivételesen most nem szívtam úgy mint egy félőrült, de éreztem a hiányát. De más töltötte ki a gondolataimat... Végül az ismerős területen kívül parkoltam le az autót, hamar bejutottam, a kamerákat próbáltam elkerülni, hiszen nem akartam hogy valami góré meglásson és kipenderítsen a hangár közeléből. Reméltem, hogy itt találom, és nem kell majd címekért kutatva felkeresnem majd az otthonában. Megtenném? Pasz. Biztosan. Nem volt ez miatt bűntudatom, hiszen nem betörés. Csak látogatás nem épp szép módszerrel. A bejárathoz közelítettem, megnyitottam azt lassan, a tekintetem körbe járt, majd beléptem. A zene szólt, a fickó háttal állt és bütykölt valamit a monstrumon. Körül pillantottam, majd a kapcsolók felé fordultam. Apró mosoly került a képemre. Egyszer le, majd fel kapcsoltam végül figyeltem Joe-t. Ha felém fordult, hát csak intettem és felé fordultam, így békét hagyva a kapcsolóknak. Csak figyelemfelkeltés még mielőtt azt hiszi balhézni jöttem. Nem így van.


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyHétf. Márc. 06, 2023 12:18 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Bementem hozzá, no nem azért, mert annyira aggodalmaskodó volnék, vagy mert sokat jelentene számomra, egyszerű kíváncsiság dolgozott bennem irányában. Tudni akartam hogy van, és részemről le is zárult az egész hacacáré.
Szavaira megengedtem magamnak egy mosolyt, aztán bólintottam.
-Más is megtette volna ugyan ezt. - legalábbis én ebben bíztam. Meg aztán, ha ott hagyom elvérezni a padlómon, azzal csak kérdések hadát zúdítottam volna magamra, és jöttek volna a rendőrök, kaptam volna egy csinos átvilágítást, amire köszönöm, de nem volt semmi szükségem, így azt tettem, amit a racionális elme diktált az irányomba.

-Ugyan! -ingattam meg a fejem. - De legközelebb ha megsérülsz, ami ne essen meg, de legközelebb maradj a kórházban. - kéretlen tanács volt, s lehet okoskodásnak is hathatott, de ki kellett mondanom. - Kicsit változtattál a napi rutinomon, de a lényeg, hogy megmaradsz!
Aztán megérkezett a nővérke, és finoman kitessékelt, ám az ajtóból még visszaszóltam.
- Edd meg! Jót fog tenni! - azzal már mentem is. Nem akartam alkalmatlankodni, meg aztán még rengeteg dolgom is akadt.

A napok múlásával szinte teljesen elfelejtettem mi történt. Charles épp alkatrész beszerzésen volt, én meg eléggé benne voltam a munkában. Vagy nyakig, hiszen kiégett egy biztosíték, ami nem a legkönnyebben megközelíthető helyen volt, szóval ki kellett szednem egy csomó mindent, hogy mire elérkezik az első óra alkalma, a gép rendesen készen álljon, és ne hagyjon cserben minket félúton.
A zene szólt, s nem volt miért aggódnom, hisz a kapu zárva volt, a riasztó ugyan nem volt bekapcsolva, hisz Charles bármikor visszaérkezhetett, és még kutyát sem szereztem be a telepre, pedig a múltkori alkalom után, úgy voltam vele, lehet jobb lenne beújítanom valami házőrző szerűséget magam mellé.
Aztán épp megtaláltam a megfelelő pozíciót, ahonnan éppen be tudom illeszteni a biztosítékot, és még a vállam sem akarta bemondani az unalmast, mikor elment az áram, én meg körülbelül semmit sem láttam.
Egy cifra káromkodás közepette emelkedtem ki a gépből, s épp abban a pillanatban ismét világosság keletkezett.
-Francba is… - morogtam, aztán mivel léptek zaját hallottam, így arrafelé fordultam.
-Tudod, létezik egy találmány, ami fel van szerelve a kapu mellé… csengőnek hívják… vagy ha letörne bele az ujjad, akkor ott a kaputelefon. - morogtam, majd visszamásztam a gépbe, ismét keresve a megfelelő helyet, s mikor végre megtaláltam, a helyére illesztettem a hiányzó darabot, majd kimásztam a gépből, egy rongyban megtöröltem a kezem, s ismét a srác felé fordultam.
-Hogy van a sebed? - kérdeztem miközben megindultam a csap felé, hogy kezet moshassak, majd felvettem egy palack vizet, ittam pár kortyot, aztán karba font karokkal támasztottam meg magam az asztal lapjának dűlve.
Nem mondom, egy cseppet meglepett a látogatása. Úgy gondoltam, megy a maga útján, és ismeretségünk ennyivel véget is ér. Kisegítettem egy zűrös pillanatban, ő megköszönte ahogy tudta, és ennyi volt.
De még is ott állt a hangárban, ismét belógva engedély nélkül, de nem hívtam rendőrt.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Márc. 08, 2023 6:51 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


A szitkok leperegtek rólam, nyilván nem rám volt mérges, hanem a történtekre, hiszen dolgoznia kéne de ahhoz látás is kéne meg fény. Észrevette a jelenlétemet, de nem foglalkozott velem, illettve csak szavakkal jegyezte meg a dolgokat, addig, amíg be nem szerelte az alkatrészt a helyére. Türelmesen figyeltem onnan, ahol lecövekeltem, szóval nem mentem el körútra, hogy körbe nézzek. Tényleg nem balhézni jöttem. Csak tudni akartam kinek köszönhetem az életemet. Azon kívül, hogy Joe-nak hívják és debella gépeket szerelget. Az épp kezemet zsebre dugtam, a lőtt sérültet nem tudtam mert akkor húzódik és fáj, azt meg most elkerülném, szóval csak neki dőltem a falnak, a lábamat is hátra tettem rá és úgy figyeltem. Egyedül van. Rossz napomon kiraboltam volna, rossza napomon már elloptam volna a kint “árválkodó” chevrolet impalát. 50.000 dolcsit ér az az ősrégi autó és a duplájáért tudnám eladni a kuncsaftjaimnak. Mégsem ez volt az első gondolatom mikor megláttam befele jövet. Joe körül forgott az agyam és ez most sem változott. Kérdésére ellöktem magam a faltól, majd beljebb léptem a hangárba. Nem úgy mint aki keresne valamit későbbre, inkább érdektelenül a hatalmas behemót irányába. Szóval Joe felé fordultam.  
- Jobban, mint mikor összekapart innen. - az őszinte vallomás sokszor nehezebben esik kiejteni, mint egy olcsó hazugságot. A monstrum felé pillantottam, végig néztem hatalmas méretén. Nem mozgatta meg a fantáziámat, nem is hozott lázba sem a mérete, sem az hogy ilyen közelről láthatok egy ilyen repülőgépet. Soha életemben nem repültem még és nem is loptam még ilyesmit. A közelükben sem voltam még ilyeneknek.  
- Bár félek, hogy a fájdalomcsillapító kicsit visszataszít a drogosabbik felembe. - körül nézek, csak amit látok, nem járom be a helyet, egy lépést sem teszek másfelé, tényleg csak Joe érdekel és az, hogy megmentette a satnya életemet.  
- Nem vagyok jó ember Joe. De maga az! Köszönöm, hogy megmentett. Tartsa meg a jó szokását. - fordultam felé, majd kezet nyújtottam felé, hogy normálisan is bemutatkozzam, ha vevő ő is erre a dologra.  
- Abraham Caleb Hyde. De csak Caleb... - ha kezet fogott, csak akkor mutatkoztam be, ha nem, akkor csak leengedtem a kezem és kussoltam. A gép felé fordultam. Kíváncsi voltam, hogy mit művel itt, hogy övé a hely és építi ezeket a gépeket, vagy csak egy kismunkás és besegít ezt azt.  
- A ‘67-es impala a magáé?

Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Márc. 22, 2023 2:15 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Nem számítottam rá, hogy valaha még látni fogom a srácot, hisz azt gondoltam, részünkről ennyi volt az ismeretség. Segítettem neki, ő pedig tovább lépett, vagy éppen elhúzott másfelé, hogy lerázza azokat, akik elől elmenekült a kórházból az első alkalommal.
Vettem egy nagyobb levegőt, bólintottam, aztán megengedtem magamnak egy halovány mosolyt, miközben megtöröltem a kezem kiszállva a gép belsejéből.
Jobban volt, és ennek szívből örültem. Bólintottam párat, majd arra a helyre pillantottam, ahol majdnem elvérzett. Erről az esetről még Kat-nek sem beszéltem, hisz úgy gondoltam, az egész felesleges izgalmakat, és kérdéseket szülne a részéről.

-Azok a bogyók már csak ilyenek! Addig szedd amíg úgy érzed tényleg kell. Hamar függőséget okoznak. - morogtam az orrom alatt, bár tudtam, hogy nem kérte a véleményem. Egyszerűen csak megosztottam, és nem azért mert már idősebb voltam, egyszerűen csak láttam pár dolgot életem során, meg aztán nekem sem volt egyszerű elválni a fájdalomcsillapítóktól.
Jó embernek tartott. Egy mosoly kíséretében lehajtottam a fejem, s zsebembe ejtettem kezem. Ma már nem fogok többet melózni, bár semmi sem képez lehetetlent, ha nagyon elkap a gépszíj, a végén még ismét szétszedem, majd összerakom, ha úgy gondolom nem jött össze rendesen a helyretétel.
-Igyekszek úgy tenni. -sosem voltam az erőszakos fajta, hisz elsőre katonának is csak dacból mentem, és nem azért, mert bántani akartam másokat. Az erőszak nem volt a kenyerem, de megtettem mindig ami tőlem telt. - Szeretném azt gondolni, hogy más is megtette volna ugyan ezt!
Elhessegettem a gondolatokat, majd a felém nyujtott kézre emeltem tekintetem, aztán elfogadtam. Határozott erős kézfogást kapott vissza, de nem volt fölényeskedő a mozdulat, hogy jelezzem én vagyok a főnök.
-Joseph Weaver. De csak Joe. - elengedtem aztán a kezét, majd odaléptem az asztalhoz, elvettem egy üveg vizet, letekertem a kupakját, ittam pár kortyot, majd tekintetem ráemeltem ismételten. - Mi bajod az Abraham-el?
A nevem árulkodó lehetett, bár nem gondoltam, hogy az a fajta lett volna, aki besétálás előtt meglesi a cégért, s elraktározza magában, még is kihez mászik be, de nem akartam azzal jönni, hogy enyém a hely, és itt minden az enyém. Felesleges szócséplés lenne, meg aztán sosem lehet tudni kinek mondanám el igazán.
Egy pillanatra összeszaladt a szemöldököm, majd a kocsi irányába emeltem tekintetem.
- Igen. - bólintottam. - Régóta megvan már.
Büszke voltam arra a kocsira. Főleg úgy, hogy egyszer sem törtem össze, egyszer sem kellett nagyobb szervizeléseket végrehajtani rajta. Vigyáztam rá. Emlékeztem a napra és időre percre pontosan, mikor az apám elvitt a kereskedőhöz, és megvette nekem. Elvittük egy próba kőrre, elsőre az öregem vezetett. Azt gondoltam, magának akarja, ám mikor átadta a kulcsokat, és hagyta, hogy vezessem, életem egyik legcsodálatosabb napja volt kölyök fejjel.
Az emlékre mosoly költözött az arcomra. Lehajtottam a fejem egy pillanatra, majd Abe-re emeltem pillantásom.
-Értesz a kocsikhoz, vagy csak szemet szúrt? - gondoltam ott a kocsira, s kicsit közelebb is léptem, hogy megnézhessem magamnak az öreglányt.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyPént. Márc. 31, 2023 8:59 am


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Nem ismerem a névről, a teljes nevéről és hát az is igaz, nagyon nem néztem meg hova jutok be. Csak haladni akartam befelé, hogy megtaláljam az ipsét, hogy...hogy köszönetet mondjak normálisan. Hiszen a legutóbbi alkalommal nem tettem meg, enélkül meg nem akartam, hogy elváljanak az útjaink. Megtehettem volna hogy nem jövök vissza, hogy nem mondok semmit és elkerülöm a helyet is, hiszen nem szoktam ezen a környéken megfordulni. Viszont kivételt tettem és most itt vagyok. Nem magamból akartam mutatni egy szeletkét, hanem...valami normálisabb részemből. Ha önmagamat adnám ott kő kövön nem maradna. Miért utálom a nevem egy szeletkéjét, mikor az hozzám tartozik? Nem tudnám elmagyarázni. Talán anyám halála van benne a dologban, talán az, hogy sosem ismerhettem meg...talán...erre nem tudnék magyarázatot adni, így csendben maradtam a kérdést illetően. A megfelelő válasz hiányában nem tudok mit mondani. De sosem szerettem ezt a nevet. Csak a Caleb...általában így hívnak, vagy Abe... kinek mi jön a szájára, de a teljes név...mindegy is. A kocsi lekötötte a figyelmemet, így rákérdeztem, hogy az övé-e...mert ha éppen nem, akkor viszem, mint más a cukrot a boltból. Hiszen nem mindennap látni egy ilyen autót a városban...nem ép olyan autó, hogy mindenki ilyennel mászkál. Joeé volt, elmosolyodtam kérdésén, majd fejet inagattam.  
- Nem. Nem értek hozzá... - vallottam be az őszintét, mert azon túl hogy bütykölni szoktam és vezetni, meg némelyiknek a fajtáját is leszűrtem pillanatok alatt...nem sok minden tudtam róluk. Néha utána jártam és ha megfogott mert éppen sokat érő volt, akkor már nyúltam is le. Nem érdekelt épp hogy kinek a kocsija...mondjuk egy zsarué, akkor is vittem.  
- Viszont még sosem fordult meg a Hiltonnál egy ilyen autó sem...parkoló fiú vagyok, szóval emlékeznék egy ilyen régiségre. - figyeltem miképp indul meg a kocsija felé, majd somolyogtam az orrom alatt. De most hogy tudom ez az övé és látom a rendszámát is, nem fogok arra kényszerülni, hogy ellopjam. Vinne –e rá a lelkem? Nincs olyanom már régóta, de a megmentőmmel nem szúrnék ki. Jövök neki elég sokkal ami azt illeti. Bár nem tudom hogyan fizessem, vagy háláljam meg neki, mert egy köszönetnyilvánítás szerintem nem elég. Ő meg nem az a fajta embernek néz ki, aki többet várna el. Magamat ismerve meg hát úgysem hagyom annyiban.  
- Bár nem fizet túl jól, így két illegális melóm is van... - felemelem védekezőn a kezeimet. - Valamivel még keresnem kell a kenyerem... de most hogy tudom, hogy a magáé a kocsi Joe...nem szemezek vele. - pedig jó pénzért el tudnám adni, két havi gondom megoldódna, szóval jó lenne, de nem akarok szart kavarni. Megmentett és nem akarok vissza élni a dologgal. A zsebemben kutakodok, hogy előszedjek egy doboz cigit, felé nyújtok egy kilógó szálat, ha vesz, akkor lángot is adok, ha nem, akkor csak magamnak gyújtok egyet és az ajtóba állok, megnyitva azt, hogy a füst kimenjen. Bár ez az őrült mókuskerék kezd sok(k)nak bizonyulni, így lassan váltás elé kellene néznek. Nehezen menne, hiszen évek óta így létezem... és agresszív tahóként, bár a gyógyszerezésem most lejjebb vett ezen.


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyHétf. Ápr. 24, 2023 1:05 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Tetszett neki az autóm, ami valljuk be elég nagy szó volt, hisz akadtak olyanok, kik tragacsnak gondolták ezt a csoda járgányt. Életem első olyan kocsija volt, amit saját keresetből vettem meg, és nem a szüleim tették a hátsóm alá. Büszke voltam rá, és mindig vigyáztam a kicsikére.
Zsebembe ejtett kezekkel álltam, s figyeltem a srácot, miként kerülte körbe az Impalát.

-Nem járok a Hiltonba. - megvontam a vállam. - Inkább haza járok, és nem szórom hotelekben a pénzem. - úgy hangozhatott, mintha valami egyik napról a másikra élő munkás lennék, pedig az igazság teljesen mást mutatott.
Ám ha kérkedni akarnék azzal, amit elértem, és amit a szüleimtől kaptam, a legutolsó szemétládának érezném magam a világban.
-Nagyon helyes! - nevettem el magam. Nem lett volna kedvem megcsapkodni, csak azért, mert elköti az autómat, amit lehet nem is kapnék vissza egyben. Meg aztán garázsban parkolok vele, és itt a zárt kapuk mögött, ami jelen esetben persze nyitva volt bizonyos okok miatt, ám az esetek jó részében zárva tartottam, s a kamerarendszer is mindent rögzít.
-Illegális munkák. Jó pénzt hoznak azok? Megéri? Bár lehet rosszra gondolok, és nem olyan melót végez, ahol a zsaruk elől kell futni. - aztán elhallgattam, s  megvontam újfent a vállamat. - Persze nem az én dolgom… de – körbepillantottam, aztán megálltam a kocsi csomagtartójánál, neki dűltem, s karba fontam karjaim mellkasom előtt, s kíváncsian fürkésztem a fickó arcát.
-Mihez értesz? Van valami végzettséged?
Magam sem tudtam miért futott keresztül az elmémen, hogy esetleg tudnék neki valami melót adni, vagy éppen szerezni a számára valami olyat, ami fix jövedelmet ad, és nem lesz többé rászorulva az  illegális melókra.
Nem is hoztam fel a számára, miért is kíváncsiskodok annyit, egyszerűen csak vártam a választ, hisz nem akartam sem nem tolakodó lenni, sem pedig esetleg valami olyanba belekeveredni, amibe nem kellene.
Ám még is ott motoszkált bennem a gondolat, talán tudnék neki adni valami segítséget, hogy megtalálja azt a bizonyos jó utat, amire ilyen fiatalon talán még sokkal könnyebb lenne rátérni, s nem kell egy egész életet azon sajnálkoznia, hogy mennyi mindent szalasztott el amiatt, mert rossz döntéseket hozott meg.
Ám az előítéletességet, le kellene ráznom magamról, és nem hagyni, hogy felüsse bennem a fejét. Elfeledni a mondást, miszerint kutyából nem lesz szalonna, hisz azt is hallottam már párszor, hogy kurvából lesz a legjobb feleség, bár ez utóbbit sem megcáfolni, sem megerősíteni nem tudtam.
Benyúltam zsebembe, s a tárcámból előszedtem a névjegyem, s felé nyújtottam. Rajta volt a cég neve, a sajátommal egyetemben.
-Lehet lenne egy melóm a számodra…szerződéssel, fix bérrel... ne válaszolj azonnal, amíg nem tudod miről van szó! Ha most velem tartasz, elmagyarázom mi lenne kezdetekben… és ha tetszik a gondolat, akkor holnapig átgondolod. Ha nem hívsz mindketten tudni fogjuk, hogy veszett fejsze nyele. - elléptem a kocsitól, s megindultam a hangár felé, ahol a Hercules állt, ám csendben voltam. Ha nemleges volt válasza, és nem vette el a névjegyem, akkor visszacsúsztattam zsebembe, egy bólintás kíséretében, s elnézést kértem a tolakodó viselkedésemért, majd visszaballagtam, és folytattam a dolgom.
Ha elvette, és követett, akkor legközelebb csak a hangár előtt álltam meg, de míg nem kérdezett, addig nem kezdtem el magyarázni miről is lenne szó.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Május 06, 2023 10:42 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Nem jár hotelekbe. Megértem. Talán házas, talán van ezerszer jobb élete annál, mint hogy nőket futtasson és velük háljon. Ezerszer jobbnak tűnik, minthogy ilyeneket tegyen. Ráadásul klasz a hely, ahol lézeng, ahol....a tököm tudja az igazságot, hogy mit is csinál. De dolgozik, ráadásul nem illegálisan, ahogy én másodállásban.  
- Maga teszi jól Joe! - nevettem el röviden magam, hiszen láttam pár dolgot az autók hátuljában, ahogy parkolópályára tettem őket. Az ott eltöltött idő alatt akadt pár furcsaság. Vér. Cigicsikkek. Elhasznált kotonok... szóval úgy mindent láttam már, szóval a gyomrom is megvan már az ilyenekhez. Kérdésére csak lazán vállat vontam. Jó pénzt hoznak? Hát...változó.
- Ha nyerek egy versenyben, akkor jó pénzt hoz, ha veszítek...akkor se pénz, se dicsőség... - ezzel el is mondtam, hogy a versenyeknek élek szinte, ezzel egészítem ki a keresetemet, bár a tolvajlást meg sem merem említeni. Autótolvajlás. Eladás. Ezzel is szoktam pénzt kicsikarni. Persze ha úgy megtudom szerelni, vagy szereltetni, hogy az előző tulajnak ne tűnjön fel a drágája, akkor nyert ügyem van. Ha meg valaki feldob a zsaruknak, már ott sem vagyok. Sajnos ez ezzel jár. Évekig szívtam ezzel így. Még fogok is, hiszen nem ma lesz az útja annak, hogy feladjam az életem ezen részét. Szeretem csinálni, adrenalint lök az agyamba és olyan érzés...mintha szabadságot adna, főleg az a tempó, amivel keresztül zúgok a célvonalon 200-al. Figyeltem a kocsiját, épp elgondolkodtam rajta, hogy mit lehetne rajta megbuherálni, hogy gyorsabb legyen az átlagnál...de a kérdésére felvontam a szemöldököm és ráemeltem a pillantásom is.  
- Matekzseni vagyok jobb napjaimon, bár a tanszék utolsó évét sosem végeztem el... - egy aprócska vallomás, bár ennél többet erről nem akarok mondani. Maisie elvesztése felkavarta akkor az életemet és az állóvizet. A halála kivett belőlem egy csomó mindent, ott hagytam a sulit, az utcán tengődtem és a bajt kevertem. Csóró voltam, a bátyáim tartottak el és most itt vagyok. Ez sem jobb. De legalább életben vagyok. Több mint a semmi azt hiszem.  
- De autókat is bütykölök, bár az a negatív dolgokhoz tartozik. Nem azt mondom, hogy értek hozzájuk, de mégis csak tizenegy éve hajthatatlanul és szenvedélyesen csinálom azt amit. - vigyorodom el, miközben figyelem a ficót, ahogy engem figyel. Most mi van? Valakinek bevallottam életem nagy ballépését! A bátyám tudja, az más dolog, most egy full idegennek vallottam színt. Vagy bemárt egy zsarunak és akkor máris itt sem vagyok, vagy megérti a helyzetet...mozdult. Megfeszült a testtartásom, automatikus védekezési mechanizmus...de mikor a tárcát is megláttam, mégse telefon te majom, vagy fegyver, csak akkor lazítottam. Előszedett belőle egy kártyát, amit nekem nyújtott. A magyarázás végéig csak az arcát, a szemeit figyeltem és nem is a kártyát az ujjai között. Melót ajánl. Fix bérrel. Szerződéssel. Mi van? Nem ült értetlenkedés a képemen. A szemöldököm sem rebbent, ahogy az arcom is rezzenéstelen maradt. Tartsak vele, hogy tudjam mi a helyzet, ha nem hívom fel holnapig, akkor nem kell a munka. Még másodpercekig álltam mozdulatlan, majd a kezem megemelkedett és tartva a szemkontaktust elvettem a kártyát. Ahogy mozdult, hogy haladjon az uticél felé, ahogy hátat fordított, csak ezután néztem meg a kártya minden pontját. Aztán megmozdultam magam is, hogy a fickó után lépjek, hogy utolérjem, hogy megtudjam mit is akarhat. Milyen munkát ajánl, ami talán érdekes lehet a számomra is.  


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Jún. 07, 2023 1:03 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Magam sem gondoltam másképpen. Jól  teszem, hogy nem járok flancos hotelekbe, és nem költöm a pénzem olyan dolgokra, amiknek semmi hasznát nem venném. Belegondolva, talán a gépeimben és a családomon kívül másra nem is szánok pénzt.
Jó persze az étel más kérdés, de azon felül, néha csúszik be egy-egy jótékonysági esemény, bár egy ideje már azokon sem jelentem meg. Meghagytam a szüleimnek a rivaldafényt, bár már elég

korosak voltak, ám még sem tekintettem úgy rájuk, mint akiket bármikor is elveszíthetnék.
-Szerencsejáték… adrenalin.. ennyi az egész akkor. - morogtam az orrom alatt, hisz belegondolva, számomra a versenyautózás sosem jelentet nagy vágyat, sem pedig kihívást, hisz sosem vonzott.
Megkaptam máshonnan a kellő energiát. Nekem erre ott volt a repülés.
-De a zseniddel még is inkább bajba kevered magad… de ki vagyok én, hogy ítélkezzek? - kérdeztem, majd nem sokkal később tettem fel neki egy ajánlatot, s mivel nem hajtott el, hanem inkább jött velem, így egy picit előnyben éreztem magam. Talán sikerült felkeltenem az érdeklődését, ám azt magam sem tudtam, miért is akarok mindenkinek segíteni, akikkel szembetalálkozok.
Autókat szokott bütykölni, de azt tudtam, hogy a kocsim közelébe nem fogom engedni, főleg, hogy talán el is tudná passzolni, nem kevés összegért, amiből talán dobbanthatna is innen. Révén, hogy majdnem kibelezték, még jól is jönne neki az a távolság, ám ezen nem igazán akartam gondolkodni, inkább haladtam arrafelé, ahol felakarom világosítani, milyen melóról lenne szó.
-Tudod...azért csak számít valamit az a tizenegy év… - félmosoly kúszott át arcomon, hisz eszembe jutott az én jó néhány évem, mit repüléssel töltöttem, de mégsem jelentettem volna ki azt, hogy nem értek hozzá, hanem csak játszadozok.
Mikor odaértünk a hangárhoz, kinyitottam a kisajtót, majd beléptem. A Hercules odabent állt, s „arcára” csak a lámpa fénye világított rá, miután felkapcsoltam azt.
- Sok melóm akad szállítmányozásból… hol értékesebb, hol csak apróságok szállításával. Nem rég egy elefánt volt az utasom Afrikáig. Szar melónak hangozhat, de elsőre a gépek rakterének, és a hangárnak takarítása lenne a feladat. Aztán ha bizalmat szavaztunk neked, és ha te is akarod, és mutatsz rá némi érzéket, akár pilóta is lehetsz. Meglopni nem érdemes. Ezek csak gépek… De ha odateszed magad, és hagyod az illegális szarokat, itt jó helyed lenne. - elhallgattam néhány pillanatra, s rá emeltem tekintetem, hisz eddig a gépet figyeltem.
-Gondold át. Ha úgy döntesz, felhívsz, és elfogadod az ajánlatomat, akkor két nap múlva találkozunk, ugyan ott. Ha nem keresel, mint mondtam, tudni fogom, hogy nincs szükséged a melóra. Tudnod kell, hogy nem alamizsnának szánom. - tettem még hozzá, majd zsebembe tettem kezeim, s csendben vártam, vajon mi lesz a válasza. Megfontolja, avagy egyből elküld melegebb éghajlatra.
Ha kinézegette magát, akkor visszakísértem előre, ám a hangár ajtaját bezártam, s visszakapcsoltam a riasztót is.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Jún. 17, 2023 10:23 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Vonz az adrenalin. Akadnak pillanatok, mikor olyan szinten beleélem magam a pillanatba, hogy ki se akarok onnan evickélni. A gyorsaság, a suhanás, az autó hangja...teljes szabadságot ad számomra. Ami sokszor nem épp veszélytelen, hiszen egy rossz mozdulat és vége mindennek. Van aki ezt nem érti, főleg mi bennem zajlik, de sokszor nem is akarom, hogy megértsenek. Azóta hogy a hőn szeretett nőm eltávozott erről a vidékről. Örökre. A lételemem lett hogy veszélynek élek, hogy nincs bennem félsz és talán az is bennem van, hogy menni akarok Maisie után. Ám matekzseninek tartanak még sok ismerősöm és rokonok között is akad szép számmal, aki ezt állítja rólam. Hiszen sokszor látják rajtam, hallják és így bizton is állíthatom magam is, még ha sokszor ki is esnek pillanatok. A hangárhoz érve a kapcsoló bevilágította a helyet, a gép felé fordultam és rezzenéstelen arccal figyeltem azt, mit a gép megmutatott magából. Joe-ra pillantottam, majd teljesen felé fordultam, figyeltem az arcát, majd a talajt fixíroztam, míg magyarázott a munkáról. Takarítói meló, a gépek belsejét kellene kipucolni. Mosoly futott végig a képemen. Nem épp a kedves verzió. Én? Takarítsak? Én, aki odahaza sem pucolja ki maga után a házat? Havonta egyszer mosom ki a ruháimat, mik a nappalin keresztül kihúzott kötélen száradnak, három havonta söpröm magam után össze a lakást és a gannyét...Takarítsak, én aki harmincnégy éves fejjel egy putriban lakok és egy rohadt seprűt nem tudok megragadni hogy tiszta környezetben éljek? Sörösüvegek, sörös dobozok, hamburgeres zacskk, gyorséttermes kaja maradékok pizza dobozok. Nem mindig van kupi otthon tény, de azért nah. A mosoly lelohadt, a fejem újra fordult, hogy újra a gépet vegyem figyelmem alá. Pilóta. Ez egy olyan gyermekkori vágyálom volt, mit sosem ragadhattam meg két kezemmel és nem vonhattam magamhoz. Gyermeki vágy. Talán hat éves lehettem, mikor közöltem apámmal. Pilóta akarok lenni. Nem szólt rá semmit...aztán már magam is elfeledtem. Talán a tesók sem tudnak erről. Talán ez így helyes, hogy nem teregetem ki a szennyest. Lopni pedig...eszembe sem jutott innen ekkora malamut gépeket elcsórni. Édes istenem! Szemtől szemben egy ekkora kolosszálisal...ha hagynám a szar autóversenyzést és a többi marhaságot. Itt jó helyem lenne. Talán egyszerre emeltük a pillantásunk a másikra. Jelentkezek, akkor majd ugyanitt találkozhatunk. Ha nem, akkor itt vége is a dolognak. Két nap. Újabb pillantás a gépre.  
- Gondolkodok rajta... - mormogtam az orrom alatt elrévedve a gépen, majd hátrálni kezdtem, szemmel tartva azt addig, míg sötétség nem telepedett a helyre. Megfordultam, kisétálltam a helyről, végül bevártam Joe-t hogy bezárja a kecót. Amíg visszasétáltunk az előző helyre, addig csendben voltam. Elmélkedtem amit mondott, hiszen való igaz...örökké ezt nem űzhetem. Sosem komolyodok meg. De talán nem is akarok már. Elvesztegettem az életemet és a pillanatok is elszálltak. Az iskola le nem tétele is kalapácsként ütötték a fejem fölött a vasat. Már nem agyalok azon hogy mi lett volna ha! Ez van. Megtanultam ezzel élni. Változtatni pedig feleslegesnek láttam. Már nem tervezek sokáig élni, ezzel az életvitellel pedig oly mindegy mikor él a halál.  
- Joe! Köszönöm még egyszer ezt az egészet. Örülök, hogy megismerhettem és … viszlát. - hátráltam kifelé háttal az egész helyről, szemmel tartva az ipsét. Nem akartam bajt, nem nyúltam semmihez sem, az autót is futólag megszemléltem még,  és a csókának sem estem neki. Csak normálisan akartam megköszönni a jócselekedetét. Odakint előkapartam a névjegyet, megnéztem magamnak, majd haza igyekeztem. Odahaza beérve az ajtón első dolgom volt kidobni a szemét közé a névjegyet, majd rágyújtottam újfent. Új meló meg a fenét. Ha megkell halni valamiben, akkor ne takarítás közben érjen a halál, hanem valami méltóbb helyen...egy autóverseny közepén inkább. Apámat meglátogattam újfent. A kórház és a betegége a mai napig nem tetszik. Megakartam léptetni őt innen, de ez az Aizheimer és a bátyám szónoklata, hogy kinyír, ha ilyenre vetemedek, kicsit megrengetett ebben. Mindenesetre az öregemnek nem szóltam arról, hogy nem régiben kiakartak nyírni. Csak megkérdeztem tőle, hogy hozhat-e számomra az élet változást? Az ő válasza pedig meglepett. Emberfia számára legnehezebb dolog önmagát felismerni és megváltoztatni. El kell engednünk a régit, és magunkhoz ölelni az újat... s meg kell tudnunk válni mindentől, amit valaha úgy megszerettünk.  
Apám szavain elgondolkodtam míg haza értem tőle, egész éjjel és egész nappal. Talán adnom kellene egy esélyt magamnak. Talán ha ő adott nekem egy esélyt...talán ez volt az esélyem...az esély mikor megszülettem. Az esély, hogy a balesetet túléltem. És megannyi mindent. Ez egy jel lehetett. Egy jel a dobbantásra. A kukát túrtam fel, hiszen eltelik mindjárt a két nap és esélyt akarok adni és kapni. A papír meglett, már csak a mobilomat kerestem elő. Bepötyögtem Joe Wever számát és hívtam. Vártam csendben míg a túloldalon felveszi, csak közben fel és alá jártam a köröket a lakásban.  
- Hello Joe. Abraham vagyok...a melóról lenne szó...egy személyes találkozó két óra múlva? Esetleg holnap reggel? - tiszta voltam napok óta, se pia, se drog, így a szavaim is érthetőek voltak még számomra is. Bár jól tudtam, hogy mindez addig tart majd, míg el nem kap a szar és belelovallom magam valami nagyobb szarba. A főmelómra még nem álltam készen, még pár hét és vissza térhetek, orvosi utasítás, így aztán nem ellenkezhettem.  


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Jún. 28, 2023 4:36 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Meglehet nem a legtökéletesebb ajánlat volt a világon, de az én olvasatomban mindent el kell kezdeni valahol, és semmit sem lehet mindjárt az elején a legelső alkalommal elintézni, és belevágni a legmélyebb folyamba.
Persze az más kérdés, hogyha az ember fia, vagy éppen lánya gondolná úgy, hogy készen áll esetleg egy gyermek érkezésére, hisz arra sosem lehet igazán felkészülni.

Bár meglehet egy cseppet elkalandoztak a gondolataim, és túl messzire futottam, míg figyeltem miképpen néz körbe, és szavaim nyomán hátramaradt arckifejezése mindent elárult a számomra.
Szavaira nem reagáltam, csupán zsebembe csúsztattam kezeim, s elindultam vele kifelé, majd visszazártam mindent, hisz nekem sem ártott volna hazamennem, hisz így is tovább maradtam, mint azt szerettem volna a mai napra.
Elvileg csak beugrottam pár dologért, és erre tessék, itt töltöttem majdnem egy komplett napot.
Biccentettem felé, s mivel nem akart kezetfogni, így nem eröltettem a dolgot. Csak hagytam had menjen el, majd én magam is hasonlóképpen tettem, ám előtte felvettem a jó ideje rezgő telefonom.
-Kat...Igen...tudom, de most már megyek. -mosollyal arcomon ültem be a kocsimba. - Tudod, hogy megy ez… nemsokára otthon vagyok! Csókollak! - azzal már bontottam is a vonalat, hogy minél hamarabb haza érhessek.
A napok a megszokott ütemben teltek. Folyamatosak voltak a gyűlések, amikre elmászkáltam, s volt amit én magam tartottam meg Jack közreműködésével, és akadt olyan is, amikor csak otthon hevertünk a kanapén, filmet nézve, vagy épp családi napot tartottunk állatkertben, vagy vidámparkban a környéken.
Szerettem az ilyen pillanatokat. Főleg, amióta teljesen tiszta voltam. Hosszú évek lapultak a hátam mögött, és a maradékot, mi megadatott számomra, nem akartam eltékozolni.
Épp egy ilyen kanapén fetrengős nyugodt napot tudhattunk a magunkénak, mikor megcsörrent a telefonom.
-Weaver… - szóltam bele, majd egy ismerős hang ütötte meg a fülem. Pedig már rég letettem róla, hogy bármikor is jelentkezne.
- Hello Joe. Abraham vagyok...a melóról lenne szó...egy személyes találkozó két óra múlva? Esetleg holnap reggel?
Kat- re pillantottam, megsimítottam karját, majd felkeltem helyemről, s odasétáltam az ablakhoz.
- Hol találkozzunk? - kérdeztem, s direkt nem neveztem meg mikor, hisz azt arra tartogattam, ha már megmondta számomra hol is szeretne velem találkozni. Ha megkaptam az információt, hümmentettem, mintha csak gondolkodnék, ám nem telt el olyan hosszú idő, mire válaszoltam. - Két óra múlva… - azzal bontottam a vonalat, majd zsebembe ejtettem a telefont. Odaléptem feleségemhez, csókot hintettem ajkára.
Megbeszéltük a dolgokat, ki keresett, s miért. Nem voltak titkaim a feleségem előtt. Hosszú ideje már, hogy nem hallgattam el előle semmit sem. Még egy ilyen asszonyt, sehol sem találnék. Tényleg jóban, rosszban, és a többiben együtt.
Az idő közeledtével, csókkal búcsúztam tőle, majd kocsiba ültem, s elhajtottam a találka helyszínére.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyPént. Júl. 28, 2023 7:34 pm


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”



Hol kellene találkozni? Olyan kérdéseket és válaszokat vetett mindez fel szinte azonnal, hogy rögtönözni sem tudtam. Csak késéssel, csak pergett a másodpercmutató mire értelmes válaszokig jutottam.  
- A hangár egész jó hely. Tudom hol van és keresnem sem kell. - adtam meg könnyedén mindezt, hiszen ez így egyszerűbb, mint mondjuk egy idegen helyet leírni és hogy nagyjából melyik útszakazon találja meg. Egyszerű és tiszta. Ráadásul nem kell azon a terepen mozognom, ahol tudom, hogy göröngyös és csak fájdalmat okozna. Lelkileg, de leginkább testileg. Vártam a vonal túlsó végül jöjjön bármiféle nemleges válasz, de mikor megszólalt, talán a megkönnyebbülés volt jellemző leginkább az arcberendezésemre. Két órám van össze szedni magam, a gondolataimat és odaérni a találkára. Nem vagyok az a fajta ember, aki körbe telefonálja a családot, hogy most lehet új munkába állok és változás hozok az életembe. Nem. Valami úgyis telibe húgyozza, szóval régóta nem dédelgetek ilyen álmokat egy telefonhívás után. Nem telefonálgattam, nem kapkodtam, kényelmesen neki vágtam az útnak. Idő előtt a kapu előtt parkoltam és a kocsiból kilépve várakoztam a járgány mellett. Nem néztem minden percben a mobilom óráját. Türelmes voltam kivételesen, mert szükségem volt erre az erényre. Legtöbbször már ha ennyit várakozok inkább faképnél hagyom az egészet. Ehelyett csak egy cigire gyújtottam rá és figyeltem a kerítést, a kaput és a messzeséget. Nyugalmat éreztem magamban. Azt a fajta nyugodtságot, mikor tudod, hogy ma minden menni fog, ma minden rendben lesz és nem üthet be semmiféle krach. Nem menekültem már. Elébe álltam a menekülésem útjának. Jó volt ez így több ízben is. Nem tartottam a következményektől, melyet a múltban követtem el, nem tartottam senki haragjától és az úr irgalmazzon azoknak, kik szembe szállnának most velem és a levesembe köpnének. Nem. Ma én fogom nyeregben érezni magam. Amint meglátom az ismerős autót már lököm is el a sajátomtól, hogy odébb lépjek ettől. Figyelemmel kísérem amaz parkolását és várakozó állásban folytatom a gondolataim menetét. Hogyan kellene szépen fogalmaznom, hogy el fogadnám az állását, amit nekem nyújtott fel korábban?


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyHétf. Szept. 11, 2023 7:40 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Meglehet, nem én vagyok az álom munkaadó, s meglehet, nem a legjobb módon közelítettem a dolgokhoz, ám ha legalább egy egész apró dologban képes lehetek a srác segítségére lenni, akkor stabilan ott leszek, nyújtom a kezem, készen arra, hogy biztosítsak valamit, amit stabilításnak nevezhetünk.
Mindenkinek jár egy plusz lehetőség, és ez alól Abraham sem képezhetett kivételt.
Odafelé, még beugrottam egy kávéért, s persze hoztam egyet Abe-nek is, amolyan legyen valami a kezünkben ital gyanánt.
A hangárnál egy pillanatra megálltam, míg kinyitottam a kaput, behajtottam, s csak odabent az udvarban szàlltam ki, megvárva, hogy ő is csatlakozzon hozzám.

Charles otthon volt, hisz a mai napra szabadságot kapott, s én sem terveztem idejönni, ám vannak alkalmak, mikor a terveink felülíródnak.
Mikor odaért hozzám, letettem a kocsi motorházára a kávékat, aztán kezet nyújtottam.
Nem villantottam mosolyt, nem kezdtem el jópofizni, csak egy határozott kézfogást kapott, ha elfogadta jobbomat, majd felajánlottam az egyik kávét a számára.
A sajátomba belekortyolva intettem az épület felé.
-Gyere. Odabent beszélgessünk. -ha követett, akkor együtt indultunk el az iroda irányába, hol kinyitottam a zárat, gondosan ügyelve kikapcsoltam a riasztót, majd letettem magam az egyik fotelba, s intettem a másik felé, mi az enyémmel szemben volt a kis asztal túloldalán.
-Úgy hittem, nem fogsz hívni, de örülök, hogy rácáfoltál.- megengedtem magamnak egy mosolyt, majd felkelve, az íróasztalom fiókjából előszedtem egy paksamétát, miben az esetleges munkaszerződéshez kellő papírok voltak, mit letettem a kis asztalra úgy, hogyha akarta könnyedén elérhesse.
-Három hónap próbaidő kezdetben, az ez idő alatti fizetésed összegét, a dokumentumok között megtalálod. A cég biztosít az alkalmazottai számára fogászati ellátást, meghatározott időközönkénti szűréseket, lehetőséget biztosítunk továbbképzésekre, amennyiben a próbaidő után úgy döntenél tovább is szeretnél maradni. -pillanatra elhallgattam.-Bejelentett munka, tiszta...ami olykor némi mocsokkal jár. De ha megbecsülöd magad, sokra viheted.
Elhallgatva rákoppintottam az egyik iratra.
-Mindezt részletesebben megtalálod ebben a dossziéban, és találsz egy űrlapot, amit ki kellene töltened. Természetesen kötünk baleset biztosítást. Itt mindannyiunknak van, az esetleges munkahelyi balesetek, vagyunkavégzés közbeni haláleset végett, amire megjelölhetsz kedvezményezettet...-előszedtem az űrlapot, s egy tollat is.
-Szükség lenne egy telefonszámra, számlaszámra, amire majd a fizetésed utalhatjuk minden hónap végén. Havi egy alkalommal kérhetsz előleget a fizetésedből...de ... nézd át a dokumentumokat, a szabályzatot, és ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan. Lehet ez egy beszélgetés, ahol elmondasz magadról pár dolgot. Felfoghatod, mint valami interjút.-belekortyoltam a kàvémba, aztán kényelmesen elhelyezkedtem, s nyitott voltam felé.
-De túlságosan belerohantam...kérdezz bátran!Amire tudok, szívesen válaszolok.-várakozva tekintettem felé. Ha közben nekiállt papírozni, akkor hagytam, had tegye, s majd utána elmondom a további teendőit, mielőtt munkába állna.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyKedd Szept. 12, 2023 11:54 am


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Nem kint akartunk beszélgetni erről az egészről. Úgy hiszem egyikünk sem szokott hozzá teljesen ahhoz, hogy mások is fül-szem tanúk legyenek... semmi közük ehhez. Ez a mi dolgunk. Munkát ajánlott, amit elfogadtam. A többi már rajtam és rajta múlik. Lehet majd ez lesz az egyetlen munkám, ha megunom a kétfelé menészetet. De egylőre plusz kiegészítésnek jó. Fizetés emelést majd úgyis lesz pofám kérni. Bár ameddig nem tudom, hogy mennyi a fizetés...a kávét és a kézfogását elfogadtam. Nem beszéltem ahogy ő sem tette. Odabent egy iroda fogadott, letettem magam a fotelbe, majd a fickót kezdtem el fixírozni. Kellemes volt a légkör mi fogadott. Joe kedvelt és talán én is bírtam őt. Örült neki, hogy felhívtam, hiszen nem is gondolt rá, hogy megteszem, hogy munkát akarok. Saját magamat is megleptem, de talán csak elegem lett, hogy állandó fejmosásokat kapok...mondjuk ez nem fog megszűnni.... bízok magamban, ahogy másokban is. A papírokat figyelve húzom ki magam, hogy többre rálássak, szerződések és az ahhoz tartozó információk. Hallgatom a szavait, hallgatom a próbaidőt és az ahhoz tartozó fizetést. A biztosítások...felszaladnak szemöldökeim, hiszen itt is nyújt életbiztosítást, nem csak a Hilton. A továbbképzés érdekel...a Hilton nem nyújt ilyesmit. Biztosra veszem, hogy azt nem fogom igénybe venni, hiszen nem szándékozom “tanulni”, csak legyen több pénzem, a többi nem számít. Tényleg. Az a lényeg, hogy nem fekete munka, szerződéssel jár, bejelentett...takarítói. Kosszal fog járni.  
- Ennyit elviselek... - vonok vállat, hiszen voltam már koszos más okból kifolyólag, igaz az nem zavart, de most hogy takarításos feladatot fognak a kezembe nyomni, kitudja hogyan fogom viselni. De pénzért jár... aztán félre seprek egy papírt, hogy rálássak a fizetésre is. Ez jóval több, mint amit most keresek a szállodában, túlóra nélkül. Csak ámulok, csak bámulok, ledöbbentem, hiszen sosem kaptam ennél több fizetést. Erre itt egy új...ha már munkahely. Mindent elmond. Balesetbiztosítást, a kezdeményezett, aki majd pénzt kap utánam, ha meghalok...ilyesmi is van? Rengeteg mindent megtudtam egy pillanat alatt, biztosra veheti, hogy kérdéseim lesznek és ezt fel is hozza.  
- Akad pár. - pillantok fel rá a papírok bámulása közben... -...szerződéses. Tehát fel kell mondanom a Hotelnál? - fogalmam sincs hogyan működnek ezek a dolgok, a Hilton volt az első munkahelyem jó pár évvel ezelőtt, így nem volt még váltogatott helyeim. Egyetlen munkahely zűrösen...felkel mondanom, vagy hogyan működik? A bátyáimmal ilyenekről soha se beszéltünk, az apám meg...nos ilyenekkel nem beszélek vele. Nem is nagyon lehet vele beszélni mióta kórházba került. Ha azt vesszük egyedül vagyok ilyen téren. Se anyám, se apám, a bátyáimmal meg nem vagyok olyan jóban és azon kívül, hogy kihúztak párszor a csávából...a lényegről sosem beszéltünk. Joe nézhet ilyen téren butának, de nem számít, nem érdekel.  
- Túlóra? Vagy csúszó lehetséges? - érdeklődök tovább, ezúttal a tollat is a kezembe fogva, forgatva azt az ujjaim között. A papírt húzom a kezem közé, melyen a biztosítás van feltüntetve és a kezdeményezett neve. Komolyan veszem...ahogyan az életemet is...a szabad kezemmel a sérült felületemet simítom végig. Több esélyem nem lesz. Felkelek a helyemről, a zsebemből előszedem a telefonomat, abban minden szám benne van, ami szükséges. De előbb a kezdeményezett. Ezt fontosnak tartom, így a tollal egyből írni is kezdem a fivérem adatait rá. Hol lakik, mi a telefonszáma, mikor született, és persze a neve is. Apámnak nem tudom mennyi ideje van hátra, de Jude-nál biztos jó kezekben lesz a pénz. Persze nem akarok meghalni, de fő az óvatosság. Minden adat felkerül a bátyámról, a szükséges adataim is rákerülnek. Ugyanúgy a telefonszámom és számlaszámom is rákerül a megfelelő helyre. A kész papírokat odébb is teszem, olvasok és jár az agyam. Előre gondolkodok, ezért is írtam alá a biztosítást. Nem magamra gondoltam most elöszőr.  


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyCsüt. Szept. 28, 2023 1:02 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Reménykedtem benne, hogy mindent elmondtam neki első szuszra, ami érdekelhette, s amire rákérdezhetett volna, ám abban is bíztam, hogy nem mondtam semmi olyasmit, amivel aztán majd elriaszthatom.

Nem akartam, hogy kihátráljon, ám benne volt a pakliban, hogy a dolgok tudatában a végén még is csak úgy dönt majd, hogy köszöni szépen, de nem kér belőle. Abban az esetben sem fogok megharagudni, csak elkönyvelem úgy, hogy a továbbiakban nincs kapcsolat közöttünk, s megmarad az ismeretségünk a múlt távlatában.
Hagytam, had nézze át a szerződést, had tanulmányozza át minden sorát, addig én letelepedtem, s kényelembe helyeztem magam, még is megtartva egy hivatalos tartást, ami azért még sem tántorít el senkit sem az esetleges kérdésektől.
Elviseli a piszkot, amivel a meló járhat, s ez már lehetett akár egy bíztató jel arra, hogy lesz egy állandó emberem arra, hogy tisztán tartsa a gépek rakterét, s ne mindig Charles-nak, és nekem kelljen ezzel szórakoznom.
-Igen… az… nem alkalmazok senkit sem feketén. Nem hiányzik, hogy megüssem a bokám, egy esetleges ellenőrzésnél. - megvontam a vállam, aztán egy pillanatig elgondolkodtam. - Azt mondom, elsőnek gondold át… próbálj ki pár napot… a próbaidőd alatt, még ne mondj fel a Hotelnál, hisz ez idő alatt, ha mégsem jön be, egy szó nélkül elsétálhatsz. Nincs felmondási idő az esetben. És ha letelik a három hónap, vagy akár még hamarabb, ha elnyeri a tetszésed minden, akkor… -szabadon hagytam a mondatot, had döntse el ő majd miképpen is akarja az egészet folytatni.
-Akadnak olyan napok, amikor túlórázni kell. Vagy egy meghibásodás miatt, vagy mert valamiért megkéstünk egy érkezéssel – megvontam a vállam egy pillanatra, aztán felkeltem, s elővettem a hűtőből egy – egy üveg vizet, s az egyiket magamnál tartottam, a másikat letettem elé az asztalra, hátha megszomjazna.
-De igen. Van rá lehetőség. Mindent megbeszélünk az adott napra, bár általában egy hónapra előre tudjuk a menetrendet. Megesik, hogy nem tud elmenni egyikünk a másikkal, és szükség lenne segítségre...olyankor, plusz pénzért akár, beugorhatsz segíteni… jobban megéri, mint lecsúszni… - közben kinyitottam az ásványvizemet, s ittam egy kortyot, majd visszaültem a helyemre, s tovább várakoztam, vajon akad e még kérdése bármivel kapcsolatban.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzomb. Okt. 14, 2023 10:23 am


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


Szerződés. Új meló. Ami talán jobb lesz az eddigieknél és a fizetés sem piskóta. Jobb mint ha túlórával érném el az összeget és ez emelkedhet is a közeljövőben... a balesetbiztosítás meg...úgyis azt a majomparádét fogom bejelőlni...bár már irom is a dolgokat. Elkönyveltem, meglépem a dolgokat. Változást hozni az életbe nem is lehet rossz döntés. Főleg ha folyamatosan ugyanaz a nóta szól napok hetek és éveken át. Talán már unalmas volt és ezért a változás döntés? Vagy csak telebeszélte a fejemet? Esetleg a bohóccal való találkozás rendített meg? Bármi is volt mindehhez a változás oka, hát hálás vagyok érte. Kérdésemre egyértelmű választ ad. Próbálkozzak pár nappal...a próbaidő alatt bármi lehetséges. Nem vagyok ezekkel a dolgokkal tisztában...igen. Egy melóhelyem volt csak eddigi éveim alatt, de azokkal is az igát húztam és inkább a negatív élményekkel húztam ki magam a pénztelenségből. Átgondolni...jobb munkahely mellett, ami jól fizet, talán megtudok feledkezni a versenyekről? Mi van ha keresnek? Szó nélkül menjek? Mert az oké hogy a Hotelnál tudok beugróst a magam helyére, vagy csalni az egésszel kicsit...de itt hogyan lenne mindez lehetséges? Hogyan játszhatnám ki mindezt? Valószínűleg sehogy...gondolataimban elrévedve a fickót figyelem ahogy magyaráz, ahogy egyértelműen, hogy én is megértsem elmondja a dolgok menetét. Plussz pénz mindig jobban jön, mint egy plussz szabadnap...ezzel mond valamit. Talán hallgatnom kellene rá, hiszen bölcsebb és idősebb, tapasztaltabb...jobb lehet a bátyámnál, bár ő is a jót akarja mindig...a maga módján. Figyeltem az üveget mikor elém helyezte, majd visszapillantottam a papirra és újra átnyálaztam töviről hegyére.  
- Azt hiszem értem mire akar kilyukadni. - vágtam egy apró mosolyfélét és elkezdtem befejezni az eddigi kitöltéseket. Balesetbiztositás és egyéb kitöltendő adatok. Név, telefonszám, lakhely, születési dátum, email és számlaszám. Átnyálaztam korábban -a napok elteltével- és rájöttem, hogy nekem erre a változásra szükségem lesz, hogy saját magam is változni tudjak. Ha ez nincs meg, hát kizökkenni sem tudok majd ebből a mókuskerékből.  
- Kiakarok szakadni a mókuskerékből Joe...talán mindezzel megnyerem magammal az áhított szabadágot és lemoshatom magamról az évek mocskát is. - a kitöltéssel megvagyok, az aláirandó rész felé pillantok, már csak az van vissza, a tekintetem felemelem a fickóra, minden érzésem ezekben a lélektükrökben benne van. Hálás voltam és fájdalmat is éreztem, de nem a változás miatt, hanem mert a sérülésem még mindig ott ékeskedett rajtam és a fájdalomcsillapitó is elvesztette hatását. Nem érdekelt. Duplán is az életemet menti meg...más másodjára, ha azt vesszük. Ráadásul egyazon helyen. Nem hagyott elvérezni és nem hagy elkallódni sem. Pedig alig ismerjük a másikat, de talán ezzel a lépéssel, megismerhetem az élet másik oldalát is. A papírra téved újra a figyelmem és olvasható saját aláírásommal firkálom alá a papír alján kijelölt helyet. És ahol szükség van rá. Az ő példányát visszatolom számára, gondolom saját példányt is kapok, bár a próbaidő résszel nem mindig vagyok tisztában, igyekszek azért normális lenni. Igen...talán az életem is fenekestül átfordul majd ezzel, de nem fogom megbánni. Talán ez kell majd ahhoz, hogy vissza vegyek az arcomból. És minden másból is. Mindez rajtam múlik csak....


Megjelenés - Kinézet



Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptyKedd Nov. 14, 2023 1:35 pm



Stop treating your pain
like it's something you imagined.


Bíztam benne, hogy nem fogok mellé lőni, és megtaláltam a megfelelő embert erre a melóra, és akkor talán nekem is több időm lesz a családomra, és az unokámra is. Szerettem volna, ha minden rendeződne.

Figyeltem miképpen töltögette a papírokat, s elég komoly szándékúnak látszott.
Meglehet, én sokkal jobban akartam, hogy csatlakozzon, és nekem dolgozzon mint ő, de úgy tűnt nem fog nemet mondani.
Végül letelepedtem az egyik fotelba, s türelmesen vártam, míg kitölt minden egyes rublikát, és  készen állt a szerződése arra, hogy aláírjam.
Csendesen várakoztam, s csak akkor szólaltam meg, mikor kérdéseket intézett hozzám, s válaszolnom kellett. Egyéb iránt nem faggattam semmiről. Csak bízni tudtam, hogy felhagy az élete hátráltató részével… bár lehet túlságosan atyáskodó vagyok… lehet inkább valami nevelő intézetet, vagy központot kellene nyitnom gyerekek számára, kiknek kell egy apafigura.
A gondolatra összeszaladt a szemöldököm, s egy pillanatra elgondolkodtam, miből Abraham hangja rántott vissza.
-Bízzunk benne, hogy sikerülni fog. Sokáig toleráns vagyok, és kisebb hibákat elnézek. De reménykedek benne, hogy nem fogtunk mellé… - megengedtem magamnak egy mosolyt, aztán elvettem a felém nyujtott papírokat, s átnéztem, vajon mindent kitöltött e, ott vannak e az aláírásai, minden egyes vonalon, majd elballagtam velük a fénymásolóhoz, és készítettem belőle még egy biztonsági másolatot.
A nevével ellátott mappába pedig belebiggyesztettem az én példányomat, és letettem az asztal lapjára.
-Remek! Elintézem a biztosítást, a bejelentést, és ha minden jól megy, egy hét múlva, reggel, várni foglak! Kapsz majd egy szekrénykulcsot, ahová elzárhatod a holmidat. Dohányozni viszont csak egy helyen lehet… - emeltem rá kékjeim, majd odaballagtam az asztalomhoz, nekidőltem, s vártam, esetleg akad e még kérdése. - Az első napokban, még kapsz majd segítséget. Mindent megbeszélünk újra.
Pillanatnyi csend után odaadtam neki az ő példányát.
-Erre nagyon vigyázz! Ne veszítsd el. És akkor egy hét múlva találkozunk ugyan itt!- megköszörültem a torkom, majd megindultam az ajtó felé, hogyha nem volt több kérdése.
Ám ha akadt még pár, akkor természetesen nem mentem sehova.
Ha nem volt, akkor vártam, hogy távozzon, s kézfogással búcsúztam el tőle, majd betelepedtem az asztalom mögé, és elkezdtem felvinni a gépbe az adatait, amit természetesen majd az első napján átnézetek vele, hogy minden stimmelje, és ne legyen fennakadás.
karakterek száma: xxx -Abraham & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Abraham C. Hyde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
Joe & Abraham  Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe & Abraham  1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  EmptySzer. Nov. 15, 2023 10:06 am


J o e W e a v e r

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”


j munkát kapni és a régi mókuskerékből saját akaratunkból kimászni...nagy erő kell hozzá. Joe megadta a kezdő lökést ehhez, nekem már csak az a feladatom, hogy eleget tegyek ezeknek. Most vagy soha alapon. Kimászni onnan, ahova magadat taszajtottad be. Én magam is megteszem a lépéseket a szabaduláshoz és ehhez, csak egy baleset és egy véletlen találkozás kellett. Joe pedig megmentőből főnőkké avanzsálódik. A szememben is megteszi mindezt, így némiképp mondhatjuk azt is, hogy elkezdek valakit tisztelni az életben. Nem, egyik bátyám sem kapott még tőlem olyanfajta tiszteletet, mint amit elvárt volna...Joe pedig kivételes most. Főleg a szememben, ez pedig nagy szó. A papírok aláírva, átnyálazva minden egyes betűtől. A másolóig Joe elviszi és az eredetit megkapom tőle. Vigyáznom kell rá, így erre csak bólintok, szóval a kérdéseim...nincsenek. Cserébe végig hallgatok mindent róla, amit a jövőre nézve tudnom kell majd, illetve hogy mikor is lesz a találkozó. Egy hét múlva belevágunk a lecsóba. A dohányzás idebent nem lehet, ezt sejtettem, szóval majd kifáradok ha nyűgöm van. Ehhez szót sem kell ereszteni, így apró mosolyt is megeresztek. Gondolom majd a csapatával is találkozni fogok, biztos akadnak itt többen is és nem egyedül viszi ezt az egész mindent. Felkelve a helyemről kísért is kifelé, kívül mindig tágasabb, ám most más dolog miatt távozok. Új munka...kezet fogok búcsúzoul az ipsével, majd távozok, hogy kintebb rágyújtsak egy szál cigire. Haza felé vezet az utam, hogy összeállítsak fejben egy felmondásos szöveget. Valami normálisat kellene, de lehet ehhez is kell a segítségét kérnem valakinek. Talán az ifjabb bátyám segítene benne...vagy apám, talán lesz egy jobb napja a napokban. Elhessegetem a témát, hiszen nem traktálhatok rá mindent a családom egyéb állatfajtáira, így aztán ahogy haza érek, keresek is elő egy papírt tollal és leírok mindenfélét, míg aztán a netről keresek sikeres szöveget ehhez. Közös megegyezéssel végül is megjegyezhetünk és akkor én is nyerek valamit...de egy hét múlva már ott kezdek. Szóval valami azonnali kellene...  
Másnap személyesen mentem be az irodára, beszélgettünk és elmagyaráztam a helyzetet, szóval megegyeztünk és engedélyezték az egészet azonnal. Összepakoltam a holmimat, melyet itt tartottam, elbúcsúztam a kollégáktól, végül az egyik kedvenc álladó vendégem autójára is ránéztem. Klassz verda, hiányozni fog...ám kiverem a fejemből azt, hogy ellopjam, hiszen kamerák vannak felszerelve a környéken. Azonnal tudnák, hogy én voltam, így a vágyakozás tovább megmarad felé. Talán ha sokat dolgozok, akkor tudok majd venni egy hasonlót. Sosem voltam türelmes, így ez tőlem most borzasztóan hangzott és megvalósíthatatlan. Mindig van egy jobb ötletem és az teljesíthető.

//Köszönöm a játékot és a munkát is!  Joe & Abraham  1404455205  //




Abraham Caleb Hyde
WAKE UP

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abraham C. Hyde
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Joe & Abraham  7f9c67741ffb2039c2a529d2b8a8ad40f42267ff
Joe & Abraham  9c9b6db17c4f44984ea22c327865331aca681cc0
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Joe & Abraham  66e060b29057030d2162915554c7053bfda507c4
Your past does not equal your future.
♫ :
Wake Up
Joe & Abraham  Tumblr_px81e3pgUp1qdxr9mo8_r1_250sq
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Joe & Abraham  01269fb15013fb36e1bd3531bfd72e4b0bd173d0
★ foglalkozás ★ :
Weaver Flight - Fedélzeti takarító
★ play by ★ :
Taren Egerton
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Joe & Abraham  Ac0f0b4f5ae7aa1981fa3ceb3ab4403ab084fc8a
TémanyitásRe: Joe & Abraham
Joe & Abraham  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Joe & Abraham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cindy - Abraham - PART 3
» Abraham Roshan
» a good deed... // Abraham&&Luana
» Cindy & Abraham - Hilton Midtown
» cindy & Abraham - The Food Emporium

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: